Limburgse Winterkampioenschappen
Sittard (NED),    8. - 9.1.2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 2. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 5. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 1    Nr. 8. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 2
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 10. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 3
Nr. 13. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3    Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2
Nr. 15. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 16. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 1
Nr. 17. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 21. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 1    Nr. 24. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 2
Nr. 25. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 26. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4
Nr. 27. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 3
Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 30. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2
Nr. 31. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 2    Nr. 32. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 1
Nr. 33. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 34. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 35. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 4 x 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemclub Eijsden 1                      Zwemclub Eijsden         5:03.18     4:56.42       
        Irma van den Brandt, 97                      Ina Willigers, 97
        Julie Theunissen, 97                         Audrey Bams, 98
          1:14.95  4:56.42

    2.  Eurode KZC 1                            Eurode KZC               5:04.60     5:06.32       
        Joëlle Savelberg, 97                         McKenzie Kelly, 98
        Shania Haenen, 98                            Janina Beckers, 98
          1:19.33  5:06.32

    3.  ZC Valkenburg 1                         ZC Valkenburg            5:17.24     5:08.64       
        Minke Theunissen, 98                         Nina Grispen, 97
        Carmen van de Rijt, 98                       Denise Blok, 99
          1:22.59  5:08.64

    4.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             5:01.01     5:13.71       
        Kelly Craenen, 97                            Wendy Bex, 97
        Elishia Sinkiewicz, 97                       Charissa Drost, 97
          1:22.20  5:13.71

    5.  Nimo 1                                  Nimo                     5:11.49     5:16.54       
        Daphne Erkens, 98                            Chayenne Poorts, 98
        Melanie Leunissen, 98                        Mignon Peeters, 97
          1:20.54  5:16.54

    6.  HZPC 1                                  HZPC                     5:22.59     5:20.11       
        Lotte van Megen, 97                          Manon Koster, 97
        Milou Peeters, 98                            Celine Buijssen, 98
          1:23.04  5:20.11

    7.  Mosa Regio 1                            Mosa Regio               5:21.64     5:22.26       
        Maartje Janssen, 97                          Rianne Mooren, 97
        Floor Brouwer, 97                            Judith Wienen, 97
          1:17.70  5:22.26

    8.  Zwemclub Eijsden 2                      Zwemclub Eijsden         5:35.31     5:28.28       
        Manon Herben, 99                             Renee Roosen, 99
        Sabine Vertommen, 98                         Sabine Wetsels, 97
          1:24.17  5:28.28

    9.  De Roersoppers 1                        De Roersoppers           5:29.04     5:29.76       
        Ydwien Vervoort, 98                          Serafina Vlijt, 98
        Amber Thevissen, 99                          Lotte van Haarst, 97
          1:28.07  5:29.76

   10.  ZPC Nederweert 1                        ZPC Nederweert           5:35.41     5:36.26       
        Karlijn Truijen, 97                          Tamara Bloemers, 98
        Vivian Hermans, 98                           Melissa Scheerman, 97
          1:21.48  5:36.26

   11.  Noord Limburg(SG) 1                     Noord Limburg(SG)        5:40.19     5:39.09       
        Ellen van Duren, 99                          Maxime Rintjema, 97
        Sarah Bos, 97                                Fenne Vervoort, 98
          1:19.38  5:39.09




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 4 x 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             5:29.29     5:15.23       
        Bart Köhlen, 98                              Gabriel Brind'Amour Riffou, 97
        Dylan Wolters, 98                            Joey Derhaag, 97
          1:22.95  5:15.23

    2.  HZPC 1                                  HZPC                     5:22.18     5:20.13       
        Max Peuten, 98                               Max Hermans, 97
        Pieter Otten, 98                             Koen Koster, 99
          1:28.35  5:20.13

    3.  Brunssum 1                              Brunssum                 5:40.56     5:37.54       
        Thijmen Bruist, 98                           Daan Jente, 99
        Ruben Dietzenbacher, 97                      Ivo Nemeth, 97
          1:30.60  5:37.54

    4.  Zwemclub Eijsden 1                      Zwemclub Eijsden         5:43.19     5:38.43       
        Stefan Willigers, 98                         Toine Willigers, 99
        Timo Warnier, 99                             Raoul van Lijf, 98
          1:27.42  5:38.43

    5.  De Roersoppers 1                        De Roersoppers           5:33.73     5:38.60       
        Robbin Vonk, 98                              Koen Wijnands, 98
        Zjef Nelissen, 97                            Serve Nelissen, 99
          1:36.03  5:38.60

    NG  RZL 1                                   RZL                      5:58.08                   
        Sven Geenen, 98                              Ivo Grosveld, 97
        Joeri Jacobs, 97                             Lars Hobus, 98




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m schoolslag           Meisjes Minioren 5 en later
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                0000074   Kimbria                  1:34.98     1:33.08       
    2.  Lieve Göbbels                 0000514   Eurode KZC               1:38.45     1:38.26       
    3.  Esmee Lanckohr                0002442   Eurode KZC               1:38.62     1:40.37       
    4.  Marjolein Schoonheim          0000250   De Roersoppers           1:44.53     1:40.62       
    5.  Esmée Venner                  0000380   ZPC Nederweert           1:42.34     1:42.02       
    6.  Nikki Smeets                  0200080   ZC Valkenburg            1:46.43     1:42.58       
    7.  Romy Radermacher              0001070   Hellas-Glana             1:41.78     1:42.77       
    8.  Manon Ritten                  0002440   Eurode KZC               1:41.47     1:43.42       
    9.  Marit van Emmerik             0001406   ROB                      1:45.29     1:45.67       
   10.  Amy Mooren                    0000360   De Roersoppers           1:45.42     1:48.71       
   11.  Britt Cornelissens            0000632   Hellas-Glana             1:45.89     1:50.07       
   12.  Amber Raadschilders           0000534   Kimbria                  1:47.51     1:50.08       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 100m schoolslag           Jongens Minioren 5 en later
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             0000181   Brunssum                 1:32.95     1:33.00       
    2.  Jesse Janssen                 0000267   Heldense Zwemverenig     1:38.48     1:34.42       
    3.  Dimitar Kamnarovski           0000593   Hellas-Glana             1:38.77     1:40.30       
    4.  Max Janssen                   0000263   Heldense Zwemverenig     1:41.07     1:41.04       
    5.  Ian Sanders                   0100373   Eszet                    1:45.82     1:41.76       
    6.  Kjell Bakker                  0000297   Eurode KZC               1:41.54     1:41.80  FJ 1 
    7.  Milo Simons                   0000513   ZON/S&S                  1:43.86     1:41.80  FJ 2 
    8.  Luuk Roosen                   0100577   Zwemclub Eijsden         1:46.59     1:42.04       
    9.  Alex Buijs                    0100807   Zwemclub Eijsden         1:50.54     1:50.41       
   10.  Giel van Megen                0000265   HZPC                     1:48.77     1:53.29       
   DIS  Niels de Boer                 0001977   Eurode KZC               1:48.64                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Remco Hattum van              0100003   Eurode KZC               1:53.42     1:55.60       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                          Dames, 100m rugslag                     Dames Senioren Open
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:04.73     1:07.34       
    2.  Misty Coert                   9300162   ZC Valkenburg            1:08.58     1:09.88       
    3.  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               1:10.09     1:10.10       
    4.  Michelle Meusen               9400852   RZL                      1:11.64     1:11.31       
    5.  Melissa Meijer                9304374   Nimo                     1:12.07     1:11.75  FJ 1 
    6.  Alice Janssen                 8902012   HZPC                     1:11.92     1:11.75  FJ 9 
    7.  Denise Austen                 9303778   RZ                       1:11.12     1:13.16       
    8.  Bernadette Verstegen          9107878   Noord Limburg(SG)        1:12.17     1:13.64       
    9.  Minke Janssen                 9400830   Noord Limburg(SG)        1:12.47     1:15.16       
        Ilona Remmel                  9302198   Hellas-Glana             1:11.36     1:15.16       
    NG  Michelle Verouden             9400150   HZPC                     1:06.89                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                          Heren, 100m rugslag                     Heren Senioren Open
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davy Verreussel               8903341   Hellas-Glana               56.48       59.91       
    2.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana               59.33     1:01.13       
    3.  Peter Crijns                  8800673   RZL                      1:03.82     1:02.62       
    4.  Tom van der Sterren           8502495   Patrick                  1:01.86     1:03.11       
    5.  Christiaan Fusers             8700977   De Roersoppers           1:03.23     1:03.45       
    6.  Kasper v. Dijk                9200249   Noord Limburg(SG)        1:02.16     1:03.88       
    7.  Ronald Waldus                 9206275   Nimo                          NT     1:06.17  FJ 1 
    8.  Alain Dassen                  9203459   Kimbria                  1:05.18     1:06.17  FJ 2 
    9.  Jacky Coumans                 9000573   ZC Valkenburg            1:05.88     1:07.01       
   10.  Jeroen Custers                9106319   Kimbria                  1:06.44     1:07.67       
   11.  Patrick Creemers              9000579   De Roersoppers           1:05.39     1:09.65       
 AFGEM  Tim Jansen                    8601431   Hellas-Glana             1:01.04                   
    NG  Rico Nemeth                   9004455   Brunssum                 1:05.67                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 100m vrije slag                         Heren Jeugd 1
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Peltzer                 9403779   ZC Valkenburg              53.22       53.09       
    2.  Ruben Klinkers                9403511   Hellas-Glana               54.40       53.86       
    3.  Stan Tummers                  9400649   Hellas-Glana               54.45       55.25       
    4.  Koen van der Wallen           9405561   ZPC Nederweert             59.45       57.09       
    5.  Sven Bams                     9405853   Zwemclub Eijsden           58.82       57.17       
    6.  Silvan Viehmann               9403763   Hellas-Glana               59.26       57.89       
    7.  Ken Boonen                    9401481   RZL                        57.21       58.26       
    8.  Ivo Hover                     9404679   Patrick                  1:02.70     1:00.94  FJ 1 
    9.  Joep Suskens                  9400627   De Roersoppers             59.48     1:00.94  FJ 2 
   10.  Jeffrey Schijns               9401797   Eurode KZC               1:02.36     1:01.13       
   11.  Yoeri Cuijpers                9403969   Nimo                     1:01.65     1:03.09       
 NG.ZA  Tim Sonnemans                 9403017   RZL                      1:03.86                   
    NG  Jim Ketelings                 9403901   RZ                       1:03.86                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 100m vrije slag                         Heren Jeugd 2
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Borger                  9305183   Brunssum                 1:00.89       58.26       
    2.  Robin Ramaekers               9304385   ZON/S&S                    57.91       59.20       
    3.  Wilco van der Sluis           9300469   Hellas-Glana             1:01.82       59.64       
    4.  Bram Becks                    9303701   HZPC                       59.73       59.73       
    5.  Tom Moonen                    9304169   ZPC Nederweert           1:00.02     1:00.23       
    6.  Glenn Rompelberg              9303807   Kimbria                    59.39     1:00.30       
    7.  Bjorn van de Kuit             9306693   ZON/S&S                  1:01.66     1:02.09       
    8.  Marc Craenen                  9301055   Patrick                  1:03.22     1:02.57       
    9.  Martijn Princen               9304171   ZPC Nederweert           1:01.27     1:02.86       
   10.  Patrick Janssen               9302009   HZPC                     1:02.50     1:03.31       
   11.  Tommie Amalo                  9307075   Kimbria                  1:08.45     1:07.16       
   DIS  Erik Schwillens               9301747   MZPC                     1:06.67                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m schoolslag                       Meisjes Jeugd 2
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lizzy Janssen                 9500752   Heldense Zwemverenig     1:18.02     1:16.04       
    2.  Eline van der Plas            9500866   Hellas-Glana             1:16.76     1:17.81       
    3.  Leonora Arets                 9504690   Eurode KZC               1:20.18     1:21.11       
    4.  Hilde vd Schans               9502710   De Rog                   1:25.24     1:24.61       
    5.  Fiona Meuffels                9504366   Patrick                  1:24.20     1:26.51       
    6.  Joyce Delsing                 9502594   Patrick                  1:28.09     1:28.18       
    7.  Andra Dols                    9502764   Hellas-Glana             1:26.14     1:28.23       
    8.  Loes Mennen                   9502394   ZPC Nederweert           1:31.57     1:31.10       
    9.  Floor Weijmans                9502522   HZPC                     1:31.77     1:31.87       
   10.  Juul van Berlo                9501490   HZPC                     1:29.48     1:32.95       
   11.  Karin van der Aalst           9501356   ZON/S&S                  1:31.04     1:34.71       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 4
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Wolters                 9501965   Hellas-Glana             1:06.62     1:06.89       
    2.  Luuk Janssen                  9503497   Mosa Regio               1:11.20     1:12.29       
    3.  Mart Theunissen               9500483   ZC Valkenburg            1:15.04     1:13.59       
    4.  Bart de Heer                  9500359   Hellas-Glana             1:17.36     1:16.42       
    5.  Kenny Sieben                  9503663   Hellas-Glana             1:19.02     1:17.64       
    6.  Arthur van Noorden            9501239   ZC Valkenburg            1:19.52     1:18.18       
    7.  Kiowa Kamaansing              9500125   Nimo                     1:17.55     1:18.85       
    8.  Alex Bos                      9501273   Noord Limburg(SG)        1:20.16     1:20.26  FJ 1 
    9.  Max Grispen                   9501783   ZC Valkenburg            1:22.00     1:20.26  FJ 2 
   10.  Dylan Notten                  9500099   Brunssum                 1:20.62     1:21.40       
   11.  Sven Brouwer                  9504449   Mosa Regio               1:21.70     1:22.17       
   DIS  Andreas Waldus                9503581   Nimo                     1:20.80     1:19.64       
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 100m vlinderslag                      Meisjes Jeugd 1
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Jente                 9600788   Brunssum                 1:08.94     1:10.89       
    2.  Céline Jennes                 9602154   Eurode KZC               1:17.67     1:16.92       
    3.  Maaike Sanders                9602806   Hellas-Glana             1:16.67     1:17.11       
    4.  Ellen Borger                  9600786   Brunssum                 1:24.82     1:19.39       
    5.  Maureen Wingers               9602264   RZ                       1:20.56     1:19.45       
    6.  Robin Klasens                 9604532   Brunssum                 1:24.26     1:19.90       
    7.  Celina Austen                 9602056   RZ                       1:20.23     1:19.95       
    8.  Clara Willigers               9604088   Zwemclub Eijsden         1:23.29     1:21.08       
    9.  Ilse Litjens                  9602640   HZPC                     1:26.43     1:24.15       
   10.  Nieske Janssen                9601328   Nimo                     1:30.11     1:31.16       
   11.  Tamara Michels                9606236   Brunssum                 1:30.30     1:31.76       
   12.  Merel Jaspers                 9602544   Nimo                     1:30.60     1:35.76       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 3
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent Bams                  9600193   Zwemclub Eijsden           59.37     1:00.18       
    2.  Jeroen Bongers                9602629   RZL                      1:08.13     1:05.31       
    3.  Timo Billman                  9601033   Eurode KZC               1:08.28     1:05.45       
    4.  Sem Hermans                   9601259   HZPC                     1:05.34     1:05.89       
    5.  Philip Bams                   9600195   Zwemclub Eijsden         1:07.48     1:06.29  FJ 1 
    6.  Bram in 't Zandt              9601257   Mosa Regio               1:08.13     1:06.29  FJ 2 
    7.  Tim Ramaekers                 9600629   ZON/S&S                  1:15.16     1:12.29       
    8.  Swen Cox                      9604679   Zeps                     1:20.82     1:12.36       
    9.  Martijn Weinberg              9600955   Nimo                     1:19.70     1:15.82  FJ 1 
   10.  Sam Derks                     9600719   HZPC                     1:10.10     1:15.82  FJ 2 
   11.  Björn Piket                   9602133   HZPC                     1:22.16     1:21.64       
   12.  Djeremy Hesseling             9603197   Mosa Regio               1:19.55     1:22.03       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m vrije slag                    Meisjes Junioren 3
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ina Willigers                 9702678   Zwemclub Eijsden         1:01.71     1:00.76       
    2.  Elishia Sinkiewicz            9702110   Hellas-Glana             1:03.43     1:03.68       
    3.  Danique Scheepers             9700836   De Rog                   1:05.09     1:03.89       
    4.  Manon Koster                  9701312   HZPC                     1:03.31     1:04.32       
    5.  Irma van den Brandt           9702676   Zwemclub Eijsden         1:07.86     1:04.93       
    6.  Wendy Bex                     9701232   Hellas-Glana             1:04.92     1:05.60       
    7.  Nina Grispen                  9700656   ZC Valkenburg            1:06.08     1:06.48       
    8.  Sabine Wetsels                9704996   Zwemclub Eijsden         1:11.23     1:06.89       
    9.  Joëlle Savelberg              9702464   Eurode KZC               1:09.89     1:07.54       
   10.  Eline van de Ven              9702664   Heldense Zwemverenig     1:08.40     1:09.11       
   11.  Rianne Mooren                 9703018   Mosa Regio               1:09.22     1:10.36       
   12.  Lotte van Haarst              9701858   De Roersoppers           1:09.07     1:11.01       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 2
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Hermans                   9700879   HZPC                       59.45       59.25       
    2.  Jitse Zonneveld               9703133   RZ                       1:05.29     1:02.67       
    3.  Ivo Grosveld                  9702483   RZL                      1:04.39     1:03.73       
    4.  Ivo Nemeth                    9700075   Brunssum                 1:04.85     1:04.16       
    5.  Jeroen de Croock              9702025   Eurode KZC               1:07.54     1:05.37       
    6.  Joey Derhaag                  9703941   Hellas-Glana             1:11.67     1:05.79       
    7.  Rick van Wegberg              9703817   Patrick                  1:10.03     1:05.96       
    8.  Tim Stassen                   9702939   ZC Valkenburg            1:06.83     1:06.70       
    9.  Danny Hamers                  9701169   ZC Valkenburg            1:10.73     1:10.86       
   10.  Gabriel Brind'Amour Riffou    9704975   Hellas-Glana             1:13.64     1:16.36       
   DIS  Lars van Didden               9701615   Zeps                     1:08.08                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Ted Wilders                   9701177   Mosa Regio               1:04.68                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 100m schoolslag                    Meisjes Junioren 2
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Carmen van de Rijt            9801412   ZC Valkenburg            1:21.33     1:18.45       
    2.  Shania Haenen                 9802528   Eurode KZC               1:26.01     1:24.30  FJ 1 
    3.  Chayenne Poorts               9800670   Nimo                     1:23.57     1:24.30  FJ 2 
    4.  Janina Beckers                9800574   Eurode KZC               1:27.00     1:27.32       
    5.  Maud Cox                      9801108   Heldense Zwemverenig     1:29.00     1:29.52       
    6.  Amber Winkelhuijzen           9802092   Zeps                     1:34.44     1:30.04       
    7.  Fenne Vervoort                9802916   Noord Limburg(SG)        1:34.24     1:32.80  FJ 1 
    8.  Sabine Vertommen              9804546   Zwemclub Eijsden         1:32.71     1:32.80  FJ 2 
    9.  Lynn Meijers                  9803732   Hellas-Glana             1:33.25     1:33.04       
   10.  Minke Theunissen              9801826   ZC Valkenburg            1:33.55     1:33.83       
   11.  Rianne de Croock              9801466   Eurode KZC               1:33.95     1:35.26       
   DIS  Jessica van Dijk              9800552   Kimbria                  1:29.95                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 1
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dylan Wolters                 9800287   Hellas-Glana             1:25.54     1:23.18       
    2.  Koen Wijnands                 9800247   De Roersoppers           1:30.64     1:24.60       
    3.  Jordy Severins                9800559   Eurode KZC               1:26.33     1:24.98       
    4.  Raoul van Lijf                9802271   Zwemclub Eijsden         1:35.83     1:35.51       
    5.  Bart van der Linden           9801229   Mosa Regio               1:37.06     1:36.25       
    6.  Jules Sinsel                  9800389   Zwemclub Eijsden         1:40.62     1:37.16       
    7.  Bart Köhlen                   9802453   Hellas-Glana             1:39.75     1:38.16       
    8.  Pieter Otten                  9800937   HZPC                     1:36.92     1:38.60       
    9.  Stefan Willigers              9803213   Zwemclub Eijsden         1:40.29     1:39.68       
   10.  Tijn Wolfhagen                9800427   Eurode KZC               1:43.80     1:41.08       
   11.  Robbin Vonk                   9800737   De Roersoppers           1:42.64     1:53.36       
   DIS  Caio Passos-newman            9801043   Kimbria                  1:36.80     1:33.70       
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m vlinderslag                   Meisjes Junioren 1
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee Roosen                  9900074   Zwemclub Eijsden         1:28.07     1:22.70       
    2.  Denise Blok                   9900572   ZC Valkenburg            1:31.02     1:25.98       
    3.  Quinty Schoens                9903246   Zeps                     1:37.38     1:27.80       
    4.  Stella Peeters                9900812   Nimo                     1:41.61     1:32.13       
    5.  Ellen van Duren               9901412   Noord Limburg(SG)        1:40.55     1:34.82  FJ 1 
    6.  Kayleigh Fortuin              9902072   Hellas-Glana             1:38.02     1:34.82  FJ 2 
    7.  Denise Craenen                9900040   Hellas-Glana             1:45.32     1:36.77       
    8.  Amber Thevissen               9900918   De Roersoppers           1:41.86     1:37.40       
    9.  Jody Savelberg                9900438   Eurode KZC               1:45.10     1:40.51       
   10.  Hilde Litjens                 9901156   HZPC                     1:44.00     1:40.70       
   11.  Mariecke de Beer              9900524   ZON/S&S                  1:50.72     1:45.42       
   12.  Manon Herben                  9903116   Zwemclub Eijsden         1:48.20     1:47.16       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Minioren 6
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toine Willigers               9902155   Zwemclub Eijsden         1:22.07     1:20.67       
    2.  Koen Koster                   9900517   HZPC                     1:23.57     1:25.25       
    3.  Daan Jente                    9900277   Brunssum                 1:20.29     1:27.03       
    4.  Lars van der Haijden          9900225   Hellas-Glana             1:31.64     1:27.45       
    5.  Kirk Koelstra                 9903473   Brunssum                 1:36.59     1:32.57       
    6.  Stan Stelten                  9900461   Hellas-Glana             1:32.54     1:33.71       
    7.  Roel Slobbe                   9901287   Patrick                  1:29.39     1:34.02       
    8.  Sander Aerts                  9902045   HZPC                     1:49.32     1:46.22       
    9.  Timo Warnier                  9900145   Zwemclub Eijsden         1:48.60     1:48.48       
   10.  Cas Louwarts                  9901249   RZ                       1:51.42     1:48.95       
   DIS  Dario van Hulst               9903169   ZC Valkenburg            1:30.38              VG   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Rick Delvaux                  9901099   Mosa Regio               1:43.60     1:44.75  VI   
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                        Meisjes, 100m rugslag            Meisjes Minioren 5 en later
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                0000074   Kimbria                  1:29.45     1:25.14       
    2.  Manon Ritten                  0002440   Eurode KZC               1:31.34     1:29.29       
    3.  Milou van den Beucken         0002564   Mosa Regio               1:32.54     1:29.60       
    4.  Nikki Smeets                  0200080   ZC Valkenburg            1:34.36     1:30.56       
    5.  Imke van den Hoef             0101552   HZPC                     1:31.99     1:31.42       
    6.  Lieve Göbbels                 0000514   Eurode KZC               1:33.07     1:32.70       
    7.  Zoë Pauwels                   0001034   Heldense Zwemverenig     1:36.57     1:33.08       
    8.  Romy Radermacher              0001070   Hellas-Glana             1:37.42     1:34.26       
    9.  Noa de Vries                  0101556   HZPC                     1:37.11     1:34.45       
   10.  Kim Rebergen                  0100676   Hellas-Glana             1:37.89     1:35.09       
   11.  Loes Willigers                0001232   Zwemclub Eijsden         1:35.93     1:35.51       
   DIS  Robin Schnijderberg           0100256   Hellas-Glana             1:36.46     1:31.93       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                        Jongens, 100m rugslag            Jongens Minioren 5 en later
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             0000181   Brunssum                 1:22.28     1:20.06       
    2.  Dimitar Kamnarovski           0000593   Hellas-Glana             1:26.57     1:23.16       
    3.  Jesse Janssen                 0000267   Heldense Zwemverenig     1:27.11     1:25.29       
    4.  Luuk Roosen                   0100577   Zwemclub Eijsden         1:28.65     1:26.92       
    5.  Niels de Boer                 0001977   Eurode KZC               1:34.30     1:28.39       
    6.  Milo Simons                   0000513   ZON/S&S                  1:30.04     1:28.59       
    7.  Remco Hattum van              0100003   Eurode KZC               1:33.15     1:30.31       
    8.  Kjell Bakker                  0000297   Eurode KZC               1:35.20     1:30.98       
        Max Janssen                   0000263   Heldense Zwemverenig     1:28.20     1:30.98       
   10.  Bas Dijkstra                  0000043   Nimo                     1:35.98     1:31.15       
   11.  Lars Kerremans                0100305   Hellas-Glana             1:39.99     1:34.87       
   12.  Giel van Megen                0000265   HZPC                     1:35.02     1:34.92       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 100m schoolslag                    Dames Senioren Open
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:15.03     1:16.62       
    2.  Melissa Meijer                9304374   Nimo                     1:16.00     1:17.37       
    3.  Anne Michelle Vos             9107994   De Rog                   1:20.52     1:18.88       
    4.  Ilona Remmel                  9302198   Hellas-Glana             1:17.73     1:19.11       
    5.  Ilse Clevers                  8503908   De Roersoppers           1:21.93     1:20.57       
    6.  Bernadette Verstegen          9107878   Noord Limburg(SG)        1:19.13     1:21.04       
    7.  Fleur Boelhouwers             9007408   Zeps                     1:21.76     1:22.14       
    8.  Roxanne Vossen                9404962   Heldense Zwemverenig     1:20.81     1:22.38       
    9.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     1:22.78     1:23.50       
   10.  Chloé Rutzerveld              9203450   Nimo                     1:20.35     1:24.78       
   11.  Vera Weinberg                 9302144   Nimo                     1:23.59     1:25.15       
   12.  Svenja Zonneveld              9301096   RZ                       1:22.18     1:25.29       
    NG  Michelle Verouden             9400150   HZPC                     1:16.73                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 100m schoolslag                    Heren Senioren Open
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davy Verreussel               8903341   Hellas-Glana             1:02.78     1:07.74       
    2.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg            1:10.57     1:08.75       
    3.  Patrick Creemers              9000579   De Roersoppers           1:11.51     1:09.60  FJ 1 
    4.  Reinier Ellenkamp             8000367   De Rog                   1:11.29     1:09.60  FJ 2 
    5.  Peter Crijns                  8800673   RZL                      1:10.35     1:09.80       
    6.  Stefan Teley                  9107153   RZL                      1:10.42     1:11.39       
    7.  Martin Teley                  8906059   RZL                      1:12.41     1:12.26       
    8.  Richard Ricksen               7000841   Brunssum                 1:13.45     1:12.28       
    9.  Remco de Veen                 8903247   De Roersoppers           1:11.85     1:13.36       
   10.  Alain Dassen                  9203459   Kimbria                  1:10.22     1:13.53       
   11.  Pieter de Heer                8901141   Hellas-Glana             1:11.73     1:13.68       
   12.  Willem Jongen                 9103401   De Roersoppers           1:14.42     1:14.18       
 AFGEM  Tim Jansen                    8601431   Hellas-Glana             1:09.67                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                        Jongens, 100m rugslag                          Heren Jeugd 1
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Tummers                  9400649   Hellas-Glana             1:01.43     1:01.08       
    2.  Jelle Peltzer                 9403779   ZC Valkenburg            1:02.11     1:01.27       
    3.  Ruben Klinkers                9403511   Hellas-Glana             1:04.96     1:03.48       
    4.  Ken Boonen                    9401481   RZL                      1:07.00     1:05.67       
    5.  Silvan Viehmann               9403763   Hellas-Glana             1:06.21     1:06.32       
    6.  Koen van der Wallen           9405561   ZPC Nederweert           1:10.23     1:08.32       
    7.  Sven Bams                     9405853   Zwemclub Eijsden         1:09.15     1:09.97       
    8.  Pedro Nemeth                  9401575   Brunssum                 1:10.35     1:10.36       
    9.  Joep Suskens                  9400627   De Roersoppers           1:11.73     1:11.62       
   10.  Jeffrey Schijns               9401797   Eurode KZC               1:15.24     1:12.28       
   11.  Ivo Hover                     9404679   Patrick                  1:12.92     1:12.51       
   12.  Yoeri Cuijpers                9403969   Nimo                     1:13.23     1:13.73       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                        Jongens, 100m rugslag                          Heren Jeugd 2
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Ramaekers               9304385   ZON/S&S                  1:04.48     1:03.24       
    2.  Marc Craenen                  9301055   Patrick                  1:10.64     1:07.94       
    3.  Robin Borger                  9305183   Brunssum                 1:12.52     1:09.69       
    4.  Bram Becks                    9303701   HZPC                     1:10.00     1:10.66       
    5.  Martijn Princen               9304171   ZPC Nederweert           1:11.49     1:11.33       
    6.  Patrick Janssen               9302009   HZPC                     1:12.75     1:11.91       
    7.  Glenn Rompelberg              9303807   Kimbria                  1:14.43     1:13.23       
    8.  Bjorn van de Kuit             9306693   ZON/S&S                  1:12.40     1:13.29       
    9.  Vasily Oros                   9304329   ZON/S&S                  1:19.33     1:18.65       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 100m vlinderslag                      Meisjes Jeugd 2
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lizzy Janssen                 9500752   Heldense Zwemverenig     1:08.26     1:06.84       
    2.  Jona Pisters                  9501784   Nimo                     1:07.67     1:09.21       
    3.  Astrid van den Brandt         9505226   Zwemclub Eijsden         1:18.06     1:15.73       
    4.  Floor Weijmans                9502522   HZPC                     1:16.50     1:16.97       
    5.  Shanna Hintzen                9504876   De Roersoppers           1:18.86     1:17.82       
    6.  Karin van der Aalst           9501356   ZON/S&S                  1:17.95     1:19.48       
    7.  Eline van der Plas            9500866   Hellas-Glana             1:22.06     1:20.58  FJ 1 
    8.  Fiona Meuffels                9504366   Patrick                  1:18.70     1:20.58  FJ 2 
    9.  Leonora Arets                 9504690   Eurode KZC               1:21.50     1:21.29       
   10.  Amber Viehmann                9504400   Hellas-Glana             1:20.20     1:22.54       
   11.  Linda van Wegberg             9506160   Patrick                  1:19.84     1:23.69       
   DIS  Andra Dols                    9502764   Hellas-Glana             1:18.52                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 4
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Grispen                   9501783   ZC Valkenburg            1:01.64     1:02.54       
    2.  Kevin Wolters                 9501965   Hellas-Glana             1:03.40     1:03.21       
    3.  Mart Theunissen               9500483   ZC Valkenburg            1:04.52     1:04.59       
    4.  Jochim Herben                 9503407   Zwemclub Eijsden         1:13.54     1:08.80       
    5.  Kevin Meuwissen               9502485   Patrick                  1:12.60     1:10.57  FJ 1 
    6.  Joeri Kerkhoff                9501689   Nimo                     1:10.80     1:10.57  FJ 2 
    7.  Luuk Janssen                  9503497   Mosa Regio               1:10.76     1:11.12       
    8.  Laurence Smits                9500007   Eurode KZC               1:11.16     1:11.72       
    9.  Stan Snijders                 9500485   RZL                      1:06.23     1:11.73       
   10.  Kiowa Kamaansing              9500125   Nimo                     1:12.15     1:13.76       
   11.  Dylan Notten                  9500099   Brunssum                 1:14.21     1:18.06       
   DIS  Arthur van Noorden            9501239   ZC Valkenburg            1:07.95     1:05.13       
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                        Meisjes, 100m rugslag                        Meisjes Jeugd 1
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Céline Jennes                 9602154   Eurode KZC               1:16.33     1:13.04       
    2.  Lisanne Jente                 9600788   Brunssum                 1:15.39     1:13.90       
    3.  Maureen Wingers               9602264   RZ                       1:19.45     1:15.16       
    4.  Maaike Sanders                9602806   Hellas-Glana             1:19.37     1:15.76       
    5.  Ilse Litjens                  9602640   HZPC                     1:16.71     1:15.93       
    6.  Clara Willigers               9604088   Zwemclub Eijsden         1:19.77     1:18.66       
    7.  Celina Austen                 9602056   RZ                       1:19.78     1:19.21  FJ 1 
    8.  Robin Klasens                 9604532   Brunssum                 1:20.67     1:19.21  FJ 2 
    9.  Shanna van Gelooven           9605444   MZPC                     1:20.63     1:20.60       
   10.  Merel Jaspers                 9602544   Nimo                     1:21.09     1:23.95       
   11.  Emmy Linssen                  9600590   ZON/S&S                  1:22.98     1:24.78       
   12.  Nieske Janssen                9601328   Nimo                     1:22.05     1:25.11       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 3
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent Bams                  9600193   Zwemclub Eijsden         1:01.76     1:00.60       
    2.  Sem Hermans                   9601259   HZPC                     1:06.07     1:07.00       
    3.  Bram in 't Zandt              9601257   Mosa Regio               1:12.32     1:09.84       
    4.  Sam Derks                     9600719   HZPC                     1:10.80     1:10.82       
    5.  Philip Bams                   9600195   Zwemclub Eijsden         1:11.26     1:11.34  FJ 1 
    6.  Jeroen Bongers                9602629   RZL                      1:11.09     1:11.34  FJ 2 
    7.  Timo Billman                  9601033   Eurode KZC               1:16.69     1:12.40       
    8.  Björn Piket                   9602133   HZPC                     1:15.13     1:15.36       
    9.  Tim Ramaekers                 9600629   ZON/S&S                  1:18.96     1:15.60       
   10.  Martijn Weinberg              9600955   Nimo                     1:19.99     1:15.88       
   11.  Wouter Kamperman              9605095   ZPC Nederweert           1:19.01     1:15.98       
   12.  Djeremy Hesseling             9603197   Mosa Regio               1:16.92     1:16.56       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m schoolslag                    Meisjes Junioren 3
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Koster                  9701312   HZPC                     1:27.66     1:24.39       
    2.  Ina Willigers                 9702678   Zwemclub Eijsden         1:26.51     1:25.92       
    3.  Julie Theunissen              9700248   Zwemclub Eijsden         1:26.45     1:26.34       
    4.  Eline van de Ven              9702664   Heldense Zwemverenig     1:25.04     1:27.47       
    5.  Mignon Peeters                9701048   Nimo                     1:28.56     1:27.80       
    6.  Kathleen de Beer              9702638   ZON/S&S                  1:31.11     1:29.36       
    7.  Wendy Bex                     9701232   Hellas-Glana             1:31.22     1:29.57       
    8.  Joëlle Savelberg              9702464   Eurode KZC               1:28.00     1:29.66       
    9.  Irma van den Brandt           9702676   Zwemclub Eijsden         1:30.07     1:30.02  FJ 1 
   10.  Floor Brouwer                 9703012   Mosa Regio               1:28.29     1:30.02  FJ 2 
   11.  Kelly Craenen                 9700714   Hellas-Glana             1:31.31     1:33.18       
   DIS  Elishia Sinkiewicz            9702110   Hellas-Glana             1:21.20                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 2
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Hermans                   9700879   HZPC                     1:17.54     1:14.82       
    2.  Ted Wilders                   9701177   Mosa Regio               1:17.13     1:17.80       
    3.  Jitse Zonneveld               9703133   RZ                       1:28.54     1:23.69       
    4.  Ivo Grosveld                  9702483   RZL                      1:24.86     1:23.94       
    5.  Jeroen de Croock              9702025   Eurode KZC               1:25.44     1:26.29       
    6.  Zjef Nelissen                 9701679   De Roersoppers           1:28.70     1:26.85       
    7.  Lars van Didden               9701615   Zeps                     1:29.22     1:28.20       
    8.  Ivo Nemeth                    9700075   Brunssum                 1:26.57     1:31.02       
    9.  Rick van Wegberg              9703817   Patrick                  1:30.89     1:31.05       
   10.  Tim Peeters                   9700363   RZ                       1:38.12     1:31.15       
   11.  Tim Stassen                   9702939   ZC Valkenburg            1:33.29     1:31.29       
   12.  Danny Hamers                  9701169   ZC Valkenburg            1:37.48     1:38.13       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Meisjes, 100m vrije slag                    Meisjes Junioren 2
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Audrey Bams                   9803700   Zwemclub Eijsden         1:04.09     1:02.44       
    2.  Janina Beckers                9800574   Eurode KZC               1:04.46     1:02.46       
    3.  Carmen van de Rijt            9801412   ZC Valkenburg            1:04.92     1:04.42       
    4.  Chayenne Poorts               9800670   Nimo                     1:04.21     1:05.90       
    5.  Shania Haenen                 9802528   Eurode KZC               1:06.92     1:06.16       
    6.  Celine Kerkhofs               9800548   Kimbria                  1:08.95     1:08.13       
    7.  Bonnie van der Valk           9804668   Eurode KZC               1:10.29     1:08.58       
    8.  Tamara Bloemers               9801328   ZPC Nederweert           1:08.35     1:08.66       
    9.  Serafina Vlijt                9801142   De Roersoppers           1:08.54     1:08.74       
   10.  Fenne Vervoort                9802916   Noord Limburg(SG)        1:08.60     1:09.08       
   DIS  McKenzie Kelly                9805438   Eurode KZC               1:08.89                   
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 1
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Severins                9800559   Eurode KZC               1:03.02     1:03.31       
    2.  Koen Wijnands                 9800247   De Roersoppers           1:10.57     1:10.00       
    3.  Dylan Wolters                 9800287   Hellas-Glana             1:11.24     1:10.02       
    4.  Bart Köhlen                   9802453   Hellas-Glana             1:10.05     1:10.17       
    5.  Lars Hobus                    9804935   RZL                      1:12.32     1:10.75       
    6.  Caio Passos-newman            9801043   Kimbria                  1:15.15     1:13.01       
    7.  Raoul van Lijf                9802271   Zwemclub Eijsden         1:15.20     1:13.20       
    8.  Jhamiro Habets                9800803   Brunssum                 1:18.36     1:13.82       
    9.  Max Peuten                    9800431   HZPC                     1:15.92     1:14.58       
   10.  Stefan Willigers              9803213   Zwemclub Eijsden         1:18.34     1:16.23       
   11.  Bart van der Linden           9801229   Mosa Regio               1:19.89     1:18.50       
   12.  Robbin Vonk                   9800737   De Roersoppers           1:11.84     1:19.64       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                        Meisjes, 100m rugslag                     Meisjes Junioren 1
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen van Duren               9901412   Noord Limburg(SG)        1:19.68     1:20.71       
    2.  Arijana Alijagic              9902826   Kzpc                     1:30.44     1:22.23       
    3.  Renee Roosen                  9900074   Zwemclub Eijsden         1:22.51     1:22.82       
    4.  Manon Herben                  9903116   Zwemclub Eijsden         1:23.30     1:23.74       
    5.  Kayleigh Fortuin              9902072   Hellas-Glana             1:28.07     1:26.74  FJ 1 
    6.  Denise Craenen                9900040   Hellas-Glana             1:26.50     1:26.74  FJ 2 
    7.  Quinty Schoens                9903246   Zeps                     1:30.70     1:27.31       
    8.  Denise Blok                   9900572   ZC Valkenburg            1:29.07     1:27.41       
    9.  Jody Savelberg                9900438   Eurode KZC               1:31.14     1:27.75       
   10.  Hilde Litjens                 9901156   HZPC                     1:29.34     1:28.34       
   11.  Amber Thevissen               9900918   De Roersoppers           1:30.15     1:30.92       
   DIS  Malon Hanssen                 9901472   ROB                      1:29.86     1:30.10  RC   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Jiska van Rijt                9901880   Patrick                  1:32.04                   
    NG  Sterre Schlicher              9901672   RZ                       1:30.00                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Minioren 6
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toine Willigers               9902155   Zwemclub Eijsden         1:17.71     1:16.82       
    2.  Koen Koster                   9900517   HZPC                     1:20.84     1:18.28       
    3.  Daan Jente                    9900277   Brunssum                 1:20.45     1:18.85       
    4.  Dario van Hulst               9903169   ZC Valkenburg            1:23.63     1:21.07       
    5.  Stan Stelten                  9900461   Hellas-Glana             1:25.85     1:24.36       
    6.  Serve Nelissen                9900579   De Roersoppers           1:26.39     1:26.50       
    7.  Lars van der Haijden          9900225   Hellas-Glana             1:32.94     1:27.02       
    8.  Leroy de Brouwer              9900739   Nimo                     1:30.79     1:27.95       
    9.  Rick Delvaux                  9901099   Mosa Regio               1:32.64     1:29.76       
   10.  Cas Louwarts                  9901249   RZ                       1:31.70     1:32.48       
   11.  Timo Warnier                  9900145   Zwemclub Eijsden         1:33.47     1:36.72       
   DIS  Sander Aerts                  9902045   HZPC                     1:30.95     1:28.91       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 4 x 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                                  HZPC                     4:02.93     4:08.52       
        Alice Janssen, 89                            Judith van Meijel, 91
        Manon Koster, 97                             Ingrid van Horen, 92
          1:02.88  4:08.52

    2.  Nimo 1                                  Nimo                     4:07.88     4:12.39       
        Ingrid Jansen, 87                            Melissa Meijer, 93
        Vera Weinberg, 93                            Jona Pisters, 95
          1:04.89  4:12.39

    3.  Zwemclub Eijsden 1                      Zwemclub Eijsden         4:16.93     4:12.44       
        Astrid van den Brandt, 95                    Audrey Bams, 98
        Clara Willigers, 96                          Ina Willigers, 97
          1:03.88  4:12.44

    4.  ZC Valkenburg 1                         ZC Valkenburg            4:13.55     4:16.47       
        Misty Coert, 93                              Dimphy van de Laar, 92
        Carmen van de Rijt, 98                       Nina Grispen, 97
          1:01.83  4:16.47

    5.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             4:13.76     4:21.84       
        Ilona Remmel, 93                             Eline van der Plas, 95
        Elishia Sinkiewicz, 97                       Maaike Sanders, 96
          1:05.42  4:21.84

    6.  RZL 1                                   RZL                      4:19.33     4:22.10       
        Maaike Knops, 94                             Michelle Meusen, 94
        Karin Bongers, 93                            Renske Venner, 90
          1:09.45  4:22.10

    7.  De Rog 1                                De Rog                   4:30.70     4:22.22       
        Danique Scheepers, 97                        Hilde vd Schans, 95
        Michelle van Zon, 98                         Anne Michelle Vos, 91
          4:22.22

    8.  RZ 1                                    RZ                       4:13.74     4:23.82       
        Svenja Zonneveld, 93                         Celina Austen, 96
        Linda Dehing, 94                             Denise Austen, 93
          1:04.70  4:23.82

    9.  De Roersoppers 1                        De Roersoppers           4:26.03     4:27.41       
        Serafina Vlijt, 98                           Ilse Clevers, 85
        Shanna Hintzen, 95                           Sabine Klesman, 92
          1:07.87  4:27.41

   10.  ZON/S&S 1                               ZON/S&S                  4:31.78     4:30.50       
        Danique Ubags, 90                            Chidi Hennigfeld, 93
        Rylana Slaghuis, 94                          Cato Vrouenraets, 90
          1:08.38  4:30.50

   11.  Nimo 2                                  Nimo                     4:26.25     4:36.02       
        Sanne Kerkhoff, 93                           Anke Snijkers, 92
        Fanny Robbertsen, 91                         Chloé Rutzerveld, 92
          1:08.98  4:36.02

   12.  Hellas-Glana 2                          Hellas-Glana             4:26.70     4:45.29       
        Wendy Bex, 97                                Myrthe van der Haijden, 98
        Charissa Drost, 97                           Andra Dols, 95
          1:05.64  4:45.29




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 4 x 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
8-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                         ZC Valkenburg            3:40.65     3:37.79       
        Jelle Peltzer, 94                            Jacky Coumans, 90
        Mart Theunissen, 95                          Yvo op den Kamp, 89
            52.90  3:37.79

    2.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             3:33.52     3:38.54       
        Alan Smeets, 84                              Stan Tummers, 94
        Ruben Klinkers, 94                           Davy Verreussel, 89
            57.15  3:38.54

    3.  RZL 1                                   RZL                      3:41.72     3:42.23       
        Ruud Bex, 92                                 Martin Teley, 89
        Stijn Agten, 87                              Peter Crijns, 88
            57.89  3:42.23

    4.  Zwemclub Eijsden 1                      Zwemclub Eijsden         3:57.20     3:48.02       
        Sven Bams, 94                                Philip Bams, 96
        Jochim Herben, 95                            Laurent Bams, 96
            57.58  3:48.02

    5.  De Roersoppers 1                        De Roersoppers           3:51.15     3:49.32       
        Christiaan Fusers, 87                        Remco de Veen, 89
        Willem Jongen, 91                            Patrick Creemers, 90
            57.76  3:49.32

    6.  Hellas-Glana 2                          Hellas-Glana             3:53.64     3:53.06       
        Kevin Wolters, 95                            Kenny Sieben, 95
        Pieter de Heer, 89                           Jory Niemark, 92
            59.86  3:53.06

    7.  HZPC 1                                  HZPC                     3:48.91     3:55.42       
        Ralph van Megen, 92                          Bram Becks, 93
        Sem Hermans, 96                              Stefan Kranenbroek, 79
            58.23  3:55.42

    8.  Nimo 1                                  Nimo                     3:56.30     3:57.12       
        Sander van den Berg, 87                      Kiowa Kamaansing, 95
        Yoeri Cuijpers, 94                           Ronald Waldus, 92
            57.90  3:57.12

    9.  Kimbria 1                               Kimbria                  3:49.62     4:02.49       
        Jeroen Custers, 91                           Tommie Amalo, 93
        Glenn Rompelberg, 93                         Alain Dassen, 92
            58.45  4:02.49

   10.  ZON/S&S 1                               ZON/S&S                  4:03.94     4:04.06       
        Bjorn van de Kuit, 93                        Mark Snijders, 88
        Tim Ramaekers, 96                            Robin Ramaekers, 93
          1:01.87  4:04.06

   11.  ZPC Nederweert 1                        ZPC Nederweert           4:05.19     4:05.06       
        Joop Truijen, 94                             Tom Moonen, 93
        Martijn Princen, 93                          Koen van der Wallen, 94
          1:04.06  4:05.06

    NG  Brunssum 1                              Brunssum                 3:57.53                   
        Robin Borger, 93                             Rico Nemeth, 90
        Alexandre Mateus, 95                         Daniël Beaujean, 83




SPLASH Meet Manager 11Registered to Hellas-Glana