Zeeuwse Zomerkampioenschappen
Axel (NED),    15. - 28.5.2010,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 1 en later    Nr. 4. Jongens, 100m rugslag, Junioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 1 en 2    Nr. 6. Dames, 100m schoolslag, Senioren
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Senioren 1 en 2    Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag, Senioren
Nr. 9. Heren, 100m vlinderslag, Senioren 1 en 2    Nr. 10. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 1 en 2    Nr. 14. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 15. Heren, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 16. Dames, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                          Dames, 200m rugslag                                  all in
15.05.2010 - 10:30                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:17.59     2:28.16       
          1:11.96  2:28.16
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            2:30.42     2:31.46       
          1:13.05  2:31.46
    3.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            2:26.03     2:39.24       
          1:15.44  2:39.24
    4.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 2:30.83     2:39.44       
          1:17.06  2:39.44
    5.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            2:40.01     2:46.08       
          1:19.46  2:46.08
    6.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 2:46.47     2:48.60       
          1:22.25  2:48.60
    7.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            2:37.25     2:49.66       
          2:49.66
    8.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders           2:41.39     2:50.15       
          1:23.32  2:50.15
    9.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            2:46.36     2:50.77       
          1:23.09  2:50.77
   10.  Sophie Bonte                  9600976   Koewacht                 2:40.78     2:51.56       
          1:21.86  2:51.56
   11.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           2:36.50     2:51.68       
          1:21.23  2:51.68
   12.  Rieke Vermue                  9504820   De Bevelanders           2:46.51     3:01.23       
          3:01.23
   13.  Kelly Bergez                  9603132   Koewacht                 2:48.16     3:04.45       
          1:25.27  3:04.45
   DIS  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            2:44.54     2:57.56       
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:26.81  2:57.56



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 400m vrije slag                                 all in
15.05.2010 - 10:37                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo         4:12.46     4:26.18       
          1:03.28  2:11.59  3:20.63  4:26.18
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               4:13.97     4:33.68       
          1:04.25  2:11.84  3:21.84  4:33.68
    3.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               4:27.15     4:47.69       
          1:10.15  2:25.87  4:47.69
    4.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            4:38.21     4:50.65       
          1:07.26  4:50.65
    5.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         4:38.80     4:52.69       
          1:08.37  2:24.21  3:40.88  4:52.69
    6.  Angelo De Meyer               9203501   SZ&PC De Bruinvis        4:41.75     4:53.38       
          4:53.38
    7.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         4:42.87     4:55.75  FJ 1 
          1:11.99  4:55.75
    8.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                 4:41.29     4:55.75  FJ 2 
          1:08.74  4:55.75
    9.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               4:32.19     4:57.68       
          1:08.11  2:22.90  4:57.68
   10.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               4:40.81     4:58.11       
          1:08.76  2:26.01  3:44.58  4:58.11
   11.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            4:44.50     4:59.12       
          1:08.65  2:24.92  3:43.87  4:59.12
   12.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            4:41.71     4:59.44       
          1:08.57  2:24.99  4:59.44
   13.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 4:34.82     4:59.99       
          1:07.50  2:36.65  3:52.49  4:59.99
   14.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        4:40.18     5:21.46       
          1:09.29  2:29.90  3:55.48  5:21.46



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m schoolslag                   Junioren 1 en later
15.05.2010 - 10:48                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Aerssens                9900294   Scheldestroom            1:31.15     1:31.90       
    2.  Valerie Klaaijsen             9902988   Scheldestroom            1:31.28     1:35.38       
    3.  Felicia Groenewold            9803240   De Schelde               1:35.23     1:39.11       
    4.  Nikita van den Ouden          9900622   Luctor et Emergo         1:35.69     1:39.46       
    5.  Shanice Beekman               9900854   Luctor et Emergo         1:36.42     1:39.69       
    6.  Manon Scherbeijn              9800114   Scheldestroom            1:37.29     1:41.16       
    7.  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo         1:33.97     1:42.35       
    8.  Imke Bun                      9801432   Koewacht                 1:39.60     1:43.63       
    9.  Manon Molewijk                9801812   De Schelde               1:38.91     1:45.44  FJ 1 
   10.  Daphne Louws                  9802686   De Stormvogel            1:38.92     1:45.44  FJ 2 
   11.  Charlotte Allonsius           9901976   De Schelde               1:40.39     1:45.93       
   12.  Eline Bekkers                 9900740   De Stormvogel            1:42.33     1:48.07       
   13.  Stephanie de Roos             9800476   De Honte                 1:44.01     1:48.61       
   14.  Anouk van Haaren              9901548   De Stormvogel            1:46.05     1:48.69       
 AFGEM  Demi van den Broek            9803236   Z&PC de Ganze            1:37.38                   
 AFGEM  Elise de Kwaadsteniet         9802366   De Schelde               1:40.98                   
 AFGEM  Daphne de Jonge               9802690   De Stormvogel            1:42.12                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Jongens, 100m rugslag                        Junioren 1 en 2
15.05.2010 - 10:53                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:02.96     1:05.88       
    2.  Tom van Elsen                 9703009   De Stormvogel            1:15.20     1:15.04       
    3.  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         1:15.00     1:17.22       
    4.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:12.82     1:18.19       
    5.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel            1:15.89     1:18.60       
    6.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:12.65     1:18.87       
    7.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:16.92     1:19.79       
    8.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:16.02     1:21.55       
    9.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde               1:20.77     1:24.47       
   10.  Jasper van Riet               9604137   De Schelde               1:23.22     1:25.12       
   11.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:20.45     1:25.36       
   12.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            1:25.20     1:27.87       
   DIS  Kevin van Haaren              9603031   De Stormvogel            1:19.65     1:19.09       
        RF - RF:  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 NG.ZA  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:20.04                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 100m vrije slag                          Jeugd 1 en 2
15.05.2010 - 11:08                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:04.21     1:05.99       
    2.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:05.17     1:08.36       
    3.  Eline van Moll                9503412   Luctor et Emergo         1:06.69     1:09.31       
    4.  Rieke Vermue                  9504820   De Bevelanders           1:08.52     1:09.93       
    5.  Britt Wolterman               9503840   De Stormvogel            1:10.91     1:11.95       
    6.  Ilse van Noorden              9404104   De Bevelanders           1:08.34     1:12.05       
    7.  Joline Verhallen              9401404   De Honte                 1:09.43     1:12.39       
    8.  Tamara van de Plasse          9401492   SZ&PC De Bruinvis        1:12.13     1:12.76       
    9.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 1:09.60     1:13.80       
   10.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:10.94     1:14.09       
   11.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:11.24     1:14.61       
   12.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo         1:09.45     1:14.87       
   13.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:13.38     1:15.06       
   DIS  Eline van der Werf            9404260   De Schelde               1:10.38                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Chelsea Schild                9502584   De Stormvogel            1:11.89                   
 AFGEM  Corline Meulmeester           9502244   De Stormvogel            1:11.19                   
 AFGEM  Renske Scholte                9405922   Luctor et Emergo         1:13.33                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m schoolslag                               Senioren
15.05.2010 - 11:12                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:23.82     1:21.47       
    2.  Eline Nijskens                8803194   Koewacht                 1:22.86     1:27.90       
    3.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 1:21.71     1:28.60       
    4.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:24.96     1:30.26       
    5.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:25.39     1:30.82       
    6.  Daphne Wiskerke               8704704   SZ&PC De Bruinvis        1:29.11     1:32.32       
    7.  Veronique Vasseur             8302026   Scheldestroom            1:30.42     1:34.86       
    8.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 1:31.64     1:37.49       
    9.  Dorien Vasseur                8704164   Scheldestroom            1:39.98     1:42.94       
   10.  Sabina van Doeselaar          8900962   Koewacht                 1:38.29     1:44.11       
   11.  Josine van Dorsselaer         8801040   Koewacht                 1:37.26     1:46.52       
 AFGEM  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde               1:33.30                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m schoolslag                        Senioren 1 en 2
15.05.2010 - 11:27                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:16.18     1:19.51       
    2.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:21.54     1:20.25       
    3.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:18.77     1:22.44       
    4.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:22.67     1:28.72       
    5.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:27.16     1:31.31       
    6.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:29.17     1:31.78       
    7.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:29.39     1:34.84       
    8.  Suzanne Eversdijk             9203636   SZ&PC De Bruinvis        1:32.39     1:36.59       
    9.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:27.58     1:40.26       
   10.  Lotte Boone                   9303710   Scheldestroom            1:36.72     1:41.28       
   11.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde               1:31.59     1:43.28       
   12.  Danique van Peenen            9202888   De Stormvogel            1:31.97     1:43.91       
 AFGEM  Manon van Geersdaele          9206908   De Schelde               1:39.54                   
 AFGEM  Marianne Bhugwandass          9307322   De Stormvogel            1:38.52                   
    NG  Kirsten Kramer                9303996   De Stormvogel            1:56.26                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m vlinderslag                              Senioren
15.05.2010 - 11:32                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 58.99     1:01.30       
    2.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders           1:02.82     1:04.03       
    3.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo         1:02.29     1:04.12       
    4.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               1:02.41     1:04.94       
    5.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         1:01.52     1:07.65       
    6.  Erwin van Boven               8500343   De Schelde               1:04.28     1:08.08       
    7.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        1:03.25     1:09.89       
    8.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:07.73     1:10.31       
    9.  Arco Wagenvoort               6500989   De Bevelanders           1:06.40     1:10.90       
   10.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:06.85     1:11.39       
   11.  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom            1:10.74     1:16.05       
   12.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        1:10.39     1:18.30       
   13.  Bert van Waes                 7801179   Koewacht                 1:12.90     1:20.42       
   DIS  José de Pooter                6900797   De Schelde               1:17.09     1:22.65       
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Dolph Kamphuis                6301267   De Stormvogel            1:13.35                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Heren, 100m vlinderslag                       Senioren 1 en 2
15.05.2010 - 11:56                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           58.95     1:01.63       
    2.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            1:01.89     1:03.89       
    3.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 1:05.01     1:08.16       
    4.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:03.91     1:08.50       
    5.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            1:05.73     1:18.23       
    6.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:19.94     1:20.48       
    7.  Jorg Verhallen                9104689   De Honte                 1:18.44     1:21.58       
    8.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:20.98     1:22.20       
    9.  Christian van Bommel          9100095   Z.V. Zeelandia           1:14.75     1:23.29       
   DIS  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        1:02.00                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Sebastiaan Haak               9001073   De Otters Axel           1:24.55                   
 AFGEM  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:09.64                   
 AFGEM  Arjan van Boven               9000391   De Otters Axel           1:24.03                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m vlinderslag                         Jeugd 1 en 2
15.05.2010 - 12:00                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:00.11     1:01.36       
    2.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:00.64     1:02.87       
    3.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 1:02.19     1:05.99       
    4.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:00.48     1:06.82       
    5.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo         1:03.86     1:08.00       
    6.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         1:05.78     1:08.95       
    7.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                 1:05.79     1:09.46       
    8.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:05.41     1:10.75       
    9.  Angelo De Meyer               9203501   SZ&PC De Bruinvis        1:07.43     1:10.88       
   10.  Sander Boidin                 9200111   Scheldestroom            1:10.74     1:12.66       
   11.  Aaron v d Broeke              9306155   Koewacht                 1:14.01     1:15.30       
   12.  Sven Ivens                    9306165   SZ&PC De Bruinvis        1:12.62     1:22.92       
   13.  Jeroen de Putter              9204149   De Schelde               1:19.00     1:26.41       
   DIS  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               1:18.32                   
        AO - AO:  Niet gerechtigd gestart .
    NG  Ole Wicke                     9207055   Koewacht                 1:14.89                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 200m schoolslag                          Senioren Open
15.05.2010 - 12:14                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:56.50     2:48.33       
          1:21.29  2:48.33
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            2:45.14     2:49.95       
          1:20.88  2:49.95
    3.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            2:48.97     2:56.00       
          1:22.96  2:56.00
    4.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         2:53.80     3:01.35       
          1:26.13  3:01.35
    5.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders           2:57.97     3:06.08       
          1:28.20  3:06.08
    6.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            3:01.90     3:07.89       
          1:29.95  3:07.89
    7.  Eline Nijskens                8803194   Koewacht                 3:03.69     3:09.51       
          1:29.90  3:09.51
    8.  Charlotte Bral                9600258   Koewacht                 3:04.94     3:11.12       
          1:29.64  3:11.12
    9.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               3:02.89     3:12.91       
          1:31.80  3:12.91
   10.  Larissa Gelderland            9600476   Koewacht                 3:02.29     3:14.87       
          1:29.45  3:14.87
   11.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde               3:04.79     3:16.64       
          1:32.46  3:16.64
   12.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 2:58.41     3:18.87       
          1:33.81  3:18.87
   13.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            3:08.19     3:22.32       
          1:35.71  3:22.32
   14.  Laura Hermans                 9600658   Scheldestroom            3:07.88     3:31.82       
          1:39.60  3:31.82



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 50m vlinderslag                   Junioren 1 en later
15.05.2010 - 12:22                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo           34.28       33.17       
    2.  Valerie Klaaijsen             9902988   Scheldestroom              35.24       34.46       
    3.  Nikita van den Ouden          9900622   Luctor et Emergo           37.74       37.42       
    4.  Manon Aerssens                9900294   Scheldestroom              37.39       37.74       
    5.  Manon Scherbeijn              9800114   Scheldestroom              38.51       38.43       
    6.  Felicia Groenewold            9803240   De Schelde                 40.55       39.95       
    7.  Romy Bonte                    9800426   Koewacht                   41.54       39.97       
    8.  Marloes van der Vlies         9802784   Luctor et Emergo           43.01       40.15       
    9.  Laura Nieuwland               0001834   De Stormvogel              43.65       40.85       
   10.  Sabien Dieleman               9803540   De Schelde                 41.63       41.32       
   11.  Imke Bun                      9801432   Koewacht                   41.86       42.08       
   12.  Gaby Joosse                   9901146   Luctor et Emergo           44.03       42.34       
   13.  Eline Bekkers                 9900740   De Stormvogel              44.32       44.38       
   14.  Manon Molewijk                9801812   De Schelde                 44.10       50.34       
 AFGEM  Lisa Davidse                  9800924   Luctor et Emergo           40.35                   
 AFGEM  Elise de Kwaadsteniet         9802366   De Schelde                 41.86                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m vrije slag                       Junioren 1 en 2
15.05.2010 - 12:35                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom              56.90       58.36       
    2.  Tom van Elsen                 9703009   De Stormvogel            1:01.08     1:01.72       
    3.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:03.06     1:02.56       
    4.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:01.68     1:03.11       
    5.  David Smeele                  9604869   Luctor et Emergo         1:05.54     1:05.98       
    6.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:04.65     1:06.36       
    7.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:06.29     1:06.80       
    8.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel            1:06.74     1:07.52       
    9.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:05.54     1:08.25       
   10.  Jasper van Riet               9604137   De Schelde               1:08.10     1:10.14       
   11.  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         1:07.53     1:11.16       
   12.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde               1:09.66     1:11.75       
   13.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:09.56     1:13.16       
   14.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            1:11.98     1:15.77       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Meisjes, 100m schoolslag                          Jeugd 1 en 2
15.05.2010 - 12:39                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:23.76     1:25.65       
    2.  Judith Schuijs                9402894   Z.V. Zeelandia           1:27.43     1:29.62       
    3.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:25.42     1:30.25       
    4.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 1:24.68     1:31.01       
    5.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:27.14     1:31.03       
    6.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:24.91     1:32.19       
    7.  Eline van der Werf            9404260   De Schelde               1:29.73     1:32.74       
    8.  Tamara van de Plasse          9401492   SZ&PC De Bruinvis        1:31.63     1:35.98       
    9.  Manon Eversdijk               9402588   SZ&PC De Bruinvis        1:31.32     1:37.50       
   10.  Rieke Vermue                  9504820   De Bevelanders           1:32.27     1:39.34       
   11.  Joline Verhallen              9401404   De Honte                 1:35.12     1:43.56       
   12.  Laura Reijm                   9500732   De Honte                 1:38.63     1:44.04       
   DIS  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:29.53                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Anouk Bron                    9503212   Scheldestroom            1:27.58                   
 AFGEM  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo         1:36.62                   
 AFGEM  Corline Meulmeester           9502244   De Stormvogel            1:34.97                   
    NG  Dymphie Huijssen              9502494   De Schelde               1:31.67                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 4 x 100m wisselslag                        Senioren Open
15.05.2010 - 12:54                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Schelde 1                            De Schelde               4:01.64     4:12.95       
        Kevin Hondsmerk, 88                          Bas van Houwelingen, 92
        Tommy van Overmeeren, 84                     Cees van Houwelingen, 63
          1:04.00  2:15.80  3:16.35  4:12.95

    2.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:03.14     4:14.42       
        Bob Dalmeijer, 94                            Joeri van Wallenburg, 90
        Simon Edenburg, 93                           Niek de Ridder, 88
          1:05.75  2:15.70  3:17.28  4:14.42

    3.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        4:16.13     4:30.66       
        Roel Dellaert, 84                            Alex Eversdijk, 90
        Diego De Meyer, 95                           Angelo De Meyer, 92
          1:11.19  4:30.66

    4.  Koewacht 1                              Koewacht                 4:21.80     4:36.41       
        Roderick van Doeselaar, 92                   Sjoerd van de Poele, 95
        Christoph Bral, 92                           Bert van Waes, 78
          1:09.85  4:36.41

    5.  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         4:11.98     4:37.32       
        Steven Uijl, 93                              Charles Potin, 83
        Sonny Corré, 93                              René van Wallenburg, 92
          1:16.41  2:30.64  3:36.21  4:37.32

    6.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:24.29     4:44.04       
        Robin Nahon, 94                              Dennis Boonman, 89
        Tibor Jansen, 94                             Arco Wagenvoort, 65
          1:14.82  4:44.04

    7.  De Schelde 2                            De Schelde               4:27.58     4:45.96       
        Christian de Die, 95                         Erwin van Boven, 85
        Luka Jaksic, 96                              Cas van Vorstenbos, 94
          1:10.93  2:36.54  3:43.36  4:45.96

    8.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:26.29     4:48.27       
        Martijn Mechielsen, 90                       Stefan Roovers, 91
        Jeroen Dellebeke, 81                         Tom van Elsen, 97
          1:15.04  2:37.87  3:41.78  4:48.27

    9.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:28.46     4:51.81       
        Bjorn Scherbeijn, 96                         Robin Dellaert, 88
        Sander Boidin, 92                            Vincent Keijmel, 91
          1:19.05  2:39.95  3:49.01  4:51.81

   10.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            4:46.01     5:12.60       
        Rik Vanhijfte, 96                            Martijn Eggermont, 82
        Joris Boekhorst, 91                          Ruben de Koster, 86
          1:31.21  2:55.88  4:08.16  5:12.60

   11.  De Honte 1                              De Honte                 5:08.36     5:17.58       
        Jorg Verhallen, 91                           Tom Erpelinck, 91
        Bart Verhallen, 62                           Wouter van Kerckhoven, 95
          1:18.94  5:17.58

   12.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            5:08.37     5:20.66       
        Levy Kort, 96                                Pedro Mol, 96
        Kevin van Haaren, 96                         Wouter Stap, 97
          1:22.00  5:20.66

   13.  SZ&PC De Bruinvis 2                     SZ&PC De Bruinvis        5:15.73     5:34.81       
        Sven Ivens, 93                               Robbert Dellaert, 83
        Niels van Geersaem, 97                       Gino van Geersaem, 94
          1:16.56  5:34.81




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 4 x 100m vrije slag                        Senioren Open
15.05.2010 - 13:06                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:06.88     4:15.00       
        Judith Stap, 93                              Jaimy Kort, 92
        Manon Minneboo, 93                           Merel van der Ent, 93
          1:03.48  2:04.53  3:12.65  4:15.00

    2.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:24.37     4:31.79       
        Manon Kloosterman, 97                        Ilse van Noorden, 94
        Miriam van Noorden, 91                       Larissa Jansen, 95
          1:09.25  2:15.68  3:26.97  4:31.79

    3.  Koewacht 1                              Koewacht                 4:25.49     4:31.87       
        Sophie Bonte, 96                             Simone de Rijcke, 96
        Kelly Bergez, 96                             Charlotte Bral, 96
          1:07.25  4:31.87

    4.  De Honte 1                              De Honte                 4:25.27     4:33.25       
        Evi Erpelinck, 89                            Joline Verhallen, 94
        Emke Erpelinck, 90                           Iris Erpelinck, 93
          1:06.92  4:33.25

    5.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:18.04     4:34.96       
        Eline de Haard, 96                           Eline van Moll, 95
        Hinke Oosterhoff, 98                         Romy Hoogendijk, 96
          1:05.86  2:18.12  3:29.09  4:34.96

    6.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:27.29     4:37.32       
        Marlinda Eggermont, 85                       Kirsten de Boevere, 93
        Rody Vanhijfte, 94                           Nicky Vanhijfte, 92
          1:04.38  4:37.32

    7.  Koewacht 2                              Koewacht                 4:38.66     5:01.27       
        Sabina van Doeselaar, 89                     Larissa Gelderland, 96
        Femke Hiel, 96                               Anouk Meesen, 89
          1:16.32  2:30.68  3:45.61  5:01.27

    8.  De Honte 2                              De Honte                 4:50.33     5:03.67       
        Merel van Drongelen, 95                      Linda Vink, 84
        Laura Reijm, 95                              Simone van Kerckhoven, 97
          1:16.69  2:35.41  3:46.74  5:03.67

    9.  De Schelde 1                            De Schelde               4:50.31     5:06.23       
        Amke Bruijnzeel, 97                          Eline van der Werf, 94
        Dunya Luteijn, 94                            Willemijn Verhelst, 94
          1:15.61  2:31.97  3:48.06  5:06.23

   10.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            4:55.62     5:13.44       
        Manon Scherbeijn, 98                         Lotte Boone, 93
        Rani Rootsaert, 95                           Vicky Vermeire, 96
          1:26.13  2:40.06  3:56.53  5:13.44




SPLASH Meet Manager 2007Registered to ZC Koewacht