ABC competitie deel 4
Veenendaal (NED),    10-3-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Heren, 4 x 200m vrije slag           Heren Senioren Open
10-3-2012 - 14:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VZC E&P 1                          VZC E&P                8:09.11   593       
        Tim Niekus, 91                         Joeri Scheidt, 91
        Quint Ottens, 87                       Thijs Hagelstein, 91
            58.08  2:00.58  8:09.11

    2.  Rzc 1                              Rzc                    8:17.92   562       
        Tom Brouwers, 94                       Stefan Timmermans, 94
        Pascal Timmermans, 92                  John van Susteren, 85
          2:01.92  8:17.92

    3.  Barracuda 1                        Barracuda              8:26.06   535       
        Emiel van Beusekom, 94                 Mark Hensen, 79
        Thommy Nickel, 84                      Anshel Hofstede, 93
          1:02.45  2:10.55  8:26.06

    4.  GoSwim 1                           GoSwim                 9:03.40   432       
        Yelmar van der Veer, 88                Joren Harms, 94
        Frank Wilschut, 93                     Peter van den Dool, 87
            57.10  2:01.85  9:03.40




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 50m vlinderslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
10-3-2012 - 14:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                  36.62   295       
    2.  Laura Kajim                   01   Rzc                      36.89   288       
    3.  Anna Janssen                  00   Rzc                      38.16   260       
    4.  Linde van Duinhoven           01   Rzc                      38.29   258       
    5.  Tara Haze                     00   GoSwim                   42.33   191  FJ 1 
    6.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                   42.33   191  FJ 2 
    7.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                  43.73   173       
    8.  Iris van Berkel               00   Barracuda                44.20   167       
    9.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                  44.36   166       
   10.  Fleur Gerritsen               01   Rzc                      45.33   155       
   11.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                  46.04   148       
   12.  Ylva Visser                   01   Barracuda                46.11   147       
   13.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                  46.41   144       
   14.  Rosha Khelawan                01   Barracuda                48.28   128       
   15.  Robin Pienaar                 01   Barracuda                48.52   126       
   16.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                   48.66   125       
   17.  Marit van Kooten              00   VZC E&P                  48.82   124       
   18.  Lisa Spanbroek                02   Rzc                      50.36   113       
   19.  Amber Hesper                  02   Barracuda                51.09   108       
   20.  Marre Flantua                 01   Rzc                      52.80    98       
   21.  Sanne van den Brink           00   Barracuda                53.23    96       
   22.  Alinde Verburg                00   VZC E&P                  53.36    95       
   23.  Anne van Dijken               01   VZC E&P                  53.66    93       
   24.  Anne Korving                  01   VZC E&P                  58.87    71       
   25.  Lisa van der Brink            02   Barracuda              1:01.09    63       
   DIS  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                1:03.02             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
   DIS  Ilse Smeets                   00   VZC E&P                1:04.32             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Emma Dreuning                 02   Rzc                    1:07.36             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC - VB



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 4,5,6
10-3-2012 - 14:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Andy Huynh                    00   VZC E&P                1:12.02   242       
          1:12.02
    2.  Jeroen Bechtold               00   Barracuda              1:13.80   225       
            35.02  1:13.80
    3.  Bas van Bentum                01   GoSwim                 1:14.79   216       
            35.26  1:14.79
    4.  Daen Spoor                    01   VZC E&P                1:18.90   184       
            37.39  1:18.90
    5.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 1:21.66   166       
            38.70  1:21.66
    6.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                1:23.55   155       
            40.70  1:23.55
    7.  Corne Verhoef                 00   VZC E&P                1:25.02   147       
            40.17  1:25.02
    8.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                1:26.22   141       
            41.10  1:26.22
    9.  Mike van Kooten               00   VZC E&P                1:28.39   131       
            41.00  1:28.39
   10.  Danny Seising                 02   VZC E&P                1:29.29   127       
          1:29.29
   11.  Thomas Hesper                 00   Barracuda              1:34.94   106       
            43.83  1:34.94
   12.  Bram Spanbroek                00   Rzc                    1:38.84    93       
            45.97  1:38.84
   13.  Thijs Marskamp                01   Rzc                    1:52.51    63       
          1:52.51
   14.  Koen Janssen                  02   Rzc                    1:53.70    61       
            54.36  1:53.70
   15.  Max Mesman                    02   Rzc                    2:22.91    31       
          1:08.06  2:22.91
 AFGEM  Merlijn den Hartog            01   Barracuda                                  
 AFGEM  Ishak Ozdemir                 01   GoSwim                                     
 AFGEM  Sven Davids                   02   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 400m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
10-3-2012 - 14:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isabelle den Hartog           00   Barracuda              5:22.82   385       
          1:15.54  2:39.00  5:22.82
    2.  Tamara van den Brink          98   Barracuda              5:55.28   289       
          1:20.86  2:52.53  5:55.28
    3.  Eveline Houweling             98   Barracuda              6:15.35   245       
          6:15.35
    4.  Maaike Koedoot                99   Barracuda              6:21.80   232       
          1:25.99  3:03.17  6:21.80
    5.  Soraya Kuipers                99   Barracuda              6:35.03   210       
          1:26.03  3:05.93  6:35.03
    6.  Manon Kalmeijer               99   Barracuda              6:40.52   201       
          1:28.90  3:11.76  6:40.52
 AFGEM  Romee Rikkert                 98   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
10-3-2012 - 14:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 2:23.04   469       
          1:09.70  2:23.04
    2.  Maaike Tijhof                 98   VZC E&P                2:29.86   408       
          1:12.64  2:29.86
    3.  Ellen ter Stege               99   Rzc                    2:32.41   388       
          1:13.45  2:32.41
    4.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 2:35.17   367       
          1:14.69  2:35.17
    5.  Lodieke Rodenburg             98   Rzc                    2:36.75   356       
          1:15.35  2:36.75
    6.  Lotte de Brabander            98   Rzc                    2:37.82   349       
          1:15.73  2:37.82
    7.  Sterre Sterenborg             99   VZC E&P                2:39.02   341       
          1:16.41  2:39.02
    8.  Elise ter Elst                98   Rzc                    2:46.57   297       
          1:19.52  2:46.57
    9.  Marieke de Boer               99   Rzc                    2:46.89   295       
          1:19.51  2:46.89
   10.  Rianne Edelbroek              98   GoSwim                 2:52.13   269       
          1:22.02  2:52.13
   11.  Wietske Blijjenberg           98   Rzc                    3:06.02   213       
          1:29.24  3:06.02
   12.  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                 3:13.02   191       
          1:33.78  3:13.02
   13.  Annachiara Lagana             99   VZC E&P                3:16.58   180       
          1:30.93  3:16.58



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
10-3-2012 - 14:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Willem Zorg                   98   Barracuda              1:26.45   266       
            39.29  1:26.45
    2.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                1:27.48   256       
          1:27.48
    3.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                1:33.58   209       
            44.45  1:33.58
    4.  Ids de Klerk                  98   Barracuda              1:34.85   201       
            43.90  1:34.85
    5.  Dave van Leerdam              98   Rzc                    1:37.27   186       
            45.27  1:37.27
    6.  Joost Paardekooper            99   VZC E&P                1:42.48   159       
            48.46  1:42.48
 AFGEM  Lars van den Burg             00   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Dames, 200m vlinderslag             Dames Senioren Open
10-3-2012 - 14:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Petra de Groot                87   Barracuda              2:33.67   485       
          1:11.73  2:33.67
    2.  Ivana Lingen                  93   Barracuda              2:38.36   443       
          1:13.04  2:38.36
    3.  Esther van Mierlo             89   Rzc                    2:41.52   418       
          1:14.09  2:41.52
    4.  Marike Boersen                88   VZC E&P                2:44.89   393       
          1:14.13  2:44.89
    5.  Linda Janssen                 88   Barracuda              2:53.02   340       
          1:20.64  2:53.02
    6.  Marieke van Dodeweerd         86   Rzc                    2:57.46   315       
          1:23.85  2:57.46
    7.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                 3:04.27   281       
          1:20.80  3:04.27
   DIS  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                                     
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren)., VI - AF



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Heren, 100m rugslag               Heren Senioren Open
10-3-2012 - 14:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Timmermans             92   Rzc                    1:01.16   512       
            29.67  1:01.16
    2.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                 1:01.95   493       
          1:01.95
    3.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                1:03.03   468       
            30.46  1:03.03
    4.  Thommy Nickel                 84   Barracuda              1:04.81   430       
            32.17  1:04.81
    5.  Raynor Wolf                   89   Rzc                    1:05.00   426       
            30.85  1:05.00
    6.  Mark Hensen                   79   Barracuda              1:05.21   422       
            31.69  1:05.21
    7.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                1:06.73   394       
            32.89  1:06.73
    8.  Tim Niekus                    91   VZC E&P                1:08.18   369       
            33.28  1:08.18
    9.  John van Susteren             85   Rzc                    1:08.23   369       
          1:08.23
   10.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                1:09.35   351       
            33.17  1:09.35
   11.  Emiel Ghali                   87   Barracuda              1:10.95   328       
            33.73  1:10.95
   12.  Jochem Benthem                92   Rzc                    1:14.53   283       
            35.34  1:14.53
   13.  Peter van den Dool            87   GoSwim                 1:15.16   276       
            35.02  1:15.16
   14.  Frank Wilschut                93   GoSwim                 1:24.90   191       
            40.24  1:24.90
   15.  Jesper de Lange               86   GoSwim                 1:37.14   127       
            45.94  1:37.14



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 200m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
10-3-2012 - 14:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 3:00.73   412       
          1:29.07  3:00.73
    2.  Melissa van der Heijden       96   Barracuda              3:03.06   397       
          1:28.37  3:03.06
    3.  Georgette Wortelboer          96   Rzc                    3:12.82   339       
          1:29.67  3:12.82
    4.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                 3:17.14   318       
          1:35.87  3:17.14
    5.  Anne Petersen                 97   Barracuda              3:19.38   307       
          1:33.36  3:19.38
    6.  Vera Martens                  96   Rzc                    3:25.48   280       
          1:36.13  3:25.48
    7.  Eline van Bergen van der Grijp97   Barracuda              3:37.62   236       
          1:43.38  3:37.62
    8.  Juliette van den Berg         97   Barracuda              3:40.48   227       
          1:43.04  3:40.48
   DIS  Laura ter Stege               96   Rzc                    3:11.84             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:32.92  3:11.84



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m schoolslag       Meisjes Jeugd 2 en later
10-3-2012 - 15:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kirsten van der Poel          96   VZC E&P                1:30.26   335       
            42.04  1:30.26
    2.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                1:31.92   317       
          1:31.92
    3.  Kim de Vries                  99   VZC E&P                1:34.37   293       
            45.39  1:34.37
    4.  Janine Verkerk                99   VZC E&P                1:39.87   247       
            47.49  1:39.87
    5.  Lisa Korving                  99   VZC E&P                1:44.94   213       
            49.14  1:44.94



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
10-3-2012 - 15:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floyd van Hoof                97   Barracuda              1:05.51   416       
          1:05.51
    2.  Bas Neeleman                  96   Rzc                    1:06.23   403       
            31.86  1:06.23
    3.  Ian Minnigh                   97   Barracuda              1:09.79   344       
            34.33  1:09.79
    4.  Stijn van Duinhoven           96   Rzc                    1:12.84   303       
            35.77  1:12.84
    5.  Martijn Houweling             96   Barracuda              1:15.72   269       
            36.34  1:15.72
    6.  Brian van de Bovenkamp        97   VZC E&P                1:15.81   269       
            35.77  1:15.81
    7.  Jelle van Dijk                97   Rzc                    1:16.57   261       
            37.32  1:16.57
    8.  Merijn Huiberts               96   GoSwim                 1:17.61   250       
            37.78  1:17.61
    9.  Jelle Schouten                97   GoSwim                 1:19.76   231       
          1:19.76
   10.  Menno Kooper                  97   Rzc                    1:21.15   219       
            39.24  1:21.15
   11.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                1:25.63   186       
            42.18  1:25.63
   12.  Kevin Slagmolen               97   Barracuda              1:26.62   180       
            43.11  1:26.62
   13.  Lorenzo Missione              96   GoSwim                 1:27.19   176       
            43.08  1:27.19



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Dames, 200m rugslag         Dames Senioren 2 en later
10-3-2012 - 15:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Kommers                95   Barracuda              2:37.07   447       
          1:15.60  2:37.07
    2.  Sanne Rodenburg               94   Rzc                    2:37.51   444       
          1:15.92  2:37.51
    3.  Dèlenn van Oostrom            96   GoSwim                 2:40.24   421       
          1:17.78  2:40.24
    4.  Giulia Rolloos                95   Barracuda              2:45.46   383       
          1:19.78  2:45.46
    5.  Marieke van Bergen van der Gri95   Barracuda              2:48.43   363       
          1:22.39  2:48.43
    6.  Alma Janssen                  94   Barracuda              2:51.64   343       
          1:25.02  2:51.64
    7.  Lisette Raijmann              95   Rzc                    2:56.36   316       
          1:26.00  2:56.36
    8.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                3:06.20   268       
          1:31.92  3:06.20
    9.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                3:07.26   264       
          1:32.26  3:07.26
   10.  Michelle Muller               96   VZC E&P                3:10.53   250       
          1:31.49  3:10.53



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Jongens, 100m vrije slag       Jongens Jeugd 2 en later
10-3-2012 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Timmermans             94   Rzc                      54.86   549       
            54.86
    2.  Tom Brouwers                  94   Rzc                      55.54   529       
            27.00    55.54
    3.  Jelle Nap                     95   VZC E&P                  58.37   456       
            28.12    58.37
    4.  Joren Harms                   94   GoSwim                   59.00   441       
            28.12    59.00
    5.  Emiel van Beusekom            94   Barracuda              1:00.26   414       
            28.81  1:00.26
    6.  Mitchel Bom                   95   Barracuda              1:01.36   392       
            29.34  1:01.36
    7.  Mike van de Bovenkamp         97   VZC E&P                1:01.55   389       
            28.76  1:01.55
    8.  Matthijs Wilschut             95   GoSwim                 1:01.73   385       
            29.60  1:01.73
    9.  Stefan Steenbergen            95   Barracuda              1:03.29   358       
          1:03.29
   10.  Marc van Rij                  95   Barracuda              1:05.37   324       
            31.57  1:05.37
   11.  Rick Paardekooper             97   VZC E&P                1:06.86   303       
            31.37  1:06.86
   12.  Jeffrey Tito                  94   GoSwim                 1:10.72   256       
            33.55  1:10.72
 AFGEM  Jorian Aantjes                94   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Dames, 50m vrije slag              Dames Senioren Open
10-3-2012 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Boereboom              92   Barracuda                28.48   544       
    2.  Petra de Groot                87   Barracuda                28.73   529       
    3.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                   28.99   515       
    4.  Kris Siegers                  93   Barracuda                29.12   508       
    5.  Marike Boersen                88   VZC E&P                  29.54   487       
    6.  Ivana Lingen                  93   Barracuda                29.90   470       
    7.  Linda Janssen                 88   Barracuda                30.13   459       
    8.  Rita van der Horst            69   Rzc                      30.45   445       
    9.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                   30.84   428       
   10.  Nadine van Nimwegen           93   VZC E&P                  31.22   413       
   11.  Marieke van Dodeweerd         86   Rzc                      31.70   394       
   12.  Elina de Ruiter               94   VZC E&P                  31.96   384       
   13.  Yvonne van Slagmaat-van den Hu64   GoSwim                   32.02   382       
 AFGEM  Marijke Kommers               93   Barracuda                                  
 AFGEM  Stéphanie van Zoelen          87   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Heren, 200m wisselslag             Heren Senioren Open
10-3-2012 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                2:18.96   517       
          2:18.96
    2.  Anshel Hofstede               93   Barracuda              2:20.40   501       
          2:20.40
    3.  Pascal Timmermans             92   Rzc                    2:20.60   499       
          2:20.60
    4.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                2:20.81   497       
          2:20.81
    5.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                 2:22.42   480       
          2:22.42
    6.  Thommy Nickel                 84   Barracuda              2:22.48   479       
          2:22.48
    7.  Tim Niekus                    91   VZC E&P                2:23.35   471       
          2:23.35
    8.  Mark Hensen                   79   Barracuda              2:23.71   467       
          2:23.71
    9.  Arno van Schuijlenborgh       84   Rzc                    2:28.45   424       
          2:28.45
   10.  Edgar van Oosten              91   Barracuda              2:31.58   398       
          2:31.58
   11.  Robin van Beusekom            92   Barracuda              2:37.69   353       
          2:37.69
   12.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                2:41.45   329       
          2:41.45
   13.  Jochem Benthem                92   Rzc                    2:41.68   328       
          2:41.68
   14.  Peter van den Dool            87   GoSwim                 2:47.27   296       
          2:47.27
   15.  Frank Wilschut                93   GoSwim                 2:59.92   238       
          2:59.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
10-3-2012 - 15:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                 1:11.23   367       
            33.61  1:11.23
    2.  Laura Kajim                   01   Rzc                    1:12.17   353       
          1:12.17
    3.  Babet Kruger                  00   VZC E&P                1:12.55   347       
            35.14  1:12.55
    4.  Iris van Berkel               00   Barracuda              1:17.44   285  FJ 1 
            36.75  1:17.44
    5.  Linde van Duinhoven           01   Rzc                    1:17.44   285  FJ 2 
            37.73  1:17.44
    6.  Tara Haze                     00   GoSwim                 1:18.35   275       
            37.59  1:18.35
    7.  Anna Janssen                  00   Rzc                    1:19.31   266       
            36.80  1:19.31
    8.  Rosha Khelawan                01   Barracuda              1:21.53   244       
            38.06  1:21.53
    9.  Ilse Wijnveld                 01   VZC E&P                1:24.50   219       
            40.91  1:24.50
   10.  Fleur Gerritsen               01   Rzc                    1:25.98   208       
            40.32  1:25.98
   11.  Sanne Zitter                  00   VZC E&P                1:26.67   203       
            40.47  1:26.67
   12.  Demi van der Meijden          01   VZC E&P                1:26.89   202       
          1:26.89
   13.  Ylva Visser                   01   Barracuda              1:27.21   200       
            42.30  1:27.21
   14.  Lisanne Seising               00   VZC E&P                1:28.48   191       
            42.45  1:28.48
   15.  Robin Pienaar                 01   Barracuda              1:28.89   188       
            40.64  1:28.89
   16.  Nikki Jonkman                 01   GoSwim                 1:31.11   175       
            42.52  1:31.11
   17.  Alinde Verburg                00   VZC E&P                1:32.93   165       
            42.38  1:32.93
   18.  Marit van Kooten              00   VZC E&P                1:33.65   161       
            43.53  1:33.65
   19.  Lisa Spanbroek                02   Rzc                    1:35.16   154       
            46.32  1:35.16
   20.  Marre Flantua                 01   Rzc                    1:35.54   152       
            45.25  1:35.54
   21.  Sanne van den Brink           00   Barracuda              1:36.00   150       
          1:36.00
   22.  Amber Hesper                  02   Barracuda              1:36.99   145       
            46.35  1:36.99
   23.  Anne Korving                  01   VZC E&P                1:39.68   134       
            48.34  1:39.68
   24.  Emma Meerbeek                 01   VZC E&P                1:43.82   118       
          1:43.82
   25.  Lisa van der Brink            02   Barracuda              1:44.23   117       
            48.20  1:44.23
   26.  Anne van Dijken               01   VZC E&P                1:45.36   113       
            49.06  1:45.36
   27.  Emma Dreuning                 02   Rzc                    1:50.96    97       
            52.89  1:50.96
   28.  Ilse Smeets                   00   VZC E&P                1:55.91    85       
            54.29  1:55.91



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 4,5,6
10-3-2012 - 15:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Bechtold               00   Barracuda                38.87   176       
    2.  Karl van den Burg             00   GoSwim                   42.17   138       
    3.  Bas van Bentum                01   GoSwim                   42.30   136       
    4.  Stanley Huynh                 01   VZC E&P                  43.96   121       
    5.  Corne Verhoef                 00   VZC E&P                  44.43   118       
    6.  Daen Spoor                    01   VZC E&P                  46.25   104       
    7.  Thomas Hesper                 00   Barracuda                49.86    83       
    8.  Danny Seising                 02   VZC E&P                  52.02    73       
    9.  Anthony Huynh                 02   VZC E&P                  52.87    70       
   10.  Bram Spanbroek                00   Rzc                    1:09.27    31       
   DIS  Andy Huynh                    00   VZC E&P                  43.47             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Mike van Kooten               00   VZC E&P                  48.52             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC - VB
   DIS  Thijs Marskamp                01   Rzc                    1:04.40             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VC - VB - VD
   DIS  Koen Janssen                  02   Rzc                    1:13.05             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC - VB
   DIS  Max Mesman                    02   Rzc                    1:20.42             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC - VB
 AFGEM  Sven Davids                   02   Barracuda                                  
 AFGEM  Merlijn den Hartog            01   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
10-3-2012 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isabelle den Hartog           00   Barracuda              1:25.30   397       
            39.74  1:25.30
    2.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 1:27.62   366       
            41.49  1:27.62
    3.  Ellen ter Stege               99   Rzc                    1:29.78   340       
            42.39  1:29.78
    4.  Maaike Tijhof                 98   VZC E&P                1:31.23   324       
            43.66  1:31.23
    5.  Soraya Kuipers                99   Barracuda              1:34.16   295       
            44.29  1:34.16
    6.  Tamara van den Brink          98   Barracuda              1:35.23   285       
            45.20  1:35.23
    7.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 1:35.30   284       
          1:35.30
    8.  Lotte de Brabander            98   Rzc                    1:36.75   272       
            45.31  1:36.75
    9.  Wietske Blijjenberg           98   Rzc                    1:43.27   223       
            49.24  1:43.27
   10.  Lodieke Rodenburg             98   Rzc                    1:43.87   219       
            48.03  1:43.87
   11.  Maaike Koedoot                99   Barracuda              1:45.52   209       
          1:45.52
   12.  Annachiara Lagana             99   VZC E&P                1:46.28   205       
            50.91  1:46.28
   13.  Sterre Sterenborg             99   VZC E&P                1:46.89   201       
            50.56  1:46.89
   14.  Marieke de Boer               99   Rzc                    1:47.54   198       
            49.76  1:47.54
   15.  Elise ter Elst                98   Rzc                    1:49.96   185       
            51.02  1:49.96
   16.  Eveline Houweling             98   Barracuda              1:52.08   175       
            52.49  1:52.08
   17.  Rianne Edelbroek              98   GoSwim                 1:52.21   174       
            53.36  1:52.21
   18.  Manon Kalmeijer               99   Barracuda              1:52.54   172       
            52.67  1:52.54
   DIS  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                                     
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Jongens, 400m vrije slag    Jongens Junioren 2 en later
10-3-2012 - 15:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ids de Klerk                  98   Barracuda              5:50.16   224       
          1:20.48  2:51.89  5:50.16
    2.  Willem Zorg                   98   Barracuda              5:50.18   224       
          1:21.55  2:53.55  5:50.18



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Jongens, 200m vrije slag    Jongens Junioren 2 en later
10-3-2012 - 15:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy van Ooijik              98   VZC E&P                2:15.07   398       
          1:06.45  2:15.07
    2.  Jos van Herk                  98   VZC E&P                2:28.67   298       
          1:12.56  2:28.67
    3.  Dave van Leerdam              98   Rzc                    2:43.42   224       
          1:18.42  2:43.42
    4.  Joost Paardekooper            99   VZC E&P                2:51.91   193       
          1:23.35  2:51.91
 AFGEM  Lars van den Burg             00   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m wisselslag             Dames Senioren Open
10-3-2012 - 16:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Boereboom              92   Barracuda              2:31.36   557       
          2:31.36
    2.  Petra de Groot                87   Barracuda              2:31.76   553       
          2:31.76
    3.  Kris Siegers                  93   Barracuda              2:35.30   516       
          2:35.30
    4.  Marike Boersen                88   VZC E&P                2:36.66   503       
          2:36.66
    5.  Ivana Lingen                  93   Barracuda              2:37.06   499       
          2:37.06
    6.  Esther van Mierlo             89   Rzc                    2:43.20   445       
          2:43.20
    7.  Linda Janssen                 88   Barracuda              2:44.55   434       
          2:44.55
    8.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                 2:48.49   404       
          2:48.49
    9.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                 2:51.50   383       
          2:51.50
   10.  Nadine van Nimwegen           93   VZC E&P                2:56.90   349       
          2:56.90
   11.  Rita van der Horst            69   Rzc                    3:03.14   314       
          3:03.14
 AFGEM  Marijke Kommers               93   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Heren, 50m vrije slag              Heren Senioren Open
10-3-2012 - 16:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Timmermans             92   Rzc                      24.92   540       
    2.  Quint Ottens                  87   VZC E&P                  24.96   537       
    3.  Raynor Wolf                   89   Rzc                      25.12   527       
    4.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                   25.24   520       
    5.  Tim Niekus                    91   VZC E&P                  25.53   502       
    6.  Anshel Hofstede               93   Barracuda                25.88   482       
    7.  Emiel Ghali                   87   Barracuda                26.12   469       
    8.  Mark Hensen                   79   Barracuda                26.51   449       
        John van Susteren             85   Rzc                      26.51   449       
   10.  Jochem Benthem                92   Rzc                      26.55   446       
   11.  Edgar van Oosten              91   Barracuda                27.18   416       
   12.  Peter van den Dool            87   GoSwim                   28.18   373       
   13.  Robin van Beusekom            92   Barracuda                28.97   344       
   14.  Frank Wilschut                93   GoSwim                   29.24   334       
   15.  Jesper de Lange               86   GoSwim                   39.56   135       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
10-3-2012 - 16:10                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 1:15.60   389       
            37.10  1:15.60
    2.  Melissa van der Heijden       96   Barracuda              1:15.94   384       
            36.99  1:15.94
    3.  Anne Petersen                 97   Barracuda              1:16.92   370       
            36.89  1:16.92
    4.  Laura ter Stege               96   Rzc                    1:19.97   329       
            39.67  1:19.97
    5.  Georgette Wortelboer          96   Rzc                    1:21.55   310       
          1:21.55
    6.  Juliette van den Berg         97   Barracuda              1:22.38   301       
            40.50  1:22.38
    7.  Janine Verkerk                99   VZC E&P                1:23.93   284       
            41.38  1:23.93
    8.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                 1:24.23   281       
            41.13  1:24.23
    9.  Vera Martens                  96   Rzc                    1:26.75   258       
            43.37  1:26.75
   10.  Amber van de Kraats           99   VZC E&P                1:26.99   255       
            42.41  1:26.99
   11.  Eline van Bergen van der Grijp97   Barracuda              1:32.74   211       
            45.15  1:32.74
   12.  Kirsten van der Poel          96   VZC E&P                1:33.98   202       
            44.90  1:33.98
   13.  Lisa Korving                  99   VZC E&P                1:38.52   176       
          1:38.52
   DIS  Kim de Vries                  99   VZC E&P                1:30.48             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.22  1:30.48



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 200m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
10-3-2012 - 16:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Houweling             96   Barracuda              2:48.13   369       
          1:19.00  2:48.13
    2.  Stijn van Duinhoven           96   Rzc                    2:48.33   368       
          1:20.31  2:48.33
    3.  Ian Minnigh                   97   Barracuda              2:53.18   338       
          1:22.96  2:53.18
    4.  Bas Neeleman                  96   Rzc                    3:03.64   283       
          1:26.54  3:03.64
    5.  Jelle Schouten                97   GoSwim                 3:08.27   263       
          1:29.53  3:08.27
    6.  Merijn Huiberts               96   GoSwim                 3:08.76   261       
          1:28.64  3:08.76
    7.  Lorenzo Missione              96   GoSwim                 3:08.89   260       
          3:08.89
    8.  Jelle van Dijk                97   Rzc                    3:13.15   243       
          1:32.13  3:13.15
    9.  Kevin Slagmolen               97   Barracuda              3:35.99   174       
          1:43.02  3:35.99
   DIS  Menno Kooper                  97   Rzc                    3:15.37             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          1:30.12  3:15.37



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 4 en later
10-3-2012 - 16:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leon Huynh                    97   VZC E&P                1:29.33   241       
            41.80  1:29.33
   DIS  Brian van de Bovenkamp        97   VZC E&P                1:20.80             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            37.86  1:20.80



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Dames, 100m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
10-3-2012 - 16:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Rodenburg               94   Rzc                    1:01.13   581       
            29.13  1:01.13
    2.  Dèlenn van Oostrom            96   GoSwim                 1:04.66   490       
            31.20  1:04.66
    3.  Giulia Rolloos                95   Barracuda              1:06.28   455       
            32.56  1:06.28
    4.  Lisette Raijmann              95   Rzc                    1:09.45   396       
            33.28  1:09.45
    5.  Alma Janssen                  94   Barracuda              1:09.52   395       
          1:09.52
    6.  Elina de Ruiter               94   VZC E&P                1:09.58   394       
            32.93  1:09.58
    7.  Saskia Kommers                95   Barracuda              1:09.90   388       
            33.62  1:09.90
    8.  Marieke van Bergen van der Gri95   Barracuda              1:10.02   386       
            33.95  1:10.02
    9.  Chantal van de Kraats         96   VZC E&P                1:11.02   370       
            34.33  1:11.02
   10.  Michelle Muller               96   VZC E&P                1:12.52   348       
            35.30  1:12.52
   11.  Tamara van Kooten             96   VZC E&P                1:14.64   319       
            36.24  1:14.64



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                 Jongens, 200m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
10-3-2012 - 16:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floyd van Hoof                97   Barracuda              2:20.42   431       
          1:10.36  2:20.42
    2.  Tom Brouwers                  94   Rzc                    2:22.54   412       
          1:10.02  2:22.54
    3.  Stefan Timmermans             94   Rzc                    2:27.40   373       
          1:11.46  2:27.40
    4.  Jelle Nap                     95   VZC E&P                2:28.37   365       
          2:28.37
    5.  Emiel van Beusekom            94   Barracuda              2:32.50   336       
          1:12.09  2:32.50
    6.  Joren Harms                   94   GoSwim                 2:32.75   335       
          1:13.73  2:32.75
    7.  Mitchel Bom                   95   Barracuda              2:35.24   319       
          1:14.17  2:35.24
    8.  Mike van de Bovenkamp         97   VZC E&P                2:39.33   295       
          1:16.62  2:39.33
    9.  Marc van Rij                  95   Barracuda              2:39.67   293       
          1:19.68  2:39.67
   10.  Rick Paardekooper             97   VZC E&P                2:42.33   279       
          1:19.05  2:42.33
   11.  Matthijs Wilschut             95   GoSwim                 2:58.89   208       
          1:26.74  2:58.89
   DIS  Stefan Steenbergen            95   Barracuda              2:54.46             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:54.46
   DIS  Jeffrey Tito                  94   GoSwim                 3:11.20             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:33.30  3:11.20
 AFGEM  Jorian Aantjes                94   Barracuda                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                  Dames, 100m rugslag               Dames Senioren Open
10-3-2012 - 16:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Boereboom              92   Barracuda              1:08.97   513       
            33.66  1:08.97
    2.  Marike Boersen                88   VZC E&P                1:12.84   435       
            35.46  1:12.84
    3.  Ivana Lingen                  93   Barracuda              1:14.52   407       
            36.84  1:14.52
    4.  Kayleigh Brouwers             96   GoSwim                 1:17.81   357       
          1:17.81
    5.  Marieke van Dodeweerd         86   Rzc                    1:17.83   357       
            37.86  1:17.83
    6.  Romy van Slagmaat             94   GoSwim                 1:18.57   347       
            38.42  1:18.57
    7.  Rita van der Horst            69   Rzc                    1:21.91   306       
            39.36  1:21.91
    8.  Nadine van Nimwegen           93   VZC E&P                1:24.29   281       
            41.32  1:24.29
    9.  Yvonne van Slagmaat-van den Hu64   GoSwim                 1:29.73   233       
            41.20  1:29.73
   DIS  Kris Siegers                  93   Barracuda              1:09.11             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            33.38  1:09.11
 AFGEM  Marijke Kommers               93   Barracuda                                  
 AFGEM  Stéphanie van Zoelen          87   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Heren, 200m vlinderslag             Heren Senioren Open
10-3-2012 - 16:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben van Leeuwen             97   VZC E&P                2:20.67   466       
          1:07.36  2:20.67
    2.  Anshel Hofstede               93   Barracuda              2:23.06   443       
          1:05.33  2:23.06
    3.  Pascal Timmermans             92   Rzc                    2:25.30   423       
          1:05.83  2:25.30
    4.  Joeri Scheidt                 91   VZC E&P                2:28.33   398       
          2:28.33
    5.  Yelmar van der Veer           88   GoSwim                 2:29.16   391       
          1:08.45  2:29.16
    6.  Thommy Nickel                 84   Barracuda              2:31.50   373       
          1:11.75  2:31.50
    7.  Mark Hensen                   79   Barracuda              2:40.72   312       
          1:10.69  2:40.72
    8.  Arno van Schuijlenborgh       84   Rzc                    2:40.93   311       
          1:56.44  2:40.93
    9.  Emiel Ghali                   87   Barracuda              2:43.30   298       
          1:13.71  2:43.30
   10.  Robin van Beusekom            92   Barracuda              3:06.67   199       
          1:18.67  3:06.67
   DIS  Edgar van Oosten              91   Barracuda              2:48.20             
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:15.00  2:48.20



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31              Jongens, 4 x 50m vrije slag   Jongens Junioren 4 en later
10-3-2012 - 16:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VZC E&P 1                          VZC E&P                1:51.04   423       
        Leroy van Ooijik, 98                   Mike van de Bovenkamp, 97
        Brian van de Bovenkamp, 97             Ruben van Leeuwen, 97
            28.04  1:51.04

    2.  Barracuda 1                        Barracuda              1:53.93   391       
        Ian Minnigh, 97                        Martijn Houweling, 96
        Willem Zorg, 98                        Floyd van Hoof, 97
            26.87  1:53.93

    3.  Rzc 1                              Rzc                    1:55.46   376       
        Jelle van Dijk, 97                     Stijn van Duinhoven, 96
        Menno Kooper, 97                       Bas Neeleman, 96
            30.61  1:55.46

    4.  GoSwim 1                           GoSwim                 2:09.67   265       
        Lorenzo Missione, 96                   Karl van den Burg, 00
        Jelle Schouten, 97                     Merijn Huiberts, 96
            32.76  2:09.67




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32              Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
10-3-2012 - 16:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GoSwim 1                           GoSwim                 5:14.17   382       
        Quinty Jansen, 00                      Myrthe Beijen, 00
        Claudia Schouten, 00                   Merve Ozdemir, 99
            39.92  1:22.26  5:14.17

    2.  VZC E&P 1                          VZC E&P                5:29.16   332       
        Maaike Tijhof, 98                      Babet Kruger, 00
        Amber van de Kraats, 99                Sterre Sterenborg, 99
            39.30  1:20.24  5:29.16

    3.  Rzc 1                              Rzc                    5:39.80   301       
        Lodieke Rodenburg, 98                  Lotte de Brabander, 98
        Ellen ter Stege, 99                    Elise ter Elst, 98
            39.50  1:21.50  5:39.80

    4.  Barracuda 1                        Barracuda              5:41.13   298       
        Tamara van den Brink, 98               Isabelle den Hartog, 00
        Soraya Kuipers, 99                     Iris van Berkel, 00
            39.98  1:24.39  5:41.13




SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal