Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 21. Meisjes, 25m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 23. Jongens, 25m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 33. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 37. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 38. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 39. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later


Competitie deel 4 2012
De Westereen, 10-3-2012


1 - Deel 4 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse10-3-2012 - 14:00


Programmanr. 1
10-3-2012 - 14:00
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


PlaatsVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.De Vikings 1De Vikings5:00.214:58.48
Merel Weysenfeld
Eline Ligthart
94
93
1:15.70Esther Visser
Angelique Boersma
97
80
2.Wetterwille 1Wetterwille5:10.795:09.09
Anna Regnerus
Roelie de Boer
97
96
1:14.59Nynke Ytsma
Nynke Vlietstra
97
89
3.Orca 1Orca5:09.015:19.31
Nienke Postma
Esther Pot
98
99
1:20.71Carolien Baarda
Rebecca Jansen
97
97
4.Zpd 1Zpd5:29.275:28.38
Kira Savannah Stavorinus
Siebrina van der Meulen
97
97
1:21.71Johanna de Boer
Hester de Vries
94
89


<< TOP >>
Programmanr. 2
10-3-2012 - 14:06
Dames, 4 x 50m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


PlaatsVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
DISOrca 1Orca3:06.45
WA - De vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag. (geen tijden noteren)
Marrit Beekman
Barbara Venema
97
00
Sanne Zijlstra
Mara Jong de
97
98


<< TOP >>
Programmanr. 3
10-3-2012 - 14:10
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


PlaatsVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Wetterwille 2Wetterwille1:55.761:52.48
Wiebe Auke Postma
Mirko van Ligtenberg
97
98
28.32Bart Weiland
Koen van der Eems
97
97
2.Orca 1Orca2:13.082:10.41
David Kuipers
Jeffrey van der Sluis
00
97
35.30Eric Offenga
Ype Daniel Brada
96
96
3.De Vikings 2De Vikings2:14.172:11.11
Dennis Kolkman
Pieter de Boer
98
00
31.91Douwe van Velzen
Marcel van der Heide
98
97
AFGEMDe Vikings 3De Vikings2:39.78


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-3-2012 - 14:13
Jongens, 25m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Joël MaldaOrca24.2520030101723.06
2.Durk ToeringDe Vikings26.7820020092525.22
3.Mathijs BaardaOrca26.9720030063325.56
4.Wierd de WitDe Vikings28.0220020092326.33
5.Jan Sytze HeegstraOrca27.6520020202526.52
6.Melvin TrinksDe Vikings33.5320040003329.69
AFGEMDirk Jan SmitOrca26.64200201503
AFGEMFinn LigthartDe VikingsNT200201451

<< TOP >>
Programmanr. 4
10-3-2012 - 14:13
Meisjes, 25m schoolslagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Chantal OuthuijseDe Vikings25.9020030042024.87
2.Merle StavorinusZpd26.1220040013825.55
3.Jeanette HalmaDe Vikings28.6620030041625.72
4.Lotte DijkstraOrca28.3820020115226.17
5.Gerda WoldendorpDe Vikings28.4120030041826.33
6.Laura SchevelOrca26.8420020168826.52
7.Grietsje YtsmaOrca29.1620020168426.67
8.Nora WeermanOrca26.2620040062026.70
9.Luna van den EndeDe Vikings27.9420020151826.98
10.Tove BeltmanOrca27.4520030161827.22
11.Marijne van der VeenOrca29.4020030096029.07
12.Jissy KingmaDe Vikings31.5920030077630.73
AFGEMNikka MarkicOrca29.62200201842


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-3-2012 - 14:19
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 1:17.80


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Janneke WeilandWetterwille1:16.882001001281:14.23
2.Kirsten MulderOrca1:22.442001015941:20.81
3.Nynke ZandstraWetterwille1:28.992002020441:21.50
4.Frida de VriesWetterwille1:27.112000021661:22.91
5.Mallika VriesWetterwille1:25.472000039041:23.62
6.Katja KoornstraDe Vikings1:26.042000028381:25.50
7.Eva de GrootOrca1:25.282001029721:26.66
8.Daphne OuthuijseDe Vikings1:34.402000035821:27.39
9.Merit van der MeulenDe Vikings1:31.162000015261:28.44
10.Devra van GelderOrca1:27.082001019461:29.16
11.Myrthe LigthartDe Vikings1:36.462000035841:29.41
12.Anita VenemaZpd1:40.322000012601:30.59
13.Ineke van der MeerWetterwille1:38.102001007501:31.25
14.Marloes GatsonidesZpd1:33.382001010161:33.34
15.Evelien van HarskampZpd1:36.562001010181:36.29
16.Martine KammingaZpd1:41.552002011721:39.44FJ 1
17.Anna-Cornelia VeenstraZpd1:45.602001027601:39.44FJ 2
18.Tinka KingmaDe Vikings1:51.352001031761:47.73


<< TOP >>
Programmanr. 6
10-3-2012 - 14:28
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Barbara VenemaOrca36.8220000511837.67
AFGEMHylkje VrijOrca41.44200004434


<< TOP >>
Programmanr. 7
10-3-2012 - 14:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.David KuipersOrca1:15.912000036331:15.86
2.Sjoerd VonkWetterwille1:24.582000042411:16.14
3.Noah Vincent StavorinusZpd1:17.192000003591:17.28
4.Pieter de BoerDe Vikings1:27.182000027531:22.38
5.Erik de BoerDe Vikings1:30.422001016031:26.91
6.Bas KosterWetterwille1:24.562000004151:27.44
7.Lútsen de HaanWetterwille1:35.662002011631:28.66
8.Mike SmitOrca1:42.912001027671:36.12
9.Jasper PostmaZpd1:40.932001024411:38.89
10.Danny VeenstraZpd1:41.122002010111:39.83
AFGEMGodert AttemaDe Vikings1:36.95200004059
AFGEMDavid IJpeDe VikingsNT200003303
AFGEMRamero SchefferDe Vikings1:35.18200002755
AFGEMAnne Henk FennemaZpd1:40.28200102609


<< TOP >>
Programmanr. 8
10-3-2012 - 14:36
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Martijn VisserOrca56.8920010333751.85


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-3-2012 - 14:38
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Esther PotOrca37.5819990346237.48
2.Nienke PostmaOrca38.3819980109637.50
3.Fardau van der MeulenWetterwille39.7620000040839.48FJ 1
4.Eva KosterWetterwille38.8320000072839.48FJ 2
5.Caroline NautaDe Vikings39.1319980314840.04
6.Hildy OomensDe Vikings40.9119990263640.16
7.Yanna TalmaOrca42.8620000233842.03
8.Anne de WildtOrca43.2319990566843.05
9.Froukje OsingaOrca43.9520000309043.45
10.Marijke PoortingaZpd47.8219990234044.03
11.Melinda DiscoOrca52.4219980609044.69
12.Marjolein van HarskampWetterwille48.6619990420645.06
13.Samantha DalstraOrcaNT19980608846.29
14.Jeanine PostmaZpd47.3320000422848.45
15.Nina HouwerzijlOrca53.6219990574649.88
16.Esther van DijkOrca55.0319990566650.41
17.Mara Jong deOrca54.6719980609453.39
AFGEMKim vander WeerthofDe Vikings44.32199904594


<< TOP >>
Programmanr. 10
10-3-2012 - 14:44
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Mirko van LigtenbergWetterwille32.7319980073532.92
2.Jacko KorporaalZpd36.9919980224736.16
3.Almar KleefstraWetterwille39.6319990055537.94
4.Douwe van VelzenDe Vikings45.6719980233145.41
5.Martijn LucasDe Vikings49.8019980289749.76
6.Paul TerpstraOrca56.0819990441152.05
AFGEMJulian FreriksDe Vikings43.40199902697
AFGEMFolkert AlgraWetterwille47.93199901471
AFGEMGeert SikkengaOrca46.80199805189


<< TOP >>
Programmanr. 11
10-3-2012 - 14:47
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 1:41.00;  Jun 2: 1:37.20;  Jun 3: 1:34.60;  Jgd 1: 1:33.70;  Jgd 2: 1:33.70


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Annemiek HalmaDe Vikings1:30.841997028841:28.14
2.Kira Savannah StavorinusZpd1:29.281997041221:30.42
3.Nynke YtsmaWetterwille1:30.211997007921:32.69FJ 1
4.Esther VisserDe Vikings1:30.021997005441:32.69FJ 2
5.Sanne DijkstraOrca1:34.691997058761:33.21
6.Martine van SluisDe Vikings1:27.761997028881:33.75
7.Maaike de RuijterDe Vikings1:27.331997046841:34.83
8.Leona BoomsmaOrca1:33.441996036301:35.78
9.Anna RegnerusWetterwille1:35.091997016561:36.41
10.Paulien PetersonZpd1:32.411997009061:36.47
11.Siebrina van der MeulenZpd1:37.591997009041:37.03
12.Nadine SmitsOrca1:36.881998010981:37.76
13.Larissa KosterOrca1:44.281997061301:42.97
NG.ZARenate TimmermanOrcaNT199606574


<< TOP >>
Programmanr. 12
10-3-2012 - 14:54
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
AFGEMCamilla van IerselOrca50.81199706132


<< TOP >>
Programmanr. 13
10-3-2012 - 14:55
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 1:32.30;  Jun 2: 1:27.80;  Jun 3: 1:24.90;  Jun 4: 1:22.50


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Wiebe Auke PostmaWetterwille1:19.111997026571:18.89
2.Koen van der EemsWetterwille1:20.941997008071:20.91
3.Marcel van der HeideDe Vikings1:31.851997015031:25.04
4.Patrick de RoosZpd1:27.311997020711:26.77
5.Eric OffengaOrca1:30.891996044731:29.22
6.Daniël WestraWetterwille1:33.321997041891:34.13
7.Arend ToeringDe Vikings1:39.2597031831:35.18
DISDennis KolkmanDe Vikings1:53.291998048251:44.57
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMStefan RienstraWetterwille1:30.76199704303


<< TOP >>
Programmanr. 14
10-3-2012 - 15:00
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Dennis OpdamOrca45.9819970520142.76


<< TOP >>
Programmanr. 15
10-3-2012 - 15:01
Dames, 100m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Johanna de BoerZpd1:16.801994039441:16.54
Rebecca JansenOrca1:19.091997034901:18.50
Merel WeysenfeldDe Vikings1:19.811994041101:19.97
Roelie de BoerWetterwille1:19.221996005081:20.04
Anne VlottesDe Vikings1:27.891997021201:26.21
Esmee Del GrossoOrca1:25.231995065261:27.64
Swanet van der WalZpd1:27.691997019301:28.47
Sanne ZijlstraOrca1:33.991997034921:34.70
Marrit BeekmanOrca1:40.161997058741:39.22
NG.ZAMirthe AlkemaOrca1:17.52199603616

BMAnne v.d. BesselaarOrca3:14.54198504062SM72:42.53117


<< TOP >>
Programmanr. 16
10-3-2012 - 15:09
Jongens, 100m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Lennart van LigtenbergWetterwille1:11.921995019511:12.20
2.Matthijs JansenWetterwille1:16.531996023791:14.13
3.Rick HalmaDe Vikings1:16.011995051211:15.07
4.Martin van KammenZpd1:15.691995026871:15.66
5.Jeffrey van der SluisOrca1:23.881997045931:19.22
6.Ype Daniel BradaOrca1:27.751996052471:24.67
AFGEMHielke TwijnstraDe Vikings1:18.87199505291
AFGEMHarry WestersDe Vikings1:16.82199504869


<< TOP >>
Programmanr. 17
10-3-2012 - 15:14
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 1:30.10;  Jun 2: 1:25.70;  Jun 3: 1:22.90;  Jgd 1: 1:21.20;  Jgd 2: 1:21.20;  16 +: 1:17.10


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Carolien BaardaOrca1:21.661997040601:21.53
2.Nynke VlietstraWetterwille1:33.261989071101:23.84
3.Esmee VerhoefOrca1:40.161996038021:29.29
4.Hester de VriesZpd1:23.871989044921:29.59
5.Eline LigthartDe Vikings1:26.481993017061:31.31
6.Jannie de BoerWetterwille1:28.501992026621:31.51
NGAngelique BoersmaDe Vikings1:11.98198001586


<< TOP >>
Programmanr. 18
10-3-2012 - 15:18
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 1:20.30;  Jun 2: 1:16.20;  Jun 3: 1:13.40;  Jun 4: 1:11.20;  Jgd 1: 1:10.80;  Jgd 2: 1:10.80;  18 +: 1:08.20


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Hendrik Ben v/d BoonZpd1:05.791988047611:04.86
2.Sietse WijbengaZpd1:06.561993019671:05.66
3.Bauke YtsmaWetterwille1:09.681993013111:08.76
4.Harm LemstraDe Vikings1:11.591993050091:11.70
5.Bart WeilandWetterwille1:15.341997007771:11.94
6.Wijbe Bauke WoudaZpd1:29.941992064951:24.00
7.Eelco NautaDe Vikings1:27.921993050111:24.04
8.Sydo de JongDe Vikings1:30.501993068711:27.11
9.Jan PanhuisOrca1:34.091995058151:31.56


<< TOP >>
Programmanr. 19
10-3-2012 - 15:37
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Mathijs BaardaOrca42.6120030063341.15
2.Durk ToeringDe Vikings44.3320020092541.59
3.Jan Sytze HeegstraOrca46.9120020202544.74
4.Joël MaldaOrca49.2620030101745.22
5.Wierd de WitDe Vikings53.5020020092351.11
6.Melvin TrinksDe Vikings57.3820040003356.94
AFGEMDirk Jan SmitOrca52.10200201503
AFGEMFinn LigthartDe Vikings50.48200201451

<< TOP >>
Programmanr. 19
10-3-2012 - 15:37
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Lotte DijkstraOrca42.1420020115240.67
2.Laura SchevelOrca46.1220020168843.92
3.Luna van den EndeDe Vikings49.0020020151843.99
4.Grietsje YtsmaOrca48.6020020168447.18
5.Marijne van der VeenOrca54.5520030096049.44
6.Nora WeermanOrca54.4220040062049.46
7.Chantal OuthuijseDe Vikings48.6520030042049.55
8.Gerda WoldendorpDe Vikings52.8120030041850.28
9.Merle StavorinusZpd46.4520040013850.51
10.Jeanette HalmaDe Vikings55.5020030041650.84
11.Tove BeltmanOrca51.9620030161851.25
12.Jissy KingmaDe Vikings58.2320030077658.31
AFGEMNikka MarkicOrca51.01200201842


<< TOP >>
Programmanr. 20
10-3-2012 - 15:45
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 1:41.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Janneke WeilandWetterwille1:39.072001001281:37.87
2.Kirsten MulderOrca1:42.922001015941:43.59
3.Frida de VriesWetterwille1:43.902000021661:46.15
4.Eva de GrootOrca1:47.322001029721:46.57
5.Martine KammingaZpd1:49.572002011721:47.06
6.Katja KoornstraDe Vikings1:48.402000028381:47.42
7.Mallika VriesWetterwille1:50.912000039041:47.95
8.Daphne OuthuijseDe Vikings1:52.442000035821:48.38
9.Anita VenemaZpd1:59.642000012601:51.39
10.Myrthe LigthartDe Vikings1:57.442000035841:51.42
11.Devra van GelderOrca1:50.622001019461:53.49
12.Ineke van der MeerWetterwille1:51.012001007501:53.90
13.Marloes GatsonidesZpd1:59.202001010161:55.05
14.Evelien van HarskampZpd1:54.292001010181:59.51
15.Merit van der MeulenDe Vikings1:53.842000015261:59.94
16.Jeanine PostmaZpd2:00.632000042282:03.31
17.Anna-Cornelia VeenstraZpd2:14.852001027602:11.24
DISNynke ZandstraWetterwille1:49.752002020441:47.84
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISTinka KingmaDe Vikings2:02.832001031761:58.73
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 21
10-3-2012 - 15:55
Meisjes, 25m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Barbara VenemaOrca25.5620000511823.03
AFGEMHylkje VrijOrca26.87200004434


<< TOP >>
Programmanr. 22
10-3-2012 - 15:57
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Noah Vincent StavorinusZpd1:39.122000003591:36.47
2.David KuipersOrca1:39.202000036331:37.81
3.Sjoerd VonkWetterwille1:45.562000042411:43.29
4.Erik de BoerDe Vikings1:51.722001016031:50.06
5.Jasper PostmaZpdNT2001024411:54.21
6.Bas KosterWetterwille1:50.462000004151:54.49
7.Lútsen de HaanWetterwille2:01.232002011632:06.40
8.Danny VeenstraZpdNT2002010112:09.83
DISPieter de BoerDe Vikings1:39.782000027531:38.24
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
DISMike SmitOrca2:23.442001027672:07.09
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGEMGodert AttemaDe Vikings1:58.81200004059
AFGEMAnne Henk FennemaZpdNT200102609
AFGEMDavid IJpeDe Vikings2:24.98200003303
AFGEMRamero SchefferDe Vikings1:57.91200002755


<< TOP >>
Programmanr. 23
10-3-2012 - 16:05
Jongens, 25m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Martijn VisserOrcaNT20010333730.32


<< TOP >>
Programmanr. 24
10-3-2012 - 16:06
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 3:17.90;  Jun 2: 3:09.20;  Jun 3: 3:04.40


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Caroline NautaDe Vikings3:00.371998031483:00.83FJ 1
2.Nienke PostmaOrca3:06.021998010963:00.83FJ 2
3.Esther PotOrca3:03.781999034623:03.07
4.Fardau van der MeulenWetterwille3:09.082000004083:04.03
5.Eva KosterWetterwille3:00.892000007283:05.25
6.Hildy OomensDe Vikings3:06.911999026363:06.44
7.Froukje OsingaOrca3:17.122000030903:16.95
8.Yanna TalmaOrcaNT2000023383:28.62
9.Marjolein van HarskampWetterwille3:39.501999042063:30.31
10.Marijke PoortingaZpd4:03.651999023403:34.99
AFGEMKim vander WeerthofDe VikingsNT199904594


<< TOP >>
Programmanr. 25
10-3-2012 - 16:19
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Anne de WildtOrca1:42.971999056681:36.53
2.Mara Jong deOrcaNT1998060941:42.03
3.Melinda DiscoOrcaNT1998060901:42.21
4.Samantha DalstraOrcaNT1998060881:44.16
5.Esther van DijkOrca1:50.521999056661:46.00
6.Nina HouwerzijlOrcaNT1999057461:48.65


<< TOP >>
Programmanr. 26
10-3-2012 - 16:23
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 3:14.30;  Jun 2: 3:03.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Mirko van LigtenbergWetterwille2:32.471998007352:35.22
2.Jacko KorporaalZpd2:55.391998022472:56.29
3.Almar KleefstraWetterwille3:06.001999005553:01.58
4.Douwe van VelzenDe VikingsNT1998023313:23.06
5.Martijn LucasDe VikingsNT1998028973:41.03
AFGEMJulian FreriksDe Vikings3:16.74199902697
AFGEMFolkert AlgraWetterwille3:43.47199901471


<< TOP >>
Programmanr. 27
10-3-2012 - 16:32
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Paul TerpstraOrca1:56.711999044111:55.47
AFGEMGeert SikkengaOrcaNT199805189


<< TOP >>
Programmanr. 28
10-3-2012 - 16:34
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 2:49.30;  Jun 2: 2:42.80;  Jun 3: 2:38.70;  Jgd 1: 2:35.90;  Jgd 2: 2:35.90


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Esther VisserDe Vikings2:24.501997005442:24.50
2.Annemiek HalmaDe Vikings2:26.381997028842:24.90
3.Nynke YtsmaWetterwille2:30.701997007922:29.78
4.Anna RegnerusWetterwille2:38.221997016562:30.69
5.Martine van SluisDe Vikings2:32.591997028882:41.09
6.Kira Savannah StavorinusZpd2:44.601997041222:42.94
7.Maaike de RuijterDe Vikings2:34.461997046842:49.52
8.Paulien PetersonZpd2:50.001997009062:51.89
9.Sanne DijkstraOrca2:55.961997058762:52.00
10.Larissa KosterOrcaNT1997061302:54.41
11.Siebrina van der MeulenZpd2:55.671997009042:54.73
12.Nadine SmitsOrca3:18.901998010982:58.51
13.Leona BoomsmaOrca3:00.981996036303:01.34
NG.ZARenate TimmermanOrca2:54.85199606574


<< TOP >>
Programmanr. 29
10-3-2012 - 16:45
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
AFGEMCamilla van IerselOrcaNT199706132


<< TOP >>
Programmanr. 30
10-3-2012 - 16:47
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 2:33.30;  Jun 2: 2:27.60;  Jun 3: 2:23.70;  Jun 4: 2:19.70


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Marcel van der HeideDe Vikings2:16.321997015032:14.28
2.Koen van der EemsWetterwille2:21.331997008072:19.81
3.Patrick de RoosZpd2:23.761997020712:21.17
4.Wiebe Auke PostmaWetterwille2:21.621997026572:22.96
5.Daniël WestraWetterwilleNT1997041892:28.55
6.Dennis KolkmanDe Vikings2:48.711998048252:29.66
7.Eric OffengaOrca2:28.441996044732:33.94
8.Arend ToeringDe Vikings2:53.8897031832:45.15
AFGEMStefan RienstraWetterwille2:45.10199704303


<< TOP >>
Programmanr. 31
10-3-2012 - 16:53
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 1:09.40;  Jun 2: 1:06.80;  Jun 3: 1:05.00;  Jun 4: 1:03.30


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Dennis OpdamOrcaNT1997052011:20.50


<< TOP >>
Programmanr. 32
10-3-2012 - 16:55
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 3:32.32;  Jun 2: 3:24.42;  Jun 3: 3:19.28;  Jgd 1: 3:17.43;  Jgd 2: 3:17.43;  16 +: 3:13.68


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Johanna de BoerZpd3:00.211994039443:04.00
2.Rebecca JansenOrca3:07.701997034903:09.91
3.Roelie de BoerWetterwille3:16.221996005083:21.47
4.Merel WeysenfeldDe Vikings3:22.041994041103:26.99
5.Anne VlottesDe Vikings3:24.911997021203:29.22
6.Esmee Del GrossoOrca3:41.171995065263:44.60
NG.ZAMirthe AlkemaOrca3:09.29199603616


<< TOP >>
Programmanr. 33
10-3-2012 - 17:03
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 1:41.00;  Jun 2: 1:37.20;  Jun 3: 1:34.60;  Jgd 1: 1:33.70;  Jgd 2: 1:33.70;  16 +: 1:29.40


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Sanne ZijlstraOrca1:49.631997034921:45.28
Marrit BeekmanOrca1:53.781997058741:53.81

BMAnne v.d. BesselaarOrca3:01.03198504062SB62:54.08166


<< TOP >>
Programmanr. 34
10-3-2012 - 17:07
Jongens, 200m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 3:20.60;  Jun 2: 3:10.80;  Jun 3: 3:04.70;  Jun 4: 2:59.40;  Jgd 1: 2:58.00;  Jgd 2: 2:58.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Matthijs JansenWetterwille3:01.741996023793:00.84
2.Martin van KammenZpd3:45.911995026873:03.87
3.Lennart van LigtenbergWetterwille2:59.851995019513:05.03
4.Jeffrey van der SluisOrca3:26.611997045933:23.81
5.Rick HalmaDe Vikings3:37.391995051213:24.02
DISYpe Daniel BradaOrcaNT1996052473:34.53
SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
AFGEMHielke TwijnstraDe Vikings3:18.88199505291
AFGEMHarry WestersDe Vikings3:18.97199504869


<< TOP >>
Programmanr. 36
10-3-2012 - 17:15
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 1:30.60;  Jun 2: 1:27.00;  Jun 3: 1:24.50;  Jgd 1: 1:22.70;  Jgd 2: 1:22.70;  16 +: 1:18.40


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Esmee VerhoefOrca1:16.521996038021:13.38
2.Carolien BaardaOrca1:15.931997040601:17.71
3.Eline LigthartDe Vikings1:16.821993017061:19.42
4.Jannie de BoerWetterwille1:21.381992026621:23.81
5.Swanet van der WalZpd1:24.051997019301:25.93
6.Hester de VriesZpd1:20.641989044921:26.57
NGAngelique BoersmaDe Vikings1:17.02198001586


<< TOP >>
Programmanr. 38
10-3-2012 - 17:19
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten

FZK 2012 Jun 1: 1:20.30;  Jun 2: 1:16.90;  Jun 3: 1:14.60;  Jun 4: 1:12.50;  Jgd 1: 1:11.80;  Jgd 2: 1:11.80;  18 +: 1:09.30


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Sietse WijbengaZpd1:06.171993019671:05.95
2.Harm LemstraDe Vikings1:09.941993050091:08.84
3.Hendrik Ben v/d BoonZpd1:10.321988047611:09.07
4.Bauke YtsmaWetterwille1:08.421993013111:09.72
5.Eelco NautaDe Vikings1:13.461993050111:14.29
6.Bart WeilandWetterwille1:15.231997007771:14.94
7.Wijbe Bauke WoudaZpd1:17.481992064951:18.97
8.Jan PanhuisOrca1:27.171995058151:23.74
9.Sydo de JongDe Vikings1:34.041993068711:30.12


<< TOP >>
Programmanr. 40
10-3-2012 - 17:24
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


PlaatsVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Orca 1Orca2:42.972:39.28
Nienke Postma
Nadine Smits
98
98
37.97Esther Pot
Yanna Talma
99
00
2.Wetterwille 3Wetterwille2:40.612:41.99
Frida de Vries
Eva Koster
00
00
43.17Fardau van der Meulen
Marjolein van Harskamp
00
99
3.De Vikings 4De Vikings2:44.012:46.70
Caroline Nauta
Daphne Outhuijse
98
00
40.51Hildy Oomens
Kim vander Weerthof
99
99
4.Orca 2OrcaNT3:07.07
Samantha Dalstra
Melinda Disco
98
98
46.63Anne de Wildt
Nina Houwerzijl
99
99


<< TOP >>
Programmanr. 41
10-3-2012 - 17:27
Alle, 4 x 25m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


PlaatsVerenigingInschrijftijdStartnumKlasseEindtijdInfoIPC punten
1.Orca 2Orca1:27.051:25.59
Jan Sytze Heegstra
Tove Beltman
02
03
Joël Malda
Marijne van der Veen
03
03
2.De Vikings 5De Vikings1:24.451:26.78
Wierd de Wit
Gerda Woldendorp
02
03
Durk Toering
Chantal Outhuijse
02
03
AFGEMOrca 1Orca1:21.39