Nr. 60. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 61. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 62. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 63. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 64. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 65. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 66. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4
Nr. 67. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 2
Nr. 68. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 3
Nr. 69. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 70. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 71. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 72. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 73. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 74. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 75. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 76. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 77. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4
Nr. 78. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 79. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 80. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 81. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 1
Nr. 82. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 2
Nr. 83. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 3
Nr. 84. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 4
Nr. 85. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 86. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 87. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2009
Dordrecht, 30.1. - 1.2.2009


5 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2009 dag 3 sessie 501.02.2009 - 9:00


Programmanr. 60
01.02.2009
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Lisanne van AvezaathTriVia1:22.6297013041:19.33A38.111:19.33
Kamp. Record Junioren 1
2.Marre ZandringaOrca1:22.4197011361:24.15D40.061:24.15
3.Annelotte MulderDe Columbiaan1:25.4997013481:24.34D39.851:24.34
4.Manon FriskesDe IJsselmeeuwen1:26.6697015661:24.50D39.451:24.50
5.Joelle GeertsPoseidon'561:27.2097002061:24.58E39.781:24.58
6.Amke BruijnzeelDe Schelde1:25.4197011781:26.13E40.191:26.13
7.Johnny Mae HauserZaanstad (SG)1:25.9597006821:26.20E39.991:26.20
8.Melissa van HoutsAqua-Novio'941:26.2497001821:26.56E41.901:26.56
9.Anoeska van de KraatsDWK1:24.8697012841:26.64E40.981:26.64
10.Elishia SinkiewiczZON/S&S1:26.4097021101:27.07E39.931:27.07
11.Eline van de VenHeldense Zwemvereniging1:26.2397026641:27.27E41.301:27.27
12.Maaike van VeenDedemsvaart-AC1:28.6597002921:27.62E41.171:27.62
13.Anouk KnippersDe Dinkel1:27.6397006021:28.00E41.551:28.00
14.Manon KloostermanDe Bevelanders1:26.6897020821:30.21F41.931:30.21


<< TOP >>
Programmanr. 61
01.02.2009
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Kristel HormannDe Spatters1:17.5096010841:17.33B36.531:17.33
2.Amber RuigZaanstad (SG)1:16.5196032401:18.01C36.611:18.01
3.Savannah LeenheerDe Stormvogel1:19.5496030721:18.58C37.451:18.58
4.Romy HoogendijkLuctor et Emergo1:19.0496012581:19.95D37.571:19.95
5.Carina KleesWVZ1:21.4296026801:20.80D38.171:20.80
6.Sabine van den HoevenDe Veene1:21.0296000141:21.08D38.441:21.08
7.Breanne LensinkLivo1:20.4896002401:21.26E38.151:21.26
8.Maaike de WaardDe Zeehond'731:23.2696006041:21.81E38.671:21.81
9.Celine HoogendijkVlaardingen1:23.7296015961:22.68E38.171:22.68
10.Helen KleinnibbelinkLivo1:23.4196041121:22.94E39.251:22.94
11.Bojoura SpaargarenOceanus1:23.1096012701:23.74E39.511:23.74
12.Nicole BennisWVZ1:23.5396004701:23.80E39.471:23.80
13.Samantha DiphoornDedemsvaart-AC1:24.8996003181:24.52E39.411:24.52
14.Nikki HabersZeester-Meerval1:23.1996005941:24.90E39.771:24.90
15.Jennifer StamDe Futen1:24.9896028901:25.24F40.931:25.24
16.Lindsey ReijsooRapido '821:24.6796030781:25.50F40.541:25.50
17.Nicky DeijlZOB'661:25.0896013601:26.38F40.451:26.38
18.Lesley HarlaarMNC Dordrecht1:24.5496016501:26.51F41.351:26.51
19.Tulany de WildeDe Stormvogel1:23.8996010021:26.95F41.101:26.95
20.Rosanne van WierstEiffel Swimmers PSV1:25.3296002341:27.92*F41.431:27.92
21.Sanne van der MeerDe Columbiaan1:24.5496016481:28.27F41.921:28.27
22.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:25.3696001121:28.70F41.771:28.70
23.Larissa GelderlandKoewacht1:24.0796004761:28.97F40.911:28.97
NGVeronique van der VeldeDe Dinkel1:24.929601740


<< TOP >>
Programmanr. 62
01.02.2009
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Lin he YuPoseidon'561:18.0095009241:16.79C36.071:16.79
2.Sylvia DikTriVia1:20.5195010641:17.58D36.831:17.58
3.Helena LaZwemvereniging Hoorn1:18.8995021341:18.54*D36.741:18.54
4.Liset JansenDe Columbiaan1:20.9695004181:18.81D36.781:18.81
5.Lianne SlagterWWV1:20.1195009401:19.00D37.671:19.00
6.Milou TjoonkDe Berkelduikers1:20.1195041701:19.47E37.171:19.47
7.Eline van der PlasHellas-Glana1:21.0895008661:20.84E37.521:20.84
8.Jessie SmedingOrca1:21.2395045281:20.90E38.361:20.90
9.Iris HartmanDe Pinquin1:21.2995026541:21.85E38.641:21.85
10.Liza SalverdaOrca1:20.8595005701:22.80F39.371:22.80
11.Cecily SadowskiAquapoldro1:20.0395001881:25.17F38.381:25.17


<< TOP >>
Programmanr. 63
01.02.2009
Jongens, 100m vrije slagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Niels KemperinkOZ&PC1:01.36960000559.96D28.7459.96
2.Yamiko SteenhoekZOB'661:02.2196009871:00.91D28.161:00.91
3.Twan BootAZ&PC1:01.5396012011:01.33E29.991:01.33
4.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn1:02.8896007451:01.41E29.541:01.41
5.Laurent BamsZwemclub Eijsden1:02.3696001931:01.56E29.291:01.56
6.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV1:01.7396004271:01.62E29.651:01.62
7.Valentijn StolkDe Fuut1:02.6496015631:01.68E29.471:01.68
7.Bjorn ScherbeijnScheldestroom1:01.6096003491:01.68E29.291:01.68
9.Greg l' AmiDe Columbiaan1:03.2696001011:01.80E29.821:01.80
10.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV1:01.7396010071:02.19E30.051:02.19
11.Max GuthmanDe Dolfijn1:02.2696033171:02.64E30.141:02.64
12.Yoran KlosDe Dinkel1:04.1096004811:04.16F31.041:04.16
13.Ramon VerhulstHieronymus1:02.9896017511:04.24F31.221:04.24
14.Tim FurerAqua-Novio'941:02.7596000871:04.37htF30.571:04.37
15.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:04.0196011851:04.45F30.801:04.45
16.Philip BamsZwemclub Eijsden1:04.0196001951:06.21F32.871:06.21


<< TOP >>
Programmanr. 64
01.02.2009
Jongens, 100m vrije slagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Daniel van der DeenBorger56.81950072155.93B27.2755.93
2.Jakub FoytlDES57.17950468756.17B26.9456.17
3.Ruben TolEd-Vo58.62950111957.26C27.6957.26
4.Dave HeshofWZ&PC Purmerend58.25950140357.40C27.7657.40
5.Jens KobesenStadskanaal58.86950011757.73D27.3657.73
6.Floris PolmanDedemsvaart-AC58.86950009358.12D27.6358.12
7.Yassine ManianiZwemlust/Utrecht(SG)58.73950175558.42D27.7558.42
8.Jonathan RozemaDZ&PC59.23950115758.79D27.6558.79
9.Mart TheunissenZC Valkenburg59.15950084359.08E28.5159.08
10.Marco BarkhuisStadskanaal1:01.43950027959.33E28.5559.33
11.Jeffrey ReijndersOceanus59.70950087759.44E28.4059.44
12.Milan GrünewaldTriVia1:00.67950075759.67E28.9159.67
13.Mitchel DoldersumDeltasteur1:00.82950116759.76E28.1759.76
14.Mike BravenboerPoseidon'561:00.37950029959.97E28.6159.97
15.Ties ElzermanDe Dolfijn1:00.08950216359.98E28.4759.98
15.Arthur van NoordenZC Valkenburg1:00.21950123959.98E28.9959.98
17.Damon PeperkampDe Dinkel59.6895011011:00.29E29.201:00.29
18.Job BoersmaDe Reuring1:00.6395011851:00.30E28.561:00.30
19.Sjors LieverstDAW-FINENZO1:01.6095013891:00.73E29.011:00.73
20.Jory WillemsenOctopus1:01.1795007471:00.85E28.981:00.85
21.Jeffrey BuddenbergDe Zeehond'731:00.2295022891:00.93E28.691:00.93
22.Stijn TemmenZVV1:00.0295040791:01.14E29.921:01.14
23.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen1:00.9795034271:01.17E28.771:01.17
23.Maikel MieropNDD1:01.5395039911:01.17E29.401:01.17
25.Andy OnderstalDe Dolfijn1:00.5295048891:01.33E29.031:01.33
26.Sem van LithAqua-Novio'941:00.7495018511:01.53E29.311:01.53
27.Levi HilbollingNova1:01.1395005931:01.87F28.791:01.87
NGMax de VoogtOne Team Swimming58.039502325


<< TOP >>
Programmanr. 65
01.02.2009
Jongens, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Jelle DerksenDWK53.71940001752.95A+25.3552.95
Kamp. Record Junioren 3
2.Ensger KotterinkE.ON-NZA54.31940339154.62B26.5754.62
3.Marciano LynchWVZ55.07940189355.27C26.7555.27
4.Stef HeijnekampTwente  (SG)55.07940166555.38C26.4855.38
5.Lester SnackersZC Valkenburg56.53940094755.87C27.1455.87
6.Bob DalmeijerLuctor et Emergo55.54940220356.04*C26.8056.04
7.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV55.98940391956.32D26.9056.32
8.Willem Kees RoosDe Vikings56.38940269356.36D27.0256.36
9.Tom BrouwersRZC56.49940202756.50D26.9856.50
10.Mike ter HorstNVA/HHC56.13940278556.60D26.8856.60
11.Jelle PeltzerZC Valkenburg57.74940377957.33D28.0857.33
12.Jacco DoestDWK58.07940071157.34D28.2157.34
13.Maiko PostmaDZ&PC58.25940096357.39D27.8057.39
14.Jorden TheijinkMaarkel59.68940032357.47E27.8057.47
15.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend57.75940091357.77E28.0657.77
16.Stefan TimmermansRZC57.67940301557.86E27.4057.86
17.Olivier NassWVZ57.63940293357.99E27.8357.99
18.Ivar van GinkelDWK58.60940002558.28E27.6258.28
19.Niels van Basten BatenburgHellas-Glana58.42940059358.53E27.9758.53
20.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen56.46940019558.67E27.9158.67
21.Tom van de PutteMNC Dordrecht57.84940262558.77E27.7058.77
22.Alex CatsburgMNC Dordrecht58.39940475358.80E28.8158.80
23.Erik NijholtDZ&PC58.93940134958.85E28.1758.85
24.Joey ten DoeschotOZ&PC59.84940014558.86E27.8758.86
25.Robert LigtenbergHet Ravijn58.88940156159.09E28.3959.09
26.Istvan SpaargarenOceanus59.02940119959.24E28.3759.24
27.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn59.45940095559.29E28.5159.29
28.Mark SchoutenEemsrobben59.98940517159.35E28.6759.35
29.Maarten MoormanDe Pinquin59.02940116159.41E28.4759.41
30.Michael van DamHPC58.86940150159.44E28.8559.44
31.Jacques JournéeDe Dinkel59.81940051359.60E28.6259.60
32.Simon StoutenDe Zijl/LGB59.23940094359.61E28.4459.61
33.Tim TramperDe Bevelanders59.60940039759.73E28.6959.73
34.Joren WoeltjesGZV Marveld59.4194012251:00.19F28.651:00.19
35.Vincent MoolhuijsenOceanus59.1894012151:00.23F29.391:00.23
36.Jeroen StaakmanAquapoldro59.1694049891:00.25F28.701:00.25
37.Remy den BoerDe Warande59.3694017591:00.34F28.711:00.34
38.Jesse PutsZwemlust/Utrecht(SG)59.8194011471:00.35F27.691:00.35
39.Christian RenshoffOctopus59.3194043431:02.11F29.561:02.11
DISMenno SpataroEZV59.629401447
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISPim van Basten BatenburgHellas-Glana57.709401657
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 66
01.02.2009
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Dion DreesensNoord Limburg(SG)52.70930218952.90B25.6252.90
2.Jorke WillemseOrca53.85930197753.28B25.7753.28
3.Philippe RivardWVZ53.65930120953.40B25.5453.40
4.Bernd KobesenStadskanaal55.37930098154.04C25.9754.04
5.Timo DinkelbergVlaardingen54.48930077354.12C26.1254.12
6.Paul KosterDIO54.09930446554.13C25.7654.13
7.Menno ManningDe Dinkel54.04930033354.14C26.0354.14
8.Wouter SikmaNeptunia '2454.37930233554.67D26.1154.67
9.Bart DunwegVlaardingen56.80930176355.13D26.8855.13
10.Pim KienhuisDe Dinkel56.95930026355.33D26.6555.33
11.Sander AriaanszZwemlust/Utrecht(SG)55.32930205355.58D26.5355.58
12.Luke RijnbeekVan Uden-De Gouwe56.98930176155.59D26.8655.59
13.Nils MollemaOceanus55.21930628355.63D26.4855.63
14.Ruben DekkerZaanstad (SG)55.47930062755.71D26.9055.71
15.Wouter KamanAquarijn55.36930024155.73D26.4355.73
16.Remon van MilWVZ57.39930115955.79D26.6155.79
17.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen56.09930065155.81D26.1755.81
18.Lars SievalLZ 188655.37930072356.14E26.3756.14
19.Jan BatstraHet Y56.82930273756.15E26.8456.15
20.Taco WonderDe Spatters56.59930319756.18E26.7156.18
21.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend56.54930026956.27E26.8856.27
22.Thomas van MierloBudel56.26930035356.33E26.9456.33
23.Sonny CorréLuctor et Emergo56.19930361556.34E27.2656.34
24.Huub ScholingHet Ravijn56.34930117956.47E26.9756.47
25.Geoff EbskampNoord Limburg(SG)56.48930181756.49E26.9756.49
26.Daniel LangerveldDe Fuut56.97930298956.51E27.4656.51
27.Bastiaan WaandersOceanus57.40930122556.71E27.3156.71
28.Jasper VerheijenAqua-Novio'9456.50930368556.74E26.9556.74
29.Bart ArendshorstDe Veene56.80930000556.84E27.2656.84
30.Robin BosDWK56.79930226556.89E27.9656.89
31.Jasper de WinDe Geul57.50930129356.99E27.0156.99
32.Giovanni den OudenDe Devel57.24930087757.13E27.2657.13
33.Simon EdenburgLuctor et Emergo56.60930156757.15E27.2357.15
34.Sebastian de BeenDe Warande56.78930223357.21E27.3857.21
35.Wessel van der MaarelDe Rijn56.80930032557.31E27.4557.31
36.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV57.15930046157.35E27.3757.35
37.Mart HendriksTritium (SG)56.90930407957.46E27.3957.46
38.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen55.17930297157.58E27.2357.58
39.Jeroen GijselaarEZC57.51930077757.62E27.2857.62
40.Gijs GertsenOrca56.95930348557.65E27.5157.65
41.Kasper LeeuwEZC57.39930443557.66E27.8857.66
42.Roy SmeengeTriVia56.11930555757.76E27.7557.76
43.Niels SuyDe Schelde57.50930296757.93E27.7657.93
44.Joeri de MikVan Uden-De Gouwe57.50930490357.94E28.1457.94
45.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend57.02930306557.98E28.0257.98
46.Joey StokxDAW-FINENZO57.53930125158.35E27.8658.35
47.Arno NieuwhofFZC'5457.2093023751:02.6027.961:02.60


<< TOP >>
Programmanr. 67
01.02.2009
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Esmée BosDWK5:20.8696006625:20.44A
50m en 100m tijd zijn handtijden
50m:
100m:
33.68
1:14.71
33.68
41.03
150m:
200m:
1:54.40
2:33.46
39.69
39.06
250m:
300m:
3:19.98
4:06.84
46.52
46.86
350m:
400m:
4:44.68
5:20.44
37.84
35.76
2.Renate HemmesBubble5:25.8996004185:27.87C
50m en 100m tijd zijn handtijden
50m:
100m:
33.64
1:15.91
33.64
42.27
150m:
200m:
1:57.13
2:38.26
41.22
41.13
250m:
300m:
3:26.02
4:14.58
47.76
48.56
350m:
400m:
4:52.17
5:27.87
37.59
35.70
3.Janine RookerWZ&PC Purmerend5:26.9896003165:28.84C
50m en 100m tijd zijn handtijden
50m:
100m:
35.61
1:18.04
35.61
42.43
150m:
200m:
2:01.15
2:42.73
43.11
41.58
250m:
300m:
3:30.29
4:17.55
47.56
47.26
350m:
400m:
4:54.44
5:28.84
36.89
34.40
4.Lisanne JenteBrunssum5:36.6796007885:33.61D
50m en 100m tijd zijn handtijden
50m:
100m:
34.88
1:16.76
34.88
41.88
150m:
200m:
1:59.44
2:41.02
42.68
41.58
250m:
300m:
3:29.21
4:17.10
48.19
47.89
350m:
400m:
4:56.19
5:33.61
39.09
37.42
5.Lotte LangenhoffZeester-Meerval5:41.9696025805:38.04D
50m en 100m tijd zijn handtijden
50m:
100m:
36.41
1:20.16
36.41
43.75
150m:
200m:
2:02.36
2:43.75
42.20
41.39
250m:
300m:
3:31.97
4:21.09
48.22
49.12
350m:
400m:
5:00.13
5:38.04
39.04
37.91
6.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen5:50.4896008645:52.79E
50m en 100m tijd zijn handtijden
50m:
100m:
37.25
1:23.56
37.25
46.31
150m:
200m:
2:10.01
2:54.95
46.45
44.94
250m:
300m:
3:45.47
4:35.90
50.52
50.43
350m:
400m:
5:14.88
5:52.79
38.98
37.91
NGVeronique van der VeldeDe Dinkel5:48.869601740


<< TOP >>
Programmanr. 68
01.02.2009
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Rachelle VisserAZ&PC5:24.6295001065:20.31C
50m:
100m:
33.16
1:12.36
33.16
39.20
150m:
200m:
1:54.76
2:35.73
42.40
40.97
250m:
300m:
3:24.41
4:12.39
48.68
47.98
350m:
400m:
4:47.08
5:20.31
34.69
33.23
2.Femke LeenstraOrca5:26.9995030385:22.55C
50m:
100m:
32.72
1:11.10
32.72
38.38
150m:
200m:
1:54.06
2:35.99
42.96
41.93
250m:
300m:
3:23.38
4:11.71
47.39
48.33
350m:
400m:
4:47.74
5:22.55
36.03
34.81
3.Shireen PostAZ&PC5:29.2295032865:26.62D
50m:
100m:
33.01
1:12.26
33.01
39.25
150m:
200m:
1:56.04
2:38.14
43.78
42.10
250m:
300m:
3:26.44
4:14.78
48.30
48.34
350m:
400m:
4:51.77
5:26.62
36.99
34.85
4.Kelly WiglevenPoseidon'565:30.3295000585:26.88D
50m:
100m:
34.75
1:15.84
34.75
41.09
150m:
200m:
1:59.14
2:41.67
43.30
42.53
250m:
300m:
3:28.52
4:15.91
46.85
47.39
350m:
400m:
4:52.42
5:26.88
36.51
34.46
5.Sietske VeldkampDe Whee5:35.4595016285:34.33E
50m:
100m:
37.30
1:22.26
37.30
44.96
150m:
200m:
2:03.06
2:43.05
40.80
39.99
250m:
300m:
3:30.54
4:18.59
47.49
48.05
350m:
400m:
4:57.53
5:34.33
38.94
36.80
6.Nikey van de WeteringZeester-Meerval5:36.7595003365:40.14E
50m:
100m:
36.82
1:20.79
36.82
43.97
150m:
200m:
2:05.35
2:48.65
44.56
43.30
250m:
300m:
3:35.97
4:23.76
47.32
47.79
350m:
400m:
5:03.15
5:40.14
39.39
36.99
7.Sanne Ter BurgEiffel Swimmers PSV5:37.8595010585:45.28E
50m:
100m:
37.73
1:24.10
37.73
46.37
150m:
200m:
2:06.10
2:47.85
42.00
41.75
250m:
300m:
3:35.38
4:24.09
47.53
48.71
350m:
400m:
5:05.05
5:45.28
40.96
40.23
8.Nathalja PragtNova5:34.2995000305:51.02F
50m:
100m:
35.57
1:19.94
35.57
44.37
150m:
200m:
2:05.92
2:50.15
45.98
44.23
250m:
300m:
3:38.39
4:28.67
48.24
50.28
350m:
400m:
5:10.88
5:51.02
42.21
40.14
DISCarien van der SchaafDe Dinkel5:32.959500168
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGCecily SadowskiAquapoldro5:27.889500188


<< TOP >>
Programmanr. 69
01.02.2009
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Stef van ZitterenEiffel Swimmers PSV2:39.3396014592:37.55E36.331:17.961:58.342:37.55
2.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV2:36.3996006912:37.83E35.631:16.401:57.982:37.83
3.Lorenzo PeperkampDe Dinkel2:45.1096008472:39.89F35.891:17.521:59.972:39.89
4.Niels KemperinkOZ&PC2:46.2996000052:40.37F35.861:18.282:01.022:40.37


<< TOP >>
Programmanr. 70
01.02.2009
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Lars SchoffelmeerNumansdorp2:29.9695019072:26.19E31.531:08.761:47.232:26.19
2.Luc van der WoldeStadskanaal2:26.5395002812:27.06E32.231:09.911:48.602:27.06
3.Jonathan RozemaDZ&PC2:32.6295011572:32.36F31.961:09.861:50.752:32.36
4.Arthur van NoordenZC Valkenburg2:37.5895012392:36.58F33.031:12.591:54.702:36.58
5.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen2:38.8295045152:36.82F33.991:13.661:55.502:36.82
6.Damon PeperkampDe Dinkel2:37.8295011012:39.80F35.151:17.091:59.262:39.80


<< TOP >>
Programmanr. 71
01.02.2009
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Ensger KotterinkE.ON-NZA2:11.8594033912:14.13C29.831:04.221:39.622:14.13
2.Jeffrey ThijssenZeester-Meerval2:21.1594004452:16.91D30.501:05.581:40.192:16.91
3.Jorrick DruyvenDAW-FINENZO2:26.2194005072:22.32E30.861:06.771:44.352:22.32
4.Stef HeijnekampTwente  (SG)2:19.5494016652:23.10E30.231:05.121:42.462:23.10
5.Stan TummersHellas-Glana2:28.0294006492:23.84E31.451:07.201:44.552:23.84
6.Michael van DamHPC2:29.6094015012:28.37F32.571:10.831:50.472:28.37
7.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen2:26.6194001952:29.85F31.111:07.441:48.082:29.85


<< TOP >>
Programmanr. 72
01.02.2009
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Sven KardolNuenen2:22.7393021352:10.76C29.021:01.581:36.102:10.76
2.Philippe RivardWVZ2:13.2393012092:11.75D28.701:02.691:37.882:11.75
3.Niek PereboomWVZ2:18.2193053952:12.04D29.341:03.441:37.982:12.04
4.Dion DreesensNoord Limburg(SG)2:18.2093021892:12.31D28.471:00.851:35.222:12.31
5.Miguel CorreiaZeester-Meerval2:16.8093001032:13.88D29.661:03.701:38.462:13.88
6.Roy SmeengeTriVia2:16.6793055572:14.20D28.881:03.311:38.522:14.20
7.Geoff EbskampNoord Limburg(SG)2:19.4993018172:18.16E29.771:04.251:40.802:18.16
8.Simon EdenburgLuctor et Emergo2:15.3693015672:18.79E29.531:04.661:41.522:18.79
9.Huub ScholingHet Ravijn2:15.9593011792:19.40E29.651:04.701:41.232:19.40
NGMaurice SoudantEiffel Swimmers PSV2:15.779302125


<< TOP >>
Programmanr. 73
01.02.2009
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.TriVia 1TriVia4:47.004:38.91
Sylvia Dik
Lisanne van Avezaath
95
97
32.92
37.22
1:08.03
1:19.11
Cynthia van Beusekom
Anouk Frieman
95
95
31.70
29.44
1:09.45
1:02.32
2.DWK 1DWK4:39.554:44.62
Esmée Bos
Anoeska van de Kraats
96
97
31.78
40.37
1:06.31
1:26.09
Macy Oortwijn
Denise van Leeuwen
95
95
31.17
30.54
1:07.54
1:04.68
3.AZ&PC 1AZ&PC4:50.344:45.07
Laura Moolenaar
Suzanne de Vries
96
95
35.84
38.21
1:15.27
1:21.07
Shireen Post
Rachelle Visser
95
95
31.20
29.05
1:08.44
1:00.29
4.Orca 1Orca4:48.904:50.15
Marre Zandringa
Liza Salverda
97
95
36.59
39.03
1:15.73
1:22.34
Femke Leenstra
Jessie Smeding
95
95
32.21
30.15
1:09.21
1:02.87
5.De Columbiaan 1De Columbiaan4:55.344:50.26
Natasja Boers
Liset Jansen
95
95
35.29
36.38
1:12.88
1:18.72
Laura van Daalen
Liselotte Mulder
95
95
33.56
29.92
1:13.71
1:04.95
6.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:52.454:50.39
Claudia Rijkhoff
Helena La
96
95
35.23
36.48
1:11.95
1:19.29
Miloes Rozemuller
Manon Wiersma
95
96
33.46
31.10
1:13.57
1:05.58
7.ZV Westland Dijkglas 1ZV Westland Dijkglas4:54.684:50.52
Maartje de Wit
Iris Voogt
95
95
34.13
39.51
1:11.14
1:25.28
Roos Brugman
Amber de Kroon
95
96
32.27
30.69
1:09.69
1:04.41
8.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:54.434:52.13
Julia Brouwers
Marcha Kemp
96
95
35.01
38.82
1:10.88
1:24.80
Janine Rooker
Rosa Veerman
96
96
34.83
28.59
1:15.75
1:00.70
9.TRB-RES 1TRB-RES4:56.384:53.32
Marceline de Cloe
Indy Diependaal
96
95
34.43
39.85
1:10.15
1:26.30
Michelle de Bruijn
Kim Smulders
95
95
32.09
31.25
1:12.31
1:04.56
10.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO4:54.654:53.53
Roxann Geenen
Davina van Perge
96
95
35.85
38.00
1:14.17
1:23.56
Rosanne Padt
Brenda Zwarthoed
95
96
31.19
29.67
1:12.74
1:03.06
11.De Dinkel 1De Dinkel5:01.684:53.55
Noortje Timmerman
Kimberly Ribberink
95
95
33.74
38.35
1:10.35
1:22.62
Loes Westerhof
Danique Wagenvoort
95
95
34.50
30.25
1:16.98
1:03.60
12.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:55.774:54.98
Kimberly Mijnen
Amber Ruig
95
96
36.57
36.73
1:16.69
1:18.46
Femke Aan
Sanne Bommer
96
95
34.50
30.82
1:13.89
1:05.94
13.Aquarijn 1Aquarijn5:02.534:55.93
Denise Schulpen
Michelle Geisler
97
95
34.11
41.21
1:10.43
1:28.75
Linda Kamperman
Zoë van Zijl
96
95
33.94
30.09
1:14.19
1:02.56
14.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:56.684:56.47
Lotte Langenhoff
Nikki Habers
96
96
35.40
40.19
1:13.40
1:26.95
Nikey van de Wetering
Esma van Vonderen
95
95
33.76
29.57
1:13.21
1:02.91
15.WVZ 1WVZ4:56.054:58.16
Nicole Bennis
Carina Klees
96
96
35.96
37.98
1:14.39
1:20.80
Maud Hoofs
Sanne van Es
95
96
34.70
31.85
1:14.77
1:08.20
16.Orca 2Orca5:00.124:59.10
Freya Holwerda
Rianne Hartman
95
95
35.34
38.09
1:15.20
1:22.03
Evelien van Ruiten
Claudia Hacke
96
96
33.50
31.54
1:15.41
1:06.46
17.Stadskanaal 1Stadskanaal5:04.594:59.72
Monique van der Struik
Elisabeth Muthert
95
95
32.56
39.95
1:07.05
1:25.33
Marlinde Koops
Naomi Zuidema
95
96
36.13
32.20
1:20.01
1:07.33
18.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen5:01.044:59.84
Hjordis Wagenaar
Nynke Dijkstra
95
95
35.49
39.18
1:13.62
1:24.12
Myrthe Sytsema
Desiree Vedder
95
96
33.22
32.22
1:13.72
1:08.38
19.One Team Swimming 1One Team Swimming5:00.805:03.17
Jamilla van Veen
Anne van Hoorn
96
96
36.83
40.94
1:16.72
1:27.27
Femke Remmits
Lisanne vd Lelij
96
96
31.86
31.83
1:11.98
1:07.20
20.SBC2000 1SBC20005:04.485:05.67
Lindi Verkooijen
Kris Hutten
95
95
38.69
37.54
1:20.47
1:23.12
Daisy van den Bos
Claudia den Ottelander
95
95
34.84
31.14
1:16.84
1:05.24
21.Oceanus 1Oceanus4:56.475:06.67
Tamara Grove
Bojoura Spaargaren
96
96
36.55
39.70
1:14.21
1:25.64
Tessa v.d. Zwaard
Danielle Grootes
95
95
35.74
31.40
1:20.64
1:06.18
22.De Dinkel 2De Dinkel5:01.215:10.28
Anique Aten
Joy-Ann Duursma
96
95
38.52
39.07
1:19.07
1:22.85
Joëll Kempers
Carien van der Schaaf
95
95
36.87
31.03
1:23.09
1:05.27
23.De Columbiaan 2De Columbiaan5:02.555:10.45
Anouk Hesseling
Sanne van der Meer
96
96
36.14
42.43
1:15.77
1:30.57
Iris Berg
Ilse van Beelen
95
96
35.61
31.70
1:16.73
1:07.38
24.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo4:56.485:11.35
Lotte Dalmeijer
Romy Hoogendijk
96
96
37.61
37.84
1:17.05
1:22.35
Eline de Haard
Geneva Joval
96
97
35.04
33.61
1:20.36
1:11.59
25.DAW-FINENZO 2DAW-FINENZO5:01.185:13.54
Laura Stokx
Marit Visscher
96
96
37.33
40.71
1:17.83
1:28.39
Mandy Verhage
Sophie Padt
95
96
34.89
32.28
1:19.19
1:08.13


<< TOP >>
6 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2009 dag 3 sessie 601.02.2009 - 16:00


Programmanr. 74
01.02.2009
Jongens, 100m schoolslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Niels KemperinkOZ&PC1:18.9596000051:19.23E37.461:19.23
2.Valentijn StolkDe Fuut1:19.2396015631:19.28E37.871:19.28
3.Yamiko SteenhoekZOB'661:21.0196009871:20.09E37.761:20.09
4.Daniël de WagtZignea1:20.5196013391:20.70E37.281:20.70
5.Bjorn ScherbeijnScheldestroom1:20.2396003491:20.76E38.601:20.76


<< TOP >>
Programmanr. 75
01.02.2009
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Kevin WoltersHellas-Glana1:10.6095019651:10.47B33.381:10.47
2.Daniel van der DeenBorger1:12.8595007211:12.93D34.451:12.93
3.Lucas GrevenZC Valkenburg1:13.8895019411:13.01D34.891:13.01
4.Arjan HanseZuiderzeezwemmers1:13.4295006571:13.61D35.271:13.61
5.Joep van GrunsvenArethusa1:15.1295004691:14.22E34.151:14.22
6.Maurice HenkelRZ1:14.2695047031:15.78E35.341:15.78
7.Mart TheunissenZC Valkenburg1:16.9395008431:15.94E35.491:15.94
8.Luc van der WoldeStadskanaal1:13.9795002811:16.27E36.121:16.27
9.Floris PolmanDedemsvaart-AC1:16.2695000931:16.32E35.301:16.32
10.Sem van LithAqua-Novio'941:14.3795018511:16.51E35.391:16.51
11.Marco BarkhuisStadskanaal1:18.0295002791:17.45E35.801:17.45
12.Rick HoekstraTRB-RES1:18.3895014371:17.60F36.991:17.60
13.Nick AlinkOlympia1:18.5895002731:17.80F36.271:17.80
14.Ties ElzermanDe Dolfijn1:18.0495021631:17.99F36.801:17.99
15.Remco de MikVan Uden-De Gouwe1:18.1195020651:19.27F37.061:19.27
16.Maurits LaarmanLosser1:18.6795007931:19.30F37.351:19.30
17.Levi HilbollingNova1:17.9295005931:21.29F37.711:21.29


<< TOP >>
Programmanr. 76
01.02.2009
Jongens, 100m schoolslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Jelle DerksenDWK1:09.5994000171:06.41A+31.091:06.41
Kamp. Record Junioren 3
2.Max SpieringVlaardingen1:14.7594021311:10.65D33.281:10.65
3.Michiel BouwDWK1:12.7994000091:11.48D33.821:11.48
4.Stefan PetersenDe Pinquin1:12.9094030671:11.74E33.751:11.74
5.Jacko van der MeerDWK1:12.2994023471:12.03E33.161:12.03
6.Marcel van EssenOctopus1:12.2294000191:12.17E33.781:12.17
7.Ivar van GinkelDWK1:15.2894000251:12.45E33.771:12.45
8.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend1:13.7894009131:12.50E33.831:12.50
9.Alex CatsburgMNC Dordrecht1:15.1794047531:13.21E34.591:13.21
10.Mike ter HorstNVA/HHC1:16.0294027851:13.25E33.571:13.25
11.Tom van de PutteMNC Dordrecht1:14.1794026251:13.79E34.341:13.79
12.Ben van WestenbergDe Dinkel1:15.2694008731:14.79E34.901:14.79
13.Bas de BruijnHieronymus1:13.8194025091:14.93E35.151:14.93
14.Joren HarmsGoSwim1:15.7594031631:15.07F34.411:15.07
15.Jacco DoestDWK1:14.9894007111:15.32F35.111:15.32
15.Rick de WaardDe Zeehond'731:15.7494010951:15.32F35.231:15.32
17.Tim TramperDe Bevelanders1:14.9394003971:15.48F35.221:15.48
18.Remy den BoerDe Warande1:13.8194017591:15.96F35.141:15.96
19.Ricardo HauberD'Elft1:14.9094020291:16.12F34.881:16.12
20.Jelle PeltzerZC Valkenburg1:15.8094037791:17.42F35.861:17.42
21.Thomas MeijerAquapoldro1:16.2894023211:17.86F37.211:17.86
DISHuub van HouwelingenAZ&PC1:14.439406019
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 77
01.02.2009
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Simon EdenburgLuctor et Emergo1:06.5093015671:05.47A30.941:05.47
Kamp. Record Junioren 4
2.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen1:05.0493029711:05.94B30.461:05.94
3.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:08.5193006511:08.39D31.651:08.39
4.Roy SmeengeTriVia1:09.5293055571:08.77D32.321:08.77
5.Gijs van der GugtenDe Fuut1:09.5993029911:08.98D32.621:08.98
6.Roald BlokOctopus1:08.9893026851:09.08D32.111:09.08
7.Kasper LeeuwEZC1:10.0493044351:10.07E33.311:10.07
8.Ruud van HeerbeekEiffel Swimmers PSV1:09.3693017691:10.27E32.681:10.27
9.Miguel CorreiaZeester-Meerval1:11.3993001031:10.98E33.711:10.98
10.Bart DunwegVlaardingen1:11.3393017631:11.00E32.921:11.00
11.Wouter KamanAquarijn1:11.8493002411:11.75E33.501:11.75
12.Mart de BoerDAW-FINENZO1:11.2993035891:12.86F33.911:12.86
13.Bart ArendshorstDe Veene1:12.2493000051:12.88F33.461:12.88
14.Sander QuirijnsKerkdriel1:11.1093029131:13.06F34.011:13.06
15.Christian BingelDIO1:10.5293032071:13.84F34.101:13.84
16.Ramon WassenbergRZ1:11.1893007151:14.91F34.761:14.91


<< TOP >>
Programmanr. 78
01.02.2009
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Marre ZandringaOrca1:04.5497011361:02.67A+30.441:02.67
Kamp. Record Junioren 1
2.Denise SchulpenAquarijn1:06.0297001581:05.29C31.001:05.29
3.Naomi JanssenWijchen1:07.6197013901:05.73C31.621:05.73
4.Judith VeldmanEemsrobben1:06.0997024221:06.33C31.811:06.33
5.Manon FriskesDe IJsselmeeuwen1:05.2397015661:06.37C31.531:06.37
6.Ina WilligersZwemclub Eijsden1:07.8397026781:06.97D31.201:06.97
7.Joelle GeertsPoseidon'561:08.9597002061:07.40D32.711:07.40
8.Maxime v.d. HeuvelOceanus1:07.2597010041:07.49D32.301:07.49
9.Mirl de BoerDAW-FINENZO1:09.5397004681:07.63D32.791:07.63
10.Jasmijn BinkLZ 18861:08.2097003321:07.72D32.891:07.72
11.Latascha KilianDe Meer1:07.4397023081:08.27E32.561:08.27
12.Saranda HofstraDe Kikker1:10.3497005261:08.56E33.181:08.56
13.Esmée SixEiffel Swimmers PSV1:09.0297004901:08.96E33.461:08.96
14.Laura WillemsenDWK1:08.8897001681:09.37E33.491:09.37
15.Kimberly AnicetoZaanstad (SG)1:09.4397017261:09.53E33.411:09.53
16.Wendy BexHellas-Glana1:08.5497012321:09.61E33.451:09.61
17.Lindy NijhuisOZ&PC1:08.2697000101:09.96E33.031:09.96
18.Shannon MommersteegAquarijn1:10.0897023981:10.45E34.221:10.45
19.Manon KosterHZPC1:09.9297013121:10.69E34.021:10.69
20.Marije DinkelbergVlaardingen1:10.0197031921:11.07E34.211:11.07
21.Sanne WiersmaZignea1:09.6997011081:11.60F33.931:11.60
22.Annelotte MulderDe Columbiaan1:09.4397013481:12.83F33.911:12.83
DISLisanne van AvezaathTriVia1:04.119701304
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 79
01.02.2009
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Esmee VermeulenE.ON-NZA59.27960067859.75A+29.1159.75
Kamp. Record Junioren 2
2.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend59.8996008621:00.07A+28.761:00.07
3.Celine HoogendijkVlaardingen1:04.7396015961:00.63A+28.491:00.63
4.Femke RemmitsOne Team Swimming1:03.1396036921:02.66B29.871:02.66
5.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:03.7096033381:02.82C29.901:02.82
6.Amber StienstraD'Elft1:03.4296044481:02.85C29.911:02.85
7.Brenda ZwarthoedDAW-FINENZO1:03.2896049381:02.98C29.991:02.98
8.Lotte LangenhoffZeester-Meerval1:04.3996025801:03.41C30.341:03.41
9.Breanne LensinkLivo1:04.4396002401:04.16D30.211:04.16
10.Amber de KroonZV Westland Dijkglas1:06.2796010981:04.49D31.441:04.49
11.Tamara GroveOceanus1:04.8496012661:04.69D31.471:04.69
11.Laura MoolenaarAZ&PC1:05.8196006561:04.69D31.151:04.69
13.Aniek BroekhuizenZC'901:06.5496000521:04.81D31.351:04.81
14.Amber RuigZaanstad (SG)1:05.5496032401:04.97D31.251:04.97
15.Mariska TeskeLZ 18861:04.9296017121:05.18D31.691:05.18
16.Roxann GeenenDAW-FINENZO1:05.0696015181:05.24D31.281:05.24
16.Madelon van DamEiffel Swimmers PSV1:05.0496016241:05.24D31.401:05.24
18.Eva SmitGZVW1:06.8696026901:05.54E31.631:05.54
19.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:03.4596003161:05.58E31.651:05.58
20.Marceline de CloeTRB-RES1:06.0296020501:05.89E31.101:05.89
21.Laura HagreisTwente  (SG)1:06.2596005481:05.90E31.491:05.90
21.Marcella van der EntPoseidon'561:06.8596001741:05.90E31.841:05.90
23.Linda KampermanAquarijn1:04.4396012381:05.97E31.461:05.97
24.Lisanne vd LelijOne Team Swimming1:05.2296006661:05.99E32.001:05.99
25.Cynthia VerkaikDe Granaet1:06.9096012881:06.04E32.071:06.04
26.Anique AtenDe Dinkel1:07.0596023361:06.09E31.821:06.09
27.Sanne van EsWVZ1:05.3396004041:06.10E31.341:06.10
28.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:05.9096001121:06.18E31.591:06.18
29.Courtney van HuizenZwemlust/Utrecht(SG)1:07.3996016861:06.19E31.581:06.19
30.Susan MelchersDe Gelenberg1:05.0296033341:06.20E31.351:06.20
31.Maaike SandersHellas-Glana1:06.2896028061:06.31E31.621:06.31
32.Lora BoschEZC1:07.0096019001:06.39E31.931:06.39
33.Romy HoogendijkLuctor et Emergo1:05.0996012581:06.55E31.511:06.55
34.Elisabeth RivardWVZ1:07.2896002441:06.59E31.601:06.59
35.Ilse van BeelenDe Columbiaan1:06.8396001061:06.68E31.701:06.68
36.Claudia HackeOrca1:06.9396029361:06.75E32.571:06.75
37.Nicole BennisWVZ1:06.9196004701:06.82E31.861:06.82
38.Robin HilgerdenaarZegenwerp1:07.1496051901:06.95E31.721:06.95
39.Carina KleesWVZ1:07.3996026801:07.12E32.421:07.12
40.Janine HuizelingTriVia1:07.0896015981:07.16E31.431:07.16
41.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:06.1596009821:07.32E31.761:07.32
42.Nikki HabersZeester-Meerval1:07.3296005941:07.60E31.991:07.60
43.Sharon van StelleDe Kempvis1:07.0996003561:07.80E31.831:07.80
44.Sophie PadtDAW-FINENZO1:07.0896015141:08.21E32.411:08.21
45.Naomi ZuidemaStadskanaal1:06.7096000581:08.68F33.231:08.68
46.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo1:05.8996011661:08.74F32.681:08.74
47.Sabine van den HoevenDe Veene1:05.1096000141:08.79F32.591:08.79
48.Kristel HormannDe Spatters1:06.7896010841:09.24F32.411:09.24
NGEsther HulsingTriVia1:03.689601080


<< TOP >>
Programmanr. 80
01.02.2009
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m
1.Jovanna KoensEiffel Swimmers PSV59.65950565259.26A+28.6459.26
2.Femke LeenstraOrca1:00.59950303859.49A28.8759.49
3.Sylvia DikTriVia1:01.89950106459.66A29.0259.66
4.Macy OortwijnDWK1:00.05950072259.86A28.9359.86
5.Michelle de BruijnTRB-RES1:02.7395030901:00.04A28.901:00.04
6.Carien van der SchaafDe Dinkel1:02.0895001681:01.81C29.681:01.81
7.Lin he YuPoseidon'561:01.1395009241:02.01C29.541:02.01
8.Annemarie WorstOctopus1:01.7095000421:02.14C30.081:02.14
9.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:03.8295008041:02.27C29.811:02.27
10.Maartje de WitZV Westland Dijkglas1:03.8795023621:02.47D30.591:02.47
11.Monique van der StruikStadskanaal1:03.1195025021:02.52D30.131:02.52
12.Rosanne PadtDAW-FINENZO1:01.6695015821:02.82D29.361:02.82
13.Anouk FriemanTriVia1:02.0395023901:02.87D30.061:02.87
14.Noortje TimmermanDe Dinkel1:03.7395010881:03.08D29.721:03.08
15.Loes WesterhofDe Dinkel1:02.0895027521:03.13D29.711:03.13
16.Roos BrugmanZV Westland Dijkglas1:03.1395007241:03.14D30.261:03.14
17.Cynthia van BeusekomTriVia1:03.5095001341:03.17D30.111:03.17
18.Larissa JansenDe Bevelanders1:03.5895006601:03.29D30.001:03.29
19.Liset JansenDe Columbiaan1:02.9495004181:03.31D29.811:03.31
20.Davina van PergeDAW-FINENZO1:04.3695037861:03.38D30.791:03.38
21.Kelly WiglevenPoseidon'561:04.0795000581:03.48D30.991:03.48
22.Lianne SlagterWWV1:03.5795009401:03.73D30.411:03.73
23.Karin GroenGZVW1:03.3395024401:03.81E29.861:03.81
24.Danique WagenvoortDe Dinkel1:04.6095027541:03.83E30.271:03.83
25.Jessie SmedingOrca1:03.7095045281:04.01E30.411:04.01
26.Danielle GrootesOceanus1:04.0995012781:04.51E31.161:04.51
27.Mariska van EngeldorpAquarius1:04.2195023261:04.54E30.901:04.54
28.Rosanne LigtvoetDe Devel1:04.3695012121:05.12E30.131:05.12
29.Maya KingmaSBC20001:04.4495038241:05.38E31.031:05.38
30.Deborah WissinkTwente  (SG)1:04.1795034841:05.75E31.131:05.75
DISClaudia den OttelanderSBC20001:03.809500552
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGCecily SadowskiAquapoldro1:03.549500188


<< TOP >>
Programmanr. 81
01.02.2009
Jongens, 400m wisselslagJunioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Niels KemperinkOZ&PC5:24.0996000055:15.54C
50m:
100m:
33.86
1:14.04
33.86
40.18
150m:
200m:
1:54.05
2:32.96
40.01
38.91
250m:
300m:
3:19.55
4:05.57
46.59
46.02
350m:
400m:
4:41.80
5:15.54
36.23
33.74
2.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV5:24.8496010075:15.60C
50m:
100m:
35.60
1:19.41
35.60
43.81
150m:
200m:
1:57.93
2:35.71
38.52
37.78
250m:
300m:
3:21.68
4:07.73
45.97
46.05
350m:
400m:
4:43.12
5:15.60
35.39
32.48
3.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn5:41.8496007455:26.94D
50m:
100m:
35.24
1:17.34
35.24
42.10
150m:
200m:
1:59.69
2:40.15
42.35
40.46
250m:
300m:
3:27.42
4:14.33
47.27
46.91
350m:
400m:
4:51.28
5:26.94
36.95
35.66
4.Sem HermansHZPC5:42.1496012595:30.93E
50m:
100m:
36.43
1:17.51
36.43
41.08
150m:
200m:
1:59.91
2:41.29
42.40
41.38
250m:
300m:
3:27.06
4:13.85
45.77
46.79
350m:
400m:
4:52.75
5:30.93
38.90
38.18
5.Valentijn StolkDe Fuut5:38.1396015635:33.64E
50m:
100m:
37.79
1:22.59
37.79
44.80
150m:
200m:
2:05.50
2:47.40
42.91
41.90
250m:
300m:
3:33.14
4:19.79
45.74
46.65
350m:
400m:
4:58.45
5:33.64
38.66
35.19
NGLaurent BamsZwemclub Eijsden5:34.829600193


<< TOP >>
Programmanr. 82
01.02.2009
Jongens, 400m wisselslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Lucas GrevenZC Valkenburg4:58.7695019414:58.63B
50m:
100m:
32.75
1:11.34
32.75
38.59
150m:
200m:
1:49.55
2:26.72
38.21
37.17
250m:
300m:
3:08.26
3:49.59
41.54
41.33
350m:
400m:
4:24.56
4:58.63
34.97
34.07
2.Daniel van der DeenBorger5:22.0695007215:05.53C
50m:
100m:
32.16
1:10.14
32.16
37.98
150m:
200m:
1:49.60
2:27.77
39.46
38.17
250m:
300m:
3:12.28
3:56.90
44.51
44.62
350m:
400m:
4:32.34
5:05.53
35.44
33.19
3.Jeffrey ReijndersOceanus5:11.7095008775:07.65C
50m:
100m:
31.84
1:10.11
31.84
38.27
150m:
200m:
1:50.11
2:29.03
40.00
38.92
250m:
300m:
3:13.89
3:58.99
44.86
45.10
350m:
400m:
4:33.65
5:07.65
34.66
34.00
4.Jens KobesenStadskanaal5:23.5295001175:09.77D
50m:
100m:
31.20
1:09.34
31.20
38.14
150m:
200m:
1:48.83
2:26.56
39.49
37.73
250m:
300m:
3:13.08
3:58.76
46.52
45.68
350m:
400m:
4:35.48
5:09.77
36.72
34.29
5.Damon PeperkampDe Dinkel5:20.2095011015:12.41D
50m:
100m:
33.74
1:14.35
33.74
40.61
150m:
200m:
1:55.44
2:34.35
41.09
38.91
250m:
300m:
3:19.94
4:06.48
45.59
46.54
350m:
400m:
4:40.12
5:12.41
33.64
32.29
6.Mike BravenboerPoseidon'565:14.4895002995:15.07D
50m:
100m:
32.49
1:11.42
32.49
38.93
150m:
200m:
1:49.64
2:26.87
38.22
37.23
250m:
300m:
3:15.37
4:03.14
48.50
47.77
350m:
400m:
4:39.83
5:15.07
36.69
35.24
7.Arthur van NoordenZC Valkenburg5:21.4695012395:20.69E
50m:
100m:
32.91
1:12.92
32.91
40.01
150m:
200m:
1:55.33
2:36.17
42.41
40.84
250m:
300m:
3:24.90
4:13.62
48.73
48.72
350m:
400m:
4:48.63
5:20.69
35.01
32.06
8.Levi HilbollingNova5:18.1395005935:21.60E
50m:
100m:
32.29
1:13.07
32.29
40.78
150m:
200m:
1:53.72
2:33.81
40.65
40.09
250m:
300m:
3:19.05
4:05.72
45.24
46.67
350m:
400m:
4:44.28
5:21.60
38.56
37.32
9.Sjors LieverstDAW-FINENZO5:26.7295013895:26.16E
50m:
100m:
32.77
1:14.34
32.77
41.57
150m:
200m:
1:55.77
2:36.13
41.43
40.36
250m:
300m:
3:23.46
4:11.44
47.33
47.98
350m:
400m:
4:49.59
5:26.16
38.15
36.57
10.Nick van der KrogtDe Zijl/LGB5:26.8395013135:30.16F
50m:
100m:
34.93
1:17.70
34.93
42.77
150m:
200m:
2:00.44
2:42.86
42.74
42.42
250m:
300m:
3:29.85
4:17.57
46.99
47.72
350m:
400m:
4:54.90
5:30.16
37.33
35.26
DISLuc van der WoldeStadskanaal5:11.769500281
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 83
01.02.2009
Jongens, 400m wisselslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Jeffrey ThijssenZeester-Meerval5:11.2294004454:55.53C
50m:
100m:
30.24
1:05.76
30.24
35.52
150m:
200m:
1:42.91
2:20.92
37.15
38.01
250m:
300m:
3:06.17
3:52.42
45.25
46.25
350m:
400m:
4:24.81
4:55.53
32.39
30.72
2.Jorrick DruyvenDAW-FINENZO4:57.4994005074:55.91C
50m:
100m:
30.76
1:06.73
30.76
35.97
150m:
200m:
1:44.85
2:22.01
38.12
37.16
250m:
300m:
3:05.35
3:48.71
43.34
43.36
350m:
400m:
4:23.15
4:55.91
34.44
32.76
3.Stan TummersHellas-Glana5:09.7894006494:57.79C
50m:
100m:
30.97
1:05.87
30.97
34.90
150m:
200m:
1:44.86
2:23.08
38.99
38.22
250m:
300m:
3:07.11
3:50.90
44.03
43.79
350m:
400m:
4:25.58
4:57.79
34.68
32.21
4.Vincent MoolhuijsenOceanus5:03.0094012154:59.79D
50m:
100m:
31.73
1:08.63
31.73
36.90
150m:
200m:
1:47.01
2:24.20
38.38
37.19
250m:
300m:
3:07.52
3:52.11
43.32
44.59
350m:
400m:
4:26.63
4:59.79
34.52
33.16
5.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen5:10.8294001955:06.07E
50m:
100m:
30.40
1:06.34
30.40
35.94
150m:
200m:
1:44.68
2:23.14
38.34
38.46
250m:
300m:
3:08.89
3:55.08
45.75
46.19
350m:
400m:
4:31.23
5:06.07
36.15
34.84
6.Mike ter HorstNVA/HHC5:11.0294027855:09.49E
50m:
100m:
30.69
1:07.58
30.69
36.89
150m:
200m:
1:48.26
2:27.84
40.68
39.58
250m:
300m:
3:11.10
3:56.89
43.26
45.79
350m:
400m:
4:33.56
5:09.49
36.67
35.93
7.Pim van Basten BatenburgHellas-Glana5:08.6994016575:18.10E
50m:
100m:
30.88
1:07.63
30.88
36.75
150m:
200m:
1:47.62
2:27.86
39.99
40.24
250m:
300m:
3:11.83
3:58.89
43.97
47.06
350m:
400m:
4:38.74
5:18.10
39.85
39.36


<< TOP >>
Programmanr. 84
01.02.2009
Jongens, 400m wisselslagJunioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.Philippe RivardWVZ4:41.8793012094:36.51A+
50m:
100m:
27.66
1:00.74
27.66
33.08
150m:
200m:
1:37.00
2:12.15
36.26
35.15
250m:
300m:
2:51.65
3:32.52
39.50
40.87
350m:
400m:
4:04.67
4:36.51
32.15
31.84
2.Sven KardolNuenen4:49.9493021354:40.84A
50m:
100m:
29.00
1:02.79
29.00
33.79
150m:
200m:
1:38.58
2:13.98
35.79
35.40
250m:
300m:
2:56.91
3:39.37
42.93
42.46
350m:
400m:
4:11.07
4:40.84
31.70
29.77
3.Jorke WillemseOrca4:46.3993019774:45.22B
50m:
100m:
29.90
1:05.51
29.90
35.61
150m:
200m:
1:42.08
2:18.28
36.57
36.20
250m:
300m:
2:58.62
3:39.36
40.34
40.74
350m:
400m:
4:12.63
4:45.22
33.27
32.59
4.Kasper LeeuwEZC4:52.9793044354:51.95D
50m:
100m:
31.28
1:07.75
31.28
36.47
150m:
200m:
1:45.20
2:22.06
37.45
36.86
250m:
300m:
3:03.37
3:44.68
41.31
41.31
350m:
400m:
4:19.72
4:51.95
35.04
32.23
5.Bernd KobesenStadskanaal4:58.7193009814:52.42D
50m:
100m:
29.54
1:05.23
29.54
35.69
150m:
200m:
1:44.46
2:22.78
39.23
38.32
250m:
300m:
3:05.41
3:48.37
42.63
42.96
350m:
400m:
4:20.74
4:52.42
32.37
31.68
6.Marcel SchoutenRapido '824:59.3693006534:57.55D
50m:
100m:
31.02
1:06.15
31.02
35.13
150m:
200m:
1:43.77
2:21.11
37.62
37.34
250m:
300m:
3:04.16
3:48.04
43.05
43.88
350m:
400m:
4:23.48
4:57.55
35.44
34.07
NGMaurice SoudantEiffel Swimmers PSV4:54.089302125


<< TOP >>
Programmanr. 85
01.02.2009
Meisjes, 200m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Lisanne JenteBrunssum2:38.9596007882:34.97C34.531:14.431:55.002:34.97
2.Maaike de WaardDe Zeehond'732:49.9496006042:35.85D33.941:14.451:55.802:35.85
3.Esmée BosDWK2:41.8796006622:36.38D33.661:14.301:56.682:36.38
4.Renate HemmesBubble2:43.6096004182:41.97E33.841:14.961:58.422:41.97
5.Sabine van den HoevenDe Veene2:41.0296000142:42.39E33.941:13.831:56.892:42.39
6.Femke AanZaanstad (SG)2:49.0396014982:43.72E36.311:18.382:01.142:43.72
7.Adája StoetmanGZVW2:48.3196003482:43.85E35.311:17.332:00.552:43.85
8.Madelon van DamEiffel Swimmers PSV2:50.8896016242:47.44F36.971:19.362:02.732:47.44
9.Anouk van der VliesZoetermeer2:45.1696032262:47.49F33.741:13.971:58.922:47.49
10.Evelien van RuitenOrca2:47.9196029242:51.77F34.421:16.102:03.492:51.77


<< TOP >>
Programmanr. 86
01.02.2009
Meisjes, 200m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijdniveau50m100m150m200m
1.Macy OortwijnDWK2:33.9095007222:28.16C32.171:09.841:48.962:28.16
2.Rachelle VisserAZ&PC2:36.1795001062:28.32C32.511:10.371:50.292:28.32
3.Shireen PostAZ&PC2:40.2195032862:32.66D32.811:11.481:51.722:32.66
4.Femke LeenstraOrca2:40.5695030382:34.84E33.371:12.621:53.172:34.84
5.Monique van der StruikStadskanaal2:43.3695025022:37.29E34.681:14.981:56.302:37.29
6.Myrthe SytsemaHZ&PC Heerenveen2:44.6395027062:52.4835.171:18.672:04.652:52.48


<< TOP >>
Programmanr. 87
01.02.2009
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijdniveau
1.WVZ 1WVZ4:10.054:04.05
Marciano Lynch
Philippe Rivard
94
93
29.93
32.21
1:00.97
1:09.04
Ensger Kotterink
Remon van Mil
94
93
27.52
26.04
58.82
55.22
2.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo4:11.224:08.36
Bob Dalmeijer
Simon Edenburg
94
93
30.44
29.93
1:02.59
1:04.84
Sonny Corré
Steven Uijl
93
93
28.36
26.70
1:04.15
56.78
3.Hellas-Glana 1Hellas-Glana4:17.164:14.50
Stan Tummers
Kevin Wolters
94
95
31.79
32.82
1:05.41
1:09.87
Niels van Basten Batenburg
Pim van Basten Batenburg
94
94
28.19
26.65
1:02.55
56.67
4.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:22.644:17.63
Jordy de Klerk
Kingue Struijf
93
94
31.03
33.63
1:03.20
1:12.72
Dave Heshof
Remy Naporowski
95
93
28.96
26.99
1:05.18
56.53
5.DWK 1DWK4:17.314:18.19
Robin Bos
Michiel Bouw
93
94
31.61
33.55
1:04.96
1:12.60
Jelle Derksen
Jacco Doest
94
94
27.58
26.94
1:03.63
57.00
6.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV4:10.604:18.26
Mike van Herk
Ruud van Heerbeek
96
93
33.36
32.06
1:08.42
1:09.40
Frans Slaats
Date v.d. Zaag
93
94
29.64
26.39
1:04.93
55.51
7.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO4:17.784:19.29
Jorrick Druyven
Mart de Boer
94
93
30.73
32.82
1:03.47
1:11.98
Joey Stokx
Vincent Schram
93
94
29.11
27.59
1:04.34
59.50
8.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:22.704:20.06
Dirk Vogels
Miguel Correia
93
93
32.04
32.96
1:06.18
1:11.13
Jeffrey Thijssen
Guus van Stiphout
94
95
28.19
29.34
1:00.37
1:02.38
9.Oceanus 1Oceanus4:25.324:20.31
Istvan Spaargaren
Jeffrey Reijnders
94
95
30.70
36.12
1:03.89
1:17.44
Nils Mollema
Bastiaan Waanders
93
93
28.13
27.02
1:02.51
56.47
10.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen4:19.554:20.59
Mike Koelewijn
Gavin van der Werf
93
93
33.28
30.16
1:09.99
1:05.46
Maxim Veldhuis
Matthijs Ganzevoort
94
93
28.91
29.37
1:03.72
1:01.42
11.De Dinkel 1De Dinkel4:22.114:20.68
Jacques Journée
Ben van Westenberg
94
94
33.27
33.92
1:09.01
1:13.43
Menno Manning
Pim Kienhuis
93
93
27.53
26.46
1:02.95
55.29
12.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht4:23.074:20.75
Melvin van de Meij
Alex Catsburg
93
94
30.83
34.47
1:03.46
1:13.99
Joeri Prins
Tom van de Putte
93
94
29.89
26.98
1:06.57
56.73
13.ZC Valkenburg 1ZC Valkenburg4:21.874:23.28
Jelle Peltzer
Lucas Greven
94
95
31.12
34.72
1:04.85
1:14.21
Arthur van Noorden
Lester Snackers
95
94
31.24
26.57
1:08.33
55.89
14.RZC 1RZC4:27.494:25.44
Rogier Pepplinkhuizen
Puck Smit
93
93
33.58
35.75
1:08.72
1:17.66
Tom Brouwers
Stefan Timmermans
94
94
28.56
26.61
1:02.27
56.79
15.Nuenen 1Nuenen4:27.904:26.08
Sven Kardol
Joris Willems
93
95
29.17
36.29
1:00.88
1:18.60
Wouter Sijmons
Jarmo van Zwol
93
94
29.86
28.35
1:06.42
1:00.18
16.Octopus 1Octopus4:23.104:26.35
Christian Renshoff
Roald Blok
94
93
31.89
32.10
1:06.66
1:11.22
Marcel van Essen
Jory Willemsen
94
95
30.91
28.76
1:07.72
1:00.75
17.Stadskanaal 1Stadskanaal4:24.874:28.08
Marco Barkhuis
Luc van der Wolde
95
95
33.42
35.59
1:09.75
1:16.72
Bernd Kobesen
Jens Kobesen
93
95
28.36
27.58
1:02.87
58.74
18.De Warande 1De Warande4:26.034:28.77
Sebastian de Been
Pieter Pijnenburg
93
93
31.28
33.97
1:04.34
1:14.08
Remy den Boer
Harm Donkers
94
93
31.49
28.35
1:09.72
1:00.63
19.Aqua-Novio'94 1Aqua-Novio'944:27.404:29.56
Sem van Lith
Jasper Verheijen
95
93
34.77
32.97
1:12.30
1:11.97
Bas Krafft
Tim Furer
93
96
27.42
30.18
1:01.73
1:03.56