EON Zwemcompetitie 2011-2012,District Deel 4
Brunssum (NED),    11-3-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 15. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 26. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 34. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 38. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Dames, 4 x 100m wisselslag           Dames Senioren Open
11-3-2012 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZON/S&S 1                          ZON/S&S                4:58.09   447       
        Maureen Muyen, 91                      Suzanne Duijkers, 87
        Cato Vrouenraets, 90                   Rylana Slaghuis, 94
          1:13.53  4:58.09

    2.  Brunssum 1                         Brunssum               5:01.73   431       
        Robin Klasens, 96                      Lisanne Jente, 96
        Bonnie Ubachs, 87                      Gwenda Roex, 87
          1:16.26  5:01.73

    3.  Kimbria 1                          Kimbria                5:15.07   378       
        Celine Kerkhofs, 98                    Kathinka Vertommen, 82
        Amber Kerkhofs, 00                     Amber Raadschilders, 00
          1:15.16  5:15.07

    4.  ZON/S&S 2                          ZON/S&S                5:22.02   354       
        Myrthe Simons, 97                      Karin van der Aalst, 95
        Emmy Linssen, 96                       Kathleen de Beer, 97
          1:22.68  5:22.02

    5.  Kimbria 2                          Kimbria                5:28.84   333       
        Rani Skrabanja, 98                     Jolien van Golde, 92
        Shanna van Gelooven, 96                Aukje Koetsier, 00
          1:20.97  5:28.84

    6.  Brunssum 2                         Brunssum               5:29.27   331       
        Tamara Michels, 96                     Ellen Borger, 96
        Kendra Viehmann, 97                    Lisa Borger, 95
          1:21.49  5:29.27

    7.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 5:29.89   330       
        Silvy Collin, 89                       Charissa Drost, 97
        Rian Lensen, 88                        Meidrie Lensen, 90
          1:25.00  5:29.89




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3               Jongens, 4 x 50m vrije slag   Jongens Junioren 4 en later
11-3-2012 - 14:12                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Brunssum 1                         Brunssum               1:57.60   356       
        Ruben Dietzenbacher, 97                Daan Jente, 99
        Vincent de Munter, 00                  Ivo Nemeth, 97
            29.60  1:57.60

    2.  ZON/S&S 1                          ZON/S&S                2:14.21   239       
        Bart Knarren, 96                       Milo Simons, 00
        Kornel Konig, 00                       Tim Ramaekers, 96
            32.82  2:14.21

    3.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 2:14.67   237       
        Luc Kauhl, 98                          Lard Seijkens, 99
        Robert Jansen, 00                      Joey Derhaag, 97
            32.86  2:14.67

    4.  Brunssum 2                         Brunssum               2:15.26   234       
        Kirk Koelstra, 99                      Bilal Nezameldin, 00
        Victor Knibbeler, 97                   Jhamiro Habets, 98
            31.70  2:15.26

    5.  Kimbria 1                          Kimbria                2:25.82   186       
        Ruben Delvoie, 97                      Jordy Walthie, 00
        Justus Donders, 97                     Caio Passos-newman, 98
            28.10  2:25.82




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 25m schoolslag     Jongens Minioren 4 en later
11-3-2012 - 14:16                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christian van der Haijden     03   Sg Hgn                   25.17    98       
    2.  Imre Scheepers                03   Brunssum                 26.48    84       
    3.  Arno Nelissen                 03   Sg Hgn                   26.76    81       
    4.  Maikel Nelissen               03   Kimbria                  27.57    74       
    5.  Finn van Kraaij               03   ZON/S&S                  30.16    57       
    6.  Sven van Eeghem               04   Sg Hgn                   33.03    43       
   DIS  Jordan Labs                   04   Brunssum                 29.23             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., + dis SJ + dis SG
   DIS  Dylan Gerrits                 03   ZON/S&S                  29.61             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
   DIS  Roel Veltrop                  02   Brunssum                 30.47             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
   DIS  Bas Spijkers                  03   Brunssum                 31.15             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 25m schoolslag     Meisjes Minioren 4 en later
11-3-2012 - 14:16                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Andrea Jaspers                02   Kimbria                  24.60   161       
    2.  Isa Verberne                  03   Sg Hgn                   24.90   155       
    3.  Rafke Langenveld              02   Brunssum                 24.96   154       
    4.  Milou Fischer                 02   Kimbria                  24.99   154       
    5.  Kiki Fijnaut                  03   Sg Hgn                   25.77   140       
    6.  Judith Houtvast               03   Sg Hgn                   26.45   130       
    7.  Iris Gerrits                  03   ZON/S&S                  27.47   116       
    8.  Anouk Solberg                 02   Sg Hgn                   27.58   114       
    9.  Kalinka Albert                03   ZON/S&S                  27.67   113       
   10.  Sheritsa Mac-Nack             02   Brunssum                 27.95   110       
   11.  Dyonne Theunissen             03   Sg Hgn                   28.64   102       
   12.  Cassia van den Winkel         02   Sg Hgn                   28.91    99       
   13.  Inge Solberg                  03   Sg Hgn                   29.61    92       
   14.  Isa Coenen                    03   Sg Hgn                   29.92    89       
   15.  Bianca Kieszl                 03   Kimbria                  30.26    86       
   16.  Lianne Kaanen                 03   Sg Hgn                   30.51    84       
   17.  Floor van den Winkel          04   Sg Hgn                   34.52    58       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Junioren 1 en later
11-3-2012 - 14:22                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                00   Kimbria                1:10.18   383       
          1:10.18
    2.  Amber Raadschilders           00   Kimbria                1:11.54   362       
          1:11.54
    3.  Julie Ouillon                 00   Kimbria                1:19.05   268       
          1:19.05
    4.  Isabel Dijkstra               02   Brunssum               1:19.20   267       
          1:19.20
    5.  Lara Disco                    01   Brunssum               1:22.65   235       
          1:22.65
    6.  Konstantina Skarlatou         00   Kimbria                1:22.73   234       
          1:22.73
    7.  Anouk Theunissen              00   Sg Hgn                 1:23.45   228       
          1:23.45
    8.  Sofia Sadok                   02   Kimbria                1:26.32   206       
          1:26.32
    9.  Michelle Godding              02   Kimbria                1:28.64   190       
          1:28.64
   10.  Jinte Waltmans                01   Sg Hgn                 1:28.73   190       
          1:28.73
   11.  Demi Ummels                   00   Brunssum               1:29.26   186       
          1:29.26
   12.  Nikki Douma                   01   Brunssum               1:29.83   183       
          1:29.83
   13.  Jadzia van Kraaij             00   ZON/S&S                1:30.67   178       
          1:30.67
   14.  Anouk Geyselaers              01   Kimbria                1:30.85   177       
          1:30.85
   15.  Nikki Godding                 00   Kimbria                1:31.18   175       
          1:31.18
   16.  Guusje Vrolijks               02   Kimbria                1:33.41   162       
          1:33.41
   17.  Renske Koetsier               02   Kimbria                1:34.86   155       
          1:34.86
   18.  Aïcha van Oosten              00   Brunssum               1:35.48   152       
          1:35.48
   19.  Chelsea Essers                01   Kimbria                1:37.09   145       
          1:37.09
   20.  Inge Cauberg                  02   Kimbria                1:39.28   135       
          1:39.28
   21.  Melissa Schonewille           00   Brunssum               1:40.82   129       
          1:40.82
   22.  Anne Köhlen                   02   Sg Hgn                 1:43.68   119       
          1:43.68
   23.  Romy Voncken                  02   Kimbria                1:48.32   104       
          1:48.32
   24.  Janine Veltrop                01   Brunssum               1:49.92    99       
          1:49.92
   25.  Aleksandra Spurek             00   ZON/S&S                1:56.02    84       
          1:56.02
   26.  Sophia Donders                00   Kimbria                2:00.54    75       
          2:00.54
   27.  Karlijn Nelissen              01   Sg Hgn                 2:03.69    70       
          2:03.69
   28.  Mirella Zanatta               01   ZON/S&S                2:08.67    62       
          2:08.67
   29.  Iris Lammeriks                01   ZON/S&S                2:18.09    50       
          2:18.09
   DIS  Natalia Lewandkowska          00   ZON/S&S                                    
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 AFGEM  Oliwia Silska                 00   ZON/S&S                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m vrije slag    Jongens Minioren 6 en later
11-3-2012 - 14:36                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             00   Brunssum               1:06.28   311       
          1:06.28
    2.  Milo Simons                   00   ZON/S&S                1:15.32   212       
          1:15.32
    3.  Milan Scheepers               01   Brunssum               1:22.69   160       
          1:22.69
    4.  Bilal Nezameldin              00   Brunssum               1:26.11   142       
          1:26.11
    5.  Robert Jansen                 00   Sg Hgn                 1:28.07   132       
          1:28.07
    6.  Kornel Konig                  00   ZON/S&S                1:30.30   123       
          1:30.30
    7.  Stef Arntz                    02   Sg Hgn                 1:30.92   120       
          1:30.92
    8.  Kamal Moustarieh              01   Kimbria                1:32.94   113       
          1:32.94
    9.  Koen de Jonge                 02   Sg Hgn                 1:37.38    98       
          1:37.38
   10.  Milan Jaschultowski           00   Brunssum               1:49.98    68       
          1:49.98
   11.  Jordy Walthie                 00   Kimbria                2:12.18    39       
          2:12.18
 AFGEM  Thomas Prikken                01   Kimbria                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
11-3-2012 - 14:44                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julia Lang                    99   Sg Hgn                   36.92   337       
    2.  Rani Skrabanja                98   Kimbria                  37.75   315       
    3.  Aukje Koetsier                00   Kimbria                  39.60   273       
    4.  Kyra Janssen                  98   Kimbria                  40.51   255       
    5.  Luna van Acker                98   Kimbria                  41.57   236       
    6.  Aniek van der Leij            98   Brunssum                 41.92   230       
    7.  Mariecke de Beer              99   ZON/S&S                  42.82   216       
    8.  Renee Schauwaert              98   Kimbria                  43.29   209       
    9.  Sonja Jansen                  99   Sg Hgn                   43.95   199       
   10.  Bo Garritsen                  98   Brunssum                 44.91   187       
   11.  Fleur Mom                     98   ZON/S&S                  45.64   178       
   12.  Lotte Offermans               98   ZON/S&S                  45.84   176       
   13.  Hester van Mourik             98   Kimbria                  47.04   163       
   14.  Quinty Raes                   99   Brunssum                 49.42   140       
   15.  Demi Dassen                   99   Kimbria                  51.84   121       
    NG  Paulina Konig                 99   ZON/S&S                                    

    BM  Michelle Bartelet             98   Kimbria                  37.70   316       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Jongens, 50m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
11-3-2012 - 14:49                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Jente                    99   Brunssum                 32.88   325       
    2.  Caio Passos-newman            98   Kimbria                  36.70   233       
    3.  Luc Kauhl                     98   Sg Hgn                   36.85   230       
    4.  Kirk Koelstra                 99   Brunssum                 38.92   196       
    5.  Jhamiro Habets                98   Brunssum                 40.17   178       
    6.  Dennis Niemark                98   Brunssum                 43.48   140       
    7.  Roel Hustinx                  99   Sg Hgn                   53.18    76       
 AFGEM  Thijmen Bruist                98   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
11-3-2012 - 14:52                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kathleen de Beer              97   ZON/S&S                1:27.48   368       
          1:27.48
    2.  Emmy Linssen                  96   ZON/S&S                1:28.09   360       
          1:28.09
    3.  Celine Kerkhofs               98   Kimbria                1:29.95   338       
          1:29.95
    4.  Robin Klasens                 96   Brunssum               1:32.70   309       
          1:32.70
    5.  Ellen Borger                  96   Brunssum               1:32.73   309       
          1:32.73
    6.  Myrthe Simons                 97   ZON/S&S                1:33.00   306       
          1:33.00
    7.  Charissa Drost                97   Sg Hgn                 1:33.95   297       
          1:33.95
    8.  Kendra Viehmann               97   Brunssum               1:35.14   286       
          1:35.14
    9.  Tamara Michels                96   Brunssum               1:37.73   264       
          1:37.73
   10.  Mariska Craemers              97   Brunssum               1:38.29   259       
          1:38.29
   11.  Kyra Raadschilders            96   Kimbria                1:39.31   251       
          1:39.31
   12.  Brittny Zwakhalen             99   Kimbria                1:45.76   208       
          1:45.76
   13.  Jane Nieuwkamer               97   ZON/S&S                1:46.10   206       
          1:46.10
   14.  Laura Larue                   98   Sg Hgn                 1:47.32   199       
          1:47.32
   15.  Amber Knarren                 97   ZON/S&S                1:52.26   174       
          1:52.26
    NG  Kira Ackermans                97   Kimbria                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
11-3-2012 - 15:02                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivo Nemeth                    97   Brunssum               1:23.64   293       
          1:23.64
    2.  Ruben Delvoie                 97   Kimbria                1:25.12   278       
          1:25.12
    3.  Tim Ramaekers                 96   ZON/S&S                1:25.97   270       
          1:25.97
    4.  Wouter Knibbeler              96   Brunssum               1:33.54   210       
          1:33.54
        Ruben Dietzenbacher           97   Brunssum               1:33.54   210       
          1:33.54
    6.  Joey Derhaag                  97   Sg Hgn                 1:34.41   204       
          1:34.41
    7.  Jeffrey Thomissen             96   Kimbria                1:36.13   193       
          1:36.13
    8.  Victor Knibbeler              97   Brunssum               1:38.36   180       
          1:38.36
    9.  Lard Seijkens                 99   Sg Hgn                 1:39.00   177       
          1:39.00
   10.  Justus Donders                97   Kimbria                1:43.29   156       
          1:43.29
   11.  Bart Knarren                  96   ZON/S&S                1:43.54   154       
          1:43.54
   12.  Wesley de Vree                97   Kimbria                1:44.05   152       
          1:44.05
   13.  Fabian Fontaine               97   Brunssum               1:51.76   123       
          1:51.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Dames, 100m wisselslag       Dames Senioren 2 en later
11-3-2012 - 15:09                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Jente                 96   Brunssum               1:12.31   509       
          1:12.31
    2.  Karin van der Aalst           95   ZON/S&S                1:19.98   376       
          1:19.98
    3.  Rylana Slaghuis               94   ZON/S&S                1:20.52   368       
          1:20.52
    4.  Sharon Schroyen               95   Brunssum               1:21.62   354       
          1:21.62
    5.  Shanna van Gelooven           96   Kimbria                1:22.26   345       
          1:22.26
    6.  Simone Vroemen                94   Kimbria                1:24.06   324  FJ 1 
          1:24.06
    7.  Lisa Borger                   95   Brunssum               1:24.06   324  FJ 2 
          1:24.06
    8.  Inge Bonné                    94   Sg Hgn                 1:28.86   274       
          1:28.86
    9.  Lisette Ramaekers             94   ZON/S&S                1:30.22   262       
          1:30.22
   10.  Femke Augustin                95   Kimbria                1:32.70   241       
          1:32.70
   11.  Dominique Craemers            95   Brunssum               1:37.98   204       
          1:37.98
 AFGEM  Rosien Meesen                 94   Sg Hgn                                     
 AFGEM  Nora Chrif                    95   Kimbria                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m wisselslag       Jongens Jeugd 2 en later
11-3-2012 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Axel Skrabanja                95   Kimbria                1:11.02   365       
          1:11.02
    2.  Jan van Aken                  95   Sg Hgn                 1:11.18   362       
          1:11.18
    3.  Pedro Nemeth                  94   Brunssum               1:14.78   312       
          1:14.78
    4.  Bas van Zeijl                 94   Kimbria                1:15.45   304       
          1:15.45
    5.  Tom Niemark                   95   Brunssum               1:17.57   280       
          1:17.57
   DIS  Vincent Wijsman               94   Sg Hgn                 1:31.22             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:31.22
 AFGEM  Yannic van de Kuit            95   ZON/S&S                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Dames, 100m vlinderslag             Dames Senioren Open
11-3-2012 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzanne Duijkers              87   ZON/S&S                1:12.47   438       
          1:12.47
    2.  Cato Vrouenraets              90   ZON/S&S                1:13.45   421       
          1:13.45
    3.  Bonnie Ubachs                 87   Brunssum               1:16.47   373       
          1:16.47
    4.  Kathinka Vertommen            82   Kimbria                1:18.36   346       
          1:18.36
    5.  Silvy Collin                  89   Sg Hgn                 1:20.86   315       
          1:20.86
    6.  Gwenda Roex                   87   Brunssum               1:22.59   296       
          1:22.59
    7.  Sarah Daemen                  82   Kimbria                1:22.98   291       
          1:22.98
    8.  Maureen Muyen                 91   ZON/S&S                1:23.29   288       
          1:23.29
    9.  Jolien van Golde              92   Kimbria                1:24.41   277       
          1:24.41
   10.  Melanie Janssen               82   Brunssum               1:28.04   244       
          1:28.04
   11.  Meidrie Lensen                90   Sg Hgn                 1:28.94   237       
          1:28.94
   12.  Aline Spierts                 86   Kimbria                1:30.51   224       
          1:30.51
   13.  Laura van der Aalst           90   Kimbria                1:31.39   218       
          1:31.39
   14.  Rian Lensen                   88   Sg Hgn                 1:39.18   171       
          1:39.18
   DIS  Fabienne Jeukens              84   Kimbria                                    
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Heren, 100m vlinderslag             Heren Senioren Open
11-3-2012 - 15:26                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter de Heer                89   Sg Hgn                 1:03.69   441       
          1:03.69
    2.  Jos Gulpers                   77   Brunssum               1:04.70   420       
          1:04.70
    3.  Charel Thewissen              90   Kimbria                1:05.78   400       
          1:05.78
    4.  Jeroen Geurts                 88   ZON/S&S                1:05.98   396       
          1:05.98
    5.  Erik Schwillens               93   Kimbria                1:07.36   372       
          1:07.36
    6.  Tim Greven                    92   Kimbria                1:08.62   352       
          1:08.62
    7.  Marcel Handler                82   Brunssum               1:09.02   346       
          1:09.02
    8.  Wilco van der Sluis           93   Sg Hgn                 1:09.16   344       
          1:09.16
    9.  Daniel Beaujean               83   Brunssum               1:09.51   339       
          1:09.51
   10.  Glenn Rompelberg              93   Kimbria                1:10.98   318       
          1:10.98
   11.  Jeroen Custers                91   Kimbria                1:11.56   310       
          1:11.56
   12.  Mark Snijders                 88   ZON/S&S                1:14.51   275       
          1:14.51
   13.  Karsten Meijers               90   Kimbria                1:38.95   117       
          1:38.95
   14.  Tim Hustinx                   92   Sg Hgn                 1:40.57   112       
          1:40.57
   DIS  Martyn Slaghuis               91   ZON/S&S                1:19.75             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:19.75
   DIS  Tommie Amalo                  93   Kimbria                1:23.51             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:23.51
 AFGEM  Vasily Oros                   93   ZON/S&S                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Jongens, 50m vrije slag     Jongens Minioren 4 en later
11-3-2012 - 15:34                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christian van der Haijden     03   Sg Hgn                   43.61   100       
    2.  Imre Scheepers                03   Brunssum                 47.58    77       
    3.  Roel Veltrop                  02   Brunssum                 49.91    67       
    4.  Maikel Nelissen               03   Kimbria                  49.98    67       
    5.  Bas Spijkers                  03   Brunssum                 50.42    65       
    6.  Dylan Gerrits                 03   ZON/S&S                  53.75    53       
    7.  Jordan Labs                   04   Brunssum               1:01.30    36       
    8.  Finn van Kraaij               03   ZON/S&S                1:02.80    33       
    9.  Sven van Eeghem               04   Sg Hgn                 1:13.72    20       
   DIS  Arno Nelissen                 03   Sg Hgn                                     
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Meisjes, 50m vrije slag     Meisjes Minioren 4 en later
11-3-2012 - 15:34                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isa Verberne                  03   Sg Hgn                   43.23   155  FJ 1 
    2.  Judith Houtvast               03   Sg Hgn                   43.23   155  FJ 2 
    3.  Kiki Fijnaut                  03   Sg Hgn                   43.69   150       
    4.  Andrea Jaspers                02   Kimbria                  46.07   128       
    5.  Milou Fischer                 02   Kimbria                  47.57   116       
    6.  Anouk Solberg                 02   Sg Hgn                   47.66   116       
    7.  Isa Coenen                    03   Sg Hgn                   47.90   114       
    8.  Rafke Langenveld              02   Brunssum                 50.14    99       
    9.  Lianne Kaanen                 03   Sg Hgn                   51.51    91       
   10.  Cassia van den Winkel         02   Sg Hgn                   52.02    89       
   11.  Bianca Kieszl                 03   Kimbria                  53.12    83       
   12.  Sheritsa Mac-Nack             02   Brunssum                 58.57    62       
   13.  Dyonne Theunissen             03   Sg Hgn                   59.70    59       
   14.  Inge Solberg                  03   Sg Hgn                 1:01.73    53       
   15.  Iris Gerrits                  03   ZON/S&S                1:05.86    43       
   16.  Kalinka Albert                03   ZON/S&S                1:07.98    40       
   17.  Floor van den Winkel          04   Sg Hgn                 1:09.12    38       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 1 en later
11-3-2012 - 15:43                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                00   Kimbria                1:30.38   333       
          1:30.38
    2.  Amber Raadschilders           00   Kimbria                1:38.83   255       
          1:38.83
    3.  Jinte Waltmans                01   Sg Hgn                 1:44.55   215       
          1:44.55
    4.  Anouk Theunissen              00   Sg Hgn                 1:47.15   200       
          1:47.15
    5.  Lara Disco                    01   Brunssum               1:49.29   188       
          1:49.29
    6.  Jadzia van Kraaij             00   ZON/S&S                1:49.80   186       
          1:49.80
    7.  Isabel Dijkstra               02   Brunssum               1:50.52   182       
          1:50.52
    8.  Melissa Schonewille           00   Brunssum               1:51.34   178       
          1:51.34
    9.  Mirella Zanatta               01   ZON/S&S                1:53.64   167       
          1:53.64
   10.  Julie Ouillon                 00   Kimbria                1:54.02   166       
          1:54.02
   11.  Nikki Douma                   01   Brunssum               1:54.80   162       
          1:54.80
   12.  Anne Köhlen                   02   Sg Hgn                 1:57.41   152       
          1:57.41
   13.  Demi Ummels                   00   Brunssum               1:59.36   144       
          1:59.36
   14.  Aïcha van Oosten              00   Brunssum               1:59.76   143       
          1:59.76
   15.  Sophia Donders                00   Kimbria                2:03.20   131       
          2:03.20
   16.  Sofia Sadok                   02   Kimbria                2:03.54   130       
          2:03.54
   17.  Chelsea Essers                01   Kimbria                2:04.45   127       
          2:04.45
   18.  Janine Veltrop                01   Brunssum               2:04.52   127       
          2:04.52
   19.  Aleksandra Spurek             00   ZON/S&S                2:05.39   125       
          2:05.39
   20.  Renske Koetsier               02   Kimbria                2:07.39   119       
          2:07.39
   21.  Anouk Geyselaers              01   Kimbria                2:07.67   118       
          2:07.67
   22.  Michelle Godding              02   Kimbria                2:08.90   115  FJ 1 
          2:08.90
   23.  Inge Cauberg                  02   Kimbria                2:08.90   115  FJ 2 
          2:08.90
   24.  Romy Voncken                  02   Kimbria                2:09.47   113       
          2:09.47
   25.  Guusje Vrolijks               02   Kimbria                2:11.49   108       
          2:11.49
   26.  Karlijn Nelissen              01   Sg Hgn                 2:16.72    96       
          2:16.72
   27.  Nikki Godding                 00   Kimbria                2:19.04    91       
          2:19.04
   28.  Iris Lammeriks                01   ZON/S&S                2:47.98    52       
          2:47.98
   DIS  Natalia Lewandkowska          00   ZON/S&S                2:11.60             
        SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
          2:11.60
 AFGEM  Oliwia Silska                 00   ZON/S&S                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 100m schoolslag    Jongens Minioren 6 en later
11-3-2012 - 15:59                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             00   Brunssum               1:27.06   260       
          1:27.06
    2.  Milo Simons                   00   ZON/S&S                1:39.73   173       
          1:39.73
    3.  Stef Arntz                    02   Sg Hgn                 1:47.42   138       
          1:47.42
    4.  Bilal Nezameldin              00   Brunssum               1:48.36   135       
          1:48.36
    5.  Robert Jansen                 00   Sg Hgn                 1:48.59   134       
          1:48.59
    6.  Milan Jaschultowski           00   Brunssum               1:53.76   116       
          1:53.76
    7.  Milan Scheepers               01   Brunssum               1:56.94   107       
          1:56.94
    8.  Koen de Jonge                 02   Sg Hgn                 2:03.78    90       
          2:03.78
    9.  Kamal Moustarieh              01   Kimbria                2:09.37    79       
          2:09.37
   10.  Jordy Walthie                 00   Kimbria                2:22.45    59       
          2:22.45
   DIS  Kornel Konig                  00   ZON/S&S                2:05.16             
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
          2:05.16
 AFGEM  Thomas Prikken                01   Kimbria                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Meisjes, 200m wisselslag    Meisjes Junioren 3 en later
11-3-2012 - 16:07                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rani Skrabanja                98   Kimbria                2:56.27   353       
            40.54  2:56.27
    2.  Luna van Acker                98   Kimbria                3:02.02   320       
            39.89  3:02.02
    3.  Julia Lang                    99   Sg Hgn                 3:02.83   316  FJ 1 
            38.74  3:02.83
    4.  Mariecke de Beer              99   ZON/S&S                3:02.83   316  FJ 2 
            44.58  3:02.83
    5.  Lotte Offermans               98   ZON/S&S                3:17.22   252       
            44.09  3:17.22
    6.  Aniek van der Leij            98   Brunssum               3:19.13   244       
            45.13  3:19.13
    7.  Renee Schauwaert              98   Kimbria                3:20.20   241       
            45.44  3:20.20
    8.  Fleur Mom                     98   ZON/S&S                3:21.34   237       
            44.60  3:21.34
    9.  Bo Garritsen                  98   Brunssum               3:30.70   206       
            50.64  3:30.70
   10.  Sonja Jansen                  99   Sg Hgn                 3:31.39   204       
            47.89  3:31.39
   11.  Quinty Raes                   99   Brunssum               3:41.54   177       
            50.87  3:41.54
   12.  Hester van Mourik             98   Kimbria                3:42.61   175       
            51.02  3:42.61
   13.  Demi Dassen                   99   Kimbria                3:50.16   158       
            51.42  3:50.16
   DIS  Konstantina Skarlatou         00   Kimbria                                    
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
    NG  Paulina Konig                 99   ZON/S&S                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 200m wisselslag    Jongens Junioren 2 en later
11-3-2012 - 16:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Jente                    99   Brunssum               2:43.14   319       
            34.13  2:43.14
    2.  Caio Passos-newman            98   Kimbria                2:50.70   279       
            38.11  2:50.70
    3.  Kirk Koelstra                 99   Brunssum               3:03.97   222       
            39.79  3:03.97
    4.  Jhamiro Habets                98   Brunssum               3:05.64   216       
            42.51  3:05.64
    5.  Luc Kauhl                     98   Sg Hgn                 3:06.87   212       
            44.07  3:06.87
    6.  Roel Hustinx                  99   Sg Hgn                 3:52.02   111       
            53.66  3:52.02
   DIS  Dennis Niemark                98   Brunssum               3:38.97             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., + dis VC
            49.19  3:38.97
 AFGEM  Thijmen Bruist                98   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Meisjes, 200m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
11-3-2012 - 16:29                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Celine Kerkhofs               98   Kimbria                2:22.68   473       
          1:07.87  2:22.68
    2.  Robin Klasens                 96   Brunssum               2:29.59   410       
          1:12.25  2:29.59
    3.  Kathleen de Beer              97   ZON/S&S                2:31.83   392       
          1:13.80  2:31.83
    4.  Emmy Linssen                  96   ZON/S&S                2:37.26   353       
          1:18.02  2:37.26
    5.  Ellen Borger                  96   Brunssum               2:37.36   352       
          1:15.32  2:37.36
    6.  Mariska Craemers              97   Brunssum               2:39.78   336       
          1:17.72  2:39.78
    7.  Tamara Michels                96   Brunssum               2:40.17   334       
          1:16.59  2:40.17
    8.  Aukje Koetsier                00   Kimbria                2:41.70   324       
          1:16.95  2:41.70
    9.  Kyra Raadschilders            96   Kimbria                2:42.43   320       
          1:17.89  2:42.43
   10.  Myrthe Simons                 97   ZON/S&S                2:44.08   311       
          1:17.72  2:44.08
   11.  Kendra Viehmann               97   Brunssum               2:49.75   280       
          1:20.75  2:49.75
   12.  Jane Nieuwkamer               97   ZON/S&S                3:03.42   222       
          1:27.29  3:03.42
   13.  Laura Larue                   98   Sg Hgn                 3:07.46   208       
          1:25.22  3:07.46
   14.  Amber Knarren                 97   ZON/S&S                3:30.73   146       
          1:39.00  3:30.73
   DIS  Charissa Drost                97   Sg Hgn                                     
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
    NG  Kira Ackermans                97   Kimbria                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Jongens, 200m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
11-3-2012 - 16:43                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Delvoie                 97   Kimbria                2:12.15   425       
          1:04.16  2:12.15
    2.  Tim Ramaekers                 96   ZON/S&S                2:13.19   415       
          1:04.77  2:13.19
    3.  Ivo Nemeth                    97   Brunssum               2:21.02   349       
          1:06.20  2:21.02
    4.  Joey Derhaag                  97   Sg Hgn                 2:27.04   308       
          1:08.48  2:27.04
    5.  Ruben Dietzenbacher           97   Brunssum               2:31.26   283       
          1:13.51  2:31.26
    6.  Bart Knarren                  96   ZON/S&S                2:32.34   277       
          1:13.11  2:32.34
    7.  Wouter Knibbeler              96   Brunssum               2:32.41   277       
          1:15.16  2:32.41
    8.  Jeffrey Thomissen             96   Kimbria                2:38.89   244       
          1:12.89  2:38.89
    9.  Wesley de Vree                97   Kimbria                2:51.89   193       
          1:22.65  2:51.89
   10.  Justus Donders                97   Kimbria                2:54.08   186       
          1:20.86  2:54.08
   11.  Victor Knibbeler              97   Brunssum               2:58.30   173       
          1:24.32  2:58.30
   12.  Fabian Fontaine               97   Brunssum               3:11.91   138       
          1:31.25  3:11.91
 NG.ZA  Lard Seijkens                 99   Sg Hgn                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                 Dames, 200m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
11-3-2012 - 16:54                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Jente                 96   Brunssum               3:04.24   389       
          1:28.44  3:04.24
    2.  Rylana Slaghuis               94   ZON/S&S                3:20.83   300       
          1:35.36  3:20.83
    3.  Shanna van Gelooven           96   Kimbria                3:22.70   292       
          1:38.95  3:22.70
    4.  Karin van der Aalst           95   ZON/S&S                3:23.80   287       
          1:37.99  3:23.80
    5.  Simone Vroemen                94   Kimbria                3:24.34   285       
          1:36.30  3:24.34
    6.  Sharon Schroyen               95   Brunssum               3:26.34   277       
          1:42.36  3:26.34
    7.  Inge Bonné                    94   Sg Hgn                 3:29.18   266       
          1:40.83  3:29.18
    8.  Lisette Ramaekers             94   ZON/S&S                3:35.91   242       
          1:43.16  3:35.91
    9.  Dominique Craemers            95   Brunssum               3:48.04   205       
          1:48.86  3:48.04
   10.  Femke Augustin                95   Kimbria                3:55.20   187       
          1:50.80  3:55.20
 AFGEM  Rosien Meesen                 94   Sg Hgn                                     
 AFGEM  Nora Chrif                    95   Kimbria                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                Jongens, 200m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
11-3-2012 - 17:07                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jan van Aken                  95   Sg Hgn                 2:52.39   342       
          1:21.97  2:52.39
    2.  Axel Skrabanja                95   Kimbria                3:00.97   296       
          1:22.34  3:00.97
    3.  Pedro Nemeth                  94   Brunssum               3:09.97   256       
          1:29.41  3:09.97
    4.  Tom Niemark                   95   Brunssum               3:13.12   243  FJ 1 
          1:31.31  3:13.12
    5.  Bas van Zeijl                 94   Kimbria                3:13.12   243  FJ 2 
          1:31.88  3:13.12
   DIS  Vincent Wijsman               94   Sg Hgn                 3:32.96             
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
          1:43.09  3:32.96
 AFGEM  Yannic van de Kuit            95   ZON/S&S                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                  Dames, 100m rugslag               Dames Senioren Open
11-3-2012 - 17:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maureen Muyen                 91   ZON/S&S                1:13.06   432       
          1:13.06
    2.  Cato Vrouenraets              90   ZON/S&S                1:17.01   368       
          1:17.01
    3.  Kathinka Vertommen            82   Kimbria                1:17.76   358       
          1:17.76
    4.  Bonnie Ubachs                 87   Brunssum               1:19.70   332       
          1:19.70
    5.  Aline Spierts                 86   Kimbria                1:22.45   300       
          1:22.45
    6.  Suzanne Duijkers              87   ZON/S&S                1:23.90   285       
          1:23.90
    7.  Gwenda Roex                   87   Brunssum               1:24.11   283       
          1:24.11
    8.  Laura van der Aalst           90   Kimbria                1:24.13   282       
          1:24.13
    9.  Melanie Janssen               82   Brunssum               1:24.20   282       
          1:24.20
   10.  Sarah Daemen                  82   Kimbria                1:24.75   276       
          1:24.75
   11.  Silvy Collin                  89   Sg Hgn                 1:26.21   262       
          1:26.21
   12.  Jolien van Golde              92   Kimbria                1:27.87   248       
          1:27.87
   13.  Meidrie Lensen                90   Sg Hgn                 1:28.30   244       
          1:28.30
   14.  Fabienne Jeukens              84   Kimbria                1:29.03   238       
          1:29.03
   15.  Rian Lensen                   88   Sg Hgn                 1:35.14   195       
          1:35.14

    BM  Michelle Bartelet             98   Kimbria                1:20.23   326       
          1:20.23



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                  Heren, 100m rugslag               Heren Senioren Open
11-3-2012 - 17:24                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Custers                91   Kimbria                1:04.97   427       
          1:04.97
    2.  Tim Greven                    92   Kimbria                1:08.14   370       
          1:08.14
    3.  Pieter de Heer                89   Sg Hgn                 1:08.89   358       
          1:08.89
    4.  Daniel Beaujean               83   Brunssum               1:09.63   347       
          1:09.63
    5.  Erik Schwillens               93   Kimbria                1:10.98   327       
          1:10.98
    6.  Glenn Rompelberg              93   Kimbria                1:11.42   321       
          1:11.42
    7.  Charel Thewissen              90   Kimbria                1:11.77   317       
          1:11.77
    8.  Wilco van der Sluis           93   Sg Hgn                 1:11.80   316       
          1:11.80
    9.  Marcel Handler                82   Brunssum               1:12.39   308       
          1:12.39
   10.  Martyn Slaghuis               91   ZON/S&S                1:13.32   297       
          1:13.32
   11.  Tommie Amalo                  93   Kimbria                1:14.54   283       
          1:14.54
   12.  Mark Snijders                 88   ZON/S&S                1:15.81   269       
          1:15.81
   13.  Martijn Pregled               86   Sg Hgn                 1:20.04   228       
          1:20.04
   14.  Karsten Meijers               90   Kimbria                1:28.49   169       
          1:28.49
   15.  Tim Hustinx                   92   Sg Hgn                 1:33.52   143       
          1:33.52
 AFGEM  Vasily Oros                   93   ZON/S&S                                    
 AFGEM  Jos Gulpers                   77   Brunssum                                   
 AFGEM  Jeroen Geurts                 88   ZON/S&S                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40              Meisjes, 4 x 50m wisselslag   Meisjes Junioren 3 en later
11-3-2012 - 17:31                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimbria 1                          Kimbria                2:27.71   330       
        Rani Skrabanja, 98                     Amber Raadschilders, 00
        Amber Kerkhofs, 00                     Celine Kerkhofs, 98
            38.17  2:27.71

    2.  Kimbria 2                          Kimbria                2:38.70   266       
        Aukje Koetsier, 00                     Konstantina Skarlatou, 00
        Luna van Acker, 98                     Kyra Janssen, 98
            42.08  2:38.70

    3.  ZON/S&S 1                          ZON/S&S                2:45.13   236       
        Paulina Konig, 99                      Lotte Offermans, 98
        Mariecke de Beer, 99                   Fleur Mom, 98
            44.59  2:45.13

    4.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 2:56.48   193       
        Sonja Jansen, 99                       Julia Lang, 99
        Laura Larue, 98                        Anouk Theunissen, 00
            45.16  2:56.48

    5.  Brunssum 1                         Brunssum               2:58.13   188       
        Bo Garritsen, 98                       Demi Ummels, 00
        Aniek van der Leij, 98                 Quinty Raes, 99
            48.36  2:58.13




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                Alle, 4 x 25m vrije slag        Mix Minioren 4 en later
11-3-2012 - 17:35                   (1j,1m,1j,1m)                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sg Hgn 1                           Sg Hgn                 1:17.40   114       
        Koen de Jonge, 02                      Stef Arntz, 02
        Isa Verberne, 03                       Judith Houtvast, 03
          1:17.40

    2.  Sg Hgn 2                           Sg Hgn                 1:18.67   109       
        Christian van der Haijden, 03          Arno Nelissen, 03
        Anne Köhlen, 02                        Kiki Fijnaut, 03
          1:18.67

    3.  Brunssum 1                         Brunssum               1:22.84    93       
        Roel Veltrop, 02                       Imre Scheepers, 03
        Rafke Langenveld, 02                   Isabel Dijkstra, 02
          1:22.84

    4.  ZON/S&S 1                          ZON/S&S                1:41.51    50       
        Finn van Kraaij, 03                    Dylan Gerrits, 03
        Iris Gerrits, 03                       Kalinka Albert, 03
          1:41.51




SPLASH Meet Manager 11Registered to Brunssum