Zomerkringkampioenschappen
Amersfoort (NED),    15. - 30.5.2010,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 1    Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 6. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 7. Heren, 50m vrije slag, 1991 en eerder    Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 10. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 11. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag, 1993 en eerder    Nr. 14. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 1
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 2    Nr. 16. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 3
Nr. 17. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 4    Nr. 18. Jongens, 200m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 19. Jongens, 200m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 20. Heren, 200m schoolslag, 1991 en eerder
Nr. 21. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 1    Nr. 22. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 2
Nr. 23. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 3    Nr. 24. Meisjes, 400m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 25. Meisjes, 400m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 26. Dames, 400m vrije slag, 1993 en eerder
Nr. 27. Jongens, 100m rugslag, Junioren 1    Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Junioren 2
Nr. 29. Jongens, 100m rugslag, Junioren 3    Nr. 30. Jongens, 100m rugslag, Junioren 4
Nr. 31. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 1    Nr. 32. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 2
Nr. 33. Heren, 100m rugslag, 1991 en eerder    Nr. 34. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 1
Nr. 35. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 2    Nr. 36. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 3
Nr. 37. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 38. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 39. Dames, 100m schoolslag, 1993 en eerder    Nr. 40. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 1
Nr. 41. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 2    Nr. 42. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 3
Nr. 43. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 4    Nr. 44. Jongens, 200m wisselslag, Jeugd 1
Nr. 45. Jongens, 200m wisselslag, Jeugd 2    Nr. 46. Heren, 200m wisselslag, 1991 en eerder
Nr. 47. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Junioren 3 en later    Nr. 48. Dames, 4 x 100m wisselslag, 1995 en eerder
Nr. 49. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Junioren 4 en later    Nr. 50. Heren, 4 x 100m vrije slag, 1993 en eerder
Nr. 51. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 1    Nr. 52. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 2
Nr. 53. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 3    Nr. 54. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 55. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 56. Dames, 50m schoolslag, 1993 en eerder
Nr. 57. Jongens, 50m rugslag, Junioren 1    Nr. 58. Jongens, 50m rugslag, Junioren 2
Nr. 59. Jongens, 50m rugslag, Junioren 3    Nr. 60. Jongens, 50m rugslag, Junioren 4
Nr. 61. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 1    Nr. 62. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 2
Nr. 63. Heren, 50m rugslag, 1991 en eerder    Nr. 64. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 1
Nr. 65. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 2    Nr. 66. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 3
Nr. 67. Meisjes, 200m rugslag, Jeugd 1    Nr. 68. Meisjes, 200m rugslag, Jeugd 2
Nr. 69. Dames, 200m rugslag, 1993 en eerder    Nr. 70. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 71. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 72. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 73. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 4    Nr. 74. Jongens, 200m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 75. Jongens, 200m vlinderslag, Jeugd 2    Nr. 76. Heren, 200m vlinderslag, 1991 en eerder
Nr. 77. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 78. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 79. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 80. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 1
Nr. 81. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 2    Nr. 82. Dames, 100m vlinderslag, 1993 en eerder
Nr. 83. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 1    Nr. 84. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 2
Nr. 85. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 3    Nr. 86. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 4
Nr. 87. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 88. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 89. Heren, 100m vrije slag, 1991 en eerder    Nr. 90. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 1
Nr. 91. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 2    Nr. 92. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 3
Nr. 93. Meisjes, 200m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 94. Meisjes, 200m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 95. Dames, 200m vrije slag, 1993 en eerder    Nr. 96. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 97. Heren, 4 x 200m vrije slag, 1993 en eerder    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 50m vrije slag                 Jongens Junioren 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming        29.86     1.          
    2.  Ruben, van Leeuwen            9704803 VZC E&P                  30.54     2.          
    3.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                   31.04     3.          
    4.  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn                 31.60     4.          
    5.  Bas, Giezeman                 9702285 ZC Zeist                 31.93     5.FJ 1      
    6.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                    31.93     6.FJ 2      
    7.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht             32.07     7.          
    8.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn                 33.95     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Damiën, de Groot              9603365 SG Vecht&Rijn            27.62     1.          
        Jun 2
    2.  Rick, Theijn                  9600325 ZC Zeist                 28.12     2.          
    3.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                  28.27     3.          
    4.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming        28.57     4.          
    5.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                   29.27     5.          
    6.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer                 30.36     6.          
    7.  Jules, Vermei                 9602469 ZC de Vuursche           31.42     7.          
    8.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                  31.62     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 50m vrije slag                 Jongens Junioren 3
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn                 26.75     1.          
    2.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                  27.57     2.          
    3.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn                 28.09     3.          
    4.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                    28.15     4.          
    5.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer                 28.17     5.          
    6.  Matthijs, Wilschut            9501679 GoSwim                   28.56     6.          
    7.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel      28.73     7.          
    8.  Denny, Vastenburg             9500927 ZC de Vuursche           28.92     8.          
 AFGEM  Yassine, Maniani              9501755 Z.V. Utrecht                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vrije slag                         Junioren 4
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust den Hommel      25.60     1.FJ 1      
        Jun 4
    2.  Jelle, Derksen                9400017 AZ&PC                    25.60     2.FJ 2      
    3.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                    26.02     3.          
    4.  Symen, Dogger                 9401119 De Zwoer                 28.30     4.FJ 1      
    5.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                   28.30     5.FJ 2      
    6.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                   29.39     6.FJ 1      
    7.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers           29.39     7.FJ 2      
    8.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien                33.23     8.          
 AFGEM  Tim, Hoogenkamp               9405299 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m vrije slag                            Jeugd 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn                 25.23     1.          
        Jgd 1
    2.  Jesper, de Jong               9300775 Aquarijn                 26.85     2.          
    3.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                  27.82     3.          
    4.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                    28.17     4.          
        Paul, Wijnbergen              9300621 Zwemlust den Hommel      28.17                 
        Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                   28.17                 
    7.  Jeroen, van Wilpen            9301333 ZC de Vuursche           28.37     7.          
    8.  Marvin, van den Breul         9302993 De Fuut                  30.08     8.          
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Frank, Wilschut               9302465 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m vrije slag                    Jongens Jeugd 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike, Marissen                9202187 AZ&PC                    24.53     1.          
    2.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC E&P                  25.16     2.          
    3.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                   26.51     3.          
    4.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                    26.74     4.          
    5.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                   27.46     5.          
    6.  Casper, Marelis               9203231 IJZPC                    28.08     6.          
    7.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                  31.90     7.          
    8.  Rick, van der Pal             9203321 De Fuut                  32.75     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 50m vrije slag                 senioren 1 en later
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joan, Kentrop                 8503575 SG Vecht&Rijn            25.50     1.          
    2.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel      25.86     2.          
    3.  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel      26.57     3.          
    4.  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                  26.73     4.          
    5.  Robbin, Boer                  8800345 De Haaien                26.93     5.          
    6.  Michiel, van Nesselrooij      9006877 Zwemlust den Hommel      27.94     6.          
    7.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers           28.05     7.FJ 1      
    8.  Peter, van den Dool           8704973 GoSwim                   28.05     8.FJ 2      
    9.  Martijn, Soesbergen           8902935 Zwemlust den Hommel      28.42     9.FJ 1      
   10.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien                28.42    10.FJ 2      
   11.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                  28.99    11.          
   12.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                    29.40    12.          
   13.  Rudi, Butselaar               8700577 GoSwim                   30.01    13.          
   DIS  Yelmar, van der Veer          8805237 GoSwim                            DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Martin, Koekkoek              8801913 ZC de Vuursche                  AFGEM          
 AFGEM  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Job, Nauta                    8902235 De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Ernst, Bouweriks              6401155 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 50m vlinderslag                         Junioren 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming        32.79     1.          
    2.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                    38.77     2.          
    3.  Marieke, van der Meulen       9803078 SG Vecht&Rijn            38.98     3.          
    4.  Eline, Hendriks               9802794 AZ&PC                    39.65     4.          
    5.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                    40.59     5.          
    6.  Romy, Kuus                    9802738 SG Vecht&Rijn            42.94     6.          
    7.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                  43.18     7.          
    8.  Sybel, Helm van               9803270 De Fuut                  46.65     8.          
 AFGEM  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 50m vlinderslag                         Junioren 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn                 31.28     1.          
    2.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn                 31.53     2.          
    3.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                  32.30     3.          
    4.  Marije, Verhofstadt           9701036 SG Vecht&Rijn            34.96     4.          
    5.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                    35.53     5.          
    6.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                    36.93     6.          
    7.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                  40.54     7.          
    8.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien                40.64     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Meisjes, 50m vlinderslag                         Junioren 3
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming        29.54     1.          
    2.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                    30.78     2.          
    3.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming        33.41     3.          
    4.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn                 33.73     4.          
    5.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                  34.20     5.          
    6.  Elles, Becker                 9600628 ZC Zeist                 34.87     6.          
    7.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien                35.15     7.          
    8.  Esmee, In der Maur            9601912 One Team Swimming        36.72     8.          
 AFGEM  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Meisjes, 50m vlinderslag                            Jeugd 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                    29.28     1.          
    2.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                  31.61     2.          
    3.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                    31.68     3.          
    4.  Kimberly, Passmore            9504312 De Fuut                  33.22     4.          
    5.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                  33.31     5.          
    6.  Suzanne, de Vries             9500628 AZ&PC                    33.36     6.          
    7.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                    33.70     7.          
    8.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn                 34.09     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Meisjes, 50m vlinderslag                            Jeugd 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                    29.24     1.          
    2.  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer                 33.05     2.          
    3.  Vivian, Ogundipe              9406828 AZ&PC                    34.04     3.          
    4.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn                 34.92     4.          
    5.  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche           36.59     5.          
    6.  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                   38.77     6.          
    7.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien                40.34     7.          
    8.  Helga, Koo                    9403462 De Haaien                45.26     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Dames, 50m vlinderslag                     Senioren 1 e.l.
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer                 30.83     1.          
    2.  Larissa, Brak                 8800572 AZ&PC                    30.98     2.          
    3.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                    32.19     3.          
    4.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC E&P                  32.80     4.          
    5.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                   32.87     5.FJ 1      
    6.  Niké, Beekes                  8900228 De Zwoer                 32.87     6.FJ 2      
    7.  Trudy, van den Brink          9301290 GoSwim                   34.07     7.          
    8.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming        34.48     8.          
    9.  Robin, Theijn                 9306890 ZC Zeist                 34.52     9.          
   10.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn                 34.53    10.FJ 1      
   11.  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                  34.53    11.FJ 2      
   12.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer                 34.77    12.          
   13.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien                34.89    13.          
   14.  Anne, van den Brink           8700588 GoSwim                   35.11    14.          
   15.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn                 36.69    15.          
   16.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers           36.77    16.          
 AFGEM  Willemijn, Nederlof           9203282 ZC de Vuursche                  AFGEM          
 AFGEM  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Jongens, 200m schoolslag                         Junioren 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming      3:03.80     1.          
          1:28.11  3:03.80
    2.  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn               3:16.27     2.FJ 1      
          1:32.48  3:16.27
    3.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht           3:16.27     3.FJ 2      
          1:34.07  3:16.27
    4.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  3:20.96     4.          
          1:36.37  3:20.96
    5.  Stefan, Klok                  9704559 One Team Swimming      3:43.86     5.          
          1:47.20  3:43.86
    6.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               3:46.37     6.          
          1:49.79  3:46.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 200m schoolslag                         Junioren 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                2:54.03     1.          
          1:23.28  2:54.03
    2.  Rick, Theijn                  9600325 ZC Zeist               2:56.41     2.          
          1:24.24  2:56.41
    3.  André, van Kleef              9602195 AZ&PC                  3:01.51     3.          
          1:27.42  3:01.51
    4.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  3:14.59     4.          
          1:34.90  3:14.59
    5.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               3:15.39     5.          
          1:33.49  3:15.39
    6.  Jules, Vermei                 9602469 ZC de Vuursche         3:31.38     6.          
          1:39.59  3:31.38
    7.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                 3:39.49     7.          
          1:42.56  3:39.49
   DIS  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                3:18.65    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:34.84  3:18.65
 AFGEM  Lorenzo, Missione             9602433 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Jongens, 200m schoolslag                         Junioren 3
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                2:46.73     1.          
          1:18.58  2:46.73
    2.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               2:55.80     2.          
          1:22.61  2:55.80
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               3:02.10     3.          
          1:25.95  3:02.10
    4.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  3:08.02     4.          
          1:29.92  3:08.02
    5.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    3:11.59     5.          
          3:11.59
    6.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer               3:21.45     6.          
          1:36.75  3:21.45
    7.  Marijn, Kruit                 9501483 IJZPC                  3:22.49     7.          
          1:35.33  3:22.49
    8.  Matthijs, Wilschut            9501679 GoSwim                 3:36.49     8.          
          1:42.82  3:36.49



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Jongens, 200m schoolslag                         Junioren 4
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                  2:40.61     1.          
          1:16.01  2:40.61
    2.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 2:56.54     2.          
          1:23.20  2:56.54
    3.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers         3:14.06     3.          
          1:32.10  3:14.06
    4.  Jeffrey, Tito                 9403875 GoSwim                 3:24.42     4.          
          1:37.59  3:24.42



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Jongens, 200m schoolslag                            Jeugd 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                  2:35.74     1.          
          1:16.74  2:35.74
    2.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 2:46.94     2.          
          1:20.41  2:46.94
    3.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                2:54.92     3.          
          1:23.92  2:54.92
    4.  Jeroen, van Wilpen            9301333 ZC de Vuursche         3:09.08     4.          
          1:30.39  3:09.08
    5.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  3:21.57     5.          
          1:35.98  3:21.57
    6.  Marvin, van den Breul         9302993 De Fuut                3:41.78     6.          
          1:46.20  3:41.78
 AFGEM  Frank, Wilschut               9302465 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Jongens, 200m schoolslag                            Jeugd 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 2:56.38     1.          
          1:24.53  2:56.38
    2.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                3:19.61     2.          
          1:35.36  3:19.61
    3.  Rick, van der Pal             9203321 De Fuut                3:26.33     3.          
          1:40.06  3:26.33



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Heren, 200m schoolslag                     Senioren 1 e.l.
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rob, van Vliet                8402459 AZ&PC                  2:45.08     1.          
          1:19.17  2:45.08
    2.  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                2:52.05     2.          
          1:21.87  2:52.05
    3.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              2:59.36     3.          
          1:26.04  2:59.36
    4.  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel    3:08.17     4.          
          1:27.75  3:08.17
    5.  Robbin, Boer                  8800345 De Haaien              3:20.56     5.          
          1:36.05  3:20.56
 AFGEM  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Job, Nauta                    8902235 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Meisjes, 400m vrije slag                         Junioren 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming      5:22.37     1.          
          1:15.21  2:39.77  4:03.25  5:22.37
    2.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                6:20.58     2.          
          1:30.27  3:08.77  4:48.80  6:20.58
    3.  Sybel, Helm van               9803270 De Fuut                6:26.50     3.          
          1:30.97  3:12.27  4:53.77  6:26.50
 AFGEM  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Rony, Honkoop                 9802888 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Meisjes, 400m vrije slag                         Junioren 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                4:51.92     1.          
          1:09.94  2:25.01  3:40.30  4:51.92
    2.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               5:02.44     2.          
          1:11.26  2:28.56  3:46.66  5:02.44
    3.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               5:09.76     3.          
          1:13.07  2:32.48  3:52.01  5:09.76
    4.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  5:19.42     4.          
          1:13.10  2:34.89  3:58.39  5:19.42
    5.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    5:41.27     5.          
          1:19.27  2:47.00  4:15.30  5:41.27
    6.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                5:51.31     6.          
          1:22.51  2:55.13  4:26.56  5:51.31
    7.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              6:05.58     7.          
          1:23.76  2:59.10  4:35.11  6:05.58
    8.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                  6:08.73     8.          
          1:23.10  2:58.26  4:35.92  6:08.73



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 400m vrije slag                         Junioren 3
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming      4:58.22     1.          
          1:11.11  2:28.28  3:44.46  4:58.22
    2.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               4:59.20     2.          
          1:11.07  2:28.42  3:44.70  4:59.20
    3.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      4:59.84     3.          
          1:11.28  2:27.84  3:45.31  4:59.84
    4.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 5:02.85     4.          
          1:11.09  2:28.69  3:46.97  5:02.85
    5.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  5:06.92     5.          
          1:10.17  2:28.17  3:47.63  5:06.92
    6.  Elles, Becker                 9600628 ZC Zeist               5:20.64     6.          
          1:13.40  2:36.37  3:59.56  5:20.64
    7.  Esmee, In der Maur            9601912 One Team Swimming      5:27.21     7.          
          1:14.56  2:39.03  4:04.06  5:27.21
    8.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                5:45.39     8.          
          1:19.78  2:48.27  4:19.82  5:45.39
 NG.ZA  Marese, Borgts                9600986 De Duinkikkers                  NG.ZA          
 NG.ZA  Anja, Daalhuizen              9602418 De Fuut                         NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Meisjes, 400m vrije slag                            Jeugd 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  4:43.77     1.          
          1:06.50  2:18.66  3:31.62  4:43.77
    2.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                  4:49.80     2.          
          1:07.67  2:21.39  3:36.08  4:49.80
    3.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                  4:53.44     3.          
          1:10.10  2:25.61  3:40.21  4:53.44
    4.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                5:05.33     4.          
          1:13.43  2:31.08  3:49.35  5:05.33
    5.  Zoë, van Zijl                 9500136 Aquarijn               5:12.81     5.          
          1:14.65  2:35.41  3:56.26  5:12.81
    6.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                5:17.46     6.          
          1:13.76  2:33.52  3:56.38  5:17.46
    7.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               5:22.75     7.          
          1:12.15  2:36.03  4:00.77  5:22.75
    8.  Kimberly, Passmore            9504312 De Fuut                5:57.99     8.          
          1:22.84  2:55.85  4:29.41  5:57.99



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Meisjes, 400m vrije slag                            Jeugd 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               5:04.32     1.          
          1:08.87  2:26.47  3:46.24  5:04.32
    2.  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche         6:22.14     2.          
          1:24.23  3:06.60  4:47.90  6:22.14



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Dames, 400m vrije slag                     Senioren 1 e.l.
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Verouden               9003948 AZ&PC                  4:23.91     1.          
          1:02.85  2:09.98  3:17.50  4:23.91
    2.  Malissa, van der Horst        9200810 Zwemlust den Hommel    4:36.61     2.          
          1:04.80  2:15.47  3:27.15  4:36.61
    3.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  4:38.92     3.          
          1:06.70  2:17.70  3:29.20  4:38.92
    4.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer               4:56.01     4.          
          1:09.73  2:24.38  3:39.83  4:56.01
    5.  Anne, van den Brink           8700588 GoSwim                 5:09.60     5.          
          1:12.41  2:31.47  3:51.08  5:09.60
    6.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 5:12.19     6.          
          1:12.22  2:32.28  3:52.07  5:12.19
    7.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      5:14.20     7.          
          1:13.11  2:33.16  3:54.34  5:14.20
    8.  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                5:18.52     8.          
          1:15.86  2:38.43  4:00.14  5:18.52
    9.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              5:21.27     9.          
          1:13.64  2:35.39  3:58.55  5:21.27
   10.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               5:26.16    10.          
          1:16.95  2:41.67  4:06.04  5:26.16
   11.  Trudy, van den Brink          9301290 GoSwim                 5:40.09    11.          
          1:18.86  2:45.73  4:14.94  5:40.09
   12.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                5:42.09    12.          
          1:16.43  2:42.80  4:11.92  5:42.09
   13.  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel    5:43.28    13.          
          1:20.22  2:47.32  4:16.16  5:43.28
   14.  Celeste, Kettler              9202408 Zwemlust den Hommel    5:47.30    14.          
          1:21.56  2:48.76  4:19.15  5:47.30
 AFGEM  Mirjam, Belderbos             8300128 Z.V. Utrecht                    AFGEM          
 AFGEM  Willemijn, Nederlof           9203282 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben, van Leeuwen            9704803 VZC E&P                1:16.87     1.          
    2.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 1:19.50     2.          
    3.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht           1:22.82     3.          
    4.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  1:24.53     4.          
    5.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               1:33.70     5.          
    6.  Stefan, Klok                  9704559 One Team Swimming      1:35.71     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  1:08.29     1.          
    2.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  1:09.12     2.          
    3.  Rick, Theijn                  9600325 ZC Zeist               1:12.29     3.          
    4.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      1:14.98     4.          
    5.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                 1:22.45     5.          
    6.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                1:23.30     6.          
    7.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                1:27.03     7.          
    8.  Jules, Vermei                 9602469 ZC de Vuursche         1:32.56     8.          
 AFGEM  Lorenzo, Missione             9602433 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Paul, Kastelein               9602103 One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 3
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               1:10.54     1.          
    2.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  1:12.16     2.          
    3.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                1:12.20     3.          
    4.  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer               1:13.05     4.          
    5.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               1:16.04     5.          
    6.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                1:16.38     6.          
    7.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    1:20.19     7.          
    8.  Marijn, Kruit                 9501483 IJZPC                  1:21.19     8.          
 AFGEM  Yassine, Maniani              9501755 Z.V. Utrecht                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Jongens, 100m rugslag                          Junioren 4
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                  1:07.26     1.          
    2.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                  1:11.04     2.          
    3.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust den Hommel    1:11.67     3.          
    4.  Symen, Dogger                 9401119 De Zwoer               1:14.59     4.          
    5.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 1:16.17     5.          
    6.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien              1:29.19     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Jongens, 100m rugslag                             Jeugd 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                1:11.33     1.          
    2.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 1:12.66     2.          
    3.  Jesper, de Jong               9300775 Aquarijn               1:16.64     3.          
    4.  Marvin, van den Breul         9302993 De Fuut                1:16.92     4.          
    5.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  1:22.02     5.          
    6.  Jeroen, van Wilpen            9301333 ZC de Vuursche         1:22.47     6.          
    7.  Ruben, de Boer                9301419 De Duinkikkers         1:23.80     7.          
    8.  Paul, Wijnbergen              9300621 Zwemlust den Hommel    1:29.14     8.          
 AFGEM  Frank, Wilschut               9302465 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Jongens, 100m rugslag                             Jeugd 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike, Marissen                9202187 AZ&PC                  1:01.29     1.          
    2.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC E&P                1:03.38     2.          
    3.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                 1:12.14     3.          
    4.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 1:17.94     4.          
    5.  Casper, Marelis               9203231 IJZPC                  1:17.96     5.          
    6.  Rick, van der Pal             9203321 De Fuut                1:24.86     6.          
    7.  Justin, Post                  9207009 De Fuut                1:29.83     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Heren, 100m rugslag                      Senioren 1 e.l.
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joan, Kentrop                 8503575 SG Vecht&Rijn          1:05.66     1.          
    2.  Yelmar, van der Veer          8805237 GoSwim                 1:06.30     2.          
    3.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                1:10.10     3.          
    4.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                  1:14.57     4.          
    5.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         1:14.96     5.          
    6.  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel    1:15.50     6.          
    7.  Robbin, Boer                  8800345 De Haaien              1:16.45     7.          
    8.  Martijn, Soesbergen           8902935 Zwemlust den Hommel    1:18.05     8.          
    9.  Michiel, van Nesselrooij      9006877 Zwemlust den Hommel    1:19.52     9.          
 AFGEM  Martin, Koekkoek              8801913 ZC de Vuursche                  AFGEM          
 AFGEM  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Ernst, Bouweriks              6401155 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Meisjes, 100m schoolslag                         Junioren 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming      1:29.94     1.          
    2.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer               1:35.01     2.          
    3.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                  1:40.36     3.          
    4.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  1:40.48     4.          
    5.  Eline, Hendriks               9802794 AZ&PC                  1:44.27     5.          
    6.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                1:48.47     6.          
    7.  Sybel, Helm van               9803270 De Fuut                1:53.30     7.          
   DIS  Romy, Kuus                    9802738 SG Vecht&Rijn                     DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Rony, Honkoop                 9802888 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Meisjes, 100m schoolslag                         Junioren 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  1:29.94     1.          
    2.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               1:30.11     2.          
    3.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                1:32.66     3.          
    4.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                  1:35.54     4.          
    5.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                1:35.97     5.          
    6.  Amy, Weijburg                 9700370 De Zwoer               1:36.94     6.          
    7.  Sarai, Leander                9700798 De Haaien              1:38.60     7.          
    8.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              1:41.67     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                   Meisjes, 100m schoolslag                         Junioren 3
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne, van Hoorn               9600664 One Team Swimming      1:24.67     1.          
    2.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  1:26.82     2.          
    3.  Lotte, Veldhuizen             9600190 De Haaien              1:30.85     3.          
    4.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 1:32.65     4.          
    5.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              1:32.75     5.          
    6.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               1:33.13     6.FJ 1      
    7.  Elles, Becker                 9600628 ZC Zeist               1:33.13     7.FJ 2      
    8.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                1:33.56     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                   Meisjes, 100m schoolslag                            Jeugd 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                  1:20.95     1.          
    2.  Suzanne, de Vries             9500628 AZ&PC                  1:23.22     2.          
    3.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                  1:25.96     3.          
    4.  Kimberly, Passmore            9504312 De Fuut                1:26.56     4.          
    5.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  1:32.17     5.          
    6.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               1:32.80     6.          
    7.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                1:32.90     7.          
    8.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                1:34.86     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 100m schoolslag                            Jeugd 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                  1:25.20     1.          
    2.  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn               1:32.02     2.          
    3.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien              1:34.33     3.          
    4.  Vivian, Ogundipe              9406828 AZ&PC                  1:38.68     4.          
    5.  Helga, Koo                    9403462 De Haaien              1:40.12     5.          
    6.  Kaylee, Wittebrood            9407098 GoSwim                 1:40.32     6.          
    7.  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche         1:40.67     7.          
    8.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                1:44.98     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Dames, 100m schoolslag                     Senioren 1 e.l.
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Verouden               9003948 AZ&PC                  1:14.04     1.          
    2.  Larissa, Brak                 8800572 AZ&PC                  1:18.82     2.          
    3.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer               1:23.66     3.          
    4.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               1:25.91     4.          
    5.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC E&P                1:28.67     5.          
    6.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              1:28.81     6.          
    7.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         1:28.87     7.          
    8.  Vita, Schipper                9301858 GoSwim                 1:29.70     8.          
    9.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn               1:31.37     9.          
   10.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                1:31.46    10.          
   11.  Niké, Beekes                  8900228 De Zwoer               1:33.56    11.          
   12.  Annika, van Dijk              9207096 ZC Zeist               1:33.72    12.          
   13.  Charlotte, Anraad             9307588 ZC Zeist               1:35.94    13.          
   14.  Celeste, Kettler              9202408 Zwemlust den Hommel    1:41.24    14.          
 AFGEM  Lilianne, van der Dussen      9000936 ZC de Vuursche                  AFGEM          
 AFGEM  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming      2:43.28     1.          
          2:43.28
    2.  Ruben, van Leeuwen            9704803 VZC E&P                2:49.10     2.          
          2:49.10
    3.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht           2:49.23     3.          
          2:49.23
    4.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 2:56.30     4.          
          2:56.30
    5.  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn               2:58.35     5.          
          2:58.35
    6.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  2:59.38     6.          
          2:59.38
    7.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               3:26.66     7.          
          3:26.66
    8.  Rick, Paardekooper            9701321 VZC E&P                3:40.90     8.          
          3:40.90



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                   Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                  2:31.81     1.          
          2:31.81
    2.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      2:32.81     2.          
          2:32.81
    3.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  2:32.94     3.          
          2:32.94
    4.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                2:36.51     4.          
          2:36.51
    5.  Damiën, de Groot              9603365 SG Vecht&Rijn          2:52.52     5.          
          2:52.52
    6.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               2:58.81     6.          
          2:58.81
   DIS  Jules, Vermei                 9602469 ZC de Vuursche                    DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                           DIS          
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).
 AFGEM  Paul, Kastelein               9602103 One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                   Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 3
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                2:31.29     1.          
          2:31.29
    2.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  2:31.77     2.          
          2:31.77
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               2:36.11     3.          
          2:36.11
    4.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               2:38.73     4.          
          2:38.73
    5.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer               2:47.19     5.          
          2:47.19
    6.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                2:56.47     6.          
          2:56.47
    7.  Marijn, Kruit                 9501483 IJZPC                  2:58.07     7.          
          2:58.07
   DIS  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer               3:02.61    DIS          
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          3:02.61
 AFGEM  Yassine, Maniani              9501755 Z.V. Utrecht                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                   Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 4
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle, Derksen                9400017 AZ&PC                  2:23.60     1.          
          2:23.60
    2.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                  2:24.37     2.          
          2:24.37
    3.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                  2:29.81     3.          
          2:29.81
    4.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 2:39.24     4.          
          2:39.24
    5.  Symen, Dogger                 9401119 De Zwoer               2:46.23     5.          
          2:46.23
    6.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                 2:49.33     6.          
          2:49.33
    7.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien              3:14.59     7.          
          3:14.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                   Jongens, 200m wisselslag                            Jeugd 1
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn               2:22.78     1.          
          2:22.78
    2.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                  2:25.82     2.          
          2:25.82
    3.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                2:35.83     3.          
          2:35.83
    4.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 2:36.48     4.          
          2:36.48
    5.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  2:55.37     5.          
          2:55.37
    6.  Paul, Wijnbergen              9300621 Zwemlust den Hommel    2:58.12     6.          
          2:58.12
   DIS  Jeroen, van Wilpen            9301333 ZC de Vuursche                    DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Frank, Wilschut               9302465 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                   Jongens, 200m wisselslag                            Jeugd 2
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike, Marissen                9202187 AZ&PC                  2:15.57     1.          
          2:15.57
    2.  Robbin, van Kilsdonk          9200685 GoSwim                 2:33.07     2.          
          2:33.07
    3.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 2:35.77     3.          
          2:35.77
    4.  Casper, Marelis               9203231 IJZPC                  2:37.06     4.          
          2:37.06
    5.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                  2:40.45     5.          
          2:40.45



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                    Heren, 200m wisselslag                     Senioren 1 e.l.
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rob, van Vliet                8402459 AZ&PC                  2:25.20     1.          
          2:25.20
    2.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                2:32.90     2.          
          2:32.90
    3.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              2:36.24     3.          
          2:36.24
    4.  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel    2:39.21     4.          
          2:39.21
    5.  Johann, Kaemingk              9001441 ZC Zeist               2:41.50     5.          
          2:41.50
    6.  Michiel, van Nesselrooij      9006877 Zwemlust den Hommel    2:42.96     6.          
          2:42.96
 AFGEM  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Martin, Koekkoek              8801913 ZC de Vuursche                  AFGEM          
 AFGEM  Job, Nauta                    8902235 De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                 Meisjes, 4 x 100m wisselslag                  Junioren 3 e.e.
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      4:55.73     1.          
        Jamilla, van Veen, 96                     Femke, Remmits, 96
        Anne, van Hoorn, 96                       Lisanne, vd Lelij, 96
          1:14.39  2:40.26  3:47.67  4:55.73

    2.  Aquarijn 1                            Aquarijn               5:07.09     2.          
        Denise, Schulpen, 97                      Shannon, Mommersteeg, 97
        Vera, Willers, 96                         Linda, Kamperman, 96
          1:13.40  2:48.07  4:01.39  5:07.09

    3.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  5:21.26     3.          
        Laura, Moolenaar, 96                      Jasmin, Lotfolahian, 97
        Sedona, de Keijzer, 96                    Manon, Broeze, 97
          1:12.12  2:41.07  4:12.15  5:21.26

    4.  De Fuut 1                             De Fuut                5:32.56     4.          
        Marloes, Langerveld, 97                   Amy, de Langen, 97
        Melissa, Smienk, 96                       Anja, Daalhuizen, 96
          1:29.10  3:03.77  4:20.68  5:32.56

    5.  De Haaien 1                           De Haaien              6:00.68     5.          
        Cynthia, Siebrand, 96                     Marlies, Noteboom, 97
        Lotte, Veldhuizen, 96                     Karlijn, Veldhuizen, 97
          1:19.46  2:54.46  4:40.12  6:00.68

    6.  AZ&PC 2                               AZ&PC                  6:08.77     6.          
        Chiara, van Winsum, 98                    Sophie, Brouwer, 98
        Esmee, Morel, 98                          Eline, Hendriks, 98
          1:28.96  3:14.94  4:45.87  6:08.77




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                  Dames, 4 x 100m wisselslag                      Jeugd 1 e.l.
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  4:38.80     1.          
        Claire, de Winter, 94                     Rachelle, Visser, 95
        Larissa, Brak, 88                         Lieke, Verouden, 90
          1:09.86  2:30.04  3:38.29  4:38.80

    2.  AZ&PC 2                               AZ&PC                  4:51.80     2.          
        Iris, Pijtak, 93                          Shireen, Post, 95
        Suzanne, de Vries, 95                     Milou, Schraverus, 95
          1:11.07  2:35.01  3:48.81  4:51.80

    3.  Aquarijn 1                            Aquarijn               5:06.64     3.          
        Zoë, van Zijl, 95                         Michelle, Geisler, 95
        Iris, Selten, 92                          Mette, Bijeman, 95
          1:18.21  2:44.64  4:03.89  5:06.64

    4.  De Fuut 1                             De Fuut                5:09.55     4.          
        Iris, van Beek, 93                        Aranka, Schouten, 95
        Kimberly, Passmore, 95                    Demelsa, Kreuger, 95
          1:22.97  2:50.26  4:05.84  5:09.55

    5.  De Zwoer 1                            De Zwoer               5:10.76     5.          
        Sigrid, Dogger, 92                        Rianne, Weijburg, 94
        Suzanne, Lange, 92                        Niké, Beekes, 89
          1:17.59  2:41.56  4:01.31  5:10.76

 AFGEM  ZC de Vuursche 1                      ZC de Vuursche                  AFGEM          
        Jessica, Algra, 94                        Lilianne, van der Dussen, 90
        Disney, van der Dussen, 95                Sanne, Jansen, 95




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                 Jongens, 4 x 100m vrije slag                  Junioren 4 e.e.
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  3:55.41     1.          
        Twan, Boot, 96                            Huub, van Houwelingen, 94
        Rikus, de Lange, 94                       Jelle, Derksen, 94
          1:00.64  1:59.91  2:58.07  3:55.41

    2.  De Fuut 1                             De Fuut                4:23.51     2.          
        Daan, Roordink, 95                        Rick, Smit, 96
        Jeroen, Essink, 95                        Valentijn, Stolk, 96
          1:00.92  2:11.02  3:21.29  4:23.51

    3.  De Zwoer 1                            De Zwoer               4:24.60     3.          
        Auke, Koops, 95                           Tim, Douma, 95
        Symen, Dogger, 94                         Sven, Dogger, 96
          1:02.50  2:07.41  3:18.50  4:24.60

    4.  AZ&PC 2                               AZ&PC                  4:25.37     4.          
        Daniël, Buijs, 96                         André, van Kleef, 96
        Mitchell, van Winsum, 95                  Martijn, Bartels, 96
          1:02.28  2:04.68  3:16.21  4:25.37

    5.  GoSwim 1                              GoSwim                 4:25.42     5.          
        Matthijs, Wilschut, 95                    Joren, Harms, 94
        Merijn, Huiberts, 96                      Erik, Wilmes, 94
          1:05.47  2:14.41  3:22.34  4:25.42

    6.  Aquarijn 1                            Aquarijn               4:42.31     6.          
        Sjoerd, Murk, 95                          Michael, den Oudsten, 97
        Joshua, Verkuil, 97                       Donny, van den Bosch, 95
          1:05.53  2:29.27  3:40.52  4:42.31

 AFGEM  ZC de Vuursche 1                      ZC de Vuursche                  AFGEM          
        Anthony, Brouwer, 96                      Jules, Vermei, 96
        Jelle, Baron, 96                          Denny, Vastenburg, 95




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                  Heren, 4 x 100m vrije slag                      Jeugd 1 e.l.
15.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  3:55.22     1.          
        Mike, Marissen, 92                        Mark, Pijtak, 90
        Jeroen, v.d. Bos, 92                      Rob, van Vliet, 84
            54.22  1:53.86  2:56.22  3:55.22

    2.  GoSwim 1                              GoSwim                 4:06.10     2.          
        Jean Maurice, van Zoelen, 92              Robbin, van Kilsdonk, 92
        Peter, van den Dool, 87                   Yelmar, van der Veer, 88
          1:02.14  2:04.69  3:04.74  4:06.10

   DIS  De Fuut 1                             De Fuut                           DIS          
        AO - Niet gerechtigd gestart .
        Len, ter Hart, 91                         Rick, van der Pal, 92
        Mark, Zwart, 79                           Daniel, Langerveld, 93
            59.70




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                    Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming        40.29     1.          
    2.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer                 42.04     2.          
    3.  Romy, Kuus                    9802738 SG Vecht&Rijn            43.20     3.          
    4.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                    44.15     4.          
    5.  Kim, Vastenburg               9801506 ZC de Vuursche           46.29     5.          
    6.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                    47.68     6.          
    7.  Beau, Monné                   9801886 SG Vecht&Rijn            49.24     7.          
    8.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                  49.66     8.          
 AFGEM  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                    Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                    37.81     1.          
    2.  Sarai, Leander                9700798 De Haaien                41.77     2.FJ 1      
    3.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                    41.77     3.FJ 2      
    4.  Karlijn, Veldhuizen           9700224 De Haaien                42.75     4.          
    5.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien                43.09     5.          
        Amy, de Langen                9702046 De Fuut                  43.09                 
    7.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                  43.67     7.          
    8.  Amy, Weijburg                 9700370 De Zwoer                 44.69     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                    Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 3
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne, van Hoorn               9600664 One Team Swimming        38.00     1.          
    2.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                    38.55     2.          
    3.  Melissa, Smienk               9603004 De Fuut                  39.38     3.          
    4.  Elles, Becker                 9600628 ZC Zeist                 40.69     4.          
    5.  Anja, Daalhuizen              9602418 De Fuut                  41.48     5.          
    6.  Lotte, Veldhuizen             9600190 De Haaien                41.53     6.          
    7.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn                 43.14     7.          
    8.  Esmee, In der Maur            9601912 One Team Swimming        44.47     8.          
 AFGEM  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                    Meisjes, 50m schoolslag                            Jeugd 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                    37.28     1.          
    2.  Suzanne, de Vries             9500628 AZ&PC                    37.54     2.          
    3.  Kimberly, Passmore            9504312 De Fuut                  37.96     3.          
    4.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                  39.05     4.          
    5.  Renée, van den Berg           9502680 GoSwim                   40.07     5.          
    6.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn                 40.69     6.          
    7.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                  42.00     7.          
    8.  Amber, Lauwers                9504926 ZC Zeist                 45.43     8.          
 AFGEM  Marije, Harlé                 9504316 De Zwoer                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                    Meisjes, 50m schoolslag                            Jeugd 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien                41.39     1.          
    2.  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer                 41.45     2.          
    3.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC E&P                  43.10     3.          
    4.  Vivian, Ogundipe              9406828 AZ&PC                    43.17     4.          
    5.  Helga, Koo                    9403462 De Haaien                43.34     5.          
    6.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                  43.88     6.          
    7.  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche           44.84     7.          
    8.  Lisette, de Ruiter            9406842 SG Vecht&Rijn            47.96     8.          
 AFGEM  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                     Dames, 50m schoolslag                     Senioren 1 e.l.
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Larissa, Brak                 8800572 AZ&PC                    34.77     1.          
    2.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer                 36.51     2.          
    3.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC E&P                  38.09     3.          
    4.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn                 38.43     4.          
    5.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers           38.55     5.          
    6.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn                 39.77     6.          
    7.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn                 40.10     7.          
    8.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien                40.46     8.          
    9.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                  40.68     9.          
   10.  Charlotte, Anraad             9307588 ZC Zeist                 41.13    10.          
   11.  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel      44.69    11.          
   12.  Annika, van Dijk              9207096 ZC Zeist                 44.70    12.          
   13.  Nicolle, Buijs                9302400 AZ&PC                    45.51    13.          
   14.  Lilianne, van der Dussen      9000936 ZC de Vuursche           47.31    14.          
   15.  Celeste, Kettler              9202408 Zwemlust den Hommel      48.00    15.          
 NG.ZA  Desiree, Monrooy              9307380 De Fuut                         NG.ZA          
 AFGEM  Willemijn, Nederlof           9203282 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben, van Leeuwen            9704803 VZC E&P                  34.54     1.          
    2.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                    35.98     2.          
    3.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                   36.16     3.          
    4.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming        36.24     4.          
    5.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht             36.48     5.          
    6.  Tim, de Zoete                 9701875 De Duinkikkers           38.51     6.          
    7.  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn                 41.24     7.          
    8.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn                 44.32     8.          
 AFGEM  Vincent, Putman               9704061 De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                    32.30     1.          
    2.  Rick, Theijn                  9600325 ZC Zeist                 32.45     2.          
    3.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming        35.43     3.          
    4.  Anthony, Brouwer              9602471 ZC de Vuursche           36.58     4.          
    5.  Merijn, Huiberts              9600235 GoSwim                   36.66     5.          
    6.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                  36.88     6.          
    7.  Emiel, Slob                   9605177 One Team Swimming        38.78     7.          
    8.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                  38.85     8.          
 AFGEM  Jules, Vermei                 9602469 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 3
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn                 31.68     1.          
    2.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                  32.65     2.          
    3.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn                 33.07     3.          
    4.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                  33.32     4.          
    5.  Tim, Douma                    9502401 De Zwoer                 33.79     5.          
    6.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                    33.94     6.          
    7.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel      35.89     7.          
    8.  Jelle, Nap                    9502875 VZC E&P                  37.86     8.          
 AFGEM  Yassine, Maniani              9501755 Z.V. Utrecht                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 4
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust den Hommel      30.04     1.          
    2.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                   32.15     2.          
    3.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                    32.91     3.          
    4.  Symen, Dogger                 9401119 De Zwoer                 33.39     4.          
    5.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                   33.46     5.          
    6.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers           36.12     6.          
    7.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien                38.66     7.          
 AFGEM  Tim, Hoogenkamp               9405299 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Laurens, van Roomen           9405491 De Haaien                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                     Jongens, 50m rugslag                              Jeugd 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn                 31.01     1.          
    2.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                  31.13     2.          
    3.  Marvin, van den Breul         9302993 De Fuut                  33.50     3.          
    4.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                    33.78     4.          
    5.  Jesper, de Jong               9300775 Aquarijn                 33.94     5.          
    6.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                   35.22     6.          
    7.  Ruben, de Boer                9301419 De Duinkikkers           39.42     7.          
 AFGEM  Sander, Ariaansz              9302053 Z.V. Utrecht                    AFGEM          
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                     Jongens, 50m rugslag                              Jeugd 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                   34.16     1.          
    2.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                    34.42     2.          
    3.  Casper, Marelis               9203231 IJZPC                    35.03     3.          
    4.  Rick, van der Pal             9203321 De Fuut                  36.97     4.          
 AFGEM  Justin, Post                  9207009 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                      Heren, 50m rugslag                       Senioren 1 e.l.
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joan, Kentrop                 8503575 SG Vecht&Rijn            29.46     1.          
    2.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers           31.38     2.          
    3.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                  31.89     3.          
    4.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel      32.09     4.          
    5.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                    32.36     5.          
    6.  Martijn, Soesbergen           8902935 Zwemlust den Hommel      34.00     6.          
    7.  Michiel, van Nesselrooij      9006877 Zwemlust den Hommel      36.11     7.          
    8.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                  36.29     8.          
 AFGEM  Martin, Koekkoek              8801913 ZC de Vuursche                  AFGEM          
 AFGEM  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Yelmar, van der Veer          8805237 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Ernst, Bouweriks              6401155 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                     Meisjes, 200m rugslag                          Junioren 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  3:09.75     1.          
          1:33.88  3:09.75
    2.  Beau, Monné                   9801886 SG Vecht&Rijn          3:18.30     2.          
          1:35.82  3:18.30
    3.  Roos, Geerars                 9802380 One Team Swimming      3:18.63     3.          
          1:38.18  3:18.63
    4.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                3:30.23     4.          
          1:44.95  3:30.23
    5.  Kim, Vastenburg               9801506 ZC de Vuursche         3:35.56     5.          
          1:45.84  3:35.56
    6.  Sybel, Helm van               9803270 De Fuut                3:38.44     6.          
          1:49.82  3:38.44
 AFGEM  Rony, Honkoop                 9802888 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                     Meisjes, 200m rugslag                          Junioren 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               2:34.54     1.          
          1:15.00  2:34.54
    2.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                2:42.83     2.          
          1:17.77  2:42.83
    3.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               2:49.70     3.          
          1:23.04  2:49.70
    4.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  2:51.95     4.          
          1:23.73  2:51.95
    5.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    2:56.17     5.          
          1:25.40  2:56.17
    6.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                  3:04.31     6.          
          1:31.92  3:04.31
    7.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                  3:05.16     7.          
          1:30.53  3:05.16
    8.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                3:09.87     8.          
          1:31.62  3:09.87



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                     Meisjes, 200m rugslag                          Junioren 3
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      2:34.45     1.          
          1:14.76  2:34.45
    2.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                  2:35.82     2.          
          1:15.97  2:35.82
    3.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               2:46.62     3.          
          1:22.49  2:46.62
    4.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              2:47.55     4.          
          1:23.08  2:47.55
    5.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 2:48.76     5.          
          1:20.89  2:48.76
    6.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  2:49.69     6.          
          1:23.36  2:49.69
    7.  Elles, Becker                 9600628 ZC Zeist               2:51.29     7.          
          1:24.79  2:51.29
    8.  Wendy, Kleinveld              9600382 One Team Swimming      2:57.71     8.          
          1:26.72  2:57.71



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                     Meisjes, 200m rugslag                             Jeugd 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                  2:29.82     1.          
          1:12.92  2:29.82
    2.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                2:42.00     2.          
          1:21.17  2:42.00
    3.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                2:45.16     3.          
          1:17.10  2:45.16
    4.  Zoë, van Zijl                 9500136 Aquarijn               2:47.30     4.          
          1:22.39  2:47.30
    5.  Valerie, Welkzijn             9505682 ZC Zeist               2:56.55     5.          
          1:27.27  2:56.55
    6.  Danielle, Kuypers             9502470 Zwemlust den Hommel    3:07.18     6.          
          1:30.90  3:07.18
    7.  Kimberly, Passmore            9504312 De Fuut                3:09.10     7.          
          1:32.61  3:09.10
    8.  Renée, van den Berg           9502680 GoSwim                 3:16.30     8.          
          1:35.70  3:16.30



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                     Meisjes, 200m rugslag                             Jeugd 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                  2:31.16     1.          
          1:14.10  2:31.16
    2.  Vivian, Ogundipe              9406828 AZ&PC                  2:57.13     2.          
          1:27.04  2:57.13
    3.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC E&P                3:00.05     3.          
          1:27.54  3:00.05
    4.  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche         3:10.43     4.          
          1:34.13  3:10.43
    5.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien              3:18.58     5.          
          1:37.86  3:18.58
    6.  Helga, Koo                    9403462 De Haaien              3:22.18     6.          
          1:37.96  3:22.18
    7.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                3:33.03     7.          
          1:42.38  3:33.03
 AFGEM  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                      Dames, 200m rugslag                      Senioren 1 e.l.
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke, Terink               8402424 AZ&PC                  2:19.80     1.          
          1:08.92  2:19.80
    2.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  2:35.66     2.          
          1:16.87  2:35.66
    3.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               2:38.57     3.          
          1:16.60  2:38.57
    4.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      2:41.23     4.          
          1:19.37  2:41.23
    5.  Maaike, de Boer               9000362 De Duinkikkers         2:51.61     5.          
          1:25.17  2:51.61
    6.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              2:53.23     6.          
          1:25.45  2:53.23
    7.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         3:00.14     7.          
          1:30.70  3:00.14
    8.  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel    3:07.07     8.          
          1:31.29  3:07.07
    9.  René, Kleinveld               9001966 One Team Swimming      3:12.12     9.          
          1:33.16  3:12.12
   10.  Nicolle, Buijs                9302400 AZ&PC                  3:25.37    10.          
          1:38.89  3:25.37
   11.  Lilianne, van der Dussen      9000936 ZC de Vuursche         3:28.38    11.          
          1:37.44  3:28.38
   DIS  Celeste, Kettler              9202408 Zwemlust den Hommel    3:02.28    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:29.90  3:02.28
 AFGEM  Willemijn, Nederlof           9203282 ZC de Vuursche                  AFGEM          
 AFGEM  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                   Jongens, 200m vlinderslag                        Junioren 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben, van Leeuwen            9704803 VZC E&P                2:54.67     1.          
          1:21.29  2:54.67
    2.  Tim, de Zoete                 9701875 De Duinkikkers         3:12.07     2.          
          1:26.91  3:12.07
    3.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 3:32.06     3.          
          1:36.76  3:32.06
    4.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               3:51.62     4.          
          1:47.76  3:51.62
    5.  Rick, Paardekooper            9701321 VZC E&P                4:31.09     5.          
          2:02.13  4:31.09
 AFGEM  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                   Jongens, 200m vlinderslag                        Junioren 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  2:33.22     1.          
          1:11.26  2:33.22
    2.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                2:43.23     2.          
          1:16.86  2:43.23
    3.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                3:18.98     3.          
          1:30.02  3:18.98
    4.  Rens, Klok                    9602045 One Team Swimming      4:01.85     4.          
          1:56.80  4:01.85
    5.  Bart, de Ruiter               9603865 SG Vecht&Rijn          4:19.31     5.          
          2:02.00  4:19.31
 AFGEM  Jules, Vermei                 9602469 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                   Jongens, 200m vlinderslag                        Junioren 3
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                2:34.44     1.          
          1:11.09  2:34.44
    2.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  2:39.79     2.          
          1:16.00  2:39.79
    3.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               2:44.54     3.          
          1:12.73  2:44.54
    4.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               2:48.67     4.          
          1:16.36  2:48.67



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                   Jongens, 200m vlinderslag                        Junioren 4
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                  2:26.03     1.          
          1:07.08  2:26.03



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                   Jongens, 200m vlinderslag                           Jeugd 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                  2:31.34     1.          
          1:10.44  2:31.34
    2.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                2:45.25     2.          
          1:17.62  2:45.25
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 75                   Jongens, 200m vlinderslag                           Jeugd 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC E&P                2:18.72     1.          
          1:04.91  2:18.72
   DIS  Casper, Marelis               9203231 IJZPC                  2:37.01    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:09.38  2:37.01



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                    Heren, 200m vlinderslag                    Senioren 1 e.l.
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rudi, Butselaar               8700577 GoSwim                 2:37.52     1.          
          1:11.10  2:37.52
    2.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                2:41.85     2.          
          1:14.64  2:41.85
    3.  Robbin, Blokpoel              8400161 De Duinkikkers         2:48.91     3.          
          1:14.99  2:48.91
    4.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              2:52.89     4.          
          1:12.57  2:52.89
    5.  Sven, van Zanten              9003405 De Duinkikkers         3:06.08     5.          
          1:23.86  3:06.08
 AFGEM  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                   Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming      1:16.80     1.          
    2.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  1:28.75     2.          
    3.  Marieke, van der Meulen       9803078 SG Vecht&Rijn          1:30.27     3.          
    4.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  1:34.39     4.          
    5.  Elja, Douma                   9800328 De Zwoer               1:38.07     5.          
    6.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                1:57.57     6.          
    7.  Sybel, Helm van               9803270 De Fuut                1:58.90     7.          
    8.  Beau, Monné                   9801886 SG Vecht&Rijn          2:00.44     8.          
 AFGEM  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                   Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               1:10.64     1.          
    2.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                1:13.17     2.          
    3.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               1:13.63     3.          
    4.  Jasmin, Lotfolahian           9703148 AZ&PC                  1:31.50     4.          
    5.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    1:34.43     5.          
    6.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                1:42.13     6.          
    7.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                  1:42.45     7.          
    8.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              1:43.78     8.          
 AFGEM  Marielle, Nieuwenhuizen       9701242 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Demi, Hulsebos                9702710 GoSwim                          AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                   Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 3
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      1:05.70     1.          
    2.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               1:15.10     2.          
    3.  Elles, Becker                 9600628 ZC Zeist               1:16.48     3.          
    4.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                  1:16.61     4.          
    5.  Cynthia, Siebrand             9601828 De Haaien              1:19.66     5.          
    6.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      1:21.36     6.          
    7.  Wendy, Kleinveld              9600382 One Team Swimming      1:24.24     7.          
    8.  Anja, Daalhuizen              9602418 De Fuut                1:27.28     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                   Meisjes, 100m vlinderslag                           Jeugd 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachelle, Visser              9500106 AZ&PC                  1:07.45     1.          
    2.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  1:12.50     2.          
    3.  Michelle, Geisler             9502514 Aquarijn               1:13.54     3.          
    4.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                1:17.39     4.          
    5.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                1:25.37     5.          
    6.  Danielle, Kuypers             9502470 Zwemlust den Hommel    1:25.91     6.          
    7.  Kimberly, Passmore            9504312 De Fuut                1:27.71     7.          
 NG.ZA  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                           NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 81                   Meisjes, 100m vlinderslag                           Jeugd 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer               1:19.54     1.          
    2.  Vivian, Ogundipe              9406828 AZ&PC                  1:28.54     2.          
    3.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC E&P                1:29.64     3.          
    4.  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche         1:30.49     4.          
    5.  Marieke, Veldhuizen           9400220 De Haaien              1:48.89     5.          
    6.  Helga, Koo                    9403462 De Haaien              1:53.58     6.          
    7.  Lisette, de Ruiter            9406842 SG Vecht&Rijn          1:56.31     7.          
    8.  Marielle, Kievit              9405316 De Fuut                1:59.82     8.          
 AFGEM  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 82                    Dames, 100m vlinderslag                    Senioren 1 e.l.
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse, van Hoorn               9001578 AZ&PC                  1:09.70     1.          
    2.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer               1:13.15     2.          
    3.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      1:16.60     3.          
    4.  Robin, Theijn                 9306890 ZC Zeist               1:20.72     4.          
    5.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               1:24.32     5.          
    6.  Jacolien, Kuypers             9206486 Zwemlust den Hommel    1:24.73     6.          
    7.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC E&P                1:26.00     7.          
    8.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              1:27.19     8.          
    9.  René, Kleinveld               9001966 One Team Swimming      1:31.02     9.          
   10.  Eline, Schoenmaker            9003322 De Duinkikkers         1:32.18    10.          
   11.  Nicolle, Buijs                9302400 AZ&PC                  1:36.57    11.          
   12.  Lilianne, van der Dussen      9000936 ZC de Vuursche         1:40.18    12.          
   13.  Celeste, Kettler              9202408 Zwemlust den Hommel    1:42.40    13.          
 NG.ZA  Desiree, Monrooy              9307380 De Fuut                         NG.ZA          
 AFGEM  Willemijn, Nederlof           9203282 ZC de Vuursche                  AFGEM          
 AFGEM  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 83                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn, Avezaat                9700729 One Team Swimming      1:06.13     1.          
    2.  Martijn, Kornet               9700231 GoSwim                 1:07.42     2.          
    3.  Michael, den Oudsten          9703181 Aquarijn               1:08.90     3.FJ 1      
    4.  Duncan, de Vos                9703177 Z.V. Utrecht           1:08.90     4.FJ 2      
    5.  Lennart, Kruizinga            9702633 AZ&PC                  1:09.20     5.          
    6.  Ruben, van Leeuwen            9704803 VZC E&P                1:11.81     6.          
    7.  Joshua, Verkuil               9700859 Aquarijn               1:20.65     7.          
    8.  Stefan, Klok                  9704559 One Team Swimming      1:22.81     8.          
 AFGEM  Vincent, Putman               9704061 De Amer                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 84                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Twan, Boot                    9601201 AZ&PC                    58.64     1.          
    2.  Bart, Klok                    9600351 One Team Swimming      1:00.57     2.          
    3.  Valentijn, Stolk              9601563 De Fuut                1:01.55     3.          
    4.  Daniël, Buijs                 9600183 AZ&PC                  1:01.91     4.          
    5.  Damiën, de Groot              9603365 SG Vecht&Rijn          1:02.90     5.          
    6.  Sven, Dogger                  9600617 De Zwoer               1:06.11     6.          
    7.  Martijn, Bartels              9603493 AZ&PC                  1:06.96     7.          
    8.  Rick, Smit                    9601521 De Fuut                1:07.51     8.          
 AFGEM  Jules, Vermei                 9602469 ZC de Vuursche                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 85                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 3
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan, Roordink                9503979 De Fuut                  59.79     1.          
    2.  Donny, van den Bosch          9502001 Aquarijn               1:00.20     2.          
    3.  Mitchell, van Winsum          9500619 AZ&PC                  1:01.39     3.          
    4.  Auke, Koops                   9502455 De Zwoer               1:01.42     4.          
    5.  Sjoerd, Murk                  9500967 Aquarijn               1:03.23     5.          
    6.  Indi, Joore                   9503761 Zwemlust den Hommel    1:04.20     6.          
    7.  Stephan, Putman               9502955 De Amer                1:04.51     7.          
    8.  Jelle, Nap                    9502875 VZC E&P                1:07.48     8.          
 AFGEM  Yassine, Maniani              9501755 Z.V. Utrecht                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 86                   Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 4
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Huub, van Houwelingen         9406019 AZ&PC                    57.05     1.          
    2.  Jesse, Puts                   9401147 Zwemlust den Hommel      58.01     2.          
    3.  Rikus, de Lange               9401261 AZ&PC                    58.97     3.          
    4.  Erik, Wilmes                  9400575 GoSwim                 1:03.99     4.          
    5.  Joren, Harms                  9403163 GoSwim                 1:04.52     5.          
    6.  Symen, Dogger                 9401119 De Zwoer               1:05.56     6.          
    7.  Lars, van Zanten              9401679 De Duinkikkers         1:08.52     7.          
    8.  Floris, van den Bos           9400463 De Haaien              1:15.13     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 87                   Jongens, 100m vrije slag                            Jeugd 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter, Kaman                 9300241 Aquarijn                 55.65     1.          
    2.  Daniel, Langerveld            9302989 De Fuut                1:00.28     2.          
    3.  Timo, de Jong                 9301147 GoSwim                 1:00.79     3.          
    4.  Jesper, de Jong               9300775 Aquarijn               1:01.59     4.          
    5.  Dirk, de Bruin                9302841 IJZPC                  1:05.02     5.          
    6.  Paul, Wijnbergen              9300621 Zwemlust den Hommel    1:06.54     6.          
    7.  Jordan, Kraaijenhof           9301111 AZ&PC                  1:12.05     7.          
 AFGEM  Sander, Ariaansz              9302053 Z.V. Utrecht                    AFGEM          
 AFGEM  Gijs, van der Gugten          9302991 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 88                   Jongens, 100m vrije slag                            Jeugd 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost, Groeneveld             9200409 VZC E&P                  55.45     1.          
    2.  Jeroen, v.d. Bos              9202299 AZ&PC                    59.14     2.          
    3.  Jean Maurice, van Zoelen      9201565 GoSwim                 1:01.88     3.          
    4.  Casper, Marelis               9203231 IJZPC                  1:02.50     4.          
    5.  Rick, van der Pal             9203321 De Fuut                1:13.01     5.          
 AFGEM  Justin, Post                  9207009 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 89                    Heren, 100m vrije slag                     Senioren 1 e.l.
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joan, Kentrop                 8503575 SG Vecht&Rijn            55.18     1.          
    2.  Joeri, Scheidt                9102011 VZC E&P                  56.37     2.          
    3.  Martijn, Bouwens              8800461 Zwemlust den Hommel      57.01     3.          
    4.  Tim, Niekus                   9103709 VZC E&P                  58.19     4.          
    5.  Johann, Kaemingk              9001441 ZC Zeist                 59.06     5.          
    6.  Len, ter Hart                 9100853 De Fuut                  59.60     6.          
    7.  Martijn, Soesbergen           8902935 Zwemlust den Hommel    1:01.73     7.          
    8.  Mark, Pijtak                  9002287 AZ&PC                  1:02.17     8.          
    9.  Michiel, van Nesselrooij      9006877 Zwemlust den Hommel    1:02.59     9.          
   10.  Robbin, Boer                  8800345 De Haaien              1:02.97    10.          
   11.  Gerrit Klaas, van der Vaart   8001551 De Haaien              1:03.18    11.          
 AFGEM  Mark, Musch                   8401609 Zwemlust den Hommel             AFGEM          
 AFGEM  Peter, van den Dool           8704973 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Yelmar, van der Veer          8805237 GoSwim                          AFGEM          
 AFGEM  Timo, Bol                     9104567 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Job, Nauta                    8902235 De Haaien                       AFGEM          
 AFGEM  Ernst, Bouweriks              6401155 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Mark, Zwart                   7901461 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 90                   Meisjes, 200m vrije slag                         Junioren 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lieke, Remmits                9801880 One Team Swimming      2:32.37     1.          
          1:13.23  2:32.37
    2.  Chiara, van Winsum            9800364 AZ&PC                  2:46.89     2.          
          1:22.51  2:46.89
    3.  Sophie, Brouwer               9802134 AZ&PC                  2:49.49     3.          
          1:22.24  2:49.49
    4.  Eline, Hendriks               9802794 AZ&PC                  2:56.77     4.          
          1:24.61  2:56.77
    5.  Marieke, van der Meulen       9803078 SG Vecht&Rijn          3:03.44     5.          
          1:24.51  3:03.44
    6.  Demi, Molenaar                9803156 De Fuut                3:03.46     6.          
          1:28.61  3:03.46
    7.  Sybel, Helm van               9803270 De Fuut                3:04.92     7.          
          1:30.59  3:04.92
    8.  Esmee, Morel                  9802356 AZ&PC                  3:06.37     8.          
          1:31.15  3:06.37
 AFGEM  Lotte, Stoiber                9803650 De Fuut                         AFGEM          
 AFGEM  Rony, Honkoop                 9802888 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 91                   Meisjes, 200m vrije slag                         Junioren 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amy, de Langen                9702046 De Fuut                2:18.32     1.          
          1:06.95  2:18.32
    2.  Denise, Schulpen              9700158 Aquarijn               2:21.88     2.          
          1:08.58  2:21.88
    3.  Shannon, Mommersteeg          9702398 Aquarijn               2:27.49     3.          
          1:10.90  2:27.49
    4.  Manon, Broeze                 9703468 AZ&PC                  2:29.99     4.          
          1:12.27  2:29.99
    5.  Marloes, Langerveld           9701240 De Fuut                2:47.79     5.          
          1:23.37  2:47.79
    6.  Marlies, Noteboom             9700802 De Haaien              2:48.20     6.          
          1:20.10  2:48.20
    7.  Eva, Werkman                  9703458 Zwemlust den Hommel    2:49.80     7.          
          1:22.57  2:49.80
    8.  Belle, van Diermen            9700458 IJZPC                  2:55.21     8.          
          1:24.95  2:55.21



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 92                   Meisjes, 200m vrije slag                         Junioren 3
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke, Remmits                9603692 One Team Swimming      2:15.34     1.          
          1:05.49  2:15.34
    2.  Laura, Moolenaar              9600656 AZ&PC                  2:22.24     2.          
          1:08.16  2:22.24
    3.  Linda, Kamperman              9601238 Aquarijn               2:23.06     3.          
          1:09.76  2:23.06
    4.  Sedona, de Keijzer            9603164 AZ&PC                  2:23.40     4.          
          1:09.40  2:23.40
    5.  Jamilla, van Veen             9603192 One Team Swimming      2:23.47     5.          
          1:08.87  2:23.47
    6.  Dèlenn, van Oostrom           9600056 GoSwim                 2:25.09     6.          
          1:09.60  2:25.09
    7.  Courtney, van Huizen          9601686 Z.V. Utrecht           2:33.33     7.          
          1:12.86  2:33.33
    8.  Elles, Becker                 9600628 ZC Zeist               2:33.98     8.          
          1:13.98  2:33.98
 AFGEM  Lisanne, vd Lelij             9600666 One Team Swimming               AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 93                   Meisjes, 200m vrije slag                            Jeugd 1
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Milou, Schraverus             9503878 AZ&PC                  2:14.80     1.          
          1:06.02  2:14.80
    2.  Shireen, Post                 9503286 AZ&PC                  2:15.34     2.          
          1:05.90  2:15.34
    3.  Lynn, Dybiona                 9501786 AZ&PC                  2:17.23     3.          
          1:07.14  2:17.23
    4.  Mette, Bijeman                9506282 Aquarijn               2:17.72     4.          
          1:06.44  2:17.72
    5.  Suzanne, de Vries             9500628 AZ&PC                  2:18.25     5.          
          1:07.74  2:18.25
    6.  Demelsa, Kreuger              9505746 De Fuut                2:26.89     6.          
          1:11.19  2:26.89
    7.  Aranka, Schouten              9503742 De Fuut                2:27.92     7.          
          1:11.45  2:27.92
    8.  Zoë, van Zijl                 9500136 Aquarijn               2:29.24     8.          
          1:12.55  2:29.24



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 94                   Meisjes, 200m vrije slag                            Jeugd 2
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire, de Winter             9406050 AZ&PC                  2:20.32     1.          
          1:07.91  2:20.32
    2.  Rianne, Weijburg              9400172 De Zwoer               2:20.93     2.          
          1:08.36  2:20.93
    3.  Ellen, van Dijk               9401578 VZC E&P                2:42.09     3.          
          1:15.67  2:42.09
    4.  Vivian, Ogundipe              9406828 AZ&PC                  2:46.75     4.          
          1:18.90  2:46.75
    5.  Jessica, Algra                9404138 ZC de Vuursche         2:57.21     5.          
          1:20.21  2:57.21
    6.  Helga, Koo                    9403462 De Haaien              3:00.61     6.          
          1:25.10  3:00.61
 AFGEM  Jip, Mulkens                  9402538 Aquarijn                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 95                    Dames, 200m vrije slag                     Senioren 1 e.l.
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rieneke, Terink               8402424 AZ&PC                  2:03.41     1.          
          1:00.18  2:03.41
    2.  Iris, Pijtak                  9300602 AZ&PC                  2:13.72     2.          
          1:05.03  2:13.72
    3.  Ilse, van Hoorn               9001578 AZ&PC                  2:17.12     3.          
          1:05.72  2:17.12
    4.  Suzanne, Lange                9202998 De Zwoer               2:18.46     4.          
          1:08.26  2:18.46
    5.  Iris, Selten                  9202840 Aquarijn               2:19.98     5.          
          1:07.10  2:19.98
    6.  Sigrid, Dogger                9200452 De Zwoer               2:29.14     6.          
          1:11.55  2:29.14
    7.  Anne, Willers                 9305626 Aquarijn               2:29.83     7.          
          1:11.71  2:29.83
    8.  Ilse, vd Wijngaard            8904736 One Team Swimming      2:30.76     8.          
          1:11.20  2:30.76
    9.  Annika, van Dijk              9207096 ZC Zeist               2:32.28     9.FJ 1      
          1:12.31  2:32.28
   10.  Rozemarijn, Erdbrink          9300232 VZC E&P                2:32.28    10.FJ 2      
          1:13.09  2:32.28
   11.  Kathy, van Zuilen             9306138 De Amer                2:32.57    11.          
          1:13.13  2:32.57
   12.  Monique, Nieuwelink           9002724 De Haaien              2:33.97    12.          
          1:13.51  2:33.97
   13.  Marlous, de Jong              9001782 Aquarijn               2:34.31    13.          
          1:14.00  2:34.31
   14.  Charlotte, Anraad             9307588 ZC Zeist               2:50.18    14.          
          1:21.41  2:50.18
   15.  René, Kleinveld               9001966 One Team Swimming      2:55.00    15.          
          1:24.00  2:55.00
 NG.ZA  Nicolle, Buijs                9302400 AZ&PC                           NG.ZA          
 AFGEM  Iris, van Beek                9303874 De Fuut                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 96                 Jongens, 4 x 200m vrije slag                  Junioren 4 e.e.
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  8:44.34     1.          
        Twan, Boot, 96                            Rikus, de Lange, 94
        Daniël, Buijs, 96                         Huub, van Houwelingen, 94
          1:03.22  2:11.90  8:44.34

    2.  De Fuut 1                             De Fuut                9:41.91     2.          
        Daan, Roordink, 95                        Rick, Smit, 96
        Jeroen, Essink, 95                        Valentijn, Stolk, 96
          1:03.58  2:12.50  9:41.91

    3.  One Team Swimming 1                   One Team Swimming      9:53.05     3.          
        Bart, Klok, 96                            Michiel, van Vliet, 95
        Stijn, Avezaat, 97                        Emiel, Slob, 96
          1:03.02  2:11.29  9:53.05

    4.  GoSwim 1                              GoSwim                10:01.94     4.          
        Martijn, Kornet, 97                       Merijn, Huiberts, 96
        Joren, Harms, 94                          Erik, Wilmes, 94
          1:11.35  2:26.56 10:01.94

    5.  Aquarijn 1                            Aquarijn              10:33.26     5.          
        Donny, van den Bosch, 95                  Michael, den Oudsten, 97
        Joshua, Verkuil, 97                       Sjoerd, Murk, 95
          1:00.26  2:31.59 10:33.26




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 97                  Heren, 4 x 200m vrije slag                      Jeugd 1 e.l.
16.5.10                                                                               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
 AFGEM  De Fuut 1                             De Fuut                         AFGEM          
        Len, ter Hart, 91                         Gijs, van der Gugten, 93
        Mark, Zwart, 79                           Daniel, Langerveld, 93




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Kring Utrecht