Deel 3 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse
Maastricht (NED),    22-1-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 16. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Heren, 4 x 100m wisselslag           Heren Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mosaqua Gulpen 1                   Mosaqua Gulpen         5:07.17   315       
        Eloy Hoofs, 90                         Menno Weustenraad, 95
        Peter Broers, 90                       Ryan Hoofs, 86
          1:14.31  5:07.17

    2.  ZEPS 1                             ZEPS                   5:21.29   276       
        Gilian Hubers, 99                      Swen Cox, 96
        Sander Heijnen, 90                     Sander Cox, 98
          1:34.24  5:21.29

    3.  Eurode 1                           Eurode                 6:01.25   194       
        Tijn Wolfhagen, 98                     Ferneau Ploumen, 96
        Daniel van den Wildenberg, 92          Dario Verbeek, 98
          1:30.77  6:01.25




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                Dames, 4 x 100m vrije slag     Dames Senioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mosaqua Gulpen 1                   Mosaqua Gulpen         4:55.04   394       
        Savannah Lukassen, 95                  Iris Pelzer, 97
        Gwen Pelzer, 98                        Nathalie Knops, 94
          1:12.13  4:55.04

    2.  ZEPS 1                             ZEPS                   5:16.26   320       
        Amber Winkelhuijzen, 98                Luca Hendrix, 00
        Quinty Schoens, 99                     Maxime Brandts, 98
          1:08.17  5:16.26

    3.  Eurode 1                           Eurode                 5:39.95   258       
        Nikki Krottjé, 99                      Frederique Ploumen, 98
        Sanne Hattum, 99                       Desteny Karssemakers, 97
          1:23.19  5:39.95




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 25m vlinderslag    Jongens Minioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cas Vandewall                 04   MZ&PC                    19.38   158       
    2.  Niels van Avesaath            02   MZ&PC                    22.61    99       
    3.  Xavi Laumen                   03   MZ&PC                    24.37    79       
    4.  Esper Schreurs                03   ZEPS                     24.94    74       
    5.  Daan Krottjé                  03   Eurode                   27.86    53       
   DIS  Mischa Hermans                03   ZEPS                     21.80             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 25m vlinderslag    Meisjes Minioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cynthia Kugler                04   ZEPS                     23.47   134  FJ 1 
    2.  Jesse Goritzer                03   Eurode                   23.47   134  FJ 2 
    3.  Milou Lansink                 02   MZ&PC                    29.36    68       
    4.  Amy Tebben                    04   Eurode                   31.01    58       
   DIS  Kylie Baurmann                02   Eurode                   26.32             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 50m schoolslag     Meisjes Junioren 1 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Winkelhuijzen          01   ZEPS                     45.68   291       
    2.  Noumidia Bouchmal             00   MZ&PC                    46.40   278       
    3.  Katinka Ummels                01   ZEPS                     47.35   261       
    4.  Kelly Moonen                  00   Mosaqua Gulpen           47.75   255       
    5.  Devony Kengen                 01   ZEPS                     48.95   236       
    6.  Leocadie Ploumen              01   Eurode                   50.63   214       
    7.  Coco Cuijpers                 02   MZ&PC                    50.68   213       
    8.  Patricia van Dooren           00   MZ&PC                    53.57   180       
    9.  Anouk Jurewicz                01   Eurode                   53.81   178       
   10.  Christy Baurman               00   Eurode                   54.52   171       
   11.  Danielle Kugler               01   ZEPS                     58.40   139       
   12.  Femke Kohl                    01   Eurode                 1:04.34   104       
   DIS  Gina Tebben                   01   Eurode                                     
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
   DIS  Fay Boersma                   00   Eurode                   54.35             
        SM - Bij het keer- en/of eindpunt niet aangetikt met de handen (wel afgezet)
   DIS  Romy van Sint Fiet            02   Mosaqua Gulpen           58.97             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
   DIS  Kimberly Meyer                01   Eurode                 1:02.94             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Demi Janssen                  02   Eurode                 1:04.59             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 50m schoolslag     Jongens Minioren 6 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jarno Hubers                  01   ZEPS                     48.43   168       
    2.  Gillis Cuijpers               02   MZ&PC                    48.97   162       
    3.  Remco Hattum van              01   Eurode                   50.84   145       
    4.  Michael Moerkens              00   ZEPS                     51.83   137       
    5.  Sven Jongen                   02   MZ&PC                    54.00   121       
    6.  Nino van Beek                 02   ZEPS                     54.84   116       
    7.  Wesley Joosten                00   ZEPS                     57.51   100       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Junioren 3 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxime Brandts                98   ZEPS                     44.34   202       
    2.  Seline Bastings               98   Mosaqua Gulpen           45.07   192       
    3.  Luca Hendrix                  00   ZEPS                     46.79   172       
    4.  Eva Reneman                   00   MZ&PC                    53.14   117       
   DIS  Marla Geevers                 00   Eurode                                     
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 50m vlinderslag    Jongens Junioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn Kokkelmans          99   Mosaqua Gulpen           37.27   233  FJ 1 
    2.  Kevin Moonen                  98   Mosaqua Gulpen           37.27   233  FJ 2 
    3.  Rik Meex                      99   ZEPS                     49.04   102       
    4.  Gilian Hubers                 99   ZEPS                     49.17   102       
   DIS  Dario Verbeek                 98   Eurode                   43.83             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
   DIS  Cas van Mulken                99   ZEPS                     50.38        VH   
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Meisjes, 50m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Pelzer                   97   Mosaqua Gulpen           37.86   372       
    2.  Quinty Schoens                99   ZEPS                     38.49   354       
    3.  Gwen Pelzer                   98   Mosaqua Gulpen           40.25   310       
    4.  Frederique Ploumen            98   Eurode                   43.94   238       
    5.  Tatjana Kobula                97   Eurode                   45.02   222       
 AFGEM  Yasmina Kobula                97   Eurode                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Jongens, 50m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tijn Wolfhagen                98   Eurode                   37.86   246       
    2.  Rick Knops                    97   Mosaqua Gulpen           38.69   231       
    3.  Sander Cox                    98   ZEPS                     38.94   226       
    4.  Youri Pleijers                97   Mosaqua Gulpen           39.39   219       
    5.  Roy Vink                      96   Mosaqua Gulpen           41.02   194       
    6.  Daan Rosenboom                98   ZEPS                     42.24   177       
    7.  Costia Sumtsov                99   MZ&PC                    44.89   148       
    8.  Kyle Lukassen                 98   Mosaqua Gulpen           47.29   126       
    NG  Dante Heyden van der          96   Eurode                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m vrije slag        Dames Senioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Winkelhuijzen           98   ZEPS                     30.86   482       
    2.  Nathalie Knops                94   Mosaqua Gulpen           33.06   392       
    3.  Savannah Lukassen             95   Mosaqua Gulpen           33.32   383       
    4.  Nathalie Obrusnik             95   Mosaqua Gulpen           35.38   320       
    5.  Jaqueline van Dooren          98   MZ&PC                    36.54   290       
    6.  Nikki Krottjé                 99   Eurode                   38.60   246       
    7.  Sanne Hattum                  99   Eurode                   39.37   232       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 50m vrije slag        Jongens Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Swen Cox                      96   ZEPS                     28.01   439       
    2.  Menno Weustenraad             95   Mosaqua Gulpen           29.07   392       
    3.  Luciën Thijssen               95   Mosaqua Gulpen           31.84   299       
    4.  Loek Dohmen                   95   Mosaqua Gulpen           31.85   298       
    5.  Ferneau Ploumen               96   Eurode                   33.41   258       
 AFGEM  Brando Bocken                 96   ZEPS                                       
 AFGEM  Tom Reep                      97   Eurode                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Dames, 100m schoolslag             Dames Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Boelhouwers             90   ZEPS                   1:22.07   507       
    2.  Yvonne Bruls                  90   Eurode                 1:32.04   359       
    3.  Audrey Hensels                91   Mosaqua Gulpen         1:32.40   355       
    4.  Bo Huck                       93   ZEPS                   1:33.92   338       
    5.  Desteny Karssemakers          97   Eurode                 1:41.56   268       
    6.  Imke Hanssen                  94   MZ&PC                  1:43.32   254       
    7.  Noumidia Bouchmal             00   MZ&PC                  1:43.92   250       
    8.  Jolanda Roijen                70   Mosaqua Gulpen         1:44.63   245       
    9.  Deborah Thijssen              92   Mosaqua Gulpen         1:44.79   244       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 100m schoolslag             Heren Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Heijnen                90   ZEPS                   1:19.39   394       
    2.  Marty Kennis                  95   MZ&PC                  1:22.06   357       
    3.  Ryan Hoofs                    86   Mosaqua Gulpen         1:25.58   315       
    4.  Daniel van den Wildenberg     92   Eurode                 1:26.42   305       
    5.  Eloy Hoofs                    90   Mosaqua Gulpen         1:27.58   293       
    6.  Timo Przybylak                85   Mosaqua Gulpen         1:33.06   245       
    7.  Roy Lahou                     89   MZ&PC                  1:44.56   172       
   DIS  Peter Broers                  90   Mosaqua Gulpen         1:34.66             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 AFGEM  Luc van Oppen                 90   Eurode                                     
 AFGEM  Giel Janssen                  93   Eurode                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                  Jongens, 50m rugslag      Jongens Minioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cas Vandewall                 04   MZ&PC                    46.16   136       
    2.  Xavi Laumen                   03   MZ&PC                    49.64   109       
    3.  Mischa Hermans                03   ZEPS                     50.30   105       
    4.  Esper Schreurs                03   ZEPS                     51.48    98       
    5.  Daan Krottjé                  03   Eurode                   59.01    65       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                  Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cynthia Kugler                04   ZEPS                     53.46   132       
    2.  Kylie Baurmann                02   Eurode                   55.32   119       
    3.  Jesse Goritzer                03   Eurode                   56.19   114       
    4.  Amy Tebben                    04   Eurode                   59.63    95       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 1 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Winkelhuijzen          01   ZEPS                   1:26.26   308       
    2.  Katinka Ummels                01   ZEPS                   1:34.95   231       
    3.  Kelly Moonen                  00   Mosaqua Gulpen         1:40.26   196       
    4.  Eva Reneman                   00   MZ&PC                  1:41.95   187       
    5.  Danielle Kugler               01   ZEPS                   1:45.48   169       
    6.  Milou Lansink                 02   MZ&PC                  1:48.86   153       
    7.  Coco Cuijpers                 02   MZ&PC                  1:50.61   146       
    8.  Gina Tebben                   01   Eurode                 1:58.32   120       
    9.  Christy Baurman               00   Eurode                 1:58.35   119       
   10.  Romy van Sint Fiet            02   Mosaqua Gulpen         2:05.13   101       
   11.  Anouk Jurewicz                01   Eurode                 2:06.84    97       
   12.  Fay Boersma                   00   Eurode                 2:07.82    95       
   DIS  Devony Kengen                 01   ZEPS                   1:48.47             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Leocadie Ploumen              01   Eurode                 1:48.88             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
   DIS  Kimberly Meyer                01   Eurode                 2:10.90             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Minioren 6 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco Hattum van              01   Eurode                 1:28.71   192       
    2.  Michael Moerkens              00   ZEPS                   1:35.35   154       
    3.  Niels van Avesaath            02   MZ&PC                  1:42.63   124       
    4.  Gillis Cuijpers               02   MZ&PC                  1:43.85   119       
    5.  Wesley Joosten                00   ZEPS                   1:47.86   107       
    6.  Jarno Hubers                  01   ZEPS                   1:56.10    85       
    7.  Sven Jongen                   02   MZ&PC                  1:56.21    85       
   DIS  Nino van Beek                 02   ZEPS                   1:48.98             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Meisjes, 50m vrije slag     Meisjes Junioren 3 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Seline Bastings               98   Mosaqua Gulpen           36.95   281       
    2.  Maxime Brandts                98   ZEPS                     38.35   251       
    3.  Luca Hendrix                  00   ZEPS                     40.67   210       
    4.  Marla Geevers                 00   Eurode                   44.92   156       
    5.  Patricia van Dooren           00   MZ&PC                    50.62   109       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Jongens, 50m vrije slag     Jongens Junioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn Kokkelmans          99   Mosaqua Gulpen           31.04   322       
    2.  Kevin Moonen                  98   Mosaqua Gulpen           32.26   287       
    3.  Gilian Hubers                 99   ZEPS                     35.57   214       
    4.  Dario Verbeek                 98   Eurode                   38.22   173       
    5.  Rik Meex                      99   ZEPS                     39.28   159       
    6.  Cas van Mulken                99   ZEPS                     39.80   153       
    7.  Kyle Lukassen                 98   Mosaqua Gulpen           44.50   109       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 100m wisselslag       Meisjes Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Quinty Schoens                99   ZEPS                   1:20.05   425       
    2.  Iris Pelzer                   97   Mosaqua Gulpen         1:28.16   318       
    3.  Gwen Pelzer                   98   Mosaqua Gulpen         1:28.47   315       
    4.  Frederique Ploumen            98   Eurode                 1:41.12   211       
    5.  Noumidia Bouchmal             00   MZ&PC                  1:44.34   192       
   DIS  Tatjana Kobula                97   Eurode                 1:37.45             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  Yasmina Kobula                97   Eurode                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 100m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Cox                    98   ZEPS                   1:22.30   272       
    2.  Rick Knops                    97   Mosaqua Gulpen         1:26.53   234       
    3.  Youri Pleijers                97   Mosaqua Gulpen         1:29.81   209       
    4.  Tijn Wolfhagen                98   Eurode                 1:31.03   201       
    5.  Roy Vink                      96   Mosaqua Gulpen         1:33.07   188       
    6.  Daan Rosenboom                98   ZEPS                   1:33.26   187       
    7.  Costia Sumtsov                99   MZ&PC                  1:41.66   144       
    NG  Dante Heyden van der          96   Eurode                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Dames, 100m rugslag         Dames Senioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Winkelhuijzen           98   ZEPS                   1:21.72   363       
    2.  Nathalie Knops                94   Mosaqua Gulpen         1:26.89   302       
    3.  Savannah Lukassen             95   Mosaqua Gulpen         1:28.43   286       
    4.  Nathalie Obrusnik             95   Mosaqua Gulpen         1:32.80   248       
    5.  Nikki Krottjé                 99   Eurode                 1:41.50   189       
    6.  Sanne Hattum                  99   Eurode                 1:44.73   172       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Jongens, 100m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Menno Weustenraad             95   Mosaqua Gulpen         1:15.39   312       
    2.  Swen Cox                      96   ZEPS                   1:17.71   285       
    3.  Luciën Thijssen               95   Mosaqua Gulpen         1:24.81   219       
    4.  Ferneau Ploumen               96   Eurode                 1:31.67   174       
    5.  Loek Dohmen                   95   Mosaqua Gulpen         1:33.22   165       
 AFGEM  Tom Reep                      97   Eurode                                     
 AFGEM  Brando Bocken                 96   ZEPS                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                 Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Boelhouwers             90   ZEPS                   1:07.72   474       
    2.  Audrey Hensels                91   Mosaqua Gulpen         1:10.98   412       
    3.  Bo Huck                       93   ZEPS                   1:12.91   380       
    4.  Yvonne Bruls                  90   Eurode                 1:13.94   364       
    5.  Kim de Groot                  86   ZEPS                   1:18.54   304  FJ 1 
    6.  Desteny Karssemakers          97   Eurode                 1:18.54   304  FJ 2 
    7.  Jolanda Roijen                70   Mosaqua Gulpen         1:18.78   301       
    8.  Imke Hanssen                  94   MZ&PC                  1:18.80   301       
    9.  Deborah Thijssen              92   Mosaqua Gulpen         1:18.83   300       
   10.  Jaqueline van Dooren          98   MZ&PC                  1:24.18   247       
   11.  Eva Reneman                   00   MZ&PC                  1:48.96   114       
   12.  Patricia van Dooren           00   MZ&PC                  2:05.17    75       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                 Heren, 100m vrije slag             Heren Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Heijnen                90   ZEPS                   1:00.20   470       
    2.  Marty Kennis                  95   MZ&PC                  1:00.76   457       
    3.  Ryan Hoofs                    86   Mosaqua Gulpen         1:02.77   414       
    4.  Eloy Hoofs                    90   Mosaqua Gulpen         1:08.31   321       
    5.  Daniel van den Wildenberg     92   Eurode                 1:12.60   268       
    6.  Roy Lahou                     89   MZ&PC                  1:13.28   260       
    7.  Peter Broers                  90   Mosaqua Gulpen         1:16.35   230       
    8.  Timo Przybylak                85   Mosaqua Gulpen         1:17.05   224       
 AFGEM  Giel Janssen                  93   Eurode                                     
 AFGEM  Luc van Oppen                 90   Eurode                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38              Meisjes, 4 x 50m wisselslag      Meisjes Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZEPS 1                             ZEPS                   2:42.56   305       
        Amber Winkelhuijzen, 98                Quinty Schoens, 99
        Maxime Brandts, 98                     Luca Hendrix, 00
            38.10  2:42.56

    2.  Mosaqua Gulpen 1                   Mosaqua Gulpen         2:51.64   259       
        Iris Pelzer, 97                        Gwen Pelzer, 98
        Kelly Moonen, 00                       Seline Bastings, 98
            39.95  2:51.64

    3.  Eurode 1                           Eurode                 3:00.27   224       
        Tatjana Kobula, 97                     Sanne Hattum, 99
        Desteny Karssemakers, 97               Nikki Krottjé, 99
            40.20  3:00.27




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
22-1-2012                          (1j, 1m, 1j, 1m)                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZEPS 1                             ZEPS                   1:30.78   204       
        Michael Moerkens, 00                   Jarno Hubers, 01
        Katinka Ummels, 01                     Myrthe Winkelhuijzen, 01
          1:30.78

    2.  ZEPS 2                             ZEPS                   1:37.51   164       
        Nino van Beek, 02                      Wesley Joosten, 00
        Danielle Kugler, 01                    Devony Kengen, 01
          1:37.51




SPLASH Meet Manager 11Registered to MZ&PC