Limburgse A zwemkampioenschappen deel 1
Kerkrade (NED),    14- - 15-5-2011,    Lange baan (50m)

Nr. 11. Dames, 4 x 100m wisselslag, Junioren 1 en ouder    Nr. 12. Heren, 4 x 100m vrije slag, Minioren 6 en ouder
Nr. 13. Dames, 100m schoolslag, Junioren 1 en ouder    Nr. 14. Heren, 100m vrije slag, Junioren 1 en ouder
Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag, Junioren 2 en ouder    Nr. 16. Heren, 200m rugslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 17. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5    Nr. 18. Dames, 200m vrije slag, Junioren 1 en ouder
Nr. 19. Heren, 200m schoolslag, Junioren 1 en ouder    Nr. 20. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Junioren 1 t/m 4    Nr. 22. Dames, 50m vlinderslag, Junioren 2 en ouder
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Junioren 1 en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Junioren 1 en ouder
15-5-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        4:30.10  MZ&PC                              Amersfoort              1988
Limburgs Jeugd Record  4:41.06  MZ&PC                              Amersfoort              1986
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   4:30.22            4:41.20           
        Manon Koster, 97                           Ingrid van Horen, 92
        Judith van Meijel, 91                      Michelle Verouden, 94
          1:13.17  4:41.20

  2. Nimo 1                        Nimo                   4:45.06            4:54.03           
        Ingrid Jansen, 87                          Vera Weinberg, 93
        Melissa Meijer, 93                         Bo Peeters, 93
          1:17.05  4:54.03

  3. HZPC 2                        HZPC                   4:51.92            4:56.17           
        Ilse Litjens, 96                           Linda Custers, 86
        Rinske Becks, 94                           Alice Janssen, 89
          1:16.80  4:56.17

  4. ZPC De Rog 1                  ZPC De Rog             4:51.93            5:00.54           
        Ashley Stienen, 93                         Anne Michelle Vos, 91
        Hilde vd Schans, 95                        Danique Scheepers, 97
          1:21.83  5:00.54

  5. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   4:54.02            5:10.23           
        Lizzy Janssen, 95                          Angelique Schouten, 95
        Roxanne Vossen, 94                         Eline van de Ven, 97
          1:11.73  5:10.23

  6. Nimo 2                        Nimo                   4:54.47            5:19.68           
        Mignon Peeters, 97                         Fanny Robbertsen, 91
        Sanne Kerkhoff, 93                         Anke Snijkers, 92
          1:20.43  5:19.68




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Minioren 6 en ouder
15-5-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  3:41.69  Hellas-Glana                       Amsterdam               2010
Limburgs Record        3:38.66  RZ                                 Amsterdam               2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:34.94            3:40.48           
        Alan Smeets, 84                            Stan Tummers, 94
        Ruben Klinkers, 94                         Davy Verreussel, 89
            54.42  3:40.48

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          3:40.19            3:49.51           
        Yvo op den Kamp, 89                        Niels van Basten Batenburg, 94
        Pim van Basten Batenburg, 94               Jelle Peltzer, 94
            55.82  3:49.51

  3. De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:49.55            3:55.97           
        Remco de Veen, 89                          Willem Jongen, 91
        Patrick Creemers, 90                       Christiaan Fusers, 87
            59.63  3:55.97

  4. Nimo 1                        Nimo                   3:52.88            3:57.95           
        Sander van den Berg, 87                    Ronald Waldus, 92
        Thijs Villevoije, 91                       Hugo Knebel, 79
            59.33  3:57.95

  5. RZL 1                         RZL                    3:52.30            3:58.59           
        Ivo Grosveld, 97                           Stijn Agten, 87
        Jeroen Bongers, 96                         Peter Crijns, 88
          1:03.77  3:58.59




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                           Junioren 1
15-5-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  1:14.40  Chantal Soomers                    Génève (SUI)            1985
Limburgs Record        1:13.00  Miranda Bosma                      Brugge (BEL)            2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Quinty Schoens                Zeps                   1:30.20 9903246    1:30.18           
  2. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:31.26 9902072    1:30.37           
  3. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:30.53 9900074    1:31.86           
  4. Arijana Alijagic              KZ&PC                  1:32.29 9902826    1:33.02           
  5. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:33.04 9900570    1:33.64           
  6. Sterre Schlicher              RZ                     1:35.01 9901672    1:34.19           
  7. Myrthe Goertz                 Zeps                   1:34.91 9901902    1:35.24           
  8. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:35.09 9901412    1:37.98           
  9. Mariecke de Beer              ZON/S&S                1:35.39 9900524    1:39.82           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                           Junioren 2
15-5-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  1:14.40  Chantal Soomers                    Génève (SUI)            1985
Limburgs Record        1:13.00  Miranda Bosma                      Brugge (BEL)            2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Poorts               Nimo                   1:23.38 9800670    1:22.94           
  2. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        1:23.61 9802528    1:25.67           
  3. Milou Peeters                 HZPC                   1:31.64 9800668    1:31.42           
  4. Melanie Leunissen             Nimo                   1:32.34 9800672    1:31.71           
  5. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   1:30.04 9802092    1:32.30           
  6. Jessica van Dijk              Kimbria                1:29.80 9800552    1:32.63           
  7. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:29.00 9801108    1:33.36           
  8. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           1:31.89 9803732    1:33.43           
  9. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:31.41 9802916    1:33.89           
 10. Vivian Schraven               Mosa Regio             1:31.51 9804138    1:34.66           
 11. Shae Bours                    RZ                     1:31.83 9803982    1:34.88           
 12. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:32.25 9801826    1:35.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                           Junioren 3
15-5-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  1:14.40  Chantal Soomers                    Génève (SUI)            1985
Limburgs Record        1:13.00  Miranda Bosma                      Brugge (BEL)            2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:23.21 9702110    1:26.18           
  2. Manon Koster                  HZPC                   1:22.87 9701312    1:27.92           
  3. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:26.34 9700248    1:28.44           
  4. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:25.04 9702664    1:31.86           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                              Jeugd 1
15-5-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  1:14.40  Chantal Soomers                    Génève (SUI)            1985
Limburgs Record        1:13.00  Miranda Bosma                      Brugge (BEL)            2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        1:22.25 9602154    1:25.18           
  2. Lisanne Jente                 Brunssum               1:24.92 9600788    1:29.16           
  3. Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:27.21 9600590    1:29.84           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                              Jeugd 2
15-5-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  1:14.40  Chantal Soomers                    Génève (SUI)            1985
Limburgs Record        1:13.00  Miranda Bosma                      Brugge (BEL)            2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:17.81 9500866    1:19.10           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:16.04 9500752    1:20.79           
  3. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        1:22.07 9504690    1:22.49           
  4. Hilde vd Schans               ZPC De Rog             1:24.61 9502710    1:26.57           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m schoolslag                             Senioren
15-5-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        1:13.00  Miranda Bosma                      Brugge (BEL)            2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   1:15.40 9102076    1:17.64           
  2. Michelle Verouden             HZPC                   1:17.76 9400150    1:20.35           
  3. Melissa Meijer                Nimo                   1:17.11 9304374    1:21.39           
  4. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:17.76 9107878    1:22.82           
  5. Fleur Boelhouwers             Zeps                   1:22.14 9007408    1:23.76           
  6. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:20.81 9404962    1:26.93           
  7. Rinske Becks                  HZPC                   1:23.00 9403098    1:26.96           
AFGE Bo Peeters                    Nimo                   1:21.71 9306564                      
  NG Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:20.57 8503908                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 1
15-5-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record    52.80  Dion Dreesens                      Amsterdam               2009
Limburgs Record          51.80  Winand Willigers                   Amersfoort              1988
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:04.69 9800559    1:04.05           
  2. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:07.68 9802453    1:06.00           
  3. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:08.96 9800247    1:07.19           
  4. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:08.59 9800287    1:07.47           
  5. Jhamiro Habets                Brunssum               1:09.95 9800803    1:13.94           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 2
15-5-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record    52.80  Dion Dreesens                      Amsterdam               2009
Limburgs Record          51.80  Winand Willigers                   Amersfoort              1988
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                     59.25 9700879      59.78           
  2. Jitse Zonneveld               RZ                     1:02.67 9703133    1:03.26           
  3. Ted Wilders                   Mosa Regio             1:02.52 9701177    1:03.29           
  4. Ivo Grosveld                  RZL                    1:02.28 9702483    1:03.34           
  5. Ivo Nemeth                    Brunssum                 58.02 9700075    1:03.40           
  6. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          1:06.60 9702939    1:05.06           
  7. Lars van Didden               Hellas-Glana           1:06.08 9701615    1:06.42           
  8. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:05.37 9702025    1:09.28           
  NG Rick van Wegberg              Patrick                1:05.96 9703817                      
  NG Ruben Delvoie                 MZ&PC                  1:01.39 9703833                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 3
15-5-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record    52.80  Dion Dreesens                      Amsterdam               2009
Limburgs Record          51.80  Winand Willigers                   Amersfoort              1988
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         53.34 9600193      55.88           
  2. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden         57.12 9600195      58.26           
  3. Sem Hermans                   HZPC                     58.64 9601259      59.48           
  4. Sam Derks                     HZPC                   1:01.23 9600719    1:02.18           
  5. Bram in 't Zandt              Mosa Regio             1:00.33 9601257    1:02.26           
  6. Björn Piket                   HZPC                   1:02.09 9602133    1:02.72           
  7. Jeroen Bongers                RZL                      59.97 9602629    1:02.89           
  8. Martijn Weinberg              Nimo                   1:03.00 9600955    1:03.07           
  9. Brando Bocken                 Zeps                   1:02.97 9600215    1:04.50           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                           Junioren 4
15-5-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record    52.80  Dion Dreesens                      Amsterdam               2009
Limburgs Record          51.80  Winand Willigers                   Amersfoort              1988
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            54.19 9500483      55.58           
  2. Luuk Janssen                  Mosa Regio               55.14 9503497      57.50           
  3. Kenny Sieben                  Hellas-Glana             57.71 9503663      58.95           
  4. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            58.65 9501239      59.30 FJ 1      
  5. Kiowa Kamaansing              Nimo                     58.92 9500125      59.30 FJ 2      
  6. Max Grispen                   ZC Valkenburg            59.18 9501783      59.48           
  7. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden         59.00 9503407    1:00.07           
  8. Kevin Wolters                 Hellas-Glana             59.82 9501965    1:01.23           
AFGE Alexandre Mateus              Brunssum                 59.23 9505805                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                              Jeugd 1
15-5-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record    52.80  Dion Dreesens                      Amsterdam               2009
Limburgs Record          51.80  Winand Willigers                   Amersfoort              1988
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             53.86 9403511      54.95           
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            52.87 9403779      55.10           
  3. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            54.76 9400593      55.76           
  4. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         57.17 9405853      57.92           
  5. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert           56.64 9405561      59.48           
  6. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            54.98 9401657      59.77           
  7. Joep Suskens                  De Roersoppers           58.98 9400627    1:01.61           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                             Senioren
15-5-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record          51.80  Winand Willigers                   Amersfoort              1988
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Crijns                  RZL                      52.92 8800673      54.46           
  2. Alan Smeets                   Hellas-Glana             52.81 8402089      54.82           
  3. Davy Verreussel               Hellas-Glana             53.82 8903341      54.93           
  4. Stefan Kranenbroek            HZPC                     54.18 7900729      56.19           
  5. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            53.41 8901553      56.67           
  6. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        55.42 9200249      58.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                          Junioren 2
15-5-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  2:19.04  Radna Mulder                       Amersfoort              1988
Limburgs Record        2:19.04  Radna Mulder                       Amersfoort              1988
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade        2:45.94 9805438    2:46.51           
          1:15.64  2:46.51
  2. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        2:32.95 9800574    2:46.90           
          1:13.45  2:46.90
  3. Serafina Vlijt                De Roersoppers         2:58.20 9801142    2:57.01           
          1:20.90  2:57.01


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                          Junioren 3
15-5-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  2:19.04  Radna Mulder                       Amersfoort              1988
Limburgs Record        2:19.04  Radna Mulder                       Amersfoort              1988
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:34.12 9701232    2:37.42           
          1:13.70  2:37.42
  2. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          2:55.75 9700656    2:47.72           
          1:20.13  2:47.72
  3. Manon Koster                  HZPC                   2:41.86 9701312    2:48.45           
          1:18.45  2:48.45
  4. Rianne Mooren                 Mosa Regio             3:05.72 9703018    3:14.26           
          1:28.06  3:14.26


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                             Jeugd 1
15-5-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  2:19.04  Radna Mulder                       Amersfoort              1988
Limburgs Record        2:19.04  Radna Mulder                       Amersfoort              1988
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               2:40.07 9600788    2:47.42           
          1:18.14  2:47.42


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                             Jeugd 2
15-5-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  2:19.04  Radna Mulder                       Amersfoort              1988
Limburgs Record        2:19.04  Radna Mulder                       Amersfoort              1988
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:37.99 9500752    2:51.02           
          1:20.07  2:51.02
  2. Floor Weijmans                HZPC                   2:50.15 9502522    3:04.42           
          1:21.73  3:04.42


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vlinderslag                            Senioren
15-5-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:19.04  Radna Mulder                       Amersfoort              1988
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   2:26.15 9400150    2:29.85           
          1:11.18  2:29.85
  2. Judith van Meijel             HZPC                   2:25.02 9102076    2:30.23           
          1:14.14  2:30.23
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   2:29.18 9204060    2:36.24           
          1:14.54  2:36.24
  4. Vera Weinberg                 Nimo                   2:35.36 9302144    2:41.81           
          1:15.11  2:41.81
  5. Linda Custers                 HZPC                   2:40.52 8600738    2:44.35           
          1:16.47  2:44.35
AFGE Suzanne Duijkers              ZON/S&S                2:41.93 8701024                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 1
15-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
Limburgs Jeugd Record  2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        2:38.43 9800559    2:50.02           
          1:24.76  2:50.02
  2. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           2:52.80 9802453    2:57.32           
          1:26.93  2:57.32
  3. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       2:56.16 9803213    2:58.64           
          1:28.73  2:58.64


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 2
15-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
Limburgs Jeugd Record  2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   2:20.89 9700879    2:27.90           
          1:12.99  2:27.90
  2. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          2:36.57 9702025    2:46.88           
          1:20.74  2:46.88
  3. Lars van Didden               Hellas-Glana           2:45.07 9701615    2:47.24           
          1:22.98  2:47.24
  4. Ivo Nemeth                    Brunssum               2:44.55 9700075    2:55.14           
          1:26.20  2:55.14
  NG Ruben Delvoie                 MZ&PC                  2:31.16 9703833                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 3
15-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
Limburgs Jeugd Record  2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:08.41 9600193    2:13.70           
          1:05.54  2:13.70
  2. Sem Hermans                   HZPC                   2:18.42 9601259    2:26.26           
          1:12.80  2:26.26
  3. Sam Derks                     HZPC                   2:33.99 9600719    2:35.93           
          1:15.84  2:35.93
  4. Jeroen Bongers                RZL                    2:33.78 9602629    2:40.49           
          1:17.20  2:40.49
  5. Djeremy Hesseling             Mosa Regio             2:35.30 9603197    2:42.64           
          1:18.32  2:42.64


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                            Junioren 4
15-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
Limburgs Jeugd Record  2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:22.61 9500483    2:27.73           
          1:11.23  2:27.73
  2. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        2:29.07 9500007    2:34.05           
          1:16.76  2:34.05
  3. Bart de Heer                  Hellas-Glana           2:30.41 9500359    2:35.39           
          1:16.48  2:35.39
  4. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                2:32.16 9504825    2:35.55           
          1:14.34  2:35.55
  5. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:27.89 9501239    2:36.89           
          1:16.16  2:36.89
  6. Luuk Janssen                  Mosa Regio             2:28.39 9503497    2:38.97           
          1:18.11  2:38.97
AFGE Dylan Notten                  Brunssum               2:31.85 9500099                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                               Jeugd 1
15-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
Limburgs Jeugd Record  2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Tummers                  Hellas-Glana           2:11.58 9400649    2:25.09           
          1:10.09  2:25.09
  2. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       2:28.59 9405853    2:33.27           
          1:16.84  2:33.27


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                               Jeugd 2
15-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
Limburgs Jeugd Record  2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Robin Ramaekers               ZON/S&S                2:16.92 9304385                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 200m rugslag                              Senioren
15-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:09.70  Arvid Munsters                     Eindhoven               2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           Patrick                2:19.06 8502495    2:25.45           
          1:09.52  2:25.45
  2. Alan Smeets                   Hellas-Glana           2:20.39 8402089    2:27.26           
          1:09.89  2:27.26
  3. Christiaan Fusers             De Roersoppers         2:17.16 8700977    2:27.87           
          1:11.63  2:27.87
  4. Bert Schlicher                RZ                     2:22.56 6400669    2:28.15           
          1:22.77  2:28.15
  5. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg          2:23.40 9000573    2:35.21           
          1:13.26  2:35.21
AFGE Rico Nemeth                   Brunssum               2:21.79 9004455                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 200m vrije slag                          Minioren 5
15-5-2011 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
Limburgs Record        2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                2:38.57 0000074    2:33.14           
          1:14.39  2:33.14
  2. Amber Raadschilders           Kimbria                2:38.40 0000534    2:39.95           
          1:16.02  2:39.95
  3. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        2:41.54 0000514    2:40.96           
          1:18.73  2:40.96
  4. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        2:43.63 0002440    2:42.70           
          1:19.76  2:42.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m vrije slag                           Junioren 1
15-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
Limburgs Jeugd Record  2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       2:34.86 9900074    2:35.53           
          1:15.35  2:35.53
  2. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       2:35.12 9903116    2:37.54           
          1:17.00  2:37.54
  3. Denise Blok                   ZC Valkenburg          2:38.51 9900572    2:39.95           
          1:17.51  2:39.95
  4. Quinty Schoens                Zeps                   2:39.85 9903246    2:44.03           
          1:17.81  2:44.03
  5. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           2:42.89 9902072    2:44.93           
          1:20.39  2:44.93
  6. Mariecke de Beer              ZON/S&S                2:44.02 9900524    2:46.36           
          1:21.45  2:46.36
  7. Arijana Alijagic              KZ&PC                  2:45.00 9902826    2:49.13           
          1:21.25  2:49.13


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m vrije slag                           Junioren 2
15-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
Limburgs Jeugd Record  2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:19.46 9803700    2:18.31           
          1:07.37  2:18.31
  2. Chayenne Poorts               Nimo                   2:18.11 9800670    2:20.64           
          1:08.86  2:20.64
  3. Celine Kerkhofs               Kimbria                2:22.54 9800548    2:21.95           
          1:08.54  2:21.95
  4. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        2:20.58 9802528    2:24.49           
          1:09.11  2:24.49
  5. Tobie Saparuwe                Kimbria                2:26.21 9802954    2:25.16           
          1:10.11  2:25.16
  6. Bente Seijkens                Hellas-Glana           2:30.67 9802832    2:26.52           
          1:11.99  2:26.52
  7. Bonnie van der Valk           Eurode Kerkrade        2:29.13 9804668    2:27.36           
          1:10.36  2:27.36
  8. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      2:25.03 9802916    2:28.36           
          1:11.70  2:28.36
  9. Tamara Bloemers               ZPC Nederweert         2:31.26 9801328    2:30.04           
          1:12.07  2:30.04
 10. Shae Bours                    RZ                     2:28.14 9803982    2:31.46           
          1:12.50  2:31.46
 11. Serafina Vlijt                De Roersoppers         2:36.28 9801142    2:32.04           
          1:13.93  2:32.04
 12. Melanie Leunissen             Nimo                   2:32.97 9800672    2:33.76           
          1:13.42  2:33.76
 13. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          2:33.67 9801826    2:37.25           
          1:16.50  2:37.25
 14. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   2:32.95 9802092    2:37.44           
          1:14.90  2:37.44
 15. Jessica van Dijk              Kimbria                2:32.39 9800552    2:38.28           
          1:14.54  2:38.28
 16. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       2:37.05 9803064    2:43.93           
          1:19.21  2:43.93


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m vrije slag                           Junioren 3
15-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
Limburgs Jeugd Record  2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:10.58 9702678    2:11.23           
          1:05.88  2:11.23
  2. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       2:15.44 9702676    2:20.31           
          1:09.13  2:20.31
  3. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:18.67 9701232    2:21.21           
          1:09.14  2:21.21
  4. Manon Koster                  HZPC                   2:14.70 9701312    2:21.87           
          1:10.06  2:21.87
  5. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           2:27.09 9702110    2:23.04           
          1:08.48  2:23.04
  6. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        2:26.60 9702464    2:25.12           
          1:08.79  2:25.12
  7. Danique Scheepers             ZPC De Rog             2:22.04 9700836    2:26.93           
          1:11.02  2:26.93
  8. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       2:29.14 9704996    2:30.82           
          1:13.59  2:30.82
  9. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           2:27.58 9700714    2:36.55           
          1:12.95  2:36.55
 10. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   2:30.59 9702664    2:36.94           
          1:16.02  2:36.94


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m vrije slag                              Jeugd 1
15-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
Limburgs Jeugd Record  2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       2:21.29 9604088    2:20.35           
          1:07.85  2:20.35
  2. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        2:20.39 9602154    2:20.81           
          1:07.48  2:20.81
  3. Maaike Sanders                Hellas-Glana           2:19.03 9602806    2:25.16           
          1:09.38  2:25.16
  4. Ilse Litjens                  HZPC                   2:24.44 9602640    2:33.87           
          1:14.11  2:33.87


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m vrije slag                              Jeugd 2
15-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
Limburgs Jeugd Record  2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:15.63 9500752    2:21.08           
          1:07.66  2:21.08
  2. Floor Weijmans                HZPC                   2:20.34 9502522    2:23.20           
          1:11.16  2:23.20
  3. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       2:18.13 9505226    2:23.53           
          1:08.47  2:23.53
  4. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:23.51 9500866    2:24.95           
          1:10.09  2:24.95
  5. Hilde vd Schans               ZPC De Rog             2:22.04 9502710    2:36.40           
          1:13.78  2:36.40


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m vrije slag                             Senioren
15-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:03.27  Celina Lemmen                      Malta (MLT)             2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   2:06.01 9400150    2:11.23           
          1:05.82  2:11.23
  2. Judith van Meijel             HZPC                   2:08.96 9102076    2:15.39           
          1:08.23  2:15.39
  3. Anne Michelle Vos             ZPC De Rog             2:12.10 9107994    2:16.69           
          1:08.76  2:16.69
  4. Ingrid van Horen              HZPC                   2:14.98 9204060    2:19.60           
          1:09.04  2:19.60
  5. Melissa Meijer                Nimo                   2:14.18 9304374    2:19.73           
          1:07.82  2:19.73
  6. Linda Custers                 HZPC                   2:17.12 8600738    2:21.45           
          1:08.76  2:21.45
  7. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      2:14.26 9107878    2:24.24           
          1:09.54  2:24.24
  8. Alice Janssen                 HZPC                   2:18.75 8902012    2:26.42           
          1:10.64  2:26.42
  9. Rinske Becks                  HZPC                   2:17.74 9403098    2:26.47           
          1:11.06  2:26.47
AFGE Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        2:16.92 9301772                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 1
15-5-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:20.52  Jürgen Langer                      Catania (ITA)           1997
Limburgs Jeugd Record  2:24.23  Bram Dekker                        Bochum (GER)            2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           3:02.38 9800287    2:59.49           
          1:25.67  2:59.49
  2. Koen Wijnands                 De Roersoppers         3:05.59 9800247    3:06.16           
          1:29.48  3:06.16
  3. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        3:11.41 9800559    3:12.36           
          1:32.46  3:12.36


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 2
15-5-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:20.52  Jürgen Langer                      Catania (ITA)           1997
Limburgs Jeugd Record  2:24.23  Bram Dekker                        Bochum (GER)            2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   2:48.15 9700879    2:55.19           
          1:24.53  2:55.19
  2. Ted Wilders                   Mosa Regio             2:50.23 9701177    2:57.49           
          1:24.35  2:57.49
  3. Ivo Grosveld                  RZL                    3:04.36 9702483    3:07.01           
          1:26.63  3:07.01
  4. Jitse Zonneveld               RZ                     2:59.94 9703133    3:11.97           
          1:27.16  3:11.97


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 3
15-5-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:20.52  Jürgen Langer                      Catania (ITA)           1997
Limburgs Jeugd Record  2:24.23  Bram Dekker                        Bochum (GER)            2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:41.52 9601033    2:44.96           
          1:16.98  2:44.96
  2. Sem Hermans                   HZPC                   2:40.39 9601259    2:47.39           
          1:20.80  2:47.39
  3. Bram in 't Zandt              Mosa Regio             2:59.25 9601257    2:54.89           
          1:22.32  2:54.89
  4. Björn Piket                   HZPC                   3:00.10 9602133    2:59.13           
          1:26.01  2:59.13
  5. Max Vervoort                  De Roersoppers         3:00.87 9601405    3:04.95           
          1:26.92  3:04.95


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m schoolslag                           Junioren 4
15-5-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:20.52  Jürgen Langer                      Catania (ITA)           1997
Limburgs Jeugd Record  2:24.23  Bram Dekker                        Bochum (GER)            2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:21.28 9501965    2:30.36           
          1:13.07  2:30.36
  2. Luuk Janssen                  Mosa Regio             2:35.80 9503497    2:43.21           
          1:18.33  2:43.21
  3. Bart de Heer                  Hellas-Glana           2:46.15 9500359    2:44.78           
          1:20.69  2:44.78
  4. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      2:47.17 9501273    2:53.48           
          1:22.10  2:53.48
  5. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:43.80 9500483    2:56.45           
          1:20.89  2:56.45


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m schoolslag                              Jeugd 1
15-5-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:20.52  Jürgen Langer                      Catania (ITA)           1997
Limburgs Jeugd Record  2:24.23  Bram Dekker                        Bochum (GER)            2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           2:27.85 9403511    2:34.62           
          1:15.07  2:34.62
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:32.17 9403779    2:43.90           
          1:20.09  2:43.90
  3. Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade        2:43.92 9401797    2:48.83           
          1:19.08  2:48.83
  4. Joep Suskens                  De Roersoppers         2:42.38 9400627    2:49.53           
          1:21.91  2:49.53


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m schoolslag                             Senioren
15-5-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        2:20.52  Jürgen Langer                      Catania (ITA)           1997
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           2:23.85 8903341    2:26.80           
          1:12.42  2:26.80
  2. Patrick Creemers              De Roersoppers         2:36.43 9000579    2:42.02           
          1:15.76  2:42.02
  3. Remco de Veen                 De Roersoppers         2:36.54 8903247    2:43.40           
          1:17.88  2:43.40
  4. Pieter de Heer                Hellas-Glana           2:34.96 8901141    2:43.42           
          1:18.41  2:43.42
  5. Freddie Geerlings             Nimo                   2:34.04 7900379    2:44.57           
          1:19.67  2:44.57
  6. Indji Tan                     Nimo                   2:38.58 9102973    2:50.21           
          1:18.14  2:50.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                  Meisjes, 4 x 100m vrije slag               Junioren 3 en later
15-5-2011 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        4:01.50  MZ&PC                              Amersfoort              1987
Limburgs Jeugd Record  4:13.41  MZ&PC                              Amersfoort              1986
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Eijsden 1                  Zwemclub Eijsden       4:11.73            4:14.91           
        Sabine Wetsels, 97                         Audrey Bams, 98
        Irma van den Brandt, 97                    Ina Willigers, 97
          1:07.84  4:14.91

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:23.18            4:27.78           
        Elishia Sinkiewicz, 97                     Kelly Craenen, 97
        Bente Seijkens, 98                         Wendy Bex, 97
          1:04.85  4:27.78

  3. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        4:22.38            4:31.67           
        Joëlle Savelberg, 97                       McKenzie Kelly, 98
        Shania Haenen, 98                          Janina Beckers, 98
          1:08.54  4:31.67

  4. Mosa Regio 1                  Mosa Regio             4:36.19            4:44.93           
        Rianne Mooren, 97                          Judith Wienen, 97
        Lieke Seelen, 97                           Maartje Janssen, 97
          1:12.55  4:44.93

  5. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:43.69            4:52.10           
        Minke Theunissen, 98                       Michelle Bartelet, 98
        Denise Blok, 99                            Elisa Helmer, 98
          1:11.29  4:52.10

  6. ZPC Nederweert 1              ZPC Nederweert         4:52.72            4:53.23           
        Karlijn Truijen, 97                        Jessica de Leeuw, 97
        Melissa Scheerman, 97                      Tamara Bloemers, 98
          1:14.95  4:53.23

  7. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   4:49.25            4:56.29           
        Nina Pilmeyer, 98                          Maud Cox, 98
        Daniek van de Ven, 97                      Eline van de Ven, 97
          1:16.61  4:56.29

  8. ZC Eijsden 2                  Zwemclub Eijsden       4:52.92            5:01.99           
        Renee Roosen, 99                           Sabine Vertommen, 98
        Dahnee de la Croix, 98                     Manon Herben, 99
          1:12.47  5:01.99




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                  Jongens, 4 x 100m wisselslag                  Junioren 1 t/m 4
15-5-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  4:05.66  ZCV                                Eindhoven               2007
Limburgs Record        4:03.01  Hellas-Glana                       Eindhoven               2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:31.69            4:32.45           
        Kenny Sieben, 95                           Lars van Didden, 97
        Kevin Wolters, 95                          Bart de Heer, 95
          1:07.69  4:32.45

  2. HZPC 1                        HZPC                   4:29.15            4:35.98           
        Sam Derks, 96                              Sem Hermans, 96
        Max Hermans, 97                            Björn Piket, 96
          1:11.29  4:35.98

  3. ZC Eijsden 1                  Zwemclub Eijsden       4:39.97            4:43.46           
        Laurent Bams, 96                           Philip Bams, 96
        Jochim Herben, 95                          Stefan Willigers, 98
          1:00.99  4:43.46

  4. Nimo 1                        Nimo                   4:41.26            4:50.77           
        Andreas Waldus, 95                         Joeri Kerkhoff, 95
        Kiowa Kamaansing, 95                       Martijn Weinberg, 96
          1:12.26  4:50.77

  5. Mosa Regio 1                  Mosa Regio             4:30.29            4:57.61           
        Djeremy Hesseling, 96                      Bram in 't Zandt, 96
        Ted Wilders, 97                            Luuk Janssen, 95
          1:19.11  4:57.61

AFGE Brunssum 1                    Brunssum               4:47.74                              
        Dylan Notten, 95                           Alexandre Mateus, 95
        Ivo Nemeth, 97                             Tom Niemark, 95

  NG RZL 1                         RZL                    4:42.34                              
        Stan Snijders, 95                          Jeroen Bongers, 96
        Ivo Grosveld, 97                           Casper van den Broek, 95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 50m vlinderslag               junioren 2 t/m jeugd 2
15-5-2011 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  29.37  Lisa Dreesens                        Eindhoven               2006
Limburgs Record        28.22  Lisa Dreesens                        Eindhoven               2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     30.18 9500752      30.92           
  2. Lisanne Jente                 Brunssum                 32.05 9600788      31.45           
  3. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            32.02 9700656      32.08           
  4. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             32.06 9702110      32.66           
  5. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        32.75 9603098      32.67           
  6. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden         32.05 9702678      32.76           
  7. Manon Koster                  HZPC                     32.35 9701312      33.04           
  8. Danique Scheepers             ZPC De Rog               32.71 9700836      33.16 FJ 1      
  9. Serafina Vlijt                De Roersoppers           32.84 9801142      33.16 FJ 2      
 10. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     33.59 9503450      33.19           
 11. Floor Weijmans                HZPC                     33.89 9502522      33.23           
 12. Chayenne Poorts               Nimo                     33.42 9800670      33.39           
 13. Wendy Bex                     Hellas-Glana             32.06 9701232      33.67           
 14. Tobie Saparuwe                Kimbria                  34.42 9802954      33.68           
 15. Andra Dols                    Hellas-Glana             33.36 9502764      33.76           
 16. Shanna Hintzen                De Roersoppers           33.53 9504876      34.01           
 17. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden         32.88 9505226      34.07           
 18. Karin van der Aalst           ZON/S&S                  34.04 9501356      34.25 FJ 1      
 19. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)        34.41 9802916      34.25 FJ 2      
 20. Maaike Sanders                Hellas-Glana             33.38 9602806      34.31           
 21. Hilde vd Schans               ZPC De Rog               34.29 9502710      34.56           
 22. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade          33.02 9805438      34.69           
 23. Birgit Hanssen                ROB                      34.97 9703194      34.72           
 24. Daphne Erkens                 Nimo                     33.84 9802372      37.94           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 50m vlinderslag                             Senioren
15-5-2011 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        28.22  Lisa Dreesens                        Eindhoven               2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     29.76 9102076      30.18           
  2. Anne Michelle Vos             ZPC De Rog               30.87 9107994      30.71           
  3. Sabine Klesman                De Roersoppers           31.32 9202860      31.23           
     Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        30.08 9107878      31.23           
  5. Michelle Verouden             HZPC                     30.48 9400150      31.32           
  6. Ingrid van Horen              HZPC                     30.64 9204060      31.70           
  7. Michelle Meusen               RZL                      32.02 9400852      32.10           
  8. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade          31.76 8403078      32.12           
  9. Denise Austen                 RZ                       32.32 9303778      32.32           
 10. Alice Janssen                 HZPC                     31.42 8902012      32.40           
 11. Melissa Meijer                Nimo                     30.63 9304374      32.78           
 12. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg            31.86 9201052      32.89           
 13. Linda Custers                 HZPC                     32.36 8600738      33.15           
 14. Vera Weinberg                 Nimo                     32.18 9302144      33.42           
AFGE Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  32.37 8701024                      
AFGE Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade          32.45 9301772                      
AFGE Bo Peeters                    Nimo                     32.24 9306564                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag               junioren 1 t/m jeugd 2
15-5-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Jeugd Record  25.45  Joeri Verlinden                      Charleroi (BEL)         2005
Limburgs Record        25.45  Joeri Verlinden                      Charleroi (BEL)         2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            26.56 9400593      26.86           
  2. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         27.36 9600193      27.20           
  3. Max Grispen                   ZC Valkenburg            27.57 9501783      27.48           
  4. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            27.90 9401657      27.70           
  5. Robin Borger                  Brunssum                 27.89 9305183      28.63           
  6. Sem Hermans                   HZPC                     28.95 9601259      28.95           
  7. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         28.78 9405853      29.00           
  8. Jeroen Bongers                RZL                      28.73 9602629      29.22           
  9. Bram in 't Zandt              Mosa Regio               28.46 9601257      29.34           
 10. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden         29.77 9600195      29.44           
 11. Kevin Wolters                 Hellas-Glana             29.42 9501965      30.05           
 12. Timo Billman                  Eurode Kerkrade          30.32 9601033      30.29           
 13. Luuk Janssen                  Mosa Regio               29.57 9503497      30.34           
 14. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            29.51 9501239      30.36           
 15. Ivo Grosveld                  RZL                      30.20 9702483      30.46           
 16. Glenn Rompelberg              Kimbria                  29.65 9303807      30.82           
 17. Max Hermans                   HZPC                     30.06 9700879      30.98           
AFGE Yoeri Cuijpers                Nimo                     29.44 9403969                      
AFGE Robin Ramaekers               ZON/S&S                  30.06 9304385                      
AFGE Alexandre Mateus              Brunssum                 29.14 9505805                      
  NG Stan Snijders                 RZL                      30.04 9500485                      
  NG Marty Kennis                  MZ&PC                    30.31 9501355                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                             Senioren
15-5-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Limburgs Record        25.45  Joeri Verlinden                      Charleroi (BEL)         2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Crijns                  RZL                      25.75 8800673      26.66           
  2. Alan Smeets                   Hellas-Glana             26.72 8402089      26.86           
  3. Stefan Kranenbroek            HZPC                     26.81 7900729      27.56           
  4. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            27.06 8901553      27.80           
  5. Richard Claus                 Heldense Zwemverenig     27.60 8000265      27.97           
  6. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        26.97 9200249      28.23           
  7. Ralph van Megen               HZPC                     27.86 9201613      28.55           
  8. Remco de Veen                 De Roersoppers           28.25 8903247      28.60 FJ 1      
  9. Tom van der Sterren           Patrick                  28.01 8502495      28.60 FJ 2      
 10. Christiaan Fusers             De Roersoppers           28.50 8700977      28.80           
 11. Pieter de Heer                Hellas-Glana             28.81 8901141      29.38           



SPLASH Meet Manager 11Registered to Eurode KZC