Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 100m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 4 x 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 4 x 50m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 100m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 4 x 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 4 x 50m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 100m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  8 - 10 jaar
Nr. 3. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Jongens, 4 x 50m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 5. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  8 - 10 jaar
Nr. 9. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Jongens, 4 x 50m wisselslag  9 - 11 jaar
Nr. 11. Dames, 100m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


Friese Sprint Kampioenschappen 2010
Leeuwarden, 29 mei 2010


Programmanr. 1
29-05-2010
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
alg. leeftijdsgroep

1.Ilse KraaijeveldOrca24.85900211025.91A
2.Femke LeenstraOrca26.52950303826.49A
3.Wendan PoelstraOrca28.03910249627.07A
4.Renate HemmesDz&pc27.80960041828.04A
5.Cynthia VerkaikOrca29.23960128828.48A
6.Femke GroosDz&pc28.88940449228.55A
7.Marre ZandringaOrca28.51970113628.62B
7.Fiona van HeerdeOrca28.62940366028.62B
9.Jessie SmedingOrca28.09950452828.89B
10.Grytsje LantingSG Middelse-Skelp29.54930645428.98B
11.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen29.34950217028.99B
12.Evelien van RuitenOrca29.54960292429.08B
13.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen28.92920432829.17R
14.Renske de GrootDz&pc31.30930027629.50R
15.Nenne VenemaDz&pc29.12950358629.65
16.Jolanda CnossenNeptunia '2429.18860071229.89
17.Freya HolwerdaOrca29.72950278029.92
18.Danielle Boer deHZ&PC Heerenveen29.52940473629.94
19.Saskia BergsmaZcnf'3429.57930168629.95
20.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5429.88960189630.02
20.Josephine MeermanDz&pc30.37930425830.02
22.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen30.35950192030.06
23.Claudia HackeOrca30.67960293630.11
24.Simone MusSG Middelse-Skelp30.02960193230.15
25.Mirthe AlkemaOrca31.80960361630.24
26.Anna-Jetske BaronF.Z.C.'5430.16920304430.25
27.Femke de JongOrca30.37930639030.38
28.Anneliene ZuidemaOrca30.83980076830.39
28.Rixt Wilbersde Granaet30.25950348030.39
30.Thea BaasPWC Buitenpost30.62950138830.48
31.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen31.12950270630.50
31.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum29.95940414230.50
33.Claris de VriesDz&pc31.40970094230.52
34.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen30.97960086430.55
35.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen29.82940030230.56
36.Femke HemstraSG Middelse-Skelp30.49930546630.57
37.Lysbeth WiersmaHZ&PC Heerenveen30.34920448630.78
38.Ankie van der MeerOrca30.92930050430.93
39.Patricia van Dolderde Granaet30.48910567630.94
40.Joyce BakkerDe Forel30.86960052231.05
41.Eline LigthartDe Vikings30.82930170631.11
42.Rebecca JansenOrca32.50970349031.17
43.Myrna GorterNeptunia '2430.22950315831.25
43.Lisa RozemaF.Z.C.'5430.92960086031.25
45.Kinge ZandringaOrca32.59980142231.44
46.Melissa NautaOrca32.32960238831.48
47.Claudia DamskiDz&pc31.17940234631.52
48.Iris WoltersZpd31.92930712631.60
49.Henny de VriesHZ&PC Heerenveen31.29950055631.70
50.Jill MullerDz&pc31.59960072831.74
51.Rixt MengerDz&pc31.68960205231.79
52.Indyra HummelZcnf'3432.72960062431.86
53.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen31.68970020231.87
54.Roelie de BoerWetterwille31.82960050831.88
55.Janna PostNeptunia '2431.03960206131.93
56.Joyce PostmaSG. Bolsward-Workum31.33940209831.99
56.Joëlle RozemaDz&pc32.48960112431.99
58.Marrit de GrootSG Middelse-Skelp32.54960193032.15
59.Yvonne DotingaNeptunia '2431.66930609632.16
60.Kirsten BraakDe Vikings30.86930727032.32
61.Ellen JagerPWC Buitenpost31.92980138432.41
62.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum32.29950028432.60
63.Hester LudemaPWC Buitenpost31.66930048232.61
64.Andrea BandstraNeptunia '2431.06950152032.74
65.Bregje TingenZcnf'3432.29950096032.76
66.Anna RegnerusWetterwille32.02970165633.41
67.Rixt de VosOrca32.74910830233.46
68.Melanie van der MosselSG Middelse-Skelp32.50950459033.47
69.Martine van SluisDe Vikings32.70970288833.96
70.Ita VisserSG. Bolsward-Workum32.38960144434.30
AFGEMAmarins MengerDz&pc31.079406716

11 - 13 jaar

1.Renate HemmesDz&pc27.80960041828.04A
2.Cynthia VerkaikOrca29.23960128828.48A
3.Marre ZandringaOrca28.51970113628.62B
4.Evelien van RuitenOrca29.54960292429.08B
5.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5429.88960189630.02
6.Claudia HackeOrca30.67960293630.11
7.Simone MusSG Middelse-Skelp30.02960193230.15
8.Mirthe AlkemaOrca31.80960361630.24
9.Anneliene ZuidemaOrca30.83980076830.39
10.Claris de VriesDz&pc31.40970094230.52
11.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen30.97960086430.55
12.Joyce BakkerDe Forel30.86960052231.05
13.Rebecca JansenOrca32.50970349031.17
14.Lisa RozemaF.Z.C.'5430.92960086031.25
15.Kinge ZandringaOrca32.59980142231.44
16.Melissa NautaOrca32.32960238831.48
17.Jill MullerDz&pc31.59960072831.74
18.Rixt MengerDz&pc31.68960205231.79
19.Indyra HummelZcnf'3432.72960062431.86
20.Rixt MeijerHZ&PC Heerenveen31.68970020231.87
21.Roelie de BoerWetterwille31.82960050831.88
22.Janna PostNeptunia '2431.03960206131.93
23.Joëlle RozemaDz&pc32.48960112431.99
24.Marrit de GrootSG Middelse-Skelp32.54960193032.15
25.Ellen JagerPWC Buitenpost31.92980138432.41
26.Anna RegnerusWetterwille32.02970165633.41
27.Martine van SluisDe Vikings32.70970288833.96
28.Ita VisserSG. Bolsward-Workum32.38960144434.30

14 - 15 jaar

1.Femke LeenstraOrca26.52950303826.49A
2.Femke GroosDz&pc28.88940449228.55A
3.Fiona van HeerdeOrca28.62940366028.62B
4.Jessie SmedingOrca28.09950452828.89B
5.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen29.34950217028.99B
6.Nenne VenemaDz&pc29.12950358629.65
7.Freya HolwerdaOrca29.72950278029.92
8.Danielle Boer deHZ&PC Heerenveen29.52940473629.94
9.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen30.35950192030.06
10.Rixt Wilbersde Granaet30.25950348030.39
11.Thea BaasPWC Buitenpost30.62950138830.48
12.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen31.12950270630.50
12.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum29.95940414230.50
14.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen29.82940030230.56
15.Myrna GorterNeptunia '2430.22950315831.25
16.Claudia DamskiDz&pc31.17940234631.52
17.Henny de VriesHZ&PC Heerenveen31.29950055631.70
18.Joyce PostmaSG. Bolsward-Workum31.33940209831.99
19.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum32.29950028432.60
20.Andrea BandstraNeptunia '2431.06950152032.74
21.Bregje TingenZcnf'3432.29950096032.76
22.Melanie van der MosselSG Middelse-Skelp32.50950459033.47
AFGEMAmarins MengerDz&pc31.079406716

16 jaar en ouder

1.Ilse KraaijeveldOrca24.85900211025.91A
2.Wendan PoelstraOrca28.03910249627.07A
3.Grytsje LantingSG Middelse-Skelp29.54930645428.98B
4.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen28.92920432829.17R
5.Renske de GrootDz&pc31.30930027629.50R
6.Jolanda CnossenNeptunia '2429.18860071229.89
7.Saskia BergsmaZcnf'3429.57930168629.95
8.Josephine MeermanDz&pc30.37930425830.02
9.Anna-Jetske BaronF.Z.C.'5430.16920304430.25
10.Femke de JongOrca30.37930639030.38
11.Femke HemstraSG Middelse-Skelp30.49930546630.57
12.Lysbeth WiersmaHZ&PC Heerenveen30.34920448630.78
13.Ankie van der MeerOrca30.92930050430.93
14.Patricia van Dolderde Granaet30.48910567630.94
15.Eline LigthartDe Vikings30.82930170631.11
16.Iris WoltersZpd31.92930712631.60
17.Yvonne DotingaNeptunia '2431.66930609632.16
18.Kirsten BraakDe Vikings30.86930727032.32
19.Hester LudemaPWC Buitenpost31.66930048232.61
20.Rixt de VosOrca32.74910830233.46


<< TOP >>
Programmanr. 2
29-05-2010
Heren, 100m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Voorronde

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
alg. leeftijdsgroep

1.Erik Hagting91Dz&pc59.92662A27.7632.16
2.Vincent van Iperen91Orca1:01.05626A28.5632.49
3.Willem Kees Roos94Orca1:01.45614A27.9033.55
4.Ramon Fredrik94Orca1:02.34588A29.1633.18
5.Gavin van der Werf93HZ&PC Heerenveen1:02.75577A29.4933.26
6.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenveen1:03.22564A28.7634.46
7.Dennis Bos92HZ&PC Heerenveen1:03.24563B29.2833.96
8.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heerenveen1:03.52556B29.0034.52
9.Wouter Sikma93Neptunia '241:03.99544B29.7734.22
10.Michael Westers92Orca1:04.05542B30.1833.87
11.Maiko Postma94Dz&pc1:04.11541B30.1733.94
12.Jildert Prins89F.Z.C.'541:04.64528B29.5235.12
13.Arno Nieuwhof93F.Z.C.'541:05.65504R30.3135.34
14.Jonathan Rozema95Dz&pc1:06.00496R30.0335.97
15.Rick Mooij91HZ&PC Heerenveen1:07.1147130.2936.82
16.Gijs Gertsen93Orca1:07.1447131.1635.98
17.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heerenveen1:07.2246930.9636.26
18.Bart Haveman92Orca1:07.2446932.1235.12
19.Henk-Jan Verkaik93de Granaet1:07.9045531.6736.23
20.Hendrik Ben v/d Boon88Zpd1:08.1845032.1036.08
21.René Beetsma69HZ&PC Heerenveen1:08.2744831.1637.11
21.Myrdin Willemse95Orca1:08.2744832.4435.83
23.Sven Alkema93Orca1:08.8543730.7438.11
24.Alex Odinga92SG Middelse-Skelp1:08.9043632.0836.82
25.Ruben Post91Neptunia '241:09.1343131.2137.92
26.Matthijs Ganzevoort93HZ&PC Heerenveen1:09.4342633.1336.30
27.Bauke Ytsma93Wetterwille1:09.7242032.4337.29
28.Sander Akkerman95HZ&PC Heerenveen1:10.1241332.7737.35
29.Pieter Ytsma95Orca1:10.2641132.0838.18
30.Harm Lemstra93De Vikings1:10.9339933.8937.04
31.Chris ter Beke93SG. Bolsward-Workum1:11.1139633.6837.43
32.Robert Westerdijk94Neptunia '241:12.2437834.2537.99
33.Mark Rozema92Dz&pc1:13.6435733.7739.87
34.Robin de Joode96de Granaet1:14.5534434.8339.72
AFGEMAydin Hummel92Zcnf'34

12 - 15 jaar

1.Willem Kees Roos94Orca1:01.45614A27.9033.55
2.Ramon Fredrik94Orca1:02.34588A29.1633.18
3.Maiko Postma94Dz&pc1:04.11541B30.1733.94
4.Jonathan Rozema95Dz&pc1:06.00496R30.0335.97
5.Maxim Veldhuis94HZ&PC Heerenveen1:07.2246930.9636.26
6.Myrdin Willemse95Orca1:08.2744832.4435.83
7.Sander Akkerman95HZ&PC Heerenveen1:10.1241332.7737.35
8.Pieter Ytsma95Orca1:10.2641132.0838.18
9.Robert Westerdijk94Neptunia '241:12.2437834.2537.99
10.Robin de Joode96de Granaet1:14.5534434.8339.72

16 - 17 jaar

1.Gavin van der Werf93HZ&PC Heerenveen1:02.75577A29.4933.26
2.Dennis Bos92HZ&PC Heerenveen1:03.24563B29.2833.96
3.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heerenveen1:03.52556B29.0034.52
4.Wouter Sikma93Neptunia '241:03.99544B29.7734.22
5.Michael Westers92Orca1:04.05542B30.1833.87
6.Arno Nieuwhof93F.Z.C.'541:05.65504R30.3135.34
7.Gijs Gertsen93Orca1:07.1447131.1635.98
8.Bart Haveman92Orca1:07.2446932.1235.12
9.Henk-Jan Verkaik93de Granaet1:07.9045531.6736.23
10.Sven Alkema93Orca1:08.8543730.7438.11
11.Alex Odinga92SG Middelse-Skelp1:08.9043632.0836.82
12.Matthijs Ganzevoort93HZ&PC Heerenveen1:09.4342633.1336.30
13.Bauke Ytsma93Wetterwille1:09.7242032.4337.29
14.Harm Lemstra93De Vikings1:10.9339933.8937.04
15.Chris ter Beke93SG. Bolsward-Workum1:11.1139633.6837.43
16.Mark Rozema92Dz&pc1:13.6435733.7739.87
AFGEMAydin Hummel92Zcnf'34

18 jaar en ouder

1.Erik Hagting91Dz&pc59.92662A27.7632.16
2.Vincent van Iperen91Orca1:01.05626A28.5632.49
3.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenveen1:03.22564A28.7634.46
4.Jildert Prins89F.Z.C.'541:04.64528B29.5235.12
5.Rick Mooij91HZ&PC Heerenveen1:07.1147130.2936.82
6.Hendrik Ben v/d Boon88Zpd1:08.1845032.1036.08
7.René Beetsma69HZ&PC Heerenveen1:08.2744831.1637.11
8.Ruben Post91Neptunia '241:09.1343131.2137.92


<< TOP >>
Programmanr. 3
29-05-2010
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
alg. leeftijdsgroep

1.Lia DekkerDz&pc31.35870083034.02A
2.Wendan PoelstraOrca36.11910249634.14A
3.Renate HemmesDz&pc35.73960041835.68A
4.Karin Dijk vanHZ&PC Heerenveen36.43860085036.16A
5.Femke LeenstraOrca34.76950303836.48A
6.Paula DuursmaDz&pc34.51930098236.53A
7.Joyce DuurkenOrca35.15920593836.59B
8.Cynthia VerkaikOrca37.92960128837.03B
9.Danielle Boer deHZ&PC Heerenveen38.38940473637.95B
10.Willeke JonkmanZcnf'3439.67960430438.48B
11.Marre ZandringaOrca37.17970113638.64B
12.Freya HolwerdaOrca38.33950278038.75B
13.Myrna GorterNeptunia '2439.10950315839.30R
14.Sieta LudemaPWC Buitenpost39.46950043639.39R
15.Anneliene ZuidemaOrca38.75980076839.56
16.Liza SalverdaOrca38.64950057039.60
17.Rixt MengerDz&pc39.12960205239.68
18.Evelien van RuitenOrca40.33960292439.69
19.Claris de VriesDz&pc41.61970094239.88
20.Anja MusSG Middelse-Skelp38.94940392839.98
20.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen39.10960086639.98
22.Josephine MeermanDz&pc41.78930425840.33
23.Anna-Jetske BaronF.Z.C.'5440.35920304440.48
24.Johanna de BoerZpd38.66940394440.50
25.Eline LigthartDe Vikings39.36930170640.53
26.Melissa NautaOrca41.23960238840.90
27.Irene DotingaNeptunia '2440.84960351640.98
28.Hester LudemaPWC Buitenpost41.41930048241.08
29.Jill MullerDz&pc41.15960072841.33
30.Jolien BleichrodtDe Vikings39.75920365041.35
31.José SnoekSG Middelse-Skelp40.45960605041.37
32.Femke HemstraSG Middelse-Skelp41.56930546641.55
33.Andrea BandstraNeptunia '2440.36950152041.56
34.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum40.58940414241.58
35.Rebecca JansenOrca41.97970349041.64
36.Amber BoschF.Z.C.'5440.75970336841.72
37.Joyce BakkerDe Forel40.23960052241.76
38.Kira Savannah StavorinusZpd41.23970412242.41
39.Yolanda de VegtZcnf'3439.63950032842.69
40.Bregje TingenZcnf'3440.53950096042.80
41.Saskia BergsmaZcnf'3442.10930168642.87
42.Amarins MengerDz&pc40.99940671642.99
42.Yvonne DotingaNeptunia '2443.85930609642.99
44.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5440.75960189643.07
45.Wendy van CleefOrca42.04980276043.63
46.Martine van SluisDe Vikings40.20970288844.27
47.Lisa RozemaF.Z.C.'5442.36960086045.34
DISFemke GroosDz&pc40.269404492
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGIta VisserSG. Bolsward-Workum40.789601444

11 - 13 jaar

1.Renate HemmesDz&pc35.73960041835.68A
2.Cynthia VerkaikOrca37.92960128837.03B
3.Willeke JonkmanZcnf'3439.67960430438.48B
4.Marre ZandringaOrca37.17970113638.64B
5.Anneliene ZuidemaOrca38.75980076839.56
6.Rixt MengerDz&pc39.12960205239.68
7.Evelien van RuitenOrca40.33960292439.69
8.Claris de VriesDz&pc41.61970094239.88
9.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen39.10960086639.98
10.Melissa NautaOrca41.23960238840.90
11.Irene DotingaNeptunia '2440.84960351640.98
12.Jill MullerDz&pc41.15960072841.33
13.José SnoekSG Middelse-Skelp40.45960605041.37
14.Rebecca JansenOrca41.97970349041.64
15.Amber BoschF.Z.C.'5440.75970336841.72
16.Joyce BakkerDe Forel40.23960052241.76
17.Kira Savannah StavorinusZpd41.23970412242.41
18.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5440.75960189643.07
19.Wendy van CleefOrca42.04980276043.63
20.Martine van SluisDe Vikings40.20970288844.27
21.Lisa RozemaF.Z.C.'5442.36960086045.34
NGIta VisserSG. Bolsward-Workum40.789601444

14 - 15 jaar

1.Femke LeenstraOrca34.76950303836.48A
2.Danielle Boer deHZ&PC Heerenveen38.38940473637.95B
3.Freya HolwerdaOrca38.33950278038.75B
4.Myrna GorterNeptunia '2439.10950315839.30R
5.Sieta LudemaPWC Buitenpost39.46950043639.39R
6.Liza SalverdaOrca38.64950057039.60
7.Anja MusSG Middelse-Skelp38.94940392839.98
8.Johanna de BoerZpd38.66940394440.50
9.Andrea BandstraNeptunia '2440.36950152041.56
10.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum40.58940414241.58
11.Yolanda de VegtZcnf'3439.63950032842.69
12.Bregje TingenZcnf'3440.53950096042.80
13.Amarins MengerDz&pc40.99940671642.99
DISFemke GroosDz&pc40.269404492
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

16 jaar en ouder

1.Lia DekkerDz&pc31.35870083034.02A
2.Wendan PoelstraOrca36.11910249634.14A
3.Karin Dijk vanHZ&PC Heerenveen36.43860085036.16A
4.Paula DuursmaDz&pc34.51930098236.53A
5.Joyce DuurkenOrca35.15920593836.59B
6.Josephine MeermanDz&pc41.78930425840.33
7.Anna-Jetske BaronF.Z.C.'5440.35920304440.48
8.Eline LigthartDe Vikings39.36930170640.53
9.Hester LudemaPWC Buitenpost41.41930048241.08
10.Jolien BleichrodtDe Vikings39.75920365041.35
11.Femke HemstraSG Middelse-Skelp41.56930546641.55
12.Saskia BergsmaZcnf'3442.10930168642.87
13.Yvonne DotingaNeptunia '2443.85930609642.99


<< TOP >>
Programmanr. 4
29-05-2010
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
alg. leeftijdsgroep

1.Erik HagtingDz&pc28.31910082927.86A
2.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen27.29890220127.94A
3.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen28.41900196128.67A
4.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen28.71920024528.71A
5.Willem Kees RoosOrca28.54940269328.76A
6.Arno NieuwhofF.Z.C.'5429.18930237529.17A
7.Casper HutHZ&PC Heerenveen28.82780047129.21B
8.Janco NollesHZ&PC Heerenveen29.17890229129.43B
9.Wouter SikmaNeptunia '2429.31930233529.51B
10.Ramon FredrikOrca30.40940393329.54B
11.Vincent van IperenOrca29.33910617929.55B
12.Sven AlkemaOrca28.94930308329.57B
13.Erik NijholtDz&pc30.72940134930.03R
14.Sietse WijbengaZpd31.31930196731.31R
15.Michael WestersOrca31.93920426331.50
16.Gijs GertsenOrca31.21930348531.52
17.Remco KampsDz&pc31.02900146531.53
18.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen31.40690006932.06
19.Ruben PostNeptunia '2431.86910662332.29
20.Jens KuitertOrca33.95960389132.30
21.Pieter YtsmaOrca33.93950180932.40
22.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum33.40930089532.55
23.Myrdin WillemseOrca32.91950095132.62
24.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen33.82950152732.80
25.Alex OdingaSG Middelse-Skelp34.26920555732.98
26.Bauke YtsmaWetterwille32.10930113133.26
27.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen36.33950438933.30
28.Jelmer GroosDz&pc34.44960294533.38
29.Harm LemstraDe Vikings33.26930500933.44
30.Minne KoopmansNeptunia '2434.01960355733.84
31.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum34.45950338533.91
32.Axl AkkermansZcnf'3434.84930188534.99
33.Robert WesterdijkNeptunia '2434.63940213935.05
34.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen36.50940188335.19
35.Lars RoelofsDe Forel33.98960266735.34
36.Mathijs MulderHZ&PC Heerenveen35.10970007135.39
37.Lennart van LigtenbergWetterwille37.15950195135.59
38.Jorn SteenbergenDz&pc36.82970003935.73
39.Wijbe Bauke WoudaZpd36.01920649535.82
40.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum36.05960152336.81
41.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum36.56970039536.99

12 - 15 jaar

1.Willem Kees RoosOrca28.54940269328.76A
2.Ramon FredrikOrca30.40940393329.54B
3.Erik NijholtDz&pc30.72940134930.03R
4.Jens KuitertOrca33.95960389132.30
5.Pieter YtsmaOrca33.93950180932.40
6.Myrdin WillemseOrca32.91950095132.62
7.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen33.82950152732.80
8.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen36.33950438933.30
9.Jelmer GroosDz&pc34.44960294533.38
10.Minne KoopmansNeptunia '2434.01960355733.84
11.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum34.45950338533.91
12.Robert WesterdijkNeptunia '2434.63940213935.05
13.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen36.50940188335.19
14.Lars RoelofsDe Forel33.98960266735.34
15.Mathijs MulderHZ&PC Heerenveen35.10970007135.39
16.Lennart van LigtenbergWetterwille37.15950195135.59
17.Jorn SteenbergenDz&pc36.82970003935.73
18.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum36.05960152336.81
19.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum36.56970039536.99

16 - 17 jaar

1.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen28.71920024528.71A
2.Arno NieuwhofF.Z.C.'5429.18930237529.17A
3.Wouter SikmaNeptunia '2429.31930233529.51B
4.Sven AlkemaOrca28.94930308329.57B
5.Sietse WijbengaZpd31.31930196731.31R
6.Michael WestersOrca31.93920426331.50
7.Gijs GertsenOrca31.21930348531.52
8.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum33.40930089532.55
9.Alex OdingaSG Middelse-Skelp34.26920555732.98
10.Bauke YtsmaWetterwille32.10930113133.26
11.Harm LemstraDe Vikings33.26930500933.44
12.Axl AkkermansZcnf'3434.84930188534.99
13.Wijbe Bauke WoudaZpd36.01920649535.82

18 jaar en ouder

1.Erik HagtingDz&pc28.31910082927.86A
2.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen27.29890220127.94A
3.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen28.41900196128.67A
4.Casper HutHZ&PC Heerenveen28.82780047129.21B
5.Janco NollesHZ&PC Heerenveen29.17890229129.43B
6.Vincent van IperenOrca29.33910617929.55B
7.Remco KampsDz&pc31.02900146531.53
8.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen31.40690006932.06
9.Ruben PostNeptunia '2431.86910662332.29


<< TOP >>
Programmanr. 5
29-05-2010
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
alg. leeftijdsgroep

1.Femke LeenstraOrca28.54950303828.94A
2.Ilse KraaijeveldOrca27.85900211029.06A
3.Renate HemmesDz&pc30.88960041830.85A
4.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen31.38950192031.34A
5.Marre ZandringaOrca31.47970113631.38A
6.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen31.95920432831.95A
7.Evelien van RuitenOrca31.92960292432.09B
8.Paula DuursmaDz&pc31.28930098232.15B
9.Femke GroosDz&pc30.92940449232.19B
10.Grytsje LantingSG Middelse-Skelp31.51930645432.20B
11.Cynthia VerkaikOrca33.59960128832.42B
12.Jolanda CnossenNeptunia '2433.03860071232.67B
13.Femke de JongOrca32.95930639032.86R
14.Lysbeth WiersmaHZ&PC Heerenveen33.24920448633.01R
15.Renske de GrootDz&pc32.13930027633.09
16.Josephine MeermanDz&pc34.03930425833.30
17.Freya HolwerdaOrca32.51950278033.46
18.Lisa RozemaF.Z.C.'5432.60960086033.51
19.Saskia BergsmaZcnf'3433.00930168633.70
20.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen34.06950270633.74
21.Ankie van der MeerOrca33.18930050433.93
22.Simone MusSG Middelse-Skelp34.00960193233.98
22.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen33.58960086433.98
24.Claudia HackeOrca34.89960293634.05
25.Myrna GorterNeptunia '2433.64950315834.14
26.Rixt Wilbersde Granaet33.97950348034.33
27.Julia ZwertbroekHZ&PC Heerenveen34.06960095034.41
28.Nenne VenemaDz&pc32.23950358634.42
29.Carmen WeistraOrca34.47980214834.67
30.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen35.06960086634.79
31.Jill MullerDz&pc33.17960072834.82
32.Claris de VriesDz&pc36.64970094234.84
33.Kinge ZandringaOrca35.84980142235.08
34.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5434.44960189635.16
35.Claudia DamskiDz&pc34.66940234635.36
36.Anneliene ZuidemaOrca35.84980076835.42
37.Johanna de BoerZpd34.48940394435.72
38.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen33.08940030235.95
39.Joëlle RozemaDz&pc35.47960112436.38
40.Ellen JagerPWC Buitenpost35.28980138436.40
41.Merel WeysenfeldDe Vikings35.95940411036.75
42.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum35.81940414236.79
43.Janna PostNeptunia '2436.41960206136.80
44.Henny de VriesHZ&PC Heerenveen35.83950055636.97
45.Iris WoltersZpd36.73930712637.07
46.Patricia van Dolderde Granaet35.40910567637.25

11 - 13 jaar

1.Renate HemmesDz&pc30.88960041830.85A
2.Marre ZandringaOrca31.47970113631.38A
3.Evelien van RuitenOrca31.92960292432.09B
4.Cynthia VerkaikOrca33.59960128832.42B
5.Lisa RozemaF.Z.C.'5432.60960086033.51
6.Simone MusSG Middelse-Skelp34.00960193233.98
6.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen33.58960086433.98
8.Claudia HackeOrca34.89960293634.05
9.Julia ZwertbroekHZ&PC Heerenveen34.06960095034.41
10.Carmen WeistraOrca34.47980214834.67
11.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen35.06960086634.79
12.Jill MullerDz&pc33.17960072834.82
13.Claris de VriesDz&pc36.64970094234.84
14.Kinge ZandringaOrca35.84980142235.08
15.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5434.44960189635.16
16.Anneliene ZuidemaOrca35.84980076835.42
17.Joëlle RozemaDz&pc35.47960112436.38
18.Ellen JagerPWC Buitenpost35.28980138436.40
19.Janna PostNeptunia '2436.41960206136.80

14 - 15 jaar

1.Femke LeenstraOrca28.54950303828.94A
2.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen31.38950192031.34A
3.Femke GroosDz&pc30.92940449232.19B
4.Freya HolwerdaOrca32.51950278033.46
5.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen34.06950270633.74
6.Myrna GorterNeptunia '2433.64950315834.14
7.Rixt Wilbersde Granaet33.97950348034.33
8.Nenne VenemaDz&pc32.23950358634.42
9.Claudia DamskiDz&pc34.66940234635.36
10.Johanna de BoerZpd34.48940394435.72
11.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen33.08940030235.95
12.Merel WeysenfeldDe Vikings35.95940411036.75
13.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum35.81940414236.79
14.Henny de VriesHZ&PC Heerenveen35.83950055636.97

16 jaar en ouder

1.Ilse KraaijeveldOrca27.85900211029.06A
2.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen31.95920432831.95A
3.Paula DuursmaDz&pc31.28930098232.15B
4.Grytsje LantingSG Middelse-Skelp31.51930645432.20B
5.Jolanda CnossenNeptunia '2433.03860071232.67B
6.Femke de JongOrca32.95930639032.86R
7.Lysbeth WiersmaHZ&PC Heerenveen33.24920448633.01R
8.Renske de GrootDz&pc32.13930027633.09
9.Josephine MeermanDz&pc34.03930425833.30
10.Saskia BergsmaZcnf'3433.00930168633.70
11.Ankie van der MeerOrca33.18930050433.93
12.Iris WoltersZpd36.73930712637.07
13.Patricia van Dolderde Granaet35.40910567637.25


<< TOP >>
Programmanr. 6
29-05-2010
Heren, 4 x 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen1:38.501:39.47
Casper Hut
Jelmer Meijer
78
90
25.55
25.35
Janco Nolles
Dennis Mooij
89
89
24.87
23.70
2.Orca 1Orca1:40.301:40.27
Bart Haveman
Michael Westers
92
92
25.74
25.42
Vincent van Iperen
Willem Kees Roos
91
94
24.82
24.29
3.Dz&pc 2Dz&pc1:45.791:44.23
Erik Nijholt
Maiko Postma
94
94
26.09
25.22
Jonathan Rozema
Oebele v/d Velde
95
95
25.66
27.26
4.Dz&pc 1Dz&pc1:48.501:47.65
Jelmer Groos
Mark Rozema
96
92
29.28
27.82
Erik Hagting
Remco Kamps
91
90
25.57
24.98
5.Neptunia '24 1Neptunia '241:48.021:48.85
Minne Koopmans
Harry Bartelds
96
92
28.19
28.84
Ruben Post
Wouter Sikma
91
93
26.56
25.26
6.Orca 3Orca1:46.511:49.00
Myrdin Willemse
Jens Kuitert
95
96
26.68
29.23
Ramon Fredrik
Pieter Ytsma
94
95
25.36
27.73
7.HZ&PC Heerenveen 3HZ&PC Heerenveen1:53.811:52.70
Sander Akkerman
Jacob Sikkes
95
94
28.78
29.02
Ruben Bonnema
Maxim Veldhuis
95
94
29.17
25.73
DISOrca 2Orca1:48.26
EA - Te vroeg overgenomen.
Marlon Jansen
Sven Alkema
91
93
27.22Gijs Gertsen
Stuart Vis
93
97
DISHZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heerenveen1:43.46
EA - Te vroeg overgenomen.
Christiaan van Dijk
René Beetsma
92
69
25.25Dennis Bos
Rick Mooij
92
91
AFGEMHZ&PC Heerenveen 4HZ&PC Heerenveen2:07.63
Marc de Vries, Niels Visser, Janco Molen van der, Mathijs Mulder


<< TOP >>
Programmanr. 7
29-05-2010
Dames, 4 x 50m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Orca 1Orca1:59.562:05.92
Wendan Poelstra
Jessie Smeding
91
95
30.98
36.30
Ankie van der Meer
Ilse Kraaijeveld
93
90
33.34
25.30
2.Orca 2Orca2:10.842:05.99
Fiona van Heerde
Joyce Duurken
94
92
31.86
35.90
Femke Leenstra
Femke de Jong
95
93
28.58
29.65
3.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen2:08.752:09.59
Manon Kuiper
Karin Dijk van
94
86
33.66
36.03
Kelly de Jong
Nanda de Vries
95
92
31.58
28.32
4.HZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heerenveen2:13.282:10.57
Myrthe Sijtsema
Danielle Boer de
95
94
32.21
37.37
Lysbeth Wiersma
Hjordis Wagenaar
92
95
32.11
28.88
5.Orca 4Orca2:13.382:11.83
Melissa Nauta
Cynthia Verkaik
96
96
34.18
37.31
Evelien van Ruiten
Marre Zandringa
96
97
31.73
28.61
6.Dz&pc 1Dz&pc2:10.302:12.10
Josephine Meerman
Paula Duursma
93
93
34.43
35.91
Renske de Groot
Nenne Venema
93
95
32.19
29.57
7.Dz&pc 2Dz&pc2:14.412:16.41
Claris de Vries
Rixt Menger
97
96
33.04
39.46
Jill Muller
Joëlle Rozema
96
96
33.51
30.40
8.Orca 3Orca2:17.982:16.57
Mirthe Alkema
Liza Salverda
96
95
35.94
38.71
Freya Holwerda
Claudia Hacke
95
96
32.23
29.69
9.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-Skelp2:19.072:17.36
Karin Odinga
Anja Mus
95
94
37.00
40.49
Grytsje Lanting
Femke Hemstra
93
93
32.18
27.69
10.Pwc 1PWC Buitenpost2:22.112:20.74
Thea Baas
Sieta Ludema
95
95
34.69
39.00
Ellen Jager
Maaike Sikma
98
94
35.77
31.28
11.HZ&PC Heerenveen 3HZ&PC Heerenveen2:22.422:21.10
Julia Zwertbroek
Leandra Vedder
96
96
37.84
39.57
Desiree Vedder
Rixt Meijer
96
97
33.36
30.33
12.Orca 5Orca2:27.832:21.55
Rebecca Jansen
Maaike de Ruijter
97
97
37.15
39.87
Kinge Zandringa
Anneliene Zuidema
98
98
34.88
29.65
13.De Vikings 2De Vikings2:22.212:24.41
Kirsten Braak
Jolien Bleichrodt
93
92
36.37
40.85
Merel Weysenfeld
Eline Ligthart
94
93
36.51
30.68
14.Orca 6Orca2:31.442:29.01
Hanny van Dijk
Wendy van Cleef
98
98
37.78
44.27
Carmen Weistra
Rixt de Vos
98
91
34.49
32.47
15.Zpd 1Zpd2:35.462:34.57
Swanet van der Wal
Kira Savannah Stavorinus
97
97
39.25
42.68
Paulien Peterson
Femke de Meer
97
97
39.76
32.88
AFGEMDe Vikings 1De Vikings2:35.91
Caroline Nauta, Anne Vlottes, Esther Visser, Martine van Sluis


<< TOP >>
Programmanr. 8
29-05-2010
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
alg. leeftijdsgroep

1.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen25.61890220126.20A
2.Ramon FredrikOrca26.77940393326.90A
3.Vincent van IperenOrca26.67910617927.15A
4.Casper HutHZ&PC Heerenveen26.95780047127.20A
5.Paul van VegchelenF.Z.C.'5427.02790126127.27A
6.Jonathan RozemaDz&pc27.36950115727.37A
7.Willem Kees RoosOrca28.76940269327.69B
8.Rick MooijHZ&PC Heerenveen27.35910657127.75B
9.Wouter SikmaNeptunia '2427.76930233527.83B
10.Dennis BosHZ&PC Heerenveen27.50920196527.91B
11.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen28.32940019528.08B
12.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen27.34900196128.25B
13.Remco KampsDz&pc28.25900146528.42R
14.Jildert PrinsF.Z.C.'5428.29890250928.58R
15.Ruben PostNeptunia '2429.18910662328.88
16.Alex OdingaSG Middelse-Skelp28.58920555728.94
17.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen30.09920024529.29
18.Erik NijholtDz&pc29.49940134929.33
19.Arno NieuwhofF.Z.C.'5430.34930237529.47
20.Maiko PostmaDz&pc28.89940096330.22
21.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen29.92690006930.33
22.Bauke YtsmaWetterwille30.40930113130.35
23.Henk-Jan Verkaikde Granaet30.20930544730.37
24.Gijs GertsenOrca29.73930348530.88
25.Minne KoopmansNeptunia '2431.06960355730.92
26.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen31.60950152731.04
27.Sietse WijbengaZpd32.36930196731.86
28.Mark RozemaDz&pc31.38920278531.97
29.Pieter YtsmaOrca31.15950180932.04
30.Matthijs GanzevoortHZ&PC Heerenveen30.34930553332.05
31.Oebele v/d VeldeDz&pc32.62950273132.07
32.Lars RoelofsDe Forel32.18960266732.53
33.Dirk van der EemsWetterwille31.28950156532.61
34.Harry BarteldsNeptunia '2432.56920004732.81
35.Jelmer GroosDz&pc32.34960294533.56
36.Robin de Joodede Granaet33.47960137134.00
37.Robert WesterdijkNeptunia '2432.85940213934.17
38.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum33.43950338534.87
DISHendrik Ben v/d BoonZpd30.47880476129.31
VM - Na de eerste 15 meter na start of keerpunt het lichaam onder water gehouden.
AFGEMAydin HummelZcnf'3427.279201577
AFGEMJouke Minze BenedictusPWC Buitenpost32.849401149

12 - 15 jaar

1.Ramon FredrikOrca26.77940393326.90A
2.Jonathan RozemaDz&pc27.36950115727.37A
3.Willem Kees RoosOrca28.76940269327.69B
4.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen28.32940019528.08B
5.Erik NijholtDz&pc29.49940134929.33
6.Maiko PostmaDz&pc28.89940096330.22
7.Minne KoopmansNeptunia '2431.06960355730.92
8.Sander AkkermanHZ&PC Heerenveen31.60950152731.04
9.Pieter YtsmaOrca31.15950180932.04
10.Oebele v/d VeldeDz&pc32.62950273132.07
11.Lars RoelofsDe Forel32.18960266732.53
12.Dirk van der EemsWetterwille31.28950156532.61
13.Jelmer GroosDz&pc32.34960294533.56
14.Robin de Joodede Granaet33.47960137134.00
15.Robert WesterdijkNeptunia '2432.85940213934.17
16.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum33.43950338534.87
AFGEMJouke Minze BenedictusPWC Buitenpost32.849401149

16 - 17 jaar

1.Wouter SikmaNeptunia '2427.76930233527.83B
2.Dennis BosHZ&PC Heerenveen27.50920196527.91B
3.Alex OdingaSG Middelse-Skelp28.58920555728.94
4.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen30.09920024529.29
5.Arno NieuwhofF.Z.C.'5430.34930237529.47
6.Bauke YtsmaWetterwille30.40930113130.35
7.Henk-Jan Verkaikde Granaet30.20930544730.37
8.Gijs GertsenOrca29.73930348530.88
9.Sietse WijbengaZpd32.36930196731.86
10.Mark RozemaDz&pc31.38920278531.97
11.Matthijs GanzevoortHZ&PC Heerenveen30.34930553332.05
12.Harry BarteldsNeptunia '2432.56920004732.81
AFGEMAydin HummelZcnf'3427.279201577

18 jaar en ouder

1.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen25.61890220126.20A
2.Vincent van IperenOrca26.67910617927.15A
3.Casper HutHZ&PC Heerenveen26.95780047127.20A
4.Paul van VegchelenF.Z.C.'5427.02790126127.27A
5.Rick MooijHZ&PC Heerenveen27.35910657127.75B
6.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen27.34900196128.25B
7.Remco KampsDz&pc28.25900146528.42R
8.Jildert PrinsF.Z.C.'5428.29890250928.58R
9.Ruben PostNeptunia '2429.18910662328.88
10.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen29.92690006930.33
DISHendrik Ben v/d BoonZpd30.47880476129.31
VM - Na de eerste 15 meter na start of keerpunt het lichaam onder water gehouden.


<< TOP >>
Programmanr. 9
29-05-2010
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
alg. leeftijdsgroep

1.Ilse KraaijeveldOrca30.81900211030.24A
2.Fiona van HeerdeOrca32.14940366031.29A
3.Femke LeenstraOrca31.85950303832.07A
4.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen32.32950270632.09A
5.Claris de VriesDz&pc34.32970094232.66A
6.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen33.44950217032.84A
7.Jolanda CnossenNeptunia '2433.99860071232.93B
8.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen32.02940030233.01B
9.Danielle Boer deHZ&PC Heerenveen33.98940473633.13B
10.Evelien van RuitenOrca33.96960292433.45B
11.Freya HolwerdaOrca34.08950278033.48B
12.Marre ZandringaOrca34.39970113633.62B
13.Melissa NautaOrca35.06960238833.85R
14.Cynthia VerkaikOrca32.86960128833.92R
15.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen36.19950192034.22
16.Thea BaasPWC Buitenpost36.06950138834.26
17.Josephine MeermanDz&pc34.54930425834.72
18.Myrna GorterNeptunia '2434.34950315834.82
19.Irene DotingaNeptunia '2434.29960351634.90
20.Lisa RozemaF.Z.C.'5434.10960086035.09
21.Femke de JongOrca34.91930639035.18
22.Mirthe AlkemaOrca36.16960361635.25
23.Nynke KlokmanDz&pc35.55980142435.31
24.Claudia HackeOrca36.43960293635.47
25.Anna-Jetske BaronF.Z.C.'5436.10920304435.53
26.Renske de GrootDz&pc36.57930027635.55
27.Lysbeth WiersmaHZ&PC Heerenveen35.46920448635.62
28.Maaike de RuijterOrca36.19970468435.78
29.Grytsje LantingSG Middelse-Skelp35.64930645436.00
30.Anneliene ZuidemaOrca36.49980076836.16
31.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5436.22960189636.26
32.Anna RegnerusWetterwille35.85970165636.29
33.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum35.92950028436.30
34.Simone MusSG Middelse-Skelp36.70960193236.40
35.Ankie van der MeerOrca34.91930050436.45
36.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen37.77960086636.53
37.Carmen WeistraOrca37.90980214836.59
38.Saskia BergsmaZcnf'3435.21930168636.65
39.Kirsten BraakDe Vikings35.69930727036.68
40.Merel WeysenfeldDe Vikings36.39940411036.79
41.Rebecca JansenOrca37.52970349036.84
42.Joyce BakkerDe Forel36.42960052236.91
43.Jill MullerDz&pc37.30960072836.94
44.Hester LudemaPWC Buitenpost36.73930048236.95
45.Indyra HummelZcnf'3436.73960062437.05
46.Roelie de BoerWetterwille36.92960050837.16
47.Johanna de BoerZpd36.77940394437.22
48.Femke KirkenierDz&pc36.08950093637.76
49.Amber BoschF.Z.C.'5436.88970336837.80
50.Janna PostNeptunia '2436.61960206137.89
51.Ellen JagerPWC Buitenpost37.14980138438.16
52.Femke HemstraSG Middelse-Skelp37.58930546638.25
53.Jolien BleichrodtDe Vikings35.94920365038.42

11 - 13 jaar

1.Claris de VriesDz&pc34.32970094232.66A
2.Evelien van RuitenOrca33.96960292433.45B
3.Marre ZandringaOrca34.39970113633.62B
4.Melissa NautaOrca35.06960238833.85R
5.Cynthia VerkaikOrca32.86960128833.92R
6.Irene DotingaNeptunia '2434.29960351634.90
7.Lisa RozemaF.Z.C.'5434.10960086035.09
8.Mirthe AlkemaOrca36.16960361635.25
9.Nynke KlokmanDz&pc35.55980142435.31
10.Claudia HackeOrca36.43960293635.47
11.Maaike de RuijterOrca36.19970468435.78
12.Anneliene ZuidemaOrca36.49980076836.16
13.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'5436.22960189636.26
14.Anna RegnerusWetterwille35.85970165636.29
15.Simone MusSG Middelse-Skelp36.70960193236.40
16.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen37.77960086636.53
17.Carmen WeistraOrca37.90980214836.59
18.Rebecca JansenOrca37.52970349036.84
19.Joyce BakkerDe Forel36.42960052236.91
20.Jill MullerDz&pc37.30960072836.94
21.Indyra HummelZcnf'3436.73960062437.05
22.Roelie de BoerWetterwille36.92960050837.16
23.Amber BoschF.Z.C.'5436.88970336837.80
24.Janna PostNeptunia '2436.61960206137.89
25.Ellen JagerPWC Buitenpost37.14980138438.16

14 - 15 jaar

1.Fiona van HeerdeOrca32.14940366031.29A
2.Femke LeenstraOrca31.85950303832.07A
3.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen32.32950270632.09A
4.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen33.44950217032.84A
5.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen32.02940030233.01B
6.Danielle Boer deHZ&PC Heerenveen33.98940473633.13B
7.Freya HolwerdaOrca34.08950278033.48B
8.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen36.19950192034.22
9.Thea BaasPWC Buitenpost36.06950138834.26
10.Myrna GorterNeptunia '2434.34950315834.82
11.Jennifer ter BekeSG. Bolsward-Workum35.92950028436.30
12.Merel WeysenfeldDe Vikings36.39940411036.79
13.Johanna de BoerZpd36.77940394437.22
14.Femke KirkenierDz&pc36.08950093637.76

16 jaar en ouder

1.Ilse KraaijeveldOrca30.81900211030.24A
2.Jolanda CnossenNeptunia '2433.99860071232.93B
3.Josephine MeermanDz&pc34.54930425834.72
4.Femke de JongOrca34.91930639035.18
5.Anna-Jetske BaronF.Z.C.'5436.10920304435.53
6.Renske de GrootDz&pc36.57930027635.55
7.Lysbeth WiersmaHZ&PC Heerenveen35.46920448635.62
8.Grytsje LantingSG Middelse-Skelp35.64930645436.00
9.Ankie van der MeerOrca34.91930050436.45
10.Saskia BergsmaZcnf'3435.21930168636.65
11.Kirsten BraakDe Vikings35.69930727036.68
12.Hester LudemaPWC Buitenpost36.73930048236.95
13.Femke HemstraSG Middelse-Skelp37.58930546638.25
14.Jolien BleichrodtDe Vikings35.94920365038.42


<< TOP >>
Programmanr. 10
29-05-2010
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
alg. leeftijdsgroep

1.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen29.73930297129.89A
2.Vincent van IperenOrca31.46910617932.39A
3.Marlon JansenOrca33.36910745732.70A
4.Bart HavemanOrca33.17920409332.90A
5.Jildert PrinsF.Z.C.'5433.67890250933.06A
6.Paul van VegchelenF.Z.C.'5433.54790126133.07A
7.Ramon FredrikOrca33.84940393333.17B
8.Hendrik Ben v/d BoonZpd34.24880476133.56B
9.Henk-Jan Verkaikde Granaet32.75930544733.72B
10.Michael WestersOrca34.08920426333.88B
11.Myrdin WillemseOrca36.05950095134.36B
12.Willem Kees RoosOrca35.05940269334.50B
13.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen33.04900196134.60R
14.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen35.29690006934.77R
15.Gijs GertsenOrca32.87930348534.82
16.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum35.45950338535.02
17.Alex OdingaSG Middelse-Skelp37.60920555735.69
18.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum36.79930089536.19
19.Harm LemstraDe Vikings36.69930500936.24
20.Robert WesterdijkNeptunia '2436.04940213937.00
21.Dirk van der EemsWetterwille37.65950156537.17
22.Oebele v/d VeldeDz&pc38.63950273137.27
23.Bauke YtsmaWetterwille37.20930113137.39
24.Allard VeenstraZcnf'3440.02970345337.49
25.Hessel KorpershoekPWC Buitenpost37.74920073937.62
26.Harry BarteldsNeptunia '2437.90920004738.21
27.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum37.54960152338.36
28.Reinoud WeilandSG Middelse-Skelp39.06960396738.86
29.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen37.80940188339.04
30.Stuart VisOrca39.33970299139.32
31.Thomas de BoerZcnf'3440.33960312739.83
32.Lars RoelofsDe Forel38.40960266740.09
33.Wiebe Auke PostmaWetterwille40.45970265741.67
DISJanco NollesHZ&PC Heerenveen32.448902291
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMNiek ZeilstraF.Z.C.'5440.259403167

12 - 15 jaar

1.Ramon FredrikOrca33.84940393333.17B
2.Myrdin WillemseOrca36.05950095134.36B
3.Willem Kees RoosOrca35.05940269334.50B
4.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum35.45950338535.02
5.Robert WesterdijkNeptunia '2436.04940213937.00
6.Dirk van der EemsWetterwille37.65950156537.17
7.Oebele v/d VeldeDz&pc38.63950273137.27
8.Allard VeenstraZcnf'3440.02970345337.49
9.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum37.54960152338.36
10.Reinoud WeilandSG Middelse-Skelp39.06960396738.86
11.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen37.80940188339.04
12.Stuart VisOrca39.33970299139.32
13.Thomas de BoerZcnf'3440.33960312739.83
14.Lars RoelofsDe Forel38.40960266740.09
15.Wiebe Auke PostmaWetterwille40.45970265741.67
AFGEMNiek ZeilstraF.Z.C.'5440.259403167

16 - 17 jaar

1.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen29.73930297129.89A
2.Bart HavemanOrca33.17920409332.90A
3.Henk-Jan Verkaikde Granaet32.75930544733.72B
4.Michael WestersOrca34.08920426333.88B
5.Gijs GertsenOrca32.87930348534.82
6.Alex OdingaSG Middelse-Skelp37.60920555735.69
7.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum36.79930089536.19
8.Harm LemstraDe Vikings36.69930500936.24
9.Bauke YtsmaWetterwille37.20930113137.39
10.Hessel KorpershoekPWC Buitenpost37.74920073937.62
11.Harry BarteldsNeptunia '2437.90920004738.21

18 jaar en ouder

1.Vincent van IperenOrca31.46910617932.39A
2.Marlon JansenOrca33.36910745732.70A
3.Jildert PrinsF.Z.C.'5433.67890250933.06A
4.Paul van VegchelenF.Z.C.'5433.54790126133.07A
5.Hendrik Ben v/d BoonZpd34.24880476133.56B
6.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen33.04900196134.60R
7.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen35.29690006934.77R
DISJanco NollesHZ&PC Heerenveen32.448902291
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 11
29-05-2010
Dames, 100m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Voorronde

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
alg. leeftijdsgroep

1.Wendan Poelstra91Orca1:05.14772A30.0835.06
2.Ilse Kraaijeveld90Orca1:05.44761A30.2935.15
3.Femke Leenstra95Orca1:09.07647A31.9237.15
4.Renate Hemmes96Dz&pc1:09.29641A32.5136.78
5.Paula Duursma93Dz&pc1:10.46610A32.5237.94
6.Marre Zandringa97Orca1:10.81601A32.9537.86
7.Jessie Smeding95Orca1:13.00548B35.2337.77
8.Evelien van Ruiten96Orca1:13.34541B33.3739.97
9.Jolanda Cnossen86Neptunia '241:14.11524B33.5340.58
9.Renske de Groot93Dz&pc1:14.11524B33.9340.18
11.Anja Mus94SG Middelse-Skelp1:14.71512B35.1139.60
12.Grytsje Lanting93SG Middelse-Skelp1:15.06504B35.6439.42
13.Femke Groos94Dz&pc1:15.29500R35.3239.97
14.Hjordis Wagenaar95HZ&PC Heerenveen1:15.67492R34.6041.07
15.Freya Holwerda95Orca1:16.0148635.4840.53
16.Nanda de Vries92HZ&PC Heerenveen1:16.1448335.5140.63
17.Simone Mus96SG Middelse-Skelp1:16.1748336.4439.73
18.Josephine Meerman93Dz&pc1:16.2748135.3440.93
18.Saskia Bergsma93Zcnf'341:16.2748135.0541.22
20.Melissa Nauta96Orca1:16.5247637.1939.33
21.Leandra Vedder96HZ&PC Heerenveen1:16.6147435.9440.67
22.Kelly de Jong95HZ&PC Heerenveen1:16.6247434.7941.83
23.Claris de Vries97Dz&pc1:16.6647334.3142.35
24.Lysbeth Wiersma92HZ&PC Heerenveen1:16.6747334.7641.91
25.Myrna Gorter95Neptunia '241:16.9546835.6141.34
26.Femke de Jong93Orca1:17.3246135.0842.24
27.Desiree Vedder96HZ&PC Heerenveen1:17.3546136.7640.59
28.Ankie van der Meer93Orca1:17.4545937.3640.09
29.Mirthe Alkema96Orca1:17.5245837.1440.38
30.Claudia Hacke96Orca1:17.8845235.3942.49
31.Nenne Venema95Dz&pc1:18.0444936.2641.78
32.Anneliene Zuidema98Orca1:18.1244736.2641.86
33.Irene Dotinga96Neptunia '241:18.2844537.0541.23
34.Thea Baas95Pwc1:18.3744335.8642.51
35.Rixt Wilbers95de Granaet1:18.5744036.8841.69
36.Lisa Rozema96F.Z.C.'541:18.5844035.2443.34
37.Rixt Menger96Dz&pc1:18.6143936.8141.80
38.Johanna de Boer94Zpd1:19.0243237.2541.77
39.Jill Muller96Dz&pc1:19.1243137.3441.78
40.Manon Kuiper94HZ&PC Heerenveen1:19.3942634.9944.40
41.Liza Salverda95Orca1:19.5542437.6741.88
42.Eline Ligthart93De Vikings1:19.5642436.7042.86
43.Maaike de Ruijter97Orca1:19.7642037.9341.83
44.Femke Hemstra93SG Middelse-Skelp1:20.1241537.2342.89
45.Claudia Damski94Dz&pc1:20.2841237.6042.68
46.Femke van der Gaast94SG. Bolsward-Workum1:20.3341237.2443.09
47.Rebecca Jansen97Orca1:20.4940938.4442.05
48.Julia Zwertbroek96HZ&PC Heerenveen1:21.0740036.4844.59
49.Yolanda de Vegt95Zcnf'341:21.4639538.6842.78
50.Rixt-Nynke Baron96F.Z.C.'541:21.5639337.4644.10
51.Willeke Jonkman96Zcnf'341:22.0138740.7841.23
52.Sieta Ludema95Pwc1:22.1338538.6843.45
53.Joëlle Rozema96Dz&pc1:22.2338438.4243.81
54.Karin Odinga95SG Middelse-Skelp1:22.8037637.5245.28
55.Hester Ludema93Pwc1:22.8637537.8545.01
56.Henny de Vries95HZ&PC Heerenveen1:23.0237338.4244.60
57.Roelie de Boer96Wetterwille1:23.0337339.1643.87
58.Indyra Hummel96Zcnf'341:23.0737237.9045.17
59.Andrea Bandstra95Neptunia '241:23.1037239.2343.87
60.Nynke Klokman98Dz&pc1:23.2137038.3344.88
60.Willeke Willems96Zcnf'341:23.2137038.4944.72
62.Femke Kirkenier95Dz&pc1:23.4336738.0745.36
63.Joyce Bakker96ZC De Forel1:23.6636439.0144.65
64.Anna Regnerus97Wetterwille1:24.1535837.1746.98
65.Ellen Jager98Pwc1:24.7235138.0046.72
66.Jennifer ter Beke95SG. Bolsward-Workum1:26.0733539.7346.34
DISDanielle Boer de94HZ&PC Heerenveen33.95
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMSanne-Lobke IJlstra94SG. Bolsward-Workum
AFGEMAmarins Menger94Dz&pc
AFGEMMartine Goettsch92Zcnf'34
NGIta Visser96SG. Bolsward-Workum

11 - 13 jaar

1.Renate Hemmes96Dz&pc1:09.29641A32.5136.78
2.Marre Zandringa97Orca1:10.81601A32.9537.86
3.Evelien van Ruiten96Orca1:13.34541B33.3739.97
4.Simone Mus96SG Middelse-Skelp1:16.1748336.4439.73
5.Melissa Nauta96Orca1:16.5247637.1939.33
6.Leandra Vedder96HZ&PC Heerenveen1:16.6147435.9440.67
7.Claris de Vries97Dz&pc1:16.6647334.3142.35
8.Desiree Vedder96HZ&PC Heerenveen1:17.3546136.7640.59
9.Mirthe Alkema96Orca1:17.5245837.1440.38
10.Claudia Hacke96Orca1:17.8845235.3942.49
11.Anneliene Zuidema98Orca1:18.1244736.2641.86
12.Irene Dotinga96Neptunia '241:18.2844537.0541.23
13.Lisa Rozema96F.Z.C.'541:18.5844035.2443.34
14.Rixt Menger96Dz&pc1:18.6143936.8141.80
15.Jill Muller96Dz&pc1:19.1243137.3441.78
16.Maaike de Ruijter97Orca1:19.7642037.9341.83
17.Rebecca Jansen97Orca1:20.4940938.4442.05
18.Julia Zwertbroek96HZ&PC Heerenveen1:21.0740036.4844.59
19.Rixt-Nynke Baron96F.Z.C.'541:21.5639337.4644.10
20.Willeke Jonkman96Zcnf'341:22.0138740.7841.23
21.Joëlle Rozema96Dz&pc1:22.2338438.4243.81
22.Roelie de Boer96Wetterwille1:23.0337339.1643.87
23.Indyra Hummel96Zcnf'341:23.0737237.9045.17
24.Nynke Klokman98Dz&pc1:23.2137038.3344.88
24.Willeke Willems96Zcnf'341:23.2137038.4944.72
26.Joyce Bakker96ZC De Forel1:23.6636439.0144.65
27.Anna Regnerus97Wetterwille1:24.1535837.1746.98
28.Ellen Jager98Pwc1:24.7235138.0046.72
NGIta Visser96SG. Bolsward-Workum

14 - 15 jaar

1.Femke Leenstra95Orca1:09.07647A31.9237.15
2.Jessie Smeding95Orca1:13.00548B35.2337.77
3.Anja Mus94SG Middelse-Skelp1:14.71512B35.1139.60
4.Femke Groos94Dz&pc1:15.29500R35.3239.97
5.Hjordis Wagenaar95HZ&PC Heerenveen1:15.67492R34.6041.07
6.Freya Holwerda95Orca1:16.0148635.4840.53
7.Kelly de Jong95HZ&PC Heerenveen1:16.6247434.7941.83
8.Myrna Gorter95Neptunia '241:16.9546835.6141.34
9.Nenne Venema95Dz&pc1:18.0444936.2641.78
10.Thea Baas95Pwc1:18.3744335.8642.51
11.Rixt Wilbers95de Granaet1:18.5744036.8841.69
12.Johanna de Boer94Zpd1:19.0243237.2541.77
13.Manon Kuiper94HZ&PC Heerenveen1:19.3942634.9944.40
14.Liza Salverda95Orca1:19.5542437.6741.88
15.Claudia Damski94Dz&pc1:20.2841237.6042.68
16.Femke van der Gaast94SG. Bolsward-Workum1:20.3341237.2443.09
17.Yolanda de Vegt95Zcnf'341:21.4639538.6842.78
18.Sieta Ludema95Pwc1:22.1338538.6843.45
19.Karin Odinga95SG Middelse-Skelp1:22.8037637.5245.28
20.Henny de Vries95HZ&PC Heerenveen1:23.0237338.4244.60
21.Andrea Bandstra95Neptunia '241:23.1037239.2343.87
22.Femke Kirkenier95Dz&pc1:23.4336738.0745.36
23.Jennifer ter Beke95SG. Bolsward-Workum1:26.0733539.7346.34
DISDanielle Boer de94HZ&PC Heerenveen33.95
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMSanne-Lobke IJlstra94SG. Bolsward-Workum
AFGEMAmarins Menger94Dz&pc

16 jaar en ouder

1.Wendan Poelstra91Orca1:05.14772A30.0835.06
2.Ilse Kraaijeveld90Orca1:05.44761A30.2935.15
3.Paula Duursma93Dz&pc1:10.46610A32.5237.94
4.Jolanda Cnossen86Neptunia '241:14.11524B33.5340.58
4.Renske de Groot93Dz&pc1:14.11524B33.9340.18
6.Grytsje Lanting93SG Middelse-Skelp1:15.06504B35.6439.42
7.Nanda de Vries92HZ&PC Heerenveen1:16.1448335.5140.63
8.Josephine Meerman93Dz&pc1:16.2748135.3440.93
8.Saskia Bergsma93Zcnf'341:16.2748135.0541.22
10.Lysbeth Wiersma92HZ&PC Heerenveen1:16.6747334.7641.91
11.Femke de Jong93Orca1:17.3246135.0842.24
12.Ankie van der Meer93Orca1:17.4545937.3640.09
13.Eline Ligthart93De Vikings1:19.5642436.7042.86
14.Femke Hemstra93SG Middelse-Skelp1:20.1241537.2342.89
15.Hester Ludema93Pwc1:22.8637537.8545.01
AFGEMMartine Goettsch92Zcnf'34


<< TOP >>
Programmanr. 12
29-05-2010
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Voorronde


RangIn.tijdTijd
alg. leeftijdsgroep

1.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen23.33890220124.06A
2.Wouter SikmaNeptunia '2424.43930233525.29A
3.Janco NollesHZ&PC Heerenveen25.10890229125.38A
4.Willem Kees RoosOrca24.99940269325.47A
5.Remco KampsDz&pc25.42900146525.52A
6.Vincent van IperenOrca25.25910617925.53A
7.Bart HavemanOrca25.67920409325.60B
7.Rick MooijHZ&PC Heerenveen25.40910657125.60B
9.Ramon FredrikOrca26.36940393325.68B
10.Arno NieuwhofF.Z.C.'5425.31930237525.79B
11.Maiko PostmaDz&pc25.54940096325.83B
12.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen25.31900196125.86?
12.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen25.67940019525.86?
14.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen25.64920024525.95R
15.Michael WestersOrca25.82920426326.26
16.Dennis BosHZ&PC Heerenveen25.75920196526.28
17.Jonathan RozemaDz&pc26.29950115726.32
18.Erik NijholtDz&pc25.60940134926.36
19.Myrdin WillemseOrca27.05950095126.47
20.Hendrik Ben v/d BoonZpd25.94880476126.48
21.Gijs GertsenOrca26.41930348526.55
22.Ruben PostNeptunia '2426.68910662326.64
23.Marlon JansenOrca26.95910745727.10
24.Bauke YtsmaWetterwille26.52930113127.28
25.Sven AlkemaOrca26.86930308327.48
26.Henk-Jan Verkaikde Granaet27.29930544727.63
27.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen26.67690006927.78
28.Alex OdingaSG Middelse-Skelp27.51920555727.84
29.Pieter YtsmaOrca28.11950180927.86
30.Oebele v/d VeldeDz&pc28.36950273128.13
31.Sietse WijbengaZpd28.57930196728.15
32.Matthijs GanzevoortHZ&PC Heerenveen26.89930553328.33
33.Dirk van der EemsWetterwille28.74950156528.38
34.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum28.32950338528.55
35.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen29.36950438928.62
36.Hessel KorpershoekPWC Buitenpost28.83920073928.69
37.Rick HalmaDe Vikings28.63950512128.86
38.Minne KoopmansNeptunia '2428.42960355728.87
39.Harm LemstraDe Vikings28.74930500928.89
40.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum29.23930089528.94
41.Stuart VisOrca31.03970299128.97
42.Mark RozemaDz&pc28.41920278529.11
42.Robin de Joodede Granaet28.92960137129.11
44.Axl AkkermansZcnf'3429.57930188529.23
45.Jens KuitertOrca31.05960389129.31
46.Thomas de BoerZcnf'3429.98960312729.32
47.Robert WesterdijkNeptunia '2428.16940213929.33
48.Jelmer GroosDz&pc29.25960294529.70
49.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen30.27940188329.75
50.Allard VeenstraZcnf'3429.66970345329.80
51.Lennart van LigtenbergWetterwille31.02950195130.17
52.Mathijs MulderHZ&PC Heerenveen30.32970007130.23
53.Lars RoelofsDe Forel30.17960266730.52
54.Koen van der EemsWetterwille30.80970080730.63
55.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum30.03960152330.79
56.Rik OeveringF.Z.C.'5432.49970009131.88
57.Marc de VriesHZ&PC Heerenveen31.88950038131.96
58.Wijbe Bauke WoudaZpd31.89920649532.08
59.Matthijs JansenWetterwille31.73960237932.11
60.Bart WeilandWetterwille32.62970077732.26
61.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum32.31970039532.33
62.Wiebe Auke PostmaWetterwille30.84970265732.41
63.Hendrik RozemaNeptunia '2431.96960028133.41
DISSander AkkermanHZ&PC Heerenveen28.519501527
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISJorn SteenbergenDz&pc32.059700039
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZAKristian BoonstraSG Middelse-Skelp28.939307232
AFGEMNiek ZeilstraF.Z.C.'5429.689403167
AFGEMJouke Minze BenedictusPWC Buitenpost28.709401149
AFGEMAydin HummelZcnf'3425.569201577

12 - 15 jaar

1.Willem Kees RoosOrca24.99940269325.47A
2.Ramon FredrikOrca26.36940393325.68B
3.Maiko PostmaDz&pc25.54940096325.83B
4.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen25.67940019525.86?
5.Jonathan RozemaDz&pc26.29950115726.32
6.Erik NijholtDz&pc25.60940134926.36
7.Myrdin WillemseOrca27.05950095126.47
8.Pieter YtsmaOrca28.11950180927.86
9.Oebele v/d VeldeDz&pc28.36950273128.13
10.Dirk van der EemsWetterwille28.74950156528.38
11.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum28.32950338528.55
12.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen29.36950438928.62
13.Rick HalmaDe Vikings28.63950512128.86
14.Minne KoopmansNeptunia '2428.42960355728.87
15.Stuart VisOrca31.03970299128.97
16.Robin de Joodede Granaet28.92960137129.11
17.Jens KuitertOrca31.05960389129.31
18.Thomas de BoerZcnf'3429.98960312729.32
19.Robert WesterdijkNeptunia '2428.16940213929.33
20.Jelmer GroosDz&pc29.25960294529.70
21.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen30.27940188329.75
22.Allard VeenstraZcnf'3429.66970345329.80
23.Lennart van LigtenbergWetterwille31.02950195130.17
24.Mathijs MulderHZ&PC Heerenveen30.32970007130.23
25.Lars RoelofsDe Forel30.17960266730.52
26.Koen van der EemsWetterwille30.80970080730.63
27.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum30.03960152330.79
28.Rik OeveringF.Z.C.'5432.49970009131.88
29.Marc de VriesHZ&PC Heerenveen31.88950038131.96
30.Matthijs JansenWetterwille31.73960237932.11
31.Bart WeilandWetterwille32.62970077732.26
32.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum32.31970039532.33
33.Wiebe Auke PostmaWetterwille30.84970265732.41
34.Hendrik RozemaNeptunia '2431.96960028133.41
DISJorn SteenbergenDz&pc32.059700039
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSander AkkermanHZ&PC Heerenveen28.519501527
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMJouke Minze BenedictusPWC Buitenpost28.709401149
AFGEMNiek ZeilstraF.Z.C.'5429.689403167

16 - 17 jaar

1.Wouter SikmaNeptunia '2424.43930233525.29A
2.Bart HavemanOrca25.67920409325.60B
3.Arno NieuwhofF.Z.C.'5425.31930237525.79B
4.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen25.64920024525.95R
5.Michael WestersOrca25.82920426326.26
6.Dennis BosHZ&PC Heerenveen25.75920196526.28
7.Gijs GertsenOrca26.41930348526.55
8.Bauke YtsmaWetterwille26.52930113127.28
9.Sven AlkemaOrca26.86930308327.48
10.Henk-Jan Verkaikde Granaet27.29930544727.63
11.Alex OdingaSG Middelse-Skelp27.51920555727.84
12.Sietse WijbengaZpd28.57930196728.15
13.Matthijs GanzevoortHZ&PC Heerenveen26.89930553328.33
14.Hessel KorpershoekPWC Buitenpost28.83920073928.69
15.Harm LemstraDe Vikings28.74930500928.89
16.Chris ter BekeSG. Bolsward-Workum29.23930089528.94
17.Mark RozemaDz&pc28.41920278529.11
18.Axl AkkermansZcnf'3429.57930188529.23
19.Wijbe Bauke WoudaZpd31.89920649532.08
NG.ZAKristian BoonstraSG Middelse-Skelp28.939307232
AFGEMAydin HummelZcnf'3425.569201577

18 jaar en ouder

1.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen23.33890220124.06A
2.Janco NollesHZ&PC Heerenveen25.10890229125.38A
3.Remco KampsDz&pc25.42900146525.52A
4.Vincent van IperenOrca25.25910617925.53A
5.Rick MooijHZ&PC Heerenveen25.40910657125.60B
6.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen25.31900196125.86?
7.Hendrik Ben v/d BoonZpd25.94880476126.48
8.Ruben PostNeptunia '2426.68910662326.64
9.Marlon JansenOrca26.95910745727.10
10.René BeetsmaHZ&PC Heerenveen26.67690006927.78


<< TOP >>
Programmanr. 13
29-05-2010
Dames, 4 x 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Orca 1Orca1:47.491:51.84
Wendan Poelstra
Jessie Smeding
91
95
27.70
28.89
Joyce Duurken
Ilse Kraaijeveld
92
90
29.58
25.67
2.Orca 4Orca1:57.951:55.26
Evelien van Ruiten
Marre Zandringa
96
97
28.72
27.99
Cynthia Verkaik
Claudia Hacke
96
96
28.21
30.34
3.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen1:57.601:56.75
Hjordis Wagenaar
Myrthe Sijtsema
95
95
29.36
29.58
Danielle Boer de
Nanda de Vries
94
92
29.35
28.46
4.Dz&pc 1Dz&pc1:59.641:57.67
Josephine Meerman
Nenne Venema
93
95
29.87
30.30
Renske de Groot
Paula Duursma
93
93
29.01
28.49
5.Orca 2Orca2:02.241:59.10
Fiona van Heerde
Femke Leenstra
94
95
29.56
32.03
Ankie van der Meer
Femke de Jong
93
93
27.17
30.34
6.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-Skelp2:15.132:01.19
Anja Mus
Marrit de Groot
94
96
27.90
31.44
Melanie van der Mossel
Simone Mus
95
96
32.29
29.56
7.HZ&PC Heerenveen 3HZ&PC Heerenveen2:07.012:03.74
Leandra Vedder
Julia Zwertbroek
96
96
31.27
31.25
Rixt Meijer
Desiree Vedder
97
96
31.08
30.14
8.Dz&pc 2Dz&pc2:02.472:03.88
Rixt Menger
Jill Muller
96
96
30.92
31.68
Claris de Vries
Joëlle Rozema
97
96
30.69
30.59
9.Orca 5Orca2:12.732:04.53
Rebecca Jansen
Maaike de Ruijter
97
97
31.68
31.51
Kinge Zandringa
Anneliene Zuidema
98
98
31.45
29.89
10.Orca 3Orca2:07.922:04.56
Mirthe Alkema
Freya Holwerda
96
95
30.78
30.03
Liza Salverda
Melissa Nauta
95
96
32.74
31.01
11.Neptunia '24 1Neptunia '242:02.082:06.17
Yvonne Dotinga
Andrea Bandstra
93
95
32.06
32.72
Myrna Gorter
Jolanda Cnossen
95
86
31.36
30.03
12.Pwc 1PWC Buitenpost2:05.512:08.12
Ellen Jager
Hester Ludema
98
93
32.70
32.46
Maaike Sikma
Thea Baas
94
95
32.39
30.57
13.De Vikings 4De Vikings2:06.252:08.94
Kirsten Braak
Merel Weysenfeld
93
94
32.83
32.00
Jolien Bleichrodt
Eline Ligthart
92
93
32.97
31.14
14.Orca 6Orca2:18.492:14.15
Carmen Weistra
Rixt de Vos
98
91
31.84
33.74
Hanny van Dijk
Wendy van Cleef
98
98
33.92
34.65
15.Zpd 1Zpd2:18.262:19.35
Paulien Peterson
Femke de Meer
97
97
34.91
33.22
Swanet van der Wal
Kira Savannah Stavorinus
97
97
37.18
34.04
AFGEMDe Vikings 3De Vikings2:21.15
Caroline Nauta, Anne Vlottes, Esther Visser, Martine van Sluis


<< TOP >>
Programmanr. 14
29-05-2010
Heren, 4 x 50m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen1:48.511:51.19
Jelmer Meijer
Gavin van der Werf
90
93
28.83
30.08
Dennis Mooij
Casper Hut
89
78
26.58
25.70
2.Orca 1Orca1:55.601:53.96
Willem Kees Roos
Michael Westers
94
92
28.10
33.33
Vincent van Iperen
Bart Haveman
91
92
27.14
25.39
3.HZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heerenveen1:54.051:54.92
Christiaan van Dijk
Janco Nolles
92
89
28.69
33.15
Dennis Bos
Rick Mooij
92
91
27.89
25.19
4.Dz&pc 2Dz&pc2:00.731:57.71
Erik Nijholt
Maiko Postma
94
94
30.32
33.46
Jonathan Rozema
Oebele v/d Velde
95
95
26.85
27.08
5.Dz&pc 1Dz&pc2:03.052:01.61
Jelmer Groos
Erik Hagting
96
91
34.03
32.87
Remco Kamps
Mark Rozema
90
92
27.26
27.45
6.Orca 2Orca2:00.142:02.26
Sven Alkema
Marlon Jansen
93
91
30.28
33.07
Gijs Gertsen
Stuart Vis
93
97
30.30
28.61
7.Orca 3Orca1:59.202:02.48
Jens Kuitert
Myrdin Willemse
96
95
33.43Ramon Fredrik
Pieter Ytsma
94
95
8.HZ&PC Heerenveen 3HZ&PC Heerenveen2:09.302:08.63
Sander Akkerman
Jacob Sikkes
95
94
33.76
37.46
Maxim Veldhuis
Ruben Bonnema
94
95
28.58
28.83
AFGEMHZ&PC Heerenveen 4HZ&PC Heerenveen2:25.61
Janco Molen van der, Marc de Vries, Mathijs Mulder, Niels Visser


<< TOP >>
Programmanr. 1
29-05-2010
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Ilse KraaijeveldOrca25.91900211025.49
2.Femke LeenstraOrca26.49950303826.60
3.Marre ZandringaOrca28.62970113628.23
4.Cynthia VerkaikOrca28.48960128828.47
5.Femke GroosDz&pc28.55940449228.60
6.Fiona van HeerdeOrca28.62940366028.99
Finale B
7.Grytsje LantingSG Middelse-Skelp28.98930645428.91
8.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen28.99950217029.19
8.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen29.17920432829.19
10.Jessie SmedingOrca28.89950452829.30
11.Evelien van RuitenOrca29.08960292429.47
12.Renske de GrootDz&pc29.50930027629.77


<< TOP >>
Programmanr. 2
29-05-2010
Heren, 100m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
Finale A
1.Vincent van Iperen91Orca59.46678
2.Erik Hagting91Dz&pc1:00.22652
3.Gavin van der Werf93HZ&PC Heerenveen1:00.33649
4.Willem Kees Roos94Orca1:02.19592
5.Jelmer Meijer90HZ&PC Heerenveen1:02.94571
6.Ramon Fredrik94Orca1:03.23564
Finale B
7.Christiaan van Dijk92HZ&PC Heerenveen1:03.23564
8.Dennis Bos92HZ&PC Heerenveen1:03.74550
9.Maiko Postma94Dz&pc1:05.40509
10.Michael Westers92Orca1:05.77501
11.Jonathan Rozema95Dz&pc1:06.83477
NG.ZARick Mooij91HZ&PC Heerenveen


<< TOP >>
Programmanr. 15
29-05-2010
Meisjes, 4 x 50m wisselslag

8 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dz&pc 1Dz&pc2:32.232:29.08
Naomi Rozema
Hinke Groos
99
99
38.13Marrit Steenbergen
Elsa Bremer
00
00
2.Orca 1Orca2:53.772:46.66
Fenna Louwsma
Esther Pot
99
99
41.86Nyna Visser
Rosalie Baarda
99
99
3.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen2:54.592:49.27
Chiara Olde Agterhuis
Irith Buursma
99
00
43.11Anna Harbers
Silke Rinsma
00
99
DISHZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heerenveen3:06.25
EA - Te vroeg overgenomen.
Romy Jalving
Celeste Sijtsma
00
00
50.83Sabine Lageweg
Christien liemburg
99
99
DISde Granaet 1de Granaet2:53.382:48.93
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Eva Willebrands
Tabitha de Haan
01
00
47.04Danieke van der Kooi
Nynke Anjema
00
99


<< TOP >>
Programmanr. 3
29-05-2010
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Lia DekkerDz&pc34.02870083032.57
2.Wendan PoelstraOrca34.14910249634.11
3.Renate HemmesDz&pc35.68960041835.43
4.Karin Dijk vanHZ&PC Heerenveen36.16860085035.90
5.Joyce DuurkenOrca36.59920593836.58
6.Paula DuursmaDz&pc36.53930098236.93
Finale B
7.Danielle Boer deHZ&PC Heerenveen37.95940473637.83
8.Cynthia VerkaikOrca37.03960128837.84
9.Freya HolwerdaOrca38.75950278038.54
NGLiza SalverdaOrca39.609500570
NGAnneliene ZuidemaOrca39.569800768
NGRixt MengerDz&pc39.689602052


<< TOP >>
Programmanr. 4
29-05-2010
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen27.94890220127.19
2.Erik HagtingDz&pc27.86910082927.70
3.Willem Kees RoosOrca28.76940269328.14
4.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen28.67900196128.28
5.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen28.71920024528.74
6.Arno NieuwhofF.Z.C.'5429.17930237529.08
Finale B
7.Ramon FredrikOrca29.54940393329.07
8.Erik NijholtDz&pc30.03940134930.11
9.Michael WestersOrca31.50920426330.86
10.Remco KampsDz&pc31.53900146532.07
NGGijs GertsenOrca31.529303485
NGRené BeetsmaHZ&PC Heerenveen32.066900069


<< TOP >>
Programmanr. 16
29-05-2010
Jongens, 4 x 50m vrije slag

9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dz&pc 1Dz&pc2:13.662:12.83
Jacob de Roos
Stefan Reinderink
99
99
31.07Jan-Arnoud Melse
Koendert Kellner
99
00
2.HZ&PC Heerenveen 5HZ&PC Heerenveen2:17.992:17.59
Rob van Wier
Daan Zwertbroek
99
99
37.01Carlo Ruiz
Denny Olde Agterhuis
98
98
3.Wetterwille 1Wetterwille2:26.322:25.86
Mirko van Ligtenberg
Wietze Woudwijk
98
98
31.64Hugo Jan Bosscher
Almar Kleefstra
00
99
4.Orca 1Orca2:33.402:33.00
Tom van der Sar
Teun de Boer
99
99
38.28Remco Witteveen
Auke Jan Ytsma
99
99
5.HZ&PC Heerenveen 6HZ&PC Heerenveen2:42.172:38.64
Thijs Hoekstra
Gerco Ganzevoort
00
99
40.68Jurjen Wal van de
Erwin Heinsius
98
99
6.HZ&PC Heerenveen 7HZ&PC Heerenveen2:57.623:03.01
Fernand Bottema
Xander Koopmans
99
99
48.70Thomas Stuiver
Jelmer Meijer
00
99


<< TOP >>
Programmanr. 5
29-05-2010
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Ilse KraaijeveldOrca29.06900211028.40
2.Femke LeenstraOrca28.94950303828.82
3.Renate HemmesDz&pc30.85960041830.32
4.Marre ZandringaOrca31.38970113631.01
5.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen31.34950192031.76
6.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen31.95920432832.03
Finale B
7.Paula DuursmaDz&pc32.15930098232.01
7.Grytsje LantingSG Middelse-Skelp32.20930645432.01
9.Femke GroosDz&pc32.19940449232.25
10.Evelien van RuitenOrca32.09960292432.38
11.Cynthia VerkaikOrca32.42960128832.79
12.Femke de JongOrca32.86930639033.40


<< TOP >>
Programmanr. 8
29-05-2010
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen26.20890220125.98
2.Vincent van IperenOrca27.15910617926.25
3.Ramon FredrikOrca26.90940393326.50
4.Casper HutHZ&PC Heerenveen27.20780047126.57
5.Paul van VegchelenF.Z.C.'5427.27790126127.51
6.Jonathan RozemaDz&pc27.37950115727.80
Finale B
7.Rick MooijHZ&PC Heerenveen27.75910657127.42
8.Willem Kees RoosOrca27.69940269327.93
9.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen28.08940019528.47
10.Remco KampsDz&pc28.42900146529.20
DISDennis BosHZ&PC Heerenveen27.919201965
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGRuben PostNeptunia '2428.889106623


<< TOP >>
Programmanr. 17
29-05-2010
Meisjes, 4 x 50m vrije slag

8 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dz&pc 1Dz&pc2:14.972:13.19
Marrit Steenbergen
Elsa Bremer
00
00
31.60Naomi Rozema
Hinke Groos
99
99
2.Orca 1Orca2:25.112:26.29
Nyna Visser
Rosalie Baarda
99
99
37.00Esther Pot
Fenna Louwsma
99
99
3.HZ&PC Heerenveen 4HZ&PC Heerenveen2:34.002:35.45
Christien liemburg
Sabine Lageweg
99
99
40.09Chiara Olde Agterhuis
Anna Harbers
99
00
4.de Granaet 1de Granaet2:36.292:36.36
Tabitha de Haan
Nynke Anjema
00
99
39.80Eva Willebrands
Danieke van der Kooi
01
00
5.HZ&PC Heerenveen 5HZ&PC Heerenveen2:44.322:40.93
Celeste Sijtsma
Irith Buursma
00
00
41.40Romy Jalving
Silke Rinsma
00
99


<< TOP >>
Programmanr. 9
29-05-2010
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Ilse KraaijeveldOrca30.24900211029.88
2.Fiona van HeerdeOrca31.29940366031.18
3.Myrthe SijtsemaHZ&PC Heerenveen32.09950270631.89
4.Claris de VriesDz&pc32.66970094232.58
5.Jolanda CnossenNeptunia '2432.93860071232.69
6.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen32.84950217033.18
Finale B
7.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen33.01940030232.81
8.Danielle Boer deHZ&PC Heerenveen33.13940473633.19
9.Cynthia VerkaikOrca33.92960128833.35
10.Freya HolwerdaOrca33.48950278033.62
11.Melissa NautaOrca33.85960238833.90
12.Kelly de JongHZ&PC Heerenveen34.22950192034.93


<< TOP >>
Programmanr. 10
29-05-2010
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen29.89930297130.08
2.Vincent van IperenOrca32.39910617931.06
3.Bart HavemanOrca32.90920409332.40
4.Marlon JansenOrca32.70910745732.73
5.Jildert PrinsF.Z.C.'5433.06890250932.94
6.Paul van VegchelenF.Z.C.'5433.07790126133.59
Finale B
7.Ramon FredrikOrca33.17940393333.15
8.Hendrik Ben v/d BoonZpd33.56880476133.19
9.Michael WestersOrca33.88920426334.07
10.Myrdin WillemseOrca34.36950095134.14
NGCor SytsmaSG. Bolsward-Workum35.029503385
NGGijs GertsenOrca34.829303485


<< TOP >>
Programmanr. 18
29-05-2010
Jongens, 4 x 50m wisselslag

9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dz&pc 1Dz&pc2:30.332:27.54
Jan-Arnoud Melse
Stefan Reinderink
99
99
37.55Jacob de Roos
Koendert Kellner
99
00
2.HZ&PC Heerenveen 5HZ&PC Heerenveen2:33.822:31.06
Erwin Heinsius
Carlo Ruiz
99
98
42.70Denny Olde Agterhuis
Daan Zwertbroek
98
99
3.Wetterwille 1Wetterwille2:45.552:46.13
Almar Kleefstra
Wietze Woudwijk
99
98
42.30Mirko van Ligtenberg
Hugo Jan Bosscher
98
00
4.Orca 1Orca2:59.103:05.15
Tom van der Sar
Remco Witteveen
99
99
48.12Auke Jan Ytsma
Teun de Boer
99
99
5.HZ&PC Heerenveen 7HZ&PC Heerenveen3:35.583:40.94
Fernand Bottema
Thomas Stuiver
99
00
53.16Jelmer Meijer
Xander Koopmans
99
99
DISHZ&PC Heerenveen 6HZ&PC Heerenveen3:13.383:08.13
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
Thijs Hoekstra
Gerco Ganzevoort
00
99
47.93Rob van Wier
Jurjen Wal van de
99
98


<< TOP >>
Programmanr. 11
29-05-2010
Dames, 100m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
Finale A
1.Ilse Kraaijeveld90Orca1:04.47796
2.Wendan Poelstra91Orca1:05.39763
3.Femke Leenstra95Orca1:07.28700
4.Renate Hemmes96Dz&pc1:09.18644
5.Marre Zandringa97Orca1:12.53559
6.Paula Duursma93Dz&pc1:13.51537
Finale B
7.Jessie Smeding95Orca1:11.87575
8.Jolanda Cnossen86Neptunia '241:14.22522
9.Grytsje Lanting93SG Middelse-Skelp1:14.65513
10.Anja Mus94SG Middelse-Skelp1:14.68512
11.Renske de Groot93Dz&pc1:17.28462
12.Femke Groos94Dz&pc1:22.89375


<< TOP >>
Programmanr. 12
29-05-2010
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten Finale


RangIn.tijdTijd
Finale A
1.Dennis MooijHZ&PC Heerenveen24.06890220123.90
2.Wouter SikmaNeptunia '2425.29930233524.67
3.Janco NollesHZ&PC Heerenveen25.38890229125.09
4.Vincent van IperenOrca25.53910617925.32
5.Willem Kees RoosOrca25.47940269325.68
6.Remco KampsDz&pc25.52900146525.89
Finale B
7.Bart HavemanOrca25.60920409325.29
8.Rick MooijHZ&PC Heerenveen25.60910657125.59
9.Maiko PostmaDz&pc25.83940096325.67
10.Ramon FredrikOrca25.68940393325.77
10.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen25.86940019525.77
12.Arno NieuwhofF.Z.C.'5425.79930237525.92