Zeeuwse Zomerkampioenschappen
Axel (NED),    15. - 28.5.2010,    Lange baan (50m)

Nr. 17. Heren, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 18. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 2 en 3
Nr. 21. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 3 en 4    Nr. 22. Heren, 100m schoolslag, Senioren
Nr. 23. Heren, 100m schoolslag, Senioren 1 en 2    Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, Senioren    Nr. 26. Dames, 100m vlinderslag, Senioren 1 en 2
Nr. 27. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 28. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 6 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 3 en 4
Nr. 31. Dames, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 32. Heren, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                         Heren, 200m rugslag                           Senioren Open
16-5-2010 - 10:30                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            2:43.46  Kaj Scholt                                                     1998
Kringrecord            2:34.87  Bjorn Scherbeijn                                               2009
Kringrecord            2:23.29  Bjorn Scherbeijn                                               2010
Kringrecord            2:22.73  Bob Dalmeijer                                                  2009
Kringrecord            2:19.53  Bob Dalmeijer                                                  2010
Kringrecord            2:17.46  Stefan de Die                                                  2003
Kringrecord            2:13.88  Stefan de Die                                                  2004
Kringrecord            2:23.97  Kevin Hondsmerk                                                2007
Kringrecord            2:18.80  Rob Geervliet                                                  1981
Kringrecord            2:21.59  Charles Potin                                                  2008
Kringrecord            2:58.72  André Schutte                                                  2004
Kringrecord            2:33.14  Jan Brink                                                      2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               2:11.22     2:17.45       
          1:08.18  2:17.45
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               2:10.93     2:22.93       
          1:08.47  2:22.93
    3.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            2:17.33     2:25.06       
          1:10.15  2:25.06
    4.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            2:19.17     2:29.50       
          1:11.11  2:29.50
    5.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo         2:24.98     2:33.17       
          2:33.17
    6.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 2:20.02     2:33.78       
          1:12.94  2:33.78
    7.  Christian de Die              9501635   De Schelde               2:30.63     2:35.83       
          2:35.83
    8.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               2:30.27     2:37.59       
          1:17.51  2:37.59
    9.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        2:28.44     2:37.69       
          1:16.52  2:37.69
   10.  Erwin van Boven               8500343   De Schelde               2:31.49     2:39.11       
          1:17.52  2:39.11
   11.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            2:25.61     2:40.05       
          1:18.63  2:40.05
   12.  Arco Wagenvoort               6500989   De Bevelanders           2:32.90     2:42.19       
          1:17.72  2:42.19
   13.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         2:28.06     2:42.38       
          1:18.39  2:42.38
   14.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 2:26.12     2:47.82       
          1:13.08  2:47.82



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Dames, 400m vrije slag                          Senioren Open
16-5-2010 - 10:37                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            5:13.16  Tamarah Loppies                                                2000
Kringrecord            4:48.85  Judith Stap                                                    2006
Kringrecord            4:45.01  Judith Stap                                                    2007
Kringrecord            4:46.85  Judith Stap                                                    2008
Kringrecord            4:41.87  Judith Stap                                                    2009
Kringrecord            4:46.80  Marleen Knoester                                               1986
Kringrecord            4:46.91  Carmen de Ridder                                               2006
Kringrecord            4:43.40  Els van Haelst                                                 1987
Kringrecord            4:42.89  Stephanie Rombout                                              2009
Kringrecord            5:05.52  Ineke Goossens                                                 2004
Kringrecord            5:15.88  Thérèse de Munck                                               2002
Kringrecord            5:41.53  Therese de Munck                                               2007
Kringrecord            6:41.42  Yvonne v.d. Guchte                                             2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            4:28.40     4:34.51       
        Kring Record
          1:04.39  2:13.83  3:24.83  4:34.51
    2.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               4:42.53     5:03.88       
          1:09.65  2:27.90  3:46.78  5:03.88
    3.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           5:27.41     5:17.51       
          1:12.90  2:34.51  3:58.64  5:17.51
    4.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           5:12.58     5:18.73       
          1:14.26  2:35.34  3:57.92  5:18.73
    5.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            5:04.57     5:19.32       
          1:14.74  2:37.18  4:00.65  5:19.32
    6.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            5:06.05     5:24.49       
          1:13.81  2:36.52  2:59.95  5:24.49
    7.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            5:41.82     5:29.23       
          1:17.04  2:42.10  4:08.40  5:29.23
    8.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            5:41.85     5:43.66       
          1:20.19  2:48.66  4:18.38  5:43.66
    9.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            5:22.92     5:44.81       
          1:19.32  2:46.67  4:17.97  5:44.81
   10.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 5:28.46     5:44.94       
          1:17.37  2:46.51  4:17.12  5:44.94
   11.  Mette Wagenvoort              9702532   De Bevelanders           6:04.35     5:49.32       
          1:19.94  2:49.76  4:20.44  5:49.32
   12.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 5:12.76     5:53.62       
          1:22.12  2:52.46  4:24.12  5:53.62
   13.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            5:46.29     5:57.14       
          1:22.91  2:53.64  4:26.76  5:57.14
   14.  Sabina van Doeselaar          8900962   Koewacht                 5:42.77     6:00.74       
          1:20.24  2:52.54  4:26.64  6:00.74
 AFGEM  Danique van Peenen            9202888   De Stormvogel            5:16.14                   
 AFGEM  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel            5:37.12                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 100m schoolslag                   Minioren 6 en later
16-5-2010 - 10:49                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:31.00  Michiel Soolsma                                                1996
Kringrecord            1:27.25  Simon Edenburg                                                 2004
Kringrecord            1:19.36  Simon Edenburg                                                 2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjen Hiel                    9801023   Koewacht                 1:31.50     1:33.04       
    2.  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel            1:33.47     1:38.45       
    3.  Thijmen van de Beek           9901075   Koewacht                 1:39.36     1:39.80       
    4.  Ruben de Kraker               9800639   Scheldestroom            1:39.55     1:40.92       
    5.  Jomme Bruijnzeel              9900755   De Schelde               1:36.10     1:41.58       
    6.  Nander Meerman                9801261   Luctor et Emergo         1:39.89     1:43.33       
    7.  Michael Vrolijk               9900505   Scheldestroom            1:38.79     1:44.36       
    8.  Lein Mulder                   9902255   De Stormvogel            1:39.46     1:48.04       
    9.  Maurits Vermeulen             9804547   De Bevelanders           1:46.93     1:50.79       
   10.  Jens Ingelse                  9901533   Luctor et Emergo         1:45.13     1:52.92       
   11.  Ruden de Ridder               0001587   De Stormvogel            1:47.05     1:52.97       
   DIS  Ricardo Lauffer               9801157   Luctor et Emergo         1:39.52                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Gideon van Ee                 9801225   De Schelde               1:32.47     1:32.54       
        SD - SD:  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Jason van Boom                9801695   De Schelde               1:46.16     1:51.39       
        SA - SA:  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
 AFGEM  Robin Davidse                 9900131   Luctor et Emergo         1:41.73                   
 AFGEM  Daniël Waterman               9801337   Scheldestroom            1:43.36                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                        Meisjes, 100m rugslag                        Junioren 2 en 3
16-5-2010 - 10:55                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:10.49  Carolien de Milliano                                           1994
Kringrecord            1:10.43  Sandra Temmerman                                               1994
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         1:11.19     1:16.04       
    2.  Sophie Bonte                  9600976   Koewacht                 1:12.63     1:16.33  FJ 1 
    3.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:12.67     1:16.33  FJ 2 
    4.  Larissa Gelderland            9600476   Koewacht                 1:14.14     1:17.03       
    5.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders           1:14.61     1:18.76       
    6.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo         1:15.48     1:19.63       
    7.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:16.95     1:19.94       
    8.  Charlotte Bral                9600258   Koewacht                 1:16.76     1:21.18       
    9.  Simone de Rijcke              9603452   Koewacht                 1:19.14     1:21.97       
   10.  Kelly Bergez                  9603132   Koewacht                 1:18.10     1:25.46       
   11.  Laura Hermans                 9600658   Scheldestroom            1:21.12     1:27.24       
   12.  Tessa Eijkman                 9702316   De Schelde               1:22.93     1:29.88       
   13.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde               1:21.49     1:30.35       
   14.  Femke Hiel                    9604014   Koewacht                 1:23.84     1:33.74       
 AFGEM  Eva Oyevaar                   9602292   Z&PC de Ganze            1:17.92                   
 AFGEM  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel            1:23.82                   
 AFGEM  Vicky Vermeire                9600660   Scheldestroom            1:22.17                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m vrije slag                       Junioren 3 en 4
16-5-2010 - 11:09                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord              56.21  Bob Dalmeijer                                                  2009
Kringrecord              56.36  Sonny Corré                                                    2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo           54.93       55.61       
        Kring Record
    2.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde                 58.89     1:00.24       
    3.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:00.11     1:00.99       
    4.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:01.08     1:02.42       
    5.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:00.14     1:02.60       
    6.  Robin Nahon                   9403733   De Bevelanders           1:05.07     1:03.25       
    7.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                 1:01.30     1:03.32       
    8.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:00.84     1:03.86       
    9.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:01.59     1:03.94       
   10.  Tibor Jansen                  9401243   De Bevelanders           1:02.52     1:05.88       
   11.  Matthijs Berndsen             9400585   Z.V. Zeelandia           1:07.06     1:06.21       
   12.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:04.13     1:07.27       
   13.  Wouter van Kerckhoven         9503641   De Honte                 1:07.60     1:08.42       
   14.  Thijs de Vries                9502409   Scheldestroom            1:06.71     1:09.36       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 100m schoolslag                               Senioren
16-5-2010 - 11:13                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:09.42  Ronald van Ombergen                                            1994
Kringrecord            1:11.77  Rob Kluwen                                                     2000
Kringrecord            1:21.17  Eelco van Gemert                                               2003
Kringrecord            1:15.48  Cees van Houwelingen                                           2001
Kringrecord            1:14.46  Cees van Houwelingen                                           2003
Kringrecord            1:14.70  Cees van Houwelingen                                           2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:06.60     1:11.88       
    2.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               1:08.48     1:13.14       
    3.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:10.85     1:15.12       
    4.  Leon Wagter                   8803731   De Schelde               1:15.18     1:18.23       
    5.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         1:13.33     1:19.13       
    6.  Erwin van Boven               8500343   De Schelde               1:14.14     1:19.51       
    7.  Arco Wagenvoort               6500989   De Bevelanders           1:15.72     1:19.68       
    8.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders           1:17.29     1:21.64       
    9.  René van Oudenaarde           8301619   Z.V. Zeelandia           1:21.05     1:24.58       
   10.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:23.51     1:26.47       
   11.  Bert van Waes                 7801179   Koewacht                 1:21.64     1:27.17       
   12.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        1:23.00     1:28.39       
   13.  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom            1:26.15     1:32.41       
   14.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        1:21.73     1:35.55       
 AFGEM  Ruud Hamelink                 7700389   Koewacht                 1:19.96                   
 AFGEM  Yaus Lekatompessy             8702039   Luctor et Emergo         1:22.15                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 100m schoolslag                        Senioren 1 en 2
16-5-2010 - 11:27                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:05.41  Patrick Braam                                                  1987
Kringrecord            1:09.42  Ronald van Ombergen                                            1994
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        1:09.38     1:16.33       
    2.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         1:14.28     1:20.16       
    3.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:22.54     1:22.39       
    4.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 1:20.74     1:24.80       
    5.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:18.72     1:24.82       
    6.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:23.19     1:26.09       
    7.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            1:22.54     1:29.59       
    8.  Arjan van Boven               9000391   De Otters Axel           1:26.48     1:30.90       
    9.  Roel van Drongelen            9107449   De Honte                 1:28.89     1:34.61       
 AFGEM  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:20.04                   
 AFGEM  Sebastiaan Haak               9001073   De Otters Axel           1:29.27                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m schoolslag                          Jeugd 1 en 2
16-5-2010 - 11:32                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:07.90  Patrick Braam                                                  1985
Kringrecord            1:11.10  Sandy Pleijte                                                  1993
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:07.20     1:08.85       
        Kring Record
    2.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:06.67     1:10.14       
    3.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo         1:09.75     1:14.04       
    4.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                 1:10.73     1:15.18       
    5.  Sander Boidin                 9200111   Scheldestroom            1:17.73     1:20.26       
    6.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:14.39     1:20.70       
    7.  Angelo De Meyer               9203501   SZ&PC De Bruinvis        1:15.95     1:21.58       
    8.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 1:12.58     1:23.18       
    9.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:17.82     1:24.00       
   10.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         1:15.06     1:24.08       
   11.  Mark Legters                  9303361   De Schelde               1:20.94     1:27.53       
   12.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:21.20     1:29.53       
   13.  Aaron v d Broeke              9306155   Koewacht                 1:29.18     1:32.53       
   14.  Sven Ivens                    9306165   SZ&PC De Bruinvis        1:33.01     1:32.90       
 AFGEM  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               1:17.11                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 100m vlinderslag                              Senioren
16-5-2010 - 11:56                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:06.87  Stephanie Rombout                                              2007
Kringrecord            1:04.30  Annabel Kosten                                                 1999
Kringrecord            1:07.50  Ryan Verplanke                                                 2003
Kringrecord            1:07.26  Ryan Verplanke                                                 2007
Kringrecord            1:34.43  Ineke Bak                                                      2001
Kringrecord            1:35.31  Ineke Bak                                                      2007
Kringrecord            1:32.07  Linda v.d. Ree                                                 2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:08.48     1:10.35       
    2.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:15.02     1:13.12       
    3.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:09.16     1:14.34       
    4.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:10.73     1:15.06       
    5.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:14.59     1:16.73       
    6.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 1:17.76     1:19.55       
    7.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:14.42     1:21.79       
    8.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 1:16.85     1:23.66       
    9.  Sabine van Waes               8503136   Koewacht                 1:15.53     1:24.57       
   10.  Daphne Wiskerke               8704704   SZ&PC De Bruinvis        1:24.09     1:27.32       
   11.  Sabina van Doeselaar          8900962   Koewacht                 1:26.34     1:27.77       
   12.  Josine van Dorsselaer         8801040   Koewacht                 1:24.95     1:36.72       
   13.  Dorien Vasseur                8704164   Scheldestroom            1:42.23     1:46.62       
 AFGEM  Veronique Vasseur             8302026   Scheldestroom            1:26.38                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Dames, 100m vlinderslag                       Senioren 1 en 2
16-5-2010 - 12:01                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:05.83  Judith Stap                                                    2010
Kringrecord            1:06.14  Melanie Bos                                                    1993
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:04.70     1:06.02       
    2.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:08.18     1:08.11       
    3.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:06.48     1:08.38       
    4.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:19.73     1:21.63       
    5.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:18.86     1:25.25       
    6.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:21.38     1:26.16       
    7.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:23.54     1:28.27       
    8.  Manon van Geersdaele          9206908   De Schelde               1:27.55     1:31.11       
    9.  Enia Heyne                    9203644   De Honte                 1:28.33     1:31.37       
   10.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde               1:26.26     1:37.86       
   11.  Lotte Boone                   9303710   Scheldestroom            1:35.94     1:39.18       
 AFGEM  Danique van Peenen            9202888   De Stormvogel            1:24.91                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Heren, 200m schoolslag                          Senioren Open
16-5-2010 - 12:16                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            3:01.74  Simon Edenburg                                                 2005
Kringrecord            2:49.15  Simon Edenburg                                                 2006
Kringrecord            2:36.34  Simon Edenburg                                                 2007
Kringrecord            2:32.19  Simon Edenburg                                                 2008
Kringrecord            2:28.47  Simon Edenburg                                                 2009
Kringrecord            2:29.70  Patrick Braam                                                  1985
Kringrecord            2:32.10  Ronald van Ombergen                                            1990
Kringrecord            2:24.88  Patrick Braam                                                  1987
Kringrecord            2:37.01  Kevin Hondsmerk                                                2009
Kringrecord            2:41.44  Rob Kluwen                                                     2000
Kringrecord            2:52.61  Cees van Houwelingen                                           2002
Kringrecord            3:00.66  Cees van Houwelingen                                           2003
Kringrecord            2:45.58  Cees van Houwelingen                                           2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         2:27.01     2:35.51       
          1:14.52  2:35.51
    2.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            2:29.19     2:37.72       
          1:15.74  2:37.72
    3.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               2:31.70     2:38.18       
          1:15.51  2:38.18
    4.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        2:31.97     2:45.42       
          1:18.79  2:45.42
    5.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               2:33.67     2:47.81       
          1:18.79  2:47.81
    6.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               2:33.77     2:54.70       
          1:24.07  2:54.70
    7.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               2:37.52     2:57.56       
          1:24.92  2:57.56
    8.  Arco Wagenvoort               6500989   De Bevelanders           2:46.24     2:57.65       
          1:24.35  2:57.65
    9.  Angelo De Meyer               9203501   SZ&PC De Bruinvis        2:49.80     2:58.96       
          1:24.38  2:58.96
   10.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                 2:41.26     2:59.31       
          1:23.65  2:59.31
   11.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                 2:48.87     3:02.56       
          1:28.39  3:02.56
   12.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            2:46.58     3:03.61       
          1:28.07  3:03.61
   13.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 2:45.07     3:05.53       
          1:31.42  3:05.53
   14.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               2:49.87     3:16.13       
          1:33.36  3:16.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Jongens, 50m vlinderslag                   Minioren 6 en later
16-5-2010 - 12:23                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            37.14  Kevin de Jong                                                    1999
Kringrecord            33.69  Bjorn Scherbeijn                                                 2007
Kringrecord            32.01  Bjorn Scherbeijn                                                 2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ricardo Lauffer               9801157   Luctor et Emergo           36.48       35.86       
    2.  Gideon van Ee                 9801225   De Schelde                 36.42       36.32       
    3.  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel              37.48       37.31       
    4.  Ruden de Ridder               0001587   De Stormvogel              37.61       38.21       
    5.  Jomme Bruijnzeel              9900755   De Schelde                 37.14       38.91       
    6.  Jozua Leenheer                9902257   De Stormvogel              42.22       40.18       
    7.  Nick Soetmulder               9802403   De Schelde                 42.29       44.40       
    8.  Lein Mulder                   9902255   De Stormvogel              41.13       44.72       
    9.  Arjen Hiel                    9801023   Koewacht                   40.86       44.88  FJ 1 
   10.  Ruben de Kraker               9800639   Scheldestroom              42.02       44.88  FJ 2 
   11.  Nander Meerman                9801261   Luctor et Emergo           40.36       44.94       
   12.  Jacek Lemieszka               9901377   De Schelde                 42.64       45.27       
   DIS  Nicky Bergez                  9900515   Koewacht                   37.59                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Jason van Boom                9801695   De Schelde                 44.32                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Ricardo van Belzen            9900403   Luctor et Emergo           43.95                   
 AFGEM  Robin Davidse                 9900131   Luctor et Emergo           40.19                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m vrije slag                       Junioren 2 en 3
16-5-2010 - 12:36                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:03.60  Marlie Braber                                                  1993
Kringrecord            1:02.06  Judith Stap                                                    2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:03.91     1:05.59       
    2.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:03.19     1:05.87  FJ 1 
    3.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo         1:04.25     1:05.87  FJ 2 
    4.  Simone de Rijcke              9603452   Koewacht                 1:05.92     1:06.84       
    5.  Kelly Bergez                  9603132   Koewacht                 1:05.01     1:07.30       
    6.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders           1:07.50     1:07.91       
    7.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         1:03.55     1:09.96       
    8.  Sophie Bonte                  9600976   Koewacht                 1:05.28     1:10.94       
    9.  Femke Hiel                    9604014   Koewacht                 1:08.51     1:12.50       
   10.  Mette Wagenvoort              9702532   De Bevelanders           1:11.45     1:13.14       
   11.  Charlotte Bral                9600258   Koewacht                 1:09.28     1:14.18       
   12.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde               1:12.18     1:14.44       
   13.  Lisa Pieters                  9703364   De Bevelanders           1:12.13     1:15.16       
   14.  Larissa Gelderland            9600476   Koewacht                 1:08.95     1:20.60       
 AFGEM  Eva Oyevaar                   9602292   Z&PC de Ganze            1:08.51                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Jongens, 100m schoolslag                       Junioren 3 en 4
16-5-2010 - 12:40                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:09.34  Simon Edenburg                                                 2008
Kringrecord            1:08.66  Simon Edenburg                                                 2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:11.14     1:15.90       
    2.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         1:16.72     1:20.32       
    3.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                 1:16.69     1:20.41       
    4.  Tibor Jansen                  9401243   De Bevelanders           1:17.10     1:20.61       
    5.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:18.84     1:23.49       
    6.  Robin Nahon                   9403733   De Bevelanders           1:23.23     1:23.89       
    7.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:22.42     1:25.21       
    8.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:17.85     1:25.23       
    9.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:23.33     1:26.07  FJ 1 
   10.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:22.62     1:26.07  FJ 2 
   11.  Matthijs Berndsen             9400585   Z.V. Zeelandia           1:23.60     1:26.91       
   12.  Laurens Westerweele           9402439   Scheldestroom            1:25.61     1:31.12       
   13.  Kevin Dickie                  9402071   De Schelde               1:27.34     1:32.33       
   14.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:24.63     1:34.51       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Dames, 4 x 100m wisselslag                        Senioren Open
16-5-2010 - 12:55                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kring Estafetterecord  4:50.49  De Stormvogel                  12010  Vlissingen               2007
Kring Estafetterecord  4:35.46  De Stormvogel                  12010  Vlissingen               2009
Kring Estafetterecord  4:35.46  De Stormvogel                  12010  Vlissingen               2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:39.14     4:48.95       
        Merel van der Ent, 93                        Judith Stap, 93
        Savannah Leenheer, 96                        Jaimy Kort, 92
          1:09.42  2:31.96  3:39.25  4:48.95

    2.  De Honte 1                              De Honte                 4:51.67     4:55.76       
        Linda Vink, 84                               Iris Erpelinck, 93
        Emke Erpelinck, 90                           Evi Erpelinck, 89
          1:18.30  2:40.23  3:48.79  4:55.76

    3.  Koewacht 1                              Koewacht                 4:54.63     5:13.79       
        Sophie Bonte, 96                             Larissa Gelderland, 96
        Charlotte Bral, 96                           Kelly Bergez, 96
          1:16.70  5:13.79

    4.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:57.23     5:19.18       
        Miriam van Noorden, 91                       Larissa Jansen, 95
        Manon Kloosterman, 97                        Ilse van Noorden, 94
          1:19.97  2:48.14  4:09.33  5:19.18

    5.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:49.50     5:20.08       
        Lotte Dalmeijer, 96                          Hinke Oosterhoff, 98
        Romy Hoogendijk, 96                          Eline de Haard, 96
          1:21.29  5:20.08

    6.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            5:02.46     5:20.46       
        Nicky Vanhijfte, 92                          Rani Rootsaert, 95
        Rody Vanhijfte, 94                           Marlinda Eggermont, 85
          1:23.78  5:20.46

    7.  De Schelde 1                            De Schelde               4:59.99     5:23.65       
        Josje van Houwelingen, 90                    Willemijn Verhelst, 94
        Amke Bruijnzeel, 97                          Anouk Molewijk, 95
          1:14.15  2:44.64  4:09.97  5:23.65

    8.  De Honte 2                              De Honte                 5:32.40     5:44.06       
        Laura Reijm, 95                              Enia Heyne, 92
        Merel van Drongelen, 95                      Simone van Kerckhoven, 97
          1:27.67  5:44.06

    9.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        5:25.98     5:47.45       
        Tamara van de Plasse, 94                     Daphne Wiskerke, 87
        Manon Eversdijk, 94                          Suzanne Eversdijk, 92
          1:26.05  3:04.02  4:33.20  5:47.45

   10.  Koewacht 2                              Koewacht                 5:30.10     5:57.49       
        Sabina van Doeselaar, 89                     Simone de Rijcke, 96
        Nadine Koster, 97                            Femke Hiel, 96
          1:27.63  3:03.22  4:44.08  5:57.49

   11.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            5:30.10     5:59.60       
        Lotte Boone, 93                              Kirsten de Boevere, 93
        Laura Hermans, 96                            Veronique Vasseur, 83
          1:27.39  5:59.60




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Heren, 4 x 100m vrije slag                        Senioren Open
16-5-2010 - 13:07                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kring Estafetterecord  3:46.07  Luctor et Emergo               12006  Middelburg               2009
Kring Estafetterecord  3:46.07  Luctor et Emergo               12006  Middelburg               2009
Kring Estafetterecord  3:46.07  Luctor et Emergo               12006  Middelburg               2009
Kring Estafetterecord  4:05.89  De Schelde                     12007  Terneuzen                2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Schelde 1                            De Schelde               3:36.56     3:47.11       
        Kevin Hondsmerk, 88                          Tommy van Overmeeren, 84
        Bas van Houwelingen, 92                      Cees van Houwelingen, 63
            54.59  1:49.32  2:49.90  3:47.11

    2.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         3:41.21     3:50.56       
        Niek de Ridder, 88                           Steven Uijl, 93
        Joeri van Wallenburg, 90                     Bob Dalmeijer, 94
            59.17  3:50.56

    3.  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         3:44.29     3:56.24       
        Sonny Corré, 93                              René van Wallenburg, 92
        Simon Edenburg, 93                           Charles Potin, 83
            58.37  1:56.52  2:56.12  3:56.24

    4.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        3:51.70     4:04.26       
        Alex Eversdijk, 90                           Diego De Meyer, 95
        Angelo De Meyer, 92                          Roel Dellaert, 84
          1:02.13  4:04.26

    5.  Koewacht 1                              Koewacht                 3:54.90     4:08.02       
        Roderick van Doeselaar, 92                   Sjoerd van de Poele, 95
        Christoph Bral, 92                           Bert van Waes, 78
          1:00.99  2:02.29  3:05.64  4:08.02

    6.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            3:59.11     4:09.59       
        Bjorn Scherbeijn, 96                         Vincent Keijmel, 91
        Robin Dellaert, 88                           Martijn Eggermont, 82
            59.97  4:09.59

    7.  De Schelde 2                            De Schelde               3:54.59     4:10.18       
        Erwin van Boven, 85                          Niels Suy, 93
        Cas van Vorstenbos, 94                       Richard Oskam, 94
          1:00.18  2:03.00  3:05.82  4:10.18

    8.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:04.22     4:17.26       
        Stefan Roovers, 91                           Jeroen Dellebeke, 81
        Lennard Breel, 95                            Yannick Mol, 93
          1:01.35  2:10.30  3:15.32  4:17.26

    9.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:06.23     4:17.39       
        Arco Wagenvoort, 65                          Robin Nahon, 94
        Tibor Jansen, 94                             Dennis Boonman, 89
          1:03.76  4:17.39

   10.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            4:22.41     4:27.56       
        Wouter Stap, 97                              Levy Kort, 96
        Jonathan Davidse, 97                         Tom van Elsen, 97
          1:07.86  4:27.56

   11.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            4:07.88     4:33.12       
        Rik Vanhijfte, 96                            Joris Boekhorst, 91
        Sander Boidin, 92                            Robin Hermans, 94
          1:17.84  2:23.36  3:27.39  4:33.12

   12.  De Honte 1                              De Honte                 4:39.16     4:35.19       
        Tom Erpelinck, 91                            Roel van Drongelen, 91
        Jorg Verhallen, 91                           Wouter van Kerckhoven, 95
          1:02.15  4:35.19

   13.  SZ&PC De Bruinvis 2                     SZ&PC De Bruinvis        4:34.24     4:50.43       
        Gino van Geersaem, 94                        Sven Ivens, 93
        Niels van Geersaem, 97                       Robbert Dellaert, 83
          1:15.62  2:40.90  3:46.32  4:50.43

   14.  Scheldestroom 3                         Scheldestroom            4:26.25     4:52.27       
        Ruben de Koster, 86                          Ruben de Kraker, 98
        Laurens Westerweele, 94                      Thijs de Vries, 95
          1:04.58  2:20.26  3:41.78  4:52.27




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel