Nr. 12. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 13. Heren, 50m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 14. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 16. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 18. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Jongens Junioren
Nr. 20. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open


A-kringkampioenschappen 2011 deel 2
Alkmaar, 15-5-2011


1 - A-Kringkampioenschappen 2011 deel 215-5-2011 - 13:30


Programmanr. 12
15-5-2011 - 13:30
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber RuigWzpc33.58960324035.07
2.Helena LaWzpc34.86950213435.30
3.Yvanna ZuurveldDAW35.95970299836.93
4.Mirl de BoerDAW36.95970046837.67
5.Kimberly MijnenWzpc36.23950364437.69
6.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)39.27950545438.52
7.Mariska van EngeldorpZV Aquarius37.37950232638.58
8.Manon WiersmaZV Hoorn37.22960011239.40
9.Marcha KempWzpc37.92950481039.69
10.Laura StokxDAW38.32960151040.25
11.Arianne HendriksZaanstad (SG)39.62950302840.46
Zoë van der KwaakZaanstad (SG)39.87980106440.46
13.Brenda ZwarthoedDAW38.36960493840.52
14.Jade BroekA.Z.V.D.39.39970230040.61
15.Chantal HoogervorstZV Hoorn40.77960388440.78
16.Kristine ZwaanZV Hoorn39.77960442641.12
17.Roxann GeenenDAW39.65960151841.39
18.Bianca DenekampWzpc40.72970388841.76
19.Fréderique van TielKZC40.59970285242.44
20.Tess de BoerDAW40.91960151642.80
21.Melina KnolZaanstad (SG)41.03980223242.98
22.Nienke van der zeeDAW41.29960543043.09
23.Eline den BraveZaanstad (SG)41.22960168243.28
NGJamie Lee BronZaanstad (SG)41.519506020

Programmanr. 12
15-5-2011 - 13:30
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWzpc34.00940303034.88
2.Lisanne DercksenZV Haerlem36.40940651437.06
3.Yvonne VerbeekWzpc38.44940278840.18
4.Nadia du FosséHPC37.76940111040.72
5.Sandra ZwaanswijkDAW39.02850393441.26
6.Melissa ZwaanDAW39.17910366642.25


Programmanr. 13
15-5-2011 - 13:35
Jongens, 50m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenDAW27.39940050728.14
2.Frank van der WolffZV Hoorn28.31940095529.40
3.Marcel SchoutenZV Haerlem28.93930065329.74
4.Vincent SchramDAW29.12940204130.32
5.Thierry FeldZV Hoorn29.72960118530.55
6.Barry KleijneOeza30.46930066130.62
7.Remco TolEd-Vo30.66950150531.00
8.Dave HeshofWzpc28.91950140331.11
9.Joey StokxDAW29.20930125131.36
10.Mike ter HorstZV Haerlem30.60940278531.57
11.Remy NaporowskiWzpc29.81930306532.08
12.Carlo KempWzpc31.77960046732.17
13.Jan PeereboomDAW32.94950137132.51FJ 1
14.Lars van der VeldenDAW32.98980017532.51FJ 2
15.Yannick VijverZV Hoorn32.70960046932.54
16.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht32.17950388133.08
17.Jorn VisKZC32.85950508533.29
18.Kevin SchaafZV Haerlem32.32960260333.35
Ruben TolEd-Vo31.40950111933.35
20.Hiras FerrandinoDWT31.65930652733.49
21.Kaspur van der LemEd-Vo32.42960027933.65
22.Felix GeenenDAW32.56950108534.17
AFGEMStephen de WitOeza31.519306669
AFGEMKoen van de VeldeKZC31.459600915

Programmanr. 13
15-5-2011 - 13:35
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht27.04920403527.51
2.Wouter AllardZV Haerlem28.52900003129.04
3.Bart KnijnWzpc29.77910124930.19
4.Fred BondEd-Vo29.96890569730.56
5.Hans Peter HartogDAW30.14910085931.15
6.Rian VisserDAW31.36900714132.90
7.Klaas van BeekZV Haerlem30.48880594133.07
8.Quintin TrauselA.Z.V.D.30.66870340333.12
AFGEMRichard VeermanEd-Vo31.119106345


Programmanr. 14
15-5-2011 - 13:40
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Femke Stevens9901546Zaanstad (SG)2:56.403861:27.502:56.40
2.Suzanne van den Brink9901438MSV- Zeemacht3:00.083621:28.863:00.08
3.Dagmar Swier9900562ZV Hoorn3:00.113621:27.863:00.11
4.Iona van Stelten9902314Zaanstad (SG)3:03.083451:30.083:03.08
5.Bibi Stokvis9900892DAW3:04.403381:31.193:04.40
NGDenise Boonstra9902662DAW

Programmanr. 14
15-5-2011 - 13:40
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Zoë van der Kwaak9801064Zaanstad (SG)2:47.634491:22.082:47.63
2.Silke Jonk9802042DAW2:48.754411:23.902:48.75
3.Anouk van Dam9800032ZV Haerlem2:48.794401:25.422:48.79
4.Marielle Vijver9800336ZV Hoorn2:50.064301:22.282:50.06
5.Kyra Wijnker9803342MSV- Zeemacht2:53.664041:27.802:53.66
6.Anne Noom9800062DAW2:53.964021:24.132:53.96
7.Anouk Dijkman9801518KZC2:56.943821:24.612:56.94
8.Naomi Cohen9801222Wzpc3:01.063571:29.703:01.06

Programmanr. 14
15-5-2011 - 13:40
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Mirl de Boer9700468DAW2:31.486091:14.012:31.48
2.Tami de Lange9704116DAW2:44.404761:20.152:44.40
3.Samira Mijnen9701320Wzpc2:45.344681:23.852:45.34

Programmanr. 14
15-5-2011 - 13:40
Meisjes, 200m rugslagDames Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Julia Brouwers9600868Wzpc2:34.965691:15.282:34.96
2.Brenda Zwarthoed9604938DAW2:36.525521:15.282:36.52
3.Eline den Brave9601682Zaanstad (SG)2:45.204701:21.662:45.20
4.Tess de Boer9601516DAW2:48.074461:23.612:48.07
5.Manon Wiersma9600112ZV Hoorn2:50.864241:24.112:50.86
6.Anouk van de Sandt9604628MSV- Zeemacht2:54.383991:25.232:54.38
7.Lara Deul9602480Ed-Vo2:54.503981:25.362:54.50
8.Nienke van der zee9605430DAW2:55.023951:21.432:55.02

Programmanr. 14
15-5-2011 - 13:40
Meisjes, 200m rugslagDames Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Mandy Verhage9501382DAW2:38.525311:16.712:38.52
2.Mariska van Engeldorp9502326ZV Aquarius2:44.524751:19.612:44.52
3.Anne Groen9505996Oeza2:47.344521:23.662:47.34
4.Marcha Kemp9504810Wzpc2:57.823761:27.522:57.82

Programmanr. 14
15-5-2011 - 13:40
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Femke Swier9305122ZV Hoorn2:32.465971:13.292:32.46
2.Ingrid Jongert9101490A.Z.V.D.2:34.555731:15.152:34.55
3.Sharona Mlcoch9406178DAW2:35.765601:16.502:35.76
4.Suzanne Mosch9400548MSV- Zeemacht2:37.375431:15.562:37.37
5.Linda Crok9401068Oeza2:43.204871:22.042:43.20
6.Evelien Jurriansen9207504MSV- Zeemacht2:43.974801:20.092:43.97
7.Yvonne Verbeek9402788Wzpc2:45.104701:22.032:45.10
AFGEMKimberley van Ravenswaay9102550HPC


Programmanr. 15
15-5-2011 - 14:00
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Lars van der Velden9800175DAW2:43.013521:15.332:43.01
2.Jordi de Nijs9801851MSV- Zeemacht2:50.983051:20.832:50.98
3.Jeljer Aldershof9800719ZV Haerlem2:58.182701:25.872:58.18
AFGEMThomas Haneveld9801631DAW
NGMax Pusch9802959DAW

Programmanr. 15
15-5-2011 - 14:00
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Jelle Schelvis9701993Zaanstad (SG)2:45.573361:12.922:45.57
2.Beau Kneppers9703157ZV Hoorn2:49.133161:18.972:49.13
3.Stan Blok9700569ZV Haerlem2:50.513081:18.092:50.51
4.David van Groen9701341HPC3:04.262441:25.533:04.26

Programmanr. 15
15-5-2011 - 14:00
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Danny Berlemon9600527ZV Hoorn2:42.673551:12.832:42.67
2.Thierry Feld9601185ZV Hoorn2:47.473251:12.052:47.47
3.Sander Kroep9601389ZV Haerlem2:49.793121:18.582:49.79

Programmanr. 15
15-5-2011 - 14:00
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Jan Peereboom9501371DAW2:24.175091:08.322:24.17
2.Remco Tol9501505Ed-Vo2:33.614211:09.552:33.61
3.Christiaan Zwaal9503881MSV- Zeemacht2:34.384151:10.732:34.38
4.Ruben Tol9501119Ed-Vo2:34.764121:11.232:34.76
5.Jeffrey Camphens9503113DWT3:06.012371:27.923:06.01

Programmanr. 15
15-5-2011 - 14:00
Jongens, 200m vlinderslagHeren Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Michael van Dam9401501ZV Haerlem2:15.716111:05.382:15.71
2.Jorrick Druyven9400507DAW2:20.895461:06.752:20.89
3.Menno Schaefer9402461ZV Haerlem2:34.764121:11.222:34.76

Programmanr. 15
15-5-2011 - 14:00
Jongens, 200m vlinderslagHeren Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Marcel Schouten9300653ZV Haerlem2:13.696391:03.632:13.69
2.Barry Kleijne9300661Oeza2:36.583981:09.852:36.58
AFGEMRoland Hoogendoorn9306099DWT

Programmanr. 15
15-5-2011 - 14:00
Heren, 200m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Hans Peter Hartog9100859DAW2:21.675371:07.152:21.67
2.Fred Bond8905697Ed-Vo2:24.455061:06.802:24.45
3.Thom Wever9102711ZV Hoorn2:28.134701:10.522:28.13
4.Jory van der Gracht8701097Oeza2:33.404231:13.352:33.40
AFGEMRichard Veerman9106345Ed-Vo


Programmanr. 16
15-5-2011 - 14:10
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:27.5299023121:32.81
2.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:31.5299014381:34.82
3.Dagmar SwierZV Hoorn1:31.8599005621:38.99

Programmanr. 16
15-5-2011 - 14:10
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:17.3798032281:18.64
2.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:24.2498010621:21.72
3.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht1:26.7198027741:21.85
4.Anouk van DamZV Haerlem1:23.3398000321:22.58
5.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:20.5098010641:25.13
6.Marielle VijverZV Hoorn1:23.1798003361:27.75
7.Elvira KorthagenWzpc1:26.7098010041:28.69
NGAnne NoomDAW1:24.929800062

Programmanr. 16
15-5-2011 - 14:10
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW1:11.6397004681:13.23
2.Chantal BeijerZV Haerlem1:22.7597008841:20.50
3.Bianca DenekampWzpc1:22.9697038881:24.31
AFGEMYvanna ZuurveldDAW1:13.189702998

Programmanr. 16
15-5-2011 - 14:10
Meisjes, 100m vlinderslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kristine ZwaanZV Hoorn1:10.5596044261:11.19
2.Brenda ZwarthoedDAW1:09.5196049381:11.58
3.Rebecca MartensDAW1:15.2696043521:15.74
4.Laura StokxDAW1:14.4096015101:15.83
5.Lara DeulEd-Vo1:14.3896024801:16.84
6.Roxann GeenenDAW1:15.2096015181:17.11
7.Tess de BoerDAW1:17.5996015161:19.02
8.Nienke van der zeeDAW1:14.6896054301:20.42
9.Janine RookerWzpc1:14.1296003161:22.61
NGManon WiersmaZV Hoorn1:11.539600112

Programmanr. 16
15-5-2011 - 14:10
Meisjes, 100m vlinderslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Helena LaWzpc1:08.3295021341:13.22
2.Mandy VerhageDAW1:14.5395013821:17.21
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:17.8995054541:21.29
4.Mariska van EngeldorpZV Aquarius1:12.5695023261:30.09

Programmanr. 16
15-5-2011 - 14:10
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWzpc1:06.0294030301:09.10
2.Melissa ZwaanDAW1:09.5391036661:12.36
3.Inge KoopmanZV Haerlem1:15.6293033821:15.35
4.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:11.1294005481:16.25
5.Sandra ZwaanswijkDAW1:15.2185039341:17.96
6.Yvonne VerbeekWzpc1:11.6494027881:20.36
7.Nadia du FosséHPC1:14.9394011101:21.61
8.Ingrid JongertA.Z.V.D.1:11.9991014901:22.75
NGSharona MlcochDAW1:09.099406178


Programmanr. 17
15-5-2011 - 14:20
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW59.4898001751:01.08
2.Tim TuijpWzpc1:01.6998009751:01.52
3.Jeljer AldershofZV Haerlem1:02.5198007191:02.74
4.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:04.0398004931:04.61
5.Lex SandburgZaanstad (SG)1:06.3298006991:05.07
6.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:07.5798018511:07.65
7.Simon KoopenWzpc1:08.7598021271:09.77
8.Thomas HaneveldDAW1:08.7698016311:11.50

Programmanr. 17
15-5-2011 - 14:20
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.lars BottelierVZV1:01.9197026811:00.30
2.Levi TolEd-Vo59.4697003511:00.45
3.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:02.1897019931:03.67
4.David van GroenHPC1:01.6897013411:04.16
5.Sanjay JagroepDAW1:03.0197026351:05.31
6.Beau KneppersZV Hoorn1:03.0497031571:05.75
7.Stan BlokZV Haerlem1:03.2297005691:06.45
8.Maurits de BruijnDAW1:04.9697009171:06.52
9.Danny Fabian GroenWzpc1:05.4297030331:06.70

Programmanr. 17
15-5-2011 - 14:20
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thierry FeldZV Hoorn56.5296011851:00.63
2.Yannick VijverZV Hoorn59.3496004691:01.02
3.Carlo KempWzpc59.4696004671:01.28
4.Kaspur van der LemEd-Vo1:01.2896002791:02.55
5.Danny BerlemonZV Hoorn59.9296005271:02.77
6.Kevin SchaafZV Haerlem1:01.9896026031:03.91

Programmanr. 17
15-5-2011 - 14:20
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo55.23950111957.75
2.Dave HeshofWzpc54.80950140358.08
3.Remco TolEd-Vo57.4195015051:00.14
4.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht57.4595038811:00.25
5.Rowdy SpaltmanDAW1:00.2395017471:00.70
6.Jan PeereboomDAW57.6495013711:01.30
7.Felix GeenenDAW58.8595010851:01.49
8.Pepijn JorinkDAW1:00.0895025751:03.60
9.Klaas SchouteDAW59.9095008911:04.00

Programmanr. 17
15-5-2011 - 14:20
Jongens, 100m vrije slagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike ter HorstZV Haerlem54.46940278555.90
2.Michael van DamZV Haerlem54.63940150157.01
3.Jorrick DruyvenDAW55.58940050757.21
4.Frank van der WolffZV Hoorn55.40940095558.92
5.Vincent SchramDAW56.8794020411:01.44

Programmanr. 17
15-5-2011 - 14:20
Jongens, 100m vrije slagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenZV Haerlem53.95930065357.38
2.Remy NaporowskiWzpc57.81930306558.45
3.Barry KleijneOeza57.80930066159.45
4.Hiras FerrandinoDWT58.42930652759.53
5.Joey StokxDAW58.3693012511:02.24
AFGEMRoland HoogendoornDWT58.059306099

Programmanr. 17
15-5-2011 - 14:20
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht52.80920403554.90
2.Wouter AllardZV Haerlem54.13900003155.27
3.Hans Peter HartogDAW55.34910085956.81
4.Bart KnijnWzpc54.08910124956.99
5.Thom WeverZV Hoorn56.78910271158.10
6.Klaas van BeekZV Haerlem56.18880594159.29
7.Rian VisserDAW56.9590071411:00.35
8.Quintin TrauselA.Z.V.D.56.5387034031:01.25
DISFred BondEd-Vo53.718905697AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMRichard VeermanEd-Vo54.009106345


Programmanr. 18
15-5-2011 - 14:30
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Bibi Stokvis9900892DAW2:34.904341:14.182:34.90
NGDenise Boonstra9902662DAW

Programmanr. 18
15-5-2011 - 14:30
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Melina Knol9802232Zaanstad (SG)2:28.154961:13.342:28.15
2.Marielle Vijver9800336ZV Hoorn2:28.294951:12.452:28.29
3.Lisa Brantjes9800950KZC2:28.304951:12.902:28.30
4.Silke Jonk9802042DAW2:33.734441:14.622:33.73
5.Kelsey Okkers9801062Zaanstad (SG)2:34.734361:16.482:34.73
6.Zoë van der Kwaak9801064Zaanstad (SG)2:37.514131:15.802:37.51
7.Skye Tomie Doerk9803228Zaanstad (SG)2:37.674121:16.462:37.67
8.Anouk van Dam9800032ZV Haerlem2:40.273921:17.222:40.27
9.Anne Noom9800062DAW2:49.013341:20.172:49.01

Programmanr. 18
15-5-2011 - 14:30
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Mirl de Boer9700468DAW2:17.706181:06.632:17.70
2.Fenke Bosschert9704724DAW2:32.584541:14.712:32.58
3.Yvanna Zuurveld9702998DAW2:41.923801:20.442:41.92

Programmanr. 18
15-5-2011 - 14:30
Meisjes, 200m vrije slagDames Jeugd 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Brenda Zwarthoed9604938DAW2:14.096701:04.182:14.09
2.Amber Ruig9603240Wzpc2:21.525701:09.472:21.52
3.Janine Rooker9600316Wzpc2:21.995641:09.592:21.99
4.Kristine Zwaan9604426ZV Hoorn2:26.165171:10.582:26.16
5.Tess de Boer9601516DAW2:30.784711:13.822:30.78
6.Roxann Geenen9601518DAW2:32.604541:13.182:32.60
7.Lara Deul9602480Ed-Vo2:33.104501:13.582:33.10
8.Elena Peeters9603690DAW2:38.114081:15.522:38.11
9.Nienke van der zee9605430DAW2:43.033731:17.552:43.03
AFGEMJulia Brouwers9600868Wzpc
NGManon Wiersma9600112ZV Hoorn

Programmanr. 18
15-5-2011 - 14:30
Meisjes, 200m vrije slagDames Jeugd 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Kimberly Mijnen9503644Wzpc2:20.455831:07.122:20.45
2.Mandy Verhage9501382DAW2:22.515581:08.452:22.51
3.Marcha Kemp9504810Wzpc2:34.364391:15.852:34.36
4.Mariska van Engeldorp9502326ZV Aquarius2:35.244321:13.642:35.24

Programmanr. 18
15-5-2011 - 14:30
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Femke Swier9305122ZV Hoorn2:12.846891:03.682:12.84
2.Pascalle Spiekerman9403030Wzpc2:15.336511:03.522:15.33
3.Sharona Mlcoch9406178DAW2:18.106131:06.542:18.10
4.Linda Crok9401068Oeza2:18.666061:08.282:18.66
5.Melissa Zwaan9103666DAW2:20.175861:06.362:20.17
6.Yvonne Verbeek9402788Wzpc2:20.205861:07.802:20.20
7.Dyana van Pomeren9002990KZC2:22.495581:09.382:22.49
8.Suzanne Mosch9400548MSV- Zeemacht2:24.415361:09.042:24.41
9.Ingrid Jongert9101490A.Z.V.D.2:25.405251:10.342:25.40


Programmanr. 19
15-5-2011 - 14:45
Jongens, 4 x 200m vrije slagJongens Junioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DAW 1DAW9:12.529:10.61
Lars van der Velden, Jan Peereboom, Rowdy Spaltman, Felix Geenen
2.ZV Hoorn 1ZV Hoorn8:35.169:21.81
Beau Kneppers, Danny Berlemon, Thierry Feld, Yannick Vijver
3.Wzpc 1Wzpc9:06.779:41.63
Carlo Kemp, Simon Koopen, Tim Tuijp, Dave Heshof


Programmanr. 20
15-5-2011 - 15:00
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DAW 1DAW8:33.389:04.70
Jorrick Druyven, Hans Peter Hartog, Rian Visser, Joey Stokx