Nr. 57. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 58. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 59. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 60. Meisjes, 200m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 61. Meisjes, 200m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 62. Meisjes, 200m vrije slag  Senioren 1
Nr. 63. Dames, 200m vrije slag  Senioren 2
Nr. 64. Dames, 200m vrije slag  Senioren
Nr. 65. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 66. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 67. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 68. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4
Nr. 69. Jongens, 200m wisselslag  Jeugd 1
Nr. 70. Jongens, 200m wisselslag  Jeugd 2
Nr. 71. Heren, 200m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 72. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1
Nr. 73. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 2
Nr. 74. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 3
Nr. 75. Meisjes, 50m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 76. Meisjes, 50m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 77. Meisjes, 50m schoolslag  Senioren 1
Nr. 78. Dames, 50m schoolslag  Senioren 2
Nr. 79. Dames, 50m schoolslag  Senioren
Nr. 80. Jongens, 50m rugslag  Junioren 1
Nr. 81. Jongens, 50m rugslag  Junioren 2
Nr. 82. Jongens, 50m rugslag  Junioren 3
Nr. 83. Jongens, 50m rugslag  Junioren 4
Nr. 84. Jongens, 50m rugslag  Jeugd 1
Nr. 85. Jongens, 50m rugslag  Jeugd 2
Nr. 86. Heren, 50m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 87. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 88. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 89. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 90. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 91. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 92. Meisjes, 100m vlinderslag  Senioren 1
Nr. 93. Dames, 100m vlinderslag  Senioren 2
Nr. 94. Dames, 100m vlinderslag  Senioren
Nr. 95. Heren, 4 x 100m vrije slag  Junioren 1 en ouder


ZRO Kringkampioenschappen 2010 deel 1
Dordrecht, 15. - 16.5.2010


3 - ZRO Kringkampioenschappen 2010 sessie 316.5.10 - 13:00


Programmanr. 57
16.5.10 - 13:00
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Kim BuschMNC Dordrecht2:23.649801450FJ 11:09.702:22.86
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht2:23.979801320FJ 21:10.312:22.86
NIEUW KRINGRECORD !!
3.Brigitte SleekingMNC Dordrecht2:23.6798006161:11.842:27.69
4.Lilly de WitMNC Dordrecht2:31.0698034981:13.232:31.62
5.Cindy RkmanZPB H&L2:32.9398008581:12.112:33.24
6.Nilce Mendes BarbosaLAC2:35.4098002141:13.672:36.26
7.Charlotte EijkelenboomPoseidon'562:34.1698009561:15.302:36.73
8.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen2:47.2598018181:16.112:37.65
9.Esmee Buddenbergde Zeehond '732:38.1098003041:18.002:39.30
10.Cheyenne VisserWiekslag2:38.8398023181:15.682:39.46
11.Elize BoumanZPCNumansdorp2:50.8098006581:16.482:40.23
12.Kelsey TukkerPoseidon'562:41.7698011481:15.382:40.83
13.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht2:36.5898013221:17.252:43.38
14.Judith KleinjanDe Duck2:48.2398027101:19.592:45.23
15.Miranda van Valende Devel2:41.8698003461:20.472:50.54
16.Gwendoline KruitKZV de Lansingh2:51.4298020841:21.882:54.50
AFGEMPetra VisZVH3:19.359801240
AFGEMCindy van Seventerde Devel2:46.159801016
AFGEMSjaron van HulstACZ3:11.979803268


<< TOP >>
Programmanr. 58
16.5.10 - 13:10
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Joelle GeertsPoseidon'562:20.8997002061:08.402:22.54
2.Kelly de JongePoseidon'562:24.0597012101:09.782:25.48
3.Marije DinkelbergZV Vlaardingen2:28.2997031921:11.912:27.50
4.Daphne ScheurwaterWiekslag2:28.6197013721:11.282:30.03
5.Tess van PeltPoseidon'562:33.6497012141:11.162:30.89
6.Jasmijn PonssenMNC Dordrecht2:34.2597020201:13.482:33.10
7.Sanne Boelhouwerde Devel2:30.7397004321:13.252:36.84
8.Daphne van Antwerpende Devel2:38.1897004921:16.752:37.91
9.Laetitia BosveldPoseidon'562:36.8597002521:17.142:40.50
10.Samantha Boefde Zeehond '732:41.6597028401:17.202:42.23
11.Cheryl WesterbaanACZ2:39.2497024261:14.892:42.51
12.Eva CornelisseZPB H&L2:36.9797013361:17.812:45.83
13.Indah HijmansZOB'662:35.5497031521:18.472:46.36
14.Claudia van GalenZPCNumansdorp2:39.4997003821:17.962:48.15
15.Isobel MaddockACZ2:41.1897036441:18.392:48.57
16.Latona BaartDe Geul2:39.6797003781:12.292:55.50
AFGEMEmese RamstijnDe Geul2:42.629703090
NGSophia van MarenDe Geul2:44.709701428


<< TOP >>
Programmanr. 59
16.5.10 - 13:25
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Celine HoogendijkZV Vlaardingen2:11.2296015961:03.492:11.48
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Maaike de Waardde Zeehond '732:16.6796006041:05.052:11.68
3.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen2:17.479600790FJ 11:06.892:19.38
4.Marcella van der EntPoseidon'562:24.339600174FJ 21:05.532:19.38
5.Tamara van der SteenZV Vlaardingen2:23.8196051561:11.042:28.32
6.Linda PuntPoseidon'562:29.6096048421:09.772:28.80
7.Julia MijnsterDWF2:26.4896027421:12.442:32.63
8.Lesley HarlaarMNC Dordrecht2:32.6496016501:14.072:34.05
9.Debby KraaijeveldDWF2:33.3096013581:14.352:34.44
10.Céline VerhoefDe Duck2:29.2796044761:11.642:34.70
11.Anne de HeerDWF2:31.9496027361:15.502:35.62
12.Rianne TimmersKZV de Lansingh2:34.9896019361:16.952:39.39
13.Nina TourtonZPB H&L2:36.0096036121:15.022:40.30
14.Doris KragtenPCG2:32.3196023181:16.142:42.14
15.Zoë van der VeldenZPB H&L2:37.7796028621:21.122:46.35
16.Isabel SpitLAC2:31.6296047121:22.952:52.40
AFGEMLenneke BagijnDe Duck2:41.399604992


<< TOP >>
Programmanr. 60
16.5.10 - 13:35
Meisjes, 200m vrije slagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Kelly WiglevenPoseidon'562:12.7595000581:04.712:15.08
2.Lisanne van Velzende Zeehond '732:24.9695013181:09.872:23.81
3.Rosanne Ligtvoetde Devel2:14.7395012121:09.162:24.17
4.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht2:21.0995005541:08.902:26.30
5.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht2:29.2295033421:10.812:27.89
6.Emily van ErkACZ2:26.6995025741:11.482:33.77
7.Chantal van RikxoortWiekslag2:31.1895058021:11.792:33.94
8.Rilinda GelaKZV de Lansingh2:34.0895013941:17.012:40.22
9.Lise BeijleveldtACZ2:29.5195052361:17.862:47.45
10.Naomi van GoolKZV de Lansingh2:38.8695051661:19.392:48.48
NGCarmen MuilwijkDe Geul2:34.119502700


<< TOP >>
Programmanr. 61
16.5.10 - 13:40
Meisjes, 200m vrije slagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Tanja van EssenWiekslag2:12.6194046781:05.152:14.82
2.Dian KortleveWiekslag2:15.3794021321:05.832:16.60
3.Iris van den HeuvelDe Kempvis2:18.2994017321:07.292:18.91
4.Eva van EttenPoseidon'562:14.6594030441:07.402:21.93
5.Estrella WierikxZPCNumansdorp2:21.1294027121:09.762:25.28
6.Krista KostwinderDe Kempvis2:25.9594010581:09.752:28.38
7.Janiek de Boedzc De Schotejil2:25.9394033541:14.932:33.43
8.Melissa KoelewijnPoseidon'562:25.7294005021:13.952:35.95
9.Alinda DamsteegtWiekslag2:21.6894002221:16.732:39.34
10.Ingrid PootZV Vlaardingen2:34.8594041141:17.202:41.61


<< TOP >>
Programmanr. 62
16.5.10 - 13:50
Meisjes, 200m vrije slagSenioren 1
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Milou JulicherWiekslag2:08.4593013201:03.482:11.17
2.Mariska ScheelKZV de Lansingh2:08.5193063441:03.512:13.32
3.Kiki KlerksZV Vlaardingen2:12.6893017641:06.492:18.80
4.Lisa DeijlZOB'662:15.6193041081:07.202:23.26
5.Danica Koedootzc De Schotejil2:20.1393010341:09.092:23.37
6.Ellen HengstZV Vlaardingen2:26.3493058501:13.752:33.53
7.Sandra VermeulenDe Duck2:28.9993035221:14.802:34.82
8.Laura DonkZVH2:26.8793030741:16.542:35.45
AFGEMKimberley van BurenDe Duck2:36.789304136


<< TOP >>
Programmanr. 63
16.5.10 - 13:55
Dames, 200m vrije slagSenioren 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Vivianne van den BroekWiekslag2:10.5492003021:03.862:13.99
2.Naomi JulicherWiekslag2:17.1492026061:05.342:16.19
3.Esmee Koedootzc De Schotejil2:19.6292009641:06.902:19.88
4.Kayleigh WesterbaanACZ2:15.3592050541:08.422:24.77
5.Wendy de BruinZOB'662:24.4892063201:11.502:29.99
NGZarife GelaKZV de Lansingh2:28.129200584


<< TOP >>
Programmanr. 64
16.5.10 - 14:00
Dames, 200m vrije slagSenioren
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Tonia RuybroekPoseidon'562:13.6381012901:06.392:17.35
2.Nadya PutterZV Vlaardingen2:12.4583016301:07.362:18.27
3.Myrthe Lampede Devel2:20.5890022361:10.052:25.77
4.Renate ElversZPB H&L2:25.3891051941:10.262:27.86
5.Yana GavrilyukACZ2:25.1891081861:11.072:33.00
6.Aniek HuijsmanKZV de Lansingh2:25.9188019321:11.662:34.91
AFGEMSade DaalACZ2:19.368806594
NGSolé van LeenenZOB'662:23.109104354


<< TOP >>
Programmanr. 65
16.5.10 - 14:00
Jongens, 200m wisselslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Tim van der SteenZV Vlaardingen2:50.3997029612:44.35
2.Thomas VerhoevenDe Geul2:51.8097003112:50.31
3.Mike KouwenhovenWiekslag2:45.6197007252:50.53
4.Mike HoekDe Duck2:49.7397022292:50.66
5.Johan SpeksnijderRSW2:50.3597006492:51.02
6.Roberto Hogerwerfde Devel2:46.0997011832:54.01
7.Jeroen BestebreurZPCNumansdorp2:58.1597021812:59.45
8.Bas van HeesPoseidon'562:59.8697003073:03.09
9.Yanick UittenbogaardPoseidon'563:04.7597008413:09.53
10.Matthijs VijfhuizenZV de Gooye3:14.5797011933:32.68


<< TOP >>
Programmanr. 66
16.5.10 - 14:10
Jongens, 200m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Yamiko SteenhoekZOB'662:23.7896009872:28.62
2.Erik van LopikPCG2:28.1396034192:31.67
3.Jesse de WinDe Geul2:28.3896001912:32.89
4.Floyd van DuyvenbodeDe Kempvis2:34.2196003572:36.04
5.Mitchell van BaarleDe Kempvis2:39.6396003552:37.84
6.Ruben van ErkWiekslag2:41.5696043792:42.64
7.Jasper BergsenZOB'662:47.8096017092:45.52
8.Selim BarrahoLAC2:42.1096042492:46.44
9.Aron BroekhuizenPoseidon'562:37.7796005532:47.12
10.Boris SpieringZV Vlaardingen2:45.5096016812:49.09
11.Evert ZijllstraPoseidon'562:48.5196047732:52.93
12.Daan Clasenerde Devel2:50.0596008172:54.96
13.Leon de VriesZPB H&L2:46.1596033712:55.51
14.Ian van MullemZOB'662:54.1096025452:57.34
15.Bart ZijlstraPoseidon'562:57.0796047753:07.07
NGDaniel van Hillode Devel2:57.789603529


<< TOP >>
Programmanr. 67
16.5.10 - 14:20
Jongens, 200m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '732:17.2895022892:25.02
2.Lars SchoffelmeerZPCNumansdorp2:24.1095019072:27.45
3.Mike BravenboerPoseidon'562:28.2095002992:29.45
4.Melvin Prinsde Devel2:35.1795002012:31.42
5.Jordi 't MannetjeDe Kempvis2:37.3995027752:35.33
6.Tim MullerDe Geul2:31.7795010192:38.09
7.Koen JongejanZV de Gooye2:43.1995029452:38.37
8.Nick CleintuarZV Vlaardingen2:36.6195037812:40.30
9.Youri AppeljanZPCNumansdorp2:37.5995025672:40.52
10.Jelle MelissantZOB'662:36.0095013932:42.70
11.Tai Wei KanSCOM2:40.4695024172:43.32
12.Roy Bosde Devel2:45.9195002412:44.28
13.Mitchel BomKZV de Lansingh2:45.5295019452:48.23
DISSander AsjesLAC2:32.1395037872:27.97
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 68
16.5.10 - 14:25
Jongens, 200m wisselslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Alex CatsburgKZV de Lansingh2:16.8694047532:22.02
2.Max SpieringZV Vlaardingen2:21.0994021312:22.99
3.Rick de Waardde Zeehond '732:26.4194010952:25.61
4.Richard BestebreurZPCNumansdorp2:22.2294047972:28.80
5.Renco SloofPoseidon'562:32.2394001712:37.25
6.Kristian TrogrlicPoseidon'562:44.3494031792:42.73
7.Tyron GijsberthaACZ2:43.3694050772:49.19


<< TOP >>
Programmanr. 69
16.5.10 - 14:30
Jongens, 200m wisselslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Timo DinkelbergZV Vlaardingen2:11.2093007732:16.19
2.Giovanni den Oudende Devel2:16.8993008772:23.69
3.Joeri Prinsde Devel2:21.7093020372:24.73
4.Jasper de WinDe Geul2:21.0793012932:25.75
5.Romero HennepDe Kempvis2:29.6593049292:27.53
6.Timo LambregtsZPCNumansdorp2:31.9993028092:34.76
7.Walter TroostZOB'662:29.3493023472:35.88
8.Eldin Krijghzc De Schotejil2:48.3093028072:46.34


<< TOP >>
Programmanr. 70
16.5.10 - 14:35
Jongens, 200m wisselslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Victor PootZV Vlaardingen2:16.7492036512:16.74
2.Erik WegmanDe Kempvis2:17.8292014652:22.01
3.Robin IkingPCG2:24.7092005832:26.84
4.Niels MeijerZOB'662:27.6592035492:34.29
5.Stefan GrüdelbachLAC2:28.8492020732:34.46
6.Tim VerwestZV Vlaardingen2:29.4192046752:43.47


<< TOP >>
Programmanr. 71
16.5.10 - 14:35
Heren, 200m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Robbert DonkWiekslag2:10.9189007452:16.22
2.Mark BaarsPoseidon'562:15.4485000592:17.49
3.Martijn DolkMNC Dordrecht2:15.9489007372:21.31
4.Johnny den UilDWF2:14.9284022932:22.15
5.Nick van IngenMNC Dordrecht2:17.4588016472:22.98
6.Ralf van der PoelZV Vlaardingen2:19.2084017832:26.49
7.Egbert StolkZPB H&L2:19.4976008892:27.67
8.Haico WeijersZPCNumansdorp2:18.3388037592:32.86
AFGEMNol van ThullZOB'662:22.428001513
AFGEMRoderik MeijersZOB'662:22.268602063
NGTim PattipeiluhuRSW2:19.098902409


<< TOP >>
Programmanr. 72
16.5.10 - 14:45
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim BuschMNC Dordrecht37.73980145037.23
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Cindy RkmanZPB H&L37.92980085837.70
3.Nilce Mendes BarbosaLAC40.26980021440.80
4.Cheyenne VisserWiekslag42.38980231842.23
5.Brigitte SleekingMNC Dordrecht42.84980061642.27
6.Karlijn FokkeZPB H&L44.72980375642.47
7.Elize BoumanZPCNumansdorp42.68980065842.63
8.Trang Hoangde Devel45.11980026245.69
9.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht44.65980132046.40
10.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen44.72980181847.65
11.Judith KleinjanDe Duck46.40980271047.71
12.Charlotte EijkelenboomPoseidon'5645.11980095648.00
13.Lauri StolkDe Duck46.06980424848.07
14.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht49.41980132250.08
15.Sjaron van HulstACZ53.19980326854.77
AFGEMMinou van Seventerde Devel46.559801018
NGDiane VinkDe Geul48.819804000


<< TOP >>
Programmanr. 73
16.5.10 - 14:45
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Senna Polsde Zeehond '7337.68970001238.47
2.Joelle GeertsPoseidon'5637.30970020638.56
3.Laetitia BosveldPoseidon'5639.10970025240.94FJ 1
4.Esmeralda de ZwartZPB H&L40.89970387640.94FJ 2
5.Sara StefanovicPoseidon'5639.36970340641.10
6.Fenna de GrootDe Kempvis42.00970170641.91
7.Kelly de JongePoseidon'5641.28970121041.98
8.Joan Mande Devel42.06970307642.32
9.Indah HijmansZOB'6641.36970315242.64
10.Melissa Kievitzc De Schotejil41.72970190442.74
11.Claudia van GalenZPCNumansdorp42.30970038243.64
12.Marloes BoeleWiekslag43.48970107445.06FJ 1
13.Renske de VriesSCOM43.03970333045.06FJ 2
14.Sanne Boelhouwerde Devel43.23970043246.59
DISAimee de WerkPoseidon'5641.789701212
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZASteffie PeelenPoseidon'5643.429702168
AFGEMEva CornelisseZPB H&L43.859701336
AFGEMTugba IlgiliRSW47.149705440


<< TOP >>
Programmanr. 74
16.5.10 - 14:50
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Celine HoogendijkZV Vlaardingen35.91960159636.15
2.Nicky DeijlZOB'6635.41960136037.05FJ 1
3.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen36.92960079037.05FJ 2
4.Lesley HarlaarMNC Dordrecht37.41960165039.85
5.Marcella van der EntPoseidon'5638.92960017441.53
6.Julia MijnsterDWF40.97960274242.21
7.Judith de HeerDWF40.94960273842.51
8.Linda PuntPoseidon'5641.53960484242.97
9.Debby KraaijeveldDWF41.85960135843.45
10.Doris KragtenPCG41.73960231843.58
11.Céline VerhoefDe Duck42.53960447643.79
12.Anne de HeerDWF41.02960273643.80
13.Quinty TerlouwACZ45.81960324447.52
14.Ashley FernandesACZ49.98960541650.89
NGInge Taalde Devel41.389600120


<< TOP >>
Programmanr. 75
16.5.10 - 14:55
Meisjes, 50m schoolslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roos KettingZOB'6638.97950557638.06
2.Chantal van RikxoortWiekslag39.45950580239.16
3.Lise BeijleveldtACZ39.39950523639.86
4.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht40.39950334239.89
5.Rosanne Ligtvoetde Devel39.14950121241.04
6.Laura van der HeijdenACZ40.85950257641.05
7.Rilinda GelaKZV de Lansingh39.54950139441.15
8.Laura AdvocaatMNC Dordrecht41.89950298843.30
9.Iris RoskamDe Duck44.64950585445.70
DISSanne de Roode Devel41.909505164
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NGCarmen MuilwijkDe Geul39.849502700


<< TOP >>
Programmanr. 76
16.5.10 - 15:00
Meisjes, 50m schoolslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Estrella WierikxZPCNumansdorp33.36940271234.76
2.Francesca van DongenMNC Dordrecht35.95940298237.12
3.Alinda DamsteegtWiekslag37.80940022238.03
4.Melissa KoelewijnPoseidon'5637.01940050239.02
5.Celina GlimmerveenACZ41.96940419843.26FJ 1
6.Chiara LigthartKZV de Lansingh40.83940054243.26FJ 2
7.Ingrid PootZV Vlaardingen42.08940411444.05
8.Daniëlle de KleinDWF44.26940478649.11


<< TOP >>
Programmanr. 77
16.5.10 - 15:00
Meisjes, 50m schoolslagSenioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Karlien VeldscholteZPB H&L36.35930588038.55
2.Leontine GroeneveldtDe Duck38.49930352639.26
3.Lisa DeijlZOB'6636.31930410839.41
4.Eline van den HoekPCG40.59930450240.89
5.Laura DonkZVH39.68930307442.58
6.Sabine van HeterenDWF42.20930115043.77
7.Sandra VermeulenDe Duck42.02930352244.23


<< TOP >>
Programmanr. 78
16.5.10 - 15:00
Dames, 50m schoolslagSenioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vivianne van den BroekWiekslag34.16920030236.44
2.Lisa van Miltde Devel36.65920122837.80
3.Esmee Koedootzc De Schotejil37.39920096437.81
4.Wendy de BruinZOB'6639.59920632042.20
NGZarife GelaKZV de Lansingh36.459200584


<< TOP >>
Programmanr. 79
16.5.10 - 15:05
Dames, 50m schoolslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leonie vd LavoirZPCNumansdorp37.10850183437.95
2.Carly NoordermeerZOB'6637.21870298438.54
3.Tonia RuybroekPoseidon'5637.99810129039.46
4.Aniek HuijsmanKZV de Lansingh38.22880193239.63
5.Lieke HengstLAC39.19910804839.89
6.Yanicke StekelenburgZPCNumansdorp38.90900360640.93
7.Wendy MetsKZV de Lansingh39.18910517642.24
AFGEMSade DaalACZ39.188806594
AFGEMNatalie van der HoevenZV Vlaardingen36.578901786


<< TOP >>
Programmanr. 80
16.5.10 - 15:25
Jongens, 50m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike KouwenhovenWiekslag34.14970072534.96
2.Johan SpeksnijderRSW35.47970064935.39
3.Tim van der SteenZV Vlaardingen35.53970296135.92
4.Mike HoekDe Duck35.33970222936.20
5.Jesse de BreeZV Strijen39.67970071737.89
6.Thomas VerhoevenDe Geul38.30970031138.26
7.Jeroen BestebreurZPCNumansdorp38.83970218139.61
8.Marijn Redertzc De Schotejil38.59970133340.13
9.Yanick UittenbogaardPoseidon'5640.17970084140.38
10.Roberto Hogerwerfde Devel38.72970118340.61
11.Bas van HeesPoseidon'5639.22970030741.54
12.Matthijs VijfhuizenZV de Gooye41.86970119341.61
13.Thomas MandigersZOB'6643.59970266743.72
14.Kevin KingmaKZV de Lansingh42.09970055944.45


<< TOP >>
Programmanr. 81
16.5.10 - 15:30
Jongens, 50m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yamiko SteenhoekZOB'6631.48960098731.60
2.Jesse de WinDe Geul30.93960019131.87
3.Erik van LopikPCG32.33960341932.31
4.Ruben van ErkWiekslag32.91960437932.62
5.Selim BarrahoLAC32.41960424933.40
6.Mitchell van BaarleDe Kempvis33.92960035534.21
7.Floyd van DuyvenbodeDe Kempvis34.14960035734.90
8.Aron BroekhuizenPoseidon'5636.73960055336.10FJ 1
9.Leon de VriesZPB H&L34.99960337136.10FJ 2
10.Daan Clasenerde Devel36.82960081736.59
11.Jasper BergsenZOB'6634.32960170937.34
12.Dennis van WijngaardenKZV de Lansingh37.76960238537.63
13.Dylan Zwirsde Devel38.23960087938.51
14.Evert ZijllstraPoseidon'5637.86960477338.67
15.Ian van MullemZOB'6638.41960254539.91
16.Joey van der ValkZOB'6637.64960219141.18
AFGEMMatej Skelode Devel38.809603535
AFGEMMico Pavloviczc De Schotejil38.989600365


<< TOP >>
Programmanr. 82
16.5.10 - 15:35
Jongens, 50m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike BravenboerPoseidon'5630.25950029930.95
2.Koen JongejanZV de Gooye30.34950294531.39
3.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '7331.10950228931.56
4.Melvin Prinsde Devel31.52950020131.94
5.Sander AsjesLAC32.45950378732.73
6.Lars SchoffelmeerZPCNumansdorp31.53950190732.88
7.Tim MullerDe Geul31.56950101932.89
Jelle MelissantZOB'6632.76950139332.89
9.Jelmar HillebrinkMNC Dordrecht33.87950040134.31
10.Jordi 't MannetjeDe Kempvis33.40950277534.44FJ 1
11.Johnno PetersWiekslag32.52950129534.44FJ 2
12.Nick CleintuarZV Vlaardingen32.30950378134.50
13.Tai Wei KanSCOM33.86950241735.08
14.Mitchel BomKZV de Lansingh35.00950194536.76
15.Youri AppeljanZPCNumansdorp35.48950256737.52
16.Roy Bosde Devel36.52950024137.56
NG.ZAGillian WinterRSW36.159505449
AFGEMIvar VeldscholteZPB H&L34.479502657
NGBeau HagensteinDe Geul35.839505159


<< TOP >>
Programmanr. 83
16.5.10 - 15:40
Jongens, 50m rugslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom van de PutteMNC Dordrecht30.02940262530.25
2.Alex CatsburgKZV de Lansingh30.42940475332.02
3.Nick Outde Zeehond '7332.27940088132.14
4.Renco SloofPoseidon'5632.00940017133.36
5.Kristian TrogrlicPoseidon'5634.22940317934.42
6.Richard BestebreurZPCNumansdorp32.95940479734.97
7.Annegies van 't ZandZPB H&L33.87940154335.12
8.Tyron GijsberthaACZ34.26940507735.21
9.Marc AdvocaatMNC Dordrecht34.01940260335.34
10.Jeroen Taalde Devel37.30940038336.56
11.Stefan VermeulenDe Duck38.08940512340.40
12.Tu Hoangde Devel37.77940327541.34
13.Paco de VoogtDe Duck40.13940085942.03
AFGEMKoen RoobolLAC34.519403209


<< TOP >>
Programmanr. 84
16.5.10 - 15:45
Jongens, 50m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Timo DinkelbergZV Vlaardingen28.43930077329.38
2.Joeri Prinsde Devel30.05930203730.45
3.Romero HennepDe Kempvis30.89930492931.66
4.Jasper de WinDe Geul31.13930129332.29
5.Tarik FariaLAC32.34930422332.91
6.Timo LambregtsZPCNumansdorp32.61930280933.33
7.Sjoerd Rijperde Devel34.07930145334.89
8.Walter TroostZOB'6634.00930234736.13


<< TOP >>
Programmanr. 85
16.5.10 - 15:45
Jongens, 50m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Victor PootZV Vlaardingen29.93920365130.00
2.Erik WegmanDe Kempvis31.17920146531.17
3.Robin IkingPCG30.99920058332.42
4.Tim VerwestZV Vlaardingen33.20920467534.76
5.Niels MeijerZOB'6633.62920354936.15
6.Mitchell CoertZPB H&L34.63920405536.31


<< TOP >>
Programmanr. 86
16.5.10 - 15:45
Heren, 50m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark BaarsPoseidon'5628.79850005929.36
2.Robbert DonkWiekslag28.41890074529.46
3.Leen van der PlaatWiekslag29.00900229130.38
4.Martijn DolkMNC Dordrecht29.34890073730.46
5.Egbert StolkZPB H&L29.52760088930.80
6.Remi OuborgKZV de Lansingh29.35880261130.88
7.Haico WeijersZPCNumansdorp29.77880375931.68
8.Johnny den UilDWF29.80840229331.78
AFGEMNol van ThullZOB'6629.078001513
AFGEMLeander Noordijkzc De Schotejil30.928101221
AFGEMDex de VoogtDe Duck32.049102437


<< TOP >>
Programmanr. 87
16.5.10 - 15:50
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim BuschMNC Dordrecht1:12.2298014501:13.09
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Nilce Mendes BarbosaLAC1:21.4698002141:18.24
3.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht1:28.0998013201:23.62
4.Lilly de WitMNC Dordrecht1:25.6498034981:24.49
5.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen1:38.1298018181:28.10
6.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht1:30.5698013221:30.44
7.Esmee Buddenbergde Zeehond '731:35.7698003041:30.76
8.Veerle van DeursenWiekslag1:39.4098003561:31.55
9.Inge SchutLAC1:39.4498030521:34.11
10.Charlotte EijkelenboomPoseidon'561:33.6598009561:34.76
11.Judith KleinjanDe Duck1:42.3198027101:35.86
12.Trang Hoangde Devel1:41.3498002621:44.10
AFGEMCindy van Seventerde Devel1:35.459801016


<< TOP >>
Programmanr. 88
16.5.10 - 15:55
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daphne ScheurwaterWiekslag1:14.9097013721:16.08
2.Kelly de JongePoseidon'561:15.3797012101:17.33
3.Joelle GeertsPoseidon'561:16.1197002061:17.72
4.Indah HijmansZOB'661:16.1197031521:19.12
5.Tess van PeltPoseidon'561:23.7497012141:24.65
6.Laetitia BosveldPoseidon'561:18.8797002521:25.32
7.Aimee de WerkPoseidon'561:31.3797012121:26.99
8.Samantha Boefde Zeehond '731:25.6497028401:27.31
9.Romy IkingPCG1:31.8297002141:27.69
10.Sara StefanovicPoseidon'561:22.7497034061:28.73
11.Cheryl WesterbaanACZ1:26.1997024261:32.30
12.Eva CornelisseZPB H&L1:31.1997013361:33.37
13.Sanne Boelhouwerde Devel1:34.1597004321:41.04
14.Brenda van HulstACZ1:41.4197034621:43.29
15.Tugba IlgiliRSW1:40.3997054401:45.04


<< TOP >>
Programmanr. 89
16.5.10 - 16:00
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike de Waardde Zeehond '731:05.3896006041:07.55
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Marcella van der EntPoseidon'561:14.7396001741:12.17
3.Debby KraaijeveldDWF1:14.4396013581:13.68
4.Isabel SpitLAC1:13.9896047121:16.15
5.Nina TourtonZPB H&L1:25.1296036121:23.35
6.Tamara van der SteenZV Vlaardingen1:19.4496051561:25.10
7.Rianne TimmersKZV de Lansingh1:24.9096019361:26.01
8.Zoë van der VeldenZPB H&L1:28.9296028621:26.44
9.Julia MijnsterDWF1:26.3696027421:29.61
10.Lesley HarlaarMNC Dordrecht1:26.1796016501:31.09
11.Linda PuntPoseidon'561:22.5096048421:31.16
12.Judith de HeerDWF1:27.9296027381:32.01
13.Céline VerhoefDe Duck1:31.4896044761:36.85
14.Ashley FernandesACZ1:40.4496054161:50.80


<< TOP >>
Programmanr. 90
16.5.10 - 16:05
Meisjes, 100m vlinderslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelly WiglevenPoseidon'561:11.1795000581:14.74
2.Laura AdvocaatMNC Dordrecht1:12.0795029881:15.74
3.Liza HummelDe Kempvis1:13.3695019101:16.24
4.Rosanne Ligtvoetde Devel1:12.3695012121:19.35
5.Emily van ErkACZ1:20.0995025741:20.50
6.Chantal van RikxoortWiekslag1:24.5695058021:21.33
7.Roos KettingZOB'661:23.7395055761:22.12
8.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht1:20.9195005541:24.16
9.Naomi van GoolKZV de Lansingh1:28.4795051661:32.27
10.Laura van der HeijdenACZ1:27.1395025761:32.74


<< TOP >>
Programmanr. 91
16.5.10 - 16:10
Meisjes, 100m vlinderslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dian KortleveWiekslag1:09.2694021321:08.40
2.Tanja van EssenWiekslag1:09.8394046781:09.54
3.Sylvana KustersWiekslag1:08.9794034361:13.33
4.Estrella WierikxZPCNumansdorp1:10.9494027121:14.18
5.Alinda DamsteegtWiekslag1:15.8394002221:16.92
6.Eva van EttenPoseidon'561:15.1294030441:17.17
7.Chiara LigthartKZV de Lansingh1:19.0494005421:19.86
8.Melissa KoelewijnPoseidon'561:13.6694005021:20.62
9.Aure Lampede Devel1:17.0194000721:21.30
10.Janiek de Boedzc De Schotejil1:20.2694033541:23.29
11.Krista KostwinderDe Kempvis1:16.5194010581:23.45
12.Eline MolleDe Geul1:22.6394042761:26.63
13.Ingrid PootZV Vlaardingen1:28.5394041141:31.30
14.Celina GlimmerveenACZ1:28.8994041981:33.51
15.Daniëlle de KleinDWF1:28.6594047861:33.60


<< TOP >>
Programmanr. 92
16.5.10 - 16:15
Meisjes, 100m vlinderslagSenioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Milou JulicherWiekslag1:03.4393013201:05.17
2.Mariska ScheelKZV de Lansingh1:05.5493063441:06.21
3.Lisa DeijlZOB'661:11.5793041081:14.30
4.Karlien VeldscholteZPB H&L1:12.2793058801:18.67
5.Danica Koedootzc De Schotejil1:15.8793010341:22.08
6.Eline van den HoekPCG1:18.7693045021:22.52
7.Ellen HengstZV Vlaardingen1:18.1193058501:23.20
8.Laura DonkZVH1:19.9293030741:29.88
AFGEMSandra VermeulenDe Duck1:22.429303522
AFGEMLeontine GroeneveldtDe Duck1:29.839303526


<< TOP >>
Programmanr. 93
16.5.10 - 16:20
Dames, 100m vlinderslagSenioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Naomi JulicherWiekslag1:10.7992026061:10.77
2.Lisa van Miltde Devel1:12.2292012281:14.65
3.Esmee Koedootzc De Schotejil1:13.1892009641:15.96
4.Kayleigh WesterbaanACZ1:12.1692050541:20.39
DISWendy de BruinZOB'661:17.099206320
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZAVivianne van den BroekWiekslag1:04.139200302


<< TOP >>
Programmanr. 94
16.5.10 - 16:20
Dames, 100m vlinderslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tonia RuybroekPoseidon'561:09.2981012901:10.20
2.Nadya PutterZV Vlaardingen1:08.4583016301:10.74
3.Maryse Lampede Devel1:09.1787024581:12.67
4.Lieke HengstLAC1:13.1091080481:16.54
5.Myrthe Lampede Devel1:15.4690022361:21.16
6.Aniek HuijsmanKZV de Lansingh1:16.7888019321:22.80
7.Yana GavrilyukACZ1:17.4391081861:24.46
AFGEMSade DaalACZ1:11.868806594


<< TOP >>
Programmanr. 95
16.5.10 - 16:25
Heren, 4 x 100m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht3:41.453:46.36
Nick van Ingen
Martijn Dolk
88
89
54.96Tom van de Putte
Marc Catsburg
94
90
2.Wiekslag 1Wiekslag3:43.193:49.10
Johnno Peters
Marcel Noordermeer
95
90
1:00.38Leen van der Plaat
Robbert Donk
90
89
3.ZPCNumansdorp 1ZPCNumansdorp3:48.143:54.68
Timo Lambregts
Bram Piederiet
93
90
59.49Lars Schoffelmeer
Haico Weijers
95
88
4.Poseidon'56 1Poseidon'563:42.603:55.73
Mike Bravenboer
Kristian Trogrlic
95
94
59.64Martin Damsteegt
Mark Baars
90
85
5.De Lansingh 1KZV de Lansingh4:07.744:05.51
Remi Ouborg
Mitchel Bom
88
95
58.83Mark Huijsman
Rutger Dalm
90
90
6.zc De Schotejil 1zc De Schotejil4:01.044:07.07
Niels Albrechts
Glenn Mijnders
88
92
1:00.32Eldin Krijgh
Leander Noordijk
93
81
7.MNC Dordrecht 2MNC Dordrecht4:07.384:16.74
Wimar Lindenberg
Jelmar Hillebrink
96
95
1:03.66Joris Kraaijestein
Marc Advocaat
95
94
AFGEMZOB'66 1ZOB'663:47.27
NGLAC 1LAC3:57.46