Euregiocircuit voorronde 4
Denekamp (NED),    8.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 200m vlinderslag, Voorronde, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 200m vlinderslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 200m rugslag, Voorronde, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 200m rugslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 9. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 50m rugslag, Halve finale, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 50m rugslag, Halve finale, Heren Senioren Open
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag, Halve finale, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 50m vlinderslag, Halve finale, Heren Senioren Open
Nr. 15. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 100m vrije slag               Dames Senioren Open
8.3.09                                                                            Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296        59.25         
            59.25
    2.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314         59.76         
            59.76
    3.    Linda Middendorf              SV Wasserfreunde Dal132846       1:00.32         
          1:00.32
    4.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864      1:00.78    FJ 1 
          1:00.78
    5.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      1:00.78    FJ 2 
          1:00.78
    6.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612      1:01.80         
          1:01.80
    7.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      1:01.90    FJ 1 
          1:01.90
    8.    Lenneke v/d Molen             GZ en PC de Whee    8702802      1:01.90    FJ 2 
          1:01.90
    9.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       1:02.20         
          1:02.20
   10.    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932      1:02.32         
          1:02.32
   11.    Merel vd Kieft                E Z C               9200920      1:02.54         
          1:02.54
   12.    Sarah Boerefijn               Zignea              9200186      1:03.02         
          1:03.02
   13.    Kim Heerdink                  Dedemsvaart-AC      9001386      1:03.31         
          1:03.31
   14.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      1:03.86         
          1:03.86
   15.    Jorien Doets                  ZV Scholtenhagen    8600906      1:03.87         
          1:03.87
   16.    Katharina Böse                SV Rheine 68 eV.    168455       1:04.00         
          1:04.00
   17.    Noortje Timmerman             De Dinkel           9501088      1:04.48         
          1:04.48
   18.    Danique Wagenvoort            De Dinkel           9502754      1:04.60         
          1:04.60
   19.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      1:04.95         
          1:04.95
   20.    Sanne Gerrits                 Swol 1894           9200596      1:05.02         
          1:05.02
   21.    Kelly Teunissen               O Z & P C           9201740      1:05.05         
          1:05.05
   22.    Nicole Heidemann              TV Meppen           068640       1:05.13         
          1:05.13
   23.    Mariëtte Kosse                Dedemsvaart-AC      8602066      1:05.38         
          1:05.38
   24.    Daphne van Vliet              de Veene            9301044      1:05.48         
          1:05.48
   25.    Laura Hagreis                 WS Twente           9600548      1:05.57         
          1:05.57
   26.    Joëll Kempers                 De Dinkel           9503106      1:05.58         
          1:05.58
   27.    Stéphanie Bergsma             Dedemsvaart-AC      9203374      1:05.60         
          1:05.60
   28.    Kimberley Kranenberg          GZ en PC de Whee    9400292      1:05.80         
          1:05.80
   29.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      1:05.82         
          1:05.82
   30.    Danique Thijert               De Dinkel           9401652      1:06.13         
          1:06.13
   31.    Magda Toeters                 O Z & P C           8603552      1:06.23         
          1:06.23
   32.    Lisanne Kranenberg            GZ en PC de Whee    9201010      1:06.32         
          1:06.32
   33.    Anneke Asbroek                O Z & P C           9400174      1:06.42         
          1:06.42
   33.    Deborah Wissink               WS Twente           9503484      1:06.42         
          1:06.42
   35.    Carmen Kemper                 Zignea              9401546      1:06.67         
          1:06.67
   36.    Anique Aten                   De Dinkel           9602336      1:06.70    FJ 1 
          1:06.70
   37.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      1:06.70    FJ 2 
          1:06.70
   38.    Anneke Seppenwoolde           WS Twente           9503076      1:07.18         
          1:07.18
   39.    Tessa Aarninkhof              De Dinkel           9401654      1:07.31         
          1:07.31
   40.    Leonie Groeneweg              WS Twente           9503870      1:07.45         
          1:07.45
   41.    Mayra Westerhof               De Dinkel           9601786      1:07.86         
          1:07.86
   42.    Lynde Hans                    Dedemsvaart-AC      9402606      1:08.09         
          1:08.09
   43.    Lindy Nijhuis                 O Z & P C           9700010      1:08.20         
          1:08.20
   44.    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358      1:08.26         
          1:08.26
   45.    Michelle Schouten             GZ en PC de Whee    9402072      1:08.51         
          1:08.51
   46.    Debby Boerefijn               Zignea              9400240      1:08.54         
          1:08.54
   47.    Merle Oonk                    De Dinkel           9400092      1:08.73         
          1:08.73
   48.    Stefanie van der Walle        O Z & P C           9400288      1:09.45         
          1:09.45
   49.    Lisanne Dikkers               GZ en PC de Whee    9300204      1:09.57         
          1:09.57
   50.    Marloes de Boer               GZ en PC de Whee    9500514      1:10.13         
          1:10.13
   51.    Michaela Freyberg             SV Rheine 68 eV.    213221       1:10.16         
          1:10.16
   52.    Sanne Wiersma                 Zignea              9701108      1:11.06         
          1:11.06
   53.    Joyce Mennink                 Dedemsvaart-AC      9601180      1:11.23         
          1:11.23
   54.    Janneke ten Brinke            GZ en PC de Whee    9601334      1:11.70         
          1:11.70
   55.    Esmée Heijnekamp              WS Twente           9701148      1:11.82         
          1:11.82
   56.    Anouk Knippers                De Dinkel           9700602      1:11.86         
          1:11.86
   57.    Marloes Ekkelboom             De Dinkel           9700402      1:11.94         
          1:11.94
   58.    Babette Aubri                 de Veene            9700986      1:12.02         
          1:12.02
   59.    Maren Kuipers                 GZ en PC de Whee    9600062      1:12.20         
          1:12.20
   60.    Demi Rothe                    O Z & P C           9703388      1:12.35         
          1:12.35
   61.    Danaé Kreuwel                 de Veene            9700438      1:12.51         
          1:12.51
   62.    Stefanie ter Bruggen          O Z & P C           9600204      1:12.64         
          1:12.64
   63.    Marlijn Dijkhuis              De Dinkel           9700600      1:12.71         
          1:12.71
   64.    Kitty Schasfoort              De Dinkel           9700404      1:13.82         
          1:13.82
   65.    Lauren Bijen                  O Z & P C           9701362      1:14.67         
          1:14.67
   66.    Ann-Katrin Borgert            SV Epe 1959         239254       1:15.29         
          1:15.29
   67.    Laura van der Neut            GZ en PC de Whee    9700326      1:17.02         
          1:17.02
   DIS    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS    Lianne Molkenboer             E Z C               9602034                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Heren, 100m vrije slag               Heren Senioren Open
8.3.09                                                                            Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528         51.89         
            51.89
    2.    Sven Stallkamp                TSG 07 Burg Gretesch146287         53.91         
            53.91
    3.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651        54.26         
            54.26
    4.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413        54.39         
            54.39
    5.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063        54.43         
            54.43
    6.    Menno Manning                 De Dinkel           9300333        54.60         
            54.60
    7.    Emiel Huisken                 GZ en PC de Whee    8501139        55.32         
            55.32
    8.    Richard Huisken               GZ en PC de Whee    8501141        55.34         
            55.34
    9.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665        55.51         
            55.51
   10.    Sebastian Fromme              Bocholter WSV       184625         55.76         
            55.76
   11.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477        56.33         
            56.33
   12.    Frank Rikhof                  De Dinkel           8802851        56.48         
            56.48
   13.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140 394        56.64         
            56.64
   14.    Pim Kienhuis                  De Dinkel           9300263        56.69         
            56.69
   15.    Abbas Raad                    SV Sigiltra Sögel   147307         56.74         
            56.74
   16.    Michael Ihling                Bocholter WSV       145884         56.85         
            56.85
   17.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201        56.98         
            56.98
   18.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777        57.01         
            57.01
   19.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565        57.23         
            57.23
   20.    Bryan Morsink                 de Veene            9101629        57.29         
            57.29
   21.    Rick Bruins                   E Z C               8905427        57.60         
            57.60
   21.    Bram Koppenaal                Swol 1894           9103037        57.60         
            57.60
   23.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937         57.73         
            57.73
   24.    Daniel Schwinning             Bocholter WSV       138200         57.76         
            57.76
   25.    Marien Willeme                De Dinkel           8903623        57.89         
            57.89
   26.    Jasper de Boer                GZ en PC de Whee    9300051        57.98         
            57.98
   27.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435        58.02         
            58.02
   28.    Tobias Brockhoff              SV Rheine 68 eV.    148883         58.28         
            58.28
   29.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561        58.70         
            58.70
   30.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849        59.57         
            59.57
   31.    Sander Zoer                   Dedemsvaart-AC      8302447        59.67         
            59.67
   32.    Roger Gerrits                 Swol 1894           8900961        59.70         
            59.70
   33.    Dominique Sikkema             Zignea              9500399        59.86         
            59.86
   34.    Matthias Krabusch             TSG 07 Burg Gretesch137774       1:00.32         
          1:00.32
   35.    Berend Schenk                 Swol 1894           9204287      1:00.33         
          1:00.33
   36.    Colin Siers                   O Z & P C           9201195      1:00.48         
          1:00.48
   37.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      1:00.70         
          1:00.70
   38.    Niels Bent                    WS Twente           9400465      1:01.31         
          1:01.31
   39.    Jacques Journée               De Dinkel           9400513      1:01.61         
          1:01.61
   40.    Daniël de Wagt                Zignea              9601339      1:03.07         
          1:03.07
   41.    Tiemen Maris                  de Veene            9400189      1:03.20         
          1:03.20
   42.    Nils Günther                  SV Rheine 68 eV.    168452       1:03.51         
          1:03.51
   43.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      1:04.46         
          1:04.46
   44.    Yoran Klos                    De Dinkel           9600481      1:04.56         
          1:04.56
   45.    Hein Rödel                    O Z & P C           9500895      1:04.82         
          1:04.82
   46.    Robin Schollink               O Z & P C           9500103      1:05.09         
          1:05.09
   47.    Coen Reukers                  De Dinkel           9500213      1:07.13         
          1:07.13
   48.    Rik Heijdens                  De Dinkel           9600841      1:08.35         
          1:08.35
 AFGEM    Marcus Theel                  Bocholter WSV       095985                       
 AFGEM    Robert Voogd                  Swol 1894           9301653                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Dames, 200m vlinderslag              Dames Senioren Open
8.3.09                                                                  Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Silke Oude Weernink           De Dinkel           9002854      2:23.32    Q    
          2:23.32
    2.    Ellen Maris                   de Veene            9201168      2:31.07    Q    
          2:31.07
    3.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094      2:37.91    Q    
          2:37.91
    4.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314       2:39.41    Q    
          2:39.41
    5.    Kelly Teunissen               O Z & P C           9201740      2:40.29    Q    
          2:40.29
    6.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      2:41.51    Q    
          2:41.51
    7.    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014      2:42.23    Q    
          2:42.23
    8.    Karlijn Hassink               De Dinkel           9303758      2:56.64    Q    
          2:56.64
    9.    Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC      9700292      2:56.95    Q    
          2:56.95
   10.    Karla Westenberg              E Z C               9601738      3:04.07    Q    
          3:04.07
   11.    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718      3:05.51         
          3:05.51
   12.    Laura Thien                   SV Rheine 68 eV.    182000       3:14.36         
          3:14.36
   DIS    Marjon Pol                    Zignea              9102502                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Heren, 200m vlinderslag              Heren Senioren Open
8.3.09                                                                  Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087      2:10.45    Q    
          2:10.45
    2.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179      2:19.54    Q    
          2:19.54
    3.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483      2:20.02    Q    
          2:20.02
    4.    Michiel Jorink                Swol 1894           8701613      2:21.41    Q    
          2:21.41
    4.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528       2:21.41    Q    
          2:21.41
    6.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      2:25.26    Q    
          2:25.26
    7.    Joey ten Doeschot             O Z & P C           9400145      2:28.39    Q    
          2:28.39
    8.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665      2:28.68    Q    
          2:28.68
    9.    Menno Manning                 De Dinkel           9300333      2:34.32    Q FJ 
          2:34.32
   10.    Jordy Kerssies                Dedemsvaart-AC      9105977      2:34.32    Q FJ 
          2:34.32
   11.    Floris Polman                 Dedemsvaart-AC      9500093      2:37.51         
          2:37.51
   12.    Erik Spit                     Zignea              8602939      2:38.73         
          2:38.73
   13.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847      2:43.07         
          2:43.07
   14.    Sander Riezebos               WS Twente           9400467      2:51.95         
          2:51.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 100m schoolslag               Dames Senioren Open
8.3.09                                                                            Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Loes Zanderink                De Dinkel           8805006      1:14.16         
          1:14.16
    2.    Nicole Heidemann              TV Meppen           068640       1:14.54         
          1:14.54
    3.    Karin Rijkelijkhuizen         Zignea              9403358      1:15.51         
          1:15.51
    4.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      1:16.92         
          1:16.92
    5.    Janine Kosse                  Dedemsvaart-AC      8702326      1:18.20         
          1:18.20
    6.    Sharayah Diphoorn             Dedemsvaart-AC      9100738      1:18.36         
          1:18.36
    7.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      1:19.70         
          1:19.70
    8.    Kimberley Beimin              O Z & P C           8700218      1:20.40         
          1:20.40
    9.    Babet Dijk                    Swol 1894           8600846      1:20.45         
          1:20.45
   10.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      1:20.54         
          1:20.54
   11.    Sharon Teunissen              O Z & P C           8904088      1:20.67         
          1:20.67
   12.    Esther Rijkelijkhuizen        Zignea              9205744      1:21.74         
          1:21.74
   13.    Michelle Schouten             GZ en PC de Whee    9402072      1:22.02         
          1:22.02
   14.    Daphne van Vliet              de Veene            9301044      1:22.06         
          1:22.06
   15.    Joy-Ann Duursma               De Dinkel           9501650      1:22.30         
          1:22.30
   16.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      1:22.45         
          1:22.45
   17.    Nicole ter Bruggen            O Z & P C           9200328      1:22.52         
          1:22.52
   18.    Demi Hesselink                De Dinkel           9501086      1:23.13         
          1:23.13
   19.    Jorien Doets                  ZV Scholtenhagen    8600906      1:23.66         
          1:23.66
   20.    Rachel Klamer                 De Dinkel           9001936      1:24.48         
          1:24.48
   21.    Sanne Gerrits                 Swol 1894           9200596      1:24.86         
          1:24.86
   22.    Shannen Diphoorn              Dedemsvaart-AC      9300208      1:25.20         
          1:25.20
   23.    Yvon Versteeg                 de Veene            9201864      1:25.64         
          1:25.64
   24.    Michelle de Groot             E Z C               9402946      1:27.19         
          1:27.19
   25.    Samantha Diphoorn             Dedemsvaart-AC      9600318      1:27.50    FJ 1 
          1:27.50
   26.    Debby Boerefijn               Zignea              9400240      1:27.50    FJ 2 
          1:27.50
   27.    Laura Moormann                GZ en PC de Whee    9300542      1:27.86         
          1:27.86
   28.    Leonie Groeneweg              WS Twente           9503870      1:28.13         
          1:28.13
   29.    Lora Bosch                    E Z C               9601900      1:29.51         
          1:29.51
   30.    Loes Schasfoort               De Dinkel           9501154      1:29.60         
          1:29.60
   31.    Ilse Giesselink               O Z & P C           9600030      1:30.23         
          1:30.23
   32.    Judith Kluitman               De Dinkel           9700598      1:30.64         
          1:30.64
   33.    Anouk Knippers                De Dinkel           9700602      1:30.92         
          1:30.92
   34.    Natalie Nappers               SV Epe 1959         239253       1:31.10         
          1:31.10
   35.    Jule Hansen                   SV Epe 1959         239588       1:31.29         
          1:31.29
   36.    Janeri Fröberg                E Z C               9602392      1:31.64    FJ 1 
          1:31.64
   37.    Lianne Molkenboer             E Z C               9602034      1:31.64    FJ 2 
          1:31.64
   38.    Demi Rothe                    O Z & P C           9703388      1:31.82         
          1:31.82
   39.    Marlijn Dijkhuis              De Dinkel           9700600      1:33.61         
          1:33.61
   40.    Anouk Rekers                  E Z C               9703416      1:35.64         
          1:35.64
   41.    Janneke ten Brinke            GZ en PC de Whee    9601334      1:36.23         
          1:36.23
   DIS    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS    Veronique van der Velde       De Dinkel           9601740      1:26.54         
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:26.54
   DIS    Air Tochaiyaphum              O Z & P C           9503768      1:29.02         
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          1:29.02
 AFGEM    Leonie Loman                  De Dinkel           9201132                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 100m schoolslag               Heren Senioren Open
8.3.09                                                                            Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Andreas Stein                 TSG 07 Burg Gretesch121391       1:03.24         
          1:03.24
    2.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      1:09.39         
          1:09.39
    3.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140 394      1:09.89         
          1:09.89
    4.    Roger Gerrits                 Swol 1894           8900961      1:10.73         
          1:10.73
    5.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      1:10.92         
          1:10.92
    5.    Ramon Grootelaar              O Z & P C           8300793      1:10.92         
          1:10.92
    7.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063      1:11.20         
          1:11.20
    8.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      1:12.10         
          1:12.10
    9.    Brian Morssinkhof             GZ en PC de Whee    8501797      1:13.02         
          1:13.02
   10.    Sven Bulk                     TSG 07 Burg Gretesch138581       1:13.23         
          1:13.23
   11.    Ben van Westenberg            De Dinkel           9400873      1:13.64         
          1:13.64
   12.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201      1:13.86         
          1:13.86
   13.    Kelvin Bergsma                Dedemsvaart-AC      8602133      1:14.06         
          1:14.06
   14.    Bram Koppenaal                Swol 1894           9103037      1:16.35         
          1:16.35
   15.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      1:16.42         
          1:16.42
   16.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565      1:16.60         
          1:16.60
   17.    Frank Rikhof                  De Dinkel           8802851      1:16.96    FJ 1 
          1:16.96
   18.    Joost Schasfoort              De Dinkel           9002649      1:16.96    FJ 2 
          1:16.96
   19.    Jort Keetman                  WS Twente           9203849      1:17.34         
          1:17.34
   20.    Niels Kemperink               O Z & P C           9600005      1:18.48         
          1:18.48
   21.    Richard Sebregts              Swol 1894           8301925      1:19.14         
          1:19.14
   22.    Berend Schenk                 Swol 1894           9204287      1:19.51         
          1:19.51
   23.    Tiemen Maris                  de Veene            9400189      1:22.40         
          1:22.40
 AFGEM    Robert Voogd                  Swol 1894           9301653                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Dames, 200m rugslag                Dames Senioren Open
8.3.09                                                                  Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142      2:22.11    Q    
          2:22.11
    2.    Linda Middendorf              SV Wasserfreunde Dal132846       2:25.23    Q    
          2:25.23
    3.    Inge Menzo                    Dedemsvaart-AC      8802994      2:28.23    Q    
          2:28.23
    4.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750      2:29.02    Q    
          2:29.02
    5.    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014      2:30.65    Q    
          2:30.65
    6.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612      2:30.70    Q    
          2:30.70
    7.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982       2:31.57    Q    
          2:31.57
    8.    Ellen Maris                   de Veene            9201168      2:32.77    Q    
          2:32.77
    9.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628      2:33.26    Q    
          2:33.26
   10.    Noortje Timmerman             De Dinkel           9501088      2:34.36    Q    
          2:34.36
   11.    Merel vd Kieft                E Z C               9200920      2:35.07         
          2:35.07
   12.    Stéphanie Bergsma             Dedemsvaart-AC      9203374      2:37.09         
          2:37.09
   13.    Beau de Bruijn                Dedemsvaart-AC      9400608      2:37.67         
          2:37.67
   14.    Loes Westerhof                De Dinkel           9502752      2:39.67         
          2:39.67
   15.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236      2:40.32         
          2:40.32
   16.    Lonne Dijkhuis                De Dinkel           9400030      2:41.00         
          2:41.00
   17.    Joëll Kempers                 De Dinkel           9503106      2:42.00         
          2:42.00
   18.    Veronique van der Velde       De Dinkel           9601740      2:42.76         
          2:42.76
   19.    Karlijn Hassink               De Dinkel           9303758      2:42.92         
          2:42.92
   20.    Evelien Kip                   O Z & P C           9200932      2:45.10         
          2:45.10
   21.    Laura Thien                   SV Rheine 68 eV.    182000       2:45.42         
          2:45.42
   22.    Loes Schasfoort               De Dinkel           9501154      2:45.89         
          2:45.89
   23.    Merle Oonk                    De Dinkel           9400092      2:47.35         
          2:47.35
   24.    Lianne Molkenboer             E Z C               9602034      2:48.16         
          2:48.16
   25.    Joyce Mennink                 Dedemsvaart-AC      9601180      2:48.57         
          2:48.57
   26.    Marloes de Boer               GZ en PC de Whee    9500514      2:48.97         
          2:48.97
   27.    Joy-Ann Duursma               De Dinkel           9501650      2:49.11         
          2:49.11
   28.    Marjon Pol                    Zignea              9102502      2:49.16         
          2:49.16
   29.    Janeri Fröberg                E Z C               9602392      2:50.23         
          2:50.23
   30.    Amber Rikhof                  De Dinkel           9701454      2:57.69         
          2:57.69
   31.    Mayra Westerhof               De Dinkel           9601786      2:57.92         
          2:57.92
   32.    Maren Kuipers                 GZ en PC de Whee    9600062      3:01.04         
          3:01.04
   33.    Sanne Wiersma                 Zignea              9701108      3:01.42         
          3:01.42
   34.    Anouk Knippers                De Dinkel           9700602      3:04.51         
          3:04.51
   35.    Judith Kluitman               De Dinkel           9700598      3:05.16         
          3:05.16
   36.    Anouk Rekers                  E Z C               9703416      3:07.48         
          3:07.48
   37.    Kitty Schasfoort              De Dinkel           9700404      3:10.64         
          3:10.64
   DIS    Babette Aubri                 de Veene            9700986                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS    Michaela Freyberg             SV Rheine 68 eV.    213221       2:51.92         
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:51.92
 AFGEM    Leonie Loman                  De Dinkel           9201132                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Heren, 200m rugslag                Heren Senioren Open
8.3.09                                                                  Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477      2:06.82    Q    
          2:06.82
    2.    Aljan Tempel                  Dedemsvaart-AC      9002873      2:16.54    Q    
          2:16.54
    3.    Bart Arendshorst              de Veene            9300005      2:17.11    Q    
          2:17.11
    4.    Bryan Morsink                 de Veene            9101629      2:19.57    Q    
          2:19.57
    5.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777      2:19.60    Q    
          2:19.60
    6.    Abbas Raad                    SV Sigiltra Sögel   147307       2:19.80    Q    
          2:19.80
    7.    Michiel Jorink                Swol 1894           8701613      2:21.01    Q    
          2:21.01
    8.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561      2:21.76    Q    
          2:21.76
    9.    Bram Romkes                   Dedemsvaart-AC      8602595      2:21.82    Q    
          2:21.82
   10.    Erik Spit                     Zignea              8602939      2:22.82    Q    
          2:22.82
   11.    Jasper de Boer                GZ en PC de Whee    9300051      2:22.95         
          2:22.95
   12.    Matthias Krabusch             TSG 07 Burg Gretesch137774       2:23.02         
          2:23.02
   13.    Niels Kemperink               O Z & P C           9600005      2:24.36         
          2:24.36
   14.    Erik Kosters                  Dedemsvaart-AC      8000837      2:26.67         
          2:26.67
   15.    Dominique Sikkema             Zignea              9500399      2:27.39         
          2:27.39
   16.    Niels Bent                    WS Twente           9400465      2:27.53         
          2:27.53
   17.    Rick Cristen                  O Z & P C           9200201      2:28.01         
          2:28.01
   18.    Marien Willeme                De Dinkel           8903623      2:28.53         
          2:28.53
   19.    Colin Siers                   O Z & P C           9201195      2:28.95         
          2:28.95
   19.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      2:28.95         
          2:28.95
   21.    Jacques Journée               De Dinkel           9400513      2:29.88         
          2:29.88
   22.    Sebastian Ameling             SV Rheine 68 eV.    144937       2:31.73         
          2:31.73
   23.    Tobias Brockhoff              SV Rheine 68 eV.    148883       2:36.20         
          2:36.20
   24.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      2:37.16         
          2:37.16
   25.    Daniël de Wagt                Zignea              9601339      2:37.40         
          2:37.40
   26.    Nils Günther                  SV Rheine 68 eV.    168452       2:38.82         
          2:38.82
   27.    Yoran Klos                    De Dinkel           9600481      2:41.04         
          2:41.04
   28.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847      2:43.70         
          2:43.70
   29.    Robin Schollink               O Z & P C           9500103      2:44.31         
          2:44.31
 AFGEM    Arjan Dolstra                 Dedemsvaart-AC      7800255                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Dames, 400m vrije slag               Dames Senioren Open
8.3.09                                                                            Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Marieke Nijhuis               O Z & P C           9201296      4:21.30         
          4:21.30
    2.    Silke Oude Weernink           De Dinkel           9002854      4:33.15         
          4:33.15
    3.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142      4:39.16         
          4:39.16
    4.    Leonie Oude Elferink          Zignea              9401826      4:40.74         
          4:40.74
    5.    Carien van der Schaaf         De Dinkel           9500168      4:45.58         
          4:45.58
    6.    Milou ten Heggeler            GZ en PC de Whee    9300306      4:52.12         
          4:52.12
    7.    Janine Kosse                  Dedemsvaart-AC      8702326      4:54.07         
          4:54.07
    8.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094      4:54.23         
          4:54.23
    9.    Katharina Böse                SV Rheine 68 eV.    168455       4:57.10         
          4:57.10
   10.    Rachel Klamer                 De Dinkel           9001936      4:58.04         
          4:58.04
   11.    Sarah Boerefijn               Zignea              9200186      4:58.61         
          4:58.61
   12.    Marleen Braakhuis             De Dinkel           9304850      5:00.40         
          5:00.40
   13.    Magda Toeters                 O Z & P C           8603552      5:01.36         
          5:01.36
   14.    Myrna Schasfoort              De Dinkel           9300668      5:02.64         
          5:02.64
   15.    Kimberly Ribberink            De Dinkel           9501654      5:05.64         
          5:05.64
   16.    Danique Wagenvoort            De Dinkel           9502754      5:07.00         
          5:07.00
   17.    Lindy Nijhuis                 O Z & P C           9700010      5:09.42         
          5:09.42
   18.    Deborah Wissink               WS Twente           9503484      5:10.36         
          5:10.36
   19.    Laura Hagreis                 WS Twente           9600548      5:11.29         
          5:11.29
   20.    Michelle Hoogendoorn          GZ en PC de Whee    9503718      5:11.76         
          5:11.76
   21.    Kimberley Kranenberg          GZ en PC de Whee    9400292      5:12.20         
          5:12.20
   22.    Nicole ter Bruggen            O Z & P C           9200328      5:12.48         
          5:12.48
   23.    Danique Thijert               De Dinkel           9401652      5:12.89         
          5:12.89
   24.    Anique Aten                   De Dinkel           9602336      5:18.80         
          5:18.80
   25.    Lynn Peters                   WS Twente           9504770      5:24.11         
          5:24.11
   26.    Stefanie ter Bruggen          O Z & P C           9600204      5:27.28         
          5:27.28
   27.    Samantha Diphoorn             Dedemsvaart-AC      9600318      5:30.75         
          5:30.75
   28.    Lauren Bijen                  O Z & P C           9701362      5:42.23         
          5:42.23
   29.    Danaé Kreuwel                 de Veene            9700438      5:44.17         
          5:44.17
   30.    Jule Hansen                   SV Epe 1959         239588       5:45.29         
          5:45.29
   31.    Natalie Nappers               SV Epe 1959         239253       5:46.29         
          5:46.29
   32.    Marloes Ekkelboom             De Dinkel           9700402      5:47.92         
          5:47.92
   33.    Ann-Katrin Borgert            SV Epe 1959         239254       5:58.68         
          5:58.68
   DIS    Lisanne Kranenberg            GZ en PC de Whee    9201010                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM    Maud Hesselink                De Dinkel           9400854                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Heren, 400m vrije slag               Heren Senioren Open
8.3.09                                                                            Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Sjoerd Zanderink              De Dinkel           9102651      4:10.48         
          4:10.48
    2.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087      4:10.72         
          4:10.72
    3.    Richard Huisken               GZ en PC de Whee    8501141      4:16.48         
          4:16.48
    4.    Emiel Huisken                 GZ en PC de Whee    8501139      4:19.53         
          4:19.53
    5.    Pascal Bruins                 E Z C               8905413      4:22.02         
          4:22.02
    6.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179      4:26.35         
          4:26.35
    7.    Pim Kienhuis                  De Dinkel           9300263      4:30.06         
          4:30.06
    8.    Kasper Leeuw                  E Z C               9304435      4:30.29         
          4:30.29
    9.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483      4:30.34         
          4:30.34
   10.    Bart Arendshorst              de Veene            9300005      4:32.84         
          4:32.84
   11.    Nico Brink                    SV Wasserfreunde Völ140 394      4:33.78         
          4:33.78
   12.    Thomas Nijenhuis              O Z & P C           9105565      4:34.60         
          4:34.60
   13.    Damon Peperkamp               De Dinkel           9501101      4:38.85         
          4:38.85
   14.    Joey ten Doeschot             O Z & P C           9400145      4:39.32         
          4:39.32
   15.    Michiel Beemster              O Z & P C           8000063      4:41.22         
          4:41.22
   16.    Rick Bruins                   E Z C               8905427      4:41.76         
          4:41.76
   17.    Jacques Journée               De Dinkel           9400513      4:43.37         
          4:43.37
   18.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481      4:47.02         
          4:47.02
   19.    Ben van Westenberg            De Dinkel           9400873      5:01.94         
          5:01.94
   20.    Karst Boersma                 De Dinkel           9600849      5:03.82         
          5:03.82
   21.    Coen Reukers                  De Dinkel           9500213      5:11.92         
          5:11.92
   22.    Yoran Klos                    De Dinkel           9600481      5:13.84         
          5:13.84
   23.    Lorenzo Peperkamp             De Dinkel           9600847      5:18.45         
          5:18.45
   24.    Robin Schollink               O Z & P C           9500103      5:30.48         
          5:30.48
   25.    Rik Heijdens                  De Dinkel           9600841      5:34.68         
          5:34.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 50m rugslag                 Dames Senioren Open
8.3.09                                                               Results Halve finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Linda Middendorf              SV Wasserfreunde Dal132846         30.00         
    2.    Kelly ter Doest               GZ en PC de Whee    9100750        31.26         
    3.    Eva-Maria Grönniger           SC Twist            155982         31.80         
    4.    Inge Menzo                    Dedemsvaart-AC      8802994        31.82         
    5.    Mariël Borgerink              De Dinkel           9200142        32.04         
    6.    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014        32.72         
    7.    Marloes Giesselink            O Z & P C           9200612        33.44    FJ 1 
    8.    Noortje Timmerman             De Dinkel           9501088        33.44    FJ 2 
    9.    Sietske Veldkamp              GZ en PC de Whee    9501628        33.95         
   10.    Ellen Maris                   de Veene            9201168        35.64         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Heren, 50m rugslag                 Heren Senioren Open
8.3.09                                                               Results Halve finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Aljan Tempel                  Dedemsvaart-AC      9002873        27.35         
    2.    Rense Loohuis                 De Dinkel           9101477        27.76         
    3.    Michiel Jorink                Swol 1894           8701613        29.08         
    4.    Abbas Raad                    SV Sigiltra Sögel   147307         29.33    FJ 1 
    5.    Erik Spit                     Zignea              8602939        29.33    FJ 2 
    6.    Robert Ligtenberg             Het Ravijn          9401561        29.63         
    7.    Bart Arendshorst              de Veene            9300005        29.64         
    8.    Bryan Morsink                 de Veene            9101629        29.89         
    9.    Bram Romkes                   Dedemsvaart-AC      8602595        30.07         
   10.    Jeroen Gijselaar              E Z C               9300777        31.26         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                  Dames, 50m vlinderslag               Dames Senioren Open
8.3.09                                                               Results Halve finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Ina Klanke                    TSG 07 Burg Gretesch149314         28.95         
    2.    Ellen Maris                   de Veene            9201168        29.90         
    3.    Silke Oude Weernink           De Dinkel           9002854        30.04         
    4.    Roselie Beumer                WS Twente           9206236        30.66         
    5.    Kelly Teunissen               O Z & P C           9201740        31.98         
    6.    Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC      9700292        33.67         
    7.    Sabine van den Hoeven         de Veene            9600014        33.82         
    8.    Karlijn Hassink               De Dinkel           9303758        34.22         
    9.    Suzanne Konst                 De Dinkel           9005094        34.89         
   DIS    Karla Westenberg              E Z C               9601738                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                  Heren, 50m vlinderslag               Heren Senioren Open
8.3.09                                                               Results Halve finale
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    Stephan Jazbinsek             TSG 07 Burg Gretesch105528         25.50         
    2.    Fabian Beimin                 O Z & P C           9100087        26.80         
    3.    Menno Manning                 De Dinkel           9300333        27.36         
    4.    Michiel Jorink                Swol 1894           8701613        27.76         
    4.    Jordi Dijkhuis                De Dinkel           9100483        27.76         
    6.    Huub Scholing                 Het Ravijn          9301179        28.25         
    7.    Stef Heijnekamp               WS Twente           9401665        28.44         
    8.    Jordy Kerssies                Dedemsvaart-AC      9105977        28.92         
    9.    Mathijs Brandhorst            O Z & P C           8800481        29.99         
   10.    Joey ten Doeschot             O Z & P C           9400145        30.61         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Dames, 4 x 100m wisselslag             Dames Senioren Open
8.3.09                                                                            Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    De Dinkel 1                   De Dinkel                        4:28.12         
        Mariël Borgerink, 92                    Silke Oude Weernink, 90
        Loes Zanderink, 88                      Loes Westerhof, 95
          1:07.76  4:28.12

    2.    Zignea 1                      Zignea                           4:40.02         
        Sarah Boerefijn, 92                     Marjon Pol, 91
        Karin Rijkelijkhuizen, 94               Leonie Oude Elferink, 94
          1:11.45  4:40.02

    3.    O Z & P C  1                  O Z & P C                        4:42.70         
        Marloes Giesselink, 92                  Kelly Teunissen, 92
        Sharon Teunissen, 89                    Marieke Nijhuis, 92
          1:11.11  4:42.70

    4.    Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC                   4:43.12         
        Inge Menzo, 88                          Janine Kosse, 87
        Sharayah Diphoorn, 91                   Kim Heerdink, 90
          1:08.82  4:43.12




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Heren, 4 x 100m wisselslag             Heren Senioren Open
8.3.09                                                                            Results
-----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                                      Tijd         
-----------------------------------------------------------------------------------------
    1.    TSG 07 Burg Gretesch 1        TSG 07 Burg Gretesch             3:55.64         
        Matthias Krabusch, 92                   Stephan Jazbinsek, 86
        Andreas Stein, 84                       Sven Stallkamp, 89
          1:04.29  3:55.64

    2.    De Dinkel 1                   De Dinkel                        4:02.34         
        Rense Loohuis, 91                       Jordi Dijkhuis, 91
        Sjoerd Zanderink, 91                    Menno Manning, 93
            59.75  4:02.34

    3.    O Z & P C  1                  O Z & P C                        4:14.36         
        Niels Kemperink, 96                     Fabian Beimin, 91
        Rick Cristen, 92                        Michiel Beemster, 80
          1:05.70  4:14.36

    4.    Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC                   4:20.54         
        Aljan Tempel, 90                        Bram Romkes, 86
        Kelvin Bergsma, 86                      Sander Zoer, 83
          1:01.04  4:20.54




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Dinkel