Nr. 21. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 23. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 400m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 25. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 26. Heren, 100m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 27. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 28. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren
Nr. 29. Heren, 4 x 100m wisselslag  12 jaar en ouder
Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open


A-Kringkampioenschappen 2011 deel 3
Beverwijk, 21-5-2011


1 - A-Kringkampioenschappen 2009 deel 321-5-2011 - 14:15


Programmanr. 21
21-5-2011
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDaw27.24960493827.62
2.Mirl de BoerDaw27.78970046828.75
3.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht29.45960462829.76
4.Roxann GeenenDaw28.57960151830.00
5.Mariska van EngeldorpZv Aquarius28.85950232630.26
6.Amber RuigWzpc29.34960324030.28
7.Yvanna ZuurveldDaw28.92970299830.39
8.Nienke van der zeeDaw30.33960543030.40
9.Mandy VerhageDaw29.26950138230.62
10.Eline den BraveZaanstad (SG)30.87960168230.76
11.Anne GroenOeza30.82950599630.98FJ 1
12.Tess de BoerDaw30.64960151630.98FJ 2
13.Fenke BosschertDaw30.48970472430.99
14.Dana van der ZeeZV Haerlem29.85950053231.10
15.Melina KnolZaanstad (SG)30.18980223231.20
16.Lara DeulEd-Vo29.97960248031.29
17.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)30.25950545431.55
18.Britt GerritseMSV- Zeemacht30.45960551431.89
19.Britt JansenZV Haerlem31.37950052631.92
AFGEMJill JansenZV Haerlem31.379700170
NGJanine RookerWzpc29.729600316

Programmanr. 21
21-5-2011
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWzpc26.90940303027.86
2.Daphne ten BrinkWzpc27.35850045428.57
3.Ingrid JongertA.z.v.d.27.92910149028.71
4.Shelley de BoerWzpc27.84930284029.11
5.Linda CrokOeza29.26940106829.42
6.Melissa ZwaanDaw27.78910366629.43
7.Laura van der VeenA.z.v.d.28.67940409029.72
8.Sandra ZwaanswijkDaw29.30850393429.76
9.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)29.44940485229.83
10.Evelien JurriansenMSV- Zeemacht28.92920750429.86
11.Dyana van PomerenKzc29.38900299029.91
12.Melonie HoonakkerWzpc30.12920080430.70
13.Annemarie CrokOeza30.39890082831.51
AFGEMDaisy KleijneOeza30.378902286

BMKelsey OkkersZaanstad (SG)31.93980106232.18
BMLisa BrantjesKzc31.69980095032.45
BMSkye Tomie DoerkZaanstad (SG)31.85980322833.13


Programmanr. 22
21-5-2011
Jongens, 50m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenDaw26.79940050727.94
2.Barry KleijneOeza28.30930066128.17
3.Kingue StruijfWzpc27.37940091328.30
4.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht28.97950388128.78
5.Michael van DamZV Haerlem28.16940150128.80
6.Jan PeereboomDaw28.46950137129.10
7.Mike ter HorstZV Haerlem28.39940278529.23
8.Remy NaporowskiWzpc27.78930306529.26
9.Carlo KempWzpc30.39960046730.71
10.Sjors LieverstDaw29.10950138930.83
11.Hiras FerrandinoDwt30.81930652731.49
12.Jelle SchelvisZaanstad (SG)31.17970199331.91
13.Kevin SchaafZV Haerlem31.50960260332.38
14.Levi TolEd-Vo30.16970035132.55
DISMarcel SchoutenZV Haerlem28.039300653
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGMart de BoerDaw29.969303589

Programmanr. 22
21-5-2011
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht26.17920403525.97
2.Bas TietzeWzpc26.71870335127.56
3.Wouter AllardZV Haerlem27.52900003127.62
4.Quintin TrauselA.z.v.d.27.89870340327.78
5.Jory van der GrachtOeza29.14870109729.07
6.Rian VisserDaw28.34900714129.23
7.Hans Peter HartogDaw28.82910085930.01
8.Peter van de BorDwt29.65840289730.29
9.Michael BesMSV- Zeemacht29.17720120530.38


Programmanr. 23
21-5-2011
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke StevensZaanstad (SG)3:20.5399015463:25.23
2.Bibi StokvisDaw3:19.1799008923:25.93

Programmanr. 23
21-5-2011
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)3:05.4498010643:15.43
2.Anne NoomDaw3:15.4398000623:18.08
3.Silke JonkDaw3:16.1198020423:21.07
4.Naomi CohenWzpc3:20.8798012223:24.55

Programmanr. 23
21-5-2011
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yvanna ZuurveldDaw2:48.6397029982:54.99
2.Mirl de BoerDaw3:02.0097004682:55.76
3.Linda BöhmZV Haerlem3:10.3197031643:20.59
4.Tori GijzenZV Haerlem3:10.3197031663:20.63

Programmanr. 23
21-5-2011
Meisjes, 200m schoolslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber RuigWzpc2:41.6796032402:47.55
2.Roxann GeenenDaw3:00.8496015183:15.82
3.Tess de BoerDaw3:09.7796015163:19.26
4.Lara DeulEd-Vo3:10.2596024803:22.49
5.Nienke van der zeeDaw3:11.6196054303:25.44

Programmanr. 23
21-5-2011
Meisjes, 200m schoolslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kimberly MijnenWzpc2:48.8895036442:57.55
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:54.4295023263:06.85
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)3:02.1195054543:09.51
4.Arianne HendriksZaanstad (SG)3:03.3095030283:14.58
AFGEMHelena LaWzpc2:46.499502134

Programmanr. 23
21-5-2011
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon van der LeestWzpc2:35.4692027722:45.17
2.Lisanne DercksenZV Haerlem2:58.5194065142:59.86
3.Annemarie CrokOeza3:05.9089008283:18.70


Programmanr. 24
21-5-2011
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDaw4:44.4298001754:47.03
2.Jeljer AldershofZV Haerlem4:48.9198007194:48.70
3.Ingmar BakkerA.z.v.d.5:17.6398004935:17.67
4.Simon KoopenWzpc5:18.0998021275:29.66

Programmanr. 24
21-5-2011
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maurits de BruijnDaw5:03.8497009175:20.23

Programmanr. 24
21-5-2011
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin SchaafZV Haerlem4:47.7896026035:00.67

Programmanr. 24
21-5-2011
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jan PeereboomDaw4:38.0995013714:40.87
2.Ruben TolEd-Vo4:29.0395011194:42.78
3.Rowdy SpaltmanDaw4:40.3395017474:48.56
4.Sjors LieverstDaw4:29.4595013895:14.65

Programmanr. 24
21-5-2011
Jongens, 400m vrije slagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael van DamZV Haerlem4:17.5194015014:31.01
2.Mike ter HorstZV Haerlem4:36.9294027854:32.24
3.Jorrick DruyvenDaw4:28.6494005074:45.08

Programmanr. 24
21-5-2011
Jongens, 400m vrije slagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenZV Haerlem4:09.6893006534:13.87
NGMart de BoerDaw4:29.049303589

Programmanr. 24
21-5-2011
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hans Peter HartogDaw4:11.5091008594:15.67
2.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht4:17.3292040354:22.48
3.Wouter AllardZV Haerlem4:21.8390000314:52.06

BMRoy van der WoudeZV Haerlem5:05.9397005795:22.98
BMSanjay JagroepDaw5:07.5697026356:04.52


Programmanr. 25
21-5-2011
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:22.6599032921:23.00
2.Femke StevensZaanstad (SG)1:23.3899015461:25.25
3.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:22.4999014381:25.32
4.Bibi StokvisDaw1:23.7299008921:38.63

Programmanr. 25
21-5-2011
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van DamZV Haerlem1:14.9098000321:15.82
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:15.2598010641:17.72
3.Anne NoomDaw1:18.3998000621:20.76
4.Melina KnolZaanstad (SG)1:18.8498022321:20.92
5.Silke JonkDaw1:20.2498020421:23.13
6.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:21.6498032281:25.94

Programmanr. 25
21-5-2011
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDaw1:09.0697004681:12.62
2.Samira MijnenWzpc1:16.3697013201:17.12
3.Yvanna ZuurveldDaw1:14.9597029981:33.07

Programmanr. 25
21-5-2011
Meisjes, 100m rugslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDaw1:09.2696049381:13.44
2.Nienke van der zeeDaw1:11.9296054301:17.94
3.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht1:15.3896046281:18.32
4.Roxann GeenenDaw1:13.8796015181:20.22
5.Amber RuigWzpc1:15.6696032401:21.15
6.Tess de BoerDaw1:15.9196015161:24.08

Programmanr. 25
21-5-2011
Meisjes, 100m rugslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mandy VerhageDaw1:11.9795013821:14.45
2.Kimberly MijnenWzpc1:10.8995036441:15.22
3.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:11.6395023261:16.15

Programmanr. 25
21-5-2011
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daphne ten BrinkWzpc1:06.5885004541:10.30
2.Ingrid JongertA.z.v.d.1:08.0891014901:10.94
3.Shelley de BoerWzpc1:07.1593028401:11.99
4.Linda CrokOeza1:12.8494010681:16.15
5.Evelien JurriansenMSV- Zeemacht1:12.3492075041:16.24


Programmanr. 26
21-5-2011
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDaw1:19.2898001751:24.72
2.Jeljer AldershofZV Haerlem1:20.9598007191:25.26
3.Lex SandburgZaanstad (SG)1:22.8598006991:28.39
4.Ingmar BakkerA.z.v.d.1:27.7998004931:29.12

Programmanr. 26
21-5-2011
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEd-Vo1:18.7697003511:23.91
2.Roy van der WoudeZV Haerlem1:23.6997005791:29.82
3.Maurits de BruijnDaw1:23.4397009171:30.14
DISStan BlokZV Haerlem1:17.809700569
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSanjay JagroepDaw1:23.3197026351:28.27
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.

Programmanr. 26
21-5-2011
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carlo KempWzpc1:17.4796004671:22.38

Programmanr. 26
21-5-2011
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo1:12.3995011191:19.96
2.Klaas SchouteDaw1:18.3295008911:20.91
3.Sjors LieverstDaw1:14.3495013891:24.29

Programmanr. 26
21-5-2011
Jongens, 100m schoolslagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kingue StruijfWzpc1:05.8994009131:10.54
2.Jorrick DruyvenDaw1:12.1094005071:16.51
3.Mike ter HorstZV Haerlem1:11.3294027851:17.63

Programmanr. 26
21-5-2011
Jongens, 100m schoolslagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenZV Haerlem1:09.0093006531:14.02
2.Hiras FerrandinoDwt1:16.3893065271:20.62
NGMart de BoerDaw1:11.619303589

Programmanr. 26
21-5-2011
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas TietzeWzpc1:05.6987033511:10.34
2.Rian VisserDaw1:08.3790071411:12.59
3.Quintin TrauselA.z.v.d.1:12.7087034031:15.68


Programmanr. 27
21-5-2011
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leonie VosDaw3:01.0299016623:04.33
2.Bibi StokvisDaw2:58.1799008923:04.76
3.Femke StevensZaanstad (SG)3:01.0899015463:11.00
4.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht2:59.5499014383:11.84
5.Denise BoonstraDaw2:59.7499026623:12.39

Programmanr. 27
21-5-2011
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelsey OkkersZaanstad (SG)2:48.2498010622:51.27
2.Anouk van DamZV Haerlem2:49.8198000322:53.61
3.Anne NoomDaw2:47.7798000622:53.65
4.Lisa BrantjesKzc2:48.4198009502:54.51
5.Melina KnolZaanstad (SG)2:47.0598022322:54.92
6.Silke JonkDaw2:48.8098020422:58.76

Programmanr. 27
21-5-2011
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDaw2:31.5897004682:39.20
2.Jade BroekA.z.v.d.2:46.0397023002:50.78
3.Yvanna ZuurveldDaw2:41.8097029983:07.68

Programmanr. 27
21-5-2011
Meisjes, 200m wisselslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDaw2:35.8496049382:37.00
2.Tess de BoerDaw2:43.6296015162:50.30
3.Lara DeulEd-Vo2:44.9496024802:50.57
4.Roxann GeenenDaw2:40.6596015182:51.28
5.Nienke van der zeeDaw2:41.4696054303:01.12
NGJanine RookerWzpc2:35.709600316

Programmanr. 27
21-5-2011
Meisjes, 200m wisselslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:33.4995023262:41.76
2.Mandy VerhageDaw2:42.5195013822:49.99
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)2:44.0395054542:52.67
4.Marcha KempWzpc2:44.3395048102:53.25

Programmanr. 27
21-5-2011
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWzpc2:22.7094030302:29.50
2.Sharon van der LeestWzpc2:23.4792027722:34.11
3.Shelley de BoerWzpc2:35.8393028402:42.72
4.Melissa ZwaanDaw2:38.5191036662:42.99
5.Linda CrokOeza2:38.3394010682:44.33
6.Annemarie CrokOeza2:40.6889008282:48.77
7.Ingrid JongertA.z.v.d.2:38.2991014902:50.80


Programmanr. 28
21-5-2011
Jongens, 4 x 100m wisselslag

Jongens Junioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:39.555:12.03
Lars van der Velden
Klaas Schoute
98
95
Sjors Lieverst
Sanjay Jagroep
95
97


Programmanr. 29
21-5-2011
Heren, 4 x 100m wisselslag

12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:19.534:51.79
Jorrick Druyven
Rian Visser
94
90
Jan Peereboom
Hans Peter Hartog
95
91


Programmanr. 30
21-5-2011
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw4:31.444:35.96
Fenke Bosschert
Yvanna Zuurveld
97
97
Silke Jonk
Mirl de Boer
98
97
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:35.444:45.09
Kelsey Okkers
Skye Tomie Doerk
98
98
Zoë van der Kwaak
Melina Knol
98
98
3.Daw 2Daw4:53.375:06.80
Anne Noom
Bibi Stokvis
98
99
Leonie Vos
Denise Boonstra
99
99


Programmanr. 31
21-5-2011
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wzpc 1Wzpc3:57.844:16.92
Pascalle Spiekerman
Kimberly Mijnen
94
95
Shelley de Boer
Daphne ten Brink
93
85
2.Daw 1Daw4:10.494:23.25
Roxann Geenen
Mandy Verhage
96
95
Melissa Zwaan
Brenda Zwarthoed
91
96
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:33.364:42.36
Tamara Uijtewaal
Eline den Brave
94
96
Lisanne van Zijl
Arianne Hendriks
95
95
AFGEMOeza 1Oeza4:20.81