Zeeuwse Zomerkampioenschappen
Axel (NED),    15. - 28.5.2010,    Lange baan (50m)

Nr. 65. Heren, 200m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 66. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open
Nr. 67. Heren, 1500m vrije slag, Senioren Open    Nr. 68. Dames, 800m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                       Heren, 200m vlinderslag                         Senioren Open
26.05.2010 - 19:00                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            3:02.00  Jarbas in den Bosch                                            1996
Kringrecord            2:40.55  Bjorn Scherbeijn                                               2009
Kringrecord            2:29.50  Bjorn Scherbeijn                                               2010
Kringrecord            2:31.87  Niek de Ridder                                                 2003
Kringrecord            2:24.84  Niek de Ridder                                                 2004
Kringrecord            2:22.55  Niek de Ridder                                                 2005
Kringrecord            2:19.56  Ronnie Babijn                                                  1988
Kringrecord            2:19.50  Eelco van Gemert                                               1991
Kringrecord            2:20.12  Niek de Ridder                                                 2008
Kringrecord            2:16.23  Charles Potin                                                  2008
Kringrecord            3:11.31  Jan Brink                                                      2003
Kringrecord            2:54.51  Ron van Vliet                                                  2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         2:15.89     2:25.93       
          1:09.51  2:25.93
    2.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        2:18.54     2:27.74       
          1:08.25  2:27.74
    3.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            2:23.49     2:31.05       
          1:10.15  2:31.05
    4.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            2:26.28     2:34.08       
          1:08.18  2:34.08
    5.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 2:36.76     2:36.27       
          1:13.29  2:36.27
    6.  Arco Wagenvoort               6500989   De Bevelanders           2:35.80     2:41.07       
        Kring Record
          1:13.78  2:41.07
    7.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        2:59.57     2:41.35       
          1:12.50  2:41.35
    8.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 2:34.02     2:41.66       
          1:11.66  2:41.66
    9.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                 2:30.26     2:44.42       
          1:10.11  2:44.42
   10.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         2:27.15     2:46.31       
          1:12.13  2:46.31
   11.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               2:45.53     2:50.18       
          1:17.14  2:50.18
   12.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            2:55.68     2:57.56       
          1:22.02  2:57.56
   13.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis             NT     3:21.65       
          1:27.95  3:21.65
 AFGEM  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            3:14.34                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                       Dames, 400m wisselslag                          Senioren Open
26.05.2010 - 19:07                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            6:11.29  Shanyra van Bambost                                            2002
Kringrecord            5:21.72  Judith Stap                                                    2006
Kringrecord            5:19.54  Judith Stap                                                    2007
Kringrecord            5:16.06  Judith Stap                                                    2008
Kringrecord            5:01.01  Judith Stap                                                    2009
Kringrecord            5:19.05  Judith Stap                                                    2010
Kringrecord            5:28.85  Stephanie Rombout                                              2006
Kringrecord            5:34.35  Maartje van Keulen                                             1999
Kringrecord            5:18.33  Maartje van Keulen                                             2004
Kringrecord            5:35.82  Ryan Verplanke                                                 2005
Kringrecord            5:44.35  Ryan Verplanke                                                 2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            5:01.01     5:07.53       
        Kring Record
          1:08.34  5:07.53
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            5:07.00     5:26.29       
          1:09.78  2:35.38  4:08.75  5:26.29
    3.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 5:43.57     5:44.38       
          1:12.73  2:40.28  4:24.85  5:44.38
    4.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         5:44.95     5:45.41       
          1:20.57  2:47.93  4:27.75  5:45.41
    5.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            5:57.51     6:01.14       
          1:26.33  2:58.10  4:37.20  6:01.14
    6.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 6:06.19     6:06.22       
          6:06.22
    7.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders           5:50.92     6:10.28       
          1:22.79  2:57.47  4:41.41  6:10.28
    8.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom                 NT     6:23.75       
          1:32.84  3:12.16  4:59.88  6:23.75
    9.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom                 NT     6:24.71       
          1:31.08  3:11.12  4:56.00  6:24.71
   10.  Laura Hermans                 9600658   Scheldestroom                 NT     6:38.52       
          6:38.52
   11.  Daphne Wiskerke               8704704   SZ&PC De Bruinvis        6:37.21     6:41.07       
          1:29.46  6:41.07
   12.  Mette Wagenvoort              9702532   De Bevelanders           6:43.42     6:47.78       
          1:34.45  3:16.30  5:16.72  6:47.78
   13.  Daphne de Jonge               9802690   De Stormvogel            7:01.27     6:51.01       
          1:38.91  3:27.85  5:20.55  6:51.01
   14.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 6:37.40     6:55.98       
          1:40.19  3:26.13  5:19.41  6:55.98



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                       Heren, 1500m vrije slag                         Senioren Open
26.05.2010 - 19:21                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            22:11.35  Levy Kort                                                     2008
Kringrecord            19:44.80  Sonny Corré                                                   2006
Kringrecord            17:58.15  Sonny Corré                                                   2007
Kringrecord            17:49.53  Sonny Corré                                                   2008
Kringrecord            17:47.10  Sonny Corré                                                   2009
Kringrecord            17:41.50  Sonny Corre                                                   2010
Kringrecord            17:29.21  Ronnie Babijn                                                 1988
Kringrecord            17:52.67  Toby Aarnoutse                                                2008
Kringrecord            18:03.00  Eelco van Gemert                                              1995
Kringrecord            18:08.48  Charles Potin                                                 2008
Kringrecord            18:35.65  Ronnie Babijn                                                 2000
Kringrecord            20:07.22  Jan Brink                                                     1999
Kringrecord            20:46.06  Jan Brink                                                     2003
Kringrecord            19:42.95  Jan Brink                                                     2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo        16:59.13    17:55.36       
          1:08.73  2:21.07  3:33.56  4:45.29  5:57.36  7:08.88  8:21.28  9:33.31 10:44.28
         11:56.24 13:07.75 14:19.16 15:31.76 16:44.76 17:55.36
    2.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo        19:31.08    19:10.08       
        Kring Record
          1:10.56  2:28.91  3:46.81  5:04.86  6:24.15  7:41.79  8:56.35 10:17.65 11:33.65
         12:52.44 14:09.99 15:27.36 16:44.94 17:59.75 19:10.08
    3.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo        18:21.91    19:16.12       
          1:11.25  2:27.63  3:45.25  5:03.69  6:22.18  7:41.34  9:00.25 10:18.88 11:37.28
         12:56.09 14:13.59 15:31.11 16:47.22 18:03.93 19:16.12
    4.  Angelo De Meyer               9203501   SZ&PC De Bruinvis             NT    19:17.80       
          1:04.96  2:19.35  3:36.50  4:54.96  6:14.08  7:32.99  8:52.25 10:11.79 11:30.52
         12:49.89 14:09.79 15:27.06 16:47.66 18:04.23 19:17.80
    5.  Leon Jacobse                  8202533   Luctor et Emergo        19:49.56    19:19.22       
          1:12.45  2:30.88  3:50.09  5:08.09  6:26.28  7:44.29  9:01.58 10:19.25 11:36.38
         12:53.98 14:11.98 15:29.62 16:47.43 18:04.63 19:19.22
    6.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                19:01.73    19:29.73       
          1:11.08  2:27.90  3:46.45  5:05.54  6:24.74  7:44.40  9:03.40 10:22.40 11:41.38
         12:59.67 14:17.62 15:36.29 16:54.81 18:13.32 19:29.73
    7.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel           18:15.89    19:40.68       
          1:09.60  2:26.18  3:44.48  5:04.15  6:22.09  7:42.20  9:01.54 10:21.55 11:40.98
         12:59.84 14:20.59 15:40.36 17:00.61 18:20.54 19:40.68
    8.  Niels Suy                     9302967   De Schelde              17:56.74    19:48.47       
          1:09.57  2:26.52  3:45.00  5:03.57  6:23.00  7:42.32  9:01.88 10:21.33 11:40.76
         13:00.65 14:19.51 15:39.21 17:00.03 18:23.65 19:48.47
    9.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel                 NT    20:09.08       
          1:09.13  2:25.83  3:45.41  5:07.01  6:30.10  7:52.44  9:14.32 10:35.51 11:57.58
         13:19.40 14:42.31 16:04.21 17:26.28 18:49.20 20:09.08
   10.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel           19:14.84    20:25.29       
          1:13.26  2:34.56  3:55.21  5:17.27  6:39.96  8:03.24  9:26.74 10:49.49 12:12.66
         13:35.12 14:57.66 16:20.58 17:42.80 19:05.29 20:25.29
   11.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom           19:39.71    20:25.45       
          1:12.54  2:33.88  3:56.89  5:20.86  6:44.69  8:07.83  9:31.40 10:54.10 12:17.99
         13:39.30 15:01.53 16:23.79 17:46.13 19:07.11 20:25.45
   12.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                20:55.74    20:37.88       
          1:11.94  2:32.99  3:56.87  5:20.78  6:45.07  8:08.73  9:32.73 10:56.48 12:19.99
         13:43.66 15:07.66 16:32.09 17:56.16 19:16.66 20:37.88
   13.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                18:39.18    20:52.19       
          1:11.28  2:33.35  3:55.37  5:17.94  6:41.44  8:04.34  9:28.65 10:59.34 12:22.24
         13:43.82 15:07.21 16:33.96 18:01.44 19:27.54 20:52.19
   14.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel           20:27.63    21:18.28       
          1:15.00  2:28.10  4:02.55  5:28.17  6:55.09  8:20.69  9:46.65 11:12.94 12:39.54
         14:07.25 15:33.41 17:01.92 18:29.00 19:57.33 21:18.28
 AFGEM  Jan Murre                     6200947   De Stormvogel                 NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                       Dames, 800m vrije slag                          Senioren Open
26.05.2010 - 20:04                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            10:49.11  Romy Hoogendijk                                               2008
Kringrecord             9:51.98  Judith Stap                                                   2006
Kringrecord             9:35.01  Judith Stap                                                   2007
Kringrecord             9:37.80  Judith Stap                                                   2008
Kringrecord             9:51.35  Judith Stap                                                   2009
Kringrecord             9:41.03  Carmen de Ridder                                              2005
Kringrecord             9:51.81  Carmen de Ridder                                              2006
Kringrecord             9:54.20  Els van Haelst                                                1987
Kringrecord             9:39.46  Maartje van Keulen                                            2004
Kringrecord            11:02.50  Thérèse de Munck                                              1998
Kringrecord            11:01.38  Thérèse de Munck                                              2001
Kringrecord            11:32.40  Therese de Munck                                              2007
Kringrecord            13:28.81  Yvonne v.d. Guchte                                            2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            9:51.35     9:38.37       
        Kring Record
          1:10.35  2:23.85  3:37.93  4:52.75  6:04.71  7:17.25  8:28.80  9:38.37
    2.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                11:07.76    10:54.99       
          1:14.39  2:36.27  4:00.17  5:23.99  6:46.91  8:10.15  9:33.50 10:54.99
    3.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom           10:50.09    11:02.93       
          1:12.33  2:33.51  3:57.17  5:22.58  6:48.81  8:14.34  9:39.56 11:02.93
    4.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom           11:18.50    11:30.63       
          1:18.27  2:45.54  4:14.95  5:43.25  7:12.09  8:40.56 10:08.34 11:30.63
    5.  Britt Wolterman               9503840   De Stormvogel           11:35.40    11:43.24       
          1:18.11  2:47.33  4:17.54  5:48.66  7:18.81  8:49.49 10:18.60 11:43.24
    6.  Linda Vink                    8402602   De Honte                      NT    11:49.33       
          1:21.54  2:47.94  4:17.14  5:47.22  7:18.20  8:49.19 10:19.98 11:49.33
    7.  Mette Wagenvoort              9702532   De Bevelanders          12:21.27    11:58.55       
          1:21.73  2:53.35  4:26.16  5:58.99  7:31.20  9:01.34 10:33.13 11:58.55
    8.  Laura Hermans                 9600658   Scheldestroom           12:30.77    12:13.18       
          1:21.24  2:52.55  4:26.06  6:01.29  7:36.34  9:11.17 10:46.30 12:13.18
    9.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom           11:44.76    12:25.43       
          1:22.44  2:55.72  4:30.29  6:06.02  7:41.50  9:17.30 10:52.93 12:25.43
   10.  Daphne Wiskerke               8704704   SZ&PC De Bruinvis       12:19.22    12:40.79       
          1:24.09  2:58.55  4:33.90  6:10.49  7:49.19  9:28.71 11:06.64 12:40.79
   11.  Joline Verhallen              9401404   De Honte                13:07.16    12:48.44       
          1:22.08  2:58.14  4:37.76  6:16.73  7:55.96  9:35.46 11:14.78 12:48.44
   12.  Daphne de Jonge               9802690   De Stormvogel           12:44.87    12:54.35       
          1:24.27  3:03.75  4:43.89  6:23.96  8:04.25  9:43.47 11:20.57 12:54.35
   13.  Manon Eversdijk               9402588   SZ&PC De Bruinvis       12:50.45    13:08.72       
          1:25.02  3:03.97  4:47.31  6:29.15  8:11.34  9:53.36 11:32.49 13:08.72
   14.  Daphne Louws                  9802686   De Stormvogel           13:12.51    13:19.83       
          1:28.20  3:10.78  4:53.49  6:37.19  8:20.60 10:01.27 11:42.89 13:19.83



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel