Nr. 1. Meisjes, 3 x 50m schoolslag  25m min.3; 50m min.4; 75m min.5
Nr. 2. Jongens, 3 x 50m schoolslag  25m min. 3+4; 50m min.5; 75m min.6
Nr. 3. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 3
Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 7. Meisjes, 3 x 50m rugslag  25m min.3; 50m min.4; 75m min.5
Nr. 8. Jongens, 3 x 50m rugslag  25m min. 3+4; 50m min.5; 75m min.6
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 10. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 3
Nr. 12. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 4
Nr. 14. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 3 x 50m vlinderslag  25m min.3; 50m min.4; 75m min.5
Nr. 16. Jongens, 3 x 50m vlinderslag  25m min. 3+4; 50m min.5; 75m min.6
Nr. 17. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5
Nr. 18. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6
Nr. 19. Alle, 6 x 25m vrije slag  jongens min.3 en 4,5,6 en meisjes min.3,4,5


Nederlandse Speedo Club Meet
Nieuwegein, 7.3.2009


1 - Nederlandse Speedo Club Meet07.03.2009 - 13:30


Programmanr. 1
07.03.2009 - 13:30
Meisjes, 3 x 50m schoolslag25m min.3; 50m min.4; 75m min.5
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan2:22.432:17.13
Marieke van der Meer
Daphne Heemskerk
00
99
Louisa Sistermans98
2.WVZ 1WVZ2:24.512:20.65
Anique van Westerop
Julia Hazenberg
00
99
Brighid van Uffelen98
3.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht2:28.802:20.77
Zoë van Gool
Katja Kuijlaars
00
99
Kim Busch98
4.De Dinkel 1De Dinkel2:29.962:21.10
Maaike Masselink
Tippy Rolink
00
99
Laurie Aarninkhof98
5.Oceanus 1Oceanus2:27.402:21.76
Lianne Bouwmeester
Fabienne Vork
00
99
Michelle Meulenbroek98
6.DWK 1DWK2:36.292:22.82
Rianne Bouw
Elaine Hoekzema
00
99
Anouk van Nellestijn98
7.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo2:29.772:24.82
Madelief de Wit
Shanice Beekman
00
99
Lisa Davidse98
8.Deltasteur 1Deltasteur2:32.672:25.89
Jola Noya
Kelly Bosman
00
99
Maaike Doornwaard98
9.Stadskanaal 1Stadskanaal2:29.262:25.98
Laura Setz
Roos van Houten
00
99
Ageeth Dekker98
10.LZ 1886 1LZ 18862:39.422:30.17
Door van Eeden
Kyara Tjin-a-Lim
00
99
Myrthe Vreeswijk98
11.VZC-E&P 1VZC-E&P2:40.952:34.00
Lisanne Seising
Amber van de Kraats
00
99
Lobke Schoonderbeek98
12.DZ&PC 1DZ&PC2:42.102:35.13FJ 1
Janny Groos
Hinke Groos
00
99
Marlies v/d Brug98
13.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:45.572:35.13FJ 2
Kirsten Theunissen
Manon Herben
00
99
Dahnee de la Croix98
14.De Kikker 1De Kikker2:42.392:42.89
Frouke Beeksma
Karolien Nevels
00
99
Iris Broekmann98
DISZaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:38.282:31.67SD
SD 1e zwemmer
Lieke Rogge
Regina van 't Veer
00
99
Kelsey Okkers98
DISNuenen 1Nuenen2:31.902:33.97SD
SD 1e zwemmer
Frederiek Geurts
Erica Schoenmakers
00
99
Rosalie Derks98


<< TOP >>
Programmanr. 2
07.03.2009 - 13:41
Jongens, 3 x 50m schoolslag25m min. 3+4; 50m min.5; 75m min.6
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel2:13.212:10.60
Björn van der Velde
Mart Kortman
99
98
Fedde Beukers97
2.De Columbiaan 1De Columbiaan2:17.612:11.54
Daniel van Vliet
Calvin Jongeleen
99
98
Sam Heck97
3.WVZ 1WVZ2:17.692:12.50
Rens Martens
Rick van den Eng
99
98
Jordan Langenberg97
4.DWK 1DWK2:28.402:19.04
Lucas Versendaal
Sook Willemsen
99
98
Jurre Stammes97
5.Deltasteur 1Deltasteur2:29.752:24.14
Raymond van Unen
Bjarne Daenen
00
98
Bart Kors97
6.Nuenen 1Nuenen2:33.672:24.40
Koen Woensdregt
Jelle de Wind
99
98
Alain Vogels97
7.Oceanus 1Oceanus2:24.702:27.75
Dennis Weening
Sander Kirillova
00
98
Erik Husemeier97
8.DZ&PC 1DZ&PC2:30.582:28.26
Stefan Reinderink
Theo Groenewoud
99
98
Jelmer de Groot97
9.LZ 1886 1LZ 18862:30.892:28.42
Floris Boendermaker
Thomas Wojcik
99
98
Moemen Badawi97
10.VZC-E&P 1VZC-E&P2:28.682:30.57
Robert Schinkel
Ruben Nap
99
98
Mike van de Bovenkamp97
11.De Kikker 1De Kikker2:31.662:30.58
Lauren Nab
Beeke Beeksma
99
98
Thomas Nevels97
12.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo2:40.042:33.22
Jens Ingelse
Geurt Schwitter
99
98
Christian Pavic97
13.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:26.822:34.72
Timo Warnier
Jules Sinsel
99
98
Stan Ceha97
DISZaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:25.892:24.67SJ
SJ 1e zwemmer
Daan in de Braekt
Jurriaan van der Struijk
99
98
Ryan Snelderwaard97
DISMNC Dordrecht 1MNC Dordrecht2:38.272:30.74SL
SL 3e zwemmer
Liam van Gool
Stijn Geelen
00
98
Matthijs Groen97
DISStadskanaal 1Stadskanaal2:30.552:33.15SA
SA 3e zwemmer
Axel Hanning
Tim Hatzmann
00
98
Kevin Bijkerk97


<< TOP >>
Programmanr. 3
07.03.2009 - 13:52
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marrit SteenbergenDZ&PC35.27000008634.29
2.Sophie 't HartDe Columbiaan39.07000159636.60
3.Amber KerkhofsZwemclub Eijsden40.65000007438.01
4.Julia BarkhuisStadskanaal37.30000013238.44
5.Hannah BervoetsZaanstad (SG)41.52000072639.50
6.Tatum ReppelMNC Dordrecht40.03000121839.73
7.Frouke BeeksmaDe Kikker44.28000034640.17
8.Loes WilligersZwemclub Eijsden41.90000123242.18FJ 1
9.Elsa BremerDZ&PC44.61000105042.18FJ 2
10.Julliette LeeuwisDWK45.26000142442.50
10.Lulu-May VerbeekOceanus43.06000095842.50
12.Lanaya van UffelenWVZ45.97000005842.64
13.Laura SetzStadskanaal42.45000013042.78
14.Simone van de KraatsDWK48.00000142043.97
15.Maartje BraamLZ 188648.14000091044.42
16.Gaby van DijkWVZNT000050644.84
17.Eline HulskerLZ 188654.00000245245.50
18.Selina DoldersumDeltasteur52.08000116245.76
19.Babet KanisDeltasteur49.49000021646.05
20.Simone GorrenNuenen48.55000174246.22
21.Quinta SistermansDe Columbiaan49.99000228248.34
22.Marianne KaterbargDe Kikker53.37000128248.52
23.Anouk Scholte LubberinkDe Dinkel56.01000220649.02
24.Bente KoelemeijZaanstad (SG)53.65000170849.23
25.Lotte ZwolsmanOceanus50.38000096049.54
26.Merel PantekoekMNC Dordrecht48.00000136449.73
27.Amber BergmanDe Dinkel50.80000112651.61
28.Amy Lee WatsonLuctor et Emergo46.11000211853.08
29.Madelief de WitLuctor et Emergo47.93000021253.61
30.Marit van KootenVZC-E&P1:02.8000015421:02.05
31.Lisanne SeisingVZC-E&P1:05.4500020841:04.77
NGAnique van WesteropWVZ46.170000830


<< TOP >>
Programmanr. 4
07.03.2009 - 14:03
Jongens, 50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Thijs van WieringenDe Columbiaan33.30990057732.51
2.Toine WilligersZwemclub Eijsden35.43990215533.51
3.Justus YkemaVZC-E&P33.72990002934.23
4.Max KunzVZC-E&P39.17990040135.60
5.Robin DavidseLuctor et Emergo38.87990013136.14
6.Daan SommelingOceanus38.41990076736.26
7.Ruben GriffioenOceanus37.29990077136.28
8.Lauren NabDe Kikker39.85990002336.37
9.Doran PaapWVZ38.32000030136.82
10.Koendert KellnerDZ&PC39.48000023736.86
11.Stefan ReinderinkDZ&PC40.78990078737.67
12.Toon KoudijsDWK41.74000043338.15
13.Nick FraanjeDWK41.73990184138.77
14.Django KlosDe Dinkel37.36000059538.82
15.Dennis OrlikDeltasteur44.04000051939.18
16.Osama SahiLZ 188641.04000036740.04
17.Axel HanningStadskanaal39.20000070340.52
18.Rens MartensWVZ42.86990067940.75
19.Melvin van NassauMNC Dordrecht45.64990210341.13
20.Jesse KuiperDe Columbiaan49.34990108142.50
21.Tim KieftZaanstad (SG)44.84990192142.61
22.Reniet VastertDe Dinkel43.67990157942.89
23.Mika MathiaLuctor et Emergo42.80990108343.20
24.Sander GlazenburgStadskanaal44.02990038943.91
25.Raymond van UnenDeltasteur46.64000052345.39
26.Willem SmitMNC Dordrecht53.18000111346.29
27.Tim WassenaarZaanstad (SG)47.37990196946.40
28.Chiel de BoerLZ 188647.37990154747.54


<< TOP >>
Programmanr. 5
07.03.2009 - 14:11
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eelke RomanLZ 18861:14.6899003521:13.36
2.Laura SteggeDe Dinkel1:17.8299002621:14.18
3.Renee RoosenZwemclub Eijsden1:20.0099000741:18.48
4.Nikita van den OudenLuctor et Emergo1:19.2299006221:18.62
5.Eline HartogsNuenen1:17.9299013881:18.97
6.Simone KransDe Kikker1:22.9699007561:19.26
7.Senna LindenbergMNC Dordrecht1:25.6799007381:19.50
8.Katja KuijlaarsMNC Dordrecht1:20.4299000161:19.82
9.Ruby BelforDe Columbiaan1:24.5799003281:22.34
10.Iona van der ToornWVZ1:24.8299008841:23.69
11.Hinke GroosDZ&PC1:29.4899017681:24.58
12.Vera BosWVZ1:27.9599008861:25.57
13.Stefani BuenrostroDe Columbiaan1:34.8199013781:25.88
14.Wieke KoolDWK1:27.9699009501:26.33
15.Anouk van NoordOceanus1:26.6099012941:26.41
16.Laurette van der WoningDe Dinkel1:27.6099009741:26.52
17.Emma BosStadskanaal1:29.2299006581:27.47
18.Dana BosmanOceanus1:35.0999012961:31.26
19.Femke StevensZaanstad (SG)1:34.6999015461:33.06
20.Desiree RaveDeltasteur1:35.8999006101:35.06
21.Tessa FolkertsmaDZ&PC1:39.5599013221:36.09
22.Anna BruinsZaanstad (SG)1:45.2399019661:37.85
23.Romée PompStadskanaal1:37.9899007501:38.56
24.Amber van de KraatsVZC-E&P1:37.2099002361:38.64
25.Lotte ApeldoornDeltasteur1:40.0499006141:40.39
26.Lisa KorvingVZC-E&P1:40.0099003821:41.37
27.Kyara Tjin-a-LimLZ 18862:00.0099009961:43.82
28.Natasja van de KraatsDWK1:52.3699017861:47.51
DISKari van ZwolNuenen1:46.719902940VRA
AFGEMCharlotte de LooseLuctor et Emergo2:10.969903256


<< TOP >>
Programmanr. 6
07.03.2009 - 14:25
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tom LaarhuisDe Dinkel1:07.1998003091:06.58
2.Floris KotterinkWVZ1:09.4098001991:06.64
3.Sook WillemsenDWK1:10.3698009171:11.12
4.Dennis BougrimovMNC Dordrecht1:12.9298005651:11.39
5.Moukhlis SahiLZ 18861:12.3998000611:11.61
6.Bart SommelingOceanus1:12.8698007651:13.52
7.Gerko WilkensStadskanaal1:14.9698002611:15.36
8.Robin van GrolDe Kikker1:16.7698001291:15.37
9.Lex SandburgZaanstad (SG)1:16.4898006991:16.22
10.Tobias GeurtsNuenen1:17.8598011851:16.61
11.Leroy van OoijikVZC-E&P1:17.9498003611:17.64
12.Kaj HeckDe Columbiaan1:19.1198003451:18.13
13.Rens HoofsWVZ1:19.0898001611:19.34
14.Ricardo LaufferLuctor et Emergo1:18.9598011571:19.89
15.Bjarne DaenenDeltasteur1:22.7098006751:22.69
16.Niels van BeekVZC-E&P1:16.5098004091:24.30
17.Theo GroenewoudDZ&PC1:27.8298017371:25.22
18.Han HollanderDeltasteur1:26.0798006791:25.32
19.Yves-Maurice VorkOceanus1:27.2798005831:25.77
20.Jan van DonkersgoedDWK1:27.1698014311:26.26
20.Koen van KanMNC Dordrecht1:26.6698013671:26.26
22.Stijn DoesDe Columbiaan1:29.2898003191:30.51
23.Marciano WolfsZwemclub Eijsden1:36.4198033951:31.30
24.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:36.5598018431:33.00
25.Stefan WilligersZwemclub Eijsden1:35.4198032131:33.06
26.Tim HatzmannStadskanaal1:39.8098011291:37.83
27.Job BoersmaDe Dinkel1:56.0198035971:43.24
28.Rahman TataevNuenen2:04.9198032471:54.65


<< TOP >>
Programmanr. 7
07.03.2009 - 14:37
Meisjes, 3 x 50m rugslag25m min.3; 50m min.4; 75m min.5
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.DZ&PC 1DZ&PC2:17.282:05.19
Janny Groos
Naomi Rozema
00
99
Nynke Klokman98
2.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht2:19.582:07.83
Zoë van Gool
Fabienne IJsselstein
00
99
Lilly de Wit98
3.DWK 1DWK2:20.512:08.03
Alieke van der Meer
Elaine Hoekzema
00
99
Rosanne Leeuwis98
4.Oceanus 1Oceanus2:16.542:09.54
Lianne Bouwmeester
Dana Bosman
00
99
Michelle Meulenbroek98
5.De Dinkel 1De Dinkel2:13.632:12.83
Maaike Masselink
Laura Stegge
00
99
Laurie Aarninkhof98
6.WVZ 1WVZ2:19.842:15.95
Anique van Westerop
Julia Hazenberg
00
99
Diana van Halm Braam98
7.Stadskanaal 1Stadskanaal2:21.552:16.73
Laura Setz
Roos van Houten
00
99
Inge Wubs98
8.LZ 1886 1LZ 18862:31.062:17.07
Door van Eeden
Nina van Maarle
00
99
Julia Minnema98
9.Deltasteur 1Deltasteur2:27.112:18.93
Elma Leusink
Desiree Rave
00
99
Maaike Doornwaard98
10.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo2:21.772:21.18
Amy Lee Watson
Shanice Beekman
00
99
Lisa Davidse98
11.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:29.972:23.20
Sterre Kooman
Regina van 't Veer
00
99
Kelsey Okkers98
12.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:26.912:24.51
Amber Kerkhofs
Manon Herben
00
99
Celine Kerkhofs98
13.Nuenen 1Nuenen2:25.462:26.52
Frederiek Geurts
Erica Schoenmakers
00
99
Rosalie Derks98
14.De Kikker 1De Kikker2:37.022:38.69
Marianne Katerbarg
Simone Krans
00
99
Annemiek van Oenen98
15.VZC-E&P 1VZC-E&P3:09.842:57.38
Marit van Kooten
Lisa Korving
00
99
Remee van den Berg98
DISDe Columbiaan 1De Columbiaan2:21.502:15.51RD
RD 3e zwemmer
Sophie 't Hart
Ruby Belfor
00
99
Marijn Brehler98


<< TOP >>
Programmanr. 8
07.03.2009 - 14:48
Jongens, 3 x 50m rugslag25m min. 3+4; 50m min.5; 75m min.6
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel1:58.101:51.76
Django Klos
Tom Laarhuis
00
98
Luuk Hendriksen97
2.WVZ 1WVZ2:03.281:59.33
Doran Paap
Jelmer Lankhorst
00
98
Krijn de Kievit97
2.Deltasteur 1Deltasteur2:12.311:59.33
Ludo van de Brink
Leroy Albers
99
98
Max Ceuninck van Capelle97
4.DWK 1DWK2:23.222:04.07
Nick Fraanje
Rens Koudijs
99
98
Nino Sieling97
5.De Columbiaan 1De Columbiaan2:07.522:05.79
Daniel van Vliet
Kaj Heck
99
98
Maarten Berg97
6.DZ&PC 1DZ&PC2:16.512:13.54
Jan-Arnoud Melse
Aron Visser
99
98
Kevin Rozema97
7.De Kikker 1De Kikker2:14.432:15.64
Maik Huser
Robin van Grol
99
98
Thomas Nevels97
8.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht2:29.932:16.26
Liam van Gool
Max Middelkoop
00
98
Virgill vd Heij97
9.Nuenen 1Nuenen2:26.672:16.61
Koen Woensdregt
Jelle de Wind
99
98
Alain Vogels97
10.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:18.872:18.48
Toine Willigers
Raoul van Lijf
99
98
Stan Ceha97
11.VZC-E&P 1VZC-E&P2:26.952:20.08
Robert Schinkel
Niels van Beek
99
98
Rick Paardekooper97
12.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:35.692:21.07
Daan in de Braekt
Jurriaan van der Struijk
99
98
Justin Spaans97
13.Stadskanaal 1Stadskanaal2:19.792:22.40
Peter van Nieff
Rik Liefheid
99
98
Kevin Bijkerk97
14.LZ 1886 1LZ 18862:30.052:22.76
Chiel de Boer
Thomas Wojcik
99
98
Dion de Mooy97
DISOceanus 1Oceanus2:16.282:23.67RH
RH 3e zwemmer
Daan Sommeling
Bart Sommeling
99
98
Erik Husemeier97
DISLuctor et Emergo 1Luctor et Emergo2:40.322:25.02RH
RH 3e zwemmer
Mika Mathia
Geurt Schwitter
99
98
Christian Pavic97


<< TOP >>
Programmanr. 9
07.03.2009 - 14:59
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Hinke OosterhoffLuctor et Emergo1:10.3698012961:08.69
2.Audrey BamsZwemclub Eijsden1:07.2398037001:09.08
3.Brigitte SleekingMNC Dordrecht1:11.4398006161:11.98
4.Elles TijinkDe Dinkel1:14.2398004081:12.92
5.Anouk van NellestijnDWK1:12.7598003661:13.27
6.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht1:13.6098013201:13.59
7.Elise van ManenDe Columbiaan1:15.6098016761:14.02
8.Myrle SchoonesNuenen1:12.9298002061:14.16
9.Nynke KlokmanDZ&PC1:23.4798014241:14.47
10.Lara BinkLZ 18861:15.7098000761:15.01
11.Linda NoordDZ&PC1:26.9498004541:17.73
12.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:16.6498010641:17.74
13.Melina KnolZaanstad (SG)1:19.9298022321:17.97
14.Lobke SchoonderbeekVZC-E&P1:18.3998020701:17.98
15.Suzanne HospersDe Kikker1:19.5998018321:18.57
16.Mirjam de RaadDeltasteur1:19.3698007941:18.72
17.Annick van der KraatsDe Dinkel1:21.1098008081:20.01
18.Diana van Halm BraamWVZ1:18.8498007881:20.57
19.Cheryl ZethofOceanus1:24.2898013141:21.33
20.Lara KlutsLZ 18861:18.6598031101:21.58
21.Julia VroolandDeltasteur1:26.3298014781:21.90
22.Inge WubsStadskanaal1:26.4698030441:23.11
23.Marloes van der VliesLuctor et Emergo1:34.2598027841:23.60
24.Lisette GroeneveldDWK1:30.6198019721:24.24
25.Vera MartensWVZ1:24.2098015721:24.36
26.Julia van der AStadskanaal1:29.0698000721:25.86
27.Emma LentingOceanus1:25.2998024121:27.95
28.Iris BroekmannDe Kikker1:35.6998019501:31.71
29.Leonie PachenZwemclub Eijsden1:50.4698030621:34.92
30.Francine SimonsDe Columbiaan1:52.9998039581:36.99
31.Fleur van de KoolwijkNuenen1:47.0398043141:46.13
NGManon van de WeerdhofVZC-E&P1:54.559804286


<< TOP >>
Programmanr. 10
07.03.2009 - 15:14
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Casper ZwierLuctor et Emergo1:06.1697013551:05.96
2.Sam HeckDe Columbiaan1:06.6497007791:06.48
3.Justin DoldersumDeltasteur1:07.6097004931:07.30
4.Krijn de KievitWVZ1:10.1097002771:07.95
5.Maurice van der PloegDe Kikker1:08.1897003051:08.00
6.Rick de MercadoOceanus1:07.6797006731:08.40
7.Jorn SteenbergenDZ&PC1:12.2797000391:09.49
8.Luuk HendriksenDe Dinkel1:09.7097002691:09.87
9.Bart KorsDeltasteur1:09.6497008651:09.89
10.Dion de MooyLZ 18861:10.9797018031:10.10
11.Toby van WijngaardenWVZ1:16.9797005911:14.00
12.Mike FraanjeDWK1:15.9797018471:15.80
13.Joeri PhaffNuenen1:15.3597010991:17.07
14.Joost van der PijlStadskanaal1:19.3797001711:17.70
15.Jeroen SchellingNuenen1:19.7397018371:17.76
16.Brian vd BovenkampVZC-E&P1:19.7097012231:18.72
17.Chris DekkerZaanstad (SG)1:21.9297009151:20.83FJ 1
18.Koen de JongZaanstad (SG)1:23.9997003471:20.83FJ 2
19.Sven ClaessensZwemclub Eijsden1:21.2897002131:24.36
20.Jurre StammesDWK1:21.1797018431:26.01
21.David SalmanDe Columbiaan1:29.3097030631:27.11
22.Matthijs GroenMNC Dordrecht1:36.5797009571:29.57
23.Mike van de BovenkampVZC-E&P1:27.3297033511:29.86
DISJille v/d WeerdDZ&PC1:32.189702727AA


<< TOP >>
Programmanr. 11
07.03.2009 - 15:25
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marrit SteenbergenDZ&PC1:30.7400000861:29.10
2.Marieke van der MeerDe Columbiaan1:34.5000001621:34.42
3.Julia BarkhuisStadskanaal1:38.7200001321:37.38
4.Lianne BouwmeesterOceanus1:54.8300009561:38.91
5.Amber KerkhofsZwemclub Eijsden1:48.4200000741:41.07
6.Lanaya van UffelenWVZNT00000581:42.51
7.Tatum ReppelMNC Dordrecht1:41.2900012181:42.60
8.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:54.1200007261:42.86
9.Alieke van der MeerDWK2:05.4200014221:46.59
10.Maartje BraamLZ 18862:00.5200009101:49.89
11.Jola NoyaDeltasteur1:55.1400005171:52.94
12.Loes WilligersZwemclub Eijsden1:56.0000012321:54.16
13.Lotte ZwolsmanOceanus2:02.7000009601:56.12
14.Anique van WesteropWVZ1:45.0000008301:58.54
15.Zoë van GoolMNC Dordrecht2:11.3300009642:00.04
16.Bente KoelemeijZaanstad (SG)2:10.3900017082:03.54
17.Amber BergmanDe Dinkel2:15.0100011262:05.39
18.Elma LeusinkDeltasteur1:55.5800013942:07.02
DISElsa BremerDZ&PC1:54.6800010501:44.49SK
DISJulliette LeeuwisDWK1:38.3000014241:53.17VD+RH
DISQuinta SistermansDe ColumbiaanNT00022821:53.82VD+VC
DISSimone GorrenNuenen1:59.9000017421:58.96
RH+RF+SL
DISEline HulskerLZ 18862:10.0000024522:00.45SJ
DISQuinty van GemertLuctor et Emergo2:04.2500021162:04.51VG
DISAnouk Scholte LubberinkDe Dinkel2:15.0100022062:08.16SD
DISMadelief de WitLuctor et Emergo1:59.0300002122:09.76VC
NGGaby van DijkWVZ1:55.000000506


<< TOP >>
Programmanr. 12
07.03.2009 - 15:41
Jongens, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Thijs van WieringenDe Columbiaan1:24.0699005771:24.87
2.Toine WilligersZwemclub Eijsden1:28.3499021551:27.86
3.Justus YkemaVZC-E&P1:28.7099000291:28.07
4.Ruben GriffioenOceanus1:32.7199007711:32.16
5.Peter van NieffStadskanaal1:34.4899000671:32.20
6.Max KunzVZC-E&P1:35.6499004011:33.12
7.Maik HuserDe Kikker1:33.7099002651:33.54
8.Björn van der VeldeDe Dinkel1:33.2999002391:33.89
9.Robin DavidseLuctor et Emergo1:40.5199001311:35.18
10.Stefan ReinderinkDZ&PC1:39.2799007871:35.77
11.Doran PaapWVZ1:41.0600003011:35.92
12.Dennis OrlikDeltasteur1:43.8200005191:37.13
13.Jens IngelseLuctor et Emergo1:45.1299015331:41.53
14.Toon KoudijsDWK1:47.2900004331:41.58
15.Lucas VersendaalDWK1:49.0499018471:42.24
16.Jurre KeupinkDe Dinkel1:55.5499002371:48.22
17.Ludo van de BrinkDeltasteur1:50.2099009491:49.82
18.Jan-Arnoud MelseDZ&PC1:41.7399007851:50.45
19.Floris BoendermakerLZ 18861:50.0099026191:51.45
20.Tim KieftZaanstad (SG)1:49.8899019211:52.70
21.Nick BontjeDe Columbiaan2:04.3600001411:56.14
DISDennis WeeningOceanus1:33.2700008151:29.20RF
DISBernard RivardWVZ1:48.7600000451:42.98RH
DISOsama SahiLZ 18861:47.8200003671:44.42VE
DISMelvin van NassauMNC Dordrecht1:52.4299021031:44.48SK
DISTim WassenaarZaanstad (SG)1:58.2999019691:55.02VC


<< TOP >>
Programmanr. 13
07.03.2009 - 15:55
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eelke RomanLZ 18861:29.5499003521:25.54
2.Nikita van den OudenLuctor et Emergo1:30.0599006221:28.64
3.Laura SteggeDe Dinkel1:36.0299002621:29.80
4.Katja KuijlaarsMNC Dordrecht1:31.7099000161:30.56
5.Simone KransDe Kikker1:36.2999007561:30.71
6.Isabel van der BoorMNC Dordrecht1:35.9899009161:31.06
7.Renee RoosenZwemclub Eijsden1:31.4599000741:31.72FJ 1
8.Ruby BelforDe Columbiaan1:35.1999003281:31.72FJ 2
9.Naomi RozemaDZ&PC1:39.4099011941:32.42
10.Anouk van NoordOceanus1:36.9999012941:33.43
11.Emma BosStadskanaal1:37.5199006581:33.73
12.Julia HazenbergWVZNT99003841:34.38
13.Iona van der ToornWVZ1:37.1199008841:35.66
14.Wieke KoolDWK1:39.1099009501:36.06
15.Dana BosmanOceanus1:50.4099012961:40.44
16.Femke StevensZaanstad (SG)1:40.2899015461:40.67
17.Laura RolinkDe Dinkel1:41.1499020181:40.89
18.Simone SlootbeekDe Columbiaan1:38.2699027801:44.36
19.Kirsten WesterhuisDZ&PC1:49.7099013201:47.46
20.Selina SpeldeStadskanaal2:00.9699004961:47.52
21.Desiree RaveDeltasteur1:54.3099006101:47.74
22.Lisa KorvingVZC-E&P1:55.7299003821:51.23
23.Kari van ZwolNuenen1:59.9099029401:57.39
24.Cathy AelbersDWK1:59.1699026281:58.56
DISErica SchoenmakersNuenen1:32.5799008561:31.04VH
DISNina van MaarleLZ 18861:50.0099033701:41.32SL
DISLotte ApeldoornDeltasteur2:05.8599006141:49.64VB
DISAnna BruinsZaanstad (SG)1:54.8799019661:49.81SL
AFGEMCharlotte de LooseLuctor et Emergo2:20.289903256
NGVera BosWVZ1:37.809900886


<< TOP >>
Programmanr. 14
07.03.2009 - 16:09
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Floris KotterinkWVZ1:21.4798001991:16.16
2.Tom LaarhuisDe Dinkel1:20.3298003091:18.53
3.Sook WillemsenDWK1:26.6598009171:22.66
4.Lex SandburgZaanstad (SG)1:28.2798006991:24.81
5.Dennis BougrimovMNC Dordrecht1:25.0598005651:25.13
6.Moukhlis SahiLZ 18861:26.7698000611:25.67
7.Jonne SchaafsmaWVZ1:29.4398007451:26.76FJ 1
8.Bart SommelingOceanus1:29.4298007651:26.76FJ 2
9.Calvin JongeleenDe Columbiaan1:27.7098001391:27.04
10.Sander KirillovaOceanus1:28.8998001211:28.34
11.Gerko WilkensStadskanaal1:28.8498002611:28.48
12.Rik LiefheidStadskanaal1:32.9998011311:29.02
13.Robin van GrolDe Kikker1:29.5698001291:29.07
14.Ricardo LaufferLuctor et Emergo1:33.7998011571:30.35
15.Tobias GeurtsNuenen1:32.8098011851:30.62
16.Theo GroenewoudDZ&PC1:39.4098017371:30.63
17.Leroy van OoijikVZC-E&P1:36.9498003611:30.76
18.Bjarne DaenenDeltasteur1:38.7098006751:33.36
19.Stijn GeelenMNC Dordrecht1:41.8098013631:34.34
20.Niels van BeekVZC-E&P1:35.7998004091:35.89
21.Raoul van LijfZwemclub Eijsden1:48.3998022711:39.32
22.Stijn DoesDe Columbiaan1:44.9498003191:41.28
23.Rens KoudijsDWK1:35.1698022571:41.45
24.Stefan WilligersZwemclub Eijsden1:47.5198032131:47.20
DISLeroy AlbersDeltasteur1:35.2398005151:34.20RH
DISNiels LoomansNuenen1:49.3498032451:40.54SD
DISSander SchleeperZaanstad (SG)1:45.1198018431:43.89RH


<< TOP >>
Programmanr. 15
07.03.2009 - 16:22
Meisjes, 3 x 50m vlinderslag25m min.3; 50m min.4; 75m min.5
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.LZ 1886 1LZ 18862:21.052:04.57
Maartje Braam
Eelke Roman
00
99
Lara Bink98
2.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht2:11.502:05.29
Tatum Reppel
Fabienne IJsselstein
00
99
Kim Busch98
3.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:15.122:09.57
Kirsten Theunissen
Renee Roosen
00
99
Audrey Bams98
4.DWK 1DWK2:21.692:11.84
Rianne Bouw
Elaine Hoekzema
00
99
Anouk van Nellestijn98
5.DZ&PC 1DZ&PC2:12.062:13.86
Marrit Steenbergen
Hinke Groos
00
99
Marlies v/d Brug98
6.WVZ 1WVZ2:23.292:15.37
Lanaya van Uffelen
Vera Bos
00
99
Diana van Halm Braam98
7.De Columbiaan 1De Columbiaan2:13.402:16.10
Marieke van der Meer
Daphne Heemskerk
00
99
Elise van Manen98
8.Stadskanaal 1Stadskanaal2:35.242:23.08
Julia Barkhuis
Emma Bos
00
99
Marieke Klijnstra98
9.Deltasteur 1Deltasteur2:42.952:33.48
Selina Doldersum
Kelly Bosman
00
99
Mirjam de Raad98
DISNuenen 1Nuenen2:14.412:12.46VB
VB 1e zwemmer
Simone Gorren
Eline Hartogs
00
99
Myrle Schoones98
DISLuctor et Emergo 1Luctor et Emergo2:12.292:14.27VC
VC 1e zwemmer
Quinty van Gemert
Nikita van den Ouden
00
99
Hinke Oosterhoff98
DISDe Dinkel 1De Dinkel2:17.732:20.37VC
VC 1e zwemmer
Amber Bergman
Isabel Nibourg
00
99
Emma Weustink98
DISOceanus 1Oceanus2:24.592:20.57VG
VG 1e zwemmer
Lulu-May Verbeek
Anouk van Noord
00
99
Emma Lenting98
DISZaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:36.152:22.67VD
VD 1e zwemmer
Sterre Kooman
Regina van 't Veer
00
99
Skye Tomie Doerk98


<< TOP >>
Programmanr. 16
07.03.2009 - 16:32
Jongens, 3 x 50m vlinderslag25m min. 3+4; 50m min.5; 75m min.6
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.WVZ 1WVZ2:09.621:57.57
Bernard Rivard
Floris Kotterink
00
98
Toby van Wijngaarden97
2.De Dinkel 1De Dinkel2:02.291:58.95
Björn van der Velde
Mart Kortman
99
98
Luuk Hendriksen97
3.Stadskanaal 1Stadskanaal2:11.422:01.04
Peter van Nieff
Gerko Wilkens
99
98
Joost van der Pijl97
4.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo2:02.502:01.43
Robin Davidse
Ricardo Lauffer
99
98
Casper Zwier97
5.Oceanus 1Oceanus2:02.332:04.57
Dennis Weening
Sander Kirillova
00
98
Rick de Mercado97
6.DWK 1DWK2:17.692:06.86
Toon Koudijs
Jan van Donkersgoed
00
98
Mike Fraanje97
7.De Kikker 1De Kikker2:03.872:06.95
Maik Huser
Beeke Beeksma
99
98
Maurice van der Ploeg97
8.DZ&PC 1DZ&PC2:12.302:07.42
Freek-Jan Melse
Aron Visser
00
98
Jorn Steenbergen97
9.Deltasteur 1Deltasteur2:23.832:09.33
Ludo van de Brink
Leroy Albers
99
98
Justin Doldersum97
10.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht2:12.232:11.06
Melvin van Nassau
Dennis Bougrimov
99
98
Virgill vd Heij97
11.De Columbiaan 1De Columbiaan2:04.472:11.20
Thijs van Wieringen
Calvin Jongeleen
99
98
Maarten Berg97
12.VZC-E&P 1VZC-E&P2:10.732:13.89
Justus Ykema
Leroy van Ooijik
99
98
Brian vd Bovenkamp97
DISLZ 1886 1LZ 18862:13.792:10.35VD
VD 1e zwemmer
Osama Sahi
Moukhlis Sahi
00
98
Moemen Badawi97
DISZaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:26.842:16.92VC
VC 2e zwemmer
Daan in de Braekt
Jurriaan van der Struijk
99
98
Jelle Schelvis97
DISZwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:33.922:33.82VE
VEb3e zwemmer
Timo Warnier
Marciano Wolfs
99
98
Sven Claessens97


<< TOP >>
Programmanr. 17
07.03.2009 - 16:42
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elise van ManenDe Columbiaan1:23.2898016761:22.27
2.Brigitte SleekingMNC Dordrecht1:21.8398006161:23.66
3.Hinke OosterhoffLuctor et Emergo1:26.2598012961:23.86
4.Lilly de WitMNC Dordrecht1:27.3698034981:24.11
5.Audrey BamsZwemclub Eijsden1:22.4898037001:25.02
6.Rosanne LeeuwisDWK1:26.6498019741:25.33
7.Lobke SchoonderbeekVZC-E&P1:28.8898020701:25.47
8.Elles TijinkDe Dinkel1:26.2398004081:25.73
9.Michelle MeulenbroekOceanus1:29.1798011341:25.80
10.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:23.7298010641:26.30
11.Brighid van UffelenWVZ1:32.0498003101:26.89
12.Nynke KlokmanDZ&PC1:30.2598014241:27.78
13.Maaike DoornwaardDeltasteur1:28.5498002641:28.34
14.Myrle SchoonesNuenen1:27.4598002061:28.48
15.Myrthe VreeswijkLZ 18861:28.8698000781:28.57
16.Melina KnolZaanstad (SG)1:27.3298022321:29.29
17.Julia WeustinkDe Dinkel1:33.0798011801:29.51
18.Linda NoordDZ&PC1:35.3998004541:31.32
19.Julia MinnemaLZ 18861:36.3898012941:31.77
20.Myrthe de JongWVZ1:33.7298002441:32.02
21.Mirjam de RaadDeltasteur1:31.3298007941:32.86
22.Suzanne HospersDe Kikker1:33.1098018321:33.75
23.Marloes van der VliesLuctor et Emergo1:43.3998027841:34.96FJ 1
24.Celine SchoenmakerDWK1:38.8698019761:34.96FJ 2
25.Ageeth DekkerStadskanaal1:34.6798021801:35.90
26.Fenja van der WoldeStadskanaal1:34.9298001321:38.07
27.Louisa SistermansDe Columbiaan1:59.0998034341:39.34
DISSuzanne HoboOceanus1:36.5498024081:33.79SK
DISIris BroekmannDe Kikker1:42.8398019501:40.10RH
DISRenee FrijnsZwemclub Eijsden1:41.3698018301:43.64SK+VC
DISFleur van de KoolwijkNuenen1:55.0098043141:55.99
SD+VC+VD
DISRemee van den BergVZC-E&P1:58.7498035701:59.02SD+VC


<< TOP >>
Programmanr. 18
07.03.2009 - 16:58
Jongens, 100m wisselslagMinioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Justin DoldersumDeltasteur1:19.8997004931:18.25
2.Max Ceuninck van CapelleDeltasteur1:21.3297012031:19.04
3.Krijn de KievitWVZ1:20.7897002771:19.88
4.Jorn SteenbergenDZ&PC1:19.6697000391:19.89
5.Sam HeckDe Columbiaan1:20.3997007791:20.52
6.Casper ZwierLuctor et Emergo1:18.3897013551:20.96
7.Maurice van der PloegDe Kikker1:21.8097003051:21.21
8.Dion de MooyLZ 18861:24.2497018031:22.07
9.Toby van WijngaardenWVZ1:23.6697005911:22.63
10.Fedde BeukersDe Dinkel1:22.5997010071:22.70
11.Rick de MercadoOceanus1:25.7497006731:24.42
12.Mike FraanjeDWK1:27.3697018471:24.81
13.Brian vd BovenkampVZC-E&P1:27.3797012231:25.36
14.Nino SielingDWK1:28.5197018451:27.08
15.Alain VogelsNuenen1:55.0097018351:28.39
16.Joeri PhaffNuenen1:30.0097010991:29.76
17.Chris DekkerZaanstad (SG)1:29.6797009151:29.78
18.Ryan SnelderwaardZaanstad (SG)1:31.9197012351:30.54
19.Virgill vd HeijMNC Dordrecht1:35.5697015651:33.67
20.Sven ClaessensZwemclub Eijsden1:34.0097002131:34.43
21.Mike van de BovenkampVZC-E&P1:47.6697033511:47.84
DISJoost van der PijlStadskanaal1:25.2597001711:26.71SK
DISKevin RozemaDZ&PC1:36.4897014511:35.41SK
DISDavid SalmanDe Columbiaan1:48.9497030631:37.20SD


<< TOP >>
Programmanr. 19
07.03.2009 - 17:11
Alle, 6 x 25m vrije slagjongens min.3 en 4,5,6 en meisjes min.3,4,5
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan1:52.841:40.26
Daniel van Vliet
Sophie 't Hart
Marijn Brehler
99
00
98
Stefani Buenrostro
Maarten Berg
Kaj Heck
99
97
98
2.De Dinkel 1De Dinkel1:53.221:40.39
Maaike Masselink
Django Klos
Isabel Nibourg
00
00
99
Mart Kortman
Elles Tijink
Fedde Beukers
98
98
97
3.WVZ 1WVZ1:50.921:40.79
Gaby van Dijk
Rens Martens
Iona van der Toorn
00
99
99
Jelmer Lankhorst
Myrthe de Jong
Jordan Langenberg
98
98
97
4.Stadskanaal 1Stadskanaal1:51.601:43.57
Axel Hanning
Rik Liefheid
Kevin Bijkerk
00
98
97
Fenja van der Wolde
Marieke Klijnstra
Julia van der A
98
98
98
5.Oceanus 1Oceanus2:02.201:43.70
Erik Husemeier
Fabienne Vork
Yves-Maurice Vork
97
99
98
Cheryl Zethof
Ruben Griffioen
Suzanne Hobo
98
99
98
6.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo2:08.571:44.53
Amy Lee Watson
Jens Ingelse
Shanice Beekman
00
99
99
Geurt Schwitter
Lisa Davidse
Christian Pavic
98
98
97
7.DWK 1DWK1:55.411:45.48
Nick Fraanje
Simone van de Kraats
Rens Koudijs
99
00
98
Wieke Kool
Nino Sieling
Rosanne Leeuwis
99
97
98
8.Deltasteur 1Deltasteur1:52.121:46.22
Babet Kanis
Lotte Apeldoorn
Julia Vrooland
00
99
98
Raymond van Unen
Han Hollander
Bart Kors
00
98
97
9.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:04.371:46.47
Lieke Rogge
Tim Kieft
Femke Stevens
00
99
99
Lex Sandburg
Fleur Bonkerk
Koen de Jong
98
98
97
10.DZ&PC 1DZ&PC1:53.041:47.76
Elsa Bremer
Freek-Jan Melse
Naomi Rozema
00
00
99
Aron Visser
Marlies v/d Brug
Jelmer de Groot
98
98
97
11.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden1:58.501:48.98
Kirsten Theunissen
Timo Warnier
Manon Herben
00
99
99
Stefan Willigers
Jacqueline Charpentier
Stan Ceha
98
98
97
12.De Kikker 1De Kikker1:59.001:50.86
Lauren Nab
Beeke Beeksma
Thomas Nevels
99
98
97
Frouke Beeksma
Karolien Nevels
Annemiek van Oenen
00
99
98
13.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht1:54.821:51.25
Willem Smit
Max Middelkoop
Matthijs Groen
00
98
97
Merel Pantekoek
Senna Lindenberg
Sanne Advocaat
00
99
98
14.LZ 1886 1LZ 18861:58.001:51.63
Door van Eeden
Floris Boendermaker
Nina van Maarle
00
99
99
Thomas Wojcik
Eva Zekveld
Moemen Badawi
98
98
97
15.Nuenen 1Nuenen2:04.411:55.61
Koen Woensdregt
Frederiek Geurts
Tobias Geurts
99
00
98
Eline Hartogs
Jeroen Schelling
Rosalie Derks
99
97
98
16.VZC-E&P 1VZC-E&P2:10.972:00.84
Max Kunz
Lisanne Seising
Ruben Nap
99
00
98
Amber van de Kraats
Rick Paardekooper
Remee van den Berg
99
97
98