Euregiocircuit finale
Oldenzaal (NED),    19.4.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 13. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 5 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 5 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 200m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      2:36.89         
            34.54  2:36.89
    2.    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014      2:39.04         
            33.73  2:39.04
    3.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      2:41.57         
            35.07  2:41.57
    4.    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654      2:42.80         
            34.82  2:42.80
    5.    Leonie Groeneweg              WS Twente           9503870      2:51.08         
            37.71  2:51.08
 AFGEM    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718                      


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 200m wisselslag                Dames Jeugd 1 en 2
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      2:32.26         
            34.32  2:32.26
    2.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      2:36.39         
            36.20  2:36.39
    3.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      2:37.14         
            34.09  2:37.14
    4.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      2:37.82         
            34.92  2:37.82
    5.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      2:39.61         
            34.68  2:39.61
    6.    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854      2:44.86         
            36.48  2:44.86
    7.    Danique Thijert               De Dinkel           9401652      2:45.48         
            36.80  2:45.48


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 200m wisselslag                    Dames Senioren
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      2:24.92         
            30.51  2:24.92
    2.    Janine Kosse                  Dedemsvaart AC      8702326      2:27.26         
            32.39  2:27.26
    3.    Lenneke v/d Molen             GZ en PC de Whee    8702802      2:28.85         
            32.72  2:28.85
    4.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272      2:30.23         
            34.00  2:30.23
    5.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094      2:39.09         
            34.58  2:39.09
 AFGEM    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142                      


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 200m wisselslag               Dames Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      2:24.92         
            30.51  2:24.92
    2.    Janine Kosse                  Dedemsvaart AC      8702326      2:27.26         
            32.39  2:27.26
    3.    Lenneke v/d Molen             GZ en PC de Whee    8702802      2:28.85         
            32.72  2:28.85
    4.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272      2:30.23         
            34.00  2:30.23
    5.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      2:32.26         
            34.32  2:32.26
    6.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      2:36.39         
            36.20  2:36.39
    7.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      2:36.89         
            34.54  2:36.89
    8.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      2:37.14         
            34.09  2:37.14
    9.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      2:37.82         
            34.92  2:37.82
   10.    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014      2:39.04         
            33.73  2:39.04
   11.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094      2:39.09         
            34.58  2:39.09
   12.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      2:39.61         
            34.68  2:39.61
   13.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      2:41.57         
            35.07  2:41.57
   14.    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654      2:42.80         
            34.82  2:42.80
   15.    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854      2:44.86         
            36.48  2:44.86
   16.    Danique Thijert               De Dinkel           9401652      2:45.48         
            36.80  2:45.48
   17.    Leonie Groeneweg              WS Twente           9503870      2:51.08         
            37.71  2:51.08
 AFGEM    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718                      
 AFGEM    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Heren, 200m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      2:17.51         
            30.26  2:17.51
    2.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665      2:21.60         
            29.48  2:21.60
    3.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      2:24.66         
            31.16  2:24.66
    4.    Niels Kemperink               O Z & P C           9600005      2:26.65         
            31.07  2:26.65
    5.    Ben van Westenberg            De Dinkel           9400873      2:32.60         
            32.76  2:32.60
    6.    Pim Kienhuis                  De Dinkel           9300263      2:34.76         
            31.48  2:34.76
    7.    Siebren Kuipers               GZ en PC de Whee    9400797      2:38.98         
            36.42  2:38.98
    8.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      2:42.34         
            37.09  2:42.34


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Heren, 200m wisselslag                Heren Jeugd 1 en 2
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087      2:12.67         
            26.51  2:12.67
    2.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651      2:12.92         
            30.04  2:12.92
    3.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483      2:13.80         
            28.02  2:13.80
    4.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140 394      2:17.51         
            29.39  2:17.51
    5.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565      2:22.16         
            30.20  2:22.16
    6.    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889      2:30.89         
            31.70  2:30.89
    7.    Sven Bulk                     TSG 07 Burg Gretesch138581       2:36.73         
            33.73  2:36.73


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Heren, 200m wisselslag                    Heren Senioren
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      2:17.30         
            29.10  2:17.30
    2.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063      2:19.89         
            28.80  2:19.89
   DIS    Pascal Bruins                 E Z C               8905413                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Heren, 200m wisselslag               Heren Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087      2:12.67         
            26.51  2:12.67
    2.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651      2:12.92         
            30.04  2:12.92
    3.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483      2:13.80         
            28.02  2:13.80
    4.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      2:17.30         
            29.10  2:17.30
    5.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140 394      2:17.51    FJ 1 
            29.39  2:17.51
    6.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      2:17.51    FJ 2 
            30.26  2:17.51
    7.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063      2:19.89         
            28.80  2:19.89
    8.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665      2:21.60         
            29.48  2:21.60
    9.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565      2:22.16         
            30.20  2:22.16
   10.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      2:24.66         
            31.16  2:24.66
   11.    Niels Kemperink               O Z & P C           9600005      2:26.65         
            31.07  2:26.65
   12.    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889      2:30.89         
            31.70  2:30.89
   13.    Ben van Westenberg            De Dinkel           9400873      2:32.60         
            32.76  2:32.60
   14.    Pim Kienhuis                  De Dinkel           9300263      2:34.76         
            31.48  2:34.76
   15.    Sven Bulk                     TSG 07 Burg Gretesch138581       2:36.73         
            33.73  2:36.73
   16.    Siebren Kuipers               GZ en PC de Whee    9400797      2:38.98         
            36.42  2:38.98
   17.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      2:42.34         
            37.09  2:42.34
   DIS    Pascal Bruins                 E Z C               8905413                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m rugslag        Meisjes Junioren 3 en later
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      1:10.23         
            33.76  1:10.23
    2.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      1:12.00         
          1:12.00
    3.    Maaike van Veen               Dedemsvaart AC      9700292      1:12.02         
          1:12.02
    4.    Veronique van der Velde       De Dinkel           9601740      1:13.39         
          1:13.39
    5.    Karla Westenberg              E Z C               9601738      1:15.02         
          1:15.02
    6.    Joëll Kempers                 De Dinkel           9503106      1:15.45         
          1:15.45
 AFGEM    Noortje Timmerman             De Dinkel           9501088                      


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m rugslag                 Dames Jeugd 1 en 2
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Linda Middendorf              SV Wasserfreunde Dal132846       1:05.08         
          1:05.08
    2.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       1:07.79         
          1:07.79
    3.    Beau de Bruijn                Dedemsvaart AC      9400608      1:11.57         
          1:11.57
    4.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      1:12.45         
          1:12.45
    5.    Karlijn Hassink               De Dinkel           9303758      1:15.61         
          1:15.61
    6.    Merle Oonk                    De Dinkel           9400092      1:18.64         
          1:18.64


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m rugslag                     Dames Senioren
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      1:08.44         
          1:08.44
    2.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142      1:08.57         
          1:08.57
    3.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612      1:10.04         
          1:10.04
    4.    Inge Menzo                    Dedemsvaart AC      8802994      1:10.11         
          1:10.11
    5.    Ellen Maris                   de Veene            9201168      1:13.37         
          1:13.37
    6.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      1:13.80         
          1:13.80
 AFGEM    Marjon Pol                    Zignea              9102502                      


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m rugslag                Dames Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Linda Middendorf              SV Wasserfreunde Dal132846       1:05.08         
          1:05.08
    2.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       1:07.79         
          1:07.79
    3.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      1:08.44         
          1:08.44
    4.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142      1:08.57         
          1:08.57
    5.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612      1:10.04         
          1:10.04
    6.    Inge Menzo                    Dedemsvaart AC      8802994      1:10.11         
          1:10.11
    7.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      1:10.23         
            33.76  1:10.23
    8.    Beau de Bruijn                Dedemsvaart AC      9400608      1:11.57         
          1:11.57
    9.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      1:12.00         
          1:12.00
   10.    Maaike van Veen               Dedemsvaart AC      9700292      1:12.02         
          1:12.02
   11.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      1:12.45         
          1:12.45
   12.    Ellen Maris                   de Veene            9201168      1:13.37         
          1:13.37
   13.    Veronique van der Velde       De Dinkel           9601740      1:13.39         
          1:13.39
   14.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      1:13.80         
          1:13.80
   15.    Karla Westenberg              E Z C               9601738      1:15.02         
          1:15.02
   16.    Joëll Kempers                 De Dinkel           9503106      1:15.45         
          1:15.45
   17.    Karlijn Hassink               De Dinkel           9303758      1:15.61         
          1:15.61
   18.    Merle Oonk                    De Dinkel           9400092      1:18.64         
          1:18.64
 AFGEM    Marjon Pol                    Zignea              9102502                      
 AFGEM    Noortje Timmerman             De Dinkel           9501088                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 100m rugslag        Jongens Junioren 4 en later
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777      1:03.14         
          1:03.14
    2.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561      1:03.32         
          1:03.32
    3.    Floris Polman                 Dedemsvaart AC      9500093      1:04.97         
          1:04.97
    4.    Niels Kemperink               O Z & P C           9600005      1:05.36         
          1:05.36
    5.    Jacques Journée               De Dinkel           9400513      1:08.49         
          1:08.49
 AFGEM    Niels Bent                    WS Twente           9400465                      


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 100m rugslag                 Heren Jeugd 1 en 2
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477      1:02.23         
          1:02.23
    2.    Matthias Krabusch             TSG 07 Burg Gretesch137774       1:07.15         
          1:07.15
    3.    Colin Siers                   O Z & P C           9201195      1:08.11         
          1:08.11
    4.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937       1:08.29         
          1:08.29
    5.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201      1:09.21         
          1:09.21


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 100m rugslag                     Heren Senioren
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Bram Romkes                   Dedemsvaart AC      8602595      1:04.21         
          1:04.21
    2.    Erik Spit                     Zignea              8602939      1:04.64         
          1:04.64
    3.    Marien Willeme                De Dinkel           8903623      1:05.23         
          1:05.23
    4.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      1:07.13         
          1:07.13
    5.    Jesper Kloek                  Dedemsvaart AC      9001585      1:07.97         
          1:07.97


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 100m rugslag                Heren Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477      1:02.23         
          1:02.23
    2.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777      1:03.14         
          1:03.14
    3.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561      1:03.32         
          1:03.32
    4.    Bram Romkes                   Dedemsvaart AC      8602595      1:04.21         
          1:04.21
    5.    Erik Spit                     Zignea              8602939      1:04.64         
          1:04.64
    6.    Floris Polman                 Dedemsvaart AC      9500093      1:04.97         
          1:04.97
    7.    Marien Willeme                De Dinkel           8903623      1:05.23         
          1:05.23
    8.    Niels Kemperink               O Z & P C           9600005      1:05.36         
          1:05.36
    9.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      1:07.13         
          1:07.13
   10.    Matthias Krabusch             TSG 07 Burg Gretesch137774       1:07.15         
          1:07.15
   11.    Jesper Kloek                  Dedemsvaart AC      9001585      1:07.97         
          1:07.97
   12.    Colin Siers                   O Z & P C           9201195      1:08.11         
          1:08.11
   13.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937       1:08.29         
          1:08.29
   14.    Jacques Journée               De Dinkel           9400513      1:08.49         
          1:08.49
   15.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201      1:09.21         
          1:09.21
 AFGEM    Niels Bent                    WS Twente           9400465                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 100m vlinderslag      Meisjes Junioren 3 en later
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014      1:12.64         
          1:12.64
    2.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      1:15.48         
          1:15.48
    3.    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718      1:16.13         
          1:16.13
    4.    Karla Westenberg              E Z C               9601738      1:17.94         
          1:17.94
    5.    Lianne Molkenboer             E Z C               9602034      1:19.33         
          1:19.33
    6.    Marloes Ekkelboom             De Dinkel           9700402      1:23.20         
          1:23.20
   DIS    Maaike van Veen               Dedemsvaart AC      9700292                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS    Laura Thien                   SV Rheine 68 eV.    182000       1:25.36         
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          1:25.36


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 100m vlinderslag               Dames Jeugd 1 en 2
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Karlijn Hassink               De Dinkel           9303758      1:17.80         
          1:17.80


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 100m vlinderslag                   Dames Senioren
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      1:09.10         
          1:09.10
    2.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       1:10.29         
          1:10.29
    3.    Ellen Maris                   de Veene            9201168      1:10.32         
          1:10.32
    4.    Kelly Teunissen               O Z & P C           9201740      1:12.72         
          1:12.72
    5.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      1:13.34         
          1:13.34
 AFGEM    Marjon Pol                    Zignea              9102502                      


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 100m vlinderslag              Dames Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      1:09.10         
          1:09.10
    2.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       1:10.29         
          1:10.29
    3.    Ellen Maris                   de Veene            9201168      1:10.32         
          1:10.32
    4.    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014      1:12.64         
          1:12.64
    5.    Kelly Teunissen               O Z & P C           9201740      1:12.72         
          1:12.72
    6.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      1:13.34         
          1:13.34
    7.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      1:15.48         
          1:15.48
    8.    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718      1:16.13         
          1:16.13
    9.    Karlijn Hassink               De Dinkel           9303758      1:17.80         
          1:17.80
   10.    Karla Westenberg              E Z C               9601738      1:17.94         
          1:17.94
   11.    Lianne Molkenboer             E Z C               9602034      1:19.33         
          1:19.33
   12.    Marloes Ekkelboom             De Dinkel           9700402      1:23.20         
          1:23.20
   DIS    Maaike van Veen               Dedemsvaart AC      9700292                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS    Laura Thien                   SV Rheine 68 eV.    182000       1:25.36         
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          1:25.36
 AFGEM    Marjon Pol                    Zignea              9102502                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 100m vlinderslag      Jongens Junioren 4 en later
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179      1:01.57         
          1:01.57
    2.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665      1:02.95         
          1:02.95
    3.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777      1:04.60         
          1:04.60
    4.    Floris Polman                 Dedemsvaart AC      9500093      1:07.62         
          1:07.62
    5.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847      1:10.86         
          1:10.86
    6.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561      1:14.00         
          1:14.00


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 100m vlinderslag               Heren Jeugd 1 en 2
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087        59.32         
            59.32
    2.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483      1:02.20         
          1:02.20
    3.    Sebastian Fromme              Bocholter WSV       184625       1:02.86         
          1:02.86
    4.    Jordy Kerssies                Dedemsvaart AC      9105977      1:05.72         
          1:05.72
    5.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937       1:10.93         
          1:10.93


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 100m vlinderslag                   Heren Senioren
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528         57.16         
            57.16
    2.    Michiel Jorink                Swol 1894           8701613      1:00.36         
          1:00.36
    3.    Kay Beimin                    O Z & P C           8900163      1:01.16         
          1:01.16
    4.    Mike Dam                      Zignea              8805321      1:01.77         
          1:01.77
    5.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      1:07.00         
          1:07.00
   DIS    Erik Spit                     Zignea              8602939                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 100m vlinderslag              Heren Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528         57.16         
            57.16
    2.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087        59.32         
            59.32
    3.    Michiel Jorink                Swol 1894           8701613      1:00.36         
          1:00.36
    4.    Kay Beimin                    O Z & P C           8900163      1:01.16         
          1:01.16
    5.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179      1:01.57         
          1:01.57
    6.    Mike Dam                      Zignea              8805321      1:01.77         
          1:01.77
    7.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483      1:02.20         
          1:02.20
    8.    Sebastian Fromme              Bocholter WSV       184625       1:02.86         
          1:02.86
    9.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665      1:02.95         
          1:02.95
   10.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777      1:04.60         
          1:04.60
   11.    Jordy Kerssies                Dedemsvaart AC      9105977      1:05.72         
          1:05.72
   12.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      1:07.00         
          1:07.00
   13.    Floris Polman                 Dedemsvaart AC      9500093      1:07.62         
          1:07.62
   14.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847      1:10.86         
          1:10.86
   15.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937       1:10.93         
          1:10.93
   16.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561      1:14.00         
          1:14.00
   DIS    Erik Spit                     Zignea              8602939                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Dames, 100m schoolslag       Meisjes Junioren 3 en later
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Joy-Ann Duursma               De Dinkel           9501650      1:20.45         
          1:20.45
    2.    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654      1:20.48         
          1:20.48
    3.    Demi Hesselink                De Dinkel           9501086      1:25.26         
          1:25.26
    4.    Veronique van der Velde       De Dinkel           9601740      1:25.64         
          1:25.64
    5.    Samantha Diphoorn             Dedemsvaart AC      9600318      1:27.46         
          1:27.46
    6.    Leonie Groeneweg              WS Twente           9503870      1:29.88         
          1:29.88


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Dames, 100m schoolslag                Dames Jeugd 1 en 2
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358      1:15.45         
          1:15.45
    2.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      1:15.82         
          1:15.82
    3.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      1:19.29         
          1:19.29
    4.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      1:19.41         
          1:19.41
    5.    Michelle Schouten             GZ en PC de Whee    9402072      1:20.34         
          1:20.34
    6.    Laura Moormann                GZ en PC de Whee    9300542      1:29.04         
          1:29.04


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Dames, 100m schoolslag                    Dames Senioren
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Nicole Heidemann              TV Meppen           068640       1:13.86         
          1:13.86
    2.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272      1:16.70         
          1:16.70
    3.    Sharayah Diphoorn             Dedemsvaart AC      9100738      1:17.86         
          1:17.86
    4.    Janine Kosse                  Dedemsvaart AC      8702326      1:18.30         
          1:18.30
    5.    Nicole ter Bruggen            O Z & P C           9200328      1:22.88         
          1:22.88
    6.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864      1:23.29         
          1:23.29


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Dames, 100m schoolslag               Dames Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Nicole Heidemann              TV Meppen           068640       1:13.86         
          1:13.86
    2.    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358      1:15.45         
          1:15.45
    3.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      1:15.82         
          1:15.82
    4.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272      1:16.70         
          1:16.70
    5.    Sharayah Diphoorn             Dedemsvaart AC      9100738      1:17.86         
          1:17.86
    6.    Janine Kosse                  Dedemsvaart AC      8702326      1:18.30         
          1:18.30
    7.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      1:19.29         
          1:19.29
    8.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      1:19.41         
          1:19.41
    9.    Michelle Schouten             GZ en PC de Whee    9402072      1:20.34         
          1:20.34
   10.    Joy-Ann Duursma               De Dinkel           9501650      1:20.45         
          1:20.45
   11.    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654      1:20.48         
          1:20.48
   12.    Nicole ter Bruggen            O Z & P C           9200328      1:22.88         
          1:22.88
   13.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864      1:23.29         
          1:23.29
   14.    Demi Hesselink                De Dinkel           9501086      1:25.26         
          1:25.26
   15.    Veronique van der Velde       De Dinkel           9601740      1:25.64         
          1:25.64
   16.    Samantha Diphoorn             Dedemsvaart AC      9600318      1:27.46         
          1:27.46
   17.    Laura Moormann                GZ en PC de Whee    9300542      1:29.04         
          1:29.04
   18.    Leonie Groeneweg              WS Twente           9503870      1:29.88         
          1:29.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Heren, 100m schoolslag       Jongens Junioren 4 en later
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      1:10.10         
          1:10.10
    2.    Ben van Westenberg            De Dinkel           9400873      1:13.92         
          1:13.92
    3.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      1:18.67         
          1:18.67
    4.    Tiemen Maris                  de Veene            9400189      1:19.02         
          1:19.02
    5.    Niels Kemperink               O Z & P C           9600005      1:19.47         
          1:19.47
    6.    Siebren Kuipers               GZ en PC de Whee    9400797      1:21.38         
          1:21.38


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Heren, 100m schoolslag                Heren Jeugd 1 en 2
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140 394      1:10.20         
          1:10.20
    2.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201      1:13.06         
          1:13.06
    3.    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889      1:13.57         
          1:13.57
    4.    Sven Bulk                     TSG 07 Burg Gretesch138581       1:16.48         
          1:16.48
    5.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565      1:16.77         
          1:16.77
    6.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849      1:18.79         
          1:18.79


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Heren, 100m schoolslag                    Heren Senioren
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Andreas Stein                 TSG 07 Burg Gretesch121391       1:03.61         
          1:03.61
    2.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      1:08.13         
          1:08.13
    3.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      1:10.82         
          1:10.82
    4.    Roger Gerrits                 Swol 1894           8900961      1:13.13         
          1:13.13
    5.    Brian Morssinkhof             GZ en PC de Whee    8501797      1:13.15         
          1:13.15
    6.    Kelvin Bergsma                Dedemsvaart AC      8602133      1:13.16         
          1:13.16


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Heren, 100m schoolslag               Heren Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Andreas Stein                 TSG 07 Burg Gretesch121391       1:03.61         
          1:03.61
    2.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      1:08.13         
          1:08.13
    3.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      1:10.10         
          1:10.10
    4.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140 394      1:10.20         
          1:10.20
    5.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      1:10.82         
          1:10.82
    6.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201      1:13.06         
          1:13.06
    7.    Roger Gerrits                 Swol 1894           8900961      1:13.13         
          1:13.13
    8.    Brian Morssinkhof             GZ en PC de Whee    8501797      1:13.15         
          1:13.15
    9.    Kelvin Bergsma                Dedemsvaart AC      8602133      1:13.16         
          1:13.16
   10.    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889      1:13.57         
          1:13.57
   11.    Ben van Westenberg            De Dinkel           9400873      1:13.92         
          1:13.92
   12.    Sven Bulk                     TSG 07 Burg Gretesch138581       1:16.48         
          1:16.48
   13.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565      1:16.77         
          1:16.77
   14.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      1:18.67         
          1:18.67
   15.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849      1:18.79         
          1:18.79
   16.    Tiemen Maris                  de Veene            9400189      1:19.02         
          1:19.02
   17.    Niels Kemperink               O Z & P C           9600005      1:19.47         
          1:19.47
   18.    Siebren Kuipers               GZ en PC de Whee    9400797      1:21.38         
          1:21.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Dames, 100m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      1:02.10         
          1:02.10
    2.    Danique Wagenvoort            De Dinkel           9502754      1:02.58         
          1:02.58
    3.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      1:02.76         
          1:02.76
    4.    Laura Hagreis                 WS Twente           9600548      1:04.98         
          1:04.98
    5.    Deborah Wissink               WS Twente           9503484      1:05.50         
          1:05.50
    6.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      1:06.23         
          1:06.23
 AFGEM    Noortje Timmerman             De Dinkel           9501088                      


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Dames, 100m vrije slag                Dames Jeugd 1 en 2
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Linda Middendorf              SV Wasserfreunde Dal132846       1:00.26         
          1:00.26
    2.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      1:02.13         
          1:02.13
    3.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      1:03.13         
          1:03.13
    4.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       1:03.86         
          1:03.86
    5.    Danique Thijert               De Dinkel           9401652      1:06.26         
          1:06.26
    6.    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854      1:07.65         
          1:07.65


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Dames, 100m vrije slag                    Dames Senioren
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296        59.45         
            59.45
    2.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       1:01.07         
          1:01.07
    3.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612      1:01.82         
          1:01.82
    4.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864      1:02.02         
          1:02.02
    5.    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932      1:02.97         
          1:02.97
    6.    Kim Heerdink                  Dedemsvaart AC      9001386      1:03.07         
          1:03.07


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Dames, 100m vrije slag               Dames Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296        59.45         
            59.45
    2.    Linda Middendorf              SV Wasserfreunde Dal132846       1:00.26         
          1:00.26
    3.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       1:01.07         
          1:01.07
    4.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612      1:01.82         
          1:01.82
    5.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864      1:02.02         
          1:02.02
    6.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      1:02.10         
          1:02.10
    7.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      1:02.13         
          1:02.13
    8.    Danique Wagenvoort            De Dinkel           9502754      1:02.58         
          1:02.58
    9.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      1:02.76         
          1:02.76
   10.    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932      1:02.97         
          1:02.97
   11.    Kim Heerdink                  Dedemsvaart AC      9001386      1:03.07         
          1:03.07
   12.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      1:03.13         
          1:03.13
   13.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       1:03.86         
          1:03.86
   14.    Laura Hagreis                 WS Twente           9600548      1:04.98         
          1:04.98
   15.    Deborah Wissink               WS Twente           9503484      1:05.50         
          1:05.50
   16.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      1:06.23         
          1:06.23
   17.    Danique Thijert               De Dinkel           9401652      1:06.26         
          1:06.26
   18.    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854      1:07.65         
          1:07.65
 AFGEM    Noortje Timmerman             De Dinkel           9501088                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Heren, 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665        54.45         
            54.45
    2.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777        55.93         
            55.93
    3.    Menno Manning                 De Dinkel           9300333        56.92         
            56.92
    4.    Pim Kienhuis                  De Dinkel           9300263        57.36         
            57.36
 AFGEM    Tobias Brockhoff              SV Rheine 68 eV.    148883                       
 AFGEM    Jasper de Boer                GZ en PC de Whee    9300051                      


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Heren, 100m vrije slag                Heren Jeugd 1 en 2
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651        54.20         
            54.20
    2.    Sebastian Fromme              Bocholter WSV       184625         55.29         
            55.29
    3.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477        55.64         
            55.64
    4.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201        57.30         
            57.30
    5.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565        58.18         
            58.18
    6.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849      1:02.44         
          1:02.44


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Heren, 100m vrije slag                    Heren Senioren
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528         53.51         
            53.51
    2.    Sven Stallkamp                TSG 07 Burg Gretesch146287         54.26         
            54.26
    3.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063        54.71         
            54.71
    4.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413        54.92         
            54.92
    5.    Rick Bruins                   E Z C               8905427        55.57         
            55.57
    6.    Frank Rikhof                  De Dinkel           8802851        56.49         
            56.49


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Heren, 100m vrije slag               Heren Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528         53.51         
            53.51
    2.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651        54.20         
            54.20
    3.    Sven Stallkamp                TSG 07 Burg Gretesch146287         54.26         
            54.26
    4.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665        54.45         
            54.45
    5.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063        54.71         
            54.71
    6.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413        54.92         
            54.92
    7.    Sebastian Fromme              Bocholter WSV       184625         55.29         
            55.29
    8.    Rick Bruins                   E Z C               8905427        55.57         
            55.57
    9.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477        55.64         
            55.64
   10.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777        55.93         
            55.93
   11.    Frank Rikhof                  De Dinkel           8802851        56.49         
            56.49
   12.    Menno Manning                 De Dinkel           9300333        56.92         
            56.92
   13.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201        57.30         
            57.30
   14.    Pim Kienhuis                  De Dinkel           9300263        57.36         
            57.36
   15.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565        58.18         
            58.18
   16.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849      1:02.44         
          1:02.44
 AFGEM    Jasper de Boer                GZ en PC de Whee    9300051                      
 AFGEM    Tobias Brockhoff              SV Rheine 68 eV.    148883                       



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                  Dames, 400m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      4:44.22         
          4:44.22
    2.    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718      5:00.26         
          5:00.26
    3.    Deborah Wissink               WS Twente           9503484      5:00.30         
          5:00.30
    4.    Lindy Nijhuis                 O Z & P C           9700010      5:01.73         
          5:01.73
    5.    Danique Wagenvoort            De Dinkel           9502754      5:05.63         
          5:05.63
    6.    Laura Hagreis                 WS Twente           9600548      5:08.89         
          5:08.89
    7.    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654      5:14.57         
          5:14.57


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                  Dames, 400m vrije slag                Dames Jeugd 1 en 2
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      4:34.95         
          4:34.95
    2.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      4:53.45         
          4:53.45
    3.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      4:54.60         
          4:54.60
    4.    Danique Thijert               De Dinkel           9401652      5:00.26         
          5:00.26
    5.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      5:03.64         
          5:03.64
    6.    Kimberley Kranenberg          GZ en PC de Whee    9400292      5:07.95         
          5:07.95
    7.    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854      5:08.14         
          5:08.14


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                  Dames, 400m vrije slag                    Dames Senioren
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296      4:18.11         
          4:18.11
    2.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142      4:43.42         
          4:43.42
    3.    Janine Kosse                  Dedemsvaart AC      8702326      4:49.64         
          4:49.64
    4.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094      4:53.02         
          4:53.02
 AFGEM    Rachel Klamer                 De Dinkel           9001936                      


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                  Dames, 400m vrije slag               Dames Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296      4:18.11         
          4:18.11
    2.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      4:34.95         
          4:34.95
    3.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142      4:43.42         
          4:43.42
    4.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      4:44.22         
          4:44.22
    5.    Janine Kosse                  Dedemsvaart AC      8702326      4:49.64         
          4:49.64
    6.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094      4:53.02         
          4:53.02
    7.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      4:53.45         
          4:53.45
    8.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      4:54.60         
          4:54.60
    9.    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718      5:00.26    FJ 1 
          5:00.26
   10.    Danique Thijert               De Dinkel           9401652      5:00.26    FJ 2 
          5:00.26
   11.    Deborah Wissink               WS Twente           9503484      5:00.30         
          5:00.30
   12.    Lindy Nijhuis                 O Z & P C           9700010      5:01.73         
          5:01.73
   13.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      5:03.64         
          5:03.64
   14.    Danique Wagenvoort            De Dinkel           9502754      5:05.63         
          5:05.63
   15.    Kimberley Kranenberg          GZ en PC de Whee    9400292      5:07.95         
          5:07.95
   16.    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854      5:08.14         
          5:08.14
   17.    Laura Hagreis                 WS Twente           9600548      5:08.89         
          5:08.89
   18.    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654      5:14.57         
          5:14.57
 AFGEM    Rachel Klamer                 De Dinkel           9001936                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Heren, 400m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      4:22.68         
          4:22.68
    2.    Pim Kienhuis                  De Dinkel           9300263      4:22.98         
          4:22.98
    3.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      4:27.42         
          4:27.42
    4.    Bart Arendshorst              de Veene            9300005      4:27.92         
          4:27.92
    5.    Jacques Journée               De Dinkel           9400513      4:39.92         
          4:39.92
    6.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      4:51.74         
          4:51.74
    7.    Yoran Klos                    De Dinkel           9600481      5:01.32         
          5:01.32
    8.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847      5:01.45         
          5:01.45
    9.    Coen Reukers                  De Dinkel           9500213      5:01.46         
          5:01.46


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Heren, 400m vrije slag                Heren Jeugd 1 en 2
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087      4:20.42         
          4:20.42
    2.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651      4:23.92         
          4:23.92
    3.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565      4:25.00         
          4:25.00
    4.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140 394      4:28.16         
          4:28.16


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Heren, 400m vrije slag                    Heren Senioren
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      4:13.17         
          4:13.17
    2.    Richard Huisken               GZ en PC de Whee    8501141      4:14.08         
          4:14.08
    3.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      4:21.39         
          4:21.39
    4.    Emiel Huisken                 GZ en PC de Whee    8501139      4:25.48         
          4:25.48
    5.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063      4:34.37         
          4:34.37


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Heren, 400m vrije slag               Heren Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      4:13.17         
          4:13.17
    2.    Richard Huisken               GZ en PC de Whee    8501141      4:14.08         
          4:14.08
    3.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087      4:20.42         
          4:20.42
    4.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      4:21.39         
          4:21.39
    5.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      4:22.68         
          4:22.68
    6.    Pim Kienhuis                  De Dinkel           9300263      4:22.98         
          4:22.98
    7.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651      4:23.92         
          4:23.92
    8.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565      4:25.00         
          4:25.00
    9.    Emiel Huisken                 GZ en PC de Whee    8501139      4:25.48         
          4:25.48
   10.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      4:27.42         
          4:27.42
   11.    Bart Arendshorst              de Veene            9300005      4:27.92         
          4:27.92
   12.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140 394      4:28.16         
          4:28.16
   13.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063      4:34.37         
          4:34.37
   14.    Jacques Journée               De Dinkel           9400513      4:39.92         
          4:39.92
   15.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      4:51.74         
          4:51.74
   16.    Yoran Klos                    De Dinkel           9600481      5:01.32         
          5:01.32
   17.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847      5:01.45         
          5:01.45
   18.    Coen Reukers                  De Dinkel           9500213      5:01.46         
          5:01.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Dames, 100m rugslag                Dames Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Linda Middendorf              SV Wasserfreunde Dal132846       1:04.02         
          1:04.02
    2.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      1:07.08         
          1:07.08
    3.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612      1:08.80         
          1:08.80
    4.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       1:09.26         
          1:09.26
    5.    Inge Menzo                    Dedemsvaart AC      8802994      1:09.42         
          1:09.42
    6.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142      1:10.97         
          1:10.97
    7.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      1:11.26         
          1:11.26
    8.    Beau de Bruijn                Dedemsvaart AC      9400608      1:12.07         
          1:12.07
    9.    Maaike van Veen               Dedemsvaart AC      9700292      1:12.25         
          1:12.25
   10.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      1:14.45         
          1:14.45
   11.    Ellen Maris                   de Veene            9201168      1:16.08         
          1:16.08
   12.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      1:17.76         
          1:17.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Heren, 100m rugslag                Heren Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477        59.02         
            59.02
    2.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561      1:03.45         
          1:03.45
    3.    Erik Spit                     Zignea              8602939      1:03.51         
          1:03.51
    4.    Niels Kemperink               O Z & P C           9600005      1:04.29         
          1:04.29
    5.    Bram Romkes                   Dedemsvaart AC      8602595      1:04.63         
          1:04.63
    6.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777      1:04.89         
          1:04.89
    7.    Marien Willeme                De Dinkel           8903623      1:07.07         
          1:07.07
    8.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      1:08.17         
          1:08.17
    9.    Jesper Kloek                  Dedemsvaart AC      9001585      1:08.20         
          1:08.20
   10.    Matthias Krabusch             TSG 07 Burg Gretesch137774       1:08.35         
          1:08.35
   11.    Colin Siers                   O Z & P C           9201195      1:09.02         
          1:09.02
   DIS    Floris Polman                 Dedemsvaart AC      9500093                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Dames, 100m vlinderslag              Dames Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       1:05.92         
          1:05.92
    2.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      1:06.03    FJ 1 
          1:06.03
    3.    Ellen Maris                   de Veene            9201168      1:06.03    FJ 2 
          1:06.03
    4.    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014      1:11.97         
          1:11.97
    5.    Kelly Teunissen               O Z & P C           9201740      1:13.45         
          1:13.45
    6.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      1:13.92         
          1:13.92
    7.    Karla Westenberg              E Z C               9601738      1:15.19         
          1:15.19
    8.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      1:15.42         
          1:15.42
    9.    Karlijn Hassink               De Dinkel           9303758      1:17.00         
          1:17.00
   10.    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718      1:19.83         
          1:19.83
   11.    Lianne Molkenboer             E Z C               9602034      1:23.81         
          1:23.81
   12.    Marloes Ekkelboom             De Dinkel           9700402      1:25.70         
          1:25.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                  Heren, 100m vlinderslag              Heren Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528         56.80         
            56.80
    2.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087        58.73         
            58.73
    3.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179      1:00.06         
          1:00.06
    4.    Kay Beimin                    O Z & P C           8900163      1:00.37         
          1:00.37
    5.    Michiel Jorink                Swol 1894           8701613      1:00.51         
          1:00.51
    6.    Mike Dam                      Zignea              8805321      1:01.58         
          1:01.58
    7.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483      1:01.62         
          1:01.62
    8.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665      1:02.51         
          1:02.51
    9.    Sebastian Fromme              Bocholter WSV       184625       1:04.86         
          1:04.86
   10.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      1:05.26         
          1:05.26
   11.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777      1:06.74         
          1:06.74
   12.    Jordy Kerssies                Dedemsvaart AC      9105977      1:11.31         
            28.67  1:11.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                  Dames, 100m schoolslag               Dames Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Nicole Heidemann              TV Meppen           068640       1:11.61         
          1:11.61
    2.    Lisa Nijland                  GZ en PC de Whee    9102272      1:14.88         
          1:14.88
    3.    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358      1:15.32         
          1:15.32
    4.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      1:15.36         
          1:15.36
    5.    Sharayah Diphoorn             Dedemsvaart AC      9100738      1:18.31         
          1:18.31
    6.    Michelle Schouten             GZ en PC de Whee    9402072      1:19.32         
          1:19.32
    7.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      1:20.02         
          1:20.02
    8.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      1:20.49         
          1:20.49
    9.    Janine Kosse                  Dedemsvaart AC      8702326      1:21.76         
          1:21.76
   10.    Nicole ter Bruggen            O Z & P C           9200328      1:24.51         
          1:24.51
   11.    Joy-Ann Duursma               De Dinkel           9501650      1:24.81         
          1:24.81
   12.    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654      1:27.74         
          1:27.74



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                  Heren, 100m schoolslag               Heren Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Andreas Stein                 TSG 07 Burg Gretesch121391       1:03.51         
          1:03.51
    2.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651      1:05.92         
          1:05.92
    3.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      1:08.92         
          1:08.92
    4.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140 394      1:09.67         
          1:09.67
    5.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      1:10.15         
          1:10.15
    6.    Roger Gerrits                 Swol 1894           8900961      1:10.60         
          1:10.60
    7.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      1:11.89         
          1:11.89
    8.    Alexander Batagow             TSG 07 Burg Gretesch119650       1:12.79         
          1:12.79
    9.    Brian Morssinkhof             GZ en PC de Whee    8501797      1:13.41         
          1:13.41
   10.    Kelvin Bergsma                Dedemsvaart AC      8602133      1:13.96         
          1:13.96
   11.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201      1:14.26         
          1:14.26
 NG.ZA    Robert Kaj Meenhorst          SC Salland          9200889                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                  Dames, 100m vrije slag               Dames Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296        59.19         
            59.19
    2.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864      1:00.27         
          1:00.27
    3.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       1:00.36         
          1:00.36
    4.    Linda Middendorf              SV Wasserfreunde Dal132846       1:00.51         
          1:00.51
    5.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612      1:01.18         
          1:01.18
    6.    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932      1:01.78         
          1:01.78
    7.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      1:02.11         
          1:02.11
    8.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      1:02.65         
          1:02.65
    9.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      1:02.89         
          1:02.89
   10.    Kim Heerdink                  Dedemsvaart AC      9001386      1:03.15         
          1:03.15
   11.    Danique Wagenvoort            De Dinkel           9502754      1:05.20         
          1:05.20
   12.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      1:09.23         
          1:09.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                  Heren, 100m vrije slag               Heren Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528         51.93         
            51.93
    2.    Sven Stallkamp                TSG 07 Burg Gretesch146287         53.79         
            53.79
    3.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063        54.29         
            54.29
    4.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651        54.89         
            54.89
    5.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665        55.44         
            55.44
    6.    Sebastian Fromme              Bocholter WSV       184625         55.74         
            55.74
    7.    Kay Beimin                    O Z & P C           8900163        55.92         
            55.92
    8.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413        56.30         
            56.30
    9.    Rick Bruins                   E Z C               8905427        56.32         
            56.32
   10.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477        56.76         
            56.76
   11.    Frank Rikhof                  De Dinkel           8802851        56.82         
            56.82
   12.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777        59.69         
            59.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 5 x 50m vrije slag             Dames Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    O Z & P C  1                  O Z & P C                        2:23.86         
        Marieke Nijhuis, 92                     Evelien Kip, 92
        Nicole ter Bruggen, 92                  Marloes Giesselink, 92
        Kelly Teunissen, 92
            27.60  2:23.86

    2.    De Dinkel 1                   De Dinkel                        2:24.61         
        Marleen Braakhuis, 93                   Lonne Dijkhuis, 94
        Danique Wagenvoort, 95                  Carien van der Schaaf, 95
        Loes Westerhof, 95
            29.31  2:24.61

    3.    GZ en PC de Whee 1            GZ en PC de Whee                 2:25.54         
        Kimberley Kranenberg, 94                Kelly ter Doest, 91
        Michelle Hoogendoorn, 95                Lisa Nijland, 91
        Sietske Veldkamp, 95
            30.67  2:25.54

    4.    Dedemsvaart AC 1              Dedemsvaart AC                   2:27.08         
        Kim Heerdink, 90                        Sharayah Diphoorn, 91
        Inge Menzo, 88                          Janine Kosse, 87
        Stéphanie Bergsma, 92
            29.89  2:27.08




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Heren, 5 x 50m vrije slag             Heren Senioren Open
19-4-2009                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    TSG 07 Burg Gretesch 1        TSG 07 Burg Gretesch             2:05.25         
        Andreas Stein, 84                       Stephan Jazbinsek, 86
        Alexander Batagow, 90                   Sven Stallkamp, 89
        Matthias Krabusch, 92
            24.92  2:05.25

    2.    De Dinkel 1                   De Dinkel                        2:07.10         
        Sjoerd Zanderink, 91                    Menno Manning, 93
        Frank Rikhof, 88                        Jordi Dijkhuis, 91
        Rense Loohuis, 91
            26.73  2:07.10

    3.    O Z & P C  1                  O Z & P C                        2:07.20         
        Michiel Beemster, 80                    Thomas Nijenhuis, 91
        Kay Beimin, 89                          Fabian Beimin, 91
        Rick Cristen, 92
            26.02  2:07.20

    4.    Dedemsvaart AC 1              Dedemsvaart AC                   2:10.49         
        Jesper Kloek, 90                        Jordy Kerssies, 91
        Bram Romkes, 86                         Floris Polman, 95
        Kelvin Bergsma, 86
            26.18  2:10.49

 AFGEM    GZ en PC de Whee 1            GZ en PC de Whee                                 
        Brian Morssinkhof, 85                   Richard Huisken, 85
        Siebren Kuipers, 94                     Emiel Huisken, 85
        Jasper de Boer, 93




SPLASH Meet Manager 2007Registered to OZ&PC