Speedo deel 2
Zetten (NED),    10-12-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 101. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 102. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 4 en later
Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 4 en later
Nr. 103. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 4 en 5    Nr. 104. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Junioren 1 en 2
Nr. 105. Meisjes, 25m vlinderslag, Minioren 2 en 3    Nr. 106. Jongens, 25m vlinderslag, Minioren 4 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 4 en later
Nr. 107. Meisjes, 25m vlinderslag, Minioren 4 en 5    Nr. 108. Jongens, 25m vlinderslag, Minioren 5 en 6
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 1 en 2


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                                       Meisjes, 50m vrije slag                                        Minioren 2 en 3
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Neuteboom Spijker      Aquapoldro                              46.40     200300612           44.92                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                                       Jongens, 50m vrije slag                                    Minioren 4 en later
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Arends                   De Waalstroom                           45.26     200200761           49.39                    
    2.  Hezha Ibrahim                 De Waalstroom                         1:04.95     200400243           53.89                    
    3.  Jur van Hunen                 Aquapoldro                              48.86     200300703           54.13                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                        Meisjes, 100m vrije slag                                        Minioren 2 en 3
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Huijsmans            De Rijn                               1:38.00     200300028         1:30.86                    
            42.95  1:30.86
    2.  Nora Brouwer                  Aquapoldro                            1:36.80     200300480         1:34.67                    
            45.58  1:34.67
    3.  Amber Holtrop                 De Waalstroom                              NT     200300348         1:41.51                    
            46.57  1:41.51
    4.  Janne Paardenkooper           De Waalstroom                         2:03.39     200300346         1:46.53                    
            49.30  1:46.53
    5.  Abigail Ketner                De Rijn                               2:01.14     200300576         1:57.42                    
            53.73  1:57.42
    6.  Noerani Rochman               De Rijn                               1:49.70     200300368         1:57.89                    
            54.02  1:57.89
    7.  Lisa Bakker                   De Rijn                                    NT     200300338         2:02.73                    
            54.45  2:02.73
    8.  Frida Sinnema                 De Rijn                               2:05.04     200300580         2:13.93                    
            58.69  2:13.93
    9.  Vivian Gravemaker             De Rijn                                    NT     200400058         2:17.45                    
          1:02.45  2:17.45
   DIS  Rachèl Gallas                 De Rijn                                    NT     200300366                          VRA       
    NG  Esmée van der Poel            De Rijn                               2:04.89     200300180                                    
            54.45



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                        Jongens, 100m schoolslag                                    Minioren 4 en later
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle van Spanje              EZZ                                        NT     200200377         1:55.80                    
            54.20  1:55.80
    2.  Timo Zittersteijn             De Rijn                                    NT     200300025         1:59.41                    
            58.04  1:59.41
    3.  Koen Scheepens                De Rijn                                    NT     200300045         2:07.11                    
            59.99  2:07.11
   DIS  Luke Jansen                   De Rijn                                    NT     200200247         2:05.32          SL        
          1:00.04  2:05.32
   DIS  Angelo Rou                    De Rijn                                    NT     200300027         2:07.33          SD SL     
          1:01.20  2:07.33
 AFGEM  Stijn Huls                    De Rijn                                    NT     200200307                                    
    NG  Otto Joosten                  De Rijn                                    NT     200200243                                    
    NG  Max van Silfhout              De Rijn                                    NT     200200245                                    
    NG  Lex Bootsman                  De Rijn                                    NT     200300177                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                                       Meisjes, 50m vrije slag                                        Minioren 4 en 5
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maike Verploegen              De Waalstroom                           42.63     200102018           41.47                    
    2.  Honia Ibrahim                 De Waalstroom                           44.72     200102422           43.48                    
    3.  Femke Vis                     ZVW '74                                 47.80     200102206           45.73                    
    4.  Annebritt Lemke               Aquapoldro                              45.00     200202714           46.20                    
    5.  Veerle Elting                 ZVW '74                                 52.45     200103392           53.53                    
    6.  Chantal Veldhuis              Aquapoldro                              54.18     200102434           55.10                    
 NG.ZA  Floortje Gerver               ZVW '74                                    NT     200103394                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                                       Jongens, 50m vrije slag                                        Minioren 5 en 6
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rik Cillessen                 De Waalstroom                           40.84     200000599           38.68                    
    2.  Roan de Vor                   ZVW '74                                 47.06     200003911           40.82                    
    3.  Quintin Hendriks              ZVW '74                                 44.71     200003469           42.54                    
    4.  Boris Gerretzen               ZVW '74                                 45.86     200102283           43.17                    
    5.  Wouter van Egmond             Aquapoldro                              46.24     200003443           47.78                    
    6.  Nino Rochman                  De Rijn                               1:11.40     200102781           54.82                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                          Meisjes, 100m rugslag                                              Minioren 4
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              De Rijn                               1:32.25     200200098         1:27.05                    
            42.57  1:27.05
    2.  Anouk Meurs                   De Rijn                               1:37.13     200200070         1:36.26                    
            47.17  1:36.26
    3.  Aicha Zwemmer                 De Rijn                               1:54.20     200200022         1:49.39                    
            54.45  1:49.39
    4.  Emma Rook                     De Rijn                                    NT     200200540         1:55.76                    
            57.57  1:55.76
    5.  Britt Hoogstede               De Rijn                               2:05.32     200200416         1:58.12                    
            58.91  1:58.12
    6.  Hannah Metselaar              De Rijn                                    NT     200200938         2:32.64                    
          1:10.26  2:32.64
   DIS  Dewi Janssen                  ZV Wijchen                            1:56.58     200201288                          RE        
 AFGEM  Inge Meydam                   EZZ                                        NT     200200828                                    
    NG  Yara Mohammad                 De Rijn                                    NT     200202256                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                        Jongens, 50m vlinderslag                                             Minioren 5
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             De Rijn                                 38.93     200100383           38.13                    
    2.  Vincent Crooijmans            De Rijn                                 42.86     200100381           41.86                    
    3.  Rick Theunissen               ZV Wijchen                              44.17     200101257           45.92                    
    4.  Rik Uijlenhoet                De Rijn                                    NT     200101591           50.36                    
    5.  Dyonn Veens                   ZVW '74                               1:19.00     200102735           59.14                    
   DIS  Thijmen Demaret               ZV Wijchen                              51.38     200102095           55.04          VB        
   DIS  Sven Hogewoning               De Waalstroom                              NT     200102303         1:08.61          VC        



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                        Meisjes, 200m vrije slag                                             Minioren 5
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Huijsmans              De Rijn                               2:51.92     200100184         2:47.76                    
            38.13  1:21.58  2:47.76
    2.  Ishfarah Esseboom             De Rijn                               3:06.76     200100402         2:57.13                    
            40.45  1:26.20  2:57.13
    3.  Aïcha Samaké                  De Rijn                               3:10.36     200101504         3:10.54                    
            44.16  1:34.04  3:10.54
    4.  Maureen van den Bergh         ZV Wijchen                            3:27.28     200101608         3:11.81                    
            42.43  1:33.10  3:11.81
    5.  Emma van Schadewijk           ZV Wijchen                            3:35.50     200101612         3:12.60                    
            44.16  1:35.02  3:12.60
    6.  Elisah Velgersdijk            Aquapoldro                            3:15.00     200102436         3:16.82                    
            43.04  1:34.67  3:16.82
    7.  Nikki Pol                     ZV Wijchen                            3:22.84     200101610         3:24.36                    
            47.41  1:40.02  3:24.36
    8.  Kiara Derksen                 Aquapoldro                            3:30.00     200101484         3:31.16                    
            46.45  1:41.00  3:31.16
    9.  Wieke Boersma                 EZZ                                        NT     200101922         4:01.75                    
            53.77  1:58.87  4:01.75
   10.  Shannen Tap                   EZZ                                        NT     200102732         4:04.20                    
            52.00  1:55.51  4:04.20
    NG  Silke Molendijk               De Rijn                               3:05.67     200100178                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                        Jongens, 100m vlinderslag                                            Minioren 6
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sten Postma                   De Rijn                               1:33.54     200000011         1:25.04                    
            40.39  1:25.04
    2.  Thom Delno                    De Rijn                               1:33.45     200000013         1:26.20                    
            41.03  1:26.20
    3.  Sven van den Elzen            Aquapoldro                            1:44.00     200002161         1:40.64                    
            43.86  1:40.64
    4.  Okke Jansen                   De Waalstroom                              NT     200002475         1:40.95                    
            48.82  1:40.95
    5.  Joost Geerdink                De Waalstroom                         2:01.48     200002467         1:49.14                    
            49.09  1:49.14
    6.  Jasper Arends                 De Waalstroom                              NT     200001529         1:53.23                    
            52.51  1:53.23
    7.  Glendon Swets                 Aquapoldro                            2:00.00     200002163         1:54.67                    
            50.95  1:54.67
    8.  Zeno Koutsocheras             ZV Wijchen                            2:06.64     200003273         1:54.99                    
            52.84  1:54.99
    9.  Thijs Arends                  De Waalstroom                              NT     200001851         2:05.82                    
            59.00  2:05.82



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                          Meisjes, 200m rugslag                                         Junioren 1 en 2
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen Verschuuren             ZVW '74                               3:08.91     199900688         3:03.96                    
            43.26  1:30.37  3:03.96
    2.  Niki Ruijs                    De Rijn                               3:15.45     200000458         3:10.36                    
            45.54  1:35.07  3:10.36
    3.  Lisa Rambach                  De Waalstroom                         3:19.51     199903652         3:11.92                    
            45.45  1:35.39  3:11.92
    4.  Anna Witteveen                ZVW '74                               3:18.17     199900770         3:14.89                    
            45.60  1:35.16  3:14.89
    5.  Mylène Veldhuis               Aquapoldro                            3:30.00     199902708         3:23.00                    
            47.42  1:38.25  3:23.00
    6.  Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom                         3:40.26     199902926         3:23.23                    
            48.74  1:40.89  3:23.23
    7.  Isabel Bruins                 ZV Wijchen                            3:52.32     200004084         3:33.51                    
            50.36  1:44.39  3:33.51
    8.  Tessa Witteveen               ZVW '74                               3:41.63     199900772         3:39.00                    
            52.82  1:48.92  3:39.00
    9.  Talitha Derksen               Aquapoldro                            3:49.83     199902704         3:40.51                    
            53.57  1:49.82  3:40.51
   10.  Suze Sips                     De Waalstroom                              NT     200003788         3:42.07                    
            52.99  1:49.84  3:42.07
   11.  Hilde Lansu                   ZV Wijchen                            4:00.04     199904954         3:54.37                    
            55.38  1:57.09  3:54.37
   12.  Semegn de Bruin               ZV Wijchen                            5:07.28     200004086         4:26.04                    
          1:03.04  2:12.13  4:26.04
   DIS  Anouk Vullings                De Rijn                                    NT     200000854         3:24.73          RC        
            48.20  1:41.89  3:24.73
   DIS  Quinty Mol                    De Rijn                               3:23.07     200000680         3:28.03          RC        
            49.11  1:42.60  3:28.03
   DIS  Elena Haszing                 De Waalstroom                              NT     200002174         3:30.16          RC        
            49.57  1:45.26  3:30.16
   DIS  Kim Pardoel                   ZV Wijchen                                 NT     200005148         3:49.57          RH        
            48.36  1:48.00  3:49.57
    NG  Silvana Bouwman               ZVW '74                                    NT     200003794                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                          Jongens, 200m rugslag                                         Junioren 1 en 2
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aron Keemers                  De Waalstroom                         3:11.41     199802283         2:46.57                    
            39.80  1:22.64  2:46.57
    2.  Wilko Blaauw                  De Waalstroom                         3:16.02     199801513         2:46.67                    
            40.57  1:22.95  2:46.67
    3.  Luke van de Kraats            De Rijn                               2:54.45     199800821         2:53.82                    
            40.80  1:24.86  2:53.82
    4.  Bartho van den Broeke         De Waalstroom                         3:22.63     199803773         2:59.79                    
            42.20  1:28.20  2:59.79
    5.  Bram Janssen                  EZZ                                        NT     199804347         3:06.82                    
            43.45  1:31.29  3:06.82
    6.  Stijn Moors                   ZV Wijchen                            3:46.78     199903751         3:09.74                    
            44.51  1:35.20  3:09.74
    7.  Nick Jansen                   De Rijn                               3:46.17     199800467         3:19.54                    
            46.73  1:39.54  3:19.54
    8.  Bart Maas                     ZV Wijchen                            3:34.84     199901777         3:22.24                    
            47.55  1:40.93  3:22.24
   DIS  Karsten Paardenkooper         De Waalstroom                              NT     199902375                          RE        
            51.19  1:43.30
   DIS  Thijs Molendijk               De Rijn                               2:50.34     199900477         2:44.96          RC        
            39.85  1:22.84  2:44.96
    NG  Pieter Bruyn                  EZZ                                   3:16.45     199801999                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 105                                      Meisjes, 25m vlinderslag                                        Minioren 2 en 3
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Neuteboom Spijker      Aquapoldro                              28.07     200300612           25.00                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106                                      Jongens, 25m vlinderslag                                    Minioren 4 en later
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jur van Hunen                 Aquapoldro                              32.00     200300703           29.36                    
    2.  Hezha Ibrahim                 De Waalstroom                              NT     200400243           30.80                    
    3.  Bart Arends                   De Waalstroom                           36.77     200200761           32.45                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                          Meisjes, 100m rugslag                                         Minioren 2 en 3
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Huijsmans            De Rijn                               1:48.00     200300028         1:39.92                    
            49.33  1:39.92
    2.  Nora Brouwer                  Aquapoldro                            1:47.52     200300480         1:48.27                    
            53.67  1:48.27
    3.  Amber Holtrop                 De Waalstroom                              NT     200300348         1:52.09                    
            54.55  1:52.09
    4.  Janne Paardenkooper           De Waalstroom                         2:08.76     200300346         1:56.78                    
            56.54  1:56.78
    5.  Frida Sinnema                 De Rijn                                    NT     200300580         2:06.69                    
            58.87  2:06.69
    6.  Lisa Bakker                   De Rijn                                    NT     200300338         2:08.82                    
          1:02.43  2:08.82
    7.  Vivian Gravemaker             De Rijn                                    NT     200400058         2:18.98                    
          1:04.70  2:18.98
    8.  Noerani Rochman               De Rijn                                    NT     200300368         2:19.75                    
          1:04.77  2:19.75
    9.  Rachèl Gallas                 De Rijn                                    NT     200300366         2:35.93                    
          1:12.81  2:35.93
   DIS  Abigail Ketner                De Rijn                                    NT     200300576         2:12.07          RD        
          1:00.95  2:12.07
    NG  Esmée van der Poel            De Rijn                                    NT     200300180                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                       Jongens, 50m vlinderslag                                    Minioren 4 en later
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo Zittersteijn             De Rijn                                    NT     200300025           49.15                    
    2.  Luke Jansen                   De Rijn                                    NT     200200247         1:03.04                    
   DIS  Koen Scheepens                De Rijn                                    NT     200300045         1:04.87          VC        
   DIS  Angelo Rou                    De Rijn                                    NT     200300027         1:09.10          VC        
    NG  Max van Silfhout              De Rijn                                    NT     200200245                                    
    NG  Otto Joosten                  De Rijn                                    NT     200200243                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 107                                      Meisjes, 25m vlinderslag                                        Minioren 4 en 5
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maike Verploegen              De Waalstroom                           23.48     200102018           22.69                    
    2.  Femke Vis                     ZVW '74                                    NT     200102206           24.54                    
    3.  Honia Ibrahim                 De Waalstroom                           25.73     200102422           25.32                    
   DIS  Veerle Elting                 ZVW '74                                    NT     200103392           27.76          VC        
   DIS  Chantal Veldhuis              Aquapoldro                              37.76     200102434           32.83          VC        
 NG.ZA  Floortje Gerver               ZVW '74                                    NT     200103394                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                                      Jongens, 25m vlinderslag                                        Minioren 5 en 6
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rik Cillessen                 De Waalstroom                              NT     200000599           24.04                    
    2.  Roan de Vor                   ZVW '74                                 26.23     200003911           24.08                    
    3.  Quintin Hendriks              ZVW '74                                 26.67     200003469           26.73                    
    4.  Boris Gerretzen               ZVW '74                                    NT     200102283           27.39                    
    5.  Nino Rochman                  De Rijn                                 32.04     200102781           29.44                    
   DIS  Wouter van Egmond             Aquapoldro                              29.44     200003443           25.61          VC        



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                                       Meisjes, 100m vrije slag                                             Minioren 4
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              De Rijn                               1:20.32     200200098         1:21.29                    
            40.04  1:21.29
    2.  Anouk Meurs                   De Rijn                               1:27.14     200200070         1:28.86                    
            43.48  1:28.86
    3.  Dewi Janssen                  ZV Wijchen                            1:40.20     200201288         1:37.98                    
            45.11  1:37.98
    4.  Aicha Zwemmer                 De Rijn                               1:39.83     200200022         1:42.15                    
            49.71  1:42.15
    5.  Britt Hoogstede               De Rijn                               1:39.16     200200416         1:45.25                    
            50.46  1:45.25
    6.  Emma Rook                     De Rijn                               1:49.01     200200540         1:49.70                    
            51.02  1:49.70
    7.  Hannah Metselaar              De Rijn                               1:56.71     200200938         1:53.77                    
            52.74  1:53.77
 AFGEM  Inge Meydam                   EZZ                                   1:46.82     200200828                                    
    NG  Yara Mohammad                 De Rijn                                    NT     200202256                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                       Jongens, 100m schoolslag                                             Minioren 5
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             De Rijn                               1:41.71     200100383         1:33.95                    
            44.86  1:33.95
    2.  Vincent Crooijmans            De Rijn                               1:41.38     200100381         1:35.70                    
            45.89  1:35.70
    3.  Rick Theunissen               ZV Wijchen                            1:49.89     200101257         1:49.44                    
            52.24  1:49.44
    4.  Rik Uijlenhoet                De Rijn                               2:08.63     200101591         2:01.13                    
            58.10  2:01.13
    5.  Thijmen Demaret               ZV Wijchen                            2:10.20     200102095         2:04.82                    
            58.04  2:04.82
    6.  Dyonn Veens                   ZVW '74                               2:08.29     200102735         2:08.91                    
            59.13  2:08.91
    7.  Danny de Nijs                 EZZ                                   2:20.36     200101657         2:18.60                    
          1:04.95  2:18.60
    8.  Sven Hogewoning               De Waalstroom                         2:27.16     200102303         2:20.84                    
          1:06.26  2:20.84



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                                       Meisjes, 100m vlinderslag                                            Minioren 5
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Huijsmans              De Rijn                               1:45.00     200100184         1:41.70                    
            45.60  1:41.70
    2.  Maureen van den Bergh         ZV Wijchen                            1:49.14     200101608         1:46.98                    
            48.31  1:46.98
    3.  Elisah Velgersdijk            Aquapoldro                            2:00.00     200102436         1:52.02                    
            50.83  1:52.02
    4.  Emma van Schadewijk           ZV Wijchen                            2:07.02     200101612         1:52.66                    
            51.81  1:52.66
    5.  Nikki Pol                     ZV Wijchen                            1:59.18     200101610         2:01.55                    
            55.14  2:01.55
   DIS  Ishfarah Esseboom             De Rijn                               1:50.00     200100402         1:54.27          VE        
            50.38  1:54.27
   DIS  Aïcha Samaké                  De Rijn                               1:50.00     200101504         1:58.37          VC        
            52.79  1:58.37
   DIS  Kiara Derksen                 Aquapoldro                            2:10.00     200101484         2:01.95          VC VD     
            54.57  2:01.95
    NG  Silke Molendijk               De Rijn                               1:40.00     200100178                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                                       Jongens, 200m vrije slag                                             Minioren 6
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    De Rijn                               2:34.51     200000013         2:33.13                    
            35.52  1:15.19  2:33.13
    2.  Sten Postma                   De Rijn                               2:38.33     200000011         2:35.67                    
            36.39  1:15.67  2:35.67
    3.  Sven van den Elzen            Aquapoldro                            2:51.48     200002161         2:53.32                    
            39.43  1:24.73  2:53.32
    4.  Okke Jansen                   De Waalstroom                              NT     200002475         2:58.14                    
            41.71  1:29.90  2:58.14
    5.  Zeno Koutsocheras             ZV Wijchen                            3:38.84     200003273         3:08.64                    
            42.07  1:32.70  3:08.64
    6.  Mattias Meijers               De Rijn                               3:25.00     200001975         3:11.60                    
            41.32  1:31.39  3:11.60
    7.  Ulke Wijbenga                 De Rijn                               3:27.57     200003013         3:13.90                    
            45.36  1:35.15  3:13.90
    8.  Joost Geerdink                De Waalstroom                         3:16.89     200002467         3:14.52                    
            43.45  1:34.04  3:14.52
    9.  Jasper Arends                 De Waalstroom                              NT     200001529         3:17.05                    
            46.62  1:38.83  3:17.05
   10.  Glendon Swets                 Aquapoldro                            4:12.07     200002163         3:18.34                    
            47.01  1:39.35  3:18.34
   11.  Thijs Arends                  De Waalstroom                              NT     200001851         3:29.31                    
            49.39  1:43.12  3:29.31
   12.  Rutger Kerlen                 EZZ                                        NT     200001689         3:36.07                    
            47.89  1:43.73  3:36.07



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                                       Meisjes, 200m vlinderslag                                       Junioren 1 en 2
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom                         4:25.95     199902926         3:41.05                    
            43.68  1:40.56  3:41.05
    2.  Ellen Verschuuren             ZVW '74                               3:40.74     199900688         3:41.57                    
            45.05  1:41.97  3:41.57
    3.  Anna Witteveen                ZVW '74                               3:51.93     199900770         3:45.07                    
            48.26  1:45.60  3:45.07
    4.  Niki Ruijs                    De Rijn                                    NT     200000458         4:22.60                    
            55.92  2:04.87  4:22.60
    5.  Anouk Vullings                De Rijn                                    NT     200000854         4:27.56                    
            54.64  2:04.23  4:27.56



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                                       Jongens, 200m vlinderslag                                       Junioren 1 en 2
10-12-2011                                                                                                                    Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijs Molendijk               De Rijn                                    NT     199900477         2:52.70                    
            39.26  1:25.70  2:52.70
    2.  Wilko Blaauw                  De Waalstroom                         3:31.21     199801513         3:13.78                    
            43.28  1:33.75  3:13.78
    3.  Aron Keemers                  De Waalstroom                         4:15.33     199802283         3:24.72                    
            43.18  1:34.75  3:24.72
    4.  Bartho van den Broeke         De Waalstroom                         4:02.54     199803773         3:29.94                    
            45.99  1:40.06  3:29.94
    5.  Luke van de Kraats            De Rijn                               3:53.95     199800821         3:32.80                    
            43.86  1:37.67  3:32.80
    6.  Karsten Paardenkooper         De Waalstroom                              NT     199902375         3:47.06                    
            53.24  1:53.80  3:47.06



SPLASH Meet Manager 11Registered to De Rijn