2012-03-11 B-C Competitie deel 4
Alkmaar (NED),    11-3-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Heren, 4 x 200m vrije slag           Heren Senioren Open
11-3-2012 - 13:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  8:24.10   542       
        Levi Tol, 97                           Fred Bond, 89
        Ruben Tol, 95                          Richard Veerman, 91
            28.47  8:24.10

    2.  Daw 1                              Daw                    8:46.74   475       
        Kars Luttik, 78                        Jasper Falk, 95
        Rowdy Spaltman, 95                     Arjan Baron, 91
            28.57  1:00.92  1:35.07  2:09.43  8:46.74

    3.  Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad (SG)          8:53.47   457       
        Matthew van der Ent, 90                Jelle Schelvis, 97
        Robin Schortinghuis, 90                Metten de Vries, 89
            28.62    59.97  1:33.81  2:09.38  2:39.65  3:13.25  3:49.22  4:25.56
          4:55.72  5:28.82  6:04.31  6:38.14  7:07.22  7:40.60  8:16.52  8:53.47

    NG  Zpch 1                             Zpch                                       
        Roy Moison, 97                         Dennis Schlebaum, 94
        Ruud Holswilder, 78                    Leander van Diggelen, 88




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 50m vlinderslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
11-3-2012 - 13:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Hetjes                00   Ed-Vo                    34.83   342       
    2.  Nikky Keijzer                 01   Zaanstad (SG)            35.55   322       
    3.  Julia Eijer                   01   Zaanstad (SG)            36.29   303       
    4.  Hannah Bervoets               00   Zaanstad (SG)            38.31   257       
    5.  Imani de Jong                 02   Zpch                     38.72   249       
    6.  Melissa Zeeman                00   Zaanstad (SG)            39.99   226       
    7.  Danique Bernard               02   Ed-Vo                    41.11   208  FJ 1 
    8.  Stephania Bos                 01   Daw                      41.11   208  FJ 2 
    9.  Viveka Verhage                00   Daw                      44.50   164       
   10.  Calina van der Lem            02   Ed-Vo                    46.54   143       
   11.  Ilona Stroek                  00   Ed-Vo                    46.64   142       
   12.  Caroline Boxman               00   Zpch                     47.01   139       
   13.  Sterre Veerman                00   Ed-Vo                    47.63   134       
   14.  Eline Wiersma                 00   Daw                      48.18   129       
   15.  Linde Jarings                 02   Zpch                     49.17   121       
   16.  Ilse Kruizinga                01   Daw                      50.24   114       
   17.  Anna Hartman                  01   Daw                      52.86    98       
   18.  Roos Koster                   01   Zpch                     53.28    95       
   19.  Jessica de Boer               01   Ed-Vo                    55.87    83       
   DIS  Jitka Oudshoorn               01   Daw                      52.88        VD   
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 4,5,6
11-3-2012 - 13:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luc Kroon                     01   Ed-Vo                  1:10.54   258       
            34.36  1:10.54
    2.  Sem Dik                       01   Zaanstad (SG)          1:11.93   243       
            34.41  1:11.93
    3.  Marijn Kagchelland            00   Zpch                   1:17.13   197       
            37.24  1:17.13
    4.  Kenzo Doerk                   01   Zaanstad (SG)          1:20.20   175       
            38.83  1:20.20
    5.  Max Vonk                      01   Zaanstad (SG)          1:21.31   168  FJ 1 
            37.67  1:21.31
    6.  Ruud Veerman                  02   Ed-Vo                  1:21.31   168  FJ 2 
            38.38  1:21.31
    7.  Bjorn Keizer                  01   Ed-Vo                  1:22.32   162       
            40.05  1:22.32
    8.  Roel Wit                      02   Daw                    1:26.92   138       
            39.90  1:26.92
    9.  Tadhg Oude Essink             00   Daw                    1:27.93   133       
            41.70  1:27.93
   10.  Luc Mul                       02   Daw                    1:29.76   125       
            42.64  1:29.76
   11.  Ice Sangmalai                 00   Daw                    1:30.43   122       
            43.67  1:30.43
   12.  Maurits Sebastiaan Bos        02   Daw                    1:31.21   119       
            41.00  1:31.21
   13.  Liam Burger                   02   Daw                    1:35.25   105       
            46.05  1:35.25
   14.  Remco de Heij                 02   Zpch                   1:57.72    55       
            53.07  1:57.72
   DIS  Tom Veerman                   02   Ed-Vo                                 VRA  
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
11-3-2012 - 13:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melina Knol                   98   Zaanstad (SG)          2:21.80   481       
            31.38  1:07.35  1:45.17  2:21.80
    2.  Kaylee de Jong                00   Zpch                   2:28.55   419  FJ 1 
          1:12.70  1:51.70  2:28.55
    3.  Skye Tomie Doerk              98   Zaanstad (SG)          2:28.55   419  FJ 2 
            33.47  1:11.86  1:51.52  2:28.55
    4.  Michelle Verhoeven            00   Ed-Vo                  2:33.00   383       
            35.19  1:13.03  1:53.39  2:33.00
    5.  Merel Tol                     98   Ed-Vo                  2:36.47   358       
            34.71  2:36.47
    6.  Myrthe van Beek               99   Daw                    2:38.50   345       
            35.13  1:16.61  1:59.38  2:38.50
    7.  Naomi te Lindert              99   Daw                    2:39.29   339       
            36.83  1:17.57  2:00.00  2:39.29
    8.  Kimberley Kort                98   Daw                    2:41.00   329       
            36.06  1:17.06  2:00.06  2:41.00
    9.  Maike van de Velde            00   Zpch                   2:41.36   327       
            35.74  1:16.61  1:59.85  2:41.36
   10.  Leonie Vos                    99   Daw                    2:43.14   316       
            36.06  1:17.84  2:02.06  2:43.14
   11.  Rebecca Duyverman             99   Zpch                   2:48.22   288       
            37.20  1:19.97  2:05.23  2:48.22
   12.  Melissa Vallinga              00   Zaanstad (SG)          2:50.84   275       
            38.05  1:22.00  2:09.10  2:50.84
   13.  Valerie Verhoef               99   Zpch                   3:02.59   225       
            39.37  1:24.63  2:12.84  3:02.59
   14.  Talya de Lange                99   Daw                    3:06.38   212       
            41.96  1:30.28  2:19.74  3:06.38
   15.  Sharon van der Lem            98   Ed-Vo                  3:08.44   205       
            39.24  1:28.51  2:19.96  3:08.44



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
11-3-2012 - 13:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lex Sandburg                  98   Zaanstad (SG)          1:25.75   272       
            39.72  1:25.75
    2.  Raoul Lieverst                99   Zaanstad (SG)          1:32.33   218       
            43.29  1:32.33
    3.  Simon Martina Pèrez           98   Zpch                   1:32.43   217       
            43.16  1:32.43
    4.  Tim Wassenaar                 99   Zaanstad (SG)          1:33.22   212       
            44.22  1:33.22
    5.  Bas Vlugt                     99   Ed-Vo                  1:34.21   205       
            44.41  1:34.21
    6.  Max Pusch                     98   Daw                    1:34.99   200       
            45.23  1:34.99
    7.  Joppe van Beek                99   Daw                    1:38.56   179       
            47.04  1:38.56
    8.  Jurre Dielen                  99   Zpch                   1:41.19   165       
            49.17  1:41.19
    9.  Bas Eelzak                    99   Zpch                   1:46.88   140       
            51.13  1:46.88
   10.  Jac de Boer                   99   Ed-Vo                  1:47.94   136       
            51.00  1:47.94
   11.  Kevin Wolda                   98   Zpch                   1:49.02   132       
            51.66  1:49.02
   12.  Martijn Vreugdenhil           99   Zpch                   1:53.52   117       
            53.62  1:53.52
   13.  Jordi van der Lem             00   Ed-Vo                  1:55.00   113       
          1:55.00
   14.  Pascal de Heij                99   Zpch                   1:57.91   104       
            54.92  1:57.91
   DIS  Mike Schilder                 00   Ed-Vo                  1:44.47        SD   
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            48.56  1:44.47
    NG  Daan In de Braekt             99   Zaanstad (SG)                              

    BM  Mike Morianner                99   Zaanstad (SG)          1:20.42   330       
            38.06  1:20.42



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Dames, 200m vlinderslag             Dames Senioren Open
11-3-2012 - 13:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zoë van der Aart              95   Zpch                   2:45.95   385       
            35.41  1:19.05  2:06.44  2:45.95
    2.  Ilona Hogerheyde              74   Daw                    2:48.78   366       
            34.21  1:16.67  2:01.51  2:48.78
    3.  Darleen Kagchelland           98   Zpch                   2:49.52   361       
            34.53  1:16.69  2:03.97  2:49.52
    4.  Lisanne van Zijl              95   Zaanstad (SG)          2:50.83   353       
            34.06  1:18.00  2:04.38  2:50.83
    5.  Wieteke Elzinga               86   Daw                    2:51.00   352       
            36.43  1:18.90  2:04.27  2:51.00
    6.  Maaike Vooren                 91   Daw                    2:51.44   349       
            36.05  1:18.46  2:03.91  2:51.44
    7.  Sandra Kok                    91   Ed-Vo                  2:57.83   313       
            39.24  1:24.32  2:11.83  2:57.83
    8.  Ingrid de Does-Sier           80   Ed-Vo                  3:01.10   296       
            37.90  1:23.30  2:11.12  3:01.10
    9.  Melonie Hoonakker             92   Zaanstad (SG)          3:01.69   293       
            35.23  1:18.18  2:07.40  3:01.69
   10.  Kim Kenbeek                   99   Zaanstad (SG)          3:08.53   262       
            39.57  1:29.12  2:20.00  3:08.53
   11.  Angela Tol                    93   Ed-Vo                  3:19.96   220       
            41.12  1:31.36  2:25.35  3:19.96
   12.  Channe Noort                  86   Daw                    3:22.83   211       
            41.64  1:31.60  2:25.44  3:22.83



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Heren, 100m rugslag               Heren Senioren Open
11-3-2012 - 13:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fred Bond                     89   Ed-Vo                  1:04.36   439       
            31.74  1:04.36
    2.  Richard Veerman               91   Ed-Vo                  1:04.76   431       
            31.46  1:04.76
    3.  Martijn Gras                  91   Zaanstad (SG)          1:08.42   365       
            32.65  1:08.42
    4.  Fred Heemstra                 65   Daw                    1:08.81   359       
            34.14  1:08.81
    5.  Matthew van der Ent           90   Zaanstad (SG)          1:11.04   326       
            34.77  1:11.04
    6.  Rowan Schaap                  89   Daw                    1:12.87   302       
            34.34  1:12.87
        Kevin vd Poll                 86   Daw                    1:12.87   302       
            34.37  1:12.87
    8.  Leander van Diggelen          88   Zpch                   1:14.54   283       
            36.65  1:14.54
    9.  Rob Tol                       92   Ed-Vo                  1:17.91   247       
            36.73  1:17.91
   10.  Robin Schilder                90   Ed-Vo                  1:19.06   237       
            38.24  1:19.06
   11.  Marcel van der Lem            65   Ed-Vo                  1:19.38   234       
            38.55  1:19.38
   12.  Marcel Bergervoet             72   Zpch                   1:22.73   207       
            40.33  1:22.73
    NG  Ron Langelaan                 78   Daw                                        
    NG  Ruud Holswilder               78   Zpch                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 200m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
11-3-2012 - 13:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nicolah Cowles                99   Daw                    3:07.11   372       
            42.27  1:30.13  2:18.97  3:07.11
    2.  Lotte Hoogeterp               97   Daw                    3:10.41   353       
            44.03  1:32.44  2:21.63  3:10.41
    3.  Moïse Timmer                  99   Zaanstad (SG)          3:10.69   351       
            43.97  1:32.84  2:22.09  3:10.69
    4.  Eline den Brave               96   Zaanstad (SG)          3:16.22   322       
            44.19  1:34.59  2:26.47  3:16.22
    5.  Rebecca Martens               96   Daw                    3:17.35   317       
            42.85  1:33.60  2:25.47  3:17.35
    6.  Fenke Bosschert               97   Daw                    3:18.01   313       
            45.70  1:34.96  2:26.30  3:18.01
    7.  Shannon Adema                 96   Zaanstad (SG)          3:21.37   298       
            45.07  1:36.77  2:29.21  3:21.37
 AFGEM  Nathalja Wiersma              96   Daw                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
11-3-2012 - 13:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isabelle Otte                 97   Ed-Vo                  1:30.40   333       
            42.27  1:30.40
    2.  Yanna Loogman                 97   Zpch                   1:35.11   286       
            45.79  1:35.11
    3.  Annemarie Otte                96   Ed-Vo                  1:36.47   274       
            45.02  1:36.47
    4.  Madelon Dijkstra              97   Zpch                   1:36.71   272       
            45.08  1:36.71
    5.  Cara-Mae Shipley              97   Zpch                   1:39.26   252       
            47.06  1:39.26
    6.  Mayke Wolda                   97   Zpch                   1:43.54   222       
            48.23  1:43.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
11-3-2012 - 13:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chris Dekker                  97   Zaanstad (SG)          1:07.48   381       
            33.80  1:07.48
    2.  Kaspur van der Lem            96   Ed-Vo                  1:09.46   349       
            34.05  1:09.46
    3.  Roy Moison                    97   Zpch                   1:12.00   314       
            34.78  1:12.00
    4.  Levi Tol                      97   Ed-Vo                  1:14.32   285       
            36.33  1:14.32
    5.  Martijn Falk                  96   Daw                    1:16.32   263       
            36.41  1:16.32
    6.  Rick Peereboom                96   Daw                    1:17.34   253       
            38.32  1:17.34
    7.  Erno Vriens                   99   Zaanstad (SG)          1:19.80   230       
            39.21  1:19.80
    8.  Noah Neveu                    97   Zpch                   1:22.32   210       
            41.05  1:22.32
    9.  Nico Karregat                 97   Ed-Vo                  1:22.81   206       
            40.14  1:22.81
   10.  Tim Kieft                     99   Zaanstad (SG)          1:23.88   198       
            40.10  1:23.88
   11.  Tim Wassenaar                 99   Zaanstad (SG)          1:24.18   196       
            41.91  1:24.18
   12.  Sander Karregat               98   Ed-Vo                  1:25.11   190       
            42.65  1:25.11
   13.  Kevin Vink                    96   Zpch                   1:27.00   178       
            42.14  1:27.00
    NG  David Langerveld              96   Ed-Vo                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Dames, 200m rugslag         Dames Senioren 2 en later
11-3-2012 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Aan                     96   Zaanstad (SG)          2:35.36   462       
            36.20  1:15.73  1:55.27  2:35.36
    2.  Tami de Lange                 97   Daw                    2:39.58   427       
            37.96  1:18.07  1:59.46  2:39.58
    3.  Nienke van der zee            96   Daw                    2:46.14   378       
            37.48  2:28.02  2:01.90  2:46.14
    4.  Sharon Janssen                95   Zpch                   2:48.48   362       
            38.37  1:20.87  2:04.50  2:48.48
    5.  Lara Deul                     96   Ed-Vo                  2:50.65   349       
            40.04  1:23.73  2:08.03  2:50.65
    6.  Ilse van Niekerk              94   Daw                    2:59.04   302       
            40.27  1:24.18  2:11.27  2:59.04
    7.  Suzanne den Brinker           96   Zpch                   2:59.53   299       
            42.03  1:26.41  2:12.70  2:59.53
    8.  Janine Kroon                  96   Ed-Vo                  3:12.45   243       
            43.50  1:30.93  2:22.11  3:12.45
    9.  Manon Sier                    94   Ed-Vo                  3:32.82   180       
            49.28  1:42.94  2:38.28  3:32.82
   DIS  Lieke Koenderink              97   Zaanstad (SG)          2:48.81        RD   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            39.93  1:22.16  2:05.96  2:48.81
   DIS  Manouk Vink                   94   Daw                    3:22.46        RD   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.04  1:36.86  2:30.54  3:22.46



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 100m vrije slag       Jongens Jeugd 2 en later
11-3-2012 - 14:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Tol                     95   Ed-Vo                    55.80   522       
            27.24    55.80
    2.  Rowdy Spaltman                95   Daw                      58.84   445  FJ 1 
            27.33    58.84
    3.  Dennis Schlebaum              94   Zpch                     58.84   445  FJ 2 
            27.91    58.84
    4.  Pepijn Jorink                 95   Daw                      59.27   435       
            28.61    59.27
    5.  Jelle Schelvis                97   Zaanstad (SG)            59.90   422       
            29.12    59.90
    6.  Jasper Falk                   95   Daw                    1:01.12   397       
            29.20  1:01.12
    7.  Remco Tol                     95   Ed-Vo                  1:01.25   394       
            28.66  1:01.25
    8.  Danny Schmidt                 96   Zaanstad (SG)          1:02.80   366       
            30.20  1:02.80
    9.  Kasper Eriks                  94   Zpch                   1:06.48   308       
            31.20  1:06.48
 AFGEM  Rico Roels                    94   Daw                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Dames, 50m vrije slag              Dames Senioren Open
11-3-2012 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharona Mlcoch                94   Daw                      28.51   542       
    2.  Laura Badoux                  82   Daw                      28.97   516       
    3.  Tamara Uijtewaal              94   Zaanstad (SG)            29.45   492       
    4.  Rosa Schot                    92   Daw                      29.49   490       
    5.  Marianne vd Poll              89   Daw                      29.73   478  FJ 1 
    6.  Geertje Scharp                86   Zpch                     29.73   478  FJ 2 
    7.  Ilona Hogerheyde              74   Daw                      29.91   469       
    8.  Melonie Hoonakker             92   Zaanstad (SG)            30.28   452       
    9.  Ingrid de Does-Sier           80   Ed-Vo                    30.41   446       
   10.  Arianne Hendriks              95   Zaanstad (SG)            30.80   430       
   11.  Ilse Baas                     93   Zpch                     31.04   420       
   12.  Audrey Blankers               89   Zpch                     31.08   418       
   13.  Sylvia Oudshoorn              92   Zpch                     31.20   413       
   14.  Channe Noort                  86   Daw                      31.68   395       
   15.  Dieuwertje Jorink             93   Daw                      31.88   387       
   16.  Desiree van der Lem           68   Ed-Vo                    32.50   366  FJ 1 
   17.  Joyce Geschiere               90   Ed-Vo                    32.50   366  FJ 2 
   18.  Sandra Kok                    91   Ed-Vo                    32.91   352  FJ 1 
   19.  Agnes de Does                 82   Ed-Vo                    32.91   352  FJ 2 
   20.  Angela Tol                    93   Ed-Vo                    33.22   342       
   21.  Chantal Kranenburg            86   Daw                      33.32   339       
   22.  Elise Keijzer                 92   Ed-Vo                    33.54   333       
    NG  Katelijn IJssennagger         93   Daw                                        

    BM  Shelley de Boer               93   Zaanstad (SG)            28.02   571       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Heren, 200m wisselslag             Heren Senioren Open
11-3-2012 - 14:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fred Bond                     89   Ed-Vo                  2:21.57   489       
            30.08  2:21.57
    2.  Richard Veerman               91   Ed-Vo                  2:23.16   473       
            30.42  2:23.16
    3.  Kars Luttik                   78   Daw                    2:26.25   443       
            31.03  2:26.25
    4.  Martijn Gras                  91   Zaanstad (SG)          2:28.36   425       
            31.00  2:28.36
    5.  Arjan Baron                   91   Daw                    2:28.91   420       
            28.92  2:28.91
    6.  Robin Schortinghuis           90   Zaanstad (SG)          2:30.04   410       
            32.70  2:30.04
    7.  Matthew van der Ent           90   Zaanstad (SG)          2:34.07   379       
            32.29  2:34.07
    8.  Leander van Diggelen          88   Zpch                   2:39.66   341       
            34.86  2:39.66
    9.  Hans Schoenmakers             69   Daw                    2:43.10   319       
            34.49  2:43.10
   10.  Rowan Schaap                  89   Daw                    2:43.11   319       
            32.95  2:43.11
   11.  Robin Schilder                90   Ed-Vo                  2:43.27   318       
            32.62  2:43.27
   12.  Rob Tol                       92   Ed-Vo                  2:50.04   282       
            34.49  2:50.04
   13.  Gerard Hoedjes                87   Daw                    2:53.42   266       
            33.10  2:53.42
   14.  Marcel van der Lem            65   Ed-Vo                  2:56.59   252       
            38.18  2:56.59
   15.  Marcel Bergervoet             72   Zpch                   3:03.24   225       
            38.28  3:03.24
    NG  Ruud Holswilder               78   Zpch                                       
    NG  Ron Langelaan                 78   Daw                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
11-3-2012 - 14:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hannah Bervoets               00   Zaanstad (SG)          1:10.01   386       
            33.61  1:10.01
    2.  Chantal Hetjes                00   Ed-Vo                  1:10.77   374       
            33.84  1:10.77
    3.  Nikky Keijzer                 01   Zaanstad (SG)          1:12.30   351       
            35.20  1:12.30
    4.  Imani de Jong                 02   Zpch                   1:16.38   297       
            36.23  1:16.38
    5.  Julia Eijer                   01   Zaanstad (SG)          1:16.66   294       
            35.92  1:16.66
    6.  Stephania Bos                 01   Daw                    1:17.60   284       
            36.28  1:17.60
    7.  Melissa Zeeman                00   Zaanstad (SG)          1:17.80   281       
            38.80  1:17.80
    8.  Danique Bernard               02   Ed-Vo                  1:20.36   255       
            39.10  1:20.36
    9.  Viveka Verhage                00   Daw                    1:22.10   239       
            39.08  1:22.10
   10.  Eline Wiersma                 00   Daw                    1:23.56   227       
            38.80  1:23.56
   11.  Sterre Veerman                00   Ed-Vo                  1:24.93   216       
            41.37  1:24.93
   12.  Jitka Oudshoorn               01   Daw                    1:28.32   192       
            43.03  1:28.32
   13.  Linde Jarings                 02   Zpch                   1:29.15   187       
            41.68  1:29.15
   14.  Calina van der Lem            02   Ed-Vo                  1:29.53   184       
            41.38  1:29.53
   15.  Ilona Stroek                  00   Ed-Vo                  1:31.20   174       
            42.40  1:31.20
   16.  Caroline Boxman               00   Zpch                   1:31.49   173       
            42.61  1:31.49
   17.  Femke van Kesteren            01   Zpch                   1:32.30   168       
            40.42  1:32.30
   18.  Anna Hartman                  01   Daw                    1:37.01   145       
            45.37  1:37.01
   19.  Roos Koster                   01   Zpch                   1:37.34   143       
            45.66  1:37.34
   20.  Izabella Buitelaar            02   Zpch                   1:40.29   131       
            46.95  1:40.29
   21.  Jenna Stolt                   01   Zpch                   1:40.94   129       
            48.15  1:40.94
   22.  Jessica de Boer               01   Ed-Vo                  1:41.02   128       
            49.25  1:41.02
 AFGEM  Ilse Kruizinga                01   Daw                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 4,5,6
11-3-2012 - 14:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luc Kroon                     01   Ed-Vo                    35.75   226       
    2.  Sem Dik                       01   Zaanstad (SG)            36.51   212       
    3.  Kenzo Doerk                   01   Zaanstad (SG)            40.84   152       
    4.  Marijn Kagchelland            00   Zpch                     41.75   142       
    5.  Bjorn Keizer                  01   Ed-Vo                    43.14   129       
    6.  Maurits Sebastiaan Bos        02   Daw                      44.62   116       
    7.  Ruud Veerman                  02   Ed-Vo                    44.90   114       
    8.  Max Vonk                      01   Zaanstad (SG)            48.24    92       
    9.  Ice Sangmalai                 00   Daw                      48.26    92       
   10.  Tom Veerman                   02   Ed-Vo                    49.42    85       
   11.  Luc Mul                       02   Daw                      53.94    66       
   12.  Roel Wit                      02   Daw                      55.71    59       
   DIS  Liam Burger                   02   Daw                                        
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)
   DIS  Tadhg Oude Essink             00   Daw                      55.45        VC   
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
11-3-2012 - 14:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verhoeven            00   Ed-Vo                  1:26.75   377       
            41.10  1:26.75
    2.  Melina Knol                   98   Zaanstad (SG)          1:30.98   327       
            42.58  1:30.98
    3.  Leonie Vos                    99   Daw                    1:31.72   319       
          1:31.72
    4.  Kaylee de Jong                00   Zpch                   1:32.40   312       
            44.24  1:32.40
    5.  Merel Tol                     98   Ed-Vo                  1:34.83   289       
            43.98  1:34.83
    6.  Melissa Vallinga              00   Zaanstad (SG)          1:35.90   279       
            44.78  1:35.90
    7.  Skye Tomie Doerk              98   Zaanstad (SG)          1:36.16   277       
            45.53  1:36.16
    8.  Kimberley Kort                98   Daw                    1:38.44   258       
            45.13  1:38.44
    9.  Maike van de Velde            00   Zpch                   1:38.54   257  FJ 1 
            46.89  1:38.54
   10.  Talya de Lange                99   Daw                    1:38.54   257  FJ 2 
            46.78  1:38.54
   11.  Naomi te Lindert              99   Daw                    1:39.14   252       
            45.68  1:39.14
   12.  Rebecca Duyverman             99   Zpch                   1:42.99   225       
            49.73  1:42.99
   13.  Sharon van der Lem            98   Ed-Vo                  1:45.27   211       
            48.30  1:45.27
   14.  Myrthe van Beek               99   Daw                    1:47.21   200       
            50.06  1:47.21
   DIS  Valerie Verhoef               99   Zpch                   1:47.42        SK   
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            49.72  1:47.42



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Jongens, 200m vrije slag    Jongens Junioren 2 en later
11-3-2012 - 14:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lex Sandburg                  98   Zaanstad (SG)          2:16.22   388       
            30.84  1:05.59  1:40.80  2:16.22
    2.  Erno Vriens                   99   Zaanstad (SG)          2:27.88   303       
            34.28  1:12.15  1:50.08  2:27.88
    3.  Bas Vlugt                     99   Ed-Vo                  2:30.71   286  FJ 1 
            34.66  1:14.94  1:54.94  2:30.71
    4.  Sander Karregat               98   Ed-Vo                  2:30.71   286  FJ 2 
            34.82  1:13.32  1:53.28  2:30.71
    5.  Simon Martina Pèrez           98   Zpch                   2:35.04   263       
            33.97  1:12.61  1:54.18  2:35.04
    6.  Jurre Dielen                  99   Zpch                   2:39.61   241       
            25.57  1:15.64  1:57.79  2:39.61
    7.  Raoul Lieverst                99   Zaanstad (SG)          2:45.21   217       
            36.24  1:18.10  2:01.82  2:45.21
    8.  Max Pusch                     98   Daw                    2:46.77   211       
            36.96  1:18.84  2:03.65  2:46.77
    9.  Bas Eelzak                    99   Zpch                   2:50.74   197       
            38.92  1:23.30  2:08.82  2:50.74
   10.  Joppe van Beek                99   Daw                    2:57.25   176       
            40.19  1:26.10  2:13.76  2:57.25
   11.  Mike Schilder                 00   Ed-Vo                  3:04.68   155       
            39.69  1:25.78  2:14.96  3:04.68
   12.  Pascal de Heij                99   Zpch                   3:06.66   150       
            40.25  1:28.69  2:18.33  3:06.66
   13.  Jac de Boer                   99   Ed-Vo                  3:12.54   137       
            43.38  1:34.14  2:22.39  3:12.54
   14.  Jordi van der Lem             00   Ed-Vo                  3:20.59   121       
            46.77  1:40.58  2:31.90  3:20.59
   DIS  Kevin Wolda                   98   Zpch                                       
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)
   DIS  Martijn Vreugdenhil           99   Zpch                                  AB   
        AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)
    NG  Daan In de Braekt             99   Zaanstad (SG)                              

    BM  Mike Morianner                99   Zaanstad (SG)          2:26.17   314       
            32.76  1:10.38  1:49.26  2:26.17



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m wisselslag             Dames Senioren Open
11-3-2012 - 14:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Vooren                 91   Daw                    2:35.21   517       
            33.72  2:35.21
    2.  Laura Badoux                  82   Daw                    2:36.82   501       
            31.89  2:36.82
    3.  Lisanne van Zijl              95   Zaanstad (SG)          2:39.76   474       
            34.05  2:39.76
    4.  Ilona Hogerheyde              74   Daw                    2:42.58   450       
            34.18  2:42.58
    5.  Darleen Kagchelland           98   Zpch                   2:43.46   442       
            34.90  2:43.46
    6.  Tamara Uijtewaal              94   Zaanstad (SG)          2:44.09   437       
            35.41  2:44.09
    7.  Audrey Blankers               89   Zpch                   2:44.51   434       
            35.82  2:44.51
    8.  Geertje Scharp                86   Zpch                   2:48.12   407       
            33.49  2:48.12
    9.  Rosa Schot                    92   Daw                    2:51.00   386       
            35.79  2:51.00
   10.  Kim Kenbeek                   99   Zaanstad (SG)          2:51.54   383       
            36.90  2:51.54
   11.  Agnes de Does                 82   Ed-Vo                  2:53.38   371       
            37.00  2:53.38
   12.  Sylvia Oudshoorn              92   Zpch                   2:55.28   359       
            36.94  2:55.28
   13.  Dieuwertje Jorink             93   Daw                    2:56.13   354       
            36.40  2:56.13
   14.  Joyce Geschiere               90   Ed-Vo                  2:56.44   352       
            37.38  2:56.44
   15.  Channe Noort                  86   Daw                    3:00.57   328       
            39.70  3:00.57
   16.  Desiree van der Lem           68   Ed-Vo                  3:01.81   321       
            40.39  3:01.81
   17.  Chantal Kranenburg            86   Daw                    3:21.23   237       
            41.34  3:21.23
   18.  Elise Keijzer                 92   Ed-Vo                  3:24.11   227       
            43.83  3:24.11
 AFGEM  Shelley de Boer               93   Zaanstad (SG)                              
    NG  Katelijn IJssennagger         93   Daw                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Heren, 50m vrije slag              Heren Senioren Open
11-3-2012 - 15:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fred Bond                     89   Ed-Vo                    24.69   555  FJ 1 
    2.  Richard Veerman               91   Ed-Vo                    24.69   555  FJ 2 
    3.  Matthew van der Ent           90   Zaanstad (SG)            25.89   482       
    4.  Kars Luttik                   78   Daw                      26.31   459       
    5.  Kevin vd Poll                 86   Daw                      26.96   426       
    6.  Robin Schilder                90   Ed-Vo                    26.99   425       
    7.  Leander van Diggelen          88   Zpch                     27.40   406  FJ 1 
    8.  Gerard Hoedjes                87   Daw                      27.40   406  FJ 2 
    9.  Fred Heemstra                 65   Daw                      27.45   404       
   10.  Marcel van der Lem            65   Ed-Vo                    28.31   368       
   11.  Robin Schortinghuis           90   Zaanstad (SG)            28.50   361       
   12.  Rob Tol                       92   Ed-Vo                    28.54   359       
   13.  Rowan Schaap                  89   Daw                      28.59   357       
   14.  Hans Schoenmakers             69   Daw                      30.54   293       
   15.  Jeroen Schortinghuis          87   Zaanstad (SG)            30.79   286       
   16.  Marcel Bergervoet             72   Zpch                     32.47   244       
    NG  Ruud Holswilder               78   Zpch                                       
    NG  Ron Langelaan                 78   Daw                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
11-3-2012 - 15:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yanna Loogman                 97   Zpch                   1:11.96   452       
          1:11.96
    2.  Eline den Brave               96   Zaanstad (SG)          1:12.82   436       
            35.38  1:12.82
    3.  Isabelle Otte                 97   Ed-Vo                  1:15.69   388       
            36.59  1:15.69
    4.  Lotte Hoogeterp               97   Daw                    1:18.64   346       
            39.03  1:18.64
    5.  Rebecca Martens               96   Daw                    1:19.48   335       
            38.72  1:19.48
    6.  Fenke Bosschert               97   Daw                    1:19.86   330       
            38.42  1:19.86
    7.  Moïse Timmer                  99   Zaanstad (SG)          1:21.37   312       
            39.81  1:21.37
    8.  Annemarie Otte                96   Ed-Vo                  1:23.51   289       
            40.83  1:23.51
    9.  Madelon Dijkstra              97   Zpch                   1:27.11   254       
            43.30  1:27.11
   10.  Nicolah Cowles                99   Daw                    1:27.60   250       
            42.54  1:27.60
 AFGEM  Nathalja Wiersma              96   Daw                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 200m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
11-3-2012 - 15:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chris Dekker                  97   Zaanstad (SG)          3:05.83   273       
            40.62  1:27.80  2:16.90  3:05.83
    2.  Martijn Falk                  96   Daw                    3:10.60   253       
            43.00  1:31.39  2:20.99  3:10.60
    3.  Tim Wassenaar                 99   Zaanstad (SG)          3:21.93   213       
            46.02  1:37.66  2:31.16  3:21.93
    4.  Tim Kieft                     99   Zaanstad (SG)          3:42.72   159       
            49.36  1:45.56  2:44.25  3:42.72
   DIS  Rick Peereboom                96   Daw                    3:19.70        SK   
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            45.55  1:37.14  2:29.46  3:19.70

    BM  Mike Morianner                99   Zaanstad (SG)          3:01.76   292       
            40.04  1:26.69  2:14.28  3:01.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
11-3-2012 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Levi Tol                      97   Ed-Vo                  1:16.62   382       
            35.99  1:16.62
    2.  Roy Moison                    97   Zpch                   1:17.92   363       
            36.89  1:17.92
    3.  Kaspur van der Lem            96   Ed-Vo                  1:21.82   313       
            37.80  1:21.82
    4.  Nico Karregat                 97   Ed-Vo                  1:26.75   263       
            41.28  1:26.75
    5.  Kevin Vink                    96   Zpch                   1:34.02   206       
            44.89  1:34.02
    6.  Noah Neveu                    97   Zpch                   1:34.62   203       
            45.12  1:34.62
    NG  David Langerveld              96   Ed-Vo                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Dames, 100m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
11-3-2012 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Aan                     96   Zaanstad (SG)          1:05.87   464       
            32.30  1:05.87
    2.  Shannon Adema                 96   Zaanstad (SG)          1:06.39   453       
            31.67  1:06.39
    3.  Lara Deul                     96   Ed-Vo                  1:06.96   442       
            31.67  1:06.96
    4.  Sharon Janssen                95   Zpch                   1:08.69   409       
            32.27  1:08.69
    5.  Nienke van der zee            96   Daw                    1:10.20   383       
            32.48  1:10.20
    6.  Tami de Lange                 97   Daw                    1:11.26   366       
            34.04  1:11.26
    7.  Suzanne den Brinker           96   Zpch                   1:11.45   363       
            34.33  1:11.45
    8.  Ilse van Niekerk              94   Daw                    1:14.83   316       
            35.22  1:14.83
    9.  Lieke Koenderink              97   Zaanstad (SG)          1:15.41   309       
            35.82  1:15.41
   10.  Janine Kroon                  96   Ed-Vo                  1:17.53   284       
            36.70  1:17.53
   11.  Manouk Vink                   94   Daw                    1:20.79   251       
            38.75  1:20.79
   12.  Mayke Wolda                   97   Zpch                   1:22.41   237       
            39.34  1:22.41
   13.  Manon Sier                    94   Ed-Vo                  1:24.01   223       
            39.49  1:24.01
   14.  Cara-Mae Shipley              97   Zpch                   1:26.37   206       
            39.42  1:26.37



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                 Jongens, 200m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
11-3-2012 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Tol                     95   Ed-Vo                  2:28.32   366       
            34.76  1:12.00  1:50.82  2:28.32
    2.  Jelle Schelvis                97   Zaanstad (SG)          2:30.06   353       
            36.60  1:15.59  1:53.45  2:30.06
    3.  Rowdy Spaltman                95   Daw                    2:38.02   302       
            36.64  1:16.45  1:57.92  2:38.02
    4.  Dennis Schlebaum              94   Zpch                   2:39.40   294       
            36.00  1:15.40  1:57.33  2:39.40
    5.  Danny Schmidt                 96   Zaanstad (SG)          2:42.75   277       
            37.75  1:18.35  2:01.48  2:42.75
    6.  Remco Tol                     95   Ed-Vo                  2:42.91   276       
            36.31  1:17.29  2:00.32  2:42.91
    7.  Jasper Falk                   95   Daw                    2:43.57   272       
            38.32  1:19.89  2:02.23  2:43.57
    8.  Pepijn Jorink                 95   Daw                    2:44.20   269       
            38.03  1:19.08  2:02.95  2:44.20
    9.  Kasper Eriks                  94   Zpch                   2:58.92   208       
            39.78  1:25.38  2:14.11  2:58.92
 AFGEM  Rico Roels                    94   Daw                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                  Dames, 100m rugslag               Dames Senioren Open
11-3-2012 - 15:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharona Mlcoch                94   Daw                    1:11.84   454       
            34.85  1:11.84
    2.  Wieteke Elzinga               86   Daw                    1:13.36   426       
            35.95  1:13.36
    3.  Zoë van der Aart              95   Zpch                   1:13.58   422       
            34.66  1:13.58
    4.  Tamara Uijtewaal              94   Zaanstad (SG)          1:13.83   418       
            35.86  1:13.83
    5.  Maaike Vooren                 91   Daw                    1:14.83   402       
            37.87  1:14.83
    6.  Melonie Hoonakker             92   Zaanstad (SG)          1:15.41   392       
            36.75  1:15.41
    7.  Marianne vd Poll              89   Daw                    1:16.48   376       
            37.00  1:16.48
    8.  Lisanne van Zijl              95   Zaanstad (SG)          1:17.28   365       
            36.89  1:17.28
    9.  Audrey Blankers               89   Zpch                   1:18.41   349       
            38.84  1:18.41
   10.  Rosa Schot                    92   Daw                    1:20.25   325       
            39.78  1:20.25
   11.  Geertje Scharp                86   Zpch                   1:21.41   312  FJ 1 
            39.84  1:21.41
   12.  Agnes de Does                 82   Ed-Vo                  1:21.41   312  FJ 2 
            40.46  1:21.41
   13.  Sandra Kok                    91   Ed-Vo                  1:21.95   306       
            40.12  1:21.95
   14.  Arianne Hendriks              95   Zaanstad (SG)          1:22.32   302       
            39.50  1:22.32
   15.  Ilse Baas                     93   Zpch                   1:22.80   296  FJ 1 
            41.41  1:22.80
   16.  Sylvia Oudshoorn              92   Zpch                   1:22.80   296  FJ 2 
            39.99  1:22.80
   17.  Dieuwertje Jorink             93   Daw                    1:23.19   292       
            41.01  1:23.19
   18.  Ingrid de Does-Sier           80   Ed-Vo                  1:24.47   279       
            40.88  1:24.47
   19.  Joyce Geschiere               90   Ed-Vo                  1:25.53   269       
            41.72  1:25.53
   20.  Desiree van der Lem           68   Ed-Vo                  1:27.26   253       
            42.81  1:27.26
   21.  Angela Tol                    93   Ed-Vo                  1:28.20   245       
            42.81  1:28.20
   22.  Elise Keijzer                 92   Ed-Vo                  1:35.63   192       
            45.38  1:35.63
    NG  Katelijn IJssennagger         93   Daw                                        

    BM  Shelley de Boer               93   Zaanstad (SG)          1:07.77   541       
            32.49  1:07.77



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Heren, 200m vlinderslag             Heren Senioren Open
11-3-2012 - 15:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fred Bond                     89   Ed-Vo                  2:23.01   444       
            32.51  1:09.48  1:46.65  2:23.01
    2.  Arjan Baron                   91   Daw                    2:30.58   380       
            30.56  1:07.42  1:47.44  2:30.58
    3.  Richard Veerman               91   Ed-Vo                  2:30.82   378       
            31.05  1:07.32  1:48.05  2:30.82
    4.  Martijn Gras                  91   Zaanstad (SG)          2:42.16   304       
            32.46  1:12.11  1:55.72  2:42.16
    5.  Metten de Vries               89   Zaanstad (SG)          2:51.51   257       
            32.88  1:14.26  2:01.37  2:51.51
    6.  Hans Schoenmakers             69   Daw                    2:51.91   255       
            35.22  1:19.47  2:06.38  2:51.91
    7.  Gerard Hoedjes                87   Daw                    3:09.10   192       
            40.20  1:27.85  2:20.25  3:09.10
    8.  Jeroen Schortinghuis          87   Zaanstad (SG)          3:10.16   188       
            38.50  1:24.32  2:14.16  3:10.16
   DIS  Marcel Bergervoet             72   Zpch                   3:35.80        VC   
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            39.64  1:30.39  2:33.29  3:35.80



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31              Jongens, 4 x 50m vrije slag   Jongens Junioren 4 en later
11-3-2012 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  1:52.93   402       
        Kaspur van der Lem, 96                 Bas Vlugt, 99
        Nico Karregat, 97                      Levi Tol, 97
            26.92    57.01  1:27.56  1:52.93

    2.  Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad (SG)          1:53.20   399       
        Chris Dekker, 97                       Lex Sandburg, 98
        Danny Schmidt, 96                      Jelle Schelvis, 97
            28.45  1:53.20

    3.  Zpch 1                             Zpch                   2:00.75   329       
        Jurre Dielen, 99                       Roy Moison, 97
        Simon Martina Pèrez, 98                Noah Neveu, 97
            31.11  1:02.01  1:29.80  2:00.75

    4.  Daw 1                              Daw                    2:09.29   268       
        Rick Peereboom, 96                     Joppe van Beek, 99
        Max Pusch, 98                          Martijn Falk, 96
            31.34  1:06.41  1:39.79  2:09.29

    5.  Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad (SG)          2:11.18   256       
        Erno Vriens, 99                        Raoul Lieverst, 99
        Tim Wassenaar, 99                      Tim Kieft, 99
            33.10  1:04.80  1:38.72  2:11.18




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32              Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
11-3-2012 - 15:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zaanstad (SG) 1                    Zaanstad (SG)          5:15.70   376       
        Moïse Timmer, 99                       Kim Kenbeek, 99
        Hannah Bervoets, 00                    Melina Knol, 98
            40.70  1:22.64  5:15.70

    2.  Zpch 1                             Zpch                   5:27.23   338       
        Maike van de Velde, 00                 Darleen Kagchelland, 98
        Kaylee de Jong, 00                     Rebecca Duyverman, 99
            39.10  1:20.49  5:27.23

    3.  Ed-Vo 1                            Ed-Vo                  5:30.97   326       
        Sharon van der Lem, 98                 Chantal Hetjes, 00
        Michelle Verhoeven, 00                 Merel Tol, 98
            45.22  1:33.38  5:30.97

    4.  Daw 1                              Daw                    5:36.65   310       
        Leonie Vos, 99                         Naomi te Lindert, 99
        Nicolah Cowles, 99                     Kimberley Kort, 98
            39.79  1:21.72  5:36.65




SPLASH Meet Manager 11Registered to DAW-FINENZO