Nr. 1. Heren, 200m vlinderslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 2. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 4. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 8. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 9. Heren, 100m vrije slag  Senioren 1 en ouder
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 1
Nr. 11. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 2
Nr. 12. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 3
Nr. 13. Meisjes, 200m rugslag  Jeugd 1
Nr. 14. Meisjes, 200m rugslag  Jeugd 2
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  Senioren 1
Nr. 16. Dames, 200m rugslag  Senioren 2
Nr. 17. Dames, 200m rugslag  Senioren
Nr. 18. Heren, 4 x 200m vrije slag  Junioren 1 en ouder


ZRO Kringkampioenschappen 2010 deel 1
Dordrecht, 15. - 16.5.2010


1 - ZRO Kringkampioenschappen 2010 sessie 115.5.10 - 9:00


Programmanr. 1
15.5.10 - 9:00
Heren, 200m vlinderslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
Junioren 1

1.Tim van der SteenZV Vlaardingen2:47.8197029611:20.692:52.83
2.Thomas VerhoevenDe Geul3:05.7297003111:34.153:23.04
DISVirgill van der HeijMNC Dordrecht3:02.249701565
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Junioren 2

1.Erik van LopikPCG2:29.1796034191:09.962:33.39
2.Floyd van DuyvenbodeDe Kempvis2:45.4596003571:14.412:51.07
3.Aron BroekhuizenPoseidon'562:43.2496005531:20.672:56.55
4.Bjorn Vogelaarzc De Schotejil3:04.5496007151:31.643:10.92
5.Daniel van Hillode Devel3:05.2096035291:37.043:35.27
DISSelim BarrahoLAC3:09.469604249
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).

Junioren 3

1.Lars SchoffelmeerZPCNumansdorp2:17.5795019071:05.282:20.30
2.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '732:21.8995022891:07.592:29.91
3.Melvin Prinsde Devel2:37.4295002011:09.832:31.02
4.John SmitPoseidon'562:30.0495006131:10.042:32.74
5.Sander AsjesLAC2:32.3695037871:11.662:37.57
6.Koen JongejanZV de Gooye3:00.6995029451:12.612:45.57
7.Roy Bosde Devel3:11.3695002411:19.882:52.13
8.Jelmar HillebrinkMNC Dordrecht2:57.4795004011:17.372:54.54
DISJaco HuismanZVH3:18.4495040111:27.753:20.72
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.

Junioren 4

1.Alex CatsburgKZV de Lansingh2:41.3794047531:07.372:29.08
2.Richard BestebreurZPCNumansdorp2:32.2794047971:11.812:44.72

Jeugd 1

1.Joeri Prinsde Devel2:19.6793020371:06.582:22.59

Jeugd 2

1.Boris GaljartZV Vlaardingen2:16.6192019971:09.382:28.97
2.Robin IkingPCG2:48.0192005831:11.942:40.36
3.Stefan GrüdelbachLAC2:42.5892020731:13.702:52.70
NG.ZATim VerwestZV Vlaardingen2:58.309204675

Senioren 1 en ouder

1.Mark BaarsPoseidon'562:15.9285000591:05.842:17.95
2.Marco van der StelZV Vlaardingen2:18.1091028791:09.542:25.89
3.Marc CatsburgMNC Dordrecht2:16.2790005331:07.142:26.18
4.Marcel NoordermeerWiekslag2:20.1090034551:08.452:28.84
5.Martin DamsteegtPoseidon'562:28.7990006071:10.472:29.04
6.Martijn DolkMNC Dordrecht2:27.5989007371:11.272:33.39
7.Haico WeijersZPCNumansdorp2:31.3288037591:11.392:37.81
8.Ruben StolkZOB'662:32.3190056651:12.532:38.54
9.Leander Noordijkzc De Schotejil2:33.6781012211:12.222:41.26
10.Bastian ZoonZV de Gooye2:24.6087039291:12.142:45.88


<< TOP >>
Programmanr. 2
15.5.10 - 9:20
Dames, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
Junioren 1

1.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht5:07.1098013201:12.672:31.603:51.045:05.86
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Nilce Mendes BarbosaLAC5:36.9798002141:14.842:41.664:09.185:33.05
3.Charlotte EijkelenboomPoseidon'565:34.5798009561:17.672:44.424:10.485:33.82
4.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht5:40.2898013221:17.542:47.304:16.655:43.36
5.Kelsey TukkerPoseidon'565:41.9598011481:17.232:47.764:16.705:46.04
6.Cheyenne VisserWiekslag5:53.0798023181:23.222:53.964:24.285:48.86
7.Marjan van HeeringenMNC Dordrecht6:04.2998013241:21.522:53.844:26.845:53.13
8.Miranda van Valende Devel6:01.4998003461:23.892:59.024:32.005:59.46
9.Judith KleinjanDe Duck5:52.1898027101:26.732:59.704:33.896:02.37
10.Gwendoline KruitKZV de Lansingh6:12.8898020841:24.323:00.744:39.576:17.14
AFGEMInge SchutLAC6:26.489803052
AFGEMPetra VisZVH6:47.359801240
AFGEMRichenne ZeebregtsZV Vlaardingen5:41.519801818

Junioren 2

1.Kelly de JongePoseidon'565:05.8497012101:10.902:31.053:51.455:10.25
2.Daphne ScheurwaterWiekslag5:18.2897013721:16.482:38.364:01.145:21.33
3.Sanne Boelhouwerde Devel5:20.4097004321:17.182:40.114:03.535:24.03
4.Sara StefanovicPoseidon'565:39.0697034061:16.722:42.864:10.725:31.42
5.Tess van PeltPoseidon'565:32.0697012141:15.222:41.414:09.965:33.80
6.Emese RamstijnDe Geul5:52.2697030901:18.072:48.734:22.545:55.02
7.Cheryl WesterbaanACZ5:53.5397024261:19.392:52.084:26.905:56.23
8.Claudia van GalenZPCNumansdorp6:01.0997003821:19.602:51.304:27.955:59.46
9.Eva CornelisseZPB H&L6:01.5697013361:25.403:00.464:36.636:06.45
10.Rolien Holsterzc De Schotejil5:59.4297019001:28.233:04.964:42.066:18.09
AFGEMRenske de VriesSCOM6:07.809703330
AFGEMIsobel MaddockACZ6:08.429703644

Junioren 3

1.Celine HoogendijkZV Vlaardingen4:39.8596015961:06.962:20.423:34.504:44.48
2.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen4:54.5096007901:06.842:23.243:40.244:55.14
3.Tamara van der SteenZV Vlaardingen5:03.8196051561:12.182:33.483:55.585:13.97
4.Lesley HarlaarMNC Dordrecht5:07.9896016501:15.542:38.174:02.405:23.95
5.Julia MijnsterDWF5:24.5396027421:15.302:38.394:02.635:24.37
6.Linda PuntPoseidon'565:43.9496048421:12.262:36.014:02.955:28.71
7.Debby KraaijeveldDWF5:25.0796013581:17.202:43.274:10.855:32.35
8.Anne de HeerDWF5:28.5096027361:18.202:45.454:11.105:33.04
9.Doris KragtenPCG5:33.1896023181:17.732:46.524:14.965:37.89
10.Céline VerhoefDe Duck5:37.0696044761:14.572:40.324:09.705:38.67
11.Isabel SpitLAC5:32.9696047121:17.822:45.724:14.055:40.92
12.Judith de HeerDWF5:46.4896027381:24.452:56.124:26.685:52.57
AFGEMKaren van DeeSCOM5:58.669604074
AFGEMLenneke BagijnDe Duck6:00.709604992

Jeugd 1

1.Kelly WiglevenPoseidon'564:40.5895000581:07.572:20.483:33.934:44.93
2.Sanne Huijsmanszc De Schotejil5:10.8995017961:15.752:38.964:02.185:22.07
3.Chantal van RikxoortWiekslag5:37.7695058021:14.572:39.564:06.105:27.76
4.Emily van ErkACZ5:32.6895025741:14.272:39.834:08.035:31.47
5.Renee DeddensZPB H&L5:40.0495036141:17.972:46.224:16.835:44.69
6.Claire GaljartZV Vlaardingen5:46.7395007601:22.652:52.064:22.025:48.38
7.Lise BeijleveldtACZ5:54.2295052361:21.222:51.804:23.405:49.18
8.Naomi van GoolKZV de Lansingh5:43.0595051661:21.672:53.984:25.925:54.72
9.Carmen MuilwijkDe Geul5:42.6095027001:19.362:52.644:26.485:55.59
DISMartine KuijlaarsMNC Dordrecht4:57.479500554
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMNathalie VenemaZPCNumansdorp5:55.819505120
AFGEMDanitsja OphofPoseidon'566:01.819500612

Jeugd 2

1.Tanja van EssenWiekslag5:06.3694046781:08.112:23.993:38.894:51.17
2.Iris van den HeuvelDe Kempvis4:58.6994017321:10.072:25.543:41.954:56.60
3.Anouk KuijlaarsMNC Dordrecht4:59.2994017001:13.372:32.183:51.255:08.37
4.Eva van EttenPoseidon'564:49.7294030441:10.172:28.633:49.805:10.29
5.Sylvana KustersWiekslag5:22.4794034361:12.852:32.873:55.805:19.15
6.Ingrid PootZV Vlaardingen5:31.0094041141:16.972:43.824:11.175:35.53
7.Roxanne van BavelZPB H&L5:49.8694008781:20.372:48.994:17.375:41.96
8.Soraya SchmidtZVH5:42.8994065161:19.292:48.394:18.025:43.89
9.Daniëlle de KleinDWF5:55.4494047861:21.942:54.124:26.945:56.51
10.Femke KoningPCG5:56.6694064681:23.082:57.134:34.976:07.94

Senioren 1

1.Mariska ScheelKZV de Lansingh4:42.8993063441:07.522:21.623:36.164:48.62
2.Kiki KlerksZV Vlaardingen4:39.8593017641:08.762:23.173:38.544:52.46
3.Lisa DeijlZOB'664:46.0093041081:09.152:25.983:44.875:05.58
4.Danica Koedootzc De Schotejil4:56.7093010341:10.352:29.533:50.415:11.41
5.Laura DonkZVH5:20.6393030741:20.452:47.524:13.845:34.40
6.Sandra VermeulenDe Duck5:44.2693035221:17.512:43.794:13.225:41.22
7.Kimberley van BurenDe Duck5:39.5093041361:20.542:50.154:22.375:53.61
AFGEMMarije van GenderenZVH5:49.759307358

Senioren 2

1.Esmee Koedootzc De Schotejil5:09.3492009641:08.952:24.953:42.974:58.20
2.Kayleigh WesterbaanACZ4:56.4792050541:16.692:41.324:06.805:23.93
AFGEMZarife GelaKZV de Lansingh5:23.329200584

Senioren

1.Nadya PutterZV Vlaardingen4:43.3983016301:10.262:24.863:40.104:53.57
2.Tonia RuybroekPoseidon'564:51.2681012901:09.342:25.573:42.734:57.62
3.Myrthe Lampede Devel4:59.8790022361:13.582:32.363:51.255:09.36
4.Pauline TielemanDe Geul5:11.3184033481:14.222:34.183:53.835:12.72
5.Lieke HengstLAC5:01.2091080481:13.402:34.873:56.445:13.76
6.Eline RoobolKZV de Lansingh4:59.6191064141:13.382:36.223:59.105:18.28
7.Renate ElversZPB H&L5:13.7791051941:15.342:38.144:02.825:24.45
8.Aniek HuijsmanKZV de Lansingh5:26.9888019321:15.162:39.054:06.985:34.48
9.Sunanda van HeterenPCG5:17.8289017281:16.702:42.594:09.815:35.22
10.Solé van LeenenZOB'665:09.7691043541:15.042:39.504:08.865:39.45
11.Linda BuijkZVH5:30.8090006341:25.992:58.354:31.466:02.35
AFGEMLisette van den BosPoseidon'565:42.828700468


<< TOP >>
Programmanr. 3
15.5.10 - 10:50
Jongens, 100m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike HoekDe Duck1:05.9997022291:05.10
2.Mike KouwenhovenWiekslag1:05.7197007251:05.53
3.Johan SpeksnijderRSW1:08.1397006491:06.61
4.Thomas VerhoevenDe Geul1:11.7397003111:08.84
5.Tim van der SteenZV Vlaardingen1:07.6897029611:09.19
6.Roberto Hogerwerfde Devel1:10.8097011831:11.23
7.Sven op 't EndeZPCNumansdorp1:15.4597018111:11.31
8.Bas van HeesPoseidon'561:12.4997003071:14.11
9.Marijn Redertzc De Schotejil1:14.4497013331:15.40
10.Jeroen BestebreurZPCNumansdorp1:16.5097021811:15.78
11.Yanick UittenbogaardPoseidon'561:14.8097008411:15.90
DISSven HubregtseDe Kempvis1:07.659702057
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMGabriel Danckaartsde Devel1:12.119702267


<< TOP >>
Programmanr. 4
15.5.10 - 10:55
Jongens, 100m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yamiko SteenhoekZOB'6658.19960098759.23
2.Erik van LopikPCG59.2096034191:00.20
3.Ruben van ErkWiekslag1:04.5896043791:01.67
4.Mitchell van BaarleDe Kempvis1:01.4196003551:01.96
5.Jesse de WinDe Geul59.7996001911:02.24
6.Vincent van der KraanZV Vlaardingen1:03.2996032571:02.58
7.Selim BarrahoLAC1:07.0596042491:02.92
8.Floyd van DuyvenbodeDe Kempvis1:02.8496003571:04.34
9.Jordi van der WeelDe Kempvis1:05.5996003591:05.30
10.Bjorn Vogelaarzc De Schotejil1:03.7596007151:05.65
11.Aron BroekhuizenPoseidon'561:04.8896005531:06.69
12.Leon de VriesZPB H&L1:05.5096033711:07.10
13.Jasper BergsenZOB'661:07.7096017091:08.36
14.Daan Clasenerde Devel1:08.9596008171:08.66
15.Bart ZijlstraPoseidon'561:07.1796047751:10.43
16.Evert ZijllstraPoseidon'561:08.7696047731:10.80
AFGEMMatej Skelode Devel1:09.959603535
AFGEMIan van MullemZOB'661:09.119602545


<< TOP >>
Programmanr. 5
15.5.10 - 11:05
Jongens, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.John SmitPoseidon'5654.34950061355.79
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '7355.81950228956.70
3.Jan-Willem den DunnenPCG57.72950088358.89FJ 1
4.Lars SchoffelmeerZPCNumansdorp57.68950190758.89FJ 2
5.Mike BravenboerPoseidon'5657.54950029959.50FJ 1
6.Tim MullerDe Geul58.17950101959.50FJ 2
7.Johnno PetersWiekslag1:01.2795012951:00.95FJ 1
8.Cees van der HeideSCOM59.3995039671:00.95FJ 2
9.Sander AsjesLAC59.3895037871:01.07
10.Joris KraaijesteinMNC Dordrecht1:00.5695021671:01.50FJ 1
11.Koen JongejanZV de Gooye1:00.0495029451:01.50FJ 2
12.Tai Wei KanSCOM1:00.5095024171:02.03
13.Duane WemmersMNC Dordrecht58.1595013971:02.07
14.Melvin Prinsde Devel1:01.2095002011:02.49
15.Morten BoudesteinKZV de Lansingh1:03.0795013731:04.30
16.Nick CleintuarZV Vlaardingen1:02.5395037811:05.08
NG.ZAYouri AppeljanZPCNumansdorp1:02.469502567
AFGEMJelle MelissantZOB'661:03.389501393


<< TOP >>
Programmanr. 6
15.5.10 - 11:10
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom van de PutteMNC Dordrecht56.58940262557.48
2.Alex CatsburgKZV de Lansingh56.04940475358.38
3.Max SpieringZV Vlaardingen57.70940213159.68
4.Rick de Waardde Zeehond '7359.1694010951:00.85
5.Kristian TrogrlicPoseidon'5659.6094031791:01.28
6.Sietze NoorduynPCG59.7894047271:01.87
7.Tyron GijsberthaACZ1:01.6194050771:02.43
8.Marc AdvocaatMNC Dordrecht1:00.9394026031:02.47
9.Renco SloofPoseidon'561:00.2594001711:02.98
10.Koen RoobolLAC1:04.1094032091:05.55
11.Chiel-Jan HarlemanWiekslag1:04.2894024991:05.94
12.Richard BestebreurZPCNumansdorp58.9194047971:06.02
13.Annegies van 't ZandZPB H&L1:07.3494015431:06.94
14.Paco de VoogtDe Duck1:09.4394008591:08.47
15.Vincent KraaijeveldDWF1:06.3394016171:09.11
16.Jeroen Taalde Devel1:09.2094003831:09.68


<< TOP >>
Programmanr. 7
15.5.10 - 11:15
Jongens, 100m vrije slagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart DunwegZV Vlaardingen54.24930176354.99
2.Timo DinkelbergZV Vlaardingen55.00930077355.62
3.Giovanni den Oudende Devel54.26930087756.64
4.Jasper de WinDe Geul55.97930129357.65
5.Timo LambregtsZPCNumansdorp57.57930280958.69
6.Marco AkershoekZV de Gooye57.64930000359.27
7.Eldin Krijghzc De Schotejil1:02.9193028071:04.24
8.Walter TroostZOB'661:00.0493023471:04.62
AFGEMArnoud van SpronsenPoseidon'561:00.229301175
AFGEMBas van den SigtenhorstDe Geul1:03.099303275


<< TOP >>
Programmanr. 8
15.5.10 - 11:20
Jongens, 100m vrije slagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark Costeriszc De Schotejil51.69920232753.83
2.Jeroen BaarsPoseidon'5653.68920003153.84
3.Victor PootZV Vlaardingen53.92920365155.68
4.Erik WegmanDe Kempvis53.99920146556.05
5.Boris GaljartZV Vlaardingen54.35920199757.13
6.Robin IkingPCG56.4192005831:01.40
7.Stefan GrüdelbachLAC58.9792020731:01.55
8.Niels MeijerZOB'6659.9292035491:01.73
AFGEMTim VerwestZV Vlaardingen59.819204675
AFGEMAlexander van DelftPoseidon'561:00.519204555
AFGEMGlenn Mijnderszc De Schotejil1:00.369204569
AFGEMDennis Pedersende Zeehond '7358.719205385


<< TOP >>
Programmanr. 9
15.5.10 - 11:20
Heren, 100m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robbert DonkWiekslag49.65890074553.08
2.Nick van IngenMNC Dordrecht53.39880164755.04
3.Mark BaarsPoseidon'5654.09850005955.58
4.Marc CatsburgMNC Dordrecht55.41900053357.26
5.Tim PattipeiluhuRSW55.07890240957.53
6.Johan WegmanDe Kempvis54.80900323559.13
7.Remi OuborgKZV de Lansingh55.38880261159.43
8.Haico WeijersZPCNumansdorp55.4088037591:00.19
AFGEMMartijn DolkMNC Dordrecht56.078900737
AFGEMNol van ThullZOB'6652.778001513
AFGEMMarcel NoordermeerWiekslag55.609003455


<< TOP >>
Programmanr. 10
15.5.10 - 11:25
Meisjes, 200m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht2:39.1398013201:20.232:44.04
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Lilly de WitMNC Dordrecht2:42.1798034981:22.642:47.54
3.Brigitte SleekingMNC Dordrecht2:46.3398006161:23.592:50.88
4.Cheyenne VisserWiekslag2:47.5598023181:25.472:53.52
5.Esmee Buddenbergde Zeehond '732:55.6398003041:25.112:53.86
6.Kim BuschMNC Dordrecht2:51.0498014501:25.622:54.50
7.Elize BoumanZPCNumansdorp3:04.5398006581:27.772:58.64
8.Nilce Mendes BarbosaLAC2:56.9098002141:22.633:04.10
9.Charlotte EijkelenboomPoseidon'562:57.6898009561:33.093:08.35
10.Veerle van DeursenWiekslag3:07.8898003561:31.973:10.24
11.Kelsey TukkerPoseidon'563:03.3998011481:34.313:12.01
12.Judith KleinjanDe Duck3:10.8098027101:33.223:12.03
13.Marjan van HeeringenMNC Dordrecht3:10.489801324FJ 11:36.013:14.49
14.Tessa BruijgomsMNC Dordrecht3:07.669801322FJ 21:35.533:14.49
15.Inge SchutLAC3:07.9098030521:39.263:15.57
16.Gwendoline KruitKZV de Lansingh3:11.7998020841:38.343:20.97
AFGEMNienke MandemakerZPB H&L3:16.949803686
AFGEMAnne RietveldLAC3:14.119804932
AFGEMCindy van Seventerde Devel3:15.509801016


<< TOP >>
Programmanr. 11
15.5.10 - 11:40
Meisjes, 200m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Joelle GeertsPoseidon'562:38.4697002061:17.422:40.75
2.Marije DinkelbergZV Vlaardingen2:38.9997031921:20.162:43.07
3.Daphne ScheurwaterWiekslag2:45.1497013721:21.682:45.08
4.Nienke Prangerde Zeehond '732:44.0197016121:21.782:53.83
5.Kelly de JongePoseidon'562:45.5797012101:25.052:55.38
6.Samantha Boefde Zeehond '732:54.7097028401:25.282:56.51
7.Senna Polsde Zeehond '732:55.4897000121:27.553:00.87
8.Sara StefanovicPoseidon'562:50.1397034061:27.963:01.34
9.Indah HijmansZOB'663:04.1497031521:28.463:02.25
10.Tess van PeltPoseidon'562:53.4597012141:27.323:02.44
11.Aimee de WerkPoseidon'562:54.9997012121:29.023:04.82
12.Claudia van GalenZPCNumansdorp3:12.5897003821:29.853:07.16
13.Latona BaartDe Geul2:58.7997003781:32.423:10.92
14.Sanne Boelhouwerde Devel2:53.7997004321:35.413:18.44
15.Eva CornelisseZPB H&L3:08.0297013361:42.913:29.20
NG.ZAVanity WolffKZV de Lansingh3:10.719702484
AFGEMMarloes BoeleWiekslag3:12.649701074
AFGEMKaileigh van der BergKZV de Lansingh3:12.839703272
AFGEMDaphne van Antwerpende Devel2:55.709700492
AFGEMDanique LuthZPB H&L3:08.199702016


<< TOP >>
Programmanr. 12
15.5.10 - 11:50
Meisjes, 200m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Maaike de Waardde Zeehond '732:16.1696006041:08.872:22.12
NIEUW KRINGRECORD !!
2.Marcella van der EntPoseidon'562:40.5396001741:16.672:40.10
3.Lesley HarlaarMNC Dordrecht3:01.6796016501:24.532:52.39
4.Anne de HeerDWF2:48.2796027361:24.702:53.02
5.Debby KraaijeveldDWF2:50.2596013581:25.902:55.22
6.Rianne TimmersKZV de Lansingh2:57.5896019361:25.962:56.38
7.Nina TourtonZPB H&L2:47.2696036121:24.802:58.03
8.Linda PuntPoseidon'562:51.1896048421:24.712:58.33
9.Isabel SpitLAC2:54.9696047121:26.863:00.02
10.Lenneke BagijnDe Duck3:00.6896049921:28.003:03.29
11.Julia MijnsterDWF3:01.7696027421:31.793:07.67
12.Céline VerhoefDe Duck2:56.8196044761:31.383:08.84
13.Marije BoerZOB'663:01.9596032641:33.183:12.30


<< TOP >>
Programmanr. 13
15.5.10 - 12:00
Meisjes, 200m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Liza HummelDe Kempvis2:28.2195019101:15.862:36.64
2.Lisanne van Velzende Zeehond '732:35.5695013181:18.392:40.60
3.Sanne Huijsmanszc De Schotejil2:38.3595017961:20.932:44.78
4.Kelly WiglevenPoseidon'562:44.5995000581:20.772:46.17
5.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht2:46.7095033421:23.042:49.89
6.Chantal van RikxoortWiekslag2:50.2695058021:23.212:52.98
7.Emily van ErkACZ2:58.1295025741:24.942:57.90
8.Nathalie VenemaZPCNumansdorp2:57.4495051201:28.702:58.60
9.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht2:45.0695005541:27.912:59.55
10.Danitsja OphofPoseidon'562:54.2095006121:29.643:05.19
11.Laura van der HeijdenACZ3:04.6595025761:31.213:08.20
12.Naomi van GoolKZV de Lansingh2:53.3895051661:29.893:08.82
13.Chadassa ManneeDe Geul2:58.1895010441:29.393:08.98
14.Iris RoskamDe Duck2:58.3195058541:33.503:09.76
15.Renee DeddensZPB H&L3:06.2195036141:33.793:12.33
NGCarmen MuilwijkDe Geul2:58.209502700


<< TOP >>
Programmanr. 14
15.5.10 - 12:05
Meisjes, 200m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Dian KortleveWiekslag2:23.8194021321:10.332:25.29
2.Tanja van EssenWiekslag2:34.0294046781:14.102:30.92
3.Alinda DamsteegtWiekslag2:36.3294002221:19.662:41.80
4.Estrella WierikxZPCNumansdorp2:40.5194027121:20.382:45.24
5.Melissa KoelewijnPoseidon'562:39.4594005021:23.222:53.22
6.Ingrid PootZV Vlaardingen2:50.7594041141:29.082:58.61
7.Tamara BroughtonLAC3:06.8594047881:29.083:01.74
8.Celina GlimmerveenACZ2:59.0394041981:29.223:03.00
9.Nadia MetselaarZV Vlaardingen2:53.8294067821:27.753:04.75
10.Chiara LigthartKZV de Lansingh2:56.4294005421:30.833:05.20
11.Brenda MetsKZV de Lansingh2:57.7694022181:32.623:08.31
12.Daniëlle de KleinDWF2:59.8794047861:31.413:08.76
DISKrista KostwinderDe Kempvis2:38.609401058
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZARamona NoordermeerZV Vlaardingen2:56.119401746
AFGEMLieke RozemaLAC2:56.699406750


<< TOP >>
Programmanr. 15
15.5.10 - 12:15
Meisjes, 200m rugslagSenioren 1
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Milou JulicherWiekslag2:22.3093013201:10.682:26.68
2.Kiki KlerksZV Vlaardingen2:24.0093017641:13.572:31.86
3.Ellen HengstZV Vlaardingen2:37.7093058501:18.342:42.34
4.Danica Koedootzc De Schotejil2:36.8393010341:21.042:45.40
5.Laura DonkZVH2:49.6093030741:26.162:53.79
6.Eline van den HoekPCG2:43.2493045021:24.322:54.41
7.Sabine van HeterenDWF2:48.5793011501:29.553:03.54
8.Caroline GriblingLAC2:59.8493058841:32.093:13.23
AFGEMSandra VermeulenDe Duck3:06.139303522
AFGEMWolke VisserZPCNumansdorp3:00.239303676
AFGEMMarije van GenderenZVH3:02.179307358
AFGEMEsmee NooitrustPCG3:03.059306880


<< TOP >>
Programmanr. 16
15.5.10 - 12:20
Dames, 200m rugslagSenioren 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Naomi JulicherWiekslag2:21.1192026061:11.302:29.16
2.Esmee Koedootzc De Schotejil2:35.4792009641:18.672:43.32
3.Evelyne GouwZPB H&L2:46.5392054981:22.702:50.28
4.Wendy de BruinZOB'662:49.1692063201:22.232:51.72


<< TOP >>
Programmanr. 17
15.5.10 - 12:25
Dames, 200m rugslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Tonia RuybroekPoseidon'562:34.6681012901:15.832:36.26
2.Maryse Lampede Devel2:32.6787024581:19.032:38.47
3.Nadya PutterZV Vlaardingen2:33.5283016301:19.102:38.89
4.Sunanda van HeterenPCG2:41.3089017281:21.702:46.80
5.Leonie vd LavoirZPCNumansdorp2:45.8485018341:22.212:49.66
6.Renate ElversZPB H&L2:44.2091051941:23.992:50.45
7.Carly NoordermeerZOB'662:47.1087029841:27.093:00.16
DISAniek HuijsmanKZV de Lansingh2:45.8488019321:23.462:55.85
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMLinda BuijkZVH2:49.819000634
AFGEMSolé van LeenenZOB'662:50.369104354


<< TOP >>
Programmanr. 18
15.5.10 - 12:35
Heren, 4 x 200m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV Vlaardingen 1ZV Vlaardingen7:51.168:12.00
Marco van der Stel
Boris Galjart
91
92
1:02.052:04.75Victor Poot
Bart Dunweg
92
93
2.Poseidon'56 1Poseidon'568:15.048:29.83
Mark Baars
Martin Damsteegt
85
90
1:01.672:09.97Jeroen Baars
John Smit
92
95
3.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht8:01.718:31.26
Nick van Ingen
Marc Catsburg
88
90
59.422:05.32Melvin van de Meij
Martijn Dolk
93
89
4.ZPCNumansdorp 1ZPCNumansdorp8:19.838:57.14
Richard Bestebreur
Bram Piederiet
94
90
1:04.672:17.70Lars Schoffelmeer
Haico Weijers
95
88
5.LAC 1LAC9:00.789:39.31
Sander Asjes
Selim Barraho
95
96
1:03.752:14.38Koen Roobol
Stefan Grüdelbach
94
92
6.PCG 1PCG8:42.169:47.45
Sietze Noorduyn
Erik van Lopik
94
96
1:11.922:35.77Robin Iking
Jan-Willem den Dunnen
92
95
AFGEMZOB'66 1ZOB'668:30.25