Nr. 114. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 115. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 116. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 117. Meisjes, 200m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 118. Meisjes, 200m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 119. Meisjes, 200m schoolslag  Senioren 1
Nr. 120. Dames, 200m schoolslag  Senioren 2
Nr. 121. Dames, 200m schoolslag  Senioren
Nr. 122. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 123. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 124. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 125. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4
Nr. 126. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 127. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 128. Heren, 100m schoolslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 129. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 1
Nr. 130. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 2
Nr. 131. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 3
Nr. 132. Meisjes, 50m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 133. Meisjes, 50m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 134. Meisjes, 50m vrije slag  Senioren 1
Nr. 135. Dames, 50m vrije slag  Senioren 2
Nr. 136. Dames, 50m vrije slag  Senioren
Nr. 137. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 138. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 139. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 140. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 141. Jongens, 50m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 142. Jongens, 50m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 143. Heren, 50m vlinderslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 144. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 145. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 146. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 147. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 1
Nr. 148. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2
Nr. 149. Meisjes, 100m rugslag  Senioren 1
Nr. 150. Dames, 100m rugslag  Senioren 2
Nr. 151. Dames, 100m rugslag  Senioren
Nr. 152. Heren, 4 x 100m wisselslag  Junioren 1 en ouder


ZRO kringkampioenschappen 2010 deel 2
Dordrecht, 29. - 30.5.2010


Programmanr. 114
29.5.10 - 14:00
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 1
Resultaten

ZRO Kring records2:57.15Lin he Yu11-022Dordrecht19.7.07

NJK Limiet mj1 : 3:11.37


RangIn.tijd100m200m
1.Kim BuschMNC Dordrecht2:52.7098014501:27.012:57.07
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Lilly de WitMNC Dordrecht3:18.4298034981:33.133:11.86
3.Cindy RkmanZpb H&l3:14.149800858FJ 11:31.353:13.36
4.Elize BoumanZPCNumansdorp3:15.519800658FJ 21:33.973:13.36
5.Cheyenne VisserWiekslag3:14.7198023181:33.853:16.22
6.Sabrina de GraafDe Geul3:26.9498010821:38.603:22.71
7.Nilce Mendes BarbosaLac3:29.3898002141:40.023:24.07
8.Iris van ValenDe Geul3:31.2398004961:40.763:26.73
9.Marjan van HeeringenMNC Dordrecht3:24.9498013241:40.373:28.96
10.Trang Hoangde Devel3:31.4098002621:40.873:30.99
11.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen3:43.1498018181:48.363:41.25
12.Gwendoline KruitKZV de Lansingh3:36.3198020841:45.543:42.46
13.Lauri StolkDe Duck3:42.7598042481:48.423:46.74
14.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht3:47.8998013221:49.293:47.04
15.Charlotte EijkelenboomPoseidon'563:44.3498009561:50.673:48.43
DISJudith KleinjanDe Duck3:47.6098027101:48.663:40.52
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.


<< TOP >>
Programmanr. 115
29.5.10 - 14:10
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 2
Resultaten

ZRO Kring records2:55.51Lin he Yu11-022Dordrecht24.5.08

NJK Limiet mj2 : 3:03.91


RangIn.tijd100m200m
1.Joelle GeertsPoseidon'562:51.5897002061:25.262:58.09
2.Senna Polsde Zeehond '732:57.2897000121:27.183:03.09
3.Sara StefanovicPoseidon'563:07.5497034061:31.373:11.21
4.Indah HijmansZob'663:09.6397031521:35.423:18.85
5.Laetitia BosveldPoseidon'563:11.6397002521:35.083:20.93
6.Kelly de JongePoseidon'563:12.0997012101:37.873:22.08
7.Eva CornelisseZpb H&l3:20.1197013361:39.733:23.56
8.Tamara van Kooijde Zeehond '733:10.9097000321:36.973:23.79
9.Aimee de WerkPoseidon'563:19.8097012121:36.453:23.82
10.Fenna de GrootDe Kempvis3:14.3197017061:37.023:24.67
11.Claudia van GalenZPCNumansdorp3:27.9297003821:36.663:24.99
12.Esmeralda de ZwartZpb H&l3:28.6497038761:41.163:26.90
13.Melissa Kievitzc De Schotejil3:24.4597019041:39.543:29.48
14.Louise BakkerDwf3:25.6597029841:42.573:32.80
DISJoan Mande Devel3:25.139703076
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMSanne Boelhouwerde Devel3:32.299700432


<< TOP >>
Programmanr. 116
29.5.10 - 14:20
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 3
Resultaten

ZRO Kring records2:51.51Maritzka vd Linden3.8.75

NJK Limiet mj3 : 2:56.00


RangIn.tijd100m200m
1.Celine HoogendijkZV Vlaardingen2:46.6296015961:22.802:51.92
2.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen2:55.2796007901:22.582:53.94
3.Nicky DeijlZob'662:49.8296013601:22.842:55.51
4.Lesley HarlaarMNC Dordrecht2:53.3996016501:23.652:56.62
5.Judith de HeerDwf3:15.8096027381:31.673:11.89
6.Julia MijnsterDwf3:08.1496027421:33.263:12.23
7.Djamari OetringerDe Geul3:12.0796005461:35.103:16.36
8.Anne de HeerDwf3:11.5296027361:34.543:16.66
9.Linda PuntPoseidon'563:10.4296048421:33.703:18.15
10.Céline VerhoefDe Duck3:21.8796044761:40.803:31.45
11.Lianne BoerZob'663:24.7596034561:44.303:33.85
12.Debby KraaijeveldDwf3:17.8596013581:43.793:39.56
NGInge Taalde Devel3:20.569600120


<< TOP >>
Programmanr. 117
29.5.10 - 14:25
Meisjes, 200m schoolslagJeugd 1
Resultaten

ZRO Kring records2:44.08Bente Flinterman11-011Drachten14.12.97

NK Limiet mjg1 : 2:50.18


RangIn.tijd100m200m
1.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht2:59.0895033421:26.223:00.39
2.Chantal van RikxoortWiekslag3:05.1795058021:29.723:07.85
3.Laura van der HeijdenAcz3:07.9895025761:33.033:13.20
4.Sanne de Roode Devel3:15.6795051641:32.613:17.45
5.Rilinda GelaKZV de Lansingh3:15.3295013941:35.713:18.51
6.Chadassa ManneeDe Geul3:19.9495010441:38.983:25.61
7.Lise BeijleveldtAcz3:17.2495052361:37.093:25.73
8.Claire GaljartZV Vlaardingen3:25.1195007601:39.783:26.88
9.Naomi van GoolKZV de Lansingh3:37.1295051661:46.223:40.34


<< TOP >>
Programmanr. 118
29.5.10 - 14:35
Meisjes, 200m schoolslagJeugd 2
Resultaten

ZRO Kring records2:39.00Madelon Baans11-0111.1.92

NK Limiet mjg2 : 2:48.60


RangIn.tijd100m200m
1.Estrella WierikxZPCNumansdorp2:40.1394027121:20.262:48.45
2.Alinda DamsteegtWiekslag3:03.3494002221:24.902:59.22
3.Iris van den HeuvelDe Kempvis2:54.7594017321:26.282:59.43
4.Francesca van DongenMNC Dordrecht2:56.5994029821:25.563:00.68
5.Roxanne van BavelZpb H&l3:09.3394008781:35.933:04.72
6.Nadia MetselaarZV Vlaardingen3:12.8394067821:36.113:24.31
7.Celina GlimmerveenAcz3:26.0294041981:37.073:25.51
8.Soraya SchmidtZvh3:21.7994065161:39.153:27.27


<< TOP >>
Programmanr. 119
29.5.10 - 14:40
Meisjes, 200m schoolslagSenioren 1
Resultaten

ZRO Kring records2:39.00Madelon Baans11-0111.1.92

NK Limiet ms1 : 2:46.40


RangIn.tijd100m200m
1.Karlien VeldscholteZpb H&l2:49.7693058801:23.572:56.73
2.Leontine GroeneveldtDe Duck3:17.9193035261:36.353:20.19
3.Laura DonkZvh3:13.2893030741:39.953:27.45
4.Amanda SchaafZV de Gooye3:29.2893006621:40.623:30.78
AFGEMSandra VermeulenDe Duck3:18.809303522


<< TOP >>
Programmanr. 120
29.5.10 - 14:45
Dames, 200m schoolslagSenioren 2
Resultaten

ZRO Kring records2:39.00Madelon Baans11.0111.1.92

NK Limiet dames Sen.: 2:42.87


RangIn.tijd100m200m
1.Esmee Koedootzc De Schotejil2:53.0092009641:24.672:54.39
2.Lisa van Miltde Devel2:48.8792012281:24.092:56.13
3.Rebecca EversZPCNumansdorp3:10.8892005341:31.303:13.07
4.Wendy de BruinZob'663:06.6692063201:34.053:18.11
AFGEMVivianne van den BroekWiekslag2:49.459200302


<< TOP >>
Programmanr. 121
29.5.10 - 14:50
Dames, 200m schoolslagSenioren
Resultaten

ZRO Kring records2:33.91Madelon Baans11.0119.6.96

NK Limiet dames Sen.: 2:42.87


RangIn.tijd100m200m
1.Tonia RuybroekPoseidon'562:55.1181012901:27.013:00.10
2.Linda BuijkZvh2:55.5090006341:29.283:03.07
3.Lieke HengstLac3:08.8791080481:29.263:06.93
4.Aniek HuijsmanKZV de Lansingh3:08.4988019321:29.913:11.22
5.Leonie vd LavoirZPCNumansdorp3:01.8585018341:33.143:16.64


<< TOP >>
Programmanr. 122
29.5.10 - 14:55
Jongens, 100m schoolslagJunioren 1
Resultaten

ZRO Kring records1:18.48Vindent de Ruiter11-022Dordrecht24.5.03

NJK Limiet jj1 : 1:22.17


RangIn.tijdTijd
1.Roberto Hogerwerfde Devel1:27.7497011831:28.98
2.Virgill van der HeijMNC Dordrecht1:27.5497015651:29.01
3.Jeroen BestebreurZPCNumansdorp1:29.4797021811:29.52
4.Tim van der SteenZV Vlaardingen1:28.1897029611:31.76
5.Nick MolleDe Geul1:30.8197006231:33.36
6.Yanick UittenbogaardPoseidon'561:29.9697008411:36.45
7.Jordy van der BeekZob'661:37.5497040431:36.76
8.Bas van HeesPoseidon'561:36.2097003071:40.47
9.Nick HogendoornDwf1:40.1497041791:40.70
10.Kevin KingmaKZV de Lansingh1:36.7297005591:42.13
11.Marijn Redertzc De Schotejil1:40.0797013331:50.44


<< TOP >>
Programmanr. 123
29.5.10 - 15:00
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2
Resultaten

ZRO Kring records1:13.73Jurrien Hartman11-074Dordrecht1.6.02

NJK Limiet jj2 : 1:18.15


RangIn.tijdTijd
1.Yamiko SteenhoekZob'661:13.2196009871:17.61
2.Jesse de WinDe Geul1:15.5696001911:18.76
3.Wimar LindenbergMNC Dordrecht1:18.1296018571:21.70FJ 1
4.Erik van LopikPcg1:21.1496034191:21.70FJ 2
5.Bjorn Vogelaarzc De Schotejil1:19.6196007151:23.47
6.Boris SpieringZV Vlaardingen1:23.5696016811:24.72
7.Roy GroenendijkZvh1:27.2696031791:26.25
8.Ruben van ErkWiekslag1:27.1796043791:27.72
9.Joey van der ValkZob'661:26.3696021911:28.54
10.Jasper BergsenZob'661:25.6196017091:28.95
11.Evert ZijllstraPoseidon'561:25.1596047731:29.19
12.Ian van MullemZob'661:26.5696025451:29.30
13.Leon de VriesZpb H&l1:26.4796033711:29.78
14.Aron BroekhuizenPoseidon'561:25.3196005531:30.51
15.Selim BarrahoLac1:28.6496042491:31.78
16.Glenn van DrielZvh1:28.7496011611:35.11
AFGEMDaan Clasenerde Devel1:28.879600817
NGBart ZijlstraPoseidon'561:30.799604775


<< TOP >>
Programmanr. 124
29.5.10 - 15:05
Jongens, 100m schoolslagJunioren 3
Resultaten

ZRO Kring records1:07.25Lennart Stekelenburg11-049Dordrecht1.6.02

NJK Limiet jj3 : 1:15.65


RangIn.tijdTijd
1.John SmitPoseidon'561:13.8295006131:14.38
2.Joris KraaijesteinMNC Dordrecht1:13.2095021671:14.95
3.Sander AsjesLac1:15.0095037871:19.01
4.Johnno PetersWiekslag1:17.2795012951:19.35
5.Tim MullerDe Geul1:16.5395010191:21.43
6.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '731:18.5195022891:21.70
7.Duane WemmersMNC Dordrecht1:16.1395013971:22.74
8.Youri AppeljanZPCNumansdorp1:19.5295025671:23.06
9.Roy Bosde Devel1:25.3895002411:23.53
10.Tai Wei KanScom1:22.9895024171:23.99
11.Nick CleintuarZV Vlaardingen1:23.3895037811:24.96
12.Morten BoudesteinKZV de Lansingh1:23.0195013731:25.38
13.Mitchel BomKZV de Lansingh1:24.0695019451:27.58
14.Jan-Willem den DunnenPcg1:18.3195008831:28.36
15.Jelle MelissantZob'661:24.2695013931:30.11
16.Arno de BruijnDwf1:32.1395044111:36.23
AFGEMRob van LeeuwenDe Geul1:33.579504585
NGBeau HagensteinDe Geul1:27.079505159


<< TOP >>
Programmanr. 125
29.5.10 - 15:10
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4
Resultaten

ZRO Kring records1:07.25Lennart Stekelenburg11-075Dordrecht1.6.02

NJK Limiet jj4 : 1:13.49


RangIn.tijdTijd
1.Max SpieringZV Vlaardingen1:07.2294021311:10.09
2.Rick de Waardde Zeehond '731:09.5294010951:13.43FJ 1
3.Tom van de PutteMNC Dordrecht1:12.6494026251:13.43FJ 2
4.Alex CatsburgKZV de Lansingh1:09.7194047531:14.28
5.Richard BestebreurZPCNumansdorp1:11.9994047971:15.04
6.Sietze NoorduynPcg1:19.2694047271:23.10
7.Marc AdvocaatMNC Dordrecht1:20.3994026031:23.95
8.Kristian TrogrlicPoseidon'561:22.5194031791:24.01
9.Chiel-Jan HarlemanWiekslag1:23.2394024991:26.14
10.Martijn van den HulLac1:28.0294049811:27.25
11.Annegies van 't ZandZpb H&l1:25.4294015431:27.30
12.Tyron GijsberthaAcz1:22.0694050771:27.89
13.Joren IjzermanZvh1:26.8094040111:28.29
14.Vincent KraaijeveldDwf1:24.9294016171:30.95
15.Tu Hoangde Devel1:30.3894032751:32.73
16.Stefan VermeulenDe Duck1:28.1894051231:35.62


<< TOP >>
Programmanr. 126
29.5.10 - 15:15
Jongens, 100m schoolslagJeugd 1
Resultaten

ZRO Kring records1:05.87Lennart Stekelenburg11-049Dordrecht2.6.02

NK Limiet jjd1 : 1:12.88


RangIn.tijdTijd
1.Romero HennepDe Kempvis1:11.0693049291:11.48
2.Bart DunwegZV Vlaardingen1:08.4493017631:11.82
3.Melvin van de MeijMNC Dordrecht1:11.9893011571:14.02
4.Timo LambregtsZPCNumansdorp1:15.8993028091:18.43
5.Frank van 't HoffDwf1:19.3693002011:21.74
6.Jasper de WinDe Geul1:14.2293012931:22.07
7.Bas van den SigtenhorstDe Geul1:18.5893032751:24.11
8.Walter TroostZob'661:19.8093023471:27.48
AFGEMMarco AmbrosiniKZV de Lansingh1:20.949306175
AFGEMEldin Krijghzc De Schotejil1:20.979302807


<< TOP >>
Programmanr. 127
29.5.10 - 15:15
Jongens, 100m schoolslagJeugd 2
Resultaten

ZRO Kring records1:03.15Lennart Stekelenburg11-075Glasgow (IRL)2.8.03

NK Limiet jjg2 : 1:09.21


RangIn.tijdTijd
1.Robin IkingPcg1:10.3892005831:13.12
2.Rolf BoefDe Duck1:10.0692051451:15.92
3.Niels MeijerZob'661:14.3692035491:16.45
4.Mitchell CoertZpb H&l1:15.9392040551:21.98
5.Tim VerwestZV Vlaardingen1:19.0192046751:25.60
6.Glenn Mijnderszc De Schotejil1:22.9492045691:26.91
AFGEMMarcel de RuijterZvh1:29.269204727


<< TOP >>
Programmanr. 128
29.5.10 - 15:15
Heren, 100m schoolslagSenioren 1 en ouder
Resultaten

ZRO Kring records Sen 1
ZRO Kring records Sen 2
ZRO Kring records 20 - 90
1:03.07
1:02.43
1:02.43
Lennart Stekelenburg
Lennart Stekelenburg
Lennart Stekelenburg
11-075
11-075
11-075
Lissabon (POR)
Amsterdam
Amsterdam
15.7.04
23.4.05
21.4.05

NK Limiet s1 Sen 1: 1:08.38  /  NK Limiet heren Sen: 1:07.30


RangIn.tijdTijd
1.Marcel NoordermeerWiekslag1:08.5390034551:12.34
2.Robbert DonkWiekslag1:09.2889007451:13.23
3.Johnny den UilDwf1:07.8384022931:13.29
4.Roderik MeijersZob'661:11.1586020631:14.86
5.Bram PiederietZPCNumansdorp1:12.6590022811:16.65
DISMark BaarsPoseidon'561:11.2685000591:09.11
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISPaul SterkPcg1:14.7489030251:20.74
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
NG.ZATim PattipeiluhuRsw1:13.468902409
AFGEMMark LomaxKZV de Lansingh1:14.998201095
NGEgbert StolkZpb H&l1:12.047600889


<< TOP >>
Programmanr. 129
29.5.10 - 15:20
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 1
Resultaten

ZRO Kring records28.51Lin he Yu11-022Dordrecht15.5.04


RangIn.tijdTijd
1.Brigitte SleekingMNC Dordrecht29.30980061629.12
2.Kim BuschMNC Dordrecht31.49980145030.16
3.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht30.53980132030.57
4.Nilce Mendes BarbosaLac30.97980021430.72
5.Cindy RkmanZpb H&l30.26980085830.80
6.Charlotte EijkelenboomPoseidon'5631.40980095631.84
7.Lilly de WitMNC Dordrecht33.37980349832.29
8.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen32.52980181832.36
9.Sabrina de GraafDe Geul32.14980108232.41
10.Elize BoumanZPCNumansdorp31.61980065832.48
11.Kelsey TukkerPoseidon'5633.68980114833.07
12.Jobine AkershoekDe Stelle34.15980002633.44
13.Marjan van HeeringenMNC Dordrecht34.04980132433.57
14.Petra VisZvh34.15980124033.82
15.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht33.74980132234.39
16.Esmee Buddenbergde Zeehond '7334.57980030434.65
AFGEMInge SchutLac34.769803052
AFGEMJudith KleinjanDe Duck34.669802710


<< TOP >>
Programmanr. 130
29.5.10 - 15:25
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 2
Resultaten

ZRO Kring records27.91Karen van der Wal11-014Dordrecht28.5.05

NJK Limiet mj2 : 30.30


RangIn.tijdTijd
1.Joelle GeertsPoseidon'5628.75970020629.25
2.Kelly de JongePoseidon'5630.23970121029.67
3.Tess van PeltPoseidon'5630.56970121430.11
4.Sara StefanovicPoseidon'5630.32970340630.23
5.Marije DinkelbergZV Vlaardingen30.76970319230.79
6.Senna Polsde Zeehond '7331.17970001231.23
7.Laetitia BosveldPoseidon'5631.28970025231.71
8.Daphne ScheurwaterWiekslag31.29970137232.00
9.Sanne Boelhouwerde Devel31.49970043232.02
10.Joan Mande Devel32.25970307632.22
11.Tamara van Kooijde Zeehond '7331.21970003232.58
12.Claudia van GalenZPCNumansdorp32.02970038232.60
13.Nienke Prangerde Zeehond '7331.20970161232.86
14.Samantha Boefde Zeehond '7331.74970284033.00
15.Indah HijmansZob'6631.80970315233.11
16.Cheryl WesterbaanAcz32.30970242633.53
AFGEMAimee de WerkPoseidon'5632.409701212
AFGEMAnne Overweelzc De Schotejil32.509702732


<< TOP >>
Programmanr. 131
29.5.10 - 15:25
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 3
Resultaten

ZRO Kring records27.70Celine Hoogendijk11-074Amsterdam19.6.09

NJK Limiet mj3 : 29.40


RangIn.tijdTijd
1.Maaike de Waardde Zeehond '7327.07960060426.95
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Celine HoogendijkZV Vlaardingen27.26960159627.68
3.Marcella van der EntPoseidon'5628.48960017428.57
4.Céline VerhoefDe Duck30.20960447630.63
5.Linda PuntPoseidon'5630.82960484230.94
6.Zoë van der VeldenZpb H&l31.20960286231.16FJ 1
7.Doris KragtenPcg31.37960231831.16FJ 2
8.Karen van DeeScom30.81960407431.39
9.Julia MijnsterDwf30.95960274231.57
10.Tamara van der SteenZV Vlaardingen30.95960515631.91
11.Anne de HeerDwf32.09960273632.06
12.Debby KraaijeveldDwf30.62960135832.48
13.Fanike BattaPoseidon'5632.15960145232.50
14.Rianne TimmersKZV de Lansingh31.42960193633.00
15.Isabel SpitLac31.82960471233.10
16.Nina TourtonZpb H&l31.87960361233.73
AFGEMLianne BoerZob'6632.189603456
AFGEMJarka KortleveZvh32.369604402


<< TOP >>
Programmanr. 132
29.5.10 - 15:30
Meisjes, 50m vrije slagJeugd 1
Resultaten

ZRO Kring records26.67Inge de Bruijn23.7.87

NK Limiet mjg1 : 28.60


RangIn.tijdTijd
1.Kelly WiglevenPoseidon'5628.54950005828.74
2.Rosanne Ligtvoetde Devel28.80950121228.97
3.Lisanne van Velzende Zeehond '7329.57950131829.35
4.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht30.59950055430.63
5.Lise BeijleveldtAcz29.95950523630.80
6.Chantal van RikxoortWiekslag31.07950580230.83
7.Laura AdvocaatMNC Dordrecht29.57950298830.89
8.Laura van der HeijdenAcz31.20950257631.01
9.Emily van ErkAcz30.37950257431.09
10.Sanne Huijsmanszc De Schotejil30.08950179631.16
11.Carmen MuilwijkDe Geul31.00950270031.54
12.Danitsja OphofPoseidon'5631.34950061232.29
13.Rilinda GelaKZV de Lansingh30.34950139432.36
14.Debby van SteenderenDe Geul33.08950104033.90
15.Chadassa ManneeDe Geul32.09950104434.10
DISRoos KettingZob'6630.939505576
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMRenee DeddensZpb H&l33.749503614
AFGEMIris RoskamDe Duck33.259505854


<< TOP >>
Programmanr. 133
29.5.10 - 15:30
Meisjes, 50m vrije slagJeugd 2
Resultaten

ZRO Kring records25.56Inge de Bruijn30.7.88

NK Limiet mjg2 : 28.60


RangIn.tijdTijd
1.Tanja van EssenWiekslag27.73940467828.57
2.Dian KortleveWiekslag28.35940213229.37
3.Melissa KoelewijnPoseidon'5628.55940050229.48
4.Krista KostwinderDe Kempvis30.59940105830.01
5.Chiara LigthartKZV de Lansingh30.34940054230.05
6.Francesca van DongenMNC Dordrecht29.22940298230.31
7.Eva van EttenPoseidon'5629.77940304430.34FJ 1
8.Estrella WierikxZPCNumansdorp28.72940271230.34FJ 2
9.Janiek de Boedzc De Schotejil29.95940335430.58
10.Alinda DamsteegtWiekslag29.57940022230.76
11.Sylvana KustersWiekslag29.88940343631.75
12.Aure Lampede Devel30.58940007232.34
13.Soraya SchmidtZvh32.42940651632.57
14.Ilse BijleveldDe Kempvis32.53940091833.34
15.Eline MolleDe Geul32.81940427633.60
16.Celina GlimmerveenAcz31.91940419833.88
AFGEMKelly GardenierZV Vlaardingen33.169406074


<< TOP >>
Programmanr. 134
29.5.10 - 15:35
Meisjes, 50m vrije slagSenioren 1
Resultaten

ZRO Kring records26.56Inge de Bruijn30.7.88

NK Limiet ms1 : 28.00


RangIn.tijdTijd
1.Mariska ScheelKZV de Lansingh27.25930634427.56
2.Milou JulicherWiekslag27.83930132027.98
3.Danica Koedootzc De Schotejil28.46930103429.19
4.Kiki KlerksZV Vlaardingen28.76930176429.29
5.Eline van den HoekPcg29.56930450230.01
6.Leontine GroeneveldtDe Duck29.84930352630.32
7.Karlien VeldscholteZpb H&l29.61930588031.39
8.Laura DonkZvh30.74930307432.66
AFGEMEllen HengstZV Vlaardingen31.349305850
AFGEMWolke VisserZPCNumansdorp31.449303676
AFGEMSandra VermeulenDe Duck31.619303522


<< TOP >>
Programmanr. 135
29.5.10 - 15:40
Dames, 50m vrije slagSenioren 2
Resultaten

ZRO Kring records26.56Inge de Bruijn30.7.88

NK Limiet dames Sen.: 27.30


RangIn.tijdTijd
1.Esmee Koedootzc De Schotejil28.34920096429.39
2.Naomi JulicherWiekslag28.84920260629.70
3.Kayleigh WesterbaanAcz28.86920505429.92
4.Lisa Klattende Devel29.96920362830.06
5.Wendy de BruinZob'6629.78920632030.70
6.Evelyne GouwZpb H&l29.80920549831.73
7.Rebecca EversZPCNumansdorp30.50920053431.96
NGVivianne van den BroekWiekslag27.249200302


<< TOP >>
Programmanr. 136
29.5.10 - 15:40
Dames, 50m vrije slagSenioren
Resultaten

ZRO Kring records25.06Inge Dekker11.011Eindhoven21.4.06

NK Limiet dames Sen.: 27.30


RangIn.tijdTijd
1.Yana GavrilyukAcz27.65910818628.41
2.Marlynn VermeerDe Kempvis28.59890432028.76
3.Renate ElversZpb H&l28.96910519429.76
4.Sade DaalAcz29.01880659429.77
5.Maryse Lampede Devel28.64870245829.87
6.Linda BuijkZvh28.80900063429.97
7.Eline RoobolKZV de Lansingh28.35910641430.60
8.Yanicke StekelenburgZPCNumansdorp29.02900360631.64
AFGEMLieke HengstLac29.909108048
AFGEMCarly NoordermeerZob'6629.768702984


<< TOP >>
Programmanr. 137
29.5.10 - 16:00
Jongens, 50m vlinderslagJunioren 1
Resultaten

ZRO Kring records29.75Stefan Groeneweg11-014Dordrecht1.6.02


RangIn.tijdTijd
1.Mike HoekDe Duck34.08970222933.42FJ 1
2.Sven HubregtseDe Kempvis35.03970205733.42FJ 2
3.Mike KouwenhovenWiekslag34.08970072534.01
4.Virgill van der HeijMNC Dordrecht36.02970156535.22
5.Tim van der SteenZV Vlaardingen34.64970296136.96
6.Roberto Hogerwerfde Devel37.18970118337.51
7.Yanick UittenbogaardPoseidon'5638.81970084138.75
8.Bas van HeesPoseidon'5640.93970030741.06
DISJeroen BestebreurZPCNumansdorp36.119702181
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 138
29.5.10 - 16:05
Jongens, 50m vlinderslagJunioren 2
Resultaten

ZRO Kring records27.90Vincent de Ruiter11-022Dordrecht15.5.04


RangIn.tijdTijd
1.Yamiko SteenhoekZob'6628.24960098727.95
2.Erik van LopikPcg30.24960341929.42
3.Mitchell van BaarleDe Kempvis31.56960035530.71
4.Wimar LindenbergMNC Dordrecht31.60960185731.17
5.Jesse de WinDe Geul30.38960019131.35
6.Selim BarrahoLac32.86960424932.44
7.Evert ZijllstraPoseidon'5634.39960477333.38
8.Aron BroekhuizenPoseidon'5633.02960055333.41
9.Bjorn Vogelaarzc De Schotejil34.56960071533.86
10.Leon de VriesZpb H&l32.56960337133.87
11.Ruben van ErkWiekslag33.70960437934.61
12.Daan Clasenerde Devel36.54960081735.62FJ 1
13.Jasper BergsenZob'6634.69960170935.62FJ 2
14.Ian van MullemZob'6635.97960254535.85
15.Glenn van DrielZvh37.12960116136.76
16.Roy GroenendijkZvh37.07960317940.94
AFGEMDennis van WijngaardenKZV de Lansingh38.309602385
AFGEMDaniel van Hillode Devel35.129603529
NGBart ZijlstraPoseidon'5638.579604775


<< TOP >>
Programmanr. 139
29.5.10 - 16:05
Jongens, 50m vlinderslagJunioren 3
Resultaten

ZRO Kring records27.36Mark Costeris11-058Dordrecht19.5.07


RangIn.tijdTijd
1.John SmitPoseidon'5627.48950061327.45
2.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '7328.16950228927.87
3.Koen JongejanZV de Gooye28.67950294528.24
4.Lars SchoffelmeerZPCNumansdorp28.78950190728.31
5.Jan-Willem den DunnenPcg30.39950088329.68
6.Melvin Prinsde Devel30.16950020129.76
7.Sander AsjesLac30.82950378730.09
8.Tai Wei KanScom29.77950241730.11
9.Tim MullerDe Geul29.95950101931.01
10.Mike BravenboerPoseidon'5630.13950029931.22
11.Nick CleintuarZV Vlaardingen32.50950378132.17
12.Duane WemmersMNC Dordrecht30.04950139732.34
13.Morten BoudesteinKZV de Lansingh32.99950137333.17
14.Jelle MelissantZob'6632.79950139333.67
15.Youri AppeljanZPCNumansdorp33.10950256734.16
16.Johnno PetersWiekslag33.38950129534.26
AFGEMRoy Bosde Devel34.229500241
NGJelmar HillebrinkMNC Dordrecht33.989500401


<< TOP >>
Programmanr. 140
29.5.10 - 16:10
Jongens, 50m vlinderslagJunioren 4
Resultaten

ZRO Kring records26.57Mark Costeris11-058Dordrecht24.5.08


RangIn.tijdTijd
1.Alex CatsburgKZV de Lansingh28.32940475328.02
2.Rick de Waardde Zeehond '7328.76940109528.62
3.Tom van de PutteMNC Dordrecht29.28940262528.99
4.Richard BestebreurZPCNumansdorp29.74940479730.25
5.Tyron GijsberthaAcz30.53940507730.63
6.Martijn van den HulLac30.48940498130.70
7.Kristian TrogrlicPoseidon'5632.47940317932.50
8.Sietze NoorduynPcg30.95940472732.68
9.Chiel-Jan HarlemanWiekslag32.15940249932.70
10.Marc AdvocaatMNC Dordrecht31.92940260333.13
11.Vincent KraaijeveldDwf34.60940161735.10
12.Joren IjzermanZvh36.73940401136.62


<< TOP >>
Programmanr. 141
29.5.10 - 16:15
Jongens, 50m vlinderslagJeugd 1
Resultaten

ZRO Kring records25.76Mark Costeris11-058Dordrecht23.5.09

NK Limiet jjd1 : 28.00


RangIn.tijdTijd
1.Jasper de WinDe Geul27.40930129327.60
2.Giovanni den Oudende Devel27.82930087727.70
3.Joeri Prinsde Devel28.80930203728.83
4.Marco AkershoekZV de Gooye29.74930000329.28FJ 1
5.Romero HennepDe Kempvis29.12930492929.28FJ 2
6.Timo LambregtsZPCNumansdorp31.68930280931.61
7.Marco AmbrosiniKZV de Lansingh30.92930617532.45FJ 1
8.Walter TroostZob'6630.25930234732.45FJ 2
AFGEMEdwin VermeulenDe Duck36.009306695
AFGEMEldin Krijghzc De Schotejil36.449302807


<< TOP >>
Programmanr. 142
29.5.10 - 16:15
Jongens, 50m vlinderslagJeugd 2
Resultaten

ZRO Kring records25.76Mark Costeris11-058Amsterdam16.4.09

NK Limiet jjg2 : 26.86


RangIn.tijdTijd
1.Mark Costeriszc De Schotejil25.49920232726.16
2.Jeroen BaarsPoseidon'5626.54920003126.86
3.Alwin HillebrinkMNC Dordrecht27.47920166127.54
4.Jesper OranjeDe Duck27.61920099728.22
5.Rolf BoefDe Duck28.36920514528.49
6.Erik WegmanDe Kempvis28.72920146528.97
7.Robin IkingPcg29.23920058329.59
8.Niels MeijerZob'6631.02920354933.11
AFGEMTim VerwestZV Vlaardingen32.809204675
AFGEMGlenn Mijnderszc De Schotejil32.099204569


<< TOP >>
Programmanr. 143
29.5.10 - 16:15
Heren, 50m vlinderslagSenioren 1 en ouder
Resultaten

ZRO Kring records Sen 1
ZRO Kring records Sen 2
ZRO Kring records 20 - 90
25.76
25.70
24.64
Mark Costeris
Robin van Aggele
Stefan Aartsen
11-058
11-075
11-011
Amsterdam
Amersfoort
Drachten (LUX)
16.4.09

4.6.00

NK Limiet s1 Sen 1: 26.50  /  NK Limiet heren Sen: 26.05


RangIn.tijdTijd
1.Arjan van der PlaatMNC Dordrecht25.29860240325.54
2.Robbert DonkWiekslag26.06890074526.11
3.Mark BaarsPoseidon'5626.18850005926.44
4.Marc CatsburgMNC Dordrecht26.84900053327.09
5.Marcel NoordermeerWiekslag26.90900345527.48
6.Leen van der PlaatWiekslag27.18900229128.27
7.Johnny den UilDwf27.71840229328.46
8.Roderik MeijersZob'6627.42860206328.89
AFGEMBram PiederietZPCNumansdorp28.479002281
NGEgbert StolkZpb H&l27.267600889


<< TOP >>
Programmanr. 144
29.5.10 - 16:20
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten

ZRO Kring records1:14.60Lin he Yu11-022Dordrecht19.5.07

NJK Limiet mj1 : 1:20.79


RangIn.tijdTijd
1.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht1:14.2998013201:15.47
2.Brigitte SleekingMNC Dordrecht1:18.5498006161:17.18
3.Lilly de WitMNC Dordrecht1:16.3798034981:18.49
4.Cheyenne VisserWiekslag1:18.4498023181:19.32
5.Elize BoumanZPCNumansdorp1:18.7798006581:22.67
6.Sabrina de GraafDe Geul1:21.7598010821:22.91
7.Nilce Mendes BarbosaLac1:19.1198002141:23.60
8.Esmee Buddenbergde Zeehond '731:25.5698003041:24.80
9.Veerle van DeursenWiekslag1:26.0798003561:25.42
10.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen1:23.8198018181:25.75
11.Kim BuschMNC Dordrecht1:21.8998014501:26.01
12.Petra VisZvh1:26.5398012401:29.32
13.Cindy van Seventerde Devel1:28.7998010161:30.07
14.Kelsey TukkerPoseidon'561:25.3298011481:30.46
15.Charlotte EijkelenboomPoseidon'561:26.1298009561:30.75
16.Gwendoline KruitKZV de Lansingh1:28.6098020841:34.99
AFGEMMiranda van Valende Devel1:26.079800346
AFGEMTessa BruijgomsMNC Dordrecht1:31.249801322
AFGEMJudith KleinjanDe Duck1:29.549802710


<< TOP >>
Programmanr. 145
29.5.10 - 16:25
Meisjes, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten

ZRO Kring records1:09.38Maaike de Waard11-050Dordrecht23.5.09

NJK Limiet mj2 : 1:17.57


RangIn.tijdTijd
1.Joelle GeertsPoseidon'561:14.5697002061:13.23
2.Marije DinkelbergZV Vlaardingen1:14.3097031921:15.22
3.Daphne ScheurwaterWiekslag1:17.8197013721:17.48
4.Aimee de WerkPoseidon'561:18.9197012121:19.04
5.Kelly de JongePoseidon'561:18.9297012101:19.85
6.Nienke Prangerde Zeehond '731:18.3997016121:20.28
7.Senna Polsde Zeehond '731:20.1897000121:22.34
8.Sara StefanovicPoseidon'561:19.2397034061:23.18
9.Fenna de GrootDe Kempvis1:21.7497017061:23.32
10.Tess van PeltPoseidon'561:24.6497012141:23.99
11.Sanne Boelhouwerde Devel1:22.2097004321:25.03
12.Indah HijmansZob'661:18.8697031521:25.31
13.Laetitia BosveldPoseidon'561:21.1597002521:29.10
14.Samantha Boefde Zeehond '731:23.4497028401:29.28
15.Joan Mande Devel1:23.7097030761:30.00
16.Cheryl WesterbaanAcz1:25.0197024261:33.05
AFGEMRenske de VriesScom1:26.189703330
NGDaphne van Antwerpende Devel1:24.139700492


<< TOP >>
Programmanr. 146
29.5.10 - 16:30
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten

ZRO Kring records1:07.01Maaike de Waard11-050Tampere (FIN)22.7.09

NJK Limiet mj3 : 1:15.10


RangIn.tijdTijd
1.Maaike de Waardde Zeehond '731:02.9196006041:05.47
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Marcella van der EntPoseidon'561:11.0996001741:14.06
3.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen1:13.3096007901:15.67
4.Tamara van der SteenZV Vlaardingen1:14.5896051561:20.56
5.Anne de HeerDwf1:17.7496027361:20.63
6.Lesley HarlaarMNC Dordrecht1:19.4596016501:21.06
7.Linda PuntPoseidon'561:18.7896048421:22.26
8.Debby KraaijeveldDwf1:15.1296013581:23.50
9.Rianne TimmersKZV de Lansingh1:20.2996019361:23.54
10.Nina TourtonZpb H&l1:17.2696036121:24.23
11.Rhea LambregtsZPCNumansdorp1:23.6896024581:24.51
12.Judith de HeerDwf1:23.8996027381:26.23
13.Céline VerhoefDe Duck1:23.9596044761:26.55
14.Doris KragtenPcg1:23.9296023181:27.49
15.Lianne BoerZob'661:21.5196034561:27.74
16.Isabel SpitLac1:20.1596047121:28.20
AFGEMFanike BattaPoseidon'561:24.599601452
NGInge Taalde Devel1:19.719600120


<< TOP >>
Programmanr. 147
29.5.10 - 16:30
Meisjes, 100m rugslagJeugd 1
Resultaten

ZRO Kring records1:06.35Maaike de Waard11-050Amsterdam26.3.10

NK Limiet mjg1 : 1:10.73


RangIn.tijdTijd
1.Lisanne van Velzende Zeehond '731:13.2795013181:13.48
2.Sanne Huijsmanszc De Schotejil1:13.0495017961:15.29
3.Kelly WiglevenPoseidon'561:13.0395000581:15.84
4.Liza HummelDe Kempvis1:12.7295019101:15.85
5.Chantal van RikxoortWiekslag1:21.1295058021:18.28
6.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht1:16.5495033421:18.89
7.Rosanne Ligtvoetde Devel1:20.3795012121:19.20
8.Emily van ErkAcz1:18.3695025741:22.92
9.Nathalie VenemaZPCNumansdorp1:20.0995051201:23.20
10.Carmen MuilwijkDe Geul1:20.8695027001:24.26
11.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht1:19.8795005541:24.45
12.Chadassa ManneeDe Geul1:22.0995010441:25.18
13.Iris RoskamDe Duck1:22.7595058541:25.63
14.Laura van der HeijdenAcz1:19.7095025761:25.70
15.Naomi van GoolKZV de Lansingh1:21.6795051661:27.47
16.Debby van SteenderenDe Geul1:21.9895010401:28.10
AFGEMDanitsja OphofPoseidon'561:22.869500612
AFGEMLise BeijleveldtAcz1:23.299505236


<< TOP >>
Programmanr. 148
29.5.10 - 16:35
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2
Resultaten

ZRO Kring records1:06.35Maaike de Waard11-050Amsterdam26.3.10

NK Limiet mjg2 : 1:09.94


RangIn.tijdTijd
1.Dian KortleveWiekslag1:07.1994021321:08.44
2.Tanja van EssenWiekslag1:08.9294046781:10.86
3.Krista KostwinderDe Kempvis1:13.7994010581:15.67
4.Alinda DamsteegtWiekslag1:16.4894002221:16.73
5.Sylvana KustersWiekslag1:17.3294034361:18.19
6.Ilse BijleveldDe Kempvis1:16.4994009181:19.67
7.Francesca van DongenMNC Dordrecht1:17.5194029821:20.33
8.Melissa KoelewijnPoseidon'561:15.1394005021:20.34
9.Janiek de Boedzc De Schotejil1:17.3094033541:21.20
10.Ramona NoordermeerZV Vlaardingen1:21.4894017461:22.80
11.Brenda MetsKZV de Lansingh1:21.1194022181:23.68
12.Nadia MetselaarZV Vlaardingen1:19.6894067821:23.92
13.Tamara BroughtonLac1:19.5794047881:25.17
14.Eva van EttenPoseidon'561:18.3894030441:25.34FJ 1
15.Aure Lampede Devel1:17.4494000721:25.34FJ 2
16.Lieke RozemaLac1:21.0194067501:25.54
AFGEMChiara LigthartKZV de Lansingh1:22.099400542
AFGEMCelina GlimmerveenAcz1:22.389404198


<< TOP >>
Programmanr. 149
29.5.10 - 16:40
Meisjes, 100m rugslagSenioren 1
Resultaten

ZRO Kring records1:04.50Kimberley Albers11-074Belgrade (SRB)2.8.08

NK Limiet ms1 : 1:08.75


RangIn.tijdTijd
1.Milou JulicherWiekslag1:05.8893013201:09.06
2.Mariska ScheelKZV de Lansingh1:08.4493063441:11.60
3.Kiki KlerksZV Vlaardingen1:06.9793017641:11.82
4.Danica Koedootzc De Schotejil1:13.2793010341:16.81
5.Ellen HengstZV Vlaardingen1:14.0693058501:17.89
6.Eline van den HoekPcg1:13.8193045021:19.67
7.Laura DonkZvh1:19.8693030741:22.43
8.Michelle Heijnemansde Devel1:17.7693038541:23.42
AFGEMSabine van HeterenDwf1:19.919301150
AFGEMRebecca van EerenScom1:21.319306910


<< TOP >>
Programmanr. 150
29.5.10 - 16:45
Dames, 100m rugslagSenioren 2
Resultaten

ZRO Kring records1:03.21Kimberley Albers11-074Eindhoven14.6.09

NK Limiet dames Sen.: 1:07.07


RangIn.tijdTijd
1.Naomi JulicherWiekslag1:06.4892026061:10.30
2.Esmee Koedootzc De Schotejil1:12.3092009641:15.76
3.Evelyne GouwZpb H&l1:15.9792054981:19.88
4.Wendy de BruinZob'661:15.7392063201:21.55
5.Rebecca EversZPCNumansdorp1:22.1592005341:26.02
AFGEMRia KortleverDwf1:21.079207576
NGVivianne van den BroekWiekslag1:08.079200302


<< TOP >>
Programmanr. 151
29.5.10 - 16:45
Dames, 100m rugslagSenioren
Resultaten

ZRO Kring records1:03.21Kimberley Albers11-074Eindhoven14.6.09

NK Limiet dames Sen.: 1:07.07


RangIn.tijdTijd
1.Tonia RuybroekPoseidon'561:09.4781012901:12.16
2.Nadya PutterZV Vlaardingen1:11.6583016301:14.26
3.Maryse Lampede Devel1:11.2987024581:14.28
4.Marlynn VermeerDe Kempvis1:11.8389043201:17.41
5.Leonie vd LavoirZPCNumansdorp1:12.7985018341:17.46
6.Aniek HuijsmanKZV de Lansingh1:14.8688019321:19.38
7.Eline RoobolKZV de Lansingh1:13.3291064141:19.39
8.Renate ElversZpb H&l1:14.2891051941:20.73
AFGEMLinda BuijkZvh1:15.129000634
NGSunanda van HeterenPcg1:14.078901728


<< TOP >>
Programmanr. 152
29.5.10 - 16:50
Heren, 4 x 100m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten

ZRO Kring records3:52.90de Kempvis11.011Amsterdam24.4.03

NK Limiet alg. leeftijdsgroep: 4:08.79


RangIn.tijdTijd
1.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht4:03.924:12.14
Alwin Hillebrink
Melvin van de Meij
92
93
1:05.23Marc Catsburg
Arjan van der Plaat
90
86
2.Poseidon'56 1Poseidon'564:06.384:13.46
Mike Bravenboer
Mark Baars
95
85
John Smit
Jeroen Baars
95
92
3.Wiekslag 1Wiekslag4:10.204:24.60
Leen van der Plaat
Johnno Peters
90
95
1:09.07Marcel Noordermeer
Robbert Donk
90
89
4.Pcg 1Pcg4:19.054:26.48
Jan-Willem den Dunnen
Robin Iking
95
92
1:08.20Paul Sterk
Erik van Lopik
89
96
5.ZPCNumansdorp 1ZPCNumansdorp4:15.594:29.67
Paul Weijers
Bram Piederiet
86
90
1:11.09Lars Schoffelmeer
Haico Weijers
95
88
6.zc De Schotejil 1zc De Schotejil4:19.634:32.38
Bjorn Vogelaar
Eldin Krijgh
96
93
1:12.30Mark Costeris
Niels Albrechts
92
88
7.MNC Dordrecht 2MNC Dordrecht4:34.954:36.54
Martijn Dolk
Tom van de Putte
89
94
1:05.58Wimar Lindenberg
Duane Wemmers
96
95
8.Lansingh 1KZV de Lansingh4:42.144:40.04
Morten Boudestein
Mark Huijsman
95
90
1:14.17Marco Ambrosini
Alex Catsburg
93
94
9.Zob'66 1Zob'664:17.264:43.04
Yamiko Steenhoek
Niels Meijer
96
92
1:11.83Roderik Meijers
Nol van Thull
86
80
AFGEMLac 1Lac4:29.78