Nr. 1. Dames, 4 x 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 2. Jongens, 4 x 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 3. Heren, 4 x 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 4. Meisjes, 4 x 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 5. Dames, 4 x 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Minioren 6 en later
Nr. 8. Heren, 4 x 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 4 x 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 10. Dames, 4 x 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 4 x 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 12. Heren, 4 x 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 14. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 15. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 16. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 17. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 18. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 4 x 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 20. Jongens, 4 x 50m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 21. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 22. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 23. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 24. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


Kringestafettewedstrijden 2010
Zaandam, 17.10.2010


Programmanr. 1
17-10-2010 - 13:00
Dames, 4 x 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:53.47456
Helena LA
Manon WIERSMA
95
96
1:14.58
1:13.79
Kristine ZWAAN
Femke SWIER
96
93
1:13.50
1:11.60


<< TOP >>
Programmanr. 2
17-10-2010 - 13:05
Jongens, 4 x 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.ZV Haerlem 1ZV Haerlem4:52.91474
Stefan SCHULTE
Michael van DAM
93
94
1:12.89
1:13.06
Marcel SCHOUTEN
Mike ter HORST
93
94
1:13.05
1:13.91
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn5:25.56345
Thierry FELD
Danny BERLEMON
96
96
37.83
39.28
1:20.88
1:26.42
Jordi KERSSENS
Yannick VIJVER
96
96
37.57
35.94
1:20.19
1:18.07
3.Oeza 1Oeza5:33.88320
Stefan TIJMS
Dylan de VRIES
93
93
38.94
40.14
1:23.33
1:26.14
Stephen de WIT
Barry KLEIJNE
93
93
38.91
36.76
1:24.57
1:19.84
4.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)5:58.85257
Jelle SCHELVIS
Danny SCHMIDT
97
96
1:26.47Erno SNOEK
Lex SANDBURG
96
98


<< TOP >>
Programmanr. 3
17-10-2010 - 13:10
Heren, 4 x 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
<< TOP >>
Programmanr. 4
17-10-2010 - 13:10
Meisjes, 4 x 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)5:19.51357
Lisanne van ZIJL
Eline den BRAVE
95
96
1:12.35
1:29.50
Melina KNOL
Zoë van der KWAAK
98
98
1:20.49
1:17.17
2.ZV Haerlem 1ZV Haerlem5:24.17342
Anouk van DAM
Jill JANSEN
98
97
40.22
41.30
1:20.85
1:25.96
Dana van der ZEE
Britt JANSEN
95
95
38.63
37.17
1:19.85
1:17.51
3.Ed-Vo 1Ed-Vo5:24.60340
Isabelle OTTE
Annemarie OTTE
97
96
39.38
38.98
1:22.35
1:22.39
Janine KROON
Lara DEUL
96
96
38.32
37.84
1:20.35
1:19.51
DISZaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)EA
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Kelsey OKKERS
Arianne HENDRIKS
98
95
41.631:25.57
1:27.74
Skye Tomie DOERK
Nadine SCHEEVE
98
97
1:22.16
DISZwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn5:28.34RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., 1e zwemmer RC, 4e zwemmer RC
Kelly WILLEMSEN
Laura POMSTRA
95
98
1:18.40
1:25.17
Simone DRUIJF
Marielle VIJVER
95
98
1:24.55
1:20.22


<< TOP >>
Programmanr. 5
17-10-2010 - 13:20
Dames, 4 x 100m rugslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:58.82436
Manon WIERSMA
Helena LA
96
95
1:17.13
1:18.75
Kristine ZWAAN
Femke SWIER
96
93
1:14.24
1:08.70
2.Oeza 1Oeza5:06.06406
Annemarie CROK
Daisy KLEIJNE
89
89
38.01
37.71
1:18.83
1:16.44
Danique MALLON
Linda CROK
94
94
36.62
36.20
1:15.91
1:14.88


<< TOP >>
Programmanr. 6
17-10-2010 - 13:25
Meisjes, 4 x 50m wisselslagJunioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:44.80237
Hannah BERVOETS
Femke STEVENS
00
99
40.52
44.50
Kim KENBEEK
Moïse TIMMER
99
99
41.96
37.82
2.Ed-Vo 1Ed-Vo2:50.40215
Ilona STROEK
Michelle VERHOEVEN
00
00
47.74
45.38
Chantal HETJES
Esmée VEERMAN
00
99
40.19
37.09
3.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)2:55.43197
Yara GALJE
Melissa VALLINGA
01
00
44.39
48.22
Maxine SCHAAP
Maricha VEENENDAAL
00
99
48.51
34.31
4.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn2:58.21187
Sanne BAARDSE
Jasmijn WOUDA
01
00
49.52
49.72
Dagmar SWIER
Anneleen VERKERK
99
00
38.16
40.81
5.Kzc 1Kzc3:19.49134
Chayenne MOSK
Femke RITMAN
00
01
49.31
56.78
Kirsten DIJKMAN
Shirley LIPPUS
00
99
51.80
41.60


<< TOP >>
Programmanr. 7
17-10-2010 - 13:25
Jongens, 4 x 50m wisselslagMinioren 6 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn2:43.09155
Sam HARING
Bas TAKKEN
99
99
36.20
47.68
Marc CASTRICUM
Floris SIKS
00
99
40.91
38.30
2.Kzc 1Kzc2:46.46146
Phil BRANTJES
Kaj van der PAL
00
99
39.48
48.57
Mike MORIANNER
Stefan LOOS
99
00
39.98
38.43
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:50.66135
Tim KIEFT
Daan In de BRAEKT
99
99
41.19
50.07
Raoul LIEVERST
Tim WASSENAAR
99
99
42.67
36.73
4.Ed-Vo 1Ed-Vo3:00.85114
Bjorn KEIZER
Jordi van der LEM
01
00
54.99
51.93
Bas VLUGT
Luc KROON
99
01
39.93
34.00


<< TOP >>
Programmanr. 8
17-10-2010 - 13:30
Heren, 4 x 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
<< TOP >>
Programmanr. 9
17-10-2010 - 13:30
Meisjes, 4 x 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)6:00.32364
Arianne HENDRIKS
Zoë van der KWAAK
95
98
1:27.91
1:28.76
Eline den BRAVE
Lisanne van ZIJL
96
95
1:34.24
1:29.41
2.ZV Haerlem 1ZV Haerlem6:18.14315
Tori GIJZEN
Linda BÖHM
97
97
43.51
44.71
1:31.97
1:35.40
Rachelle REIJSOO
Chantal BEIJER
97
97
46.10
43.84
1:38.75
1:32.02
3.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn6:18.47314
Marielle VIJVER
Takyiwa SAM
98
98
1:36.31
1:38.02
Kelly WILLEMSEN
Chantal HOOGERVORST
95
96
1:36.98
1:27.16
4.Ed-Vo 1Ed-Vo6:19.22312
Annemarie OTTE
Isabelle OTTE
96
97
45.15
44.92
1:38.01
1:35.69
Janine KROON
Lara DEUL
96
96
42.36
42.13
1:33.53
1:31.99
5.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)6:22.80303
Michelle NIEROP
Skye Tomie DOERK
96
98
44.80
46.69
1:33.37
1:36.69
Melina KNOL
Kelsey OKKERS
98
98
43.52
46.01
1:34.34
1:38.40
DISKzc 2Kzc6:50.28SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., 1e zwemmer SK
Samantha BUHRS
Rosa WESTERBORG
98
97
48.73
53.02
1:44.53
1:55.52
Lisa BRANTJES
Fréderique van TIEL
98
97
47.43
43.42
1:38.91
1:31.32


<< TOP >>
Programmanr. 10
17-10-2010 - 13:45
Dames, 4 x 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn5:40.70431
Kristine ZWAAN
Femke SWIER
96
93
40.831:27.49
1:24.60
Manon WIERSMA
Helena LA
96
95
1:21.93
1:26.68
2.Oeza 1Oeza5:59.07368
Nicole PALMBOOM
Annemarie CROK
91
89
42.35
40.38
1:30.53
1:26.37
Danique MALLON
Linda CROK
94
94
43.41
41.44
1:33.78
1:28.39


<< TOP >>
Programmanr. 11
17-10-2010 - 13:50
Jongens, 4 x 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.ZV Haerlem 1ZV Haerlem4:35.65387
Stefan SCHULTE
Michael van DAM
93
94
1:12.09
1:10.81
Mike ter HORST
Marcel SCHOUTEN
94
93
1:08.21
1:04.54
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:48.80337
Danny BERLEMON
Jordi KERSSENS
96
96
34.75
38.35
1:14.64
1:17.86
Yannick VIJVER
Thierry FELD
96
96
33.87
31.12
1:10.74
1:05.56
3.Oeza 1Oeza4:58.33305
Dylan de VRIES
Stefan TIJMS
93
93
39.69
36.22
1:22.78
1:15.97
Stephen de WIT
Barry KLEIJNE
93
93
33.66
33.51
1:10.19
1:09.39
4.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)5:25.84234
Danny SCHMIDT
Chris DEKKER
96
97
1:23.22
1:23.00
Lex SANDBURG
Jelle SCHELVIS
98
97
1:23.83
1:15.79


<< TOP >>
Programmanr. 12
17-10-2010 - 13:55
Heren, 4 x 100m rugslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
<< TOP >>
Programmanr. 13
17-10-2010 - 13:55
Meisjes, 4 x 50m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:25.19284
Moïse TIMMER
Femke STEVENS
99
99
37.01
35.98
Kim KENBEEK
Hannah BERVOETS
99
00
36.96
35.24
2.Ed-Vo 1Ed-Vo2:33.76239
Chantal HETJES
Ilona STROEK
00
00
38.33
41.00
Esmée VEERMAN
Michelle VERHOEVEN
99
00
39.17
35.26
3.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)2:35.28232
Maricha VEENENDAAL
Melissa VALLINGA
99
00
36.82
40.25
Julia EIJER
Maxine SCHAAP
01
00
40.39
37.82
4.Kzc 2Kzc2:56.08159
Shirley LIPPUS
Chayenne MOSK
99
00
43.32
43.34
Kirsten DIJKMAN
Femke RITMAN
00
01
42.73
46.69
DISZwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging HoornEA
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), 3e zwemmer EA
Anneleen VERKERK
Famke van HECK
00
00
41.05
44.04
Sanne BAARDSE
Dagmar SWIER
01
99


<< TOP >>
Programmanr. 14
17-10-2010 - 14:00
Jongens, 4 x 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn2:16.97225
Floris SIKS
Bas TAKKEN
99
99
38.74
34.48
Marc CASTRICUM
Sam HARING
00
99
33.65
30.10
2.Kzc 2Kzc2:22.24201
Kaj van der PAL
Phil BRANTJES
99
00
36.22
34.06
Stefan LOOS
Mike MORIANNER
00
99
38.34
33.62
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:27.65180
Tim WASSENAAR
Daan In de BRAEKT
99
99
36.37
37.82
Raoul LIEVERST
Tim KIEFT
99
99
38.77
34.69
4.Ed-Vo 1Ed-Vo2:44.58130
Jordi van der LEM
Bjorn KEIZER
00
01
43.45
50.18
Luc KROON
Bas VLUGT
01
99
37.53
33.42


<< TOP >>
Programmanr. 15
17-10-2010 - 14:00
Meisjes, 4 x 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:39.18414
Eline den BRAVE
Melina KNOL
96
98
1:10.29
1:11.11
Zoë van der KWAAK
Lisanne van ZIJL
98
95
1:09.25
1:08.53
2.ZV Haerlem 1ZV Haerlem4:42.19401
Dana van der ZEE
Melissa ELIVELD
95
95
32.95
32.25
1:07.69
1:07.84
Esther SCHAEFER
Lindsey REIJSOO
96
96
36.51
32.20
1:19.06
1:07.60
3.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:44.54391
Takyiwa SAM
Laura POMSTRA
98
98
36.56
34.07
1:15.39
1:11.25
Chantal HOOGERVORST
Simone DRUIJF
96
95
33.28
33.10
1:09.34
1:08.56
4.Ed-Vo 1Ed-Vo4:45.43388
Isabelle OTTE
Annemarie OTTE
97
96
1:13.50
1:11.70
Janine KROON
Lara DEUL
96
96
1:13.98
1:06.25
5.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)4:59.50336
Arianne HENDRIKS
Nadine SCHEEVE
95
97
35.72
36.82
1:14.80
1:17.54
Michelle NIEROP
Skye Tomie DOERK
96
98
36.00
35.02
1:13.98
1:13.18
6.Kzc 1Kzc5:11.62298
Fréderique van TIEL
Rosa WESTERBORG
97
97
1:20.47
1:24.43
Samantha BUHRS
Lisa BRANTJES
98
98
1:18.64
1:08.08
7.ZV Haerlem 2ZV Haerlem5:29.55252
Tori GIJZEN
Linda BÖHM
97
97
37.18
37.70
1:18.90
1:19.71
Rachelle REIJSOO
Jill JANSEN
97
97
43.46
36.06
1:32.57
1:18.37


<< TOP >>
Programmanr. 16
17-10-2010 - 14:10
Dames, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Oeza 1Oeza4:22.49499
Linda CROK
Danique MALLON
94
94
1:03.05
1:05.92
Nicole PALMBOOM
Annemarie CROK
91
89
1:06.90
1:06.62
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:24.60487
Kristine ZWAAN
Manon WIERSMA
96
96
30.73
32.85
1:03.38
1:09.09
Helena LA
Femke SWIER
95
93
34.63
28.65
1:11.66
1:00.47
3.ZV Haerlem 1ZV Haerlem4:50.15369
Ilse TRAKSEL
Inge KOOPMAN
88
93
33.51
33.53
1:12.24
1:10.60
Sanne PETERS
Naomi BLOMMAERT
95
96
35.44
35.16
1:14.03
1:13.28


<< TOP >>
Programmanr. 17
17-10-2010 - 14:15
Jongens, 4 x 100m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.ZV Haerlem 1ZV Haerlem4:19.59451
Marcel SCHOUTEN
Mike ter HORST
93
94
30.54
34.28
1:02.19
1:14.61
Menno SCHAEFER
Michael van DAM
94
94
30.69
27.18
1:05.64
57.15
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:41.81352
Thierry FELD
Jordi KERSSENS
96
96
1:06.19
1:22.34
Danny BERLEMON
Yannick VIJVER
96
96
1:11.69
1:01.59
3.Oeza 1Oeza4:44.80341
Stephen de WIT
Dylan de VRIES
93
93
34.00
40.02
1:10.85
1:24.76
Barry KLEIJNE
Stefan TIJMS
93
93
30.64
29.36
1:07.28
1:01.91
4.ZV Haerlem 2ZV Haerlem4:51.44319
Kevin SCHAAF
Jeljer ALDERSHOF
96
98
1:09.42
1:23.52
Sander KROEP
Wiebe HEETVELT
96
96
1:13.85
1:04.65
5.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)5:24.99230
Chris DEKKER
Lex SANDBURG
97
98
41.001:23.33
1:32.16
Jelle SCHELVIS
Danny SCHMIDT
97
96
1:16.59
1:12.91


<< TOP >>
Programmanr. 18
17-10-2010 - 14:20
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
<< TOP >>
Programmanr. 19
17-10-2010 - 14:20
Meisjes, 4 x 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)3:06.84253
Melissa VALLINGA
Hannah BERVOETS
00
00
48.52
45.10
Maxine SCHAAP
Femke STEVENS
00
99
49.08
44.14
2.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)3:17.58214
Moïse TIMMER
Yara GALJE
99
01
47.42
50.53
Julia EIJER
Kim KENBEEK
01
99
51.38
48.25
3.Ed-Vo 1Ed-Vo3:22.58198
Esmée VEERMAN
Ilona STROEK
99
00
49.61
57.67
Chantal HETJES
Michelle VERHOEVEN
00
00
50.57
44.73
4.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:22.64198
Jasmijn WOUDA
Famke van HECK
00
00
52.07
53.91
Sanne BAARDSE
Dagmar SWIER
01
99
52.00
44.66
5.Kzc 3Kzc3:49.52136
Femke RITMAN
Chayenne MOSK
01
00
59.02
55.80
Kirsten DIJKMAN
Shirley LIPPUS
00
99
1:02.98
51.72


<< TOP >>
Programmanr. 20
17-10-2010 - 14:25
Jongens, 4 x 50m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Kzc 3Kzc3:08.75165
Phil BRANTJES
Kaj van der PAL
00
99
48.96
47.38
Niels MARTENS
Mike MORIANNER
01
99
50.90
41.51
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:12.11157
Marc CASTRICUM
Floris SIKS
00
99
46.83
51.22
Bas TAKKEN
Sam HARING
99
99
47.62
46.44
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)3:17.14145
Daan In de BRAEKT
Tim WASSENAAR
99
99
50.55
49.54
Tim KIEFT
Raoul LIEVERST
99
99
49.01
48.04
DISEd-Vo 1Ed-Vo3:41.12SJ
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., 2e zwemmer SJ
Luc KROON
Bjorn KEIZER
01
01
57.93
1:02.35
Jordi van der LEM
Bas VLUGT
00
99
53.12
47.72


<< TOP >>
Programmanr. 21
17-10-2010 - 14:30
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)5:17.25371
Zoë van der KWAAK
Lisanne van ZIJL
98
95
38.48
40.87
1:18.63
1:29.02
Skye Tomie DOERK
Eline den BRAVE
98
96
36.53
33.41
1:19.56
1:10.04
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn5:23.74349
Marielle VIJVER
Chantal HOOGERVORST
98
96
1:21.91
1:27.62
Simone DRUIJF
Laura POMSTRA
95
98
1:23.47
1:10.74
3.ZV Haerlem 1ZV Haerlem5:24.14347
Melissa ELIVELD
Esther SCHAEFER
95
96
1:18.68
1:32.49
Dana van der ZEE
Britt JANSEN
95
95
1:24.99
1:07.98
4.Ed-Vo 1Ed-Vo5:25.41343
Annemarie OTTE
Isabelle OTTE
96
97
39.84
44.75
1:22.53
1:35.84
Lara DEUL
Janine KROON
96
96
34.61
32.81
1:16.78
1:10.26
5.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)5:39.74302
Melina KNOL
Arianne HENDRIKS
98
95
39.98
41.72
1:22.28
1:28.30
Kelsey OKKERS
Nadine SCHEEVE
98
97
42.50
36.48
1:32.94
1:16.22
6.ZV Haerlem 2ZV Haerlem5:52.67270
Anouk van DAM
Esther SCHAEFFER
98
96
1:20.50
1:47.80
Chantal BEIJER
Jill JANSEN
97
97
1:26.42
1:17.95
7.Kzc 3Kzc6:05.34242
Rosa WESTERBORG
Fréderique van TIEL
97
97
51.43
44.80
1:44.87
1:34.34
Lisa BRANTJES
Samantha BUHRS
98
98
40.47
36.81
1:27.95
1:18.18


<< TOP >>
Programmanr. 22
17-10-2010 - 14:40
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:55.39459
Femke SWIER
Helena LA
93
95
34.03
39.66
1:10.08
1:24.05
Manon WIERSMA
Kristine ZWAAN
96
96
35.51
30.98
1:16.78
1:04.48
2.Oeza 1Oeza5:06.02413
Daisy KLEIJNE
Annemarie CROK
89
89
1:17.10
1:27.15
Danique MALLON
Linda CROK
94
94
1:18.50
1:03.27
3.ZV Haerlem 1ZV Haerlem5:29.34331
Ilse TRAKSEL
Lisanne DERCKSEN
88
94
40.65
39.37
1:25.34
1:24.66
Inge KOOPMAN
Naomi BLOMMAERT
93
96
36.61
36.07
1:24.02
1:15.32


<< TOP >>
Programmanr. 23
17-10-2010 - 14:50
Jongens, 4 x 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.ZV Haerlem 1ZV Haerlem3:49.34510
Stefan SCHULTE
Michael van DAM
93
94
28.21
27.41
1:00.10
57.03
Marcel SCHOUTEN
Mike ter HORST
93
94
27.37
26.40
56.88
55.33
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:09.51396
Jordi KERSSENS
Danny BERLEMON
96
96
1:07.33
1:03.01
Yannick VIJVER
Thierry FELD
96
96
1:01.21
57.96
3.Oeza 1Oeza4:14.10375
Stefan TIJMS
Dylan de VRIES
93
93
29.72
33.58
1:02.57
1:12.27
Stephen de WIT
Barry KLEIJNE
93
93
28.44
28.04
1:00.58
58.68
4.ZV Haerlem 2ZV Haerlem4:15.12370
Jeljer ALDERSHOF
Wiebe HEETVELT
98
96
1:03.74
1:04.40
Sander KROEP
Kevin SCHAAF
96
96
1:04.47
1:02.51
5.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:35.76293
Lex SANDBURG
Erno SNOEK
98
96
32.44
31.28
1:09.07
1:07.05
Danny SCHMIDT
Jelle SCHELVIS
96
97
35.02
31.88
1:14.10
1:05.54


<< TOP >>
Programmanr. 24
17-10-2010 - 14:55
Heren, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt