Nr. 11. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 18. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 14. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 5. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 15. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  9 - 10 jaar
Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  9 - 10 jaar
Nr. 8. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 100m schoolslag  9 - 10 jaar
Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 19. Meisjes, 50m vlinderslag  7 - 9 jaar
Nr. 20. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 4. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open


B-Kringkampioenschappen 2011
Beverwijk, 4- - 5-6-2011


1 - B-Kringkampioenschappen 2011 deel 14-6-2011 - 14:15


Programmanr. 11
4-6-2011 - 15:01
Jongens, 50m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco VisserDe Reuring28.74950318529.54
2.Ingmar BakkerA.z.v.d.28.64980049329.64
3.Twan KosterZV Haerlem30.06950552329.81
4.Roy van der WoudeZV Haerlem29.81970057929.89
5.Kevin SchaafZV Haerlem28.47960260329.93
6.Wiebe HeetveltZV Haerlem28.85960247730.15
7.Dani HoetmerDaw30.70960450330.60
8.Jordi de NijsMSV- Zeemacht30.86980185130.69
9.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn28.44960107530.75
10.Danny SchmidtZaanstad (SG)30.78960231131.44
11.Allard de VriesOeza32.64960233732.04
12.Martijn FalkDaw31.23960145732.07
13.Tim KieftZaanstad (SG)31.97990192132.53
14.Thomas HaneveldDaw31.36980163133.66

Programmanr. 11
4-6-2011 - 15:01
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michel WigbersDwt27.66800174328.30
2.Michael BesMSV- Zeemacht27.30720120528.55
3.Marcel van der LemEd-Vo28.25650056329.24
4.Robin StammesDe Reuring29.78920280930.54
5.Gerben RozieMSV- Zeemacht29.53900250732.00
6.Marcel WassenaarOeza30.35690154132.58
Eric TijmsOeza30.97640112532.58
NG.ZAThijs van EgmondDwt29.479107541
NG.ZABart van LeijdenDwt27.629206893


Programmanr. 7
4-6-2011 - 14:52
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maarten van der VeenA.z.v.d.1:23.5799023811:24.36
2.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:22.3299000891:25.46
3.Dave LeijenaarOude Veer1:23.2999024851:30.32
4.Lex LubbersHpc1:26.1099024091:31.88
5.Olaf LitjensOeza1:28.9099030111:33.08

Programmanr. 7
4-6-2011 - 14:52
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roy van der WoudeZV Haerlem1:06.0397005791:07.23
2.Martijn BraspenningHpc1:11.4597028751:12.42
3.Timo HolZwemvereniging Hoorn1:12.4297018851:12.94
4.Bjarne BruijnsKzc1:13.6197046171:13.65
5.Bram KooiZaanstad (SG)1:13.2897009791:14.30
6.Nico KarregatEd-Vo1:13.5697010011:17.26

Programmanr. 7
4-6-2011 - 14:52
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wiebe HeetveltZV Haerlem1:02.1996024771:03.46
2.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:02.7096010751:04.54
3.Dani HoetmerDaw1:04.9796045031:07.07
4.Martijn FalkDaw1:08.9396014571:08.43
5.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:09.3296023111:09.15

Programmanr. 7
4-6-2011 - 14:52
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen BraspenningHpc1:02.2495028131:04.22
2.Wouter van VelzenKzc1:07.7895010491:05.56
3.Remco VisserDe Reuring1:03.6295031851:06.35

Programmanr. 7
4-6-2011 - 14:52
Jongens, 100m vrije slagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick BondEd-Vo1:01.3993038711:03.47
2.Laurens WindtHpc1:07.0293055091:07.84

Programmanr. 7
4-6-2011 - 14:52
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michel WigbersDwt1:03.3180017431:05.50
2.Marcel van der LemEd-Vo1:03.3565005631:06.66
3.Robin StammesDe Reuring1:04.0792028091:06.84
4.Gerben RozieMSV- Zeemacht1:05.4090025071:08.64
5.Michael BesMSV- Zeemacht1:00.7972012051:09.01
NG.ZABart van LeijdenDwt1:04.149206893
NGDavid WindtHpc57.008102269


Programmanr. 3
4-6-2011 - 14:19
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bjorn KeizerEd-Vo1:46.8901021991:41.36
2.Tom VeermanEd-Vo1:53.2802009651:47.81
3.Ivar KramerZaanstad (SG)2:00.8501016471:55.01
4.Jens de GrootKzc1:53.4302008651:56.41

Programmanr. 3
4-6-2011 - 14:19
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jarno PomstraZwemvereniging Hoorn1:35.7600036871:30.10
2.Pepijn van RuttenZV Haerlem1:34.9200028511:33.73
3.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn1:48.7100039571:37.74
4.Aman SinghviDaw1:54.8100009811:47.80


2 - B-Kringkampioenschappen 2011 deel 25-6-2011 - 13:15


Programmanr. 21
5-6-2011 - 13:56
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bjorn KeizerEd-Vo2:00.4101021991:46.04
2.Ivar KramerZaanstad (SG)2:05.8801016472:03.58
DISTom VeermanEd-Vo2:03.610200965
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.

Programmanr. 21
5-6-2011 - 13:56
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jarno PomstraZwemvereniging Hoorn1:54.5300036871:45.92


Programmanr. 18
5-6-2011 - 13:49
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:37.7599000891:33.02
2.Sam van GroenHpc1:35.5799015771:37.21
3.Maarten van der VeenA.z.v.d.1:44.9199023811:38.52
4.Lex LubbersHpc1:38.7099024091:41.60
5.Olaf LitjensOeza1:47.4499030111:42.27

Programmanr. 18
5-6-2011 - 13:49
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:22.6098018511:25.08
2.Max PuschDaw1:30.5598029591:31.54

Programmanr. 18
5-6-2011 - 13:49
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bram KooiZaanstad (SG)1:21.9997009791:21.54
2.Bjarne BruijnsKzc1:24.5097046171:22.42

Programmanr. 18
5-6-2011 - 13:49
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wiebe HeetveltZV Haerlem1:21.9596024771:16.53
2.Niels de JonghZv Aquarius1:21.0396032391:21.40
3.Martijn FalkDaw1:22.6396014571:22.31
4.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:17.7696023111:22.93

Programmanr. 18
5-6-2011 - 13:49
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Klaas SchouteDaw1:11.9895008911:16.53
2.Remco VisserDe Reuring1:14.7795031851:17.35
3.Jeroen BraspenningHpc1:13.6095028131:18.13
4.Pepijn JorinkDaw1:16.3095025751:20.95
5.Twan KosterZV Haerlem1:17.7895055231:22.70

Programmanr. 18
5-6-2011 - 13:49
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn GrasZaanstad (SG)1:10.9291007511:15.08
2.Gerben RozieMSV- Zeemacht1:14.5690025071:19.25FJ 1
3.Robin StammesDe Reuring1:14.7592028091:19.25FJ 2
4.Marcel van der LemEd-Vo1:16.4665005631:20.16
NG.ZATim LangelaanHpc1:18.049001743


Programmanr. 14
5-6-2011 - 13:19
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dries HofZv Aquarius2:07.1302012931:59.21
2.Ivar KramerZaanstad (SG)2:06.3501016472:02.90
3.Tom VeermanEd-Vo2:04.1902009652:04.13
4.Bjorn KeizerEd-Vo2:07.2601021992:06.50
DISFrank BouquetA.z.v.d.2:06.1101022792:07.10
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.

Programmanr. 14
5-6-2011 - 13:19
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aman SinghviDaw1:55.9500009811:57.23
DISRowan HoutlosserZaanstad (SG)2:00.3400015052:00.51
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


1 - B-Kringkampioenschappen 2011 deel 14-6-2011 - 14:15


Programmanr. 5
4-6-2011 - 14:32
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:50.5199000891:48.23
2.Olaf LitjensOeza1:52.4499030111:56.57
3.Maarten van der VeenA.z.v.d.2:02.1499023811:56.73
4.Dave LeijenaarOude Veer1:55.5499024851:59.41

Programmanr. 5
4-6-2011 - 14:32
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thomas HaneveldDaw1:38.8198016311:45.69

Programmanr. 5
4-6-2011 - 14:32
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bjarne BruijnsKzc1:28.7597046171:29.96
2.Timo HolZwemvereniging Hoorn1:31.0397018851:30.90
3.Bram KooiZaanstad (SG)1:29.1597009791:31.60
4.Martijn BraspenningHpc1:36.2397028751:33.42
5.Nico KarregatEd-Vo1:32.7297010011:35.77

Programmanr. 5
4-6-2011 - 14:32
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin SchaafZV Haerlem1:23.4796026031:24.32
2.Gwyn BirdHpc1:25.3396014911:27.44
3.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:31.0496023111:30.11
4.Kaspur van der LemEd-Vo1:24.4396002791:30.19
5.Lloyd MuylaertDwt1:33.0596032331:30.62
6.Dani HoetmerDaw1:31.0696045031:31.19
7.Martijn FalkDaw1:33.8496014571:34.13

Programmanr. 5
4-6-2011 - 14:32
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pepijn JorinkDaw1:23.9595025751:26.10
2.Wouter van VelzenKzc1:25.7295010491:28.33
3.Twan KosterZV Haerlem1:23.6295055231:30.42
4.Jeroen BraspenningHpc1:25.5695028131:31.97
5.Floris van WieringenHpc1:24.8095003871:32.12

Programmanr. 5
4-6-2011 - 14:32
Jongens, 100m schoolslagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laurens WindtHpc1:22.8093055091:23.48
2.Rick BondEd-Vo1:22.3893038711:26.82

Programmanr. 5
4-6-2011 - 14:32
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael BesMSV- Zeemacht1:21.6372012051:21.07
2.Gerben RozieMSV- Zeemacht1:18.7690025071:21.76
3.Marcel van der LemEd-Vo1:19.5065005631:24.54
4.Robin StammesDe Reuring1:21.6992028091:26.23
5.Marcel WassenaarOeza1:25.4569015411:29.20
NG.ZAThom WeverZwemvereniging Hoorn1:24.049102711
NGDavid WindtHpc1:13.008102269


Programmanr. 10
4-6-2011 - 15:00
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
DISIvar KramerZaanstad (SG)1:08.7501016471:15.55
VD - Schoolslagbenen gezwommen.

Programmanr. 10
4-6-2011 - 15:00
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jarno PomstraZwemvereniging Hoorn56.40000368754.27
2.Pepijn van RuttenZV Haerlem59.64000285159.65
3.Aman SinghviDaw1:07.2500009811:04.28


2 - B-Kringkampioenschappen 2011 deel 25-6-2011 - 13:15


Programmanr. 16
5-6-2011 - 13:33
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maarten van der VeenA.z.v.d.2:12.1899023812:02.03
2.Olaf LitjensOeza2:09.7499030112:04.74
3.Lex LubbersHpc2:06.4099024092:05.35
DISSam van GroenHpc1:52.1099015771:50.56
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMPascal BenjaminsA.z.v.d.1:53.269902379

Programmanr. 16
5-6-2011 - 13:33
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max PuschDaw1:30.7598029591:32.91
2.Daniel TrouwenHpc1:42.3098035091:46.41

Programmanr. 16
5-6-2011 - 13:33
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roy van der WoudeZV Haerlem1:26.3797005791:19.58

Programmanr. 16
5-6-2011 - 13:33
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin SchaafZV Haerlem1:12.1996026031:13.64
2.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:20.0396023111:21.07
3.Dani HoetmerDaw1:23.1696045031:22.01
4.Wiebe HeetveltZV Haerlem1:21.3296024771:23.18
5.Gwyn BirdHpc1:25.6796014911:29.12
6.Martijn FalkDaw1:34.5396014571:42.89

Programmanr. 16
5-6-2011 - 13:33
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Klaas SchouteDaw1:12.7395008911:12.98
2.Floris van WieringenHpc1:18.4895003871:14.10
3.Wouter van VelzenKzc1:21.9795010491:18.41
4.Twan KosterZV Haerlem1:16.1195055231:18.92
5.Pepijn JorinkDaw1:15.4995025751:19.57
6.Jeroen BraspenningHpc1:20.0895028131:21.50
7.Remco VisserDe Reuring1:27.8295031851:27.61

Programmanr. 16
5-6-2011 - 13:33
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn GrasZaanstad (SG)1:09.5891007511:11.40
2.Michel WigbersDwt1:14.5780017431:13.91
3.Bart van LeijdenDwt1:19.0092068931:14.39
4.Gerben RozieMSV- Zeemacht1:22.7890025071:18.81
5.Robin StammesDe Reuring1:23.2192028091:27.51
6.Marcel WassenaarOeza1:24.5669015411:32.92
7.Casper GrasZaanstad (SG)1:24.7192004031:33.16


Programmanr. 22
5-6-2011 - 13:58
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Naomi BlommaertZV Haerlem31.75960477031.26
2.Jade BroekA.z.v.d.32.30970230031.32
3.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)31.85980322831.79
4.Anne NoomDaw32.31980006232.19
5.Sanne PetersZV Haerlem33.10950352832.49
6.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht33.89980277432.69
7.Isabel van den NieuwndijkZv AquariusNT980322232.84
8.Kelsey OkkersZaanstad (SG)31.93980106232.88
9.Tami de LangeDaw33.34970411633.13
10.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht31.54960273233.30
11.Jet KleineOude Veer33.40990338433.62
12.Chantal BeijerZV Haerlem34.59970088433.65
13.Arianne HendriksZaanstad (SG)32.72950302833.75
14.Kimberley KortDaw31.92980469833.83
15.Charita FurumayaDe Reuring34.19950561034.00
16.Samantha BuhrsKzc33.82980414634.13
17.Leonie VosDaw34.32990166234.24
18.Nadine ScheeveZaanstad (SG)33.46970068434.37
19.Jonna EpkerZwemvereniging Hoorn34.48950119634.40
20.Lotte HoogeterpDaw34.56970387834.47
21.Linda BöhmZV Haerlem34.30970316434.53
22.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht33.23990143834.70
23.Noortje RotterdamZaanstad (SG)33.47960321835.13
24.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn33.22950635435.19
25.Noa DikZaanstad (SG)34.79980483635.32
26.Eva VisserDwt34.19960101235.36
27.Denise OtjesZv Aquarius33.46960137835.54
28.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn34.55980520236.16
29.Kim KenbeekZaanstad (SG)33.85990231236.25
30.Tori GijzenZV Haerlem34.11970316637.32

Programmanr. 22
5-6-2011 - 13:58
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Geertje OskamMSV- Zeemacht31.13890315431.50
2.Channe NoortDe Reuring31.54860503232.55
3.Mariska van GeldorpHpc30.97900529633.10
4.Dieuwertje JorinkDaw30.96930230633.30
5.Ilse TrakselZV Haerlem32.57880432633.75
6.Desiree van der LemEd-Vo32.67680028234.77
7.Iris van de SandtMSV- Zeemacht33.93930756835.36
8.Denise v.d. LindenHpc34.43940198635.68

BMBritt GerritseMSV- Zeemacht30.45960551431.30


Programmanr. 15
5-6-2011 - 13:23
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jet KleineOude Veer1:15.5299033841:15.64
2.Leonie VosDaw1:15.6799016621:16.18
3.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:15.6499023121:19.33

Programmanr. 15
5-6-2011 - 13:23
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:11.1098032281:10.57
2.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht1:14.3598027741:12.18
Anne NoomDaw1:10.4998000621:12.18
4.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:09.8798010621:12.52
5.Kimberley KortDaw1:13.7998046981:14.33
6.Carmen MeijerHpc1:12.4198002021:14.69
7.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:15.5098032221:17.24
8.Samantha BuhrsKzc1:18.3498041461:18.37
9.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn1:17.7998052021:18.57

Programmanr. 15
5-6-2011 - 13:23
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fenke BosschertDaw1:07.9397047241:08.20
2.Jade BroekA.z.v.d.1:10.2397023001:08.42
3.Danielle VisserDe Reuring1:08.1897013461:10.98
4.Tami de LangeDaw1:11.5697041161:11.63
5.Chantal BeijerZV Haerlem1:11.3597008841:12.96
6.Linda BöhmZV Haerlem1:16.4597031641:13.64
7.Nadine ScheeveZaanstad (SG)1:14.4497006841:14.74
8.Lotte HoogeterpDaw1:15.0497038781:14.98
9.Tori GijzenZV Haerlem1:13.7297031661:19.35

Programmanr. 15
5-6-2011 - 13:23
Meisjes, 100m vrije slagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht1:06.8796046281:07.28
2.Eline den BraveZaanstad (SG)1:07.5896016821:07.60
3.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn1:07.8096038841:10.00
4.Naomi BlommaertZV Haerlem1:11.4096047701:11.80
5.Britt GerritseMSV- Zeemacht1:08.5196055141:12.11
6.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht1:09.1896027321:12.96
7.Noortje RotterdamZaanstad (SG)1:16.3896032181:15.58
8.Eva VisserDwt1:14.0996010121:17.50

Programmanr. 15
5-6-2011 - 13:23
Meisjes, 100m vrije slagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne GroenOeza1:06.8695059961:07.39
2.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn1:06.0595058301:09.24
3.Dana van der ZeeZV Haerlem1:06.8595005321:09.42
4.Britt JansenZV Haerlem1:07.0395005261:10.00
5.Sanne PetersZV Haerlem1:11.1995035281:11.29
6.Jonna EpkerZwemvereniging Hoorn1:10.7595011961:14.08
7.Arianne HendriksZaanstad (SG)1:11.4195030281:14.36
8.Charita FurumayaDe Reuring1:17.5995056101:15.64
9.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn1:14.6295063541:21.30

Programmanr. 15
5-6-2011 - 13:23
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:06.7994048521:06.66
2.Geertje OskamMSV- Zeemacht1:07.6489031541:09.04
3.Dieuwertje JorinkDaw1:05.8493023061:09.74
4.Channe NoortDe Reuring1:09.5586050321:11.23
5.Mariska van GeldorpHpc1:06.7690052961:12.63
6.Ilse TrakselZV Haerlem1:11.9788043261:13.25


1 - B-Kringkampioenschappen 2011 deel 14-6-2011 - 14:15


Programmanr. 2
4-6-2011 - 14:15
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse KruizingaDaw1:51.6301022141:43.57
2.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)1:54.0601019301:52.29

Programmanr. 2
4-6-2011 - 14:15
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sterre VeermanEd-Vo1:34.4800035441:27.41
2.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:33.8600039001:28.75
3.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn1:35.4600025781:30.07
4.Jeannine PosZaanstad (SG)1:33.5000017101:36.16
5.Nadine DolfingHpc1:40.7900011161:37.87
6.Morgan GirothZaanstad (SG)1:46.7500038061:42.21
7.Zina GhazelhajZV Haerlem1:42.2400043621:44.42
8.Kayleigh KnightOeza1:43.5900029841:44.66
9.Charlotte LubbersHpc1:46.2200033501:46.85


Programmanr. 9
4-6-2011 - 14:58
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)1:59.5401019301:58.90

Programmanr. 9
4-6-2011 - 14:58
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:49.7100039001:41.85
2.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn1:51.0500025781:43.03
3.Sterre VeermanEd-Vo1:47.6700035441:43.59
4.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:51.5000015501:46.74
5.Kayleigh KnightOeza1:55.6200029842:02.68


Programmanr. 6
4-6-2011 - 14:42
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise BoonstraDaw1:28.6699026621:26.44
2.Leonie VosDaw1:25.4299016621:26.47
3.Jet KleineOude Veer1:27.1399033841:28.86
4.Susan BeemsterboerDe Reuring1:28.5899041581:31.06
5.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:29.7099023121:33.37
6.Nicolah CowlesDaw1:28.9799029121:34.08

Programmanr. 6
4-6-2011 - 14:42
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:25.0398032221:22.06FJ 1
2.Anouk DijkmanKzc1:24.6498015181:22.06FJ 2
3.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht1:27.2598027741:25.10
4.Samantha BuhrsKzc1:29.0898041461:25.95
5.Kimberley KortDaw1:23.3598046981:27.61
6.Danai LytrokapiHpc1:29.5098058701:31.36
7.Merel TolEd-Vo1:30.1098003001:31.43FJ 1
8.Carmen MeijerHpc1:30.4198002021:31.43FJ 2
9.Veerle ClaassenHpc1:30.9398007821:34.01

Programmanr. 6
4-6-2011 - 14:42
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jade BroekA.z.v.d.1:18.5197023001:17.09
2.Lotte HoogeterpDaw1:21.5897038781:23.39
3.Chantal BeijerZV Haerlem1:24.6397008841:24.21
4.Fenke BosschertDaw1:22.0297047241:26.11
5.Nadine ScheeveZaanstad (SG)1:26.0097006841:30.91

Programmanr. 6
4-6-2011 - 14:42
Meisjes, 100m rugslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eline den BraveZaanstad (SG)1:16.8196016821:17.85
2.Britt GerritseMSV- Zeemacht1:25.9996055141:24.15
3.Denise OtjesZv Aquarius1:23.6496013781:25.19
4.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht1:22.9596027321:26.86
5.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn1:24.9496038841:27.29
6.Eva VisserDwt1:26.9196010121:36.48

Programmanr. 6
4-6-2011 - 14:42
Meisjes, 100m rugslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne GroenOeza1:16.1095059961:17.26
2.Britt JansenZV Haerlem1:18.5995005261:21.04
3.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn1:19.4595063541:21.42
4.Jonna EpkerZwemvereniging Hoorn1:23.6195011961:24.55
5.Dana van der ZeeZV Haerlem1:19.8495005321:24.84
6.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn1:20.4195058301:26.60
7.Sanne PetersZV Haerlem1:25.6395035281:31.18

Programmanr. 6
4-6-2011 - 14:42
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:15.1994048521:15.78
2.Laura van der VeenA.z.v.d.1:14.5394040901:17.69
3.Ilse TrakselZV Haerlem1:22.9588043261:24.55
4.Mariska van GeldorpHpc1:18.7890052961:25.51
DISDieuwertje JorinkDaw1:14.7593023061:22.27
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDesiree van der LemEd-Vo1:22.846800282


2 - B-Kringkampioenschappen 2011 deel 25-6-2011 - 13:15


Programmanr. 17
5-6-2011 - 13:41
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke AlofsDaw1:38.0099032321:34.17
2.Leonie VosDaw1:37.1599016621:36.72
3.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:40.2899014381:42.16
4.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:39.8499023121:45.78
AFGEMCarmen TavenierZaanstad (SG)1:41.329904178

Programmanr. 17
5-6-2011 - 13:41
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van DamZV Haerlem1:35.1598000321:34.74
2.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn1:34.6198046841:35.79
3.Isabel van den NieuwndijkZv AquariusNT98032221:42.16
4.Eline van ZijlZaanstad (SG)1:38.9398033821:42.73
5.Kimberley KortDaw1:36.6998046981:43.42

Programmanr. 17
5-6-2011 - 13:41
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jade BroekA.z.v.d.1:29.6897023001:29.99
2.Tami de LangeDaw1:32.5197041161:33.37
3.Linda BöhmZV Haerlem1:30.2397031641:35.32
4.Chantal BeijerZV Haerlem1:34.4597008841:35.79
5.Tori GijzenZV Haerlem1:29.2597031661:36.18
Danielle VisserDe Reuring1:37.9297013461:36.18
7.Amber van VelzenKzc1:38.4797037301:38.17
8.Lotte HoogeterpDaw1:36.0997038781:40.27
9.Fenke BosschertDaw1:33.4197047241:42.85

Programmanr. 17
5-6-2011 - 13:41
Meisjes, 100m schoolslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eline den BraveZaanstad (SG)1:31.4896016821:35.37
2.Noortje RotterdamZaanstad (SG)1:36.9896032181:42.99

Programmanr. 17
5-6-2011 - 13:41
Meisjes, 100m schoolslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne GroenOeza1:33.3295059961:36.98
2.Jamie Lee BronZaanstad (SG)1:32.0695060201:37.63
3.Jonna EpkerZwemvereniging Hoorn1:34.7895011961:38.99FJ 1
4.Britt JansenZV Haerlem1:33.8795005261:38.99FJ 2
5.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn1:34.5095058301:42.45

Programmanr. 17
5-6-2011 - 13:41
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Desiree van der LemEd-Vo1:28.5868002821:31.91
2.Laura van der VeenA.z.v.d.1:29.4794040901:33.68
3.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:34.6494048521:35.44
4.Channe NoortDe Reuring1:32.4486050321:36.15
5.Dieuwertje JorinkDaw1:26.8693023061:38.88


Programmanr. 13
5-6-2011 - 13:15
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Charlotte LubbersHpc1:54.4800033501:53.58
2.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht1:53.8600039001:55.01
3.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn1:54.3700025781:55.84
4.Zina GhazelhajZV Haerlem1:59.5600043621:57.16
5.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht1:58.6600015501:58.16
6.Kayleigh KnightOeza1:55.6800029842:02.07
DISMorgan GirothZaanstad (SG)2:03.7400038062:04.09
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt


Programmanr. 19
5-6-2011 - 13:55
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elise BrabanderHpc1:27.0302002861:09.39


1 - B-Kringkampioenschappen 2011 deel 14-6-2011 - 14:15


Programmanr. 4
4-6-2011 - 14:23
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Susan BeemsterboerDe Reuring1:46.6699041581:31.50
2.Denise BoonstraDaw1:36.0799026621:32.00
3.Leonie VosDaw1:37.1399016621:34.58
4.Femke StevensZaanstad (SG)1:43.4299015461:37.91
5.Jet KleineOude Veer1:46.7599033841:39.57
6.Nicolah CowlesDaw1:43.2199029121:46.96

Programmanr. 4
4-6-2011 - 14:23
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel TolEd-Vo1:32.5998003001:35.03
2.Kimberley KortDaw1:37.2698046981:35.84
3.Carmen MeijerHpc1:34.0698002021:36.15
4.Florianne BultjeZV Haerlem1:34.9298043421:37.43
5.Veerle ClaassenHpc1:34.8998007821:39.13
6.Danai LytrokapiHpc1:42.5298058701:41.68
7.Kim DuineveldOude Veer1:45.4798052961:47.12

Programmanr. 4
4-6-2011 - 14:23
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte HoogeterpDaw1:28.5897038781:25.85
2.Linda BöhmZV Haerlem1:34.2697031641:26.01
3.Fenke BosschertDaw1:34.4397047241:26.72
AFGEMJade BroekA.z.v.d.1:24.599702300

Programmanr. 4
4-6-2011 - 14:23
Meisjes, 100m vlinderslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Naomi BlommaertZV Haerlem1:30.0896047701:29.29
2.Britt GerritseMSV- Zeemacht1:24.1296055141:29.63
3.Mandy v.d. LindenHpc1:35.7096006381:38.17
4.Eva VisserDwt1:36.8896010121:41.17

Programmanr. 4
4-6-2011 - 14:23
Meisjes, 100m vlinderslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dana van der ZeeZV Haerlem1:23.0695005321:25.23
2.Sanne PetersZV Haerlem1:28.9195035281:26.21
3.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn1:23.4295058301:28.95
4.Charita FurumayaDe Reuring1:26.3395056101:29.36
5.Anne GroenOeza1:27.8995059961:32.76
6.Daniëlle de ReusKzc1:36.0195059081:38.00

Programmanr. 4
4-6-2011 - 14:23
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:20.8394048521:15.81
2.Laura van der VeenA.z.v.d.1:22.2694040901:18.82
3.Mariska van GeldorpHpc1:18.9490052961:23.76
4.Channe NoortDe Reuring1:31.2386050321:29.89
5.Ilse TrakselZV Haerlem1:28.6788043261:30.62
6.Denise v.d. LindenHpc1:28.0394019861:32.09
AFGEMDesiree van der LemEd-Vo1:30.576800282
NGPatricia DegenaarsHpc1:30.179100648