Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo deel 3
Burgum, 28-1-2012


Programmanr. 1
28-1-2012 - 16:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Hugo Jan Bosscherde Granaet1:15.732000001851:13.291:13.29
2.Thomas HamstraOrca1:18.002000016931:14.711:14.71
3.David KuipersOrca1:20.372000036331:15.911:15.91
4.Noah Vincent StavorinusZpd1:19.652000003591:17.191:17.19
5.Darren SieswerdaF.Z.C.'541:25.582000017631:19.931:19.93
6.Bas KosterWetterwille1:26.582000004151:24.561:24.56
7.Pieter de BoerDe Vikings1:30.202000027531:27.181:27.18
8.Jurre van MeerloWetterwille1:35.042000006471:30.401:30.40
9.Reinout BeerdaWetterwilleNT2000018031:33.541:33.54
10.Godert AttemaDe Vikings1:47.882000040591:36.951:36.95
DISSjoerd VonkWetterwille1:24.58200004241
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMRamero SchefferDe Vikings1:35.18200002755


Programmanr. 2
28-1-2012 - 16:05
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Janneke WeilandWetterwille1:44.722001001281:39.071:39.07
2.Lize Janna de VriesOrca1:40.812001019481:39.721:39.72
3.Shanice WortelOrca1:44.432001015961:41.081:41.08
4.Kirsten MulderOrca1:48.722001015941:42.92FJ 11:42.92
5.Ingrid de Vriesde Granaet1:48.742001005001:42.92FJ 21:42.92
6.Eva Willebrandsde Granaet1:53.442001015101:46.591:46.59
7.Eva de GrootOrca1:48.392001029721:47.321:47.32
8.Devra van GelderOrca1:53.332001019461:50.621:50.62
9.Ineke van der MeerWetterwille1:51.012001007501:52.061:52.06
10.Evelien van HarskampZpdNT2001010181:54.291:54.29
11.Wietske Ypmade Granaet2:07.392001024181:59.101:59.10
12.Marloes GatsonidesZpd1:59.202001010161:59.231:59.23
13.Alies AntonidesWetterwille2:16.502001012462:01.932:01.93
14.Tinka KingmaDe Vikings2:08.632001031762:02.832:02.83
15.Anna-Cornelia VeenstraZpdNT2001027602:14.852:14.85
DISMarion ZijlstraDe Vikings2:06.662001031722:05.702:05.70
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


Programmanr. 3
28-1-2012 - 16:15
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Olaf Jan Bosscherde Granaet1:32.492002000371:26.941:26.94
2.Lútsen de HaanWetterwille1:44.692002011631:35.661:35.66
3.Mathijs BaardaOrca1:39.082003006331:37.221:37.22
4.Durk ToeringDe Vikings1:48.642002009251:39.431:39.43
5.Frederik Ademade Granaet1:47.082003002531:40.561:40.56
6.Jan Berend Sipmade Granaet1:48.332002014431:40.671:40.67
7.Danny VeenstraZpdNT2002010111:41.121:41.12
8.Jan Sytze HeegstraOrcaNT2002020251:44.211:44.21
9.Finn LigthartDe Vikings1:52.092002014511:45.881:45.88
10.Joël MaldaOrcaNT2003010171:53.581:53.58
11.Wierd de WitDe Vikings1:56.282002009231:58.561:58.56
12.Melvin TrinksDe Vikings2:04.762004000332:04.662:04.66
AFGEMJelmer VenemaOrcaNT200201447


Programmanr. 4
28-1-2012 - 16:23
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Nora WeermanOrcaNT2004006202:01.322:01.32
2.Tove BeltmanOrcaNT2003016182:02.132:02.13
3.Merle StavorinusZpdNT2004001382:02.242:02.24
4.Gerda WoldendorpDe Vikings2:10.232003004182:07.202:07.20
5.Chantal OuthuijseDe VikingsNT2003004202:09.952:09.95
6.Jeanette HalmaDe Vikings2:16.752003004162:11.652:11.65
7.Jissy KingmaDe Vikings2:26.102003007762:29.102:29.10
DISMarijne van der VeenOrcaNT2003009602:12.042:12.04
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


Programmanr. 5
28-1-2012 - 16:29
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Marcel Delfstrade Granaet1:16.662001000371:14.26FJ 11:14.26
2.Wesley KuiperOrca1:17.922001008891:14.26FJ 21:14.26
3.Hendrik JilderdaWetterwille1:30.622001006731:27.421:27.42
4.Rutger Horsthuisde Granaet1:30.722001004191:28.521:28.52
5.Gerben OeveringF.Z.C.'541:34.162001007551:30.041:30.04
6.Erik de BoerDe Vikings1:30.962001016031:30.421:30.42
7.Anne Henk FennemaZpd1:44.862001026091:40.281:40.28
8.Jasper PostmaZpd1:44.812001024411:40.931:40.93
9.Aiden de la PorteOrcaNT2001032291:41.891:41.89
DISMike SmitOrca1:42.91200102767
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMDaniel Dijkde Granaet1:32.06200101161


Programmanr. 6
28-1-2012 - 16:34
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Martine KammingaZpdNT2002011721:49.571:49.57
2.Nynke ZandstraWetterwille2:07.972002020441:49.751:49.75
3.Anneke vd LaanOrca1:58.752002011541:53.161:53.16
4.Laura SchevelOrca2:01.482002016881:55.771:55.77
5.Sigrid VisserWetterwille1:59.082002016701:57.161:57.16
6.Grietsje YtsmaOrca2:06.952002016842:00.232:00.23
7.Ielan van MeerloWetterwille2:00.492002010982:00.572:00.57
8.Luna van den EndeDe Vikings2:12.182002015182:06.952:06.95
9.Ilse van der Kooide GranaetNT2002021502:21.432:21.43
DISNikka MarkicOrca2:12.602002018422:07.252:07.25
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISLotte DijkstraOrca2:06.182002011522:09.392:09.39
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


Programmanr. 9
28-1-2012 - 16:41
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Hugo Jan Bosscherde Granaet1:29.712000001851:25.041:25.04
2.David KuipersOrca1:36.302000036331:27.171:27.17
3.Thomas HamstraOrca1:29.052000016931:27.851:27.85
4.Darren SieswerdaF.Z.C.'541:36.522000017631:30.701:30.70
5.Noah Vincent StavorinusZpd1:35.062000003591:33.421:33.42
6.Sjoerd VonkWetterwille1:56.312000042411:34.041:34.04
7.Pieter de BoerDe Vikings1:39.512000027531:36.041:36.04
8.Bas KosterWetterwille1:39.592000004151:36.711:36.71
9.Jurre van MeerloWetterwille1:52.002000006471:45.301:45.30
10.Godert AttemaDe VikingsNT2000040591:54.091:54.09
AFGEMRamero SchefferDe VikingsNT200002755


Programmanr. 10
28-1-2012 - 17:01
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Janneke WeilandWetterwille1:20.362001001281:16.881:16.88
2.Eva Willebrandsde Granaet1:23.062001015101:19.561:19.56
3.Shanice WortelOrca1:26.752001015961:21.531:21.53
4.Lize Janna de VriesOrca1:19.412001019481:22.061:22.06
5.Kirsten MulderOrca1:23.042001015941:22.441:22.44
6.Ingrid de Vriesde Granaet1:29.632001005001:23.971:23.97
7.Eva de GrootOrca1:33.322001029721:25.281:25.28
8.Wietske Ypmade Granaet1:37.262001024181:29.151:29.15
9.Devra van GelderOrca1:27.082001019461:30.661:30.66
10.Marloes GatsonidesZpd1:34.022001010161:33.381:33.38
11.Evelien van HarskampZpd1:42.842001010181:36.561:36.56
12.Ineke van der MeerWetterwille1:38.102001007501:39.041:39.04
13.Alies AntonidesWetterwille1:48.622001012461:40.121:40.12
14.Anna-Cornelia VeenstraZpdNT2001027601:45.601:45.60
15.Tinka KingmaDe Vikings1:52.002001031761:51.351:51.35
16.Marion ZijlstraDe Vikings2:08.112001031721:53.251:53.25


Programmanr. 11
28-1-2012 - 17:10
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lútsen de HaanWetterwille1:46.602002011631:43.721:43.72
2.Joël MaldaOrcaNT2003010171:46.371:46.37
3.Jan Berend Sipmade GranaetNT2002014431:46.691:46.69
4.Danny VeenstraZpdNT2002010111:48.621:48.62
5.Olaf Jan Bosscherde Granaet1:58.212002000371:49.971:49.97
6.Mathijs BaardaOrca1:55.872003006331:50.251:50.25
7.Wierd de WitDe VikingsNT2002009232:05.652:05.65
8.Durk ToeringDe VikingsNT2002009252:12.152:12.15
9.Melvin TrinksDe Vikings2:20.322004000332:20.622:20.62
DISJan Sytze HeegstraOrcaNT200202025
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISFrederik Ademade GranaetNT2003002531:46.401:46.40
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISFinn LigthartDe VikingsNT2002014511:51.721:51.72
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMJelmer VenemaOrcaNT200201447


Programmanr. 12
28-1-2012 - 17:17
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Gerda WoldendorpDe VikingsNT2003004181:01.98
2.Merle StavorinusZpdNT2004001381:02.62
3.Tove BeltmanOrcaNT2003016181:12.19
4.Jeanette HalmaDe VikingsNT2003004161:16.19
5.Chantal OuthuijseDe Vikings1:48.902003004201:22.26
6.Jissy KingmaDe VikingsNT2003007761:31.03
DISNora WeermanOrcaNT2004006201:12.19
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISMarijne van der VeenOrcaNT2003009601:22.81
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 13
28-1-2012 - 17:22
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Wesley KuiperOrca1:26.222001008891:23.261:23.26
2.Marcel Delfstrade Granaet1:30.132001000371:28.781:28.78
3.Gerben OeveringF.Z.C.'541:42.292001007551:43.031:43.03
4.Hendrik JilderdaWetterwille1:53.052001006731:43.101:43.10
5.Rutger Horsthuisde Granaet1:50.132001004191:44.121:44.12
6.Erik de BoerDe Vikings1:44.462001016031:45.111:45.11
7.Anne Henk FennemaZpdNT2001026091:50.341:50.34
8.Jasper PostmaZpdNT2001024411:57.661:57.66
DISMike SmitOrcaNT200102767
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISAiden de la PorteOrcaNT2001032292:03.942:03.94
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDaniel Dijkde Granaet1:42.22200101161


Programmanr. 14
28-1-2012 - 17:28
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nynke ZandstraWetterwille44.8420020204443.72
2.Ielan van MeerloWetterwille59.3020020109853.25
3.Anneke vd LaanOrca59.8820020115455.08
4.Lotte DijkstraOrca59.3220020115255.32
5.Sigrid VisserWetterwille59.0820020167056.28
6.Martine KammingaZpdNT20020117256.50
7.Ilse van der Kooide GranaetNT2002021501:01.79
8.Luna van den EndeDe VikingsNT2002015181:05.58
9.Laura SchevelOrca1:15.062002016881:08.75
10.Nikka MarkicOrca1:13.992002018421:24.23
DISGrietsje YtsmaOrca1:11.562002016841:04.00
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 17
28-1-2012 - 17:32
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Hugo Jan Bosscherde Granaet1:35.452000001851:36.741:36.74
2.Noah Vincent StavorinusZpd1:39.402000003591:39.121:39.12
3.David KuipersOrca1:45.462000036331:39.201:39.20
4.Thomas HamstraOrca1:41.302000016931:39.311:39.31
5.Pieter de BoerDe Vikings1:39.782000027531:41.281:41.28
6.Reinout BeerdaWetterwilleNT2000018031:49.091:49.09
7.Bas KosterWetterwille1:50.462000004151:53.061:53.06
8.Jurre van MeerloWetterwille2:00.632000006472:02.532:02.53
9.Godert AttemaDe Vikings1:58.812000040592:04.192:04.19
DISSjoerd VonkWetterwille2:07.662000042411:45.561:45.56
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DISDarren SieswerdaF.Z.C.'541:47.312000017631:49.251:49.25
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMRamero SchefferDe Vikings1:57.91200002755


Programmanr. 18
28-1-2012 - 17:38
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Janneke WeilandWetterwille1:24.872001001281:24.231:24.23
2.Eva Willebrandsde Granaet1:33.482001015101:31.431:31.43
3.Shanice WortelOrca1:34.322001015961:32.091:32.09
4.Ingrid de Vriesde Granaet1:36.022001005001:32.411:32.41
5.Kirsten MulderOrca1:34.542001015941:33.721:33.72
6.Lize Janna de VriesOrca1:30.962001019481:35.161:35.16
7.Eva de GrootOrca1:40.662001029721:35.751:35.75
8.Devra van GelderOrca1:47.112001019461:40.641:40.64
9.Wietske Ypmade Granaet1:44.292001024181:42.651:42.65
10.Ineke van der MeerWetterwille1:44.412001007501:50.101:50.10
11.Alies AntonidesWetterwilleNT2001012461:59.061:59.06
12.Tinka KingmaDe Vikings2:08.552001031762:12.262:12.26
DISMarloes GatsonidesZpd1:42.232001010161:39.531:39.53
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISEvelien van HarskampZpdNT2001010181:47.061:47.06
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAnna-Cornelia VeenstraZpdNT2001027601:52.251:52.25
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMarion ZijlstraDe Vikings2:03.492001031722:01.782:01.78
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.