Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 6. Heren, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 8. Heren, 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 9. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  11 - 13 jaar
Nr. 10. Jongens, 4 x 50m wisselslag  11 - 13 jaar
Nr. 11. Dames, 100m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 12. Heren, 100m wisselslag  11 jaar en ouder


Kring Sprint Kampioenschappen 2011
Purmerend, 6-2-2011


1 - Kring Sprintkampioenschappen 20116-2-2011 - 15:00


Programmanr. 1
6-2-2011
Meisjes, 50m vlinderslag

11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn39.57990056238.29
2.Kim KenbeekZaanstad (SG)38.79990231239.16
3.Leonie VosDaw41.08990166239.32

Programmanr. 1
6-2-2011
Meisjes, 50m vlinderslag

12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melina KnolZaanstad (SG)34.29980223233.43
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)34.10980106433.95
3.Saritha van ZantenZV Waterland35.25980122035.06
4.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)35.65980322835.78
5.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht36.45980277436.14
Marielle VijverZwemvereniging Hoorn36.89980033636.14
7.Kelsey OkkersZaanstad (SG)37.76980106236.24
8.Silke JonkDaw38.02980204237.36
9.Anne NoomDaw37.76980006237.37
10.Anouk van DamZV Haerlem35.79980003237.75
11.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius38.53980322239.21
12.Fleur BonkerkZaanstad (SG)39.00980337639.24
NG.ZALaura PomstraZwemvereniging Hoorn37.439805060

Programmanr. 1
6-2-2011
Meisjes, 50m vlinderslag

13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDaw31.70970046832.60
2.Yvanna ZuurveldDaw34.42970299834.47
3.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend36.33970388835.95
4.Jade BroekA.z.v.d.36.16970230036.02
5.Jill JansenZV Haerlem35.25970017036.36

Programmanr. 1
6-2-2011
Meisjes, 50m vlinderslag

14 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDaw31.02960493830.78
2.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn31.45960442631.39
3.Roxann GeenenDaw30.98960151831.67
4.Laura StokxDaw32.77960151032.32
5.Rebecca MartensDaw33.28960435232.40
6.Nienke van der zeeDaw33.00960543032.73
7.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn32.84960011232.80
8.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend32.28960086833.14
9.Lara DeulEd-Vo32.83960248033.17
10.Janine RookerWZ&PC Purmerend33.09960031633.51
11.Tess de BoerDaw34.66960151633.98
12.Marit VisscherDaw33.52960000434.04
13.Amber RuigWZ&PC Purmerend36.07960324035.79
14.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht34.27960273235.96
15.Naomi BlommaertZV Haerlem36.14960477036.27

Programmanr. 1
6-2-2011
Meisjes, 50m vlinderslag

15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend30.08950364430.63
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius31.47950232631.13
3.Helena LaZwemvereniging Hoorn33.09950213431.42
4.Mandy VerhageDaw32.20950138232.98
5.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)34.11950545433.71
6.Marcha KempWZ&PC Purmerend35.47950481033.86
7.Maxine AlfonsiDaw34.25950290034.12
8.Dana van der ZeeZV Haerlem33.93950053234.29
9.Marloes JellemaWZ&PC Purmerend35.94950092236.51

Programmanr. 1
6-2-2011
Dames, 50m vlinderslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend29.63940303029.50
2.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend29.30930284030.07
3.Sharona MlcochDaw29.88940617830.54
4.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend30.59850045430.80
5.Femke SwierZwemvereniging Hoorn31.06930512230.99
6.Ingrid JongertA.z.v.d.32.54910149031.39
7.Tessa MoschMSV- Zeemacht30.99910217231.43
Suzanne MoschMSV- Zeemacht30.93940054831.43
9.Marianne vd PollDaw32.14890335231.59
10.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius32.22850393431.93
11.Melissa ZwaanDaw31.65910366632.31
12.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend31.41920277232.57
13.Rosa SchotDaw32.01920750032.60
14.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend32.80940278832.81
15.Femke LourensZV Haerlem33.22910828833.14
16.Monique Tol-TuijpEd-Vo33.61690080033.24
17.Jessica de RuiterZv Aquarius31.30930616033.37
18.Nicole PalmboomOeza33.40910607233.87
19.Daniëlle HoekOeza34.02880179034.33
20.Linda CrokOeza34.37940106834.53
Danique MallonOeza33.41940211434.53
22.Laura van der VeenA.z.v.d.34.40940409034.93
DISInge KoopmanZV Haerlem33.329303382
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA

Programmanr. 1
6-2-2011
Dames, 50m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend29.63940303029.50
2.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend29.30930284030.07
3.Sharona MlcochDaw29.88940617830.54
4.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend30.08950364430.63
5.Brenda ZwarthoedDaw31.02960493830.78
6.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend30.59850045430.80
7.Femke SwierZwemvereniging Hoorn31.06930512230.99
8.Mariska van EngeldorpZv Aquarius31.47950232631.13
9.Ingrid JongertA.z.v.d.32.54910149031.39
Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn31.45960442631.39
11.Helena LaZwemvereniging Hoorn33.09950213431.42
12.Tessa MoschMSV- Zeemacht30.99910217231.43
Suzanne MoschMSV- Zeemacht30.93940054831.43
14.Marianne vd PollDaw32.14890335231.59
15.Roxann GeenenDaw30.98960151831.67
16.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius32.22850393431.93
17.Melissa ZwaanDaw31.65910366632.31
18.Laura StokxDaw32.77960151032.32
19.Rebecca MartensDaw33.28960435232.40
20.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend31.41920277232.57
21.Mirl de BoerDaw31.70970046832.60
Rosa SchotDaw32.01920750032.60
23.Nienke van der zeeDaw33.00960543032.73
24.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn32.84960011232.80
25.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend32.80940278832.81
26.Mandy VerhageDaw32.20950138232.98
27.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend32.28960086833.14
Femke LourensZV Haerlem33.22910828833.14
29.Lara DeulEd-Vo32.83960248033.17
30.Monique Tol-TuijpEd-Vo33.61690080033.24
31.Jessica de RuiterZv Aquarius31.30930616033.37
32.Melina KnolZaanstad (SG)34.29980223233.43
33.Janine RookerWZ&PC Purmerend33.09960031633.51
34.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)34.11950545433.71
35.Marcha KempWZ&PC Purmerend35.47950481033.86
36.Nicole PalmboomOeza33.40910607233.87
37.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)34.10980106433.95
38.Tess de BoerDaw34.66960151633.98
39.Marit VisscherDaw33.52960000434.04
40.Maxine AlfonsiDaw34.25950290034.12
41.Dana van der ZeeZV Haerlem33.93950053234.29
42.Daniëlle HoekOeza34.02880179034.33
43.Yvanna ZuurveldDaw34.42970299834.47
44.Linda CrokOeza34.37940106834.53
Danique MallonOeza33.41940211434.53
46.Laura van der VeenA.z.v.d.34.40940409034.93
47.Saritha van ZantenZV Waterland35.25980122035.06
48.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)35.65980322835.78
49.Amber RuigWZ&PC Purmerend36.07960324035.79
50.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend36.33970388835.95
51.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht34.27960273235.96
52.Jade BroekA.z.v.d.36.16970230036.02
53.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht36.45980277436.14
Marielle VijverZwemvereniging Hoorn36.89980033636.14
55.Kelsey OkkersZaanstad (SG)37.76980106236.24
56.Naomi BlommaertZV Haerlem36.14960477036.27
57.Jill JansenZV Haerlem35.25970017036.36
58.Marloes JellemaWZ&PC Purmerend35.94950092236.51
59.Silke JonkDaw38.02980204237.36
60.Anne NoomDaw37.76980006237.37
61.Anouk van DamZV Haerlem35.79980003237.75
62.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn39.57990056238.29
63.Kim KenbeekZaanstad (SG)38.79990231239.16
64.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius38.53980322239.21
65.Fleur BonkerkZaanstad (SG)39.00980337639.24
66.Leonie VosDaw41.08990166239.32
DISInge KoopmanZV Haerlem33.329303382
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
NG.ZALaura PomstraZwemvereniging Hoorn37.439805060


Programmanr. 2
6-2-2011
Jongens, 50m vlinderslag

11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn34.31990149134.62
2.Bas VlugtEd-Vo35.62990072735.50
3.Mike MoriannerKzc35.49990213735.69
4.Wesley BosHpc38.44990124136.14
5.Raoul LieverstZaanstad (SG)41.13990071338.33
6.Brian OtjesZv Aquarius37.20990113538.37
7.Joppe van BeekDaw39.36990062743.07

Programmanr. 2
6-2-2011
Jongens, 50m vlinderslag

12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim TuijpWZ&PC Purmerend32.34980097532.02
2.Jeljer AldershofZV Haerlem32.93980071933.55
3.Lex SandburgZaanstad (SG)36.02980069934.17
4.Rick van ZantenZV Waterland35.12980035134.35
5.Jordi de NijsMSV- Zeemacht34.50980185135.00
6.Simon KoopenWZ&PC Purmerend38.63980212736.49
7.Ingmar BakkerA.z.v.d.37.54980049336.99
8.Thomas HaneveldDaw39.55980163137.54
AFGEMLars van der VeldenDaw31.809800175

Programmanr. 2
6-2-2011
Jongens, 50m vlinderslag

13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEd-Vo32.23970035130.16
2.Jelle SchelvisZaanstad (SG)33.32970199331.17
3.David van GroenHpc32.97970134133.05
4.Sanjay JagroepDaw34.92970262533.75
5.Roy van der WoudeZV Haerlem34.76970057934.71

Programmanr. 2
6-2-2011
Jongens, 50m vlinderslag

14 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaDaw29.14960074529.36
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn29.44960118529.72
3.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn30.27960052730.27
4.Carlo KempWZ&PC Purmerend31.66960046730.39
5.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn31.92960046931.47
6.Kevin SchaafZV Haerlem33.84960260331.50
7.Kaspur van der LemEd-Vo33.14960027932.38
8.Tim WalstockHpc31.50960149332.41
9.Sander KroepZV Haerlem32.35960138932.79
10.Jeroen JongertA.z.v.d.33.71960044533.65

Programmanr. 2
6-2-2011
Jongens, 50m vlinderslag

15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend26.95950140327.22
2.Jan PeereboomDaw29.73950137128.67
3.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht29.51950388129.14
4.Ruben TolEd-Vo29.05950111929.20
5.Sjors LieverstDaw29.10950138929.23
6.Job BoersmaDaw29.63950118529.38
7.Remco TolEd-Vo29.07950150530.36
AFGEMKlaas SchouteDaw30.949500891

Programmanr. 2
6-2-2011
Jongens, 50m vlinderslag

16 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend27.87940091327.55
2.Jorrick DruyvenDaw26.79940050727.68
3.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn27.57940095527.83
4.Mike ter HorstZV Haerlem29.13940278528.39
5.Vincent SchramDaw31.18940204129.16
6.Rico RoelsDaw30.00940311929.56
7.Gerco KalverboerZV Waterland30.28940023130.60
8.Menno SchaeferZV Haerlem30.69940246132.07
AFGEMMichael van DamZV Haerlem28.169401501

Programmanr. 2
6-2-2011
Jongens, 50m vlinderslag

17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend28.02930306527.78
2.Marcel SchoutenZV Haerlem28.66930065328.03
3.Joey StokxDaw28.34930125128.12
4.Barry KleijneOeza28.34930066128.30
5.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend28.89930026928.71
6.Roland HoogendoornDwt29.00930609928.84
7.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend29.64930244729.67
8.Mart de BoerDaw29.96930358929.96
9.Stefan SchulteZV Haerlem30.82930244330.20
10.Hiras FerrandinoDwt30.23930652731.46

Programmanr. 2
6-2-2011
Heren, 50m vlinderslag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom de BoerDaw26.40910018126.12
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend27.56920002727.21
3.Wouter AllardZV Haerlem28.62900003127.52
4.Bas TietzeWZ&PC Purmerend27.33870335127.64
5.Stefan HaackZV Haerlem28.09820057528.26
6.Richard VeermanEd-Vo28.48910634528.41
7.Bart SchramDaw27.30910368328.48
8.Quintin TrauselA.z.v.d.27.89870340328.50
9.Sverre OelenWZ&PC Purmerend28.29900214728.59
10.Bart KnijnWZ&PC Purmerend28.34910124929.20
11.Rian VisserDaw29.34900714129.29
12.Jory van der GrachtOeza28.86870109729.39
13.Thom WeverZwemvereniging Hoorn29.50910271129.77
AFGEMMarc EversZV Haerlem27.739107425

Programmanr. 2
6-2-2011
Heren, 50m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom de BoerDaw26.40910018126.12
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend27.56920002727.21
3.Dave HeshofWZ&PC Purmerend26.95950140327.22
4.Wouter AllardZV Haerlem28.62900003127.52
5.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend27.87940091327.55
6.Bas TietzeWZ&PC Purmerend27.33870335127.64
7.Jorrick DruyvenDaw26.79940050727.68
8.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend28.02930306527.78
9.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn27.57940095527.83
10.Marcel SchoutenZV Haerlem28.66930065328.03
11.Joey StokxDaw28.34930125128.12
12.Stefan HaackZV Haerlem28.09820057528.26
13.Barry KleijneOeza28.34930066128.30
14.Mike ter HorstZV Haerlem29.13940278528.39
15.Richard VeermanEd-Vo28.48910634528.41
16.Bart SchramDaw27.30910368328.48
17.Quintin TrauselA.z.v.d.27.89870340328.50
18.Sverre OelenWZ&PC Purmerend28.29900214728.59
19.Jan PeereboomDaw29.73950137128.67
20.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend28.89930026928.71
21.Roland HoogendoornDwt29.00930609928.84
22.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht29.51950388129.14
23.Vincent SchramDaw31.18940204129.16
24.Ruben TolEd-Vo29.05950111929.20
Bart KnijnWZ&PC Purmerend28.34910124929.20
26.Sjors LieverstDaw29.10950138929.23
27.Rian VisserDaw29.34900714129.29
28.Lars HaarsmaDaw29.14960074529.36
29.Job BoersmaDaw29.63950118529.38
30.Jory van der GrachtOeza28.86870109729.39
31.Rico RoelsDaw30.00940311929.56
32.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend29.64930244729.67
33.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn29.44960118529.72
34.Thom WeverZwemvereniging Hoorn29.50910271129.77
35.Mart de BoerDaw29.96930358929.96
36.Levi TolEd-Vo32.23970035130.16
37.Stefan SchulteZV Haerlem30.82930244330.20
38.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn30.27960052730.27
39.Remco TolEd-Vo29.07950150530.36
40.Carlo KempWZ&PC Purmerend31.66960046730.39
41.Gerco KalverboerZV Waterland30.28940023130.60
42.Jelle SchelvisZaanstad (SG)33.32970199331.17
43.Hiras FerrandinoDwt30.23930652731.46
44.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn31.92960046931.47
45.Kevin SchaafZV Haerlem33.84960260331.50
46.Tim TuijpWZ&PC Purmerend32.34980097532.02
47.Menno SchaeferZV Haerlem30.69940246132.07
48.Kaspur van der LemEd-Vo33.14960027932.38
49.Tim WalstockHpc31.50960149332.41
50.Sander KroepZV Haerlem32.35960138932.79
51.David van GroenHpc32.97970134133.05
52.Jeljer AldershofZV Haerlem32.93980071933.55
53.Jeroen JongertA.z.v.d.33.71960044533.65
54.Sanjay JagroepDaw34.92970262533.75
55.Lex SandburgZaanstad (SG)36.02980069934.17
56.Rick van ZantenZV Waterland35.12980035134.35
57.Sam HaringZwemvereniging Hoorn34.31990149134.62
58.Roy van der WoudeZV Haerlem34.76970057934.71
59.Jordi de NijsMSV- Zeemacht34.50980185135.00
60.Bas VlugtEd-Vo35.62990072735.50
61.Mike MoriannerKzc35.49990213735.69
62.Wesley BosHpc38.44990124136.14
63.Simon KoopenWZ&PC Purmerend38.63980212736.49
64.Ingmar BakkerA.z.v.d.37.54980049336.99
65.Thomas HaneveldDaw39.55980163137.54
66.Raoul LieverstZaanstad (SG)41.13990071338.33
67.Brian OtjesZv Aquarius37.20990113538.37
68.Joppe van BeekDaw39.36990062743.07
AFGEMMichael van DamZV Haerlem28.169401501
AFGEMMarc EversZV Haerlem27.739107425
AFGEMKlaas SchouteDaw30.949500891
AFGEMLars van der VeldenDaw31.809800175


Programmanr. 3
6-2-2011
Meisjes, 50m rugslag11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn38.62990056237.24
2.Leonie VosDaw39.00990166237.81
3.Femke StevensZaanstad (SG)39.17990154638.46
4.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht39.36990143838.81
5.Bibi StokvisDaw39.75990089239.32
6.Denise BoonstraDaw39.37990266239.80
7.Moïse TimmerZaanstad (SG)40.44990329241.25

Programmanr. 3
6-2-2011
Meisjes, 50m rugslag12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)36.12980106435.53
2.Anouk van DamZV Haerlem37.06980003236.13
3.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn37.53980033636.63
4.Melina KnolZaanstad (SG)36.05980223237.14
5.Saritha van ZantenZV Waterland36.25980122037.17
6.Silke JonkDaw39.29980204237.38
7.Anne NoomDaw38.16980006237.43
8.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)39.52980322838.00
9.Kelsey OkkersZaanstad (SG)38.08980106238.08
10.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius39.08980322238.99
11.Kimberley KortDaw38.47980469840.32
NG.ZALaura PomstraZwemvereniging Hoorn39.609805060

Programmanr. 3
6-2-2011
Meisjes, 50m rugslag13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDaw32.89970046833.02
2.Jade BroekA.z.v.d.35.16970230034.67
3.Samira MijnenWZ&PC Purmerend35.81970132034.97
4.Yvanna ZuurveldDaw34.80970299835.24
5.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)35.08970356635.74

Programmanr. 3
6-2-2011
Meisjes, 50m rugslag14 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDaw33.36960493832.79
2.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend32.31960086833.20
3.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn33.35960442633.90
4.Roxann GeenenDaw34.19960151833.93
5.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht35.11960462834.72
6.Janine RookerWZ&PC Purmerend35.37960031634.76
7.Laura StokxDaw35.48960151034.81
8.Nienke van der zeeDaw34.37960543034.89
9.Marit VisscherDaw33.25960000434.94
10.Eline den BraveZaanstad (SG)35.75960168235.16
11.Amber RuigWZ&PC Purmerend34.15960324035.39
12.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn36.17960011235.72
13.Annemarie OtteEd-Vo35.50960381036.68
14.Tess de BoerDaw36.78960151636.91
15.Lara DeulEd-Vo36.36960248036.93
16.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht37.21960273237.50

Programmanr. 3
6-2-2011
Meisjes, 50m rugslag15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius32.84950232633.29
2.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend33.38950364433.63
3.Mandy VerhageDaw33.75950138234.17
4.Helena LaZwemvereniging Hoorn36.37950213435.39
5.Maxine AlfonsiDaw35.35950290035.72
6.Anne GroenOeza35.46950599636.03
7.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn36.31950635436.13
8.Jikke van den EndeDwt36.25950550836.68
9.Marloes JellemaWZ&PC Purmerend36.27950092236.74

Programmanr. 3
6-2-2011
Dames, 50m rugslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend30.49930284031.28
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend30.74850045431.52
3.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend32.97940303031.94
4.Femke SwierZwemvereniging Hoorn31.27930512232.38
5.Tessa MoschMSV- Zeemacht32.96910217233.01
6.Sharona MlcochDaw32.06940617833.06
7.Suzanne MoschMSV- Zeemacht32.15940054833.14
8.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend33.25920277233.23
9.Corine RookerWZ&PC Purmerend33.67920152234.62

Programmanr. 3
6-2-2011
Dames, 50m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend30.49930284031.28
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend30.74850045431.52
3.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend32.97940303031.94
4.Femke SwierZwemvereniging Hoorn31.27930512232.38
5.Brenda ZwarthoedDaw33.36960493832.79
6.Tessa MoschMSV- Zeemacht32.96910217233.01
7.Mirl de BoerDaw32.89970046833.02
8.Sharona MlcochDaw32.06940617833.06
9.Suzanne MoschMSV- Zeemacht32.15940054833.14
10.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend32.31960086833.20
11.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend33.25920277233.23
12.Mariska van EngeldorpZv Aquarius32.84950232633.29
13.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend33.38950364433.63
14.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn33.35960442633.90
15.Roxann GeenenDaw34.19960151833.93
16.Mandy VerhageDaw33.75950138234.17
17.Corine RookerWZ&PC Purmerend33.67920152234.62
18.Jade BroekA.z.v.d.35.16970230034.67
19.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht35.11960462834.72
20.Janine RookerWZ&PC Purmerend35.37960031634.76
21.Laura StokxDaw35.48960151034.81
22.Nienke van der zeeDaw34.37960543034.89
23.Marit VisscherDaw33.25960000434.94
24.Samira MijnenWZ&PC Purmerend35.81970132034.97
25.Eline den BraveZaanstad (SG)35.75960168235.16
26.Yvanna ZuurveldDaw34.80970299835.24
27.Amber RuigWZ&PC Purmerend34.15960324035.39
Helena LaZwemvereniging Hoorn36.37950213435.39
29.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)36.12980106435.53
30.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn36.17960011235.72
Maxine AlfonsiDaw35.35950290035.72
32.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)35.08970356635.74
33.Anne GroenOeza35.46950599636.03
34.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn36.31950635436.13
Anouk van DamZV Haerlem37.06980003236.13
36.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn37.53980033636.63
37.Annemarie OtteEd-Vo35.50960381036.68
Jikke van den EndeDwt36.25950550836.68
39.Marloes JellemaWZ&PC Purmerend36.27950092236.74
40.Tess de BoerDaw36.78960151636.91
41.Lara DeulEd-Vo36.36960248036.93
42.Melina KnolZaanstad (SG)36.05980223237.14
43.Saritha van ZantenZV Waterland36.25980122037.17
44.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn38.62990056237.24
45.Silke JonkDaw39.29980204237.38
46.Anne NoomDaw38.16980006237.43
47.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht37.21960273237.50
48.Leonie VosDaw39.00990166237.81
49.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)39.52980322838.00
50.Kelsey OkkersZaanstad (SG)38.08980106238.08
51.Femke StevensZaanstad (SG)39.17990154638.46
52.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht39.36990143838.81
53.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius39.08980322238.99
54.Bibi StokvisDaw39.75990089239.32
55.Denise BoonstraDaw39.37990266239.80
56.Kimberley KortDaw38.47980469840.32
57.Moïse TimmerZaanstad (SG)40.44990329241.25
NG.ZALaura PomstraZwemvereniging Hoorn39.609805060


Programmanr. 4
6-2-2011
Jongens, 50m rugslag11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn34.70990149135.26
2.Sander DorlandWZ&PC Purmerend37.98990264337.48
3.Bas VlugtEd-Vo38.56990072737.69
4.Tim KieftZaanstad (SG)40.07990192138.42
5.Wesley BosHpc39.12990124138.58
6.Mike MoriannerKzc38.55990213738.79
7.Koen GaalOeza39.40990111338.86
8.Rense RuigWZ&PC Purmerend40.69990162742.81
9.Brian OtjesZv Aquarius41.20990113542.85

Programmanr. 4
6-2-2011
Jongens, 50m rugslag12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim TuijpWZ&PC Purmerend35.34980097533.05
2.Jeljer AldershofZV Haerlem35.56980071934.41
3.Ingmar BakkerA.z.v.d.36.48980049334.86
4.Lex SandburgZaanstad (SG)36.09980069935.33
5.Rick van ZantenZV Waterland35.51980035135.48
6.Thomas HaneveldDaw37.28980163136.59
AFGEMLars van der VeldenDaw32.989800175

Programmanr. 4
6-2-2011
Jongens, 50m rugslag13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)33.28970199333.52
2.David van GroenHpc33.32970134134.24
3.Levi TolEd-Vo36.02970035134.59
4.Roy van der WoudeZV Haerlem35.32970057934.77
5.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend35.50970303336.31
DISSanjay JagroepDaw35.51970262536.85
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC

Programmanr. 4
6-2-2011
Jongens, 50m rugslag14 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn30.27960118530.07
2.Lars HaarsmaDaw30.51960074530.32
3.Carlo KempWZ&PC Purmerend33.29960046731.77
4.Kevin SchaafZV Haerlem32.93960260332.32
5.Kaspur van der LemEd-Vo33.48960027932.42
6.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn34.75960052733.22
7.Dani HoetmerDaw34.08960450333.86
8.Jeroen JongertA.z.v.d.34.16960044534.21
9.Tim WalstockHpc35.84960149336.96
DISYannick VijverZwemvereniging Hoorn32.709600469
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA

Programmanr. 4
6-2-2011
Jongens, 50m rugslag15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend28.88950140329.53
2.Ruben TolEd-Vo31.40950111931.61
3.Job BoersmaDaw33.26950118531.80
4.Remco TolEd-Vo30.66950150531.85
5.Sjors LieverstDaw31.96950138931.91
6.Felix GeenenDaw33.42950108532.56
7.Jan PeereboomDaw33.47950137132.94
8.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht32.17950388133.46
9.Rowdy SpaltmanDaw33.70950174733.68
AFGEMKlaas SchouteDaw33.269500891

Programmanr. 4
6-2-2011
Jongens, 50m rugslag16 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenDaw27.55940050727.78
2.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn28.31940095529.06
3.Vincent SchramDaw29.13940204129.98
4.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend30.17940091330.34
5.Mike ter HorstZV Haerlem30.82940278530.60
6.Rico RoelsDaw32.81940311932.14
7.Gerco KalverboerZV Waterland33.30940023134.86
AFGEMMichael van DamZV Haerlem30.829401501

Programmanr. 4
6-2-2011
Jongens, 50m rugslag17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joey StokxDaw29.38930125129.45
2.Marcel SchoutenZV Haerlem28.93930065329.61
3.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend30.96930306529.81
4.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend30.31930244730.13
5.Barry KleijneOeza29.81930066130.80
6.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend30.76930026930.95
7.Stefan SchulteZV Haerlem32.49930244331.91
8.Stephen de WitOeza31.28930666932.41

Programmanr. 4
6-2-2011
Heren, 50m rugslag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend27.49920002728.22
2.Wouter AllardZV Haerlem28.73900003128.52
3.Sverre OelenWZ&PC Purmerend30.00900214729.18
4.Bart KnijnWZ&PC Purmerend30.27910124929.77
5.Klaas van BeekZV Haerlem30.48880594130.81
6.Bart SchramDaw30.25910368331.15
7.Richard VeermanEd-Vo29.88910634531.19

Programmanr. 4
6-2-2011
Heren, 50m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenDaw27.55940050727.78
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend27.49920002728.22
3.Wouter AllardZV Haerlem28.73900003128.52
4.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn28.31940095529.06
5.Sverre OelenWZ&PC Purmerend30.00900214729.18
6.Joey StokxDaw29.38930125129.45
7.Dave HeshofWZ&PC Purmerend28.88950140329.53
8.Marcel SchoutenZV Haerlem28.93930065329.61
9.Bart KnijnWZ&PC Purmerend30.27910124929.77
10.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend30.96930306529.81
11.Vincent SchramDaw29.13940204129.98
12.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn30.27960118530.07
13.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend30.31930244730.13
14.Lars HaarsmaDaw30.51960074530.32
15.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend30.17940091330.34
16.Mike ter HorstZV Haerlem30.82940278530.60
17.Barry KleijneOeza29.81930066130.80
18.Klaas van BeekZV Haerlem30.48880594130.81
19.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend30.76930026930.95
20.Bart SchramDaw30.25910368331.15
21.Richard VeermanEd-Vo29.88910634531.19
22.Ruben TolEd-Vo31.40950111931.61
23.Carlo KempWZ&PC Purmerend33.29960046731.77
24.Job BoersmaDaw33.26950118531.80
25.Remco TolEd-Vo30.66950150531.85
26.Sjors LieverstDaw31.96950138931.91
Stefan SchulteZV Haerlem32.49930244331.91
28.Rico RoelsDaw32.81940311932.14
29.Kevin SchaafZV Haerlem32.93960260332.32
30.Stephen de WitOeza31.28930666932.41
31.Kaspur van der LemEd-Vo33.48960027932.42
32.Felix GeenenDaw33.42950108532.56
33.Jan PeereboomDaw33.47950137132.94
34.Tim TuijpWZ&PC Purmerend35.34980097533.05
35.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn34.75960052733.22
36.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht32.17950388133.46
37.Jelle SchelvisZaanstad (SG)33.28970199333.52
38.Rowdy SpaltmanDaw33.70950174733.68
39.Dani HoetmerDaw34.08960450333.86
40.Jeroen JongertA.z.v.d.34.16960044534.21
41.David van GroenHpc33.32970134134.24
42.Jeljer AldershofZV Haerlem35.56980071934.41
43.Levi TolEd-Vo36.02970035134.59
44.Roy van der WoudeZV Haerlem35.32970057934.77
45.Ingmar BakkerA.z.v.d.36.48980049334.86
Gerco KalverboerZV Waterland33.30940023134.86
47.Sam HaringZwemvereniging Hoorn34.70990149135.26
48.Lex SandburgZaanstad (SG)36.09980069935.33
49.Rick van ZantenZV Waterland35.51980035135.48
50.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend35.50970303336.31
51.Thomas HaneveldDaw37.28980163136.59
52.Tim WalstockHpc35.84960149336.96
53.Sander DorlandWZ&PC Purmerend37.98990264337.48
54.Bas VlugtEd-Vo38.56990072737.69
55.Tim KieftZaanstad (SG)40.07990192138.42
56.Wesley BosHpc39.12990124138.58
57.Mike MoriannerKzc38.55990213738.79
58.Koen GaalOeza39.40990111338.86
59.Rense RuigWZ&PC Purmerend40.69990162742.81
60.Brian OtjesZv Aquarius41.20990113542.85
DISYannick VijverZwemvereniging Hoorn32.709600469
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
DISSanjay JagroepDaw35.51970262536.85
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
AFGEMMichael van DamZV Haerlem30.829401501
AFGEMKlaas SchouteDaw33.269500891
AFGEMLars van der VeldenDaw32.989800175


Programmanr. 5
6-2-2011
Meisjes, 50m schoolslag

11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bibi StokvisDaw43.14990089243.34
Femke StevensZaanstad (SG)44.03990154643.34
3.Lieke AlofsDaw44.91990323244.29
4.Nicolah CowlesDaw45.03990291244.80
5.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn45.05990056245.26
6.Leonie VosDaw45.31990166245.81
7.Moïse TimmerZaanstad (SG)45.89990329246.80

Programmanr. 5
6-2-2011
Meisjes, 50m schoolslag

12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)39.87980106440.53
2.Melina KnolZaanstad (SG)41.03980223241.15
3.Saritha van ZantenZV Waterland42.77980122042.01
4.Silke JonkDaw42.45980204243.09
5.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn43.10980468443.11
6.Anne NoomDaw43.05980006243.12
7.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius44.05980322243.40
8.Kelsey OkkersZaanstad (SG)43.24980106244.04
9.Kimberley KortDaw42.95980469849.44

Programmanr. 5
6-2-2011
Meisjes, 50m schoolslag

13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yvanna ZuurveldDaw35.95970299836.96
2.Mirl de BoerDaw38.48970046839.86
3.Jade BroekA.z.v.d.42.18970230041.03
4.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend40.72970388841.16
5.Fréderique van TielKzc41.36970285241.50
6.Linda BöhmZV Haerlem42.38970316442.30

Programmanr. 5
6-2-2011
Meisjes, 50m schoolslag

14 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber RuigWZ&PC Purmerend33.58960324034.24
2.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn37.41960011237.22
3.Marit VisscherDaw35.28960000437.32
4.Brenda ZwarthoedDaw39.42960493838.36
5.Laura StokxDaw39.73960151039.25
6.Roxann GeenenDaw36.91960151839.65
7.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn40.09960442639.77
8.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend39.42960086840.11
9.Tess de BoerDaw40.91960151641.94
10.Nienke van der zeeDaw41.67960543042.54
11.Janine RookerWZ&PC Purmerend40.05960031642.60
NG.ZAChantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn41.529603884

Programmanr. 5
6-2-2011
Meisjes, 50m schoolslag

15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Helena LaZwemvereniging Hoorn34.86950213435.77
2.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend36.23950364437.49
3.Mariska van EngeldorpZv Aquarius37.49950232637.82
4.Marcha KempWZ&PC Purmerend38.61950481037.92
5.Maxine AlfonsiDaw37.60950290038.36
6.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)39.36950545439.95
AFGEMJamie Lee BronZaanstad (SG)40.739506020

Programmanr. 5
6-2-2011
Dames, 50m schoolslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend34.42940303034.46
2.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend35.14920277235.88
3.Femke SwierZwemvereniging Hoorn35.32930512235.98
4.Lisanne DercksenZV Haerlem37.55940651436.40
5.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend36.97850045436.63
6.Femke LourensZV Haerlem37.47910828837.15
7.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend38.28940278838.44
8.Tessa MoschMSV- Zeemacht37.26910217238.54
9.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius39.02850393439.51
10.Melissa ZwaanDaw39.17910366639.70
11.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend39.31930284040.21
12.Linda CrokOeza39.44940106840.35

Programmanr. 5
6-2-2011
Dames, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber RuigWZ&PC Purmerend33.58960324034.24
2.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend34.42940303034.46
3.Helena LaZwemvereniging Hoorn34.86950213435.77
4.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend35.14920277235.88
5.Femke SwierZwemvereniging Hoorn35.32930512235.98
6.Lisanne DercksenZV Haerlem37.55940651436.40
7.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend36.97850045436.63
8.Yvanna ZuurveldDaw35.95970299836.96
9.Femke LourensZV Haerlem37.47910828837.15
10.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn37.41960011237.22
11.Marit VisscherDaw35.28960000437.32
12.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend36.23950364437.49
13.Mariska van EngeldorpZv Aquarius37.49950232637.82
14.Marcha KempWZ&PC Purmerend38.61950481037.92
15.Brenda ZwarthoedDaw39.42960493838.36
Maxine AlfonsiDaw37.60950290038.36
17.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend38.28940278838.44
18.Tessa MoschMSV- Zeemacht37.26910217238.54
19.Laura StokxDaw39.73960151039.25
20.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius39.02850393439.51
21.Roxann GeenenDaw36.91960151839.65
22.Melissa ZwaanDaw39.17910366639.70
23.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn40.09960442639.77
24.Mirl de BoerDaw38.48970046839.86
25.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)39.36950545439.95
26.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend39.42960086840.11
27.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend39.31930284040.21
28.Linda CrokOeza39.44940106840.35
29.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)39.87980106440.53
30.Jade BroekA.z.v.d.42.18970230041.03
31.Melina KnolZaanstad (SG)41.03980223241.15
32.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend40.72970388841.16
33.Fréderique van TielKzc41.36970285241.50
34.Tess de BoerDaw40.91960151641.94
35.Saritha van ZantenZV Waterland42.77980122042.01
36.Linda BöhmZV Haerlem42.38970316442.30
37.Nienke van der zeeDaw41.67960543042.54
38.Janine RookerWZ&PC Purmerend40.05960031642.60
39.Silke JonkDaw42.45980204243.09
40.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn43.10980468443.11
41.Anne NoomDaw43.05980006243.12
42.Bibi StokvisDaw43.14990089243.34
Femke StevensZaanstad (SG)44.03990154643.34
44.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius44.05980322243.40
45.Kelsey OkkersZaanstad (SG)43.24980106244.04
46.Lieke AlofsDaw44.91990323244.29
47.Nicolah CowlesDaw45.03990291244.80
48.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn45.05990056245.26
49.Leonie VosDaw45.31990166245.81
50.Moïse TimmerZaanstad (SG)45.89990329246.80
51.Kimberley KortDaw42.95980469849.44
NG.ZAChantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn41.529603884
AFGEMJamie Lee BronZaanstad (SG)40.739506020


Programmanr. 6
6-2-2011
Jongens, 50m schoolslag

11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MoriannerKzc40.88990213741.16
2.Joost van ErkelensDaw42.29990192743.63
3.Bas VlugtEd-Vo44.87990072743.91
4.Sander DorlandWZ&PC Purmerend44.48990264344.05
5.Wesley BosHpc45.15990124145.57
6.Brian OtjesZv Aquarius45.18990113545.69
7.Sam HaringZwemvereniging Hoorn45.38990149146.54

Programmanr. 6
6-2-2011
Jongens, 50m schoolslag

12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeljer AldershofZV Haerlem39.14980071938.37
2.Rick van ZantenZV Waterland41.13980035139.30
3.Lex SandburgZaanstad (SG)40.55980069940.49
4.Frank DekkerDaw40.98980115540.78
5.Ingmar BakkerA.z.v.d.42.43980049341.05
AFGEMLars van der VeldenDaw37.149800175

Programmanr. 6
6-2-2011
Jongens, 50m schoolslag

13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEd-Vo38.83970035137.12
2.David van GroenHpc39.11970134137.88
3.Maurits de BruijnDaw40.55970091737.90
4.Jelle SchelvisZaanstad (SG)41.26970199338.06
5.Sanjay JagroepDaw38.04970262538.20
6.Roy van der WoudeZV Haerlem41.98970057939.00
7.Bjarne BruijnsKzc42.83970461740.86
8.Martijn BraspenningHpc43.20970287543.58

Programmanr. 6
6-2-2011
Jongens, 50m schoolslag

14 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaDaw33.98960074533.88
2.Carlo KempWZ&PC Purmerend36.67960046735.62
3.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn36.67960118535.76
4.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn35.06960046935.90
5.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn36.70960107536.05
6.Kevin SchaafZV Haerlem38.69960260336.44
7.Sander KroepZV Haerlem36.37960138937.15
8.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn38.13960052738.21
9.Tim WalstockHpc37.52960149338.29

Programmanr. 6
6-2-2011
Jongens, 50m schoolslag

15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors LieverstDaw33.84950138934.02
2.Ruben TolEd-Vo35.12950111935.28
3.Rowdy SpaltmanDaw37.57950174735.70
4.Felix GeenenDaw37.58950108535.75
5.Job BoersmaDaw37.78950118536.52
6.Pepijn JorinkDaw38.43950257537.02
AFGEMKlaas SchouteDaw35.559500891

Programmanr. 6
6-2-2011
Jongens, 50m schoolslag

16 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend30.69940091330.69
2.Mike ter HorstZV Haerlem32.66940278533.06
3.Jorrick DruyvenDaw32.86940050733.41
4.Rico RoelsDaw35.11940311934.65
5.Gerco KalverboerZV Waterland35.96940023136.09
6.Menno SchaeferZV Haerlem36.58940246136.87
DISVincent SchramDaw34.18940204133.83
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ
DISFrank van der WolffZwemvereniging Hoorn33.70940095534.18
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD
AFGEMMichael van DamZV Haerlem33.829401501

Programmanr. 6
6-2-2011
Jongens, 50m schoolslag

17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan SchulteZV Haerlem32.53930244332.32
2.Marcel SchoutenZV Haerlem32.46930065332.59
3.Mart de BoerDaw32.67930358932.70
4.Hiras FerrandinoDwt33.80930652733.81
5.Roland HoogendoornDwt34.58930609934.27
6.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend34.25930026934.67
7.Joey StokxDaw35.53930125135.62

Programmanr. 6
6-2-2011
Heren, 50m schoolslag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas TietzeWZ&PC Purmerend29.34870335130.48
2.Bart KnijnWZ&PC Purmerend30.95910124931.28
3.Stefan HaackZV Haerlem31.50820057531.32
4.Rian VisserDaw31.02900714131.37
5.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend31.63920002732.39
6.Bart SchramDaw31.85910368332.61
7.Wouter AllardZV Haerlem34.09900003132.68
8.Dennis de GraafDwt32.57870107733.12
9.Quintin TrauselA.z.v.d.33.80870340333.17
10.Klaas van BeekZV Haerlem34.45880594134.99
DISThom de BoerDaw33.339100181
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), AE
AFGEMMarc EversZV Haerlem33.799107425
AFGEMDemi de RooijDaw34.499105607

Programmanr. 6
6-2-2011
Heren, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas TietzeWZ&PC Purmerend29.34870335130.48
2.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend30.69940091330.69
3.Bart KnijnWZ&PC Purmerend30.95910124931.28
4.Stefan HaackZV Haerlem31.50820057531.32
5.Rian VisserDaw31.02900714131.37
6.Stefan SchulteZV Haerlem32.53930244332.32
7.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend31.63920002732.39
8.Marcel SchoutenZV Haerlem32.46930065332.59
9.Bart SchramDaw31.85910368332.61
10.Wouter AllardZV Haerlem34.09900003132.68
11.Mart de BoerDaw32.67930358932.70
12.Mike ter HorstZV Haerlem32.66940278533.06
13.Dennis de GraafDwt32.57870107733.12
14.Quintin TrauselA.z.v.d.33.80870340333.17
15.Jorrick DruyvenDaw32.86940050733.41
16.Hiras FerrandinoDwt33.80930652733.81
17.Lars HaarsmaDaw33.98960074533.88
18.Sjors LieverstDaw33.84950138934.02
19.Roland HoogendoornDwt34.58930609934.27
20.Rico RoelsDaw35.11940311934.65
21.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend34.25930026934.67
22.Klaas van BeekZV Haerlem34.45880594134.99
23.Ruben TolEd-Vo35.12950111935.28
24.Joey StokxDaw35.53930125135.62
Carlo KempWZ&PC Purmerend36.67960046735.62
26.Rowdy SpaltmanDaw37.57950174735.70
27.Felix GeenenDaw37.58950108535.75
28.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn36.67960118535.76
29.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn35.06960046935.90
30.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn36.70960107536.05
31.Gerco KalverboerZV Waterland35.96940023136.09
32.Kevin SchaafZV Haerlem38.69960260336.44
33.Job BoersmaDaw37.78950118536.52
34.Menno SchaeferZV Haerlem36.58940246136.87
35.Pepijn JorinkDaw38.43950257537.02
36.Levi TolEd-Vo38.83970035137.12
37.Sander KroepZV Haerlem36.37960138937.15
38.David van GroenHpc39.11970134137.88
39.Maurits de BruijnDaw40.55970091737.90
40.Jelle SchelvisZaanstad (SG)41.26970199338.06
41.Sanjay JagroepDaw38.04970262538.20
42.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn38.13960052738.21
43.Tim WalstockHpc37.52960149338.29
44.Jeljer AldershofZV Haerlem39.14980071938.37
45.Roy van der WoudeZV Haerlem41.98970057939.00
46.Rick van ZantenZV Waterland41.13980035139.30
47.Lex SandburgZaanstad (SG)40.55980069940.49
48.Frank DekkerDaw40.98980115540.78
49.Bjarne BruijnsKzc42.83970461740.86
50.Ingmar BakkerA.z.v.d.42.43980049341.05
51.Mike MoriannerKzc40.88990213741.16
52.Martijn BraspenningHpc43.20970287543.58
53.Joost van ErkelensDaw42.29990192743.63
54.Bas VlugtEd-Vo44.87990072743.91
55.Sander DorlandWZ&PC Purmerend44.48990264344.05
56.Wesley BosHpc45.15990124145.57
57.Brian OtjesZv Aquarius45.18990113545.69
58.Sam HaringZwemvereniging Hoorn45.38990149146.54
DISThom de BoerDaw33.339100181
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), AE
DISVincent SchramDaw34.18940204133.83
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ
DISFrank van der WolffZwemvereniging Hoorn33.70940095534.18
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD
AFGEMMichael van DamZV Haerlem33.829401501
AFGEMMarc EversZV Haerlem33.799107425
AFGEMDemi de RooijDaw34.499105607
AFGEMKlaas SchouteDaw35.559500891
AFGEMLars van der VeldenDaw37.149800175


Programmanr. 7
6-2-2011
Meisjes, 50m vrije slag

11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bibi StokvisDaw32.65990089232.27
2.Denise BoonstraDaw33.36990266232.44
3.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn31.96990056233.34
4.Leonie VosDaw34.32990166235.20

Programmanr. 7
6-2-2011
Meisjes, 50m vrije slag

12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melina KnolZaanstad (SG)30.97980223230.70
2.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn31.74980033631.32
3.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)32.30980106431.48
4.Silke JonkDaw32.31980204232.06
5.Saritha van ZantenZV Waterland32.30980122032.08
6.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn31.85980468432.12
7.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)33.36980322832.48
8.Anouk van DamZV Haerlem32.25980003232.51
9.Veerle ClaassenHpc33.85980078233.33
10.Anne NoomDaw32.83980006233.42
11.Kelsey OkkersZaanstad (SG)32.85980106233.47
12.Carmen MeijerHpc33.37980020233.52
13.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius33.61980322233.91
14.Fleur BonkerkZaanstad (SG)33.53980337634.49
15.Kimberley KortDaw31.92980469834.71
NG.ZALaura PomstraZwemvereniging Hoorn31.209805060

Programmanr. 7
6-2-2011
Meisjes, 50m vrije slag

13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDaw27.98970046828.66
2.Yvanna ZuurveldDaw29.45970299829.81
3.Fenke BosschertDaw31.01970472430.55
4.Jill JansenZV Haerlem32.15970017032.09
DISJade BroekA.z.v.d.32.309702300
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Programmanr. 7
6-2-2011
Meisjes, 50m vrije slag

14 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDaw27.24960493827.30
2.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn27.86960442629.14
3.Roxann GeenenDaw28.57960151829.24
4.Amber RuigWZ&PC Purmerend29.38960324029.34
5.Janine RookerWZ&PC Purmerend29.81960031629.72
6.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht31.25960462830.37
7.Laura StokxDaw29.84960151030.38
8.Rebecca MartensDaw30.89960435230.52
9.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend29.61960086830.62
10.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn30.73960011230.67
11.Marit VisscherDaw30.59960000430.85
Lara DeulEd-Vo29.97960248030.85
13.Nienke van der zeeDaw30.33960543031.09
14.Tess de BoerDaw30.64960151631.16
15.Eline den BraveZaanstad (SG)31.43960168231.29
16.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht31.34960273231.72
NG.ZAChantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn31.319603884

Programmanr. 7
6-2-2011
Meisjes, 50m vrije slag

15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend28.08950364428.83
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius29.19950232629.07
3.Marcha KempWZ&PC Purmerend29.85950481029.64
4.Maxine AlfonsiDaw29.62950290029.68
5.Dana van der ZeeZV Haerlem30.12950053230.09
6.Mandy VerhageDaw29.32950138230.16
7.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)30.86950545430.74
8.Anne GroenOeza30.82950599631.60

Programmanr. 7
6-2-2011
Dames, 50m vrije slag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend27.50850045427.63
2.Femke SwierZwemvereniging Hoorn26.97930512227.81
3.Sharona MlcochDaw27.75940617828.28
4.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend27.61930284028.43
5.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.74910217228.50
6.Melissa ZwaanDaw27.78910366628.56
7.Ingrid JongertA.z.v.d.29.21910149028.69
8.Monique Tol-TuijpEd-Vo28.75690080028.81
9.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend28.88940278829.24
10.Jessica de RuiterZv Aquarius28.40930616029.27
11.Linda CrokOeza29.11940106829.38
12.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius29.87850393429.42
13.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend30.00920277229.45
14.Rosa SchotDaw29.37920750029.46
15.Suzanne MoschMSV- Zeemacht28.33940054829.59
16.Marianne vd PollDaw28.45890335229.61
17.Laura van der VeenA.z.v.d.28.67940409029.69
18.Daniëlle HoekOeza29.51880179030.69
19.Nicole PalmboomOeza29.55910607230.77
DISPascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend27.069403030
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Programmanr. 7
6-2-2011
Dames, 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDaw27.24960493827.30
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend27.50850045427.63
3.Femke SwierZwemvereniging Hoorn26.97930512227.81
4.Sharona MlcochDaw27.75940617828.28
5.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend27.61930284028.43
6.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.74910217228.50
7.Melissa ZwaanDaw27.78910366628.56
8.Mirl de BoerDaw27.98970046828.66
9.Ingrid JongertA.z.v.d.29.21910149028.69
10.Monique Tol-TuijpEd-Vo28.75690080028.81
11.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend28.08950364428.83
12.Mariska van EngeldorpZv Aquarius29.19950232629.07
13.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn27.86960442629.14
14.Roxann GeenenDaw28.57960151829.24
Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend28.88940278829.24
16.Jessica de RuiterZv Aquarius28.40930616029.27
17.Amber RuigWZ&PC Purmerend29.38960324029.34
18.Linda CrokOeza29.11940106829.38
19.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius29.87850393429.42
20.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend30.00920277229.45
21.Rosa SchotDaw29.37920750029.46
22.Suzanne MoschMSV- Zeemacht28.33940054829.59
23.Marianne vd PollDaw28.45890335229.61
24.Marcha KempWZ&PC Purmerend29.85950481029.64
25.Maxine AlfonsiDaw29.62950290029.68
26.Laura van der VeenA.z.v.d.28.67940409029.69
27.Janine RookerWZ&PC Purmerend29.81960031629.72
28.Yvanna ZuurveldDaw29.45970299829.81
29.Dana van der ZeeZV Haerlem30.12950053230.09
30.Mandy VerhageDaw29.32950138230.16
31.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht31.25960462830.37
32.Laura StokxDaw29.84960151030.38
33.Rebecca MartensDaw30.89960435230.52
34.Fenke BosschertDaw31.01970472430.55
35.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend29.61960086830.62
36.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn30.73960011230.67
37.Daniëlle HoekOeza29.51880179030.69
38.Melina KnolZaanstad (SG)30.97980223230.70
39.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)30.86950545430.74
40.Nicole PalmboomOeza29.55910607230.77
41.Lara DeulEd-Vo29.97960248030.85
Marit VisscherDaw30.59960000430.85
43.Nienke van der zeeDaw30.33960543031.09
44.Tess de BoerDaw30.64960151631.16
45.Eline den BraveZaanstad (SG)31.43960168231.29
46.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn31.74980033631.32
47.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)32.30980106431.48
48.Anne GroenOeza30.82950599631.60
49.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht31.34960273231.72
50.Silke JonkDaw32.31980204232.06
51.Saritha van ZantenZV Waterland32.30980122032.08
52.Jill JansenZV Haerlem32.15970017032.09
53.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn31.85980468432.12
54.Bibi StokvisDaw32.65990089232.27
55.Denise BoonstraDaw33.36990266232.44
56.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)33.36980322832.48
57.Anouk van DamZV Haerlem32.25980003232.51
58.Veerle ClaassenHpc33.85980078233.33
59.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn31.96990056233.34
60.Anne NoomDaw32.83980006233.42
61.Kelsey OkkersZaanstad (SG)32.85980106233.47
62.Carmen MeijerHpc33.37980020233.52
63.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius33.61980322233.91
64.Fleur BonkerkZaanstad (SG)33.53980337634.49
65.Kimberley KortDaw31.92980469834.71
66.Leonie VosDaw34.32990166235.20
DISJade BroekA.z.v.d.32.309702300
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISPascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend27.069403030
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZAChantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn31.319603884
NG.ZALaura PomstraZwemvereniging Hoorn31.209805060


Programmanr. 8
6-2-2011
Jongens, 50m vrije slag

11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn29.70990149130.74
2.Bas VlugtEd-Vo33.12990072731.90
3.Wesley BosHpc32.81990124132.51
4.Sander KesselaarMSV- Zeemacht34.57990200932.98
5.Mike MoriannerKzc31.81990213733.06
6.Sander DorlandWZ&PC Purmerend33.90990264333.08
7.Tim KieftZaanstad (SG)34.24990192133.23
8.Koen GaalOeza33.95990111333.61
9.Joost van ErkelensDaw34.47990192734.36
10.Brian OtjesZv Aquarius32.37990113534.70
11.Jeremiah de RoodeOeza33.88990335734.80
12.Kaj van der PalKzc35.39990213535.42

Programmanr. 8
6-2-2011
Jongens, 50m vrije slag

12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim TuijpWZ&PC Purmerend28.90980097528.41
2.Jeljer AldershofZV Haerlem29.15980071929.46
3.Ingmar BakkerA.z.v.d.30.22980049329.64
4.Lex SandburgZaanstad (SG)31.01980069930.43
5.Rick van ZantenZV Waterland30.83980035130.44
6.Jordi de NijsMSV- Zeemacht31.56980185131.36
7.Thomas HaneveldDaw31.36980163131.78
8.Simon KoopenWZ&PC Purmerend32.34980212731.95
9.Sean TuinstraOeza34.24980168533.19
10.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)34.32980372933.82
AFGEMLars van der VeldenDaw27.709800175

Programmanr. 8
6-2-2011
Jongens, 50m vrije slag

13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEd-Vo28.60970035127.15
2.David van GroenHpc28.30970134128.53
3.Jelle SchelvisZaanstad (SG)29.79970199328.59
4.Sanjay JagroepDaw28.76970262529.15
5.Maurits de BruijnDaw29.92970091729.95
6.Roy van der WoudeZV Haerlem30.43970057930.65
7.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend30.80970303331.38
8.Martijn BraspenningHpc31.80970287531.57

Programmanr. 8
6-2-2011
Jongens, 50m vrije slag

14 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaDaw25.41960074525.76
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn26.25960118526.29
3.Carlo KempWZ&PC Purmerend26.56960046726.89
4.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn28.10960052727.97
5.Kaspur van der LemEd-Vo28.64960027928.32
6.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn27.71960046928.36
7.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn28.81960107528.85
8.Tim WalstockHpc28.58960149329.24
DISKevin SchaafZV Haerlem28.539602603
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Programmanr. 8
6-2-2011
Jongens, 50m vrije slag

15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo25.58950111925.62
2.Dave HeshofWZ&PC Purmerend25.18950140325.66
3.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht26.20950388126.39
4.Sjors LieverstDaw26.47950138926.41
5.Remco TolEd-Vo26.35950150526.45
6.Job BoersmaDaw26.45950118526.58
7.Jan PeereboomDaw27.00950137126.84
8.Felix GeenenDaw27.51950108526.86
9.Rowdy SpaltmanDaw26.64950174727.12
10.Pepijn JorinkDaw27.73950257527.71
AFGEMKlaas SchouteDaw27.999500891

Programmanr. 8
6-2-2011
Jongens, 50m vrije slag

16 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend24.66940091324.63
2.Vincent SchramDaw25.63940204125.28
3.Mike ter HorstZV Haerlem24.93940278525.45
4.Jorrick DruyvenDaw25.13940050725.98
5.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn26.18940095526.60
6.Rico RoelsDaw26.67940311926.75
7.Gerco KalverboerZV Waterland26.55940023127.44
AFGEMMichael van DamZV Haerlem25.649401501

Programmanr. 8
6-2-2011
Jongens, 50m vrije slag

17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenZV Haerlem24.97930065325.21
2.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend24.92930026925.85
3.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend25.85930306526.04
4.Mart de BoerDaw26.39930358926.10
5.Barry KleijneOeza25.92930066126.32
6.Hiras FerrandinoDwt26.46930652726.53
7.Joey StokxDaw26.26930125126.68
8.Stefan SchulteZV Haerlem26.89930244327.13
9.Roland HoogendoornDwt26.85930609927.29

Programmanr. 8
6-2-2011
Heren, 50m vrije slag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom de BoerDaw23.92910018123.87
2.Bart KnijnWZ&PC Purmerend24.67910124924.56
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend23.90920002724.82
4.Bart SchramDaw24.86910368325.03
5.Wouter AllardZV Haerlem25.47900003125.18
6.Bas TietzeWZ&PC Purmerend24.37870335125.45
7.Sverre OelenWZ&PC Purmerend25.36900214725.68
8.Thom WeverZwemvereniging Hoorn25.77910271126.04
9.Dennis de RuiterZv Aquarius25.88920606926.09
10.Klaas van BeekZV Haerlem25.43880594126.17
11.Rian VisserDaw25.92900714126.27
DISRichard VeermanEd-Vo25.209106345
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Programmanr. 8
6-2-2011
Heren, 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom de BoerDaw23.92910018123.87
2.Bart KnijnWZ&PC Purmerend24.67910124924.56
3.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend24.66940091324.63
4.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend23.90920002724.82
5.Bart SchramDaw24.86910368325.03
6.Wouter AllardZV Haerlem25.47900003125.18
7.Marcel SchoutenZV Haerlem24.97930065325.21
8.Vincent SchramDaw25.63940204125.28
9.Bas TietzeWZ&PC Purmerend24.37870335125.45
Mike ter HorstZV Haerlem24.93940278525.45
11.Ruben TolEd-Vo25.58950111925.62
12.Dave HeshofWZ&PC Purmerend25.18950140325.66
13.Sverre OelenWZ&PC Purmerend25.36900214725.68
14.Lars HaarsmaDaw25.41960074525.76
15.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend24.92930026925.85
16.Jorrick DruyvenDaw25.13940050725.98
17.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend25.85930306526.04
Thom WeverZwemvereniging Hoorn25.77910271126.04
19.Dennis de RuiterZv Aquarius25.88920606926.09
20.Mart de BoerDaw26.39930358926.10
21.Klaas van BeekZV Haerlem25.43880594126.17
22.Rian VisserDaw25.92900714126.27
23.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn26.25960118526.29
24.Barry KleijneOeza25.92930066126.32
25.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht26.20950388126.39
26.Sjors LieverstDaw26.47950138926.41
27.Remco TolEd-Vo26.35950150526.45
28.Hiras FerrandinoDwt26.46930652726.53
29.Job BoersmaDaw26.45950118526.58
30.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn26.18940095526.60
31.Joey StokxDaw26.26930125126.68
32.Rico RoelsDaw26.67940311926.75
33.Jan PeereboomDaw27.00950137126.84
34.Felix GeenenDaw27.51950108526.86
35.Carlo KempWZ&PC Purmerend26.56960046726.89
36.Rowdy SpaltmanDaw26.64950174727.12
37.Stefan SchulteZV Haerlem26.89930244327.13
38.Levi TolEd-Vo28.60970035127.15
39.Roland HoogendoornDwt26.85930609927.29
40.Gerco KalverboerZV Waterland26.55940023127.44
41.Pepijn JorinkDaw27.73950257527.71
42.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn28.10960052727.97
43.Kaspur van der LemEd-Vo28.64960027928.32
44.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn27.71960046928.36
45.Tim TuijpWZ&PC Purmerend28.90980097528.41
46.David van GroenHpc28.30970134128.53
47.Jelle SchelvisZaanstad (SG)29.79970199328.59
48.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn28.81960107528.85
49.Sanjay JagroepDaw28.76970262529.15
50.Tim WalstockHpc28.58960149329.24
51.Jeljer AldershofZV Haerlem29.15980071929.46
52.Ingmar BakkerA.z.v.d.30.22980049329.64
53.Maurits de BruijnDaw29.92970091729.95
54.Lex SandburgZaanstad (SG)31.01980069930.43
55.Rick van ZantenZV Waterland30.83980035130.44
56.Roy van der WoudeZV Haerlem30.43970057930.65
57.Sam HaringZwemvereniging Hoorn29.70990149130.74
58.Jordi de NijsMSV- Zeemacht31.56980185131.36
59.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend30.80970303331.38
60.Martijn BraspenningHpc31.80970287531.57
61.Thomas HaneveldDaw31.36980163131.78
62.Bas VlugtEd-Vo33.12990072731.90
63.Simon KoopenWZ&PC Purmerend32.34980212731.95
64.Wesley BosHpc32.81990124132.51
65.Sander KesselaarMSV- Zeemacht34.57990200932.98
66.Mike MoriannerKzc31.81990213733.06
67.Sander DorlandWZ&PC Purmerend33.90990264333.08
68.Sean TuinstraOeza34.24980168533.19
69.Tim KieftZaanstad (SG)34.24990192133.23
70.Koen GaalOeza33.95990111333.61
71.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)34.32980372933.82
72.Joost van ErkelensDaw34.47990192734.36
73.Brian OtjesZv Aquarius32.37990113534.70
74.Jeremiah de RoodeOeza33.88990335734.80
75.Kaj van der PalKzc35.39990213535.42
DISRichard VeermanEd-Vo25.209106345
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISKevin SchaafZV Haerlem28.539602603
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMMichael van DamZV Haerlem25.649401501
AFGEMKlaas SchouteDaw27.999500891
AFGEMLars van der VeldenDaw27.709800175


Programmanr. 9
6-2-2011
Meisjes, 4 x 50m wisselslag

11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw2:16.822:17.58
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:22.092:22.54
NG.ZAZwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn2:30.02


Programmanr. 10
6-2-2011
Jongens, 4 x 50m wisselslag

11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw2:17.042:20.57
2.Wzpc 1WZ&PC Purmerend2:26.202:26.42
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:30.832:28.57


Programmanr. 11
6-2-2011
Dames, 100m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daphne ten BrinkWZ&PC PurmerendNT85004541:08.84
2.Sharon van der LeestWZ&PC PurmerendNT92027721:10.59
3.Kimberly MijnenWZ&PC PurmerendNT95036441:10.97
4.Tessa MoschMSV- ZeemachtNT91021721:11.42
5.Shelley de BoerWZ&PC PurmerendNT93028401:11.88
6.Mariska van EngeldorpZv AquariusNT95023261:11.99
7.Mirl de BoerDawNT97004681:12.01
8.Brenda ZwarthoedDawNT96049381:13.50


Programmanr. 12
6-2-2011
Heren, 100m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenZV HaerlemNT93006531:00.73
2.Jeffrey AppelWZ&PC PurmerendNT92000271:01.30
3.Kingue StruijfWZ&PC PurmerendNT94009131:02.09
4.Wouter AllardZV HaerlemNT90000311:02.37
5.Jorrick DruyvenDawNT94005071:02.70
6.Bart KnijnWZ&PC PurmerendNT91012491:04.14
7.Lars HaarsmaDawNT96007451:05.68
8.Bart SchramDawNT91036831:09.68