Limburgse Winterkampioenschappen
Sittard (NED),    8. - 9.1.2011,    Korte baan (25m)

Nr. 37. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 38. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 39. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 40. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 41. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 42. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 43. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 1    Nr. 44. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 2
Nr. 45. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 46. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4
Nr. 47. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 48. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 3
Nr. 49. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 50. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2
Nr. 51. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 52. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 1
Nr. 53. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 54. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 55. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 56. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 57. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 58. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 59. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 1    Nr. 60. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 2
Nr. 61. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 62. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4
Nr. 63. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 64. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 3
Nr. 65. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 66. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2
Nr. 67. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 68. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 1
Nr. 69. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1    Nr. 70. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 71. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 72. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Meisjes, 4 x 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemclub Eijsden 1                      Zwemclub Eijsden         4:24.89     4:15.07       
        Irma van den Brandt, 97                      Audrey Bams, 98
        Sabine Wetsels, 97                           Ina Willigers, 97
          1:03.81  4:15.07

    2.  Eurode KZC 1                            Eurode KZC               4:30.56     4:26.68       
        Joëlle Savelberg, 97                         Bonnie van der Valk, 98
        Shania Haenen, 98                            Janina Beckers, 98
          1:09.60  4:26.68

    3.  Nimo 1                                  Nimo                     4:31.22     4:32.28       
        Melanie Leunissen, 98                        Daphne Erkens, 98
        Mignon Peeters, 97                           Chayenne Poorts, 98
          1:09.35  4:32.28

    4.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             4:26.66     4:37.15       
        Elishia Sinkiewicz, 97                       Kelly Craenen, 97
        Charissa Drost, 97                           Wendy Bex, 97
          1:04.90  4:37.15

    5.  Mosa Regio 1                            Mosa Regio               4:42.39     4:43.93       
        Floor Brouwer, 97                            Maartje Janssen, 97
        Judith Wienen, 97                            Rianne Mooren, 97
          1:11.78  4:43.93

    6.  HZPC 1                                  HZPC                     4:45.68     4:43.98       
        Lotte van Megen, 97                          Celine Buijssen, 98
        Milou Peeters, 98                            Manon Koster, 97
          1:12.97  4:43.98

    7.  De Roersoppers 1                        De Roersoppers           4:52.72     4:49.61       
        Lotte van Haarst, 97                         Anneloes Meijers, 97
        Ydwien Vervoort, 98                          Serafina Vlijt, 98
          1:11.40  4:49.61

    8.  ZPC Nederweert 1                        ZPC Nederweert           4:54.07     4:55.33       
        Melissa Scheerman, 97                        Jessica de Leeuw, 97
        Karlijn Truijen, 97                          Tamara Bloemers, 98
          1:14.81  4:55.33

    9.  Noord Limburg(SG) 1                     Noord Limburg(SG)        5:01.81     4:56.23       
        Maxime Rintjema, 97                          Sarah Bos, 97
        Ellen van Duren, 99                          Fenne Vervoort, 98
          1:15.70  4:56.23

   10.  Eurode KZC 2                            Eurode KZC               5:00.97     5:03.72       
        Rianne de Croock, 98                         Hannah Billman, 98
        Desteny Karssemakers, 97                     Jody Savelberg, 99
          1:09.66  5:03.72

    NG  ZC Valkenburg 1                         ZC Valkenburg            4:38.18                   
        Nina Grispen, 97                             Denise Blok, 99
        Nina Vriezelaar, 99                          Minke Theunissen, 98




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 4 x 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Brunssum 1                              Brunssum                 4:48.00     4:36.47       
        Kirk Koelstra, 99                            Daan Jente, 99
        Ruben Dietzenbacher, 97                      Ivo Nemeth, 97
          1:10.39  4:36.47

    2.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             4:46.60     4:40.97       
        Dylan Wolters, 98                            Lars van der Haijden, 99
        Gabriel Brind'Amour Riffou, 97               Joey Derhaag, 97
          1:11.28  4:40.97

    3.  Zwemclub Eijsden 1                      Zwemclub Eijsden         5:01.33     4:51.09       
        Toine Willigers, 99                          Raoul van Lijf, 98
        Stefan Willigers, 98                         Timo Warnier, 99
          4:51.09

    4.  De Roersoppers 1                        De Roersoppers           4:50.68     4:52.28       
        Robbin Vonk, 98                              Serve Nelissen, 99
        Mark Tiemersma, 97                           Koen Wijnands, 98
          1:14.00  4:52.28

    5.  HZPC 1                                  HZPC                     4:45.42     4:53.06       
        Koen Koster, 99                              Sander Aerts, 99
        Pieter Otten, 98                             Max Hermans, 97
          1:09.82  4:53.06

    NG  RZL 1                                   RZL                      4:57.72                   
        Sven Geenen, 98                              Lars Hobus, 98
        Joeri Jacobs, 97                             Ivo Grosveld, 97




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                      Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Minioren 5 en later
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                0000074   Kimbria                  1:14.07     1:11.25       
    2.  Amber Raadschilders           0000534   Kimbria                  1:15.85     1:14.57       
    3.  Lieve Göbbels                 0000514   Eurode KZC               1:16.42     1:15.93       
    4.  Milou van den Beucken         0002564   Mosa Regio               1:23.18     1:18.86       
    5.  Manon Ritten                  0002440   Eurode KZC               1:22.26     1:19.13       
    6.  Esmée Venner                  0000380   ZPC Nederweert           1:22.56     1:19.37       
    7.  Imke van den Hoef             0101552   HZPC                     1:20.42     1:20.15       
    8.  Kim Rebergen                  0100676   Hellas-Glana             1:24.14     1:20.41       
    9.  Myrthe Winkelhuijzen          0100350   Zeps                     1:24.64     1:20.82       
   10.  Marjolein Schoonheim          0000250   De Roersoppers           1:23.53     1:20.87       
   11.  Romy Radermacher              0001070   Hellas-Glana             1:22.41     1:20.88       
   12.  Kirsten Theunissen            0000072   Zwemclub Eijsden         1:24.44     1:23.39       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Minioren 5 en later
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             0000181   Brunssum                 1:11.32     1:08.92       
    2.  Milo Simons                   0000513   ZON/S&S                  1:18.29     1:13.53       
    3.  Dimitar Kamnarovski           0000593   Hellas-Glana             1:18.02     1:16.48       
    4.  Bas Dijkstra                  0000043   Nimo                     1:20.16     1:18.34  FJ 1 
    5.  Luuk Roosen                   0100577   Zwemclub Eijsden         1:19.09     1:18.34  FJ 2 
    6.  Kjell Bakker                  0000297   Eurode KZC               1:22.44     1:19.36       
    7.  Niels de Boer                 0001977   Eurode KZC               1:19.77     1:19.54       
    8.  Giel van Megen                0000265   HZPC                     1:25.80     1:22.99       
    9.  Alex Buijs                    0100807   Zwemclub Eijsden         1:26.82     1:23.53       
   10.  Daniël Vlijt                  0100183   Patrick                  1:28.15     1:24.32       
   11.  Lars Kerremans                0100305   Hellas-Glana             1:29.49     1:25.18       
   12.  Remco Hattum van              0100003   Eurode KZC               1:28.51     1:28.29       
    NG  Bo Snijders                   0000033   RZL                      1:23.07                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                       Dames, 100m vlinderslag                   Dames Senioren Open
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Greven                  8705620   ZC Valkenburg            1:05.54     1:05.83       
    2.  Anne Michelle Vos             9107994   De Rog                   1:10.18     1:06.03       
    3.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     1:07.23     1:07.54       
    4.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:06.60     1:07.56       
    5.  Bernadette Verstegen          9107878   Noord Limburg(SG)        1:10.15     1:08.71       
    6.  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               1:08.86     1:09.98       
    7.  Ilona Remmel                  9302198   Hellas-Glana             1:07.03     1:10.31       
    8.  Misty Coert                   9300162   ZC Valkenburg            1:06.35     1:10.91       
    9.  Vera Weinberg                 9302144   Nimo                     1:09.09     1:11.17       
   10.  Suzanne Duijkers              8701024   ZON/S&S                  1:11.43     1:13.70       
   11.  Jolien van Golde              9204200   Kimbria                  1:11.74     1:18.53       
    NG  Michelle Verouden             9400150   HZPC                     1:07.86                   
    NG  Dimphy van de Laar            9201052   ZC Valkenburg            1:11.74                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                       Heren, 100m vlinderslag                   Heren Senioren Open
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davy Verreussel               8903341   Hellas-Glana               55.83       57.27       
    2.  Peter Crijns                  8800673   RZL                        59.90       58.10       
    3.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg              59.38       59.38       
    4.  Christiaan Fusers             8700977   De Roersoppers           1:03.76     1:02.32       
    5.  Remco de Veen                 8903247   De Roersoppers           1:02.54     1:02.45       
    6.  Kasper v. Dijk                9200249   Noord Limburg(SG)        1:00.89     1:02.92       
    7.  Alain Dassen                  9203459   Kimbria                  1:00.75     1:03.31       
    8.  Sander van Elburg             8800937   ZC Valkenburg            1:02.68     1:03.64       
    9.  Tom van der Sterren           8502495   Patrick                  1:03.45     1:05.05  FJ 1 
   10.  Ralph van Megen               9201613   HZPC                     1:02.60     1:05.05  FJ 2 
   11.  Charel Thewissen              9005591   Kimbria                  1:02.73     1:05.05  FJ 3 
   12.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana             1:01.53     1:10.39       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Jongens, 100m schoolslag                         Heren Jeugd 1
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Klinkers                9403511   Hellas-Glana             1:10.10     1:08.93       
    2.  Jelle Peltzer                 9403779   ZC Valkenburg            1:10.51     1:09.64       
    3.  Joep Suskens                  9400627   De Roersoppers           1:15.54     1:13.54       
    4.  Jeffrey Schijns               9401797   Eurode KZC               1:15.20     1:13.62       
    5.  Stan Tummers                  9400649   Hellas-Glana             1:13.41     1:13.75       
    6.  Tim Sonnemans                 9403017   RZL                      1:17.20     1:17.87       
    7.  Ivo Hover                     9404679   Patrick                  1:20.23     1:19.21       
    8.  Sven Bams                     9405853   Zwemclub Eijsden         1:23.99     1:23.33       
    9.  Joop Truijen                  9401111   ZPC Nederweert           1:24.00     1:25.14       
   10.  Ken Boonen                    9401481   RZL                      1:25.39     1:25.38       
   11.  Yoeri Cuijpers                9403969   Nimo                     1:22.89     1:25.75       
    NG  Silvan Viehmann               9403763   Hellas-Glana             1:19.81                   
    NG  Jim Ketelings                 9403901   RZ                       1:22.43                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                      Jongens, 100m schoolslag                         Heren Jeugd 2
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wilco van der Sluis           9300469   Hellas-Glana             1:14.80     1:14.76       
    2.  Tom Moonen                    9304169   ZPC Nederweert           1:15.21     1:15.34       
    3.  Bram Becks                    9303701   HZPC                     1:17.16     1:17.28       
    4.  Robin Ramaekers               9304385   ZON/S&S                  1:16.26     1:19.96       
    5.  Patrick Janssen               9302009   HZPC                     1:18.09     1:20.48       
    6.  Glenn Rompelberg              9303807   Kimbria                  1:21.49     1:20.78       
    7.  Marc Craenen                  9301055   Patrick                  1:23.04     1:22.47       
    8.  Tommie Amalo                  9307075   Kimbria                  1:24.56     1:24.15       
    9.  Robin Borger                  9305183   Brunssum                 1:20.98     1:24.42       
   10.  Bjorn van de Kuit             9306693   ZON/S&S                  1:21.88     1:25.08       
   11.  Vasily Oros                   9304329   ZON/S&S                  1:29.76     1:30.10       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                        Meisjes, 100m rugslag                        Meisjes Jeugd 2
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jona Pisters                  9501784   Nimo                     1:10.35     1:11.80       
    2.  Eline van der Plas            9500866   Hellas-Glana             1:14.53     1:14.34       
    3.  Marlou Jacobs                 9502388   RZL                      1:13.87     1:14.57       
    4.  Floor Weijmans                9502522   HZPC                     1:16.15     1:14.94       
    5.  Fiona Meuffels                9504366   Patrick                  1:15.95     1:15.00       
    6.  Astrid van den Brandt         9505226   Zwemclub Eijsden         1:16.02     1:15.64       
    7.  Loes Mennen                   9502394   ZPC Nederweert           1:16.30     1:17.83       
    8.  Karin van der Aalst           9501356   ZON/S&S                  1:19.26     1:19.75  FJ 1 
    9.  Kimberley de Brouwer          9505392   Nimo                     1:21.13     1:19.75  FJ 2 
   10.  Juul van Berlo                9501490   HZPC                     1:20.02     1:20.02       
   11.  Hilde vd Schans               9502710   De Rog                   1:20.07     1:20.56       
   12.  Andra Dols                    9502764   Hellas-Glana             1:20.59     1:21.82       
    NG  Shanna Hintzen                9504876   De Roersoppers           1:20.64                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 4
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Theunissen               9500483   ZC Valkenburg            1:05.81     1:03.78       
    2.  Kenny Sieben                  9503663   Hellas-Glana             1:07.67     1:04.99       
    3.  Arthur van Noorden            9501239   ZC Valkenburg            1:10.04     1:08.90       
    4.  Jochim Herben                 9503407   Zwemclub Eijsden         1:11.29     1:09.04       
    5.  Luuk Janssen                  9503497   Mosa Regio               1:10.02     1:09.10       
    6.  Kiowa Kamaansing              9500125   Nimo                     1:10.83     1:09.63       
    7.  Dylan Notten                  9500099   Brunssum                 1:09.43     1:10.53       
    8.  Stan Snijders                 9500485   RZL                      1:08.57     1:10.57       
    9.  Joeri Kerkhoff                9501689   Nimo                     1:13.15     1:10.74       
   10.  Laurence Smits                9500007   Eurode KZC               1:13.79     1:10.94       
   11.  Kevin Wolters                 9501965   Hellas-Glana             1:13.56     1:11.59       
   12.  Andreas Waldus                9503581   Nimo                     1:13.57     1:13.82       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Meisjes, 100m vrije slag                       Meisjes Jeugd 1
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Céline Jennes                 9602154   Eurode KZC               1:05.76     1:02.94       
    2.  Maaike Sanders                9602806   Hellas-Glana             1:03.41     1:03.38       
    3.  Clara Willigers               9604088   Zwemclub Eijsden         1:08.06     1:03.59       
    4.  Lisanne Jente                 9600788   Brunssum                 1:07.22     1:07.53       
    5.  Ilse Litjens                  9602640   HZPC                     1:08.31     1:08.26       
    6.  Robin Klasens                 9604532   Brunssum                 1:11.38     1:08.30       
    7.  Shanna van Gelooven           9605444   MZPC                     1:11.39     1:11.53       
    8.  Tamara Michels                9606236   Brunssum                 1:13.42     1:12.62  FJ 1 
    9.  Nieske Janssen                9601328   Nimo                     1:13.02     1:12.62  FJ 2 
   10.  Jenny Smeets                  9601116   ZPC Nederweert           1:13.68     1:14.76       
   11.  Jennifer Nelissen             9602546   Eurode KZC               1:13.24     1:15.69       
   DIS  Celina Austen                 9602056   RZ                       1:08.96                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 3
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent Bams                  9600193   Zwemclub Eijsden           56.95       53.97       
    2.  Philip Bams                   9600195   Zwemclub Eijsden           59.07       57.12       
    3.  Sem Hermans                   9601259   HZPC                       58.64       59.61       
    4.  Bram in 't Zandt              9601257   Mosa Regio               1:01.36     1:00.48       
    5.  Timo Billman                  9601033   Eurode KZC               1:01.31     1:02.13       
    6.  Sam Derks                     9600719   HZPC                     1:01.23     1:02.24       
    7.  Brando Bocken                 9600215   Zeps                     1:04.31     1:02.97       
    8.  Martijn Weinberg              9600955   Nimo                     1:06.90     1:03.14       
    9.  Björn Piket                   9602133   HZPC                     1:05.15     1:03.33       
   10.  Swen Cox                      9604679   Zeps                     1:06.02     1:05.32       
   11.  Tim Ramaekers                 9600629   ZON/S&S                  1:05.56     1:05.40       
   12.  Djeremy Hesseling             9603197   Mosa Regio               1:05.98     1:06.00       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                      Meisjes, 100m vlinderslag                   Meisjes Junioren 3
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ina Willigers                 9702678   Zwemclub Eijsden         1:15.48     1:11.07       
    2.  Wendy Bex                     9701232   Hellas-Glana             1:11.05     1:11.50       
    3.  Manon Koster                  9701312   HZPC                     1:14.51     1:11.87       
    4.  Nina Grispen                  9700656   ZC Valkenburg            1:14.45     1:14.29       
    5.  Danique Scheepers             9700836   De Rog                   1:21.18     1:14.93       
    6.  Mignon Peeters                9701048   Nimo                     1:19.13     1:18.25       
    7.  Joëlle Savelberg              9702464   Eurode KZC               1:15.39     1:18.56       
    8.  Irma van den Brandt           9702676   Zwemclub Eijsden         1:20.73     1:18.70       
    9.  Elishia Sinkiewicz            9702110   Hellas-Glana             1:18.95     1:21.34       
   10.  Rianne Mooren                 9703018   Mosa Regio               1:22.46     1:22.81       
   11.  Maxime Rintjema               9700916   Noord Limburg(SG)        1:27.34     1:24.57       
   12.  Janelle van den Heuvel        9700842   Brunssum                 1:24.17     1:29.04       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 2
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Hermans                   9700879   HZPC                     1:08.51     1:07.49       
    2.  Ivo Grosveld                  9702483   RZL                      1:17.48     1:13.22       
    3.  Lars van Didden               9701615   Zeps                     1:16.56     1:13.46       
    4.  Ted Wilders                   9701177   Mosa Regio               1:23.42     1:13.89       
    5.  Jitse Zonneveld               9703133   RZ                       1:24.82     1:18.01       
    6.  Tim Peeters                   9700363   RZ                       1:26.70     1:20.62       
    7.  Gabriel Brind'Amour Riffou    9704975   Hellas-Glana             1:24.51     1:22.94       
    8.  Jeroen de Croock              9702025   Eurode KZC               1:24.33     1:25.46       
    9.  Tim Stassen                   9702939   ZC Valkenburg            1:21.36     1:26.25       
   10.  Ivo Nemeth                    9700075   Brunssum                 1:33.55     1:30.15       
   11.  Lars Hamacher                 9703189   Patrick                  1:35.64     1:31.73       
   12.  Ruben Dietzenbacher           9703259   Brunssum                 1:40.09     1:31.97       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                        Meisjes, 100m rugslag                     Meisjes Junioren 2
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Janina Beckers                9800574   Eurode KZC               1:16.99     1:11.75       
    2.  Chayenne Poorts               9800670   Nimo                     1:15.18     1:13.66       
    3.  Audrey Bams                   9803700   Zwemclub Eijsden         1:18.81     1:15.00       
    4.  Tamara Bloemers               9801328   ZPC Nederweert           1:19.91     1:16.42       
    5.  Celine Kerkhofs               9800548   Kimbria                  1:20.93     1:18.43       
    6.  Daphne Erkens                 9802372   Nimo                     1:18.49     1:20.10       
    7.  Minke Theunissen              9801826   ZC Valkenburg            1:23.08     1:20.25       
    8.  Shania Haenen                 9802528   Eurode KZC               1:21.74     1:20.26       
    9.  Fenne Vervoort                9802916   Noord Limburg(SG)        1:20.83     1:21.14       
   10.  Rian Bongers                  9802022   RZL                      1:23.59     1:21.44       
   11.  Jessica van Dijk              9800552   Kimbria                  1:24.86     1:22.07       
   12.  Celine Buijssen               9801484   HZPC                     1:25.24     1:23.07       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 1
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Severins                9800559   Eurode KZC               1:19.80     1:17.71       
    2.  Bart van der Linden           9801229   Mosa Regio               1:27.80     1:23.87       
    3.  Stefan Willigers              9803213   Zwemclub Eijsden         1:30.63     1:25.75       
    4.  Koen Wijnands                 9800247   De Roersoppers           1:31.00     1:26.12       
    5.  Raoul van Lijf                9802271   Zwemclub Eijsden         1:30.54     1:26.47       
    6.  Tijn Wolfhagen                9800427   Eurode KZC               1:28.36     1:27.25       
    7.  Caio Passos-newman            9801043   Kimbria                  1:32.48     1:27.49       
    8.  Dylan Wolters                 9800287   Hellas-Glana             1:34.22     1:28.32       
    9.  Jhamiro Habets                9800803   Brunssum                 1:35.04     1:29.72       
   10.  Thijmen Bruist                9802597   Brunssum                 1:32.68     1:30.72       
   11.  Robbin Vonk                   9800737   De Roersoppers           1:28.45     1:33.98       
    NG  Bart Köhlen                   9802453   Hellas-Glana             1:25.07                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                      Meisjes, 100m schoolslag                    Meisjes Junioren 1
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Quinty Schoens                9903246   Zeps                     1:36.06     1:30.47       
    2.  Renee Roosen                  9900074   Zwemclub Eijsden         1:36.00     1:30.53       
    3.  Kayleigh Fortuin              9902072   Hellas-Glana             1:34.24     1:31.26       
    4.  Arijana Alijagic              9902826   Kzpc                     1:34.19     1:32.29       
    5.  Nina Vriezelaar               9900570   ZC Valkenburg            1:36.30     1:33.04       
    6.  Myrthe Goertz                 9901902   Zeps                     1:39.52     1:34.91       
    7.  Ellen van Duren               9901412   Noord Limburg(SG)        1:39.95     1:35.09       
    8.  Amber Thevissen               9900918   De Roersoppers           1:36.76     1:35.79       
    9.  Jody Savelberg                9900438   Eurode KZC               1:39.92     1:37.44       
   10.  Hilde Litjens                 9901156   HZPC                     1:44.64     1:38.74       
   11.  Bo van der Vorst              9904998   Patrick                  1:40.02     1:43.95       

    BM  Sterre Schlicher              9901672   RZ                       1:39.59     1:37.10       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Minioren 6
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Koster                   9900517   HZPC                     1:31.59     1:31.03       
    2.  Toine Willigers               9902155   Zwemclub Eijsden         1:35.70     1:32.96       
    3.  Timo Warnier                  9900145   Zwemclub Eijsden         1:35.29     1:33.53       
    4.  Joshua Sinkiewicz             9900431   ZON/S&S                  1:39.04     1:34.54       
    5.  Cas Louwarts                  9901249   RZ                       1:40.72     1:35.29       
    6.  Serve Nelissen                9900579   De Roersoppers           1:38.95     1:37.72       
    7.  Daan Jente                    9900277   Brunssum                 1:41.65     1:39.77       
    8.  Lars van der Haijden          9900225   Hellas-Glana             1:46.36     1:42.83       
    9.  Gilian Hubers                 9901551   Zeps                     1:46.29     1:42.95       
   10.  Rick Delvaux                  9901099   Mosa Regio               1:45.50     1:45.21       
   11.  Roel Wijnands                 9901877   De Roersoppers           1:46.28     1:45.50       
   DIS  Stan Stelten                  9900461   Hellas-Glana             1:40.82     1:35.88       
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
    NG  Mariano Paulussen             9901283   Patrick                  1:47.13                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                      Meisjes, 50m vlinderslag           Meisjes Minioren 5 en later
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                0000074   Kimbria                    41.52       38.50       
    2.  Lieve Göbbels                 0000514   Eurode KZC                 40.48       39.80       
    3.  Imke van den Hoef             0101552   HZPC                       40.48       40.84       
    4.  Julie Ouillon                 0000704   Kimbria                    41.90       41.20       
    5.  Amber Raadschilders           0000534   Kimbria                    42.76       41.71       
    6.  Kirsten Theunissen            0000072   Zwemclub Eijsden           42.73       41.87       
    7.  Milou van den Beucken         0002564   Mosa Regio                 44.47       42.06       
    8.  Nikki Smeets                  0200080   ZC Valkenburg              46.84       43.31       
    9.  Esmée Venner                  0000380   ZPC Nederweert             46.14       44.10       
   10.  Romy Radermacher              0001070   Hellas-Glana               46.02       45.76       
   11.  Manon Ritten                  0002440   Eurode KZC                 46.25       46.13       
   12.  Loes Willigers                0001232   Zwemclub Eijsden           47.03       46.66       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                      Jongens, 50m vlinderslag           Jongens Minioren 5 en later
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             0000181   Brunssum                   35.42       35.29       
    2.  Niels de Boer                 0001977   Eurode KZC                 40.41       39.19       
    3.  Luuk Roosen                   0100577   Zwemclub Eijsden           42.70       40.60       
    4.  Dimitar Kamnarovski           0000593   Hellas-Glana               43.82       42.44       
    5.  Bas Dijkstra                  0000043   Nimo                       41.46       42.74       
    6.  Daniël Vlijt                  0100183   Patrick                    44.16       42.78       
    7.  Liam Meuldijk                 0100225   Hellas-Glana               48.15       45.12       
    8.  Giel van Megen                0000265   HZPC                       45.59       45.81       
    9.  Milo Simons                   0000513   ZON/S&S                    47.24       47.72       
   10.  Remco Hattum van              0100003   Eurode KZC                 46.88       52.43       
   DIS  Raf Hendriks                  0100879   ZC Valkenburg              48.92                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
    NG  Bo Snijders                   0000033   RZL                        42.94                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                       Dames, 100m vrije slag                    Dames Senioren Open
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne Michelle Vos             9107994   De Rog                   1:00.42       59.28       
    2.  Melissa Meijer                9304374   Nimo                     1:00.04     1:00.63       
    3.  Misty Coert                   9300162   ZC Valkenburg            1:00.13     1:00.64       
    4.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                       59.28     1:01.27  FJ 1 
    5.  Lotte Greven                  8705620   ZC Valkenburg            1:00.30     1:01.27  FJ 2 
    6.  Bernadette Verstegen          9107878   Noord Limburg(SG)        1:02.54     1:01.66       
    7.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     1:01.31     1:03.22       
    8.  Denise Austen                 9303778   RZ                       1:02.32     1:03.54       
    9.  Vera Weinberg                 9302144   Nimo                     1:02.39     1:04.02       
   10.  Sabine Klesman                9202860   De Roersoppers           1:02.81     1:04.54       
   11.  Selena van Cruchten           9401608   RZ                       1:02.11     1:05.08       
   12.  Ilona Remmel                  9302198   Hellas-Glana             1:02.86     1:05.16       
    NG  Michelle Verouden             9400150   HZPC                       59.15                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                       Heren, 100m vrije slag                    Heren Senioren Open
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter Crijns                  8800673   RZL                        53.58       53.22       
    2.  Yvo op den Kamp               8901553   ZC Valkenburg              54.52       53.41       
    3.  Davy Verreussel               8903341   Hellas-Glana               51.86       53.82       
    4.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       56.21       54.64       
    5.  Martin Teley                  8906059   RZL                        54.00       55.95       
    6.  Sander van Elburg             8800937   ZC Valkenburg              54.94       56.15       
    7.  Kasper v. Dijk                9200249   Noord Limburg(SG)          55.42       56.50       
    8.  Alain Dassen                  9203459   Kimbria                    55.28       57.62       
    9.  Stijn Agten                   8700037   RZL                        56.25       58.10  FJ 1 
   10.  Tom van der Sterren           8502495   Patrick                    56.97       58.10  FJ 2 
   11.  Ralph van Megen               9201613   HZPC                       56.39     1:00.53       
   12.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana               52.81     1:01.68       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                      Jongens, 100m vlinderslag                        Heren Jeugd 1
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Tummers                  9400649   Hellas-Glana             1:02.29     1:00.04       
    2.  Ruben Klinkers                9403511   Hellas-Glana             1:09.69     1:01.80       
    3.  Sven Bams                     9405853   Zwemclub Eijsden         1:07.64     1:04.32       
    4.  Jelle Peltzer                 9403779   ZC Valkenburg            1:08.74     1:04.82       
    5.  Ken Boonen                    9401481   RZL                      1:13.76     1:08.39       
    6.  Yoeri Cuijpers                9403969   Nimo                     1:08.83     1:09.09       
    7.  Jeffrey Schijns               9401797   Eurode KZC               1:14.86     1:12.19       
    8.  Ivo Hover                     9404679   Patrick                  1:18.36     1:16.68       
    9.  Joep Suskens                  9400627   De Roersoppers           1:14.13     1:17.49       
 NG.ZA  Koen van der Wallen           9405561   ZPC Nederweert           1:16.18                   
    NG  Silvan Viehmann               9403763   Hellas-Glana             1:07.76                   
    NG  Stef Verheesen                9402405   Patrick                  1:12.13                   
    NG  Jim Ketelings                 9403901   RZ                       1:14.55                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                      Jongens, 100m vlinderslag                        Heren Jeugd 2
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Borger                  9305183   Brunssum                 1:04.02     1:03.64       
    2.  Robin Ramaekers               9304385   ZON/S&S                  1:04.98     1:08.06       
    3.  Marc Craenen                  9301055   Patrick                  1:12.83     1:10.60       
    4.  Glenn Rompelberg              9303807   Kimbria                  1:11.84     1:10.92       
    5.  Patrick Janssen               9302009   HZPC                     1:13.23     1:13.34       
    6.  Bram Becks                    9303701   HZPC                     1:16.57     1:16.24       
    7.  Bjorn van de Kuit             9306693   ZON/S&S                  1:16.70     1:23.79       
    8.  Vasily Oros                   9304329   ZON/S&S                  1:28.46     1:29.90       
   DIS  Erik Schwillens               9301747   MZPC                     1:21.54                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Tommie Amalo                  9307075   Kimbria                  1:29.44     1:31.02  VE   
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                      Meisjes, 100m vrije slag                       Meisjes Jeugd 2
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jona Pisters                  9501784   Nimo                     1:01.60     1:01.99       
    2.  Astrid van den Brandt         9505226   Zwemclub Eijsden         1:04.48     1:03.41       
    3.  Eline van der Plas            9500866   Hellas-Glana             1:04.06     1:04.43       
    4.  Fiona Meuffels                9504366   Patrick                  1:05.32     1:05.80       
    5.  Floor Weijmans                9502522   HZPC                     1:06.93     1:06.03       
    6.  Hilde vd Schans               9502710   De Rog                   1:06.09     1:06.15       
    7.  Leonora Arets                 9504690   Eurode KZC               1:08.37     1:08.26       
    8.  Ellen van der Wallen          9505174   ZPC Nederweert           1:08.82     1:08.37       
    9.  Loes Mennen                   9502394   ZPC Nederweert           1:09.82     1:09.08       
   10.  Andra Dols                    9502764   Hellas-Glana             1:06.77     1:10.36       
   11.  Karin van der Aalst           9501356   ZON/S&S                  1:11.00     1:11.86       
   12.  Kimberley de Brouwer          9505392   Nimo                     1:09.79     1:12.10       
    NG  Shanna Hintzen                9504876   De Roersoppers           1:09.58                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 4
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Theunissen               9500483   ZC Valkenburg              54.77       55.10       
    2.  Luuk Janssen                  9503497   Mosa Regio                 57.22       57.01       
    3.  Kenny Sieben                  9503663   Hellas-Glana             1:00.41       57.71       
    4.  Kiowa Kamaansing              9500125   Nimo                       59.50       58.92       
    5.  Jochim Herben                 9503407   Zwemclub Eijsden         1:02.51       59.04       
    6.  Max Grispen                   9501783   ZC Valkenburg            1:00.34       59.42       
    7.  Kevin Wolters                 9501965   Hellas-Glana             1:00.20       59.82       
    8.  Arthur van Noorden            9501239   ZC Valkenburg              59.89     1:01.41       
    9.  Joeri Kerkhoff                9501689   Nimo                     1:02.45     1:01.47       
   10.  Andreas Waldus                9503581   Nimo                     1:03.53     1:02.59       
   11.  Bart de Heer                  9500359   Hellas-Glana             1:03.31     1:03.54       
   12.  Stan Snijders                 9500485   RZL                        59.56     1:04.07       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                      Meisjes, 100m schoolslag                       Meisjes Jeugd 1
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Céline Jennes                 9602154   Eurode KZC               1:27.13     1:22.25       
    2.  Maaike Sanders                9602806   Hellas-Glana             1:22.24     1:24.98       
    3.  Lisanne Jente                 9600788   Brunssum                 1:27.01     1:26.51       
    4.  Emmy Linssen                  9600590   ZON/S&S                  1:28.35     1:28.70       
    5.  Ellen Borger                  9600786   Brunssum                 1:36.26     1:32.85       
    6.  Celina Austen                 9602056   RZ                       1:34.86     1:33.36       
    7.  Jennifer Nelissen             9602546   Eurode KZC               1:30.44     1:33.37       
    8.  Nieske Janssen                9601328   Nimo                     1:34.87     1:35.39       
    9.  Robin Klasens                 9604532   Brunssum                 1:39.21     1:35.44       
   10.  Ilse Litjens                  9602640   HZPC                     1:33.60     1:36.76       
   11.  Evi Schols                    9602912   Noord Limburg(SG)        1:38.13     1:38.02       
   DIS  Tamara Michels                9606236   Brunssum                 1:38.86                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 3
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent Bams                  9600193   Zwemclub Eijsden         1:14.13     1:12.53       
    2.  Timo Billman                  9601033   Eurode KZC               1:18.48     1:14.12       
    3.  Sem Hermans                   9601259   HZPC                     1:15.66     1:15.36       
    4.  Philip Bams                   9600195   Zwemclub Eijsden         1:23.42     1:21.15       
    5.  Jeroen Bongers                9602629   RZL                      1:25.88     1:21.59       
    6.  Max Vervoort                  9601405   De Roersoppers           1:20.95     1:21.92       
    7.  Björn Piket                   9602133   HZPC                     1:24.47     1:23.11       
    8.  Swen Cox                      9604679   Zeps                     1:25.72     1:23.77       
    9.  Robin Meuwissen               9602601   Patrick                  1:28.56     1:27.23       
   10.  Tim Ramaekers                 9600629   ZON/S&S                  1:30.34     1:31.11       
   DIS  Bram in 't Zandt              9601257   Mosa Regio               1:21.23                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Sam Derks                     9600719   HZPC                     1:30.21     1:30.00       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                        Meisjes, 100m rugslag                     Meisjes Junioren 3
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mignon Peeters                9701048   Nimo                     1:12.82     1:12.33       
    2.  Ina Willigers                 9702678   Zwemclub Eijsden         1:16.54     1:12.97       
    3.  Manon Koster                  9701312   HZPC                     1:12.79     1:13.07       
    4.  Danique Scheepers             9700836   De Rog                   1:14.23     1:15.18       
    5.  Irma van den Brandt           9702676   Zwemclub Eijsden         1:17.16     1:16.33       
    6.  Janelle van den Heuvel        9700842   Brunssum                 1:19.44     1:17.83       
    7.  Wendy Bex                     9701232   Hellas-Glana             1:15.92     1:18.08       
    8.  Joëlle Savelberg              9702464   Eurode KZC               1:18.43     1:18.84       
    9.  Elishia Sinkiewicz            9702110   Hellas-Glana             1:17.34     1:18.92       
   10.  Lotte van Haarst              9701858   De Roersoppers           1:20.36     1:20.53       
   11.  Rianne Mooren                 9703018   Mosa Regio               1:20.16     1:22.17       
   12.  Karlijn Truijen               9701632   ZPC Nederweert           1:20.48     1:23.40       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 2
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Hermans                   9700879   HZPC                     1:10.35     1:06.89       
    2.  Jeroen de Croock              9702025   Eurode KZC               1:14.34     1:12.63       
    3.  Ted Wilders                   9701177   Mosa Regio               1:14.02     1:13.89       
    4.  Jitse Zonneveld               9703133   RZ                       1:19.75     1:16.38       
    5.  Ivo Grosveld                  9702483   RZL                      1:17.83     1:17.45       
    6.  Ivo Nemeth                    9700075   Brunssum                 1:20.86     1:19.33       
    7.  Joey Derhaag                  9703941   Hellas-Glana             1:25.32     1:19.74  FJ 1 
    8.  Rick van Wegberg              9703817   Patrick                  1:23.65     1:19.74  FJ 2 
    9.  Danny Hamers                  9701169   ZC Valkenburg            1:25.47     1:19.90       
   DIS  Tim Stassen                   9702939   ZC Valkenburg            1:22.80                   
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
   DIS  Lars van Didden               9701615   Zeps                     1:22.97     1:18.93       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Ruben Dietzenbacher           9703259   Brunssum                 1:24.28     1:25.07       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                      Meisjes, 100m vlinderslag                   Meisjes Junioren 2
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Janina Beckers                9800574   Eurode KZC               1:16.79     1:11.26       
    2.  Chayenne Poorts               9800670   Nimo                     1:13.65     1:13.56  FJ 1 
    3.  McKenzie Kelly                9805438   Eurode KZC               1:15.70     1:13.56  FJ 2 
    4.  Shania Haenen                 9802528   Eurode KZC               1:19.00     1:15.45  FJ 1 
    5.  Serafina Vlijt                9801142   De Roersoppers           1:16.67     1:15.45  FJ 2 
    6.  Audrey Bams                   9803700   Zwemclub Eijsden         1:21.70     1:17.81       
    7.  Bonnie van der Valk           9804668   Eurode KZC               1:23.70     1:19.80       
    8.  Fenne Vervoort                9802916   Noord Limburg(SG)        1:21.51     1:21.72       
    9.  Rian Bongers                  9802022   RZL                      1:23.02     1:22.51       
   10.  Tamara Bloemers               9801328   ZPC Nederweert           1:23.21     1:22.99       
   11.  Shae Bours                    9803982   RZ                       1:29.76     1:26.65       
   12.  Rianne de Croock              9801466   Eurode KZC               1:28.96     1:32.91       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 1
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Severins                9800559   Eurode KZC               1:20.60     1:19.68       
    2.  Koen Wijnands                 9800247   De Roersoppers           1:23.82     1:22.66       
    3.  Dylan Wolters                 9800287   Hellas-Glana             1:28.93     1:30.89       
    4.  Thijmen Bruist                9802597   Brunssum                 1:42.53     1:30.92       
    5.  Bart van der Linden           9801229   Mosa Regio               1:35.11     1:32.35       
    6.  Stefan Willigers              9803213   Zwemclub Eijsden         1:35.41     1:35.30       
    7.  Jules Sinsel                  9800389   Zwemclub Eijsden         1:45.36     1:36.36       
    8.  Caio Passos-newman            9801043   Kimbria                  1:35.02     1:37.58       
    9.  Pieter Otten                  9800937   HZPC                     1:44.18     1:39.03       
   DIS  Tijn Wolfhagen                9800427   Eurode KZC               1:37.33                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Raoul van Lijf                9802271   Zwemclub Eijsden         1:30.13     1:35.19       
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
    NG  Bart Köhlen                   9802453   Hellas-Glana             1:25.21                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                      Meisjes, 100m vrije slag                    Meisjes Junioren 1
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renee Roosen                  9900074   Zwemclub Eijsden         1:12.57     1:11.14       
    2.  Arijana Alijagic              9902826   Kzpc                     1:14.17     1:13.44       
    3.  Denise Blok                   9900572   ZC Valkenburg            1:15.90     1:14.44       
    4.  Ellen van Duren               9901412   Noord Limburg(SG)        1:18.13     1:15.31       
    5.  Manon Herben                  9903116   Zwemclub Eijsden         1:20.34     1:15.98       
    6.  Quinty Schoens                9903246   Zeps                     1:17.45     1:16.02       
    7.  Amber Thevissen               9900918   De Roersoppers           1:18.73     1:16.16       
    8.  Kayleigh Fortuin              9902072   Hellas-Glana             1:19.90     1:16.51       
    9.  Mariecke de Beer              9900524   ZON/S&S                  1:19.24     1:18.00       
   10.  Myrthe Goertz                 9901902   Zeps                     1:20.90     1:20.44       
   11.  Denise Craenen                9900040   Hellas-Glana             1:21.91     1:20.85       
   12.  Hilde Litjens                 9901156   HZPC                     1:23.79     1:21.07       
    NG  Sterre Schlicher              9901672   RZ                       1:20.53                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Minioren 6
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toine Willigers               9902155   Zwemclub Eijsden         1:06.61     1:04.98       
    2.  Daan Jente                    9900277   Brunssum                 1:11.97     1:09.69       
    3.  Kirk Koelstra                 9903473   Brunssum                 1:14.70     1:09.85       
    4.  Koen Koster                   9900517   HZPC                     1:07.47     1:09.92       
    5.  Lars van der Haijden          9900225   Hellas-Glana             1:14.76     1:12.86       
    6.  Dario van Hulst               9903169   ZC Valkenburg            1:17.34     1:15.31       
    7.  Serve Nelissen                9900579   De Roersoppers           1:12.76     1:15.70       
    8.  Rick Delvaux                  9901099   Mosa Regio               1:21.40     1:21.79       
    9.  Roel Wijnands                 9901877   De Roersoppers           1:20.68     1:22.07       
   10.  Sam Erdweg                    9902093   Eurode KZC               1:21.81     1:23.47       
   11.  Timo Warnier                  9900145   Zwemclub Eijsden         1:21.18     1:39.39       
   DIS  Stan Stelten                  9900461   Hellas-Glana             1:14.12                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                     Dames, 4 x 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                                  HZPC                     4:31.88     4:39.85       
        Manon Koster, 97                             Ingrid van Horen, 92
        Judith van Meijel, 91                        Alice Janssen, 89
          1:12.21  4:39.85

    2.  Nimo 1                                  Nimo                     4:39.29     4:45.01       
        Ingrid Jansen, 87                            Vera Weinberg, 93
        Melissa Meijer, 93                           Jona Pisters, 95
          1:14.12  4:45.01

    3.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             4:43.12     4:46.70       
        Wendy Bex, 97                                Ilona Remmel, 93
        Eline van der Plas, 95                       Maaike Sanders, 96
          1:17.16  4:46.70

    4.  Zwemclub Eijsden 1                      Zwemclub Eijsden         5:04.60     4:57.20       
        Astrid van den Brandt, 95                    Ina Willigers, 97
        Julie Theunissen, 97                         Clara Willigers, 96
          1:14.60  4:57.20

    5.  RZL 1                                   RZL                      4:58.47     4:57.61       
        Michelle Meusen, 94                          Karin Bongers, 93
        Maaike Knops, 94                             Renske Venner, 90
          1:11.45  4:57.61

    6.  RZ 1                                    RZ                       4:51.33     4:59.87       
        Denise Austen, 93                            Linda Dehing, 94
        Svenja Zonneveld, 93                         Selena van Cruchten, 94
          1:12.67  4:59.87

    7.  ZON/S&S 1                               ZON/S&S                  5:02.75     5:03.08       
        Chidi Hennigfeld, 93                         Suzanne Duijkers, 87
        Cato Vrouenraets, 90                         Rylana Slaghuis, 94
          1:18.44  5:03.08

    8.  Noord Limburg(SG) 1                     Noord Limburg(SG)        5:01.10     5:03.64       
        Ellen van Duren, 99                          Minke Janssen, 94
        Bernadette Verstegen, 91                     Fenne Vervoort, 98
          1:24.79  5:03.64

    9.  HZPC 2                                  HZPC                     4:55.82     5:08.71       
        Ilse Litjens, 96                             Floor Weijmans, 95
        Juul van Berlo, 95                           Rinske Becks, 94
          1:14.95  5:08.71

   10.  Nimo 2                                  Nimo                     5:06.02     5:09.00       
        Bo Peeters, 93                               Fanny Robbertsen, 91
        Sanne Kerkhoff, 93                           Anke Snijkers, 92
          5:09.00

   11.  Kimbria 1                               Kimbria                  5:06.62     5:19.34       
        Celine Kerkhofs, 98                          Jolien van Golde, 92
        Jessica van Dijk, 98                         Meggie Schreppers, 94
          1:18.72  5:19.34

   DIS  De Roersoppers 1                        De Roersoppers           5:03.96     5:08.45       
        SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
        Lotte van Haarst, 97                         Serafina Vlijt, 98
        Ilse Clevers, 85                             Sabine Klesman, 92
          1:22.58  5:08.45




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                     Heren, 4 x 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
9-1-2011                                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             3:56.18     3:57.94       
        Stan Tummers, 94                             Davy Verreussel, 89
        Kevin Wolters, 95                            Ruben Klinkers, 94
          1:00.47  3:57.94

    2.  RZL 1                                   RZL                      4:11.32     4:07.26       
        Ken Boonen, 94                               Peter Crijns, 88
        Stefan Teley, 91                             Martin Teley, 89
          1:04.32  4:07.26

    3.  ZC Valkenburg 1                         ZC Valkenburg            4:04.66     4:10.12       
        Mart Theunissen, 95                          Yvo op den Kamp, 89
        Jelle Peltzer, 94                            Sander van Elburg, 88
          1:05.15  4:10.12

    4.  De Roersoppers 1                        De Roersoppers           4:15.20     4:11.56       
        Christiaan Fusers, 87                        Remco de Veen, 89
        Patrick Creemers, 90                         Willem Jongen, 91
          1:03.11  4:11.56

    5.  Hellas-Glana 2                          Hellas-Glana             4:11.27     4:17.42       
        Alan Smeets, 84                              Pieter de Heer, 89
        Wilco van der Sluis, 93                      Jory Niemark, 92
            59.99  4:17.42

    6.  HZPC 1                                  HZPC                     4:19.27     4:18.47       
        Sem Hermans, 96                              Ralph van Megen, 92
        Max Hermans, 97                              Stefan Kranenbroek, 79
          1:05.76  4:18.47

    7.  Nimo 1                                  Nimo                     4:24.92     4:24.72       
        Ronald Waldus, 92                            Sander van den Berg, 87
        Sander Slaghuis, 88                          Kiowa Kamaansing, 95
          1:05.07  4:24.72

    8.  Kimbria 1                               Kimbria                  4:18.78     4:28.58       
        Jeroen Custers, 91                           Charel Thewissen, 90
        Alain Dassen, 92                             Glenn Rompelberg, 93
          1:07.47  4:28.58

    9.  ZON/S&S 1                               ZON/S&S                  4:35.19     4:30.66       
        Robin Ramaekers, 93                          Tim Ramaekers, 96
        Mark Snijders, 88                            Bjorn van de Kuit, 93
          1:03.46  4:30.66

   10.  ZPC Nederweert 1                        ZPC Nederweert           4:47.33     4:39.64       
        Martijn Princen, 93                          Koen van der Wallen, 94
        Tom Moonen, 93                               Joop Truijen, 94
          1:11.13  4:39.64

   DIS  Zwemclub Eijsden 1                      Zwemclub Eijsden         4:31.72                   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
        Jochim Herben, 95                            Philip Bams, 96
        Laurent Bams, 96                             Sven Bams, 94
          1:08.89

    NG  Brunssum 1                              Brunssum                 4:22.44                   
        Rico Nemeth, 90                              Robin Borger, 93
        Richard Ricksen, 70                          Daniël Beaujean, 83




SPLASH Meet Manager 11Registered to Hellas-Glana