Zomerkringkampioenschappen
Amersfoort (NED),    29. - 30.5.2010,    Lange baan (50m)

Nr. 98. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 1    Nr. 99. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 100. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 101. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 102. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 103. Dames, 50m vrije slag, 1993 en eerder
Nr. 104. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 105. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 106. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 107. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 4
Nr. 108. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 109. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 110. Heren, 50m vlinderslag, 1991 en eerder    Nr. 111. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 1
Nr. 112. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 2    Nr. 113. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 3
Nr. 114. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 115. Meisjes, 200m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 116. Dames, 200m schoolslag, 1993 en eerder    Nr. 117. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 1
Nr. 118. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 2    Nr. 119. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 3
Nr. 120. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 4    Nr. 121. Jongens, 400m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 122. Jongens, 400m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 123. Heren, 400m vrije slag, 1991 en eerder
Nr. 124. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1    Nr. 125. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 2
Nr. 126. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 3    Nr. 127. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 1
Nr. 128. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 2    Nr. 129. Dames, 100m rugslag, 1993 en eerder
Nr. 130. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 1    Nr. 131. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 2
Nr. 132. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 3    Nr. 133. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4
Nr. 134. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 135. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 136. Heren, 100m schoolslag, 1991 en eerder    Nr. 137. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 1
Nr. 138. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 2    Nr. 139. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 3
Nr. 140. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 1    Nr. 141. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 2
Nr. 142. Dames, 200m wisselslag, 1993 en eerder    Nr. 143. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Junioren 4 en later
Nr. 144. Heren, 4 x 100m wisselslag, 1993 en eerder    Nr. 145. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 146. Dames, 4 x 100m vrije slag, 1995 en eerder    Nr. 147. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 1
Nr. 148. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 2    Nr. 149. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3
Nr. 150. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 4    Nr. 151. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 152. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 153. Heren, 50m schoolslag, 1991 en eerder
Nr. 154. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1    Nr. 155. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 2
Nr. 156. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 3    Nr. 157. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 1
Nr. 158. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 2    Nr. 159. Dames, 50m rugslag, 1993 en eerder
Nr. 160. Jongens, 200m rugslag, Junioren 1    Nr. 161. Jongens, 200m rugslag, Junioren 2
Nr. 162. Jongens, 200m rugslag, Junioren 3    Nr. 163. Jongens, 200m rugslag, Junioren 4
Nr. 164. Jongens, 200m rugslag, Jeugd 1    Nr. 165. Jongens, 200m rugslag, Jeugd 2
Nr. 166. Heren, 200m rugslag, 1991 en eerder    Nr. 167. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 168. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 169. Meisjes, 200m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 171. Dames, 200m vlinderslag, 1993 en eerder    Nr. 172. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 173. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 174. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 175. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 4    Nr. 176. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 177. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 2    Nr. 178. Heren, 100m vlinderslag, 1991 en eerder
Nr. 179. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1    Nr. 180. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 2
Nr. 181. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3    Nr. 182. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 183. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 184. Dames, 100m vrije slag, 1993 en eerder
Nr. 185. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1    Nr. 186. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 2
Nr. 187. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 3    Nr. 188. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 4
Nr. 189. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 190. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 191. Heren, 200m vrije slag, 1991 en eerder    Nr. 192. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 193. Dames, 4 x 200m vrije slag, 1995 en eerder    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 98                    Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming        30.13     1.          
    2.  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                  32.43     2.          
    3.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                    34.10     3.          
    4.  Marieke, van der Meulen       9803078 SG Vecht&Rijn            34.71     4.          
    5.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                    35.10     5.          
    6.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                    35.42     6.          
    7.  Sybel, Helm van               9803270 De Fuut                  36.20     7.          
    8.  Beau, Monné                   9801886 SG Vecht&Rijn            36.84     8.          
    NG  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 99                    Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                    29.90     1.          
    2.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn                 30.41     2.          
    3.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                    31.01     3.          
    4.  Nynke, Breeuwsma              9704476 One Team Swimming        31.25     4.          
    5.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien                31.89     5.          
    6.  Marije, Verhofstadt           9701036 SG Vecht&Rijn            32.39     6.          
    7.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                  32.92     7.          
   DIS  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Yleine, Aerts                 9700852 One Team Swimming               AFGEM          
 AFGEM  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 100                   Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 3
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming        28.05     1.          
    2.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                    28.31     2.          
    3.  Courtney, van Huizen          9601686 Z.V. Utrecht             28.92     3.          
    4.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                    29.09     4.          
    5.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming        29.98     5.FJ 1      
    6.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn                 29.98     6.FJ 2      
    7.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien                30.26     7.          
    8.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming        30.93     8.          
    9.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                  31.11     9.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                   Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                  28.29     1.          
    2.  Heleen, Kaemingk              9501438 ZC Zeist                 28.34     2.          
    3.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                    28.62     3.          
    4.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                    28.76     4.          
    5.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                  29.84     5.          
    6.  Zoë, van Zijl                 9500136 Aquarijn                 29.90     6.          
    7.  Desiree, Visser               9505318 AZ&PC                    30.57     7.          
   DIS  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                   Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                    27.56     1.          
    2.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn                 29.94     2.FJ 1      
    3.  Romy, van Slagmaat            9403698 GoSwim                   29.94     3.FJ 2      
    4.  Vivian, Ogundipe              9406828 AZ&PC                    30.59     4.          
    5.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien                32.62     5.          
    6.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC E&P                  33.61     6.          
    7.  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                   33.96     7.          
    8.  Helga, Koo                    9403462 De Haaien                37.70     8.          
 AFGEM  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                    Dames, 50m vrije slag                     Senioren 1 e.l.
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke, Terink               8402424 AZ&PC                    27.06     1.          
    2.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust den Hommel      27.36     2.          
    3.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn                 28.72     3.          
    4.  Estelle, Moorman              9300540 AZ&PC                    28.80     4.          
    5.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                    29.27     5.          
    6.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                   29.44     6.          
    7.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming        29.68     7.          
    8.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC E&P                  30.41     8.          
    9.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn                 30.64     9.          
   10.  Celeste, Kettler              9202408 Zwemlust den Hommel      30.70    10.          
   11.  Monique, van der Hoeff        9200752 GoSwim                   30.79    11.          
   12.  Robin, Theijn                 9306890 ZC Zeist                 31.26    12.          
   13.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn                 31.29    13.          
   14.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien                32.50    14.          
   15.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                  32.92    15.          
   16.  Willemijn, Nederlof           9203282 ZC de Vuursche           33.37    16.          
 AFGEM  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben, van Leeuwen            9704803 VZC E&P                  33.80     1.          
    2.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming        34.50     2.          
    3.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                    35.11     3.          
    4.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht             35.56     4.          
    5.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                   38.23     5.          
    6.  Bas, Giezeman                 9702285 ZC Zeist                 38.68     6.          
    7.  Tim, Bredenhof                9702243 Aquarijn                 44.16     7.          
    8.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn                 47.45     8.          
 AFGEM  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 105                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                  31.19     1.          
    2.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming        31.26     2.          
        Damiën, de Groot              9603365 SG Vecht&Rijn            31.26                 
    4.  Rick, Theijn                  9600325 ZC Zeist                 32.34     4.          
    5.  Jules, Vermei                 9602469 ZC de Vuursche           33.61     5.          
    6.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                  34.09     6.          
    7.  Anthony, Brouwer              9602471 ZC de Vuursche           35.06     7.          
    8.  Paul, Kastelein               9602103 One Team Swimming        40.54     8.          
 AFGEM  Wouter, Nolsen                9601131 De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 3
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                  28.61     1.          
    2.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn                 29.07     2.          
    3.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn                 31.03     3.          
    4.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                    31.39     4.          
    5.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel      31.77     5.          
    6.  Marijn, Kruit                 9501483 IJZPC                    35.06     6.          
    7.  Matthijs, Wilschut            9501679 GoSwim                   35.48     7.          
    8.  Jelle, Nap                    9502875 VZC E&P                  39.16     8.          
 AFGEM  Yassine, Maniani              9501755 Z.V. Utrecht                    AFGEM          
    NG  Stephan, Putman               9502955 De Amer                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 107                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 4
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle, Derksen                9400017 AZ&PC                    27.72     1.          
    2.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                    28.11     2.          
    3.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust den Hommel      28.66     3.          
    4.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                   29.25     4.          
    5.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                   32.78     5.          
    6.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien                35.84     6.          
    7.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers           36.61     7.          
 AFGEM  Tim, Hoogenkamp               9405299 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                  Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn                 26.94     1.          
    2.  Jeroen, van Wilpen            9301333 ZC de Vuursche           28.16     2.          
    3.  Paul, Wijnbergen              9300621 Zwemlust den Hommel      30.82     3.          
    4.  Kjeld, Jacobs                 9306795 De Amer                  31.61     4.          
    5.  Sander, Ariaansz              9302053 Z.V. Utrecht             31.96     5.          
    6.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                   33.39     6.          
    7.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                    33.65     7.          
 NG.ZA  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                           NG.ZA          
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          
    NG  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 109                  Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike, Marissen                9202187 AZ&PC                    25.67     1.          
    2.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC E&P                  26.23     2.          
    3.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                    29.37     3.          
    4.  Casper, Marelis               9203231 IJZPC                    29.50     4.          
    5.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                  31.87     5.          
    6.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                   32.61     6.          
    7.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel      35.32     7.          
 AFGEM  Rick, van der Pal             9203321 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110                   Heren, 50m vlinderslag                     Senioren 1 e.l.
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel      27.47     1.          
    2.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer                 28.63     2.          
    3.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers           28.90     3.          
    4.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                  28.97     4.          
    5.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien                29.75     5.          
    6.  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel      29.88     6.          
    7.  Rudi, Butselaar               8700577 GoSwim                   30.92     7.          
    8.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                  30.99     8.          
    9.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                    31.48     9.          
   10.  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                  31.52    10.          
   11.  Martijn, Soesbergen           8902935 Zwemlust den Hommel      32.62    11.          
 AFGEM  Ernst, Bouweriks              6401155 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Tim, Niekus                   9103709 VZC E&P                         AFGEM          
 AFGEM  Peter, van den Dool           8704973 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Yelmar, van der Veer          8805237 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Michiel, van Nesselrooij      9006877 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Antal, Bos                    8900367 ZC de Vuursche                  AFGEM          
 AFGEM  Martin, Koekkoek              8801913 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                3:26.20     1.          
          1:38.16  3:26.20
    2.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                  3:30.40     2.          
          1:41.88  3:30.40
    3.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                  3:41.10     3.          
          1:46.95  3:41.10
    4.  Beau, Monné                   9801886 SG Vecht&Rijn          3:47.98     4.          
          1:50.28  3:47.98
    5.  Kim, Vastenburg               9801506 ZC de Vuursche         3:50.13     5.          
          1:50.39  3:50.13
    6.  Sybel, Helm van               9803270 De Fuut                3:55.33     6.          
          1:46.18  3:55.33
    7.  Roos, Geerars                 9802380 One Team Swimming      4:01.40     7.          
          1:57.00  4:01.40
    8.  Rony, Honkoop                 9802888 De Fuut                4:02.39     8.          
          1:58.76  4:02.39
    NG  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 112                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  3:16.13     1.          
          1:34.53  3:16.13
    2.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              3:22.51     2.          
          1:38.39  3:22.51
    3.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                3:24.78     3.          
          1:38.68  3:24.78
    4.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                  3:25.81     4.          
          1:38.88  3:25.81
    5.  Marije, Verhofstadt           9701036 SG Vecht&Rijn          3:32.20     5.          
          3:32.20
    6.  Sarai, Leander                9700798 De Haaien              3:32.42     6.          
          1:40.02  3:32.42
    7.  Sanne, Bolander               9704152 De Fuut                3:48.73     7.          
          1:50.07  3:48.73
   DIS  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Karlijn, Veldhuizen           9700224 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 113                  Meisjes, 200m schoolslag                         Junioren 3
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne, van Hoorn               9600664 One Team Swimming      3:04.98     1.          
          1:28.04  3:04.98
    2.  Elles, Becker                 9600628 ZC Zeist               3:12.62     2.          
          1:33.83  3:12.62
    3.  Lotte, Veldhuizen             9600190 De Haaien              3:13.80     3.          
          1:34.38  3:13.80
    4.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 3:14.05     4.          
          1:34.31  3:14.05
    5.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               3:14.45     5.          
          1:33.17  3:14.45
    6.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              3:15.36     6.          
          1:34.51  3:15.36
    7.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                3:23.69     7.          
          1:39.00  3:23.69
    8.  Esmee, In der Maur            9601912 One Team Swimming      3:27.64     8.          
          1:39.57  3:27.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 114                  Meisjes, 200m schoolslag                            Jeugd 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                  2:51.35     1.          
          1:23.60  2:51.35
    2.  Suzanne, de Vries             9500628 AZ&PC                  3:00.39     2.          
          1:26.78  3:00.39
    3.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                  3:06.63     3.          
          1:31.60  3:06.63
    4.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  3:08.15     4.          
          1:31.26  3:08.15
    5.  Kimberly, Passmore            9504312 De Fuut                3:18.07     5.          
          1:34.13  3:18.07
    6.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               3:18.97     6.          
          1:33.63  3:18.97
    7.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                3:22.80     7.          
          1:38.08  3:22.80
    8.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                3:27.26     8.          
          1:38.70  3:27.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 115                  Meisjes, 200m schoolslag                            Jeugd 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               3:15.25     1.          
          1:33.74  3:15.25
    2.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien              3:26.47     2.          
          1:39.56  3:26.47
    3.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC E&P                3:28.65     3.          
          1:40.72  3:28.65
    4.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                3:33.58     4.          
          1:41.28  3:33.58
    5.  Helga, Koo                    9403462 De Haaien              3:42.72     5.          
          1:45.22  3:42.72
    6.  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                 3:45.98     6.          
          1:46.80  3:45.98
 AFGEM  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 116                   Dames, 200m schoolslag                     Senioren 1 e.l.
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Verouden               9003948 AZ&PC                  2:38.56     1.          
          1:14.35  2:38.56
    2.  Larissa, Brak                 8800572 AZ&PC                  2:45.03     2.          
          1:19.66  2:45.03
    3.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         3:06.02     3.          
          1:29.67  3:06.02
    4.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              3:07.57     4.          
          1:29.04  3:07.57
    5.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               3:08.13     5.          
          1:29.16  3:08.13
    6.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC E&P                3:09.85     6.          
          1:29.38  3:09.85
    7.  Monique, van der Hoeff        9200752 GoSwim                 3:13.49     7.          
          1:28.22  3:13.49
    8.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn               3:14.54     8.          
          1:32.45  3:14.54
    9.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 3:15.05     9.          
          1:33.24  3:15.05
   10.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                3:18.42    10.          
          1:32.73  3:18.42
   11.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn               3:19.94    11.          
          1:34.25  3:19.94
   12.  Charlotte, Anraad             9307588 ZC Zeist               3:30.64    12.          
          1:41.31  3:30.64
   13.  Rowie, Hooft                  9301988 De Duinkikkers         3:30.83    13.          
          1:41.92  3:30.83
   14.  Celeste, Kettler              9202408 Zwemlust den Hommel    3:35.32    14.          
          1:43.36  3:35.32
   15.  René, Kleinveld               9001966 One Team Swimming      3:42.00    15.          
          1:45.13  3:42.00
   16.  Nicolle, Buijs                9302400 AZ&PC                  3:46.42    16.          
          1:48.82  3:46.42



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 117                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 5:03.94     1.          
          1:10.00  2:28.54  3:47.37  5:03.94
    2.  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn               5:24.66     2.          
          1:11.86  2:35.69  4:00.76  5:24.66
    3.  Bas, Giezeman                 9702285 ZC Zeist               6:08.34     3.          
          1:27.81  3:03.69  4:40.28  6:08.34
    4.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               6:11.42     4.          
          1:27.92  3:04.13  4:40.54  6:11.42
    5.  Daniel, van Noord             9704067 Zwemlust den Hommel    6:22.72     5.          
          1:27.29  3:03.03  4:44.16  6:22.72
 AFGEM  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 118                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      4:36.14     1.          
          1:05.48  2:16.10  3:26.90  4:36.14
    2.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  4:45.13     2.          
          1:05.28  2:17.71  3:31.42  4:45.13
    3.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  4:49.37     3.          
          1:01.94  2:21.66  3:36.81  4:49.37
    4.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                5:01.66     4.          
          1:09.47  2:25.69  3:44.67  5:01.66
    5.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                5:32.13     5.          
          1:16.10  2:44.13  4:11.48  5:32.13
    6.  Paul, Kastelein               9602103 One Team Swimming      5:47.00     6.          
          1:22.81  2:52.34  4:22.47  5:47.00
    7.  Rens, Klok                    9602045 One Team Swimming      6:29.20     7.          
          1:34.36  3:13.67  4:52.54  6:29.20
 AFGEM  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 119                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 3
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  4:46.98     1.          
          1:04.82  2:12.68  3:32.64  4:46.98
    2.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                5:07.95     2.          
          1:14.75  2:34.05  3:53.20  5:07.95
    3.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    5:08.92     3.          
          1:13.20  2:33.20  3:54.04  5:08.92
    4.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               5:09.75     4.          
          1:12.25  2:32.64  3:53.84  5:09.75
    5.  Jelle, Nap                    9502875 VZC E&P                5:15.02     5.          
          1:13.48  2:33.02  3:54.64  5:15.02
    6.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               5:24.89     6.          
          1:00.44  2:31.68  3:59.35  5:24.89
    7.  Jeroen, Essink                9503801 De Fuut                5:28.16     7.          
          1:16.48  2:41.02  4:05.89  5:28.16
 AFGEM  Yassine, Maniani              9501755 Z.V. Utrecht                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 120                  Jongens, 400m vrije slag                         Junioren 4
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                  4:39.92     1.          
          1:05.73  2:18.02  3:29.10  4:39.92
    2.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                 5:19.60     2.          
          1:12.26  2:34.64  3:56.48  5:19.60
    3.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 6:09.56     3.          
          1:23.84  3:00.56  4:36.30  6:09.56
 NG.ZA  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                           NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 121                  Jongens, 400m vrije slag                            Jeugd 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               4:23.94     1.          
          1:03.04  2:10.47  3:17.71  4:23.94
    2.  Sander, Ariaansz              9302053 Z.V. Utrecht           4:39.81     2.          
          1:02.22  2:13.97  3:27.94  4:39.81
    3.  Thijs, van den End            9306803 One Team Swimming      5:00.58     3.          
          1:08.74  2:25.62  3:43.79  5:00.58
    4.  Marvin, van den Breul         9302993 De Fuut                5:31.51     4.          
          1:20.20  2:45.48  4:11.73  5:31.51
    5.  Jeroen, van Wilpen            9301333 ZC de Vuursche         5:36.02     5.          
          1:15.29  2:45.20  4:13.39  5:36.02
    6.  Paul, Wijnbergen              9300621 Zwemlust den Hommel    5:45.53     6.          
          1:20.70  2:50.03  4:18.16  5:45.53
    NG  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 122                  Jongens, 400m vrije slag                            Jeugd 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike, Marissen                9202187 AZ&PC                  4:25.70     1.          
          1:04.22  2:12.79  3:20.93  4:25.70
    2.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                  4:50.50     2.          
          1:08.98  2:24.16  3:39.28  4:50.50
    3.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 4:53.13     3.          
          1:09.32  2:24.51  3:39.26  4:53.13
    4.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel    5:10.59     4.          
          1:14.34  2:35.60  3:55.36  5:10.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 123                   Heren, 400m vrije slag                     Senioren 1 e.l.
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark, Moussa                  9002059 AZ&PC                  4:13.24     1.          
          1:00.27  2:04.84  3:09.60  4:13.24
    2.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                4:37.72     2.          
          1:07.75  2:19.52  3:29.91  4:37.72
    3.  Rob, van Vliet                8402459 AZ&PC                  4:44.42     3.          
          1:06.50  2:18.38  3:31.40  4:44.42
    4.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                4:58.93     4.          
          1:09.87  2:25.76  3:42.93  4:58.93
    5.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              5:10.67     5.          
          1:11.33  2:30.80  3:51.17  5:10.67
 AFGEM  Peter, van den Dool           8704973 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 124                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming      1:18.84     1.          
    2.  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                1:24.77     2.          
    3.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  1:25.36     3.          
    4.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  1:31.23     4.          
    5.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer               1:34.02     5.          
    6.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                  1:34.53     6.          
    7.  Beau, Monné                   9801886 SG Vecht&Rijn          1:35.42     7.          
    8.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                  1:37.80     8.          
    NG  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 125                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                1:14.16     1.          
    2.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               1:17.89     2.          
    3.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  1:19.76     3.          
    4.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                  1:22.60     4.          
    5.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    1:25.14     5.          
    6.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                  1:25.54     6.          
    7.  Marije, Verhofstadt           9701036 SG Vecht&Rijn          1:27.57     7.          
    8.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                1:28.78     8.          
 AFGEM  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 126                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 3
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      1:10.72     1.          
    2.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                  1:12.90     2.          
    3.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      1:14.06     3.          
    4.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 1:16.36     4.          
    5.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              1:16.64     5.          
    6.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  1:17.81     6.          
    7.  Elles, Becker                 9600628 ZC Zeist               1:21.10     7.          
    8.  Courtney, van Huizen          9601686 Z.V. Utrecht           1:24.67     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 127                    Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Desiree, Visser               9505318 AZ&PC                  1:13.99     1.          
    2.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                1:14.86     2.          
    3.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                1:15.46     3.          
    4.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                  1:16.63     4.          
    5.  Zoë, van Zijl                 9500136 Aquarijn               1:16.78     5.          
    6.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn               1:18.10     6.          
    7.  Valerie, Welkzijn             9505682 ZC Zeist               1:21.91     7.          
    8.  Kimberly, Passmore            9504312 De Fuut                1:27.89     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 128                    Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                  1:10.39     1.          
    2.  Romy, van Slagmaat            9403698 GoSwim                 1:19.10     2.          
    3.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               1:19.56     3.          
    4.  Vivian, Ogundipe              9406828 AZ&PC                  1:20.69     4.          
    5.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC E&P                1:24.92     5.          
    6.  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                 1:27.39     6.          
    7.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien              1:34.77     7.          
    8.  Helga, Koo                    9403462 De Haaien              1:36.50     8.          
 AFGEM  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche                  AFGEM          
    NG  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 129                     Dames, 100m rugslag                      Senioren 1 e.l.
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke, Terink               8402424 AZ&PC                  1:05.18     1.          
    2.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust den Hommel    1:07.47     2.          
    3.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  1:10.78     3.          
    4.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      1:16.27     4.          
    5.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 1:20.51     5.          
    6.  Robin, Theijn                 9306890 ZC Zeist               1:21.10     6.          
    7.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         1:21.45     7.          
    8.  Monique, van der Hoeff        9200752 GoSwim                 1:22.76     8.          
    9.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              1:23.45     9.          
   10.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn               1:25.31    10.          
   11.  Celeste, Kettler              9202408 Zwemlust den Hommel    1:25.88    11.          
   12.  Annika, van Dijk              9207096 ZC Zeist               1:26.40    12.          
   13.  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel    1:29.70    13.          
   14.  René, Kleinveld               9001966 One Team Swimming      1:30.60    14.          
   15.  Nicolle, Buijs                9302400 AZ&PC                  1:33.39    15.          
   16.  Desiree, Monrooy              9307380 De Fuut                1:35.97    16.          
 AFGEM  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Lilianne, van der Dussen      9000936 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 130                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming      1:24.54     1.          
    2.  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn               1:30.58     2.          
    3.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  1:34.12     3.          
    4.  Tim, Bredenhof                9702243 Aquarijn               1:36.64     4.          
    5.  Stefan, Klok                  9704559 One Team Swimming      1:43.36     5.          
    6.  Daniel, van Noord             9704067 Zwemlust den Hommel    1:47.48     6.          
    7.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               1:52.50     7.          
 AFGEM  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 131                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick, Theijn                  9600325 ZC Zeist               1:19.52     1.          
    2.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  1:22.04     2.          
    3.  André, van Kleef              9602195 AZ&PC                  1:23.80     3.FJ 1      
    4.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                1:23.80     4.FJ 2      
    5.  Damiën, de Groot              9603365 SG Vecht&Rijn          1:25.23     5.          
    6.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                1:30.64     6.          
    7.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  1:32.16     7.          
    8.  Jules, Vermei                 9602469 ZC de Vuursche         1:36.54     8.          
 AFGEM  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Lorenzo, Missione             9602433 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 132                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 3
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                1:15.07     1.          
    2.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               1:20.57     2.          
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               1:26.13     3.          
    4.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  1:26.72     4.          
    5.  Denny, Vastenburg             9500927 ZC de Vuursche         1:29.78     5.          
    6.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    1:30.51     6.          
    7.  Hielke, van Splunder          9505531 One Team Swimming      1:32.02     7.          
    8.  Jelle, Nap                    9502875 VZC E&P                1:33.50     8.          
 AFGEM  Yassine, Maniani              9501755 Z.V. Utrecht                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 133                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 4
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle, Derksen                9400017 AZ&PC                  1:14.05     1.          
    2.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 1:14.48     2.          
    3.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                  1:18.82     3.          
    4.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers         1:28.24     4.          
    5.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 1:37.89     5.          
    6.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien              1:38.39     6.          
 NG.ZA  Davy, van der Neut,           9404919 UZSC                            NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 134                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               1:13.54     1.          
    2.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 1:14.73     2.          
    3.  Sander, Ariaansz              9302053 Z.V. Utrecht           1:18.71     3.          
    4.  Jeroen, van Wilpen            9301333 ZC de Vuursche         1:28.82     4.          
    5.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  1:29.16     5.          
    6.  Paul, Wijnbergen              9300621 Zwemlust den Hommel    1:30.53     6.          
 NG.ZA  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                           NG.ZA          
 AFGEM  Frank, Wilschut               9302465 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          
    NG  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 135                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike, Marissen                9202187 AZ&PC                  1:13.13     1.          
    2.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 1:20.45     2.          
    3.  Casper, Marelis               9203231 IJZPC                  1:23.91     3.          
    4.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel    1:26.98     4.          
    5.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                1:31.66     5.          
 AFGEM  Rick, van der Pal             9203321 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 136                   Heren, 100m schoolslag                     Senioren 1 e.l.
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                1:16.89     1.          
    2.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel    1:17.72     2.          
    3.  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel    1:20.31     3.          
    4.  Job, Nauta                    8902235 De Haaien              1:22.87     4.          
    5.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                1:23.15     5.          
    6.  Martijn, Soesbergen           8902935 Zwemlust den Hommel    1:23.34     6.          
    7.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              1:23.50     7.          
    8.  Robbin, Boer                  8800345 De Haaien              1:28.90     8.          
    9.  Jacco, Beniest                8503603 One Team Swimming      1:30.19     9.          
 AFGEM  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Ernst, Bouweriks              6401155 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Michiel, van Nesselrooij      9006877 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Tim, Niekus                   9103709 VZC E&P                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 137                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming      2:50.81     1.          
          2:50.81
    2.  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                3:00.20     2.          
          3:00.20
    3.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  3:06.42     3.          
          3:06.42
    4.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  3:08.45     4.          
          3:08.45
    5.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                  3:19.68     5.          
          3:19.68
    6.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer               3:22.55     6.          
          3:22.55
    7.  Marieke, van der Meulen       9803078 SG Vecht&Rijn          3:23.88     7.          
          3:23.88
 NG.ZA  Rebecca, Hietink              9803412 De Zwoer                        NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 138                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                2:43.82     1.          
          2:43.82
    2.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               2:45.18     2.          
          2:45.18
    3.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                  3:00.96     3.          
          3:00.96
    4.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    3:02.92     4.          
          3:02.92
    5.  Marije, Verhofstadt           9701036 SG Vecht&Rijn          3:05.58     5.          
          3:05.58
    6.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                  3:09.28     6.          
          3:09.28
    7.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                3:15.84     7.          
          3:15.84
    8.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              3:19.25     8.          
          3:19.25
 AFGEM  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn                        AFGEM          
 AFGEM  Karlijn, Veldhuizen           9700224 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 139                  Meisjes, 200m wisselslag                         Junioren 3
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      2:39.34     1.          
          2:39.34
    2.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                  2:39.79     2.          
          2:39.79
    3.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               2:42.08     3.          
          2:42.08
    4.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      2:46.93     4.          
          2:46.93
    5.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  2:47.88     5.          
          2:47.88
    6.  Elles, Becker                 9600628 ZC Zeist               2:53.00     6.          
          2:53.00
    7.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              2:54.50     7.          
          2:54.50
    8.  Esmee, In der Maur            9601912 One Team Swimming      3:02.76     8.          
          3:02.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 140                  Meisjes, 200m wisselslag                            Jeugd 1
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                  2:28.72     1.          
          2:28.72
    2.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  2:36.92     2.          
          2:36.92
    3.  Suzanne, de Vries             9500628 AZ&PC                  2:40.12     3.          
          2:40.12
    4.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                  2:41.35     4.          
          2:41.35
    5.  Desiree, Visser               9505318 AZ&PC                  2:43.24     5.          
          2:43.24
    6.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                2:45.72     6.          
          2:45.72
    7.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               2:53.44     7.          
          2:53.44
    8.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                3:02.85     8.          
          3:02.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 141                  Meisjes, 200m wisselslag                            Jeugd 2
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                  2:38.69     1.          
          2:38.69
    2.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               2:48.67     2.          
          2:48.67
    3.  Vivian, Ogundipe              9406828 AZ&PC                  3:01.42     3.          
          3:01.42
    4.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC E&P                3:01.66     4.          
          3:01.66
    5.  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                 3:17.85     5.          
          3:17.85
    6.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien              3:23.54     6.          
          3:23.54
    7.  Helga, Koo                    9403462 De Haaien              3:28.42     7.          
          3:28.42
    8.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                3:31.75     8.          
          3:31.75
 AFGEM  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 142                   Dames, 200m wisselslag                     Senioren 1 e.l.
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Verouden               9003948 AZ&PC                  2:19.28     1.          
          2:19.28
    2.  Rieneke, Terink               8402424 AZ&PC                  2:19.37     2.          
          2:19.37
    3.  Estelle, Moorman              9300540 AZ&PC                  2:36.67     3.          
          2:36.67
    4.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               2:42.56     4.          
          2:42.56
    5.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      2:45.25     5.          
          2:45.25
    6.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 2:47.73     6.          
          2:47.73
    7.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              2:47.84     7.          
          2:47.84
    8.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         2:48.86     8.          
          2:48.86
    9.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn               2:50.17     9.          
          2:50.17
   10.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                2:55.22    10.          
          2:55.22
   11.  Monique, van der Hoeff        9200752 GoSwim                 2:55.61    11.          
          2:55.61
   12.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC E&P                2:57.50    12.          
          2:57.50
   13.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn               2:59.89    13.          
          2:59.89
   14.  Annika, van Dijk              9207096 ZC Zeist               3:01.67    14.          
          3:01.67
   15.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         3:06.24    15.          
          3:06.24
   16.  Nicolle, Buijs                9302400 AZ&PC                  3:17.37    16.          
          3:17.37
 AFGEM  Ilse, van Hoorn               9001578 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 143                Jongens, 4 x 100m wisselslag                  Junioren 4 e.e.
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:29.41     1.          
        Daniël, Buijs, 96                         Huub, van Houwelingen, 94
        Jelle, Derksen, 94                        Twan, Boot, 96
          1:11.82  4:29.41

    2.  GoSwim 1                              GoSwim                 4:54.95     2.          
        Martijn, Kornet, 97                       Erik, Wilmes, 94
        Joren, Harms, 94                          Matthijs, Wilschut, 95
          1:20.61  4:54.95

    3.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      5:03.27     3.          
        Paul, Kastelein, 96                       Bart, Klok, 96
        Stijn, Avezaat, 97                        Michiel, van Vliet, 95
          1:19.99  5:03.27

    4.  De Fuut 1                             De Fuut                5:05.98     4.          
        Jeroen, Essink, 95                        Daan, Roordink, 95
        Valentijn, Stolk, 96                      Rick, Smit, 96
          1:23.90  5:05.98

    5.  Aquarijn 1                            Aquarijn               5:07.17     5.          
        Tim, Bredenhof, 97                        Donny, van den Bosch, 95
        Sjoerd, Murk, 95                          Michael, den Oudsten, 97
          1:26.17  5:07.17

    6.  AZ&PC 2                               AZ&PC                  5:15.10     6.          
        Martijn, Bartels, 96                      Mitchell, van Winsum, 95
        André, van Kleef, 96                      Lennart, Kruizinga, 97
          1:25.03  5:15.10

 AFGEM  ZC de Vuursche 1                      ZC de Vuursche                  AFGEM          
        Anthony, Brouwer, 96                      Jules, Vermei, 96
        Alex, Gaasenbeek, 95                      Denny, Vastenburg, 95




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 144                 Heren, 4 x 100m wisselslag                      Jeugd 1 e.l.
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:31.00     1.          
        Mike, Marissen, 92                        Jeroen, v.d. Bos, 92
        Rob, van Vliet, 84                        Mark, Pijtak, 90
          1:02.14  4:31.00

    2.  De Fuut 1                             De Fuut                5:07.59     2.          
        Marvin, van den Breul, 93                 Len, ter Hart, 91
        Mark, Zwart, 79                           Justin, Post, 92
          1:18.65  5:07.59




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 145                Meisjes, 4 x 100m vrije slag                  Junioren 3 e.e.
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      4:26.47     1.          
        Lieke, Remmits, 98                        Femke, Remmits, 96
        Jamilla, van Veen, 96                     Lisanne, vd Lelij, 96
          1:09.97  4:26.47

    2.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:31.80     2.          
        Laura, Moolenaar, 96                      Manon, Broeze, 97
        Jasmin, Lotfolahian, 97                   Sedona, de Keijzer, 96
          1:04.69  4:31.80

    3.  De Fuut 1                             De Fuut                4:37.80     3.          
        Amy, de Langen, 97                        Melissa, Smienk, 96
        Lotte, Stoiber, 98                        Anja, Daalhuizen, 96
          1:03.14  4:37.80

    4.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:44.28     4.          
        Vera, Willers, 96                         Shannon, Mommersteeg, 97
        Linda, Kamperman, 96                      Jessica, van de Geer, 96
          1:14.85  4:44.28

    5.  De Haaien 1                           De Haaien              5:14.87     5.          
        Cynthia, Siebrand, 96                     Lisette, Scholtus, 97
        Lotte, Veldhuizen, 96                     Sarai, Leander, 97
          1:10.13  5:14.87

    6.  SG Vecht&Rijn 1                       SG Vecht&Rijn          5:41.69     6.          
        Marije, Verhofstadt, 97                   Marieke, van der Meulen, 98
        Gislaine, van Beek, 97                    Beau, Monné, 98
          1:18.92  5:41.69




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 146                 Dames, 4 x 100m vrije slag                      Jeugd 1 e.l.
29.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:02.93     1.          
        Rieneke, Terink, 84                       Rachelle, Visser, 95
        Estelle, Moorman, 93                      Lieke, Verouden, 90
            58.65  4:02.93

    2.  AZ&PC 2                               AZ&PC                  4:14.56     2.          
        Claire, de Winter, 94                     Iris, Pijtak, 93
        Lynn, Dybiona, 95                         Shireen, Post, 95
          1:03.20  4:14.56

    3.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:19.47     3.          
        Mette, Bijeman, 95                        Jip, Mulkens, 94
        Iris, Selten, 92                          Zoë, van Zijl, 95
          1:03.15  4:19.47

    4.  AZ&PC 3                               AZ&PC                  4:38.62     4.          
        Suzanne, de Vries, 95                     Desiree, Visser, 95
        Nicolle, Buijs, 93                        Larissa, Brak, 88
          1:06.64  4:38.62

    5.  De Fuut 1                             De Fuut                4:40.60     5.          
        Aranka, Schouten, 95                      Kimberly, Passmore, 95
        Marielle, Kievit, 94                      Demelsa, Kreuger, 95
          1:05.47  4:40.60

 AFGEM  Aquarijn 2                            Aquarijn                        AFGEM          
        Anne, Willers, 93                         Marlous, de Jong, 90
        Michelle, Geisler, 95                     Vera, Willers, 96

 AFGEM  ZC de Vuursche 1                      ZC de Vuursche                  AFGEM          
        Sanne, Jansen, 95                         Willemijn, Nederlof, 92
        Jessica, Algra, 94                        Lilianne, van der Dussen, 90




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 147                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming        39.15     1.          
    2.  Ruben, van Leeuwen            9704803 VZC E&P                  42.01     2.          
    3.  Tim, Bredenhof                9702243 Aquarijn                 42.24     3.          
    4.  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn                 43.78     4.          
    5.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                    44.05     5.          
    6.  Daniel, van Noord             9704067 Zwemlust den Hommel      44.39     6.          
    7.  Stefan, Klok                  9704559 One Team Swimming        46.87     7.          
    8.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn                 48.92     8.          
    NG  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht                       NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 148                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick, Theijn                  9600325 ZC Zeist                 35.05     1.          
        Jun 2
    2.  Damiën, de Groot              9603365 SG Vecht&Rijn            37.08     2.          
    3.  André, van Kleef              9602195 AZ&PC                    38.09     3.          
    4.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                  39.69     4.          
    5.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                    40.05     5.          
    6.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming        40.89     6.          
    7.  Wouter, Nolsen                9601131 De Haaien                42.96     7.          
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Lorenzo, Missione             9602433 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 149                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 3
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                  33.11     1.          
    2.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn                 36.38     2.          
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn                 36.89     3.          
    4.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                  37.47     4.          
    5.  Hielke, van Splunder          9505531 One Team Swimming        37.80     5.          
    6.  Yassine, Maniani              9501755 Z.V. Utrecht             38.64     6.          
    7.  Denny, Vastenburg             9500927 ZC de Vuursche           39.73     7.          
    8.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                    40.67     8.          
 AFGEM  Alex, Gaasenbeek              9504237 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 150                   Jongens, 50m schoolslag                         Junioren 4
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                   34.47     1.          
    2.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust den Hommel      36.21     2.          
    3.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers           37.64     3.          
    4.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                   41.46     4.          
    5.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien                42.11     5.          
 NG.ZA  Davy, van der Neut,           9404919 UZSC                            NG.ZA          
 AFGEM  Laurens, van Roomen           9405491 De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Tim, Hoogenkamp               9405299 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 151                   Jongens, 50m schoolslag                            Jeugd 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn                 33.62     1.          
    2.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                   34.01     2.          
    3.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                  36.27     3.          
    4.  Paul, Wijnbergen              9300621 Zwemlust den Hommel      37.20     4.          
    5.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                    38.87     5.          
    6.  Jeroen, van Wilpen            9301333 ZC de Vuursche           39.64     6.          
    7.  Marvin, van den Breul         9302993 De Fuut                  49.46     7.          
 AFGEM  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Sander, Ariaansz              9302053 Z.V. Utrecht                    AFGEM          
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 152                   Jongens, 50m schoolslag                            Jeugd 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                    34.71     1.          
    2.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                   35.98     2.          
    3.  Casper, Marelis               9203231 IJZPC                    36.72     3.          
    4.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel      38.61     4.          
    5.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                  41.34     5.          
    6.  Rick, van der Pal             9203321 De Fuut                  41.80     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 153                    Heren, 50m schoolslag                     senioren 1 e.l.
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim, Niekus                   9103709 VZC E&P                  32.56     1.          
    2.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel      33.67     2.          
    3.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer                 34.40     3.          
    4.  Job, Nauta                    8902235 De Haaien                35.56     4.          
    5.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien                36.42     5.FJ 1      
    6.  Martijn, Soesbergen           8902935 Zwemlust den Hommel      36.42     6.FJ 2      
    7.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                    38.11     7.          
    8.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                  38.33     8.          
    9.  Robbin, Boer                  8800345 De Haaien                39.18     9.          
   10.  Jacco, Beniest                8503603 One Team Swimming        40.25    10.          
 AFGEM  Michiel, van Nesselrooij      9006877 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Yelmar, van der Veer          8805237 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Martin, Koekkoek              8801913 ZC de Vuursche                  AFGEM          
 AFGEM  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 154                    Meisjes, 50m rugslag                           Juniroen 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming        36.01     1.          
    2.  Rebecca, Hietink              9803412 De Zwoer                 38.39     2.          
    3.  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                  38.61     3.          
    4.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                    39.06     4.          
    5.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                    39.93     5.          
        Marieke, van der Meulen       9803078 SG Vecht&Rijn            39.93                 
    7.  Beau, Monné                   9801886 SG Vecht&Rijn            41.08     7.          
    8.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                    44.09     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 155                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                  32.76     1.          
    2.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn                 35.81     2.          
    3.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                    35.84     3.          
    4.  Marije, Verhofstadt           9701036 SG Vecht&Rijn            37.77     4.          
    5.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                  38.30     5.          
    6.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel      38.71     6.          
    7.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                    39.87     7.          
    8.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien                40.60     8.          
 AFGEM  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 156                    Meisjes, 50m rugslag                           Junioren 3
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming        34.01     1.          
    2.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                    34.22     2.          
    3.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien                34.30     3.          
    4.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                   34.33     4.          
    5.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn                 34.70     5.          
    6.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming        35.20     6.          
    7.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                    36.56     7.          
    8.  Elles, Becker                 9600628 ZC Zeist                 37.58     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 157                    Meisjes, 50m rugslag                              Jeugd 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Desiree, Visser               9505318 AZ&PC                    33.39     1.          
    2.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn                 34.33     2.          
    3.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                  34.56     3.          
    4.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                  35.02     4.          
    5.  Nicole, van Zuilen            9505428 De Amer                  36.35     5.          
    6.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                    36.90     6.          
    7.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                    37.15     7.          
 AFGEM  Zoë, van Zijl                 9500136 Aquarijn                        AFGEM          
 AFGEM  Kimberly, Passmore            9504312 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 158                    Meisjes, 50m rugslag                              Jeugd 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                    32.15     1.          
    2.  Vivian, Ogundipe              9406828 AZ&PC                    36.58     2.          
    3.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC E&P                  36.71     3.FJ 1      
    4.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien                36.71     4.FJ 2      
    5.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn                 37.52     5.          
    6.  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                   40.19     6.          
    7.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                  45.88     7.          
 AFGEM  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer                        AFGEM          
 AFGEM  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 159                     Dames, 50m rugslag                       senioren 1 e.l.
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust den Hommel      31.22     1.          
    2.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                    33.83     2.          
    3.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien                35.64     3.          
    4.  Robin, Theijn                 9306890 ZC Zeist                 36.00     4.          
    5.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn                 36.04     5.          
    6.  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                  36.67     6.          
    7.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming        36.68     7.          
    8.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn                 37.50     8.          
    9.  Monique, van der Hoeff        9200752 GoSwim                   37.51     9.          
   10.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                  37.59    10.          
   11.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers           37.60    11.          
   12.  Nadine, van Nimwegen          9300560 VZC E&P                  38.32    12.          
   13.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                  39.39    13.          
   14.  Celeste, Kettler              9202408 Zwemlust den Hommel      40.38    14.          
   15.  Willemijn, Nederlof           9203282 ZC de Vuursche           40.50    15.          
   16.  Annika, van Dijk              9207096 ZC Zeist                 42.12    16.          
 AFGEM  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 160                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben, van Leeuwen            9704803 VZC E&P                2:44.45     1.          
          1:21.16  2:44.45
    2.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 2:45.24     2.          
          1:21.78  2:45.24
    3.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               3:16.31     3.          
          1:36.66  3:16.31
    4.  Daniel, van Noord             9704067 Zwemlust den Hommel    3:32.36     4.          
          1:44.51  3:32.36
   DIS  Stefan, Klok                  9704559 One Team Swimming      3:20.12    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:38.56  3:20.12



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 161                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  2:30.96     1.          
          1:13.34  2:30.96
    2.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  2:34.01     2.          
          1:15.34  2:34.01
    3.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                2:57.10     3.          
          1:25.25  2:57.10
    4.  Jules, Vermei                 9602469 ZC de Vuursche         3:11.84     4.          
          1:32.18  3:11.84
    5.  Anthony, Brouwer              9602471 ZC de Vuursche         3:22.02     5.          
          1:39.40  3:22.02
    6.  Rens, Klok                    9602045 One Team Swimming      3:52.61     6.          
          1:56.30  3:52.61
 AFGEM  Jelle, Baron                  9601699 ZC de Vuursche                  AFGEM          
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 162                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 3
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  2:31.75     1.          
          1:13.98  2:31.75
    2.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               2:36.66     2.          
          1:15.67  2:36.66
    3.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               2:42.71     3.          
          1:19.66  2:42.71
    4.  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer               2:43.74     4.          
          1:18.84  2:43.74
    5.  Michiel, van Vliet            9503875 One Team Swimming      2:49.64     5.          
          1:20.82  2:49.64
    6.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    2:50.04     6.          
          1:23.13  2:50.04
    7.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                2:55.93     7.          
          1:26.31  2:55.93
    8.  Jeroen, Essink                9503801 De Fuut                2:56.45     8.          
          1:29.31  2:56.45



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 163                    Jongens, 200m rugslag                          Junioren 4
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 2:52.33     1.          
          1:22.65  2:52.33
 AFGEM  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 164                    Jongens, 200m rugslag                             Jeugd 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                2:30.46     1.          
          1:13.79  2:30.46
    2.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 2:36.89     2.          
          1:17.45  2:36.89
    3.  Thijs, van den End            9306803 One Team Swimming      2:46.31     3.          
          1:19.24  2:46.31
    4.  Marvin, van den Breul         9302993 De Fuut                2:47.76     4.          
          1:22.76  2:47.76
    5.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  2:52.90     5.          
          1:24.46  2:52.90
    6.  Ruben, de Boer                9301419 De Duinkikkers         2:55.72     6.          
          1:23.88  2:55.72
    7.  Paul, Wijnbergen              9300621 Zwemlust den Hommel    3:08.83     7.          
          1:32.75  3:08.83
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 165                    Jongens, 200m rugslag                             Jeugd 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 2:44.40     1.          
          1:20.17  2:44.40
    2.  Florian, Edelenbosch          9206673 Zwemlust den Hommel    2:46.10     2.          
          1:23.00  2:46.10
    3.  Rick, van der Pal             9203321 De Fuut                3:08.23     3.          
          1:33.16  3:08.23



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 166                     Heren, 200m rugslag                      Senioren 1 e.l.
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                2:29.14     1.          
          1:14.35  2:29.14
    2.  Robbin, Blokpoel              8400161 De Duinkikkers         2:32.94     2.          
          1:14.46  2:32.94
    3.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                2:36.60     3.          
          1:17.68  2:36.60
    4.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         2:48.95     4.          
          1:24.02  2:48.95
    5.  Peter, van den Dool           8704973 GoSwim                 2:50.83     5.          
          1:21.39  2:50.83
 AFGEM  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Jacco, Beniest                8503603 One Team Swimming               AFGEM          
 AFGEM  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                2:36.60  AFGEM          
          2:36.60



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 167                  Meisjes, 200m vlinderslag                        Junioren 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               2:47.23     1.          
          1:15.99  2:47.23
    2.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                2:51.99     2.          
          1:19.83  2:51.99
    3.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                  3:11.40     3.          
          1:26.17  3:11.40
    4.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    3:28.93     4.          
          1:33.45  3:28.93
    5.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                3:42.60     5.          
          1:46.09  3:42.60
    6.  Sanne, Bolander               9704152 De Fuut                3:58.96     6.          
          1:50.63  3:58.96
   DIS  Nynke, Breeuwsma              9704476 One Team Swimming      4:23.66    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:52.84  4:23.66
 AFGEM  Marielle, Nieuwenhuizen       9701242 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Karlijn, Veldhuizen           9700224 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 168                  Meisjes, 200m vlinderslag                        Junioren 3
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      2:36.78     1.          
          1:11.78  2:36.78
    2.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               2:45.44     2.          
          1:16.14  2:45.44
    3.  Elles, Becker                 9600628 ZC Zeist               2:52.82     3.          
          1:20.81  2:52.82
    4.  Wendy, Kleinveld              9600382 One Team Swimming      3:11.02     4.          
          1:27.48  3:11.02
    5.  Anja, Daalhuizen              9602418 De Fuut                3:16.02     5.          
          1:29.91  3:16.02
 NG.ZA  Courtney, van Huizen          9601686 Z.V. Utrecht                    NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 169                  Meisjes, 200m vlinderslag                           Jeugd 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  2:39.15     1.          
          1:12.90  2:39.15
    2.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                2:55.21     2.          
          1:24.58  2:55.21
    3.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               3:06.67     3.          
          1:19.14  3:06.67



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 171                   Dames, 200m vlinderslag                    Senioren 1 e.l.
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse, van Hoorn               9001578 AZ&PC                  2:32.54     1.          
          1:11.31  2:32.54
    2.  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                3:05.82     2.          
          1:28.51  3:05.82
    3.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         3:10.11     3.          
          1:29.15  3:10.11
    4.  Nicolle, Buijs                9302400 AZ&PC                  3:40.06     4.          
          1:40.97  3:40.06



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 172                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben, van Leeuwen            9704803 VZC E&P                1:16.64     1.          
    2.  Tim, de Zoete                 9701875 De Duinkikkers         1:21.62     2.          
    3.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming      1:22.82     3.          
    4.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  1:28.41     4.          
    5.  Bas, Giezeman                 9702285 ZC Zeist               1:31.23     5.          
        Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 1:31.23                 
    7.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               1:49.18     7.          
    8.  Rick, Paardekooper            9701321 VZC E&P                1:58.59     8.          
 AFGEM  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn                        AFGEM          
    NG  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht                       NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 173                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  1:09.70     1.          
    2.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      1:09.76     2.          
    3.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                1:18.35     3.          
    4.  Damiën, de Groot              9603365 SG Vecht&Rijn          1:22.93     4.          
    5.  Jules, Vermei                 9602469 ZC de Vuursche         1:25.64     5.          
    6.  Wouter, Nolsen                9601131 De Haaien              1:30.16     6.          
    7.  Rens, Klok                    9602045 One Team Swimming      1:57.21     7.          
 AFGEM  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 174                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 3
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                1:04.44     1.          
    2.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               1:06.49     2.          
    3.  Yassine, Maniani              9501755 Z.V. Utrecht           1:10.68     3.          
    4.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  1:12.28     4.          
    5.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               1:12.49     5.          
    6.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    1:15.73     6.          
    7.  Jeroen, Essink                9503801 De Fuut                1:32.58     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 175                  Jongens, 100m vlinderslag                        Junioren 4
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust den Hommel    1:06.41     1.          
    2.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 1:17.94     2.          
    3.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien              1:29.09     3.          
    4.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 1:34.98     4.          
 AFGEM  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 176                  Jongens, 100m vlinderslag                           Jeugd 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               1:02.22     1.          
    2.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                1:09.96     2.          
    3.  Sander, Ariaansz              9302053 Z.V. Utrecht           1:12.13     3.          
    4.  Jeroen, van Wilpen            9301333 ZC de Vuursche         1:13.09     4.          
    5.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 1:18.80     5.          
    6.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  1:22.20     6.          
    7.  Paul, Wijnbergen              9300621 Zwemlust den Hommel    1:24.00     7.          
 AFGEM  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 177                  Jongens, 100m vlinderslag                           Jeugd 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC E&P                  59.08     1.          
    2.  Casper, Marelis               9203231 IJZPC                  1:08.21     2.          
    3.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 1:16.94     3.          
    4.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                1:23.65     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 178                   Heren, 100m vlinderslag                    Senioren 1 e.l.
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                1:06.65     1.FJ 1      
    2.  Rob, van Vliet                8402459 AZ&PC                  1:06.65     2.FJ 2      
    3.  Rudi, Butselaar               8700577 GoSwim                 1:09.28     3.          
    4.  Dennis, de Groot              8300785 De Zwoer               1:10.64     4.          
    5.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              1:10.91     5.          
    6.  Johann, Kaemingk              9001441 ZC Zeist               1:13.83     6.          
    7.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         1:14.50     7.          
 AFGEM  Ernst, Bouweriks              6401155 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 179                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming      1:08.45     1.          
    2.  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                1:11.89     2.          
    3.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  1:15.29     3.          
    4.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  1:15.68     4.          
    5.  Rebecca, Hietink              9803412 De Zwoer               1:17.67     5.          
    6.  Marieke, van der Meulen       9803078 SG Vecht&Rijn          1:22.20     6.          
    7.  Ellen, van Stralen            9803710 IJZPC                  1:23.33     7.          
    8.  Beau, Monné                   9801886 SG Vecht&Rijn          1:24.77     8.          
 AFGEM  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 180                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                1:02.08     1.          
    2.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               1:07.66     2.          
    3.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  1:10.68     3.          
    4.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                  1:10.79     4.          
    5.  Marije, Verhofstadt           9701036 SG Vecht&Rijn          1:15.36     5.          
    6.  Nynke, Breeuwsma              9704476 One Team Swimming      1:15.82     6.          
    7.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              1:17.38     7.          
    8.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                1:18.33     8.          
 AFGEM  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 181                  Meisjes, 100m vrije slag                         Junioren 3
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      1:01.74     1.          
    2.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                  1:03.68     2.          
    3.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  1:04.13     3.          
    4.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      1:04.95     4.          
    5.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               1:06.15     5.          
    6.  Courtney, van Huizen          9601686 Z.V. Utrecht           1:06.52     6.          
    7.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 1:06.80     7.          
    8.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      1:08.58     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 182                  Meisjes, 100m vrije slag                            Jeugd 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                  1:02.74     1.          
    2.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                1:03.57     2.          
    3.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn               1:03.81     3.          
    4.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                  1:04.36     4.          
    5.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  1:04.95     5.          
    6.  Heleen, Kaemingk              9501438 ZC Zeist               1:05.28     6.          
    7.  Desiree, Visser               9505318 AZ&PC                  1:06.46     7.          
    8.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                1:07.00     8.          
 AFGEM  Zoë, van Zijl                 9500136 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 183                  Meisjes, 100m vrije slag                            Jeugd 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                  1:02.86     1.          
    2.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               1:06.44     2.          
    3.  Vivian, Ogundipe              9406828 AZ&PC                  1:11.23     3.          
    4.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC E&P                1:11.36     4.          
    5.  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                 1:18.28     5.          
    6.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                1:21.82     6.          
    7.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien              1:25.12     7.          
 AFGEM  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 184                   Dames, 100m vrije slag                     Senioren 1 e.l.
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust den Hommel      59.65     1.          
    2.  Ilse, van Hoorn               9001578 AZ&PC                  1:00.72     2.          
    3.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  1:03.00     3.          
    4.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               1:04.19     4.          
    5.  Anne, Duijst                  8901030 De Amer                1:05.90     5.          
    6.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      1:06.66     6.          
    7.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn               1:07.39     7.          
    8.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC E&P                1:08.34     8.          
    9.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                1:09.02     9.          
   10.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              1:09.44    10.          
   11.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn               1:10.06    11.          
   12.  Annika, van Dijk              9207096 ZC Zeist               1:10.54    12.FJ 1      
   13.  Nadine, van Nimwegen          9300560 VZC E&P                1:10.54    13.FJ 2      
   14.  Monique, van der Hoeff        9200752 GoSwim                 1:11.07    14.          
   15.  Celeste, Kettler              9202408 Zwemlust den Hommel    1:11.20    15.          
   16.  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                1:13.53    16.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 185                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming      2:23.33     1.          
          1:10.42  2:23.33
    2.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 2:24.76     2.          
          1:09.64  2:24.76
    3.  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn               2:32.73     3.          
          1:11.65  2:32.73
    4.  Ruben, van Leeuwen            9704803 VZC E&P                2:34.53     4.          
          2:34.53
    5.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  2:44.83     5.          
          1:20.98  2:44.83
    6.  Tim, Bredenhof                9702243 Aquarijn               2:45.15     6.          
          1:19.95  2:45.15
    7.  Stefan, Klok                  9704559 One Team Swimming      3:00.40     7.          
          1:27.18  3:00.40
    8.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               3:02.61     8.          
          1:29.13  3:02.61
    NG  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht                       NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 186                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  2:09.95     1.          
          1:01.39  2:09.95
    2.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      2:12.09     2.          
          1:04.09  2:12.09
    3.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                2:32.32     3.          
          1:11.35  2:32.32
    4.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  2:34.75     4.          
          1:16.86  2:34.75
    5.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming      2:41.93     5.          
          1:15.58  2:41.93
    6.  Jules, Vermei                 9602469 ZC de Vuursche         2:51.79     6.          
          1:21.59  2:51.79
    7.  Anthony, Brouwer              9602471 ZC de Vuursche         3:01.50     7.          
          1:25.65  3:01.50
 AFGEM  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 187                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 3
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yassine, Maniani              9501755 Z.V. Utrecht           2:08.55     1.          
            59.58  2:08.55
    2.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  2:12.77     2.          
          1:04.64  2:12.77
    3.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                2:14.95     3.          
          1:04.53  2:14.95
    4.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               2:17.37     4.          
          1:02.94  2:17.37
    5.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               2:23.84     5.          
          1:08.03  2:23.84
    6.  Jelle, Nap                    9502875 VZC E&P                2:26.25     6.          
          1:09.80  2:26.25
    7.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    2:27.35     7.          
          1:10.65  2:27.35
    8.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                2:29.19     8.          
          1:09.25  2:29.19
    9.  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer               2:37.36     9.          
          1:15.89  2:37.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 188                  Jongens, 200m vrije slag                         Junioren 4
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                 2:23.67     1.          
          1:08.23  2:23.67
    2.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 2:28.36     2.          
          1:11.49  2:28.36
    3.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien              2:45.19     3.          
          1:20.12  2:45.19
    4.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 2:54.24     4.          
          1:22.62  2:54.24
 NG.ZA  Davy, van der Neut,           9404919 UZSC                            NG.ZA          
 AFGEM  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 189                  Jongens, 200m vrije slag                            Jeugd 1
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               2:01.94     1.          
            58.62  2:01.94
    2.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                2:09.99     2.          
          1:02.74  2:09.99
    3.  Sander, Ariaansz              9302053 Z.V. Utrecht           2:10.29     3.          
          1:02.29  2:10.29
    4.  Thijs, van den End            9306803 One Team Swimming      2:23.42     4.          
          1:08.94  2:23.42
    5.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 2:25.62     5.          
          1:10.64  2:25.62
    6.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  2:29.65     6.          
          1:11.15  2:29.65
    7.  Kjeld, Jacobs                 9306795 De Amer                2:32.49     7.          
          1:12.15  2:32.49
    8.  Marvin, van den Breul         9302993 De Fuut                2:37.49     8.          
          1:13.57  2:37.49
 AFGEM  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 190                  Jongens, 200m vrije slag                            Jeugd 2
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC E&P                2:03.22     1.          
            57.37  2:03.22
    2.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                  2:14.44     2.          
          1:04.84  2:14.44
    3.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 2:15.62     3.          
          1:06.81  2:15.62
    4.  Casper, Marelis               9203231 IJZPC                  2:24.10     4.          
          1:08.82  2:24.10
    5.  Rick, van der Pal             9203321 De Fuut                2:48.55     5.          
          1:17.58  2:48.55



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 191                   Heren, 200m vrije slag                     Senioren 1 e.l.
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark, Moussa                  9002059 AZ&PC                  2:00.77     1.          
            57.99  2:00.77
    2.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                2:03.22     2.          
            59.01  2:03.22
    3.  Tim, Niekus                   9103709 VZC E&P                2:09.17     3.          
          1:00.99  2:09.17
    4.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                2:13.42     4.          
          1:01.82  2:13.42
    5.  Martijn, Soesbergen           8902935 Zwemlust den Hommel    2:16.90     5.          
          1:05.96  2:16.90
    6.  Rob, van Vliet                8402459 AZ&PC                  2:17.34     6.          
          1:05.94  2:17.34
    7.  Johann, Kaemingk              9001441 ZC Zeist               2:18.07     7.          
          1:07.42  2:18.07
    8.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              2:18.61     8.          
          1:06.40  2:18.61
    9.  Peter, van den Dool           8704973 GoSwim                 2:19.30     9.          
          1:06.12  2:19.30
   10.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                  2:21.62    10.          
          1:09.22  2:21.62
   11.  Robbin, Blokpoel              8400161 De Duinkikkers         2:23.22    11.          
          1:07.59  2:23.22
   12.  Robbin, Boer                  8800345 De Haaien              2:24.36    12.          
          1:08.86  2:24.36
 AFGEM  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Jacco, Beniest                8503603 One Team Swimming               AFGEM          
 AFGEM  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Antal, Bos                    8900367 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 192                Meisjes, 4 x 200m vrije slag                 Junioren 3 e.e. 
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      9:34.99     1.          
        Esmee, In der Maur, 96                    Jamilla, van Veen, 96
        Lisanne, vd Lelij, 96                     Femke, Remmits, 96
          1:12.80  2:32.30  9:34.99

    2.  AZ&PC 1                               AZ&PC                 10:00.11     2.          
        Manon, Broeze, 97                         Jasmin, Lotfolahian, 97
        Sedona, de Keijzer, 96                    Laura, Moolenaar, 96
          1:12.17  2:31.14 10:00.11

    3.  De Fuut 1                             De Fuut               10:16.76     3.          
        Amy, de Langen, 97                        Melissa, Smienk, 96
        Marloes, Langerveld, 97                   Anja, Daalhuizen, 96
          1:09.25  2:19.29 10:16.76

    4.  Aquarijn 1                            Aquarijn              10:17.18     4.          
        Linda, Kamperman, 96                      Shannon, Mommersteeg, 97
        Vera, Willers, 96                         Jessica, van de Geer, 96
          1:09.64  2:23.29 10:17.18

    5.  De Haaien 1                           De Haaien             11:20.48     5.          
        Marlies, Noteboom, 97                     Lotte, Veldhuizen, 96
        Sarai, Leander, 97                        Cynthia, Siebrand, 96
          1:19.43  2:47.23 11:20.48




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 193                 Dames, 4 x 200m vrije slag                      Jeugd 1 e.l.
30.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  9:05.20     1.          
        Lynn, Dybiona, 95                         Iris, Pijtak, 93
        Shireen, Post, 95                         Milou, Schraverus, 95
          1:06.55  2:17.36  9:05.20

    2.  Aquarijn 1                            Aquarijn               9:38.69     2.          
        Mette, Bijeman, 95                        Anne, Willers, 93
        Jip, Mulkens, 94                          Iris, Selten, 92
          1:06.30  2:20.34  9:38.69

    3.  De Fuut 1                             De Fuut               10:19.02     3.          
        Demelsa, Kreuger, 95                      Marielle, Kievit, 94
        Iris, van Beek, 93                        Aranka, Schouten, 95
          1:08.67  2:21.80 10:19.02

    4.  VZC E&P 1                             VZC E&P               10:19.46     4.          
        Rozemarijn, Erdbrink, 93                  Nadine, van Nimwegen, 93
        Ellen, van Dijk, 94                       Suzanne, Erdbrink, 87
          1:13.15  2:33.50 10:19.46

 AFGEM  Aquarijn 2                            Aquarijn                        AFGEM          
        Iris, Selten, 92                          Marlous, de Jong, 90
        Michelle, Geisler, 95                     Vera, Willers, 96




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Kring Utrecht