Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo
Amersfoort, 28-1-2012


Programmanr. 1
28-1-2012
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Milan ten BroekAZ&PC1:13.912000002291:12.79
50m:35.11100m:1:12.79
2.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien1:17.872000027111:13.54
50m:36.34100m:1:13.54
3.Kevin RoestDe Duinkikkers1:19.522000012231:17.03
50m:37.53100m:1:17.03
4.Bryan KuijerDe Duinkikkers1:19.062000023951:18.99
50m:36.95100m:1:18.99
5.Luuk de RuiterOne Team Swimming1:28.492000014551:21.51
50m:38.83100m:1:21.51
6.Lars van den BurgGoSwim1:26.092000005651:22.66
50m:38.57100m:1:22.66
7.Karl van den BurgGoSwim1:25.152000005531:22.76
50m:38.85100m:1:22.76
8.Bram BuijvoetsDe Duinkikkers1:22.562000012251:24.96
50m:39.96100m:1:24.96
9.Batikan DulgerDe Duinkikkers1:29.402000032991:25.08FJ 1
50m:40.82100m:1:25.08
10.Tom de RuiterAZ&PC1:30.202000017511:25.08FJ 2
50m:41.03100m:1:25.08
11.Kobus KuipersDe Haaien1:28.082000005111:26.76
50m:42.67100m:1:26.76
12.Niels de LeeuwOne Team Swimming1:34.542000032251:27.80
50m:42.82100m:1:27.80
13.Faust RuitenbeekDe Haaien1:33.412000036431:28.27
50m:41.15100m:1:28.27
14.Sem KoelewijnAZ&PC1:33.122000017491:32.09
50m:44.01100m:1:32.09
15.Mink RietveldAZ&PC1:36.102000026031:35.30
50m:47.26100m:1:35.30
16.Lennart van AggelenGoSwim1:39.062000021011:35.81
50m:45.37100m:1:35.81
17.Joost LeeuwenbergAZ&PC2:00.142000037791:40.53
50m:47.28100m:1:40.53
18.Rowin UrsinusGoSwim1:45.552000037031:41.33
50m:46.01100m:1:41.33
DISSem VoormolenDe Haaien1:20.87200000497
AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)
AFGEMFloris ReijndersAZ&PC1:32.78200000641


Programmanr. 2
28-1-2012
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ellen BootAZ&PC1:38.662001001541:36.82
50m:45.50100m:1:36.82
2.Elin HarmsGoSwim1:41.362001025981:46.25
50m:48.33100m:1:46.25
3.Elise HardemanAZ&PC1:48.382001010681:46.75
50m:49.97100m:1:46.75
4.Saskia PietersenGoSwim1:46.412001015801:48.02
50m:49.78100m:1:48.02
5.Veerle van MunsterOne Team Swimming1:52.192001026321:48.51
50m:51.00100m:1:48.51
6.Charlotte van der LendeAZ&PC1:52.102001030301:49.15
50m:50.20100m:1:49.15
7.Anne DresschersIJZ&PC1:53.942001021201:49.61
50m:51.52100m:1:49.61
8.Sigrid StralenIJZ&PC1:57.072001012881:55.56
50m:55.31100m:1:55.56
9.Nikki JonkmanGoSwim1:57.192001026001:57.66
50m:55.91100m:1:57.66
10.Ella RietveldAZ&PC1:57.342001023981:59.22
50m:57.30100m:1:59.22
11.Joy de JongIJZ&PC2:01.092001012842:00.57
50m:58.12100m:2:00.57
12.Esmeralda van Soestzv Dorestad Dolphins2:02.122001015462:02.05
50m:59.04100m:2:02.05
13.Deborah VisserDe Duinkikkers2:08.162001026662:04.34
50m:57.72100m:2:04.34
AFGEMSietske BakelAZ&PCNT200103762


Programmanr. 3
28-1-2012
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Floyd de MönninkAZ&PC1:33.162002001431:25.70
50m:38.26100m:1:25.70
2.Bob BroezeDe Duinkikkers1:23.472002000731:27.24
50m:41.90100m:1:27.24
3.Kaspar van den HoogenAZ&PC1:39.172002012251:33.88
50m:44.56100m:1:33.88
4.Benjamin LotfolahianAZ&PC1:40.842002003311:33.97
50m:43.08100m:1:33.97
5.Delano van den BoschIJZ&PC1:38.482002002371:34.36
50m:45.06100m:1:34.36
6.Tim HaanschotenDe Haaien1:38.292003001631:38.25
50m:45.01100m:1:38.25
7.Luuk NiehoffDe Zwoer1:44.782003001211:42.90
50m:47.90100m:1:42.90
8.Sander ZuidemaAZ&PC1:42.822002009771:44.55
50m:46.62100m:1:44.55
9.Rick DijkhuizenZwemclub Zeist2:02.022004001971:46.12
50m:50.39100m:1:46.12
10.Maxim RuitenbeekDe HaaienNT2003003151:50.73
50m:48.85100m:1:50.73
11.Jorick van BonAZ&PCNT2003000911:53.03
50m:52.06100m:1:53.03
12.Kai de JongIJZ&PCNT2003008791:53.29
50m:51.21100m:1:53.29
13.Lucas HazeGoSwim2:00.852003002891:56.47
50m:52.29100m:1:56.47
AFGEMFlorian van HeestDe HaaienNT200300621
AFGEMAuke GielenAZ&PCNT200400041


Programmanr. 4
28-1-2012
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lieke NijmeijerAZ&PC2:01.392003001241:58.61
50m:56.03100m:1:58.61
2.Sol TerpstraGoSwim2:15.702003003962:24.02
50m:1:03.75100m:2:24.02
3.Ymke DragstraAZ&PCNT2003009302:33.81
50m:1:12.70100m:2:33.81


Programmanr. 5
28-1-2012
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mart NiehoffDe Zwoer1:13.622001007591:14.25
50m:35.21100m:1:14.25
2.Bas van BentumGoSwim1:16.282001011091:15.25
50m:35.92100m:1:15.25
3.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:22.962001009131:18.84
50m:37.09100m:1:18.84
4.Rick DoumaDe Zwoer1:31.422001012051:21.52
50m:38.07100m:1:21.52
5.Milan de RooOne Team Swimming1:31.652001022151:22.47
50m:38.75100m:1:22.47
6.Pieter BreelAZ&PC1:30.512001014751:23.85
50m:39.01100m:1:23.85
7.Austin NamesnikZwemclub Zeist1:25.202001018171:24.02
50m:39.11100m:1:24.02
8.Rick HaanschotenDe Haaien1:27.162001002911:26.33
50m:42.38100m:1:26.33
9.Koen van KeulenDe Duinkikkers1:23.162001003791:26.58
50m:39.61100m:1:26.58
10.Querijn HensenDe Duinkikkers1:36.192001021211:28.08
50m:40.38100m:1:28.08
11.Rijk DragstraAZ&PC1:32.132001024731:29.44
50m:41.83100m:1:29.44
12.Mats van de WeerdAZ&PC1:40.782001016491:32.11
50m:43.05100m:1:32.11
13.Kennard ReindersDe Haaien1:38.082001025731:32.45
50m:43.84100m:1:32.45
14.Nick van ZijpDe Haaien1:32.432001009351:32.91
50m:45.36100m:1:32.91
15.Ishak OzdemirGoSwim1:39.362001020611:33.45
50m:42.79100m:1:33.45
16.Ruben ZwartenbolOne Team Swimming1:47.032001026511:33.60
50m:42.22100m:1:33.60
17.Luc BesselingAZ&PC2:08.742001014731:45.82
50m:46.05100m:1:45.82
18.Lucas Merlijn van Ipenburgzv Dorestad DolphinsNT2001030251:47.30
50m:48.40100m:1:47.30
AFGEMLucas BuddingDe Zwoer2:14.87200102605
AFGEMJasper de GierDe Duinkikkers1:30.56200100793


Programmanr. 6
28-1-2012
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Djelo GuddeAZ&PC1:53.782002004021:50.95
50m:53.41100m:1:50.95
2.Dyonne StamAZ&PC1:58.442002002921:51.65
50m:52.16100m:1:51.65
3.Monica WalenDe Haaien1:58.422002004281:52.80
50m:54.42100m:1:52.80
4.Maaike BassantAZ&PC2:05.492002012141:59.90
50m:57.21100m:1:59.90
5.Linda CosseeAZ&PC2:04.102002009762:02.41
50m:59.16100m:2:02.41
6.Florence HietinkDe Zwoer2:05.242002006542:05.52
50m:59.98100m:2:05.52
7.Femke van BoheemenDe Haaien2:06.072002015062:05.71
50m:1:01.07100m:2:05.71
8.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien2:09.232002003602:07.50
50m:1:00.52100m:2:07.50
9.Marleen HoeksmaAZ&PC2:04.962002024782:09.91
50m:1:00.68100m:2:09.91
10.Lianne van de KampAZ&PC2:17.192002008662:11.69
50m:1:00.82100m:2:11.69
11.Marin HarmsGoSwim2:35.222002013382:13.97
50m:1:02.40100m:2:13.97
DISSuze BleekerAZ&PCNT2002021242:06.01
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:59.32100m:2:06.01
AFGEMBo VierusDe HaaienNT200201906


Programmanr. 7
28-1-2012
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Martijn de LeeuwOne Team Swimming2:51.801998007072:47.20
50m:35.51200m:2:47.20
2.Jelle BlankestijnDe Duinkikkers2:50.811998037372:48.85
50m:39.30200m:2:48.85
3.Ruben de BruinZwemclub Zeist3:06.731998040572:54.52
50m:39.52200m:2:54.52
4.Geert-Jan MolIJZ&PC3:14.661998038532:54.61
50m:39.05200m:2:54.61
5.Erik AmbergenDe Duinkikkers3:07.921998012332:58.54
50m:37.95200m:2:58.54
6.Daan PapenhuijzenIJZ&PC3:09.581998034473:04.38
50m:40.99200m:3:04.38
7.Alex RazzakAZ&PC3:25.051999004933:09.47
50m:42.27200m:3:09.47
8.Menno BasZwemclub Zeist3:19.571999029473:11.06
50m:48.26200m:3:11.06
9.Wout de BruinIJZ&PC3:08.571998005553:12.80
50m:44.05200m:3:12.80
10.Stijn van AkenAZ&PCNT1999026493:13.00
50m:43.81200m:3:13.00
11.Max van KeulenDe Duinkikkers3:14.611999019993:15.46
50m:46.48200m:3:15.46
12.Tijmen KuijpersIJZ&PC3:29.401999027233:15.63
50m:45.56200m:3:15.63
13.Ruben MethorstDe Zwoer3:30.761998036653:20.12
50m:47.46200m:3:20.12
14.Niek van 't Nedereindzv Dorestad DolphinsNT1998022453:21.27
50m:45.31200m:3:21.27
15.Daniël HarmsenAZ&PC3:25.791999038413:25.61
50m:46.36200m:3:25.61
16.Derk van der SluisDe Duinkikkers3:35.561998009333:26.25
50m:52.20200m:3:26.25
17.Sijmen WitteveenAZ&PCNT1999023433:28.11FJ 1
50m:50.19200m:3:28.11
18.Thomas TuenterDe DuinkikkersNT1998026073:28.11FJ 2
50m:49.26200m:3:28.11
19.Maarten van VlietOne Team Swimming3:32.671999041173:32.04
50m:47.90200m:3:32.04
20.Marijn ZwijssenDe Zwoer4:16.391998047753:38.52
50m:51.08200m:3:38.52
21.Bart Odijkzv Dorestad DolphinsNT1998038733:49.18
50m:57.72200m:3:49.18
DISRik Doornenbalzv Dorestad DolphinsNT1998038713:23.14
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:45.35200m:3:23.14
DISJamil KoertsZwemclub ZeistNT1999041853:41.78
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:49.04200m:3:41.78
AFGEMBalder HazeGoSwim2:59.64199802449


Programmanr. 8
28-1-2012
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Myrthe BeijenGoSwim2:42.732000023502:40.65
50m:34.57200m:2:40.65
2.Claudia SchoutenGoSwim2:47.022000008122:45.95
50m:39.13200m:2:45.95
3.Riemke BosmaAZ&PC2:59.131999022022:51.65
50m:37.00200m:2:51.65
4.Merve OzdemirGoSwim2:57.101999033802:58.48
50m:38.25200m:2:58.48
5.Fleur TreepDe Duinkikkers3:36.571999029943:09.44
50m:43.39200m:3:09.44
6.Suzanne AlbersIJZ&PC3:15.231999037223:10.48
50m:41.98200m:3:10.48
7.Mendy KooDe Haaien3:13.081999000653:11.64
50m:45.31200m:3:11.64
8.Eline ZuidemaAZ&PCNT1999036903:15.49
50m:45.16200m:3:15.49
9.Marit BorgtsDe Duinkikkers3:30.611999004983:17.96
50m:47.38200m:3:17.96
10.Tara HazeGoSwim3:14.132000028923:18.62
50m:45.42200m:3:18.62
11.Majlen TolboomDe Haaien3:22.761999011983:19.05
50m:48.25200m:3:19.05
12.Jonne van IngenDe Haaien3:33.311999012003:19.39
50m:48.60200m:3:19.39
13.Renske TinneveltAZ&PC3:37.272000036043:24.15
50m:51.40200m:3:24.15
14.June van GroesenZwemclub ZeistNT2000038803:30.55
50m:53.18200m:3:30.55
15.Noha ZwiersDe DuinkikkersNT2000027963:33.50
50m:53.96200m:3:33.50
16.Masha OdijkGoSwim3:37.421999049223:35.65
50m:52.82200m:3:35.65
17.Anne MiddelkoopIJZ&PC3:39.182000026063:38.11
50m:58.07200m:3:38.11
18.Mirjam van WaaijDe ZwoerNT2000031943:41.39
50m:52.87200m:3:41.39
19.Lisa GeurtsGoSwimNT1999049243:56.23
50m:1:02.84200m:3:56.23
20.Famke WilhelmDe DuinkikkersNT2000029004:00.79
50m:58.25200m:4:00.79
21.Fleur RosierZwemclub ZeistNT2000048344:15.47
50m:1:02.89200m:4:15.47
DISBabette van BergenhenegouwenDe Duinkikkers3:34.461999038243:26.26
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:49.94200m:3:26.26
NG.ZAMerel GijsbersAZ&PCNT200004808
AFGEMKaylee de VriesIJZ&PCNT200002608
AFGEMBelle LoogmanZwemclub ZeistNT200003878
AFGEMEllen RoofZwemclub Zeist3:21.94199903978
AFGEMQuinty JansenGoSwim3:03.63200000810


Programmanr. 9
28-1-2012
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Milan ten BroekAZ&PC1:27.212000002291:24.81
50m:41.82100m:1:24.81
2.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien1:27.552000027111:26.75
50m:43.09100m:1:26.75
3.Kevin RoestDe Duinkikkers1:31.002000012231:28.48
50m:44.01100m:1:28.48
4.Bryan KuijerDe Duinkikkers1:28.252000023951:29.28
50m:43.05100m:1:29.28
5.Karl van den BurgGoSwim1:32.892000005531:30.09
50m:44.57100m:1:30.09
6.Batikan DulgerDe Duinkikkers1:40.552000032991:33.39
50m:45.82100m:1:33.39
7.Tom de RuiterAZ&PC1:43.762000017511:35.11
50m:46.47100m:1:35.11
8.Sem VoormolenDe Haaien1:40.762000004971:39.15FJ 1
50m:48.24100m:1:39.15
9.Luuk de RuiterOne Team Swimming1:41.392000014551:39.15FJ 2
50m:47.22100m:1:39.15
10.Bram BuijvoetsDe Duinkikkers1:37.702000012251:39.22
50m:47.06100m:1:39.22
11.Niels de LeeuwOne Team Swimming1:45.102000032251:39.86
50m:48.55100m:1:39.86
12.Kobus KuipersDe Haaien1:39.482000005111:42.00
50m:52.83100m:1:42.00
13.Lars van den BurgGoSwim1:39.022000005651:42.20
50m:49.37100m:1:42.20
14.Mink RietveldAZ&PC1:50.762000026031:49.11
50m:54.58100m:1:49.11
DISJoost LeeuwenbergAZ&PC2:01.70200003779
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen
DISRowin UrsinusGoSwim2:15.82200003703
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISSem KoelewijnAZ&PC1:45.392000017491:40.24
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:51.10100m:1:40.24
DISFaust RuitenbeekDe HaaienNT2000036431:47.93
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:53.76100m:1:47.93
DISLennart van AggelenGoSwim1:54.632000021011:50.86
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt
50m:54.44100m:1:50.86
AFGEMFloris ReijndersAZ&PC1:37.75200000641


Programmanr. 10
28-1-2012
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Saskia PietersenGoSwim1:15.232001015801:14.32
50m:34.82100m:1:14.32
2.Ellen BootAZ&PC1:21.092001001541:20.16
50m:38.79100m:1:20.16
3.Elise HardemanAZ&PC1:22.002001010681:20.40
50m:38.20100m:1:20.40
4.Esmeralda van Soestzv Dorestad Dolphins1:25.642001015461:26.00
50m:40.95100m:1:26.00
5.Veerle van MunsterOne Team Swimming1:25.602001026321:27.25
50m:40.90100m:1:27.25
6.Anne DresschersIJZ&PC1:32.322001021201:29.20
50m:42.16100m:1:29.20
7.Nikki JonkmanGoSwim1:36.982001026001:30.74
50m:42.93100m:1:30.74
8.Charlotte van der LendeAZ&PC1:32.882001030301:32.41
50m:41.70100m:1:32.41
9.Sigrid StralenIJZ&PC1:37.592001012881:38.11
50m:46.67100m:1:38.11
10.Deborah VisserDe Duinkikkers1:41.122001026661:40.64
50m:45.62100m:1:40.64
11.Elin HarmsGoSwim1:48.672001025981:41.80
50m:47.61100m:1:41.80
12.Ella RietveldAZ&PC1:40.992001023981:42.73
50m:47.89100m:1:42.73
13.Joy de JongIJZ&PC1:46.442001012841:47.95
50m:51.30100m:1:47.95
AFGEMSietske BakelAZ&PC2:06.32200103762


Programmanr. 11
28-1-2012
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Floyd de MönninkAZ&PC1:41.672002001431:39.32
50m:48.93100m:1:39.32
2.Benjamin LotfolahianAZ&PC1:48.842002003311:44.17
50m:51.29100m:1:44.17
3.Kaspar van den HoogenAZ&PC1:49.232002012251:45.82
50m:53.19100m:1:45.82
4.Delano van den BoschIJZ&PC1:51.062002002371:47.54
50m:53.23100m:1:47.54
5.Tim HaanschotenDe Haaien1:58.092003001631:49.76
50m:54.32100m:1:49.76
6.Sander ZuidemaAZ&PC1:53.492002009771:50.98
50m:53.38100m:1:50.98
7.Luuk NiehoffDe Zwoer1:57.082003001211:51.89
50m:56.48100m:1:51.89
8.Kai de JongIJZ&PCNT2003008791:58.65
50m:55.48100m:1:58.65
9.Rick DijkhuizenZwemclub Zeist2:11.262004001972:00.70
50m:58.98100m:2:00.70
10.Lucas HazeGoSwimNT2003002892:15.98
50m:1:03.93100m:2:15.98
11.Jorick van BonAZ&PCNT2003000912:16.50
50m:1:07.11100m:2:16.50
AFGEMFlorian van HeestDe HaaienNT200300621
AFGEMAuke GielenAZ&PCNT200400041


Programmanr. 12
28-1-2012
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lieke NijmeijerAZ&PC51.5220030012453.20
AFGEMYmke DragstraAZ&PCNT200300930


Programmanr. 13
28-1-2012
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mart NiehoffDe Zwoer1:27.002001007591:26.92
50m:42.41100m:1:26.92
2.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:32.362001009131:29.51
50m:43.79100m:1:29.51
3.Bas van BentumGoSwim1:40.542001011091:30.50
50m:44.74100m:1:30.50
4.Rijk DragstraAZ&PC1:42.802001024731:34.24
50m:45.09100m:1:34.24
5.Milan de RooOne Team Swimming1:41.302001022151:36.17
50m:45.92100m:1:36.17
6.Austin NamesnikZwemclub Zeist1:46.212001018171:37.64
50m:49.10100m:1:37.64
7.Pieter BreelAZ&PC1:44.672001014751:39.31
50m:49.03100m:1:39.31
8.Rick HaanschotenDe Haaien1:40.552001002911:40.80
50m:49.45100m:1:40.80
9.Querijn HensenDe DuinkikkersNT2001021211:44.32
50m:51.61100m:1:44.32
10.Mats van de WeerdAZ&PC1:56.832001016491:48.30
50m:54.27100m:1:48.30
11.Nick van ZijpDe Haaien1:42.702001009351:50.25
50m:56.66100m:1:50.25
12.Ishak OzdemirGoSwim1:56.562001020611:52.58
50m:54.67100m:1:52.58
13.Kennard ReindersDe Haaien1:51.922001025731:53.82
50m:56.26100m:1:53.82
14.Luc BesselingAZ&PC2:09.592001014731:59.22
50m:54.43100m:1:59.22
15.Lucas Merlijn van Ipenburgzv Dorestad Dolphins2:00.282001030252:06.88
50m:1:02.34100m:2:06.88
DISKoen van KeulenDe Duinkikkers1:38.292001003791:37.02
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:48.08100m:1:37.02
DISRick DoumaDe Zwoer1:45.902001012051:39.75
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:43.26100m:1:39.75
DISRuben ZwartenbolOne Team Swimming1:46.222001026511:42.58
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:52.88100m:1:42.58
AFGEMJasper de GierDe Duinkikkers1:59.48200100793
AFGEMLucas BuddingDe Zwoer2:05.99200102605


Programmanr. 14
28-1-2012
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Femke van BoheemenDe Haaien47.3620020150646.84
2.Dyonne StamAZ&PC50.0720020029248.99
3.Monica WalenDe Haaien52.1220020042853.20
4.Djelo GuddeAZ&PC57.4520020040256.11
5.Linda CosseeAZ&PC57.7820020097657.51
6.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien1:04.0820020036058.57
7.Florence HietinkDe Zwoer1:03.322002006541:00.20
8.Marleen HoeksmaAZ&PCNT2002024781:10.74
9.Maaike BassantAZ&PCNT2002012141:11.43
10.Lianne van de KampAZ&PCNT2002008661:12.93
DISSuze BleekerAZ&PCNT2002021241:00.70
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMBo VierusDe HaaienNT200201906


Programmanr. 15
28-1-2012
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ruben de BruinZwemclub Zeist3:29.321998040573:13.10
50m:43.16100m:1:33.56200m:3:13.10
2.Geert-Jan MolIJZ&PC3:39.231998038533:13.85
50m:43.05100m:1:32.66200m:3:13.85
3.Martijn de LeeuwOne Team Swimming3:23.351998007073:19.18
50m:44.57100m:1:36.35200m:3:19.18
4.Jelle BlankestijnDe Duinkikkers3:17.361998037373:19.51
50m:45.64100m:1:37.20200m:3:19.51
5.Tijmen KuijpersIJZ&PC3:27.221999027233:26.11
50m:47.59100m:1:40.42200m:3:26.11
6.Menno BasZwemclub Zeist3:37.661999029473:32.02
50m:47.89100m:1:42.89200m:3:32.02
7.Erik AmbergenDe Duinkikkers3:40.181998012333:33.20
50m:48.00100m:1:43.08200m:3:33.20
8.Wout de BruinIJZ&PC3:32.411998005553:36.77
50m:47.64100m:1:41.80200m:3:36.77
9.Daan PapenhuijzenIJZ&PCNT1998034473:37.38
50m:49.77100m:1:45.59200m:3:37.38
10.Max van KeulenDe Duinkikkers3:44.721999019993:39.00
50m:50.23100m:1:46.27200m:3:39.00
11.Niek van 't Nedereindzv Dorestad DolphinsNT1998022453:41.40
50m:48.80100m:1:46.15200m:3:41.40
12.Rik Doornenbalzv Dorestad Dolphins3:52.351998038713:41.51
50m:51.39100m:1:50.10200m:3:41.51
13.Sijmen WitteveenAZ&PC3:52.651999023433:49.87
50m:52.02100m:1:50.87200m:3:49.87
14.Alex RazzakAZ&PC3:49.981999004933:51.05
50m:53.33100m:1:51.64200m:3:51.05
15.Marijn ZwijssenDe Zwoer4:13.601998047753:51.06
50m:52.09100m:1:52.26200m:3:51.06
16.Derk van der SluisDe Duinkikkers4:01.991998009333:51.68
50m:53.68100m:1:54.54200m:3:51.68
17.Thomas TuenterDe DuinkikkersNT1998026073:53.52
50m:53.23100m:1:52.62200m:3:53.52
18.Ruben MethorstDe Zwoer3:59.951998036653:54.38
50m:53.56100m:1:53.84200m:3:54.38
19.Bart Odijkzv Dorestad Dolphins4:06.451998038733:56.04
50m:54.23100m:1:55.96200m:3:56.04
20.Daniël HarmsenAZ&PC3:52.021999038413:58.54
50m:57.20100m:1:59.22200m:3:58.54
21.Maarten van VlietOne Team Swimming4:01.241999041174:06.93
50m:57.56100m:2:01.20200m:4:06.93
22.Jamil KoertsZwemclub Zeist4:19.151999041854:18.51
50m:57.10100m:2:04.51200m:4:18.51
23.Tobias van den HoogenAZ&PC4:43.901999039834:21.53
50m:59.62100m:2:05.11200m:4:21.53
DISStijn van AkenAZ&PC3:51.281999026493:40.68
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:49.53100m:1:47.65200m:3:40.68
AFGEMKevin GüngörmüsAZ&PC3:56.06199903327
AFGEMBalder HazeGoSwim3:40.88199802449


Programmanr. 16
28-1-2012
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Claudia SchoutenGoSwim3:01.122000008123:01.97
50m:40.97100m:1:28.73200m:3:01.97
2.Myrthe BeijenGoSwim3:18.502000023503:06.13
50m:41.82100m:1:29.47200m:3:06.13
3.Riemke BosmaAZ&PC3:31.391999022023:15.05
50m:44.81100m:1:36.20200m:3:15.05
4.Merve OzdemirGoSwim3:25.081999033803:21.09
50m:46.09100m:1:38.48200m:3:21.09
5.Mendy KooDe Haaien3:22.571999000653:25.63
50m:45.83100m:1:39.34200m:3:25.63
6.Fleur TreepDe Duinkikkers3:25.921999029943:27.32
50m:48.00100m:1:40.45200m:3:27.32
7.Suzanne AlbersIJZ&PC3:28.631999037223:29.27
50m:47.72100m:1:41.33200m:3:29.27
8.Marit BorgtsDe Duinkikkers3:28.781999004983:32.17
50m:49.89100m:1:43.84200m:3:32.17
9.June van GroesenZwemclub Zeist3:37.182000038803:35.19
50m:50.29100m:1:47.66200m:3:35.19
10.Tara HazeGoSwim3:50.942000028923:36.37
50m:50.71100m:1:47.15200m:3:36.37
11.Majlen TolboomDe Haaien3:36.091999011983:36.51
50m:48.99100m:1:44.91200m:3:36.51
12.Masha OdijkGoSwim3:42.981999049223:39.54
50m:51.29100m:1:47.51200m:3:39.54
13.Renske TinneveltAZ&PCNT2000036043:39.69
50m:50.29100m:1:45.85200m:3:39.69
14.Sanne ZuijdendorpGoSwimNT2000021023:40.13
50m:51.76100m:1:48.11200m:3:40.13
15.Eline ZuidemaAZ&PC3:50.581999036903:41.20
50m:50.37100m:1:46.87200m:3:41.20
16.Jonne van IngenDe Haaien3:49.361999012003:50.32
50m:53.95100m:1:53.13200m:3:50.32
17.Babette van BergenhenegouwenDe Duinkikkers3:53.161999038243:50.79
50m:52.22100m:1:50.89200m:3:50.79
18.Noha ZwiersDe DuinkikkersNT2000027963:55.08
50m:53.26100m:1:54.00200m:3:55.08
19.Mirjam van WaaijDe Zwoer4:12.062000031944:01.14
50m:54.20100m:1:56.32200m:4:01.14
20.Anne MiddelkoopIJZ&PCNT2000026064:02.07
50m:54.59100m:1:56.90200m:4:02.07
21.Fleur RosierZwemclub Zeist4:29.142000048344:32.23
50m:1:00.47100m:2:11.18200m:4:32.23
22.Famke WilhelmDe Duinkikkers4:43.612000029004:36.36
50m:1:05.16100m:2:17.67200m:4:36.36
DISLisa GeurtsGoSwim4:14.841999049244:15.12
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
50m:59.41100m:2:03.78200m:4:15.12
NG.ZAMerel GijsbersAZ&PCNT200004808
NG.ZASophie WeijermansAZ&PCNT200004968
AFGEMKaylee de VriesIJZ&PCNT200002608
AFGEMBelle LoogmanZwemclub ZeistNT200003878
AFGEMEllen RoofZwemclub Zeist3:41.18199903978
AFGEMQuinty JansenGoSwim3:20.00200000810


Programmanr. 17
28-1-2012
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Milan ten BroekAZ&PC1:32.642000002291:32.94
50m:43.29100m:1:32.94
2.Sem VoormolenDe Haaien1:43.422000004971:41.10
50m:48.40100m:1:41.10
3.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien1:41.922000027111:44.75
50m:49.80100m:1:44.75
4.Faust RuitenbeekDe Haaien1:47.152000036431:45.47
50m:49.26100m:1:45.47
5.Batikan DulgerDe Duinkikkers1:50.852000032991:49.07
50m:50.61100m:1:49.07
6.Karl van den BurgGoSwim1:51.132000005531:50.48
50m:52.00100m:1:50.48
7.Luuk de RuiterOne Team Swimming1:53.122000014551:53.49
50m:53.57100m:1:53.49
8.Lars van den BurgGoSwim1:54.342000005651:53.92FJ 1
50m:52.69100m:1:53.92
9.Tom de RuiterAZ&PC1:56.852000017511:53.92FJ 2
50m:54.20100m:1:53.92
10.Sem KoelewijnAZ&PC1:53.682000017491:54.77
11.Kevin RoestDe Duinkikkers1:51.192000012231:55.00
50m:54.32100m:1:55.00
12.Bram BuijvoetsDe Duinkikkers1:57.592000012251:55.35
50m:54.54100m:1:55.35
13.Joost LeeuwenbergAZ&PC2:01.572000037791:56.11
50m:53.15100m:1:56.11
14.Bryan KuijerDe Duinkikkers1:53.612000023951:56.25
50m:55.57100m:1:56.25
15.Lennart van AggelenGoSwim2:05.292000021011:56.71
50m:55.56100m:1:56.71
16.Niels de LeeuwOne Team Swimming2:06.782000032251:59.03
50m:57.53100m:1:59.03
17.Mink RietveldAZ&PC2:05.022000026032:02.48
50m:59.61100m:2:02.48
18.Rowin UrsinusGoSwim2:13.502000037032:11.66
50m:1:02.37100m:2:11.66
DISKobus KuipersDe Haaien1:56.582000005111:55.51
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:56.36100m:1:55.51
AFGEMFloris ReijndersAZ&PC1:56.12200000641


Programmanr. 18
28-1-2012
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ellen BootAZ&PC1:25.802001001541:26.86
50m:43.43100m:1:26.86
2.Saskia PietersenGoSwim1:29.252001015801:29.70
50m:44.16100m:1:29.70
3.Elise HardemanAZ&PC1:31.542001010681:32.61
50m:44.18100m:1:32.61
4.Esmeralda van Soestzv Dorestad Dolphins1:38.472001015461:36.05
50m:47.23100m:1:36.05
5.Ella RietveldAZ&PC1:43.372001023981:41.06
50m:49.82100m:1:41.06
6.Anne DresschersIJZ&PC1:50.462001021201:46.19
50m:50.27100m:1:46.19
7.Deborah VisserDe Duinkikkers1:49.572001026661:46.76
50m:51.72100m:1:46.76
8.Sigrid StralenIJZ&PC2:05.982001012881:50.32
50m:55.39100m:1:50.32
9.Elin HarmsGoSwim1:55.172001025981:52.51
50m:54.48100m:1:52.51
10.Joy de JongIJZ&PC1:56.252001012841:57.76
50m:57.54100m:1:57.76
DISCharlotte van der LendeAZ&PC1:44.202001030301:39.02
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:47.24100m:1:39.02
DISNikki JonkmanGoSwim1:39.742001026001:39.32
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMSietske BakelAZ&PC2:07.03200103762
AFGEMVeerle van MunsterOne Team Swimming1:41.49200102632