Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 3. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 4. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 6. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 7. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 8. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open


Kring Winterkampioenschappen 2011
Alkmaar, 9.1.2011


Programmanr. 1
9-1-2011
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en 4

1.Julia EijerZaanstad (SG)1:39.4301004561:32.76
2.Danique BernardEd-Vo1:39.0102002241:33.02
3.Stephania BosDaw1:39.9701027541:40.29
4.Danique SapA.z.v.d.1:43.2501006021:42.62
5.Naomi BuurOeza1:50.0301015201:44.35
6.Kim GroeneveldZV Waterland1:49.4301009241:44.52
7.Calina van der LemEd-Vo1:46.4902000861:46.39
8.Femke RitmanKzc1:49.4301002861:48.13

Meisjes Minioren 5

1.Michelle VerhoevenEd-Vo1:29.5200019221:27.60
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:27.8000007261:28.14
3.Rowie KampDe Reuring1:30.5500017061:30.53
4.Chantal HetjesEd-Vo1:35.7200015101:31.87
5.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:34.3900004121:32.53
6.Saskia van der VeldenDaw1:35.0400014781:33.30
7.Shira de HaanOeza1:37.8500011301:35.32
8.Neve BuijsA.z.v.d.1:42.6900016601:38.87
9.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:39.3900015461:39.32
10.Kirsten DijkmanKzc1:42.2800008421:42.46
AFGEMMelissa VallingaZaanstad (SG)1:36.650001676


<< TOP >>
Programmanr. 2
9-1-2011
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 3 en 4

1.Sem DikZaanstad (SG)1:48.4601004451:34.45
2.Luc KroonEd-Vo1:35.2801006971:34.56
3.Nick StikkelmanDaw1:37.9101005931:37.58
4.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius1:39.8001007471:38.85
5.Roel GaalOeza1:41.7501011731:40.76
6.Sjoerd JongertA.z.v.d.1:42.5901004271:41.53

Jongens Minioren 5

1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:27.0600003211:21.23
2.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:24.3000003491:21.58
3.Nick van der WoudeZV Haerlem1:34.9400013911:29.47
4.Phil BrantjesKzc1:27.1700004851:29.90
5.Friso DatemaDaw1:38.9900030271:31.21
6.Jens de GrootDaw1:37.8800013991:31.42
7.Arjen van der VisZV Waterland1:41.2000029451:37.94
8.Jordi van der LemEd-Vo1:38.2500001891:42.89
DISTerence PowerDaw1:37.8100029051:35.47
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NGBas BetsZaanstad (SG)1:37.520001059


<< TOP >>
Programmanr. 3
9-1-2011
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6

1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:16.4999014911:16.54
2.Bas VlugtEd-Vo1:18.9799007271:19.49
3.Wesley BosHpc1:21.6299012411:19.92
4.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:22.7999026431:22.03
5.Koen GaalOeza1:23.9199011131:23.27
6.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:24.7199016431:23.74
7.Sander KesselaarMSV- Zeemacht1:26.2999020091:28.04
8.Kaj van der PalKzc1:30.0699021351:28.17
9.Joost van ErkelensDaw1:31.8999019271:30.36
10.Tim KieftZaanstad (SG)1:28.3499019211:32.47
11.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:34.9799007131:33.20
12.Brian OtjesZv Aquarius1:36.0299011351:40.22
DISMike MoriannerKzc1:26.1599021371:21.70
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Jongens Junioren 1

1.Lars van der VeldenDaw1:11.6798001751:10.04
2.Rick van ZantenZV Waterland1:17.3398003511:14.18
3.Jeljer AldershofZV Haerlem1:13.2198007191:14.35
4.Ingmar BakkerA.z.v.d.1:17.2298004931:16.21
5.Lex SandburgZaanstad (SG)1:15.0898006991:16.35
6.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:25.9698018511:22.60
7.Bradley SapA.z.v.d.1:24.2698010271:24.13
DISTim TuijpWZ&PC Purmerend1:13.3098009751:12.36
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMThomas HaneveldDaw1:17.519801631

Jongens Junioren 2

1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:14.6097019931:11.90
2.Levi TolEd-Vo1:16.4197003511:13.74
3.David van GroenHpc1:12.0797013411:14.08
4.Roy van der WoudeZV Haerlem1:14.8497005791:14.36
5.Beau KneppersOude Veer1:18.8497031571:16.00
6.Sanjay JagroepDaw1:16.4697026251:17.42
7.Chris DekkerZaanstad (SG)1:20.5497009151:20.07
8.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:16.4197030331:21.07

Jongens Junioren 3

1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:04.3596011851:05.37
2.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn1:07.8896004691:08.06
3.Kevin SchaafZV Haerlem1:09.1896026031:10.62
4.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:12.8296005271:11.99
5.Kaspur van der LemEd-Vo1:12.4296002791:12.92
6.Sander KroepZV Haerlem1:18.5096013891:15.60
7.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:17.7296010751:17.77
8.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:17.7696023111:20.93
AFGEMLars HaarsmaDaw1:05.439600745

Jongens Junioren 4

1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend1:01.3995014031:03.09
2.Remco TolEd-Vo1:08.1495015051:08.04
3.Ruben TolEd-Vo1:07.7295011191:08.18
4.Job BoersmaDaw1:10.8695011851:08.44
5.Felix GeenenDaw1:13.7195010851:09.40
6.Sjors LieverstDaw1:07.5395013891:09.63
7.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht1:08.2395038811:09.72
8.Klaas SchouteDaw1:13.2695008911:11.98
9.Rowdy SpaltmanDaw1:14.6395017471:12.19

Heren Jeugd 1

1.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn59.9394009551:00.93
2.Jorrick DruyvenDaw59.3794005071:01.54
3.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend1:04.8194009131:03.84
4.Mike ter HorstZV Haerlem1:05.8994027851:04.84
5.Vincent SchramDaw1:04.3994020411:05.37
6.Rico RoelsDaw1:11.6194031191:07.58
7.Gerco KalverboerZV Waterland1:11.6994002311:10.04

Heren Jeugd 2

1.Marcel SchoutenZV Haerlem1:02.1993006531:00.05
2.Joey StokxDaw1:02.6493012511:03.89
3.Barry KleijneOeza1:05.6493006611:05.20
4.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:07.9393030651:06.16
5.Stephen de WitOeza1:07.1693066691:08.71
6.Mart de BoerDaw1:10.4793035891:10.94
7.Rick BondEd-Vo1:12.0493038711:14.35

Heren Senioren Open

1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht56.48920403557.47
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend58.8592000271:00.23
3.Bart KnijnWZ&PC Purmerend1:05.3291012491:01.93
4.Hans Peter HartogDaw1:09.6391008591:03.62
5.Thom de BoerDaw1:05.2691001811:04.45
6.Richard VeermanEd-Vo1:04.7891063451:05.20
7.Paul OudendijkOeza1:03.6381012871:06.04
8.Thom WeverZwemvereniging Hoorn1:07.1191027111:07.08
9.Quintin TrauselA.z.v.d.1:06.5587034031:07.64
10.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn1:07.2987039831:08.06
11.Jory van der GrachtOeza1:11.0287010971:09.82


<< TOP >>
Programmanr. 4
9-1-2011
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1

1.Bibi StokvisDaw1:27.9399008921:22.75
2.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:27.6899005621:25.08
3.Denise BoonstraDaw1:31.8599026621:26.66
4.Femke StevensZaanstad (SG)1:25.1099015461:26.84FJ 1
5.Leonie VosDaw1:28.3899016621:26.84FJ 2
6.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:28.7199014381:27.45
7.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:29.8599032921:28.71
8.Jet KleineOude Veer1:30.2099033841:28.85
9.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:30.5599023121:30.24
10.Nicolah CowlesDaw1:31.4299029121:31.57

Meisjes Junioren 2

1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:16.9998010641:17.36
2.Anne NoomDaw1:24.4898000621:18.41
3.Melina KnolZaanstad (SG)1:20.6398022321:18.57
4.Saritha van ZantenZV Waterland1:20.0598012201:18.59
5.Anouk van DamZV Haerlem1:22.8898000321:20.97FJ 1
6.Silke JonkDaw1:24.3998020421:20.97FJ 2
7.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:25.5198010621:22.48
8.Lisa BrantjesKzc1:22.4998009501:24.20
NGMarielle VijverZwemvereniging Hoorn1:21.529800336

Meisjes Junioren 3

1.Mirl de BoerDaw1:15.2197004681:10.48
2.Jade BroekA.z.v.d.1:18.8297023001:16.92
3.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)1:20.0397035661:19.65
DISYvanna ZuurveldDaw1:16.959702998
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Dames Jeugd 1

1.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:13.0396044261:11.21
2.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:11.3996033381:11.40
3.Brenda ZwarthoedDaw1:13.4396049381:12.02
4.Amber RuigWZ&PC Purmerend1:12.3096032401:13.12
5.Roxann GeenenDaw1:14.8796015181:13.71
6.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:12.5996001121:13.75
7.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend1:12.2696008681:14.41
8.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:14.4696003161:15.13
9.Nienke van der zeeDaw1:15.6996054301:15.66
10.Marit VisscherDaw1:14.0696000041:15.90
11.Tess de BoerDaw1:17.1296015161:16.00
12.Laura StokxDaw1:15.8996015101:17.25
13.Lara DeulEd-Vo1:16.7396024801:17.86
14.Eline den BraveZaanstad (SG)1:20.0096016821:18.96
15.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht1:20.3996046281:19.67
16.Lisa SchellingerZV Waterland1:20.9896020061:21.61

Dames Jeugd 2

1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:11.3295023261:10.66FJ 1
2.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend1:10.3695036441:10.66FJ 2
3.Marcha KempWZ&PC Purmerend1:15.8895048101:13.78
4.Maxine AlfonsiDaw1:13.1795029001:16.29
5.Britt JansenZV Haerlem1:19.0895005261:19.86
6.Dana van der ZeeZV Haerlem1:18.6295005321:20.65

Dames Senioren Open

1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:07.0894030301:07.64
2.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:08.9293051221:09.02
3.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:10.2292027721:09.47
4.Tessa MoschMSV- Zeemacht1:10.4191021721:11.70
5.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend1:11.3293028401:11.93
6.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend1:11.4294027881:12.07
7.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:12.5694005481:12.45
8.Ingrid JongertA.z.v.d.1:13.5791014901:13.85
9.Linda CrokOeza1:12.9894010681:14.41
10.Rosa SchotDaw1:15.4092075001:14.70
11.Sarah de WaartZV Waterland1:14.6791034001:15.80
12.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius1:15.2385039341:17.86
13.Danique MallonOeza1:15.9094021141:17.88
NGDaphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:09.218500454


<< TOP >>
Programmanr. 5
9-1-2011
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en 4

1.Danique BernardEd-Vo1:36.6102002241:38.58
2.Stephania BosDaw1:41.2001027541:38.98
3.Julia EijerZaanstad (SG)1:35.6101004561:41.33
4.Danique SapA.z.v.d.1:42.6201006021:41.41
5.Kim GroeneveldZV Waterland1:41.5901009241:46.48
6.Calina van der LemEd-Vo1:44.5302000861:46.61
7.Femke RitmanKzc1:49.6201002861:50.72
DISNaomi BuurOeza1:40.200101520
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Meisjes Minioren 5

1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:26.7800007261:23.94
2.Saskia van der VeldenDaw1:27.0000014781:27.40
3.Rowie KampDe Reuring1:32.6100017061:30.54
4.Michelle VerhoevenEd-Vo1:32.7900019221:32.91
5.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:35.3000004121:34.86
6.Chantal HetjesEd-Vo1:40.3000015101:37.52
7.Kirsten DijkmanKzc1:39.0000008421:39.77
8.Shira de HaanOeza1:41.8200011301:43.18
9.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:36.6100015461:43.73
10.Neve BuijsA.z.v.d.1:45.3100016601:46.74
AFGEMMelissa VallingaZaanstad (SG)1:36.820001676


<< TOP >>
Programmanr. 6
9-1-2011
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 3 en 4

1.Luc KroonEd-Vo1:30.5001006971:30.49
2.Sjoerd JongertA.z.v.d.1:41.4701004271:39.37
3.Roel GaalOeza1:38.2601011731:40.42
4.Nick StikkelmanDaw1:42.5301005931:42.04
5.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius1:41.2701007471:43.02
DISSem DikZaanstad (SG)1:37.7601004451:35.26
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Jongens Minioren 5

1.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:22.6600003491:22.25
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:26.4200003211:24.40
3.Phil BrantjesKzc1:24.0000004851:27.83
4.Friso DatemaDaw1:32.5500030271:31.02
5.Nick van der WoudeZV Haerlem1:36.6600013911:33.60
6.Arjen van der VisZV Waterland1:39.0400029451:33.61
7.Jens de GrootDaw1:40.2400013991:34.59
8.Terence PowerDaw1:39.6900029051:35.80
9.Jordi van der LemEd-Vo1:44.6900001891:43.94
NGBas BetsZaanstad (SG)1:42.530001059


<< TOP >>
Programmanr. 7
9-1-2011
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6

1.Bas VlugtEd-Vo1:22.5699007271:19.39
2.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:19.7799014911:19.72
3.Wesley BosHpc1:20.5999012411:20.32
4.Mike MoriannerKzc1:23.9499021371:21.99
5.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:28.4499016431:25.19
6.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:24.6299026431:25.75
7.Joost van ErkelensDaw1:27.0099019271:26.70
8.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:32.8499007131:28.25
9.Kaj van der PalKzc1:31.9299021351:29.58
10.Sander KesselaarMSV- Zeemacht1:28.7099020091:30.26
11.Koen GaalOeza1:29.4399011131:30.33
12.Tim KieftZaanstad (SG)1:27.6899019211:30.83
13.Brian OtjesZv Aquarius1:27.2099011351:33.04

Jongens Junioren 1

1.Lars van der VeldenDaw1:15.9398001751:11.10
2.Jeljer AldershofZV Haerlem1:14.2498007191:14.21
3.Rick van ZantenZV Waterland1:18.7098003511:15.19
4.Lex SandburgZaanstad (SG)1:19.2698006991:16.84
5.Tim TuijpWZ&PC Purmerend1:21.5598009751:17.72
6.Ingmar BakkerA.z.v.d.1:22.0598004931:19.02
7.Bradley SapA.z.v.d.1:23.9398010271:21.50
8.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:23.9798018511:25.81
AFGEMThomas HaneveldDaw1:26.629801631

Jongens Junioren 2

1.Levi TolEd-Vo1:13.8297003511:10.40
2.David van GroenHpc1:12.6297013411:11.49
3.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:15.9597019931:12.45
4.Beau KneppersOude Veer1:17.0297031571:13.34
5.Sanjay JagroepDaw1:16.2897026251:15.41
6.Roy van der WoudeZV Haerlem1:17.9097005791:16.54
7.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:20.1797030331:21.81
8.Chris DekkerZaanstad (SG)1:20.8197009151:23.32

Jongens Junioren 3

1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:08.2296011851:06.88
2.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn1:08.4496004691:09.82
3.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:13.9496005271:10.73
4.Kevin SchaafZV Haerlem1:13.2496026031:10.89
5.Sander KroepZV Haerlem1:14.2696013891:13.25
6.Kaspur van der LemEd-Vo1:14.9896002791:15.72
7.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:15.2096010751:16.07
8.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:16.9296023111:20.32
AFGEMLars HaarsmaDaw1:04.829600745

Jongens Junioren 4

1.Ruben TolEd-Vo1:05.9495011191:05.10
2.Dave HeshofWZ&PC Purmerend1:10.2995014031:06.37
3.Job BoersmaDaw1:06.9695011851:08.33
4.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht1:06.9895038811:08.38
5.Remco TolEd-Vo1:10.8095015051:08.60
6.Sjors LieverstDaw1:07.1995013891:09.48
7.Rowdy SpaltmanDaw1:13.3595017471:10.01
8.Felix GeenenDaw1:13.0995010851:10.40
9.Klaas SchouteDaw1:09.3295008911:12.42

Heren Jeugd 1

1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend1:02.6894009131:01.59
2.Jorrick DruyvenDaw1:01.9994005071:03.66
3.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:03.2694009551:04.29
Mike ter HorstZV Haerlem1:05.6594027851:04.29
5.Gerco KalverboerZV Waterland1:07.3494002311:06.75
6.Rico RoelsDaw1:09.2294031191:07.03
DISVincent SchramDaw1:08.389402041
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Heren Jeugd 2

1.Marcel SchoutenZV Haerlem1:03.1293006531:01.71
2.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:04.3293030651:04.39
3.Barry KleijneOeza1:07.3393006611:06.00
4.Joey StokxDaw1:05.1193012511:06.45
5.Mart de BoerDaw1:06.3093035891:06.61
6.Stephen de WitOeza1:11.0593066691:09.96
7.Rick BondEd-Vo1:10.8093038711:12.95

Heren Senioren Open

1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht1:00.13920403558.97
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend59.8792000271:00.66
3.Thom de BoerDaw1:03.3291001811:01.59
4.Bart KnijnWZ&PC Purmerend1:02.7091012491:02.48
5.Hans Peter HartogDaw1:04.0791008591:04.77
6.Richard VeermanEd-Vo1:03.6491063451:05.08
7.Quintin TrauselA.z.v.d.1:05.2887034031:06.22
8.Paul OudendijkOeza1:06.4381012871:06.52FJ 1
9.Thom WeverZwemvereniging Hoorn1:05.8291027111:06.52FJ 2
10.Jory van der GrachtOeza1:07.2787010971:07.36
11.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn1:05.5087039831:09.39


<< TOP >>
Programmanr. 8
9-1-2011
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1

1.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:22.8699014381:22.49
2.Bibi StokvisDaw1:27.3999008921:23.72
3.Leonie VosDaw1:26.0099016621:25.75
4.Femke StevensZaanstad (SG)1:26.8499015461:25.90
5.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:26.4499005621:26.61
6.Denise BoonstraDaw1:32.2199026621:28.66
7.Jet KleineOude Veer1:32.6599033841:28.68
8.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:25.2099032921:30.08
9.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:31.3399023121:32.04
10.Nicolah CowlesDaw1:28.9799029121:34.03

Meisjes Junioren 2

1.Anouk van DamZV Haerlem1:20.5098000321:14.90
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:18.6398010641:16.11
3.Saritha van ZantenZV Waterland1:19.4998012201:18.58
4.Anne NoomDaw1:18.4198000621:18.88
5.Melina KnolZaanstad (SG)1:20.1998022321:20.68
6.Silke JonkDaw1:20.2498020421:21.41
7.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:24.0898010621:22.40
8.Lisa BrantjesKzc1:24.6498009501:24.47
NGMarielle VijverZwemvereniging Hoorn1:20.489800336

Meisjes Junioren 3

1.Mirl de BoerDaw1:10.8397004681:09.60
2.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)1:16.1497035661:15.55
3.Jade BroekA.z.v.d.1:18.5197023001:18.68
4.Yvanna ZuurveldDaw1:20.5797029981:20.03

Dames Jeugd 1

1.Brenda ZwarthoedDaw1:10.0396049381:09.26
2.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend1:07.1596008681:11.56
3.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:07.8596033381:11.69
4.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:13.5496044261:11.74
5.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht1:17.7896046281:15.38
6.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:15.7696001121:15.46
7.Roxann GeenenDaw1:13.5896015181:15.81
8.Marit VisscherDaw1:12.6396000041:17.06
9.Nienke van der zeeDaw1:11.9296054301:17.17
10.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:13.5796003161:17.28FJ 1
11.Amber RuigWZ&PC Purmerend1:13.9096032401:17.28FJ 2
12.Laura StokxDaw1:16.0896015101:18.09
13.Eline den BraveZaanstad (SG)1:20.7496016821:18.43
14.Lisa SchellingerZV Waterland1:19.8196020061:20.46
15.Tess de BoerDaw1:17.4996015161:20.56
16.Lara DeulEd-Vo1:17.9896024801:20.58

Dames Jeugd 2

1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:11.7795023261:10.61
2.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend1:11.2295036441:10.89
3.Marcha KempWZ&PC Purmerend1:18.5195048101:17.13
4.Britt JansenZV Haerlem1:18.2995005261:18.59
5.Maxine AlfonsiDaw1:14.6895029001:18.89
6.Dana van der ZeeZV Haerlem1:18.7395005321:21.55

Dames Senioren Open

1.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend1:07.1593028401:08.10
2.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:11.6594030301:08.71
3.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:09.6692027721:08.81
4.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:06.4193051221:09.91
5.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:09.2494005481:10.30
6.Ingrid JongertA.z.v.d.1:10.2691014901:10.55
7.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend1:18.2194027881:14.30
8.Tessa MoschMSV- Zeemacht1:09.6391021721:15.00
9.Linda CrokOeza1:13.6894010681:15.18
10.Danique MallonOeza1:14.2094021141:16.68
11.Rosa SchotDaw1:16.1892075001:18.52
12.Sarah de WaartZV Waterland1:16.1391034001:20.56
13.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius1:17.0185039341:20.85
NGDaphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:07.388500454