Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 28. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 30. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later


Deel 4 E.ON Nationale zwemcompetitie landelijk
Stadskanaal, 10-3-2012


1 - Deel 4 E.ON Nationale zwemcompetitie landelijk10-3-2012 - 14:00


Programmanr. 1
10-3-2012
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC8:18.918:17.42
Sander Zoer
Peter de Boer
Kelvin Bergsma
Jesper Kloek
83
92
86
90
28.1759.872:03.592:03.59
2.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen8:15.158:22.48
Dennis Bos
Jelmer Meijer
Gavin van der Werf
Allard Veenstra
92
90
93
97
27.5458.872:01.632:01.63
3.ZPC Stadskanaal 1ZPC Stadskanaal8:18.168:33.71
Marco Barkhuis
Rick Veldman
Niels Blauw
Dennis Wijbenga
95
95
90
90
26.6558.152:04.362:04.36


Programmanr. 2
10-3-2012
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Lotte RougoorDedemsvaart-AC40.6720000077434.82
2.Irith BuursmaHZ&PC Heerenveen38.5620000164835.25
3.Julia BarkhuisZPC Stadskanaal36.4620000013236.30
4.Elke RothschaidZPC Stadskanaal38.7920020030239.20
5.Laura SetzZPC Stadskanaal38.4220000013039.79
6.Tessa KooiZPC Stadskanaal40.0920020138641.38
7.Michelle ZomerdijkDedemsvaart-ACNT20000319642.67
8.Jolien WindZPC Stadskanaal49.0720010051043.39
9.Yara van KalmthoutZPC Stadskanaal42.8620020098444.50
10.Lisanne BoetsZPC Stadskanaal47.3920020034644.85
11.Emma BrikZPC Stadskanaal46.9220010111244.86
12.Kyra MontijnDedemsvaart-AC53.3720010127044.98
13.Daphne SpaanDedemsvaart-AC49.8020010074045.99
14.Sanne BergDedemsvaart-ACNT20000419446.01
15.Luka StokerZPC Stadskanaal46.5420020055846.43
16.Mirthe van LuijkZPC Stadskanaal49.0920010183848.68
17.Manon BoelensZPC Stadskanaal49.6720020000849.29
18.Renée BrouwerHZ&PC Heerenveen50.4720000332449.31
DISMarjolein VenemaZPC Stadskanaal39.6420010150639.19VH


Programmanr. 3
10-3-2012
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Axel HanningZPC Stadskanaal1:05.432000007031:04.59
50m:30.90100m:1:04.59
2.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen1:22.492000004951:20.70
50m:38.42100m:1:20.70
3.Stijn BoertienDedemsvaart-AC1:24.202001007191:21.85
50m:38.05100m:1:21.85
4.Jilles Lycklama á NijholtHZ&PC Heerenveen1:23.202000011031:22.23
50m:40.61100m:1:22.23
5.Kevin VermanenDedemsvaart-AC1:29.392000006711:24.63
50m:39.47100m:1:24.63
6.Arwin AkkermanHZ&PC Heerenveen1:27.862000016231:27.42
50m:40.91100m:1:27.42
7.Borek BuursmaHZ&PC Heerenveen1:37.452002007471:33.22
50m:43.39100m:1:33.22


Programmanr. 4
10-3-2012
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Kirsten BiesDedemsvaart-AC4:45.171998005164:48.02
50m:
100m:
32.88
1:08.58
150m:
200m:
1:44.94
2:21.35
250m:
300m:
2:58.46
3:35.63
350m:
400m:
4:12.66
4:48.02
2.Annelies BrinkmanDedemsvaart-AC5:40.161998017725:20.96
50m:
100m:
36.90
1:17.97
150m:
200m:
1:59.40
2:40.52
250m:
300m:
3:21.93
4:03.51
350m:
400m:
4:43.63
5:20.96
3.Rosan HansDedemsvaart-AC6:00.001998032005:25.75
50m:
100m:
36.72
1:18.13
150m:
200m:
1:59.42
2:41.10
250m:
300m:
3:22.13
4:04.22
350m:
400m:
4:44.60
5:25.75
4.Christien LiemburgHZ&PC Heerenveen7:08.921999036725:27.21
50m:
100m:
37.60
1:18.41
150m:
200m:
2:00.34
2:42.23
250m:
300m:
3:24.37
4:06.08
350m:
400m:
4:48.72
5:27.21
5.Romee NijboerDedemsvaart-AC6:25.161998043925:38.93
50m:
100m:
38.65
1:21.55
150m:
200m:
2:06.42
2:50.69
250m:
300m:
3:34.72
4:17.91
350m:
400m:
5:00.36
5:38.93
6.Inge WubsZPC Stadskanaal5:35.101998030445:43.94
50m:
100m:
36.37
1:18.94
150m:
200m:
2:03.27
2:48.25
250m:
300m:
3:32.99
4:18.49
350m:
400m:
5:02.60
5:43.94
7.Judith VoortmanDedemsvaart-AC6:25.801998036565:45.91
50m:
100m:
37.66
1:21.58
150m:
200m:
2:06.31
2:51.06
250m:
300m:
3:36.46
4:20.43
350m:
400m:
5:04.17
5:45.91
8.Sabine LagewegHZ&PC Heerenveen6:49.411999009265:54.25
50m:
100m:
40.60
1:25.79
150m:
200m:
2:12.62
2:58.43
250m:
300m:
3:42.53
4:27.99
350m:
400m:
5:12.08
5:54.25
9.Ageeth DekkerZPC Stadskanaal5:31.801998021805:55.32
50m:
100m:
38.31
1:21.59
150m:
200m:
2:05.54
2:50.89
250m:
300m:
3:36.71
4:22.75
350m:
400m:
5:09.42
5:55.32
10.Nynke WesselinkDedemsvaart-ACNT1999034245:55.39
50m:
100m:
39.01
1:21.91
150m:
200m:
2:06.89
2:52.84
250m:
300m:
3:38.60
4:25.43
350m:
400m:
5:11.31
5:55.39
11.Marieke KlijnstraZPC Stadskanaal5:41.921998019646:10.09
50m:
100m:
37.03
1:20.02
150m:
200m:
2:06.51
2:53.61
250m:
300m:
3:41.57
4:31.06
350m:
400m:
5:21.37
6:10.09
12.Silke RinsmaHZ&PC Heerenveen6:49.391999007326:14.64
50m:
100m:
40.95
1:27.60
150m:
200m:
2:16.20
3:04.10
250m:
300m:
3:52.68
4:41.66
350m:
400m:
5:29.89
6:14.64


Programmanr. 5
10-3-2012
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
Programmanr. 6
10-3-2012
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen1:16.181998025491:15.72
2.Tim HatzmannZPC Stadskanaal1:27.271998011291:24.69
3.Rik LiefheidZPC Stadskanaal1:28.741998011311:26.15
4.Ron TeunisDedemsvaart-AC1:31.511999014591:26.95
5.Rodger van de VeldeDedemsvaart-AC1:29.641998041551:27.19
6.Gerko WilkensZPC Stadskanaal1:29.151998002611:27.54
7.Daan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen1:32.861999004631:28.78
8.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen1:28.651999001771:28.83
9.Dominique van TolijDedemsvaart-AC1:37.361999017191:31.62
10.Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen1:34.871999006951:32.41
11.Jeroen BoessenkoolDedemsvaart-AC1:35.471998002951:33.00
12.Lennard BijkerDedemsvaart-AC1:37.151999016791:33.46


Programmanr. 7
10-3-2012
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Chantal NapHZ&PC Heerenveen2:21.071989030042:22.21
50m:31.54100m:1:07.85150m:1:44.50200m:2:22.21
2.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen2:26.241991024962:28.29
50m:32.84100m:1:09.42150m:1:47.37200m:2:28.29
3.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen2:42.031992043282:38.62
50m:34.26100m:1:14.56150m:1:56.42200m:2:38.62
4.Stéphanie BergsmaDedemsvaart-AC2:42.811992033742:42.53
50m:35.10100m:1:15.95150m:1:59.35200m:2:42.53
5.Janine KosseDedemsvaart-AC2:44.401987023262:47.05
50m:33.87100m:1:14.27150m:1:59.32200m:2:47.05


Programmanr. 8
10-3-2012
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen59.0319900196159.46
50m:29.78100m:59.46
2.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen1:01.301993029711:03.03
50m:30.03100m:1:03.03
3.Bram RomkesDedemsvaart-AC1:05.291986025951:04.18
50m:31.12100m:1:04.18
4.Dennis WijbengaZPC Stadskanaal1:02.801990032831:05.26
50m:33.43100m:1:05.26
5.Jesper KloekDedemsvaart-AC1:05.881990015851:05.70
50m:32.00100m:1:05.70
6.Niels BlauwZPC Stadskanaal1:05.201990046891:08.68
50m:32.41100m:1:08.68
7.Maarten de JongeZPC StadskanaalNT1984010831:14.75
50m:36.23100m:1:14.75
AFGEMTim BlauwZPC Stadskanaal1:05.05199301345


Programmanr. 9
10-3-2012
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Joyce MenninkDedemsvaart-AC3:03.021996011802:54.91
50m:39.40100m:1:24.06150m:2:09.69200m:2:54.91
2.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen2:59.421996008662:57.53
50m:38.81100m:1:23.72150m:2:11.37200m:2:57.53
3.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen3:12.481996008642:59.94
50m:40.27100m:1:25.76150m:2:13.19200m:2:59.94
4.Marije DankelmanDedemsvaart-AC3:12.441997015023:03.50
50m:41.82100m:1:28.07150m:2:15.79200m:3:03.50
5.Ayla BergDedemsvaart-AC3:08.041997034803:08.47
50m:41.03100m:1:28.45150m:2:17.76200m:3:08.47
6.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen3:15.791997002023:10.00
50m:42.52100m:1:30.21150m:2:19.79200m:3:10.00
7.Emma BosZPC Stadskanaal3:09.471999006583:10.25
50m:41.27100m:1:30.68150m:2:21.38200m:3:10.25
8.Ilse GlazenburgZPC Stadskanaal3:20.601996004743:12.76
50m:42.88100m:1:30.85150m:2:21.67200m:3:12.76

BMLisanne HassingHZ&PC Heerenveen3:06.221997025843:03.17
50m:40.57100m:1:27.30150m:2:15.56200m:3:03.17


Programmanr. 10
10-3-2012
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
Programmanr. 11
10-3-2012
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Allard VeenstraHZ&PC Heerenveen1:07.181997034531:08.63
50m:33.10100m:1:08.63
2.Mathijs MulderHZ&PC Heerenveen1:11.811997000711:12.58
50m:35.75100m:1:12.58
3.Andy VermanenDedemsvaart-AC1:17.761997022731:14.45
50m:36.57100m:1:14.45


Programmanr. 12
10-3-2012
Dames, 200m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen2:27.801995027062:30.18
50m:36.17100m:1:15.13150m:1:53.56200m:2:30.18
2.Danielle de BoerHZ&PC Heerenveen2:26.171994047362:30.91
50m:35.75100m:1:13.87150m:1:52.90200m:2:30.91
3.Amber IJzebrinkDedemsvaart-AC2:34.341996022582:37.01
50m:35.50100m:1:15.59150m:1:56.99200m:2:37.01
4.Laura BoessenkoolDedemsvaart-AC2:32.291994026042:37.16
50m:36.17100m:1:16.14150m:1:57.33200m:2:37.16
5.Saskia ZwiersDedemsvaart-AC2:45.021994040642:43.27
50m:37.14100m:1:17.84150m:2:00.49200m:2:43.27
6.Nathalja PragtZPC Stadskanaal2:42.901995000302:45.03
50m:37.86100m:1:19.00150m:2:02.01200m:2:45.03
7.Susan VoortmanDedemsvaart-AC2:47.861994040662:48.94
50m:40.59100m:1:24.15150m:2:07.14200m:2:48.94
8.Marlinde KoopsZPC Stadskanaal3:04.251995006382:49.65
50m:40.98100m:1:24.55150m:2:08.01200m:2:49.65
9.Elisabeth MuthertZPC Stadskanaal2:44.271995000623:03.01
50m:41.01100m:1:26.03150m:2:13.94200m:3:03.01
10.Astrid SmitZPC Stadskanaal2:49.891997000343:05.86
50m:42.33100m:1:29.95150m:2:18.59200m:3:05.86
AFGEMHjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen2:37.17199502170


Programmanr. 13
10-3-2012
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Marco BarkhuisZPC Stadskanaal55.8919950027955.89
50m:26.58100m:55.89
2.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen56.4419940019556.79
50m:26.68100m:56.79
3.Pim TeunisDedemsvaart-AC58.0419950445758.04
50m:27.61100m:58.04
4.Roy ZuidemaZPC Stadskanaal58.6819940006758.58
50m:27.47100m:58.58
5.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen57.0819950438958.68
50m:27.88100m:58.68
6.Rick VeldmanZPC Stadskanaal59.1319950370559.35
50m:28.62100m:59.35
7.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen58.541995015271:00.25
50m:28.85100m:1:00.25
8.Sven DoldersumDedemsvaart-AC1:02.101995004571:00.47
50m:28.95100m:1:00.47
9.Raoul BergsmaDedemsvaart-AC1:03.481994006031:01.12
50m:28.09100m:1:01.12
10.Arjan FranckenDedemsvaart-AC1:03.601994025031:03.48
50m:29.90100m:1:03.48


Programmanr. 14
10-3-2012
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen27.0719910249627.76
2.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen27.9719920432828.47
3.Christien KruithofZPC Stadskanaal29.4219860212428.68
4.Chantal NapHZ&PC Heerenveen28.4219890300428.92
5.Inge MenzoDedemsvaart-AC28.7019880299429.03
6.Mariëtte KosseDedemsvaart-AC29.8019860206629.75
7.Mariska MeemsZPC Stadskanaal28.7719890281230.15
8.Joyce KosterZPC Stadskanaal29.3519900210230.45
9.Elzemieke GersenZPC Stadskanaal32.1619910846032.87
AFGEMJanita Koops - BlomDedemsvaart-AC33.00198600372


Programmanr. 15
10-3-2012
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen2:10.561993029712:16.89
50m:29.91100m:1:06.60150m:1:43.71200m:2:16.89
2.Dennis WijbengaZPC Stadskanaal2:11.431990032832:17.85
50m:30.43100m:1:06.78150m:1:45.66200m:2:17.85
3.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen2:13.491990019612:18.02
50m:29.48100m:1:04.92150m:1:46.41200m:2:18.02
4.Dennis BosHZ&PC Heerenveen2:16.761992019652:18.87
50m:27.68100m:1:04.57150m:1:45.88200m:2:18.87
5.Sander ZoerDedemsvaart-AC2:19.061983024472:20.63
50m:30.10100m:1:06.22150m:1:48.24200m:2:20.63
6.Kelvin BergsmaDedemsvaart-AC2:25.101986021332:23.69
50m:29.62100m:1:07.61150m:1:49.64200m:2:23.69
7.Peter de BoerDedemsvaart-AC2:30.341992061992:26.00
50m:30.96100m:1:09.36150m:1:53.85200m:2:26.00
8.Bram RomkesDedemsvaart-AC2:28.161986025952:31.10
50m:30.98100m:1:08.57150m:1:55.95200m:2:31.10
9.Niels BlauwZPC Stadskanaal2:33.631990046892:35.02
50m:31.43100m:1:11.57150m:2:00.86200m:2:35.02
10.Maarten de JongeZPC Stadskanaal2:43.221984010832:45.35
50m:33.05100m:1:18.11150m:2:07.68200m:2:45.35
AFGEMTim BlauwZPC Stadskanaal2:24.61199301345


Programmanr. 16
10-3-2012
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Julia BarkhuisZPC Stadskanaal1:08.802000001321:07.74
50m:32.05100m:1:07.74
2.Irith BuursmaHZ&PC Heerenveen1:13.812000016481:09.26
50m:33.04100m:1:09.26
3.Laura SetzZPC Stadskanaal1:12.882000001301:11.52
50m:34.09100m:1:11.52
4.Lotte RougoorDedemsvaart-AC1:13.942000007741:13.01
50m:34.56100m:1:13.01
5.Michelle ZomerdijkDedemsvaart-AC1:24.602000031961:16.07
50m:35.93100m:1:16.07
6.Sanne BergDedemsvaart-AC1:17.392000041941:17.33
50m:36.71100m:1:17.33
7.Renée BrouwerHZ&PC Heerenveen1:25.822000033241:18.35
50m:38.38100m:1:18.35
8.Marjolein VenemaZPC Stadskanaal1:22.122001015061:18.68
50m:36.87100m:1:18.68
9.Tessa KooiZPC Stadskanaal1:17.622002013861:18.74
50m:37.72100m:1:18.74
10.Elke RothschaidZPC Stadskanaal1:18.792002003021:19.19
50m:38.07100m:1:19.19
11.Jolien WindZPC Stadskanaal1:23.422001005101:20.91
50m:37.47100m:1:20.91
12.Daphne SpaanDedemsvaart-AC1:22.472001007401:21.60
50m:37.99100m:1:21.60
13.Yara van KalmthoutZPC Stadskanaal1:24.202002009841:22.66
50m:39.86100m:1:22.66
14.Luka StokerZPC Stadskanaal1:28.922002005581:23.53
50m:40.10100m:1:23.53
15.Emma BrikZPC Stadskanaal1:28.682001011121:24.08
50m:38.07100m:1:24.08
16.Kyra MontijnDedemsvaart-AC1:26.522001012701:24.14
50m:41.88100m:1:24.14
17.Lisanne BoetsZPC Stadskanaal1:27.362002003461:24.23
50m:40.31100m:1:24.23
18.Mirthe van LuijkZPC Stadskanaal1:28.062001018381:26.18
50m:41.23100m:1:26.18
19.Manon BoelensZPC Stadskanaal1:29.572002000081:34.55
50m:42.81100m:1:34.55


Programmanr. 17
10-3-2012
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Axel HanningZPC Stadskanaal33.1620000070333.95
2.Jilles Lycklama á NijholtHZ&PC Heerenveen46.0020000110345.67
3.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen46.9620000049545.78
4.Arwin AkkermanHZ&PC Heerenveen59.0420000162346.97
5.Stijn BoertienDedemsvaart-AC49.4220010071949.13
6.Kevin VermanenDedemsvaart-AC52.4820000067150.05
7.Borek BuursmaHZ&PC Heerenveen50.9920020074757.67


Programmanr. 18
10-3-2012
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Kirsten BiesDedemsvaart-AC1:18.801998005161:21.16
2.Rosan HansDedemsvaart-AC1:32.071998032001:30.51
3.Marieke KlijnstraZPC Stadskanaal1:29.771998019641:31.45
4.Annelies BrinkmanDedemsvaart-AC1:33.071998017721:33.20
5.Nynke WesselinkDedemsvaart-AC1:33.861999034241:33.29
50m:43.03100m:1:33.29
6.Ageeth DekkerZPC Stadskanaal1:31.511998021801:34.51
7.Inge WubsZPC Stadskanaal1:33.191998030441:34.99
8.Sabine LagewegHZ&PC Heerenveen1:38.481999009261:38.47
50m:46.92100m:1:38.47
9.Romee NijboerDedemsvaart-AC1:41.751998043921:40.74
50m:46.88100m:1:40.74
10.Silke RinsmaHZ&PC Heerenveen1:44.591999007321:44.58
50m:49.97100m:1:44.58
11.Christien LiemburgHZ&PC Heerenveen1:39.871999036721:45.28
50m:50.45100m:1:45.28
12.Judith VoortmanDedemsvaart-AC1:48.421998036561:46.42
50m:50.40100m:1:46.42


Programmanr. 19
10-3-2012
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen4:50.241998025494:50.02
50m:
100m:
32.25
1:08.59
150m:
200m:
1:46.01
2:23.72
250m:
300m:
3:00.97
3:38.97
350m:
400m:
4:15.46
4:50.02
2.Gerko WilkensZPC Stadskanaal5:01.551998002614:55.84
50m:
100m:
32.10
1:08.77
150m:
200m:
1:46.82
2:25.21
250m:
300m:
3:03.54
3:41.66
350m:
400m:
4:19.88
4:55.84
3.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen5:14.811999001775:05.99
50m:
100m:
34.11
1:12.59
150m:
200m:
1:51.52
2:31.12
250m:
300m:
3:10.40
3:49.11
350m:
400m:
4:28.16
5:05.99
4.Jeroen BoessenkoolDedemsvaart-AC5:59.451998002955:17.49
50m:
100m:
35.27
1:15.15
150m:
200m:
1:55.77
2:36.38
250m:
300m:
3:17.61
3:57.76
350m:
400m:
4:37.75
5:17.49
5.Ron TeunisDedemsvaart-AC5:46.841999014595:23.54
50m:
100m:
35.67
1:16.54
150m:
200m:
1:58.03
2:39.12
250m:
300m:
3:21.57
4:04.62
350m:
400m:
4:43.74
5:23.54
6.Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen5:49.311999006955:25.97
50m:
100m:
35.64
1:16.74
150m:
200m:
1:58.40
2:40.67
250m:
300m:
3:22.71
4:05.19
350m:
400m:
4:47.93
5:25.97
7.Lennard BijkerDedemsvaart-AC5:56.761999016795:29.03
50m:
100m:
36.99
1:18.28
150m:
200m:
2:00.67
2:42.57
250m:
300m:
3:25.22
4:08.19
350m:
400m:
4:51.23
5:29.03
8.Rik LiefheidZPC Stadskanaal5:41.331998011315:29.53
50m:
100m:
34.89
1:15.58
150m:
200m:
1:57.74
2:40.17
250m:
300m:
3:22.86
4:06.02
350m:
400m:
4:49.03
5:29.53
9.Daan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen5:43.751999004635:32.54
50m:
100m:
36.35
1:17.29
150m:
200m:
2:01.54
2:44.68
250m:
300m:
3:28.62
4:11.22
350m:
400m:
4:55.22
5:32.54
10.Rodger van de VeldeDedemsvaart-ACNT1998041555:33.04
50m:
100m:
36.96
1:18.61
150m:
200m:
2:01.57
2:43.67
250m:
300m:
3:26.00
4:09.59
350m:
400m:
4:52.71
5:33.04
11.Tim HatzmannZPC Stadskanaal6:20.451998011295:42.91
50m:
100m:
36.11
1:17.37
150m:
200m:
2:00.92
2:44.64
250m:
300m:
3:30.22
4:17.24
350m:
400m:
5:02.16
5:42.91
12.Dominique van TolijDedemsvaart-AC7:56.081999017196:07.28
50m:
100m:
38.65
1:23.59
150m:
200m:
2:11.40
2:58.35
250m:
300m:
3:45.19
4:33.79
350m:
400m:
5:21.21
6:07.28


Programmanr. 20
10-3-2012
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
Programmanr. 21
10-3-2012
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen2:21.261991024962:25.38
50m:31.73200m:2:25.38
2.Janine KosseDedemsvaart-AC2:29.701987023262:28.42
50m:31.96100m:1:08.74150m:1:51.77200m:2:28.42
3.Chantal NapHZ&PC Heerenveen2:28.341989030042:31.56
50m:31.83200m:2:31.56
4.Inge MenzoDedemsvaart-AC2:36.231988029942:37.40
50m:33.55150m:2:45.95200m:2:37.40
5.Christien KruithofZPC Stadskanaal2:45.371986021242:44.76
50m:33.15100m:1:15.79150m:2:05.75200m:2:44.76
6.Elzemieke GersenZPC Stadskanaal3:09.251991084603:13.54
50m:40.93100m:1:30.16150m:2:27.19200m:3:13.54


Programmanr. 22
10-3-2012
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Casper HutHZ&PC Heerenveen25.5219780047124.95
2.Peter de BoerDedemsvaart-AC24.6519920619925.19
3.Janco NollesHZ&PC Heerenveen26.1619890229125.86
4.Bram RomkesDedemsvaart-AC26.2919860259525.98
5.Niels BlauwZPC Stadskanaal25.1619900468926.17
6.Kelvin BergsmaDedemsvaart-AC26.3619860213326.26
7.Maarten de JongeZPC Stadskanaal26.7519840108327.57
AFGEMTim BlauwZPC Stadskanaal26.23199301345


Programmanr. 23
10-3-2012
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Joyce MenninkDedemsvaart-AC1:06.921996011801:07.21
50m:33.07100m:1:07.21
2.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen1:15.691997002021:15.12
50m:36.61100m:1:15.12
3.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen1:14.561996008661:15.43
50m:37.15100m:1:15.43
4.Emma BosZPC Stadskanaal1:16.301999006581:15.70
50m:36.59100m:1:15.70
5.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen1:14.821996008641:15.92
50m:36.62100m:1:15.92
6.Ayla BergDedemsvaart-AC1:15.041997034801:16.69
50m:36.65100m:1:16.69
7.Marije DankelmanDedemsvaart-AC1:24.041997015021:18.53
50m:38.28100m:1:18.53
8.Ilse GlazenburgZPC Stadskanaal1:21.451996004741:18.85
50m:38.84100m:1:18.85

BMLisanne HassingHZ&PC Heerenveen1:18.411997025841:16.94
50m:37.31100m:1:16.94


Programmanr. 24
10-3-2012
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Allard VeenstraHZ&PC Heerenveen3:02.271997034532:49.91
50m:36.12100m:1:19.43150m:2:05.20200m:2:49.91
2.Mathijs MulderHZ&PC Heerenveen3:10.981997000713:05.61
50m:41.99100m:1:29.35200m:3:05.61
3.Andy VermanenDedemsvaart-AC3:51.201997022733:32.11
50m:47.42100m:1:42.19150m:2:37.92200m:3:32.11


Programmanr. 25
10-3-2012
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
Programmanr. 26
10-3-2012
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Saskia ZwiersDedemsvaart-AC1:04.241994040641:03.53
50m:29.90100m:1:03.53
2.Danielle de BoerHZ&PC Heerenveen1:03.501994047361:04.95FJ 1
50m:31.10100m:1:04.95
3.Amber IJzebrinkDedemsvaart-AC1:04.161996022581:04.95FJ 2
50m:30.92100m:1:04.95
4.Nathalja PragtZPC Stadskanaal1:04.031995000301:06.17
50m:31.10100m:1:06.17
5.Susan VoortmanDedemsvaart-AC1:04.771994040661:06.39FJ 1
50m:31.80100m:1:06.39
6.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen1:04.811995027061:06.39FJ 2
50m:31.81100m:1:06.39
7.Marlinde KoopsZPC Stadskanaal1:08.291995006381:07.96
50m:32.91100m:1:07.96
8.Laura BoessenkoolDedemsvaart-AC1:06.241994026041:08.81
50m:32.38100m:1:08.81
9.Elisabeth MuthertZPC Stadskanaal1:03.161995000621:11.57
50m:34.08100m:1:11.57
10.Astrid SmitZPC Stadskanaal1:07.881997000341:12.91
50m:33.33100m:1:12.91
11.Lynde HansDedemsvaart-AC1:05.481994026061:14.27
50m:35.60100m:1:14.27
AFGEMHjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen1:02.40199502170


Programmanr. 27
10-3-2012
Jongens, 200m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Marco BarkhuisZPC Stadskanaal2:26.111995002792:20.72
50m:31.58100m:1:08.26150m:1:44.88200m:2:20.72
2.Pim TeunisDedemsvaart-AC2:32.371995044572:26.93
50m:34.96100m:1:12.19150m:1:49.74200m:2:26.93
3.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen2:32.931995043892:28.42
50m:34.56100m:1:10.84150m:1:49.14200m:2:28.42
4.Arjan FranckenDedemsvaart-AC2:28.731994025032:31.79
50m:34.99100m:1:13.07150m:1:52.72200m:2:31.79
5.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen2:28.791995015272:34.01
50m:35.83100m:1:14.68150m:1:54.70200m:2:34.01
6.Raoul BergsmaDedemsvaart-AC2:38.701994006032:35.48
50m:36.23100m:1:16.29150m:1:56.63200m:2:35.48
7.Roy ZuidemaZPC Stadskanaal2:35.941994000672:35.86
50m:35.26100m:1:15.47150m:1:57.57200m:2:35.86
8.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen2:35.021994001952:37.98
50m:37.00100m:1:15.66150m:1:56.82200m:2:37.98
9.Sven DoldersumDedemsvaart-AC2:38.751995004572:38.77
50m:36.94100m:1:17.32150m:1:59.28200m:2:38.77
DISRick VeldmanZPC Stadskanaal2:39.421995037052:43.96RC
50m:37.57100m:1:18.51150m:2:01.50200m:2:43.96


Programmanr. 28
10-3-2012
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen1:05.541991024961:08.69
50m:33.32100m:1:08.69
2.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen1:11.151992043281:09.70
50m:33.70100m:1:09.70
3.Chantal NapHZ&PC Heerenveen1:07.661989030041:11.79
50m:35.39100m:1:11.79
4.Inge MenzoDedemsvaart-AC1:09.691988029941:12.02
50m:34.96100m:1:12.02
5.Stéphanie BergsmaDedemsvaart-AC1:11.441992033741:13.95
50m:35.02100m:1:13.95
6.Christien KruithofZPC Stadskanaal1:19.161986021241:18.62
50m:38.36100m:1:18.62
7.Mariëtte KosseDedemsvaart-AC1:16.101986020661:18.82
50m:35.42100m:1:18.82
8.Elzemieke GersenZPC Stadskanaal1:24.241991084601:30.73
50m:45.44100m:1:30.73
AFGEMJanita Koops - BlomDedemsvaart-AC1:22.73198600372


Programmanr. 29
10-3-2012
Heren, 200m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen2:17.071990019612:16.26
50m:30.82100m:1:05.40150m:1:41.10200m:2:16.26
2.Dennis BosHZ&PC Heerenveen2:44.761992019652:19.88
50m:31.21100m:1:07.87150m:1:44.54200m:2:19.88
3.Sander ZoerDedemsvaart-AC2:25.821983024472:27.67
50m:31.77100m:1:09.13150m:1:48.33200m:2:27.67
4.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen2:25.991993029712:28.83
50m:31.61100m:1:08.84150m:1:47.69200m:2:28.83
5.Dennis WijbengaZPC Stadskanaal2:19.641990032832:29.59
50m:31.83100m:1:09.73150m:1:50.48200m:2:29.59
6.Jesper KloekDedemsvaart-AC2:36.801990015852:34.49
50m:32.02100m:1:11.19150m:1:52.62200m:2:34.49


Programmanr. 30
10-3-2012
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdEindtijd
Programmanr. 31
10-3-2012
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen1:53.191:52.43
Jelmer Meijer
Carlo Ruiz
99
98
30.40Mathijs Mulder
Allard Veenstra
97
97
2.ZPC Stadskanaal 1ZPC Stadskanaal2:05.202:01.03
Gerko Wilkens
Tim Hatzmann
98
98
29.05Rik Liefheid
Axel Hanning
98
00
3.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC2:08.962:02.85
Andy Vermanen
Lennard Bijker
97
99
30.44Ron Teunis
Rodger van de Velde
99
98


Programmanr. 32
10-3-2012
Meisjes, 4 x 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdEindtijd
1.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC5:09.475:06.79
Lotte Rougoor
Kirsten Bies
00
98
Annelies Brinkman
Rosan Hans
98
98
2.ZPC Stadskanaal 3ZPC Stadskanaal5:23.795:28.18
Emma Bos
Marieke Klijnstra
99
98
Julia Barkhuis
Laura Setz
00
00
3.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen5:44.535:45.58
Sabine Lageweg
Renée Brouwer
99
00
Irith Buursma
Christien Liemburg
00
99