Nr. 33. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 34. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 35. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 36. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 2 en 3
Nr. 37. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 3 en 4
Nr. 38. Heren, 100m vrije slag  Senioren
Nr. 39. Heren, 100m vrije slag  Senioren 1 en 2
Nr. 40. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 1 en 2
Nr. 41. Dames, 100m rugslag  Senioren
Nr. 42. Dames, 100m rugslag  Senioren 1 en 2
Nr. 43. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 44. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 45. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 2 en 3
Nr. 46. Jongens, 100m rugslag  Junioren 3 en 4
Nr. 47. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 48. Heren, 5 x 50m vrije slag  Senioren Open


Zeeuwse Zomerkampioenschappen
Axel, 15. - 28.5.2010


3 - Zeeuwse Zomerkampioenschappen dag 322-5-2010 - 10:30


Programmanr. 33
22-5-2010 - 10:30
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten

Kringrecord Min 6
Kringrecord Jun 1
Kringrecord Jun 2
Kringrecord Jun 3
Kringrecord Jun 4
Kringrecord Jgd 1
Kringrecord Jgd 2
Kringrecord Sen 1
Kringrecord 19 - 23
Kringrecord 24 - 28
Kringrecord 29 - 33
Kringrecord 39 - 43
Kringrecord 44 - 48
2:45.14
2:30.95
2:21.52
2:21.26
2:20.67
2:20.13
2:18.81
2:17.45
2:12.51
2:18.34
3:00.16
2:43.75
2:28.13
Bjorn Scherbeijn
Bjorn Scherbeijn
Bjorn Scherbeijn
Bob Dalmeijer
Simon Edenburg
Bas van Houwelingen
Stefan de Die
Toby Aarnoutse
Kevin Hondsmerk
Charles Potin
Arjan Dekker
Jan Brink
Cees van Houwelingen
29-6-2008
20-6-2009
25-4-2010
20-6-2009
20-6-2009
12-6-2009
15-4-2004
24-5-2008
12-6-2009
24-5-2008
24-6-2000
28-5-2005
9-5-2010


RangTijd100m200m
1.Kevin Hondsmerk8801501De Schelde2:17.812:17.81
2.Bjorn Scherbeijn9600349Scheldestroom2:19.632:19.63
Kring Record
3.Sonny Corré9303615Luctor et Emergo2:21.392:21.39
4.Simon Edenburg9301567Luctor et Emergo2:23.092:23.09
5.Bas van Houwelingen9200563De Schelde2:29.002:29.00
6.Stefan Roovers9102753De Stormvogel2:31.882:31.88
7.Niels Suy9302967De Schelde2:33.362:33.36
8.Arco Wagenvoort6500989De Bevelanders2:34.112:34.11
9.Alex Eversdijk9000847SZ&PC De Bruinvis2:35.132:35.13
10.Christoph Bral9202391Koewacht2:35.852:35.85
11.Steven Uijl9304075Luctor et Emergo2:38.022:38.02
12.Cees van Houwelingen6300351De Schelde2:43.682:43.68
13.Roderick van Doeselaar9200261Koewacht2:44.052:44.05
14.Roel Dellaert8400447SZ&PC De Bruinvis2:50.002:50.00


Programmanr. 34
22-5-2010 - 10:37
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Kringrecord Jun 1
Kringrecord Jun 2
Kringrecord Jun 3
Kringrecord Jgd 1
Kringrecord Jgd 2
Kringrecord Sen 1
Kringrecord Sen 2
Kringrecord 18
Kringrecord 19 - 23
Kringrecord 24 - 28
Kringrecord 29 - 33
Kringrecord 34 - 38
Kringrecord 39 - 43
Kringrecord 44 - 48
2:25.81
2:16.56
2:17.14
2:13.04
2:08.75
2:10.52
2:12.50
2:12.15
2:05.67
2:19.92
2:20.50
2:38.56
3:07.06
3:07.52
Judith Stap
Judith Stap
Judith Stap
Judith Stap
Judith Stap
Judith Stap
Melanie Bos
Stephanie Rombout
Annabel Kosten
Ineke Goossens
Kiki Myhrbro
Therese de Munck
Yvonne vd Guchte
Yvonne vd Guchte
16-4-2005
21-4-2006
19-5-2007
24-5-2008
21-3-2009
25-3-2010
24-4-1993
6-12-2007
1-6-2000
16-5-2004
4-6-1994
21-4-2007
15-11-2003
12-11-2005


RangTijd100m200m
1.Judith Stap9302702De Stormvogel2:09.801:02.622:09.80
Kring Record
2.Manon Minneboo9301548De Stormvogel2:14.051:04.672:14.05
3.Merel van der Ent9303976De Stormvogel2:14.571:04.562:14.57
4.Josje van Houwelingen9001606De Schelde2:22.911:06.842:22.91
5.Larissa Jansen9500660De Bevelanders2:27.231:09.312:27.23
6.Iris Erpelinck9300236De Honte2:28.141:10.932:28.14
7.Marlinda Eggermont8500804Scheldestroom2:31.051:12.522:31.05
8.Rody Vanhijfte9400806Scheldestroom2:31.891:13.702:31.89
9.Jaimy Kort9205654De Stormvogel2:32.061:13.302:32.06
10.Sophie Bonte9600976Koewacht2:35.721:14.132:35.72
11.Sabine van Waes8503136Koewacht2:39.491:14.682:39.49
12.Kelly Bergez9603132Koewacht2:40.21FJ 11:14.932:40.21
13.Evi Erpelinck8901146De Honte2:40.21FJ 21:16.442:40.21
14.Anouk Meesen8902828Koewacht2:40.731:16.202:40.73
AFGEMLotte Dalmeijer9601166Luctor et Emergo


Programmanr. 35
22-5-2010 - 10:43
Jongens, 100m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten

Kringrecord Min 4
Kringrecord Min 5
Kringrecord Min 6
1:21.20
1:18.94
1:15.83
Kaj Scholt
Kaj Scholt
Philip van Moll
6-10-1996
5-10-1997
11-10-2009


RangIn.tijdTijd
1.Gideon van EeDe Schelde1:19.7698012251:22.94
2.Nander MeermanLuctor et Emergo1:23.9598012611:27.50
3.Jomme BruijnzeelDe Schelde1:24.1499007551:30.01
4.Ricardo LaufferLuctor et Emergo1:26.1798011571:30.56
5.Jason van BoomDe Schelde1:36.6098016951:36.46
6.Lein MulderDe Stormvogel1:35.6199022551:36.79
7.Jens IngelseLuctor et Emergo1:36.4899015331:39.59
8.Ruben de KrakerScheldestroom1:30.9698006391:39.71
9.Michael VrolijkScheldestroom1:33.8599005051:39.73
10.Romano de BruijneDe Schelde1:35.8198024171:43.52
11.Nicky BergezKoewacht1:35.0699005151:47.07
DISKalle van GemertDe Stormvogel1:24.8298012591:31.94
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISArjen HielKoewacht1:34.2198010231:38.90
RF - RF:  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISMika MathiaLuctor et Emergo1:32.2399010831:39.55
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMRobin DavidseLuctor et Emergo1:30.969900131


Programmanr. 36
22-5-2010 - 10:48
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 2 en 3
Resultaten

Kringrecord Jun 2
Kringrecord Jun 3
1:19.65
1:19.12
Savannah Leenheer
Savannah Leenheer
27-11-2009
23-4-2010


RangIn.tijdTijd
1.Savannah LeenheerDe Stormvogel1:17.4696030721:19.91
2.Larissa GelderlandKoewacht1:22.7896004761:24.52
3.Romy HoogendijkLuctor et Emergo1:21.3196012581:25.86
4.Manon KloostermanDe Bevelanders1:22.5097020821:26.26
5.Charlotte BralKoewacht1:23.1496002581:27.19
6.Amke BruijnzeelDe Schelde1:23.2797011781:29.45
7.Romy de BruijneDe Schelde1:26.9996026281:31.65
8.Eline de HaardLuctor et Emergo1:27.8396010041:31.85
9.Lore van RielScheldestroom1:29.3497010941:33.49
10.Kelly BergezKoewacht1:27.1896031321:34.42
11.Rowena de KokDe Stormvogel1:31.3396029081:34.49
12.Simone de RijckeKoewacht1:29.1296034521:35.24
13.Laura HermansScheldestroom1:28.7196006581:40.63
DISTulany de WildeDe Stormvogel1:25.729601002
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.


Programmanr. 37
22-5-2010 - 11:03
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 3 en 4
Resultaten

Kringrecord Jun 3
Kringrecord Jun 4
1:02.42
1:01.77
Bob Dalmeijer
Rene van Wallenburg
19-6-2009
5-12-2008


RangIn.tijdTijd
1.Bob DalmeijerLuctor et Emergo1:00.3294022031:03.51
2.Diego De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:05.4195004671:07.32
3.Sjoerd van de PoeleKoewacht1:07.8195002651:08.38
4.Cas van VorstenbosDe Schelde1:06.0394032411:08.45
5.Richard OskamDe Schelde1:08.4594021191:09.99
6.Christian de DieDe Schelde1:10.6195016351:11.68
7.Gijs ManhaveDe Schelde1:13.4794031991:15.68
8.Robin HermansScheldestroom1:13.8994009871:16.82
9.Robin NahonDe Bevelanders1:26.1694037331:21.79
10.Tibor JansenDe Bevelanders1:20.7294012431:22.91
11.Thijs de VriesScheldestroom1:21.1095024091:24.26
12.Sjakko BekkersDe Stormvogel1:23.5795015911:25.19
13.Tom van GilsLuctor et Emergo1:23.0095017991:25.72
NG.ZALaurens WesterweeleScheldestroom1:22.159402439
AFGEMKevin DickieDe Schelde1:26.829402071
AFGEMYoshua RijkScheldestroom1:18.979502407


Programmanr. 38
22-5-2010 - 11:07
Heren, 100m vrije slagSenioren
Resultaten

Kringrecord 19 - 23
Kringrecord 24 - 28
Kringrecord 29 - 33
Kringrecord 34 - 38
Kringrecord 39 - 43
Kringrecord 44 - 48
53.02
56.13
54.63
57.71
57.35
56.89
Toby Aarnoutse
Charles Potin
Leon Verhage
Cees van Houwelingen
Cees van Houwelingen
Cees van Houwelingen
19-4-2009
24-5-2008
7-5-1994
29-6-2002
24-5-2003
9-5-2010


RangIn.tijdTijd
1.Kevin HondsmerkDe Schelde51.78880150155.52
2.Cees van HouwelingenDe Schelde54.56630035157.90
3.Roel DellaertSZ&PC De Bruinvis55.07840044758.02
4.Niek de RidderLuctor et Emergo55.39880281958.06
5.Erwin van BovenDe Schelde57.52850034358.61
6.Tommy van OvermeerenDe Schelde56.7484028871:00.95
7.Charles PotinLuctor et Emergo56.5883017011:01.76
8.Bert van WaesKoewacht59.7478011791:01.94
9.Robin DellaertScheldestroom59.3888007451:02.79
10.Robbert DellaertSZ&PC De Bruinvis59.2483004771:03.38
11.Arco WagenvoortDe Bevelanders1:00.5765009891:03.53
12.Ruben de KosterScheldestroom1:02.4486017131:04.84
13.Martijn EggermontScheldestroom1:01.9182003951:05.69
14.Arno van den BergheKoewacht1:03.4371014571:05.98


Programmanr. 39
22-5-2010 - 11:21
Heren, 100m vrije slagSenioren 1 en 2
Resultaten

Kringrecord Sen 1
Kringrecord 19 - 23
53.16
53.02
Toby Aarnoutse
Toby Aarnoutse
27-4-2008
19-4-2009


RangIn.tijdTijd
1.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo55.79900487558.76
2.Martijn MechielsenDe Stormvogel59.66900193359.92
3.Stefan RooversDe Stormvogel59.8391027531:00.57
4.Alex EversdijkSZ&PC De Bruinvis58.0790008471:00.94
5.Tom ErpelinckDe Honte58.3091006071:01.33
6.Vincent KeijmelScheldestroom1:00.9291011691:02.52
7.Joris BoekhorstScheldestroom1:01.9291001631:03.18
8.Jorg VerhallenDe Honte1:01.2991046891:03.97
9.Mertijn LoofDe Schelde1:00.1190018531:05.08


Programmanr. 40
22-5-2010 - 11:25
Jongens, 100m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten

Kringrecord Jgd 1
Kringrecord Jgd 2
55.53
54.18
Bas van Houwelingen
Stefan de Die
23-5-2009
15-4-2004


RangIn.tijdTijd
1.Bas van HouwelingenDe Schelde53.48920056355.33
2.Sonny CorréLuctor et Emergo55.46930361557.55
3.Steven UijlLuctor et Emergo55.78930407557.75
4.Simon EdenburgLuctor et Emergo56.47930156757.97
5.Roderick van DoeselaarKoewacht55.46920026158.00
6.René van WallenburgLuctor et Emergo55.10920441359.08
7.Angelo De MeyerSZ&PC De Bruinvis58.4592035011:01.50
8.Niels SuyDe Schelde58.0493029671:02.19
9.Sven IvensSZ&PC De Bruinvis1:00.0493061651:02.37
10.Sander BoidinScheldestroom1:02.1892001111:04.64
11.Christoph BralKoewacht58.4092023911:05.27
12.Mark LegtersDe Schelde1:02.4093033611:06.38
13.Ole WickeKoewacht1:05.0592070551:08.76
14.Nico HuijssenDe Schelde1:07.5793036531:10.33


Programmanr. 41
22-5-2010 - 11:48
Dames, 100m rugslagSenioren
Resultaten

Kringrecord 18
Kringrecord 19 - 23
Kringrecord 24 - 28
Kringrecord 29 - 33
Kringrecord 34 - 38
Kringrecord 39 - 43
1:09.25
1:11.07
1:12.36
1:15.01
1:24.24
1:37.25
Josje van Houwelingen
Stephanie Rombout
Ineke Goossens
Ryan Verplanke
Therese de Munck
Jeanine Manhave-Faes
23-5-2009
7-12-2008
16-5-2004
19-5-2007
19-5-2007
2-6-2002


RangIn.tijdTijd
1.Josje van HouwelingenDe Schelde1:06.9190016061:11.29
2.Miriam van NoordenDe Bevelanders1:12.2391022901:14.99
3.Marlinda EggermontScheldestroom1:13.0685008041:16.23
4.Linda VinkDe Honte1:15.5584026021:18.09
5.Evi ErpelinckDe Honte1:14.0889011461:18.74
6.Emke ErpelinckDe Honte1:20.2790010261:21.43
7.Emelie BralKoewacht1:19.4391004301:23.77
8.Sabina van DoeselaarKoewacht1:19.2089009621:24.35
9.Sabine van WaesKoewacht1:18.1485031361:25.06
10.Daphne WiskerkeSZ&PC De Bruinvis1:25.1787047041:30.08FJ 1
11.Anouk MeesenKoewacht1:23.8089028281:30.08FJ 2
12.Dorien VasseurScheldestroom1:32.6487041641:33.46
13.Josine van DorsselaerKoewacht1:28.9088010401:36.37
AFGEMEvelyn VerplankeScheldestroom1:20.848101570


Programmanr. 42
22-5-2010 - 11:53
Dames, 100m rugslagSenioren 1 en 2
Resultaten

Kringrecord Sen 1
Kringrecord Sen 2
1:06.81
1:11.42
Judith Stap
Josje van Houwelingen
26-3-2010
24-5-2008


RangIn.tijdTijd
1.Judith StapDe Stormvogel1:03.8693027021:08.63FJ 1
2.Manon MinnebooDe Stormvogel1:06.3893015481:08.63FJ 2
3.Merel van der EntDe Stormvogel1:04.8293039761:09.56
4.Iris ErpelinckDe Honte1:11.3693002361:14.94
5.Jaimy KortDe Stormvogel1:16.4492056541:22.88
6.Nicky VanhijfteScheldestroom1:19.2392018061:23.70
7.Lotte BooneScheldestroom1:21.6693037101:25.16
8.Kirsten de BoevereScheldestroom1:23.0093000821:25.59
9.Liliane SoléDe Stormvogel1:23.1192060881:26.73
10.Danique van PeenenDe Stormvogel1:22.9292028881:30.71
11.Bianca de PooterDe Schelde1:27.2292027381:34.53


Programmanr. 43
22-5-2010 - 12:08
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Kringrecord Min 6
Kringrecord Jun 1
Kringrecord Jun 2
Kringrecord Jun 3
Kringrecord Jun 4
Kringrecord Jgd 1
Kringrecord Jgd 2
Kringrecord Sen 1
Kringrecord 19 - 23
Kringrecord 24 - 28
Kringrecord 29 - 33
Kringrecord 34 - 38
Kringrecord 39 - 43
Kringrecord 44 - 48
29.11
27.55
25.96
25.19
25.58
25.19
24.45
24.32
24.22
24.70
24.90
25.59
25.85
25.84
Bjorn Scherbeijn
Tom van Elsen
Bob Dalmeijer
Bob Dalmeijer
Bob Dalmeijer
Stefan de Die
Stefan de Die
Toby Aarnoutse
Toby Aarnoutse
Rudi Goudswaard
Leon Verhage
Cees van Houwelingen
Cees van Houwelingen
Cees van Houwelingen
12-10-2008
23-4-2010
5-12-2008
19-6-2009
23-4-2010
18-12-2003
15-4-2004
24-5-2008
23-5-2009
4-6-1994
29-5-1994
2-6-2002
24-5-2003
8-5-2010


RangIn.tijdTijd
1.Kevin HondsmerkDe Schelde23.59880150124.40
2.Bas van HouwelingenDe Schelde24.87920056325.36
3.Bob DalmeijerLuctor et Emergo25.06940220326.11
4.Cees van HouwelingenDe Schelde25.20630035126.28
5.Roel DellaertSZ&PC De Bruinvis25.42840044726.31
6.Roderick van DoeselaarKoewacht25.17920026126.50
7.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo25.45900487526.64
8.Niek de RidderLuctor et Emergo25.92880281926.82
9.Bjorn ScherbeijnScheldestroom26.59960034926.85
10.Christoph BralKoewacht26.10920239126.91
11.Erwin van BovenDe Schelde26.20850034326.94
12.René van WallenburgLuctor et Emergo25.58920441327.08
13.Simon EdenburgLuctor et Emergo26.09930156727.10
14.Ryan WoeiLuctor et Emergo26.16860438527.16
15.Bert van WaesKoewacht26.16780117927.32
16.Tommy van OvermeerenDe Schelde25.41840288727.38
17.Martijn MechielsenDe Stormvogel26.16900193327.41
18.Charles PotinLuctor et Emergo26.22830170127.42
19.Sander van NieuwenhuyzenDe Stormvogel26.08910425727.47
20.Robbert DellaertSZ&PC De Bruinvis26.10830047727.64
21.Tom ErpelinckDe Honte26.68910060728.00


Programmanr. 44
22-5-2010 - 12:11
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten

Kringrecord Min 4
Kringrecord Min 5
Kringrecord Min 6
1:12.80
1:07.77
1:04.21
Kevin de Jong
Casper Zwier
Yair Klazen
20-6-1999
7-12-2008
23-11-2002


RangIn.tijdTijd
1.Gideon van EeDe Schelde1:07.9798012251:09.13
2.Kalle van GemertDe Stormvogel1:11.5698012591:13.09
3.Ricardo LaufferLuctor et Emergo1:14.9098011571:13.28
4.Jomme BruijnzeelDe Schelde1:13.4599007551:13.75
5.Jens IngelseLuctor et Emergo1:19.4599015331:17.63FJ 1
6.Ruben de KrakerScheldestroom1:18.6098006391:17.63FJ 2
7.Nander MeermanLuctor et Emergo1:15.4498012611:18.58
8.Arjen HielKoewacht1:17.4698010231:19.69
9.Jeffrey CatsDe Bevelanders1:18.3298019371:19.74
10.Lein MulderDe Stormvogel1:15.7999022551:23.21
11.Michael VrolijkScheldestroom1:20.6599005051:23.39FJ 1
12.Jason van BoomDe Schelde1:18.7898016951:23.39FJ 2
13.Mika MathiaLuctor et Emergo1:22.1399010831:25.18
NG.ZARicardo van BelzenLuctor et Emergo1:20.519900403
AFGEMRobin DavidseLuctor et Emergo1:17.779900131
AFGEMRuden de RidderDe Stormvogel1:20.990001587


Programmanr. 45
22-5-2010 - 12:26
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 2 en 3
Resultaten

Kringrecord Jun 2
Kringrecord Jun 3
1:11.74
1:08.65
Maartje van Keulen
Judith Stap
19-6-1993
15-6-2007


RangIn.tijdTijd
1.Savannah LeenheerDe Stormvogel1:10.9796030721:12.59
2.Eline de HaardLuctor et Emergo1:14.1496010041:13.43
3.Larissa GelderlandKoewacht1:13.8596004761:18.21
4.Eva OyevaarZ&PC de Ganze1:14.8596022921:20.75
5.Manon KloostermanDe Bevelanders1:19.8497020821:20.77
6.Romy HoogendijkLuctor et Emergo1:17.2396012581:22.41
7.Sophie BonteKoewacht1:20.3696009761:22.93
8.Amke BruijnzeelDe Schelde1:20.6197011781:25.16
9.Kelly BergezKoewacht1:16.1596031321:25.29
10.Tessa EijkmanDe Schelde1:22.5197023161:26.60
11.Laura HermansScheldestroom1:27.9696006581:26.69
12.Rowena de KokDe Stormvogel1:24.9396029081:29.14
13.Femke HielKoewacht1:25.2596040141:30.40
14.Charlotte BralKoewacht1:25.6896002581:33.33
AFGEMLotte DalmeijerLuctor et Emergo1:19.509601166


Programmanr. 46
22-5-2010 - 12:30
Jongens, 100m rugslagJunioren 3 en 4
Resultaten

Kringrecord Jun 3
Kringrecord Jun 4
1:01.86
1:05.60
Bob Dalmeijer
Stefan de Die
21-6-2009
14-6-2002


RangIn.tijdTijd
1.Bob DalmeijerLuctor et Emergo1:00.6094022031:06.94
2.Diego De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:06.5495004671:08.80
3.Cas van VorstenbosDe Schelde1:06.5194032411:11.73
4.Christian de DieDe Schelde1:06.5995016351:11.96
5.Robin NahonDe Bevelanders1:10.0694037331:13.78
6.Gijs ManhaveDe Schelde1:11.5394031991:13.84
7.Robin HermansScheldestroom1:09.4894009871:16.56
8.Richard OskamDe Schelde1:11.3294021191:17.59
9.Sjoerd van de PoeleKoewacht1:12.4495002651:18.15
10.Tom van GilsLuctor et Emergo1:15.7895017991:22.21
11.Thijs de VriesScheldestroom1:15.8495024091:22.40
12.Tibor JansenDe Bevelanders1:16.6594012431:25.84
DISSjakko BekkersDe Stormvogel1:20.549501591
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZAKevin DickieDe Schelde1:13.959402071
AFGEMYoshua RijkScheldestroom1:19.749502407


Programmanr. 47
22-5-2010 - 12:45
Dames, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Kring Estafetterecords 8 - 14
Kring Estafetterecords 8 - 16
Kring Estafetterecords 8 - 19
9:26.67
9:21.21
9:21.21
De Stormvogel
De Stormvogel
De Stormvogel
12010
12010
12010
Vlissingen
Vlissingen
Vlissingen
15-6-2007
24-5-2008
24-5-2008


RangIn.tijdTijd
1.De Stormvogel 1De Stormvogel9:18.279:20.32
Kring Record
Manon Minneboo
Merel van der Ent
93
93
1:04.68
1:08.50
2:16.38
2:18.95
Jaimy Kort
Judith Stap
92
93
1:10.99
1:03.57
2:31.09
2:13.90
2.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo9:40.829:54.65
Romy Hoogendijk
Carmen de Ridder
96
88
1:10.87
1:07.97
2:28.21
2:23.11
Hinke Oosterhoff
Eline de Haard
98
96
1:14.83
1:09.69
2:36.89
2:26.44
3.De Honte 1De Honte9:49.1510:01.40
Evi Erpelinck
Emke Erpelinck
89
90
1:09.652:29.08Linda Vink
Iris Erpelinck
84
93
4.Scheldestroom 1Scheldestroom9:49.3810:10.07
Marlinda Eggermont
Rody Vanhijfte
85
94
1:07.62
1:11.69
2:23.56
2:29.88
Kirsten de Boevere
Rani Rootsaert
93
95
1:15.99
1:14.11
2:38.82
2:37.81
5.De Bevelanders 1De Bevelanders9:41.6510:17.72
Larissa Jansen
Miriam van Noorden
95
91
1:11.59
1:11.30
2:27.06
2:31.66
Ilse van Noorden
Manon Kloosterman
94
97
1:16.58
1:15.00
2:40.62
2:38.38
6.Koewacht 1Koewacht9:56.1610:43.67
Sophie Bonte
Larissa Gelderland
96
96
1:14.66
1:15.73
2:35.63
2:38.93
Kelly Bergez
Sabine van Waes
96
85
1:20.00
1:15.71
2:48.13
2:40.98
7.Koewacht 2Koewacht10:27.5310:50.66
Anouk Meesen
Sabina van Doeselaar
89
89
1:15.06
1:18.12
2:38.59
2:49.68
Femke Hiel
Simone de Rijcke
96
96
1:20.36
1:13.35
2:47.22
2:35.17
8.Scheldestroom 2Scheldestroom10:41.9311:17.72
Nicky Vanhijfte
Laura Hermans
92
96
1:17.91
1:21.21
2:41.51
2:49.58
Lotte Boone
Lore van Riel
93
97
1:20.12
1:27.74
2:48.99
2:57.64
AFGEMDe Schelde 1De Schelde10:12.45


Programmanr. 48
22-5-2010 - 13:07
Heren, 5 x 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Kring Estafetterecords 8 - 16
Kring Estafetterecords 8 - 18
Kring Estafetterecords 8 - 19
2:23.57
2:15.93
2:15.93
De Schelde
De Bevelanders
De Bevelanders
12007
12020
12020
Terneuzen
Kapelle
Kapelle
28-5-2005
19-5-2007
19-5-2007


RangIn.tijdTijd
1.De Schelde 1De Schelde2:06.142:07.47
Erwin van Boven
Kevin Hondsmerk
Bas van Houwelingen
85
88
92
26.17Tommy van Overmeeren
Cees van Houwelingen
84
63
2.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo2:07.642:09.81
Bob Dalmeijer
Niek de Ridder
Joeri van Wallenburg
94
88
90
René van Wallenburg
Sonny Corré
92
93
3.SZ&PC De Bruinvis 1SZ&PC De Bruinvis2:12.762:15.97
Angelo De Meyer
Diego De Meyer
Alex Eversdijk
92
95
90
27.47Robbert Dellaert
Roel Dellaert
83
84
4.De Stormvogel 1De Stormvogel2:13.522:18.32
Tom van Elsen
Martijn Mechielsen
Jeroen Dellebeke
97
90
81
27.65Stefan Roovers
Sander van Nieuwenhuyzen
91
91
5.Koewacht 1Koewacht2:18.052:18.66
Roderick van Doeselaar
Sjoerd van de Poele
Christoph Bral
92
95
92
26.33Arno van den Berghe
Bert van Waes
71
78
6.Luctor et Emergo 2Luctor et Emergo2:14.832:19.17
Steven Uijl
Simon Edenburg
Charles Potin
93
93
83
27.06Ryan Woei
Tom van Gils
86
95
7.Scheldestroom 1Scheldestroom2:17.092:19.54
Bjorn Scherbeijn
Martijn Eggermont
Robin Dellaert
96
82
88
27.00Joris Boekhorst
Ruben de Kraker
91
98
8.Scheldestroom 2Scheldestroom2:27.192:33.94
Vincent Keijmel
Robin Hermans
Sander Boidin
91
94
92
Laurens Westerweele
Thijs de Vries
94
95
9.De Bevelanders 1De Bevelanders2:24.842:35.91
Arco Wagenvoort
Robin Nahon
Tibor Jansen
65
94
94
28.70Jeffrey Cats
Remy van de Guchte
98
83
10.De Stormvogel 2De Stormvogel2:42.012:39.89
Kevin van Haaren
Wouter Stap
Kalle van Gemert
96
97
98
Jonathan Davidse
Levy Kort
97
96
11.De Honte 1De Honte2:40.062:41.58
Tom Erpelinck
Wouter van Kerckhoven
Jan van Acker
91
95
70
27.69Michael van Acker
Jorg Verhallen
97
91