Nr. 153. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 154. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 155. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 156. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4
Nr. 157. Jongens, 200m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 158. Jongens, 200m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 159. Heren, 200m vrije slag  Senioren 1 en ouder
Nr. 160. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 161. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 162. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 163. Meisjes, 200m wisselslag  Jeugd 1
Nr. 164. Meisjes, 200m wisselslag  Jeugd 2
Nr. 165. Meisjes, 200m wisselslag  Senioren 1
Nr. 166. Dames, 200m wisselslag  Senioren 2
Nr. 167. Dames, 200m wisselslag  Senioren
Nr. 168. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 1
Nr. 169. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 2
Nr. 170. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 3
Nr. 171. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 4
Nr. 172. Jongens, 50m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 173. Jongens, 50m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 174. Heren, 50m schoolslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 175. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 1
Nr. 176. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 2
Nr. 177. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 3
Nr. 178. Meisjes, 50m rugslag  Jeugd 1
Nr. 179. Meisjes, 50m rugslag  Jeugd 2
Nr. 180. Meisjes, 50m rugslag  Senioren 1
Nr. 181. Dames, 50m rugslag  Senioren 2
Nr. 182. Dames, 50m rugslag  Senioren
Nr. 183. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 184. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 185. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 186. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 187. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 188. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 189. Heren, 100m vlinderslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 190. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


ZRO kringkampioenschappen 2010 deel 2
Dordrecht, 29. - 30.5.2010


Programmanr. 153
30.5.10 - 13:00
Jongens, 200m vrije slagJunioren 1
Resultaten

ZRO Kring records2:11.37Stefan Groeneweg11-014Dordrecht2.6.02

NJK Limiet jj1 : 2:20.89


RangIn.tijd100m200m
1.Sven HubregtseDe Kempvis2:22.7897020571:08.512:23.45
2.Johan SpeksnijderRsw2:31.1397006491:10.942:27.68
3.Tim van der SteenZV Vlaardingen2:28.4997029611:13.432:28.68
4.Mike HoekDe Duck2:24.3697022291:12.302:28.75
5.Mike KouwenhovenWiekslag2:22.3497007251:11.982:31.68
6.Thomas VerhoevenDe Geul2:31.4797003111:13.532:31.98
7.Roberto Hogerwerfde Devel2:27.0297011831:13.542:33.67
8.Bas van HeesPoseidon'562:43.3997003071:15.142:35.74
9.Sven op 't EndeZPCNumansdorp2:38.5697018111:16.832:35.79
10.Yaro RoodenburgDe Geul2:44.3997003351:19.932:45.61
11.Jeroen BestebreurZPCNumansdorp2:37.6097021811:20.132:47.62
12.Yanick UittenbogaardPoseidon'562:48.2797008411:20.672:52.80
13.Sander de VosZV de Gooye2:52.8297007831:25.652:59.24
14.Joran BakemaDe Geul2:56.8397036631:28.352:59.57
15.Jeremy EversPcg2:57.6897011751:27.623:00.40
16.Nick MolleDe Geul3:02.8097006231:30.133:10.78
AFGEMMarijn Redertzc De Schotejil2:47.899701333
AFGEMKevin KingmaKZV de Lansingh3:02.929700559


<< TOP >>
Programmanr. 154
30.5.10 - 13:10
Jongens, 200m vrije slagJunioren 2
Resultaten

ZRO Kring records2:07.74Daniel Prinse11.011Onbekend29.12.87

NJK Limiet jj2 : 2:15.70


RangIn.tijd100m200m
1.Erik van LopikPcg2:09.5296034191:03.822:12.54
2.Yamiko SteenhoekZob'662:08.8396009871:04.972:12.91
3.Wimar LindenbergMNC Dordrecht2:18.8096018571:04.102:14.31
4.Jesse de WinDe Geul2:10.5296001911:05.712:16.94
5.Jordi van der WeelDe Kempvis2:16.2596003591:06.992:18.64
6.Mitchell van BaarleDe Kempvis2:14.7596003551:07.562:19.12
7.Ruben van ErkWiekslag2:21.5496043791:05.072:19.42
8.Floyd van DuyvenbodeDe Kempvis2:17.3096003571:08.172:21.83
9.Aron BroekhuizenPoseidon'562:18.2296005531:08.952:26.17
10.Selim BarrahoLac2:18.3796042491:08.642:26.50
11.Daan Clasenerde Devel2:28.3996008171:10.272:28.18
12.Evert ZijllstraPoseidon'562:31.8696047731:14.092:34.15
13.Leon de VriesZpb H&l2:24.7996033711:11.582:34.46
14.Ian van MullemZob'662:34.2396025451:14.622:36.96
15.Jasper BergsenZob'662:26.5196017091:13.982:38.60
16.Boris SpieringZV Vlaardingen2:32.5396016811:15.512:43.07
AFGEMJoey van der ValkZob'662:37.379602191
NGBart ZijlstraPoseidon'562:38.529604775


<< TOP >>
Programmanr. 155
30.5.10 - 13:15
Jongens, 200m vrije slagJunioren 3
Resultaten

ZRO Kring records2:03.08Sebastiaan Rosendaal11-058Dordrecht21.5.06

NJK Limiet jj3 : 2:12.06


RangIn.tijd100m200m
1.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '732:02.47950228959.252:04.86
2.Lars SchoffelmeerZPCNumansdorp2:04.9895019071:00.022:07.54
3.Melvin Prinsde Devel2:15.5895002011:04.972:13.31
4.Mike BravenboerPoseidon'562:07.7995002991:01.982:13.45
5.Sander AsjesLac2:09.8995037871:02.862:14.55
6.Tim MullerDe Geul2:07.3595010191:01.682:15.08
7.Cees van der HeideScom2:12.8395039671:01.142:15.62
8.Joris KraaijesteinMNC Dordrecht2:15.8895021671:03.542:16.60
9.Jordi 't MannetjeDe Kempvis2:18.2095027751:05.342:16.87
10.Koen JongejanZV de Gooye2:13.9495029451:05.482:19.14
11.Roy Bosde Devel2:25.3095002411:08.182:21.24
12.Duane WemmersMNC Dordrecht2:07.3695013971:05.882:21.50
13.Nick CleintuarZV Vlaardingen2:16.3695037811:07.182:21.52
14.Mitchel BomKZV de Lansingh2:23.5495019451:07.072:23.17
15.Jelle MelissantZob'662:21.6995013931:09.212:25.18
AFGEMThomas GrudelbachZV Vlaardingen2:35.629500355
NGReinaldo UittenbogaardPoseidon'562:36.629503017
NGBeau HagensteinDe Geul2:34.049505159


<< TOP >>
Programmanr. 156
30.5.10 - 13:20
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4
Resultaten

ZRO Kring records2:00.43Stefan Groeneweg11-014Dordrecht29.5.05

NJK Limiet jj4 : 2:08.43


RangIn.tijd100m200m
1.Alex CatsburgKZV de Lansingh2:05.5994047531:02.392:06.92
2.Max SpieringZV Vlaardingen2:05.5494021311:02.052:09.65
3.Richard BestebreurZPCNumansdorp2:08.4094047971:03.182:14.60
4.Tom van de PutteMNC Dordrecht2:11.4594026251:05.342:17.05
5.Kristian TrogrlicPoseidon'562:20.7694031791:03.062:20.37
6.Sietze NoorduynPcg2:18.4294047271:07.862:24.53
7.Tyron GijsberthaAcz2:23.5294050771:07.192:27.90
8.Chiel-Jan HarlemanWiekslag2:26.8294024991:12.702:28.54
9.Koen RoobolLac2:20.4994032091:09.482:28.58
10.Martijn van den HulLac2:28.1494049811:11.552:32.23
11.Annegies van 't ZandZpb H&l2:28.8694015431:12.962:35.68
12.Abdelkader ElmezianiZV Strijen2:39.6294012411:16.242:43.18
DISRenco SloofPoseidon'562:14.399400171
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 157
30.5.10 - 13:30
Jongens, 200m vrije slagJeugd 1
Resultaten

ZRO Kring records1:57.02Stefan Aartsen30.6.91

NK Limiet jjd1 : 2:06.59


RangIn.tijd100m200m
1.Bart DunwegZV Vlaardingen1:58.33930176359.152:00.14
2.Giovanni den Oudende Devel1:58.5093008771:00.422:03.76
3.Marco AkershoekZV de Gooye2:07.5493000031:01.452:08.43
4.Jasper de WinDe Geul2:03.8593012931:03.062:08.72
5.Joeri Prinsde Devel2:09.7993020371:01.582:11.05
6.Timo LambregtsZPCNumansdorp2:11.1193028091:04.752:16.77
7.Walter TroostZob'662:10.7293023471:05.482:18.89
8.Eldin Krijghzc De Schotejil2:22.4993028071:08.672:24.11
AFGEMBas van den SigtenhorstDe Geul2:27.159303275
AFGEMEdwin VermeulenDe Duck2:31.269306695


<< TOP >>
Programmanr. 158
30.5.10 - 13:30
Jongens, 200m vrije slagJeugd 2
Resultaten

ZRO Kring records1:53.80Stefan AartsenLeeds (GBR)16.8.92

NK Limiet jjg2 : 2:00.89


RangIn.tijd100m200m
1.Victor PootZV Vlaardingen1:56.42920365158.882:00.67
2.Jeroen BaarsPoseidon'562:00.2192000311:00.482:04.36
3.Boris GaljartZV Vlaardingen1:57.1392019971:01.702:04.42
4.Erik WegmanDe Kempvis2:01.28920146559.212:04.83
5.Alwin HillebrinkMNC Dordrecht2:00.5492016611:01.932:05.34
6.Jesper OranjeDe Duck2:10.2592009971:04.162:14.80
7.Robin IkingPcg2:07.3992005831:04.242:16.38
8.Rolf BoefDe Duck2:07.8892051451:06.582:16.92
AFGEMNiels MeijerZob'662:12.269203549
NGStefan GrüdelbachLac2:07.109202073


<< TOP >>
Programmanr. 159
30.5.10 - 13:35
Heren, 200m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten

ZRO Kring records Sen 1
ZRO Kring records Sen 2
ZRO Kring records 20 - 90
1:53.80
1:53.41
1:49.60
Stefan Aartsen
Arnold van Bavel
Martijn Zuijdweg

11-011
11-075
Leeds (GBR)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
16.8.92
14.9.00
19.9.00

NK Limiet s1 Sen 1: 2:00.30  /  NK Limiet heren Sen: 1:58.97


RangIn.tijd100m200m
1.Robbert DonkWiekslag1:51.61890074559.032:03.17
2.Marco van der StelZV Vlaardingen1:59.2891028791:03.592:04.81
3.Nick van IngenMNC Dordrecht1:59.3988016471:01.772:05.27
4.Marc CatsburgMNC Dordrecht2:00.5190005331:01.652:05.29
5.Martijn DolkMNC Dordrecht2:00.2889007371:02.342:06.84
6.Haico WeijersZPCNumansdorp1:58.5388037591:00.262:08.08
7.Marcel NoordermeerWiekslag2:05.4290034551:04.152:17.05
8.Nol van ThullZob'661:58.6980015131:05.362:21.74
AFGEMRalf van der PoelZV Vlaardingen2:06.248401783
AFGEMRoderik MeijersZob'662:12.018602063


<< TOP >>
Programmanr. 160
30.5.10 - 13:40
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 1
Resultaten

ZRO Kring records2:41.11Lin he Yu11-022Dordrecht20.5.07

NJK Limiet mj1 : 2:53.97


RangIn.tijd100m200m
1.Kim BuschMNC Dordrecht2:36.9598014502:41.15
2.Brigitte SleekingMNC Dordrecht2:48.3598006162:47.24
3.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht2:43.9398013202:47.64
4.Lilly de WitMNC Dordrecht2:47.9798034982:49.56
5.Cindy RkmanZpb H&l2:50.7998008582:52.20
6.Nilce Mendes BarbosaLac2:55.0798002142:52.97
Elize BoumanZPCNumansdorp3:06.7398006582:52.97
8.Sabrina de GraafDe Geul2:52.4098010822:56.60
9.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen2:56.5798018182:59.84
10.Charlotte EijkelenboomPoseidon'562:58.8098009563:04.04
11.Judith KleinjanDe Duck3:06.1298027103:04.62
12.Kelsey TukkerPoseidon'563:06.3498011483:11.64
13.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht3:05.2498013223:12.70
14.Gwendoline KruitKZV de Lansingh3:07.6998020843:13.40
15.Jobine AkershoekDe Stelle3:11.1598000263:17.63
DISCheyenne VisserWiekslag2:57.8998023182:52.69
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMVeerle van DeursenWiekslag3:15.149800356
AFGEMMiranda van Valende Devel3:12.259800346


<< TOP >>
Programmanr. 161
30.5.10 - 13:45
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 2
Resultaten

ZRO Kring records2:31.53Maaike de Waard11-050Dordrecht24.5.09

NJK Limiet mj2 : 2:46.32


RangIn.tijd100m200m
1.Joelle GeertsPoseidon'562:35.6097002062:42.43
2.Kelly de JongePoseidon'562:45.0297012102:46.36
3.Daphne ScheurwaterWiekslag2:46.4797013722:46.71
4.Sara StefanovicPoseidon'562:45.3697034062:47.52
5.Marije DinkelbergZV Vlaardingen2:47.9697031922:51.02
6.Fenna de GrootDe Kempvis2:53.3897017062:55.85
7.Tess van PeltPoseidon'562:50.4497012142:56.03
8.Aimee de WerkPoseidon'562:51.7897012122:56.16
9.Laetitia BosveldPoseidon'562:48.5197002522:57.27
10.Indah HijmansZob'662:51.3697031522:57.49
11.Tamara van Kooijde Zeehond '732:50.6797000323:00.25
12.Samantha Boefde Zeehond '732:57.3697028403:03.61
13.Sanne Boelhouwerde Devel2:54.4097004323:04.84
14.Eva CornelisseZpb H&l2:59.2697013363:04.91
15.Steffie PeelenPoseidon'562:58.3397021683:12.59
16.Claudia van GalenZPCNumansdorp3:07.1197003823:14.62
AFGEMJoan Mande Devel3:08.739703076
AFGEMRenske de VriesScom3:08.649703330


<< TOP >>
Programmanr. 162
30.5.10 - 13:55
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 3
Resultaten

ZRO Kring records2:31.31Maaike de Waard11-050Amsterdam20.6.09

NJK Limiet mj3 : 2:42.11


RangIn.tijd100m200m
1.Maaike de Waardde Zeehond '732:23.6196006042:30.94
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Marcella van der EntPoseidon'562:40.639600174FJ 12:37.28
3.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen2:36.709600790FJ 22:37.28
4.Lesley HarlaarMNC Dordrecht2:45.3196016502:50.92
5.Debby KraaijeveldDwf2:47.5696013582:50.97
6.Anne de HeerDwf2:57.8696027362:52.15
7.Tamara van der SteenZV Vlaardingen2:44.5296051562:54.58
8.Julia MijnsterDwf2:50.7796027422:55.88
9.Rianne TimmersKZV de Lansingh2:53.5496019362:56.98
10.Judith de HeerDwf3:01.2996027382:57.56
11.Linda PuntPoseidon'562:46.9296048422:57.93
12.Isabel SpitLac2:51.3496047122:59.06
13.Doris KragtenPcg2:56.2996023182:59.12
14.Céline VerhoefDe Duck2:59.3096044763:03.62
15.Djamari OetringerDe Geul2:59.5496005463:03.93
NGInge Taalde Devel2:52.409600120
NGChantal van de VeldePoseidon'563:02.369600970
NGLianne BoerZob'662:57.809603456


<< TOP >>
Programmanr. 163
30.5.10 - 14:00
Meisjes, 200m wisselslagJeugd 1
Resultaten

ZRO Kring records2:28.46Brenda Starink11-0112.7.88

NK Limiet mjg1 : 2:32.38


RangIn.tijd100m200m
1.Kelly WiglevenPoseidon'562:31.7995000582:36.30
2.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht2:45.4995033422:43.42
3.Chantal van RikxoortWiekslag2:52.4895058022:44.18
4.Laura AdvocaatMNC Dordrecht2:44.1395029882:55.42
5.Roos KettingZob'663:00.5895055762:56.19
6.Carmen MuilwijkDe Geul2:58.4295027002:57.18
7.Stephanie van Damde Devel2:49.5895002162:59.26
8.Nathalie VenemaZPCNumansdorp3:05.1395051203:00.99
9.Naomi van GoolKZV de Lansingh3:01.8795051663:05.20
10.Danitsja OphofPoseidon'563:05.7995006123:05.39
11.Laura van der HeijdenAcz2:57.2595025763:07.94
DISEmily van ErkAcz2:56.0095025742:55.84
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 164
30.5.10 - 14:10
Meisjes, 200m wisselslagJeugd 2
Resultaten

ZRO Kring records2:26.40Madelon Baans11-0111.1.92

NK Limiet mjg2 : 2:31.24


RangIn.tijd100m200m
1.Dian KortleveWiekslag2:31.5394021322:31.75
2.Tanja van EssenWiekslag2:32.1094046782:35.04
3.Estrella WierikxZPCNumansdorp2:34.8694027122:38.62
4.Alinda DamsteegtWiekslag2:45.5494002222:43.10
5.Francesca van DongenMNC Dordrecht2:42.6894029822:46.88
6.Krista KostwinderDe Kempvis2:44.3694010582:47.83
7.Ingrid PootZV Vlaardingen2:56.3694041142:54.66
8.Roxanne van BavelZpb H&l2:57.2494008782:56.10
9.Eva van EttenPoseidon'562:48.8294030442:56.58
10.Chiara LigthartKZV de Lansingh2:59.5494005422:56.71
11.Ramona NoordermeerZV Vlaardingen2:58.7594017463:02.47
12.Celina GlimmerveenAcz3:01.1494041983:06.92
13.Eline MolleDe Geul3:01.4594042763:06.98
14.Aure Lampede Devel2:56.1294000723:10.27
15.Daniëlle de KleinDwf3:07.5294047863:10.35


<< TOP >>
Programmanr. 165
30.5.10 - 14:20
Meisjes, 200m wisselslagSenioren 1
Resultaten

ZRO Kring records2:25.35Madelon Baans11.0111.1.93

NK Limiet ms1 : 2:30.04


RangIn.tijd100m200m
1.Milou JulicherWiekslag2:32.0593013202:31.96
2.Lisa DeijlZob'662:33.3493041082:38.64
3.Karlien VeldscholteZpb H&l2:36.3193058802:42.72
4.Ellen HengstZV Vlaardingen2:44.9493058502:50.11
5.Laura DonkZvh2:47.0693030742:54.88
6.Eline van den HoekPcg2:51.0293045022:55.64
7.Kimberley van BurenDe Duck3:01.4793041363:11.73
AFGEMSandra VermeulenDe Duck3:01.649303522
NGKiki KlerksZV Vlaardingen2:34.079301764


<< TOP >>
Programmanr. 166
30.5.10 - 14:20
Dames, 200m wisselslagSenioren 2
Resultaten

ZRO Kring records2:25.35Madelon Baans11-011 (BEL)1.1.93

NK Limiet dames Sen.: 2:27.51


RangIn.tijd100m200m
1.Naomi JulicherWiekslag2:28.0792026062:32.68
2.Esmee Koedootzc De Schotejil2:29.8292009642:36.86
3.Lisa van Miltde Devel2:38.8192012282:43.78
4.Kayleigh WesterbaanAcz2:37.6192050542:45.41
5.Wendy de BruinZob'662:42.2992063202:51.49


<< TOP >>
Programmanr. 167
30.5.10 - 14:25
Dames, 200m wisselslagSenioren
Resultaten

ZRO Kring records2:13.93Michelle Smith1.1.96

NK Limiet dames Sen.: 2:27.51


RangIn.tijd100m200m
1.Nadya PutterZV Vlaardingen2:30.0583016302:34.63
2.Tonia RuybroekPoseidon'562:31.9281012902:39.06
3.Maryse Lampede Devel2:34.1087024582:40.41
4.Renate ElversZpb H&l2:38.8991051942:45.22
5.Lieke HengstLac2:37.2091080482:46.76
6.Leonie vd LavoirZPCNumansdorp2:37.5485018342:47.66
7.Aniek HuijsmanKZV de Lansingh2:44.3188019322:49.40
NG.ZAMarlynn VermeerDe Kempvis2:31.098904320
NGSade DaalAcz2:35.608806594
NGSunanda van HeterenPcg2:42.848901728


<< TOP >>
Programmanr. 168
30.5.10 - 14:30
Jongens, 50m schoolslagJunioren 1
Resultaten

ZRO Kring records35.60Niels van der HoekOnbekend1.1.95


RangIn.tijdTijd
1.Virgill van der HeijMNC Dordrecht39.73970156539.49
2.Jeroen BestebreurZPCNumansdorp40.26970218139.64
3.Yanick UittenbogaardPoseidon'5640.59970084140.86
4.Roberto Hogerwerfde Devel40.27970118341.35
5.Thomas VerhoevenDe Geul41.87970031142.45
6.Johan SpeksnijderRsw42.72970064943.39
7.Bas van HeesPoseidon'5644.43970030743.49
8.Nick MolleDe Geul42.42970062343.60FJ 1
9.Jordy van der BeekZob'6643.33970404343.60FJ 2
10.Kevin KingmaKZV de Lansingh44.94970055946.68
11.Yaro RoodenburgDe Geul47.38970033547.46
AFGEMMarijn Redertzc De Schotejil45.229701333


<< TOP >>
Programmanr. 169
30.5.10 - 14:35
Jongens, 50m schoolslagJunioren 2
Resultaten

ZRO Kring records33.54Thomas Verburg11-075Dordrecht20.5.01


RangIn.tijdTijd
1.Yamiko SteenhoekZob'6634.05960098734.52
2.Jesse de WinDe Geul34.48960019135.18
3.Wimar LindenbergMNC Dordrecht35.95960185736.74
4.Erik van LopikPcg37.24960341938.20
5.Boris SpieringZV Vlaardingen38.56960168139.09
6.Dennis van WijngaardenKZV de Lansingh39.71960238539.51FJ 1
7.Evert ZijllstraPoseidon'5640.42960477339.51FJ 2
8.Ruben van ErkWiekslag38.08960437939.54
9.Aron BroekhuizenPoseidon'5640.17960055340.42
10.Ian van MullemZob'6640.52960254540.89
11.Jasper BergsenZob'6638.92960170941.18
12.Joey van der ValkZob'6638.80960219141.60
13.Daan Clasenerde Devel41.71960081742.86
14.Bob Bosklopperde Devel42.15960081544.00
15.Paul DorstZV Strijen43.81960327745.09
DISSam BeerZV Strijen44.08960081745.18
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.


<< TOP >>
Programmanr. 170
30.5.10 - 14:35
Jongens, 50m schoolslagJunioren 3
Resultaten

ZRO Kring records32.79Lennart Stekelenburg11-049Dordrecht28.5.00


RangIn.tijdTijd
1.Tim MullerDe Geul35.20950101935.35
2.Johnno PetersWiekslag35.10950129535.42
3.Sander AsjesLac34.48950378735.74
4.Duane WemmersMNC Dordrecht35.36950139735.86
5.Youri AppeljanZPCNumansdorp36.07950256737.33
6.Tai Wei KanScom36.28950241738.86
7.Jelle MelissantZob'6638.59950139339.27
8.Cees van der HeideScom36.82950396739.46
9.Mitchel BomKZV de Lansingh38.99950194540.02
DISNick CleintuarZV Vlaardingen37.869503781
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZAGillian WinterRsw40.269505449
NGJelmar HillebrinkMNC Dordrecht41.899500401
NGBeau HagensteinDe Geul39.519505159


<< TOP >>
Programmanr. 171
30.5.10 - 14:40
Jongens, 50m schoolslagJunioren 4
Resultaten

ZRO Kring records29.79Lennart Stekelenburg11-049Dordrecht2.6.02


RangIn.tijdTijd
1.Max SpieringZV Vlaardingen31.81940213132.17
2.Rick de Waardde Zeehond '7332.05940109533.05
3.Tom van de PutteMNC Dordrecht32.71940262533.16
4.Alex CatsburgKZV de Lansingh32.05940475333.80
5.Richard BestebreurZPCNumansdorp32.55940479734.23
6.Sietze NoorduynPcg36.41940472736.14
7.Tyron GijsberthaAcz35.76940507737.20
8.Marc AdvocaatMNC Dordrecht36.39940260337.38
9.Renco SloofPoseidon'5636.02940017138.17
10.Kristian TrogrlicPoseidon'5637.87940317938.71
11.Annegies van 't ZandZpb H&l39.79940154340.23
12.Stefan VermeulenDe Duck39.74940512341.21


<< TOP >>
Programmanr. 172
30.5.10 - 14:45
Jongens, 50m schoolslagJeugd 1
Resultaten

ZRO Kring records29.79Lennart Stekelenburg11-049Dordrecht2.6.02

NK Limiet jjd1 : 33.06


RangIn.tijdTijd
1.Romero HennepDe Kempvis32.73930492932.96
2.Timo LambregtsZPCNumansdorp34.70930280935.09
3.Eldin Krijghzc De Schotejil36.41930280735.54
4.Jasper de WinDe Geul32.66930129335.89
5.Bas van den SigtenhorstDe Geul36.36930327536.76
6.Walter TroostZob'6637.54930234740.53


<< TOP >>
Programmanr. 173
30.5.10 - 14:45
Jongens, 50m schoolslagJeugd 2
Resultaten

ZRO Kring records29.24Lennart Stekelenburg11-075Glasgow (IRL)31.7.03

NK Limiet jjg2 : 31.39


RangIn.tijdTijd
1.Rolf BoefDe Duck31.44920514532.49
2.Robin IkingPcg32.73920058333.29FJ 1
3.Jeroen BaarsPoseidon'5632.77920003133.29FJ 2
4.Niels MeijerZob'6632.12920354933.77
5.Jesper OranjeDe Duck34.39920099736.89
6.Mitchell CoertZpb H&l34.82920405537.04
AFGEMTim VerwestZV Vlaardingen37.059204675
AFGEMGlenn Mijnderszc De Schotejil36.919204569


<< TOP >>
Programmanr. 174
30.5.10 - 14:45
Heren, 50m schoolslagSenioren 1 en ouder
Resultaten

ZRO Kring records Sen 1
ZRO Kring records Sen 2
ZRO Kring records 20 - 90
28.90
28.46
28.30
Lennart Stekelenburg
Lennart Stekelenburg
Lennart Stekelenburg
11-075
11-075
11-075
Lissabon (POR)
Amsterdam
Antwerpen (BEL)
15.7.04
24.4.05
10.3.06

NK Limiet s1 Sen 1: 31.12  /  NK Limiet heren Sen: 30.70


RangIn.tijdTijd
1.Mark BaarsPoseidon'5630.64850005931.02
2.Robbert DonkWiekslag32.00890074531.80
3.Roderik MeijersZob'6631.54860206332.82FJ 1
4.Marcel NoordermeerWiekslag31.74900345532.82FJ 2
5.Johnny den UilDwf31.78840229333.80
6.Bram PiederietZPCNumansdorp32.00900228134.26
7.Ralf van der PoelZV Vlaardingen34.15840178334.59
8.David VerlekDwf31.99840238134.65
NGEgbert StolkZpb H&l31.597600889


<< TOP >>
Programmanr. 175
30.5.10 - 15:10
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1
Resultaten

ZRO Kring records33.85Lin he Yu11-022Dordrecht20.5.07


RangIn.tijdTijd
1.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht34.30980132034.52
2.Brigitte SleekingMNC Dordrecht35.73980061634.70
3.Nilce Mendes BarbosaLac36.83980021435.52
4.Cheyenne VisserWiekslag37.13980231836.40
5.Kim BuschMNC Dordrecht36.87980145037.23
6.Lilly de WitMNC Dordrecht37.17980349837.59FJ 1
7.Elize BoumanZPCNumansdorp37.50980065837.59FJ 2
8.Sabrina de GraafDe Geul37.90980108237.59FJ 3
9.Veerle van DeursenWiekslag38.60980035638.59
10.Cindy RkmanZpb H&l38.47980085839.37
11.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen39.46980181840.01
12.Esmee Buddenbergde Zeehond '7339.47980030440.68FJ 1
13.Charlotte EijkelenboomPoseidon'5639.76980095640.68FJ 2
14.Kelsey TukkerPoseidon'5639.90980114842.02
15.Miranda van Valende Devel40.00980034642.86
16.Jobine AkershoekDe Stelle40.62980002644.54
AFGEMGwendoline KruitKZV de Lansingh41.329802084
NGNienke MandemakerZpb H&l41.529803686


<< TOP >>
Programmanr. 176
30.5.10 - 15:10
Meisjes, 50m rugslagJunioren 2
Resultaten

ZRO Kring records31.92Maaike de Waard11-050Dordrecht6.8.08


RangIn.tijdTijd
1.Joelle GeertsPoseidon'5632.97970020633.40
2.Marije DinkelbergZV Vlaardingen34.51970319234.94
3.Nienke Prangerde Zeehond '7335.17970161235.57
4.Daphne ScheurwaterWiekslag36.27970137235.90
5.Aimee de WerkPoseidon'5636.58970121236.08
6.Kelly de JongePoseidon'5636.60970121036.26
7.Sara StefanovicPoseidon'5636.81970340636.90
8.Tess van PeltPoseidon'5637.63970121438.39
9.Indah HijmansZob'6636.39970315239.10
10.Claudia van GalenZPCNumansdorp38.66970038239.11
11.Renske de VriesScom38.72970333039.24
12.Laetitia BosveldPoseidon'5636.69970025239.40
13.Fenna de GrootDe Kempvis39.20970170639.84
14.Samantha Boefde Zeehond '7338.85970284040.04
15.Sanne Boelhouwerde Devel38.89970043240.45
16.Eva CornelisseZpb H&l39.65970133641.86
AFGEMCheryl WesterbaanAcz40.109702426
NGDanique LauritsenPcg39.709702420


<< TOP >>
Programmanr. 177
30.5.10 - 15:15
Meisjes, 50m rugslagJunioren 3
Resultaten

ZRO Kring records31.91Maaike de Waard11-050Amsterdam16.4.09


RangIn.tijdTijd
1.Maaike de Waardde Zeehond '7329.91960060430.46
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Marcella van der EntPoseidon'5634.53960017434.12
3.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen35.11960079035.28
4.Anne de HeerDwf37.15960273636.53
5.Rianne TimmersKZV de Lansingh36.81960193637.16
6.Rhea LambregtsZPCNumansdorp37.66960245837.79
7.Linda PuntPoseidon'5637.63960484237.80
8.Tamara van der SteenZV Vlaardingen35.76960515638.17
9.Debby KraaijeveldDwf35.09960135838.28
10.Nina TourtonZpb H&l36.48960361238.32
11.Karen van DeeScom38.01960407438.57
12.Isabel SpitLac37.10960471239.15
13.Doris KragtenPcg37.52960231839.84
14.Céline VerhoefDe Duck38.32960447640.30FJ 1
Lenneke BagijnDe Duck38.06960499240.30FJ 2
16.Judith de HeerDwf38.39960273840.42
NGInge Taalde Devel36.799600120
NGLianne BoerZob'6638.019603456


<< TOP >>
Programmanr. 178
30.5.10 - 15:15
Meisjes, 50m rugslagJeugd 1
Resultaten

ZRO Kring records30.32Maaike de Waard11-050Amsterdam28.3.10

NK Limiet mjg1 : 33.01


RangIn.tijdTijd
1.Lisanne van Velzende Zeehond '7332.96950131833.74
2.Chantal van RikxoortWiekslag36.30950580235.95
3.Luanne DorsLac38.10950193836.00
4.Carmen MuilwijkDe Geul35.58950270036.57
5.Nathalie VenemaZPCNumansdorp36.48950512036.78
6.Emily van ErkAcz35.00950257436.88
7.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht36.52950334237.46
8.Vicky XanthopoulouWiekslag37.32950184437.83
9.Laura van der HeijdenAcz36.69950257638.02
10.Roos KettingZob'6637.53950557638.10
11.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht37.21950055438.24
12.Rilinda GelaKZV de Lansingh37.68950139439.64
13.Danitsja OphofPoseidon'5638.93950061240.09
14.Lise BeijleveldtAcz38.96950523640.38FJ 1
15.Naomi van GoolKZV de Lansingh37.97950516640.38FJ 2
DISRosanne Ligtvoetde Devel33.619501212
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 179
30.5.10 - 15:20
Meisjes, 50m rugslagJeugd 2
Resultaten

ZRO Kring records30.32Maaike de Waard11-050Amsterdam28.3.10

NK Limiet mjg2 : 32.64


RangIn.tijdTijd
1.Dian KortleveWiekslag31.50940213232.43
2.Tanja van EssenWiekslag32.16940467833.12
3.Sylvana KustersWiekslag35.02940343634.89FJ 1
4.Alinda DamsteegtWiekslag35.53940022234.89FJ 2
5.Krista KostwinderDe Kempvis34.89940105835.17
6.Melissa KoelewijnPoseidon'5633.03940050235.32
7.Estrella WierikxZPCNumansdorp34.45940271235.68
8.Ilse BijleveldDe Kempvis35.10940091836.74
9.Francesca van DongenMNC Dordrecht35.98940298237.19
10.Aure Lampede Devel36.65940007238.43
11.Nadia MetselaarZV Vlaardingen35.65940678238.61
12.Brenda MetsKZV de Lansingh37.29940221839.23
13.Chiara LigthartKZV de Lansingh37.42940054239.26
14.Celina GlimmerveenAcz36.32940419840.11
15.Roxanne van BavelZpb H&l41.80940087842.05
16.Daniëlle de KleinDwf39.95940478642.08


<< TOP >>
Programmanr. 180
30.5.10 - 15:25
Meisjes, 50m rugslagSenioren 1
Resultaten

ZRO Kring records30.31Kimberley Albers11-074Eindhoven6.6.08

NK Limiet ms1 : 32.15


RangIn.tijdTijd
1.Mariska ScheelKZV de Lansingh31.16930634432.21
2.Milou JulicherWiekslag31.54930132032.64
3.Danica Koedootzc De Schotejil32.86930103433.22
4.Eline van den HoekPcg34.40930450235.13FJ 1
5.Lisa DeijlZob'6633.00930410835.13FJ 2
6.Laura DonkZvh34.11930307436.20
7.Ellen HengstZV Vlaardingen35.52930585036.99
8.Rebecca van EerenScom36.93930691037.82
NGKiki KlerksZV Vlaardingen31.439301764
NGEsmee NooitrustPcg36.869306880


<< TOP >>
Programmanr. 181
30.5.10 - 15:25
Dames, 50m rugslagSenioren 2
Resultaten

ZRO Kring records29.45Kimberley Albers11-074Eindhoven13.6.09

NK Limiet dames Sen.: 31.41


RangIn.tijdTijd
1.Naomi JulicherWiekslag31.29920260633.43
2.Esmee Koedootzc De Schotejil34.08920096434.99
3.Wendy de BruinZob'6634.76920632037.04
DISKayleigh WesterbaanAcz35.029205054
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 182
30.5.10 - 15:25
Dames, 50m rugslagSenioren
Resultaten

ZRO Kring records29.45Kimberley Albers11-074Eindhoven13.6.09

NK Limiet dames Sen.: 31.41


RangIn.tijdTijd
1.Tonia RuybroekPoseidon'5632.13810129033.27
2.Maryse Lampede Devel32.92870245834.08
3.Nadya PutterZV Vlaardingen34.61830163034.88
4.Aniek HuijsmanKZV de Lansingh35.11880193235.10
5.Leonie vd LavoirZPCNumansdorp34.73850183435.83
6.Yana GavrilyukAcz35.21910818636.28
7.Renate ElversZpb H&l35.04910519436.77
8.Carly NoordermeerZob'6634.76870298437.54
NG.ZAMarlynn VermeerDe Kempvis34.078904320
NGSunanda van HeterenPcg35.098901728


<< TOP >>
Programmanr. 183
30.5.10 - 15:30
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 1
Resultaten

ZRO Kring records1:06.24Vincent de Ruiter11-022Dordrecht25.5.03

NJK Limiet jj1 : 1:10.79


RangIn.tijdTijd
1.Tim van der SteenZV Vlaardingen1:18.6097029611:19.86
2.Virgill van der HeijMNC Dordrecht1:26.8097015651:20.07
3.Mike HoekDe Duck1:22.6197022291:21.43
4.Thomas VerhoevenDe Geul1:20.5497003111:24.63
5.Jeroen BestebreurZPCNumansdorp1:20.9997021811:25.08
6.Mike KouwenhovenWiekslag1:28.3297007251:28.30
7.Bas van HeesPoseidon'561:34.0297003071:33.05
8.Yanick UittenbogaardPoseidon'561:32.6897008411:34.76
9.Johan SpeksnijderRsw1:29.1097006491:37.11
10.Yaro RoodenburgDe Geul1:36.6497003351:41.95


<< TOP >>
Programmanr. 184
30.5.10 - 15:35
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 2
Resultaten

ZRO Kring records1:03.32Vincent de Ruiter11-022Drachten16.5.04

NJK Limiet jj2 : 1:07.22


RangIn.tijdTijd
1.Yamiko SteenhoekZob'661:04.9696009871:05.57
2.Erik van LopikPcg1:08.3696034191:07.52
3.Wimar LindenbergMNC Dordrecht1:12.5196018571:09.97
4.Mitchell van BaarleDe Kempvis1:12.3996003551:10.77
5.Floyd van DuyvenbodeDe Kempvis1:11.5196003571:11.10
6.Aron BroekhuizenPoseidon'561:14.5196005531:17.52
7.Selim BarrahoLac1:17.9196042491:18.07
8.Leon de VriesZpb H&l1:14.6896033711:20.06
9.Evert ZijllstraPoseidon'561:23.7196047731:20.75
10.Daan Clasenerde Devel1:24.4396008171:25.18
11.Ian van MullemZob'661:22.1896025451:26.54
12.Paul DorstZV Strijen1:33.5196032771:27.60
13.Jasper BergsenZob'661:20.3996017091:28.82
DISSam BeerZV Strijen1:37.9096008171:39.11
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGEMDaniel van Hillode Devel1:17.749603529


<< TOP >>
Programmanr. 185
30.5.10 - 15:40
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 3
Resultaten

ZRO Kring records1:02.69Stefan Groeneweg11-014Dordrecht16.5.04

NJK Limiet jj3 : 10:14.74


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '731:02.3295022891:03.29
2.Lars SchoffelmeerZPCNumansdorp1:02.2395019071:03.30
3.Koen JongejanZV de Gooye1:05.2395029451:05.08
4.Melvin Prinsde Devel1:07.0795002011:08.12
5.Sander AsjesLac1:06.8995037871:09.72
6.Mike BravenboerPoseidon'561:06.1395002991:12.14
7.Tai Wei KanScom1:09.9995024171:12.44
8.Roy Bosde Devel1:14.8095002411:14.87
9.Jordi 't MannetjeDe Kempvis1:15.0495027751:15.77
10.Tim MullerDe Geul1:12.0995010191:17.36
11.Youri AppeljanZPCNumansdorp1:13.6095025671:17.55
12.Jelle MelissantZob'661:17.1695013931:18.06
NGJelmar HillebrinkMNC Dordrecht1:13.419500401


<< TOP >>
Programmanr. 186
30.5.10 - 15:45
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 4
Resultaten

ZRO Kring records59.08Eddy van VlietLIssabon (POR)20.7.97

NJK Limiet jj4 : 1:02.80


RangIn.tijdTijd
1.Alex CatsburgKZV de Lansingh1:03.0894047531:04.57
2.Rick de Waardde Zeehond '731:08.6694010951:06.44
3.Richard BestebreurZPCNumansdorp1:05.6494047971:07.98
4.Martijn van den HulLac1:13.2694049811:11.52
5.Tyron GijsberthaAcz1:11.4194050771:15.05
6.Sietze NoorduynPcg1:14.4694047271:15.92
7.Kristian TrogrlicPoseidon'561:15.5794031791:16.49
8.Abdelkader ElmezianiZV Strijen1:17.1494012411:17.26
Marc AdvocaatMNC Dordrecht1:13.0294026031:17.26
DISRenco SloofPoseidon'561:13.3294001711:15.17
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 187
30.5.10 - 15:50
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 1
Resultaten

ZRO Kring records57.34Eddy van Vliet11-058Amersfoort5.7.98

NK Limiet jjd1 : 1:02.39


RangIn.tijdTijd
1.Giovanni den Oudende Devel1:01.5793008771:03.48
2.Joeri Prinsde Devel1:03.7593020371:04.16
3.Jasper de WinDe Geul1:02.0493012931:04.43
4.Marco AkershoekZV de Gooye1:04.5693000031:05.36
5.Romero HennepDe Kempvis1:08.3693049291:09.06
6.Tarik FariaLac1:09.5293042231:12.78
7.Walter TroostZob'661:09.3693023471:16.24


<< TOP >>
Programmanr. 188
30.5.10 - 15:50
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 2
Resultaten

ZRO Kring records56.89Eddy van Vliet11-011Moskou (RUS)14.8.99

NK Limiet jjg2 : 59.29


RangIn.tijdTijd
1.Mark Costeriszc De Schotejil58.6292023271:00.13
2.Alwin HillebrinkMNC Dordrecht1:01.4792016611:03.02
3.Boris GaljartZV Vlaardingen1:00.8092019971:03.42
4.Jeroen BaarsPoseidon'561:00.8692000311:03.99
5.Jesper OranjeDe Duck1:02.9192009971:04.52
6.Victor PootZV Vlaardingen1:04.8692036511:05.36
7.Robin IkingPcg1:05.8292005831:09.36
8.Rolf BoefDe Duck1:07.2592051451:10.21
AFGEMTim VerwestZV Vlaardingen1:13.649204675
NGErik WegmanDe Kempvis1:04.139201465


<< TOP >>
Programmanr. 189
30.5.10 - 15:50
Heren, 100m vlinderslagSenioren 1 en ouder
Resultaten

ZRO Kring records Sen 1
ZRO Kring records Sen 2
ZRO Kring records 20 - 90
56.89
55.76
53.68
Eddy van Vliet
Robin van Aggele
Stefan Aartsen
11-011
11-075
11-011
Moskou (RUS)
Dordrecht
Eindhoven
14.8.99
18.12.03
21.6.98

NK Limiet s1 Sen 1: 58.63  /  NK Limiet heren Sen: 57.74


RangIn.tijdTijd
1.Mark BaarsPoseidon'5659.25850005958.67
2.Robbert DonkWiekslag59.52890074559.17
3.Marc CatsburgMNC Dordrecht59.8290005331:00.84
4.Marcel NoordermeerWiekslag59.8590034551:01.05
5.Bram PiederietZPCNumansdorp1:03.7290022811:05.00
6.Johnny den UilDwf1:01.5684022931:05.12
7.Haico WeijersZPCNumansdorp1:02.3688037591:08.62
8.Nils Duprede Devel1:08.3290007551:11.22
AFGEMRoy PattipeiluhuRsw1:08.889101761
NGEgbert StolkZpb H&l1:02.657600889


<< TOP >>
Programmanr. 190
30.5.10 - 15:55
Dames, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten

ZRO Kring records3:57.10VZC1.1.96

NK Limiet alg. leeftijdsgroep: 4:10.18


RangIn.tijdTijd
1.Wiekslag 1Wiekslag4:04.204:10.67
Tanja van Essen
Dian Kortleve
94
94
1:02.02Naomi Julicher
Milou Julicher
92
93
2.Poseidon'56 1Poseidon'564:09.464:17.96
Marcella van der Ent
Eva van Etten
96
94
1:04.78Tonia Ruybroek
Kelly Wigleven
81
95
3.Acz 1Acz4:12.094:22.96
Yana Gavrilyuk
Kayleigh Westerbaan
91
92
1:03.24Lise Beijleveldt
Emily van Erk
95
95
4.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht4:20.674:24.06
Martine Kuijlaars
Laura Advocaat
95
95
1:06.86Francesca van Dongen
Brigitte Sleeking
94
98
5.Zob'66 1Zob'664:18.144:29.15
Lisa Deijl
Wendy de Bruin
93
92
1:05.02Solé van Leenen
Carly Noordermeer
91
87
6.de Devel 1de Devel4:21.324:29.86
Myrthe Lampe
Aure Lampe
90
94
1:06.46Maryse Lampe
Rosanne Ligtvoet
87
95
7.ZPCNumansdorp 1ZPCNumansdorp4:24.484:34.48
Wolke Visser
Yanicke Stekelenburg
93
90
1:10.48Leonie vd Lavoir
Estrella Wierikx
85
94
8.Lansingh 1KZV de Lansingh4:23.404:37.65
Mariska Scheel
Naomi van Gool
93
95
1:01.75Chiara Ligthart
Aniek Huijsman
94
88
9.MNC Dordrecht 2MNC Dordrecht4:34.434:38.24
Lilly de Wit
Sanne Advocaat
98
98
1:11.65Lesley Harlaar
Kim Busch
96
98
10.Lac 1Lac4:29.654:48.07
Lieke Hengst
Nilce Mendes Barbosa
91
98
1:07.67Isabel Spit
Caroline Gribling
96
93
DISAcz 2Acz4:41.66
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), 3e zw
Laura van der Heijden
Isobel Maddock
95
97
1:13.89Cheryl Westerbaan
Celina Glimmerveen
97
94
DISDwf 1Dwf4:40.63
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), 2e zw
Julia Mijnster
Judith de Heer
96
96
1:09.61Anne de Heer
Debby Kraaijeveld
96
96
NGPcg 1Pcg4:32.22