Nr. 21. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 23. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 400m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 25. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 26. Heren, 100m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 27. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 28. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren
Nr. 29. Heren, 4 x 100m wisselslag  12 jaar en ouder
Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open


A-Kringkampioenschappen 2010 deel 3
Beverwijk, 29.5.2010


1 - A-Kringkampioenschappen 2009 deel 329-5-2010 - 14:15


Programmanr. 21
29-5-2010
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" - 11
Top Times "Noord Holland" Jun 2
Top Times "Noord Holland" Jun 3
Top Times "Noord Holland" Jgd 1
Top Times "Noord Holland" Jgd 2
27.26
32.60
29.54
28.34
27.66
27.34
Andrea Kneppers
Esmee Vermeulen
Cleo Bol
Andrea Kneppers
Andrea Kneppers
Andrea Kneppers
08-013
08-073
08-032
08-013
08-013
08-013
Prague (CZE)
Hagen (GER)
Amsterdam
Amsterdam
Eindhoven
Eindhoven
11-7-2009
27-5-2007
14-4-2006
16-6-2006
15-6-2007
5-12-2008


RangIn.tijdTijd
1.Rosa VeermanWzpc27.07960086228.12
2.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo27.70960493828.20
3.Sharona MlcochDAW-Finenzo28.02940617828.55
4.Kimberly MijnenWzpc28.73950364428.78
5.Suzanne MoschMSV- Zeemacht28.50940054828.94
6.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn29.22960442629.00
7.Mariska van EngeldorpZv Aquarius28.69950232629.27
8.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn28.61960333829.28
9.Laura van der VeenA.Z.V.D.28.67940409029.33
10.Mirl de BoerDAW-Finenzo28.66970046829.61
11.Yvonne VerbeekWzpc28.88940278829.94FJ 1
12.Linda CrokOeza29.11940106829.94FJ 2
13.Shannon AdemaA.Z.V.D.30.13960142230.34
14.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)31.39940485230.41
15.Marit VisscherDAW-Finenzo30.39960000430.47FJ 1
16.Lola HolsboerZeeschuimers30.53960155430.47FJ 2
17.Marcha KempWzpc30.08950481030.53
18.Amber RuigWzpc29.15960324030.55
19.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo29.65950290030.68
20.Mandy VerhageDAW-Finenzo29.32950138230.80
21.Julia BrouwersWzpc29.61960086830.83
22.Janine RookerWzpc29.01960031631.04
23.Femke AanZaanstad (SG)30.33960149831.10FJ 1
24.Nienke van der zeeDAW-Finenzo30.30960543031.10FJ 2
25.Daisy KoningZeeschuimers29.99950031431.16
26.Tess de BoerDAW-Finenzo30.86960151631.21FJ 1
27.Britt GerritseMSV- Zeemacht30.84960551431.21FJ 2
28.Danique MallonOeza30.47940211431.26
29.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn30.26960011231.47FJ 1
30.Lara DeulEd-Vo30.19960248031.47FJ 2
31.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn29.85950183231.52
32.Sophie PadtDAW-Finenzo30.59960151431.69
33.Dana van der ZeeSG Haerlem'0430.68950053231.83
34.Fenke BosschertDAW-Finenzo31.62970472432.01
35.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn31.70960388432.28
36.Caitlin SmithZeeschuimers30.74970110032.53
37.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo31.45940618032.58FJ 1
38.Melina KnolZaanstad (SG)31.40980223232.58FJ 2
39.Lisa BrantjesKzc31.61980095032.68
40.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht31.34960273232.96
41.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn31.00950583033.36
42.Esmée BontEd-Vo30.33950233634.10
43.Lindsey ReijsooSG Haerlem'0431.27960307835.28
DISYvanna ZuurveldDAW-Finenzo30.799702998
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Programmanr. 21
29-5-2010
Dames, 50m vrije slag16 jaar en ouder
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Sen 1
Top Times "Noord Holland" Sen 2
Top Times "Noord Holland" 18
Top Times "Noord Holland" Pre-Masters
Top Times "Noord Holland" Masters 25+
Top Times "Noord Holland" Masters 30+
Top Times "Noord Holland" Masters 35+
Top Times "Noord Holland" Masters 40+
Top Times "Noord Holland" Masters 45+
Top Times "Noord Holland" Masters 50+
Top Times "Noord Holland" Masters 55+
Top Times "Noord Holland" Masters 60+
27.26
27.26
28.02
28.08
27.66
29.20
28.73
35.99
33.01
33.60
33.26
35.32
55.02
Andrea Kneppers
Andrea Kneppers
Femke Swier
Tessa Mosch
Daphne ten Brink
Katinka van Vastenhoven
Anouk de Boer
Esther Mijnen
Esther Mijnen
Wilma Jurriansen
Janny van Eijk
Corinne Kalbfleisch
Irene de Boer
08-013
08-013
08-013
08-035
08-032
08-058
08-060
08-073
08-032
08-070
08-069

08-069
Prague (CZE)
Prague (CZE)
Amsterdam
Amsterdam
Amsterdam
Hagen (GER)
Antwerpen (BEL)
Hagen (GER)
Amersfoort
Kampen
Amersfoort
Amersfoort
Apeldoorn
11-7-2009
11-7-2009
28-3-2010
19-4-2009
19-4-2009
31-5-2009
17-4-2009
27-5-2007
27-3-2010
19-4-2008
27-3-2010
27-3-2010
14-6-2008


RangIn.tijdTijd
1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn27.26930512228.12
2.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.74910217228.21
3.Shelley de BoerWzpc27.61930284029.12
4.Rosa SchotDAW-Finenzo28.74920750029.47
5.Dyana van PomerenKzc29.44900299029.68FJ 1
6.Ingrid JongertA.Z.V.D.29.21910149029.68FJ 2
7.Evelien JurriansenMSV- Zeemacht29.67920750429.78
Melissa ZwaanDAW-Finenzo27.91910366629.78
9.Pascalle RoversZwemvereniging Hoorn30.00930106430.14
10.Femke LourensSG Haerlem'0430.05910828830.34
11.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius30.14850393430.64
12.Evelien KokA.Z.V.D.29.50900202831.02
13.Sinony van PuttenMSV- Zeemacht29.86900766631.31


Programmanr. 22
29-5-2010
Jongens, 50m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" - 11
Top Times "Noord Holland" Jun 1
Top Times "Noord Holland" Jun 2
Top Times "Noord Holland" Jun 3
Top Times "Noord Holland" Jun 4
Top Times "Noord Holland" Jgd 1
Top Times "Noord Holland" Jgd 2
25.72
36.45
34.16
33.16
30.17
28.69
28.29
26.75
Remco Peerdeman
Lars van der Velden
Lars van der Velden
Jorrick Druyven
Jorrick Druyven
Dave Heshof
Mike Cornwall
Sverre Eschweiler
08-013
08-075
08-075
08-021
08-021
08-032
08-073
08-035
Eindhoven
Dordrecht
Antwerpen (BEL)
Antwerpen (BEL)
Antwerpen (BEL)
Amsterdam
Amsterdam
Eindhoven
14-6-2009
5-7-2009
23-4-2010
20-4-2007
11-4-2008
25-3-2010
14-4-2006
14-6-2009


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht25.82920403526.42
2.Dave HeshofWzpc27.50950140328.18
3.Kingue StruijfWzpc27.87940091328.25
4.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo27.45940050728.31FJ 1
5.Jeffrey AppelWzpc27.56920002728.31FJ 2
6.Marcel SchoutenSG Haerlem'0428.86930065328.65
7.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn28.24940095528.82
8.Barry KleijneOeza28.34930066129.18
9.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht29.51950388129.86
10.Rico RoelsDAW-Finenzo30.18940311930.00
11.Sjors LieverstDAW-Finenzo29.96950138930.32
12.Lars HaarsmaDAW-Finenzo30.02960074530.47
13.Joey StokxDAW-Finenzo28.54930125130.82
Remco TolEd-Vo30.32950150530.82
15.Stefan SchulteSG Haerlem'0430.91930244330.83
16.Mart de BoerDAW-Finenzo30.25930358930.96
17.Hiras FerrandinoDwt30.23930652730.97
18.Bryan KroonEd-Vo30.24940234130.99
19.Daan RemmelzwaalWzpc31.36930255331.26
20.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn30.73960118531.40
21.Vincent SchramDAW-Finenzo31.18940204132.62
22.Klaas SchouteDAW-Finenzo30.94950089132.67
NGMenno SchaeferSG Haerlem'0430.879402461

Programmanr. 22
29-5-2010
Heren, 50m vlinderslag18 jaar en ouder
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Sen 1
Top Times "Noord Holland" Pre-Masters
Top Times "Noord Holland" Masters 25+
Top Times "Noord Holland" Masters 30+
Top Times "Noord Holland" Masters 35+
Top Times "Noord Holland" Masters 40+
Top Times "Noord Holland" Masters 45+
Top Times "Noord Holland" Masters 50+
Top Times "Noord Holland" Masters 55+
25.72
26.14
25.72
26.43
29.45
29.20
29.87
30.19
32.88
35.55
Remco Peerdeman
Sverre Eschweiler
Remco Peerdeman
Kevin Lebis
Ron Langelaan
Michael Bes
Fred Heemstra
Fred Heemstra
Nico Rozemeijer
Peter Uijlings
08-013
08-035
08-013
08-075
08-075
08-070
08-075
08-075
08-046
08-016
Eindhoven
Amsterdam
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
Kampen
Beverwijk
14-6-2009
25-3-2010
14-6-2009
11-6-2006
12-7-2009
20-1-2008
10-5-2009
9-5-2010
17-4-2010
5-12-2009


RangIn.tijdTijd
1.Kevin LebisWzpc26.48810103726.87
2.Thom de BoerDAW-Finenzo26.86910018127.69
3.Fred BondEd-Vo26.93890569727.71
4.Bart SchramDAW-Finenzo27.30910368327.99
5.Bas TietzeWzpc27.13870335128.05
6.Wouter AllardSG Haerlem'0428.37900003128.52
7.Richard VeermanEd-Vo28.62910634528.53
8.Quintin TrauselA.Z.V.D.27.88870340329.03
9.Sverre OelenWzpc27.83900214729.28
10.Jory van der GrachtOeza28.63870109729.66
11.Stefan HaackSG Haerlem'0427.41820057529.69
12.Hans Peter HartogDAW-Finenzo28.83910085930.21
13.Michael BesMSV- Zeemacht29.23720120530.37
14.Rian VisserDAW-Finenzo29.63900714130.65
NG.ZAFred HeemstraDAW-Finenzo29.506500357
AFGEMRichard KrasZeeschuimers27.279103407
NGMarc EversSG Haerlem'0428.709107425


Programmanr. 23
29-5-2010
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" - 11
2:34.14
3:24.29
Tessa Brouwer
Lindsey Reijsoo
08-073
08-014
Eindhoven
Hagen (GER)
13-6-2009
27-5-2007


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)3:11.0998010643:14.43
2.Shanna VeermanWzpc3:10.3798003023:15.46
3.Anne NoomDAW-Finenzo3:20.3698000623:24.45
4.Silke JonkDAW-Finenzo3:19.5298020423:25.67

Programmanr. 23
29-5-2010
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 2
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 2
2:34.14
2:51.79
Tessa Brouwer
Amber Ruig
08-073
08-073
Eindhoven
Drachten
13-6-2009
14-6-2008


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW-Finenzo3:04.8797004683:08.09
2.Bianca DenekampWzpc3:10.8897038883:16.86
3.Jade BroekA.Z.V.D.3:14.8797023003:18.40
4.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo3:05.4197029983:22.87

Programmanr. 23
29-5-2010
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 3
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 3
2:34.14
2:52.11
Tessa Brouwer
Amber Ruig
08-073
08-073
Eindhoven
Amsterdam
13-6-2009
20-6-2009


RangIn.tijdTijd
1.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn2:48.9796001122:51.77
2.Amber RuigWzpc2:45.0796032402:55.48
3.Marit VisscherDAW-Finenzo2:53.7996000043:01.62
4.Lindsey ReijsooSG Haerlem'042:55.2796030783:04.46
5.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn3:02.7896033383:09.81
6.Eline den BraveZaanstad (SG)3:13.9996016823:15.61
7.Tess de BoerDAW-Finenzo3:13.4296015163:16.17
8.Janine KroonEd-Vo3:14.1296006003:29.30

Programmanr. 23
29-5-2010
Meisjes, 200m schoolslagDames Jeugd 1
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jgd 1
2:34.14
2:46.93
Tessa Brouwer
Pascalle Spiekerman
08-073
08-032
Eindhoven
Eindhoven
13-6-2009
6-12-2008


RangIn.tijdTijd
1.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo2:51.3595029003:02.03
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:52.3695023263:05.85
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)3:07.7095054543:15.41
4.Marcha KempWzpc3:08.2495048103:19.09
NGHelena LaZwemvereniging Hoorn2:45.279502134

Programmanr. 23
29-5-2010
Meisjes, 200m schoolslagDames Jeugd 2
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jgd 2
2:34.14
2:49.81
Tessa Brouwer
Tessa Brouwer
08-073
08-073
Eindhoven
Eindhoven
13-6-2009
10-6-2006


RangIn.tijdTijd
1.Yvonne VerbeekWzpc2:51.4094027883:01.00
2.Linda CrokOeza3:08.7794010683:18.11
3.Hester BoesZV Waterland3:10.5594036703:19.83
4.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo3:06.3894061803:19.86

Programmanr. 23
29-5-2010
Dames, 200m schoolslag16 jaar en ouder
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Sen 1
Top Times "Noord Holland" Sen 2
Top Times "Noord Holland" 18
Top Times "Noord Holland" Pre-Masters
Top Times "Noord Holland" Masters 25+
Top Times "Noord Holland" Masters 30+
Top Times "Noord Holland" Masters 35+
Top Times "Noord Holland" Masters 40+
Top Times "Noord Holland" Masters 45+
Top Times "Noord Holland" Masters 50+
Top Times "Noord Holland" Masters 55+
2:34.14
2:46.67
2:51.03
2:34.14
3:03.55
3:01.24
3:20.16
4:57.97
3:59.59
3:27.82
3:37.55
3:46.73
Tessa Brouwer
Sharon van der Leest
Sharon van der Leest
Tessa Brouwer
Monique Jonker
Laura Badoux
Kristel Lips
Marjan Hartman
Remona Dekker
Jantine Braakman-Dol
Janny van Eijk
Mieke Strijbis-V.D. Kroft
08-073
08-032
08-032
08-073
08-024
08-075
08-069
08-014
08-069
08-069
08-069
08-068
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
Antwerpen (BEL)
Hollerich (LUX)
Eindhoven
Hagen (GER)
Eindhoven
Kampen
Eindhoven
Palma de Mallorca (ESP)
13-6-2009
6-6-2008
13-6-2009
13-6-2009
11-4-2008
18-10-2009
8-5-2010
31-5-2009
8-5-2010
17-4-2010
19-1-2008
7-7-2001


RangIn.tijdTijd
1.Sharon van der LeestWzpc2:43.9992027722:53.53
2.Femke LourensSG Haerlem'042:55.7191082883:02.67
3.Pascalle RoversZwemvereniging Hoorn3:03.5193010643:07.49
4.Melissa ZwaanDAW-Finenzo3:05.4891036663:18.93


Programmanr. 24
29-5-2010
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 1
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 1
4:11.20
5:13.95
Joost Reijns
Lars Haarsma
08-013
08-013
Amsterdam
Dordrecht
9-4-2005
29-6-2008


RangIn.tijdTijd
1.Roy van der WoudeSG Haerlem'045:19.0097005795:19.70
2.David van GroenHpc5:20.5697013415:19.75
3.Stan BlokSG Haerlem'045:20.5697005695:19.80
4.Sanjay JagroepDAW-Finenzo5:13.4497016255:26.84

Programmanr. 24
29-5-2010
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 2
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 2
4:11.20
4:45.67
Joost Reijns
Lars Haarsma
08-013
08-013
Amsterdam
Amsterdam
9-4-2005
19-6-2009


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaDAW-Finenzo4:27.5196007454:37.08
2.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn4:32.0896004694:41.61
3.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn5:02.2396011854:46.49
4.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn4:45.4196005274:52.04
5.Kevin SchaafSG Haerlem'044:54.5596026034:55.52
6.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn5:04.2396010755:14.11

Programmanr. 24
29-5-2010
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 3
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 3
4:11.20
4:28.64
Joost Reijns
Ruben Tol
08-013
08-047
Amsterdam
Amsterdam
9-4-2005
19-6-2009


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo4:18.1995011194:42.51
2.Sjors LieverstDAW-Finenzo4:35.4395013894:44.81
3.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo4:54.1595017474:53.40
4.Dave HeshofWzpc4:29.2095014034:55.83
5.Jasper FalkDAW-Finenzo4:45.2395027854:56.68
6.Pepijn JorinkDAW-Finenzo4:57.4295025754:59.62
7.Guus JonkZwemvereniging Hoorn4:44.8795015095:06.86
8.Remco TolEd-Vo4:46.3295015055:12.58

Programmanr. 24
29-5-2010
Jongens, 400m vrije slagJongens Junioren 4
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 4
4:11.20
4:37.02
Joost Reijns
Michael van Dam
08-013
08-014
Amsterdam
Amsterdam
9-4-2005
19-6-2009


RangIn.tijdTijd
1.Michael van DamSG Haerlem'044:26.7994015014:30.56
2.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo4:25.2894005074:32.51
3.Rico RoelsDAW-Finenzo4:34.7494031194:42.06

Programmanr. 24
29-5-2010
Jongens, 400m vrije slagHeren Jeugd 1
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jgd 1
4:11.20
4:23.19
Joost Reijns
Marcel Schouten
08-013
08-060
Amsterdam
Amsterdam
9-4-2005
18-4-2009


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenSG Haerlem'044:12.4693006534:22.10
2.Mart de BoerDAW-Finenzo4:32.6393035894:43.37
3.Barry KleijneOeza4:36.9493006614:53.15

Programmanr. 24
29-5-2010
Heren, 400m vrije slag18 jaar en ouder
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Sen 1
Top Times "Noord Holland" Pre-Masters
Top Times "Noord Holland" Masters 25+
Top Times "Noord Holland" Masters 30+
Top Times "Noord Holland" Masters 35+
Top Times "Noord Holland" Masters 40+
Top Times "Noord Holland" Masters 45+
Top Times "Noord Holland" Masters 50+
Top Times "Noord Holland" Masters 60+
Top Times "Noord Holland" Masters 65+
4:11.20
4:11.20
4:24.17
4:55.43
4:39.23
4:53.36
5:27.06
5:03.04
5:36.25
6:34.69
6:26.94
Joost Reijns
Joost Reijns
Remco Peerdeman
Martijn Butter
Martijn Butter
Michael Bes
Marcel Stroet
Marcel Stroet
Michel Bruinsma
Han Roos
Han Roos
08-013
08-013
08-013
08-021
08-021
08-070
08-069
08-069
08-069
08-069
08-069
Amsterdam
Amsterdam
Amsterdam
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
Amersfoort
Amersfoort
Apeldoorn
Amersfoort
9-4-2005
9-4-2005
18-4-2009
19-1-2008
9-5-2009
19-1-2008
18-1-2008
22-3-2009
27-3-2010
12-6-2009
27-3-2010


RangIn.tijdTijd
1.Hans Peter HartogDAW-Finenzo4:11.4791008594:22.55
2.Richard VeermanEd-Vo4:19.7991063454:31.87
3.Wouter AllardSG Haerlem'044:21.6890000314:33.16
4.Sverre OelenWzpc4:17.6890021474:43.38
5.Paul OudendijkOeza4:30.1881012874:58.39
6.Thom de BoerDAW-Finenzo4:29.6691001815:17.25
50m:24.5524.55400m:5:17.254:52.70
NGMarc EversSG Haerlem'044:31.689107425


Programmanr. 25
29-5-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 1
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" - 11
1:07.39
1:18.07
Daphne ten Brink
Esmee Vermeulen
08-032
08-073
Eindhoven
Dordrecht
14-6-2009
1-7-2007


RangIn.tijdTijd
1.Saritha van ZantenZV Waterland1:20.7898012201:21.68
2.Anouk van DamSG Haerlem'041:20.1598000321:22.21
3.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:22.6498003361:22.65
4.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:18.5198010641:24.17
5.Melina KnolZaanstad (SG)1:21.5398022321:24.97
6.Anne NoomDAW-Finenzo1:23.5498000621:26.77
7.Lisa BrantjesKzc1:24.6498009501:29.19

Programmanr. 25
29-5-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 2
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 2
1:07.39
1:14.07
Daphne ten Brink
Rosa Veerman
08-032
08-047
Eindhoven
Drachten
14-6-2009
14-6-2008


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW-Finenzo1:11.4197004681:14.78
2.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)1:20.2797035661:19.91
3.Samira MijnenWzpc1:18.0797013201:19.96
4.Jade BroekA.Z.V.D.1:21.0897023001:22.82
5.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo1:20.5797029981:27.18

Programmanr. 25
29-5-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 3
1:07.39
1:09.89
Daphne ten Brink
Rosa Veerman
08-032
08-032
Eindhoven
Eindhoven
14-6-2009
22-2-2009


RangIn.tijdTijd
1.Rosa VeermanWzpc1:06.1796008621:08.66
2.Julia BrouwersWzpc1:07.1596008681:10.41
3.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:07.8596033381:11.11
4.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo1:10.7196049381:15.01
5.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:14.2096044261:16.82
6.Nienke van der zeeDAW-Finenzo1:11.9296054301:16.88
7.Femke AanZaanstad (SG)1:14.2096014981:18.24
8.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:15.7696001121:19.50
9.Marit VisscherDAW-Finenzo1:12.6396000041:19.72
10.Janine RookerWzpc1:13.5796003161:19.79

Programmanr. 25
29-5-2010
Meisjes, 100m rugslagDames Jeugd 1
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jgd 1
1:07.39
1:08.41
Daphne ten Brink
Andrea Kneppers
08-032
08-013
Eindhoven
Eindhoven
14-6-2009
16-6-2007


RangIn.tijdTijd
1.Daisy KoningZeeschuimers1:10.5195003141:14.77
2.Mandy VerhageDAW-Finenzo1:11.1795013821:15.01
3.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo1:14.6895029001:20.50
4.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn1:14.1895018321:22.98
5.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:12.7095023261:25.10

Programmanr. 25
29-5-2010
Meisjes, 100m rugslagDames Jeugd 2
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jgd 2
1:07.39
1:11.69
Daphne ten Brink
Suzanne Mosch
08-032
08-035
Eindhoven
Eindhoven
14-6-2009
14-6-2009


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:09.2494005481:09.57
2.Sharona MlcochDAW-Finenzo1:07.9594061781:09.87
3.Linda CrokOeza1:13.6894010681:19.39

Programmanr. 25
29-5-2010
Dames, 100m rugslag16 jaar en ouder
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Sen 1
Top Times "Noord Holland" Sen 2
Top Times "Noord Holland" 18
Top Times "Noord Holland" Pre-Masters
Top Times "Noord Holland" Masters 25+
Top Times "Noord Holland" Masters 30+
Top Times "Noord Holland" Masters 35+
Top Times "Noord Holland" Masters 40+
Top Times "Noord Holland" Masters 45+
Top Times "Noord Holland" Masters 55+
1:07.39
1:08.28
1:08.31
1:17.03
1:07.39
1:11.47
1:10.10
2:41.50
1:25.24
1:35.19
1:47.45
Daphne ten Brink
Andrea Kneppers
Andrea Kneppers
Ingrid Jongert
Daphne ten Brink
Daphne ten Brink
Anouk de Boer
Marjan Hartman
Sylvia van Poode-Klok
Franciena Eggers
Corinne Kalbfleisch
08-032
08-013
08-013
08-004
08-032
08-032
08-060
08-014
08-068
08-069
08-007
Eindhoven
Eindhoven
Wachtebeke (BEL)
Bueckeburg (GER)
Eindhoven
Amsterdam
Antwerpen (BEL)
Hagen (GER)
Palma de Mallorca (ESP)
Amersfoort
Amersfoort
14-6-2009
14-6-2009
5-3-2010
14-6-2009
14-6-2009
26-3-2010
17-4-2009
31-5-2009
7-7-2001
27-3-2010
22-3-2009


RangIn.tijdTijd
1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:07.6993051221:10.67
2.Shelley de BoerWzpc1:07.1593028401:11.34
3.Sharon van der LeestWzpc1:07.8192027721:13.27
4.Ingrid JongertA.Z.V.D.1:11.5891014901:13.51
5.Evelien JurriansenMSV- Zeemacht1:12.0692075041:14.81
6.Tessa MoschMSV- Zeemacht1:09.6391021721:15.59


Programmanr. 26
29-5-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 1
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 1
1:09.59
1:25.37
Richard Kras
Kinque Struijf
08-043
08-032
Eindhoven
Eindhoven
12-6-2009
2-12-2006


RangIn.tijdTijd
1.Beau KneppersOude Veer1:21.4697031571:25.87
2.Stan BlokSG Haerlem'041:25.7097005691:26.92
3.David van GroenHpc1:29.2497013411:29.56
4.Sanjay JagroepDAW-Finenzo1:27.2697016251:30.94
5.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:28.0297019931:31.10
6.Roy van der WoudeSG Haerlem'041:30.8497005791:34.97

Programmanr. 26
29-5-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 2
1:09.59
1:23.06
Richard Kras
Ritchoberto Peternella
08-043
08-032
Eindhoven
Eindhoven
12-6-2009
2-12-2006


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaDAW-Finenzo1:13.7796007451:20.30
2.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn1:14.7196004691:23.31
3.Koen van de VeldeKzc1:23.8496009151:24.93
4.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:20.6396010751:25.66
5.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:21.2596011851:28.55
DISKevin SchaafSG Haerlem'041:24.459602603
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Programmanr. 26
29-5-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 3
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 3
1:09.59
1:15.21
Richard Kras
Kinque Struijf
08-043
08-032
Eindhoven
Eindhoven
12-6-2009
7-12-2008


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo1:12.8395011191:18.94
2.Sjors LieverstDAW-Finenzo1:15.6595013891:20.97
3.Paul de GraafZV Waterland1:19.6995001071:24.93
4.Guus JonkZwemvereniging Hoorn1:20.4495015091:30.50
5.Klaas SchouteDAW-Finenzo1:18.3995008911:32.40

Programmanr. 26
29-5-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 4
1:09.59
1:11.97
Richard Kras
Kinque Struijf
08-043
08-032
Eindhoven
Amsterdam
12-6-2009
21-6-2009


RangIn.tijdTijd
1.Kingue StruijfWzpc1:07.7994009131:14.10
2.Bryan KroonEd-Vo1:12.6694023411:17.75
3.Michael van DamSG Haerlem'041:15.2894015011:17.90
Jorrick DruyvenDAW-Finenzo1:12.9294005071:17.90
5.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:16.1394009551:21.97
6.Rico RoelsDAW-Finenzo1:18.8694031191:28.82
7.Vincent SchramDAW-Finenzo1:19.3694020411:31.23

Programmanr. 26
29-5-2010
Jongens, 100m schoolslagHeren Jeugd 1
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jgd 1
1:09.59
1:10.76
Richard Kras
Kinque Struijf
08-043
08-032
Eindhoven
Amsterdam
12-6-2009
28-3-2010


RangIn.tijdTijd
1.Stefan SchulteSG Haerlem'041:13.1193024431:12.93
2.Marcel SchoutenSG Haerlem'041:10.9593006531:15.76
3.Mart de BoerDAW-Finenzo1:11.3393035891:17.42
4.Hiras FerrandinoDwt1:16.1593065271:17.93
5.Daan RemmelzwaalWzpc1:13.5293025531:20.05
6.Joey StokxDAW-Finenzo1:16.2893012511:26.18

Programmanr. 26
29-5-2010
Jongens, 100m schoolslagHeren Jeugd 2
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jgd 2
1:09.59
1:11.21
Richard Kras
Remco Peerdeman
08-043
08-013
Eindhoven
Eindhoven
12-6-2009
9-6-2006


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey AppelWzpc1:06.8692000271:12.75

Programmanr. 26
29-5-2010
Heren, 100m schoolslag18 jaar en ouder
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Sen 1
Top Times "Noord Holland" Pre-Masters
Top Times "Noord Holland" Masters 25+
Top Times "Noord Holland" Masters 30+
Top Times "Noord Holland" Masters 35+
Top Times "Noord Holland" Masters 40+
Top Times "Noord Holland" Masters 45+
Top Times "Noord Holland" Masters 50+
Top Times "Noord Holland" Masters 55+
Top Times "Noord Holland" Masters 60+
Top Times "Noord Holland" Masters 70+
1:09.59
1:09.59
1:12.30
1:11.63
1:09.72
1:16.80
1:52.27
1:17.28
1:22.44
1:51.22
1:33.77
1:50.67
Richard Kras
Richard Kras
Bas Tietze
Stefan Haack
Ron Langelaan
Michael Bes
Erwin Bleeker
Alexander Bakkenes
Rob Vonhoff
Henk Oostendorp
Rudy Sloof
Jan Eichhorn
08-043
08-043
08-032
08-060
08-075
08-070
08-073
08-073
08-068
08-069
08-032
08-060
Eindhoven
Eindhoven
Amersfoort
Amsterdam
Hollerich (LUX)
Eindhoven
Hagen (GER)
Eindhoven
Palma de Mallorca (ESP)
Kranj (SLO)
Stockholm (SWE)
Eindhoven
12-6-2009
12-6-2009
14-2-2010
18-2-2007
17-10-2009
20-1-2008
26-5-2007
20-1-2008
5-7-2001
30-8-2007
18-8-2005
20-1-2008


RangIn.tijdTijd
1.Bas TietzeWzpc1:06.3387033511:10.91
2.Rian VisserDAW-Finenzo1:10.1590071411:15.78
3.Stefan HaackSG Haerlem'041:10.2382005751:16.26FJ 1
4.Paul OudendijkOeza1:11.1881012871:16.26FJ 2
5.Fred BondEd-Vo1:09.7989056971:16.89
6.Kevin LebisWzpc1:14.8281010371:18.10
7.Bart SchramDAW-Finenzo1:13.8991036831:21.93
8.Thom de BoerDAW-Finenzo1:13.5291001811:23.20
9.Quintin TrauselA.Z.V.D.1:14.9287034031:26.35
AFGEMRichard KrasZeeschuimers1:07.519103407


Programmanr. 27
29-5-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" - 11
2:30.28
2:57.18
Tessa Brouwer
Esmee Vermeulen
08-073
08-073
Eindhoven
Hagen (GER)
9-6-2006
26-5-2007


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)2:49.5298010642:53.83
2.Melina KnolZaanstad (SG)2:53.9698022322:58.75
3.Shanna VeermanWzpc2:50.3398003022:58.91
4.Saritha van ZantenZV Waterland2:52.5198012203:01.15
5.Silke JonkDAW-Finenzo2:56.6798020423:03.27
6.Lisa BrantjesKzc2:58.8698009503:04.47
7.Anouk van DamSG Haerlem'042:56.7598000323:09.54
8.Anne NoomDAW-Finenzo2:59.3998000623:10.29

Programmanr. 27
29-5-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 2
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 2
2:30.28
2:42.90
Tessa Brouwer
Rosa Veerman
08-073
08-047
Eindhoven
Drachten
9-6-2006
14-6-2008


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW-Finenzo2:36.3197004682:41.77
2.Caitlin SmithZeeschuimers2:55.3297011002:58.16
3.Chantal BeijerSG Haerlem'042:56.7797008843:01.96
4.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo2:53.0197029983:03.65
5.Bianca DenekampWzpc2:56.3997038883:06.18

Programmanr. 27
29-5-2010
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jun 3
2:30.28
2:33.54
Tessa Brouwer
Rosa Veerman
08-073
08-032
Eindhoven
Eindhoven
9-6-2006
22-2-2009


RangIn.tijdTijd
1.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn2:34.4896033382:38.15
2.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn2:31.5496001122:40.02
3.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo2:35.3796049382:40.07
4.Julia BrouwersWzpc2:34.8396008682:41.05
5.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn2:42.1796044262:42.94
6.Janine RookerWzpc2:32.5996003162:47.60
7.Tess de BoerDAW-Finenzo2:42.4796015162:49.28
8.Nienke van der zeeDAW-Finenzo2:41.9196054302:49.84
9.Femke AanZaanstad (SG)2:47.8996014982:52.47
10.Lara DeulEd-Vo2:44.4596024802:53.15
11.Janine KroonEd-Vo2:47.1396006002:57.12FJ 1
12.Shannon AdemaA.Z.V.D.2:48.7896014222:57.12FJ 2
13.Marit VisscherDAW-Finenzo2:40.8496000042:58.93
14.Lindsey ReijsooSG Haerlem'042:44.6996030783:05.62

Programmanr. 27
29-5-2010
Meisjes, 200m wisselslagDames Jeugd 1
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jgd 1
2:30.28
2:31.50
Tessa Brouwer
Andrea Kneppers
08-073
08-013
Eindhoven
Eindhoven
9-6-2006
16-6-2007


RangIn.tijdTijd
1.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo2:41.8795029002:46.28
2.Kimberly MijnenWzpc2:35.0195036442:47.61
50m:31.0131.01200m:2:47.612:16.60
3.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn2:43.4795018322:51.18
4.Daisy KoningZeeschuimers2:43.4795003142:51.74
5.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:36.3195023263:00.94

Programmanr. 27
29-5-2010
Meisjes, 200m wisselslagDames Jeugd 2
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Jgd 2
2:30.28
2:30.28
Tessa Brouwer
Tessa Brouwer
08-073
08-073
Eindhoven
Eindhoven
9-6-2006
9-6-2006


RangIn.tijdTijd
1.Sharona MlcochDAW-Finenzo2:27.8494061782:36.68
2.Yvonne VerbeekWzpc2:34.4294027882:37.76
3.Suzanne MoschMSV- Zeemacht2:42.5294005482:44.15
4.Linda CrokOeza2:41.1694010682:52.37

Programmanr. 27
29-5-2010
Dames, 200m wisselslag16 jaar en ouder
Resultaten

Top Times "Noord Holland" alg. leeftijdsgroep
Top Times "Noord Holland" Sen 1
Top Times "Noord Holland" Sen 2
Top Times "Noord Holland" 18
Top Times "Noord Holland" Pre-Masters
Top Times "Noord Holland" Masters 25+
Top Times "Noord Holland" Masters 35+
Top Times "Noord Holland" Masters 40+
Top Times "Noord Holland" Masters 50+
2:30.28
2:34.96
2:34.16
2:37.93
2:35.34
2:47.29
2:58.34
3:00.96
3:18.84
Tessa Brouwer
Sharon van der Leest
Sharon van der Leest
Maaike Vooren
Daphne ten Brink
Katinka van Vastenhoven
Cynthia Noordermeer
Jantine Braakman-Dol
Janny van Eijk
08-073
08-032
08-032
08-075
08-032
08-058
08-073
08-069
08-069
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
Amsterdam
Hagen (GER)
Amersfoort
Eindhoven
Cadiz (ESP)
9-6-2006
5-6-2008
22-2-2009
21-3-2009
24-4-2005
30-5-2009
22-3-2009
10-5-2009
15-9-2009


RangIn.tijdTijd
1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn2:28.9393051222:32.34
2.Shelley de BoerWzpc2:35.8393028402:39.44
3.Femke LourensSG Haerlem'042:35.0491082882:40.96
4.Pascalle RoversZwemvereniging Hoorn2:38.6493010642:42.17
5.Tessa MoschMSV- Zeemacht2:33.6191021722:46.77
6.Evelien KokA.Z.V.D.2:39.3890020282:48.29


Programmanr. 28
29-5-2010
Jongens, 4 x 100m wisselslag

Jongens Junioren
Resultaten

Top Times "Noord Holland"4:03.82DAW-FINENZO08-075Amsterdam3-6-2007


RangIn.tijdTijd
1.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:17.334:33.08
Vincent Schram
Lars Haarsma
94
96
1:06.17
1:20.97
Jorrick Druyven
Sjors Lieverst
94
95
1:02.96
1:02.98
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:22.734:49.90
Thierry Feld
Yannick Vijver
96
96
1:12.12
1:25.10
Frank van der Wolff
Guus Jonk
94
95
1:04.45
1:08.23
3.DAW-Finenzo 2DAW-Finenzo4:37.155:24.78
Klaas Schoute
Jasper Falk
95
95
1:18.16
1:40.55
Rico Roels
Rowdy Spaltman
94
95
1:17.77
1:08.30


Programmanr. 29
29-5-2010
Heren, 4 x 100m wisselslag

12 jaar en ouder
Resultaten

Top Times "Noord Holland"4:03.82DAW-FINENZO08-075Amsterdam3-6-2007


RangIn.tijdTijd
1.Wzpc 1Wzpc3:58.304:14.06
Jeffrey Appel
Bas Tietze
92
87
1:02.68
1:11.77
Kevin Lebis
Kingue Struijf
81
94
1:00.54
59.07
DISOeza 1Oeza4:15.89
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Barry Kleijne
Paul Oudendijk
93
81
Jory van der Gracht
Klaas van Beek
87
88
DISDAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:08.32
ED - De estafette niet gezwommen conform de opgegeven startvolgorde.
Joey Stokx
Rian Visser
93
90
1:05.98
1:15.11
Hans Peter Hartog
Thom de Boer
91
91


Programmanr. 30
29-5-2010
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten

Top Times "Noord Holland"4:09.42Zwemvereniging Hoorn08-013Eindhoven16-6-2007


RangIn.tijdTijd
1.Wzpc 1Wzpc4:09.634:20.62
Rosa Veerman
Janine Rooker
96
96
1:00.15
1:07.04
Amber Ruig
Julia Brouwers
96
96
1:08.18
1:05.25
2.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:14.014:21.42
Mirl de Boer
Tess de Boer
97
96
1:04.44
1:07.29
Nienke van der zee
Brenda Zwarthoed
96
96
1:08.45
1:01.24
3.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:17.474:29.35
Chantal Hoogervorst
Kristine Zwaan
96
96
1:10.23
1:06.59
Manon Wiersma
Claudia Rijkhoff
96
96
1:09.41
1:03.12
4.DAW-Finenzo 2DAW-Finenzo4:29.814:53.21
Silke Jonk
Yvanna Zuurveld
98
97
1:14.43
1:15.40
Sophie Padt
Marit Visscher
96
96
1:13.75
1:09.63


Programmanr. 31
29-5-2010
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten

Top Times "Noord Holland"4:09.42Zwemvereniging Hoorn08-013Eindhoven16-6-2007


RangIn.tijdTijd
1.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:06.264:14.25
Melissa Zwaan
Rosa Schot
91
92
1:04.27
1:03.09
Mandy Verhage
Sharona Mlcoch
95
94
1:04.62
1:02.27
2.MSV- Zeemacht 1MSV- Zeemacht4:14.144:25.39
Suzanne Mosch
Sinony van Putten
94
90
1:05.05
1:10.55
Evelien Jurriansen
Tessa Mosch
92
91
1:06.22
1:03.57
3.A.Z.V.D. 1A.Z.V.D.4:18.764:45.51
Shannon Adema
Laura van der Veen
96
94
1:09.13
1:12.47
Ingrid Jongert
Evelien Kok
91
90
1:05.95
1:17.96