Speedo 4
Wageningen (NED),    17-3-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 101. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 102. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 4 en later
Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 4 en later
Nr. 103. Meisjes, 25m vlinderslag, Minioren 4 en 5    Nr. 104. Jongens, 25m vlinderslag, Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag, Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Junioren 1 en 2
Nr. 106. Jongens, 25m vlinderslag, Minioren 4 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 4 en later    Nr. 107. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 4 en 5
Nr. 108. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5    Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 6    Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 1 en 2    


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                                       Meisjes, 50m vrije slag                                        Minioren 2 en 3
17-3-2012                                                     Instroom                                                        Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leonie Veldhuis               Aquapoldro                            1:00.00     200301768           50.13                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                                       Jongens, 50m vrije slag                                    Minioren 4 en later
17-3-2012                                                     Instroom                                                        Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lex Bootsman                  De Rijn                                 50.42     200300177           50.81                    
    2.  Hezha Ibrahim                 De Waalstroom                           53.89     200400243           57.29                    
    NG  Olaf Chwedorzewski            De Rijn                                    NT     200202399                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                        Meisjes, 100m vrije slag                                        Minioren 2 en 3
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Huijsmans            De Rijn                               1:30.39     200300028         1:25.23                    
            41.76  1:25.23
    2.  Nora Brouwer                  Aquapoldro                            1:29.93     200300480         1:31.35                    
            44.60  1:31.35
    3.  Amber Holtrop                 De Waalstroom                         1:41.51     200300348         1:41.95                    
            47.76  1:41.95
    4.  Janne Paardenkooper           De Waalstroom                         1:46.53     200300346         1:43.52                    
            48.63  1:43.52
    5.  Judith Neuteboom Spijker      Aquapoldro                            1:54.35     200300612         1:43.70                    
            48.07  1:43.70
    6.  Noerani Rochman               De Rijn                               1:49.70     200300368         1:48.62                    
            44.78  1:48.62
    7.  Frida Sinnema                 De Rijn                               2:05.04     200300580         1:51.23                    
            51.02  1:51.23
    8.  Abigail Ketner                De Rijn                               1:57.42     200300576         1:55.32                    
            51.20  1:55.32
    9.  Lara Broekhuijsen             De Rijn                               2:18.89     200300328         1:58.60                    
            55.48  1:58.60
   10.  Lisa Bakker                   De Rijn                               2:02.73     200300338         2:03.73                    
            57.74  2:03.73
   11.  Vivian Gravemaker             De Rijn                               2:17.45     200400058         2:03.82                    
            58.58  2:03.82
   DIS  Rachèl Gallas                 De Rijn                                    NT     200300366                          AF        
 AFGEM  Eloïse Janssen                De Rijn                                    NT     200300330                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                        Jongens, 100m schoolslag                                    Minioren 4 en later
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gjalt Panjer                  Aquapoldro                            1:50.85     200201943         1:49.45                    
            51.96  1:49.45
    2.  Jelle van Spanje              EZZ                                   1:54.09     200200377         1:52.15                    
            53.24  1:52.15
    3.  Timo Zittersteijn             De Rijn                               1:59.41     200300025         1:55.76                    
            54.95  1:55.76
    4.  Max van Silfhout              De Rijn                                    NT     200200245         2:02.42                    
          1:00.60  2:02.42
    5.  Luke Jansen                   De Rijn                                    NT     200200247         2:05.56                    
          1:01.75  2:05.56
    6.  Jur van Hunen                 Aquapoldro                            2:04.43     200300703         2:09.45                    
          1:02.62  2:09.45
    7.  Otto Joosten                  De Rijn                                    NT     200200243         2:13.27                    
          1:03.93  2:13.27
   DIS  Bas Samaké                    De Rijn                                    NT     200400067                          AE        
          1:07.47
   DIS  Koen Scheepens                De Rijn                               2:07.11     200300045         2:06.69          SK        
            59.80  2:06.69
   DIS  Angelo Rou                    De Rijn                                    NT     200300027         2:11.04          SL        
          1:03.23  2:11.04
   DIS  Bart Arends                   De Waalstroom                         2:27.97     200200761         2:15.54          SD        
          1:05.07  2:15.54



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                                      Meisjes, 25m vlinderslag                                        Minioren 4 en 5
17-3-2012                                                     Instroom                                                        Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Honia Ibrahim                 De Waalstroom                           25.32     200102422           22.06                    
    2.  Elisa Beemsterboer            Aquapoldro                              33.00     200104270           22.44          VC        
    3.  Joyce van Suntenmaartensdijk  ZVW '74                                 28.02     200202152           22.99                    
    4.  Wieke Boersma                 EZZ                                     25.11     200101922           24.10                    
    5.  Veerle Elting                 ZVW '74                                    NT     200103392           27.37                    
    6.  Shannen Tap                   EZZ                                     30.08     200102732           28.69          VC        
    7.  Chantal Veldhuis              Aquapoldro                              37.76     200102434           29.26          VC        
    8.  Anne Ambagtsheer              Aquapoldro                              30.00     200202244           30.14                    
    9.  Esmee Corman                  ZVW '74                                 38.25     200202040           43.14          VC        



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                                      Jongens, 25m vlinderslag                                        Minioren 5 en 6
17-3-2012                                                     Instroom                                                        Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ulke Wijbenga                 De Rijn                                    NT     200003013           21.73          VC        
    2.  Nout Heesink                  ZVW '74                                 24.54     200101721           21.92          VC        
    3.  Roan de Vor                   ZVW '74                                 24.08     200003911           22.83                    
    4.  Rutger Kerlen                 EZZ                                     26.04     200001689           23.53                    
    5.  Danny de Nijs                 EZZ                                     28.29     200101657           28.11                    
    6.  Nino Rochman                  De Rijn                                 29.44     200102781           28.61          VC        
 AFGEM  Quintin Hendriks              ZVW '74                                 26.67     200003469                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                          Meisjes, 100m rugslag                                              Minioren 4
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              De Rijn                               1:26.06     200200098         1:26.89                    
            42.40  1:26.89
    2.  Anouk Meurs                   De Rijn                               1:33.45     200200070         1:32.78                    
            44.71  1:32.78
    3.  Aicha Zwemmer                 De Rijn                               1:49.39     200200022         1:42.73                    
            50.57  1:42.73
    4.  Britt Hoogstede               De Rijn                               1:58.12     200200416         1:44.33                    
            51.05  1:44.33
    5.  Emma Rook                     De Rijn                               1:55.76     200200540         1:48.07                    
            54.27  1:48.07
    6.  Nina Wessels                  De Rijn                                    NT     200200968         1:48.57                    
            54.00  1:48.57
    7.  Dewi Janssen                  ZV Wijchen                            2:00.42     200201288         1:50.43                    
            52.49  1:50.43
    NG  Yara Mohammad                 De Rijn                                    NT     200202256                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                        Jongens, 50m vlinderslag                                             Minioren 5
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander Crooijmans             De Rijn                                 37.03     200100383           37.11                    
    2.  Wessel van Deelen             De Rijn                                 39.76     200100049           39.00                    
    3.  Vincent Crooijmans            De Rijn                                 38.86     200100381           40.07                    
    4.  Rick Theunissen               ZV Wijchen                              42.11     200101257           40.89                    
    5.  Rik Uijlenhoet                De Rijn                                 48.84     200101591           48.44                    
    6.  Thijmen Demaret               ZV Wijchen                              50.38     200102095           51.32                    
   DIS  Anthony Markmann              Aquapoldro                              45.29     200102785           45.29          VC        



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                        Meisjes, 200m wisselslag                                             Minioren 5
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Silke Molendijk               De Rijn                               3:11.23     200100178         3:05.38                    
            41.06  3:05.38
    2.  Maaike Huijsmans              De Rijn                               3:09.19     200100184         3:06.05                    
            41.70  3:06.05
    3.  Ishfarah Esseboom             De Rijn                               3:15.81     200100402         3:07.51                    
            43.07  3:07.51
    4.  Aïcha Samaké                  De Rijn                               3:20.97     200101504         3:20.22                    
            42.99  3:20.22
    5.  Elisah Velgersdijk            Aquapoldro                            3:40.00     200102436         3:22.36                    
            47.77  3:22.36
    6.  Femke Panjer                  Aquapoldro                            3:35.00     200102438         3:24.63                    
            49.96  3:24.63
    7.  Maureen van den Bergh         ZV Wijchen                            3:47.39     200101608         3:27.72                    
            48.49  3:27.72
    8.  Emma van Schadewijk           ZV Wijchen                            3:49.42     200101612         3:45.29                    
            53.00  3:45.29



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                        Jongens, 100m vlinderslag                                            Minioren 6
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    De Rijn                               1:20.54     200000013         1:22.96                    
            36.83  1:22.96
    2.  Sten Postma                   De Rijn                               1:24.17     200000011         1:25.44                    
            37.27  1:25.44
    3.  Sven van den Elzen            Aquapoldro                            1:40.64     200002161         1:37.56                    
            42.90  1:37.56
    4.  Okke Jansen                   De Waalstroom                         1:39.23     200002475         1:38.80                    
            45.80  1:38.80
    5.  Glendon Swets                 Aquapoldro                            1:54.67     200002163         1:40.12                    
            46.35  1:40.12
    6.  Zeno Koutsocheras             ZV Wijchen                            1:54.99     200003273         1:43.64                    
            46.87  1:43.64
    7.  Joost Geerdink                De Waalstroom                         1:49.14     200002467         1:49.62                    
            50.34  1:49.62
    8.  Jasper Arends                 De Waalstroom                         1:53.23     200001529         1:51.86                    
            51.77  1:51.86
    9.  Thijs Arends                  De Waalstroom                         2:05.82     200001851         2:07.13                    
          1:00.80  2:07.13
   DIS  Rik Cillessen                 De Waalstroom                              NT     200000599         2:01.77          VC        
            55.73  2:01.77



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                          Meisjes, 200m rugslag                                         Junioren 1 en 2
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niki Ruijs                    De Rijn                               3:10.36     200000458         3:04.84                    
            43.73  1:31.45  3:04.84
    2.  Anne Hoogstede                De Rijn                               3:25.13     200001168         3:13.17                    
            46.13  1:36.19  3:13.17
    3.  Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom                         3:23.23     199902926         3:15.25                    
            45.28  1:36.12  3:15.25
    4.  Mylène Veldhuis               Aquapoldro                            3:23.00     199902708         3:15.89                    
            46.86  1:36.54  3:15.89
    5.  Anouk Vullings                De Rijn                                    NT     200000854         3:16.94                    
            47.76  1:39.33  3:16.94
    6.  Suze Sips                     De Waalstroom                         3:42.07     200003788         3:27.39                    
            50.64  1:43.76  3:27.39
    7.  Isabel Bruins                 ZV Wijchen                            3:33.51     200004084         3:28.43                    
            49.41  1:43.96  3:28.43
    8.  Odilia Smitsmans              De Rijn                                    NT     199900430         3:28.73                    
            48.45  1:42.70  3:28.73
    9.  Kyra Theunissen               ZVW '74                               3:38.00     200001174         3:30.54                    
            51.24  1:47.78  3:30.54
   10.  Semegn de Bruin               ZV Wijchen                            4:26.04     200004086         4:20.50                    
            59.21  2:05.91  4:20.50
   DIS  Kim Pardoel                   ZV Wijchen                            4:07.28     200005148                                    
        AE RC RH
   DIS  Lisa Rambach                  De Waalstroom                         3:11.92     199903652         3:13.71          RD        
            46.38  1:37.58  3:13.71
   DIS  Joelle de Jong                ZVW '74                                    NT     200003766         3:38.81          RC        
            48.65  1:48.41  3:38.81
   DIS  Hilde Lansu                   ZV Wijchen                            3:54.37     199904954         3:47.99          RC        
            53.87  1:51.70  3:47.99
    NG  Romy van den Heuvel           ZV Wijchen                            4:20.71     200004088                                    
    NG  Elena Haszing                 De Waalstroom                         3:30.16     200002174                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                          Jongens, 200m rugslag                                         Junioren 1 en 2
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aron Keemers                  De Waalstroom                         2:46.57     199802283         2:38.79                    
            39.04  1:20.06  2:38.79
    2.  Thijs Molendijk               De Rijn                               2:50.34     199900477         2:40.20                    
            39.57  1:22.60  2:40.20
    3.  Luke van de Kraats            De Rijn                               2:53.82     199800821         2:40.33                    
            38.00  1:18.66  2:40.33
    4.  Chris Rutgers                 ZVW '74                               2:53.13     199801519         2:52.73                    
            39.79  1:23.54  2:52.73
    5.  Bartho van den Broeke         De Waalstroom                         2:59.79     199803773         2:54.76                    
            40.80  1:25.29  2:54.76
    6.  Stijn Moors                   ZV Wijchen                            3:09.74     199903751         3:02.35                    
            42.83  1:29.38  3:02.35
    7.  Nick Jansen                   De Rijn                               3:19.54     199800467         3:15.94                    
            46.17  1:36.44  3:15.94
    8.  Karsten Paardenkooper         De Waalstroom                         3:20.00     199902375         3:25.51                    
          1:42.11  3:25.51
   DIS  Omyron Verwey                 ZVW '74                               3:09.20     199902509                          AF        
   DIS  Wilko Blaauw                  De Waalstroom                         2:46.67     199801513         2:39.56          RC        
            39.60  1:21.10  2:39.56
   DIS  Pieter Bruyn                  EZZ                                   3:16.45     199801999         3:08.60          RD        
            43.00  1:31.29  3:08.60




TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106                                      Jongens, 25m vlinderslag                                    Minioren 4 en later
17-3-2012                                                     Instroom                                                        Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lex Bootsman                  De Rijn                                 42.20     200300177           30.42          VC        
    2.  Hezha Ibrahim                 De Waalstroom                           30.80     200400243           32.66                    
    NG  Olaf Chwedorzewski            De Rijn                                    NT     200202399                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                          Meisjes, 100m rugslag                                         Minioren 2 en 3
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Huijsmans            De Rijn                               1:37.55     200300028         1:38.10                    
            48.56  1:38.10
    2.  Nora Brouwer                  Aquapoldro                            1:40.44     200300480         1:46.59                    
            53.93  1:46.59
    3.  Amber Holtrop                 De Waalstroom                         1:52.09     200300348         1:48.09                    
            53.25  1:48.09
    4.  Noerani Rochman               De Rijn                               2:19.75     200300368         1:53.71                    
            52.86  1:53.71
    5.  Janne Paardenkooper           De Waalstroom                         1:56.78     200300346         1:57.42                    
            57.14  1:57.42
    6.  Judith Neuteboom Spijker      Aquapoldro                            2:04.44     200300612         1:58.86                    
            59.76  1:58.86
    7.  Abigail Ketner                De Rijn                                    NT     200300576         1:59.28                    
            58.59  1:59.28
    8.  Frida Sinnema                 De Rijn                               2:06.69     200300580         2:00.21                    
            59.73  2:00.21
    9.  Lisa Bakker                   De Rijn                               2:08.82     200300338         2:02.52                    
          1:00.91  2:02.52
   10.  Lara Broekhuijsen             De Rijn                                    NT     200300328         2:05.29                    
          1:06.58  2:05.29
   11.  Vivian Gravemaker             De Rijn                               2:18.98     200400058         2:09.24                    
          1:01.80  2:09.24
   12.  Rachèl Gallas                 De Rijn                               2:35.93     200300366         2:19.00                    
          2:19.00
 AFGEM  Eloïse Janssen                De Rijn                                    NT     200300330                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                       Jongens, 50m vlinderslag                                    Minioren 4 en later
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo Zittersteijn             De Rijn                                 45.61     200300025           51.01                    
    2.  Otto Joosten                  De Rijn                                 55.04     200200243           54.32                    
    3.  Gjalt Panjer                  Aquapoldro                              50.00     200201943         1:00.04                    
    4.  Jur van Hunen                 Aquapoldro                              56.14     200300703         1:00.81                    
    5.  Max van Silfhout              De Rijn                                    NT     200200245         1:02.09                    
    6.  Koen Scheepens                De Rijn                                    NT     200300045         1:03.25                    
    7.  Bart Arends                   De Waalstroom                              NT     200200761         1:13.97                    
   DIS  Luke Jansen                   De Rijn                               1:03.04     200200247           57.93          VC        
   DIS  Angelo Rou                    De Rijn                                    NT     200300027         1:04.68          VB VC     



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 107                                       Meisjes, 50m vrije slag                                        Minioren 4 en 5
17-3-2012                                                     Instroom                                                        Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elisa Beemsterboer            Aquapoldro                              55.00     200104270           41.30                    
    2.  Honia Ibrahim                 De Waalstroom                           43.48     200102422           41.85                    
    3.  Wieke Boersma                 EZZ                                     46.82     200101922           44.19                    
    4.  Shannen Tap                   EZZ                                     51.22     200102732           46.35                    
    5.  Anne Ambagtsheer              Aquapoldro                              47.26     200202244           47.76                    
    6.  Veerle Elting                 ZVW '74                                 52.45     200103392           48.16                    
    7.  Joyce van Suntenmaartensdijk  ZVW '74                                 47.29     200202152           48.84                    
    8.  Chantal Veldhuis              Aquapoldro                              54.18     200102434           51.63                    
    9.  Hannah Baanstra               EZZ                                        NT     200104112           55.55                    
   10.  Esmee Corman                  ZVW '74                               1:00.24     200202040           58.57                    
 AFGEM  Annebritt Lemke               Aquapoldro                              46.20     200202714                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                                       Jongens, 50m vrije slag                                        Minioren 5 en 6
17-3-2012                                                     Instroom                                                        Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ulke Wijbenga                 De Rijn                                 40.97     200003013           39.77                    
    2.  Nout Heesink                  ZVW '74                                 43.80     200101721           40.33                    
    3.  Rutger Kerlen                 EZZ                                     47.70     200001689           42.06                    
    4.  Roan de Vor                   ZVW '74                                 40.82     200003911           42.68                    
    5.  Danny de Nijs                 EZZ                                     46.54     200101657           44.70                    
    6.  Nino Rochman                  De Rijn                                 54.82     200102781           53.60                    
 AFGEM  Quintin Hendriks              ZVW '74                                 42.54     200003469                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                                       Meisjes, 100m vrije slag                                             Minioren 4
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lindsey de Harde              De Rijn                               1:17.13     200200098         1:17.27                    
            36.84  1:17.27
    2.  Anouk Meurs                   De Rijn                               1:25.00     200200070         1:25.41                    
            41.15  1:25.41
    3.  Aicha Zwemmer                 De Rijn                               1:30.69     200200022         1:33.19                    
            45.00  1:33.19
    4.  Dewi Janssen                  ZV Wijchen                            1:27.94     200201288         1:34.82                    
            44.80  1:34.82
    5.  Nina Wessels                  De Rijn                                    NT     200200968         1:37.26                    
            47.64  1:37.26
    6.  Emma Rook                     De Rijn                               1:49.01     200200540         1:38.18                    
            48.00  1:38.18
    7.  Britt Hoogstede               De Rijn                               1:39.16     200200416         1:42.79                    
            49.61  1:42.79
    NG  Yara Mohammad                 De Rijn                                    NT     200202256                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                       Jongens, 100m schoolslag                                             Minioren 5
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent Crooijmans            De Rijn                               1:32.54     200100381         1:31.50                    
            43.24  1:31.50
    2.  Sander Crooijmans             De Rijn                               1:33.56     200100383         1:33.53                    
            44.27  1:33.53
    3.  Rick Theunissen               ZV Wijchen                            1:44.29     200101257         1:47.01                    
            51.31  1:47.01
    4.  Wessel van Deelen             De Rijn                               1:49.94     200100049         1:48.66                    
            51.02  1:48.66
    5.  Anthony Markmann              Aquapoldro                            1:55.73     200102785         1:59.73                    
          1:03.36  1:59.73
    6.  Rik Uijlenhoet                De Rijn                               2:01.13     200101591         2:01.98                    
            57.87  2:01.98
   DIS  Thijmen Demaret               ZV Wijchen                            2:04.82     200102095         2:12.22          SK        
          1:01.12  2:12.22



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                                       Meisjes, 100m vlinderslag                                            Minioren 5
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Silke Molendijk               De Rijn                               1:30.50     200100178         1:28.94                    
            40.73  1:28.94
    2.  Maaike Huijsmans              De Rijn                               1:33.68     200100184         1:35.60                    
            42.88  1:35.60
    3.  Ishfarah Esseboom             De Rijn                               1:43.11     200100402         1:38.97                    
            44.60  1:38.97
    4.  Maureen van den Bergh         ZV Wijchen                            1:46.98     200101608         1:44.66                    
            48.24  1:44.66
    5.  Elisah Velgersdijk            Aquapoldro                            1:52.02     200102436         1:50.79                    
            49.29  1:50.79
   DIS  Femke Panjer                  Aquapoldro                            1:50.00     200102438         1:48.90          VB VC     
            51.89  1:48.90
   DIS  Aïcha Samaké                  De Rijn                               1:49.91     200101504         1:54.74          VC        
            50.92  1:54.74
   DIS  Emma van Schadewijk           ZV Wijchen                            1:52.66     200101612         1:58.12          VG        
            55.95  1:58.12



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                                       Jongens, 200m wisselslag                                             Minioren 6
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Delno                    De Rijn                               2:50.29     200000013         2:47.95                    
            35.36  2:47.95
    2.  Sten Postma                   De Rijn                               2:53.10     200000011         2:52.83                    
            37.53  2:52.83
    3.  Sven van den Elzen            Aquapoldro                            3:13.81     200002161         3:09.42                    
            44.41  3:09.42
    4.  Zeno Koutsocheras             ZV Wijchen                            3:30.16     200003273         3:19.44                    
            45.65  3:19.44
    5.  Okke Jansen                   De Waalstroom                         3:19.87     200002475         3:19.63                    
            48.88  3:19.63
    6.  Glendon Swets                 Aquapoldro                            3:59.48     200002163         3:22.28                    
            46.47  3:22.28
    7.  Jasper Arends                 De Waalstroom                         3:33.93     200001529         3:36.30                    
            52.97  3:36.30
    8.  Joost Geerdink                De Waalstroom                              NT     200002467         3:37.42                    
            52.17  3:37.42
    9.  Rik Cillessen                 De Waalstroom                         3:41.76     200000599         3:41.85                    
            55.62  3:41.85
   10.  Thijs Arends                  De Waalstroom                         3:42.19     200001851         3:50.74                    
          1:00.73  3:50.74



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                                       Meisjes, 200m vlinderslag                                       Junioren 1 en 2
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom                         3:41.05     199902926         3:33.18          FJ 1      
            43.34  1:39.99  3:33.18
    2.  Lisa Rambach                  De Waalstroom                              NT     199903652         3:33.18          FJ 2      
            44.43  1:43.21  3:33.18
    3.  Anne Hoogstede                De Rijn                                    NT     200001168         4:07.57                    
            53.21  1:58.73  4:07.57
    4.  Niki Ruijs                    De Rijn                               4:22.60     200000458         4:13.78                    
            55.42  2:01.31  4:13.78
    5.  Suze Sips                     De Waalstroom                              NT     200003788         4:24.12                    
            57.69  2:05.74  4:24.12
    6.  Anouk Vullings                De Rijn                               4:27.56     200000854         4:36.93                    
            52.15  2:03.65  4:36.93
 AFGEM  Isabel Bruins                 ZV Wijchen                            3:55.36     200004084                                    
    NG  Elena Haszing                 De Waalstroom                              NT     200002174                                    



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                                       Jongens, 200m vlinderslag                                       Junioren 1 en 2
17-3-2012                                                                                                                     Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijd     startnumme           tijd                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thijs Molendijk               De Rijn                               2:52.70     199900477         2:51.77                    
            37.11  1:21.21  2:51.77
    2.  Wilko Blaauw                  De Waalstroom                         3:13.78     199801513         3:03.60                    
            41.60  1:28.28  3:03.60
    3.  Aron Keemers                  De Waalstroom                         3:24.72     199802283         3:05.65                    
            40.40  1:27.91  3:05.65
    4.  Bartho van den Broeke         De Waalstroom                         3:29.94     199803773         3:21.76                    
            44.06  1:35.68  3:21.76
    5.  Luke van de Kraats            De Rijn                               3:32.80     199800821         3:35.30                    
            42.61  1:38.13  3:35.30
    6.  Karsten Paardenkooper         De Waalstroom                         3:47.06     199902375         3:43.03                    
            52.61  1:51.54  3:43.03
    7.  Stijn Moors                   ZV Wijchen                            4:12.50     199903751         3:44.64                    
            44.77  1:42.06  3:44.64
   DIS  Chris Rutgers                 ZVW '74                                    NT     199801519                          AF VI     



SPLASH Meet Manager 11Registered to De Rijn