Nr. 12. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 50m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 10. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 50m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 2. Heren, 100m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 100m wisselslag  12 jaar en ouder
Nr. 16. Jongens, 4 x 50m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 6. Heren, 4 x 50m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 18. Jongens, 4 x 50m wisselslag  9 - 11 jaar
Nr. 14. Heren, 4 x 50m wisselslag  12 jaar en ouder
Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 50m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 50m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 100m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 100m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 17. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  8 - 10 jaar
Nr. 13. Dames, 4 x 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 15. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  8 - 10 jaar
Nr. 7. Dames, 4 x 50m wisselslag  11 jaar en ouder


Friese Sprint Kampioenschappen 2011
Leeuwarden, 28 mei 2011


Programmanr. 12
28-5-2011
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Willem Kees RoosORCA24.61940269324.59
2.Wouter SikmaNeptunia '2425.10930233525.25
3.Maiko PostmaDZ&PC25.13940096325.44
4.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen25.19920024525.75
5.Arno NieuwhofF.Z.C.'5425.44930237525.80
6.Janco NollesHZ&PC Heerenveen25.36890229126.08
Finale B
7.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen25.53900196124.68
8.Ramon FredrikORCA25.51940393325.12
9.Erik NijholtDZ&PC25.45940134925.75
10.Dennis BosHZ&PC Heerenveen25.62920196525.76
11.Hendrik Ben v/d BoonZPD26.20880476126.35
12.Pieter YtsmaORCA26.31950180926.46


<< TOP >>
Programmanr. 12
28-5-2011
Heren, 50m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
12 jaar en ouder

1.Willem Kees RoosORCA25.00940269324.61A
2.Wouter SikmaNeptunia '2424.63930233525.10A
3.Maiko PostmaDZ&PC24.73940096325.13A
4.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen24.92920024525.19A
5.Janco NollesHZ&PC Heerenveen25.09890229125.36A
6.Arno NieuwhofF.Z.C.'5425.92930237525.44A
7.Erik NijholtDZ&PC25.25940134925.45B
8.Ramon FredrikORCA25.13940393325.51B
9.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen25.86900196125.53B
10.Dennis BosHZ&PC Heerenveen26.23920196525.62B
11.Hendrik Ben v/d BoonZPD26.52880476126.20B
12.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen28.24950438926.30B
13.Pieter YtsmaORCA26.90950180926.31R
14.Bauke YtsmaWetterwille26.41930131126.59R
15.Alex OdingaSG Middelse-Skelp27.84920555726.92
16.Alan SlompDZ&PC26.77870307127.13
17.Jens KuitertORCA28.14960389127.25
18.Henk-Jan Verkaikde Granaet27.05930544727.58
19.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen26.72690006927.60
20.Stuart VisORCA27.67970299127.71
21.Harm LemstraDe Vikings27.40930500927.72
22.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen27.16950152727.82
23.Oebele van der VeldeDZ&PC27.36950273127.84
24.Minne KoopmansNeptunia '2427.39960355728.08
25.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum28.04930089528.11
26.Eelco NautaDe Vikings27.34930501128.13
27.Willem HeijtingORCA28.08970416928.25
28.Dirk van der EemsWetterwille27.58950156528.53
29.Allard VeenstraHZ&PC Heerenveen29.19970345328.54
30.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum27.87950338528.61
31.Jelmer GroosDZ&PC29.16960294528.63
32.Richard KuipersORCA29.91970417128.64
33.Joren BarkmeijerPWC Buitenpost29.32950365728.65
34.Marco LeeverinkSG. Bolsward-Workum28.84930162728.68
35.Rick HalmaDe Vikings28.00950512128.79
36.Bouke van der ZaagPWC Buitenpost27.91960225528.80
Robert WesterdijkNeptunia '2429.33940213928.80
38.Jouke Minze BenedictusPWC Buitenpost30.12940114928.94
39.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen29.75940188329.01
40.Koen van der EemsWetterwille29.38970080729.17
41.Jeroen TijsmaPWC Buitenpost29.39950365529.19
Jelmer PostmaORCA29.53970163129.19
43.Marcel van der HeideDe Vikings29.62970150329.55
44.Wiebe Auke PostmaWetterwille29.46970265729.76
45.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum28.69960152329.78
46.Jacko KorporaalZPD29.93980224730.02
47.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum29.39970039530.32
48.Mirko van LigtenbergWetterwille30.15980073530.36
49.Jorn SteenbergenDZ&PC29.90970003930.53
50.Rutger HovingPWC Buitenpost30.06950366130.62
DISLennart van LigtenbergWetterwille28.429501951
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISBart WeilandWetterwille30.559700777
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISJonathan RozemaDZ&PC25.939501157
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMAbe RingnaldaSG. Bolsward-Workum28.258302849

12 - 15 jaar

1.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen28.24950438926.30B
2.Pieter YtsmaORCA26.90950180926.31R
3.Jens KuitertORCA28.14960389127.25
4.Stuart VisORCA27.67970299127.71
5.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen27.16950152727.82
6.Oebele van der VeldeDZ&PC27.36950273127.84
7.Minne KoopmansNeptunia '2427.39960355728.08
8.Willem HeijtingORCA28.08970416928.25
9.Dirk van der EemsWetterwille27.58950156528.53
10.Allard VeenstraHZ&PC Heerenveen29.19970345328.54
11.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum27.87950338528.61
12.Jelmer GroosDZ&PC29.16960294528.63
13.Richard KuipersORCA29.91970417128.64
14.Joren BarkmeijerPWC Buitenpost29.32950365728.65
15.Rick HalmaDe Vikings28.00950512128.79
16.Bouke van der ZaagPWC Buitenpost27.91960225528.80
17.Koen van der EemsWetterwille29.38970080729.17
18.Jeroen TijsmaPWC Buitenpost29.39950365529.19
Jelmer PostmaORCA29.53970163129.19
20.Marcel van der HeideDe Vikings29.62970150329.55
21.Wiebe Auke PostmaWetterwille29.46970265729.76
22.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum28.69960152329.78
23.Jacko KorporaalZPD29.93980224730.02
24.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum29.39970039530.32
25.Mirko van LigtenbergWetterwille30.15980073530.36
26.Jorn SteenbergenDZ&PC29.90970003930.53
27.Rutger HovingPWC Buitenpost30.06950366130.62
DISLennart van LigtenbergWetterwille28.429501951
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISBart WeilandWetterwille30.559700777
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISJonathan RozemaDZ&PC25.939501157
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

16 - 17 jaar

1.Willem Kees RoosORCA25.00940269324.61A
2.Wouter SikmaNeptunia '2424.63930233525.10A
3.Maiko PostmaDZ&PC24.73940096325.13A
4.Arno NieuwhofF.Z.C.'5425.92930237525.44A
5.Erik NijholtDZ&PC25.25940134925.45B
6.Ramon FredrikORCA25.13940393325.51B
7.Bauke YtsmaWetterwille26.41930131126.59R
8.Henk-Jan Verkaikde Granaet27.05930544727.58
9.Harm LemstraDe Vikings27.40930500927.72
10.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum28.04930089528.11
11.Eelco NautaDe Vikings27.34930501128.13
12.Marco LeeverinkSG. Bolsward-Workum28.84930162728.68
13.Robert WesterdijkNeptunia '2429.33940213928.80
14.Jouke Minze BenedictusPWC Buitenpost30.12940114928.94
15.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen29.75940188329.01

18 jaar en ouder

1.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen24.92920024525.19A
2.Janco NollesHZ&PC Heerenveen25.09890229125.36A
3.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen25.86900196125.53B
4.Dennis BosHZ&PC Heerenveen26.23920196525.62B
5.Hendrik Ben v/d BoonZPD26.52880476126.20B
6.Alex OdingaSG Middelse-Skelp27.84920555726.92
7.Alan SlompDZ&PC26.77870307127.13
8.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen26.72690006927.60
AFGEMAbe RingnaldaSG. Bolsward-Workum28.258302849


<< TOP >>
Programmanr. 4
28-5-2011
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Erik HagtingDZ&PC27.06910082927.19
2.Ramon FredrikORCA28.12940393327.62
3.Willem Kees RoosORCA28.14940269327.99
4.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen28.54900196128.29
5.Arno NieuwhofF.Z.C.'5428.44930237528.50
6.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen29.33920024530.00
Finale B
7.Erik NijholtDZ&PC29.47940134929.32
8.Pieter YtsmaORCA30.29950180930.79
9.Alex OdingaSG Middelse-Skelp30.46920555730.86
10.Jens KuitertORCA30.77960389131.05
11.Jonathan RozemaDZ&PC31.35950115731.38
12.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen31.44690006931.66


<< TOP >>
Programmanr. 4
28-5-2011
Heren, 50m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
12 jaar en ouder

1.Erik HagtingDZ&PC27.62910082927.06A
2.Ramon FredrikORCA28.55940393328.12A
3.Willem Kees RoosORCA28.23940269328.14A
4.Arno NieuwhofF.Z.C.'5428.86930237528.44A
5.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen28.28900196128.54A
6.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen28.43920024529.33A
7.Erik NijholtDZ&PC29.72940134929.47B
8.Janco NollesHZ&PC Heerenveen29.43890229130.22B
9.Pieter YtsmaORCA30.85950180930.29B
10.Wouter SikmaNeptunia '2429.20930233530.37B
11.Alex OdingaSG Middelse-Skelp31.26920555730.46B
12.Jens KuitertORCA31.92960389130.77B
13.Henk-Jan Verkaikde Granaet30.36930544730.79R
14.Jonathan RozemaDZ&PC31.20950115731.35R
15.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen32.66690006931.44
16.Bauke YtsmaWetterwille32.56930131131.70
17.Richard KuipersORCA34.09970417132.07
18.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen33.28950438932.18
19.Harm LemstraDe Vikings32.49930500932.42
20.Minne KoopmansNeptunia '2432.54960355732.64
21.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum31.64930089532.77
22.Jelmer GroosDZ&PC33.38960294532.92
23.Jelmer PostmaORCA35.51970163133.00
24.Stuart VisORCA35.09970299134.08
25.Bouke van der ZaagPWC Buitenpost35.16960225534.34
26.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen34.02940188334.35
27.Lennart van LigtenbergWetterwille34.75950195134.46
28.Eelco NautaDe Vikings34.24930501134.48
29.Marcel van der HeideDe Vikings34.96970150334.83
30.Thomas de BoerZCNF'3435.62960312734.93
31.Jorn SteenbergenDZ&PC35.60970003935.01
32.Hendrik RozemaNeptunia '2435.69960028135.31
33.Hendrik Ben v/d BoonZPD32.60880476135.63
34.Marc de VriesHZ&PC Heerenveen36.03950038135.67
35.Joren BarkmeijerPWC Buitenpost36.33950365735.74
36.Koen van der EemsWetterwille35.22970080735.91
37.Mirko van LigtenbergWetterwille35.22980073536.02
38.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum35.06960152336.17
39.Wijbe Bauke WoudaZPD35.68920649536.79
AFGEMAbe RingnaldaSG. Bolsward-Workum32.738302849
NGGerard EghuizenHZ&PC Heerenveen33.877400197

12 - 15 jaar

1.Pieter YtsmaORCA30.85950180930.29B
2.Jens KuitertORCA31.92960389130.77B
3.Jonathan RozemaDZ&PC31.20950115731.35R
4.Richard KuipersORCA34.09970417132.07
5.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen33.28950438932.18
6.Minne KoopmansNeptunia '2432.54960355732.64
7.Jelmer GroosDZ&PC33.38960294532.92
8.Jelmer PostmaORCA35.51970163133.00
9.Stuart VisORCA35.09970299134.08
10.Bouke van der ZaagPWC Buitenpost35.16960225534.34
11.Lennart van LigtenbergWetterwille34.75950195134.46
12.Marcel van der HeideDe Vikings34.96970150334.83
13.Thomas de BoerZCNF'3435.62960312734.93
14.Jorn SteenbergenDZ&PC35.60970003935.01
15.Hendrik RozemaNeptunia '2435.69960028135.31
16.Marc de VriesHZ&PC Heerenveen36.03950038135.67
17.Joren BarkmeijerPWC Buitenpost36.33950365735.74
18.Koen van der EemsWetterwille35.22970080735.91
19.Mirko van LigtenbergWetterwille35.22980073536.02
20.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum35.06960152336.17

16 - 17 jaar

1.Ramon FredrikORCA28.55940393328.12A
2.Willem Kees RoosORCA28.23940269328.14A
3.Arno NieuwhofF.Z.C.'5428.86930237528.44A
4.Erik NijholtDZ&PC29.72940134929.47B
5.Wouter SikmaNeptunia '2429.20930233530.37B
6.Henk-Jan Verkaikde Granaet30.36930544730.79R
7.Bauke YtsmaWetterwille32.56930131131.70
8.Harm LemstraDe Vikings32.49930500932.42
9.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum31.64930089532.77
10.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen34.02940188334.35
11.Eelco NautaDe Vikings34.24930501134.48

18 jaar en ouder

1.Erik HagtingDZ&PC27.62910082927.06A
2.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen28.28900196128.54A
3.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen28.43920024529.33A
4.Janco NollesHZ&PC Heerenveen29.43890229130.22B
5.Alex OdingaSG Middelse-Skelp31.26920555730.46B
6.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen32.66690006931.44
7.Hendrik Ben v/d BoonZPD32.60880476135.63
8.Wijbe Bauke WoudaZPD35.68920649536.79
AFGEMAbe RingnaldaSG. Bolsward-Workum32.738302849
NGGerard EghuizenHZ&PC Heerenveen33.877400197


<< TOP >>
Programmanr. 10
28-5-2011
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen32.15900196131.38
2.Alan SlompDZ&PC33.03870307132.17
3.Hendrik Ben v/d BoonZPD32.38880476132.34
4.Ramon FredrikORCA32.48940393332.44
5.Henk-Jan Verkaikde Granaet33.03930544732.54
6.Janco NollesHZ&PC Heerenveen32.92890229133.58
Finale B
7.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen33.71690006933.23
8.Oebele van der VeldeDZ&PC33.09950273133.69
9.Alex OdingaSG Middelse-Skelp34.62920555735.01
NG.ZACor SytsmaSG. Bolsward-Workum35.309503385
NG.ZARobert WesterdijkNeptunia '2435.329402139
AFGEMHarm LemstraDe Vikings34.159305009


<< TOP >>
Programmanr. 10
28-5-2011
Heren, 50m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
12 jaar en ouder

1.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen34.60900196132.15A
2.Hendrik Ben v/d BoonZPD33.21880476132.38A
3.Ramon FredrikORCA32.32940393332.48A
4.Janco NollesHZ&PC Heerenveen33.38890229132.92A
5.Henk-Jan Verkaikde Granaet32.33930544733.03A
Alan SlompDZ&PC32.29870307133.03A
7.Herman van DijkWellerobben32.57890069133.06B
8.Oebele van der VeldeDZ&PC34.49950273133.09B
9.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen34.36690006933.71B
10.Willem Kees RoosORCA34.09940269334.01B
11.Wouter SikmaNeptunia '2433.13930233534.04B
12.Harm LemstraDe Vikings34.94930500934.15B
13.Alex OdingaSG Middelse-Skelp34.42920555734.62R
14.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum35.20930089535.16R
15.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum34.59950338535.30
16.Robert WesterdijkNeptunia '2437.00940213935.32
17.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen38.46950438935.52
18.Bauke YtsmaWetterwille36.20930131135.89
Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen35.12940188335.89
20.Dirk van der EemsWetterwille36.18950156536.33
21.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum35.40960152336.45
22.Pieter YtsmaORCA36.97950180936.98
23.Minne KoopmansNeptunia '2436.48960355737.14
24.Stuart VisORCA37.45970299137.18
25.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum37.13970039537.23
26.Jeroen TijsmaPWC Buitenpost37.32950365537.47
27.Hessel BiermaPWC Buitenpost38.15960225737.67
28.Marco LeeverinkSG. Bolsward-Workum39.04930162738.06
29.Richard KuipersORCA39.93970417138.08
30.Wiebe Auke PostmaWetterwille37.36970265738.32
31.Allard VeenstraHZ&PC Heerenveen37.49970345338.39
32.Martin van KammenZPD38.82950268738.71
33.Jorn SteenbergenDZ&PC38.65970003938.99
34.Hendrik RozemaNeptunia '2438.75960028139.51
35.Jelmer PostmaORCA40.02970163140.22
AFGEMAbe RingnaldaSG. Bolsward-Workum36.858302849

12 - 15 jaar

1.Oebele van der VeldeDZ&PC34.49950273133.09B
2.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum34.59950338535.30
3.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen38.46950438935.52
4.Dirk van der EemsWetterwille36.18950156536.33
5.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum35.40960152336.45
6.Pieter YtsmaORCA36.97950180936.98
7.Minne KoopmansNeptunia '2436.48960355737.14
8.Stuart VisORCA37.45970299137.18
9.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum37.13970039537.23
10.Jeroen TijsmaPWC Buitenpost37.32950365537.47
11.Hessel BiermaPWC Buitenpost38.15960225737.67
12.Richard KuipersORCA39.93970417138.08
13.Wiebe Auke PostmaWetterwille37.36970265738.32
14.Allard VeenstraHZ&PC Heerenveen37.49970345338.39
15.Martin van KammenZPD38.82950268738.71
16.Jorn SteenbergenDZ&PC38.65970003938.99
17.Hendrik RozemaNeptunia '2438.75960028139.51
18.Jelmer PostmaORCA40.02970163140.22

16 - 17 jaar

1.Ramon FredrikORCA32.32940393332.48A
2.Henk-Jan Verkaikde Granaet32.33930544733.03A
3.Willem Kees RoosORCA34.09940269334.01B
4.Wouter SikmaNeptunia '2433.13930233534.04B
5.Harm LemstraDe Vikings34.94930500934.15B
6.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum35.20930089535.16R
7.Robert WesterdijkNeptunia '2437.00940213935.32
8.Bauke YtsmaWetterwille36.20930131135.89
Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen35.12940188335.89
10.Marco LeeverinkSG. Bolsward-Workum39.04930162738.06

18 jaar en ouder

1.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen34.60900196132.15A
2.Hendrik Ben v/d BoonZPD33.21880476132.38A
3.Janco NollesHZ&PC Heerenveen33.38890229132.92A
4.Alan SlompDZ&PC32.29870307133.03A
5.Herman van DijkWellerobben32.57890069133.06B
6.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen34.36690006933.71B
7.Alex OdingaSG Middelse-Skelp34.42920555734.62R
AFGEMAbe RingnaldaSG. Bolsward-Workum36.858302849


<< TOP >>
Programmanr. 8
28-5-2011
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Ramon FredrikORCA26.57940393326.46
2.Dennis BosHZ&PC Heerenveen27.13920196527.19
3.Jonathan RozemaDZ&PC28.18950115728.14
4.Erik NijholtDZ&PC28.36940134928.25
5.Janco NollesHZ&PC Heerenveen28.10890229128.58
6.Wouter SikmaNeptunia '2427.93930233528.91
Finale B
7.Alex OdingaSG Middelse-Skelp28.50920555728.51
8.Henk-Jan Verkaikde Granaet29.78930544728.88
9.Minne KoopmansNeptunia '2429.94960355729.67
10.Bauke YtsmaWetterwille29.66930131129.96
11.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen30.10690006930.11
DISHendrik Ben v/d BoonZPD29.42880476129.41
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 8
28-5-2011
Heren, 50m vlinderslag12 jaar en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
12 jaar en ouder

1.Ramon FredrikORCA25.98940393326.57A
2.Dennis BosHZ&PC Heerenveen27.70920196527.13A
3.Willem Kees RoosORCA26.88940269327.22A
4.Wouter SikmaNeptunia '2427.77930233527.93A
5.Janco NollesHZ&PC Heerenveen28.15890229128.10A
6.Jonathan RozemaDZ&PC26.99950115728.18A
7.Maiko PostmaDZ&PC27.36940096328.26B
8.Erik NijholtDZ&PC27.74940134928.36B
9.Alex OdingaSG Middelse-Skelp28.94920555728.50B
10.Hendrik Ben v/d BoonZPD29.86880476129.42B
11.Bauke YtsmaWetterwille30.35930131129.66B
12.Henk-Jan Verkaikde Granaet29.09930544729.78B
13.Pieter YtsmaORCA29.92950180929.90R
14.Minne KoopmansNeptunia '2429.55960355729.94R
15.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen29.74690006930.10
16.Willem HeijtingORCA31.44970416930.29
17.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen29.54950152730.39
18.Lennart van LigtenbergWetterwille30.97950195130.51
19.Jens KuitertORCA32.42960389131.51
20.Stuart VisORCA32.26970299131.70
21.Robert WesterdijkNeptunia '2432.48940213932.25
22.Rick HalmaDe Vikings32.63950512132.31
23.Dirk van der EemsWetterwille31.42950156532.44
24.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum32.08930089533.04
Allard VeenstraHZ&PC Heerenveen33.29970345333.04
26.Richard KuipersORCA35.06970417133.50
27.Bouke van der ZaagPWC Buitenpost35.26960225534.05
28.Jeroen TijsmaPWC Buitenpost33.69950365534.95
29.Marc de VriesHZ&PC Heerenveen34.88950038135.16
30.Mirko van LigtenbergWetterwille34.75980073535.40
31.Thomas de BoerZCNF'3434.75960312736.42
32.Jorn SteenbergenDZ&PC34.60970003936.63
33.Wijbe Bauke WoudaZPD36.03920649536.77
DISCor SytsmaSG. Bolsward-Workum32.049503385
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMAbe RingnaldaSG. Bolsward-Workum31.568302849

12 - 15 jaar

1.Jonathan RozemaDZ&PC26.99950115728.18A
2.Pieter YtsmaORCA29.92950180929.90R
3.Minne KoopmansNeptunia '2429.55960355729.94R
4.Willem HeijtingORCA31.44970416930.29
5.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen29.54950152730.39
6.Lennart van LigtenbergWetterwille30.97950195130.51
7.Jens KuitertORCA32.42960389131.51
8.Stuart VisORCA32.26970299131.70
9.Rick HalmaDe Vikings32.63950512132.31
10.Dirk van der EemsWetterwille31.42950156532.44
11.Allard VeenstraHZ&PC Heerenveen33.29970345333.04
12.Richard KuipersORCA35.06970417133.50
13.Bouke van der ZaagPWC Buitenpost35.26960225534.05
14.Jeroen TijsmaPWC Buitenpost33.69950365534.95
15.Marc de VriesHZ&PC Heerenveen34.88950038135.16
16.Mirko van LigtenbergWetterwille34.75980073535.40
17.Thomas de BoerZCNF'3434.75960312736.42
18.Jorn SteenbergenDZ&PC34.60970003936.63
DISCor SytsmaSG. Bolsward-Workum32.049503385
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

16 - 17 jaar

1.Ramon FredrikORCA25.98940393326.57A
2.Willem Kees RoosORCA26.88940269327.22A
3.Wouter SikmaNeptunia '2427.77930233527.93A
4.Maiko PostmaDZ&PC27.36940096328.26B
5.Erik NijholtDZ&PC27.74940134928.36B
6.Bauke YtsmaWetterwille30.35930131129.66B
7.Henk-Jan Verkaikde Granaet29.09930544729.78B
8.Robert WesterdijkNeptunia '2432.48940213932.25
9.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum32.08930089533.04

18 jaar en ouder

1.Dennis BosHZ&PC Heerenveen27.70920196527.13A
2.Janco NollesHZ&PC Heerenveen28.15890229128.10A
3.Alex OdingaSG Middelse-Skelp28.94920555728.50B
4.Hendrik Ben v/d BoonZPD29.86880476129.42B
5.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen29.74690006930.10
6.Wijbe Bauke WoudaZPD36.03920649536.77
AFGEMAbe RingnaldaSG. Bolsward-Workum31.568302849


<< TOP >>
Programmanr. 2
28-5-2011
Heren, 100m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
Finale A
1.Ramon Fredrik94ORCA59.82666
2.Erik Hagting91DZ&PC59.92662
3.Maiko Postma94DZ&PC1:03.31561
4.Henk-Jan Verkaik93de Granaet1:03.76550
5.Wouter Sikma93Neptunia '241:07.18470
6.Pieter Ytsma95ORCA1:07.48464
Finale B
7.Minne Koopmans96Neptunia '241:07.09472
8.Sander Akkerman95HZ&PC Heerenveen1:09.97416
9.Oebele van der Velde95DZ&PC1:11.21395
DISHendrik Ben v/d Boon88ZPD1:07.17
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NGHarm Lemstra93De Vikings
NGGerard Eghuizen74HZ&PC Heerenveen


<< TOP >>
Programmanr. 2
28-5-2011
Heren, 100m wisselslag12 jaar en ouder
Resultaten Voorronde

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
12 jaar en ouder

1.Erik Hagting91DZ&PC59.83665A27.0532.78
2.Ramon Fredrik94ORCA1:00.07657A27.3132.76
3.Maiko Postma94DZ&PC1:02.86574A30.0032.86
4.Willem Kees Roos94ORCA1:03.47557A28.4135.06
5.Wouter Sikma93Neptunia '241:05.14515A29.5035.64
6.Dennis Bos92HZ&PC Heerenveen1:05.21514A29.8935.32
7.Henk-Jan Verkaik93de Granaet1:05.83499B30.6435.19
8.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heerenveen1:05.84499B28.9336.91
Pieter Ytsma95ORCA1:05.84499B30.4435.40
10.Minne Koopmans96Neptunia '241:07.30467B31.3435.96
11.Hendrik Ben v/d Boon88ZPD1:07.43465B31.2336.20
12.Sander Akkerman95HZ&PC Heerenveen1:07.80457B31.2636.54
13.Harm Lemstra93De Vikings1:07.99453R32.3235.67
14.Ruben Bonnema95HZ&PC Heerenveen1:08.41445R31.5536.86
15.Gerard Eghuizen74HZ&PC Heerenveen1:08.8843631.7837.10
16.Oebele van der Velde95DZ&PC1:09.1443133.9835.16
17.Robert Westerdijk94Neptunia '241:09.3542732.9536.40
18.Allard Veenstra97HZ&PC Heerenveen1:10.4440832.5137.93
19.Jens Kuitert96ORCA1:10.6940331.7538.94
20.Richard Kuipers97ORCA1:10.9239932.4738.45
21.Chris ter Beke93SG. Bolsward-Workum1:11.1139633.2437.87
22.Lennart van Ligtenberg95Wetterwille1:11.9238333.1438.78
23.Bauke Ytsma93Wetterwille1:12.3837631.6340.75
24.Cor Sytsma95SG. Bolsward-Workum1:13.3036234.6138.69
25.Jelmer Postma97ORCA1:13.8135434.1439.67
26.Jouke Minze Benedictus94PWC1:14.4134635.0839.33
27.Vincent Visser97SG. Bolsward-Workum1:14.8933935.7139.18
28.Mirko van Ligtenberg98Wetterwille1:14.9333933.6941.24
29.Marcel de Groot96SG. Bolsward-Workum1:14.9433936.0538.89
30.Jeroen Tijsma95PWC1:15.2233536.1639.06
31.Hendrik Rozema96Neptunia '241:15.9632535.4840.48
32.Rick Halma95De Vikings1:16.0132435.6140.40
33.Eelco Nauta93De Vikings1:16.2732136.6539.62
34.Matthijs Jansen96Wetterwille1:16.6731635.7540.92
DISStuart Vis97ORCA32.12
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISMarc de Vries95HZ&PC Heerenveen1:15.5535.0740.48
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.

12 - 15 jaar

1.Pieter Ytsma95ORCA1:05.84499B30.4435.40
2.Minne Koopmans96Neptunia '241:07.30467B31.3435.96
3.Sander Akkerman95HZ&PC Heerenveen1:07.80457B31.2636.54
4.Ruben Bonnema95HZ&PC Heerenveen1:08.41445R31.5536.86
5.Oebele van der Velde95DZ&PC1:09.1443133.9835.16
6.Allard Veenstra97HZ&PC Heerenveen1:10.4440832.5137.93
7.Jens Kuitert96ORCA1:10.6940331.7538.94
8.Richard Kuipers97ORCA1:10.9239932.4738.45
9.Lennart van Ligtenberg95Wetterwille1:11.9238333.1438.78
10.Cor Sytsma95SG. Bolsward-Workum1:13.3036234.6138.69
11.Jelmer Postma97ORCA1:13.8135434.1439.67
12.Vincent Visser97SG. Bolsward-Workum1:14.8933935.7139.18
13.Mirko van Ligtenberg98Wetterwille1:14.9333933.6941.24
14.Marcel de Groot96SG. Bolsward-Workum1:14.9433936.0538.89
15.Jeroen Tijsma95PWC1:15.2233536.1639.06
16.Hendrik Rozema96Neptunia '241:15.9632535.4840.48
17.Rick Halma95De Vikings1:16.0132435.6140.40
18.Matthijs Jansen96Wetterwille1:16.6731635.7540.92
DISStuart Vis97ORCA32.12
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISMarc de Vries95HZ&PC Heerenveen1:15.5535.0740.48
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.

16 - 17 jaar

1.Ramon Fredrik94ORCA1:00.07657A27.3132.76
2.Maiko Postma94DZ&PC1:02.86574A30.0032.86
3.Willem Kees Roos94ORCA1:03.47557A28.4135.06
4.Wouter Sikma93Neptunia '241:05.14515A29.5035.64
5.Henk-Jan Verkaik93de Granaet1:05.83499B30.6435.19
6.Harm Lemstra93De Vikings1:07.99453R32.3235.67
7.Robert Westerdijk94Neptunia '241:09.3542732.9536.40
8.Chris ter Beke93SG. Bolsward-Workum1:11.1139633.2437.87
9.Bauke Ytsma93Wetterwille1:12.3837631.6340.75
10.Jouke Minze Benedictus94PWC1:14.4134635.0839.33
11.Eelco Nauta93De Vikings1:16.2732136.6539.62

18 jaar en ouder

1.Erik Hagting91DZ&PC59.83665A27.0532.78
2.Dennis Bos92HZ&PC Heerenveen1:05.21514A29.8935.32
3.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heerenveen1:05.84499B28.9336.91
4.Hendrik Ben v/d Boon88ZPD1:07.43465B31.2336.20
5.Gerard Eghuizen74HZ&PC Heerenveen1:08.8843631.7837.10


<< TOP >>
Programmanr. 16
28-5-2011
Jongens, 4 x 50m vrije slag

9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DZ&PC 2DZ&PC2:08.472:08.81
Jacob de Roos
Koendert Kellner
99
00
29.47Jelle Betten
Jan-Arnoud Melse
00
99
2.Hz&pc 2 1HZ&PC Heerenveen 22:20.242:17.46
Erwin Heinsius
Rob van Wier
99
99
35.57Daan Zwertbroek
Jelmer Meijer
99
99
3.ORCA 1ORCA2:25.452:22.07
Remco Witteveen
Teun de Boer
99
99
35.61David Kuipers
Auke Jan Ytsma
00
99
4.Hz&pc 2 2HZ&PC Heerenveen 22:34.122:27.74
Gerco Ganzevoort
Thomas Stuiver
99
00
37.32Jilles Lycklama a Nijholt
Thijs Hoekstra
00
00
AFGEMde Granaet 1de Granaet2:32.12


<< TOP >>
Programmanr. 6
28-5-2011
Heren, 4 x 50m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen1:42.101:39.87
Dennis Bos
Jelmer Meijer
92
90
25.52
24.56
Janco Nolles
Christiaan van Dijk
89
92
25.07
24.72
2.DZ&PC 1DZ&PC1:41.051:39.97
Erik Nijholt
Jonathan Rozema
94
95
25.33
25.54
Erik Hagting
Maiko Postma
91
94
24.50
24.60
3.ORCA 1ORCA1:38.091:41.85
Willem Kees Roos
Vincent van Iperen
94
91
24.51
25.78
Ramon Fredrik
Michiel Punter
94
84
24.61
26.95
4.ORCA 1ORCA1:52.621:51.70
Richard Kuipers
Stuart Vis
97
97
28.44
26.85
Jelmer Postma
Willem Heijting
97
97
29.20
27.21
5.HZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heerenveen1:59.381:51.90
Ruben Bonnema
Silvan Akkerman
95
97
26.43
31.13
Allard Veenstra
Sander Akkerman
97
95
27.62
26.72
6.PWC 1PWC Buitenpost1:56.681:55.87
Jeroen Tijsma
Rutger Hoving
95
95
29.31
30.53
Joren Barkmeijer
Bouke van der Zaag
95
96
27.99
28.04


<< TOP >>
Programmanr. 18
28-5-2011
Jongens, 4 x 50m wisselslag

9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DZ&PC 2DZ&PC2:24.172:24.17
Jacob de Roos
Stefan Reinderink
99
99
33.48Koendert Kellner
Jan-Arnoud Melse
00
99
2.Hz&pc 2 1HZ&PC Heerenveen 22:40.562:42.44
Erwin Heinsius
Gerco Ganzevoort
99
99
40.74Daan Zwertbroek
Jelmer Meijer
99
99
3.ORCA 1ORCA2:47.642:46.60
Teun de Boer
Remco Witteveen
99
99
40.66Auke Jan Ytsma
David Kuipers
99
00
4.Hz&pc 2 2HZ&PC Heerenveen 22:57.213:01.89
Rob van Wier
Thomas Stuiver
99
00
43.13Jilles Lycklama a Nijholt
Thijs Hoekstra
00
00
AFGEMde Granaet 2de Granaet2:58.84


<< TOP >>
Programmanr. 14
28-5-2011
Heren, 4 x 50m wisselslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DZ&PC 1DZ&PC1:51.631:50.38
Erik Hagting
Alan Slomp
91
87
27.02
31.12
Jonathan Rozema
Maiko Postma
95
94
27.39
24.85
2.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen1:55.371:54.71
Christiaan van Dijk
Janco Nolles
92
89
29.44
33.24
Dennis Bos
Jelmer Meijer
92
90
27.24
24.79
3.ORCA 1ORCA1:48.141:56.97
Willem Kees Roos
Stuart Vis
94
97
28.42
36.38
Ramon Fredrik
Pieter Ytsma
94
95
26.02
26.15
4.HZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heerenveen2:15.712:06.87
Allard Veenstra
Marc de Vries
97
95
31.97
38.53
Sander Akkerman
Ruben Bonnema
95
95
30.46
25.91
5.ORCA 1ORCA2:09.842:08.62
Jelmer Postma
Richard Kuipers
97
97
34.08
37.72
Willem Heijting
Jens Kuitert
97
96
30.38
26.44
6.PWC 1PWC Buitenpost2:16.322:14.75
Bouke van der Zaag
Hessel Bierma
96
96
35.00
38.10
Jeroen Tijsma
Joren Barkmeijer
95
95
34.16
27.49


<< TOP >>
Programmanr. 1
28-5-2011
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Femke LeenstraORCA27.05950303826.90
2.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen27.32910249627.30
3.Cynthia VerkaikORCA27.49960128827.32
4.Renate HemmesDZ&PC27.61960041827.77
5.Monique van de StruikDZ&PC27.65950250228.04
6.Anja MusSG Middelse-Skelp28.39940392828.97
Finale B
7.Evelien van RuitenORCA28.75960292428.43
8.Marre ZandringaORCA28.96970113628.57
9.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen28.90950217028.64
10.Kinge ZandringaORCA28.71980142228.78
11.Femke GroosDZ&PC28.84940449229.07
12.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen29.07920432829.10


<< TOP >>
Programmanr. 1
28-5-2011
Dames, 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
11 jaar en ouder

1.Femke LeenstraORCA26.61950303827.05A
2.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen27.07910249627.32A
3.Cynthia VerkaikORCA27.70960128827.49A
4.Renate HemmesDZ&PC27.40960041827.61A
5.Monique van de StruikDZ&PC27.65950250227.65A
6.Anja MusSG Middelse-Skelp27.90940392828.39A
7.Angelique BoersmaDe Vikings28.42800158628.63B
8.Kinge ZandringaORCA29.65980142228.71B
9.Evelien van RuitenORCA28.09960292428.75B
10.Femke GroosDZ&PC28.16940449228.84B
11.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen28.99950217028.90B
12.Marre ZandringaORCA27.73970113628.96B
13.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen27.97920432829.07R
14.Anneliene ZuidemaORCA28.79980076829.12R
15.Claris de VriesORCA29.24970094229.23
16.Nenne VenemaDZ&PC29.16950358629.43
17.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen29.24950192029.47
18.Saskia BergsmaWellerobben29.31930168629.77
19.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5429.92960189629.82
20.Esther VisserDe Vikings29.28970054429.92
Freya HolwerdaORCA31.03950278029.92
22.Rixt Wilbersde Granaet29.98950348030.17
Marty Krans-de WeerdZCNF'3429.96750060430.17
24.Hanny van DijkORCA30.45980451430.23
25.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum30.53940414230.26
26.Rixt MengerORCA32.10960205230.39
27.Melissa NautaORCA30.61960238830.49
28.Mirthe AlkemaORCA30.24960361630.50
29.Hinke GroosDZ&PC31.24990176830.66
Carolien BaardaORCA31.59970406030.66
31.Simone MusSG Middelse-Skelp30.03960193230.78
32.Thea BaasPWC Buitenpost30.48950138830.81
33.Josien WijkhuijsF.Z.C.'5431.77990286630.87
34.Rebecca JansenORCA30.30970349030.89
35.Roelie de BoerWetterwille31.10960050830.93
36.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen30.29960086630.94
Femke de JongORCA30.38930639030.94
38.Carmen WeistraORCA30.91980214830.98
39.Eline LigthartDe Vikings30.91930170631.01
Nynke KlokmanDZ&PC31.53980142431.01
41.Danielle de BoerHZ&PC Heerenveen29.18940473631.02
42.Lisanne HassingDe Forel30.91970258431.12
43.Annemiek HalmaDe Vikings31.04970288431.13
44.Irene DotingaNeptunia '2431.31960351631.24
45.Jill MullerDZ&PC31.14960072831.31
46.Merel WeysenfeldDe Vikings31.64940411031.34
47.Sigrid HogendorpF.Z.C.'5433.08990096231.41
48.Amarins MengerDZ&PC30.83940671631.44
49.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen31.87970020231.51
50.Annemiek Meulenbeldde Granaet31.92950623031.52
51.Amber BoschF.Z.C.'5431.95970336831.55
52.Myrthe Offengade Granaet32.41990187431.58
53.Joyce PostmaSG. Bolsward-Workum32.20940209831.61
54.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum31.69950028431.75
55.Ellen JagerPWC Buitenpost31.83980138431.84
56.Julia ZwertbroekHZ&PC Heerenveen31.75960095031.88
57.Yvonne DotingaNeptunia '2431.43930609632.06
58.Nikki JepkemaORCA32.57950595632.23
59.Anna RegnerusWetterwille31.24970165632.34
Lisa RozemaF.Z.C.'5432.41960086032.34
61.Brigitte van der Veende Granaet32.35980260032.43
Yolanda de VegtZCNF'3432.98950032832.43
63.Gwen SieswerdaF.Z.C.'5433.27980234232.52
64.Naomi RozemaDZ&PC32.52990119432.76
65.Femke de MeerZPD32.63970308032.78
66.Nynke YtsmaWetterwille33.11970079232.79
67.Rosanna van Teijenisis32.81980352432.83
68.Laura TerpstraNeptunia '2433.30940291433.08
69.Larissa HeddemaDZ&PC33.21970542633.11
70.Esmee VerhoefORCA31.13960380233.29
AFGEMWendy van CleefORCA31.729802760

11 - 13 jaar

1.Kinge ZandringaORCA29.65980142228.71B
2.Marre ZandringaORCA27.73970113628.96B
3.Anneliene ZuidemaORCA28.79980076829.12R
4.Claris de VriesORCA29.24970094229.23
5.Esther VisserDe Vikings29.28970054429.92
6.Hanny van DijkORCA30.45980451430.23
7.Hinke GroosDZ&PC31.24990176830.66
Carolien BaardaORCA31.59970406030.66
9.Josien WijkhuijsF.Z.C.'5431.77990286630.87
10.Rebecca JansenORCA30.30970349030.89
11.Carmen WeistraORCA30.91980214830.98
12.Nynke KlokmanDZ&PC31.53980142431.01
13.Lisanne HassingDe Forel30.91970258431.12
14.Annemiek HalmaDe Vikings31.04970288431.13
15.Sigrid HogendorpF.Z.C.'5433.08990096231.41
16.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen31.87970020231.51
17.Amber BoschF.Z.C.'5431.95970336831.55
18.Myrthe Offengade Granaet32.41990187431.58
19.Ellen JagerPWC Buitenpost31.83980138431.84
20.Anna RegnerusWetterwille31.24970165632.34
21.Brigitte van der Veende Granaet32.35980260032.43
22.Gwen SieswerdaF.Z.C.'5433.27980234232.52
23.Naomi RozemaDZ&PC32.52990119432.76
24.Femke de MeerZPD32.63970308032.78
25.Nynke YtsmaWetterwille33.11970079232.79
26.Rosanna van Teijenisis32.81980352432.83
27.Larissa HeddemaDZ&PC33.21970542633.11
AFGEMWendy van CleefORCA31.729802760

14 - 15 jaar

1.Femke LeenstraORCA26.61950303827.05A
2.Cynthia VerkaikORCA27.70960128827.49A
3.Renate HemmesDZ&PC27.40960041827.61A
4.Monique van de StruikDZ&PC27.65950250227.65A
5.Evelien van RuitenORCA28.09960292428.75B
6.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen28.99950217028.90B
7.Nenne VenemaDZ&PC29.16950358629.43
8.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen29.24950192029.47
9.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5429.92960189629.82
10.Freya HolwerdaORCA31.03950278029.92
11.Rixt Wilbersde Granaet29.98950348030.17
12.Rixt MengerORCA32.10960205230.39
13.Melissa NautaORCA30.61960238830.49
14.Mirthe AlkemaORCA30.24960361630.50
15.Simone MusSG Middelse-Skelp30.03960193230.78
16.Thea BaasPWC Buitenpost30.48950138830.81
17.Roelie de BoerWetterwille31.10960050830.93
18.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen30.29960086630.94
19.Irene DotingaNeptunia '2431.31960351631.24
20.Jill MullerDZ&PC31.14960072831.31
21.Annemiek Meulenbeldde Granaet31.92950623031.52
22.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum31.69950028431.75
23.Julia ZwertbroekHZ&PC Heerenveen31.75960095031.88
24.Nikki JepkemaORCA32.57950595632.23
25.Lisa RozemaF.Z.C.'5432.41960086032.34
26.Yolanda de VegtZCNF'3432.98950032832.43
27.Esmee VerhoefORCA31.13960380233.29

16 jaar en ouder

1.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen27.07910249627.32A
2.Anja MusSG Middelse-Skelp27.90940392828.39A
3.Angelique BoersmaDe Vikings28.42800158628.63B
4.Femke GroosDZ&PC28.16940449228.84B
5.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen27.97920432829.07R
6.Saskia BergsmaWellerobben29.31930168629.77
7.Marty Krans-de WeerdZCNF'3429.96750060430.17
8.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum30.53940414230.26
9.Femke de JongORCA30.38930639030.94
10.Eline LigthartDe Vikings30.91930170631.01
11.Danielle de BoerHZ&PC Heerenveen29.18940473631.02
12.Merel WeysenfeldDe Vikings31.64940411031.34
13.Amarins MengerDZ&PC30.83940671631.44
14.Joyce PostmaSG. Bolsward-Workum32.20940209831.61
15.Yvonne DotingaNeptunia '2431.43930609632.06
16.Laura TerpstraNeptunia '2433.30940291433.08


<< TOP >>
Programmanr. 9
28-5-2011
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Monique van de StruikDZ&PC31.07950250230.38
2.Claris de VriesORCA31.15970094231.48
3.Cynthia VerkaikORCA31.93960128831.82
4.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen31.94950270632.09
5.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen32.26950217032.15
6.Hanny van DijkORCA32.81980451432.54
Finale B
7.Evelien van RuitenORCA33.05960292432.96
8.Melissa NautaORCA33.67960238833.40
9.Rixt MengerORCA33.53960205233.50
10.Anneliene ZuidemaORCA34.09980076834.27
11.Thea BaasPWC Buitenpost34.15950138834.29
12.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen34.18950192034.78


<< TOP >>
Programmanr. 9
28-5-2011
Dames, 50m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
11 jaar en ouder

1.Monique van de StruikDZ&PC30.69950250231.07A
2.Claris de VriesORCA31.96970094231.15A
3.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen31.53910249631.67A
4.Cynthia VerkaikORCA31.82960128831.93A
5.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen31.94950270631.94A
6.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen32.56950217032.26A
7.Hanny van DijkORCA34.57980451432.81B
8.Evelien van RuitenORCA32.87960292433.05B
9.Rixt MengerORCA34.60960205233.53B
10.Melissa NautaORCA33.27960238833.67B
11.Nynke KlokmanDZ&PC34.07980142434.02B
12.Anneliene ZuidemaORCA34.56980076834.09B
13.Thea BaasPWC Buitenpost34.26950138834.15R
14.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen34.22950192034.18R
15.Danielle de BoerHZ&PC Heerenveen33.04940473634.22
16.Freya HolwerdaORCA33.48950278034.47
17.Kinge ZandringaORCA36.10980142234.57
18.Gwen SieswerdaF.Z.C.'5435.47980234234.62
19.Anna RegnerusWetterwille34.87970165634.82
20.Anja MusSG Middelse-Skelp36.25940392835.52
21.Femke de JongORCA35.18930639035.54
22.Maaike de RuijterORCA35.78970468435.67
23.Myrna GorterNeptunia '2433.65950315835.70
24.Irene DotingaNeptunia '2434.47960351635.81
25.Esmee VerhoefORCA36.80960380235.88
Carmen WeistraORCA35.46980214835.88
27.Simone MusSG Middelse-Skelp35.86960193236.04
28.Indyra HummelZCNF'3438.19960062436.12
29.Merel WeysenfeldDe Vikings35.96940411036.18
30.Amber BoschF.Z.C.'5436.48970336836.40
31.Carolien BaardaORCA36.86970406036.59
32.Esther VisserDe Vikings34.56970054436.70
Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum36.05950028436.70
34.Mirthe AlkemaORCA35.25960361636.77
35.Myrthe Offengade Granaet36.80990187436.78
36.Willeke WillemsZCNF'3437.66960023236.83
37.Laura TerpstraNeptunia '2437.18940291437.07
38.Ellen JagerPWC Buitenpost36.84980138437.16
39.Roelie de BoerWetterwille35.83960050837.20
40.Rebecca JansenORCA36.15970349037.29
41.Josien WijkhuijsF.Z.C.'5439.16990286637.36
42.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen38.41970020237.47
43.Nynke YtsmaWetterwille37.98970079237.55
44.Joyce PostmaSG. Bolsward-Workum37.09940209837.61
45.Marty Krans-de WeerdZCNF'3438.47750060437.73
46.Brigitte van der Veende Granaet38.66980260037.88
47.Julia ZwertbroekHZ&PC Heerenveen37.80960095038.24
48.Yvonne DotingaNeptunia '2438.91930609638.27
49.Lisanne HassingDe Forel37.65970258438.34
50.Rixt Wilbersde Granaet38.41950348038.82
51.Swanet van der WalZPD38.57970193038.84
52.Annemiek HalmaDe Vikings39.32970288439.19
53.Annemiek Meulenbeldde Granaet39.12950623039.21
54.Paulien PetersonZPD38.57970090639.63
55.Yolanda de VegtZCNF'3438.92950032840.08
DISWinnie de VriesZCNF'3439.379601456
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSigrid HogendorpF.Z.C.'5436.86990096236.82
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISFemke de MeerZPD38.97970308040.59
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMWendy van CleefORCA38.779802760

11 - 13 jaar

1.Claris de VriesORCA31.96970094231.15A
2.Hanny van DijkORCA34.57980451432.81B
3.Nynke KlokmanDZ&PC34.07980142434.02B
4.Anneliene ZuidemaORCA34.56980076834.09B
5.Kinge ZandringaORCA36.10980142234.57
6.Gwen SieswerdaF.Z.C.'5435.47980234234.62
7.Anna RegnerusWetterwille34.87970165634.82
8.Maaike de RuijterORCA35.78970468435.67
9.Carmen WeistraORCA35.46980214835.88
10.Amber BoschF.Z.C.'5436.48970336836.40
11.Carolien BaardaORCA36.86970406036.59
12.Esther VisserDe Vikings34.56970054436.70
13.Myrthe Offengade Granaet36.80990187436.78
14.Ellen JagerPWC Buitenpost36.84980138437.16
15.Rebecca JansenORCA36.15970349037.29
16.Josien WijkhuijsF.Z.C.'5439.16990286637.36
17.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen38.41970020237.47
18.Nynke YtsmaWetterwille37.98970079237.55
19.Brigitte van der Veende Granaet38.66980260037.88
20.Lisanne HassingDe Forel37.65970258438.34
21.Swanet van der WalZPD38.57970193038.84
22.Annemiek HalmaDe Vikings39.32970288439.19
23.Paulien PetersonZPD38.57970090639.63
DISSigrid HogendorpF.Z.C.'5436.86990096236.82
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISFemke de MeerZPD38.97970308040.59
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMWendy van CleefORCA38.779802760

14 - 15 jaar

1.Monique van de StruikDZ&PC30.69950250231.07A
2.Cynthia VerkaikORCA31.82960128831.93A
3.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen31.94950270631.94A
4.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen32.56950217032.26A
5.Evelien van RuitenORCA32.87960292433.05B
6.Rixt MengerORCA34.60960205233.53B
7.Melissa NautaORCA33.27960238833.67B
8.Thea BaasPWC Buitenpost34.26950138834.15R
9.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen34.22950192034.18R
10.Freya HolwerdaORCA33.48950278034.47
11.Myrna GorterNeptunia '2433.65950315835.70
12.Irene DotingaNeptunia '2434.47960351635.81
13.Esmee VerhoefORCA36.80960380235.88
14.Simone MusSG Middelse-Skelp35.86960193236.04
15.Indyra HummelZCNF'3438.19960062436.12
16.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum36.05950028436.70
17.Mirthe AlkemaORCA35.25960361636.77
18.Willeke WillemsZCNF'3437.66960023236.83
19.Roelie de BoerWetterwille35.83960050837.20
20.Julia ZwertbroekHZ&PC Heerenveen37.80960095038.24
21.Rixt Wilbersde Granaet38.41950348038.82
22.Annemiek Meulenbeldde Granaet39.12950623039.21
23.Yolanda de VegtZCNF'3438.92950032840.08
DISWinnie de VriesZCNF'3439.379601456
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

16 jaar en ouder

1.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen31.53910249631.67A
2.Danielle de BoerHZ&PC Heerenveen33.04940473634.22
3.Anja MusSG Middelse-Skelp36.25940392835.52
4.Femke de JongORCA35.18930639035.54
5.Merel WeysenfeldDe Vikings35.96940411036.18
6.Laura TerpstraNeptunia '2437.18940291437.07
7.Joyce PostmaSG. Bolsward-Workum37.09940209837.61
8.Marty Krans-de WeerdZCNF'3438.47750060437.73
9.Yvonne DotingaNeptunia '2438.91930609638.27


<< TOP >>
Programmanr. 3
28-5-2011
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen35.97910249634.91
2.Renate HemmesDZ&PC35.60960041835.31
3.Cynthia VerkaikORCA35.17960128835.44
4.Karin van DijkHZ&PC Heerenveen35.61860085035.64
5.Willeke JonkmanDZ&PC35.87960430436.24
6.Paula DuursmaDZ&PC36.70930098237.51
Finale B
7.Joyce DuurkenORCA37.05920593836.45
8.Anneliene ZuidemaORCA38.41980076837.71
9.Hinke GroosDZ&PC38.54990176838.08
10.Claris de VriesORCA38.51970094238.58
11.Carolien BaardaORCA38.48970406038.92
12.Danielle de BoerHZ&PC Heerenveen38.92940473639.49


<< TOP >>
Programmanr. 3
28-5-2011
Dames, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
11 jaar en ouder

1.Cynthia VerkaikORCA34.99960128835.17A
2.Renate HemmesDZ&PC34.74960041835.60A
3.Karin van DijkHZ&PC Heerenveen35.64860085035.61A
4.Willeke JonkmanDZ&PC34.80960430435.87A
5.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen34.11910249635.97A
6.Paula DuursmaDZ&PC35.53930098236.70A
7.Joyce DuurkenORCA36.58920593837.05B
8.Nenne VenemaDZ&PC38.09950358638.01B
9.Anneliene ZuidemaORCA38.30980076838.41B
10.Carolien BaardaORCA39.47970406038.48B
11.Claris de VriesORCA38.75970094238.51B
12.Hinke GroosDZ&PC38.93990176838.54B
13.Angelique BoersmaDe Vikings38.89800158638.87R
14.Danielle de BoerHZ&PC Heerenveen37.83940473638.92R
15.Freya HolwerdaORCA38.54950278039.00
16.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen38.86960086639.10
17.Melissa NautaORCA39.04960238839.21
18.Myrna GorterNeptunia '2438.31950315839.30
19.Sieta LudemaPWC Buitenpost39.38950043639.61
20.Amber BoschF.Z.C.'5440.00970336839.62
21.Anja MusSG Middelse-Skelp39.98940392839.85
22.Aniek BergsmaHZ&PC Heerenveen41.74960108840.34
23.Eline LigthartDe Vikings41.89930170640.35
24.Jill MullerDZ&PC41.33960072840.47
25.Simone MusSG Middelse-Skelp41.44960193240.60
26.Mirthe AlkemaORCA42.85960361640.70
27.Rixt Wilbersde Granaet41.06950348040.76
28.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5442.02960189641.19
29.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen40.81970020241.28
30.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum41.94950028441.38
31.Thea BaasPWC Buitenpost41.91950138841.53
32.Irene DotingaNeptunia '2440.98960351641.61
33.Marike de Boerde Granaet42.89970530241.70
34.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum41.09940414241.82
35.Paulien PetersonZPD42.70970090641.96
36.Josien WijkhuijsF.Z.C.'5444.72990286641.98
37.Amarins MengerDZ&PC40.89940671642.14
38.Rebecca JansenORCA40.74970349042.20
39.Lisanne HassingDe Forel40.38970258442.30
40.Joyce PostmaSG. Bolsward-Workum43.89940209842.42
Indyra HummelZCNF'3442.53960062442.42
42.Anne TuinstraSG. Bolsward-Workum41.94980452642.60
43.Hanneleen TrulNeptunia '2441.70930766442.62
44.Astrid de VegtZCNF'3441.91980003642.68
45.Nynke YtsmaWetterwille43.20970079242.80
46.Nikki JepkemaORCA44.40950595642.86
47.Winnie de VriesZCNF'3441.47960145642.88
48.Myrthe Offengade Granaet41.83990187443.04
49.Esther PotORCA44.59990346243.29
50.Roelie de BoerWetterwille42.46960050843.33
51.Yvonne DotingaNeptunia '2441.33930609643.35
52.Carmen WeistraORCA43.54980214843.45
53.Sigrid HogendorpF.Z.C.'5442.98990096243.49
54.Laura TerpstraNeptunia '2444.39940291443.78
55.Yolanda de VegtZCNF'3443.16950032843.94
56.Rosalie BaardaORCA44.79990346044.25
57.Brigitte van der Veende Granaet44.45980260044.37
58.Marty Krans-de WeerdZCNF'3444.38750060445.03
AFGEMWendy van CleefORCA41.519802760

11 - 13 jaar

1.Anneliene ZuidemaORCA38.30980076838.41B
2.Carolien BaardaORCA39.47970406038.48B
3.Claris de VriesORCA38.75970094238.51B
4.Hinke GroosDZ&PC38.93990176838.54B
5.Amber BoschF.Z.C.'5440.00970336839.62
6.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen40.81970020241.28
7.Marike de Boerde Granaet42.89970530241.70
8.Paulien PetersonZPD42.70970090641.96
9.Josien WijkhuijsF.Z.C.'5444.72990286641.98
10.Rebecca JansenORCA40.74970349042.20
11.Lisanne HassingDe Forel40.38970258442.30
12.Anne TuinstraSG. Bolsward-Workum41.94980452642.60
13.Astrid de VegtZCNF'3441.91980003642.68
14.Nynke YtsmaWetterwille43.20970079242.80
15.Myrthe Offengade Granaet41.83990187443.04
16.Esther PotORCA44.59990346243.29
17.Carmen WeistraORCA43.54980214843.45
18.Sigrid HogendorpF.Z.C.'5442.98990096243.49
19.Rosalie BaardaORCA44.79990346044.25
20.Brigitte van der Veende Granaet44.45980260044.37
AFGEMWendy van CleefORCA41.519802760

14 - 15 jaar

1.Cynthia VerkaikORCA34.99960128835.17A
2.Renate HemmesDZ&PC34.74960041835.60A
3.Willeke JonkmanDZ&PC34.80960430435.87A
4.Nenne VenemaDZ&PC38.09950358638.01B
5.Freya HolwerdaORCA38.54950278039.00
6.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen38.86960086639.10
7.Melissa NautaORCA39.04960238839.21
8.Myrna GorterNeptunia '2438.31950315839.30
9.Sieta LudemaPWC Buitenpost39.38950043639.61
10.Aniek BergsmaHZ&PC Heerenveen41.74960108840.34
11.Jill MullerDZ&PC41.33960072840.47
12.Simone MusSG Middelse-Skelp41.44960193240.60
13.Mirthe AlkemaORCA42.85960361640.70
14.Rixt Wilbersde Granaet41.06950348040.76
15.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5442.02960189641.19
16.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum41.94950028441.38
17.Thea BaasPWC Buitenpost41.91950138841.53
18.Irene DotingaNeptunia '2440.98960351641.61
19.Indyra HummelZCNF'3442.53960062442.42
20.Nikki JepkemaORCA44.40950595642.86
21.Winnie de VriesZCNF'3441.47960145642.88
22.Roelie de BoerWetterwille42.46960050843.33
23.Yolanda de VegtZCNF'3443.16950032843.94

16 jaar en ouder

1.Karin van DijkHZ&PC Heerenveen35.64860085035.61A
2.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen34.11910249635.97A
3.Paula DuursmaDZ&PC35.53930098236.70A
4.Joyce DuurkenORCA36.58920593837.05B
5.Angelique BoersmaDe Vikings38.89800158638.87R
6.Danielle de BoerHZ&PC Heerenveen37.83940473638.92R
7.Anja MusSG Middelse-Skelp39.98940392839.85
8.Eline LigthartDe Vikings41.89930170640.35
9.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum41.09940414241.82
10.Amarins MengerDZ&PC40.89940671642.14
11.Joyce PostmaSG. Bolsward-Workum43.89940209842.42
12.Hanneleen TrulNeptunia '2441.70930766442.62
13.Yvonne DotingaNeptunia '2441.33930609643.35
14.Laura TerpstraNeptunia '2444.39940291443.78
15.Marty Krans-de WeerdZCNF'3444.38750060445.03


<< TOP >>
Programmanr. 5
28-5-2011
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Chantal NapHZ&PC Heerenveen29.37890300429.43
2.Monique van de StruikDZ&PC29.11950250229.49
3.Femke LeenstraORCA29.20950303829.87
4.Kinge ZandringaORCA30.35980142230.48
5.Renate HemmesDZ&PC30.48960041830.80
6.Cynthia VerkaikORCA31.02960128830.88
Finale B
7.Evelien van RuitenORCA31.37960292431.31
8.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen31.76950192032.11
9.Paula DuursmaDZ&PC31.50930098232.31
10.Marre ZandringaORCA32.48970113632.55
11.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen32.33920432832.78
DISFemke GroosDZ&PC32.99940449233.39
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 5
28-5-2011
Dames, 50m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
11 jaar en ouder

1.Monique van de StruikDZ&PC28.80950250229.11A
2.Femke LeenstraORCA28.76950303829.20A
3.Chantal NapHZ&PC Heerenveen29.41890300429.37A
4.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen29.87910249629.71A
5.Kinge ZandringaORCA30.65980142230.35A
6.Renate HemmesDZ&PC30.20960041830.48A
7.Cynthia VerkaikORCA30.51960128831.02B
8.Evelien van RuitenORCA31.06960292431.37B
9.Paula DuursmaDZ&PC31.75930098231.50B
10.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen31.34950192031.76B
11.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen31.28920432832.33B
12.Marre ZandringaORCA31.01970113632.48B
13.Angelique BoersmaDe Vikings31.92800158632.80R
14.Femke de JongORCA32.66930639032.92R
15.Femke GroosDZ&PC31.45940449232.99
16.Rixt MengerORCA34.76960205233.15
17.Anneliene ZuidemaORCA33.51980076833.19
18.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen33.17950270633.21
19.Nynke YtsmaWetterwille35.42970079233.25
20.Carmen WeistraORCA33.22980214833.31
21.Nenne VenemaDZ&PC31.52950358633.37
22.Claris de VriesORCA33.50970094233.43
23.Esther VisserDe Vikings32.78970054433.45
24.Myrna GorterNeptunia '2433.67950315833.50
25.Freya HolwerdaORCA32.77950278033.58
26.Jill MullerDZ&PC33.97960072834.16
27.Hanny van DijkORCA34.48980451434.25
28.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5435.16960189634.35
29.Julia ZwertbroekHZ&PC Heerenveen34.41960095034.61
30.Rixt Wilbersde Granaet34.81950348034.70
31.Lisa RozemaF.Z.C.'5433.64960086034.88
32.Marty Krans-de WeerdZCNF'3435.18750060435.31
33.Josien WijkhuijsF.Z.C.'5436.06990286635.37
34.Liza SalverdaSG. Bolsward-Workum35.35950057035.41
35.Amber BoschF.Z.C.'5437.06970336835.47
36.Ellen JagerPWC Buitenpost35.42980138435.65
37.Naomi RozemaDZ&PC35.23990119435.89
38.Maaike de RuijterORCA34.65970468435.97
39.Irene DotingaNeptunia '2435.94960351635.98
40.Rebecca JansenORCA36.00970349036.17
41.Carolien BaardaORCA37.22970406036.20
42.Merel WeysenfeldDe Vikings37.00940411036.88
43.Roelie de BoerWetterwille37.36960050837.11
44.Anna RegnerusWetterwille36.00970165637.19
45.Hanneleen TrulNeptunia '2435.46930766437.22
46.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum36.53940414237.59
47.Myrthe Offengade Granaet37.16990187437.65
48.Aniek BergsmaHZ&PC Heerenveen37.72960108837.71
49.Astrid de VegtZCNF'3437.52980003638.21
50.Annewietske VisserNeptunia '2437.58990267438.51
51.Sigrid HogendorpF.Z.C.'5436.75990096238.60
52.Thea BaasPWC Buitenpost37.78950138839.45
DISYolanda de VegtZCNF'3437.629500328
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMWendy van CleefORCA37.539802760

11 - 13 jaar

1.Kinge ZandringaORCA30.65980142230.35A
2.Marre ZandringaORCA31.01970113632.48B
3.Anneliene ZuidemaORCA33.51980076833.19
4.Nynke YtsmaWetterwille35.42970079233.25
5.Carmen WeistraORCA33.22980214833.31
6.Claris de VriesORCA33.50970094233.43
7.Esther VisserDe Vikings32.78970054433.45
8.Hanny van DijkORCA34.48980451434.25
9.Josien WijkhuijsF.Z.C.'5436.06990286635.37
10.Amber BoschF.Z.C.'5437.06970336835.47
11.Ellen JagerPWC Buitenpost35.42980138435.65
12.Naomi RozemaDZ&PC35.23990119435.89
13.Maaike de RuijterORCA34.65970468435.97
14.Rebecca JansenORCA36.00970349036.17
15.Carolien BaardaORCA37.22970406036.20
16.Anna RegnerusWetterwille36.00970165637.19
17.Myrthe Offengade Granaet37.16990187437.65
18.Astrid de VegtZCNF'3437.52980003638.21
19.Annewietske VisserNeptunia '2437.58990267438.51
20.Sigrid HogendorpF.Z.C.'5436.75990096238.60
AFGEMWendy van CleefORCA37.539802760

14 - 15 jaar

1.Monique van de StruikDZ&PC28.80950250229.11A
2.Femke LeenstraORCA28.76950303829.20A
3.Renate HemmesDZ&PC30.20960041830.48A
4.Cynthia VerkaikORCA30.51960128831.02B
5.Evelien van RuitenORCA31.06960292431.37B
6.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen31.34950192031.76B
7.Rixt MengerORCA34.76960205233.15
8.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen33.17950270633.21
9.Nenne VenemaDZ&PC31.52950358633.37
10.Myrna GorterNeptunia '2433.67950315833.50
11.Freya HolwerdaORCA32.77950278033.58
12.Jill MullerDZ&PC33.97960072834.16
13.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5435.16960189634.35
14.Julia ZwertbroekHZ&PC Heerenveen34.41960095034.61
15.Rixt Wilbersde Granaet34.81950348034.70
16.Lisa RozemaF.Z.C.'5433.64960086034.88
17.Liza SalverdaSG. Bolsward-Workum35.35950057035.41
18.Irene DotingaNeptunia '2435.94960351635.98
19.Roelie de BoerWetterwille37.36960050837.11
20.Aniek BergsmaHZ&PC Heerenveen37.72960108837.71
21.Thea BaasPWC Buitenpost37.78950138839.45
DISYolanda de VegtZCNF'3437.629500328
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

16 jaar en ouder

1.Chantal NapHZ&PC Heerenveen29.41890300429.37A
2.Wendan PoelstraHZ&PC Heerenveen29.87910249629.71A
3.Paula DuursmaDZ&PC31.75930098231.50B
4.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen31.28920432832.33B
5.Angelique BoersmaDe Vikings31.92800158632.80R
6.Femke de JongORCA32.66930639032.92R
7.Femke GroosDZ&PC31.45940449232.99
8.Marty Krans-de WeerdZCNF'3435.18750060435.31
9.Merel WeysenfeldDe Vikings37.00940411036.88
10.Hanneleen TrulNeptunia '2435.46930766437.22
11.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum36.53940414237.59


<< TOP >>
Programmanr. 11
28-5-2011
Dames, 100m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
Finale A
1.Cynthia Verkaik96ORCA1:07.04708
2.Femke Leenstra95ORCA1:08.33669
3.Claris de Vries97ORCA1:11.43585
4.Anneliene Zuidema98ORCA1:13.36540
5.Paula Duursma93DZ&PC1:13.83530
6.Nanda de Vries92HZ&PC Heerenveen1:14.24521
Finale B
7.Kinge Zandringa98ORCA1:13.23543
8.Melissa Nauta96ORCA1:13.65534
9.Anja Mus94SG Middelse-Skelp1:13.96527
10.Willeke Jonkman96DZ&PC1:15.80490
11.Kelly de Jong95HZ&PC Heerenveen1:19.05432
12.Karin van Dijk86HZ&PC Heerenveen1:20.76405


<< TOP >>
Programmanr. 11
28-5-2011
Dames, 100m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten Voorronde

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
11 jaar en ouder

1.Cynthia Verkaik96ORCA1:07.86683A32.2635.60
2.Femke Leenstra95ORCA1:08.62660A32.3836.24
3.Monique van de Struik95DZ&PC1:09.25642A31.3137.94
4.Renate Hemmes96DZ&PC1:09.85626A32.8037.05
5.Paula Duursma93DZ&PC1:12.26565A32.8239.44
6.Claris de Vries97ORCA1:12.27565A32.8239.45
7.Marre Zandringa97ORCA1:12.72555B33.7438.98
8.Nanda de Vries92HZ&PC Heerenveen1:13.23543B33.6939.54
9.Anneliene Zuidema98ORCA1:13.61535B34.5639.05
10.Kinge Zandringa98ORCA1:14.02526B33.3340.69
11.Anja Mus94SG Middelse-Skelp1:14.19522B34.0940.10
12.Melissa Nauta96ORCA1:14.67512B35.3439.33
13.Angelique Boersma80De Vikings1:14.86508R35.5739.29
14.Kelly de Jong95HZ&PC Heerenveen1:14.96506R34.8340.13
15.Willeke Jonkman96DZ&PC1:15.3649835.9039.46
16.Karin van Dijk86HZ&PC Heerenveen1:15.3849836.8838.50
17.Simone Mus96SG Middelse-Skelp1:15.6549334.3141.34
18.Esther Visser97De Vikings1:16.4247835.4041.02
19.Hinke Groos99DZ&PC1:16.5347636.3340.20
20.Saskia Bergsma93Wellerobben1:16.6847334.2542.43
21.Leandra Vedder96HZ&PC Heerenveen1:17.1046536.4740.63
22.Joyce Duurken92ORCA1:17.1546536.0441.11
23.Myrna Gorter95Neptunia '241:17.1646435.8541.31
24.Josien Wijkhuijs99F.Z.C.'541:17.2946235.7741.52
25.Hanny van Dijk98ORCA1:17.5245836.0141.51
26.Rixt Wilbers95de Granaet1:17.6045636.3841.22
27.Femke Groos94DZ&PC1:17.6445636.7640.88
28.Carolien Baarda97ORCA1:17.7545436.0941.66
29.Mirthe Alkema96ORCA1:17.8745236.8241.05
30.Femke de Jong93ORCA1:17.9445134.7343.21
31.Marty Krans-de Weerd75ZCNF'341:18.1044837.1340.97
32.Rixt-Nynke Baron96F.Z.C.'541:18.3644335.6342.73
33.Lisa Rozema96F.Z.C.'541:18.6843834.0444.64
34.Freya Holwerda95ORCA1:18.7243734.9043.82
35.Liza Salverda95SG. Bolsward-Workum1:18.7543737.0741.68
36.Carmen Weistra98ORCA1:18.8043635.6743.13
37.Eline Ligthart93De Vikings1:19.0043336.7142.29
38.Thea Baas95PWC1:19.1643036.2942.87
39.Nynke Ytsma97Wetterwille1:19.6742236.4543.22
40.Annemiek Halma97De Vikings1:19.8341939.8340.00
41.Amber Bosch97F.Z.C.'541:20.0641637.3242.74
42.Rebecca Jansen97ORCA1:20.1141537.1442.97
43.Rixt Meijer97HZ&PC Heerenveen1:20.5240938.1042.42
44.Lisanne Hassing97ZC De Forel1:20.5940838.9241.67
45.Willeke Willems96ZCNF'341:20.7740537.4443.33
46.Myrthe Offenga99de Granaet1:20.9940238.3842.61
47.Merel Weysenfeld94De Vikings1:21.1240037.3343.79
48.Naomi Rozema99DZ&PC1:21.1739935.9345.24
49.Julia Zwertbroek96HZ&PC Heerenveen1:21.4939436.8944.60
50.Maaike de Ruijter97ORCA1:21.5339437.8343.70
51.Roelie de Boer96Wetterwille1:21.6739238.5943.08
52.Nikki Jepkema95ORCA1:21.9338838.2243.71
53.Gwen Sieswerda98F.Z.C.'541:22.1938437.1645.03
54.Joyce Postma94SG. Bolsward-Workum1:22.2738338.3843.89
55.Indyra Hummel96ZCNF'341:22.2938338.3043.99
Ellen Jager98PWC1:22.2938337.3144.98
57.Esmee Verhoef96ORCA1:22.6437837.3345.31
58.Anna Regnerus97Wetterwille1:22.8937537.3245.57
59.Astrid de Vegt98ZCNF'341:22.9137438.8844.03
60.Sigrid Hogendorp99F.Z.C.'541:23.4136838.6544.76
61.Hanneleen Trul93Neptunia '241:24.7335140.7244.01
62.Yvonne Dotinga93Neptunia '241:24.9434839.6545.29
63.Brigitte van der Veen98de Granaet1:25.2234539.3945.83
64.Jennifer ter Beke95SG. Bolsward-Workum1:25.5634138.3347.23
65.Winnie de Vries96ZCNF'341:27.2332141.6645.57
66.Paulien Peterson97ZPD1:27.3432041.1146.23
DISYolanda de Vegt95ZCNF'3440.90
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISWendan Poelstra91HZ&PC Heerenveen1:07.7431.1336.61
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZAAmarins Menger94DZ&PC
AFGEMWendy van Cleef98ORCA

11 - 13 jaar

1.Claris de Vries97ORCA1:12.27565A32.8239.45
2.Marre Zandringa97ORCA1:12.72555B33.7438.98
3.Anneliene Zuidema98ORCA1:13.61535B34.5639.05
4.Kinge Zandringa98ORCA1:14.02526B33.3340.69
5.Esther Visser97De Vikings1:16.4247835.4041.02
6.Hinke Groos99DZ&PC1:16.5347636.3340.20
7.Josien Wijkhuijs99F.Z.C.'541:17.2946235.7741.52
8.Hanny van Dijk98ORCA1:17.5245836.0141.51
9.Carolien Baarda97ORCA1:17.7545436.0941.66
10.Carmen Weistra98ORCA1:18.8043635.6743.13
11.Nynke Ytsma97Wetterwille1:19.6742236.4543.22
12.Annemiek Halma97De Vikings1:19.8341939.8340.00
13.Amber Bosch97F.Z.C.'541:20.0641637.3242.74
14.Rebecca Jansen97ORCA1:20.1141537.1442.97
15.Rixt Meijer97HZ&PC Heerenveen1:20.5240938.1042.42
16.Lisanne Hassing97ZC De Forel1:20.5940838.9241.67
17.Myrthe Offenga99de Granaet1:20.9940238.3842.61
18.Naomi Rozema99DZ&PC1:21.1739935.9345.24
19.Maaike de Ruijter97ORCA1:21.5339437.8343.70
20.Gwen Sieswerda98F.Z.C.'541:22.1938437.1645.03
21.Ellen Jager98PWC1:22.2938337.3144.98
22.Anna Regnerus97Wetterwille1:22.8937537.3245.57
23.Astrid de Vegt98ZCNF'341:22.9137438.8844.03
24.Sigrid Hogendorp99F.Z.C.'541:23.4136838.6544.76
25.Brigitte van der Veen98de Granaet1:25.2234539.3945.83
26.Paulien Peterson97ZPD1:27.3432041.1146.23
AFGEMWendy van Cleef98ORCA

14 - 15 jaar

1.Cynthia Verkaik96ORCA1:07.86683A32.2635.60
2.Femke Leenstra95ORCA1:08.62660A32.3836.24
3.Monique van de Struik95DZ&PC1:09.25642A31.3137.94
4.Renate Hemmes96DZ&PC1:09.85626A32.8037.05
5.Melissa Nauta96ORCA1:14.67512B35.3439.33
6.Kelly de Jong95HZ&PC Heerenveen1:14.96506R34.8340.13
7.Willeke Jonkman96DZ&PC1:15.3649835.9039.46
8.Simone Mus96SG Middelse-Skelp1:15.6549334.3141.34
9.Leandra Vedder96HZ&PC Heerenveen1:17.1046536.4740.63
10.Myrna Gorter95Neptunia '241:17.1646435.8541.31
11.Rixt Wilbers95de Granaet1:17.6045636.3841.22
12.Mirthe Alkema96ORCA1:17.8745236.8241.05
13.Rixt-Nynke Baron96F.Z.C.'541:18.3644335.6342.73
14.Lisa Rozema96F.Z.C.'541:18.6843834.0444.64
15.Freya Holwerda95ORCA1:18.7243734.9043.82
16.Liza Salverda95SG. Bolsward-Workum1:18.7543737.0741.68
17.Thea Baas95PWC1:19.1643036.2942.87
18.Willeke Willems96ZCNF'341:20.7740537.4443.33
19.Julia Zwertbroek96HZ&PC Heerenveen1:21.4939436.8944.60
20.Roelie de Boer96Wetterwille1:21.6739238.5943.08
21.Nikki Jepkema95ORCA1:21.9338838.2243.71
22.Indyra Hummel96ZCNF'341:22.2938338.3043.99
23.Esmee Verhoef96ORCA1:22.6437837.3345.31
24.Jennifer ter Beke95SG. Bolsward-Workum1:25.5634138.3347.23
25.Winnie de Vries96ZCNF'341:27.2332141.6645.57
DISYolanda de Vegt95ZCNF'3440.90
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

16 jaar en ouder

1.Paula Duursma93DZ&PC1:12.26565A32.8239.44
2.Nanda de Vries92HZ&PC Heerenveen1:13.23543B33.6939.54
3.Anja Mus94SG Middelse-Skelp1:14.19522B34.0940.10
4.Angelique Boersma80De Vikings1:14.86508R35.5739.29
5.Karin van Dijk86HZ&PC Heerenveen1:15.3849836.8838.50
6.Saskia Bergsma93Wellerobben1:16.6847334.2542.43
7.Joyce Duurken92ORCA1:17.1546536.0441.11
8.Femke Groos94DZ&PC1:17.6445636.7640.88
9.Femke de Jong93ORCA1:17.9445134.7343.21
10.Marty Krans-de Weerd75ZCNF'341:18.1044837.1340.97
11.Eline Ligthart93De Vikings1:19.0043336.7142.29
12.Merel Weysenfeld94De Vikings1:21.1240037.3343.79
13.Joyce Postma94SG. Bolsward-Workum1:22.2738338.3843.89
14.Hanneleen Trul93Neptunia '241:24.7335140.7244.01
15.Yvonne Dotinga93Neptunia '241:24.9434839.6545.29
DISWendan Poelstra91HZ&PC Heerenveen1:07.7431.1336.61
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZAAmarins Menger94DZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 17
28-5-2011
Meisjes, 4 x 50m vrije slag

8 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DZ&PC 3DZ&PC2:19.652:15.09
Marrit Steenbergen
Janny Groos
00
00
28.65Michelle Heddema
Elsa Bremer
00
00
2.Hz&pc 2 1HZ&PC Heerenveen 22:31.182:31.51
Renée Brouwer
Romy Jalving
00
00
40.22Irith Buursma
Celeste Sijtsma
00
00
3.de Granaet 2de Granaet2:28.382:32.08
Jamilah Louala
Tabitha de Haan
00
00
40.05Eva Willebrands
Danieke van der Kooi
01
00
4.De Vikings 1De Vikings2:48.472:46.18
Merit van der Meulen
Daphne Outhuijse
00
00
40.80Myrthe Ligthart
Katja Koornstra
00
00
DISORCA 1ORCA2:36.32
EA - Te vroeg overgenomen.
Lize Janna de Vries
Janke Wytske de Vries
01
00
37.85Shanice Wortel
Kirsten Mulder
01
01
AFGEMHz&pc 2 2HZ&PC Heerenveen 22:52.20


<< TOP >>
Programmanr. 13
28-5-2011
Dames, 4 x 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DZ&PC 1DZ&PC1:52.371:53.05
Monique van de Struik
Nenne Venema
95
95
27.88
28.94
Femke Groos
Renate Hemmes
94
96
28.47
27.76
2.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen1:52.981:54.53
Desiree Vedder
Wendan Poelstra
96
91
30.09
27.58
Nanda de Vries
Hjordis Wagenaar
92
95
28.67
28.19
3.ORCA 1ORCA1:53.011:54.87
Melissa Nauta
Evelien van Ruiten
96
96
31.45
28.80
Cynthia Verkaik
Femke Leenstra
96
95
27.92
26.70
4.ORCA 1ORCA1:56.071:55.97
Claris de Vries
Anneliene Zuidema
97
98
29.53
29.26
Kinge Zandringa
Marre Zandringa
98
97
28.70
28.48
5.DZ&PC 2DZ&PC2:02.582:03.57
Willeke Jonkman
Jill Muller
96
96
31.35
31.18
Amarins Menger
Paula Duursma
94
93
31.60
29.44
6.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'542:06.722:05.26
Sigrid Hogendorp
Rixt-Nynke Baron
99
96
31.48
29.96
Josien Wijkhuijs
Amber Bosch
99
97
32.49
31.33
7.ORCA 3ORCA2:11.812:05.90
Carolien Baarda
Mirthe Alkema
97
96
31.90
31.15
Rosalie Baarda
Freya Holwerda
99
95
33.43
29.42
8.ZPD 1ZPD2:15.792:18.32
Swanet van der Wal
Paulien Peterson
97
97
35.43
36.33
Siebrina van der Meulen
Femke de Meer
97
97
33.53
33.03
DISORCA 2ORCA2:06.57
EA - Te vroeg overgenomen.
Femke de Jong
Esmee Verhoef
93
96
31.19Nikki Jepkema
Rixt Menger
95
96
DISORCA 2ORCA2:03.05
EA - Te vroeg overgenomen.
Hanny van Dijk
Carmen Weistra
98
98
30.93Rebecca Jansen
Maaike de Ruijter
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 15
28-5-2011
Meisjes, 4 x 50m wisselslag

8 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DZ&PC 3DZ&PC2:43.432:29.94
Marrit Steenbergen
Janny Groos
00
00
31.60Elsa Bremer
Michelle Heddema
00
00
2.de Granaet 1de Granaet2:45.182:43.73
Jamilah Louala
Tabitha de Haan
00
00
43.68Danieke van der Kooi
Eva Willebrands
00
01
3.Hz&pc 2 1HZ&PC Heerenveen 22:46.692:51.10
Romy Jalving
Irith Buursma
00
00
46.82Celeste Sijtsma
Renée Brouwer
00
00
4.ORCA 1ORCA3:06.042:54.98
Shanice Wortel
Janke Wytske de Vries
01
00
45.15Lize Janna de Vries
Kirsten Mulder
01
01
DISDe Vikings 1De Vikings3:18.013:08.90
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Daphne Outhuijse
Katja Koornstra
00
00
46.51Myrthe Ligthart
Merit van der Meulen
00
00
NG.ZAHz&pc 2 2HZ&PC Heerenveen 23:27.15


<< TOP >>
Programmanr. 7
28-5-2011
Dames, 4 x 50m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen2:04.052:03.57
Myrthe Sijtsema
Wendan Poelstra
95
91
31.81
34.74
Chantal Nap
Nanda de Vries
89
92
28.66
28.36
2.ORCA 1ORCA2:05.932:06.33
Melissa Nauta
Cynthia Verkaik
96
96
33.32
35.27
Evelien van Ruiten
Femke Leenstra
96
95
30.92
26.82
3.DZ&PC 1DZ&PC2:06.412:06.76
Monique van de Struik
Willeke Jonkman
95
96
30.97
35.78
Renate Hemmes
Nenne Venema
96
95
30.53
29.48
4.ORCA 1ORCA2:09.302:08.74
Claris de Vries
Anneliene Zuidema
97
98
31.44
38.48
Kinge Zandringa
Marre Zandringa
98
97
30.27
28.55
5.DZ&PC 2DZ&PC2:11.732:14.64
Nynke Klokman
Paula Duursma
98
93
33.93
37.04
Jill Muller
Femke Groos
96
94
34.18
29.49
6.ORCA 2ORCA2:17.562:14.69
Hanny van Dijk
Carolien Baarda
98
97
32.97
38.26
Carmen Weistra
Rebecca Jansen
98
97
32.66
30.80
7.ORCA 3ORCA2:32.012:24.43
Mirthe Alkema
Maaike de Ruijter
96
97
37.12
40.71
Freya Holwerda
Rosalie Baarda
95
99
33.32
33.28
8.ZPD 1ZPD2:35.972:32.12
Swanet van der Wal
Paulien Peterson
97
97
37.97
41.75
Femke de Meer
Siebrina van der Meulen
97
97
38.97
33.43
DISHZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heerenveen2:10.31
EA - Te vroeg overgenomen.
Danielle de Boer
Karin van Dijk
94
86
34.02Kelly de Jong
Hjordis Wagenaar
95
95
DISORCA 2ORCA2:21.632:16.17
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
Rixt Menger
Joyce Duurken
96
92
33.43
36.66
Femke de Jong
Nikki Jepkema
93
95
34.96
31.12