Speedo
Veenendaal (NED),    28-1-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                1:06.29   311       
            32.18  1:06.29
    2.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:09.97   264       
            34.34  1:09.97
    3.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               1:10.45   259       
            33.45  1:10.45
    4.  Andy Huynh                    00   Vzc  E&P               1:13.81   225       
            35.61  1:13.81
    5.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:15.00   215       
            35.75  1:15.00
    6.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:21.02   170       
            38.34  1:21.02
    7.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               1:23.37   156       
            39.60  1:23.37
    8.  Mike van Kooten               00   Vzc  E&P               1:28.45   131       
            42.37  1:28.45
    9.  Jorrit van der Velde          00   SG Vecht&Rijn          1:29.48   126       
            41.75  1:29.48
   10.  Bas Ritmeester                00   Vzc  E&P               1:37.36    98       
            46.54  1:37.36
   11.  David van Helm                00   De Fuut                2:15.41    36       
            59.25  2:15.41
 AFGEM  Daan Kalksma                  00   SG Vecht&Rijn                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 5
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:41.50   235       
            48.77  1:41.50
    2.  Ilse van der Zon              01   SG Vecht&Rijn          1:47.04   200       
            50.64  1:47.04
    3.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:47.55   198       
            52.11  1:47.55
    4.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           1:48.53   192       
            53.06  1:48.53
    5.  Ilse Wijnveld                 01   Vzc  E&P               1:49.12   189       
            51.65  1:49.12
    6.  Myckelle van Weverwijk        01   SG Vecht&Rijn          1:50.83   181       
            53.16  1:50.83
    7.  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           1:53.35   169       
            55.09  1:53.35
    8.  Mirjam van Noord              01   Zwemlust den Hommel    2:03.23   131       
            58.76  2:03.23
    9.  Anne van Dijken               01   Vzc  E&P               2:06.23   122       
            58.62  2:06.23
   10.  Kalijn van Hemert             01   Woerden                2:14.46   101       
          1:08.14  2:14.46
   DIS  Emma Meerbeek                 01   Vzc  E&P               1:49.93             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            52.91  1:49.93
   DIS  Maisy Baas                    01   SG Vecht&Rijn          1:56.21             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
            55.26  1:56.21
   DIS  Karen Splint                  01   ZC de Vuursche         2:07.44             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            58.97  2:07.44
 AFGEM  Yara Weldam                   01   Aquarijn                                   
 AFGEM  Mina Osmani                   01   Vzc  E&P                                   
 AFGEM  Drew van Huizen               01   Z.V. Utrecht                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m vrije slag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Doesburg                02   Zwemlust den Hommel    1:19.53   180       
            37.96  1:19.53
    2.  Anthony Huynh                 02   Vzc  E&P               1:27.87   133       
            41.38  1:27.87
    3.  Tim Kannegieter               02   ZC de Vuursche         1:27.91   133       
            42.13  1:27.91
    4.  Danny Seising                 02   Vzc  E&P               1:30.00   124       
            42.36  1:30.00
    5.  Nick van de Velde             02   Aquarijn               1:34.80   106       
            43.77  1:34.80
    6.  Lars de Vlieger               02   ZC de Vuursche         1:38.65    94       
            46.86  1:38.65
    7.  Jeffrey Huynh                 03   Vzc  E&P               1:43.07    82       
            47.51  1:43.07
    8.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht           1:43.98    80       
            48.38  1:43.98
    9.  Ben de Kok                    02   SG Vecht&Rijn          1:48.90    70       
            49.94  1:48.90
   10.  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht           1:49.38    69       
            49.60  1:49.38
   11.  Stijn Tersmette               03   Z.V. Utrecht           1:55.30    59       
            50.02  1:55.30
 AFGEM  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn                                   
 AFGEM  Jorrit Oelderik               03   SG Vecht&Rijn                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Minioren 2 en 3
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel    2:04.02   129       
            56.95  2:04.02
    2.  Joëlle Engel                  03   Woerden                2:30.54    72       
          1:07.54  2:30.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fayssal Lantema               01   Z.V. Utrecht           1:15.75   208       
            36.09  1:15.75
    2.  Christiaan Smit               01   De Fuut                1:16.03   206       
            36.22  1:16.03
    3.  Daen Spoor                    01   Vzc  E&P               1:20.64   173       
            38.58  1:20.64
    4.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                1:21.34   168  FJ 1 
            37.81  1:21.34
    5.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel    1:21.34   168  FJ 2 
            39.29  1:21.34
    6.  Stanley Huynh                 01   Vzc  E&P               1:24.35   151       
            39.93  1:24.35
    7.  Swen van Elteren              01   Aquarijn               1:29.02   128       
            43.89  1:29.02
    8.  Ruben Hekkers                 01   SG Vecht&Rijn          1:30.27   123       
            41.49  1:30.27
    9.  Anass Cherkaoui               01   Z.V. Utrecht           1:30.61   122       
            40.92  1:30.61
   10.  Naktal Assoussi               01   Z.V. Utrecht           1:33.06   112       
            42.48  1:33.06
   11.  Ahmet Usta                    01   Z.V. Utrecht           1:33.99   109       
            44.85  1:33.99
   12.  Wim van Duuren                01   Woerden                1:34.89   106       
            43.82  1:34.89
   13.  Martijn Bolander              01   De Fuut                1:43.46    81       
            49.88  1:43.46
   14.  Daniël Overwijk               01   SG Vecht&Rijn          1:51.32    65       
            49.91  1:51.32
 AFGEM  Ok de Kiefte                  01   Z.V. Utrecht                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 4
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Shi                      02   Z.V. Utrecht           1:54.77   163       
            53.78  1:54.77
    2.  Danique Eijsbouts             02   ZC de Vuursche         2:06.17   122       
            57.39  2:06.17
    3.  Tessa de Kruif                02   Aquarijn               2:20.25    89       
          1:04.15  2:20.25



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 1 en 2
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cyriel Muthert                98   Woerden                2:56.86   241       
          2:56.86
    2.  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel    2:57.07   240       
          2:57.07
    3.  Thijmen van Hattum            99   SG Vecht&Rijn          2:58.63   234       
          2:58.63
    4.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel    3:04.67   211       
          3:04.67
    5.  Gijs van Eck                  99   Z.V. Utrecht           3:08.45   199       
          3:08.45
    6.  Stijn Sickenga                98   ZC de Vuursche         3:09.42   196       
          3:09.42
    7.  Casper van Hiel               98   SG Vecht&Rijn          3:15.84   177       
          3:15.84
    8.  Youva Afajjay                 99   Z.V. Utrecht           3:26.36   151       
          3:26.36
    9.  Bart van Dijk                 99   ZC de Vuursche         3:29.10   145       
          3:29.10
   10.  Tim van Schenkhof             99   Vzc  E&P               4:03.64    92       
          4:03.64
 AFGEM  Tim Kalksma                   98   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Alex Algra                    99   ZC de Vuursche                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m wisselslag        Meisjes Junioren 1 en 2
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Milya van Weverwijk           99   SG Vecht&Rijn          3:02.43   318       
          3:02.43
    2.  Iris de Kruijf                99   Zwemlust den Hommel    3:08.32   289       
          3:08.32
    3.  Michelle Barten               99   Aquarijn               3:09.86   282       
          3:09.86
    4.  Linda van den Hoogen          99   SG Vecht&Rijn          3:14.70   262       
          3:14.70
    5.  Laura Cronau                  99   Aquarijn               3:16.42   255  FJ 1 
          3:16.42
    6.  Shania Wijk van               00   De Fuut                3:16.42   255  FJ 2 
          3:16.42
    7.  Michelle Miltenburg           00   SG Vecht&Rijn          3:19.37   244       
          3:19.37
    8.  Maartje Stoof                 99   SG Vecht&Rijn          3:24.84   225       
          3:24.84
    9.  Kelly Kurowski                00   Aquarijn               3:47.07   165       
          3:47.07
   DIS  Louisa Shi                    99   Z.V. Utrecht                               
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)
   DIS  Ilona Verschoor               99   De Albatros            3:07.94             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          3:07.94
 AFGEM  Laura Butter                  00   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Renske Bijeman                00   Aquarijn                                   
 AFGEM  Youssra Tagmouti              99   Z.V. Utrecht                               
 AFGEM  Bibianne Oelderik             00   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Manon Herber                  00   De Fuut                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 6
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                1:17.06   256       
            38.45  1:17.06
    2.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:17.95   247       
            38.48  1:17.95
    3.  Andy Huynh                    00   Vzc  E&P               1:26.76   179       
            42.73  1:26.76
    4.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:28.92   166       
            44.85  1:28.92
    5.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               1:29.13   165       
            43.87  1:29.13
    6.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:30.21   159       
            44.21  1:30.21
    7.  Mike van Kooten               00   Vzc  E&P               1:45.10   100       
            52.60  1:45.10
   DIS  Jorrit van der Velde          00   SG Vecht&Rijn          1:49.64             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            52.88  1:49.64
 AFGEM  Daan Kalksma                  00   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:16.73   293       
            37.02  1:16.73
    2.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:19.05   268       
            38.53  1:19.05
    3.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           1:24.77   217       
            40.27  1:24.77
    4.  Ilse Wijnveld                 01   Vzc  E&P               1:27.04   201       
            41.68  1:27.04
    5.  Ilse van der Zon              01   SG Vecht&Rijn          1:27.42   198       
            41.66  1:27.42
    6.  Maisy Baas                    01   SG Vecht&Rijn          1:31.59   172       
            43.69  1:31.59
    7.  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           1:32.70   166       
            45.81  1:32.70
    8.  Myckelle van Weverwijk        01   SG Vecht&Rijn          1:36.47   147       
            46.98  1:36.47
    9.  Anne van Dijken               01   Vzc  E&P               1:45.61   112       
            48.56  1:45.61
   10.  Emma Meerbeek                 01   Vzc  E&P               1:46.87   108       
            51.26  1:46.87
   11.  Kalijn van Hemert             01   Woerden                1:55.83    85       
            54.43  1:55.83
   12.  Karen Splint                  01   ZC de Vuursche         2:12.07    57       
            57.57  2:12.07
 AFGEM  Drew van Huizen               01   Z.V. Utrecht                               
 AFGEM  Mina Osmani                   01   Vzc  E&P                                   
 AFGEM  Yara Weldam                   01   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Jongens, 100m rugslag       Jongens Minioren 2, 3 en 4
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Doesburg                02   Zwemlust den Hommel    1:34.29   139       
            45.82  1:34.29
    2.  Tim Kannegieter               02   ZC de Vuursche         1:38.72   121       
            47.91  1:38.72
    3.  Anthony Huynh                 02   Vzc  E&P               1:39.78   117       
            49.11  1:39.78
    4.  Danny Seising                 02   Vzc  E&P               1:42.62   108       
            51.40  1:42.62
    5.  Kirill Hrabcuns               02   Z.V. Utrecht           1:44.06   104       
            51.26  1:44.06
    6.  Ben de Kok                    02   SG Vecht&Rijn          1:51.85    83       
            55.12  1:51.85
    7.  Jeffrey Huynh                 03   Vzc  E&P               1:55.23    76       
            56.94  1:55.23
    8.  Nick van de Velde             02   Aquarijn               1:55.63    75       
            56.22  1:55.63
    9.  Amin Bouhtala                 02   Z.V. Utrecht           1:56.21    74       
            54.81  1:56.21
   10.  Lars de Vlieger               02   ZC de Vuursche         2:00.95    66       
            59.34  2:00.95
   DIS  Stijn Tersmette               03   Z.V. Utrecht           2:04.80             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            57.98  2:04.80
 AFGEM  Jorrit Oelderik               03   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 50m vlinderslag        Meisjes Minioren 2 en 3
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel    1:02.99    57       
    2.  Joëlle Engel                  03   Woerden                1:16.11    32       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 5
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christiaan Smit               01   De Fuut                1:29.29   164       
            43.44  1:29.29
    2.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                1:30.52   158       
            44.58  1:30.52
    3.  Fayssal Lantema               01   Z.V. Utrecht           1:32.51   148       
            44.65  1:32.51
    4.  Daen Spoor                    01   Vzc  E&P               1:35.09   136       
            47.07  1:35.09
    5.  Ruben Hekkers                 01   SG Vecht&Rijn          1:36.83   129       
            47.19  1:36.83
    6.  Wim van Duuren                01   Woerden                1:39.60   118       
            47.97  1:39.60
    7.  Anass Cherkaoui               01   Z.V. Utrecht           1:41.04   113       
            49.19  1:41.04
    8.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel    1:41.28   112       
            51.06  1:41.28
    9.  Stanley Huynh                 01   Vzc  E&P               1:43.69   105       
            51.17  1:43.69
   10.  Naktal Assoussi               01   Z.V. Utrecht           1:47.23    95       
            51.08  1:47.23
   11.  Martijn Bolander              01   De Fuut                1:50.91    85       
            56.86  1:50.91
   12.  Daniël Overwijk               01   SG Vecht&Rijn          1:51.15    85       
            53.42  1:51.15
   DIS  Swen van Elteren              01   Aquarijn               1:49.65             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            52.80  1:49.65
   DIS  Ahmet Usta                    01   Z.V. Utrecht           1:57.41             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.27  1:57.41
 AFGEM  Ok de Kiefte                  01   Z.V. Utrecht                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 4
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Shi                      02   Z.V. Utrecht             56.11    82       
    2.  Danique Eijsbouts             02   ZC de Vuursche         1:06.41    49       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 200m schoolslag        Jongens Junioren 1 en 2
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijmen van Hattum            99   SG Vecht&Rijn          3:17.44   228       
          1:37.84  3:17.44
    2.  Casper van Hiel               98   SG Vecht&Rijn          3:23.79   207       
          1:36.95  3:23.79
    3.  Gijs van Eck                  99   Z.V. Utrecht           3:27.98   195       
          1:40.56  3:27.98
    4.  Cyriel Muthert                98   Woerden                3:33.37   180  FJ 1 
          1:44.55  3:33.37
    5.  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel    3:33.37   180  FJ 2 
          1:41.28  3:33.37
    6.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel    3:42.52   159       
          1:47.95  3:42.52
    7.  Bart van Dijk                 99   ZC de Vuursche         3:44.85   154       
          1:49.34  3:44.85
    8.  Stijn Sickenga                98   ZC de Vuursche         3:49.50   145       
          1:50.21  3:49.50
    9.  Youva Afajjay                 99   Z.V. Utrecht           3:57.34   131       
          1:53.83  3:57.34
   DIS  Tim van Schenkhof             99   Vzc  E&P               4:18.41             
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
          2:07.80  4:18.41
 AFGEM  Tim Kalksma                   98   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Alex Algra                    99   ZC de Vuursche                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 200m schoolslag        Meisjes Junioren 1 en 2
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Louisa Shi                    99   Z.V. Utrecht           3:29.81   263       
          1:41.16  3:29.81
    2.  Linda van den Hoogen          99   SG Vecht&Rijn          3:32.50   253       
          1:43.23  3:32.50
    3.  Milya van Weverwijk           99   SG Vecht&Rijn          3:33.59   250       
          1:43.33  3:33.59
        Laura Cronau                  99   Aquarijn               3:33.59   250       
          1:43.02  3:33.59
    5.  Maartje Stoof                 99   SG Vecht&Rijn          3:35.81   242       
          1:44.09  3:35.81
    6.  Iris de Kruijf                99   Zwemlust den Hommel    3:41.67   223       
          1:45.67  3:41.67
    7.  Michelle Barten               99   Aquarijn               3:44.21   216       
          1:50.83  3:44.21
    8.  Michelle Miltenburg           00   SG Vecht&Rijn          3:45.84   211       
          1:48.66  3:45.84
    9.  Shania Wijk van               00   De Fuut                3:54.88   188       
          1:55.11  3:54.88
   DIS  Ilona Verschoor               99   De Albatros            3:48.07             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:50.96  3:48.07
   DIS  Kelly Kurowski                00   Aquarijn               4:03.00             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:57.58  4:03.00
 AFGEM  Bibianne Oelderik             00   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Renske Bijeman                00   Aquarijn                                   
 AFGEM  Laura Butter                  00   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Manon Herber                  00   De Fuut                                    
 AFGEM  Youssra Tagmouti              99   Z.V. Utrecht                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 6
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                1:30.83   229       
            43.62  1:30.83
    2.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:33.88   207       
            45.31  1:33.88
    3.  Andy Huynh                    00   Vzc  E&P               1:38.73   178       
            47.04  1:38.73
    4.  Boris Glijn                   00   Aquarijn               1:41.42   164       
            48.37  1:41.42
    5.  Mike van Kooten               00   Vzc  E&P               1:52.34   121       
            53.00  1:52.34
    6.  Jorrit van der Velde          00   SG Vecht&Rijn          1:52.64   120       
            52.92  1:52.64
    7.  Samet Bozkurt                 00   Z.V. Utrecht           1:55.00   113       
            54.88  1:55.00
    8.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               1:56.12   109       
            55.84  1:56.12
    9.  David van Helm                00   De Fuut                1:57.49   106       
            55.03  1:57.49
 AFGEM  Daan Kalksma                  00   SG Vecht&Rijn                              
 AFGEM  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 5
28-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:25.89   265       
            42.64  1:25.89
    2.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:32.34   213       
            46.09  1:32.34
    3.  Ilse van der Zon              01   SG Vecht&Rijn          1:36.65   186       
            47.19  1:36.65
    4.  Vera Schuurman                01   Z.V. Utrecht           1:40.16   167       
            49.42  1:40.16
    5.  Myckelle van Weverwijk        01   SG Vecht&Rijn          1:44.47   147       
            51.54  1:44.47
    6.  Yasmina Bouhtala              01   Z.V. Utrecht           1:45.17   144       
            50.30  1:45.17
    7.  Maisy Baas                    01   SG Vecht&Rijn          1:53.32   115       
            56.33  1:53.32
    8.  Anne van Dijken               01   Vzc  E&P               1:56.49   106       
            57.05  1:56.49
    9.  Emma Meerbeek                 01   Vzc  E&P               1:59.62    98       
            59.07  1:59.62
   10.  Mirjam van Noord              01   Zwemlust den Hommel    2:03.81    88       
          1:00.91  2:03.81
   11.  Kalijn van Hemert             01   Woerden                2:11.98    73       
          1:02.69  2:11.98
   12.  Karen Splint                  01   ZC de Vuursche         2:20.55    60       
          1:07.82  2:20.55
   DIS  Ilse Wijnveld                 01   Vzc  E&P               1:35.41             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.66  1:35.41
 AFGEM  Yara Weldam                   01   Aquarijn                                   
 AFGEM  Drew van Huizen               01   Z.V. Utrecht                               
 AFGEM  Mina Osmani                   01   Vzc  E&P                                   



SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal