Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 3. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 4. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 7. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 8. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open


Kring Winterkampioenschappen 2010
Alkmaar, 25.4.2010


Programmanr. 1
25-4-2010
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en 4

1.Michelle VerhoevenEd-Vo1:31.1200019221:29.52
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:37.1600007261:32.50
3.Chantal HetjesEd-Vo1:38.3200015101:35.72
4.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo1:36.9400014781:36.28
5.Rowie KampDe Reuring1:34.9500010611:36.54
6.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:48.1800-016761:37.42
7.Floor KoenenDe Reuring1:43.0700016061:38.60
8.Fleur de BoerZeeschuimers1:43.1800100001:40.03
9.Chayenne MoskKzc1:41.2100010221:40.31
10.Kaylin stelOeza1:40.2601002901:40.51
11.Bente KoelemeijZaanstad (SG)1:49.4000017081:41.12
12.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:48.2100015461:42.81
13.Viveka VerhageDAW-Finenzo1:46.6700014801:45.68
14.Shira de HaanOeza1:43.1200011301:48.73

Meisjes Minioren 5

1.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:31.9699005621:27.78
2.Bibi StokvisZV De Bron1:31.7899008921:27.93
3.Femke StevensZaanstad (SG)1:31.5799015461:29.81
4.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:34.9899014381:30.32
5.Leonie VosDAW-Finenzo1:31.4899016621:32.08
6.Jet KleineOude Veer1:35.8199033841:32.34
7.Isabel PuntAZVD1:35.2299014041:32.68
8.Nicolah CowlesDAW-Finenzo1:34.6499029121:40.96


<< TOP >>
Programmanr. 2
25-4-2010
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 3 en 4

1.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:26.6800003491:24.30
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:28.2600003211:27.25
3.Phil BrantjesKzc1:30.8100004851:32.66
4.Stefan LoosKzc1:41.4700004871:42.21
5.Nick StikkelmanDAW-Finenzo1:43.1201005931:43.50
6.Jason MacleodDAW-Finenzo1:50.4400009731:45.06
7.Niels MartensKzc1:47.9301001111:49.23

Jongens Minioren 5

1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:21.9299014911:20.87
2.Bas VlugtEd-Vo1:22.5699007271:23.18
3.Wesley BosHpc1:27.3199012411:26.07
4.Mike MoriannerKzc1:25.3099021371:26.66
5.Sander DorlandZV Waterland1:30.0299026431:27.43
6.Brian OtjesZv Aquarius1:31.2299011351:29.53
7.Joost van ErkelensDAW-Finenzo1:28.8099019271:29.76
8.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:33.5599016431:30.71
9.Koen GaalOeza1:31.6299011131:31.63
10.Tim KieftZaanstad (SG)1:40.3199019211:36.44
11.Devon-Ray JacobsKzc1:36.9699016851:37.25
12.Kaj van der PalKzc1:39.6899021351:37.48
DISSander KesselaarMSV- Zeemacht1:38.9099020091:32.26
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
NGRaoul LieverstDAW-Finenzo1:34.079900713


<< TOP >>
Programmanr. 3
25-4-2010
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6

1.Lex SandburgZaanstad (SG)1:31.6598006991:32.60
2.Frank DekkerDAW-Finenzo1:35.4698011551:32.84
3.Rick van ZantenZV Waterland1:35.5698003511:36.13
4.Sander KarregatEd-Vo1:41.3998003671:38.63

Jongens Junioren 1

1.Beau KneppersOude Veer1:25.0697031571:21.46
2.Levi TolEd-Vo1:23.9197003511:24.43
3.David van GroenHpc1:29.2497013411:26.33
4.Maurits de BruijnDAW-Finenzo1:29.7697009171:28.70
5.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:28.0297019931:29.57

Jongens Junioren 2

1.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:20.6396010751:21.47
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:25.3196011851:22.42
3.Tim WalstockHpc1:25.7996014931:25.05
4.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:28.1696005271:27.21
5.Matthijs FleumerZaanstad (SG)1:31.3096032731:30.31
6.Rowin MeuffelsDAW-Finenzo1:30.8396033251:30.80

Jongens Junioren 3

1.Sjors LieverstDAW-Finenzo1:16.2195013891:15.65
2.Job BoersmaDAW-Finenzo1:22.9795011851:19.90
3.Paul de GraafZV Waterland1:19.6995001071:20.21
NGGuus JonkZwemvereniging Hoorn1:18.969501509

Jongens Junioren 4

1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend1:07.7994009131:08.28
2.Bryan KroonEd-Vo1:12.6694023411:16.22
3.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:16.4394009551:16.56
4.Rico RoelsDAW-Finenzo1:19.1094031191:18.86

Heren Jeugd 1

1.Mart de BoerDAW-Finenzo1:11.8793035891:11.33
2.Daan RemmelzwaalWZ&PC Purmerend1:13.5793025531:13.52
3.Roland HoogendoornDwt1:16.7893060991:15.34
4.Joey StokxDAW-Finenzo1:15.6593012511:16.28
5.Hiras FerrandinoDwt1:16.1593065271:19.23
6.Rick BondEd-Vo1:19.1493038711:20.98
7.Barry KleijneOeza1:23.2893006611:21.47
8.Stephen de WitOeza1:22.4493066691:23.41
NGRemy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:16.209303065

Heren Jeugd 2

1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend1:06.8692000271:09.95
2.Joćo SchilderZV Waterland1:11.2792021451:13.04
3.Rob TolEd-Vo1:22.8992054591:25.26

Heren Senioren Open

1.Rian VisserDAW-Finenzo1:10.1590071411:12.11
Paul OudendijkOeza1:11.0681012871:12.11
3.Bart KnijnWZ&PC Purmerend1:09.8791012491:13.04
4.Thom de BoerDAW-Finenzo1:15.9891001811:13.52
5.Bart SchramDAW-Finenzo1:16.2191036831:13.89
6.Demi de RooijDAW-Finenzo1:13.6291056071:14.29
7.Hans Peter HartogDAW-Finenzo1:16.2291008591:14.51
8.Richard VeermanEd-Vo1:14.2991063451:14.53
9.Thom WeverZwemvereniging Hoorn1:16.8991027111:16.25
10.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn1:14.0187039831:16.52
11.Jory van der GrachtOeza1:18.1487010971:17.96


<< TOP >>
Programmanr. 4
25-4-2010
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1

1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:20.5098010641:19.64
2.Saritha van ZantenZV Waterland1:23.0398012201:20.05
3.Shanna VeermanWZ&PC Purmerend1:25.8398003021:21.54
4.Melina KnolZaanstad (SG)1:22.0798022321:23.31
5.Kimberley KortDAW-Finenzo1:32.0398046981:26.55
6.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:25.5798032281:26.80
7.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:30.9098010621:28.63
8.Daisy BeetstraZeeschuimers1:31.7898033741:33.43
DISIsabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:31.5098032221:27.30
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., VE

Meisjes Junioren 2

1.Caitlin SmithZeeschuimers1:23.7297011001:19.65
2.Danielle VisserDe Reuring1:24.7897013461:22.58
3.Lotte VensZaanstad (SG)1:22.6497000441:22.89
4.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend1:25.5097038881:23.46
NGDemi KoelemeijZaanstad (SG)1:24.429701724

Meisjes Junioren 3

1.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend1:13.9596008681:12.39
2.Amber RuigWZ&PC Purmerend1:11.8196032401:12.50
3.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:12.5996001121:12.96
4.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:15.9196044261:13.03
5.Nienke van der zeeDAW-Finenzo1:18.6296054301:16.40
6.Lola HolsboerZeeschuimers1:17.9796015541:16.45
7.Laura StokxDAW-Finenzo1:17.2396015101:16.60
8.Lara DeulEd-Vo1:17.8596024801:16.73
9.Nadine van/der PolOude Veer1:21.0296037201:18.09
10.Marloes RieckerWZ&PC Purmerend1:20.5596019601:19.49
11.Eline den BraveZaanstad (SG)1:21.6496016821:20.63
12.Janine KroonEd-Vo1:18.4896006001:21.34
NGSophie PadtDAW-Finenzo1:22.289601514

Dames Jeugd 1

1.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend1:11.4895036441:10.36
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:13.1295023261:11.90
3.Daisy KoningZeeschuimers1:14.6295003141:15.96
4.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn1:17.3695018321:16.55
5.Marcha KempWZ&PC Purmerend1:17.7095048101:16.58
6.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:19.5395054541:17.76
7.Esmée BontEd-Vo1:18.2295023361:18.96

Dames Jeugd 2

1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:07.0894030301:09.25
2.Sharona MlcochDAW-Finenzo1:10.4994061781:09.37
3.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend1:11.0294027881:14.96
4.Linda CrokOeza1:12.9894010681:15.38
5.Nadia du FosséHpc1:16.2894011101:17.90
6.Danique MallonOeza1:15.9094021141:19.00
7.Daphne RomeijnDwt1:19.7694038901:19.07
NGIlse van NiekerkDAW-Finenzo1:19.749406180

Dames Senioren Open

1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:10.6093051221:09.04
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:07.7485004541:09.21
3.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend1:12.2093028401:11.32
4.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:11.4492027721:13.29
5.Nicole PalmboomOeza1:16.0791060721:15.96
6.Rosa SchotDAW-Finenzo1:16.3292075001:16.82
7.Tanya KosterOude Veer1:13.7091017661:16.91
DISJessica de RuiterZv Aquarius1:13.799306160
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NGMarije LenosHpc1:16.178602264


<< TOP >>
Programmanr. 5
25-4-2010
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en 4

1.Michelle VerhoevenEd-Vo1:39.2000019221:39.99
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:43.7000007261:42.62
3.Chayenne MoskKzc1:53.6800010221:48.69
4.Rowie KampDe Reuring1:44.0500010611:49.60
5.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:51.7800-016761:50.85
6.Chantal HetjesEd-Vo1:53.1400015101:51.17
7.Fleur de BoerZeeschuimers1:50.3600100001:51.29
8.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo1:47.9900014781:52.22
9.Floor KoenenDe Reuring1:48.1100016061:52.74
10.Bente KoelemeijZaanstad (SG)1:55.9100017081:54.46
11.Kaylin stelOeza1:52.3401002901:54.56
12.Shira de HaanOeza1:48.9100011301:55.38
13.Viveka VerhageDAW-Finenzo1:55.8900014801:57.49
14.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:54.0200015461:58.95

Meisjes Minioren 5

1.Bibi StokvisZV De Bron1:40.7699008921:40.45
2.Femke StevensZaanstad (SG)1:36.2199015461:41.16
3.Nicolah CowlesDAW-Finenzo1:42.1499029121:41.73
4.Leonie VosDAW-Finenzo1:43.2199016621:42.62
5.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:44.1299005621:43.72
6.Isabel PuntAZVD1:46.5899014041:46.34
7.Jet KleineOude Veer1:46.0199033841:46.84
DISSuzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:41.1099014381:40.88
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
25-4-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 3 en 4

1.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:39.6700003491:38.99
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:42.6500003211:44.42
3.Nick StikkelmanDAW-Finenzo1:48.9401005931:48.30
4.Jason MacleodDAW-Finenzo1:48.3400009731:51.06
5.Niels MartensKzc1:51.0201001111:51.47
6.Phil BrantjesKzc1:51.0400004851:52.32
7.Stefan LoosKzc1:56.8400004872:00.54

Jongens Minioren 5

1.Joost van ErkelensDAW-Finenzo1:35.4499019271:34.80
2.Mike MoriannerKzc1:35.3199021371:35.58
3.Bas VlugtEd-Vo1:38.7399007271:38.44
4.Sander DorlandZV Waterland1:39.2299026431:40.87
5.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:40.9999014911:41.28
6.Brian OtjesZv Aquarius1:43.9799011351:44.79
7.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:42.6299016431:46.32
8.Sander KesselaarMSV- Zeemacht1:48.4399020091:47.10
9.Kaj van der PalKzc1:44.3299021351:47.12
10.Koen GaalOeza1:44.3399011131:47.28
11.Devon-Ray JacobsKzc1:42.4599016851:47.40
12.Tim KieftZaanstad (SG)1:49.7599019211:51.32
DISWesley BosHpc1:43.5099012411:44.56
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGRaoul LieverstDAW-Finenzo1:43.409900713


<< TOP >>
Programmanr. 7
25-4-2010
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6

1.Rick van ZantenZV Waterland1:23.3798003511:22.83
2.Lex SandburgZaanstad (SG)1:24.1198006991:23.32
3.Sander KarregatEd-Vo1:28.1098003671:26.00
4.Frank DekkerDAW-Finenzo1:29.9098011551:29.21

Jongens Junioren 1

1.Levi TolEd-Vo1:18.7097003511:13.82
2.David van GroenHpc1:14.9797013411:14.83
3.Beau KneppersOude Veer1:21.0897031571:17.02
4.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:21.0097019931:20.30
5.Maurits de BruijnDAW-Finenzo1:25.5897009171:22.36

Jongens Junioren 2

1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:12.8196011851:09.25
2.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:14.4596005271:13.95
3.Tim WalstockHpc1:13.0596014931:15.64
4.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:18.2196010751:17.50
5.Rowin MeuffelsDAW-Finenzo1:22.0396033251:19.25
6.Matthijs FleumerZaanstad (SG)1:20.3196032731:20.03

Jongens Junioren 3

1.Sjors LieverstDAW-Finenzo1:08.2995013891:07.19
2.Job BoersmaDAW-Finenzo1:11.3295011851:07.56
3.Paul de GraafZV Waterland1:13.2195001071:13.20
NGGuus JonkZwemvereniging Hoorn1:12.869501509

Jongens Junioren 4

1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend1:02.9794009131:02.68
2.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:06.4694009551:05.91
3.Rico RoelsDAW-Finenzo1:10.4794031191:09.22
4.Bryan KroonEd-Vo1:07.4494023411:16.68

Heren Jeugd 1

1.Joey StokxDAW-Finenzo1:05.6493012511:05.11
2.Mart de BoerDAW-Finenzo1:08.9093035891:06.30
3.Barry KleijneOeza1:07.3393006611:07.61
4.Daan RemmelzwaalWZ&PC Purmerend1:08.2693025531:08.79
5.Roland HoogendoornDwt1:07.5393060991:08.80
6.Stephen de WitOeza1:10.5293066691:11.05
7.Rick BondEd-Vo1:10.7893038711:11.93
DISHiras FerrandinoDwt1:08.2793065271:12.49
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGRemy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:05.139303065

Heren Jeugd 2

1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend1:01.7892000271:01.29
2.Joćo SchilderZV Waterland1:06.0692021451:05.11
3.Rob TolEd-Vo1:10.8092054591:15.26

Heren Senioren Open

1.Richard VeermanEd-Vo1:04.6991063451:03.64
2.Bart KnijnWZ&PC Purmerend1:01.7991012491:04.26
3.Hans Peter HartogDAW-Finenzo1:02.8091008591:04.62
4.Demi de RooijDAW-Finenzo1:04.6791056071:04.79
5.Bart SchramDAW-Finenzo1:05.2991036831:04.92
6.Rian VisserDAW-Finenzo1:04.8590071411:05.64
7.Thom WeverZwemvereniging Hoorn1:06.2791027111:05.82
8.Paul OudendijkOeza1:05.2181012871:06.43
9.Jory van der GrachtOeza1:07.0887010971:07.27
10.Thom de BoerDAW-Finenzo1:03.3291001811:09.53
DISMarijn NijssenZwemvereniging Hoorn1:04.308703983
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 8
25-4-2010
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 1

1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:29.3998010641:28.68
2.Saritha van ZantenZV Waterland1:36.1998012201:33.75
3.Melina KnolZaanstad (SG)1:33.2098022321:36.25
4.Kimberley KortDAW-Finenzo1:36.6998046981:38.92
5.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:40.1198010621:41.33
6.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:41.5598032281:45.66
7.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:43.3698032221:45.68
8.Daisy BeetstraZeeschuimers1:42.4298033741:50.63
DISShanna VeermanWZ&PC Purmerend1:27.799800302
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Meisjes Junioren 2

1.Lotte VensZaanstad (SG)1:27.9297000441:28.89
2.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend1:29.1297038881:30.25
3.Caitlin SmithZeeschuimers1:35.9997011001:33.81
4.Danielle VisserDe Reuring1:35.5497013461:39.52
NGDemi KoelemeijZaanstad (SG)1:32.879701724

Meisjes Junioren 3

1.Amber RuigWZ&PC Purmerend1:16.9596032401:19.08
2.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:19.5396001121:19.65
3.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:28.9796044261:26.42
4.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend1:22.9796008681:26.57
5.Lola HolsboerZeeschuimers1:28.9996015541:29.40
6.Nienke van der zeeDAW-Finenzo1:31.7296054301:29.69
7.Nadine van/der PolOude Veer1:30.7496037201:30.74
8.Laura StokxDAW-Finenzo1:27.9896015101:30.79
9.Lara DeulEd-Vo1:30.9496024801:33.80
10.Eline den BraveZaanstad (SG)1:31.6696016821:33.93
11.Marloes RieckerWZ&PC Purmerend1:32.2096019601:34.29
12.Janine KroonEd-Vo1:30.9596006001:37.59
NGSophie PadtDAW-Finenzo1:32.149601514

Dames Jeugd 1

1.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend1:20.5795036441:20.83
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:20.3295023261:22.73
3.Marcha KempWZ&PC Purmerend1:25.3695048101:26.57
4.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:29.0295054541:29.40
5.Daisy KoningZeeschuimers1:31.1995003141:29.44
6.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn1:29.4295018321:31.43
7.Esmée BontEd-Vo1:30.3995023361:31.77

Dames Jeugd 2

1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:16.1294030301:17.95
2.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend1:21.0694027881:22.18
3.Sharona MlcochDAW-Finenzo1:24.9494061781:22.97
4.Nadia du FosséHpc1:23.1594011101:25.08
5.Linda CrokOeza1:26.5494010681:28.32
6.Danique MallonOeza1:28.3994021141:31.25
7.Daphne RomeijnDwt1:31.1294038901:32.22
NGIlse van NiekerkDAW-Finenzo1:26.689406180

Dames Senioren Open

1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:16.0092027721:20.19
2.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:20.5193051221:21.02
3.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:20.4485004541:22.25
4.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend1:27.1293028401:24.82
5.Nicole PalmboomOeza1:28.3891060721:29.47
6.Jessica de RuiterZv Aquarius1:28.8193061601:30.86
7.Rosa SchotDAW-Finenzo1:29.6892075001:31.00
NGTanya KosterOude Veer1:26.879101766
NGMarije LenosHpc1:28.698602264