Nr. 19. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 20. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 21. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 22. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4
Nr. 23. Jongens, 200m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 25. Heren, 200m schoolslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 26. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 28. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 30. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 31. Meisjes, 100m schoolslag  Senioren 1
Nr. 32. Dames, 100m schoolslag  Senioren 2
Nr. 33. Dames, 100m schoolslag  Senioren
Nr. 34. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 1
Nr. 35. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 2
Nr. 36. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 3
Nr. 37. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 4
Nr. 38. Jongens, 50m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 39. Jongens, 50m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 40. Heren, 50m vrije slag  Senioren 1 en ouder
Nr. 41. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 42. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 43. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 44. Meisjes, 50m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 45. Meisjes, 50m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 46. Meisjes, 50m vlinderslag  Senioren 1
Nr. 47. Dames, 50m vlinderslag  Senioren 2
Nr. 48. Dames, 50m vlinderslag  Senioren
Nr. 49. Jongens, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 50. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 51. Jongens, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 52. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4
Nr. 53. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 1
Nr. 54. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 2
Nr. 55. Heren, 100m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 56. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open


ZRO Kringkampioenschappen 2010 deel 1
Dordrecht, 15. - 16.5.2010


2 - ZRO Kringkampioenschappen 2010 sessie 215.5.10 - 14:00


Programmanr. 19
15.5.10
Jongens, 200m schoolslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Roberto Hogerwerfde Devel3:03.1097011831:31.713:10.48
2.Bas van HeesPoseidon'563:22.9097003071:37.803:22.26
3.Thomas VerhoevenDe Geul3:31.2297003111:40.343:24.30
4.Nick MolleDe Geul3:35.3197006231:43.073:29.10
5.Nick HogendoornDWF3:32.8397041791:41.693:30.10
6.Jordy van der BeekZOB'663:27.0897040431:41.423:30.95
7.Yanick UittenbogaardPoseidon'563:17.6697008411:39.683:34.58
8.Kevin KingmaKZV de Lansingh3:29.1797005591:45.283:39.63
9.Mike HoekDe Duck3:33.1597022291:52.083:53.67


<< TOP >>
Programmanr. 20
15.5.10
Jongens, 200m schoolslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Yamiko SteenhoekZOB'662:38.8996009871:20.502:50.20
2.Jesse de WinDe Geul2:51.9096001911:23.482:51.20
3.Erik van LopikPCG2:53.7396034191:24.172:56.30
4.Boris SpieringZV Vlaardingen2:57.8196016811:25.892:59.59
5.Bjorn Vogelaarzc De Schotejil2:50.7496007151:26.193:01.69
6.Joey van der ValkZOB'663:03.8796021911:32.073:13.92
7.Ian van MullemZOB'663:09.8896025451:34.163:14.06
8.Aron BroekhuizenPoseidon'563:11.5296005531:33.843:16.04
9.Evert ZijllstraPoseidon'563:13.4096047731:34.673:16.44
10.Selim BarrahoLAC3:14.0396042491:36.893:16.89
11.Daan Clasenerde Devel3:14.7296008171:30.043:17.16
12.Bob Bosklopperde Devel3:24.3696008151:39.203:27.48
13.Bart ZijlstraPoseidon'563:24.5296047751:40.843:33.81
DISJasper BergsenZOB'663:08.1496017091:29.823:09.70
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 21
15.5.10
Jongens, 200m schoolslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.John SmitPoseidon'562:37.8995006131:19.502:45.91
2.Sander AsjesLAC2:40.6495037871:21.952:47.72
3.Joris KraaijesteinMNC Dordrecht2:41.4895021671:20.742:48.11
4.Johnno PetersWiekslag2:51.8295012951:23.082:57.97
5.Duane WemmersMNC Dordrecht2:54.8595013971:23.772:58.84
6.Youri AppeljanZPCNumansdorp2:57.1795025671:24.863:01.70
7.Tim MullerDe Geul2:49.1695010191:24.393:05.08
8.Roy Bosde Devel3:00.8195002411:32.143:09.71
9.Jan-Willem den DunnenPCG2:56.0995008831:31.763:12.36
10.Jaco HuismanZVH3:08.2895040111:36.163:18.26


<< TOP >>
Programmanr. 22
15.5.10
Jongens, 200m schoolslag

Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Max SpieringZV Vlaardingen2:28.1294021311:13.482:35.29
2.Alex CatsburgKZV de Lansingh2:32.4694047531:17.102:39.29
3.Rick de Waardde Zeehond '732:32.2494010951:16.462:41.47
4.Tom van de PutteMNC Dordrecht2:48.2294026251:22.862:51.92
5.Sietze NoorduynPCG3:00.2894047271:26.293:04.83
6.Marc AdvocaatMNC Dordrecht2:58.4694026031:27.193:06.33
7.Annegies van 't ZandZPB H&L3:09.1194015431:32.273:13.71
8.Vincent KraaijeveldDWF3:11.9694016171:35.563:18.81
9.Tyron GijsberthaACZ3:06.2394050771:32.013:25.80
10.Stefan VermeulenDe Duck3:17.8994051231:42.023:36.80
DISJeroen Taalde Devel3:12.0194003831:33.323:14.45
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NG.ZAKristian TrogrlicPoseidon'563:02.279403179


<< TOP >>
Programmanr. 23
15.5.10
Jongens, 200m schoolslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Bart DunwegZV Vlaardingen2:29.9893017631:16.142:37.83
2.Romero HennepDe Kempvis2:44.5793049291:17.282:38.69
3.Joeri Prinsde Devel2:47.5593020371:22.482:51.23
4.Timo LambregtsZPCNumansdorp2:52.0493028091:24.333:00.86
5.Frank van 't HoffDWF3:00.4693002011:24.483:02.69
6.Eldin Krijghzc De Schotejil2:56.2993028071:29.553:03.95
7.Walter TroostZOB'662:49.1893023471:27.603:04.36
8.Bas van den SigtenhorstDe Geul2:51.1793032751:28.873:07.44
AFGEMArnoud van SpronsenPoseidon'562:50.269301175


<< TOP >>
Programmanr. 24
15.5.10
Jongens, 200m schoolslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Robin IkingPCG2:35.7292005831:17.392:43.95
2.Niels MeijerZOB'662:38.6992035491:18.982:47.97
3.Mitchell CoertZPB H&L2:59.1092040551:22.702:59.45
4.Tim VerwestZV Vlaardingen2:54.1592046751:28.423:07.82


<< TOP >>
Programmanr. 25
15.5.10
Heren, 200m schoolslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Tim van de BergDe Kempvis2:32.5385001571:12.642:29.57
2.Mark BaarsPoseidon'562:31.3185000591:17.332:37.23
3.Marcel NoordermeerWiekslag2:28.6590034551:17.922:38.42
4.Johnny den UilDWF2:30.6784022931:15.562:39.36
5.Jim GeestmanRSW2:41.4183006991:20.562:47.90
6.Bram PiederietZPCNumansdorp2:39.1690022811:19.982:48.70
7.Roderik MeijersZOB'662:43.5886020631:19.502:53.12
8.Mark LomaxKZV de Lansingh2:41.9382010951:20.922:54.36
AFGEMMario PeetersMNC Dordrecht2:46.338602355
AFGEMMark HuijsmanKZV de Lansingh2:48.339001305


<< TOP >>
Programmanr. 26
15.5.10
Meisjes, 100m schoolslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim BuschMNC Dordrecht1:22.1398014501:22.50
2.Cindy RkmanZPB H&L1:25.9598008581:25.96
3.Lilly de WitMNC Dordrecht1:30.7298034981:31.35
4.Cheyenne VisserWiekslag1:30.2398023181:31.51
5.Nilce Mendes BarbosaLAC1:28.7398002141:32.61
6.Petra VisZVH1:35.6898012401:35.37
7.Elize BoumanZPCNumansdorp1:30.3698006581:36.25
8.Trang Hoangde Devel1:40.3498002621:38.89
9.Miranda van Valende Devel1:40.5398003461:42.08
10.Jobine AkershoekDe Stelle1:35.0298000261:43.42
11.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen1:37.8798018181:43.88
12.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht1:46.1998013221:44.30
13.Judith KleinjanDe Duck1:40.5698027101:44.76
14.Kelsey TukkerPoseidon'561:39.2198011481:45.89FJ 1
15.Charlotte EijkelenboomPoseidon'561:38.8598009561:45.89FJ 2
DISLauri StolkDe Duck1:40.6098042481:45.10
SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet., SQ - Tijdens de eerst slag na start en/of keerpunt na een dolfijnslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
AFGEMSjaron van HulstACZ1:54.229803268
AFGEMMinou van Seventerde Devel1:40.759801018


<< TOP >>
Programmanr. 27
15.5.10
Meisjes, 100m schoolslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Senna Polsde Zeehond '731:24.3497000121:25.64
2.Joelle GeertsPoseidon'561:19.0197002061:26.98
3.Fenna de GrootDe Kempvis1:32.4397017061:30.93
4.Esmeralda de ZwartZPB H&L1:35.7897038761:31.58
5.Laetitia BosveldPoseidon'561:26.7397002521:32.04
6.Indah HijmansZOB'661:28.3697031521:32.06
7.Melissa Kievitzc De Schotejil1:30.8997019041:32.41
8.Kelly de JongePoseidon'561:28.1797012101:32.86
9.Jasmijn PonssenMNC Dordrecht1:33.3997020201:33.67
10.Aimee de WerkPoseidon'561:30.9597012121:34.26
11.Claudia van GalenZPCNumansdorp1:32.1797003821:35.46
12.Joan Mande Devel1:33.4297030761:36.07
13.Eva CornelisseZPB H&L1:34.4897013361:38.00
14.Tess van PeltPoseidon'561:31.6597012141:38.14
15.Louise BakkerDWF1:36.8397029841:40.04
DISBrenda van HulstACZ1:50.0697034621:53.13
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMCheyenne VlotZVH1:36.689702986


<< TOP >>
Programmanr. 28
15.5.10
Meisjes, 100m schoolslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Celine HoogendijkZV Vlaardingen1:16.8696015961:18.88
2.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen1:18.0796007901:19.62
3.Nicky DeijlZOB'661:18.7796013601:21.48
4.Lesley HarlaarMNC Dordrecht1:20.5496016501:23.07
5.Marcella van der EntPoseidon'561:25.5796001741:30.48
6.Judith de HeerDWF1:28.4896027381:30.73
7.Nina TourtonZPB H&L1:29.6196036121:31.35
8.Julia MijnsterDWF1:30.4196027421:32.36
9.Doris KragtenPCG1:29.5696023181:33.04
10.Linda PuntPoseidon'561:28.4596048421:33.16
11.Anne de HeerDWF1:29.1896027361:33.84
12.Debby KraaijeveldDWF1:33.5496013581:34.03
13.Céline VerhoefDe Duck1:32.7096044761:37.73
14.Lianne BoerZOB'661:36.7196034561:42.23
15.Jarka KortleveZVH1:36.6596044021:44.09
16.Lenneke BagijnDe Duck1:40.8996049921:49.58
AFGEMAshley FernandesACZ1:47.429605416
AFGEMQuinty TerlouwACZ1:43.169603244


<< TOP >>
Programmanr. 29
15.5.10
Meisjes, 100m schoolslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelly WiglevenPoseidon'561:26.0195000581:25.54
2.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht1:25.8495033421:25.68
3.Chantal van RikxoortWiekslag1:26.1495058021:25.80
4.Roos KettingZOB'661:26.4595055761:28.53
5.Rosanne Ligtvoetde Devel1:24.0295012121:30.19
6.Lise BeijleveldtACZ1:27.4095052361:30.92
7.Laura van der HeijdenACZ1:28.3695025761:31.27
8.Rilinda GelaKZV de Lansingh1:27.9295013941:31.95
9.Laura AdvocaatMNC Dordrecht1:28.5395029881:33.69FJ 1
10.Sanne de Roode Devel1:29.9395051641:33.69FJ 2
11.Chadassa ManneeDe Geul1:31.0995010441:35.54
12.Renee DeddensZPB H&L1:31.7095036141:37.66
13.Claire GaljartZV Vlaardingen1:33.7295007601:39.12
14.Annabel BoogaardZVH1:35.2395050541:40.02
15.Iris RoskamDe Duck1:36.1995058541:44.80
NGCarmen MuilwijkDe Geul1:30.329502700


<< TOP >>
Programmanr. 30
15.5.10
Meisjes, 100m schoolslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Estrella WierikxZPCNumansdorp1:12.5594027121:17.98
2.Francesca van DongenMNC Dordrecht1:22.3994029821:22.51
3.Alinda DamsteegtWiekslag1:21.2494002221:24.17
4.Dian KortleveWiekslag1:23.8694021321:28.48
5.Melissa KoelewijnPoseidon'561:24.2994005021:29.46
6.Soraya SchmidtZVH1:32.5194065161:34.46
7.Nadia MetselaarZV Vlaardingen1:28.0294067821:34.82
8.Ingrid PootZV Vlaardingen1:30.5394041141:35.40
9.Celina GlimmerveenACZ1:32.5494041981:37.48
DISIris van den HeuvelDe Kempvis1:21.8694017321:30.20
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horinzontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 31
15.5.10
Meisjes, 100m schoolslag

Senioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisa DeijlZOB'661:19.1793041081:24.86
2.Karlien VeldscholteZPB H&L1:18.1993058801:25.07
3.Leontine GroeneveldtDe Duck1:28.2793035261:28.80
4.Laura DonkZVH1:29.5693030741:33.29
5.Sandra VermeulenDe Duck1:30.5493035221:36.13
6.Sabine van HeterenDWF1:30.9993011501:36.78
AFGEMMarije van GenderenZVH1:29.829307358


<< TOP >>
Programmanr. 32
15.5.10
Dames, 100m schoolslagSenioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vivianne van den BroekWiekslag1:18.1392003021:20.80
2.Esmee Koedootzc De Schotejil1:19.5692009641:21.36
3.Lisa van Miltde Devel1:19.0292012281:23.74
4.Wendy de BruinZOB'661:25.8692063201:33.32
NGZarife GelaKZV de Lansingh1:19.519200584


<< TOP >>
Programmanr. 33
15.5.10
Dames, 100m schoolslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda BuijkZVH1:17.7690006341:22.87
2.Leonie vd LavoirZPCNumansdorp1:23.1285018341:24.10
3.Tonia RuybroekPoseidon'561:21.5581012901:24.70
4.Lieke HengstLAC1:22.7691080481:26.54
5.Sade DaalACZ1:24.3688065941:28.62
6.Aniek HuijsmanKZV de Lansingh1:23.4788019321:29.94
7.Carly NoordermeerZOB'661:24.2087029841:32.80
AFGEMNatalie van der HoevenZV Vlaardingen1:20.378901786


<< TOP >>
Programmanr. 34
15.5.10
Jongens, 50m vrije slag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike KouwenhovenWiekslag29.17970072528.91
2.Mike HoekDe Duck29.31970222929.02
3.Johan SpeksnijderRSW29.70970064929.53FJ 1
4.Sven HubregtseDe Kempvis30.82970205729.53FJ 2
5.Thomas VerhoevenDe Geul30.10970031129.78
6.Virgill van der HeijMNC Dordrecht32.32970156530.48
7.Sven op 't EndeZPCNumansdorp31.82970181132.18FJ 1
8.Tim van der SteenZV Vlaardingen31.35970296132.18FJ 2
9.Yanick UittenbogaardPoseidon'5632.22970084132.53
10.Jeroen BestebreurZPCNumansdorp31.97970218132.86
11.Marijn Redertzc De Schotejil33.67970133333.75
12.Mike van der LindenPCG33.53970344535.15
DISBas van HeesPoseidon'5633.959700307
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMGabriel Danckaartsde Devel33.809702267


<< TOP >>
Programmanr. 35
15.5.10
Jongens, 50m vrije slag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yamiko SteenhoekZOB'6626.21960098726.84
2.Erik van LopikPCG27.07960341927.57
3.Ruben van ErkWiekslag27.63960437927.72
4.Jesse de WinDe Geul27.13960019127.75
5.Wimar LindenbergMNC Dordrecht27.63960185728.26
6.Vincent van der KraanZV Vlaardingen29.13960325728.66
7.Selim BarrahoLAC29.13960424928.89
8.Mitchell van BaarleDe Kempvis29.09960035529.04
9.Leon de VriesZPB H&L28.64960337129.57
10.Aron BroekhuizenPoseidon'5629.82960055329.70
11.Bjorn Vogelaarzc De Schotejil28.97960071530.31
12.Jasper BergsenZOB'6629.96960170930.80
13.Ian van MullemZOB'6630.50960254531.14
14.Evert ZijllstraPoseidon'5631.20960477331.48
15.Bart ZijlstraPoseidon'5630.54960477532.10
16.Joey van der ValkZOB'6630.93960219133.27
AFGEMGlenn van DrielZVH31.449601161
AFGEMDennis van WijngaardenKZV de Lansingh31.409602385


<< TOP >>
Programmanr. 36
15.5.10
Jongens, 50m vrije slag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.John SmitPoseidon'5624.93950061325.37
2.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '7325.58950228925.86
3.Jan-Willem den DunnenPCG26.74950088326.94
4.Tim MullerDe Geul26.36950101927.11FJ 1
5.Lars SchoffelmeerZPCNumansdorp26.27950190727.11FJ 2
6.Tai Wei KanSCOM27.18950241727.38
7.Cees van der HeideSCOM27.32950396727.57
8.Mike BravenboerPoseidon'5626.39950029927.64FJ 1
9.Johnno PetersWiekslag26.59950129527.64FJ 2
10.Koen JongejanZV de Gooye27.70950294527.80
11.Sander AsjesLAC27.69950378728.15
12.Duane WemmersMNC Dordrecht26.97950139728.38
13.Jelle MelissantZOB'6627.86950139328.53
14.Morten BoudesteinKZV de Lansingh28.56950137329.43
15.Jordi 't MannetjeDe Kempvis28.66950277529.63
AFGEMNick CleintuarZV Vlaardingen29.009503781
AFGEMYouri AppeljanZPCNumansdorp28.729502567
AFGEMGillian WinterRSW27.929505449


<< TOP >>
Programmanr. 37
15.5.10
Jongens, 50m vrije slag

Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom van de PutteMNC Dordrecht25.48940262526.44
2.Sietze NoorduynPCG27.05940472727.13
3.Rick de Waardde Zeehond '7326.56940109527.54
4.Max SpieringZV Vlaardingen26.91940213127.66
5.Tyron GijsberthaACZ27.89940507727.74
6.Marc AdvocaatMNC Dordrecht27.39940260328.32
7.Annegies van 't ZandZPB H&L29.46940154328.78
8.Renco SloofPoseidon'5627.92940017129.19
9.Paco de VoogtDe Duck30.91940085930.16FJ 1
10.Vincent KraaijeveldDWF29.57940161730.16FJ 2
NG.ZAKristian TrogrlicPoseidon'5627.289403179


<< TOP >>
Programmanr. 38
15.5.10
Jongens, 50m vrije slag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melvin van de MeijMNC Dordrecht24.62930115725.07
2.Timo DinkelbergZV Vlaardingen24.62930077325.35
3.Bart DunwegZV Vlaardingen25.17930176325.42
4.Jasper de WinDe Geul25.23930129325.76
5.Timo LambregtsZPCNumansdorp26.02930280925.80
6.Giovanni den Oudende Devel25.52930087726.33
7.Marco AkershoekZV de Gooye26.27930000327.02
8.Romero HennepDe Kempvis26.45930492927.54
AFGEMArnoud van SpronsenPoseidon'5626.459301175
NGMarco AmbrosiniKZV de Lansingh26.819306175


<< TOP >>
Programmanr. 39
15.5.10
Jongens, 50m vrije slag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark Costeriszc De Schotejil22.92920232724.34
2.Jeroen BaarsPoseidon'5624.31920003124.57
3.Erik WegmanDe Kempvis24.25920146525.17
4.Alwin HillebrinkMNC Dordrecht24.96920166125.37
5.Victor PootZV Vlaardingen24.89920365125.81
6.Robin IkingPCG26.20920058327.12
7.Niels MeijerZOB'6627.53920354928.18
NG.ZABoris GaljartZV Vlaardingen25.819201997
AFGEMTim VerwestZV Vlaardingen28.159204675
AFGEMDennis Pedersende Zeehond '7326.249205385


<< TOP >>
Programmanr. 40
15.5.10
Heren, 50m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robbert DonkWiekslag22.74890074523.87FJ 1
2.Arjan van der PlaatMNC Dordrecht22.76860240323.87FJ 2
3.Mark BaarsPoseidon'5624.25850005924.94FJ 1
4.Nick van IngenMNC Dordrecht24.42880164724.94FJ 2
5.Roderik MeijersZOB'6624.75860206326.39
6.Remi OuborgKZV de Lansingh24.84880261126.45
7.Johan WegmanDe Kempvis24.97900323526.74
8.David VerlekDWF25.22840238127.36
AFGEMNol van ThullZOB'6624.648001513
AFGEMDex de VoogtDe Duck25.759102437
AFGEMRutger DalmKZV de Lansingh25.559005561


<< TOP >>
Programmanr. 41
15.5.10
Meisjes, 50m vlinderslag

Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim BuschMNC Dordrecht33.52980145032.48
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Brigitte SleekingMNC Dordrecht34.34980061633.20
3.Cindy RkmanZPB H&L34.60980085834.08
4.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht35.80980132034.14
5.Nilce Mendes BarbosaLAC36.66980021434.26
6.Richenne ZeebregtsZV Vlaardingen34.94980181835.10
7.Elize BoumanZPCNumansdorp35.54980065836.94
8.Charlotte EijkelenboomPoseidon'5635.66980095637.22
9.Veerle van DeursenWiekslag38.35980035637.73
10.Inge SchutLAC36.33980305238.84
11.Jobine AkershoekDe Stelle37.77980002639.10
12.Esmee Buddenbergde Zeehond '7337.61980030439.20
13.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht39.29980132239.60
14.Gwendoline KruitKZV de Lansingh39.81980208441.60
15.Petra VisZVH40.66980124043.18
16.Judith KleinjanDe Duck37.98980271043.39
AFGEMSjaron van HulstACZ46.429803268


<< TOP >>
Programmanr. 42
15.5.10
Meisjes, 50m vlinderslag

Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marije DinkelbergZV Vlaardingen34.62970319233.17
2.Daphne ScheurwaterWiekslag34.07970137233.23
3.Laetitia BosveldPoseidon'5633.11970025233.66
4.Samantha Boefde Zeehond '7334.76970284033.81
5.Joelle GeertsPoseidon'5634.67970020634.39
6.Kelly de JongePoseidon'5634.83970121034.90
7.Indah HijmansZOB'6634.70970315235.52
8.Aimee de WerkPoseidon'5636.25970121235.76
9.Cheryl WesterbaanACZ36.00970242636.22
10.Fenna de GrootDe Kempvis37.36970170637.08
11.Tess van PeltPoseidon'5635.25970121437.34
12.Senna Polsde Zeehond '7338.00970001237.92
13.Romy IkingPCG36.95970021437.95
14.Latona BaartDe Geul36.88970037839.57
15.Tugba IlgiliRSW42.08970544042.44
16.Eva CornelisseZPB H&L38.54970133644.00
NG.ZABrenda van HulstACZ44.989703462
AFGEMCheyenne VlotZVH41.179702986


<< TOP >>
Programmanr. 43
15.5.10
Meisjes, 50m vlinderslag

Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike de Waardde Zeehond '7329.83960060428.72
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Marcella van der EntPoseidon'5631.95960017430.92
3.Celine HoogendijkZV Vlaardingen31.00960159631.02
4.Debby KraaijeveldDWF33.21960135833.17
5.Isabel SpitLAC32.65960471233.29
6.Karen van DeeSCOM36.45960407434.48
7.Linda PuntPoseidon'5634.31960484235.68
8.Zoë van der VeldenZPB H&L35.19960286236.10
9.Tamara van der SteenZV Vlaardingen35.11960515636.11
10.Nina TourtonZPB H&L35.62960361236.86
11.Céline VerhoefDe Duck36.67960447637.76
12.Anne de HeerDWF37.02960273637.91
13.Marije BoerZOB'6636.21960326437.95
14.Lianne BoerZOB'6637.48960345638.16
15.Lesley HarlaarMNC Dordrecht38.35960165041.35
16.Jarka KortleveZVH40.08960440243.08
AFGEMAshley FernandesACZ43.089605416
AFGEMLenneke BagijnDe Duck41.659604992


<< TOP >>
Programmanr. 44
15.5.10
Meisjes, 50m vlinderslag

Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosanne Ligtvoetde Devel31.81950121231.04
2.Kelly WiglevenPoseidon'5631.69950005831.27
3.Laura AdvocaatMNC Dordrecht32.35950298832.73
4.Lisanne van Velzende Zeehond '7334.46950131833.30
5.Chantal van RikxoortWiekslag34.80950580234.21
6.Emily van ErkACZ34.14950257434.82FJ 1
7.Roos KettingZOB'6635.34950557634.82FJ 2
8.Lise BeijleveldtACZ35.87950523634.89
9.Sanne Huijsmanszc De Schotejil34.74950179635.43
10.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht36.72950055436.08FJ 1
11.Nathalie VenemaZPCNumansdorp36.36950512036.08FJ 2
12.Naomi van GoolKZV de Lansingh35.56950516636.29
13.Laura van der HeijdenACZ35.46950257636.88
14.Chadassa ManneeDe Geul37.98950104439.82
15.Renee DeddensZPB H&L37.46950361440.97
AFGEMJulia BuijkZVH39.849506132
NGCarmen MuilwijkDe Geul37.269502700


<< TOP >>
Programmanr. 45
15.5.10
Meisjes, 50m vlinderslag

Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dian KortleveWiekslag30.45940213230.20
2.Tanja van EssenWiekslag30.65940467830.48
3.Sylvana KustersWiekslag30.73940343631.73
4.Chiara LigthartKZV de Lansingh32.84940054232.32
5.Estrella WierikxZPCNumansdorp32.00940271232.48
6.Alinda DamsteegtWiekslag33.32940022232.81
7.Eva van EttenPoseidon'5632.42940304433.25
8.Janiek de Boedzc De Schotejil33.71940335433.67
9.Francesca van DongenMNC Dordrecht33.76940298234.02
10.Melissa KoelewijnPoseidon'5632.22940050234.09
11.Iris van den HeuvelDe Kempvis34.23940173234.77
12.Aure Lampede Devel33.15940007234.92
13.Ingrid PootZV Vlaardingen35.21940411435.96
14.Eline MolleDe Geul35.65940427636.18
15.Soraya SchmidtZVH36.25940651638.17
DISNadia MetselaarZV Vlaardingen36.779406782
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMCelina GlimmerveenACZ37.769404198


<< TOP >>
Programmanr. 46
15.5.10
Meisjes, 50m vlinderslag

Senioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Milou JulicherWiekslag28.58930132029.16
2.Mariska ScheelKZV de Lansingh30.39930634429.86
3.Kiki KlerksZV Vlaardingen31.60930176432.07
4.Lisa DeijlZOB'6631.45930410832.67
5.Karlien VeldscholteZPB H&L31.73930588032.75
6.Danica Koedootzc De Schotejil33.54930103433.78
7.Ellen HengstZV Vlaardingen36.41930585036.31
8.Laura DonkZVH34.42930307436.88
AFGEMLeontine GroeneveldtDe Duck36.439303526
AFGEMSandra VermeulenDe Duck36.749303522


<< TOP >>
Programmanr. 47
15.5.10
Dames, 50m vlinderslagSenioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vivianne van den BroekWiekslag28.80920030227.99
2.Naomi JulicherWiekslag31.44920260631.86
3.Lisa Klattende Devel32.37920362832.10
4.Esmee Koedootzc De Schotejil32.03920096433.02
5.Lisa van Miltde Devel33.11920122834.35
6.Wendy de BruinZOB'6633.45920632035.50
NGZarife GelaKZV de Lansingh33.459200584


<< TOP >>
Programmanr. 48
15.5.10
Dames, 50m vlinderslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sade DaalACZ32.53880659431.89
2.Nadya PutterZV Vlaardingen31.74830163032.09
3.Linda BuijkZVH30.88900063432.30FJ 1
4.Maryse Lampede Devel31.40870245832.30FJ 2
5.Yana GavrilyukACZ31.69910818632.39
6.Lieke HengstLAC32.42910804832.61
7.Tonia RuybroekPoseidon'5632.18810129033.17
8.Aniek HuijsmanKZV de Lansingh32.18880193233.54
AFGEMCarly NoordermeerZOB'6632.898702984
AFGEMNatalie van der HoevenZV Vlaardingen31.418901786


<< TOP >>
Programmanr. 49
15.5.10
Jongens, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike HoekDe Duck1:13.9397022291:17.59
2.Mike KouwenhovenWiekslag1:14.4097007251:18.57
3.Sven HubregtseDe Kempvis1:15.2597020571:20.19
4.Johan SpeksnijderRSW1:17.7197006491:20.20
5.Thomas VerhoevenDe Geul1:22.3797003111:24.02
6.Marijn Redertzc De Schotejil1:25.7397013331:25.53
7.Virgill van der HeijMNC Dordrecht1:24.1297015651:27.39
8.Bas van HeesPoseidon'561:22.1497003071:29.19
9.Jeroen BestebreurZPCNumansdorp1:29.2597021811:29.61
10.Yanick UittenbogaardPoseidon'561:28.1597008411:32.08
11.Thomas MandigersZOB'661:29.8397026671:32.16


<< TOP >>
Programmanr. 50
15.5.10
Jongens, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yamiko SteenhoekZOB'661:07.5696009871:08.66
2.Erik van LopikPCG1:09.4296034191:10.36
3.Ruben van ErkWiekslag1:13.5696043791:11.83FJ 1
4.Jesse de WinDe Geul1:07.4196001911:11.83FJ 2
5.Selim BarrahoLAC1:10.4596042491:12.50
6.Bjorn Vogelaarzc De Schotejil1:07.2096007151:13.54
7.Mitchell van BaarleDe Kempvis1:16.3596003551:14.50
8.Jordi van der WeelDe Kempvis1:13.0096003591:14.92
9.Vincent van der KraanZV Vlaardingen1:14.3596032571:18.38
10.Boris SpieringZV Vlaardingen1:19.0996016811:19.62
11.Jasper BergsenZOB'661:14.5796017091:19.66
12.Aron BroekhuizenPoseidon'561:18.2696005531:21.10
13.Leon de VriesZPB H&L1:17.8996033711:22.51
14.Glenn van DrielZVH1:21.3796011611:23.94
15.Evert ZijllstraPoseidon'561:20.8296047731:24.32
16.Ian van MullemZOB'661:22.8696025451:25.66
AFGEMArjan van VeenZVH1:49.599601337


<< TOP >>
Programmanr. 51
15.5.10
Jongens, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.John SmitPoseidon'561:01.0095006131:05.24
2.Jan-Willem den DunnenPCG1:04.7495008831:07.79FJ 1
3.Mike BravenboerPoseidon'561:04.1395002991:07.79FJ 2
4.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '731:06.9395022891:08.45
5.Melvin Prinsde Devel1:10.1895002011:08.64
6.Koen JongejanZV de Gooye1:06.1395029451:09.70
7.Lars SchoffelmeerZPCNumansdorp1:06.4895019071:09.98
8.Cees van der HeideSCOM1:09.2195039671:12.35
9.Jordi 't MannetjeDe Kempvis1:08.4495027751:12.40
10.Jelle MelissantZOB'661:10.8995013931:13.02
11.Jelmar HillebrinkMNC Dordrecht1:11.6595004011:13.77
12.Sander AsjesLAC1:07.3995037871:13.97
13.Nick CleintuarZV Vlaardingen1:12.2395037811:15.18
14.Tim MullerDe Geul1:09.1895010191:15.66
15.Morten BoudesteinKZV de Lansingh1:11.8995013731:17.16
16.Youri AppeljanZPCNumansdorp1:13.5695025671:18.15
AFGEMIvar VeldscholteZPB H&L1:15.729502657
AFGEMJaco HuismanZVH1:26.289504011
AFGEMTai Wei KanSCOM1:15.649502417


<< TOP >>
Programmanr. 52
15.5.10
Jongens, 100m rugslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alex CatsburgKZV de Lansingh1:05.5994047531:08.34
2.Nick Outde Zeehond '731:07.8894008811:09.53
3.Renco SloofPoseidon'561:08.2694001711:12.05
4.Richard BestebreurZPCNumansdorp1:11.1594047971:15.32
5.Annegies van 't ZandZPB H&L1:17.5194015431:17.75
6.Vincent KraaijeveldDWF1:16.6394016171:24.82
7.Tyron GijsberthaACZ1:15.7394050771:25.13
8.Stefan VermeulenDe Duck1:30.9094051231:37.48
NG.ZAKristian TrogrlicPoseidon'561:13.449403179


<< TOP >>
Programmanr. 53
15.5.10
Jongens, 100m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Timo DinkelbergZV Vlaardingen1:01.1793007731:02.98
2.Melvin van de MeijMNC Dordrecht1:02.9493011571:05.21
3.Joeri Prinsde Devel1:05.5493020371:05.35
4.Marco AkershoekZV de Gooye1:09.5093000031:12.21
5.Timo LambregtsZPCNumansdorp1:10.0993028091:12.95
6.Tarik FariaLAC1:09.1793042231:15.10
7.Walter TroostZOB'661:13.6093023471:18.28
AFGEMArnoud van SpronsenPoseidon'561:11.599301175


<< TOP >>
Programmanr. 54
15.5.10
Jongens, 100m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark Costeriszc De Schotejil59.3092023271:01.57
2.Alwin HillebrinkMNC Dordrecht1:02.3692016611:04.04
3.Victor PootZV Vlaardingen1:01.2392036511:04.28
4.Robin IkingPCG1:06.5292005831:14.39
5.Tim VerwestZV Vlaardingen1:10.6692046751:16.00
6.Niels MeijerZOB'661:11.9892035491:18.76
7.Mitchell CoertZPB H&L1:12.0792040551:21.54


<< TOP >>
Programmanr. 55
15.5.10
Heren, 100m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn DolkMNC Dordrecht1:02.3089007371:05.81
2.Robbert DonkWiekslag1:03.8689007451:07.20
3.Haico WeijersZPCNumansdorp1:04.6788037591:07.51
4.Leander Noordijkzc De Schotejil1:04.9581012211:07.70
5.Johnny den UilDWF1:03.2584022931:08.06
6.Mario PeetersMNC Dordrecht1:06.0186023551:09.68
7.Johan WegmanDe Kempvis1:06.1090032351:12.25
DISMark BaarsPoseidon'561:02.758500059
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMNick Klattende Devel1:08.069001551
AFGEMNol van ThullZOB'661:04.978001513
AFGEMRemi OuborgKZV de Lansingh1:06.548802611


<< TOP >>
Programmanr. 56
15.5.10
Dames, 4 x 100m wisselslag

Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wiekslag 1Wiekslag4:27.884:37.68
Naomi Julicher
Vivianne van den Broek
92
92
1:09.96Milou Julicher
Tanja van Essen
93
94
2.ZV Vlaardingen 1ZV Vlaardingen4:35.674:40.53
Kiki Klerks
Asmara Ritmeijer
93
96
1:11.72Nadya Putter
Celine Hoogendijk
83
96
3.Poseidon'56 1Poseidon'564:53.454:57.56
Marcella van der Ent
Joelle Geerts
96
97
1:15.36Tonia Ruybroek
Kelly Wigleven
81
95
4.MNC Dordrecht 2MNC Dordrecht4:56.355:03.71
Lilly de Wit
Francesca van Dongen
98
94
1:18.78Laura Advocaat
Martine Kuijlaars
95
95
5.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht4:52.115:05.36
Sanne Advocaat
Lesley Harlaar
98
96
1:17.39Kim Busch
Brigitte Sleeking
98
98
6.ZPCNumansdorp 1ZPCNumansdorp4:49.365:06.51
Elize Bouman
Estrella Wierikx
98
94
1:21.51Leonie vd Lavoir
Yanicke Stekelenburg
85
90
7.de Devel 1de Devel4:52.975:07.78
Aure Lampe
Lisa van Milt
94
92
1:24.31Maryse Lampe
Myrthe Lampe
87
90
8.zc De Schotejil 1zc De Schotejil4:54.035:11.66
Sanne Huijsmans
Esmee Koedoot
95
92
1:19.66Danica Koedoot
Janiek de Boed
93
94
9.ZOB'66 1ZOB'664:50.835:12.87
Wendy de Bruin
Nicky Deijl
92
96
1:21.15Lisa Deijl
Carly Noordermeer
93
87
10.De Lansingh 1KZV de Lansingh4:43.385:17.07
Naomi van Gool
Aniek Huijsman
95
88
1:27.23Mariska Scheel
Chiara Ligthart
93
94
11.ACZ 1ACZ4:56.415:21.76
Emily van Erk
Lise Beijleveldt
95
95
1:24.14Sade Daal
Yana Gavrilyuk
88
91
12.LAC 1LAC5:04.425:31.82
Whitney Neerhout
Lieke Hengst

91
1:32.42Isabel Spit
Nilce Mendes Barbosa
96
98