2011-12-11=Speedo deel 2
Sittard (NED),    11-12-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
11-12-2011 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Houtvast               03   HGN (SG)               1:33.33   163       
          1:33.33
    2.  Kiki Fijnaut                  03   HGN (SG)               1:36.91   145       
          1:36.91
    3.  Isa Verberne                  03   HGN (SG)               1:43.06   121       
          1:43.06
    4.  Isa Coenen                    03   HGN (SG)               1:45.35   113       
          1:45.35
    5.  Meyke Eyck                    03   Zwemclub Eijsden       1:45.86   111       
          1:45.86
    6.  Lianne Kaanen                 03   HGN (SG)               1:45.95   111       
          1:45.95
    7.  Manoek van Vlokhoven          04   Zwemclub Eijsden       2:01.32    74       
          2:01.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
11-12-2011 - 14:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stef Arntz                    02   HGN (SG)               1:49.08   132       
          1:49.08
    2.  Danny Schoenmakers            02   HGN (SG)               1:49.88   129       
          1:49.88
    3.  Jasper Thomas                 02   HGN (SG)               1:50.39   127       
          1:50.39
    4.  Christian van der Haijden     03   HGN (SG)               2:03.54    91       
          2:03.54
    5.  Senna Elissen                 03   Zwemclub Eijsden       2:11.64    75       
          2:11.64
    6.  Imre Scheepers                03   Brunssum               2:12.56    73       
          2:12.56
    7.  Koen de Jonge                 02   HGN (SG)               2:12.73    73       
          2:12.73
    8.  Jordan Labs                   04   Brunssum               2:22.42    59       
          2:22.42
    9.  Toine Eyck                    04   Zwemclub Eijsden       2:32.20    48       
          2:32.20
   DIS  Guillaume Bams                02   Zwemclub Eijsden       2:34.86             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:34.86
   DIS  Roel Veltrop                  02   Brunssum               2:36.41             
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          2:36.41
    NG  Bas Spijkers                  03   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
11-12-2011 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bo Souhoka                    02   HGN (SG)               1:25.56   268       
          1:25.56
    2.  Isabel Dijkstra               02   Brunssum               1:31.21   222       
          1:31.21
    3.  Iris Dijkstra                 02   HGN (SG)               1:40.54   165       
          1:40.54
    4.  Guusje Vrolijks               02   Kimbria                1:43.03   154       
          1:43.03
    5.  Michelle Godding              02   Kimbria                1:45.66   142       
          1:45.66
    6.  Sofia Sadok                   02   Kimbria                1:46.60   139       
          1:46.60
    7.  Yana Korczynski               02   Zwemclub Eijsden       1:48.13   133       
          1:48.13
    8.  Anne Köhlen                   02   HGN (SG)               1:53.51   115       
          1:53.51
    9.  Renske Koetsier               02   Kimbria                1:53.70   114       
          1:53.70
   10.  Anouk Solberg                 02   HGN (SG)               1:54.78   111       
          1:54.78
   11.  Frederique Theunissen         02   Zwemclub Eijsden       1:54.81   111       
          1:54.81
   12.  Romy Voncken                  02   Kimbria                1:55.47   109       
          1:55.47
   13.  Rafke Langenveld              02   Brunssum               2:00.32    96       
          2:00.32
   14.  Sheritsa Mac-Nack             02   Brunssum               2:39.10    41       
          2:39.10
 AFGEM  Nikki Starremans              02   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
11-12-2011 - 14:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Roosen                   01   Zwemclub Eijsden         38.18   186       
    2.  Youri van Lijf                01   Zwemclub Eijsden         38.44   182       
    3.  Alex Buijs                    01   Zwemclub Eijsden         41.07   149       
    4.  Jylano Nahr                   01   HGN (SG)                 43.82   123  FJ 1 
    5.  Thimo Elissen                 01   Zwemclub Eijsden         43.82   123  FJ 2 
    6.  Milan Scheepers               01   Brunssum                 46.70   101       
    7.  Czes Korczynski               01   Zwemclub Eijsden         50.53    80       
    8.  Kamal Moustarieh              01   Kimbria                  55.00    62       
   DIS  Nicolas Theunissen            01   Zwemclub Eijsden       1:00.48             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Tom Sinsel                    01   Zwemclub Eijsden       1:07.16             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC, VD



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Minioren 5
11-12-2011 - 14:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Rebergen                  01   HGN (SG)               2:47.22   293       
          1:21.36  2:47.22
    2.  Robin Schnijderberg           01   HGN (SG)               2:56.23   251       
          1:25.60  2:56.23
    3.  Chanour Mercelina             01   HGN (SG)               3:00.53   233       
          1:26.56  3:00.53
    4.  Fleur Wolfs                   01   Zwemclub Eijsden       3:03.14   223       
          1:29.44  3:03.14
    5.  Lara Disco                    01   Brunssum               3:04.20   219       
          1:28.45  3:04.20
    6.  Iris Willigers                01   Zwemclub Eijsden       3:09.41   202       
          1:31.94  3:09.41
    7.  Vera Weyzen                   01   Kimbria                3:14.70   186       
          1:30.26  3:14.70
    8.  Nikki Douma                   01   Brunssum               3:16.15   182       
          1:32.16  3:16.15
    9.  Melis Aydeniz                 01   Kimbria                3:17.31   178       
          1:34.56  3:17.31
   10.  Anouk Geyselaers              01   Kimbria                3:17.70   177       
          1:35.80  3:17.70
   11.  Jinte Waltmans                01   HGN (SG)               3:19.32   173       
          1:34.50  3:19.32
   12.  Chelsea Essers                01   Kimbria                3:25.71   157       
          1:36.06  3:25.71
   13.  Sara van Vlokhoven            01   Zwemclub Eijsden       3:26.26   156       
          1:35.32  3:26.26
   14.  Jessie Dautzenberg            01   HGN (SG)               3:44.45   121       
          1:48.97  3:44.45
   15.  Renske van den Bosch          01   Brunssum               3:55.57   105       
          1:52.82  3:55.57
   16.  Janine Veltrop                01   Brunssum               4:00.31    99       
          1:55.03  4:00.31



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
11-12-2011 - 14:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             00   Brunssum               1:20.16   221       
          1:20.16
    2.  Bas Dijkstra                  00   HGN (SG)               1:35.10   132       
          1:35.10
    3.  Robert Jansen                 00   HGN (SG)               1:55.50    73       
          1:55.50
    4.  Sidney Duke                   00   Zwemclub Eijsden       1:57.28    70       
          1:57.28
    5.  Lex Carter                    00   HGN (SG)               1:58.45    68       
          1:58.45
   DIS  Wesley Dohmen                 00   HGN (SG)               2:07.36             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          2:07.36



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 1 en 2
11-12-2011 - 14:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee Roosen                  99   Zwemclub Eijsden       2:43.97   393       
          1:19.16  2:43.97
    2.  Manon Herben                  99   Zwemclub Eijsden       2:47.88   366       
          1:22.56  2:47.88
    3.  Amber Kerkhofs                00   Kimbria                2:48.05   365       
          1:23.03  2:48.05
    4.  Denise Craenen                99   HGN (SG)               2:48.55   362       
          1:22.79  2:48.55
    5.  Kayleigh Fortuin              99   HGN (SG)               2:51.42   344       
          1:24.02  2:51.42
    6.  Amber Raadschilders           00   Kimbria                3:00.19   296       
          1:29.00  3:00.19
    7.  Romy Radermacher              00   HGN (SG)               3:00.42   295       
          1:28.26  3:00.42
    8.  Britt Cornelissens            00   HGN (SG)               3:04.67   275       
          1:33.07  3:04.67
    9.  Aukje Koetsier                00   Kimbria                3:06.79   266       
          1:31.47  3:06.79
   10.  Loes Willigers                00   Zwemclub Eijsden       3:12.42   243       
          1:33.10  3:12.42
   11.  Julie Ouillon                 00   Kimbria                3:18.31   222       
          1:39.00  3:18.31
   12.  Sonja Jansen                  99   HGN (SG)               3:31.48   183       
          1:44.39  3:31.48
   13.  Quinty Raes                   99   Brunssum               3:49.00   144       
          1:54.58  3:49.00
   14.  Aïcha van Oosten              00   Brunssum               4:06.00   116       
          2:01.03  4:06.00
   15.  Melissa Schonewille           00   Brunssum               4:27.35    90       
          2:14.00  4:27.35
   DIS  Anouk Theunissen              00   HGN (SG)               3:34.87             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:47.03  3:34.87
   DIS  Jeunevieve Couvee             00   HGN (SG)               3:56.50             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:53.69  3:56.50
 NG.ZA  Marieke Huijnen               00   Zwemclub Eijsden                           
 NG.ZA  Julie Feron                   00   Zwemclub Eijsden                           
    NG  Demi Ummels                   00   Brunssum                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 1 en 2
11-12-2011 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Jente                    99   Brunssum               2:37.39   306       
          1:18.14  2:37.39
    2.  Bart Köhlen                   98   HGN (SG)               2:42.57   278       
          1:19.08  2:42.57
    3.  Stan Stelten                  99   HGN (SG)               2:45.99   261       
          1:20.85  2:45.99
    4.  Stefan Willigers              98   Zwemclub Eijsden       2:51.25   237       
          1:24.28  2:51.25
    5.  Lars van der Haijden          99   HGN (SG)               2:51.26   237       
          1:24.76  2:51.26
    6.  Kirk Koelstra                 99   Brunssum               2:58.13   211       
          1:27.00  2:58.13
    7.  Thijmen Bruist                98   Brunssum               3:01.54   199       
          1:28.07  3:01.54
    8.  Jhamiro Habets                98   Brunssum               3:02.22   197       
          1:29.71  3:02.22
    9.  Marciano Wolfs                98   Zwemclub Eijsden       3:14.78   161       
          1:36.32  3:14.78
   DIS  Yannik Lowis                  98   HGN (SG)               3:06.49             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:28.21  3:06.49
    NG  Olaf van Stee                 99   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
11-12-2011 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Houtvast               03   HGN (SG)               1:48.32   132       
          1:48.32
    2.  Kiki Fijnaut                  03   HGN (SG)               1:50.21   125       
          1:50.21
    3.  Lianne Kaanen                 03   HGN (SG)               1:50.76   123       
          1:50.76
    4.  Isa Verberne                  03   HGN (SG)               1:55.12   110       
          1:55.12
    5.  Isa Coenen                    03   HGN (SG)               1:57.07   104       
          1:57.07
    6.  Manoek van Vlokhoven          04   Zwemclub Eijsden       2:25.82    54       
          2:25.82
   DIS  Meyke Eyck                    03   Zwemclub Eijsden                           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
11-12-2011 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen de Jonge                 02   HGN (SG)                 46.97    99       
    2.  Jasper Thomas                 02   HGN (SG)                 51.57    75       
    3.  Christian van der Haijden     03   HGN (SG)                 57.56    54       
   DIS  Danny Schoenmakers            02   HGN (SG)                 52.39             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Stef Arntz                    02   HGN (SG)                 55.70             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VC
   DIS  Senna Elissen                 03   Zwemclub Eijsden       1:07.66             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Imre Scheepers                03   Brunssum               1:09.82             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VC, VB, VD
   DIS  Guillaume Bams                02   Zwemclub Eijsden       1:13.49             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VB



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
11-12-2011 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bo Souhoka                    02   HGN (SG)               1:16.70   294       
          1:16.70
    2.  Iris Dijkstra                 02   HGN (SG)               1:21.47   245       
          1:21.47
    3.  Isabel Dijkstra               02   Brunssum               1:22.56   235       
          1:22.56
    4.  Sofia Sadok                   02   Kimbria                1:34.09   159       
          1:34.09
    5.  Michelle Godding              02   Kimbria                1:34.62   156       
          1:34.62
    6.  Yana Korczynski               02   Zwemclub Eijsden       1:36.89   145       
          1:36.89
    7.  Guusje Vrolijks               02   Kimbria                1:39.57   134       
          1:39.57
    8.  Renske Koetsier               02   Kimbria                1:40.02   132       
          1:40.02
    9.  Anne Köhlen                   02   HGN (SG)               1:42.37   123       
          1:42.37
   10.  Frederique Theunissen         02   Zwemclub Eijsden       1:45.90   111       
          1:45.90
   11.  Romy Voncken                  02   Kimbria                1:49.93    99       
          1:49.93
   12.  Anouk Solberg                 02   HGN (SG)               1:50.36    98       
          1:50.36
   13.  Rafke Langenveld              02   Brunssum               2:02.29    72       
          2:02.29
   14.  Sheritsa Mac-Nack             02   Brunssum               2:07.66    63       
          2:07.66
 AFGEM  Nikki Starremans              02   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
11-12-2011 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thimo Elissen                 01   Zwemclub Eijsden       1:39.62   173       
          1:39.62
    2.  Luuk Roosen                   01   Zwemclub Eijsden       1:40.10   171       
          1:40.10
    3.  Alex Buijs                    01   Zwemclub Eijsden       1:44.53   150       
          1:44.53
    4.  Milan Scheepers               01   Brunssum               1:52.51   120       
          1:52.51
    5.  Jylano Nahr                   01   HGN (SG)               1:57.73   105       
          1:57.73
    6.  Kamal Moustarieh              01   Kimbria                1:58.38   103       
          1:58.38
    7.  Czes Korczynski               01   Zwemclub Eijsden       1:59.64   100       
          1:59.64
    8.  Youri van Lijf                01   Zwemclub Eijsden       2:05.89    86       
          2:05.89
    9.  Nicolas Theunissen            01   Zwemclub Eijsden       2:07.20    83       
          2:07.20
   DIS  Tom Sinsel                    01   Zwemclub Eijsden       2:13.73             
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SD
          2:13.73



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
11-12-2011 - 15:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Rebergen                  01   HGN (SG)               1:32.46   211       
          1:32.46
    2.  Chanour Mercelina             01   HGN (SG)               1:40.60   163       
          1:40.60
    3.  Fleur Wolfs                   01   Zwemclub Eijsden       1:47.67   133       
          1:47.67
    4.  Robin Schnijderberg           01   HGN (SG)               1:50.32   124       
          1:50.32
    5.  Melis Aydeniz                 01   Kimbria                1:56.20   106       
          1:56.20
    6.  Vera Weyzen                   01   Kimbria                2:08.79    78       
          2:08.79
    7.  Anouk Geyselaers              01   Kimbria                2:23.63    56       
          2:23.63
   DIS  Jessie Dautzenberg            01   HGN (SG)               2:02.97             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          2:02.97
   DIS  Sara van Vlokhoven            01   Zwemclub Eijsden       2:03.76             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          2:03.76
   DIS  Iris Willigers                01   Zwemclub Eijsden       2:08.33             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:08.33



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 200m vrije slag             Jongens Minioren 6
11-12-2011 - 15:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             00   Brunssum               2:27.29   307       
          1:10.92  2:27.29
    2.  Bas Dijkstra                  00   HGN (SG)               2:42.19   229       
          1:19.89  2:42.19
    3.  Sidney Duke                   00   Zwemclub Eijsden       2:59.21   170       
          1:29.17  2:59.21
    4.  Lex Carter                    00   HGN (SG)               3:07.28   149       
          1:31.73  3:07.28
    5.  Wesley Dohmen                 00   HGN (SG)               3:16.09   130       
          1:37.73  3:16.09
    6.  Robert Jansen                 00   HGN (SG)               3:17.16   128       
          1:37.20  3:17.16
    7.  Bilal Nezameldin              00   Brunssum               3:17.50   127       
          1:31.51  3:17.50



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 200m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en 2
11-12-2011 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee Roosen                  99   Zwemclub Eijsden       2:58.89   307       
          1:21.76  2:58.89
    2.  Denise Craenen                99   HGN (SG)               3:12.46   247       
          1:31.04  3:12.46
    3.  Amber Raadschilders           00   Kimbria                3:21.45   215       
          1:34.95  3:21.45
    4.  Kayleigh Fortuin              99   HGN (SG)               3:22.23   213       
          1:31.25  3:22.23
    5.  Julie Ouillon                 00   Kimbria                3:27.21   198       
          1:43.46  3:27.21
    6.  Kirsten Theunissen            00   Zwemclub Eijsden       3:29.73   190       
          1:35.12  3:29.73
    7.  Manon Herben                  99   Zwemclub Eijsden       3:30.99   187       
          1:37.97  3:30.99
    8.  Britt Cornelissens            00   HGN (SG)               3:45.48   153       
          1:44.67  3:45.48
    9.  Romy Radermacher              00   HGN (SG)               3:46.02   152       
          1:40.97  3:46.02
   10.  Chayenne Odenhoven            00   HGN (SG)               3:47.80   149       
          1:46.37  3:47.80
   11.  Sonja Jansen                  99   HGN (SG)               4:11.99   110       
          1:54.47  4:11.99
   DIS  Aukje Koetsier                00   Kimbria                3:46.54             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:48.89  3:46.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Jongens, 200m vlinderslag        Jongens Junioren 1 en 2
11-12-2011 - 15:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Köhlen                   98   HGN (SG)               2:42.62   302       
          1:16.07  2:42.62
    2.  Stefan Willigers              98   Zwemclub Eijsden       3:00.54   220       
          1:26.39  3:00.54
    3.  Daan Jente                    99   Brunssum               3:02.03   215       
          1:25.26  3:02.03
    4.  Lars van der Haijden          99   HGN (SG)               3:02.44   213       
          1:24.92  3:02.44
    5.  Stan Stelten                  99   HGN (SG)               3:14.84   175       
          1:28.93  3:14.84
    6.  Marciano Wolfs                98   Zwemclub Eijsden       3:33.26   133       
          1:39.89  3:33.26
    7.  Kirk Koelstra                 99   Brunssum               3:36.45   128       
          1:37.32  3:36.45
    8.  Jhamiro Habets                98   Brunssum               3:39.76   122       
          1:39.57  3:39.76
    9.  Yannik Lowis                  98   HGN (SG)               3:46.07   112       
          1:42.48  3:46.07
   DIS  Thijmen Bruist                98   Brunssum               3:25.61             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:30.12  3:25.61



SPLASH Meet Manager 11Registered to HGN (SG)