Nr. 1. Meisjes, 25m vlinderslag  Meisjes Minoren 3 en later
Nr. 2. Meisjes, 25m vlinderslag  Meisjes Minioren 4 en 5
Nr. 3. Jongens, 25m vlinderslag  Jongens Minioren 3 en later
Nr. 4. Jongens, 25m vlinderslag  Jongens Minioren 4 en 5
Nr. 5. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 6. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 3 en jeugd 1
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Dames Jeugd 2 en Senioren 1
Nr. 8. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren D 2 en ouder
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en Junioren 1
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Junioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 50m rugslag  Junioren 4 en Jeugd 1
Nr. 12. Heren, 50m rugslag  Heren Jeugd 2 en ouder
Nr. 13. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 14. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 3 en jeugd 1
Nr. 15. Meisjes, 50m rugslag  Dames Jeugd 2 en Senioren 1
Nr. 16. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren D 2 en ouder
Nr. 17. Gemengd, 4 x 50m schoolslag  Senioren open
Nr. 18. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4 en 5
Nr. 20. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minoren 3 en later
Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4 en 5
Nr. 22. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6 en Junioren 1
Nr. 23. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 2 en 3
Nr. 24. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 4 en Jeugd 1
Nr. 25. Heren, 100m wisselslag  Heren Jeugd 2 en ouder
Nr. 26. Alle, 4 x 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag  Dames Jeugd 2 en Senioren 1
Nr. 28. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren D 2 en ouder
Nr. 29. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 30. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 3 en jeugd 1
Nr. 31. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4 en 5
Nr. 32. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4 en 5
Nr. 33. Alle, 4 x 50m vlinderslag  Senioren open


RGD deel 1
Groningen, 1.5.2010


1 - RGD1-5-2010 - 14:30


Programmanr. 1
1-5-2010 - 14:30
Meisjes, 25m vlinderslagMeisjes Minoren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke WildeboerGzvw19.22010001618.20
2.Hesra ForkinkTriViaNT010004621.72
3.Lola HeryTriViaNT010071226.60


<< TOP >>
Programmanr. 2
1-5-2010 - 14:31
Meisjes, 25m vlinderslagMeisjes Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Josee KeizerGzvw18.66000026416.92
2.Nikita MikZ.C. Haren19.61990120417.10
3.Marloes PotzeGzvw20.76000233218.92
4.Annemarie HovingTriVia20.80000024821.36
5.Sarissa BakkerTriViaNT990391821.66
6.Tamara PostZ.C. Haren21.90990170022.20
7.Charlotte WolthersGzvw23.77000174423.05
8.Anniek GorisVriledo21.66990310623.64
9.Mirjam YspeertTriViaNT990163623.80
10.Nadine ArendsTriVia25.79000125824.33
11.Danielle WieringaTriViaNT000143025.11
12.Brecht LuttikTriVia26.55990355425.31
13.Puck BruinsmaTriViaNT990476826.98
DISDjuna MikZ.C. Haren26.31000288025.29
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMVince Railaf ZunigaTriViaNT0001517


<< TOP >>
Programmanr. 3
1-5-2010 - 14:33
Jongens, 25m vlinderslagJongens Minioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gerard YspeertTriVia19.32010005118.02


<< TOP >>
Programmanr. 4
1-5-2010 - 14:34
Jongens, 25m vlinderslagJongens Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sebastiaan RottierTriVia18.57000014717.32
2.Juri DijkstraTriVia20.70000211920.37
3.Daan van NiekerkZ.C. HarenNT990183526.07
4.Matthijs van DuijnTriVia31.57000075927.11
DISLars Hertog denTriViaNT9903189
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 5
1-5-2010 - 14:35
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Toke CampsZ.C. Haren37.97980183438.00
2.Evelyn FrielingVriledo40.33970215439.41
3.Jeanette WilkensVriledo43.45980094842.87
4.Gertrude GroenVriledo49.09970215646.86
5.Fleur van BergenVriledoNT980287448.85
6.Lieke SpeelmanVriledo1:08.12980287853.30
DISJulia van WijkVriledo59.60970588851.07
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMKimberley PlatGzvw45.669704264


<< TOP >>
Programmanr. 6
1-5-2010 - 14:38
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 3 en jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva SmitGzvw30.07960269030.39
2.Karin GroenGzvw30.51950244031.58
3.Tessa KeizerGzvw34.18960158635.17
4.Inez ZewusterVriledo33.12950370035.76
5.Janeley KartoredjoTriVia36.80960376637.51
6.Esmee VeendorpGzvw40.02960385037.89
7.Manuela TelVriledo40.86960111439.42
8.Lian KoopsVriledo44.27960363640.52
9.Annika OlsenTriVia41.85960114641.60
10.Rianne SeggersVriledo44.98960464842.26
11.Saskia van NiekerkZ.C. Haren50.91950623246.41
12.Annelies KamphuisVriledo47.60960156446.42
DISEline van der LindenZ.C. HarenNT9605878
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 7
1-5-2010 - 14:42
Meisjes, 50m vlinderslagDames Jeugd 2 en Senioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Karen StolkZ.C. Haren34.69940395034.13
2.Jessica WortelboerZ.C. Haren39.44940682438.90
3.Nadine BlouwGzvw37.39930231439.01
4.Marieke IpemaVriledo39.28940129039.46
5.Bianca KnolVriledo42.81940615039.70


<< TOP >>
Programmanr. 8
1-5-2010 - 14:43
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren D 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Henriëtte MantingGzvw34.85710024634.91
2.Stephanie KoopmanGzvw35.54920252436.10
3.Marijke PrasGzvw36.58920370036.30
4.Annick van DijkVriledo36.42860084436.73
5.Josse van GeffenGzvw38.10860473037.24
6.Natasja DammerGzvwNT920369844.82
AFGEMLinde HarryvanZ.C. Haren33.429205392


<< TOP >>
Programmanr. 9
1-5-2010 - 14:45
Jongens, 50m rugslagMinioren 6 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel GroenGzvw36.29970023936.10
2.Dennis WildeboerGzvw38.84980057138.28
3.Leon DoesburgVriledo39.54970207340.12
4.Jia Paul LeeGzvw44.36980265140.26
5.Roy PotzeGzvw41.41970245741.56
6.Maarten BonnemaTriVia42.80980004743.92
7.Pepijn RottierTriVia47.09980026344.54
8.Adam HeryTriViaNT980334344.70
9.Bart WolthersGzvw45.15980159945.75
10.Jelle RoordaTriVia45.60970327947.25
11.Stef GorisVriledo50.41970397350.39
12.Ben BakkerZ.C. Haren47.31970215550.82


<< TOP >>
Programmanr. 10
1-5-2010 - 14:49
Jongens, 50m rugslagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wolter v.d VeenZ.C. HarenNT950509933.50
2.Aron BakkerZ.C. Haren34.32950226734.16
3.Paul ZanenZ.C. HarenNT950226935.52
4.Erwin PrasGzvw35.78960178135.76
5.William WilkensVriledo39.23960095138.95
6.Maarten PopsZ.C. Haren43.19950145939.80
7.Pascal KlopstraGzvw42.08960066739.86
8.Daniël KammingaZ.C. HarenNT950449340.54
9.Jeroen PrinsGzvw44.32950176341.45


<< TOP >>
Programmanr. 11
1-5-2010 - 14:51
Jongens, 50m rugslagJunioren 4 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn SmitGzvw36.17940611335.56
2.Teun ZijpTriVia36.98940599536.67FJ 1
3.Tim van der MeulenGzvw35.30940158336.67FJ 2
4.Tim BeckersZ.C. Haren41.96940546738.89
5.Gijs LeuveninkVriledo43.31940311540.61


<< TOP >>
Programmanr. 12
1-5-2010 - 14:53
Heren, 50m rugslagHeren Jeugd 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joop v.d. VeenZ.C. HarenNT600099741.36


<< TOP >>
Programmanr. 13
1-5-2010 - 14:53
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Toke CampsZ.C. Haren43.11980183440.96
2.Evelyn FrielingVriledo42.39970215442.42
3.Jeanette WilkensVriledo42.76980094844.38
4.Lieke SpeelmanVriledo46.61980287845.39
5.Anna van der VeenTriVia45.60980444045.48
6.Gertrude GroenVriledo48.38970215648.06
7.Julia van WijkVriledo49.13970588849.25
8.Fleur van BergenVriledo49.29980287449.95
9.Lena WaaijenbergGzvw59.95980512455.75
10.Esther BotsGzvw59.16980481256.61
AFGEMKimberley PlatGzvw44.179704264


<< TOP >>
Programmanr. 14
1-5-2010 - 14:57
Meisjes, 50m rugslagJunioren 3 en jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Inez ZewusterVriledo33.79950370034.32
2.Karin GroenGzvw35.56950244035.21
3.Eva SmitGzvw35.27960269035.40
4.Janeley KartoredjoTriVia37.05960376637.64FJ 1
5.Tessa KeizerGzvw35.29960158637.64FJ 2
6.Esmee VeendorpGzvw39.41960385039.89
7.Manuela TelVriledo40.66960111441.29
8.Annika OlsenTriVia41.38960114641.83
9.Rianne SeggersVriledo44.18960464844.77
10.Annelies KamphuisVriledo44.71960156445.10
11.Eline van der LindenZ.C. HarenNT960587845.64
12.Wendy ScholteGzvw48.59960551046.96
DISSaskia van NiekerkZ.C. Haren45.089506232
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISLian KoopsVriledo42.03960363642.94
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMelissa StrobosGzvw54.39950623658.20
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 15
1-5-2010 - 15:01
Meisjes, 50m rugslagDames Jeugd 2 en Senioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Karen StolkZ.C. Haren39.84940395038.09
2.Bianca KnolVriledo38.87940615038.13
3.Jessica WortelboerZ.C. Haren41.35940682439.64
4.Nadine BlouwGzvw38.29930231440.48
DISMarieke IpemaVriledo40.70940129039.33
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 16
1-5-2010 - 15:02
Dames, 50m rugslagDames Senioren D 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marijke PrasGzvw36.25920370035.34
2.Henriëtte MantingGzvw38.45710024637.13
3.Stephanie KoopmanGzvw34.89920252437.48
4.Annick van DijkVriledo38.07860084438.89
5.Josse van GeffenGzvw42.75860473042.39
6.Natasja DammerGzvw43.74920369846.71
AFGEMLinde HarryvanZ.C. Haren36.529205392


<< TOP >>
Programmanr. 17
1-5-2010 - 15:04
Gemengd, 4 x 50m schoolslag
j/m97-98 j/m995-96 j/m93-94 j/m92 e.e.(2j-2m)
Senioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gzvw 1GzvwNT2:42.60
Roy Potze
Karin Groen
97
95
45.10Tim van der Meulen
Marijke Pras
94
92
2.Vriledo 1Vriledo2:51.622:54.25
Evelyn Frieling
William Wilkens
97
96
45.06Marieke Ipema
Gijs Leuvenink
94
94
3.TriVia 1TriViaNT3:16.08
Pepijn Rottier
Annika Olsen
98
96
50.52Jelle Roorda
Anna van der Veen
97
98


<< TOP >>
Programmanr. 18
1-5-2010 - 15:08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gerard YspeertTriVia37.23010005136.15


<< TOP >>
Programmanr. 19
1-5-2010 - 15:09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sebastiaan RottierTriVia34.63000014734.82
2.Juri DijkstraTriVia38.28000211937.93
3.Lars Hertog denTriVia45.51990318944.97
4.Matthijs van DuijnTriVia45.95000075947.61


<< TOP >>
Programmanr. 20
1-5-2010 - 15:10
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minoren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke WildeboerGzvw37.70010001636.77
2.Lola HeryTriViaNT010071245.89
3.Hesra ForkinkTriVia47.51010004648.47


<< TOP >>
Programmanr. 21
1-5-2010 - 15:12
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Josee KeizerGzvw34.25000026434.98
2.Marloes PotzeGzvw38.21000233239.26
3.Brecht LuttikTriVia44.08990355441.89
4.Charlotte WolthersGzvw44.51000174443.13
5.Nadine ArendsTriVia42.26000125843.25
6.Sarissa BakkerTriVia47.01990391844.86
7.Annemarie HovingTriVia43.39000024845.42
8.Mirjam YspeertTriVia47.49990163646.67
9.Danielle WieringaTriVia43.15000143046.93
10.Manon BotsGzvw1:02.23000358852.76
DISPuck BruinsmaTriViaNT9904768
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISAnniek GorisVriledo45.329903106
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMVince Railaf ZunigaTriVia46.420001517


<< TOP >>
Programmanr. 22
1-5-2010 - 15:16
Jongens, 100m wisselslagMinioren 6 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel GroenGzvw1:16.7497002391:17.11
2.Roy PotzeGzvw1:24.6797024571:27.60
3.Dennis WildeboerGzvw1:28.6598005711:29.43
4.Leon DoesburgVriledo1:41.6597020731:31.30
5.Jia Paul LeeGzvw1:34.9598026511:36.57
6.Jelle RoordaTriVia1:39.5497032791:37.90
7.Pepijn RottierTriVia1:35.6898002631:38.67
8.Stef GorisVriledoNT97039731:40.61
9.Bart WolthersGzvw1:40.2998015991:40.66
DISMaarten BonnemaTriVia1:29.4198000471:28.89
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISAdam HeryTriViaNT98033431:40.76
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBen BakkerZ.C. HarenNT97021551:57.15
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 23
1-5-2010 - 15:22
Jongens, 100m wisselslagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wolter v.d VeenZ.C. Haren1:13.3495050991:09.57
2.Aron BakkerZ.C. Haren1:15.6095022671:15.19
3.Paul ZanenZ.C. Haren1:14.3995022691:15.75
4.Erwin PrasGzvw1:18.6596017811:19.23
5.Daniël KammingaZ.C. Haren1:25.4095044931:22.39
6.Pascal KlopstraGzvw1:28.1096006671:24.07
7.Maarten PopsZ.C. Haren1:29.6395014591:24.75
8.Jeroen PrinsGzvw1:26.9295017631:25.67
9.William WilkensVriledo1:31.2496009511:25.94


<< TOP >>
Programmanr. 24
1-5-2010 - 15:26
Jongens, 100m wisselslagJunioren 4 en Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn SmitGzvw1:14.7694061131:14.31
2.Tim van der MeulenGzvw1:13.7094015831:15.02
3.Tim BeckersZ.C. Haren1:25.6194054671:19.86
4.Gijs LeuveninkVriledo1:34.0294031151:30.20
DISTeun ZijpTriVia1:15.999405995
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 25
1-5-2010 - 15:28
Heren, 100m wisselslagHeren Jeugd 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joop v.d. VeenZ.C. HarenNT60009971:24.32


<< TOP >>
Programmanr. 26
1-5-2010 - 15:29
4 x 50m schoolslag
j/m 99- j/m 00 - j/m 01 (2j.-2m.)
Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gzvw 2Gzvw3:26.483:21.03
Josee Keizer
Marloes Potze
00
00
48.96Charlotte Wolthers
Marieke Wildeboer
00
01
2.TriVia 2TriVia3:34.823:31.82
Gerard Yspeert
Annemarie Hoving
01
00
50.21Matthijs van Duijn
Brecht Luttik
00
99
DISTriVia 1TriVia3:18.99
EA - Te vroeg overgenomen.
Juri Dijkstra
Nadine Arends
00
00
45.67Hesra Forkink
Sebastiaan Rottier
01
00
DISTriVia 3TriVia3:47.19
EA - Te vroeg overgenomen.
Mirjam Yspeert
Danielle Wieringa
99
00
56.60Lars Hertog den
Sarissa Bakker
99
99
DISZ.C. Haren 1Z.C. HarenNT3:47.39
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
Djuna Mik
Nikita Mik
00
99
1:04.73Daan van Niekerk
Tamara Post
99
99


<< TOP >>
Programmanr. 27
1-5-2010 - 15:37
Meisjes, 50m vrije slagDames Jeugd 2 en Senioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Karen StolkZ.C. Haren31.32940395031.80
2.Marieke IpemaVriledo33.18940129032.94
3.Nadine BlouwGzvw32.53930231433.26
4.Jessica WortelboerZ.C. Haren33.73940682434.65
5.Bianca KnolVriledo34.05940615035.20


<< TOP >>
Programmanr. 28
1-5-2010 - 15:38
Dames, 50m vrije slagDames Senioren D 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marijke PrasGzvw30.13920370031.11
2.Josse van GeffenGzvw30.24860473031.37
3.Annick van DijkVriledo32.10860084432.25
4.Henriëtte MantingGzvw31.66710024632.80
5.Stephanie KoopmanGzvw29.82920252433.98
6.Natasja DammerGzvw37.59920369838.53


<< TOP >>
Programmanr. 29
1-5-2010 - 15:40
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anna van der VeenTriVia37.66980444037.46
2.Evelyn FrielingVriledo36.96970215437.53
3.Lieke SpeelmanVriledo37.24980287837.56
4.Jeanette WilkensVriledo36.70980094837.73
5.Gertrude GroenVriledo38.88970215639.57
6.Fleur van BergenVriledo40.09980287441.29
7.Lena WaaijenbergGzvw48.03980512446.67
8.Esther BotsGzvw51.11980481252.57
DISJulia van WijkVriledo42.419705888
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMKimberley PlatGzvw39.399704264


<< TOP >>
Programmanr. 30
1-5-2010 - 15:42
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 3 en jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva SmitGzvw28.64960269029.50
2.Karin GroenGzvw28.29950244029.60
3.Tessa KeizerGzvw30.92960158630.43
4.Inez ZewusterVriledo30.30950370031.31
5.Esmee VeendorpGzvw31.93960385032.10
6.Janeley KartoredjoTriVia32.53960376632.36
7.Manuela TelVriledo34.06960111433.89
8.Annika OlsenTriVia34.10960114635.03
9.Saskia van NiekerkZ.C. Haren35.71950623235.36
10.Lian KoopsVriledo34.78960363635.47
11.Wendy ScholteGzvw39.33960551038.13
12.Rianne SeggersVriledo36.31960464838.67
13.Annelies KamphuisVriledo37.60960156439.01
DISMelissa StrobosGzvw47.669506236
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 31
1-5-2010 - 15:46
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikita MikZ.C. Haren1:30.4299012041:28.51
2.Josee KeizerGzvw1:32.6400002641:34.22
3.Annemarie HovingTriVia1:43.6500002481:42.66
4.Tamara PostZ.C. Haren1:46.3999017001:46.64
5.Mirjam YspeertTriVia1:59.6799016361:53.89
6.Sarissa BakkerTriViaNT99039181:54.91
Brecht LuttikTriVia2:10.8599035541:54.91
8.Nadine ArendsTriVia1:46.1900012581:57.14
9.Danielle WieringaTriVia2:06.5800014301:58.83
DISAnniek GorisVriledoNT9903106
EB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde.
DISPuck BruinsmaTriViaNT9904768
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISDjuna MikZ.C. HarenNT00028802:05.51
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMVince Railaf ZunigaTriVia2:09.510001517


<< TOP >>
Programmanr. 32
1-5-2010 - 15:51
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sebastiaan RottierTriVia1:28.9300001471:30.86
2.Daan van NiekerkZ.C. HarenNT99018351:55.87
3.Lars Hertog denTriViaNT99031891:56.60
4.Matthijs van DuijnTriVia2:04.3200007592:01.88
DISJuri DijkstraTriVia1:33.930002119
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 33
1-5-2010 - 15:54
4 x 50m vlinderslag
j/m 97-98 j/m 95-96 j/m 93-94 j/m 92 e.e.(2j.-2m.)
Senioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gzvw 3Gzvw2:12.952:14.48
Marcel Groen
Eva Smit
97
96
34.16Erwin Pras
Tessa Keizer
96
96
2.Vriledo 3Vriledo2:32.102:36.68
Leon Doesburg
Manuela Tel
97
96
41.65Inez Zewuster
Annick van Dijk
95
86
3.TriVia 1TriVia3:14.182:41.60
Maarten Bonnema
Annika Olsen
98
96
41.74Teun Zijp
Janeley Kartoredjo
94
96
DISZ.C. Haren 2Z.C. HarenNT
EA - Te vroeg overgenomen.
Toke Camps
Maarten Pops
98
95
38.25Tim Beckers
Karen Stolk
94
94