Speedo
Amersfoort (NED),    10-12-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
10-12-2011 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Nijmeijer               03   AZ&PC                  1:32.23   169       
            47.73  1:32.23
    2.  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel    1:47.36   107       
            48.13  1:47.36



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
10-12-2011 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Kannegieter               02   De Vuursche            1:53.23   118       
            54.80  1:53.23
    2.  Ben de Kok                    02   SG Vecht&Rijn          1:53.53   117       
            54.38  1:53.53
    3.  Kirill Hrabcuns               02   ZV Utrecht             1:54.10   115       
            55.04  1:54.10
    4.  Floyd de Mönnink              02   AZ&PC                  1:54.75   113       
            54.91  1:54.75
    5.  Amin Bouhtala                 02   ZV Utrecht             1:55.80   110       
            54.70  1:55.80
    6.  Bjorn Doesburg                02   Zwemlust den Hommel    1:56.66   108       
            54.54  1:56.66
    7.  Benjamin Lotfolahian          02   AZ&PC                  1:59.71   100       
            58.13  1:59.71
    8.  Sander Zuidema                02   AZ&PC                  2:00.95    97       
            55.65  2:00.95
    9.  Hans Blankensteijn            02   Aquarijn               2:11.26    76       
          1:01.31  2:11.26
   10.  Stijn Tersmette               03   ZV Utrecht             2:12.60    73       
          1:01.67  2:12.60
   11.  Jorrit Oelderik               03   SG Vecht&Rijn          2:23.07    58       
          1:06.00  2:23.07
   DIS  Nick van der Velde            02   Aquarijn               1:58.31             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            54.45  1:58.31
   DIS  Kaspar van den Hoogen         02   AZ&PC                  2:03.75             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            57.50  2:03.75
   DIS  Lars de Vlieger               02   De Vuursche            2:07.56             
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SK -  Het keer en/of eindpunt niet met 2 handen aangetikt
            58.00  2:07.56
    NG  Jordy van Nuijs               02   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
10-12-2011 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyonne Stam                   02   AZ&PC                  1:36.31   188       
            47.34  1:36.31
    2.  Djelo Gudde                   02   AZ&PC                  1:37.10   184       
            47.86  1:37.10
    3.  Maaike Bassant                02   AZ&PC                  1:46.85   138       
            51.07  1:46.85
    4.  Lisa Shi                      02   ZV Utrecht             1:48.98   130       
            54.60  1:48.98
    5.  Marleen Hoeksma               02   AZ&PC                  1:57.34   104       
            57.18  1:57.34
    6.  Suze Bleeker                  02   AZ&PC                  2:05.29    85       
            59.42  2:05.29
    7.  Lianne van de Kamp            02   AZ&PC                  2:16.39    66       
          1:02.16  2:16.39
    NG  Dóga Tutar                    02   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
10-12-2011 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wessel van Deelen             01   SG Vecht&Rijn            41.67   143       
    2.  Christiaan Smit               01   De Fuut                  41.73   142       
    3.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                  43.24   128       
    4.  Sebastiaan van der Meer       01   AZ&PC                    44.78   115       
    5.  Fayssal Lantema               01   ZV Utrecht               45.50   109       
    6.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel      45.88   107       
    7.  Milan de Roo                  01   OTS                      46.39   103       
    8.  Ahmet Usta                    01   ZV Utrecht               52.02    73       
    9.  Ruben Hekkers                 01   SG Vecht&Rijn            54.23    64       
   10.  Pieter Breel                  01   AZ&PC                    54.43    64  FJ 1 
   11.  Ruben Zwartenbol              01   OTS                      54.43    64  FJ 2 
   12.  Rijk Dragstra                 01   AZ&PC                    54.81    62       
   13.  Jarmo ten Broek               01   AZ&PC                  1:00.23    47       
   14.  Mats van de Weerd             01   AZ&PC                  1:03.86    39       
   DIS  Anass Cherkaoui               01   ZV Utrecht               57.18             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Naktal Assoussi               01   ZV Utrecht               59.45             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Daniël Overwijk               01   SG Vecht&Rijn          1:11.88             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 AFGEM  Martijn Bolander              01   De Fuut                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Minioren 5
10-12-2011 - 14:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               2:52.86   265       
            38.67  1:23.26  2:52.86
    2.  Elise Hardeman                01   AZ&PC                  2:57.15   247       
            41.84  1:27.26  2:57.15
    3.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               2:57.27   246       
            39.98  1:26.38  2:57.27
    4.  Ellen Boot                    01   AZ&PC                  2:57.62   245       
            42.24  1:28.96  2:14.18  2:57.62
    5.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               3:01.06   231       
            40.76  1:28.80  2:16.70  3:01.06
    6.  Yasmina Bouhtala              01   ZV Utrecht             3:04.39   219       
            40.02  1:28.10  3:04.39
    7.  Veerle van Munster            01   OTS                    3:13.42   189       
            44.58  1:34.20  2:24.83  3:13.42
    8.  Ilse van der Zon              01   SG Vecht&Rijn          3:15.70   183       
            43.30  1:34.52  2:28.11  3:15.70
    9.  Vera Schuurman                01   ZV Utrecht             3:20.00   171       
            46.82  1:38.34  2:30.20  3:20.00
   10.  Drew van Huizen               01   ZV Utrecht             3:24.38   160       
            43.11  1:35.15  3:24.38
   11.  Maisy Baas                    01   SG Vecht&Rijn          3:25.51   158       
            46.70  1:39.42  3:25.51
   12.  Myckelle van Weverwijk        01   SG Vecht&Rijn          3:36.50   135       
            47.97  1:42.13  3:36.50
   13.  Ella Rietveld                 01   AZ&PC                  3:40.38   128       
            49.09  1:48.69  2:47.66  3:40.38
   14.  Quinty van Dam                01   De Fuut                3:44.80   120       
            50.02  1:48.10  2:47.76  3:44.80
   15.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                  3:51.59   110       
            59.50  1:59.53  2:55.62  3:51.59
   16.  Sietske Bakel                 01   AZ&PC                  4:25.60    73       
            57.36  2:06.32  3:16.13  4:25.60
   17.  Karen Splint                  01   De Vuursche            4:33.83    66       
          1:02.22  2:14.97  3:28.25  4:33.83



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
10-12-2011 - 14:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Olivier Jans                  00   De Fuut                1:23.20   197       
            38.95  1:23.20
    2.  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                1:27.54   169       
            38.54  1:27.54
    3.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               1:29.16   160       
            40.63  1:29.16
    4.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                  1:31.41   149       
            40.41  1:31.41
    5.  Samet Bozkurt                 00   ZV Utrecht             1:31.68   147       
            40.25  1:31.68
    6.  Pieter van der Meulen         00   SG Vecht&Rijn          1:46.10    95       
            49.04  1:46.10
    7.  Tom de Ruiter                 00   AZ&PC                  1:53.19    78       
            47.72  1:53.19
    8.  Niels de Leeuw                00   OTS                    1:54.75    75       
            51.19  1:54.75
    9.  Floris Reijnders              00   AZ&PC                  2:01.80    63       
            50.04  2:01.80
   10.  Tobias van Vulpen             00   De Vuursche            2:02.70    61       
            56.70  2:02.70
   11.  Jorrit van der Velde          00   SG Vecht&Rijn          2:13.32    48       
            55.55  2:13.32
   12.  Mink Rietveld                 00   AZ&PC                  2:16.89    44       
          1:01.26  2:16.89
   DIS  Sem Koelewijn                 00   AZ&PC                  2:25.02             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          2:25.02
   DIS  Stefan Orizarov               00   De Vuursche            2:39.46             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., AE
          1:05.65  2:39.46
 AFGEM  Boris Glijn                   00   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 1 en 2
10-12-2011 - 14:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Barten               99   Aquarijn               3:02.73   284       
            44.02  1:29.80  3:02.73
    2.  Shania Wijk van               00   De Fuut                3:05.95   269       
            46.03  1:33.80  3:05.95
    3.  Bibianne Oelderik             00   SG Vecht&Rijn          3:11.65   246       
            45.15  1:34.97  3:11.65
    4.  Maartje Stoof                 99   SG Vecht&Rijn          3:14.46   236       
            45.39  1:35.00  3:14.46
    5.  Michelle Miltenburg           00   SG Vecht&Rijn          3:22.43   209       
            47.92  1:39.09  2:31.59  3:22.43
    6.  Renske Tinnevelt              00   AZ&PC                  3:29.84   187       
            49.66  1:43.16  3:29.84
    7.  Laura Butter                  00   SG Vecht&Rijn          3:33.20   179       
            51.04  1:45.86  3:33.20
   DIS  Milya van Weverwijk           99   SG Vecht&Rijn          2:54.79             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
            40.36  1:25.29  2:54.79
   DIS  Liselotte Boonman             00   De Vuursche            4:26.33             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:00.23  2:09.64  4:26.33
dis vo  Dannique Koolen               99   De Vuursche                                
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RD/RF
dis vo  Eline Zuidema                 99   AZ&PC                                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RD
 AFGEM  Linda van den Hoogen          99   SG Vecht&Rijn                              
    NG  Anne Silvino                  99   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 1 en 2
10-12-2011 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Bond                      99   Zwemlust den Hommel    2:41.50   283       
            38.75  1:20.22  2:41.50
    2.  Martijn de Leeuw              98   OTS                    2:49.36   245       
            38.95  1:21.82  2:49.36
    3.  Skip de Mönnink               99   AZ&PC                  2:55.48   221       
            41.09  1:26.12  2:55.48
    4.  Thijmen van Hattum            99   SG Vecht&Rijn          2:59.78   205       
            43.67  1:29.42  2:59.78
    5.  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel    3:00.51   203       
            43.46  1:30.41  3:00.51
    6.  Stijn Sickenga                98   De Vuursche            3:03.45   193       
            43.84  1:30.50  3:03.45
    7.  Gijs van Eck                  99   ZV Utrecht             3:09.26   176       
            43.56  1:32.09  3:09.26
    8.  Alex Razzak                   99   AZ&PC                  3:09.29   176       
            46.56  1:34.95  3:09.29
    9.  Alex Algra                    99   De Vuursche            3:12.38   167       
            43.66  1:30.96  3:12.38
   10.  Daniël Harmsen                99   AZ&PC                  3:19.39   150       
            49.45  1:41.42  3:19.39
   11.  Maarten van Vliet             99   OTS                    3:29.24   130       
            51.16  1:35.14  3:29.24
   12.  Bart van Dijk                 99   De Vuursche            3:36.39   117       
            52.03  1:48.28  3:36.39
   13.  Tim Kalksma                   98   SG Vecht&Rijn          3:46.06   103       
            50.16  1:47.34  3:46.06
   DIS  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel    3:05.23             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.63  1:30.88  3:05.23
   DIS  Youva Afajjay                 99   ZV Utrecht             3:30.72             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.12  1:40.02  3:30.72
   DIS  Tobias van den Hoogen         99   AZ&PC                  3:44.92             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            54.45  1:51.04  3:44.92
 NG.ZA  Jesper Holm                   98   Aquarijn                                   
 AFGEM  Sezer Yas                     98   Zwemlust den Hommel                        
 AFGEM  Kevin Güngörmüs               99   AZ&PC                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
10-12-2011 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke Nijmeijer               03   AZ&PC                  1:44.81   146       
            52.90  1:44.81
   DIS  Sophie Stekelenburg           04   Zwemlust den Hommel    2:08.83             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:02.77  2:08.83



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
10-12-2011 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Doesburg                02   Zwemlust den Hommel      49.86    83       
    2.  Tim Kannegieter               02   De Vuursche              50.77    79       
    3.  Floyd de Mönnink              02   AZ&PC                    53.73    66       
    4.  Kaspar van den Hoogen         02   AZ&PC                    59.14    50       
    5.  Benjamin Lotfolahian          02   AZ&PC                    59.70    48       
    6.  Jorrit Oelderik               03   SG Vecht&Rijn          1:00.36    47       
    7.  Sander Zuidema                02   AZ&PC                  1:00.55    46       
    8.  Amin Bouhtala                 02   ZV Utrecht             1:06.67    34       
   DIS  Lars de Vlieger               02   De Vuursche            1:09.24             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Ben de Kok                    02   SG Vecht&Rijn          1:14.89             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
10-12-2011 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyonne Stam                   02   AZ&PC                  1:30.89   176       
            43.18  1:30.89
    2.  Djelo Gudde                   02   AZ&PC                  1:36.58   147       
            45.00  1:36.58
    3.  Maaike Bassant                02   AZ&PC                  1:40.39   131       
            47.38  1:40.39
    4.  Lisa Shi                      02   ZV Utrecht             1:40.73   129       
            46.21  1:40.73
    5.  Suze Bleeker                  02   AZ&PC                  1:49.80   100       
            51.45  1:49.80
    6.  Tessa de Kruif                02   Aquarijn               1:51.29    96       
            51.34  1:51.29
    7.  Marleen Hoeksma               02   AZ&PC                  2:00.20    76       
            55.04  2:00.20
    8.  Lianne van de Kamp            02   AZ&PC                  2:05.23    67       
            56.00  2:05.23
    NG  Dóga Tutar                    02   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
10-12-2011 - 15:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan van der Meer       01   AZ&PC                  1:42.23   160       
            49.15  1:42.23
    2.  Fayssal Lantema               01   ZV Utrecht             1:46.60   141       
            51.27  1:46.60
    3.  Jonah Stekelenburg            01   Zwemlust den Hommel    1:47.32   139       
            50.13  1:47.32
    4.  Naktal Assoussi               01   ZV Utrecht             1:48.39   135       
            51.98  1:48.39
    5.  Pieter Breel                  01   AZ&PC                  1:48.40   135       
            50.08  1:48.40
    6.  Wessel van Deelen             01   SG Vecht&Rijn          1:49.94   129       
            51.59  1:49.94
    7.  Ruben Hekkers                 01   SG Vecht&Rijn          1:50.14   128       
            51.64  1:50.14
    8.  Christiaan Smit               01   De Fuut                1:51.90   122       
            51.94  1:51.90
    9.  Milan de Roo                  01   OTS                    1:54.73   113       
            54.92  1:54.73
   10.  Stefan Rooze                  01   De Fuut                1:55.20   112       
            54.08  1:55.20
   11.  Rijk Dragstra                 01   AZ&PC                  1:57.13   107       
            54.54  1:57.13
   12.  Swen van Elteren              01   Aquarijn               2:00.86    97       
            57.18  2:00.86
   13.  Mats van de Weerd             01   AZ&PC                  2:03.06    92       
            58.34  2:03.06
   14.  Anass Cherkaoui               01   ZV Utrecht             2:06.02    85       
            59.57  2:06.02
   15.  Jarmo ten Broek               01   AZ&PC                  2:10.04    78       
          1:00.54  2:10.04
   16.  Ruben Zwartenbol              01   OTS                    2:10.06    78       
          1:02.76  2:10.06
   17.  Daniël Overwijk               01   SG Vecht&Rijn          2:11.70    75       
          2:11.70
   DIS  Ahmet Usta                    01   ZV Utrecht             1:54.72             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            55.34  1:54.72
 AFGEM  Martijn Bolander              01   De Fuut                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
10-12-2011 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Barten                  01   Aquarijn               1:39.84   167       
            47.85  1:39.84
    2.  Ellen Boot                    01   AZ&PC                  1:43.86   148       
            49.07  1:43.86
    3.  Elise Hardeman                01   AZ&PC                  1:45.23   143       
            49.75  1:45.23
    4.  Jessica Baars                 01   Aquarijn               1:46.33   138       
            49.89  1:46.33
    5.  Maisy Baas                    01   SG Vecht&Rijn          1:51.53   120       
            51.16  1:51.53
    6.  Myckelle van Weverwijk        01   SG Vecht&Rijn          1:53.71   113       
            50.79  1:53.71
    7.  Yara Weldam                   01   Aquarijn               1:54.08   112       
            50.33  1:54.08
    8.  Ilse van der Zon              01   SG Vecht&Rijn          2:02.67    90       
            51.93  2:02.67
    9.  Yasmina Bouhtala              01   ZV Utrecht             2:03.10    89       
            55.86  2:03.10
   10.  Veerle van Munster            01   OTS                    2:03.42    88       
            56.52  2:03.42
   11.  Ella Rietveld                 01   AZ&PC                  2:06.02    83       
            57.82  2:06.02
   12.  Charlotte van der Lende       01   AZ&PC                  2:17.39    64       
            59.57  2:17.39
   DIS  Vera Schuurman                01   ZV Utrecht             2:05.71             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            58.94  2:05.71
   DIS  Karen Splint                  01   De Vuursche            2:42.42             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VE
          2:42.42
 AFGEM  Drew van Huizen               01   ZV Utrecht                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 200m vrije slag             Jongens Minioren 6
10-12-2011 - 15:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Olivier Jans                  00   De Fuut                2:33.92   269       
            35.57  1:16.13  2:33.92
    2.  Roan Buijs                    00   Aquarijn               2:38.79   245       
            36.85  1:17.89  2:38.79
    3.  Milan ten Broek               00   AZ&PC                  2:42.52   228       
            36.52  1:18.24  2:42.52
    4.  Thomas Groenendijk            00   Aquarijn               3:06.25   151       
            41.21  1:29.08  3:06.25
    5.  Daan Kalksma                  00   SG Vecht&Rijn          3:08.62   146       
            40.63  1:28.71  3:08.62
    6.  Pieter van der Meulen         00   SG Vecht&Rijn          3:11.45   139       
            42.92  1:33.04  3:11.45
    7.  Floris Reijnders              00   AZ&PC                  3:16.60   129       
            42.40  1:33.96  3:16.60
    8.  Tom de Ruiter                 00   AZ&PC                  3:21.02   120       
            44.51  1:37.51  3:21.02
    9.  Jorrit van der Velde          00   SG Vecht&Rijn          3:24.21   115       
            46.74  1:40.60  3:24.21
   10.  Niels de Leeuw                00   OTS                    3:29.16   107       
            45.70  1:39.45  3:29.16
   11.  Mink Rietveld                 00   AZ&PC                  3:34.82    98       
            47.76  1:45.21  3:34.82
   12.  Sem Koelewijn                 00   AZ&PC                  3:36.92    96       
            48.32  1:43.36  3:36.92
   13.  Tobias van Vulpen             00   De Vuursche            3:41.93    89       
            51.09  1:48.11  3:41.93
   14.  Stefan Orizarov               00   De Vuursche            4:22.17    54       
            51.38  2:02.58  4:22.17
dis vo  Samet Bozkurt                 00   ZV Utrecht                                 
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 AFGEM  Tyrese Wilson                 00   De Fuut                                    
 AFGEM  Boris Glijn                   00   Aquarijn                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 200m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en 2
10-12-2011 - 15:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shania Wijk van               00   De Fuut                3:31.20   187       
            46.04  1:39.48  3:31.20
    2.  Michelle Barten               99   Aquarijn               3:39.56   166       
            45.90  1:42.35  3:39.56
    3.  Laura Butter                  00   SG Vecht&Rijn          4:01.51   125       
            50.95  1:51.89  4:01.51
    4.  Dannique Koolen               99   De Vuursche            4:34.87    84       
            47.77  1:58.46  4:34.87
   DIS  Liselotte Boonman             00   De Vuursche            4:58.29             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VI/VC
          1:05.47  2:24.27  4:58.29



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Jongens, 200m vlinderslag        Jongens Junioren 1 en 2
10-12-2011 - 15:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn de Leeuw              98   OTS                    3:06.45   200       
            38.60  1:26.00  3:06.45
    2.  Wouter Netto                  98   Zwemlust den Hommel    3:31.96   136       
            44.33  1:38.16  3:31.96
    3.  Alex Razzak                   99   AZ&PC                  3:32.16   136       
            46.02  1:42.32  3:32.16
    4.  Alex Algra                    99   De Vuursche            3:40.32   121       
            45.03  1:41.13  3:40.32
    5.  Koen van Heertum              98   Zwemlust den Hommel    3:46.77   111       
            47.86  1:45.08  3:46.77
    6.  Skip de Mönnink               99   AZ&PC                  3:51.11   105       
            51.02  1:52.92  3:51.11
    7.  Stijn Sickenga                98   De Vuursche            3:58.32    95       
            48.38  1:49.26  3:58.32
    8.  Youva Afajjay                 99   ZV Utrecht             4:00.22    93       
            50.10  1:50.30  4:00.22
    9.  Maarten van Vliet             99   OTS                    4:11.20    81       
            57.30  2:02.93  4:11.20
   DIS  Thijmen van Hattum            99   SG Vecht&Rijn          3:43.58             
        VA - Na de start en/of keerpunt meer dan één arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.
            46.18  1:40.92  3:43.58
   DIS  Bart van Dijk                 99   De Vuursche            4:39.26             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            56.61  2:10.39  4:39.26
 AFGEM  Sezer Yas                     98   Zwemlust den Hommel                        



SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Utrecht