Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 1
Nr. 2. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 4. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Jeugd 1
Nr. 7. Jongens, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 8. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 10. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jeugd 2
Nr. 9. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 12. Dames, 100m rugslag  Senioren
Nr. 13. Heren, 100m schoolslag  Senioren
Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 1
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 19. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 20. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 21. Meisjes, 100m wisselslag  Jeugd 2
Nr. 22. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 24. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 25. Dames, 100m vrije slag  Senioren
Nr. 26. Heren, 100m wisselslag  Senioren
Nr. 27. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 28. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 29. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 31. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 2
Nr. 32. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 1
Nr. 33. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 34. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 35. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4
Nr. 36. Jongens, 100m wisselslag  Jeugd 1
Nr. 37. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 2
Nr. 38. Dames, 100m schoolslag  Senioren
Nr. 39. Heren, 100m vlinderslag  Senioren
Nr. 40. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 41. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 2
Nr. 42. Jongens, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 43. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 44. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 45. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 46. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 3
Nr. 47. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2
Nr. 48. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4
Nr. 49. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 50. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 51. Dames, 100m wisselslag  Senioren
Nr. 52. Heren, 100m rugslag  Senioren
Nr. 53. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 54. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 55. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 56. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 3
Nr. 57. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 58. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 59. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 60. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 61. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 4
Nr. 62. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 1
Nr. 63. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 64. Dames, 100m vlinderslag  Senioren
Nr. 65. Heren, 100m vrije slag  Senioren


Limburgse B kampioenschappen deel 2
Hoensbroek, 18-6-2011


Programmanr. 1
18-6-2011 - 13:00
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sterre SchlicherRZ1:32.0699016721:24.18
2.Amber ThevissenDe Roersoppers1:25.2399009181:24.81
3.Nina VriezelaarZC Valkenburg1:34.1599005701:25.16
4.Denise CraenenHellas-Glana1:34.6299000401:26.56
5.Britt KorstenHeldense Zwemvereniging1:33.2499040461:27.24
6.Mariecke de BeerZon/s&s1:35.5499005241:29.36
7.Malon HanssenROB1:34.6099014721:29.42
8.Hilde LitjensHzpc1:36.5199011561:30.11
9.Jody SavelbergEurode Kerkrade1:27.9899004381:30.26
10.Nikki KrottjéEurode Kerkrade1:42.1099000961:36.59


<< TOP >>
Programmanr. 2
18-6-2011 - 13:05
Meisjes, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rani SkrabanjaMosaqua1:25.8098009921:21.18
2.Sabine VertommenZwemclub Eijsden1:26.5998045461:21.24
3.Ydwien VervoortDe Roersoppers1:26.5498010321:23.30
4.Gina FeenstraMOSA~regio1:27.5798027981:24.15
5.Lynn MeijersHellas-Glana1:31.0498037321:25.46
6.Vivian HermansZPC Nederweert1:30.8398034101:27.25FJ 1
7.Leonie PachenZwemclub Eijsden1:30.3698030621:27.25FJ 2
8.Nina PilmeyerHeldense Zwemvereniging1:29.4898013641:27.95
9.Hannah BillmanEurode Kerkrade1:36.8298005761:28.26
10.Dahnee de la CroixZwemclub Eijsden1:37.2098030641:30.29
11.Justine HoekselZwemclub Eijsden1:36.9698030601:35.92
AFGEMVivian SchravenMOSA~regio1:30.219804138


<< TOP >>
Programmanr. 3
18-6-2011 - 13:09
Jongens, 100m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Caio Passos-newmanKimbria1:33.7098010431:28.97
2.Lars HobusRZL1:31.9498049351:29.71
3.Marciano WolfsZwemclub Eijsden1:39.3498033951:31.32
4.Jules SinselZwemclub Eijsden1:36.6098003891:31.67
5.Stefan WilligersZwemclub Eijsden1:39.2398032131:35.39
6.Bart van der LindenMOSA~regio1:36.2598012291:37.11
7.Tijn WolfhagenEurode Kerkrade1:41.0898004271:41.39
DISPim VrehenPatrick1:58.2498035251:46.14
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
18-6-2011 - 13:15
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eline van de VenHeldense Zwemvereniging1:23.3397026641:21.11
2.Birgit HanssenROB1:27.5797031941:21.65
3.Charissa DrostHellas-Glana1:31.7397047501:23.42
4.Kathleen de BeerZon/s&s1:25.9897026381:24.75
5.Femke SnijdersRZL1:28.9897008141:28.64
6.Anneloes MeijersDe Roersoppers1:35.6497043221:29.10
7.Shannon OdenhovenNimo1:37.0497036081:32.89
8.Daniek van de VenHeldense Zwemvereniging1:40.2897045481:34.36
9.Myrthe SimonsZon/s&s1:34.4897043301:36.42
10.Lisan van EmmerikMOSA~regio1:38.9597030061:36.75
11.Celine JansenDe Roersoppers1:47.2797054041:45.67


<< TOP >>
Programmanr. 5
18-6-2011 - 13:19
Jongens, 100m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danny HamersZC Valkenburg1:09.2297011691:06.18
2.Tim PeetersRZ1:11.4297003631:08.59
3.David PaulissenNimo1:10.3797034891:09.38
4.Sean VerstappenHeldense Zwemvereniging1:14.1597016491:10.22
5.Kevin HobbelPatrick1:15.3497049151:11.67
6.Lars HamacherPatrick1:17.1097031891:11.86
7.John MeertenDe Roersoppers1:16.8697043751:12.11
8.Jack MeertenDe Roersoppers1:19.3897043771:12.22
9.Rick KnopsMosaqua1:15.9597010631:13.04
10.Luuk WillemsPatrick1:20.1497031911:13.44
11.Jasper SlobbePatrick1:22.5397004351:17.95


<< TOP >>
Programmanr. 6
18-6-2011 - 13:24
Meisjes, 100m wisselslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jara WassenbergRZ1:20.7896002221:20.03
2.Shanna van GeloovenMz&pc1:19.6396054441:20.21
3.Nieske JanssenNimo1:24.4596013281:22.42
4.Merel JaspersNimo1:24.0496025441:24.29
5.Lotte VerstraelenDe Roersoppers1:25.8196025981:24.37
6.Jenny SmeetsZPC Nederweert1:25.7896011161:25.26
7.Aniek KetelaarsHeldense Zwemvereniging1:28.3896041261:26.92
8.Vera OdekerkenMosaqua1:27.1296024641:28.07
9.Lisanne KaldersZPC Nederweert1:28.2396031581:28.95
10.Jesse HebbenROB1:28.4296015521:29.64
11.Shirley ThijssenROB1:29.6496015501:32.25
DISEmmy LinssenZon/s&s1:22.159600590
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZAMargot v. IerselNoord Limburg(SG)1:18.309603098


<< TOP >>
Programmanr. 7
18-6-2011 - 13:30
Jongens, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn WeinbergNimo1:14.9596009551:11.59
2.Wouter KampermanZPC Nederweert1:15.9896050951:13.46
3.Jeffrey ThomissenMz&pc1:20.1096050711:18.05
4.Robin MeuwissenPatrick1:21.0396026011:19.03
5.Jeroen KurversHeldense Zwemvereniging1:21.7796029211:19.51
6.Bart KnarrenZon/s&s1:26.5696053871:21.10


<< TOP >>
Programmanr. 8
18-6-2011 - 13:32
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging1:27.6295034501:26.61
2.Loes MennenZPC Nederweert1:31.1095023941:28.75
3.Floor WeijmansHzpc1:31.7795025221:29.45
4.Joyce DelsingPatrick1:28.1895025941:29.64
5.Marlou JacobsRZL1:32.8995023881:29.98
6.Maaike GrevenMz&pc1:35.5795008261:32.20
7.Juul van BerloHzpc1:29.4895014901:32.65
8.Maud GypmansMOSA~regio1:37.8295058961:35.57
DISKarin van der AalstZon/s&s1:31.3495013561:36.82
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISJanou FrancotPatrick1:43.1195064321:42.42
SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
NGEllen van der WallenZPC Nederweert1:32.519505174
NGKimberley de BrouwerNimo1:48.299505392


<< TOP >>
Programmanr. 10
18-6-2011 - 13:42
Jongens, 100m vrije slagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Camiel SmeetsNimo1:00.81940091159.78
2.Ivo HoverPatrick1:00.9494046791:00.84
3.Tim SonnemansRZL1:01.8994030171:02.25
4.Joop TruijenZPC Nederweert1:02.5794011111:02.68
5.Sjoerd KoolenZPC Nederweert1:03.0894052831:02.90
6.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging1:04.6894061271:04.48
7.Wilco GeurtsHeldense Zwemvereniging1:05.5494057391:04.85
8.Jesse van DunPatrick1:20.6794061531:10.82
9.Jordi HintzenPatrick1:13.2994039071:11.19


<< TOP >>
Programmanr. 11
18-6-2011 - 13:46
Jongens, 100m wisselslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom MoonenZPC Nederweert1:08.5493041691:07.80
2.Marc CraenenPatrick1:10.4893010551:09.08
3.Patrick JanssenHzpc1:11.0393020091:09.43
4.Bjorn van de KuitZon/s&s1:09.1893066931:10.00
5.Martijn PrincenZPC Nederweert1:15.3593041711:12.10
6.Vasily OrosZon/s&s1:15.7093043291:22.60


<< TOP >>
Programmanr. 9
18-6-2011 - 13:37
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sven BrouwerMOSA~regio1:13.9295044491:12.57
2.Yannic van de KuitZon/s&s1:17.0295048251:12.82
3.Axel SkrabanjaMosaqua1:17.7495036451:13.45
4.Jeroen MartinMz&pc1:21.8795008391:13.77FJ 1
5.Menno WeustenraadMosaqua1:20.1595050571:13.77FJ 2
6.Joep TeulingsPatrick1:17.2095056551:14.00
7.Andreas WaldusNimo1:19.3395035811:14.57
8.David AufdenkampNimo1:47.9095017011:40.62
AFGEMBram JansenRZL1:17.329501695


<< TOP >>
Programmanr. 12
18-6-2011 - 13:48
Dames, 100m rugslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dimphy van de LaarZC Valkenburg1:14.7692010521:15.02FJ 1
2.Melanie van den BeukenHeldense Zwemvereniging1:14.0291051621:15.02FJ 2
3.Bo PeetersNimo1:14.0393065641:15.61
4.Christa CraenenPatrick1:16.0292003841:15.95
5.Svenja ZonneveldRZ1:13.7093010961:16.06
6.Sophie CleurenHzpc1:16.5193001581:16.66
7.Chidi HennigfeldZon/s&s1:17.1393033321:17.95
8.Maaike KnopsRZL1:17.1694040181:18.36
9.Anke SnijkersNimo1:17.8292016381:19.82
10.Renske VennerRZL1:18.7090080121:20.54
DISDaphne van de LaarZPC Nederweert1:16.3994035841:19.03
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMFanny RobbertsenNimo1:16.129102622


<< TOP >>
Programmanr. 13
18-6-2011 - 13:52
Heren, 100m schoolslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom van der SterrenPatrick1:17.2685024951:14.89
2.Ronald WaldusNimo1:17.6092062751:15.12
3.Mark SnijdersZon/s&s1:15.9688031871:15.39
4.Bart AlbertsHeldense Zwemvereniging1:15.2189000331:15.57
5.Sander SlaghuisNimo1:14.1188053051:15.90
6.Tom GoffinNimo1:17.9386044571:17.62
7.Sander van den BergNimo1:16.0787002111:17.67
8.Jacky CoumansZC Valkenburg1:17.3890005731:18.07
9.Jeroen CustersKimbria1:20.0491063191:19.32
10.Harald ThijssenROB1:20.3489031391:20.42
DISWillem JongenDe Roersoppers1:14.189103401
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 14
18-6-2011 - 13:56
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stella PeetersNimo1:32.1399008121:30.01
2.Denise CraenenHellas-Glana1:36.7799000401:31.90
3.Nina VriezelaarZC Valkenburg1:38.0899005701:31.99
4.Amber ThevissenDe Roersoppers1:37.4099009181:32.90
5.Malon HanssenROB1:40.7799014721:37.40
6.Hilde LitjensHzpc1:40.7099011561:37.86
7.Jody SavelbergEurode Kerkrade1:40.5199004381:44.57
8.Mariecke de BeerZon/s&s1:44.5299005241:47.16
DISJiska van RijtPatrick1:58.299901880
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
DISSterre SchlicherRZ1:38.7099016721:34.29
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISNikki KrottjéEurode Kerkrade1:59.7399000961:55.80
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 15
18-6-2011 - 14:01
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lynn MeijersHellas-Glana1:16.5698037321:11.67
2.Myrthe van der HaijdenHellas-Glana1:13.4298011741:11.86
3.Maud CoxHeldense Zwemvereniging1:13.9598011081:12.20
4.Gina FeenstraMOSA~regio1:13.9598027981:12.26
5.Sabine VertommenZwemclub Eijsden1:14.2698045461:12.32
6.Milou PeetersHzpc1:14.8698006681:12.86
7.Nina PilmeyerHeldense Zwemvereniging1:14.0698013641:13.48
8.Dahnee de la CroixZwemclub Eijsden1:13.8998030641:13.61
9.Michelle BarteletZC Valkenburg1:13.9898021841:13.80
10.Lieke SchorsRZL1:15.6798020241:14.38
11.Rani SkrabanjaMosaqua1:16.4598009921:15.20
12.Ydwien VervoortDe Roersoppers1:15.0698010321:15.88
AFGEMVivian SchravenMOSA~regio1:18.809804138


<< TOP >>
Programmanr. 16
18-6-2011 - 14:07
Jongens, 100m wisselslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Caio Passos-newmanKimbria1:27.1498010431:20.44
2.Bart van der LindenMOSA~regio1:27.7498012291:26.36
3.Camiel HeijnenPatrick1:42.7798045131:31.82
4.Tijn WolfhagenEurode Kerkrade1:29.0098004271:32.56
5.Jasper StrijpPatrick1:50.6198043991:44.67
DISPim VrehenPatrick1:44.0098035251:34.80
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 17
18-6-2011 - 14:10
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith WienenMOSA~regio1:20.9897016441:19.89
2.Lieke SeelenMOSA~regio1:22.4897016421:19.92
3.Kathleen de BeerZon/s&s1:21.1797026381:21.14
4.Daniek van de VenHeldense Zwemvereniging1:28.7797045481:26.34
5.Femke SnijdersRZL1:25.3697008141:26.66
6.Birgit HanssenROB1:29.7597031941:28.33
7.Kira AckermansMz&pc1:33.2497049621:28.67
8.Lucie VrehenPatrick1:38.3697032221:33.81
9.Lisa SnijkersNimo1:39.0797001121:36.45
10.Susanne EngelenDe Roersoppers1:41.8297055261:39.23
11.Celine JansenDe Roersoppers1:48.0297054041:43.46


<< TOP >>
Programmanr. 18
18-6-2011 - 14:15
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sean VerstappenHeldense Zwemvereniging1:29.7197016491:26.82
2.Tim PeetersRZ1:31.1597003631:29.45
3.Rick van WegbergPatrick1:30.8997038171:29.71
4.Danny HamersZC Valkenburg1:33.8297011691:31.13
5.David PaulissenNimo1:34.8097034891:36.98
6.Luuk WillemsPatrick1:40.0497031911:38.51
7.Rick KnopsMosaqua1:47.5897010631:39.05
8.John MeertenDe Roersoppers1:43.9897043751:41.45
9.Kevin HobbelPatrick1:47.2297049151:41.82
10.Lars HamacherPatrick1:51.0297031891:45.39
DISJack MeertenDe Roersoppers1:44.3297043771:37.57
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMTim StassenZC Valkenburg1:31.299702939


<< TOP >>
Programmanr. 19
18-6-2011 - 14:20
Meisjes, 100m vlinderslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jara WassenbergRZ1:21.4896002221:20.62
2.Ilse LitjensHzpc1:24.1596026401:21.70
3.Nieske JanssenNimo1:30.4596013281:30.58
4.Inge BastingsMosaqua1:40.8796030681:31.98
5.Emmy LinssenZon/s&s1:26.9296005901:32.47
6.Melissa EngelsHzpc1:45.2096010261:39.17
7.Aniek KetelaarsHeldense Zwemvereniging1:45.5096041261:42.01
8.Nicole DelsingPatrick1:56.0096012901:47.64
NG.ZAMargot v. IerselNoord Limburg(SG)1:20.579603098


<< TOP >>
Programmanr. 20
18-6-2011 - 14:25
Jongens, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen KurversHeldense Zwemvereniging1:06.3696029211:04.35
2.Robin MeuwissenPatrick1:07.8696026011:05.17
3.Jeffrey ThomissenMz&pc1:10.0596050711:07.47
4.Wouter KampermanZPC Nederweert1:13.8696050951:09.23
5.Bart KnarrenZon/s&s1:18.2996053871:15.42
NGDjeremy HesselingMOSA~regio1:04.449603197


<< TOP >>
Programmanr. 21
18-6-2011 - 14:27
Meisjes, 100m wisselslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fiona MeuffelsPatrick1:14.7895043661:13.73
2.Floor WeijmansHzpc1:16.1295025221:16.51
3.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging1:15.6095034501:16.86
4.Karin van der AalstZon/s&s1:18.4295013561:17.87
5.Loes MennenZPC Nederweert1:19.9995023941:19.52
6.Maaike GrevenMz&pc1:23.3895008261:22.44
7.Bo KerkhoffNimo1:23.7495023761:23.32
8.Juul van BerloHzpc1:21.0595014901:23.56
9.Savannah LukassenMosaqua1:23.9595024001:25.03
10.Maud GypmansMOSA~regio1:28.3695058961:27.42
11.Janou FrancotPatrick1:35.4595064321:31.16
NGEllen van der WallenZPC Nederweert1:21.169505174
NGKimberley de BrouwerNimo1:24.299505392


<< TOP >>
Programmanr. 22
18-6-2011 - 14:34
Jongens, 100m rugslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin MeuwissenPatrick1:12.8095024851:11.49
2.Niek v.d. BorghDe Roersoppers1:12.4295051971:11.76
3.Andreas WaldusNimo1:12.5795035811:12.75
4.Joep TeulingsPatrick1:15.1495056551:15.80
5.Jeroen MartinMz&pc1:18.6895008391:16.98
6.Sven BrouwerMOSA~regio1:15.8695044491:17.10
7.Stefan LindenschmidtNimo1:26.8295059251:17.29
8.David AufdenkampNimo1:42.8095017011:37.47
DISMenno WeustenraadMosaqua1:12.7095050571:13.02
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISFerd SimonsROB1:22.4295031011:22.10
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMBram JansenRZL1:18.659501695


<< TOP >>
Programmanr. 23
18-6-2011 - 14:38
Jongens, 100m schoolslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen van der WallenZPC Nederweert1:19.6494055611:16.95
2.Ivo HoverPatrick1:19.2194046791:20.48
3.Camiel SmeetsNimo1:21.4894009111:21.89
4.Sjoerd KoolenZPC Nederweert1:25.8194052831:23.06
5.Joop TruijenZPC Nederweert1:24.0094011111:25.57
6.Jordi HintzenPatrick1:26.0694039071:28.23
7.Wilco GeurtsHeldense Zwemvereniging1:27.6994057391:28.64
8.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging1:29.3094061271:30.62
9.Jesse van DunPatrick1:29.7794061531:34.26


<< TOP >>
Programmanr. 24
18-6-2011 - 14:43
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Patrick JanssenHzpc1:12.2893020091:09.17
2.Marc CraenenPatrick1:10.6093010551:11.64
3.Bjorn van de KuitZon/s&s1:16.7093066931:19.34
4.Vasily OrosZon/s&s1:24.9893043291:30.60
AFGEMBram BecksHzpc1:15.049303701


<< TOP >>
Programmanr. 25
18-6-2011 - 14:45
Dames, 100m vrije slagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeusenRZL1:03.8994008521:02.70
2.Renske VennerRZL1:03.9590080121:04.69FJ 1
3.Svenja ZonneveldRZ1:04.2393010961:04.69FJ 2
4.Vera WeinbergNimo1:04.0293021441:04.92
5.Ingrid JansenNimo1:04.8987055921:05.32
6.Dimphy van de LaarZC Valkenburg1:06.3092010521:06.36
7.Daphne van de LaarZPC Nederweert1:06.1094035841:06.58FJ 1
8.Melanie van den BeukenHeldense Zwemvereniging1:05.1391051621:06.58FJ 2
9.Rylana SlaghuisZon/s&s1:07.0494012861:07.30
10.Anke SnijkersNimo1:06.6992016381:07.85
11.Bo PeetersNimo1:04.7093065641:08.79


<< TOP >>
Programmanr. 26
18-6-2011 - 14:49
Heren, 100m wisselslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Patrick CreemersDe Roersoppers1:03.1990005791:03.92
2.Tom van der SterrenPatrick1:04.8085024951:04.43
3.Freddie GeerlingsNimo1:06.4279003791:06.91
4.Ronald WaldusNimo1:06.7092062751:07.57
5.Jacky CoumansZC Valkenburg1:05.6090005731:07.67
6.Sander van den BergNimo1:07.5287002111:08.36
7.Jeroen CustersKimbria1:09.7091063191:08.58
8.Bart AlbertsHeldense Zwemvereniging1:07.7389000331:09.07
9.Willem JongenDe Roersoppers1:05.5991034011:09.26
10.Mark SnijdersZon/s&s1:09.1888031871:09.72
11.Sander SlaghuisNimo1:07.6688053051:10.72
DISHarald ThijssenROB1:10.6889031391:10.72
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 27
18-6-2011 - 14:52
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sterre SchlicherRZ1:30.0099016721:27.61
2.Amber ThevissenDe Roersoppers1:29.1299009181:28.02
3.Hilde LitjensHzpc1:28.3499011561:29.02
4.Malon HanssenROB1:29.0899014721:29.48
5.Paulina KonigZon/s&s1:35.2699051921:30.23
6.Jiska van RijtPatrick1:32.0499018801:32.34FJ 1
7.Mariecke de BeerZon/s&s1:34.7299005241:32.34FJ 2
8.Britt KorstenHeldense Zwemvereniging1:39.1699040461:37.37
9.Nina VriezelaarZC Valkenburg1:40.6499005701:38.16
DISNikki KrottjéEurode Kerkrade1:42.5899000961:39.77
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISStella PeetersNimo1:42.0299008121:42.05
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 28
18-6-2011 - 14:57
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sabine VertommenZwemclub Eijsden1:32.7198045461:31.26
2.Myrthe van der HaijdenHellas-Glana1:33.0898011741:32.61
3.Alette LitjensHzpc1:37.0398022201:32.85
4.Rani SkrabanjaMosaqua1:40.0298009921:35.64
5.Gina FeenstraMOSA~regio1:37.6298027981:36.32
6.Tamara BloemersZPC Nederweert1:41.8998013281:36.86
7.Hannah BillmanEurode Kerkrade1:33.7098005761:36.95
8.Vivian HermansZPC Nederweert1:38.6898034101:38.71
9.Michelle BarteletZC Valkenburg1:39.9798021841:39.13
10.Dahnee de la CroixZwemclub Eijsden1:37.5698030641:39.86
11.Ydwien VervoortDe Roersoppers1:42.1098010321:40.73
12.Leonie PachenZwemclub Eijsden1:41.3398030621:42.82
NGAniek KetelingsRZ1:33.619800588


<< TOP >>
Programmanr. 29
18-6-2011 - 15:04
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan WilligersZwemclub Eijsden1:32.6798032131:25.44
2.Marciano WolfsZwemclub Eijsden1:34.8198033951:31.89
3.Jules SinselZwemclub Eijsden1:36.3698003891:35.91
4.Bart van der LindenMOSA~regio1:32.3598012291:39.36
5.Tijn WolfhagenEurode Kerkrade1:37.3398004271:41.34


<< TOP >>
Programmanr. 30
18-6-2011 - 15:07
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke SeelenMOSA~regio1:10.1897016421:09.98
2.Myrthe SimonsZon/s&s1:12.0297043301:10.45
3.Kathleen de BeerZon/s&s1:10.7997026381:10.75
4.Charissa DrostHellas-Glana1:12.5497047501:10.76
5.Karlijn TruijenZPC Nederweert1:11.5497016321:11.15
6.Daniek van de VenHeldense Zwemvereniging1:13.4197045481:11.74
7.Anneloes MeijersDe Roersoppers1:14.4297043221:12.39
8.Birgit HanssenROB1:12.7697031941:12.95
9.Femke SnijdersRZL1:11.4297008141:13.04
10.Lisan van EmmerikMOSA~regio1:14.4297030061:14.42
11.Shannon OdenhovenNimo1:15.9897036081:16.09
12.Celine JansenDe Roersoppers1:21.4597054041:20.61


<< TOP >>
Programmanr. 31
18-6-2011 - 15:13
Jongens, 100m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick van WegbergPatrick1:20.2697038171:18.54
2.Sean VerstappenHeldense Zwemvereniging1:26.1497016491:22.68
3.Lars HamacherPatrick1:28.8197031891:23.71
4.Kevin HobbelPatrick1:32.7097049151:25.37
5.David PaulissenNimo1:28.8897034891:25.48
6.Rick KnopsMosaqua1:30.4197010631:25.82
7.Luuk WillemsPatrick1:26.0897031911:25.95
8.Tom ReepEurode Kerkrade1:33.9797034671:29.70
9.Jasper SlobbePatrick1:36.6497004351:37.06
DISJack MeertenDe Roersoppers1:24.4897043771:23.07
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 32
18-6-2011 - 15:17
Meisjes, 100m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jara WassenbergRZ1:22.4196002221:18.89
2.Lisanne KaldersZPC Nederweert1:23.7596031581:20.76
3.Nieske JanssenNimo1:22.2096013281:22.61
4.Merel JaspersNimo1:23.0696025441:22.94
5.Nicole DelsingPatrick1:28.8096012901:25.87
6.Lisa JongenNimo1:28.5096049241:25.92
7.Shirley ThijssenROB1:26.9096015501:27.82
8.Lotte VerstraelenDe Roersoppers1:26.9796025981:28.10
9.Melissa EngelsHzpc1:26.8096010261:28.92
10.Emmy LinssenZon/s&s1:22.5796005901:29.07
11.Vera OdekerkenMosaqua1:29.3996024641:29.80
DISShanna van GeloovenMz&pc1:19.6196054441:21.76
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 33
19-6-2011 - 13:00
Jongens, 100m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn WeinbergNimo1:26.7996009551:21.05
2.Robin MeuwissenPatrick1:27.2396026011:24.54
3.Wouter KampermanZPC Nederweert1:30.4396050951:25.37
4.Jeffrey ThomissenMz&pc1:32.2096050711:28.71
DISBart KnarrenZon/s&s1:41.2596053871:39.95
SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet naar buiten bewogen.


<< TOP >>
Programmanr. 34
19-6-2011 - 13:03
Meisjes, 100m vlinderslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging1:21.7495034501:19.66
2.Marlou JacobsRZL1:23.7395023881:21.69
3.Juul van BerloHzpc1:21.9495014901:22.42
4.Loes MennenZPC Nederweert1:32.2695023941:25.16
5.Maaike GrevenMz&pc1:26.9495008261:28.28
6.Joyce DelsingPatrick1:37.6095025941:30.53
7.Savannah LukassenMosaqua1:35.4595024001:33.73
8.Maud GypmansMOSA~regio1:40.5795058961:39.45
NGEllen van der WallenZPC Nederweert1:32.129505174
NGKimberley de BrouwerNimo1:26.959505392


<< TOP >>
Programmanr. 35
19-6-2011 - 13:07
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niek v.d. BorghDe Roersoppers1:00.98950519759.20
2.Andreas WaldusNimo1:02.5995035811:00.16
3.Joeri KerkhoffNimo1:01.4795016891:00.89
4.Axel SkrabanjaMosaqua1:03.6995036451:01.10
5.Sven BrouwerMOSA~regio1:03.5995044491:01.64
6.Yannic van de KuitZon/s&s1:01.9095048251:01.94
7.Jeroen MartinMz&pc1:09.1795008391:05.22
8.Ferd SimonsROB1:08.5595031011:06.89
9.David AufdenkampNimo1:30.2695017011:23.70
DISStefan LindenschmidtNimo1:09.849505925
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMBram JansenRZL1:06.209501695


<< TOP >>
Programmanr. 36
19-6-2011 - 13:11
Jongens, 100m wisselslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen van der WallenZPC Nederweert1:06.9494055611:06.59
2.Camiel SmeetsNimo1:12.3494009111:10.20
3.Ivo HoverPatrick1:12.3994046791:10.52
4.Tim SonnemansRZL1:12.9794030171:12.52
5.Wilco GeurtsHeldense Zwemvereniging1:15.8094057391:14.27
6.Sjoerd KoolenZPC Nederweert1:15.2694052831:14.87
7.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging1:13.5794061271:15.23
8.Jordi HintzenPatrick1:20.0294039071:18.54
9.Jesse van DunPatrick1:22.0294061531:20.51


<< TOP >>
Programmanr. 37
19-6-2011 - 13:16
Jongens, 100m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn PrincenZPC Nederweert1:11.1393041711:09.48
2.Patrick JanssenHzpc1:11.9193020091:10.34
AFGEMBram BecksHzpc1:10.089303701


<< TOP >>
Programmanr. 38
19-6-2011 - 13:18
Dames, 100m schoolslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice JanssenHzpc1:24.5789020121:23.48
2.Cato VrouenraetsZon/s&s1:25.9790062721:24.60
3.Dimphy van de LaarZC Valkenburg1:25.7692010521:24.98
4.Michelle MeusenRZL1:25.6794008521:25.28
5.Svenja ZonneveldRZ1:24.0293010961:25.82
6.Sanne KerkhoffNimo1:26.6293055301:26.07
7.Vera WeinbergNimo1:24.4393021441:26.24
8.Renske VennerRZL1:24.0090080121:27.39
9.Chidi HennigfeldZon/s&s1:26.4093033321:27.66
10.Ingrid JansenNimo1:29.4387055921:27.91
11.Maaike KnopsRZL1:25.4294040181:29.82
AFGEMFanny RobbertsenNimo1:27.369102622


<< TOP >>
Programmanr. 39
19-6-2011 - 13:22
Heren, 100m vlinderslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom van der SterrenPatrick1:04.4285024951:03.71
2.Patrick CreemersDe Roersoppers1:06.4890005791:04.94FJ 1
3.Sander van den BergNimo1:05.7987002111:04.94FJ 2
4.Jeroen GeurtsZon/s&s1:06.0288010991:05.08
5.Jeroen CustersKimbria1:11.2691063191:08.83
6.Willem JongenDe Roersoppers1:09.7391034011:08.91
7.Freddie GeerlingsNimo1:08.7879003791:09.51
8.Ronald WaldusNimo1:11.4292062751:09.95
9.Bart AlbertsHeldense Zwemvereniging1:11.0389000331:13.09FJ 1
10.Sander SlaghuisNimo1:12.3188053051:13.09FJ 2
11.Harald ThijssenROB1:11.5789031391:14.83


<< TOP >>
Programmanr. 40
19-6-2011 - 13:26
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sterre SchlicherRZ1:17.3399016721:14.02
2.Denise CraenenHellas-Glana1:18.3099000401:15.70
3.Mariecke de BeerZon/s&s1:16.1699005241:16.57FJ 1
4.Britt KorstenHeldense Zwemvereniging1:19.6099040461:16.57FJ 2
5.Malon HanssenROB1:22.1099014721:18.20
6.Hilde LitjensHzpc1:18.0799011561:19.39
7.Nina VriezelaarZC Valkenburg1:20.9699005701:19.87
8.Jody SavelbergEurode Kerkrade1:19.7699004381:20.92
9.Stella PeetersNimo1:24.1099008121:21.67
10.Demy van RoesselNimo1:22.8999036661:23.55
11.Jiska van RijtPatrick1:26.0499018801:24.10
12.Paulina KonigZon/s&s1:26.1699051921:26.42


<< TOP >>
Programmanr. 41
19-6-2011 - 13:30
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tamara BloemersZPC Nederweert1:20.4698013281:18.47
2.Maud CoxHeldense Zwemvereniging1:23.7998011081:20.77
3.Myrthe van der HaijdenHellas-Glana1:26.2098011741:21.15
4.Sabine VertommenZwemclub Eijsden1:27.1598045461:22.45
5.Gina FeenstraMOSA~regio1:25.4598027981:22.68
6.Michelle BarteletZC Valkenburg1:27.4798021841:23.69
7.Hannah BillmanEurode Kerkrade1:26.8698005761:25.67
8.Lieke SchorsRZL1:27.6598020241:26.13
9.Rani SkrabanjaMosaqua1:25.9698009921:26.36
10.Vivian HermansZPC Nederweert1:27.8098034101:26.76
DISMilou PeetersHzpc1:23.2898006681:20.02
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMVivian SchravenMOSA~regio1:26.709804138


<< TOP >>
Programmanr. 42
19-6-2011 - 13:35
Jongens, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan WilligersZwemclub Eijsden1:25.7598032131:22.64
2.Lars HobusRZL1:29.1398049351:25.42
3.Sven GeenenRZL1:32.4898026951:26.05
4.Bart van der LindenMOSA~regio1:23.8798012291:26.26
5.Raoul van LijfZwemclub Eijsden1:26.4598022711:27.76
6.Jules SinselZwemclub Eijsden1:34.7098003891:30.07
7.Marciano WolfsZwemclub Eijsden1:33.4798033951:31.28
8.Pim VrehenPatrick1:44.8098035251:35.66
DISCamiel HeijnenPatrick1:35.3698045131:31.93
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJasper StrijpPatrick2:05.1198043991:54.14
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGTijn WolfhagenEurode Kerkrade1:27.259800427


<< TOP >>
Programmanr. 43
19-6-2011 - 13:40
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kathleen de BeerZon/s&s1:29.1697026381:28.73
2.Birgit HanssenROB1:29.6197031941:29.26
3.Daniek van de VenHeldense Zwemvereniging1:32.9297045481:30.64
4.Kelly CraenenHellas-Glana1:31.3197007141:30.73
5.Myrthe SimonsZon/s&s1:32.1297043301:31.74
6.Maartje JanssenMOSA~regio1:33.3897057201:31.84
7.Karlijn TruijenZPC Nederweert1:33.4897016321:34.22
8.Rianne MoorenMOSA~regio1:36.1097030181:35.29
9.Ismay SonnemansRZL1:34.9897026941:36.25
10.Kira AckermansMz&pc1:38.7697049621:37.26
11.Charissa DrostHellas-Glana1:35.4297047501:37.29
NGFemke SnijdersRZL1:33.699700814


<< TOP >>
Programmanr. 44
19-6-2011 - 13:47
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim PeetersRZ1:20.6297003631:18.49
2.Lars HamacherPatrick1:29.3397031891:26.13
3.Luuk WillemsPatrick1:41.1397031911:27.66
4.Jack MeertenDe Roersoppers1:50.8297043771:30.74
5.Danny HamersZC Valkenburg1:41.8997011691:32.29
6.David PaulissenNimo1:44.6197034891:34.29
7.John MeertenDe Roersoppers1:54.1497043751:35.18
8.Sean VerstappenHeldense Zwemvereniging1:44.4897016491:36.25
9.Chris VerheesenPatrick1:47.9297013791:39.48
AFGEMTim StassenZC Valkenburg1:21.369702939


<< TOP >>
Programmanr. 45
19-6-2011 - 13:52
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jenny SmeetsZPC Nederweert1:13.6896011161:10.92
2.Nieske JanssenNimo1:12.5496013281:12.00
3.Emmy LinssenZon/s&s1:11.9396005901:12.20
4.Merel JaspersNimo1:14.3096025441:12.89
5.Lisa JongenNimo1:14.5796049241:13.16
6.Shanna van GeloovenMz&pc1:11.3996054441:13.33
7.Lisanne KaldersZPC Nederweert1:17.7696031581:15.16FJ 1
8.Inge BastingsMosaqua1:17.8696030681:15.16FJ 2
9.Aniek KetelaarsHeldense Zwemvereniging1:16.4596041261:15.76
10.Vera OdekerkenMosaqua1:16.2996024641:16.51
11.Lotte VerstraelenDe Roersoppers1:20.3096025981:17.84
12.Melissa EngelsHzpc1:18.2096010261:19.95


<< TOP >>
Programmanr. 46
19-6-2011 - 13:58
Jongens, 100m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn WeinbergNimo1:14.8796009551:11.24
2.Wouter KampermanZPC Nederweert1:17.5796050951:13.35
3.Robin MeuwissenPatrick1:17.9696026011:14.77
4.Jeffrey ThomissenMz&pc1:17.0696050711:16.73
5.Jeroen KurversHeldense Zwemvereniging1:23.1796029211:21.27
NGDjeremy HesselingMOSA~regio1:17.449603197


<< TOP >>
Programmanr. 47
19-6-2011 - 14:00
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Karin van der AalstZon/s&s1:19.0995013561:17.20
2.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging1:17.4295034501:21.02
3.Juul van BerloHzpc1:19.8795014901:21.08
4.Bo KerkhoffNimo1:22.3295023761:21.42
5.Maaike GrevenMz&pc1:22.7495008261:22.30
6.Savannah LukassenMosaqua1:23.9895024001:25.30
7.Maud GypmansMOSA~regio1:31.6695058961:29.74
8.Joyce DelsingPatrick1:27.7295025941:32.52
DISJanou FrancotPatrick1:36.8095064321:31.64
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGKimberley de BrouwerNimo1:18.989505392


<< TOP >>
Programmanr. 48
19-6-2011 - 14:05
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin MeuwissenPatrick1:20.4895024851:18.49
2.Niek v.d. BorghDe Roersoppers1:22.0295051971:19.98
3.Axel SkrabanjaMosaqua1:24.5095036451:21.34
4.Sven BrouwerMOSA~regio1:20.8095044491:21.45
5.Yannic van de KuitZon/s&s1:21.6795048251:21.75
6.Jeroen MartinMz&pc1:28.0695008391:23.44
7.Joeri KerkhoffNimo1:23.3795016891:23.80
8.Ferd SimonsROB1:26.1195031011:26.46
9.Stefan LindenschmidtNimo1:32.3495059251:30.28
10.David AufdenkampNimo2:03.2195017011:52.20
AFGEMBram JansenRZL1:26.679501695


<< TOP >>
Programmanr. 49
19-6-2011 - 14:10
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ivo HoverPatrick1:16.6894046791:14.06
2.Camiel SmeetsNimo1:17.4894009111:15.75
3.Wilco GeurtsHeldense Zwemvereniging1:19.5394057391:17.36
4.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging1:16.7694061271:17.45
5.Jordi HintzenPatrick1:25.5894039071:22.21
6.Jesse van DunPatrick1:28.5494061531:30.20
DISJoop TruijenZPC Nederweert1:16.659401111
VK - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt. (geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 50
19-6-2011 - 14:14
Jongens, 100m vrije slagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bjorn van de KuitZon/s&s58.98930669359.31FJ 1
2.Tom MoonenZPC Nederweert59.70930416959.31FJ 2
3.Martijn PrincenZPC Nederweert1:02.8693041711:00.47
4.Marc CraenenPatrick1:02.5793010551:01.88
5.Patrick JanssenHzpc1:02.1293020091:02.37
6.Vasily OrosZon/s&s1:06.7293043291:07.58
AFGEMBram BecksHzpc59.739303701


<< TOP >>
Programmanr. 51
19-6-2011 - 14:18
Dames, 100m wisselslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith van MeijelHzpc1:07.2791020761:07.46
2.Melissa MeijerNimo1:09.1393043741:08.60
3.Michelle MeusenRZL1:11.4794008521:11.89
4.Alice JanssenHzpc1:12.8589020121:14.02
5.Cato VrouenraetsZon/s&s1:15.3690062721:14.98
6.Ingrid JansenNimo1:15.7487055921:15.26
7.Dimphy van de LaarZC Valkenburg1:16.3292010521:15.96
8.Bo PeetersNimo1:13.5993065641:16.95
9.Renske VennerRZL1:15.6090080121:17.04FJ 1
10.Vera WeinbergNimo1:14.6393021441:17.04FJ 2
11.Svenja ZonneveldRZ1:13.6293010961:17.51
12.Maaike KnopsRZL1:17.2994040181:19.86


<< TOP >>
Programmanr. 52
19-6-2011 - 14:22
Heren, 100m rugslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Willem JongenDe Roersoppers1:07.9991034011:06.67
2.Jacky CoumansZC Valkenburg1:05.8890005731:07.08
3.Patrick CreemersDe Roersoppers1:06.2790005791:08.50
4.Bart AlbertsHeldense Zwemvereniging1:08.5789000331:08.85
5.Freddie GeerlingsNimo1:10.5179003791:09.29
6.Sander van den BergNimo1:10.3287002111:09.80
7.Jeroen GeurtsZon/s&s1:12.4288010991:11.83
8.Ricardo VullingsHeldense Zwemvereniging1:11.7792036271:13.47
9.Sander SlaghuisNimo1:12.5788053051:15.42
NGRuud BexRZL1:09.459204133


<< TOP >>
Programmanr. 53
19-6-2011 - 14:25
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Britt KorstenHeldense Zwemvereniging1:40.4899040461:35.96
2.Daphne DolsRZL1:38.0899046221:36.53
3.Jody SavelbergEurode Kerkrade1:36.7099004381:37.03
4.Hilde LitjensHzpc1:38.7499011561:37.59
5.Denise CraenenHellas-Glana1:47.9899000401:41.65
6.Paulina KonigZon/s&s1:44.0299051921:42.95
7.Jiska van RijtPatrick1:46.9599018801:43.40
8.Stella PeetersNimo1:41.2999008121:44.89
9.Malon HanssenROB1:49.8099014721:45.92
10.Nikki KrottjéEurode Kerkrade1:50.6299000961:46.17
DISDemy van RoesselNimo1:57.4899036662:02.76
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 54
19-6-2011 - 14:31
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vivian HermansZPC Nederweert1:31.8098034101:27.46
2.Sabine VertommenZwemclub Eijsden1:32.5398045461:27.93
3.Nina PilmeyerHeldense Zwemvereniging1:33.5698013641:28.04
4.Dahnee de la CroixZwemclub Eijsden1:36.0298030641:28.93
5.Maud CoxHeldense Zwemvereniging1:39.7698011081:29.64
6.Gina FeenstraMOSA~regio1:36.6098027981:30.33
7.Michelle BarteletZC Valkenburg1:31.4898021841:33.60
8.Myrthe van der HaijdenHellas-Glana1:36.5798011741:35.06
9.Milou PeetersHzpc1:36.6398006681:35.21
DISHannah BillmanEurode Kerkrade1:30.6798005761:25.84
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGAniek KetelingsRZ1:34.069800588


<< TOP >>
Programmanr. 55
19-6-2011 - 14:35
Jongens, 100m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Caio Passos-newmanKimbria1:11.0298010431:09.48
2.Stefan WilligersZwemclub Eijsden1:12.1398032131:10.68
3.Marciano WolfsZwemclub Eijsden1:16.5398033951:12.42
4.Raoul van LijfZwemclub Eijsden1:12.8098022711:12.90
5.Jules SinselZwemclub Eijsden1:20.1098003891:16.41
6.Sven GeenenRZL1:20.0198026951:17.45
7.Bart van der LindenMOSA~regio1:18.5098012291:21.10
8.Camiel HeijnenPatrick1:22.3898045131:21.58
9.Pim VrehenPatrick1:22.9998035251:25.48
10.Jasper StrijpPatrick1:30.7398043991:32.42
NGTijn WolfhagenEurode Kerkrade1:21.169800427


<< TOP >>
Programmanr. 56
19-6-2011 - 14:40
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eline van de VenHeldense Zwemvereniging1:16.0197026641:16.73
2.Maartje JanssenMOSA~regio1:18.4497057201:16.93
3.Kathleen de BeerZon/s&s1:19.9197026381:18.23
4.Kelly CraenenHellas-Glana1:23.2197007141:20.93
5.Birgit HanssenROB1:23.1397031941:22.14
6.Rianne MoorenMOSA~regio1:22.1097030181:22.23
7.Daniek van de VenHeldense Zwemvereniging1:23.7397045481:22.97
8.Charissa DrostHellas-Glana1:21.6097047501:23.02
9.Karlijn TruijenZPC Nederweert1:22.3897016321:23.20
10.Myrthe SimonsZon/s&s1:26.6297043301:23.23
11.Lisan van EmmerikMOSA~regio1:28.2997030061:24.73
12.Anneloes MeijersDe Roersoppers1:27.3997043221:26.80


<< TOP >>
Programmanr. 57
19-6-2011 - 14:44
Jongens, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danny HamersZC Valkenburg1:19.5397011691:15.21
2.Rick van WegbergPatrick1:19.7497038171:16.25
3.Sean VerstappenHeldense Zwemvereniging1:26.1697016491:22.55
4.Luuk WillemsPatrick1:26.3497031911:23.54
5.Lars HamacherPatrick1:27.2697031891:23.59
6.Tim PeetersRZ1:27.1397003631:25.23
7.David PaulissenNimo1:26.9397034891:26.57
Rick KnopsMosaqua1:35.4097010631:26.57
9.John MeertenDe Roersoppers1:31.2397043751:27.32
10.Jack MeertenDe Roersoppers1:32.4597043771:27.46
11.Jasper SlobbePatrick1:33.1197004351:27.67
AFGEMTim StassenZC Valkenburg1:20.539702939


<< TOP >>
Programmanr. 58
19-6-2011 - 14:49
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aniek KetelaarsHeldense Zwemvereniging1:33.4896041261:31.44
2.Shanna van GeloovenMz&pc1:31.1996054441:31.86
3.Nieske JanssenNimo1:32.5596013281:32.90
4.Melissa EngelsHzpc1:34.9996010261:34.88
5.Lotte VerstraelenDe Roersoppers1:38.4896025981:35.86
6.Nicole DelsingPatrick1:40.3096012901:37.04
7.Jenny SmeetsZPC Nederweert1:35.0496011161:38.39
8.Lavinia NotermansNimo1:40.1096029141:41.91
9.Inge BastingsMosaqua1:46.9496030681:42.73
10.Vera OdekerkenMosaqua1:46.3496024641:44.99
11.Henriëtte van der RoerZC Valkenburg1:50.4596006861:49.74
DISShirley ThijssenROB1:40.3696015501:44.94
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 59
19-6-2011 - 14:54
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn WeinbergNimo1:15.8296009551:13.63
2.Jeffrey ThomissenMz&pc1:22.7096050711:18.64
3.Robin MeuwissenPatrick1:25.7096026011:21.77
4.Wouter KampermanZPC Nederweert1:33.2796050951:22.39
5.Jeroen KurversHeldense Zwemvereniging1:30.2496029211:24.41
6.Bart KnarrenZon/s&s1:30.8696053871:35.12
NGDjeremy HesselingMOSA~regio1:19.559603197


<< TOP >>
Programmanr. 60
19-6-2011 - 14:58
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loes MennenZPC Nederweert1:08.7495023941:07.27
2.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging1:06.7295034501:07.28
3.Marlou JacobsRZL1:09.8495023881:08.75
4.Bo KerkhoffNimo1:10.9295023761:10.15
5.Karin van der AalstZon/s&s1:09.9595013561:10.82
6.Savannah LukassenMosaqua1:11.0295024001:11.36
7.Juul van BerloHzpc1:11.6395014901:12.49
8.Joyce DelsingPatrick1:17.5495025941:13.92
9.Maaike GrevenMz&pc1:14.7795008261:14.71
10.Maud GypmansMOSA~regio1:17.8995058961:18.45
DISJanou FrancotPatrick1:17.549506432
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
NGKimberley de BrouwerNimo1:10.259505392
NGEllen van der WallenZPC Nederweert1:08.379505174


<< TOP >>
Programmanr. 61
19-6-2011 - 15:04
Jongens, 100m wisselslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kiowa KamaansingNimo1:07.0395001251:05.69
2.Yannic van de KuitZon/s&s1:12.6395048251:10.00
3.Axel SkrabanjaMosaqua1:14.8295036451:11.78
4.Joeri KerkhoffNimo1:12.5195016891:11.87
5.Kevin MeuwissenPatrick1:09.9895024851:12.30
6.Andreas WaldusNimo1:12.9095035811:12.54
7.Sven BrouwerMOSA~regio1:13.2895044491:13.13
8.Noud JanssenPatrick1:15.4895059131:14.40
9.Jeroen MartinMz&pc1:15.0995008391:14.51
10.Ferd SimonsROB1:18.7395031011:20.02
11.David AufdenkampNimo1:44.3995017011:36.07
AFGEMBram JansenRZL1:15.739501695


<< TOP >>
Programmanr. 62
19-6-2011 - 15:08
Jongens, 100m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Camiel SmeetsNimo1:11.7194009111:11.12
2.Ivo HoverPatrick1:12.5194046791:12.12
3.Tim SonnemansRZL1:14.5694030171:13.03
4.Wilco GeurtsHeldense Zwemvereniging1:15.3794057391:14.21
5.Joop TruijenZPC Nederweert1:15.3994011111:14.59
6.Jordi HintzenPatrick1:21.2894039071:22.42
7.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging1:17.1094061271:24.64


<< TOP >>
Programmanr. 63
19-6-2011 - 15:12
Jongens, 100m schoolslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bjorn van de KuitZon/s&s1:21.8893066931:18.79
2.Patrick JanssenHzpc1:18.0993020091:19.37
3.Marc CraenenPatrick1:22.4793010551:22.41
4.Vasily OrosZon/s&s1:29.7693043291:36.80
AFGEMBram BecksHzpc1:17.089303701


<< TOP >>
Programmanr. 64
19-6-2011 - 15:15
Dames, 100m vlinderslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bo PeetersNimo1:14.8993065641:14.58
2.Cato VrouenraetsZon/s&s1:15.7390062721:15.09
3.Rianne GolsteijnPatrick1:21.3986012621:20.02
4.Chidi HennigfeldZon/s&s1:20.9693033321:21.13
5.Ingrid JansenNimo1:17.4787055921:21.22
6.Christa CraenenPatrick1:20.9292003841:21.79
7.Svenja ZonneveldRZ1:20.8793010961:21.86
8.Renske VennerRZL1:22.1190080121:23.39
9.Evelien SchwillensMz&pc1:21.7592016021:23.90
10.Kelly GoertzZPC Nederweert1:19.3889013661:24.13
11.Sanne KerkhoffNimo1:21.9693055301:24.89
AFGEMFanny RobbertsenNimo1:17.979102622


<< TOP >>
Programmanr. 65
19-6-2011 - 15:19
Heren, 100m vrije slagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen CustersKimbria57.19910631955.25
2.Patrick CreemersDe Roersoppers55.92900057955.91
3.Tom van der SterrenPatrick57.42850249557.08
4.Ronald WaldusNimo57.94920627558.15
5.Sander van den BergNimo57.86870021158.48
6.Willem JongenDe Roersoppers57.92910340158.73
7.Jeroen GeurtsZon/s&s58.29880109958.88
8.Harald ThijssenROB59.14890313958.91
9.Jacky CoumansZC Valkenburg58.14900057359.57
10.Freddie GeerlingsNimo59.52790037959.73
11.Sander SlaghuisNimo59.6688053051:00.80
NGRuud BexRZL57.239204133