Zeeuwse Zomerkampioenschappen
Axel (NED),    15. - 28.5.2010,    Lange baan (50m)

Nr. 49. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 50. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 51. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1 en later    Nr. 52. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 1 en 2
Nr. 53. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 54. Dames, 100m vrije slag, Senioren
Nr. 55. Dames, 100m vrije slag, Senioren 1 en 2    Nr. 56. Heren, 100m rugslag, Senioren
Nr. 57. Heren, 100m rugslag, Senioren 1 en 2    Nr. 58. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 59. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 60. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 61. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 1 en 2    Nr. 62. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 63. Heren, 4 x 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 64. Dames, 5 x 50m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                       Dames, 200m wisselslag                          Senioren Open
24.05.2010 - 10:30                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            2:41.94  Judith Stap                                                    2005
Kringrecord            2:33.41  Judith Stap                                                    2006
Kringrecord            2:30.27  Judith Stap                                                    2007
Kringrecord            2:28.06  Melanie Bos                                                    1990
Kringrecord            2:23.00  Judith Stap                                                    2009
Kringrecord            2:25.99  Judith Stap                                                    2010
Kringrecord            2:27.71  Marleen Knoester                                               1987
Kringrecord            2:30.80  Josje van Houwelingen                                          2009
Kringrecord            2:27.46  Maartje van Keulen                                             2004
Kringrecord            2:30.58  Ryan Verplanke                                                 2004
Kringrecord            2:37.19  Ryan Verplanke                                                 2007
Kringrecord            3:29.85  Ineke Bak                                                      2007
Kringrecord            3:19.38  Gabrielle Verdonk                                              2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:20.68     2:24.26       
        Kring Record
          2:24.26
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            2:22.04     2:27.71       
          2:27.71
    3.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               2:29.71     2:38.35       
          2:38.35
    4.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 2:33.22     2:38.95       
          2:38.95
    5.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            2:36.39     2:43.52       
          2:43.52
    6.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 2:45.41     2:45.40       
          2:45.40
    7.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         2:39.40     2:45.72       
          2:45.72
    8.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo         2:42.82     2:48.35       
          2:48.35
    9.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders           2:42.43     2:49.08       
          2:49.08
   10.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            2:43.25     2:53.13       
          2:53.13
   11.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 2:39.90     2:55.54       
          2:55.54
   12.  Kelly Bergez                  9603132   Koewacht                 2:45.93     2:56.59       
          2:56.59
   13.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 2:42.50     2:59.12       
          2:59.12
   14.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            2:46.92     3:00.09       
          3:00.09



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                       Heren, 200m vrije slag                          Senioren Open
24.05.2010 - 10:37                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            2:21.73  Casper Zwier                                                   2009
Kringrecord            2:16.15  Sonny Corré                                                    2006
Kringrecord            2:08.91  Sonny Corré                                                    2007
Kringrecord            2:07.95  Sonny Corré                                                    2008
Kringrecord            2:04.66  Sonny Corré                                                    2009
Kringrecord            2:03.55  Bas van Houwelingen                                            2009
Kringrecord            2:01.87  Stefan de Die                                                  2004
Kringrecord            1:57.83  Toby Aarnoutse                                                 2008
Kringrecord            1:57.45  Toby Aarnoutse                                                 2009
Kringrecord            2:01.89  Charles Potin                                                  2008
Kringrecord            2:05.97  Leon Verhage                                                   1994
Kringrecord            2:12.08  Eelco van Gemert                                               2007
Kringrecord            2:18.45  Cees van Houwelingen                                           2005
Kringrecord            2:10.39  Cees van Houwelingen                                           2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:58.12     2:02.16       
            59.26  2:02.16
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:58.86     2:03.05       
            59.35  2:03.05
    3.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo         1:58.16     2:03.57       
          1:01.69  2:03.57
    4.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         2:02.67     2:12.95       
          1:03.14  2:12.95
    5.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            2:06.98     2:13.51       
          1:03.84  2:13.51
    6.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               2:02.63     2:13.80       
          1:05.11  2:13.80
    7.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         2:05.04     2:14.07       
          1:04.32  2:14.07
    8.  Angelo De Meyer               9203501   SZ&PC De Bruinvis        2:09.58     2:16.53  FJ 1 
          1:04.08  2:16.53
    9.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               2:06.73     2:16.53  FJ 2 
          1:05.04  2:16.53
   10.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            2:12.01     2:18.55       
          1:07.25  2:18.55
   11.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                 2:12.22     2:18.96       
          1:07.10  2:18.96
   12.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        2:09.24     2:19.96       
          1:04.15  2:19.96
   13.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 2:09.36     2:23.56       
          1:07.46  2:23.56
   14.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 2:05.45     2:24.86       
          1:10.09  2:24.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                        Meisjes, 100m rugslag                    Junioren 1 en later
24.05.2010 - 10:43                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:24.15  Manon Minneboo                                                 2003
Kringrecord            1:18.82  Manon Minneboo                                                 2004
Kringrecord            1:14.20  Carolien de Milliano                                           1993
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Aerssens                9900294   Scheldestroom            1:18.02     1:22.48       
    2.  Felicia Groenewold            9803240   De Schelde               1:23.46     1:24.76       
    3.  Marloes van der Vlies         9802784   Luctor et Emergo         1:20.52     1:26.93       
    4.  Valerie Klaaijsen             9902988   Scheldestroom            1:27.93     1:27.39       
    5.  Lisa Davidse                  9800924   Luctor et Emergo         1:23.62     1:29.09       
    6.  Nikita van den Ouden          9900622   Luctor et Emergo         1:22.53     1:30.52       
    7.  Fleur Wijdeveld               9802592   De Bevelanders           1:29.62     1:30.84       
    8.  Romy Bonte                    9800426   Koewacht                 1:30.19     1:32.19       
    9.  Claudia de Buck               9801810   De Schelde               1:32.05     1:34.18  FJ 1 
   10.  Ylva Wolterman                9801718   De Stormvogel            1:31.24     1:34.18  FJ 2 
   11.  Manon Scherbeijn              9800114   Scheldestroom            1:28.56     1:34.84       
   12.  Manon Molewijk                9801812   De Schelde               1:31.55     1:38.84       
   DIS  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo         1:21.85     1:29.32       
        RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Heleen de Lange               9902048   De Bevelanders           1:27.27     1:34.14       
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                      Jongens, 100m schoolslag                       Junioren 1 en 2
24.05.2010 - 10:48                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:15.14  Simon Edenburg                                                 2006
Kringrecord            1:10.00  Simon Edenburg                                                 2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:09.14     1:13.39       
    2.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:17.82     1:20.97       
    3.  David Smeele                  9604869   Luctor et Emergo         1:25.30     1:24.17       
    4.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde               1:22.11     1:25.54       
    5.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:23.93     1:27.10       
    6.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:27.68     1:27.33       
    7.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:23.26     1:29.60       
    8.  Jasper van Riet               9604137   De Schelde               1:27.62     1:30.99       
    9.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:27.15     1:33.60       
   10.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            1:28.65     1:34.41       
   11.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:28.51     1:34.98       
   12.  Mariano Kamoen                9600559   Koewacht                 1:32.58     1:36.91       
   DIS  Kevin van Haaren              9603031   De Stormvogel            1:26.32                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Arno van Leuven               9604091   Koewacht                 1:32.74                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                      Meisjes, 100m vlinderslag                         Jeugd 1 en 2
24.05.2010 - 11:03                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:07.65  Sandra Temmerman                                               1995
Kringrecord            1:04.73  Judith Stap                                                    2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:15.36     1:16.67       
    2.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:16.13     1:17.90       
    3.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:20.68     1:21.58       
    4.  Ilse van Noorden              9404104   De Bevelanders           1:20.23     1:22.28       
    5.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo         1:21.81     1:24.17       
    6.  Laura Reijm                   9500732   De Honte                 1:24.12     1:24.45       
    7.  Chelsea Schild                9502584   De Stormvogel            1:28.56     1:25.70       
    8.  Britt Wolterman               9503840   De Stormvogel            1:27.00     1:28.31  FJ 1 
    9.  Tamara van de Plasse          9401492   SZ&PC De Bruinvis        1:26.18     1:28.31  FJ 2 
   10.  Nadia van de Woestijne        9506080   Scheldestroom            1:31.42     1:29.82       
   11.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:21.97     1:30.48       
   12.  Vivian Koopmanschap           9404010   De Stormvogel            1:28.50     1:30.77       
   13.  Eline van der Werf            9404260   De Schelde               1:31.30     1:30.81       
   14.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:33.01     1:36.62       
 NG.ZA  Rieke Vermue                  9504820   De Bevelanders           1:28.31                   
 AFGEM  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:19.10                   
 AFGEM  Lois van den Berg             9502874   De Stormvogel            1:32.65                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                       Dames, 100m vrije slag                               Senioren
24.05.2010 - 11:07                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:01.72  Stephanie Rombout                                              2007
Kringrecord              56.95  Annabel Kosten                                                 2000
Kringrecord            1:02.04  Ineke Goossens                                                 2004
Kringrecord            1:02.50  Kiki Myhrbro                                                   1994
Kringrecord            1:12.87  Thérèse de Munck                                               2006
Kringrecord            1:17.48  Marijke van Hoek                                               2002
Kringrecord            1:13.02  Linda v.d. Ree                                                 2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:00.27     1:03.48       
    2.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:02.96     1:03.74       
    3.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:04.12     1:05.71       
    4.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:04.32     1:07.02       
    5.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:08.47     1:08.12       
    6.  Sabine van Waes               8503136   Koewacht                 1:05.90     1:10.48       
    7.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo         1:06.88     1:10.62       
    8.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 1:07.54     1:11.71       
    9.  Daphne Wiskerke               8704704   SZ&PC De Bruinvis        1:13.60     1:14.18       
   10.  Sabina van Doeselaar          8900962   Koewacht                 1:12.78     1:16.53       
   11.  Evelyn Verplanke              8101570   Scheldestroom            1:13.89     1:17.64       
   12.  Josine van Dorsselaer         8801040   Koewacht                 1:15.09     1:17.84       
   13.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 1:11.71     1:18.04       
   DIS  Emelie Bral                   9100430   Koewacht                 1:08.42                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                       Dames, 100m vrije slag                        Senioren 1 en 2
24.05.2010 - 11:21                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord              58.52  Manon Minneboo                                                 2010
Kringrecord              58.90  Melanie Bos                                                    1993
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              58.52       59.49       
    2.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              58.19     1:00.09       
    3.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              57.61     1:00.82       
    4.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:03.25     1:06.33       
    5.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:05.54     1:08.94       
    6.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:08.78     1:10.21       
    7.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:07.74     1:12.00       
    8.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom            1:11.04     1:12.46       
    9.  Suzanne Eversdijk             9203636   SZ&PC De Bruinvis        1:13.36     1:13.52       
   10.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:10.38     1:13.57       
   11.  Lotte Boone                   9303710   Scheldestroom            1:13.79     1:16.96       
   12.  Sylvia Mollet                 9206374   Z.V. Zeelandia           1:13.81     1:17.44       
   13.  Danique van Peenen            9202888   De Stormvogel            1:12.88     1:17.90       
   14.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde               1:14.25     1:21.64       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                         Heren, 100m rugslag                                Senioren
24.05.2010 - 11:26                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:02.20  Rob Geervliet                                                  1984
Kringrecord            1:05.00  David Bisslik                                                  2007
Kringrecord            1:09.77  Eelco van Gemert                                               2003
Kringrecord            1:08.28  Eelco van Gemert                                               2007
Kringrecord            1:14.23  Jan Brink                                                      2006
Kringrecord            1:10.17  Jan Brink                                                      2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 58.49     1:06.48       
    2.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               1:04.82     1:07.42       
    3.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         1:05.74     1:08.46       
    4.  Erwin van Boven               8500343   De Schelde               1:07.12     1:09.19  FJ 1 
    5.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        1:04.54     1:09.19  FJ 2 
    6.  Arco Wagenvoort               6500989   De Bevelanders           1:08.08     1:11.81       
    7.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        1:11.26     1:16.41  FJ 1 
    8.  Arno van den Berghe           7101457   Koewacht                 1:13.19     1:16.41  FJ 2 
    9.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:12.56     1:17.04       
   10.  Bert van Waes                 7801179   Koewacht                 1:12.20     1:17.14       
   11.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders           1:09.60     1:19.32       
   12.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:14.36     1:20.34       
   13.  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom            1:14.66     1:21.57       
   14.  Ruben de Koster               8601713   Scheldestroom            1:15.62     1:23.46       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                         Heren, 100m rugslag                         Senioren 1 en 2
24.05.2010 - 11:50                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:03.45  Kevin Hondsmerk                                                2007
Kringrecord            1:02.20  Rob Geervliet                                                  1984
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            1:01.61     1:05.72       
    2.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         1:02.70     1:06.36       
    3.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        1:06.32     1:09.73       
    4.  Christian van Bommel          9100095   Z.V. Zeelandia           1:09.24     1:11.70       
    5.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 1:08.25     1:12.17       
    6.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            1:11.97     1:12.97       
    7.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:11.73     1:15.49       
    8.  Jorg Verhallen                9104689   De Honte                      NT     1:17.29       
    9.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:14.11     1:18.33       
   10.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:16.10     1:19.99       
   11.  Arjan van Boven               9000391   De Otters Axel           1:19.09     1:20.99       
   12.  Sebastiaan Haak               9001073   De Otters Axel           1:16.54     1:22.07       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                        Jongens, 100m rugslag                           Jeugd 1 en 2
24.05.2010 - 11:54                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:03.46  Stefan de Die                                                  2003
Kringrecord            1:01.79  Stefan de Die                                                  2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:00.13     1:03.38       
    2.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo         1:04.75     1:06.54       
    3.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 1:03.52     1:06.94       
    4.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:06.99     1:12.21       
    5.  Sven Ivens                    9306165   SZ&PC De Bruinvis        1:10.92     1:12.84       
    6.  Sander Boidin                 9200111   Scheldestroom            1:11.54     1:13.25       
    7.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         1:07.73     1:13.83       
    8.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:07.55     1:14.40       
    9.  Angelo De Meyer               9203501   SZ&PC De Bruinvis        1:12.01     1:15.60       
   10.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                 1:07.33     1:15.72       
   11.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:06.71     1:17.14       
   12.  Ole Wicke                     9207055   Koewacht                 1:19.42     1:19.81       
   13.  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               1:18.96     1:21.78       
   14.  Jeroen de Putter              9204149   De Schelde               1:19.50     1:22.45       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                        Dames, 50m vrije slag                          Senioren Open
24.05.2010 - 12:08                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            30.15  Shanyra van Bambost                                              2002
Kringrecord            29.10  Marlie Braber                                                    1993
Kringrecord            28.37  Merel van der Ent                                                2007
Kringrecord            27.26  Manon Minneboo                                                   2008
Kringrecord            26.62  Manon Minneboo                                                   2009
Kringrecord            26.21  Manon Minneboo                                                   2010
Kringrecord            27.00  Melanie Bos                                                      1993
Kringrecord            28.46  Stephanie Rombout                                                2007
Kringrecord            26.43  Annabel Kosten                                                   1999
Kringrecord            27.88  Ryan Verplanke                                                   2004
Kringrecord            28.37  Kiki Myhrbro                                                     1994
Kringrecord            33.50  Therese de Munck                                                 2007
Kringrecord            34.33  Gabrielle Verdonk                                                2004
Kringrecord            34.46  Linda v.d. Ree                                                   2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              26.05       26.90       
    2.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              26.82       27.56       
    3.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              27.10       28.63       
    4.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom              28.74       29.04       
    5.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde                 28.00       29.66       
    6.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel              28.55       29.81       
    7.  Kelly Bergez                  9603132   Koewacht                   29.52       29.95       
    8.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders             28.89       30.06       
    9.  Joline Verhallen              9401404   De Honte                   30.00       30.13       
   10.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                   29.18       30.27       
   11.  Simone de Rijcke              9603452   Koewacht                   29.57       30.39       
   12.  Sophie Bonte                  9600976   Koewacht                   30.47       30.63  FJ 1 
   13.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo           29.85       30.63  FJ 2 
   14.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders             29.59       30.64       
   15.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo           29.95       30.68  FJ 1 
   16.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel              29.82       30.68  FJ 2 
   17.  Sabine van Waes               8503136   Koewacht                   29.15       30.91       
        Ilse van Noorden              9404104   De Bevelanders             30.06       30.91       
   19.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo           29.70       30.97       
   20.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                   29.33       32.01       
   21.  Femke Hiel                    9604014   Koewacht                   30.59       32.07       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                      Meisjes, 100m vrije slag                   Junioren 1 en later
24.05.2010 - 12:12                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:14.00  Marlie Braber                                                  1990
Kringrecord            1:09.18  Hinke Oosterhoff                                               2009
Kringrecord            1:06.72  Shanyra van Bambost                                            2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo         1:07.69     1:09.53       
    2.  Manon Aerssens                9900294   Scheldestroom            1:10.25     1:11.22       
    3.  Valerie Klaaijsen             9902988   Scheldestroom            1:14.48     1:13.15       
    4.  Nikita van den Ouden          9900622   Luctor et Emergo         1:13.27     1:15.10       
    5.  Lisa Davidse                  9800924   Luctor et Emergo         1:16.32     1:15.75       
    6.  Fleur Wijdeveld               9802592   De Bevelanders           1:15.02     1:16.98       
    7.  Daphne de Jonge               9802690   De Stormvogel            1:18.02     1:17.09       
    8.  Manon Scherbeijn              9800114   Scheldestroom            1:18.86     1:19.21       
    9.  Heleen de Lange               9902048   De Bevelanders           1:17.76     1:20.16       
   10.  Marloes van der Vlies         9802784   Luctor et Emergo         1:16.72     1:21.29       
   11.  Eline Bekkers                 9900740   De Stormvogel            1:18.82     1:21.37       
   12.  Elise de Kwaadsteniet         9802366   De Schelde               1:17.05     1:21.63       
   13.  Manon Molewijk                9801812   De Schelde               1:17.82     1:22.20       
   14.  Romy Bonte                    9800426   Koewacht                 1:18.62     1:24.63       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                      Jongens, 100m vlinderslag                      Junioren 1 en 2
24.05.2010 - 12:27                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:07.96  Bjorn Scherbeijn                                               2009
Kringrecord            1:05.99  Bjorn Scherbeijn                                               2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:02.60     1:04.88       
        Kring Record
    2.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:13.06     1:13.26       
    3.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:12.07     1:13.88       
    4.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:15.11     1:14.36       
    5.  Tom van Elsen                 9703009   De Stormvogel            1:22.77     1:17.46       
    6.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:16.06     1:18.18       
    7.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:19.61     1:21.76       
    8.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel            1:21.26     1:21.98       
    9.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:26.67     1:25.05       
   10.  Jasper van Riet               9604137   De Schelde               1:24.57     1:25.42       
   11.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde               1:26.74     1:28.58       
   12.  Sander de Hamer               9701541   Z&PC de Ganze            1:31.76     1:38.83       
   13.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            1:34.66     1:39.43       
   DIS  David Smeele                  9604869   Luctor et Emergo         1:15.64                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                        Meisjes, 100m rugslag                           Jeugd 1 en 2
24.05.2010 - 12:31                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:08.56  Sandra Temmerman                                               1995
Kringrecord            1:06.42  Judith Stap                                                    2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline van Moll                9503412   Luctor et Emergo         1:11.55     1:17.20       
    2.  Joline Verhallen              9401404   De Honte                 1:16.77     1:18.55       
    3.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:18.57     1:21.34       
    4.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:18.36     1:21.48       
    5.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:18.83     1:23.02       
    6.  Vivian Koopmanschap           9404010   De Stormvogel            1:19.12     1:23.51  FJ 1 
    7.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo         1:19.28     1:23.51  FJ 2 
    8.  Britt Wolterman               9503840   De Stormvogel            1:21.65     1:27.67       
    9.  Eline van der Werf            9404260   De Schelde               1:24.06     1:28.66       
   10.  Corline Meulmeester           9502244   De Stormvogel            1:23.34     1:28.84       
   11.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:19.86     1:29.45       
   12.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:20.82     1:31.12       
   13.  Tamara van de Plasse          9401492   SZ&PC De Bruinvis        1:20.45     1:31.52       
   DIS  Rieke Vermue                  9504820   De Bevelanders           1:16.98     1:19.70       
        RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:18.44                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                     Heren, 4 x 200m vrije slag                        Senioren Open
24.05.2010 - 12:46                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kring Estafetterecord   8:26.65  Luctor et Emergo              12006  Middelburg               2009
Kring Estafetterecord   8:26.65  Luctor et Emergo              12006  Middelburg               2009
Kring Estafetterecord   8:26.65  Luctor et Emergo              12006  Middelburg               2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         8:01.83     8:23.32       
        Kring Record
        Sonny Corré, 93                              Simon Edenburg, 93
        Bob Dalmeijer, 94                            Steven Uijl, 93
          2:03.19  8:23.32

    2.  De Schelde 1                            De Schelde               8:14.28     8:28.86       
        Kevin Hondsmerk, 88                          Tommy van Overmeeren, 84
        Cees van Houwelingen, 63                     Bas van Houwelingen, 92
          2:03.49  8:28.86

    3.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        8:43.84     9:04.82       
        Diego De Meyer, 95                           Alex Eversdijk, 90
        Angelo De Meyer, 92                          Roel Dellaert, 84
          2:16.22  9:04.82

    4.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            8:54.97     9:09.57       
        Joris Boekhorst, 91                          Robin Dellaert, 88
        Vincent Keijmel, 91                          Bjorn Scherbeijn, 96
          1:05.54  2:20.77  3:27.77  4:41.77  5:45.82  6:57.33  8:00.10  9:09.57

    5.  Koewacht 1                              Koewacht                 8:56.91     9:28.88       
        Roderick van Doeselaar, 92                   Sjoerd van de Poele, 95
        Christoph Bral, 92                           Arno van den Berghe, 71
          1:05.27  2:21.32  3:29.05  4:40.06  5:46.48  6:59.28  8:07.80  9:28.88

    6.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            8:55.32     9:35.96       
        Martijn Mechielsen, 90                       Levy Kort, 96
        Jeroen Dellebeke, 81                         Stefan Roovers, 91
          1:04.25  2:13.53  9:35.96

    7.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel           10:03.14    10:00.63       
        Pedro Mol, 96                                Jonathan Davidse, 97
        Tom van Elsen, 97                            Wouter Stap, 97
          2:28.58 10:00.63

    8.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           9:30.95    10:15.03       
        Dennis Boonman, 89                           Tibor Jansen, 94
        Remy van de Guchte, 83                       Arco Wagenvoort, 65
          1:11.62  2:53.91  3:50.86  5:21.27  6:32.77  7:53.77  9:00.22 10:15.03

    9.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom           10:04.54    10:26.12       
        Martijn Eggermont, 82                        Ruben de Koster, 86
        Sander Boidin, 92                            Rik Vanhijfte, 96
          2:26.44 10:26.12

   10.  SZ&PC De Bruinvis 2                     SZ&PC De Bruinvis       10:33.89    11:19.51       
        Niels van Geersaem, 97                       Sven Ivens, 93
        Gino van Geersaem, 94                        Robbert Dellaert, 83
          3:11.65 11:19.51


    BM  De Honte 1                              De Honte                10:22.38     9:59.79       
        Tom Erpelinck, 91                            Jorg Verhallen, 91
        Arno van Leuven, 96                          Wouter van Kerckhoven, 95
          1:04.64  2:17.13  9:59.79




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                      Dames, 5 x 50m vrije slag                        Senioren Open
24.05.2010 - 13:08                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kring Estafetterecord  2:35.30  De Stormvogel                  12010  Vlissingen               2006
Kring Estafetterecord  2:32.57  De Stormvogel                  12010  Vlissingen               2008
Kring Estafetterecord  2:25.79  De Stormvogel                  12010  Vlissingen               2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            2:23.34     2:23.72       
        Kring Record
        Jaimy Kort, 92                               Merel van der Ent, 93
        Savannah Leenheer, 96                        Manon Minneboo, 93
        Judith Stap, 93
            30.99  1:28.93  2:23.72

    2.  Koewacht 1                              Koewacht                 2:29.36     2:30.66       
        Kelly Bergez, 96                             Simone de Rijcke, 96
        Emelie Bral, 91                              Sabine van Waes, 85
        Sophie Bonte, 96
            30.14  2:30.66

    3.  De Honte 1                              De Honte                 2:31.98     2:30.91       
        Evi Erpelinck, 89                            Joline Verhallen, 94
        Emke Erpelinck, 90                           Iris Erpelinck, 93
        Linda Vink, 84
            30.23  1:31.60  2:30.91

    4.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           2:29.81     2:32.92       
        Miriam van Noorden, 91                       Ilse van Noorden, 94
        Manon Kloosterman, 97                        Larissa Jansen, 95
        Rieke Vermue, 95
            30.56  1:32.61  2:32.92

    5.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         2:30.40     2:34.75       
        Leonie Edenburg, 90                          Eline de Haard, 96
        Hinke Oosterhoff, 98                         Eline van Moll, 95
        Romy Hoogendijk, 96
            30.59  1:33.25  2:34.75

    6.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            2:35.83     2:38.10       
        Kirsten de Boevere, 93                       Rody Vanhijfte, 94
        Marlinda Eggermont, 85                       Rani Rootsaert, 95
        Nicky Vanhijfte, 92
            31.95  1:33.86  2:38.10

    7.  Koewacht 2                              Koewacht                      NT     2:40.31       
        Charlotte Bral, 96                           Sabina van Doeselaar, 89
        Anouk Meesen, 89                             Femke Hiel, 96
        Larissa Gelderland, 96
            31.29  1:43.47  2:40.31

    8.  De Schelde 1                            De Schelde               2:36.65     2:43.70       
        Anouk Molewijk, 95                           Dunya Luteijn, 94
        Bianca de Pooter, 92                         Josje van Houwelingen, 90
        Eline van der Werf, 94
            32.80  1:39.25  2:43.70

    9.  De stormvogel 2                         De Stormvogel                 NT     2:48.44       
        Britt Wolterman, 95                          Danique van Peenen, 92
        Corline Meulmeester, 95                      Liliane Solé, 92
        Vivian Koopmanschap, 94
            33.84  1:41.53  2:48.44

   10.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            2:50.72     2:51.03  FJ 1 
        Lotte Boone, 93                              Nadia van de Woestijne, 95
        Pauline Rootsaert, 92                        Manon Scherbeijn, 98
        Evelyn Verplanke, 81
            34.25  2:51.03

   11.  De Honte 2                              De Honte                 2:54.77     2:51.03  FJ 2 
        Laura Reijm, 95                              Simone van Kerckhoven, 97
        Amy Verhallen, 97                            Kirsten Niemeijer, 96
        Natasja de Roos-de Roover, 70
            33.10  1:43.40  2:51.03

   12.  Bruinvis 2                              SZ&PC De Bruinvis             NT     2:54.54       
        Daphne Wiskerke, 87                          Tamara van de Plasse, 94
        Manon Eversdijk, 94                          Cheyenne Scheffers, 95
        Suzanne Eversdijk, 92
            33.53  2:54.54

   13.  Koewacht 3                              Koewacht                      NT     2:54.73       
        Nadine Koster, 97                            Imke Bun, 98
        Xantina Romkes-le Clercq, 94                 Romy Bonte, 98
        Josine van Dorsselaer, 88
            35.57  1:42.95  2:54.73




SPLASH Meet Manager 2007Registered to ZC Koewacht