Nr. 1. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 3. Jongens, 1500m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 4. Jongens, 400m wisselslag  Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 6. Dames, 400m wisselslag  Dames Senioren D1 en D2
Nr. 7. Jongens, 1500m vrije slag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 8. Heren, 400m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 10. Dames, 400m wisselslag  Dames Senioren
Nr. 11. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 12. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 13. Jongens, 1500m vrije slag  Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 14. Jongens, 400m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 15. Dames, 800m vrije slag  Dames Senioren D1 en D2
Nr. 16. Meisjes, 400m wisselslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 17. Heren, 1500m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 18. Jongens, 400m wisselslag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 19. Dames, 800m vrije slag  Dames Senioren
Nr. 20. Meisjes, 400m wisselslag  Meisjes Jeugd 1 en 2


Districts Kampioenschappen Lange Afstand 2011
Alkmaar, 27-3-2011


1 - zondag 27 maart 201127-3-2011 - 13:30


Programmanr. 1
27-3-2011 - 13:30
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels MartensKzc6:39.4501001116:40.82
100m:1:35.781:35.78200m:3:18.781:43.00300m:5:01.971:43.19400m:6:40.821:38.85
2.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn7:39.0701004677:17.03
100m:1:43.311:43.31200m:3:38.501:55.19300m:5:27.251:48.75400m:7:17.031:49.78
3.Damiën AltyzerDe Futen8:58.1601020598:35.79
100m:1:54.821:54.82200m:4:07.732:12.91300m:6:23.842:16.11400m:8:35.792:11.95


Programmanr. 2
27-3-2011 - 13:39
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylin StelDe Dolfijn6:20.4601002906:18.52
100m:1:23.821:23.82200m:3:01.331:37.51300m:4:41.001:39.67400m:6:18.521:37.52
2.Sanne BartenIjzpc6:44.5101012826:22.58
100m:1:26.221:26.22200m:3:03.901:37.68300m:4:46.211:42.31400m:6:22.581:36.37
3.Imani de JongZpch6:39.5602004646:27.27
100m:1:26.571:26.57200m:3:07.501:40.93300m:4:50.371:42.87400m:6:27.271:36.90
4.Femke RitmanKzc6:42.1001002866:30.25
100m:1:29.821:29.82200m:3:10.091:40.27300m:4:51.041:40.95400m:6:30.251:39.21
5.José BijlHet Y7:07.3201009487:02.63
100m:1:39.081:39.08200m:3:28.971:49.89300m:5:19.401:50.43400m:7:02.631:43.23
6.Pien BoodtDe Dolfijn7:38.6701009827:19.83
100m:1:40.151:40.15200m:3:32.701:52.55300m:5:27.031:54.33400m:7:19.831:52.80
7.Calina van der LemEd-Vo8:04.7002000867:30.86
100m:1:41.971:41.97200m:3:38.501:56.53300m:5:39.992:01.49400m:7:30.861:50.87
8.Maaike HogeterpDe Futen7:48.0002009208:23.65
100m:1:56.611:56.61200m:4:07.672:11.06300m:6:18.692:11.02400m:8:23.652:04.96


Programmanr. 3
27-3-2011 - 13:47
Jongens, 1500m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart SommelingOceanus20:03.93980076520:17.26
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.38
2:39.23
4:00.86
5:22.71
1:16.38
1:22.85
1:21.63
1:21.85
500m:
600m:
700m:
800m:
6:45.06
8:07.83
9:31.19
10:53.40
1:22.35
1:22.77
1:23.36
1:22.21
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:15.27
13:37.69
15:00.72
16:22.00
1:21.87
1:22.42
1:23.03
1:21.28
1300m:
1400m:
1500m:
17:42.79
19:02.59
20:17.26
1:20.79
1:19.80
1:14.67
2.Michel van NieuwkerkDe Futen19:48.51970241320:19.48FJ 1
100m:
200m:
1:17.50
2:40.50
1:17.50
1:23.00
400m:
800m:
5:29.18
11:05.31
2:48.68
5:36.13
1500m:20:19.489:14.17
3.Damian MartensHet Y20:50.98970109520:19.48FJ 2
100m:
200m:
1:17.95
2:39.70
1:17.95
1:21.75
400m:
800m:
5:24.92
10:54.44
2:45.22
5:29.52
1500m:20:19.489:25.04
4.Sander KirillovaDe Dolfijn19:48.04980012120:46.21
100m:
200m:
1:18.65
2:42.15
1:18.65
1:23.50
300m:
400m:
4:05.65
5:28.97
1:23.50
1:23.32
500m:
600m:
6:53.12
8:17.35
1:24.15
1:24.23
800m:
1500m:
11:04.79
20:46.21
2:47.44
9:41.42
5.Simon KoopenWzpc21:29.23980212722:14.05
100m:
200m:
300m:
400m:
1:20.73
2:48.07
4:14.90
5:43.46
1:20.73
1:27.34
1:26.83
1:28.56
500m:
600m:
700m:
800m:
7:13.14
8:42.65
10:11.99
11:40.63
1:29.68
1:29.51
1:29.34
1:28.64
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:13.05
14:44.47
16:17.55
17:45.29
1:32.42
1:31.42
1:33.08
1:27.74
1300m:
1400m:
1500m:
19:16.97
20:48.97
22:14.05
1:31.68
1:32.00
1:25.08
6.Thomas HaneveldDaw22:59.08980163123:13.18
100m:
200m:
300m:
400m:
1:23.83
2:55.85
4:30.65
6:06.42
1:23.83
1:32.02
1:34.80
1:35.77
500m:
600m:
700m:
800m:
7:42.15
9:15.80
10:51.21
12:25.45
1:35.73
1:33.65
1:35.41
1:34.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
14:00.92
15:33.52
17:06.55
18:40.61
1:35.47
1:32.60
1:33.03
1:34.06
1300m:
1400m:
1500m:
20:13.62
21:48.21
23:13.18
1:33.01
1:34.59
1:24.97
7.Gideon HeijTorpedo23:15.15980065523:22.82
100m:
200m:
1:24.13
2:55.17
1:24.13
1:31.04
400m:
800m:
6:03.04
12:24.80
3:07.87
6:21.76
1500m:23:22.8210:58.02
8.Jos UdingaAalscholver22:04.28970033123:59.68
100m:
200m:
1:21.58
2:53.79
1:21.58
1:32.21
400m:
800m:
6:01.04
12:23.55
3:07.25
6:22.51
1500m:23:59.6811:36.13


Programmanr. 4
27-3-2011 - 14:10
Jongens, 400m wisselslagJongens Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenZV Haerlem4:33.5693006534:45.10
100m:1:03.291:03.29200m:2:16.621:13.33300m:3:38.811:22.19400m:4:45.101:06.29
2.Vincent MoolhuijsenOceanus4:48.2294012154:56.10
100m:1:06.641:06.64200m:2:22.981:16.34300m:3:48.601:25.62400m:4:56.101:07.50
3.Frans BijlHet Y5:07.5694013195:14.81
100m:1:10.111:10.11200m:2:34.191:24.08300m:4:03.191:29.00400m:5:14.811:11.62
4.Mart de BoerDaw5:06.5893035895:27.08
100m:1:12.871:12.87200m:2:42.601:29.73300m:4:12.621:30.02400m:5:27.081:14.46
DISNathan EekhofDe Futen6:20.4894044996:20.09
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:30.261:30.26200m:3:09.651:39.39300m:4:58.291:48.64400m:6:20.091:21.80


Programmanr. 5
27-3-2011 - 14:17
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelDe Dolfijn9:43.4598015289:55.50
100m:
200m:
1:09.25
2:23.85
1:09.25
1:14.60
300m:
400m:
3:39.32
4:55.35
1:15.47
1:16.03
500m:
600m:
6:12.22
7:28.55
1:16.87
1:16.33
700m:
800m:
8:44.47
9:55.50
1:15.92
1:11.03
2.Mirl de BoerDaw10:11.43970046810:12.12
100m:
200m:
1:08.75
2:23.49
1:08.75
1:14.74
300m:
400m:
3:39.14
4:56.66
1:15.65
1:17.52
500m:
600m:
6:15.18
7:34.82
1:18.52
1:19.64
700m:
800m:
8:54.87
10:12.12
1:20.05
1:17.25
3.Lisa BrantjesKzc10:34.13980095010:33.71
100m:
200m:
1:14.35
2:35.36
1:14.35
1:21.01
300m:
400m:
3:56.35
5:16.37
1:20.99
1:20.02
500m:
600m:
6:36.36
7:56.59
1:19.99
1:20.23
700m:
800m:
9:16.79
10:33.71
1:20.20
1:16.92
4.Noa OldenhofZpch10:26.16970062210:43.54
100m:
200m:
1:11.76
2:33.02
1:11.76
1:21.26
300m:
400m:
3:55.63
5:17.83
1:22.61
1:22.20
500m:
600m:
6:41.20
8:03.47
1:23.37
1:22.27
700m:
800m:
9:24.69
10:43.54
1:21.22
1:18.85
5.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn10:54.02980033610:50.25
100m:
200m:
1:14.03
2:35.50
1:14.03
1:21.47
300m:
400m:
3:57.70
5:20.51
1:22.20
1:22.81
500m:
600m:
6:43.81
8:07.22
1:23.30
1:23.41
700m:
800m:
9:29.66
10:50.25
1:22.44
1:20.59
6.Elise DekkerDe Dolfijn10:56.70970097611:03.70
100m:
200m:
1:16.70
2:39.23
1:16.70
1:22.53
300m:
400m:
4:04.00
5:28.26
1:24.77
1:24.26
500m:
600m:
6:53.36
8:18.16
1:25.10
1:24.80
700m:
800m:
9:42.80
11:03.70
1:24.64
1:20.90
7.Melina KnolZaanstad (SG)10:56.91980223211:18.40
100m:
200m:
1:14.36
2:36.98
1:14.36
1:22.62
300m:
400m:
4:01.43
5:28.58
1:24.45
1:27.15
500m:
600m:
6:56.09
8:25.07
1:27.51
1:28.98
700m:
800m:
9:52.86
11:18.40
1:27.79
1:25.54
8.Silke JonkDaw11:21.72980204211:31.29
100m:
200m:
1:17.67
2:43.24
1:17.67
1:25.57
300m:
400m:
4:10.92
5:39.78
1:27.68
1:28.86
500m:
600m:
7:08.37
8:36.94
1:28.59
1:28.57
700m:
800m:
10:04.29
11:31.29
1:27.35
1:27.00


Programmanr. 6
27-3-2011 - 14:39
Dames, 400m wisselslagDames Senioren D1 en D2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal GroveOceanus5:34.4494018445:36.59
100m:1:17.561:17.56200m:2:42.451:24.89300m:4:20.551:38.10400m:5:36.591:16.04
2.Daniëlle BrouwerDe Futen6:04.8093034846:19.35
100m:1:31.461:31.46200m:3:09.991:38.53300m:4:52.821:42.83400m:6:19.351:26.53
3.Kimberley RoquasTorpedo7:11.4094032307:38.96
100m:1:56.211:56.21200m:3:52.911:56.70300m:5:57.412:04.50400m:7:38.961:41.55


Programmanr. 7
27-3-2011 - 14:46
Jongens, 1500m vrije slagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daniël BuijsAz&pc17:34.24960018318:07.50
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.47
2:22.00
3:35.31
4:48.73
1:08.47
1:13.53
1:13.31
1:13.42
500m:
600m:
700m:
800m:
6:01.53
7:13.96
8:28.42
9:41.96
1:12.80
1:12.43
1:14.46
1:13.54
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:54.81
12:08.37
13:21.61
14:35.03
1:12.85
1:13.56
1:13.24
1:13.42
1300m:
1400m:
1500m:
15:47.50
16:59.48
18:07.50
1:12.47
1:11.98
1:08.02
2.Mitchell van WinsumAz&pc18:06.84950061918:11.63
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.69
2:23.50
3:37.82
4:51.23
1:09.69
1:13.81
1:14.32
1:13.41
500m:
600m:
700m:
800m:
6:04.87
7:19.33
8:33.13
9:46.09
1:13.64
1:14.46
1:13.80
1:12.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:59.48
12:12.61
13:25.31
14:38.39
1:13.39
1:13.13
1:12.70
1:13.08
1300m:
1400m:
1500m:
15:50.79
17:02.72
18:11.63
1:12.40
1:11.93
1:08.91
3.Lars HaarsmaDe Dolfijn17:20.17960074518:30.82
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.35
2:20.36
3:33.15
4:47.35
1:07.35
1:13.01
1:12.79
1:14.20
500m:
600m:
700m:
800m:
6:01.55
7:14.60
8:29.57
9:44.57
1:14.20
1:13.05
1:14.97
1:15.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:58.97
12:14.59
13:30.72
14:46.79
1:14.40
1:15.62
1:16.13
1:16.07
1300m:
1400m:
1500m:
16:02.65
17:18.97
18:30.82
1:15.86
1:16.32
1:11.85
4.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn18:51.85960369519:19.38
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.40
2:25.93
3:42.86
5:00.45
1:10.40
1:15.53
1:16.93
1:17.59
500m:
600m:
700m:
800m:
6:16.62
7:34.22
8:53.79
10:12.46
1:16.17
1:17.60
1:19.57
1:18.67
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:31.25
12:48.64
14:06.75
15:26.13
1:18.79
1:17.39
1:18.11
1:19.38
1300m:
1400m:
1500m:
16:46.94
18:06.16
19:19.38
1:20.81
1:19.22
1:13.22
5.Jasper FalkDaw18:54.44950278519:23.90
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.74
2:27.64
3:45.90
5:03.90
1:10.74
1:16.90
1:18.26
1:18.00
500m:
600m:
700m:
800m:
6:21.81
7:39.49
8:57.80
10:15.98
1:17.91
1:17.68
1:18.31
1:18.18
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:34.42
12:52.93
14:11.84
15:30.90
1:18.44
1:18.51
1:18.91
1:19.06
1300m:
1400m:
1500m:
16:49.77
18:08.11
19:23.90
1:18.87
1:18.34
1:15.79
6.Martijn de MercadoOceanus18:55.61950221319:52.87
100m:
200m:
300m:
400m:
1:13.34
2:33.58
3:55.07
5:15.88
1:13.34
1:20.24
1:21.49
1:20.81
500m:
600m:
700m:
800m:
6:37.91
7:59.07
9:20.21
10:41.53
1:22.03
1:21.16
1:21.14
1:21.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:07.07
13:23.28
14:43.53
16:03.30
1:25.54
1:16.21
1:20.25
1:19.77
1300m:
1400m:
1500m:
17:22.00
18:39.34
19:52.87
1:18.70
1:17.34
1:13.53
7.Sjors LieverstDaw18:50.87950138919:56.96
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.57
2:26.61
3:45.55
5:04.86
1:09.57
1:17.04
1:18.94
1:19.31
500m:
600m:
700m:
800m:
6:25.67
7:46.79
9:07.76
10:27.94
1:20.81
1:21.12
1:20.97
1:20.18
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:49.86
13:12.14
14:32.78
15:54.14
1:21.92
1:22.28
1:20.64
1:21.36
1300m:
1400m:
1500m:
17:16.24
18:38.45
19:56.96
1:22.10
1:22.21
1:18.51
DISDanny BerlemonZwemvereniging Hoorn18:35.439600527
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).


Programmanr. 8
27-3-2011 - 15:26
Heren, 400m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hans Peter HartogDaw4:47.8791008594:59.49
100m:1:05.311:05.31200m:2:23.471:18.16300m:3:53.091:29.62400m:4:59.491:06.40
2.Daan GlorieHet Y4:52.7588011155:14.34
100m:1:08.191:08.19200m:2:33.681:25.49300m:4:07.571:33.89400m:5:14.341:06.77


Programmanr. 9
27-3-2011 - 15:30
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shireen PostAz&pc9:13.5095032869:35.18
100m:
200m:
1:07.14
2:19.79
1:07.14
1:12.65
300m:
400m:
3:32.61
4:45.49
1:12.82
1:12.88
500m:
600m:
5:58.18
7:10.66
1:12.69
1:12.48
700m:
800m:
8:23.46
9:35.18
1:12.80
1:11.72
2.Brenda ZwarthoedDaw9:59.3096049389:40.90
100m:
200m:
1:06.44
2:19.64
1:06.44
1:13.20
300m:
400m:
3:33.92
4:47.81
1:14.28
1:13.89
500m:
600m:
6:01.43
7:15.38
1:13.62
1:13.95
700m:
800m:
8:29.75
9:40.90
1:14.37
1:11.15
3.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn9:46.1196033389:58.43
100m:
200m:
1:08.21
2:22.90
1:08.21
1:14.69
300m:
400m:
3:39.50
4:56.06
1:16.60
1:16.56
500m:
600m:
6:12.78
7:29.71
1:16.72
1:16.93
700m:
800m:
8:46.28
9:58.43
1:16.57
1:12.15
4.Tamara GroveOceanus9:58.9696012669:58.63
100m:
200m:
1:10.54
2:27.24
1:10.54
1:16.70
300m:
400m:
3:44.22
5:00.99
1:16.98
1:16.77
500m:
600m:
6:18.17
7:33.46
1:17.18
1:15.29
700m:
800m:
8:48.56
9:58.63
1:15.10
1:10.07
5.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn9:53.72960011210:15.01
100m:
200m:
1:11.68
2:29.04
1:11.68
1:17.36
300m:
400m:
3:46.76
5:04.49
1:17.72
1:17.73
500m:
600m:
6:23.06
7:40.98
1:18.57
1:17.92
700m:
800m:
8:59.03
10:15.01
1:18.05
1:15.98
6.Roxann GeenenDaw10:28.63960151810:40.08
100m:
200m:
1:10.86
2:30.11
1:10.86
1:19.25
300m:
400m:
3:51.67
5:13.10
1:21.56
1:21.43
500m:
600m:
6:35.32
7:57.46
1:22.22
1:22.14
700m:
800m:
9:19.19
10:40.08
1:21.73
1:20.89
7.Elena PeetersDaw10:34.55960369010:46.30
100m:
300m:
1:13.18
3:52.48
1:13.18
2:39.30
400m:
500m:
5:14.38
6:37.81
1:21.90
1:23.43
700m:
800m:
9:24.81
10:46.30
2:47.00
1:21.49
8.Mariska van EngeldorpZv Aquarius10:27.10950232611:08.44
100m:
200m:
1:15.50
2:36.11
1:15.50
1:20.61
300m:
400m:
4:01.10
5:26.72
1:24.99
1:25.62
500m:
600m:
6:52.15
8:18.53
1:25.43
1:26.38
700m:
800m:
9:44.12
11:08.44
1:25.59
1:24.32


Programmanr. 10
27-3-2011 - 15:52
Dames, 400m wisselslagDames Senioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien SohlHet Y5:08.5786033465:25.10
100m:1:13.881:13.88200m:2:40.241:26.36300m:4:12.281:32.04400m:5:25.101:12.82
2.Melissa ZwaanDaw5:29.2991036665:47.17
100m:1:15.311:15.31200m:2:45.591:30.28300m:4:31.311:45.72400m:5:47.171:15.86
3.Milja BreedTorpedo5:47.0388005945:59.94
100m:1:20.361:20.36200m:2:54.861:34.50300m:4:38.941:44.08400m:5:59.941:21.00
4.Cynthia de GalanAalscholver6:03.2692034166:10.82
100m:1:17.651:17.65200m:2:48.971:31.32300m:4:38.681:49.71400m:6:10.821:32.14
5.Jora BroerseDe Futen6:38.1892039466:56.32
100m:1:43.011:43.01200m:3:29.811:46.80300m:5:22.491:52.68400m:6:56.321:33.83


2 - zondag 27 maart 201127-3-2011 - 15:55


Programmanr. 11
27-3-2011 - 15:55
Jongens, 800m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn10:40.95990149111:00.72
100m:
200m:
1:14.44
2:38.17
1:14.44
1:23.73
300m:
400m:
4:03.06
5:28.56
1:24.89
1:25.50
500m:
600m:
6:52.39
8:16.67
1:23.83
1:24.28
700m:
800m:
9:41.75
11:00.72
1:25.08
1:18.97
2.Ian van TielWzpc11:17.20000034911:17.52
100m:
200m:
1:16.05
2:41.27
1:16.05
1:25.22
300m:
400m:
4:06.46
5:32.50
1:25.19
1:26.04
500m:
600m:
6:58.35
8:25.87
1:25.85
1:27.52
700m:
800m:
9:54.78
11:17.52
1:28.91
1:22.74
3.Ricardo GraafmansDe Futen11:10.44990040911:35.44
100m:
200m:
1:16.49
2:42.27
1:16.49
1:25.78
300m:
400m:
4:06.64
5:38.38
1:24.37
1:31.74
500m:
600m:
7:08.64
8:39.86
1:30.26
1:31.22
700m:
800m:
10:10.56
11:35.44
1:30.70
1:24.88
4.Reijer BoodtDe Dolfijn11:19.56990100111:38.78
100m:
200m:
1:19.54
2:49.01
1:19.54
1:29.47
300m:
400m:
4:17.83
5:46.86
1:28.82
1:29.03
500m:
600m:
7:17.33
8:47.95
1:30.47
1:30.62
700m:
800m:
10:28.14
11:38.78
1:40.19
1:10.64
5.Bonk StoutDe Dolfijn12:20.71990218111:40.68
100m:
200m:
1:18.82
2:47.29
1:18.82
1:28.47
300m:
400m:
4:15.99
5:46.03
1:28.70
1:30.04
500m:
600m:
7:16.93
8:47.25
1:30.90
1:30.32
700m:
800m:
10:17.00
11:40.68
1:29.75
1:23.68
6.Mike MoriannerKzc11:55.84990213711:46.45
100m:
200m:
1:19.15
2:47.69
1:19.15
1:28.54
300m:
400m:
4:18.25
5:49.37
1:30.56
1:31.12
500m:
600m:
7:20.24
8:51.16
1:30.87
1:30.92
700m:
800m:
10:20.75
11:46.45
1:29.59
1:25.70
7.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn11:37.97990164312:02.62
100m:
200m:
1:22.25
2:53.07
1:22.25
1:30.82
300m:
400m:
4:24.43
5:58.44
1:31.36
1:34.01
500m:
600m:
7:31.93
9:05.97
1:33.49
1:34.04
700m:
800m:
10:35.49
12:02.62
1:29.52
1:27.13
8.Kaj van der PalKzc12:12.92990213512:28.77
100m:
200m:
1:26.42
3:01.78
1:26.42
1:35.36
300m:
400m:
4:36.84
6:12.89
1:35.06
1:36.05
500m:
600m:
7:48.51
9:24.25
1:35.62
1:35.74
700m:
800m:
10:59.24
12:28.77
1:34.99
1:29.53


Programmanr. 12
27-3-2011 - 16:07
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Minioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moesha WartesDe Dolfijn10:59.03990172411:02.79
100m:
200m:
1:16.25
2:40.33
1:16.25
1:24.08
300m:
400m:
4:04.79
5:29.65
1:24.46
1:24.86
500m:
600m:
6:54.50
8:19.15
1:24.85
1:24.65
700m:
800m:
9:42.08
11:02.79
1:22.93
1:20.71
2.Nynke VerhoevenAalscholver11:50.81990261012:05.35
100m:
200m:
1:21.66
2:52.61
1:21.66
1:30.95
300m:
400m:
4:25.76
6:00.59
1:33.15
1:34.83
500m:
600m:
7:33.87
9:07.45
1:33.28
1:33.58
700m:
800m:
10:39.27
12:05.35
1:31.82
1:26.08
3.Kim KenbeekZaanstad (SG)12:16.94990231212:55.36
100m:
200m:
1:26.89
3:05.45
1:26.89
1:38.56
300m:
400m:
4:48.58
6:28.51
1:43.13
1:39.93
500m:
600m:
8:09.23
9:46.45
1:40.72
1:37.22
700m:
800m:
11:26.20
12:55.36
1:39.75
1:29.16
4.Maike van de VeldeZpch13:20.58000038213:06.90
100m:
200m:
1:30.35
3:08.96
1:30.35
1:38.61
300m:
400m:
4:49.06
6:28.29
1:40.10
1:39.23
500m:
600m:
8:09.39
9:50.46
1:41.10
1:41.07
800m:13:06.903:16.44
5.Kirsten DijkmanKzc13:29.86000084213:23.02
100m:
200m:
1:32.35
3:11.83
1:32.35
1:39.48
300m:
400m:
4:55.20
6:38.23
1:43.37
1:43.03
500m:
600m:
8:21.81
10:06.38
1:43.58
1:44.57
700m:
800m:
11:47.08
13:23.02
1:40.70
1:35.94
6.Saskia van der VeldenDaw13:27.27000147813:45.17
100m:
200m:
1:32.57
3:16.05
1:32.57
1:43.48
300m:
400m:
5:01.66
6:46.98
1:45.61
1:45.32
500m:
600m:
8:33.05
10:18.08
1:46.07
1:45.03
700m:
800m:
12:02.45
13:45.17
1:44.37
1:42.72
7.Shirley LippusKzc14:04.89990140614:19.86
100m:
200m:
1:38.22
3:26.99
1:38.22
1:48.77
300m:
400m:
5:17.30
7:08.61
1:50.31
1:51.31
500m:
600m:
8:59.09
10:49.81
1:50.48
1:50.72
700m:
800m:
12:37.27
14:19.86
1:47.46
1:42.59
AFGEMRafaëlla van NeeDe Dolfijn10:56.699900358


Programmanr. 13
27-3-2011 - 16:21
Jongens, 1500m vrije slagJongens Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent MoolhuijsenOceanus16:22.47940121517:44.12
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.26
2:11.20
3:19.65
4:28.97
1:03.26
1:07.94
1:08.45
1:09.32
500m:
600m:
700m:
800m:
5:38.86
6:49.19
7:59.82
9:12.56
1:09.89
1:10.33
1:10.63
1:12.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:25.76
11:39.19
12:52.35
14:05.10
1:13.20
1:13.43
1:13.16
1:12.75
1300m:
1400m:
1500m:
15:18.69
16:31.53
17:44.12
1:13.59
1:12.84
1:12.59
2.Frans BijlHet Y18:16.36940131919:26.34
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.46
2:29.34
3:46.80
5:05.19
1:12.46
1:16.88
1:17.46
1:18.39
500m:
600m:
700m:
800m:
6:22.97
7:40.79
8:58.81
10:16.87
1:17.78
1:17.82
1:18.02
1:18.06
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:34.85
12:53.57
14:12.66
15:32.63
1:17.98
1:18.72
1:19.09
1:19.97
1300m:
1400m:
1500m:
16:52.90
18:11.32
19:26.34
1:20.27
1:18.42
1:15.02
3.Nathan EekhofDe Futen20:51.73940449921:38.09
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.99
2:47.41
4:17.09
5:45.01
1:19.99
1:27.42
1:29.68
1:27.92
500m:
600m:
700m:
800m:
7:13.52
8:41.53
10:09.82
11:36.97
1:28.51
1:28.01
1:28.29
1:27.15
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:05.43
14:33.53
16:00.85
17:28.21
1:28.46
1:28.10
1:27.32
1:27.36
1300m:
1400m:
1500m:
18:54.13
20:19.48
21:38.09
1:25.92
1:25.35
1:18.61


Programmanr. 14
27-3-2011 - 16:42
Jongens, 400m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ivar de JongDe Dolfijn5:05.4497008695:09.63
100m:1:11.641:11.64200m:2:33.931:22.29300m:3:57.731:23.80400m:5:09.631:11.90
2.Lars van der VeldenDaw5:30.1498001755:36.85
100m:1:16.011:16.01200m:2:42.441:26.43300m:4:19.041:36.60400m:5:36.851:17.81
3.Levi TolEd-Vo5:48.0097003515:40.91
100m:1:16.791:16.79200m:2:47.461:30.67300m:4:23.351:35.89400m:5:40.911:17.56
4.Sander KirillovaDe Dolfijn5:37.6498001215:48.34
100m:1:22.281:22.28200m:2:52.321:30.04300m:4:29.941:37.62400m:5:48.341:18.40
5.Bart SommelingOceanus5:48.8698007655:48.99
100m:1:25.211:25.21200m:2:54.771:29.56300m:4:33.121:38.35400m:5:48.991:15.87
6.Rick de MercadoOceanus5:41.5997006736:00.63
100m:1:25.891:25.89200m:2:56.981:31.09300m:4:42.421:45.44400m:6:00.631:18.21
7.Tom GentenaarAalscholver6:46.9598023537:00.36
100m:1:44.311:44.31200m:3:28.241:43.93300m:5:31.002:02.76400m:7:00.361:29.36
8.Jimmy WilkensTorpedo6:19.9398014377:14.97
100m:1:47.501:47.50200m:3:33.831:46.33300m:5:40.722:06.89400m:7:14.971:34.25


Programmanr. 15
27-3-2011 - 16:49
Dames, 800m vrije slagDames Senioren D1 en D2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris PijtakAz&pc9:17.5393006029:35.87
100m:
200m:
1:07.00
2:19.68
1:07.00
1:12.68
300m:
400m:
3:33.36
4:46.86
1:13.68
1:13.50
500m:
600m:
6:00.50
7:13.32
1:13.64
1:12.82
700m:
800m:
8:26.15
9:35.87
1:12.83
1:09.72
2.Chantal GroveOceanus10:01.42940184410:15.68
100m:
200m:
1:13.74
2:32.87
1:13.74
1:19.13
300m:
400m:
3:51.67
5:09.81
1:18.80
1:18.14
500m:
600m:
6:27.24
7:44.83
1:17.43
1:17.59
700m:
800m:
9:01.33
10:15.68
1:16.50
1:14.35
3.Daniëlle BrouwerDe Futen11:35.86930348411:32.00
100m:
200m:
1:17.26
2:43.42
1:17.26
1:26.16
300m:
400m:
4:12.19
5:42.28
1:28.77
1:30.09
500m:
600m:
7:09.99
8:39.02
1:27.71
1:29.03
700m:
800m:
10:06.79
11:32.00
1:27.77
1:25.21
4.Kimberley RoquasTorpedo14:00.73940323014:21.47
100m:
200m:
1:30.57
3:18.20
1:30.57
1:47.63
300m:
400m:
5:09.20
7:01.76
1:51.00
1:52.56
500m:
600m:
8:55.45
10:45.63
1:53.69
1:50.18
700m:
800m:
12:35.38
14:21.47
1:49.75
1:46.09


Programmanr. 16
27-3-2011 - 17:03
Meisjes, 400m wisselslagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDaw5:39.4897004685:29.56
100m:1:16.501:16.50200m:2:39.791:23.29300m:4:17.561:37.77400m:5:29.561:12.00
2.Serena StelDe Dolfijn5:29.6198015285:30.90
100m:1:21.851:21.85200m:2:44.651:22.80300m:4:21.131:36.48400m:5:30.901:09.77
3.Noa OldenhofZpch5:41.8497006225:48.61
100m:1:22.301:22.30200m:2:48.891:26.59300m:4:32.401:43.51400m:5:48.611:16.21
4.Anne NoomDaw5:55.8098000625:59.32
100m:1:25.731:25.73200m:2:53.291:27.56300m:4:35.791:42.50400m:5:59.321:23.53
5.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)5:56.9398010646:05.01
100m:1:24.201:24.20200m:2:59.211:35.01300m:4:41.461:42.25400m:6:05.011:23.55
6.Lisa BrantjesKzc5:59.3498009506:07.19
100m:1:25.121:25.12200m:3:00.661:35.54300m:4:48.441:47.78400m:6:07.191:18.75
7.Silke JonkDaw6:01.2998020426:11.16
100m:1:28.861:28.86200m:3:03.331:34.47300m:4:50.981:47.65400m:6:11.161:20.18
8.Elise DekkerDe Dolfijn6:00.4197009766:19.35
100m:1:30.961:30.96200m:3:02.171:31.21300m:4:56.101:53.93400m:6:19.351:23.25


Programmanr. 17
27-3-2011 - 17:09
Heren, 1500m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hans Peter HartogDaw16:56.89910085917:03.94
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.28
2:09.05
3:16.93
4:25.31
1:02.28
1:06.77
1:07.88
1:08.38
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.54
6:42.04
7:50.64
8:59.79
1:08.23
1:08.50
1:08.60
1:09.15
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.05
11:18.55
12:28.15
13:38.21
1:09.26
1:09.50
1:09.60
1:10.06
1300m:
1400m:
1500m:
14:47.86
15:57.25
17:03.94
1:09.65
1:09.39
1:06.69
2.Daan GlorieHet Y16:38.63880111517:27.54
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.25
2:12.27
3:21.06
4:30.53
1:04.25
1:08.02
1:08.79
1:09.47
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.74
6:51.12
8:01.73
9:12.36
1:10.21
1:10.38
1:10.61
1:10.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:23.36
11:34.50
12:45.62
13:56.83
1:11.00
1:11.14
1:11.12
1:11.21
1300m:
1400m:
1500m:
15:07.93
16:18.76
17:27.54
1:11.10
1:10.83
1:08.78
3.Matthijs DekkerDe Dolfijn17:37.82900062118:19.43
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.00
2:18.77
3:32.35
4:46.06
1:06.00
1:12.77
1:13.58
1:13.71
500m:
600m:
700m:
800m:
5:58.32
7:12.42
8:28.57
9:44.01
1:12.26
1:14.10
1:16.15
1:15.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:59.58
12:14.77
13:30.42
14:45.96
1:15.57
1:15.19
1:15.65
1:15.54
1300m:
1400m:
1500m:
15:58.04
17:12.40
18:19.43
1:12.08
1:14.36
1:07.03


Programmanr. 18
27-3-2011 - 17:27
Jongens, 400m wisselslagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oliver BracheDe Dolfijn5:19.0496053175:11.18
100m:1:09.111:09.11200m:2:30.301:21.19300m:4:02.921:32.62400m:5:11.181:08.26
2.Ruben TolEd-Vo5:11.8795011195:11.48
100m:1:12.061:12.06200m:2:33.511:21.45300m:4:04.301:30.79400m:5:11.481:07.18
3.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn4:57.4896004695:25.32
100m:1:16.991:16.99200m:2:40.761:23.77300m:4:15.161:34.40400m:5:25.321:10.16
4.Wessel de JongOceanus5:14.0996014475:26.13
100m:1:17.801:17.80200m:2:41.881:24.08300m:4:14.341:32.46400m:5:26.131:11.79
5.Sjors LieverstDaw5:16.8295013895:28.10
100m:1:12.481:12.48200m:2:38.611:26.13300m:4:14.261:35.65400m:5:28.101:13.84
6.Jan PeereboomDaw5:24.6595013715:30.78
100m:1:09.811:09.81200m:2:38.911:29.10300m:4:21.571:42.66400m:5:30.781:09.21
7.Martijn de MercadoOceanus5:27.0395022135:46.95
100m:1:20.041:20.04200m:2:51.011:30.97300m:4:27.011:36.00400m:5:46.951:19.94
DISRemco TolEd-Vo5:30.3195015056:00.19
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
100m:1:15.511:15.51200m:2:49.101:33.59300m:4:35.931:46.83400m:6:00.191:24.26


Programmanr. 19
27-3-2011 - 17:32
Dames, 800m vrije slagDames Senioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien SohlHet Y9:17.0086033469:54.23
100m:
200m:
1:10.35
2:25.54
1:10.35
1:15.19
300m:
400m:
3:41.07
4:56.71
1:15.53
1:15.64
500m:
600m:
6:11.36
7:26.02
1:14.65
1:14.66
700m:
800m:
8:41.06
9:54.23
1:15.04
1:13.17
2.Melissa ZwaanDaw9:48.34910366610:31.42
100m:
200m:
1:12.11
2:31.07
1:12.11
1:18.96
300m:
400m:
3:50.67
5:11.84
1:19.60
1:21.17
500m:
600m:
6:32.56
7:53.38
1:20.72
1:20.82
700m:
800m:
9:13.89
10:31.42
1:20.51
1:17.53
3.Milja BreedTorpedo10:44.30880059411:29.77
100m:
200m:
1:17.19
2:44.77
1:17.19
1:27.58
300m:
400m:
4:14.18
5:42.65
1:29.41
1:28.47
500m:
600m:
7:11.59
8:39.45
1:28.94
1:27.86
700m:
800m:
10:07.30
11:29.77
1:27.85
1:22.47
4.Jora BroerseDe Futen12:51.95920394612:37.39
100m:
200m:
1:25.67
3:01.98
1:25.67
1:36.31
300m:
400m:
4:41.61
6:19.98
1:39.63
1:38.37
500m:
600m:
7:56.67
9:32.92
1:36.69
1:36.25
700m:
800m:
11:08.70
12:37.39
1:35.78
1:28.69


Programmanr. 20
27-3-2011 - 17:45
Meisjes, 400m wisselslagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDaw5:33.1496049385:29.36
100m:1:15.951:15.95200m:2:40.921:24.97300m:4:19.041:38.12400m:5:29.361:10.32
2.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn5:22.0096033385:32.63
100m:1:11.521:11.52200m:2:36.671:25.15300m:4:17.041:40.37400m:5:32.631:15.59
3.Tamara GroveOceanus5:37.8296012665:41.41
100m:1:17.701:17.70200m:2:47.331:29.63300m:4:29.611:42.28400m:5:41.411:11.80
4.Kimberly MijnenWzpc5:20.6995036445:42.78
100m:1:17.571:17.57200m:2:47.181:29.61300m:4:26.931:39.75400m:5:42.781:15.85
5.Maxine AlfonsiDaw5:43.8495029005:55.89
100m:1:24.181:24.18200m:2:54.221:30.04300m:4:32.801:38.58400m:5:55.891:23.09
6.Tess de BoerDaw5:42.5796015166:01.51
100m:1:21.881:21.88200m:2:54.451:32.57300m:4:40.331:45.88400m:6:01.511:21.18
7.Mariska van EngeldorpZv Aquarius5:39.2695023266:05.64
100m:1:22.101:22.10200m:2:55.291:33.19300m:4:40.701:45.41400m:6:05.641:24.94
8.Roxann GeenenDaw5:44.6996015186:05.74
100m:1:22.361:22.36200m:2:59.561:37.20300m:4:44.881:45.32400m:6:05.741:20.86