Zeeuwse Sprintwedstrijd
Oostburg (NED),    2.5.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd    Nr. 4. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren    Nr. 60. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3 en 4
Nr. 61. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 1 en 2    Nr. 7. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 6 en later    Nr. 9. Dames, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jeugd    Nr. 13. Meisjes, 50m rugslag, Junioren
Nr. 140. Jongens, 50m rugslag, Junioren 3 en 4    Nr. 141. Jongens, 50m rugslag, Junioren 1 en 2
Nr. 15. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 16. Jongens, 50m rugslag, Minioren 6 en later
Nr. 17. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd    Nr. 20. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd
Nr. 21. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren    Nr. 220. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3 en 4
Nr. 221. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 1 en 2    Nr. 23. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 6 en later    Nr. 25. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 26. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd
Nr. 28. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd    Nr. 29. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren
Nr. 300. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3 en 4    Nr. 301. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 31. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 32. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 6 en later
Nr. 33. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 34. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 35. Meisjes, 100m wisselslag, Jeugd    Nr. 36. Jongens, 100m wisselslag, Jeugd
Nr. 37. Meisjes, 100m wisselslag, Junioren    Nr. 380. Jongens, 100m wisselslag, Junioren 3 en 4
Nr. 381. Jongens, 100m wisselslag, Junioren 1 en 2    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Dames, 50m schoolslag                        Senioren Open
2.5.10 - 14:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            33.46  Stephanie Rombout                                            2005
Kringrecord            33.53  Ellen van de Velde                                           2000
Kringrecord            33.99  Ariene Knoester                                              1986
Kringrecord            32.80  Ellen van de Velde                                           2004
Kringrecord            33.78  Ryan Verplanke                                               2004
Kringrecord            35.25  Ryan Verplanke                                               2007
Kringrecord            38.73  Conzuela Brink-Navest                                        2005
Kringrecord            43.75  Nicol Dieleman                                               2004
Kringrecord            40.95  Linda v.d. Ree                                               2008
Kringrecord            42.35  Marijke van Hoek                                             2010
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel            35.81 9302702      34.90           
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            34.53 9303976      35.07           
  3. Emke Erpelinck                De Honte                 38.25 9001026      37.52           
  4. Jaimy Kort                    De Stormvogel            37.48 9205654      38.13           
  5. Evi Erpelinck                 De Honte                 39.13 8901146      39.86           
  6. Marlinda Eggermont            Scheldestroom            40.02 8500804      39.93           
  7. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom            41.46 9201806      40.26           
  8. Miriam van Noorden            De Bevelanders           41.39 9102290      41.36           
  9. Daphne Wiskerke               De Bruinvis              40.72 8704704      41.76           
 10. Iris Erpelinck                De Honte                 39.79 9300236      42.46           
 11. Karen Coone                   De Bruinvis              43.19 9107762      42.76           
 12. Lotte Boone                   Scheldestroom            44.13 9303710      43.47           
 13. Pauline Rootsaert             Scheldestroom            42.66 9205604      44.32           
 14. Dorien Vasseur                Scheldestroom            45.64 8704164      44.80           
 15. Bianca Hertogh - Buijsse      Scheldestroom            47.14 7400910      46.08           
AFGE Josje van Houwelingen         De Schelde               36.42 9001606                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
2.5.10 - 14:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            30.74  Jurjen Pater                                                 2007
Kringrecord            29.09  Patrick Braam                                                1989
Kringrecord            30.67  Tommy van Overmeeren                                         2009
Kringrecord            32.00  Cees van Houwelingen                                         1994
Kringrecord            32.61  Rob Kluwen                                                   2009
Kringrecord            32.57  Cees van Houwelingen                                         2005
Kringrecord            32.54  Cees van Houwelingen                                         2009
Kringrecord            34.50  Peter Romkes                                                 2009
Kringrecord            52.35  Cees Joosse                                                  2004
Kringrecord            53.52  Cees Joosse                                                  2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde               30.32 8801501      30.70           
  2. Jurjen Pater                  Scheldestroom            30.72 8802653      30.95           
  3. Tommy van Overmeeren          De Schelde               30.67 8402887      31.25           
  4. Erwin van Boven               De Schelde               33.58 8500343      32.82           
  5. Alex Eversdijk                De Bruinvis              32.54 9000847      32.94           
  6. Cees van Houwelingen          De Schelde               32.67 6300351      32.97           
  7. Arco Wagenvoort               De Bevelanders           35.22 6500989      33.99           
  8. Dennis Boonman                De Bevelanders           35.36 8900349      34.82           
  9. Joris Boekhorst               Scheldestroom            36.53 9100163      35.93           
 10. Robin Dellaert                Scheldestroom            36.84 8800745      36.83           
 11. Tom Erpelinck                 De Honte                 37.79 9100607      37.72           
 12. Vincent Keijmel               Scheldestroom            38.76 9101169      38.14           
 13. Ruben de Koster               Scheldestroom            40.43 8601713      39.34           
 14. Martijn Eggermont             Scheldestroom            37.64 8200395      39.86           
 15. Dennis Eggermont              Scheldestroom            39.59 7500225      40.39           
 16. Patrick van Akkeren           Scheldestroom            44.95 7501301      45.17           
AFGE Mertijn Loof                  De Schelde               35.99 9001853                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Meisjes, 50m schoolslag                               Jeugd
2.5.10 - 14:09                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            33.87  Manon Minneboo                                               2008
Kringrecord            33.98  Manon Minneboo                                               2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders           36.40 9500660      37.05           
  2. Willemijn Verhelst            De Schelde               38.91 9405394      38.48           
  3. Rody Vanhijfte                Scheldestroom            37.65 9400806      38.91           
  4. Rani Rootsaert                Scheldestroom            39.10 9501298      39.86           
  5. Ilse van Noorden              De Bevelanders           40.36 9404104      40.33           
  6. Esther Poot                   Z&PC de Ganze            41.62 9400998      41.02           
  7. Anouk Molewijk                De Schelde               40.78 9501916      41.88           
  8. Joline Verhallen              De Honte                 43.17 9401404      43.07           
  9. Tamara van de Plasse          De Bruinvis              42.92 9401492      43.14           
 10. Rieke Vermue                  De Bevelanders           42.45 9504820      43.52           
 11. Tessa Karels                  Scheldestroom            44.65 9401520      43.55           
 12. Laura Reijm                   De Honte                 44.25 9500732      45.92           
 13. Ilona Vrolijk                 Scheldestroom            46.70 9500796      47.80           
 14. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom            49.49 9506080      48.97           
 DIS Eline van der Werf            De Schelde               40.97 9404260                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Dunya Luteijn                 De Schelde               41.77 9404040                      
AFGE Anouk Bron                    Scheldestroom            40.68 9503212                      
AFGE Sophie Hamelink               De Bevelanders           44.00 9504778                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 50m schoolslag                               Jeugd
2.5.10 - 14:14                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            30.70  Patrick Braam                                                1985
Kringrecord            30.10  Patrick Braam                                                1986
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde               31.19 9200563      31.16           
  2. Christoph Bral                ZCKoewacht               32.86 9202391      32.47           
  3. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht               33.26 9200261      33.02           
  4. Yannick Mol                   De Stormvogel            33.58 9302899      33.68           
  5. Angelo De Meyer               De Bruinvis              34.60 9203501      34.31           
  6. Sander Boidin                 Scheldestroom            34.86 9200111      34.84           
  7. Mark Legters                  De Schelde               39.15 9303361      37.89           
  8. Francis Ryckaert              De Bruinvis              39.80 9306937      38.42           
  9. Jeroen de Putter              De Schelde               40.36 9204149      40.16           
 10. Sven Ivens                    De Bruinvis              42.00 9306165      41.35           
AFGE Angelo Priester               De Bevelanders           37.97 9202981                      
AFGE Robbe van Rie                 De Honte                 42.57 9306739                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag                            Junioren
2.5.10 - 14:17                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            37.10  Savannah Leenheer                                            2008
Kringrecord            35.92  Savannah Leenheer                                            2009
Kringrecord            34.25  Melanie Bos                                                  1989
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel            35.92 9603072      34.72           
  2. Manon Kloosterman             De Bevelanders           36.88 9702082      36.74           
  3. Tulany de Wilde               De Stormvogel            40.19 9601002      37.80           
  4. Larissa Gelderland            ZCKoewacht               38.28 9600476      38.17           
  5. Amke Bruijnzeel               De Schelde               38.77 9701178      39.23           
  6. Romy de Bruijne               De Schelde               39.29 9602628      39.78           
  7. Charlotte Bral                ZCKoewacht               38.50 9600258      40.46           
  8. Kelly Bergez                  ZCKoewacht               39.80 9603132      40.72           
  9. Vicky Vermeire                Scheldestroom            42.45 9600660      41.50           
 10. Rowena de Kok                 De Stormvogel            41.06 9602908      41.64           
 11. Simone de Rijcke              ZCKoewacht               42.26 9603452      41.83           
 12. Laura Hermans                 Scheldestroom            42.16 9600658      42.09           
 13. Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze            42.92 9602292      42.43           
 14. Jessie Eulink                 De Schelde               42.87 9704414      42.67           
 15. Lore van Riel                 Scheldestroom            42.06 9701094      43.08           
 16. Amy Verhallen                 De Honte                 45.48 9700838      44.28           
 17. Manon Scherbeijn              Scheldestroom            45.24 9800114      44.51           
 18. Nicole Thomaes                Scheldestroom            48.97 9801060      47.64           
 19. Ivana Dusarduyn               Scheldestroom            54.60 9805322      50.41           
 20. Dewi Karels                   Scheldestroom            51.81 9700466      51.11           
 21. Laura Thomaes                 Scheldestroom               NT 9800962      55.23           
 DIS Sarinah Leenheer              De Stormvogel            41.62 9703066      41.69           
        SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Fleur Wijdeveld               De Bevelanders           46.14 9802592                      
AFGE Romy van den Abeele           Scheldestroom            44.11 9701098                      
AFGE Kelly Hollestelle             Scheldestroom            52.07 9603652                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                     Jongens, 50m schoolslag                     Junioren 3 en 4
2.5.10 - 14:23                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            31.07  Simon Edenburg                                               2008
Kringrecord            30.94  Simon Edenburg                                               2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tibor Jansen                  De Bevelanders           35.42 9401243      33.64           
  2. Diego De Meyer                De Bruinvis              33.51 9500467      33.78           
  3. Richard Oskam                 De Schelde               37.09 9402119      35.99           
  4. Robin Hermans                 Scheldestroom            36.95 9400987      36.48           
  5. Robin Nahon                   De Bevelanders           38.67 9403733      37.88           
  6. Laurens Westerweele           Scheldestroom            39.28 9402439      38.54           
  7. Dylan van Opdurp              ZCKoewacht               38.72 9402437      38.95           
  8. Jordy de Kok                  De Bevelanders           38.72 9403731      39.22           
  9. Gijs Manhave                  De Schelde               38.55 9403199      39.42           
 10. Kevin Dickie                  De Schelde               40.87 9402071      39.78           
 11. Cas van Vorstenbos            De Schelde               39.70 9403241      40.92           
 12. Yoshua Rijk                   Scheldestroom            42.25 9502407      41.44           
 13. Gino van Geersaem             De Bruinvis              43.00 9404357      44.20           
AFGE Siegert van Dieren            De Bevelanders           40.98 9500849                      
AFGE Jan Kindt                     De Honte                 41.53 9503639                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                     Jongens, 50m schoolslag                     Junioren 1 en 2
2.5.10 - 14:28                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            32.66  Simon Edenburg                                               2006
Kringrecord            31.55  Simon Edenburg                                               2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pedro Mol                     De Stormvogel            36.73 9600581      36.08           
  2. Levy Kort                     De Stormvogel            37.20 9600583      36.28           
  3. Tom van Elsen                 De Stormvogel            39.26 9703009      37.75           
  4. Thom Allonsius                De Schelde               39.07 9702355      38.76           
  5. Jonathan Davidse              De Stormvogel            40.82 9702473      39.44           
  6. Jasper van Riet               De Schelde               40.31 9604137      39.60           
  7. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom            40.90 9600643      41.23           
  8. Wouter Stap                   De Stormvogel            41.82 9700935      41.97           
  9. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders           44.05 9602451      42.66           
 10. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht               44.01 9700161      44.07           
 11. Carlo Fieret                  Scheldestroom            46.26 9701159      44.36           
 12. Koen Legters                  De Schelde               44.42 9603193      44.52           
 13. Niels van Geersaem            De Bruinvis              45.34 9700847      45.14           
 14. Bart Vermeulen                ZCKoewacht               45.85 9603461      48.98           
 15. Max Engelen                   Scheldestroom            50.27 9601179      50.11           
AFGE Kylian de Munter              De Bruinvis              47.66 9703679                      
AFGE Alexander Wessel              De Stormvogel            45.76 9603241                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
2.5.10 - 14:32                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            44.23  Shanice Beekman                                              2008
Kringrecord            42.17  Larissa Gelderland                                           2006
Kringrecord            39.25  Tulany de Wilde                                              2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valerie Klaaijsen             Scheldestroom            43.17 9902988      40.42           
  2. Charlotte Allonsius           De Schelde               47.63 9901976      46.04           
  3. Romy Eversdijk                De Bevelanders           47.06 9902680      46.48           
  4. Eva van Elsen                 De Stormvogel            52.42 9903026      47.62           
  5. Heleen de Lange               De Bevelanders           49.89 9902048      48.65           
  6. Esmee Koeman                  De Bevelanders           51.95 9902682      49.57           
  7. Geena Frederik                De Stormvogel            51.20 0002352      50.00           
  8. FabiŽnne Michielsen           De Schelde               50.65 0001302      50.26           
  9. Laura Nieuwland               De Stormvogel            50.96 0001834      50.36           
 10. Inge van Doeselaar            Scheldestroom            53.84 9900292      53.73           
 11. Sam Zegelink                  De Stormvogel               NT 0003262      54.33           
 12. Manon van de Woestijne        Scheldestroom            57.32 9902120      54.61           
 13. Dagmar Visman                 De Schelde               54.23 9904340      55.16           
 14. Maaike van Campen             De Honte                 54.66 9901168      55.30           
 15. Lara de Jong                  Scheldestroom            59.97 0100358      55.67           
 16. Anouk Engelen                 Scheldestroom            56.89 9901716      56.81           
 17. Melanie Franssens             De Schelde               53.44 9902242      59.54           
 18. Marenne Huigh                 Scheldestroom               NT 9900852    1:00.19           
 19. Natasja van Geersaem          De Bruinvis              59.83 9900544    1:00.56           
 20. Annouschka Pijcke             De Bruinvis              56.97 0002372    1:01.36           
 21. Maartje Liepert               Scheldestroom               NT 0001882    1:03.15           
 DIS Lilian Visser                 De Bevelanders           53.67 0002896      52.62           
        AE - AE:  De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
 DIS Inge Hertogh                  Scheldestroom          1:03.38 0101052      58.98           
        SA - SA:  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
AFGE Cťline Brink                  De Stormvogel            53.77 0001836                      
AFGE Lynn Mariman                  ZCKoewacht               50.54 9900194                      
AFGE Christel Hamelink             De Otters Axel           53.37 9904268                      
AFGE Saona Visser de               De Bevelanders           54.41 0003430                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 6 en later
2.5.10 - 14:39                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            40.35  Michiel Soolsma                                              1996
Kringrecord            38.64  Simon Edenburg                                               2004
Kringrecord            35.91  Simon Edenburg                                               2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gideon van Ee                 De Schelde               42.62 9801225      40.41           
  2. Arjen Hiel                    ZCKoewacht               43.21 9801023      41.66           
  3. Kalle van Gemert              De Stormvogel            44.40 9801259      43.92           
  4. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               46.16 9900755      44.35           
  5. Ruben de Kraker               Scheldestroom            46.56 9800639      45.89           
  6. Michael Vrolijk               Scheldestroom            46.64 9900505      46.58           
  7. Nick Soetmulder               De Schelde               49.81 9802403      48.80           
  8. Thijs Beumer                  De Schelde               49.35 0001263      49.45           
  9. Maurits Vermeulen             De Bevelanders           50.65 9804547      49.74           
 10. Nicky Bergez                  ZCKoewacht               52.09 9900515      50.13           
 11. Romano de Bruijne             De Schelde               50.07 9802417      53.27           
 12. Teun de Pooter                De Schelde               49.57 9901715      54.51           
 DIS Jason van Boom                De Schelde               49.71 9801695                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Lars Pyfferoen                Scheldestroom            55.51 9804577      51.19           
        SL - SL:  Met iin hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Martijn de Jong               Scheldestroom            53.50 0000717      53.94 SK        
        SA - SA:  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
 DIS Jens Pyfferoen                Scheldestroom            56.10 0002799      58.12           
        SL - SL:  Met iin hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Jurgen Hiel                   ZCKoewacht               51.21 9900283                      
AFGE DaniŽl Waterman               Scheldestroom            48.64 9801337                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 50m rugslag                          Senioren Open
2.5.10 - 14:44                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            30.80  Josje van Houwelingen                                        2007
Kringrecord            31.01  Josje van Houwelingen                                        2008
Kringrecord            30.27  Josje van Houwelingen                                        2009
Kringrecord            31.38  Stephanie Rombout                                            2009
Kringrecord            32.37  Ryan Verplanke                                               2004
Kringrecord            33.31  Ryan Verplanke                                               2007
Kringrecord            35.90  Judith Zijleman                                              2009
Kringrecord            36.62  Gabrielle Verdonk                                            2002
Kringrecord            41.44  Gabrielle Verdonk                                            2008
Kringrecord            45.75  Ingrid van Assche                                            2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel            29.82 9302702      29.93           
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            30.60 9303976      30.82           
  3. Miriam van Noorden            De Bevelanders           33.24 9102290      33.31           
  4. Iris Erpelinck                De Honte                 33.02 9300236      34.66           
  5. Evi Erpelinck                 De Honte                 34.24 8901146      34.69           
  6. Marlinda Eggermont            Scheldestroom            34.16 8500804      34.77           
  7. Emelie Bral                   ZCKoewacht               37.82 9100430      36.31           
  8. Jaimy Kort                    De Stormvogel            37.01 9205654      37.08           
  9. Emke Erpelinck                De Honte                 36.63 9001026      37.36           
 10. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom            39.34 9201806      37.57           
 11. Karen Coone                   De Bruinvis              37.29 9107762      37.64 FJ 1      
 12. Sabina van Doeselaar          ZCKoewacht               36.85 8900962      37.64 FJ 2      
 13. Evelyn Verplanke              Scheldestroom            38.05 8101570      38.13           
 14. Lotte Boone                   Scheldestroom            38.49 9303710      39.08           
 15. Daphne Wiskerke               De Bruinvis              38.05 8704704      39.98           
 16. Bianca Hertogh - Buijsse      Scheldestroom               NT 7400910      41.22           
 17. Pauline Rootsaert             Scheldestroom            38.95 9205604      41.57           
AFGE Manon Boone                   De Schelde               37.82 9304238                      
AFGE Josje van Houwelingen         De Schelde               30.27 9001606                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 50m rugslag                          Senioren Open
2.5.10 - 14:49                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            28.63  Kevin Hondsmerk                                              2007
Kringrecord            28.29  Rudolf Holswilder                                            2001
Kringrecord            28.66  David Bisslik                                                2008
Kringrecord            29.17  Leon Verhage                                                 1995
Kringrecord            30.71  Eelco van Gemert                                             2008
Kringrecord            31.36  Jan Brink                                                    2005
Kringrecord            31.02  Jan Brink                                                    2009
Kringrecord            34.94  Peter de Lange                                               2010
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde               28.65 8801501      28.10           
  2. Stefan Roovers                De Stormvogel            29.73 9102753      29.81           
  3. Erwin van Boven               De Schelde               30.05 8500343      30.54           
  4. Tommy van Overmeeren          De Schelde               30.33 8402887      31.06           
  5. Arco Wagenvoort               De Bevelanders           33.04 6500989      31.41           
  6. Dennis Boonman                De Bevelanders           32.39 8900349      31.95           
  7. Roel Dellaert                 De Bruinvis              30.41 8400447      32.07           
  8. Alex Eversdijk                De Bruinvis              31.07 9000847      32.64           
  9. Cees van Houwelingen          De Schelde               33.47 6300351      33.01           
 10. Tom Erpelinck                 De Honte                 32.35 9100607      33.31           
 11. Jurjen Pater                  Scheldestroom            36.34 8802653      33.76           
 12. Jorg Verhallen                De Honte                 34.38 9104689      34.19           
 13. Vincent Keijmel               Scheldestroom            35.55 9101169      35.04           
 14. Robin Dellaert                Scheldestroom            36.78 8800745      35.26           
 15. Martijn Eggermont             Scheldestroom            33.70 8200395      35.38           
 16. Dennis Eggermont              Scheldestroom            37.28 7500225      36.84           
 17. Patrick van Akkeren           Scheldestroom            46.99 7501301      47.26           
AFGE Mertijn Loof                  De Schelde               31.40 9001853                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 50m rugslag                                 Jeugd
2.5.10 - 14:53                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            30.62  Judith Stap                                                  2008
Kringrecord            29.82  Judith Stap                                                  2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders           35.76 9500660      34.70           
  2. Joline Verhallen              De Honte                 35.07 9401404      34.90           
  3. Ilse van Noorden              De Bevelanders           35.61 9404104      35.57           
  4. Rieke Vermue                  De Bevelanders           36.19 9504820      35.89           
  5. Tamara van de Plasse          De Bruinvis              36.46 9401492      35.94           
  6. Esther Poot                   Z&PC de Ganze            36.20 9400998      36.08           
  7. Willemijn Verhelst            De Schelde               36.14 9405394      37.09           
  8. Tessa Karels                  Scheldestroom            38.80 9401520      37.16           
  9. Rody Vanhijfte                Scheldestroom            37.05 9400806      37.21 FJ 1      
 10. Rani Rootsaert                Scheldestroom            37.64 9501298      37.21 FJ 2      
 11. Britt Wolterman               De Stormvogel            39.77 9503840      37.95           
 12. Laura Reijm                   De Honte                 38.57 9500732      38.81           
 13. Eline van der Werf            De Schelde               40.59 9404260      40.64           
 14. Anouk Molewijk                De Schelde               39.40 9501916      41.59           
 15. Ilona Vrolijk                 Scheldestroom            44.09 9500796      44.60           
 16. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom               NT 9506080      45.47           
AFGE Anouk Bron                    Scheldestroom            39.69 9503212                      
AFGE Sophie Hamelink               De Bevelanders           40.85 9504778                      
AFGE Dunya Luteijn                 De Schelde               38.99 9404040                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag                                 Jeugd
2.5.10 - 14:58                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            28.39  Bas van Houwelingen                                          2009
Kringrecord            28.64  Stefan de Die                                                2004
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde               28.39 9200563      28.55           
  2. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht               29.74 9200261      29.55           
  3. Hajo Kok                      De Bevelanders           31.73 9200725      31.48           
  4. Yannick Mol                   De Stormvogel            32.22 9302899      31.78           
  5. Christoph Bral                ZCKoewacht               32.96 9202391      31.96           
  6. Angelo De Meyer               De Bruinvis              33.02 9203501      32.20           
  7. Sander Boidin                 Scheldestroom            33.23 9200111      32.58           
  8. Sven Ivens                    De Bruinvis              32.40 9306165      33.05           
  9. Francis Ryckaert              De Bruinvis              35.21 9306937      34.60           
 10. Jeroen de Putter              De Schelde               35.67 9204149      36.43           
 11. Mark Legters                  De Schelde               38.69 9303361      37.34           
AFGE Robbe van Rie                 De Honte                 40.63 9306739                      
AFGE Angelo Priester               De Bevelanders           36.43 9202981                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 50m rugslag                              Junioren
2.5.10 - 15:02                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            32.70  Carolien de Milliano                                         1993
Kringrecord            32.71  Judith Stap                                                  2006
Kringrecord            31.70  Sandra Temmerman                                             1994
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kloosterman             De Bevelanders           35.05 9702082      34.98           
  2. Larissa Gelderland            ZCKoewacht               36.18 9600476      35.00           
  3. Savannah Leenheer             De Stormvogel            36.36 9603072      35.37           
  4. Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze            36.12 9602292      35.55           
  5. Simone de Rijcke              ZCKoewacht               37.91 9603452      36.41           
  6. Kelly Bergez                  ZCKoewacht               36.69 9603132      36.85           
  7. Charlotte Bral                ZCKoewacht               36.90 9600258      37.58           
  8. Sarinah Leenheer              De Stormvogel            39.75 9703066      37.67           
  9. Amke Bruijnzeel               De Schelde               39.83 9701178      38.25           
 10. Felicia Groenewold            De Schelde               38.26 9803240      38.28           
 11. Amy Verhallen                 De Honte                 39.22 9700838      38.42           
 12. Mette Wagenvoort              De Bevelanders           40.26 9702532      38.58           
 13. Vicky Vermeire                Scheldestroom            39.47 9600660      39.11           
 14. Femke Hiel                    ZCKoewacht               39.36 9604014      40.31           
 15. Manon Scherbeijn              Scheldestroom            43.01 9800114      40.53           
 16. Laura Hermans                 Scheldestroom            40.28 9600658      41.48           
 17. Lore van Riel                 Scheldestroom            44.51 9701094      42.28           
 18. Nicole Thomaes                Scheldestroom            45.10 9801060      44.34           
 19. Dewi Karels                   Scheldestroom            47.45 9700466      48.02           
 20. Laura Thomaes                 Scheldestroom            47.75 9800962      50.56           
 21. Ivana Dusarduyn               Scheldestroom            53.10 9805322      52.87           
AFGE Fleur Wijdeveld               De Bevelanders           41.28 9802592                      
AFGE Romy van den Abeele           Scheldestroom            40.45 9701098                      
AFGE Kelly Hollestelle             Scheldestroom            50.14 9603652                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 140                     Jongens, 50m rugslag                       Junioren 3 en 4
2.5.10 - 15:08                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            29.24  Bob Dalmeijer                                                2009
Kringrecord            29.15  Stefan de Die                                                2002
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         29.86 9402203      28.78           
  2. Diego De Meyer                De Bruinvis              31.25 9500467      31.22           
  3. Cas van Vorstenbos            De Schelde               33.11 9403241      32.07           
  4. Richard Oskam                 De Schelde               33.72 9402119      32.70           
  5. Robin Hermans                 Scheldestroom            33.42 9400987      32.86           
  6. Robin Nahon                   De Bevelanders           33.52 9403733      33.27           
  7. Gijs Manhave                  De Schelde               35.53 9403199      33.47           
  8. Kevin Dickie                  De Schelde               34.37 9402071      33.82           
  9. Tibor Jansen                  De Bevelanders           36.52 9401243      35.88           
 10. Laurens Westerweele           Scheldestroom            37.38 9402439      36.75           
 11. Yoshua Rijk                   Scheldestroom            37.94 9502407      37.12           
 12. Jordy de Kok                  De Bevelanders           37.02 9403731      38.09           
 13. Gino van Geersaem             De Bruinvis              38.74 9404357      38.18           
AFGE Jan Kindt                     De Honte                 43.11 9503639                      
AFGE Siegert van Dieren            De Bevelanders           36.42 9500849                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 141                     Jongens, 50m rugslag                       Junioren 1 en 2
2.5.10 - 15:12                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            30.03  Bjorn Scherbeijn                                             2009
Kringrecord            28.65  Bob Dalmeijer                                                2008
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van Elsen                 De Stormvogel            34.01 9703009      32.88           
  2. Philip van Moll               Luctor et Emergo         35.50 9700767      33.07           
  3. Pedro Mol                     De Stormvogel            35.84 9600581      33.67           
  4. Levy Kort                     De Stormvogel            34.85 9600583      33.88           
  5. Jonathan Davidse              De Stormvogel            37.20 9702473      34.95           
  6. Wouter Stap                   De Stormvogel            36.50 9700935      36.35           
  7. Jasper van Riet               De Schelde               37.46 9604137      37.06           
  8. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht               38.51 9700161      37.12           
  9. Thom Allonsius                De Schelde               39.33 9702355      37.86           
 10. Bart Vermeulen                ZCKoewacht               41.18 9603461      39.89           
 11. Carlo Fieret                  Scheldestroom            40.86 9701159      40.60           
 12. Max Engelen                   Scheldestroom            42.72 9601179      40.63           
 13. Niels van Geersaem            De Bruinvis              41.00 9700847      41.45           
 14. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom            40.64 9600643      42.02           
 15. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders           41.58 9602451      42.86           
 DIS Koen Legters                  De Schelde               40.87 9603193      40.14           
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Sander de Hamer               Z&PC de Ganze            39.52 9701541                      
AFGE Kylian de Munter              De Bruinvis              44.29 9703679                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
2.5.10 - 15:17                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            40.37  Manon Minneboo                                               2002
Kringrecord            37.86  Manon Minneboo                                               2003
Kringrecord            34.80  Linda de Paauw                                               1995
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valerie Klaaijsen             Scheldestroom            40.51 9902988      37.84           
  2. Charlotte Allonsius           De Schelde               45.76 9901976      42.37           
  3. Maaike van Campen             De Honte                 45.86 9901168      43.28           
  4. Eva van Elsen                 De Stormvogel            45.67 9903026      43.77           
  5. Selena Kuijt                  Z&PC de Ganze            45.52 9901972      44.29           
  6. Laura Nieuwland               De Stormvogel            46.50 0001834      46.02           
  7. Inge van Doeselaar            Scheldestroom            46.45 9900292      46.78           
  8. Romy Eversdijk                De Bevelanders           49.20 9902680      47.14           
  9. Melanie Franssens             De Schelde               47.98 9902242      47.88           
 10. FabiŽnne Michielsen           De Schelde               46.47 0001302      48.20           
 11. Geena Frederik                De Stormvogel            49.16 0002352      49.02           
 12. Marenne Huigh                 Scheldestroom            51.88 9900852      50.00           
 13. Esmeralda van Liere           Scheldestroom            57.42 9903268      50.28           
 14. Anouk Engelen                 Scheldestroom            56.38 9901716      53.45           
 15. Maartje Liepert               Scheldestroom            57.96 0001882      55.26 FJ 1      
 16. Natasja van Geersaem          De Bruinvis              59.18 9900544      55.26 FJ 2      
 17. Manon van de Woestijne        Scheldestroom            57.18 9902120      55.26 FJ 3      
 18. Annouschka Pijcke             De Bruinvis              56.92 0002372      59.37           
 DIS Shannon Koekkoek              De Otters Axel           49.04 9903470                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Lara de Jong                  Scheldestroom            50.40 0100358                      
        RE - RE:  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Heleen de Lange               De Bevelanders           42.86 9902048      40.46           
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Lynn Mariman                  ZCKoewacht               48.16 9900194                      
AFGE Saona Visser de               De Bevelanders           46.95 0003430                      
AFGE Amy Lee Watson                De Bevelanders           48.29 0002118                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 50m rugslag                   Minioren 6 en later
2.5.10 - 15:24                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            37.36  Kevin de Jong                                                1999
Kringrecord            35.17  Philip van Moll                                              2008
Kringrecord            32.52  Bjorn Scherbeijn                                             2008
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gideon van Ee                 De Schelde               37.39 9801225      36.72           
  2. Kalle van Gemert              De Stormvogel            38.86 9801259      39.48           
  3. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               38.78 9900755      39.80           
  4. Pablo Mol                     De Stormvogel            43.79 9900969      41.27           
  5. Thijs Beumer                  De Schelde               45.85 0001263      42.52           
  6. Jason van Boom                De Schelde               44.28 9801695      43.08           
  7. Ruben de Kraker               Scheldestroom            41.80 9800639      43.19 FJ 1      
  8. Nicky Bergez                  ZCKoewacht               42.98 9900515      43.19 FJ 2      
  9. Arjen Hiel                    ZCKoewacht               44.66 9801023      43.68           
 10. Michael Vrolijk               Scheldestroom            45.35 9900505      44.34           
 11. Romano de Bruijne             De Schelde               43.95 9802417      44.51           
 12. Jozua Leenheer                De Stormvogel            43.77 9902257      45.48           
 13. Nick Soetmulder               De Schelde               46.07 9802403      45.50           
 14. Martijn de Jong               Scheldestroom            52.08 0000717      48.15           
 15. Lars Pyfferoen                Scheldestroom               NT 9804577      53.26           
 DIS Teun de Pooter                De Schelde               46.79 9901715                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Jens Pyfferoen                Scheldestroom            53.84 0002799      56.12           
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE DaniŽl Waterman               Scheldestroom            41.80 9801337                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 50m vlinderslag                        Senioren Open
2.5.10 - 15:39                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            29.02  Stephanie Rombout                                            2005
Kringrecord            29.11  Stephanie Rombout                                            2006
Kringrecord            29.86  Stephanie Rombout                                            2007
Kringrecord            29.03  Stephanie Rombout                                            2009
Kringrecord            29.43  Ryan Verplanke                                               2004
Kringrecord            29.71  Ryan Verplanke                                               2007
Kringrecord            36.34  ThťrŤse de Munck                                             2006
Kringrecord            38.31  Margreta Jansen-Kuipers                                      2006
Kringrecord            37.13  Linda v.d. Ree                                               2009
Kringrecord            39.34  Ellen Ristau                                                 2007
Kringrecord            42.46  Ellen Ristau                                                 2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel            29.06 9302702      29.38           
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            29.81 9303976      29.98           
  3. Iris Erpelinck                De Honte                 30.26 9300236      31.89           
  4. Evi Erpelinck                 De Honte                 31.74 8901146      32.64           
  5. Marlinda Eggermont            Scheldestroom            32.64 8500804      32.86           
  6. Miriam van Noorden            De Bevelanders           32.15 9102290      32.92           
  7. Emke Erpelinck                De Honte                 32.88 9001026      33.54           
  8. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom            36.34 9201806      35.53           
  9. Jaimy Kort                    De Stormvogel            33.82 9205654      36.13           
 10. Karen Coone                   De Bruinvis              37.75 9107762      37.89           
 11. Evelyn Verplanke              Scheldestroom            39.86 8101570      38.83           
 12. Daphne Wiskerke               De Bruinvis              37.11 8704704      39.09           
 13. Bianca Hertogh - Buijsse      Scheldestroom            39.71 7400910      40.17           
 14. Lotte Boone                   Scheldestroom            42.94 9303710      41.15           
 15. Pauline Rootsaert             Scheldestroom            38.76 9205604      41.52           
 16. Dorien Vasseur                Scheldestroom            42.85 8704164      42.21           
AFGE Josje van Houwelingen         De Schelde               31.38 9001606                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 50m vlinderslag                        Senioren Open
2.5.10 - 15:43                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            25.22  Toby Aarnoutse                                               2008
Kringrecord            25.90  Rudi Goudswaard                                              1993
Kringrecord            26.10  Eelco van Gemert                                             1997
Kringrecord            27.40  Leon Verhage                                                 1994
Kringrecord            27.96  Eelco van Gemert                                             2008
Kringrecord            27.85  Rudi Goudswaard                                              2009
Kringrecord            28.39  Cees van Houwelingen                                         2010
Kringrecord            32.07  Arno Wouters                                                 2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde               26.20 8801501      26.28           
  2. Dennis Boonman                De Bevelanders           27.23 8900349      27.58           
  3. Erwin van Boven               De Schelde               28.65 8500343      27.99           
  4. Jurjen Pater                  Scheldestroom            29.97 8802653      28.43           
  5. Stefan Roovers                De Stormvogel            28.61 9102753      28.56           
  6. Roel Dellaert                 De Bruinvis              28.32 8400447      28.83           
  7. Tommy van Overmeeren          De Schelde               28.42 8402887      28.89           
  8. Eelco van Gemert              De Stormvogel            28.72 7200299      28.95           
  9. Alex Eversdijk                De Bruinvis              28.70 9000847      29.36           
 10. Cees van Houwelingen          De Schelde               28.39 6300351      29.62           
 11. Arco Wagenvoort               De Bevelanders           30.34 6500989      30.02           
 12. Robin Dellaert                Scheldestroom            30.07 8800745      30.40           
 13. Ruben de Koster               Scheldestroom            30.30 8601713      30.54           
 14. Tom Erpelinck                 De Honte                 29.90 9100607      30.61           
 15. Joris Boekhorst               Scheldestroom            31.17 9100163      32.13           
 16. Jorg Verhallen                De Honte                 32.21 9104689      32.56           
 17. Dennis Eggermont              Scheldestroom            33.63 7500225      35.06           
AFGE Mertijn Loof                  De Schelde               28.65 9001853                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 50m vlinderslag                               Jeugd
2.5.10 - 15:47                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            29.62  Judith Stap                                                  2008
Kringrecord            29.06  Judith Stap                                                  2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders           31.98 9500660      31.88           
  2. Rani Rootsaert                Scheldestroom            34.51 9501298      33.76           
  3. Willemijn Verhelst            De Schelde               34.64 9405394      34.25           
  4. Ilse van Noorden              De Bevelanders           34.17 9404104      34.58           
  5. Rody Vanhijfte                Scheldestroom            36.12 9400806      35.45           
  6. Rieke Vermue                  De Bevelanders           36.48 9504820      36.00           
  7. Esther Poot                   Z&PC de Ganze            38.82 9400998      37.00           
  8. Tamara van de Plasse          De Bruinvis              36.39 9401492      37.31           
  9. Tessa Karels                  Scheldestroom            42.93 9401520      37.45           
 10. Britt Wolterman               De Stormvogel            38.61 9503840      37.47           
 11. Laura Reijm                   De Honte                 36.44 9500732      37.65           
 12. Eline van der Werf            De Schelde               41.20 9404260      38.14           
 13. Joline Verhallen              De Honte                 36.54 9401404      38.52           
 14. Anouk Molewijk                De Schelde               36.35 9501916      38.70           
 15. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom            41.66 9506080      39.50           
AFGE Sophie Hamelink               De Bevelanders           38.00 9504778                      
AFGE Dunya Luteijn                 De Schelde               40.87 9404040                      
AFGE Anouk Bron                    Scheldestroom            37.89 9503212                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 50m vlinderslag                               Jeugd
2.5.10 - 15:51                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            27.10  Richard van Renswoude                                        1992
Kringrecord            26.62  Toby Aarnoutse                                               2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht               27.47 9200261      27.32           
  2. Hajo Kok                      De Bevelanders           27.04 9200725      27.41           
  3. Bas van Houwelingen           De Schelde               27.48 9200563      27.54           
  4. Christoph Bral                ZCKoewacht               29.94 9202391      28.66           
  5. Angelo De Meyer               De Bruinvis              29.37 9203501      29.44           
  6. Yannick Mol                   De Stormvogel            29.94 9302899      30.06           
  7. Sven Ivens                    De Bruinvis              29.82 9306165      30.62           
  8. Sander Boidin                 Scheldestroom            31.36 9200111      30.88           
  9. Jeroen de Putter              De Schelde               33.77 9204149      35.23           
 10. Mark Legters                  De Schelde               37.39 9303361      36.74           
 11. Francis Ryckaert              De Bruinvis              40.49 9306937      37.49           
AFGE Angelo Priester               De Bevelanders           34.39 9202981                      
AFGE Robbe van Rie                 De Honte                 39.47 9306739                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 50m vlinderslag                            Junioren
2.5.10 - 15:56                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            32.88  Joy Tramper                                                  2004
Kringrecord            31.04  Judith Stap                                                  2006
Kringrecord            30.67  Judith Stap                                                  2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel            31.53 9603072      31.98           
  2. Larissa Gelderland            ZCKoewacht               33.75 9600476      34.00           
  3. Manon Kloosterman             De Bevelanders           34.49 9702082      34.97 FJ 1      
  4. Kelly Bergez                  ZCKoewacht               34.97 9603132      34.97 FJ 2      
  5. Tulany de Wilde               De Stormvogel            39.30 9601002      35.42           
  6. Amke Bruijnzeel               De Schelde               36.54 9701178      36.15           
  7. Rowena de Kok                 De Stormvogel            36.94 9602908      36.52           
  8. Mette Wagenvoort              De Bevelanders           37.60 9702532      37.26           
  9. Sarinah Leenheer              De Stormvogel            38.26 9703066      37.30           
 10. Lore van Riel                 Scheldestroom            38.53 9701094      37.93           
 11. Amy Verhallen                 De Honte                 39.52 9700838      38.18           
 12. Femke Hiel                    ZCKoewacht               37.11 9604014      38.27           
 13. Manon Scherbeijn              Scheldestroom            38.86 9800114      38.51           
 14. Charlotte Bral                ZCKoewacht               38.27 9600258      39.29           
 15. Laura Hermans                 Scheldestroom            37.97 9600658      39.43           
 16. Esmee de Kok                  De Bevelanders           39.35 9602886      39.44 FJ 1      
 17. Merel Kuijs                   De Stormvogel            38.68 9704002      39.44 FJ 2      
 18. Vicky Vermeire                Scheldestroom            39.52 9600660      40.17           
 19. Nicole Thomaes                Scheldestroom            47.72 9801060      47.34           
 20. Dewi Karels                   Scheldestroom            54.82 9700466      53.96           
 DIS Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze            32.39 9602292                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Laura Thomaes                 Scheldestroom            55.17 9800962    1:02.06           
        VB - VB:  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Kelly Hollestelle             Scheldestroom               NT 9603652                      
AFGE Fleur Wijdeveld               De Bevelanders           38.94 9802592                      
AFGE Romy van den Abeele           Scheldestroom            42.59 9701098                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 220                   Jongens, 50m vlinderslag                     Junioren 3 en 4
2.5.10 - 16:02                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            27.55  Bob Dalmeijer                                                2009
Kringrecord            27.36  Rene van Wallenburg                                          2008
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         27.55 9402203      27.59           
  2. Cas van Vorstenbos            De Schelde               30.96 9403241      29.29           
  3. Diego De Meyer                De Bruinvis              29.45 9500467      30.40           
  4. Richard Oskam                 De Schelde               31.66 9402119      30.54           
  5. Jordy de Kok                  De Bevelanders           32.84 9403731      32.60 FJ 1      
  6. Tibor Jansen                  De Bevelanders           32.92 9401243      32.60 FJ 2      
  7. Robin Hermans                 Scheldestroom            33.59 9400987      32.98           
  8. Gijs Manhave                  De Schelde               34.09 9403199      33.45           
  9. Robin Nahon                   De Bevelanders           34.47 9403733      33.67           
 10. Yoshua Rijk                   Scheldestroom            35.68 9502407      34.07           
 11. Laurens Westerweele           Scheldestroom            35.76 9402439      34.66           
 12. Daniel Mehlbaum               Z&PC de Ganze            35.36 9502149      34.84           
 13. Kevin Dickie                  De Schelde               36.22 9402071      36.13           
 14. Gino van Geersaem             De Bruinvis              35.91 9404357      36.51           
 15. Dylan van Opdurp              ZCKoewacht               36.99 9402437      38.22           
AFGE Siegert van Dieren            De Bevelanders           34.81 9500849                      
AFGE Jan Kindt                     De Honte                 39.48 9503639                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 221                   Jongens, 50m vlinderslag                     Junioren 1 en 2
2.5.10 - 16:06                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            30.03  Bjorn Scherbeijn                                             2009
Kringrecord            28.07  Bob Dalmeijer                                                2008
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Levy Kort                     De Stormvogel            32.41 9600583      31.80           
  2. Tom van Elsen                 De Stormvogel            32.11 9703009      32.13 FJ 1      
  3. Pedro Mol                     De Stormvogel            32.06 9600581      32.13 FJ 2      
  4. Philip van Moll               Luctor et Emergo         36.16 9700767      33.70           
  5. Jonathan Davidse              De Stormvogel            33.67 9702473      33.82           
  6. Jasper van Riet               De Schelde               36.31 9604137      35.77           
  7. Wouter Stap                   De Stormvogel            34.70 9700935      35.88           
  8. Thom Allonsius                De Schelde               38.61 9702355      37.34           
  9. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders           40.37 9602451      39.78           
 10. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom            42.69 9600643      41.74           
 11. Niels van Geersaem            De Bruinvis              44.33 9700847      43.43           
 12. Max Engelen                   Scheldestroom            45.77 9601179      45.19           
 13. Carlo Fieret                  Scheldestroom            48.03 9701159      45.45           
 DIS Bart Vermeulen                ZCKoewacht               41.06 9603461                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Enrique van Opdurp            ZCKoewacht               42.49 9700161      42.93           
        VB - VB:  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Alexander Wessel              De Stormvogel               NT 9603241                      
AFGE Kylian de Munter              De Bruinvis              45.01 9703679                      
AFGE Sander de Hamer               Z&PC de Ganze            39.20 9701541                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 50m vlinderslag                 Minioren 5 en later
2.5.10 - 16:11                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            41.00  Christel van de Guchte                                       1996
Kringrecord            37.16  Anniek Minderhoud                                            2003
Kringrecord            34.40  Carolien de Milliano                                         1992
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valerie Klaaijsen             Scheldestroom            36.98 9902988      35.24           
  2. Heleen de Lange               De Bevelanders           40.79 9902048      39.96           
  3. Laura Nieuwland               De Stormvogel            45.82 0001834      43.65           
  4. Maaike van Campen             De Honte                 47.29 9901168      43.80           
  5. Charlotte Allonsius           De Schelde               45.97 9901976      45.11           
  6. Melanie Franssens             De Schelde               45.73 9902242      46.13           
  7. Romy Eversdijk                De Bevelanders           50.72 9902680      46.69           
  8. Selena Kuijt                  Z&PC de Ganze            48.93 9901972      47.15           
  9. Geena Frederik                De Stormvogel            48.31 0002352      50.09           
 10. FabiŽnne Michielsen           De Schelde               50.30 0001302      50.12           
 11. Esmee Koeman                  De Bevelanders           49.72 9902682      51.54           
 12. Inge van Doeselaar            Scheldestroom            55.30 9900292      53.92           
 13. Lara de Jong                  Scheldestroom            59.36 0100358      55.50           
 14. Manon van de Woestijne        Scheldestroom            58.51 9902120      58.67           
 15. Natasja van Geersaem          De Bruinvis            1:02.25 9900544    1:02.20           
 DIS Marenne Huigh                 Scheldestroom            56.30 9900852                      
        AE - AE:  De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
 DIS Maartje Liepert               Scheldestroom          1:05.58 0001882                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Esmeralda van Liere           Scheldestroom            51.38 9903268      55.28           
        VB - VB:  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Anouk Engelen                 Scheldestroom          1:02.22 9901716      59.95           
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Inge Hertogh                  Scheldestroom          1:06.03 0101052    1:05.45           
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Amy Lee Watson                De Bevelanders         1:00.57 0002118                      
AFGE Lynn Mariman                  ZCKoewacht               50.76 9900194                      
AFGE Saona Visser de               De Bevelanders           54.64 0003430                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 6 en later
2.5.10 - 16:18                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            34.68  Kevin de Jong                                                1999
Kringrecord            32.80  Bjorn Scherbeijn                                             2007
Kringrecord            31.40  Sander van Nieuwenhuyzen                                     2003
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gideon van Ee                 De Schelde               36.42 9801225      36.47           
  2. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               37.14 9900755      39.40           
  3. Nicky Bergez                  ZCKoewacht               37.59 9900515      40.39           
  4. Ruben de Kraker               Scheldestroom            43.34 9800639      42.02           
  5. Jozua Leenheer                De Stormvogel            42.49 9902257      42.22           
  6. Thijs Beumer                  De Schelde               42.53 0001263      43.90           
  7. Arjen Hiel                    ZCKoewacht               40.86 9801023      43.94 FJ 1      
  8. Nick Soetmulder               De Schelde               42.29 9802403      43.94 FJ 2      
  9. Pablo Mol                     De Stormvogel            44.68 9900969      45.62           
 10. Michael Vrolijk               Scheldestroom            47.36 9900505      46.65           
 11. Jason van Boom                De Schelde               44.32 9801695      48.24           
 12. Martijn de Jong               Scheldestroom            50.51 0000717      52.57           
 DIS Kalle van Gemert              De Stormvogel            38.20 9801259      37.48           
        VE - VE:  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 DIS Teun de Pooter                De Schelde               50.72 9901715      56.35           
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lars Pyfferoen                Scheldestroom          1:03.16 9804577    1:00.89           
        VE - VE:  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 DIS Jens Pyfferoen                Scheldestroom          1:04.91 0002799    1:20.06           
        VB - VB:  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Jurgen Hiel                   ZCKoewacht               47.33 9900283                      
AFGE DaniŽl Waterman               Scheldestroom            48.51 9801337                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
2.5.10 - 16:33                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            26.05  Manon Minneboo                                               2010
Kringrecord            26.41  Annabel Kosten                                               1995
Kringrecord            26.97  Stephanie Rombout                                            2007
Kringrecord            25.94  Annabel Kosten                                               1998
Kringrecord            27.54  Ineke Goossens                                               2004
Kringrecord            27.40  Kiki Myhrbro                                                 1994
Kringrecord            31.14  Judith Zijleman                                              2009
Kringrecord            32.17  Gabrielle Verdonk                                            2002
Kringrecord            32.74  Linda v.d. Ree                                               2009
Kringrecord            32.72  Marijke van Hoek                                             2009
Kringrecord            36.18  Ellen Ristau                                                 2009
Kringrecord            48.65  Anne v. d. Meer - Moeshart                                   2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van der Ent             De Stormvogel            26.82 9303976      27.12           
  2. Judith Stap                   De Stormvogel            27.10 9302702      27.79           
  3. Marlinda Eggermont            Scheldestroom            28.74 8500804      28.76           
  4. Miriam van Noorden            De Bevelanders           29.60 9102290      29.59           
  5. Iris Erpelinck                De Honte                 29.18 9300236      29.98           
  6. Evi Erpelinck                 De Honte                 29.33 8901146      30.12           
  7. Jaimy Kort                    De Stormvogel            29.82 9205654      30.86           
  8. Emelie Bral                   ZCKoewacht               30.65 9100430      30.93           
  9. Emke Erpelinck                De Honte                 30.59 9001026      31.45           
 10. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom            32.60 9201806      32.00           
 11. Karen Coone                   De Bruinvis              32.56 9107762      32.82           
 12. Evelyn Verplanke              Scheldestroom            33.41 8101570      34.01           
 13. Daphne Wiskerke               De Bruinvis              32.79 8704704      34.14           
 14. Bianca Hertogh - Buijsse      Scheldestroom            34.47 7400910      34.48 FJ 1      
 15. Sabina van Doeselaar          ZCKoewacht               31.89 8900962      34.48 FJ 2      
 16. Pauline Rootsaert             Scheldestroom            31.74 9205604      34.95           
 17. Dorien Vasseur                Scheldestroom               NT 8704164      36.39           
AFGE Josje van Houwelingen         De Schelde               28.00 9001606                      
AFGE Manon Boone                   De Schelde               31.10 9304238                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
2.5.10 - 16:37                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            23.65  Toby Aarnoutse                                               2008
Kringrecord            23.59  Kevin Hondsmerk                                              2010
Kringrecord            24.00  Rudi Goudswaard                                              1996
Kringrecord            23.80  Leon Verhage                                                 1994
Kringrecord            25.01  Cees van Houwelingen                                         2001
Kringrecord            25.12  Cees van Houwelingen                                         2003
Kringrecord            25.20  Cees van Houwelingen                                         2010
Kringrecord            27.02  Arno Wouters                                                 2009
Kringrecord            43.90  Wim de Munck                                                 1999
Kringrecord            40.93  Tom van de Meer                                              2009
Kringrecord            44.68  Wim de Munck                                                 2005
Kringrecord            46.43  Rudolf Degenaar                                              2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde               23.59 8801501      24.22           
  2. Cees van Houwelingen          De Schelde               25.20 6300351      25.30           
  3. Tommy van Overmeeren          De Schelde               25.41 8402887      26.32 FJ 1      
  4. Erwin van Boven               De Schelde               26.20 8500343      26.32 FJ 2      
  5. Dennis Boonman                De Bevelanders           25.75 8900349      26.33 FJ 1      
  6. Roel Dellaert                 De Bruinvis              25.42 8400447      26.33 FJ 2      
  7. Alex Eversdijk                De Bruinvis              26.95 9000847      26.95           
  8. Stefan Roovers                De Stormvogel            27.71 9102753      27.09           
  9. Eelco van Gemert              De Stormvogel            26.56 7200299      27.11           
 10. Tom Erpelinck                 De Honte                 26.68 9100607      27.22           
 11. Ruben de Koster               Scheldestroom            27.46 8601713      27.74           
 12. Arco Wagenvoort               De Bevelanders           27.82 6500989      27.87           
 13. Joris Boekhorst               Scheldestroom            28.01 9100163      28.12           
 14. Jurjen Pater                  Scheldestroom            27.48 8802653      28.19           
 15. Robin Dellaert                Scheldestroom            27.72 8800745      28.28           
 16. Jorg Verhallen                De Honte                 27.74 9104689      28.29           
 17. Vincent Keijmel               Scheldestroom            28.30 9101169      28.36           
 18. Martijn Eggermont             Scheldestroom            27.51 8200395      28.43           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m vrije slag                               Jeugd
2.5.10 - 16:41                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            26.60  Manon Minneboo                                               2008
Kringrecord            26.41  Manon Minneboo                                               2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders           28.89 9500660      28.90           
  2. Joline Verhallen              De Honte                 30.00 9401404      30.10           
  3. Rody Vanhijfte                Scheldestroom            30.66 9400806      30.39           
  4. Ilse van Noorden              De Bevelanders           30.06 9404104      30.82           
  5. Eline van der Werf            De Schelde               31.09 9404260      31.04           
  6. Rieke Vermue                  De Bevelanders           31.49 9504820      31.22           
  7. Esther Poot                   Z&PC de Ganze            32.20 9400998      31.36           
  8. Willemijn Verhelst            De Schelde               31.27 9405394      32.18           
  9. Britt Wolterman               De Stormvogel            32.58 9503840      32.52           
 10. Rani Rootsaert                Scheldestroom            32.71 9501298      33.24           
 11. Anouk Molewijk                De Schelde               31.62 9501916      33.42           
 12. Tamara van de Plasse          De Bruinvis              32.86 9401492      33.63           
 13. Laura Reijm                   De Honte                 33.20 9500732      33.67           
 14. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom            36.28 9506080      34.82           
 15. Ilona Vrolijk                 Scheldestroom            39.54 9500796      39.37           
 DIS Tessa Karels                  Scheldestroom               NT 9401520                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Sophie Hamelink               De Bevelanders           35.20 9504778                      
AFGE Dunya Luteijn                 De Schelde               33.68 9404040                      
AFGE Anouk Bron                    Scheldestroom            33.29 9503212                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 50m vrije slag                               Jeugd
2.5.10 - 16:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            24.45  Stefan de Die                                                2003
Kringrecord            23.95  Stefan de Die                                                2004
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde               24.92 9200563      24.87           
  2. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht               25.17 9200261      25.29           
  3. Hajo Kok                      De Bevelanders           26.11 9200725      25.70           
  4. Christoph Bral                ZCKoewacht               26.20 9202391      26.10           
  5. Angelo De Meyer               De Bruinvis              26.85 9203501      26.53           
  6. Yannick Mol                   De Stormvogel            27.36 9302899      26.85           
  7. Sven Ivens                    De Bruinvis              27.78 9306165      28.06           
  8. Sander Boidin                 Scheldestroom            28.83 9200111      28.48 FJ 1      
  9. Mark Legters                  De Schelde               28.86 9303361      28.48 FJ 2      
 10. Francis Ryckaert              De Bruinvis              29.15 9306937      29.84           
 11. Jeroen de Putter              De Schelde               30.61 9204149      31.41           
AFGE Angelo Priester               De Bevelanders           29.31 9202981                      
AFGE Robbe van Rie                 De Honte                 34.65 9306739                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Meisjes, 50m vrije slag                            Junioren
2.5.10 - 16:49                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            30.04  Stephanie Rombout                                            2000
Kringrecord            28.70  Judith Stap                                                  2006
Kringrecord            28.32  Judith Stap                                                  2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel            29.44 9603072      28.55           
  2. Simone de Rijcke              ZCKoewacht               30.15 9603452      29.57           
  3. Kelly Bergez                  ZCKoewacht               29.52 9603132      30.02           
  4. Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze            31.04 9602292      30.38           
  5. Tulany de Wilde               De Stormvogel            31.28 9601002      31.25           
  6. Larissa Gelderland            ZCKoewacht               32.27 9600476      31.44 FJ 1      
  7. Mette Wagenvoort              De Bevelanders           31.54 9702532      31.44 FJ 2      
  8. Femke Hiel                    ZCKoewacht               30.59 9604014      31.48           
  9. Amke Bruijnzeel               De Schelde               32.13 9701178      31.65           
 10. Romy de Bruijne               De Schelde               31.43 9602628      31.73           
 11. Charlotte Bral                ZCKoewacht               33.08 9600258      32.35           
 12. Rowena de Kok                 De Stormvogel            32.99 9602908      33.16           
 13. Sarinah Leenheer              De Stormvogel            33.21 9703066      33.33 FJ 1      
 14. Vicky Vermeire                Scheldestroom            33.64 9600660      33.33 FJ 2      
 15. Laura Hermans                 Scheldestroom            35.26 9600658      34.33           
 16. Amy Verhallen                 De Honte                 34.39 9700838      34.46           
 17. Esmee de Kok                  De Bevelanders           34.84 9602886      34.96           
 18. Lore van Riel                 Scheldestroom            35.75 9701094      35.13           
 19. Manon Scherbeijn              Scheldestroom            35.76 9800114      36.08           
 20. Nicole Thomaes                Scheldestroom            42.44 9801060      40.34           
 21. Dewi Karels                   Scheldestroom               NT 9700466      41.96           
 22. Ivana Dusarduyn               Scheldestroom            51.62 9805322      44.70           
 DIS Manon Kloosterman             De Bevelanders           30.65 9702082                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Fleur Wijdeveld               De Bevelanders           35.42 9802592                      
AFGE Romy van den Abeele           Scheldestroom            34.75 9701098                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 300                    Jongens, 50m vrije slag                     Junioren 3 en 4
2.5.10 - 16:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            25.24  Bob Dalmeijer                                                2009
Kringrecord            25.12  Bob Dalmeijer                                                2010
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         25.12 9402203      25.06           
  2. Cas van Vorstenbos            De Schelde               27.23 9403241      27.49           
  3. Richard Oskam                 De Schelde               27.54 9402119      27.54           
  4. Diego De Meyer                De Bruinvis              27.44 9500467      28.00           
  5. Gijs Manhave                  De Schelde               28.92 9403199      28.34           
  6. Robin Hermans                 Scheldestroom            29.20 9400987      28.72           
  7. Robin Nahon                   De Bevelanders           29.56 9403733      28.92           
  8. Tibor Jansen                  De Bevelanders           28.80 9401243      29.10           
  9. Daniel Mehlbaum               Z&PC de Ganze            30.67 9502149      30.63           
 10. Laurens Westerweele           Scheldestroom            30.85 9402439      31.39           
 11. Yoshua Rijk                   Scheldestroom            31.85 9502407      31.40           
 12. Gino van Geersaem             De Bruinvis              32.88 9404357      32.75           
 DIS Jordy de Kok                  De Bevelanders           29.10 9403731                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Siegert van Dieren            De Bevelanders           30.30 9500849                      
AFGE Jan Kindt                     De Honte                 35.80 9503639                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 301                    Jongens, 50m vrije slag                     Junioren 1 en 2
2.5.10 - 16:59                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            26.59  Bjorn Scherbeijn                                             2009
Kringrecord            25.86  Bob Dalmeijer                                                2008
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van Elsen                 De Stormvogel            27.01 9703009      26.85           
  2. Levy Kort                     De Stormvogel            28.79 9600583      28.73           
  3. Pedro Mol                     De Stormvogel            27.76 9600581      28.78           
  4. Philip van Moll               Luctor et Emergo         32.02 9700767      30.17           
  5. Jasper van Riet               De Schelde               30.44 9604137      30.48           
  6. Jonathan Davidse              De Stormvogel            31.00 9702473      30.79           
  7. Thom Allonsius                De Schelde               31.49 9702355      31.94           
  8. Wouter Stap                   De Stormvogel            31.12 9700935      31.99           
  9. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom            34.83 9600643      33.98           
 10. Koen Legters                  De Schelde               34.97 9603193      34.79           
 11. Bart Vermeulen                ZCKoewacht               34.28 9603461      34.90 FJ 1      
 12. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht               33.70 9700161      34.90 FJ 2      
 13. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders           33.16 9602451      35.08           
 14. Max Engelen                   Scheldestroom            36.37 9601179      35.30           
 15. Carlo Fieret                  Scheldestroom            35.79 9701159      35.48           
 16. Niels van Geersaem            De Bruinvis              36.96 9700847      36.47           
AFGE Kylian de Munter              De Bruinvis              39.23 9703679                      
AFGE Sander de Hamer               Z&PC de Ganze            33.98 9701541                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
2.5.10 - 17:03                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            35.82  Manon Minneboo                                               2002
Kringrecord            33.26  Shanyra van Bambost                                          2000
Kringrecord            31.04  Shanyra van Bambost                                          2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valerie Klaaijsen             Scheldestroom            33.64 9902988      31.92           
  2. Heleen de Lange               De Bevelanders           36.05 9902048      35.61           
  3. Maaike van Campen             De Honte                 39.92 9901168      36.21           
  4. Eva van Elsen                 De Stormvogel            39.71 9903026      36.35           
  5. Charlotte Allonsius           De Schelde               40.61 9901976      36.59           
  6. Selena Kuijt                  Z&PC de Ganze            39.11 9901972      39.20           
  7. Laura Nieuwland               De Stormvogel            38.20 0001834      39.67           
  8. FabiŽnne Michielsen           De Schelde               38.80 0001302      40.29 FJ 1      
  9. Melanie Franssens             De Schelde               38.53 9902242      40.29 FJ 2      
 10. Sam Zegelink                  De Stormvogel            40.84 0003262      41.02           
 11. Geena Frederik                De Stormvogel            39.44 0002352      41.16           
 12. Esmee Koeman                  De Bevelanders           43.00 9902682      42.98           
 13. Marenne Huigh                 Scheldestroom            44.98 9900852      43.12           
 14. Inge van Doeselaar            Scheldestroom            43.23 9900292      43.24           
 15. Lilian Visser                 De Bevelanders           42.51 0002896      44.45           
 16. Lara de Jong                  Scheldestroom            43.55 0100358      45.10           
 17. Anouk Engelen                 Scheldestroom            47.25 9901716      47.39           
 18. Esmeralda van Liere           Scheldestroom            50.48 9903268      47.89           
 19. Natasja van Geersaem          De Bruinvis              49.23 9900544      49.54           
 20. Annouschka Pijcke             De Bruinvis              48.31 0002372      52.05           
 21. Inge Hertogh                  Scheldestroom               NT 0101052      57.14           
 DIS Dagmar Visman                 De Schelde               39.63 9904340                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Romy Eversdijk                De Bevelanders           39.06 9902680                      
        VRA - VRA: Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
AFGE Amy Lee Watson                De Bevelanders           42.98 0002118                      
AFGE Saona Visser de               De Bevelanders           41.66 0003430                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 6 en later
2.5.10 - 17:09                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            31.67  Kevin de Jong                                                1999
Kringrecord            29.73  Bjorn Scherbeijn                                             2007
Kringrecord            27.77  Bjorn Scherbeijn                                             2008
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gideon van Ee                 De Schelde               31.70 9801225      30.50           
  2. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               32.36 9900755      32.85 FJ 1      
  3. Kalle van Gemert              De Stormvogel            33.27 9801259      32.85 FJ 2      
  4. Arjen Hiel                    ZCKoewacht               34.61 9801023      34.09           
  5. Ruben de Kraker               Scheldestroom            38.01 9800639      35.62           
  6. Jason van Boom                De Schelde               35.11 9801695      36.32           
  7. Jozua Leenheer                De Stormvogel            36.61 9902257      37.06           
  8. Michael Vrolijk               Scheldestroom            38.97 9900505      37.17           
  9. Nicky Bergez                  ZCKoewacht               37.89 9900515      37.82           
 10. Pablo Mol                     De Stormvogel            36.73 9900969      38.08           
 11. Romano de Bruijne             De Schelde               39.16 9802417      38.21           
 12. Nick Soetmulder               De Schelde               39.36 9802403      38.39           
 13. Thijs Beumer                  De Schelde               35.55 0001263      38.75           
 14. Maurits Vermeulen             De Bevelanders           43.00 9804547      39.92           
 15. Martijn de Jong               Scheldestroom            39.41 0000717      39.95           
 16. Teun de Pooter                De Schelde               39.19 9901715      40.78           
AFGE Jurgen Hiel                   ZCKoewacht               38.21 9900283                      
AFGE DaniŽl Waterman               Scheldestroom            41.24 9801337                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
2.5.10 - 17:24                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:06.17  Merel van der Ent                                          2010
Kringrecord            1:07.08  Stephanie Rombout                                          2006
Kringrecord            1:07.70  Stephanie Rombout                                          2007
Kringrecord            1:05.29  Stephanie Rombout                                          2009
Kringrecord            1:06.89  Ryan Verplanke                                             2004
Kringrecord            1:07.66  Kiki Myhrbro                                               1994
Kringrecord            1:22.28  ThťrŤse de Munck                                           2006
Kringrecord            1:25.46  Margreta Jansen-Kuipers                                    2005
Kringrecord            1:24.20  Linda v.d. Ree                                             2008
Kringrecord            1:29.60  Ingrid van Assche                                          2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel          1:05.94 9302702    1:06.90           
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel          1:06.17 9303976    1:08.16           
  3. Evi Erpelinck                 De Honte               1:12.55 8901146    1:13.27           
  4. Iris Erpelinck                De Honte               1:11.67 9300236    1:14.35           
  5. Marlinda Eggermont            Scheldestroom          1:14.66 8500804    1:14.51           
  6. Miriam van Noorden            De Bevelanders         1:14.28 9102290    1:15.82           
  7. Emke Erpelinck                De Honte               1:16.19 9001026    1:16.82           
  8. Jaimy Kort                    De Stormvogel          1:14.04 9205654    1:17.38           
  9. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom          1:17.51 9201806    1:19.77           
 10. Evelyn Verplanke              Scheldestroom          1:29.03 8101570    1:23.15           
 11. Karen Coone                   De Bruinvis            1:23.14 9107762    1:23.96           
 12. Daphne Wiskerke               De Bruinvis            1:21.57 8704704    1:23.98           
 13. Lotte Boone                   Scheldestroom          1:24.41 9303710    1:27.23           
 14. Pauline Rootsaert             Scheldestroom          1:24.24 9205604    1:28.34           
 15. Bianca Hertogh - Buijsse      Scheldestroom          1:30.15 7400910    1:31.29           
 16. Dorien Vasseur                Scheldestroom          1:31.82 8704164    1:32.88           
AFGE Manon Boone                   De Schelde             1:17.66 9304238                      
AFGE Josje van Houwelingen         De Schelde             1:08.86 9001606                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 100m wisselslag                        Senioren Open
2.5.10 - 17:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord              59.92  Kevin Hondsmerk                                            2007
Kringrecord              58.78  Kevin Hondsmerk                                            2009
Kringrecord            1:00.64  Eelco van Gemert                                           1997
Kringrecord            1:04.95  Eelco van Gemert                                           2003
Kringrecord            1:04.05  Eelco van Gemert                                           2009
Kringrecord            1:06.13  Jan Brink                                                  2003
Kringrecord            1:04.85  Cees van Houwelingen                                       2010
Kringrecord            1:12.55  Peter Romkes                                               2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde               58.63 8801501    1:00.51           
  2. Tommy van Overmeeren          De Schelde             1:02.14 8402887    1:03.81           
  3. Erwin van Boven               De Schelde             1:04.07 8500343    1:04.60           
  4. Alex Eversdijk                De Bruinvis            1:05.10 9000847    1:06.48           
  5. Stefan Roovers                De Stormvogel          1:07.12 9102753    1:06.68           
  6. Eelco van Gemert              De Stormvogel          1:05.62 7200299    1:06.87           
  7. Cees van Houwelingen          De Schelde             1:04.85 6300351    1:06.89           
  8. Arco Wagenvoort               De Bevelanders         1:09.40 6500989    1:07.39           
  9. Jurjen Pater                  Scheldestroom          1:06.13 8802653    1:08.20           
 10. Robin Dellaert                Scheldestroom          1:11.69 8800745    1:10.74           
 11. Tom Erpelinck                 De Honte               1:07.46 9100607    1:11.07           
 12. Dennis Boonman                De Bevelanders         1:05.99 8900349    1:11.20           
 13. Joris Boekhorst               Scheldestroom          1:13.14 9100163    1:11.78           
 14. Vincent Keijmel               Scheldestroom          1:12.34 9101169    1:13.14           
 15. Roel Dellaert                 De Bruinvis            1:04.82 8400447    1:13.15           
 16. Jorg Verhallen                De Honte               1:14.61 9104689    1:14.82           
 17. Martijn Eggermont             Scheldestroom          1:12.27 8200395    1:16.39           
AFGE Mertijn Loof                  De Schelde             1:08.27 9001853                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Meisjes, 100m wisselslag                               Jeugd
2.5.10 - 17:36                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:05.83  Judith Stap                                                2008
Kringrecord            1:04.45  Manon Minneboo                                             2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders         1:13.21 9500660    1:13.01           
  2. Rody Vanhijfte                Scheldestroom          1:17.89 9400806    1:16.87           
  3. Rani Rootsaert                Scheldestroom          1:19.04 9501298    1:19.48           
  4. Esther Poot                   Z&PC de Ganze          1:20.11 9400998    1:19.78           
  5. Joline Verhallen              De Honte               1:19.52 9401404    1:20.98           
  6. Ilse van Noorden              De Bevelanders         1:17.64 9404104    1:21.48           
  7. Willemijn Verhelst            De Schelde             1:17.32 9405394    1:22.59           
  8. Eline van der Werf            De Schelde             1:20.42 9404260    1:22.80           
  9. Tamara van de Plasse          De Bruinvis            1:21.01 9401492    1:23.94           
 10. Britt Wolterman               De Stormvogel          1:23.83 9503840    1:23.99           
 11. Anouk Molewijk                De Schelde             1:18.24 9501916    1:25.06           
 12. Tessa Karels                  Scheldestroom          1:29.01 9401520    1:27.66           
 13. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom          1:32.94 9506080    1:31.86           
 DIS Laura Reijm                   De Honte               1:25.08 9500732                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Rieke Vermue                  De Bevelanders         1:18.19 9504820    1:18.06           
        VA - VA:  Na de start- en/of keerpunt meer dan iin arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.
 DIS Ilona Vrolijk                 Scheldestroom               NT 9500796    1:32.78           
        VH - VH:  Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Dunya Luteijn                 De Schelde             1:19.85 9404040                      
AFGE Anouk Bron                    Scheldestroom          1:24.84 9503212                      
AFGE Sophie Hamelink               De Bevelanders         1:26.81 9504778                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Jongens, 100m wisselslag                               Jeugd
2.5.10 - 17:43                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:02.24  Bas van Houwelingen                                        2009
Kringrecord            1:00.96  Stefan de Die                                              2004
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde             1:01.01 9200563    1:01.62           
  2. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht             1:02.43 9200261    1:02.09           
  3. Hajo Kok                      De Bevelanders         1:07.45 9200725    1:06.13           
  4. Christoph Bral                ZCKoewacht             1:06.69 9202391    1:06.99           
  5. Yannick Mol                   De Stormvogel          1:06.65 9302899    1:07.89           
  6. Angelo De Meyer               De Bruinvis            1:08.15 9203501    1:08.76           
  7. Sander Boidin                 Scheldestroom          1:09.60 9200111    1:10.12           
  8. Sven Ivens                    De Bruinvis            1:13.02 9306165    1:16.20           
  9. Mark Legters                  De Schelde             1:13.85 9303361    1:16.82           
 10. Francis Ryckaert              De Bruinvis            1:18.15 9306937    1:17.41           
 11. Jeroen de Putter              De Schelde             1:19.28 9204149    1:18.58           
AFGE Robbe van Rie                 De Honte               1:25.29 9306739                      
AFGE Angelo Priester               De Bevelanders         1:12.58 9202981                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Meisjes, 100m wisselslag                            Junioren
2.5.10 - 17:49                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:14.91  Romy Hoogendijk                                            2008
Kringrecord            1:11.10  Judith Stap                                                2006
Kringrecord            1:09.90  Judith Stap                                                2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel          1:12.65 9603072    1:10.83           
  2. Manon Kloosterman             De Bevelanders         1:16.41 9702082    1:15.31           
  3. Larissa Gelderland            ZCKoewacht             1:16.90 9600476    1:16.82           
  4. Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze          1:18.40 9602292    1:17.60 FJ 1      
  5. Kelly Bergez                  ZCKoewacht             1:17.02 9603132    1:17.60 FJ 2      
  6. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          1:22.52 9703066    1:19.98           
  7. Simone de Rijcke              ZCKoewacht             1:23.71 9603452    1:20.18           
  8. Charlotte Bral                ZCKoewacht             1:19.92 9600258    1:20.35           
  9. Amke Bruijnzeel               De Schelde             1:18.26 9701178    1:20.87           
 10. Romy de Bruijne               De Schelde             1:21.81 9602628    1:22.78           
 11. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:22.44 9602908    1:23.04 FJ 1      
 12. Vicky Vermeire                Scheldestroom          1:22.69 9600660    1:23.04 FJ 2      
 13. Amy Verhallen                 De Honte               1:24.15 9700838    1:23.29           
 14. Manon Scherbeijn              Scheldestroom          1:30.21 9800114    1:25.73           
 15. Mette Wagenvoort              De Bevelanders         1:24.49 9702532    1:25.75           
 16. Laura Hermans                 Scheldestroom          1:29.21 9600658    1:25.99           
 17. Femke Hiel                    ZCKoewacht             1:23.48 9604014    1:26.97           
 18. Lore van Riel                 Scheldestroom          1:24.11 9701094    1:27.32           
 19. Merel Kuijs                   De Stormvogel          1:25.70 9704002    1:27.64           
 20. Dewi Karels                   Scheldestroom          1:50.02 9700466    1:49.45           
 21. Ivana Dusarduyn               Scheldestroom               NT 9805322    1:50.40           
 22. Laura Thomaes                 Scheldestroom          1:51.16 9800962    1:53.91           
AFGE Fleur Wijdeveld               De Bevelanders         1:29.30 9802592                      
AFGE Romy van den Abeele           Scheldestroom          1:26.39 9701098                      
AFGE Kelly Hollestelle             Scheldestroom          1:57.36 9603652                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 380                   Jongens, 100m wisselslag                     Junioren 3 en 4
2.5.10 - 17:58                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:02.93  Simon Edenburg                                             2008
Kringrecord            1:02.28  Bas van Houwelingen                                        2008
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo       1:03.20 9402203    1:03.58           
  2. Diego De Meyer                De Bruinvis            1:05.55 9500467    1:07.58           
  3. Richard Oskam                 De Schelde             1:09.78 9402119    1:09.15           
  4. Cas van Vorstenbos            De Schelde             1:09.10 9403241    1:10.70           
  5. Robin Hermans                 Scheldestroom          1:12.89 9400987    1:11.09           
  6. Tibor Jansen                  De Bevelanders         1:10.21 9401243    1:12.95           
  7. Robin Nahon                   De Bevelanders         1:12.02 9403733    1:13.25           
  8. Gijs Manhave                  De Schelde             1:13.32 9403199    1:13.30           
  9. Yoshua Rijk                   Scheldestroom          1:17.65 9502407    1:17.32           
 10. Kevin Dickie                  De Schelde             1:17.27 9402071    1:17.92           
 11. Laurens Westerweele           Scheldestroom          1:17.84 9402439    1:20.66           
 12. Jordy de Kok                  De Bevelanders         1:14.91 9403731    1:28.02           
 DIS Gino van Geersaem             De Bruinvis            1:21.20 9404357    1:28.01           
        VG - VG:  Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Jan Kindt                     De Honte               1:25.31 9503639                      
AFGE Siegert van Dieren            De Bevelanders         1:18.76 9500849                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 381                   Jongens, 100m wisselslag                     Junioren 1 en 2
2.5.10 - 18:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kringrecord            1:04.85  Bjorn Scherbeijn                                           2009
Kringrecord            1:02.85  Bjorn Scherbeijn                                           2010
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pedro Mol                     De Stormvogel          1:10.55 9600581    1:11.47           
  2. Levy Kort                     De Stormvogel          1:15.99 9600583    1:15.33           
  3. Thom Allonsius                De Schelde             1:17.92 9702355    1:17.29           
     Philip van Moll               Luctor et Emergo            NT 9700767    1:17.29           
  5. Wouter Stap                   De Stormvogel          1:19.22 9700935    1:18.49           
  6. Jasper van Riet               De Schelde             1:18.77 9604137    1:19.06           
  7. Jonathan Davidse              De Stormvogel          1:18.32 9702473    1:20.58           
  8. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders         1:23.88 9602451    1:24.50           
  9. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht             1:29.60 9700161    1:27.56           
 10. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom          1:25.52 9600643    1:28.16           
 11. Bart Vermeulen                ZCKoewacht             1:42.10 9603461    1:28.64           
 12. Niels van Geersaem            De Bruinvis            1:29.54 9700847    1:30.42           
 13. Max Engelen                   Scheldestroom          1:32.54 9601179    1:30.91           
 14. Koen Legters                  De Schelde             1:29.37 9603193    1:31.67           
 15. Carlo Fieret                  Scheldestroom               NT 9701159    1:32.17           
 DIS Tom van Elsen                 De Stormvogel          1:12.55 9703009    1:13.10           
        SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Sander de Hamer               Z&PC de Ganze          1:29.00 9701541                      
AFGE Alexander Wessel              De Stormvogel               NT 9603241                      
AFGE Kylian de Munter              De Bruinvis            1:32.56 9703679                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Scheldestroom