Limburgse A zwemkampioenschappen deel 2
Kerkrade (NED),    21- - 22-5-2011,    Lange baan (50m)

Nr. 34. Dames, 4 x 200m vrije slag, Junioren 1 en ouder    Nr. 35. Heren, 4 x 200m vrije slag, Minioren 6 en ouder
Nr. 36. Dames, 200m wisselslag, Junioren 1 en ouder    Nr. 37. Heren, 200m wisselslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 38. Dames, 100m vrije slag, Junioren 1 en ouder    Nr. 39. Heren, 100m schoolslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 40. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Junioren 3 en later    Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 42. Dames, 50m vrije slag, Junioren 2 en ouder    Nr. 43. Heren, 50m vrije slag, Junioren 1 en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 200m vrije slag                Junioren 1 en ouder
22-5-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   8:44.65            9:14.67           
        Manon Koster, 97                           Ingrid van Horen, 92
        Floor Weijmans, 95                         Michelle Verouden, 94
          1:09.10  2:20.92  9:14.67

  2. HZPC 2                        HZPC                   9:13.95            9:20.97           
        Alice Janssen, 89                          Judith van Meijel, 91
        Rinske Becks, 94                           Linda Custers, 86
          1:10.43  2:26.14  9:20.97

  3. Nimo 1                        Nimo                   9:19.54            9:25.64           
        Vera Weinberg, 93                          Lydia Colijn, 86
        Ingrid Jansen, 87                          Melissa Meijer, 93
          1:08.83  2:20.83  9:25.64

  4. RZL 1                         RZL                    9:36.01            9:40.29           
        Michelle Meusen, 94                        Saskia Coolen, 88
        Rian Bongers, 98                           Anneloes Peulen, 85
          1:07.32  2:21.89  9:40.29




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 200m vrije slag                Minioren 6 en ouder
22-5-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           7:56.25            8:20.82           
        Alan Smeets, 84                            Stan Tummers, 94
        Ruben Klinkers, 94                         Davy Verreussel, 89
          1:00.32  2:05.20  8:20.82

  2. HZPC 1                        HZPC                   8:24.06            8:46.74           
        Ralph van Megen, 92                        Sem Hermans, 96
        Mark van Enckevort, 90                     Stefan Kranenbroek, 79
          1:06.83  2:15.87  8:46.74

  3. RZL 1                         RZL                    8:41.72            8:51.14           
        Jeroen Bongers, 96                         Stijn Agten, 87
        Ken Boonen, 94                             Peter Crijns, 88
          1:05.00  2:18.70  8:51.14

  4. Nimo 1                        Nimo                   8:38.20            8:53.66           
        Thijs Villevoije, 91                       Sander van den Berg, 87
        Freddie Geerlings, 79                      Ronald Waldus, 92
          1:04.40  2:13.65  8:53.66

  5. De Roersoppers 1              De Roersoppers         8:38.40            8:59.20           
        Joep Suskens, 94                           Remco de Veen, 89
        Patrick Creemers, 90                       Willem Jongen, 91
          1:08.80  2:25.02  8:59.20




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag                           Junioren 1
22-5-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       2:52.38 9900074    2:53.73           
          2:53.73
  2. Quinty Schoens                Zeps                   2:55.32 9903246    2:59.52           
          2:59.52
  3. Myrthe Goertz                 Zeps                   3:02.16 9901902    3:00.29           
          3:00.29
  4. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           2:59.81 9902072    3:03.42           
          3:03.42
  5. Julia Lang                    Hellas-Glana           2:59.46 9900730    3:03.58           
          3:03.58
  6. Denise Blok                   ZC Valkenburg          2:59.95 9900572    3:04.02           
          3:04.02
  7. Arijana Alijagic              KZ&PC                  3:02.40 9902826    3:07.37           
          3:07.37
  8. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade        3:01.48 9900438    3:09.10           
          3:09.10
  NG Amber Thevissen               De Roersoppers         3:02.47 9900918                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag                           Junioren 2
22-5-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        2:37.14 9800574    2:37.04           
          2:37.04
  2. Chayenne Poorts               Nimo                   2:39.29 9800670    2:38.36           
          2:38.36
  3. Bente Seijkens                Hellas-Glana           2:44.01 9802832    2:43.89           
          2:43.89
  4. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:44.17 9803700    2:44.13           
          2:44.13
  5. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        2:53.42 9802528    2:46.54           
          2:46.54
  6. Tobie Saparuwe                Kimbria                2:43.82 9802954    2:46.61           
          2:46.61
  7. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      2:51.04 9802916    2:51.82           
          2:51.82
  8. Shae Bours                    RZ                     2:51.57 9803982    2:55.20           
          2:55.20
  9. Jessica van Dijk              Kimbria                2:49.29 9800552    2:55.36           
          2:55.36
 10. Serafina Vlijt                De Roersoppers         2:51.83 9801142    2:56.20           
          2:56.20
 11. Milou Peeters                 HZPC                   3:00.25 9800668    2:57.01           
          2:57.01
 12. Tamara Bloemers               ZPC Nederweert         2:52.07 9801328    2:57.73           
          2:57.73
 13. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          2:58.25 9803366    2:57.86           
          2:57.86
 14. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   2:51.92 9802092    2:58.69           
          2:58.69
 15. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   2:57.54 9801108    3:01.11           
          3:01.11
 16. Celine Buijssen               HZPC                   2:54.07 9801484    3:01.15           
          3:01.15
 17. Hannah Billman                Eurode Kerkrade        2:59.23 9800576    3:05.25           
          3:05.25
 18. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          2:57.98 9802184    3:06.76           
          3:06.76
 DIS Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           2:59.20 9801174                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag                           Junioren 3
22-5-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:33.05 9702678    2:36.27           
          2:36.27
  2. Manon Koster                  HZPC                   2:34.59 9701312    2:40.64           
          2:40.64
  3. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           2:37.97 9702110    2:41.25           
          2:41.25
  4. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        2:43.77 9702464    2:43.89           
          2:43.89
  5. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       2:43.44 9702676    2:44.78           
          2:44.78
  6. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   2:47.10 9702664    2:54.50           
          2:54.50
  7. Rianne Mooren                 MOSA~regio             2:52.54 9703018    2:57.23           
          2:57.23
  8. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       2:48.85 9704996    2:59.23           
          2:59.23


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag                              Jeugd 1
22-5-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        2:43.66 9602154    2:43.89           
          2:43.89
  2. Lisanne Jente                 Brunssum               2:42.18 9600788    2:46.95           
          2:46.95
  3. Maureen Wingers               RZ                     2:46.68 9602264    2:47.12           
          2:47.12


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag                              Jeugd 2
22-5-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:35.70 9500752    2:35.21           
          2:35.21
  2. Fiona Meuffels                Patrick                2:39.98 9504366    2:42.03           
          2:42.03
  3. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:39.37 9500866    2:42.59           
          2:42.59
  4. Floor Weijmans                HZPC                   2:42.02 9502522    2:45.36           
          2:45.36
  5. Hilde vd Schans               ZPC De Rog             2:45.16 9502710    2:48.54           
          2:48.54
  6. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        2:44.72 9504690    2:50.08           
          2:50.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag                                Dames
22-5-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   2:25.21 9400150    2:29.03           
          2:29.03
  2. Judith van Meijel             HZPC                   2:24.21 9102076    2:31.23           
          2:31.23
  3. Anne Michelle Vos             ZPC De Rog             2:29.62 9107994    2:35.25           
          2:35.25
  4. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      2:30.97 9107878    2:36.14           
          2:36.14
  5. Ingrid van Horen              HZPC                   2:32.38 9204060    2:39.39           
          2:39.39
  6. Michelle Meusen               RZL                    2:36.79 9400852    2:39.93           
          2:39.93
  7. Rinske Becks                  HZPC                   2:37.53 9403098    2:41.25           
          2:41.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Heren, 200m wisselslag                           Junioren 1
22-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        2:38.78 9800559    2:46.51           
          2:46.51
  2. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           2:48.02 9800287    2:48.93           
          2:48.93
  3. Koen Wijnands                 De Roersoppers         2:49.56 9800247    2:49.28           
          2:49.28
  4. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           2:47.67 9802453    2:50.92           
          2:50.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Heren, 200m wisselslag                           Junioren 2
22-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   2:25.73 9700879    2:30.79           
          2:30.79
  2. Ted Wilders                   MOSA~regio             2:33.39 9701177    2:37.89           
          2:37.89
  3. Ivo Grosveld                  RZL                    2:36.38 9702483    2:39.36           
          2:39.36
  4. Lars van Didden               Hellas-Glana           2:36.47 9701615    2:39.87           
          2:39.87
  5. Jitse Zonneveld               RZ                     2:42.92 9703133    2:41.86           
          2:41.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Heren, 200m wisselslag                           Junioren 3
22-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:12.34 9600193    2:15.76           
          2:15.76
  2. Sem Hermans                   HZPC                   2:21.91 9601259    2:26.45           
          2:26.45
  3. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:32.48 9601033    2:26.89           
          2:26.89
  4. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:25.96 9600195    2:28.69           
          2:28.69
  5. Jeroen Bongers                RZL                    2:34.60 9602629    2:34.91           
          2:34.91
  6. Björn Piket                   HZPC                   2:34.82 9602133    2:36.07           
          2:36.07
  7. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                2:37.10 9600629    2:36.86           
          2:36.86
  8. Martijn Weinberg              Nimo                   2:38.42 9600955    2:38.38           
          2:38.38
  9. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             2:31.70 9601257    2:42.80           
          2:42.80


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Heren, 200m wisselslag                           Junioren 4
22-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:21.66 9500483    2:23.04           
          2:23.04
  2. Luuk Janssen                  MOSA~regio             2:24.57 9503497    2:24.73           
          2:24.73
  3. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:29.75 9501239    2:32.86           
          2:32.86
  4. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       2:32.07 9503407    2:34.32           
          2:34.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Heren, 200m wisselslag                              Jeugd 1
22-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           2:15.65 9403511    2:14.36           
          2:14.36
  2. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          2:13.17 9400593    2:16.44           
          2:16.44
  3. Stan Tummers                  Hellas-Glana           2:13.47 9400649    2:26.64           
          2:26.64
  4. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       2:29.45 9405853    2:30.79           
          2:30.79


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Heren, 200m wisselslag                                Heren
22-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           2:06.82 8903341    2:10.26           
          2:10.26
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:17.46 8901553    2:19.22           
          2:19.22
  3. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:17.61 9200249    2:23.36           
          2:23.36
  4. Remco de Veen                 De Roersoppers         2:18.65 8903247    2:25.00           
          2:25.00
  5. Pieter de Heer                Hellas-Glana           2:18.39 8901141    2:25.58           
          2:25.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m vrije slag                           Junioren 1
22-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:11.14 9900074    1:11.04           
  2. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:13.78 9901412    1:11.23           
  3. Arijana Alijagic              KZ&PC                  1:13.44 9902826    1:12.95           
  4. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:13.63 9903116    1:13.23           
  5. Quinty Schoens                Zeps                   1:13.41 9903246    1:15.37           
  6. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:13.64 9900572    1:15.48           
  7. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:15.32 9902072    1:16.35           
  8. Julia Lang                    Hellas-Glana           1:14.10 9900730    1:19.79           
  NG Amber Thevissen               De Roersoppers         1:13.29 9900918                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m vrije slag                           Junioren 2
22-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       1:02.43 9803700    1:02.69           
  2. Chayenne Poorts               Nimo                   1:03.18 9800670    1:03.55           
  3. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:02.46 9800574    1:03.86           
  4. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        1:04.06 9802528    1:04.81           
  5. Tobie Saparuwe                Kimbria                1:05.07 9802954    1:05.34           
  6. Bonnie van der Valk           Eurode Kerkrade        1:08.58 9804668    1:05.54           
  7. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:05.31 9802916    1:06.70           
  8. Bente Seijkens                Hellas-Glana           1:05.93 9802832    1:06.79           
  9. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade        1:08.86 9805438    1:06.82           
 10. Celine Kerkhofs               Kimbria                1:05.96 9800548    1:07.51           
 11. Melanie Leunissen             Nimo                   1:08.14 9800672    1:08.36           
 12. Rian Bongers                  RZL                    1:08.15 9802022    1:09.14           
 13. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:06.62 9801142    1:09.18           
 14. Shae Bours                    RZ                     1:07.75 9803982    1:09.25           
 15. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:09.84 9801826    1:09.31           
 16. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          1:10.31 9803366    1:10.13           
 17. Jessica van Dijk              Kimbria                1:10.21 9800552    1:11.04           
 18. Celine Buijssen               HZPC                   1:11.64 9801484    1:11.67           
 19. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   1:09.73 9802092    1:12.21           
 20. Gabryelle Beland              Brunssum               1:11.94 9805720    1:12.64           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m vrije slag                           Junioren 3
22-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden         59.39 9702678    1:00.70           
  2. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:03.15 9702110    1:03.91 FJ 1      
  3. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:03.10 9702676    1:03.91 FJ 2      
  4. Manon Koster                  HZPC                   1:02.90 9701312    1:05.50           
  5. Danique Scheepers             ZPC De Rog             1:05.73 9700836    1:05.88           
  6. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:05.45 9700656    1:07.89           
  7. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:08.86 9701858    1:08.32           
  8. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:06.81 9704996    1:08.42           
  9. Maartje Janssen               MOSA~regio             1:08.13 9705720    1:09.17           
 10. Judith Wienen                 MOSA~regio             1:09.18 9701644    1:09.23           
 11. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:09.18 9700714    1:11.17           
 12. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:07.83 9702664    1:11.59           
 13. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:08.70 9703018    1:16.00           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m vrije slag                              Jeugd 1
22-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       1:03.54 9604088    1:02.95           
  2. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        1:02.94 9602154    1:05.32           
  3. Maureen Wingers               RZ                     1:05.73 9602264    1:06.79           
  4. Ilse Litjens                  HZPC                   1:07.02 9602640    1:07.93           
  5. Celina Austen                 RZ                     1:06.88 9602056    1:09.76           
  6. Lisanne Jente                 Brunssum               1:07.53 9600788    1:10.26           
  7. Robin Klasens                 Brunssum               1:08.30 9604532    1:12.16           
AFGE Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:06.52 9603098                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m vrije slag                              Jeugd 2
22-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:00.99 9500752    1:03.97           
  2. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:03.36 9505226    1:05.02           
  3. Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:04.06 9500866    1:06.55           
  4. Fiona Meuffels                Patrick                1:05.32 9504366    1:06.58           
  5. Floor Weijmans                HZPC                   1:05.64 9502522    1:06.77           
  6. Hilde vd Schans               ZPC De Rog             1:06.09 9502710    1:15.36           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m vrije slag                                Dames
22-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anneloes Peulen               RZL                      59.91 8502314      59.23           
  2. Michelle Verouden             HZPC                     58.62 9400150    1:00.83           
  3. Maike op het Veld             Patrick                  59.17 8703046    1:00.99           
  4. Anne Michelle Vos             ZPC De Rog               59.28 9107994    1:01.80           
  5. Judith van Meijel             HZPC                   1:01.23 9102076    1:02.98           
  6. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:01.07 9107878    1:03.22           
  7. Melissa Meijer                Nimo                   1:00.50 9304374    1:03.86           
  8. Ingrid van Horen              HZPC                   1:01.46 9204060    1:04.13           
  9. Alice Janssen                 HZPC                   1:02.88 8902012    1:04.61           
 10. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:02.77 9202860    1:05.83           
 11. Rinske Becks                  HZPC                   1:02.73 9403098    1:06.04           
 12. Saskia Coolen                 RZL                    1:02.78 8805440    1:06.36           
 13. Denise Austen                 RZ                     1:03.38 9303778    1:07.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 100m schoolslag                           Junioren 1
22-5-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:22.91 9800247    1:22.36           
  2. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:23.18 9800287    1:23.54           
  3. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:24.98 9800559    1:31.36           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 100m schoolslag                           Junioren 2
22-5-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:13.70 9700879    1:17.26           
  2. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:16.14 9701177    1:19.60           
  3. Ivo Grosveld                  RZL                    1:20.35 9702483    1:23.67           
  4. Jitse Zonneveld               RZ                     1:22.64 9703133    1:24.50           
 DIS Ivo Nemeth                    Brunssum               1:26.57 9700075                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Zjef Nelissen                 De Roersoppers         1:26.85 9701679                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 100m schoolslag                           Junioren 3
22-5-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        1:13.34 9601033    1:15.40           
  2. Sem Hermans                   HZPC                   1:12.72 9601259    1:18.10           
  3. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             1:15.02 9601257    1:18.23           
  4. Max Vervoort                  De Roersoppers         1:19.80 9601405    1:22.88           
  5. Björn Piket                   HZPC                   1:23.11 9602133    1:23.05           
  6. Swen Cox                      Zeps                   1:23.54 9604679    1:25.72           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 100m schoolslag                           Junioren 4
22-5-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:06.15 9501965    1:08.75           
  2. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:16.42 9500359    1:13.51           
  3. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:11.81 9503497    1:14.27           
  4. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:16.61 9501273    1:20.35           
  5. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:17.82 9501783    1:22.26           
  6. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:12.16 9500483    1:24.17           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 100m schoolslag                              Jeugd 1
22-5-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade        1:13.62 9401797    1:15.55           
  2. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:13.54 9400627    1:17.51           
  NG Tim Sonnemans                 RZL                    1:17.20 9403017                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 100m schoolslag                              Jeugd 2
22-5-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana           1:14.76 9300469    1:14.66           
  2. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:15.21 9304169    1:18.77           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 100m schoolslag                                Heren
22-5-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           1:07.74 8903341    1:07.21           
  2. Richard Claus                 Heldense Zwemverenig   1:05.97 8000265    1:08.57           
  3. Patrick Creemers              De Roersoppers         1:09.60 9000579    1:11.89           
  4. Stefan Teley                  RZL                    1:11.38 9107153    1:14.98           
  5. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:10.26 8901141    1:15.29           
  6. Indji Tan                     Nimo                   1:12.80 9102973    1:17.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag               Junioren 3 en later
22-5-2011 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Eijsden 1                  Zwemclub Eijsden       4:54.79            5:04.02           
        Irma van den Brandt, 97                    Ina Willigers, 97
        Julie Theunissen, 97                       Audrey Bams, 98
          1:17.80  5:04.02

  2. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        4:57.70            5:12.10           
        Joëlle Savelberg, 97                       McKenzie Kelly, 98
        Shania Haenen, 98                          Janina Beckers, 98
          1:20.17  5:12.10

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:57.06            5:21.95           
        Charissa Drost, 97                         Kelly Craenen, 97
        Elishia Sinkiewicz, 97                     Bente Seijkens, 98
          1:20.07  5:21.95

  4. Mosa Regio 1                  MOSA~regio             5:17.23            5:31.00           
        Maartje Janssen, 97                        Rianne Mooren, 97
        Vivian Schraven, 98                        Judith Wienen, 97
          1:17.54  5:31.00

  5. ZPC Nederweert 1              ZPC Nederweert         5:33.25            5:49.39           
        Karlijn Truijen, 97                        Tamara Bloemers, 98
        Vivian Hermans, 98                         Melissa Scheerman, 97
          1:24.70  5:49.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                  Jongens, 4 x 100m vrije slag               Junioren 4 en later
22-5-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Eijsden 1                  Zwemclub Eijsden       3:53.04            3:57.78           
        Laurent Bams, 96                           Jochim Herben, 95
        Philip Bams, 96                            Toine Willigers, 99
            55.68  3:57.78

  2. HZPC 1                        HZPC                   4:01.21            4:05.09           
        Björn Piket, 96                            Max Hermans, 97
        Sam Derks, 96                              Sem Hermans, 96
          1:03.27  4:05.09

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:06.16            4:06.89           
        Bart de Heer, 95                           Joey Derhaag, 97
        Kenny Sieben, 95                           Kevin Wolters, 95
          1:03.86  4:06.89

  4. Nimo 1                        Nimo                   4:05.98            4:07.64           
        Kiowa Kamaansing, 95                       Andreas Waldus, 95
        Martijn Weinberg, 96                       Joeri Kerkhoff, 95
            59.20  4:07.64

  5. Mosa Regio 1                  MOSA~regio             4:01.58            4:14.72           
        Djeremy Hesseling, 96                      Sven Brouwer, 95
        Bram in 't Zandt, 96                       Luuk Janssen, 95
          1:06.36  4:14.72




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Dames, 50m vrije slag                           Junioren 2
22-5-2011 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Poorts               Nimo                     28.95 9800670      28.97           
  2. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden         28.55 9803700      29.29           
  3. Tobie Saparuwe                Kimbria                  29.60 9802954      29.40           
  4. Janina Beckers                Eurode Kerkrade          30.54 9800574      29.86           
  5. Celine Kerkhofs               Kimbria                  30.53 9800548      30.08           
  6. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)        29.49 9802916      30.37           
  7. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade          29.08 9802528      30.50           
  8. Serafina Vlijt                De Roersoppers           29.93 9801142      30.60           
  9. Bente Seijkens                Hellas-Glana             29.53 9802832      30.70           
 10. Bonnie van der Valk           Eurode Kerkrade          31.76 9804668      30.72           
 11. Rian Bongers                  RZL                      31.02 9802022      31.36 FJ 1      
 12. Melanie Leunissen             Nimo                     30.93 9800672      31.36 FJ 2      
 13. Shae Bours                    RZ                       31.64 9803982      31.68           
 14. Tamara Bloemers               ZPC Nederweert           31.36 9801328      31.71           
 15. Jessica van Dijk              Kimbria                  31.45 9800552      31.80           
 16. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade          30.92 9805438      32.08           
 17. Gabryelle Beland              Brunssum                 32.02 9805720      32.14 FJ 1      
 18. Minke Theunissen              ZC Valkenburg            32.04 9801826      32.14 FJ 2      
 19. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg            32.53 9803366      32.51           
 20. Amber Winkelhuijzen           Zeps                     32.30 9802092      32.54           
 21. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana             32.67 9801174      32.57           
 22. Gina Feenstra                 MOSA~regio               32.26 9802798      32.58           
 23. Daphne Erkens                 Nimo                     31.08 9802372      32.87           
 24. Lieke Schors                  RZL                      32.76 9802024      32.93           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Dames, 50m vrije slag                           Junioren 3
22-5-2011 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden         27.87 9702678      28.85           
  2. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden         28.57 9702676      29.29           
  3. Danique Scheepers             ZPC De Rog               29.62 9700836      29.40           
  4. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             28.05 9702110      29.66           
  5. Lotte van Haarst              De Roersoppers           29.48 9701858      29.76           
  6. Manon Koster                  HZPC                     29.03 9701312      30.66           
  7. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade          30.84 9702464      31.09           
  8. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            29.55 9700656      31.20           
  9. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden         30.59 9704996      31.43           
 10. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     31.23 9702664      31.71           
 11. Judith Wienen                 MOSA~regio               31.32 9701644      31.89           
 12. Kathleen de Beer              ZON/S&S                  31.20 9702638      32.26           
 13. Maartje Janssen               MOSA~regio               31.75 9705720      32.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Dames, 50m vrije slag                         Jeugd 1 en 2
22-5-2011 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     27.37 9500752      28.82           
  2. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden         29.26 9604088      29.20           
  3. Maureen Wingers               RZ                       29.30 9602264      29.82           
  4. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade          29.48 9602154      30.21           
  5. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden         29.21 9505226      30.48           
  6. Celina Austen                 RZ                       30.70 9602056      31.15           
  7. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     30.34 9503450      31.17           
  8. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert           30.34 9505174      31.35           
  9. Loes Mennen                   ZPC Nederweert           30.37 9502394      31.43 FJ 1      
 10. Hilde vd Schans               ZPC De Rog               30.52 9502710      31.43 FJ 3      
 11. Fiona Meuffels                Patrick                  30.10 9504366      31.51           
 12. Ilse Litjens                  HZPC                     30.70 9602640      31.70           
AFGE Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        30.04 9603098                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Dames, 50m vrije slag                                Dames
22-5-2011 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anneloes Peulen               RZL                      26.80 8502314      27.03           
  2. Maike op het Veld             Patrick                  28.24 8703046      28.39           
  3. Anne Michelle Vos             ZPC De Rog               28.13 9107994      28.64           
  4. Melissa Meijer                Nimo                     27.95 9304374      28.97           
  5. Saskia Coolen                 RZL                      28.45 8805440      29.47           
  6. Michelle Verouden             HZPC                     28.11 9400150      29.59 FJ 1      
  7. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        28.35 9107878      29.59 FJ 2      
  8. Sabine Klesman                De Roersoppers           28.19 9202860      29.59 FJ 3      
  9. Alice Janssen                 HZPC                     28.73 8902012      29.71           
 10. Ingrid van Horen              HZPC                     28.20 9204060      29.85           
 11. Judith van Meijel             HZPC                     28.04 9102076      29.98           
 12. Rinske Becks                  HZPC                     28.76 9403098      30.44 FJ 1      
 13. Ingrid Jansen                 Nimo                     28.80 8705592      30.44 FJ 2      
 14. Denise Austen                 RZ                       29.16 9303778      30.66           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Heren, 50m vrije slag                           Junioren 1
22-5-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade          30.03 9800559      29.20           
  2. Bart Köhlen                   Hellas-Glana             30.18 9802453      30.45           
  3. Caio Passos-newman            Kimbria                  31.31 9801043      30.59           
  4. Koen Wijnands                 De Roersoppers           30.74 9800247      31.39           
  5. Dylan Wolters                 Hellas-Glana             32.99 9800287      32.68           
  6. Jhamiro Habets                Brunssum                 32.58 9800803      32.95           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Heren, 50m vrije slag                           Junioren 2
22-5-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                     27.02 9700879      27.91           
  2. Ivo Grosveld                  RZL                      28.04 9702483      28.30           
  3. Ted Wilders                   MOSA~regio               28.48 9701177      28.42           
  4. Jitse Zonneveld               RZ                       28.60 9703133      28.43           
  5. Joey Derhaag                  Hellas-Glana             29.12 9703941      29.80 FJ 1      
  6. Ivo Nemeth                    Brunssum                 29.58 9700075      29.80 FJ 2      
  7. Tim Stassen                   ZC Valkenburg            30.76 9702939      29.82           
  8. Lars van Didden               Hellas-Glana             29.72 9701615      30.43           
  9. Danny Hamers                  ZC Valkenburg            30.08 9701169      30.92           
 10. Ruben Dietzenbacher           Brunssum                 30.70 9703259      31.46           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Heren, 50m vrije slag                           Junioren 3
22-5-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         24.61 9600193      25.92           
  2. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden         26.58 9600195      27.01           
  3. Bram in 't Zandt              MOSA~regio               26.56 9601257      27.26           
  4. Jeroen Bongers                RZL                      26.96 9602629      27.91           
  5. Sem Hermans                   HZPC                     27.05 9601259      28.01           
  6. Sam Derks                     HZPC                     28.00 9600719      28.30           
  7. Björn Piket                   HZPC                     28.05 9602133      28.86           
 DIS Timo Billman                  Eurode Kerkrade          28.40 9601033                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Heren, 50m vrije slag                           Junioren 4
22-5-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  MOSA~regio               25.39 9503497      26.46           
  2. Kiowa Kamaansing              Nimo                     26.02 9500125      26.92           
  3. Kenny Sieben                  Hellas-Glana             26.87 9503663      27.10           
  4. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            26.32 9501239      27.39           
  5. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden         27.26 9503407      27.46           
  6. Max Grispen                   ZC Valkenburg            26.72 9501783      27.85           
  7. Kevin Meuwissen               Patrick                  27.77 9502485      28.86 FJ 2      
  8. Kevin Wolters                 Hellas-Glana             27.87 9501965      28.86 FJ 3      
 DIS Mart Theunissen               ZC Valkenburg            24.59 9500483                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Heren, 50m vrije slag                         Jeugd 1 en 2
22-5-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             24.92 9403511      25.00           
  2. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            25.13 9400593      25.70           
  3. Ken Boonen                    RZL                      25.68 9401481      25.79           
  4. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert           25.50 9405561      26.52           
  5. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana             26.82 9300469      26.62           
  6. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         26.71 9405853      26.64           
  7. Camiel Smeets                 Nimo                     26.54 9400911      27.15           
  8. Glenn Rompelberg              Kimbria                  26.62 9303807      27.51           
  9. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  26.88 9306693      28.01           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Heren, 50m vrije slag                                Heren
22-5-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             23.95 8402089      24.68           
  2. Peter Crijns                  RZL                      24.02 8800673      24.89           
  3. Stefan Kranenbroek            HZPC                     24.53 7900729      25.41           
  4. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            24.79 8901553      25.75           
  5. Jeroen Custers                Kimbria                  25.50 9106319      25.89           
  6. Richard Claus                 Heldense Zwemverenig     25.48 8000265      26.39           
  7. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        25.33 9200249      26.46           
  8. Ralph van Megen               HZPC                     25.68 9201613      26.69           
  9. Patrick Creemers              De Roersoppers           25.64 9000579      26.89           



SPLASH Meet Manager 11Registered to Eurode KZC