Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 21. Meisjes, 25m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 23. Jongens, 25m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 35. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 37. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later


D2-D3 Competitie deel 4
Buitenpost, 10-3-2012


Programmanr. 1
10-3-2012 - 15:30
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hz&Pc Heerenveen 2 1HZ&PC 25:08.605:14.12
Julia Zwertbroek
Rita Spithoff
96
88
1:22.20Kelly de Jong
Amarins Menger
95
94
2.PWC Buitenpost 1PWC5:32.985:35.46
Janneke Antuma
Sieta Ludema
90
95
Ellen Jager
Joke Weening
98
90


<< TOP >>
Programmanr. 3
10-3-2012 - 15:37
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.PWC Buitenpost 1PWC1:59.571:58.65
Hessel Bierma
Herman Buist
96
98
30.59Danny Hayema
Bouke van der Zaag
97
96
2.Hz&Pc Heerenveen 2 1HZ&PC 22:04.091:58.98
Frank van der Wal
Silvan Akkerman
97
97
30.23Denny Olde Agterhuis
Jurjen van der Wal
98
98


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-3-2012 - 15:40
Jongens, 25m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sander HeinsiusHZ&PC 326.4220040001327.96
2.Marrick AlkemaPWC27.3720020064328.74

<< TOP >>
Programmanr. 4
10-3-2012 - 15:40
Meisjes, 25m schoolslagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Rens BootsmaHZ&PC 333.1620040027432.40
2.Loïs JalvingHZ&PC 330.4520040028032.63


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-3-2012 - 15:41
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Romy JalvingHZ&PC 21:21.822000006161:17.95
2.Marthe LubbertsHZ&PC 21:24.052000008461:19.34
3.Lianne van WierHZ&PC 21:25.152002004381:25.03FJ 1
4.Leonie van WierHZ&PC 21:27.872002004361:25.03FJ 2
5.Liza KuilHZ&PC 21:34.812001011221:30.09
6.Lisette DooperHZ&PC 21:40.412002016781:37.25
7.Allysha van der VeerPWC1:53.122001034501:41.25
8.Daisy LangenbergPWC1:45.912000014741:42.87
9.Janneke BiermaPWC1:57.002001018921:46.32


<< TOP >>
Programmanr. 6
10-3-2012 - 15:48
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Denise BijlsmaHZ&PC 342.8720000391840.53
2.Zana UdoHZ&PC 349.3220020268642.86
3.Jits Jente BootsmaHZ&PC 347.6320020111643.03
4.Femke BrouwerHZ&PC 345.7520010182044.07
5.Marieke de BoerHZ&PC 346.0020000427449.20


<< TOP >>
Programmanr. 7
10-3-2012 - 15:51
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Justin VisserHZ&PC 21:27.212001003371:29.16
2.Remco DijkstraHZ&PC 21:30.412001007891:34.76
50m:46.4446.44100m:1:34.7648.32
3.Quentin RuizHZ&PC 21:37.492001001871:46.68
AFGEMThomas StuiverHZ&PC 21:31.65200001723


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-3-2012 - 15:54
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Ellen JagerPWC36.8419980138437.65
2.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC 238.9819990108439.97
3.Clara BosmaHZ&PC 242.8019980007042.58
4.Niesjen IpemaHZ&PC 241.9119980173843.04
5.Lisanne PostmaPWC48.5619990536245.74
6.Sjoukje BergsmaHZ&PC 351.2020000379649.52
7.Esther RoeleHZ&PC 357.2020000105654.40
DISCeleste SijtsmaHZ&PC 243.5320000044242.95RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
10-3-2012 - 15:57
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Denny Olde AgterhuisHZ&PC 233.2919980125333.43
2.Jurjen van der WalHZ&PC 237.9119980426737.44
3.Herman BuistPWC39.4919980152539.13
4.Gerco GanzevoortHZ&PC 242.0619990209142.77
5.Fernand BottemaHZ&PC 350.3319990270347.53
6.Bindert Sietse ReitsmaPWC51.3219990409352.33
7.Erik PostmaPWC58.3719980478156.69


<< TOP >>
Programmanr. 12
10-3-2012 - 16:00
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Aniek BergsmaHZ&PC 239.4519960108840.71
2.Jeltsje IpemaHZ&PC 244.1919960094244.12FJ 1
3.Julia ZwertbroekHZ&PC 246.0819960095044.12FJ 2
4.Trineke van der SchaafHZ&PC 246.2719970020045.50
5.Nadine PrinsPWC43.3319990473646.48
6.Tessa HeinsiusHZ&PC 349.2519970361050.74
7.Marijke PostmaPWC49.5719960572452.59
AFGEMGeeske KooistraHZ&PC 349.41199700978


<< TOP >>
Programmanr. 14
10-3-2012 - 16:04
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hessel BiermaPWC37.4019960225738.37
2.Frank van der WalHZ&PC 239.4119970064539.15
3.Danny HayemaPWC40.1019970104340.37
4.Silvan AkkermanHZ&PC 240.3619970011341.90
5.Bouke van der ZaagPWC41.2119960225542.26


<< TOP >>
Programmanr. 15
10-3-2012 - 16:06
Dames, 100m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Kelly de JongHZ&PC 21:14.761995019201:17.06
2.Amarins MengerHZ&PC 21:18.681994067161:20.73
3.Sieta LudemaPWC1:20.081995004361:27.32
4.Eva TeunissenHZ&PC 31:34.861995054841:37.09


<< TOP >>
Programmanr. 16
10-3-2012 - 16:09
Jongens, 100m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Marc de VriesHZ&PC 21:15.941995003811:12.59
2.Jeroen TijsmaPWC1:14.811995036551:13.62
3.Jacob SikkesHZ&PC 21:14.361994018831:15.82
4.Joren BarkmeijerPWC1:17.601995036571:19.45
5.Jouke Minze BenedictusPWC1:14.411994011491:19.94
6.Brent BarkmeijerPWC1:24.171995056411:25.20
AFGEMMario EngelbertinkHZ&PC 31:16.27199400235


<< TOP >>
Programmanr. 17
10-3-2012 - 16:13
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jelly-Esther TademaHZ&PC 21:19.461988042341:17.94
2.Rita SpithoffHZ&PC 21:16.001988067781:19.00
3.Carolina VaartjesHZ&PC 31:33.661991031401:36.56
4.Joke WeeningPWC1:38.941990070941:40.44
AFGEMMarijke de JongHZ&PC 31:24.18198805780
NGMaaike de GrootPWCNT199105924


<< TOP >>
Programmanr. 18
10-3-2012 - 16:18
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Dennis MooijHZ&PC 21:01.821989022011:01.79
2.Jelmer WaterlanderHZ&PC 21:05.691988037411:06.48
3.René BeetsmaHZ&PC 21:05.231969000691:08.16
4.Gerard EghuizenHZ&PC 31:27.901974001971:11.74
5.Rutger HovingPWC1:15.351995036611:14.36
6.Wesley SmitPWC1:17.531991070431:16.00
7.Matthijs GanzevoortHZ&PC 21:15.261993055331:19.05
8.Binne VeenstraHZ&PC 21:20.531983021551:19.52
9.Sander de BoerPWC1:19.551989003011:20.50


<< TOP >>
Programmanr. 19
10-3-2012 - 16:39
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sander HeinsiusHZ&PC 355.0020040001352.37
2.Marrick AlkemaPWC45.7820020064353.30

<< TOP >>
Programmanr. 19
10-3-2012 - 16:39
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Loïs JalvingHZ&PC 3NT2004002801:05.07
2.Rens BootsmaHZ&PC 3NT2004002741:08.60


<< TOP >>
Programmanr. 20
10-3-2012 - 16:41
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Marthe LubbertsHZ&PC 21:39.742000008461:41.23
2.Allysha van der VeerPWC1:55.172001034501:46.97
3.Lianne van WierHZ&PC 21:45.802002004381:50.11
4.Leonie van WierHZ&PC 21:48.972002004361:50.23
5.Liza KuilHZ&PC 21:55.632001011221:53.49
6.Janneke BiermaPWC2:04.032001018921:53.80
7.Lisette DooperHZ&PC 21:54.642002016781:55.27
8.Daisy LangenbergPWC2:00.952000014741:58.22


<< TOP >>
Programmanr. 21
10-3-2012 - 16:46
Meisjes, 25m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Denise BijlsmaHZ&PC 328.0020000391824.29
2.Jits Jente BootsmaHZ&PC 326.3020020111624.53
3.Femke BrouwerHZ&PC 326.5820010182025.06
4.Marieke de BoerHZ&PC 326.0020000427426.93
5.Zana UdoHZ&PC 3NT20020268626.99


<< TOP >>
Programmanr. 22
10-3-2012 - 17:09
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Justin VisserHZ&PC 21:44.712001003371:46.05
2.Quentin RuizHZ&PC 21:49.352001001871:56.93
DISRemco DijkstraHZ&PC 22:10.472001007892:09.33SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 25
10-3-2012 - 16:49
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Ellen JagerPWC1:21.541998013841:22.98
2.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC 21:30.601999010841:30.87
3.Niesjen IpemaHZ&PC 21:59.301998017381:31.70
4.Celeste SijtsmaHZ&PC 21:36.342000004421:33.67
5.Clara BosmaHZ&PC 21:39.251998000701:37.37
6.Romy JalvingHZ&PC 21:38.462000006161:38.36
7.Lisanne PostmaPWCNT1999053621:44.12
8.Esther RoeleHZ&PC 31:47.972000010561:48.46
9.Sjoukje BergsmaHZ&PC 31:56.682000037961:53.13


<< TOP >>
Programmanr. 27
10-3-2012 - 16:56
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Denny Olde AgterhuisHZ&PC 21:15.001998012531:11.83
2.Jurjen van der WalHZ&PC 21:26.421998042671:22.12
3.Herman BuistPWC1:20.011998015251:22.41
4.Gerco GanzevoortHZ&PC 21:30.811999020911:30.78
5.Fernand BottemaHZ&PC 31:46.371999027031:44.24
6.Erik PostmaPWC2:04.081998047812:01.20
DISBindert Sietse ReitsmaPWCNT1999040931:49.86VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 28
10-3-2012 - 17:01
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Julia ZwertbroekHZ&PC 22:32.891996009502:34.43
100m:1:16.331:16.33200m:2:34.431:18.10
2.Aniek BergsmaHZ&PC 22:34.211996010882:34.89
100m:1:15.821:15.82200m:2:34.891:19.07
3.Trineke van der SchaafHZ&PC 23:00.491997002002:48.69
100m:1:21.491:21.49200m:2:48.691:27.20
4.Jeltsje IpemaHZ&PC 22:46.481996009422:52.05
100m:1:21.861:21.86200m:2:52.051:30.19
5.Nadine PrinsPWC3:04.751999047363:00.15
100m:1:27.111:27.11200m:3:00.151:33.04
6.Marijke PostmaPWC3:22.251996057243:19.52
100m:1:32.151:32.15200m:3:19.521:47.37


<< TOP >>
Programmanr. 29
10-3-2012 - 17:12
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Tessa HeinsiusHZ&PC 31:32.311997036101:27.60
AFGEMGeeske KooistraHZ&PC 31:49.50199700978


<< TOP >>
Programmanr. 30
10-3-2012 - 17:15
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Bouke van der ZaagPWC2:23.761996022552:19.31
100m:1:07.021:07.02200m:2:19.311:12.29
2.Frank van der WalHZ&PC 22:44.781997006452:39.15
100m:1:16.381:16.38200m:2:39.151:22.77
3.Hessel BiermaPWC2:49.721996022572:42.55
100m:1:20.501:20.50200m:2:42.551:22.05
4.Silvan AkkermanHZ&PC 22:52.001997001132:45.31
100m:1:16.801:16.80200m:2:45.311:28.51
5.Danny HayemaPWC2:54.911997010432:56.45
100m:1:18.891:18.89200m:2:56.451:37.56


<< TOP >>
Programmanr. 33
10-3-2012 - 17:22
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Amarins MengerHZ&PC 21:26.431994067161:25.60
2.Kelly de JongHZ&PC 21:28.811995019201:30.17
3.Sieta LudemaPWC1:27.861995004361:31.21
4.Eva TeunissenHZ&PC 31:48.571995054841:53.29


<< TOP >>
Programmanr. 35
10-3-2012 - 17:25
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jeroen TijsmaPWC1:20.281995036551:21.95
2.Jacob SikkesHZ&PC 21:19.371994018831:21.97
3.Marc de VriesHZ&PC 21:23.731995003811:23.68
4.Jouke Minze BenedictusPWC1:25.131994011491:31.77
5.Joren BarkmeijerPWC1:33.331995036571:32.52
6.Brent BarkmeijerPWC1:40.631995056411:39.91
AFGEMMario EngelbertinkHZ&PC 31:23.47199400235


<< TOP >>
Programmanr. 37
10-3-2012 - 17:30
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Janneke AntumaPWC37.7319900709237.42
2.Rita SpithoffHZ&PC 236.9419880677837.53
3.Carolina VaartjesHZ&PC 339.3319910314039.28
4.Jelly-Esther TademaHZ&PC 237.6919880423439.95
5.Maaike de GrootPWC43.0319910592443.39
6.Joke WeeningPWC43.5619900709444.57
AFGEMMarijke de JongHZ&PC 335.55198805780


<< TOP >>
Programmanr. 39
10-3-2012 - 17:33
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Dennis MooijHZ&PC 228.9819890220130.12
2.Jelmer WaterlanderHZ&PC 231.2319880374131.57
3.René BeetsmaHZ&PC 232.1319690006933.12
4.Binne VeenstraHZ&PC 234.0119830215534.91
5.Gerard EghuizenHZ&PC 333.6219740019735.62
6.Matthijs GanzevoortHZ&PC 235.7819930553337.19
7.Rutger HovingPWC37.2619950366137.50
8.Wesley SmitPWC36.0719910704338.37
9.Sander de BoerPWC38.8619890030139.82


<< TOP >>
Programmanr. 40
10-3-2012 - 17:36
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hz&Pc Heerenveen 2 1HZ&PC 22:49.092:46.58
Chiara Olde Agterhuis
Marthe Lubberts
99
00
39.61Celeste Sijtsma
Niesjen Ipema
00
98
2.PWC Buitenpost 1PWC2:51.202:58.98
Ellen Jager
Lisanne Postma
98
99
37.81Nadine Prins
Daisy Langenberg
99
00