Nr. 96. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 97. Heren, 400m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 98. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 99. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 100. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 101. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 102. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 103. Meisjes, 100m vrije slag  Senioren 1
Nr. 104. Dames, 100m vrije slag  Senioren 2
Nr. 105. Dames, 100m vrije slag  Senioren
Nr. 106. Jongens, 200m rugslag  Junioren 1
Nr. 107. Jongens, 200m rugslag  Junioren 2
Nr. 108. Jongens, 200m rugslag  Junioren 3
Nr. 109. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4
Nr. 110. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 1
Nr. 111. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 2
Nr. 112. Heren, 200m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 113. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open


ZRO kringkampioenschappen 2010 deel 2
Dordrecht, 29. - 30.5.2010


Programmanr. 96
29.5.10 - 9:00
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
Junioren 1

1.Kim BuschMNC Dordrecht2:42.6498014501:16.702:47.28
2.Nilce Mendes BarbosaLac3:11.5398002141:23.113:07.02
3.Sabrina de GraafDe Geul3:22.3098010821:32.413:12.59
4.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht3:20.0198013221:28.843:13.53
5.Marjan van HeeringenMNC Dordrecht3:38.8698013241:36.763:29.42
6.Jobine AkershoekDe Stelle3:51.0098000261:39.953:35.40
7.Iris van ValenDe Geul4:27.6798004961:56.114:09.68
DISDiane VinkDe Geul4:21.759804000
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
AFGEMInge SchutLac3:34.239803052
AFGEMLilly de WitMNC Dordrecht3:05.259803498

Junioren 2

1.Kelly de JongePoseidon'562:54.9797012101:21.763:00.67
2.Tess van PeltPoseidon'563:18.2497012141:31.673:19.86
3.Romy IkingPcg3:18.6897002141:28.453:21.51
4.Samantha Boefde Zeehond '733:25.2997028401:33.353:22.04
5.Aimee de WerkPoseidon'563:18.5597012121:27.833:26.84
6.Eva CornelisseZpb H&l3:27.1597013361:35.583:35.90
7.Marloes BoeleWiekslag3:41.2197010741:43.113:48.65
8.Esther EggermontPoseidon'563:38.1197021741:48.513:50.48
9.Danique LuthZpb H&l3:45.4597020161:46.593:51.64
AFGEMVanity WolffKZV de Lansingh3:52.549702484

Junioren 3

1.Maaike de Waardde Zeehond '732:29.3596006041:11.782:36.16
2.Debby KraaijeveldDwf2:58.0496013581:22.982:56.05
3.Isabel SpitLac2:51.5096047121:22.593:05.73
4.Lianne BoerZob'663:15.7996034561:32.473:25.29
5.Anne de HeerDwf3:30.8096027361:35.303:27.79
6.Djamari OetringerDe Geul3:26.2796005461:41.223:28.41
AFGEMMarije BoerZob'663:12.409603264

Jeugd 1

1.Laura AdvocaatMNC Dordrecht2:51.6295029881:17.632:53.49
2.Emily van ErkAcz3:18.7095025741:23.073:07.32
3.Naomi van GoolKZV de Lansingh3:14.9495051661:32.053:22.03
DISChantal van RikxoortWiekslag3:25.159505802
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)

Jeugd 2

1.Estrella WierikxZPCNumansdorp2:38.0994027121:17.732:45.07
2.Iris van den HeuvelDe Kempvis2:52.1094017321:17.542:47.34
3.Daniëlle de KleinDwf3:34.9394047861:32.183:22.38
4.Eline MolleDe Geul3:27.3294042761:39.533:23.49
5.Femke KoningPcg3:18.3594064681:40.243:42.15

Senioren 1

1.Mariska ScheelKZV de Lansingh2:26.6093063441:10.072:25.06
2.Amanda SchaafZV de Gooye3:09.2093006621:22.272:57.55
3.Sandra VermeulenDe Duck3:19.8293035221:30.463:26.23

Senioren 2

1.Naomi JulicherWiekslag2:45.2492026061:12.882:43.50
2.Esmee Koedootzc De Schotejil2:43.2992009641:17.922:44.57
3.Lisa van Miltde Devel2:45.8292012281:16.472:49.07
4.Wendy de BruinZob'662:51.7292063201:20.612:58.11

Senioren

1.Nadya PutterZV Vlaardingen2:35.3083016301:13.192:37.18
2.Tonia RuybroekPoseidon'562:34.1281012901:15.862:44.29
3.Leonie vd LavoirZPCNumansdorp2:54.8685018341:26.363:07.82
4.Lisette van den BosPoseidon'563:09.8487004681:33.843:37.78


<< TOP >>
Programmanr. 97
29.5.10 - 9:25
Heren, 400m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
Junioren 1

1.Sven HubregtseDe Kempvis5:03.0097020571:13.442:32.883:51.255:06.78
2.Johan SpeksnijderRsw5:32.0197006491:16.622:42.304:07.065:31.57
3.Mike KouwenhovenWiekslag5:24.5797007251:14.132:39.734:09.025:35.00
4.Bas van HeesPoseidon'565:43.0297003071:20.422:50.704:22.845:51.91
5.Yaro RoodenburgDe Geul5:56.8697003351:21.192:52.584:25.085:53.72

Junioren 2

1.Erik van LopikPcg4:38.9096034191:07.982:21.253:34.004:43.70
2.Jesse de WinDe Geul4:39.6396001911:08.892:23.233:38.544:50.64
3.Yamiko SteenhoekZob'664:35.50960098759.212:25.073:40.204:53.22
4.Floyd van DuyvenbodeDe Kempvis4:45.1296003571:08.892:25.893:42.774:57.77
5.Mitchell van BaarleDe Kempvis4:57.6396003551:09.932:27.323:47.185:02.09
6.Wimar LindenbergMNC Dordrecht5:01.3596018571:12.702:31.783:49.985:02.73
7.Vincent van der KraanZV Vlaardingen4:50.5196032571:11.912:31.013:51.085:04.55
8.Aron BroekhuizenPoseidon'565:02.5596005531:10.322:29.573:52.025:12.20
9.Boris SpieringZV Vlaardingen5:32.8696016811:18.492:46.094:15.265:39.85
10.Evert ZijllstraPoseidon'565:30.4196047731:16.972:44.334:14.785:44.99
11.Bart ZijlstraPoseidon'565:56.5196047751:19.022:49.204:22.395:52.20
12.Roy GroenendijkZvh6:00.2096031791:21.892:54.704:31.226:06.34
13.Glenn van DrielZvh6:19.5496011611:25.263:01.684:39.886:12.89
NG.ZABjorn Vogelaarzc De Schotejil5:31.769600715
AFGEMSelim BarrahoLac5:00.909604249

Junioren 3

1.Lars SchoffelmeerZPCNumansdorp4:32.4295019071:03.872:12.903:22.394:29.80
2.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '734:28.4295022891:03.792:12.703:22.864:30.92
3.Melvin Prinsde Devel4:45.3695002011:06.162:17.403:29.474:40.25
4.John SmitPoseidon'564:38.6395006131:03.632:13.953:27.564:40.75
5.Tim MullerDe Geul4:36.5195010191:05.212:17.503:31.864:46.54
6.Jordi 't MannetjeDe Kempvis5:01.0795027751:07.312:22.033:37.044:49.58
7.Sander AsjesLac4:39.0895037871:06.852:18.973:34.994:51.33
8.Duane WemmersMNC Dordrecht4:33.2995013971:09.002:25.913:42.634:59.00
9.Roy Bosde Devel5:10.9895002411:10.902:26.873:43.944:59.09
10.Johnno PetersWiekslag5:19.9995012951:10.752:29.393:48.415:03.31
11.Jan-Willem den DunnenPcg4:41.1495008831:11.782:33.183:54.655:15.37
12.Jelle MelissantZob'665:14.8695013931:11.542:31.753:54.655:15.98
NGBeau HagensteinDe Geul5:22.229505159

Junioren 4

1.Alex CatsburgKZV de Lansingh4:36.2094047531:06.002:17.613:28.454:37.04
2.Max SpieringZV Vlaardingen4:46.0694021311:05.312:17.463:28.314:37.28
3.Renco SloofPoseidon'564:44.8894001711:07.062:22.233:35.524:47.10
4.Richard BestebreurZPCNumansdorp4:41.4294047971:04.962:19.303:35.404:52.12
5.Koen RoobolLac5:16.3694032091:13.102:33.723:56.065:14.60
6.Vincent KraaijeveldDwf5:16.8494016171:14.662:37.764:04.755:31.48
7.Martijn van den HulLac5:26.9394049811:14.782:40.144:09.535:32.80
8.Joren IjzermanZvh5:52.6994040111:22.152:57.404:35.656:10.42

Jeugd 1

1.Bart DunwegZV Vlaardingen4:09.1293017631:03.222:11.313:16.364:19.32
2.Giovanni den Oudende Devel4:10.8093008771:02.542:09.673:17.504:24.50
3.Joeri Prinsde Devel4:37.7493020371:04.402:13.103:24.024:34.14
4.Marco AkershoekZV de Gooye4:52.3793000031:07.472:22.493:36.304:46.15
5.Marco AmbrosiniKZV de Lansingh4:46.6793061751:05.922:19.393:37.924:57.23
6.Walter TroostZob'664:44.3193023471:04.952:19.423:37.974:57.59

Jeugd 2

1.Victor PootZV Vlaardingen4:10.0392036511:01.322:08.183:15.304:21.24
2.Robin IkingPcg4:38.2592005831:06.382:20.173:35.674:54.55
3.Stefan GrüdelbachLac4:34.0092020731:09.772:26.733:42.934:58.30
4.Niels MeijerZob'664:56.8092035491:08.442:27.713:50.165:08.48
AFGEMTim VerwestZV Vlaardingen4:46.669204675

Senioren 1 en ouder

1.Robbert DonkWiekslag4:15.6289007451:02.462:10.493:19.334:21.89
2.Sebastiaan RosendaalMNC Dordrecht4:05.4591019471:03.092:11.513:18.904:23.27
3.Marco van der StelZV Vlaardingen4:11.2091028791:04.632:13.443:21.334:26.77
4.Marc CatsburgMNC Dordrecht4:21.5890005331:04.492:13.493:24.054:36.27
5.Haico WeijersZPCNumansdorp4:16.7388037591:02.792:13.163:25.924:38.73
6.David VerlekDwf4:28.5584023811:06.212:22.123:39.964:57.92
7.Nol van ThullZob'664:26.3280015131:09.282:27.553:49.345:11.75


<< TOP >>
Programmanr. 98
29.5.10 - 10:35
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1
Resultaten

ZRO Kring records1:05.10Lin he Yu11-022Dordrecht24.5.08

NJK Limiet mj1 : 1:11.10


RangIn.tijdTijd
1.Brigitte SleekingMNC Dordrecht1:05.0698006161:05.25
2.Kim BuschMNC Dordrecht1:07.0198014501:05.91
3.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht1:06.7198013201:07.66
4.Cindy RkmanZpb H&l1:07.8898008581:08.17
5.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen1:10.3298018181:10.25
6.Nilce Mendes BarbosaLac1:08.1198002141:10.55
7.Lilly de WitMNC Dordrecht1:10.1198034981:10.61
8.Charlotte EijkelenboomPoseidon'561:08.7298009561:10.66
9.Cheyenne VisserWiekslag1:13.5998023181:12.17
10.Sabrina de GraafDe Geul1:08.9798010821:12.25
11.Elize BoumanZPCNumansdorp1:09.8898006581:12.49
12.Judith KleinjanDe Duck1:12.9898027101:13.11
13.Kelsey TukkerPoseidon'561:13.8498011481:13.47
14.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht1:14.9998013221:15.56
15.Esmee Buddenbergde Zeehond '731:12.5698003041:16.38
16.Petra VisZvh1:15.1698012401:16.74
AFGEMMinou van Seventerde Devel1:15.609801018
AFGEMVeerle van DeursenWiekslag1:15.219800356


<< TOP >>
Programmanr. 99
29.5.10 - 10:40
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 2
Resultaten

ZRO Kring records1:02.21Celine Hoogendijk11-074Eindhoven21.6.09

NJK Limiet mj2 : 1:08.20


RangIn.tijdTijd
1.Joelle GeertsPoseidon'561:04.1197002061:04.18
2.Kelly de JongePoseidon'561:06.2997012101:07.26
3.Tess van PeltPoseidon'561:07.8397012141:07.28
4.Marije DinkelbergZV Vlaardingen1:06.6697031921:07.51
5.Sara StefanovicPoseidon'561:05.7997034061:08.75
6.Jasmijn PonssenMNC Dordrecht1:08.3497020201:09.08
7.Daphne ScheurwaterWiekslag1:08.2797013721:09.27
8.Senna Polsde Zeehond '731:07.8597000121:09.34
9.Sanne Boelhouwerde Devel1:10.4197004321:09.72
10.Tamara van Kooijde Zeehond '731:07.2697000321:09.74
11.Laetitia BosveldPoseidon'561:09.4397002521:12.45
12.Anne Overweelzc De Schotejil1:12.0797027321:12.48
13.Isobel MaddockAcz1:11.1197036441:12.79
14.Samantha Boefde Zeehond '731:12.0797028401:13.56
15.Cheryl WesterbaanAcz1:11.3997024261:14.58
16.Eva CornelisseZpb H&l1:12.0197013361:14.89
AFGEMDaphne van Antwerpende Devel1:12.399700492
AFGEMIndah HijmansZob'661:12.279703152


<< TOP >>
Programmanr. 100
29.5.10 - 10:45
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten

ZRO Kring records1:01.21Celine Hoogendijk11-074Amsterdam21.6.09

NJK Limiet mj3 : 1:05.50


RangIn.tijdTijd
1.Celine HoogendijkZV Vlaardingen59.8896015961:00.94
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Marcella van der EntPoseidon'561:03.6496001741:02.83
3.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen1:02.9996007901:04.27
4.Linda PuntPoseidon'561:04.7296048421:06.10
5.Céline VerhoefDe Duck1:07.4496044761:07.95
6.Doris KragtenPcg1:09.8796023181:09.03
7.Tamara van der SteenZV Vlaardingen1:06.2996051561:09.12FJ 1
8.Julia MijnsterDwf1:08.1496027421:09.12FJ 2
9.Anne de HeerDwf1:09.7296027361:09.27
10.Karen van DeeScom1:08.9096040741:09.68
11.Debby KraaijeveldDwf1:08.5596013581:10.36
12.Lesley HarlaarMNC Dordrecht1:10.6096016501:11.18
13.Rianne TimmersKZV de Lansingh1:09.3296019361:11.45
14.Zoë van der VeldenZpb H&l1:09.9696028621:11.47
15.Isabel SpitLac1:08.5696047121:11.96
16.Nina TourtonZpb H&l1:08.1196036121:13.00
AFGEMDjamari OetringerDe Geul1:11.649600546
NGInge Taalde Devel1:10.469600120


<< TOP >>
Programmanr. 101
29.5.10 - 10:50
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 1
Resultaten

ZRO Kring records57.92Brenda Starink11-01131.7.88

NK Limiet mjg1 : 1:02.83


RangIn.tijdTijd
1.Kelly WiglevenPoseidon'561:00.8995000581:02.82
2.Rosanne Ligtvoetde Devel1:02.9695012121:04.47
3.Liza HummelDe Kempvis1:02.7995019101:04.50FJ 1
4.Lisanne van Velzende Zeehond '731:04.1595013181:04.50FJ 2
5.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht1:05.5295005541:05.91
6.Chantal van RikxoortWiekslag1:08.6895058021:06.28
7.Laura AdvocaatMNC Dordrecht1:04.5795029881:06.77
8.Emily van ErkAcz1:05.4195025741:07.33
9.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht1:06.3795033421:07.60
10.Lise BeijleveldtAcz1:07.5495052361:07.96
11.Sanne Huijsmanszc De Schotejil1:06.2695017961:08.61
12.Roos KettingZob'661:09.6795055761:08.63
13.Carmen MuilwijkDe Geul1:08.7695027001:10.02
14.Rilinda GelaKZV de Lansingh1:08.6495013941:11.45
15.Danitsja OphofPoseidon'561:11.4295006121:14.61
16.Stephanie van Damde Devel1:11.0895002161:16.56
AFGEMNaomi van GoolKZV de Lansingh1:11.689505166
AFGEMChadassa ManneeDe Geul1:12.889501044


<< TOP >>
Programmanr. 102
29.5.10 - 10:55
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2
Resultaten

ZRO Kring records57.92Brenda Starink11.01131.7.88

NK Limiet mjg2 : 1:02.16


RangIn.tijdTijd
1.Tanja van EssenWiekslag59.8494046781:01.88
2.Dian KortleveWiekslag1:02.2894021321:03.21
3.Iris van den HeuvelDe Kempvis1:04.2694017321:05.38
4.Alinda DamsteegtWiekslag1:06.2294002221:05.87
5.Eva van EttenPoseidon'561:03.0294030441:05.99
6.Francesca van DongenMNC Dordrecht1:04.8794029821:06.38
7.Sylvana KustersWiekslag1:06.9594034361:07.00
8.Estrella WierikxZPCNumansdorp1:03.9694027121:07.29
9.Janiek de Boedzc De Schotejil1:05.8094033541:07.82
10.Krista KostwinderDe Kempvis1:05.7194010581:08.02
11.Melissa KoelewijnPoseidon'561:03.2994005021:08.12
12.Chiara LigthartKZV de Lansingh1:07.2394005421:08.27
13.Ingrid PootZV Vlaardingen1:09.5794041141:11.13
14.Aure Lampede Devel1:07.2094000721:11.41
15.Soraya SchmidtZvh1:12.1394065161:14.03
16.Eline MolleDe Geul1:12.7994042761:15.95
AFGEMKelly GardenierZV Vlaardingen1:16.249406074


<< TOP >>
Programmanr. 103
29.5.10 - 10:55
Meisjes, 100m vrije slagSenioren 1
Resultaten

ZRO Kring records57.92Brenda Starink31.7.88

NK Limiet ms1 : 1:01.39


RangIn.tijdTijd
1.Milou JulicherWiekslag59.6193013201:00.34
2.Mariska ScheelKZV de Lansingh58.7593063441:00.58
3.Kiki KlerksZV Vlaardingen1:01.4393017641:04.07
4.Danica Koedootzc De Schotejil1:02.9093010341:04.33
5.Karlien VeldscholteZpb H&l1:04.0793058801:06.98
6.Eline van den HoekPcg1:05.7993045021:07.69
7.Leontine GroeneveldtDe Duck1:06.8393035261:08.75
8.Ellen HengstZV Vlaardingen1:08.4793058501:09.23
9.Laura DonkZvh1:07.6193030741:11.21
10.Sandra VermeulenDe Duck1:06.5393035221:12.36


<< TOP >>
Programmanr. 104
29.5.10 - 11:00
Dames, 100m vrije slagSenioren 2
Resultaten

ZRO Kring records56.60Inge de Bruijn1.1.90

NK Limiet dames Sen.: 1:00.14


RangIn.tijdTijd
1.Esmee Koedootzc De Schotejil1:03.5492009641:03.46
2.Naomi JulicherWiekslag1:06.2092026061:04.31
3.Lisa Klattende Devel1:05.3092036281:05.63
4.Kayleigh WesterbaanAcz1:01.8792050541:05.99
5.Wendy de BruinZob'661:05.6892063201:09.25
6.Rebecca EversZPCNumansdorp1:07.1492005341:09.64
7.Evelyne GouwZpb H&l1:06.4792054981:11.41
NGVivianne van den BroekWiekslag58.559200302


<< TOP >>
Programmanr. 105
29.5.10 - 11:05
Dames, 100m vrije slagSenioren
Resultaten

ZRO Kring records55.27Inge Dekker11-011Amsterdam21.4.05

NK Limiet dames Sen.: 1:00.14


RangIn.tijdTijd
1.Tonia RuybroekPoseidon'561:01.9181012901:03.74
2.Yana GavrilyukAcz1:01.5391081861:04.38
3.Renate ElversZpb H&l1:03.0991051941:05.01
4.Myrthe Lampede Devel1:05.2290022361:06.56
5.Sade DaalAcz1:03.2888065941:06.87
6.Lieke HengstLac1:03.7191080481:07.46
7.Leonie vd LavoirZPCNumansdorp1:05.2485018341:07.86
8.Carly NoordermeerZob'661:04.7687029841:12.35
AFGEMAniek HuijsmanKZV de Lansingh1:05.748801932
AFGEMLinda BuijkZvh1:05.309000634


<< TOP >>
Programmanr. 106
29.5.10 - 11:05
Jongens, 200m rugslagJunioren 1
Resultaten

ZRO Kring records2:29.59Stefan Groeneweg11-014Dordrecht1.6.02

NJK Limiet jj1 : 2:38.59


RangIn.tijd100m200m
1.Mike HoekDe Duck2:48.0697022291:22.922:44.93
2.Tim van der SteenZV Vlaardingen2:41.6397029611:23.432:45.82
3.Johan SpeksnijderRsw2:47.2097006491:21.722:49.51
4.Mike KouwenhovenWiekslag2:44.5697007251:23.112:52.81
5.Sven HubregtseDe Kempvis2:41.7197020571:25.643:01.18
6.Marijn Redertzc De Schotejil2:58.7597013331:31.543:03.19
7.Yaro RoodenburgDe Geul3:02.9397003351:32.953:06.17
8.Bas van HeesPoseidon'562:56.7797003071:31.133:06.38
9.Kevin KingmaKZV de Lansingh3:11.1997005591:42.883:24.54


<< TOP >>
Programmanr. 107
29.5.10 - 11:15
Jongens, 200m rugslagJunioren 2
Resultaten

ZRO Kring records2:24.86Finn van der BasBreda29.6.97

NJK Limiet jj2 : 2:31.85


RangIn.tijd100m200m
1.Yamiko SteenhoekZob'662:34.4896009871:12.252:29.50
2.Erik van LopikPcg2:28.4496034191:13.542:31.24
3.Jesse de WinDe Geul2:24.8496001911:16.962:34.47
4.Selim BarrahoLac2:31.0296042491:14.502:34.69
5.Ruben van ErkWiekslag2:33.1496043791:15.632:35.28
6.Floyd van DuyvenbodeDe Kempvis2:30.3096003571:16.512:36.42
7.Bjorn Vogelaarzc De Schotejil2:30.3496007151:16.562:38.31
8.Jordi van der WeelDe Kempvis2:41.3396003591:17.952:44.27
9.Jasper BergsenZob'662:47.8496017091:20.812:50.13
10.Daan Clasenerde Devel2:47.0696008171:22.942:52.17
11.Boris SpieringZV Vlaardingen2:43.1496016811:25.172:52.74
12.Aron BroekhuizenPoseidon'562:44.9696005531:26.112:55.99
13.Evert ZijllstraPoseidon'562:46.4696047731:27.692:58.61
14.Glenn van DrielZvh2:56.5996011611:29.403:01.66


<< TOP >>
Programmanr. 108
29.5.10 - 11:20
Jongens, 200m rugslagJunioren 3
Resultaten

ZRO Kring records2:22.00Timo Dinkelberg11-074Dordrecht24.5.08

NJK Limiet jj3 : 2:27.29


RangIn.tijd100m200m
1.Mike BravenboerPoseidon'562:17.6995002991:08.572:23.05
2.Jan-Willem den DunnenPcg2:19.4395008831:11.422:25.49
3.John SmitPoseidon'562:18.4295006131:09.172:25.95
4.Lars SchoffelmeerZPCNumansdorp2:23.6495019071:11.222:26.47
5.Melvin Prinsde Devel2:26.3295002011:13.082:30.50
6.Sander AsjesLac2:37.2695037871:14.692:34.09
7.Jordi 't MannetjeDe Kempvis2:38.5495027751:16.792:37.16
8.Jelle MelissantZob'662:39.8295013931:16.522:41.09
9.Mitchel BomKZV de Lansingh2:38.5395019451:20.182:47.60
NGJelmar HillebrinkMNC Dordrecht2:32.749500401


<< TOP >>
Programmanr. 109
29.5.10 - 11:30
Jongens, 200m rugslagJunioren 4
Resultaten

ZRO Kring records2:11.12Jeroen vd Loosdrecht11-011Dordrecht14.7.90

NJK Limiet jj4 : 2:23.17


RangIn.tijd100m200m
1.Alex CatsburgKZV de Lansingh2:25.8594047531:13.932:27.07
2.Renco SloofPoseidon'562:30.7994001711:12.372:28.29
3.Nick Outde Zeehond '732:25.3594008811:12.442:29.40
4.Richard BestebreurZPCNumansdorp2:36.8994047971:18.562:41.76
5.Kristian TrogrlicPoseidon'562:45.6394031791:17.262:43.97
6.Annegies van 't ZandZpb H&l2:38.8894015431:22.692:51.49
7.Vincent KraaijeveldDwf2:49.6094016172:54.91


<< TOP >>
Programmanr. 110
29.5.10 - 11:35
Jongens, 200m rugslagJeugd 1
Resultaten

ZRO Kring records2:11.12Jeroen vd Loosdrecht11-01117.7.90

NK Limiet jjd1 : 2:21.85


RangIn.tijd100m200m
1.Timo DinkelbergZV Vlaardingen2:12.4093007731:05.362:15.61
2.Melvin van de MeijMNC Dordrecht2:16.3493011571:08.642:25.23
3.Timo LambregtsZPCNumansdorp2:33.2193028091:15.022:38.57
4.Walter TroostZob'662:33.8993023471:19.892:45.08
5.Tarik FariaLac2:37.5993042231:22.812:56.70


<< TOP >>
Programmanr. 111
29.5.10 - 11:35
Jongens, 200m rugslagJeugd 2
Resultaten

ZRO Kring records2:08.61Arnold van Bavel11-011Eindhoven19.6.98

NK Limiet jjg2 : 2:15.18


RangIn.tijd100m200m
1.Victor PootZV Vlaardingen2:10.3292036511:07.472:16.78
2.Jesper OranjeDe Duck2:25.3992009971:11.992:31.95
3.Robin IkingPcg2:36.6392005831:15.552:36.93
4.Tim VerwestZV Vlaardingen2:32.9292046751:19.382:44.92
5.Niels MeijerZob'662:37.5792035491:19.892:45.22


<< TOP >>
Programmanr. 112
29.5.10 - 11:40
Heren, 200m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten

ZRO Kring records Sen 1
ZRO Kring records Sen 2
ZRO Kring records 20 - 90
2:05.19
2:05.19
2:05.07
Arnold van Bavel
Arnold van Bavel
Arnold van Bavel
11-011
11-011
11-011
Eindhoven
Eindhoven
Amersfoort
17.12.99
17.12.99
21.4.02

NK Limiet s1 Sen 1: 2:13.51  /  NK Limiet heren Sen: 2:11.37


RangIn.tijd100m200m
1.Martijn DolkMNC Dordrecht2:15.5089007371:07.362:19.84
2.Mark BaarsPoseidon'562:13.7385000591:08.012:19.98
3.Robbert DonkWiekslag2:19.8989007451:13.342:29.72
4.Marco van der StelZV Vlaardingen2:21.9391028791:15.052:30.78
5.Haico WeijersZPCNumansdorp2:18.6488037591:11.512:31.70
AFGEMPaul WeijersZPCNumansdorp2:20.548603475
NGEgbert StolkZpb H&l2:19.397600889


<< TOP >>
Programmanr. 113
29.5.10 - 11:45
Dames, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten

ZRO Kring records8:39.93MNC Dordrecht11.075Amersfoort20.4.02

NK Limiet alg. leeftijdsgroep: 9:00.59


RangIn.tijdTijd
1.ZV Vlaardingen 1ZV Vlaardingen9:13.829:45.65
Nadya Putter
Tamara van der Steen
Ellen Hengst
Celine Hoogendijk
83
96
93
96
1:09.182:20.052:20.05
2.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht9:33.649:58.11
Martine Kuijlaars
Sanne Advocaat
Laura Advocaat
Brigitte Sleeking
95
98
95
98
1:10.142:27.002:27.00
3.Acz 1Acz9:26.5810:07.53
Kayleigh Westerbaan
Sade Daal
Yana Gavrilyuk
Emily van Erk
92
88
91
95
1:13.552:32.072:32.07
4.ZPCNumansdorp 1ZPCNumansdorp9:49.3610:26.29
Wolke Visser
Yanicke Stekelenburg
Leonie vd Lavoir
Estrella Wierikx
93
90
85
94
1:16.122:42.072:42.07
5.MNC Dordrecht 2MNC Dordrecht10:27.0810:43.53
Lesley Harlaar
Tessa Bruijgoms
Marjan van Heeringen
Jasmijn Ponssen
96
98
98
97
1:14.362:35.452:35.45
6.LacLacNT10:47.92
Lieke Hengst
Caroline Gribling
Isabel Spit
Nilce Mendes Barbosa
91
93
96
98
1:12.472:31.612:31.61
7.Pcg 1Pcg10:41.3711:09.16
Romy Iking
Femke Koning
Eline van den Hoek
Doris Kragten
97
94
93
96
1:22.952:54.542:54.54