Limburgse A zwemkampioenschappen deel 2
Kerkrade (NED),    21- - 22-5-2011,    Lange baan (50m)

Nr. 24. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 26. Dames, 100m vlinderslag, Junioren 1 en ouder    Nr. 27. Heren, 100m rugslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 28. Dames, 200m rugslag, Junioren 1 en ouder    Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 30. Dames, 400m wisselslag, Junioren 2 en ouder    Nr. 31. Heren, 400m vrije slag, Junioren 1 en ouder
Nr. 32. Dames, 50m schoolslag, Junioren 2 en ouder    Nr. 33. Heren, 50m schoolslag, Junioren 1 en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                  Meisjes, 4 x 200m vrije slag               Junioren 3 en later
21-5-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Eijsden 1                  Zwemclub Eijsden       9:14.62            9:23.15           
        Sabine Wetsels, 97                         Audrey Bams, 98
        Irma van den Brandt, 97                    Ina Willigers, 97
          1:13.00  2:30.94  9:23.15

  2. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        9:20.20            9:36.51           
        McKenzie Kelly, 98                         Joëlle Savelberg, 97
        Shania Haenen, 98                          Janina Beckers, 98
          1:13.32  2:29.07  9:36.51

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           9:44.01            9:40.92           
        Elishia Sinkiewicz, 97                     Bente Seijkens, 98
        Kelly Craenen, 97                          Wendy Bex, 97
          1:10.02  2:21.42  9:40.92

  4. Mosa Regio 1                  MOSA~regio            10:31.47           10:36.82           
        Lieke Seelen, 97                           Maartje Janssen, 97
        Judith Wienen, 97                          Rianne Mooren, 97
          1:16.47  2:41.28 10:36.82

  5. ZC Eijsden 2                  Zwemclub Eijsden      10:30.23           10:57.95           
        Renee Roosen, 99                           Sabine Vertommen, 98
        Dahnee de la Croix, 98                     Manon Herben, 99
          1:15.82  2:36.95 10:57.95

  6. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig  10:39.19           11:00.74           
        Nina Pilmeyer, 98                          Maud Cox, 98
        Daniek van de Ven, 97                      Eline van de Ven, 97
          1:18.28  2:46.49 11:00.74




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                  Jongens, 4 x 200m vrije slag               Junioren 4 en later
21-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Eijsden 1                  Zwemclub Eijsden       8:35.33            8:51.78           
        Toine Willigers, 99                        Philip Bams, 96
        Jochim Herben, 95                          Laurent Bams, 96
          1:10.44  2:26.30  8:51.78

  2. HZPC 1                        HZPC                   8:45.63            9:00.20           
        Björn Piket, 96                            Max Hermans, 97
        Sam Derks, 96                              Sem Hermans, 96
          1:08.29  2:18.51  9:00.20

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           9:00.21            9:04.80           
        Kenny Sieben, 95                           Lars van Didden, 97
        Bart de Heer, 95                           Kevin Wolters, 95
          1:02.26  2:11.89  9:04.80

  4. Nimo 1                        Nimo                   9:16.44            9:05.42           
        Martijn Weinberg, 96                       Andreas Waldus, 95
        Kiowa Kamaansing, 95                       Joeri Kerkhoff, 95
          1:04.12  2:17.77  9:05.42

  5. Mosa Regio 1                  MOSA~regio             9:04.77            9:36.80           
        Djeremy Hesseling, 96                      Bram in 't Zandt, 96
        Ted Wilders, 97                            Luuk Janssen, 95
          1:08.95  2:23.76  9:36.80




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vlinderslag                          Junioren 1
21-5-2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:22.70 9900074    1:21.30           
  2. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:25.98 9900572    1:26.82           
 DIS Quinty Schoens                Zeps                   1:25.96 9903246                      
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vlinderslag                          Junioren 2
21-5-2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:09.44 9800574    1:11.91           
  2. Chayenne Poorts               Nimo                   1:12.45 9800670    1:13.77           
  3. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade        1:13.20 9805438    1:15.18           
  4. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:15.45 9801142    1:15.57           
  5. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       1:17.68 9803700    1:17.58           
  6. Rian Bongers                  RZL                    1:22.51 9802022    1:18.41           
  7. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        1:15.45 9802528    1:19.97           
  8. Bente Seijkens                Hellas-Glana           1:22.00 9802832    1:22.32           
  9. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:21.51 9802916    1:23.34           
 10. Tamara Bloemers               ZPC Nederweert         1:22.99 9801328    1:26.73           
 11. Shae Bours                    RZ                     1:25.57 9803982    1:26.89           
 12. Celine Buijssen               HZPC                   1:25.77 9801484    1:33.54           
 DIS Gabryelle Beland              Brunssum               1:27.97 9805720                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vlinderslag                          Junioren 3
21-5-2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:12.30 9700656    1:11.82           
  2. Manon Koster                  HZPC                   1:10.77 9701312    1:11.91           
  3. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:11.01 9701232    1:12.12           
  4. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:11.07 9702678    1:12.70           
  5. Danique Scheepers             ZPC De Rog             1:14.93 9700836    1:16.08           
  6. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:15.20 9702110    1:16.38           
  7. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:18.70 9702676    1:20.76           
  8. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:21.62 9703018    1:28.54           
  9. Maartje Janssen               MOSA~regio             1:21.95 9705720    1:30.89           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vlinderslag                             Jeugd 1
21-5-2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               1:08.94 9600788    1:12.68           
  2. Ellen Borger                  Brunssum               1:19.39 9600786    1:20.91           
  3. Celina Austen                 RZ                     1:18.59 9602056    1:21.57           
  4. Robin Klasens                 Brunssum               1:19.90 9604532    1:26.83           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vlinderslag                             Jeugd 2
21-5-2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:06.84 9500752    1:11.89           
  2. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:17.82 9504876    1:17.67           
  3. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:15.67 9501356    1:18.02           
  4. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:16.36 9502764    1:18.29           
  5. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:15.73 9505226    1:19.97           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vlinderslag                               Dames
21-5-2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   1:05.03 9400150    1:07.57           
  2. Judith van Meijel             HZPC                   1:07.08 9102076    1:07.69           
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   1:05.97 9204060    1:09.20           
  4. Anne Michelle Vos             ZPC De Rog             1:06.03 9107994    1:09.82           
  5. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:07.83 9107878    1:12.58           
  6. Vera Weinberg                 Nimo                   1:10.21 9302144    1:13.00           
  7. Linda Custers                 HZPC                   1:11.59 8600738    1:13.17           
  8. Michelle Meusen               RZL                    1:11.98 9400852    1:13.42           
  9. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:12.61 9202860    1:14.07           
 10. Melissa Meijer                Nimo                   1:09.27 9304374    1:14.73           
     Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:12.45 8503908    1:14.73           
 12. Alice Janssen                 HZPC                   1:12.19 8902012    1:14.84           
 13. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:11.02 8701024    1:15.15           
  NG Karin Bongers                 RZL                    1:13.19 9303800                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 1
21-5-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:17.06 9800559    1:19.70           
  2. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:22.95 9802453    1:23.88           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 2
21-5-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:06.39 9700879    1:09.20           
  2. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:13.89 9701177    1:15.49           
  3. Ivo Grosveld                  RZL                    1:15.25 9702483    1:16.11           
  4. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:12.24 9702025    1:17.60           
  5. Jitse Zonneveld               RZ                     1:13.23 9703133    1:17.99           
  6. Ivo Nemeth                    Brunssum               1:16.79 9700075    1:19.17           
  7. Lars van Didden               Hellas-Glana           1:17.39 9701615    1:21.49           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 3
21-5-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         59.58 9600193    1:01.71           
  2. Sem Hermans                   HZPC                   1:03.89 9601259    1:07.19           
  3. Jeroen Bongers                RZL                    1:07.74 9602629    1:10.89           
  4. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       1:10.26 9600195    1:12.29           
  5. Sam Derks                     HZPC                   1:10.00 9600719    1:12.34           
  6. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             1:09.45 9601257    1:12.48           
  7. Björn Piket                   HZPC                   1:12.09 9602133    1:15.02           
  8. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             1:13.54 9603197    1:16.84           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Heren, 100m rugslag                            Junioren 4
21-5-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:03.29 9500483    1:05.73           
  2. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:04.99 9503663    1:08.80           
  3. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        1:09.92 9500007    1:10.74           
  4. Marty Kennis                  MZPC                   1:08.62 9501355    1:11.70           
  5. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:05.86 9503497    1:13.72           
  6. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:09.74 9504825    1:13.82           
  7. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       1:09.04 9503407    1:13.89           
  8. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:10.08 9500359    1:14.17           
  9. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:08.71 9501239    1:15.75           
 10. Kiowa Kamaansing              Nimo                   1:09.50 9500125    1:16.64           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Heren, 100m rugslag                               Jeugd 1
21-5-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ken Boonen                    RZL                    1:04.32 9401481    1:06.70           
  2. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:09.15 9405853    1:08.11           
  NG Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:08.32 9405561                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Heren, 100m rugslag                                 Heren
21-5-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             59.99 8402089    1:02.23           
  2. Tom van der Sterren           Patrick                1:03.39 8502495    1:04.72           
  3. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:01.22 9200249    1:05.70           
  4. Jeroen Custers                Kimbria                1:03.57 9106319    1:08.47           
  5. Ronald Waldus                 Nimo                   1:05.07 9206275    1:09.91           
AFGE Rico Nemeth                   Brunssum               1:05.03 9004455                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 200m rugslag                            Junioren 1
21-5-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      2:53.15 9901412    2:51.89           
          1:24.78  2:51.89
  2. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       2:52.10 9900074    2:53.53           
          1:25.77  2:53.53
  3. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       2:57.48 9903116    2:59.07           
          1:29.48  2:59.07
  4. Arijana Alijagic              KZ&PC                  3:01.32 9902826    3:00.74           
          1:28.54  3:00.74
  5. Denise Craenen                Hellas-Glana           2:58.36 9900040    3:01.55           
          1:31.32  3:01.55
  6. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           3:01.67 9902072    3:04.59           
          1:32.57  3:04.59
  7. Julia Lang                    Hellas-Glana           3:05.45 9900730    3:05.00           
          1:31.89  3:05.00
  8. Quinty Schoens                Zeps                   3:03.02 9903246    3:05.18           
          1:31.90  3:05.18
  9. Myrthe Goertz                 Zeps                   3:03.02 9901902    3:06.27           
          1:30.40  3:06.27
 10. Denise Blok                   ZC Valkenburg          3:03.76 9900572    3:09.35           
          1:32.66  3:09.35
 11. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade        3:04.91 9900438    3:12.05           
          1:36.32  3:12.05
  NG Amber Thevissen               De Roersoppers         3:05.52 9900918                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 200m rugslag                            Junioren 2
21-5-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobie Saparuwe                Kimbria                2:38.65 9802954    2:39.14           
          1:17.52  2:39.14
  2. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        2:38.74 9800574    2:39.73           
          1:17.89  2:39.73
  3. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:42.16 9803700    2:42.99           
          1:20.80  2:42.99
  4. Celine Kerkhofs               Kimbria                2:49.92 9800548    2:44.64           
          1:21.49  2:44.64
  5. Milou Peeters                 HZPC                   2:50.99 9800668    2:53.53           
          1:25.42  2:53.53
  6. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      2:50.61 9802916    2:56.51           
          1:23.13  2:56.51
  7. Serafina Vlijt                De Roersoppers         2:51.85 9801142    2:56.70           
          1:27.76  2:56.70
  8. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          2:58.36 9801826    2:57.95           
          1:27.57  2:57.95
  9. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   2:57.13 9802092    2:59.34           
          1:28.76  2:59.34
 10. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   2:54.70 9801108    2:59.76           
          1:28.07  2:59.76
 11. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           2:52.23 9801174    3:00.29           
          1:27.88  3:00.29
 12. Alette Litjens                HZPC                   2:58.32 9802220    3:03.96           
          1:29.36  3:03.96
 13. Celine Buijssen               HZPC                   2:50.25 9801484    3:04.48           
          1:30.92  3:04.48


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 200m rugslag                            Junioren 3
21-5-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                   2:31.83 9701312    2:38.88           
          1:18.32  2:38.88
  2. Danique Scheepers             ZPC De Rog             2:47.63 9700836    2:43.31           
          1:19.03  2:43.31
  3. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       2:42.16 9702676    2:45.10           
          1:21.40  2:45.10
  4. Maartje Janssen               MOSA~regio             2:42.87 9705720    2:47.84           
          1:22.67  2:47.84
  5. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        2:44.80 9702464    2:47.89           
          1:21.02  2:47.89
  6. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       2:41.29 9704996    2:49.14           
          1:22.39  2:49.14
  7. Charissa Drost                Hellas-Glana           2:48.75 9704750    2:51.26           
          1:23.45  2:51.26
  8. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   2:49.68 9702664    2:59.00           
          1:29.41  2:59.00
  9. Lotte van Megen               HZPC                   2:53.89 9701376    3:02.65           
          1:27.56  3:02.65
 10. Rianne Mooren                 MOSA~regio             2:52.38 9703018    3:14.09           
          1:34.26  3:14.09
AFGE Janelle van den Heuvel        Brunssum               2:47.36 9700842                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 200m rugslag                               Jeugd 1
21-5-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        2:36.13 9602154    2:42.29           
          1:18.84  2:42.29
  2. Ilse Litjens                  HZPC                   2:40.78 9602640    2:45.26           
          1:18.78  2:45.26
  3. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       2:46.37 9604088    2:52.67           
          1:25.54  2:52.67
  4. Robin Klasens                 Brunssum               2:46.25 9604532    2:56.28           
          1:25.79  2:56.28
  5. Celina Austen                 RZ                     2:46.09 9602056    2:56.80           
          1:25.90  2:56.80
NG.Z Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      2:38.26 9603098                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 200m rugslag                               Jeugd 2
21-5-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:29.36 9500752    2:39.74           
          1:17.29  2:39.74
  2. Floor Weijmans                HZPC                   2:41.25 9502522    2:40.51           
          1:17.45  2:40.51
  3. Fiona Meuffels                Patrick                2:42.97 9504366    2:41.84           
          1:20.78  2:41.84


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 200m rugslag                                 Dames
21-5-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:20.13 9102076    2:27.21           
          1:12.31  2:27.21
  2. Michelle Verouden             HZPC                   2:21.89 9400150    2:32.20           
          1:15.07  2:32.20
  3. Michelle Meusen               RZL                    2:37.18 9400852    2:37.53           
          1:15.51  2:37.53
  4. Linda Custers                 HZPC                   2:36.38 8600738    2:38.46           
          1:16.78  2:38.46
  5. Alice Janssen                 HZPC                   2:36.07 8902012    2:44.07           
          1:20.07  2:44.07
  6. Denise Austen                 RZ                     2:37.07 9303778    2:49.02           
          1:20.74  2:49.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 1
21-5-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        2:51.48 9800559    2:56.07           
          1:21.95  2:56.07
  2. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       3:13.15 9803213    3:10.95           
          1:30.59  3:10.95
  3. Koen Wijnands                 De Roersoppers         3:04.14 9800247    3:11.97           
          1:30.26  3:11.97
  4. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           3:16.61 9800287    3:16.08           
          1:32.76  3:16.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 2
21-5-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   2:27.80 9700879    2:34.06           
          1:14.82  2:34.06
  2. Lars van Didden               Hellas-Glana           2:38.91 9701615    2:41.06           
          1:15.21  2:41.06
  3. Tim Peeters                   RZ                     3:00.56 9700363    2:58.12           
          1:22.82  2:58.12


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 3
21-5-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   HZPC                   2:22.48 9601259    2:24.50           
          1:11.14  2:24.50
  2. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:33.88 9601033    2:31.89           
          1:08.77  2:31.89
  3. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                2:46.51 9600629    2:36.11           
          1:11.46  2:36.11
  4. Sam Derks                     HZPC                   2:48.89 9600719    2:49.05           
          1:22.93  2:49.05
  5. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             2:39.35 9601257    2:49.48           
          1:14.41  2:49.48


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                          Junioren 4
21-5-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:14.83 9501965    2:24.23           
          1:09.26  2:24.23
  2. Max Grispen                   ZC Valkenburg          2:33.54 9501783    2:28.68           
          1:09.96  2:28.68
  3. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:32.97 9501239    2:34.41           
          1:09.67  2:34.41
  4. Joeri Kerkhoff                Nimo                   2:40.54 9501689    2:47.57           
          1:15.16  2:47.57


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                             Jeugd 1
21-5-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          2:14.73 9400593    2:14.71           
          1:03.43  2:14.71


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                               Heren
21-5-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jory Niemark                  Hellas-Glana           2:26.29 9204409    2:33.26           
          1:09.66  2:33.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 400m wisselslag                           Junioren 2
21-5-2011 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        5:16.38 9800574    5:33.43           
          1:17.28  5:33.43
  2. Chayenne Poorts               Nimo                   5:41.75 9800670    5:37.21           
          1:17.96  5:37.21
  3. Jessica van Dijk              Kimbria                6:10.79 9800552    6:08.32           
          1:31.13  6:08.32
  4. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade        5:59.67 9805438    6:14.90           
          1:20.99  6:14.90
  5. Shae Bours                    RZ                     6:17.58 9803982    6:26.75           
          1:30.57  6:26.75


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 400m wisselslag                           Junioren 3
21-5-2011 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy Bex                     Hellas-Glana           5:29.03 9701232    5:37.83           
          1:14.32  5:37.83
  2. Manon Koster                  HZPC                   5:29.20 9701312    5:40.64           
          1:19.53  5:40.64
  3. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        5:45.51 9702464    5:56.05           
          1:19.20  5:56.05
  4. Rianne Mooren                 MOSA~regio             6:05.20 9703018    6:19.97           
          1:32.90  6:19.97
  5. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   6:06.92 9702664    6:26.49           
          1:32.33  6:26.49


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 400m wisselslag                              Jeugd 1
21-5-2011 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        5:29.96 9602154    5:46.77           
          1:25.03  5:46.77
  2. Lisanne Jente                 Brunssum               5:43.72 9600788    6:03.73           
          1:21.73  6:03.73


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 400m wisselslag                              Jeugd 2
21-5-2011 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   5:29.11 9500752    5:40.62           
          1:21.76  5:40.62
  2. Fiona Meuffels                Patrick                5:37.04 9504366    5:53.85           
          1:24.53  5:53.85
  3. Floor Weijmans                HZPC                   5:44.47 9502522    6:02.44           
          1:23.84  6:02.44


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 400m wisselslag                                Dames
21-5-2011 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   5:12.84 9400150    5:17.30           
          1:14.51  5:17.30
  2. Judith van Meijel             HZPC                   5:03.16 9102076    5:17.68           
          1:14.27  5:17.68
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   5:29.40 9204060    5:30.42           
          1:14.64  5:30.42
  4. Anne Michelle Vos             ZPC De Rog             5:26.70 9107994    5:39.83           
          1:16.17  5:39.83
  5. Rinske Becks                  HZPC                   5:37.25 9403098    5:41.82           
          1:19.55  5:41.82
  6. Linda Custers                 HZPC                   5:37.75 8600738    5:47.36           
          1:18.50  5:47.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 1
21-5-2011 - 17:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        5:04.81 9800559    4:53.86           
          1:08.41  2:25.56  4:53.86
  2. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           5:12.23 9800287    5:16.16 FJ 1      
          1:18.25  2:40.53  5:16.16
  3. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           5:11.28 9802453    5:16.16 FJ 2      
          1:15.70  2:38.07  5:16.16


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 2
21-5-2011 - 17:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   4:39.68 9700879    4:52.74           
          1:09.93  2:25.83  4:52.74
  2. Jitse Zonneveld               RZ                     4:51.75 9703133    5:08.36           
          1:10.50  2:29.16  5:08.36
  3. Ivo Nemeth                    Brunssum               5:04.84 9700075    5:35.17           
          1:17.32  2:42.01  5:35.17


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 3
21-5-2011 - 17:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       4:27.60 9600193    4:26.65           
          1:02.98  2:10.96  4:26.65
  2. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       4:36.35 9600195    4:41.81           
          1:08.62  2:20.63  4:41.81
  3. Sem Hermans                   HZPC                   4:39.09 9601259    4:41.92           
          1:08.54  2:21.36  4:41.92
  4. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                4:52.18 9600629    4:51.12           
          1:06.13  2:20.19  4:51.12
  5. Martijn Weinberg              Nimo                   4:52.38 9600955    4:53.64           
          1:07.60  2:23.78  4:53.64
  6. Sam Derks                     HZPC                   4:49.30 9600719    5:03.07           
          1:12.97  2:31.67  5:03.07
  7. Björn Piket                   HZPC                   4:57.36 9602133    5:04.95           
          1:10.54  2:27.82  5:04.95
  8. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             4:59.58 9601257    5:37.65           
          1:15.56  2:39.71  5:37.65


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 400m vrije slag                           Junioren 4
21-5-2011 - 17:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          4:33.50 9500483    4:34.34           
          1:03.63  2:12.47  4:34.34
  2. Luuk Janssen                  MOSA~regio             4:31.80 9503497    4:43.25           
          1:05.35  2:19.38  4:43.25
  3. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       4:34.32 9503407    4:53.09           
          1:07.34  2:22.78  4:53.09


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 400m vrije slag                              Jeugd 1
21-5-2011 - 17:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           4:07.16 9403511    4:13.40           
            59.71  2:03.75  4:13.40


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 400m vrije slag                                Heren
21-5-2011 - 17:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           4:03.07 8903341    4:04.80           
            58.89  2:01.70  4:04.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Dames, 50m schoolslag               Junioren 2 t/m jeugd 2
21-5-2011 - 18:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade          36.83 9504690      36.54 FJ 1      
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     34.67 9500752      36.54 FJ 2      
  3. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade          40.27 9802528      39.02           
  4. Andra Dols                    Hellas-Glana             39.76 9502764      39.66           
  5. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             37.13 9702110      40.20           
  6. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden         39.44 9700248      40.61           
  7. Hilde vd Schans               ZPC De Rog               38.35 9502710      40.73           
  8. Manon Koster                  HZPC                     37.81 9701312      40.85           
  9. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     39.89 9503450      41.02           
 10. Lisanne Jente                 Brunssum                 39.13 9600788      41.82           
 11. Fiona Meuffels                Patrick                  40.34 9504366      42.09           
 12. Kathleen de Beer              ZON/S&S                  40.44 9702638      42.32           
 13. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     39.24 9702664      42.51           
 14. Birgit Hanssen                ROB                      40.46 9703194      43.66           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Dames, 50m schoolslag                                Dames
21-5-2011 - 18:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     35.06 9102076      37.04           
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        34.95 9107878      37.51           
  3. Melissa Meijer                Nimo                     35.07 9304374      37.77           
  4. Michelle Verouden             HZPC                     35.60 9400150      38.16           
  5. Svenja Zonneveld              RZ                       38.68 9301096      38.20           
  6. Ilse Clevers                  De Roersoppers           37.93 8503908      39.20           
  7. Rinske Becks                  HZPC                     37.69 9403098      39.23           
  8. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     37.82 9404962      39.46           
  9. Anne Michelle Vos             ZPC De Rog               37.79 9107994      39.61           
 10. Alice Janssen                 HZPC                     38.54 8902012      40.20           
 11. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade          38.87 8403078      40.24           
 12. Sanne Kerkhoff                Nimo                     39.20 9305530      40.89           
 13. Ingrid van Horen              HZPC                     37.48 9204060      41.04           
NG.Z Bo Peeters                    Nimo                     38.92 9306564                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Heren, 50m schoolslag               Junioren 1 t/m jeugd 2
21-5-2011 - 18:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana             30.94 9501965      31.57           
  2. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana             33.00 9300469      33.26           
  3. Bart de Heer                  Hellas-Glana             34.33 9500359      33.37           
  4. Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade          35.02 9401797      33.63           
  5. Luuk Janssen                  MOSA~regio               32.26 9503497      34.17           
  6. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            33.23 9400593      34.36           
  7. Timo Billman                  Eurode Kerkrade          34.58 9601033      34.54           
  8. Ted Wilders                   MOSA~regio               34.64 9701177      35.00           
  9. Sem Hermans                   HZPC                     34.08 9601259      35.20           
 10. Max Hermans                   HZPC                     34.02 9700879      35.28           
 11. Kiowa Kamaansing              Nimo                     35.02 9500125      36.04           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Heren, 50m schoolslag                                Heren
21-5-2011 - 18:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richard Claus                 Heldense Zwemverenig     29.75 8000265      30.29           
  2. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        31.10 9200249      31.95           
  3. Stefan Teley                  RZL                      32.53 9107153      32.48           
  4. Patrick Creemers              De Roersoppers           31.59 9000579      32.79           
  5. Willem Jongen                 De Roersoppers           33.18 9103401      33.92           
  6. Ralph van Megen               HZPC                     33.40 9201613      35.28           
AFGE Indji Tan                     Nimo                     33.86 9102973                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to Eurode KZC